Kråken - Register
Här kan du gratis söka i Norrlands största relationsdatabas
KRÅKEN

Men den bästa och säkraste sökningen har du med att gå tillbaka till
www.kråken.se


Efternamn:
\ A B C D E F G H I J K L
M0 M1
N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö

Register: M
Nr Efternamn Förnamn Datum Försam Adress
1MadsenKarl1913-12-21DanmarkDanmark
2MadsenLars Peder1942-04-20Umeå landsBöleå
3MadsenLena Elisabet1940-04-12Umeå stadsUmeå stad
4MagnrotFolke Vilhelm1910-03-06StockholmKungsholm
5MagnusdotterAgnes Hildur Kristina1895-01-18VilhelminaStalon
6MagnusdotterAnna Brita1850-12-14RamseleStenvikstrand
7MagnusdotterAnna Charlotta1846-11-20NysätraNysätra
8MagnusdotterAnna Elisabet1823-11-08LövångerUttersjön
9MagnusdotterAnna Gustava1869-06-12VilhelminaHacksjö
10MagnusdotterAnna Gustava1869-06-12VilhelminaHacksjö
11MagnusdotterAnna Kristina1822-12-17BjurholmLillberget
12MagnusdotterAnna Magdalena1806-04-04BurträskLillappsjön
13MagnusdotterAnna Maria1858-08-22VilhelminaHacksjö
14MagnusdotterAnna Maria1790-06-10DegerforsHjuksnoret
15MagnusdotterAugusta Charlotta1865-04-01SorseleRåstrand
16MagnusdotterBarbro Katarina1787-09-23DegerforsHjuksnoret
17MagnusdotterBrita Katarina1814-12-30Skellefteå landsKankberg
18MagnusdotterBrita Matilda1873-07-19HammerdalHammerdal
19MagnusdotterCharlotta Olivia1860 cirka????
20MagnusdotterEdla Kristina1882-06-28BjurholmHögland
21MagnusdotterElsa Valborg Kristina1915-03-22BjurholmBastuträsk
22MagnusdotterElsa Zenobia1896-10-30VilhelminaGitsfjäll
23MagnusdotterEmma Lovisa1854-02-04LövångerVallen
24MagnusdotterEmma Vilhelmina1862-07-03LövångerVallen
25MagnusdotterEva Margareta1835-05-28BjurholmLillberget
26MagnusdotterEva Margareta1844-07-12LövångerBodan
27MagnusdotterGustava Albertina1872-06-22VilhelminaHacksjö
28MagnusdotterGustava Fredrika1860-10-14VilhelminaHacksjö
29MagnusdotterIda Fredrika1866-06-14VilhelminaHacksjö
30MagnusdotterIda Kristina1888-10-15ÅseleHälla
31MagnusdotterJudit Magdalena1901-02-08ÅseleÅsele
32MagnusdotterJudit Maria1887-04-12JunseleJunsele
33MagnusdotterKatarina1790-12-18BodarneBodarne
34MagnusdotterKatarina1794-09-06BurträskLappsjön
35MagnusdotterKatarina Magdalena1832-07-07BjurholmLillberget
36MagnusdotterKatarina Maria1818-04-10LövångerUttersjön
37MagnusdotterKlara Katarina1866-06-03StugunStugun
38MagnusdotterKristina1805-02-15DadesjöDadesjö
39MagnusdotterKristina1863-06-02Fryksände (S)Kiltorp
40MagnusdotterKristina1793-09-07Skellefteå landsStorkåge
41MagnusdotterKristina1862-07-03Kronobergs länV Torsås
42MagnusdotterKristina Amalia1851-04-12LövångerVallen
43MagnusdotterKristina Dorotea1876-04-14HammerdalHammerdal
44MagnusdotterLudvig Valfrid1857-10-24Umeå stadsUmeå stad
45MagnusdotterMagdalena1783-11-02Skellefteå landsSkråmträsk
46MagnusdotterMagdalena1782-04-13Ramundeboda (T)
47MagnusdotterMargareta1814-04-29LövångerUttersjön
48MagnusdotterMargareta Helena1899-10-09TärnaVästtoppfjäll
49MagnusdotterMargareta Johanna1866-05-28VilhelminaHacksjö
50MagnusdotterMargareta Johanna1847-11-20RamseleStenvikstrand
51MagnusdotterMargareta Kristina1819-11-23LövångerUttersjön
52MagnusdotterMaria1859Fryksände (S)Kiltorp
53MagnusdotterMaria Brita1813-04-17BjurholmBraksele
54MagnusdotterMaria Karolina1849-09-18NysätraNysätra
55MagnusdotterMaria Kristina1809-09-18MortorpMortorp
56MagnusdotterMarta Elisabet1836-12-30LövångerVallen
57MagnusdotterMatilda1873-06-26Fryksände (S)Kiltorp
58MagnusdotterMatilda Erika1859-12-14Umeå stadsUmeå stad
59MagnusdotterMatilda Vilhelmina1878-06-23LyckseleVindelgransele
60MagnusdotterMärta Elvira Viktoria1891-08-07NordmalingNyåker
61MagnusdotterMärta Margareta1862-06-24StugunStugun
62MagnusdotterRegina1890-02-20VärmlandGränsmark
63MagnusdotterSara Johanna1877-12-15VilhelminaNorrvik
64MagnusdotterSara Karolina1853-10-03RamseleStenvikstrand
65MagnusdotterSara Katarina1798-02-03BurträskLappsjön
66MagnusdotterSegrid Sofia1826-11-01BjurholmLillberget
67MagnusdotterSofia Amanda1872-02-06LyckseleVindelgransele
68MagnusdotterUlrika Vilhelmina1848-11-01LövångerVallen
69MagnussonAgda Brita Karolina1902-09-21DoroteaLångsele
70MagnussonAgda Erika1904-09-20DoroteaLångsele
71MagnussonAlbert1881-02-13TärnaTärna
72MagnussonAlf Rune1918-02-08ÅseleHälla
73MagnussonAlfred Kuno1940-03-06VihelminaNorrvik
74MagnussonAlrik Engelbert1896-02-05VilhelminaStalon
75MagnussonAnders1812-10-11Skellefteå landsKankberg
76MagnussonAnders1836-02-24Markaryd (G)Markaryd
77MagnussonAnders1809-03-30Skellefteå landsKusmark
78MagnussonAnders1799-12-13BurträskLappsjön
79MagnussonAnders1860 cirkaTorpTorp
80MagnussonAnders1771-04Umeå landsGravmark
81MagnussonAnders1841-08-20LövångerLövånger
82MagnussonAnders Alfred1872-11-04VilhelminaHacksjö
83MagnussonAnders Gustav1821-07-15LövångerUttersjön
84MagnussonAnders Magnus1903-03-14DoroteaLavsjö
85MagnussonAnders Magnus1814-04-20VilhelminaVilhelmina
86MagnussonAnders Vilhelm Emanuel1907-12-28Umeå landsUmeå lands
87MagnussonAnna1925-09-12VännäsVännäs
88Magnusson Anna Alfrida1892-10-29DoroteaGranliden
89MagnussonAnna Elin1906-12-09KopparbergDala-Järna
90MagnussonAnna Helena1916-01-08TärnaJoesjö
91MagnussonAnna Hildur Katarina1905-04-06DoroteaLavsjö
92MagnussonAnna Ingeborg1914-02-03TärnaFräkenvik
93MagnussonAnna Milly Katarina1918-05-14ÅseleLögdaberg
94MagnussonAnna Valborg1904-10-18VilhelminaHacksjö
95MagnussonAnn-Kristin1954-06-03VilhelminaVilhelmina
96MagnussonArne1916-02-12BjurholmBalfors
97MagnussonArne Alexander1913-02-07ÅseleHälla
98MagnussonAstrid Linnea1945-09-04Umeå stadsUmeå stads
99MagnussonAugust Harald1890-01-09TorpTorp
100MagnussonAxel1932-02-05Umeå landsKåddis
101MagnussonAxel Fredrik1872-03-25GällivareGällivare
102MagnussonAxel Gunnar1920-11-23ÅseleHälla
103MagnussonAxel Ingemar1938-07-15VilhelminaHacksjö
104MagnussonBarbro Ingegärd1934-09-16SävarSävar
105MagnussonBeda Siri Margareta1937-09-19ÅseleHälla
106MagnussonBengt Albert Herbert1953-11-10VilhelminaNorrvik
107MagnussonBengt Roland1944-05-02VilhelminaHacksjö
108MagnussonBengta Erika1924-05-18ÅseleHälla
109MagnussonBert Harry1947-06-17VilhelminaBränna
110MagnussonBert Johan1934-03-09ÅseleHälla
111MagnussonBerta Louise1920-11-27DoroteaLångsele
112MagnussonBertil1918-07-26VilhelminaNorrvik
113MagnussonBertil1923-07-29Umeå landsKåddis
114MagnussonBetty Matilda1899-10-25DoroteaLångsele
115MagnussonBirger1921-03-28BjurholmBalfors
116MagnussonBirgit Elisabet1911-10-09AnundsjöNäs
117MagnussonBo Anton1950-10-07DoroteaDorotea
118MagnussonBo Göran Valentin1960-02-29VilhelminaNorrvik
119MagnussonBrita Elise1913-06-15DoroteaLångsele
120MagnussonDagny1917-07-04BjurholmBalfors
121MagnussonDagny Hildegard1908-02-18AnundsjöMellansel
122MagnussonDaniel Alexander1889-09-30DoroteaGranliden
123MagnussonDavido Magnus Signar1916-05-29Umeå landsVästerbacka
124MagnussonDoris Ann-Marie1931-07-16NordmalingNorrmark
125MagnussonEbba Fredrika1902-04-26DegerforsTväråträsk
126MagnussonEbba Gudrun1942-01-15VilhelminaHacksjö
127MagnussonEdmund Andreas1915-05-27DoroteaLångsele
128MagnussonEgnar Vilhelm1900-01-01VilhelminaStalon
129MagnussonEjnar Nikolaus1899-10-11NjurundaStockvik
130MagnussonElias Edvin1894-06-04DoroteaGranliden
131MagnussonElis Vilhelm1910-02-25TärnaBjörkfors
132MagnussonEmanuel1802-11-09BurträskLillappsjön
133MagnussonEmma Valborg1908-03-19VilhelminaHacksjö
134MagnussonErik Albert1869-08-10VilhelminaHacksjö
135MagnussonErik Helmer1929-05-05VilhelminaHacksjö
136MagnussonErik Henfrid1899-02-06VilhelminaHacksjö
137MagnussonErik Holmfrid1909-01-24DoroteaLångsele
138MagnussonErik Johan1864-01-15StugunStugun
139MagnussonErik Ludvig1901-11-01VilhelminaStalon
140MagnussonErik Ludvig1901-11-01VilhelminaStalon
141MagnussonErik Magnus1901-07-23NjurundaStockvik
142MagnussonErik Magnus1817-01-25LövångerUttersjön
143MagnussonErik Magnus1892-01-17LyckseleÅttonträsk
144MagnussonErik Maldor1916-07-07NorgeHole
145MagnussonErik Nils Olof1937-04-20VilhelminaBrännbäck
146MagnussonErik Samuel1817-07-12BjurholmBraksele
147MagnussonErland Lovisin1912-12-11BollnäsBollnäs
148MagnussonEster Sofia1918-02-09TärnaMajsorliden
149MagnussonEva Ingeborg1915-12-04StockholmHedvig Eleonora
150MagnussonFrans Arvid1880-08-31TärnaSödra Fjällnäs
151MagnussonFrans Sören1919-11-19ÅseleLögdaberg
152MagnussonGertrud1918-12-16FrostvikenFrostviken
153MagnussonGertrud Maria1930-06-01DegerforsBjörnåker
154MagnussonGunborg Ingegärd1937-01-21VilhelminaHacksjö
155MagnussonGunnar Alexius1933-07-26VännäsHögåker
156Magnusson Gunnar Magnus1935-02-10DoroteaGranliden
157MagnussonGustaf1781-10-31Skellefteå landsSkråmträsk
158MagnussonGustav Algot1924-07-20TärnaJoesjö
159MagnussonGustav Aron1830-12-03BjurholmLillberget
160MagnussonGustav Ragnar1898-04-20NjurundaStockvik
161MagnussonGustav Teodor1928-01-02VihelminaNorrvik
162MagnussonGösta Ingvar1919-03-07OvanåkerOvanåker
163MagnussonHans Edvin1913-11-23DegerforsRödå
164MagnussonHans Petter1863-06-23VilhelminaHacksjö
165MagnussonHans Sören1940-10-16Umeå stadsBB
166MagnussonHedvig Kristina1909-02-15TärnaFräkenvik
167MagnussonHenning1903-03-25VilhelminaNorrvik
168MagnussonHildur Ingeborg1902-04-21Umeå landsUmeå lands
169MagnussonHilmar1913-05-11BjurholmBalfors
170MagnussonHjalmar Niklas1902-09-19TärnaRönnbäck
171MagnussonIngeborg1912-12-31VilhelminaNorrvik
172MagnussonIngrid Helena1919-10-26AnundsjöNäs
173MagnussonIngrid Margareta1919-05-04TärnaJoesjö
174MagnussonIngrid Margareta1925-01-29VilhelminaNorrvik
175MagnussonIngrid Viktoria1910-01-07AnundsjöMellansel
176MagnussonIngvard1911-06-10VilhelminaNorrvik
177MagnussonIsak Erling1911-06-08DoroteaLångsele
178MagnussonIvar1915-02-07VilhelminaNorrvik
179MagnussonIvar1911-07-10BjurholmBalfors
180MagnussonJohan1795-11-04Skellefteå landsKusmark
181MagnussonJohan1773-12-24BurträskBygdsiljum
182MagnussonJohan1828-03-09LinnarydKronoberg
183MagnussonJohan1859-04-16BjörnaBerg
184MagnussonJohan1792-07-14Skellefteå landsStorkåge
185MagnussonJohan Almer1907-06-09DegerforsLövliden
186MagnussonJohan August1867-10-08LyckseleVindelgransele
187MagnussonJohan Helmer1876-04-08VilhelminaHacksjö
188MagnussonJohan Konrad1929-05-06DegerforsBjörnåker
189MagnussonJohan Kristian1892-05-06ArnäsStranne
190MagnussonJohan Magnus1843-05-23Ådals-LidenÅdals-Liden
191MagnussonJohan Magnus1856-02-25BjörnaBerg
192MagnussonJohan Magnus Helmer1890-09-11BjörnaBerg
193MagnussonJohan Olof Bertil1907-02-27NordmalingNorrmark
194MagnussonJohan Vilhelm1841-01-30LövångerVallen
195MagnussonJohan Vilhelm1860-01-12LövångerVallen
196MagnussonJohn1926-05-06Umeå landsKåddis
197MagnussonJohn Enar Alvar1935-10-04NordmalingNorrmark
198MagnussonJonas1800-10-08Skellefteå landsKusmark
199MagnussonJonas1812-01-24VilhelminaVilhelmina
200MagnussonJonas Alfred1869-09-17LyckseleVindelgransele
201MagnussonJonas August1881-09-19VilhelminaLillgaliden
202MagnussonJonas Axel 1875-05-03VilhelminaHacksjö
203MagnussonJosef Petter1844-12-02RamseleStenvikstrand
204MagnussonKarin1923-03-29VännäsVännäs
205MagnussonKarl August1883-09-02TärnaTärna
206MagnussonKarl Elis1904-05-03SvartvikSvartvik
207MagnussonKarl Erik1895-01-16RödönRödön
208MagnussonKarl Gunnar1896-07-17NjurundaNjurunda
209MagnussonKarl Ivan Martin1927-09-29VilhelminaHällfors
210MagnussonKarl Ivar Torbjörn1947-04-17LyckseleLycksele
211MagnussonKarl Johan1915-03-20AnundsjöNäs
212MagnussonKarl Johan Valter1921-01-21TärnaJoesjö
213MagnussonKarl Petter1798-03-30Skellefteå landsKusmark
214MagnussonKarl Rune1946-04-12VilhelminaHacksjö
215MagnussonKarl Sigvard1943-06-23ÅseleÄlgsjö
216MagnussonKarl Torsten1924-01-15ÅmseleEkorrsele
217MagnussonKarl Villy Sivert1940-06-30ÖrnsköldsvikÖrnsköldsvik
218MagnussonKerstin Linnea1927-03-20ÅmseleEkorrsele
219MagnussonKnut Alfons1922-09-02ÅseleHälla
220MagnussonKnut Bo Egon1944-08-05ÅseleHälla
221MagnussonKristoffer Edvard1876-05-04LyckseleVindelgransele
222MagnussonKristoffer Nikolaus1907-02-27DoroteaLångsele
223MagnussonLars Erik1923-11-26AnundsjöHudiksvall
224MagnussonLars Magnus1883-01-25VilhelminaMarsfjäll
225MagnussonLars Olof1793Skellefteå landsKusmark
226MagnussonLena Greta Ann-Christin1948-10-15HörneforsHörnefors
227MagnussonLilly Charlotta1889-04-17UdevallaUdevalla
228MagnussonMagnus1866-06-12Fryksände (S)Kiltorp
229MagnussonMagnus1806-05-12Skellefteå landsKusmark
230MagnussonMagnus Adrian1913-03-08RamseleRamsele
231MagnussonMagnus Arndt1915-12-23ÅseleHälla
232MagnussonMagnus Astor Lennart1928-07-11TärnaJoesjö
233MagnussonMagnus Augustinus1879-02-10TärnaTärna
234MagnussonMagnus Daniel1905-12-11SvartvikSvartvik
235MagnussonMagnus Erik1913-04-29AnundsjöNäs
236MagnussonMagnus Fredrik1870-10-30HammerdalHammerdal
237MagnussonMagnus Gösta Erland1939-11-22VilhelminaHacksjö
238MagnussonMagnus Ivar1948-01-31VilhelminaHacksjö
239MagnussonMagnus Valentin1897-08-23BjörnaAngsta
240MagnussonMagnus Villiam1874-04-04LyckseleVindelgransele
241MagnussonMagnus Volter1900-07-13VilhelminaHacksjö
242MagnussonManfred1910-05-05BjurholmBalfors
243MagnussonMargareta Viola Ingeborg1942-07-09ÖrnsköldsvikÖrnsköldsvik
244MagnussonMargit Irene1932-01-17VännäsBjörnåker
245MagnussonMargit Linnea1930-12-03TärnaJoesjö
246MagnussonMaria1907-02-22TärnaFräkenvik
247MagnussonMaria Amanda Matilda1901-07-27BodumStamsele
248MagnussonMaria Elfrida1900-08-19VilhelminaHacksjö
249MagnussonMarina1923-05-24BjurholmBalfors
250MagnussonMartin1803-10-23Skellefteå landsKusmark
251MagnussonMatilda 1867-12-13Östra FågelvikRud
252MagnussonMattias1869-11-03StrömStröm
253MagnussonMattias Albert1898-06-11VilhelminaStalon
254MagnussonMattias Vigibus1895-03-10ÅseleÅsele
255MagnussonMärta Lisa1929-12-28ÅseleHälla
256MagnussonNanny Kristina1896-12-23DoroteaGranliden
257MagnussonNils Artur Allan1928-04-13TavelsjöVästerbacka
258MagnussonNils Gustav1863VärmlandSunne
259MagnussonNils Helge Johannes1917-07-11TärnaJoesjö
260MagnussonNils Johan1811-10-09ÅseleÅsele
261MagnussonNils Johan1819-10-09VilhelminaHacksjö
262MagnussonNils Magnus1884-06-27VilhelminaVilhelmina
263MagnussonNils Magnus1873-09-05LyckseleLycksele
264MagnussonNils Yngve Bertil1932-11-15Umeå landsInnertavle
265MagnussonOlof1809-09-23Skellefteå landsKankberg
266MagnussonOlof1809-09-23Skellefteå landsKankberg
267MagnussonOlof1797FilipstadFilipstad
268MagnussonOlof1821-09-19BjurholmBracksele
269MagnussonOlof1828-08-06BjurholmLillberget
270MagnussonOlof1889-09-10ArnäsÖverön
271MagnussonOlof Alexander1921-06-08ÅseleLögdaberg
272MagnussonOlof Konrad1887-11-23SävarBotsmark
273MagnussonOlof Lennart Hilmar1945-06-26BjurholmBalfors
274MagnussonOlof Ranar1920-07-15FrostvikenFrostviken
275MagnussonOskar Alfred1879-10-23FjällsjöBjörnberget
276MagnussonOskar Elof1897-05-01VilhelminaStalon
277MagnussonOtto Manfred1908-12-26NjurundaSvartvik
278MagnussonPer1839-08-21LövångerVallen
279MagnussonPer1788-11-01DegerforsHjuksnoret
280MagnussonPer Erik1944-05-13Umeå landsTegs municip
281MagnussonPer Erik1825-06-22BjurholmLillberget
282MagnussonPer Erik1815-07-03BjurholmBracksele
283MagnussonPer Magnus1818-10-13BjurholmBracksele
284MagnussonPer Magnus1858-03-10BjörnaBerg
285MagnussonPer Sture Emanuel1921-06-25Umeå landsVästerbacka
286MagnussonRagnhild Margareta1925-07-18VilhelminaHällfors
287MagnussonRolf Arne1936-02-06VihelminaNorrvik
288MagnussonRolf Åke Enar1965-02-03NordmalingNordmaling
289MagnussonSamuel1819-12-03BjurholmBracksele
290MagnussonSara Kristina1877
291Magnusson Set Eugen1904-05-26DoroteaGranliden
292MagnussonSet Filip Magnus1925-05-02Umeå landsVästerbacka
293MagnussonSet Gustaf Rune1927-10-25Umeå landsInnertavle
294MagnussonSigne Ingeborg1900-08-04JörnJörn
295MagnussonSigne Teresia1926-05-03TärnaJoesjö
296MagnussonSigne Valborg Terese1919-05-10Umeå landsVästerbacka
297MagnussonSigrid Johanna1902-04-09GällivareSammakko
298MagnussonSirid Edla Kristina1929-09-11LyckseleMyran
299MagnussonSiv Ingeborg1944-07-09Umeå landsRöbäck
300MagnussonSiv Mariann1940-03-29VilhelminaBränna
301MagnussonSofia Margareta1905-06-28TärnaSödra Fjällnäs
302MagnussonSonja Monica1941-08-29ÅseleHälla
303MagnussonStefan1786Skellefteå landsSkråmträsk
304MagnussonStig Lennart1916-09-28AnundsjöNäs
305MagnussonStig Magnus Göran1926-01-26Umeå landsInnertavle
306MagnussonStig Oskar Lennart1948-09-07VilhelminaNorrvik
307MagnussonSture Assar1940-09-29Umeå landsHissjö
308MagnussonSvea Ingrid Lovisa1930-01-27VilhelminaBrännbäck
309MagnussonSven1865-05-13Kronobergs länVästra Torsås
310MagnussonSven Arne Eskil1934-12-26VilhelminaBrännbäck
311MagnussonSven Magnus Kaleb1891-03-02Arvidsjaur?Arvidsjaur?
312MagnussonSven Magnus Olof1940-01-06ÅseleHälla
313MagnussonSven Sixten1898-07-18JörnJörn
314MagnussonSven Torbjörn1927-09-28Umeå landsVästerteg
315MagnussonSven Åke1934-08-23VihelminaNorrvik
316MagnussonSven-Erik Niklas1966-12-18NordmalingNordmaling
317MagnussonTage Erland1953-05-16VilhelminaHacksjö
318MagnussonTekla Elenora1922-07-22TärnaJoesjö
319MagnussonTure Johan Magnus1937-03-28SävarSävar
320MagnussonTyra Axeli Olivia1922-11-03Umeå landsVästerbacka
321MagnussonUno Torsten1918-02-23AnundsjöNäs
322MagnussonViktor Mauritz1883-04-04VärmlandNy
323Magnusson FjällströmNils Johan1878-08-21VilhelminaMarsfjäll
324Magnusson LinderNils Johan Alfred1875-07-28TärnaJoeström
325Magnusson MobergJonas1863-03-18SkorpedMosjö
326MaijerGeorg Reinhold1914-12-26StockholmKlara
327MakusdotterSara Kristina1810-08-15SkorpedUberg
328MalanderAstrid Elida1911-11-26GävleborgHanebo
329MalanderGunhild Stina Maria1902-06-28RevsundRevsund
330Malgoni JonssonLars1812-03-19ÅseleLappmarken
331Malkar JohanssonAnders Fredrik1849-04-19LyckseleLångsele
332MalkerAnders August1887-06-15LyckseleBjörkberg
333MalkerAnna Nikolina1881-10-12LyckseleBjörkberg
334MalkerBetty1889-09-16LyckseleBjörkberg
335MalkerEmmy Charlotta1885-07-23LyckseleBjörkberg
336MalkerFreja Matilda1883-10-13LyckseleBjörkberg
337MalkerHilma Vilhelmina1879-04-04LyckseleBjörkberg
338MalkerJohan Gustav1877-07-01LyckseleKnäppingen
339MalkerTore1889-09-16LyckseleBjörkberg
340MalkerViktor1896-08-29LyckseleBjörkberg
341MalkusdotterMaria Katarina1884-07-01VilhelminaVilhelmina
342MalkussonAnna Margareta1891-10-21VilhelminaVilhelmina
343MalkussonElisa Martina1896-06-26VilhelminaSkansholm
344MalmAdolf Sigfrid1868-06-20KronobergVäxjö
345MalmAlexandra Konkordia1856-02-18LyckseleVindelgransele
346MalmAlf Gösta1912-12-22ÅseleYxsjö
347MalmAlina Sofia1897-12-24????
348MalmAlma Katarina1862-04-17NorsjöNorsjö
349MalmAlma Vidoria1864-07-05LyckseleVindelgransele
350MalmAnders1878-06-14NorsjöKvammarn
351MalmAnders Engelbrekt1814-04-22SundsvallSundsvall
352MalmAnders Gustav1898-06-14NordmalingNyåker
353MalmAnna Alexands1895-01-10LyckseleVindelgransele
354MalmAnna Cecilia1915-08-19NorsjöBöle
355MalmAnna Gunborg Matilda1921-03-02NysätraBrände
356MalmAnna Petronella1895-05-31NorsjöNorsjö
357MalmAnna Ragnhild Viola1910-04-11ÅseleYxsjö
358MalmAnnia Margreta1921-04-01ÖrträskÖrträsk
359MalmAnny Alice1917-04-16NysätraBrände
360MalmArvid1886-02-04ÅseleYxsjö
361MalmAstrid Kristina1917-10-18NorsjöBöle
362MalmAugust Engelbert1842-03-16????
363MalmBetty Magdalena1860-03-17NorsjöNorsjö
364MalmBrigita Johanna1872-03-16BjurholmNorrholmsjö
365MalmBror Gustav1905-01-14ÖrträskÖrträsk
366MalmBror Sigvard1908-06-03ÅseleYxsjö
367MalmCharlotta Katarina Teresia1822-12-06SundsvallSundsvall
368MalmEbba1901-03-06BjurholmBalsjö
369MalmEbert Sigvard1909-07-07ÅseleYxsjö
370MalmEdit Amanda1905-10-31NysätraBrände
371MalmEdit Elisabet Maria1881-04-04ÅseleYxsjö
372MalmEdla Katarina1888-11-10NysätraGunsmark
373MalmEdvard August Alexander1892-03-27LyckseleVindelgransele
374MalmEdvard Engelbert1853-11-27Skellefteå landsSkellefteå lands
375MalmEdvard Teodor1819-05-03SundsvallSundsvall
376MalmEinar Severin1898-10-13BjurholmBalsjö
377MalmElin Augusta1888-01-21LyckseleVindelgransele
378MalmElis Agaton1886-02-04ÅseleYxsjö
379MalmElisabet Charlotta1837-06-07LyckseleRåberg
380MalmEllen Valborg1908-08-24NorsjöNorsjö
381MalmEmil Eugen1907-10-04NysätraNysätra
382MalmEmil Eugen1907-10-04NysätraBrände
383MalmErik1880-03-30Umeå landsRöbäck
384MalmErik1876-05-30NorsjöKvammarn
385MalmErik Anton1844-05-12FredrikaNorrholmsjö
386MalmErik August1870-09-19BjurholmNorrholmsjö
387MalmErik Mauritz Julius1825-10-05SundsvallSundsvall
388MalmErik Oskar Lennart1914-08-21DegerforsHjuken
389MalmErland Rudolf1903-10-20Skaraborgs länVikle-Kluva
390MalmErnst Folke1912-10-03ÅseleÅsele
391MalmEster Emelia1895-01-30BjurholmBalsjö
392MalmEva Ulla Britt1940-07-21ÅseleKvällträsk
393MalmEvelina Katarina1837-10-08Umeå stadsUmeå stad
394MalmEvelina Katarina1837-10-06????
395MalmFanny Lovisa1883-09-22LyckseleVindelgransele
396MalmFrans Alexander1899-09-08NysätraGunsmark
397MalmFrans August1877-04-22FredrikaFredrika
398MalmFrans Oskar1892-05-16NorsjöNorsjö
399MalmFrida Elvira1894-05-02NorsjöMyrberg
400MalmFrida Nikolina1897-10-04NysätraGunsmark
401MalmFrida Vilhelmina1888-06-09NorsjöMyrberg
402MalmGerda Kristina1891-04-04NorsjöMyrberg
403MalmGerda Linnea1911-09-16ÖrträskÖrträsk
404MalmGerda Sofia Lovisa1904-03-21NorsjöNorsjö
405MalmGerda Viola1932-08-27NorsjöNorsjö
406MalmGulli Margareta1921-05-25ÅseleKyrkbyn
407MalmGunnar Amandus1890-06-30ÅseleYxsjö
408MalmGunnar Sören1915-05-07ÅseleÅsele
409MalmGustaf1884-11-06NorsjöKvammarn
410MalmGustaf Alfred1890-10-10NysätraGunsmark
411MalmGustaf Rudolf1927-02-14NorsjöBöle
412MalmGustav1775-12-09BotkyrkaTumba
413MalmGustav Abin1884-06-17NorsjöLångträsk
414MalmHarald1888-04-21ÅseleYxsjö
415MalmHelga Johanna1906-09-01NorsjöNorsjö
416MalmHenning Alexander1929-04-24NysätraBrände
417MalmHerta Emmy1916-08-26ÅseleYxsjö
418MalmHildur Augusta1906-02-27ÅseleYxsjö
419MalmIda Helena1852-04-17NorsjöNorsjö
420MalmIda Maria1851-12-21Skellefteå landsSkellefteå lands
421MalmIngeborg Sevrina1901-03-10BjurholmBalsjö
422MalmIngrid Linnea1912-04-19ÅseleYxsjö
423MalmIngvar Alexander1918-12-10NysätraBrände
424MalmIrene Margareta1925-01-24NorsjöBöle
425MalmIris Viola1922-06-28NorsjöBöle
426MalmIrma Gudrun Viola1923-03-11ÅseleYxsjö
427MalmIrma Maria1920-03-08NorsjöBöle
428MalmIsak1786-12-21????
429MalmJakob Engelbrekt1853-11-03NorsjöNorsjö
430MalmJenny Fridolfia1916-04-14ÖrträskÖrträsk
431MalmJenny Maria Fausta1899-09-20NorsjöHeden
432MalmJenny Sofia1857-05-03LyckseleVindelgransele
433MalmJenny Sofia1876-02-03LyckseleVindelgransele
434MalmJohan Adrian1901-11-07NorsjöNorsjö
435MalmJohan Albert Lamartine1848-06-04DegerforsHjuken
436MalmJohan August1813-02-16????
437MalmJohan August1813-02-16SundsvallSundsvall
438MalmJohan August1813-02-16????
439MalmJohan Erik1900-09-09AnundsjöPrästbolet
440MalmJohan Fredrik1788-01-08BotkyrkaTumba
441MalmJohan Ludvig1858-12-15LyckseleVindelgransele
442MalmJohan Oskar1885-09-07NorsjöMyrberg
443MalmJohan Oskar Edvin1921-12-12ÅseleBomsjö
444MalmJohan Robert1882-12-20ÅseleYxsjö
445MalmJohan Robert1879-04-10ÅseleYxsjö
446MalmJohan Zeibrant1898-05-19BjurholmBalsjö
447MalmJohanna Emilia1883-02-02NorsjöLångträsk
448MalmJohn Yngve1908-02-05ÖrträskÖrträsk
449MalmKalixtus Antonius1884-10-14ÅseleYxsjö
450MalmKarin Anna Lisa1929-12-06NysätraBrände
451MalmKarl1843-02-03LyckseleRåliden
452MalmKarl August1893-01-22NysätraGunsmark
453MalmKarl Erik1784-09-14BotkyrkaTumba
454MalmKarl Ingvar1931-08-17NysätraÅnäset
455MalmKarl Ingvy Marcellius1914-08-28JukkasjärviJukkasjärvi
456MalmKarl Johan1862-11-27LyckseleLillberg
457MalmKarl-Erik Otto1930-06-05ÅseleÅsele
458MalmKatarina Helena Charlotta1848-09-18Skellefteå landsSkellefteå lands
459MalmKerstin Viola1938-02-28ÖrträskÖrträsk
460MalmKjell Edvin1924-05-26ÅseleÅsele
461MalmKjell Gustav1932-08-27NorsjöNorsjö
462MalmKlara Maria1851-04-06NorsjöNorsjö
463MalmKlara Vilhelmina1853-06-25DegerforsHjuken
464MalmKlara Vilhelmina Charlotta1817-04-17SundsvallSundsvall
465MalmKurt Halvar1914-09-29ÅseleYxsjö
466MalmKurt Vilhelm1906-04-06VännäsVännäs
467MalmLars Ludvig1850-12-15DegerforsHjuken
468MalmLeonard Alfred1890-02-22LyckseleVindelgransele
469MalmLilly Sabina Johanna1903-10-27NysätraBrände
470MalmLinus Edvin1892-09-13ÅseleYxsjö
471MalmLudvig Alfred1829-07-03SundsvallSundsvall
472MalmMärta Hildegard1845-08-20????
473MalmNanny Viktoria1878-01-12LyckseleVindelgransele
474MalmNils Anton1895-08-02NysätraGunsmark
475MalmNils Egidius1875-09-01FredrikaFredrika
476MalmNils Einar1915-04-22ÅseleBjörksele
477MalmNils Sture Ivan1925-09-10ÅseleYxsjö
478MalmNils Viktor1860-04-13LyckseleVindelgransele
479MalmOlga Kristina1917-11-04ÅseleÅsele
480MalmOlof Leander1886-12-30NysätraGunsmark
481MalmOskar Göte1913-08-14NorsjöBastutjärn
482MalmOskar Helmer1914-03-07ÖrträskÖrträsk
483MalmOskar Ludvig Andreas1881-02-15LyckseleVindelgransele
484MalmOtto Hilding1906-12-22ÖrsjöÖrsjö
485MalmPer Alfred1873-12-10BjurholmNorrholmsjö
486MalmPer Alvar1920-09-04NysätraBrände
487MalmPer Anton1860-05-13NysätraGranöliden
488MalmPer Engelbert1885-10-19NysätraGunsmark
489MalmPer Erik Knut1919-10-24ÖrträskÖrträsk
490MalmPer Torsten1925-12-04NysätraBrände
491MalmReinhold1882-07-16NorsjöKvammarn
492MalmSanna Charlotta1901-09-27NysätraBrände
493MalmSelma Lovisa1857-05-15NorsjöNorsjö
494MalmSet Edvin1909-12-30NysätraBrände
495MalmSigne Henrietta Lovisa1866-04-14LyckseleVindelgransele
496MalmSigne Ingrid Maria1939-05-14LövångerKvällträsk
497MalmSigne Kristina1887-08-19StockholmMaria
498MalmSigne Monica1897-05-02NorsjöHeden
499MalmSigvard Andre1909-11-28ÖrträskÖrträsk
500MalmSofia Augusta1836-01-24Umeå stadsUmeå stad
501MalmSofia Augusta1836-01-24????
502MalmSofia Olivia1855-02-01NorsjöNorsjö
503MalmSven Olof Hilding1929-01-18Umeå stadsUmeå stad
504MalmTilda Kristina1880-01-14NorsjöKvammarn
505MalmTora Helena1903-12-06DegerforsHjuken
506MalmTord Pontus1832-09-18NordmalingAva
507MalmTorsten Maurits Engnar1906-07-20ÖrträskÖrträsk
508MalmViktor Ludvig1862-02-27LyckseleVindelgransele
509Malm AndersdotterMargareta Kristina1839-08-04LyckseleRåberg
510Malm AnderssonAnders1806-01-04AnundsjöVästersel
511Malm AnderssonAnders Gustav1841-05-13LyckseleRåberg
512Malm AnderssonNils Olof1848-11-03FredrikaNorrholmsjö
513Malm DanielsdotterAnna Elisabet1791-11-13LyckseleLidsträsk
514Malm DanielsdotterBrita Katarina 1790-09LyckseleLidsträsk
515Malm DanielsdotterEva Maria1797-02-02LyckseleLidsträsk
516Malm DanielsdotterFredrika1801-09-25LyckseleLidsträsk
517Malm DanielsdotterKatarina1775-11-01Skellefteå landsNorsjö
518Malm DanielsdotterKatarina1778-11Skellefteå landsNorsjö
519Malm DanielsdotterLovisa1803-02-06LyckseleLidsträsk
520Malm DanielsdotterMagdalena1780Skellefteå landsNorsjö
521Malm DanielsdotterSara1777-06-17Skellefteå landsNorsjö
522Malm DanielsdotterSara Margareta1799-06-12LyckseleLidsträsk
523Malm DanielsdotterSara Sofia1805-01-28LyckseleLidsträsk
524Malm DanielsdotterUlrika1806-11-06LyckseleLidsträsk
525Malm DanielssonDaniel1800-07-26LyckseleLidsträsk
526Malm DanielssonJonas1793-01-04LyckseleLidsträsk
527Malm DanielssonNatanael1782-02-25Skellefteå landsNorsjö
528Malm DanielssonNils1774-09-17Skellefteå landsNorsjö
529Malm GustavssonMårten1851-10-24FinlandOravais
530Malm LarssonOlof1786-12-26FöllingeÅkersjö
531Malm NilsdotterAnna Fredrika1813-09LyckseleTallträsk
532Malm NilsdotterElisabet Sofia1808-04-14LyckseleÖravan
533Malm NilsdotterKatarina Magdalena1807-04-21LyckseleÖravan
534Malm NilssonAnders Fredrik1805-12-23LyckseleListräsk
535Malm NilssonJohan1849-04-15NorsjöHögkulla
536Malm OlofssonAnders Elof1894-03-27NordmalingBrattsbacka
537Malm OlofssonDoris Elonora1926-10-19NordmalingLedusjö
538Malm OlofssonEmmy Marie1934-03-09NordmalingLedusjö
539Malm OlofssonJohan Elof Erling1920-04-04NordmalingLedusjö
540Malm OlofssonJohan Felix Valentin1924-05-10NordmalingLedusjö
541Malm OlofssonLilly Ingegärd1926-10-19NordmalingLedusjö
542Malm PerssonJohan Gustav1873-04-03ÖrträskÖrträsk
543MalmbergAnders Petter1863-03-12ÄlvsborgHudened
544MalmbergEbba Hildegard1901-03-21Kristianstads länGråmanstorp
545MalmbergEbba Maria Margareta1908-05-22VännäsNyby
546MalmbergElsa Maria Kristina1904-07-24NorsjöNorsjö
547MalmbergErik Birger1897-09-23Umeå stads?Umeå stads?
548MalmbergErik Jakob1819-12-28HärnösandHärnösand
549MalmbergFrans Algot1893-08-17Piteå lands?Piteå lands
550MalmbergFritz Vilhelm Östen1905-09-03NorsjöNorsjö
551MalmbergGottfrid1859-10-30Kalmar länRundekulla
552MalmbergGustav1896-10-06DegerforsHjukentjälen
553MalmbergGärdis Anne-Marie1921-10-31DegerforsAborrtjärn
554MalmbergIngrid Ann Mari1912-02-26VännäsNyby
555MalmbergKarl Emil Vilhelm1910-03-02VännäsNyby
556MalmbergKarl Erik Vilhelm1907-05-04VännäsNyby
557MalmbergKarl Petter1894-09-08BjörnaJärnvägsstation
558MalmbergKarl Vilhelm1880-03-30ÖstersundÖstersund
559MalmbergMaria Adolfina1835-08-16KarlskronaKarlskrona
560MalmbergMaria Aurelia1866-03-25SkönSkön
561MalmbergOttilia Gabriella1868-04-13NjurundaNjurunda
562MalmbergUlrika Gustava1814-03-15????
563MalmboEdit Kristina1930-08-28DikanäsHansbo
564MalmboEva Märta1936-05-15DikanäsHansbo
565MalmboHans Alfred1914-03-29TåsjöHoting
566MalmboJohn Albert1924-05-26DikanäsHansbo
567MalmboJonas Erik1917-11-20TåsjöHoting
568MalmboKlas Patrik Alf1920-04-16VilhelminaVilhelmina
569MalmboLisa Paulina1922-04-16VilhelminaHansbo
570MalmboOskar Fingal1915-11-30TåsjöHoting
571MalmboSture Kristoffer1926-12-31DikanäsHansbo
572MalmenAnna Linnea Viola1906-03-29NederKalixNederKalix
573MalmenGöte Bernhard1924-08-26SjälevadSjälevad
574MalmenKarl Oskar1877-12-10Skaraborgs länVartofta-Åsaka
575MalmfjordAlfhild Elina1922-07-24TärnaStröm
576MalmfjordIngegerd Viola1920-10-16TärnaStröm
577MalmfjordSigurd Hildgard1926-08-04TärnaStröm
578MalmfjordÅke Johannes1923-11-28TärnaStröm
579MalmfjordÖsten Edgard1931-04-25TärnaStröm
580Malmfjord JohanssonJonas Olof1899-05-23TärnaStröm
581MalmforsJohan Gustav Henning1891-05-22MoMo
582MalmforsNils Anton Eugen1899-06-04MoMo
583MalmgrenAbraham Olof1872-03-08GideåHattsjö
584MalmgrenAdolf Vilhem1892-05-08GrundsundaÖnska
585MalmgrenAgnes Sofia1911-02-05TrehörningsjöGrundsjö
586MalmgrenAlma Kristina1890-03-02TrehörningsjöPrästbolet
587MalmgrenAnna1938-09-07Umeå stadsUmeå stad
588MalmgrenAnna Attilia Gernine1900-09-16TrehörningsjöTrehörningsjö
589MalmgrenAnna Cecilia1910-12-12TrehörningsjöTrehörningsjö
590MalmgrenAnna Charlotta1900-03-11GrundsundaBanafjäl
591MalmgrenAnna Linnea1893-12-03SjälevadSjälevad
592MalmgrenAnna Signe Vilhelmina1902-01-26BjörnaBjörna
593MalmgrenAnna Sofia Eugenia1896-10-13UlricehamnUlricehamn
594MalmgrenAugust Fritjof1865-01-31BjörnaBjörna
595MalmgrenBarbro Katarina Vilhelmina1918-07-02TrehörningsjöTrehörningsjö
596MalmgrenBeda Leontina1878-03-02GrundsundaGideåbacka
597MalmgrenBengt Gustav Harry1903-12-10GrundsundaHusum
598MalmgrenBengt Johan1927-04-20BjörnaBjörnsjö
599MalmgrenBernt Birger1905-08-26FalulänAvesta
600MalmgrenBerta Elisabet1914-12-17TrehörningsjöKarlsviken
601MalmgrenBrita Elina1903-06-24TrehörningsjöGrundsjö
602MalmgrenBritt Eivor Marianne1923-05-22TrehörningsjöTrehörningsjö
603MalmgrenBror Olof Axel1906-08-12TrehörningsjöGrundsjö
604MalmgrenDoris Maria1916-02-20TrehörningsjöPrästbolet
605MalmgrenEdit Adela1900-05-05VännäsNyby
606MalmgrenEdit Birgitta1900-01-01TrehörningsjöGrundsjö
607MalmgrenElin Viktoria1901-06-05GrundsundaBanafjäl
608MalmgrenElisabet Katarina1885-01-02TrehörningsjöGrundsjö
609MalmgrenElisabet Kristina1893-11-11TrehörningsjöGrundsjö
610MalmgrenElna Hillevi Konstance1920-05-03TrehörningsjöTrehörningsjö
611MalmgrenElof1913-04-20TrehörningsjöTrehörningsjö
612MalmgrenElsa Maria1913-12-20Umeå stadsUmeå stad
613MalmgrenEmma Adelina1873-01-30BjörnaBjörna
614MalmgrenEngla Vilhelmina1896-06-30BjörnaBjörna
615MalmgrenErik1882-12-29VännäsSpöland
616MalmgrenErik1862-10-04BjörnaUddersjö
617MalmgrenErik Adolf1870-07-19GideåHattsjö
618MalmgrenErik Albin1901-02-24TrehörningsjöGrundsjö
619MalmgrenErik Arvid1916-12-05TrehörningsjöGrundsjö
620MalmgrenErik Gunnar1933-09-22ÅseleÅsele
621MalmgrenErik Holger1909-12-11TrehörningsjöGrundsjö
622MalmgrenErik Johan1870-02-07BjörnaUddersjö
623MalmgrenErik Otto Adolf1919-04-05DoroteaBergvattnet
624MalmgrenErik Ragnar1908-01-31GideåFlärke
625MalmgrenErik Sture1918-10-17VännäsSpöland
626MalmgrenErik Valfrid1892-10-13Holm (Y)Fagervik
627MalmgrenEva Elisabet1895-08-05ÅseleÅsele
628MalmgrenFrans Georg1906-03-08TrehörningsjöGrundsjö
629MalmgrenFrans Oskar1877-01-06BjörnaBjörna
630MalmgrenFrida Katarina1874-12-19GideåHattsjö
631MalmgrenFritjof Leonard1882-09-17RamseleRamsele
632MalmgrenGerda Kristina1896-04-23VännäsVännäs
633MalmgrenGerda Maria Vilhelmina1890-07-12Luleå domkyrkoLuleå domkyrko
634MalmgrenGertrud Maria Elise1914-08-06VännäsSpöland
635MalmgrenGreta Emma Kristina1917-10-18VännäsMunicip
636MalmgrenGulli Valborg1908-11-10BjörnaBjörna
637MalmgrenGustav Adolf1897-05-15NordmalingSörbyn
638MalmgrenGustav Adolf1903-11-05BjörnaBjörna
639MalmgrenGustav Albert1870-09-12StockholmÖsteråker
640MalmgrenGustav Sanfrid1887-03-15BrunfloBrunflo
641MalmgrenGustava Kristina1855-09-28BjörnaNybyn
642MalmgrenGöta Ingrid Ann-Marie1923-04-03VännäsSpöland
643MalmgrenGöta Magnhild Emilia1921-10-29VännäsSpöland
644MalmgrenHanna Adelia1905-04-10GideåHattsjö
645MalmgrenHarald Valdemar1904-05-04FalulänAvesta
646MalmgrenHedvig1889-08-01GrundsundaÖnska
647MalmgrenHedvig Fredrika1862-03-14BjörnaBjörna
648MalmgrenHelga Aina1902-02-21GideåHattsjö
649MalmgrenHelga Konstantina1884-03-30BjörnaBjörna
650MalmgrenHelgar Johan1898-04-18NordmalingSörbyn
651MalmgrenHelmi Adelinda1912-06-09GideåHattsjö
652MalmgrenHenny Axelina1896-03-14GideåHattsjö
653MalmgrenHilda Alice1917-09-25GideåHattsjö
654MalmgrenHilda Katarina1871-09-04ArnäsArnäs
655MalmgrenHildur Augusta1900-08-10GideåHattsjö
656MalmgrenHildur Linnea1907-01-06BjörnaBjörna
657MalmgrenHilma Alida1907-09-22GideåHattsjö
658MalmgrenHilma Nikolina1887-11-12GrundsundaÖnska
659MalmgrenHjördis Lovisa Elonora1925-04-02TrehörningsjöTrehörningsjö
660MalmgrenHulda Evelina1875-03-16BjörnaBjörna
661MalmgrenIda Maria1876-02-03BjörnaHemling
662MalmgrenIda Vilhelmina1870-04-01BjörnaBjörna
663MalmgrenInes Ann Margret1932-04-29VännäsSpöland
664MalmgrenIngrid Jenny Dortea1892-11-13ÅseleÅsele
665MalmgrenIngrid Kristina1921-04-28TrehörningsjöPrästbolet
666MalmgrenJenny Alexandra1880-05-16GrundsundaGrundsunda
667MalmgrenJenny Augusta1863-12-22BjörnaBjörna
668MalmgrenJohan1897-11-02TrehörningsjöGrundsjö
669MalmgrenJohan Axel1867-04-01GideåHattsjö
670MalmgrenJohan Fritjof1833-03-12StockholmStockholm
671MalmgrenJohan Olof1823-04-20GrundsundaKillingsnäs
672MalmgrenJohan Petter1820-02-26GrundsundaSkede
673MalmgrenJohan Samuel1858-05-28BjörnaBjörna
674MalmgrenJohan Verner1903-04-22TrehörningsjöGrundsjö
675MalmgrenJohn Fridolf1887-01-26BjörnaBjörna
676MalmgrenJonas1864-08-13BjörnaUddesjö
677MalmgrenJonas Ejnar1900-09-15TrehörningsjöGrundsjö
678MalmgrenJonas Otto1908-01-28TrehörningsjöTrehörningsjö
679MalmgrenJonas Petter1868-11-09GideåHattsjö
680MalmgrenJonas Viktor1874-02-17BjörnaHemling
681MalmgrenJonas Vilhelm1910-06-11TrehörningsjöPrästbolet
682MalmgrenKarin Ulla Britt1926-11-07TrehörningsjöTrehörningsjö
683MalmgrenKarl Andreas1898-02-01GrundsundaÖnska
684MalmgrenKarl Axel1895-06-21Uppsala länTeda
685MalmgrenKarl Gustav1862-08-17Torp (Y)Torp
686MalmgrenKarl Johan Fritjof1898-07-20BjörnaBjörna
687MalmgrenKarl Robert Reinhold1884-07-20ÖstersundÖstersund
688MalmgrenKarl Viktor1882-04-15GrundsundaGrundsunda
689MalmgrenKarl Villiam1920-01-20TrehörningsjöGrundsjö
690MalmgrenKatarina1781-07-16Umeå stadsUmeå stad
691MalmgrenKatarina Magdalena1786-01-28Umeå stadsUmeå stad
692MalmgrenKatarina Margareta1812-08-25GrundsundaBanafjäl
693MalmgrenKlara Margareta1936-07-08NordmalingHåknäs
694MalmgrenKnut August Fredrik1898-06-06BjurholmBjurholm
695MalmgrenKnut August Verner1861-06-09MalmöMalmö
696MalmgrenKnut Ingvar1929-05-07VännäsSpöland
697MalmgrenKnut Tage Leonard1916-06-03Umeå stadsUmeå stad
698MalmgrenKonrad Amandus1879-08-20BjörnaBjörna
699MalmgrenKristina1816-03-14GrundsundaUltrå
700MalmgrenKristina Amanda1874-10-26GrundsundaFinna
701MalmgrenKristina Elisabet1866-07-24BjörnaUddersjö
702MalmgrenKristina Petronella1876-06-09GrundsundaFinna
703MalmgrenKurt Olof Leonard1936-09-19Umeå stadsUmeå stad
704MalmgrenLars1873-01-09BjörnaUddersjö
705MalmgrenLars Gustav1916-01-19VännäsMunicip
706MalmgrenLars Hugo1919-06-15VännäsVännäs
707MalmgrenLilly Karin Elisabet1913-07-23TrehörningsjöGrundsjö
708MalmgrenMaria Charlotta1854-08-08BjörnaNybyn
709MalmgrenMaria Elise1916-10-15VännäsSpöland
710MalmgrenMaria Karolina1867-05-29BjörnaHemling
711MalmgrenMaria Sofia1870-03-01VästeråsNorberg
712MalmgrenMats Arne1932-02-25RagundaRagunda
713MalmgrenNils August1890-12-10GrundsundaÖnska
714MalmgrenNils August1870-03-29BjörnaHemling
715MalmgrenNils Johan1780-07-18Umeå stadsUmeå stad
716MalmgrenNils Olof1839-09-18GrundsundaBanafjäl
717MalmgrenNils Oskar1882-05-02BjörnaHemling
718MalmgrenNils Oskar1877-12-07BjörnaHemling
719MalmgrenOlga Amanda1881-12-11BjörnaBjörna
720MalmgrenOlga Maria1899-03-06NordmalingSörbyn
721MalmgrenOlof1861-10-12BjörnaUddersjö
722MalmgrenOlof1868-02-18BjörnaUddersjön
723MalmgrenOlof1895-11-28TrehörningsjöGrundsjö
724MalmgrenOlof Leonard1897-09-08TrehörningsjöGrundsjö
725MalmgrenOlof Olgar1920-02-29TrehörningsjöPrästbolet
726MalmgrenOlof Viktor1887-08-30TrehörningsjöPrästbolet
727MalmgrenPer Magnus1872-01-13BjörnaHemling
728MalmgrenRikard Englot1903-02-01GrundsundaBanafjäl
729MalmgrenSara Kristina1820-12-29GrundsundaKillingsnäs
730MalmgrenSelma Linnea1905-09-23TrehörningsjöTrehörningsjö
731MalmgrenSelma Magdalena1879-04-22BjörnaHemling
732MalmgrenSigne Emmy Kristina1925-07-18BjörnaBjörnsjö
733MalmgrenSigne Johanna Karolina1896-09-02ÅseleÅsele
734MalmgrenSigne Maria1898-02-13GrundsundaGrundsunda
735MalmgrenSigrid Kristina Vilhelmina1907-11-13FalulänAvesta
736MalmgrenSofia Viktoria1884-03-22RamseleKrokfors
737MalmgrenSonja Margareta1913-09-02VännäsVännäs
738MalmgrenSten Daniel1906-09-02FalulänAvesta
739MalmgrenStig Johan Tryggve1921-10-26TrehörningsjöTrehörningsjö
740MalmgrenStina Elisabet1908-04-20TrehörningsjöGrundsjö
741MalmgrenSvea Gertrud Lovisa1920-01-27VännäsSpöland
742MalmgrenSvea Maria Birgitta1917-03-09TrehörningsjöKarlsviken
743MalmgrenSven Birger1907-10-26LuleåLuleå
744MalmgrenSven Erik Runo1918-05-08BjörnaBjörna
745MalmgrenValfrid Leonard1867-04-07BjörnaBjörna
746MalmgrenViola Kristina1908-06-06TrehörningsjöGrundsjö
747MalmgrenÅsa Gudrun Ann Margaret1928-12-03TrehörningsjöTrehörningsjö
748Malmgren JohanssonJonas1843-06-10GideåGrundsjö
749Malmgren NilssonPer1843-04-29BjörnaHemling
750Malmgren OlofssonOlof1836-06-04BjörnaUddersjö
751Malmgren PerssonErik1838-12-04BjörnaBjörnsjö
752Malmgren PerssonNils Petter1846-05-11GrundsundaFinna
753MalminAnton Arvid1909-07-12BurträskKvistliden
754MalminErik Anton1878-09-28BurträskAdamsgård
755MalminJohan Otto1871-10-10BurträskAdamsgård
756MalminJonas Albin1881-03-24BurträskFiskberget
757MalminKarl Viktor1875-09-17BurträskAdamsgård
758MalminMaria Fredrika1873-06-28BurträskAdamsgård
759MalminOlof Rickard1863-02-07BurträskAdamsgård
760MalminZakris Vilhelm1867-12-31NorsjöSvartlund
761Malmin AdamssonZakarias1829-05-21NorsjöRisliden
762MalmkvistAina Linnea1930-04-12SjälevadNätra
763MalmkvistAlexandra Karolina1883-12-14GideåHattsjö
764MalmkvistAnna Evelina1928-11-28SjälevadVästerås
765MalmkvistAnna Leontina1869-10-13GideåHattsjö
766MalmkvistErik1865-03-13BjörnaMovattnet
767MalmkvistErik Alvar1904-02-09SjälevadSjälevad
768MalmkvistHilda Karolina1877-11-17GideåHattsjö
769MalmkvistHilma Karolina1875-10-12GideåHattsjö
770MalmkvistHulda Amanda1873-09-05GideåHattsjö
771MalmkvistJohan Arvid1866-04-20GideåHattsjö
772MalmkvistJohan Emil1896-02-09GideåHattsjö
773MalmkvistMaria Augusta1871-02-03GideåHattsjö
774MalmkvistOlof1841-05-25BjörnaGideå
775MalmkvistOlof Levi1875-10-12GideåHattsjö
776MalmkvistOlof Martin1893-10-26GideåHattsjö
777MalmkvistSelma Karolina1881-03-06GideåHattsjö
778MalmlöfKarl Bernhard Hilding1884-04-14GöteborgGöteborg
779MalmqvistAnna Sofia1863-09-19Umeå stadsUmeå stad
780MalmqvistArvida Sofia1862-02-12VästmanlandGunnibo
781MalmqvistAugusta Maria1865-05-11Umeå stadsUmeå stad
782MalmqvistBror Elis Helge1900-08-18DegerforsBroknäs
783MalmqvistErnst Fritjof1895-09-22DegerforsBroknäs
784MalmqvistHelga Katarina Elisabet1898-01-24DegerforsBroknäs
785MalmqvistJohan1877-04-29VännäsKamparbäck
786MalmqvistKarl Artur1894-05-15ÖstergötlandSimonstorp
787MalmqvistKarl Erik1835-12-10Nyköpings länNyköpings län
788MalmqvistKarl Gustav Adolf1902-11-06DegerforsEkträsk
789MalmqvistKarl Hjalmar1869-08-20ÖstergötlandSimonstorp
790MalmqvistRut Elisabet1900-03-21SjälevadSjälevad
791MalmstenAlfred1887-07-09Bergunda (G)Bergunda
792MalmstenEdvin1912-02-27VännäsNyby
793Malmsten JohansdotterMaret1865-01-20JämtlandKall
794MalmströmAda1892-06-13FredrikaTallsjö
795MalmströmAdela Ingeborg1903-10-29NederkalixNederkalix
796MalmströmAlfred1878-01-18SkorpedLännäs
797MalmströmAlfred1882-07-01SkorpedLännäs
798MalmströmAmalia Katarina1843-10-29StockholmSt.Katarina
799MalmströmAnna Ingeborg1895-10-04GrundsundaGideåbacka varv
800MalmströmAnna Katarina1803????
801MalmströmAnna Lisa1931-06-04FredrikaFredrika
802MalmströmAnna Matilda1884-04-01SkorpedLännäs
803MalmströmAnna Sofia1893-10-11GrundsundaGideåbacka varv
804MalmströmAnnie Eugenia1886-12-30GrundsundaFlärke
805MalmströmAugust Yngve1889-01-04GrundsundaFlärke
806MalmströmAxel1887-01-04FredrikaTallsjö
807MalmströmBernt Elis1885-07-02FredrikaTallsjö
808MalmströmBror Konrad1873-12-21BjertråBjertrå
809MalmströmEllen1925-11-12ÅseleKyrkbyn
810MalmströmErik August1864-02-16GrundsundaUltrå
811MalmströmErik Torsten Emanuel1919-05-26GrundsundaGideåbacka
812MalmströmErnst1888-05-04FredrikaTallsjö
813MalmströmFrits Gunnar1919-12-17GrundsundaGideåbacka
814MalmströmFrits Josef1922-05-30GrundsundaGideåbacka
815MalmströmFrits Rudolf1892-01-12GrundsundaFlärke
816MalmströmFrits Rune1921-03-23GrundsundaGideåbacka
817MalmströmGerda Gunvor1903-02-14Uppsala länÖster Löfsta
818MalmströmGertrud Ingeborg Alice1922-08-27GrundsundaGideåbacka
819MalmströmGudrun Margareta1920-06-06ÅseleKyrkbyn
820MalmströmGunnar Ove1929-03-17ÅseleLomsjö
821MalmströmGustav Bertil1894-07-18StockholmLofö
822MalmströmGösta Ernst Arnold1911-08-13StockholmMaria
823MalmströmGösta Sigvard1910-02-25ÅseleLomsjö
824MalmströmHanna1892-06-13FredrikaTallsjö
825MalmströmHedvig Margareta1898-02-18Uppsala länÖster Löfsta
826MalmströmJohan Alfred1865-03-16GrundsundaUltrå
827MalmströmJohan Erenfried1899-10-17GrundsundaGideåbacka
828MalmströmJonas Elof1871-04-01GrundsundaStensäter
829MalmströmKarin Charlotta1938-07-16ÅseleMunicip
830MalmströmKarl Gustav1881-01-24SkorpedLännäs
831MalmströmKlas Ludvig1861-01-02Falu länSundborn
832MalmströmMärta Irene1918-08-30GrundsundaGideåbacka
833MalmströmNils Emil1847-07-26EkshäradEkshärad
834MalmströmOlof Arne1924-06-05GrundsundaGideåbacka
835MalmströmOlof Emanuel1890-09-18GrundsundaFlärke
836MalmströmPer Axel1930-03-09FredrikaFredrika
837MalmströmRut Kerstin1918-05-15ÅseleKyrkbyn
838MalmströmRut Valborg Elisabet1901-05-18GrundsundaGideåbacka
839MalmströmSigne1890-03-14FredrikaTallsjö
840MalmströmSvea Augusta1904-10-11GrundsundaGideåbacka
841MalmströmValborg Charlotta1897-10-13GrundsundaGideåbacka
842Malmström PerssonAugust1820-01-10TunhemTunhem
843ManassesdotterAnna Katarina1778-07-17Skellefteå landsSkellefteå lands
844ManassessonJonas1776-10-26Skellefteå landsSkellefteå lands
845ManbergJohan1846-06-01GideåGideå bruk
846ManbergJohan1819-03-07????
847ManbergJohan Erik1794-03-17StockholmStockholm
848ManbergLars1832-01-19????
849ManbergSara Brita1826-10-28????
850ManderhjelmArtur Karl Napoleon1894-11-16DegerforsHällnäs
851ManderhjelmAurora Evonny Viola1921-06-19HolmsundHolmsund
852ManderhjelmBarbro Louise Alexandra1931-03-06NederTorneåNederTorneå
853ManderhjelmMainrad Artur Leopold1932-11-16LuleåLuleå
854ManderhjelmMaja Eivor Jenny1922-10-25VännäsVännäs
855ManderhjelmMax Daer Ingemar1933-11-27NederLuleåNederLuleå
856ManderhjelmRagna Sylvia Birgitta1929-02-06VännäsKöping
857ManderhjelmRoland Artur Greger1927-07-03VännäsMunicip
858ManderhjelmTure Kleoford Napoleon1919-11-08VännäsVännäs
859Manderström JakobssonJakob1860-02-11BjörnaKärrsjö
860Manfolk HansdotterMaria Elisabet1812-09-28NärpesYttermark
861MankellClaude Gustav1865-06-03HärnösandHärnösand
862MankellEmil Gunnar1866-08-08KarlskronaKarlskrona
863MankellEmil Teodor1834-07-31KarlskronaKarlskrona
864MankellIvar Henning1868-06-03HärnösandHärnösand
865MannAlbin1891-09-17BygdeåRatu
866MannAxel1893-02-04BygdeåRatu
867MannBörje Villiam1933-08-20Umeå stadsUmeå stad
868MannElon Helge Kornelius1909-08-24SäbråSäbrå
869MannEmilia Kristina1901-01-13BygdeåNyvik
870MannGerda Emerentia1897-01-23BygdeåNyvik
871MannHilding Teodor1910-02-16Umeå landsUmeå lands
872MannIrmgard Viktoria Frideborg1914-12-31Umeå landsKyrkobordet
873MannJohan Gustav1873-12-30BygdeåRatu
874MannKarl Gustav1907-05-14NederluleåNederluleå
875MannKarl Teodard1881-01-01BygdeåRatu
876MannKlara Hildegard1911-10-21Umeå landsKyrkobordet
877MannNaimi Maria Olivia1878-06-16BygdeåRatu
878MannNanna Kornelia1905-01-17Umeå landsLövön
879MannNils Anton1876-12-15BygdeåRatu
880MannOlof Gustav1849-05-07BygdeåNorum
881MannOlof Julius1885-01-08BygdeåRatu
882MannStig Tommy1935-02-23Umeå stadsUmeå stad
883MannTeodor Hilding1910-02-16Umeå landsKyrkobordet
884Mann KarlssonLeonard1871-04-05BygdeåNyvik
885MannbergAgata Lovisa1859-02-02Umeå landsStöcke
886MannbergAina Charlotta1901-06-13Umeå landsGrisbacka
887MannbergAlbert1893-06-16Umeå landsRödånäs
888MannbergAlice Karolina1907-09-24Umeå landsGrisbacka
889MannbergAnders1884-08-06Umeå landsRödånäs
890MannbergAnna Adelaida1846-08-18Skellefteå landsSkellefteå lands
891MannbergAnna Adriana1991-08-25Umeå landsObbola
892MannbergAnna Elisabet Matilda1925-03-31Umeå landsVästernäs
893MannbergAnna Fredrika1859-06-25Umeå landsUmeå lands
894MannbergAnna Greta1919-05-25Umeå landsYtterhiske
895MannbergAnna Margareta1880-03-31Umeå landsTavelsjö
896MannbergAnna Margareta1833-03-26Umeå landsGrisbacka
897MannbergAnna Matilda1890-03-14LyckseleLångliden
898MannbergAnna Sofia1886-07-31Umeå landsRödånäs
899MannbergAnton Eugen1902-12-19VännäsVännäs
900MannbergAstrid Elisabet1906-08-25Umeå stadsGrisbacka
901MannbergAugust1831-09-08Skellefteå landsLejonström
902MannbergAugust Leonard1859-05-12LyckseleLedningsvall
903MannbergAugusta Nikolina1882-03-08Umeå landsTavelsjö
904MannbergAxel Henning1902-09-09Umeå landsUmeå lands
905MannbergAxel Villehad1899-04-02VännäsVännäs
906MannbergBengt Adolf1908-11-30Umeå landsGrisbacka
907MannbergBengt Olof1920-12-07Umeå landsTavelsjö
908MannbergBertil Andreas1912-10-25Umeå landsYtterhiske
909MannbergBetty Karolina1899-08-24DegerforsTegslund
910MannbergBror Evert1906-11-03LyckseleKroksjö
911MannbergDagny Valborg1921-12-23Umeå landsRödånäs
912MannbergDaniel1771-03-22Piteå landsPiteå lands
913MannbergDavid Torsten1914-12-14Umeå landsLångviken
914MannbergDelver Egon1924-08-22Umeå landsÖverboda
915MannbergEdit Aurora1893-11-15LyckseleLövås
916MannbergEdvard Adrian1898-08-22LyckseleMyrträsk
917MannbergElin Amanda1893-12-20Umeå landsGrisbacka
918MannbergElisabet Fredrika1837-07-03Skellefteå landsLejonström
919MannbergElsa Linnea1908-09-20Umeå landsStöcke
920MannbergElsa Maria1916-04-19VännäsVännäs
921MannbergEmma Alida1898-05-08Umeå landsUmeå lands
922MannbergEmma Teresia1899-08-07Umeå landsStöcke
923MannbergErik1915-12-22Umeå landsYtterhiske
924MannbergErik Albin1895-10-08Umeå landsförsamlingStöcke
925MannbergErik Gustav1839-03-13Umeå landsGrisbacka
926MannbergErik Oskar1914-03-22VännäsVännäs
927MannbergEva Majken1918-08-30Umeå landsGrisbacka
928MannbergEva Margareta1943-11-07Umeå landsGrisbacka
929MannbergFrans Gustav Emil1911-10-16Umeå landsStöcke
930MannbergFredrik1826-06-21Umeå landsGrisbacka
931MannbergFrida Maria1906-02-02Umeå landsGrisbacka
932MannbergFrida Paulina1876-07-10Umeå stadsUmeå stad
933MannbergGerd Sofia Marianne1938-05-25Umeå landsHåkmark
934MannbergGerda Emelinda1907-11-13Umeå landsLångviken
935MannbergGertrud1918-04-05Umeå landsYtterhiske
936MannbergGunborg Melida1929-08-07LyckseleStormyrtorpet
937MannbergGunvor Elisabet1930-04-02VännäsVännäs
938MannbergGustav1868-02-24Umeå landsGrisbacka
939MannbergGustav Adolf1916-03-14Skellefteå landsSkellefteå lands
940MannbergGustav Adolf1862-11-06LyckseleVinliden
941MannbergGustav Anton1895-09-14Umeå landsTavelsjö
942MannbergGustav Nikolaus1891-12-05Umeå landsTavelsjö
943MannbergGösta Rune Bertil1933-07-03Umeå landsStöcksjö
944MannbergHanna Emilia1891-10-15Umeå landsStöcke
945MannbergHanna Matilda1884-10-18Umeå landsGrisbacka
946MannbergHelga Arvida1905-01-24Umeå landsLångviken
947MannbergHilda Charlotta1891-05-17Umeå landsGrisbacka
948MannbergHilda Josefina1892-12-04Umeå landsförsamlingStöcke
949MannbergHilma Ottilia1889-08-29Umeå landsTavelsjö
950MannbergHulda Lovisa1896-01-06Umeå landsRödånäs
951MannbergHulda Maria1884-07-13Umeå landsTavelsjö
952MannbergHulda Maria1870-11-10Umeå landsGrisbacka
953MannbergHulda Maria1870-10Umeå landsGrisbacka
954MannbergIda Maria1890-12-25Umeå landsRödånäs
955MannbergIngegärd Maria1924-02-29VännäsVännäs
956MannbergIngrid1924-05-30Umeå landsYtterhiske
957MannbergIngrid Elisabet1918-11-18Umeå landsRödånäs
958MannbergIngrid Teresia1920-08-16Umeå landsStöcke
959MannbergIvar Torsten1895-09-22LyckseleLövås
960MannbergJohan1881-10-23Umeå landsRödånäs
961MannbergJohan1824-06-22Umeå landsGrisbacka
962MannbergJohan1854-02-25Umeå landsUmeå lands
963MannbergJohan1831-09-02Umeå landsGrisbacka
964MannbergJohan Adolf1876-04-21Umeå landsGrisbacka
965MannbergJohan Albert1877-07-27Umeå landsTavelsjö
966MannbergJohan Algot1900-11-19VännäsVännäs
967MannbergJohan Arvid1889-09-09Umeå landsförsamlingStöcke
968MannbergJohan Arvid1898-03-17Umeå landsStöcke
969MannbergJohan Erik1863-07-03Umeå landsStöcke
970MannbergJohan Erik1855-09-22Umeå landsGrisbacka
971MannbergJohan Gunnar1912-06-05Umeå stadsGrisbacka
972MannbergJohan Gösta1922-03-29VännäsVännäs
973MannbergJohan Kalixtus1900-07-07LyckseleMyrträsk
974MannbergJohan Olof1918-08-12Umeå landsKvarnsvedjan
975MannbergJohan Oskar1868-11-13LyckseleLångliden
976MannbergJohan Viktor1911-11-24Umeå landsYtterhiske
977MannbergJohanna Augusta1878-07-31Umeå landsGrisbacka
978MannbergJohanna Karolina1851-11-30JokkmokkKvickjokk
979MannbergJohanna Matilda1860-09-30Umeå landsGrisbacka
980MannbergJohanna Petronella1888-08-01ÅseleÅsele
981MannbergJohn Hilmer1912-07-31VännäsVännäs
982MannbergKarina Margareta1910-07-09Umeå landsYtterhiske
983MannbergKarl1887-11-04Umeå landsTavelsjö
984MannbergKarl1877-11-11Umeå landsRödånäs
985MannbergKarl1841-05-28Umeå landsGrisbacka
986MannbergKarl Albert1880-12-19Umeå landsGrisbacka
987MannbergKarl Anton1864-04-08LyckseleManjaur
988MannbergKarl August1858-08-29Umeå landsGrisbacka
989MannbergKarl Gunnar1925-08-28VännäsVännäs
990MannbergKarl Gunnar Reinhold1926-12-01VännäsVännäs
991MannbergKarl Göran1933-06-06Umeå landsGrisbacka
992MannbergKarl Sigurd1921-09-16Umeå landsStöcke
993MannbergKarl Viktor1890-01-30Umeå landsGrisbacka
994MannbergKarolina Charlotta1856-12-17Umeå landsUmeå lands
995MannbergKatarina Charlotta1851-02-22Umeå landsStöcke
996MannbergKatarina Lovisa1853-07-08Umeå landsGrisbacka
997MannbergKerstin1922-01-25Umeå landsYtterhiske
998MannbergKerstin Linnea1923-03-11Umeå landsStöcke
999MannbergKjell Axel1928-06-30VännäsVännäs
1000MannbergKjell Erik1940-04-28Umeå stadsUmeå stad
1001MannbergKristina Karolina1833-11-17Umeå landsObbola
1002MannbergLage Mauritz1929-07-19LyckseleKroksjö
1003MannbergLars Albert1940-08-11Umeå landsHåkmark
1004MannbergLisa1920-12-07Umeå landsYtterhiske
1005MannbergLisa Helena1920-11-30Älvsby (BD)Älvsby
1006MannbergLissy Viola1926-09-18TavelsjöRödånäs
1007MannbergMaria Karolina1882-05-18Umeå landsGrisbacka
1008MannbergMaria Lovisa1828-02-29Umeå landsGrisbacka
1009MannbergMaria Magdalena1861-10-26Umeå landsStöcke
1010MannbergMaria Magdalena1846-10-07Umeå landsUmeå lands
1011MannbergMaria Margareta1858-01-29Umeå landsHåkmark
1012MannbergMatilda Laura1829-03-08Skellefteå landsKyrkbordet
1013MannbergNanny Sofia1893-08-03Umeå landsTavelsjö
1014MannbergNils1851-09-14Umeå landsGrisbacka
1015MannbergNils1863-08-10Umeå landsUmeå lands
1016MannbergNils1847-12-08Umeå landsGrisbacka
1017MannbergNils1875-11-11Umeå landsRödånäs
1018MannbergNils Artur1894-10-29Umeå landsObbola
1019MannbergNils Gotthard1927-02-12LyckseleKroksjö
1020MannbergNils Henry1918-03-04VännäsVännäs
1021MannbergNils Konrad1896-02-27DegerforsTegslund
1022MannbergNils Ove Torsten1945-01-25TavelsjöTavelsjö
1023MannbergOlivia Agata1886-02-12Umeå landsTavelsjö
1024MannbergOlof1888-09-28Umeå landsRödånäs
1025MannbergOlof1879-11-24Umeå landsRödånäs
1026MannbergOlof1849-10-05Umeå landsUmeå lands
1027MannbergOlof Algot1898-01-28Umeå landsTavelsjö
1028MannbergOlof Anton1878-07-29Umeå landsTavelsjö
1029MannbergOlof Paul1920-05-23Umeå landsRödånäs
1030MannbergOskar1893-08-03Umeå landsTavelsjö
1031MannbergOskar Teodord1906-11-03LyckseleKroksjö
1032MannbergOtto Ferdinand1902-08-13LyckseleKroksjö
1033MannbergPer1825-03-07Umeå landsGrisbacka
1034MannbergPer Anton1843-08-11Umeå landsGrisbacka
1035MannbergPer Konrad1891-12-17LyckseleLångliden
1036MannbergPer Ola1927-06-19Umeå landsGrisbacka
1037MannbergRakel Margareta1909-04-01Umeå landsGrisbacka
1038MannbergSelma Kristina1887-07-20Umeå landsGrisbacka
1039MannbergSiri Maria1903-10-16Umeå landsGrisbacka
1040MannbergSiv Inger1939-08-01Umeå stadUmeå stad
1041MannbergStina Maria1904-07-17Umeå landsGrisbacka
1042MannbergSven Olof Erling1934-09-20TavelsjöLångviken
1043MannbergVilhelm1914-07-02Umeå landsYtterhiske
1044Mannberg AnderssonFrans Viktor1879-01-30Umeå landsKåddis
1045Mannberg AnderssonPer1807-01-15NysätraGunsmark
1046Mannberg DanielssonJakob1805JokkmokkJokkmokk
1047Mannberg KarlssonKarl Petter1792-09-19Umeå landsGrisbacka
1048Mannberg MikaelssonNils Olof1820-02-02Umeå landsDegernäs
1049Mannberg SundströmEmanuel Reinhold1796-01-03BygdeåSkinnarbyn
1050Mannberg SundströmKarl Erik1787-08-11BygdeåSkinnarbyn
1051Mannberg SvenssonAnders1774-09-23LövångerHötjärn
1052MannelqvistAlf1906-08-01VilhelminaLatikberg
1053MannelqvistAmmy Elisabet1931-09-05VilhelminaJärvsjö
1054MannelqvistAnders Johan1875-09-23VilhelminaSödra Latikberg
1055MannelqvistAnna Ingeborg Kristina1896-02-26VilhelminaLatikberg
1056MannelqvistAnna Ingeborg Kristina1896-02-26VilhelminaLatikberg
1057MannelqvistAnna-Lisa1930-07-02VilhelminaJärvsjö
1058MannelqvistBarbro Gertrud Anita1942-11-05VilhelminaLatikberg
1059MannelqvistBernt Irving1929-06-03VilhelminaS Latikberg
1060MannelqvistBrita Elenora Kristina1924-06-15VilhelminaJärvsjö
1061MannelqvistDan Torsten1953-02-23VilhelminaLatikberg
1062MannelqvistDaniel Petter1878-11-05VilhelminaLatikberg
1063MannelqvistDaniel Runo Konstantin1906-02-07VilhelminaLatikberg
1064MannelqvistElly1897-11-21VilhelminaLatikberg
1065MannelqvistElsy Viktoria1920-06-02VilhelminaS Latikberg
1066MannelqvistEmil Gunnar1923-05-27VilhelminaS Latikberg
1067MannelqvistEmil Oskar1903-09-23VilhelminaLatikberg
1068MannelqvistErik Bertil Verner1917-03-17VilhelminaS Latikberg
1069MannelqvistErnst1903-03-20VilhelminaLatikberg
1070MannelqvistErnst Birger Lage1954-12-20VilhelminaLatikberg
1071MannelqvistErnst Tage1938-09-29VilhelminaLatikberg
1072MannelqvistFanny Johanna1910-12-17VilhelminaLatikberg
1073MannelqvistFrans August1880-12-13VilhelminaLatikberg
1074MannelqvistGreta Delila1927-11-19VilhelminaMarabäckbränna
1075MannelqvistGunnel Elisabet1938-02-14VilhelminaLatikberg
1076MannelqvistGurli Margot Kristina1936-01-29VilhelminaLatikberg
1077MannelqvistHanna Katarina1884-04-01VilhelminaLatikberg
1078MannelqvistHarry Stefan1948-08-21VilhelminaLatikberg
1079MannelqvistHelly Lovisa Maria1911-05-05VilhelminaLatikberg
1080MannelqvistHenning1897-06-21VilhelminaLatikberg
1081MannelqvistHenny Elisabet1913-08-14VilhelminaLatikberg
1082MannelqvistHenry Raul1898-11-25VilhelminaLatikberg
1083MannelqvistHjalmar1889-07-26VilhelminaLatikberg
1084MannelqvistHjalmar Fritiof1894-04-07VilhelminaLatikberg
1085MannelqvistJan Erik1948-04-28VilhelminaLatikberg
1086MannelqvistJohan1896-10-21VilhelminaLatikberg
1087MannelqvistJohan Erik1876-10-30VilhelminaSödra Latikberg
1088MannelqvistJohan Oskar1892-01-25VilhelminaLatikberg
1089MannelqvistJonas Alfred1862-09-03VilhelminaJärvsjö
1090MannelqvistJonas Ingvar1923-03-07VilhelminaJärvsjö
1091MannelqvistKerstin Irene1934-03-06VilhelminaLatikberg
1092MannelqvistKlas Fredrik1937-09-04VilhelminaLatikberg
1093MannelqvistKurt Oskar1934-10-14VilhelminaLatikberg
1094MannelqvistLars Erik1950-05-06VilhelminaLatikberg
1095MannelqvistLilly Karolina1908-06-04VilhelminaLatikberg
1096MannelqvistMaria Delila1874-02-19VilhelminaLatikberg
1097MannelqvistMarry Kristina1901-04-18VilhelminaLatikberg
1098MannelqvistNils Torkel1930-10-02VilhelminaLatikberg
1099MannelqvistOskar Amandus1872-04-08VilhelminaLatikberg
1100MannelqvistRickard Mikael1965-07-10VilhelminaLatikberg
1101MannelqvistRuno Ragnar1899-09-05VilhelminaLatikberg
1102MannelqvistSeth1925-09-16VilhelminaGammelbränna
1103MannelqvistSiv Berit1938-12-08VilhelminaJärvsjö
1104MannelqvistSonja Karolina1939-12-17VilhelminaJärvsjö
1105MannelqvistStig Gustav1940-09-15VilhelminaLatikberg
1106MannelqvistSvea Gunborg1928-06-15VilhelminaJärvsjö
1107MannelqvistSven Erhard1883-03-09VilhelminaLatikberg
1108MannelqvistSven Ingemar1960-01-08VilhelminaLatikberg
1109MannelqvistSven Olof1940-09-15VilhelminaLatikberg
1110MannelqvistSven Torsten1925-02-01VilhelminaLatikberg
1111MannelqvistTyra Georgina1914-07-26VilhelminaVilhelmina
1112MannelqvistTyra Hillevi1926-05-03VilhelminaJärvsjö
1113MannelqvistVega Gudrun1933-11-27VilhelminaLatikberg
1114MannelqvistViktoria Rabecka Johanna1899-04-18VilhelminaLatikberg
1115Mannelqvist AnderssonDaniel1845-12-26VihelminaLatikberg
1116MannströmAnna Brita1830-12-27Umeå landsHörnefors
1117MannströmBrita Lovisa1815-04-10Umeå landsHörnefors
1118MannströmBrita Margareta1837-09-30ArnäsHornön
1119MannströmJohan1779-09-27Umeå landsGrisbacka
1120MannströmJohan1829-10-29Umeå landsHörnefors
1121MannströmJohan Fredrik1840-05-01ArnäsArnäs
1122MannströmJohanna1816-07-01Umeå landsUmeå lands
1123MannströmKarl1805-12-31Umeå landsGrisbacka
1124MannströmKarl Anton1843-06-04SidensjöSidensjö
1125MannströmKatarina Johanna1830-12-27Umeå landsUmeå lands
1126MannströmOlof1813-10-05Umeå landsHörnefors
1127MannströmSara Katarina1841-04-25ArnäsHornön
1128Mannström JohansdotterJohanna Fredrika1816-07-01Umeå landsHörnefors
1129Mannström JohanssonJohan Petter1811-09-04Umeå landsHörnefors
1130MantilaAxel Vilhelm1887-07-16FinlandJakobstad
1131MantilaIda Sofia1921-11-10NordmalingNordmaling
1132MantilaSvea Rakel1919-07-05FinlandJakobstad
1133MantilaVäiko Rafael1923-05-11HörneforsHörnefors
1134MarcussonGertrud Katarina1919-05-11LyckseleKyrkbyn
1135Margareta OlofsdotterEva1812-05-22Skellefteå landsKusmark
1136MargaretasdotterAnna Magdalena1811-09-15Umeå landsBrännland
1137MargaretasdotterBrita1796LappmarkenLappmarken
1138MariadotterElisabet1851-11-02StenseleVapsten
1139MariadotterJonas1846-01-25StenseleVapsten
1140MariasdotterAlma1873-09-28VilhelminaVilhelmina
1141MariasdotterJenny Augusta1890-12-21LyckseleSandås
1142MariasdotterJohanna1859-12-10VännäsInnergård
1143MariasdotterKatarina Agata1833-03-10LyckseleRuskträsk
1144MariasdotterKristina Karolina1867-05-30VilhelminaBäsksjö
1145MariedotterHelena Margareta1831-07-26Skellefteå landsKällbomark
1146MarinbergKarl Viktor1883-12-03JörnJörn
1147MarisOlofsdotterKatarina1825-08-20SidensjöBy
1148MarkAnders Gustav1865-07-15Värmlands länGräsmark
1149MarkAnna Katarina1877-02-24HelgumHelgum
1150MarkAnna Magdalena1839-05-20Umeå landsTavelsjö
1151MarkBerta Valdina Fredrika1896-09-23NordmalingOlofsfors
1152MarkHelena Katarina1842-11-21Umeå landsRöböck
1153MarkJohan1917-10-03BodumBodum
1154MarkKristina Katarina1894-11-02FjällsjöJansjö
1155MarkLars Erik1891-08-18FjällsjöJansjö
1156MarkOlof Daniel1901-09-26TåsjöTåsjö
1157MarkSara Elisabet1889-05-20FjällsjöJansjö
1158Mark ErikssonDaniel1858-08-14BodumGrundsjö
1159Markblom ErikssonGerd Gudrun1936-04-04NordmalingMullsjö
1160Markblom ErikssonMargit Ingeborg1934-08-19NordmalingMullsjö
1161Markblom ErikssonPer Edvin1902-11-07NordmalingMullsjö
1162MarkebyAnna Lisa1918-01-23ÅseleKvällträsk
1163MarkebyKarin Ingegerd1920-04-14ÅseleKvällträsk
1164MarkebyNils Bertil1924-01-06ÅseleKvällträsk
1165MarkebyRune Ivar1922-01-05ÅseleKvällträsk
1166Markeby MarkussonKristoffer Herman1892-04-06ÅseleKvällträsk
1167MarkerNetty Amanda1895-07-16USAUSA
1168MarkgrenAgnes Lovisa1888-11-10Skellefteå landsMedle
1169MarkgrenAnders Henrik1927-12-03BurträskBodbyn
1170MarkgrenAnna Adelina1886-11-11Skellefteå landsMedle
1171MarkgrenAnna Dagmar Elvira1909-01-07BurträskRenfors
1172MarkgrenAnna Helena1854-04-06Skellefteå landsKusmark
1173MarkgrenEbba Maria Elvira1910-01-16Skellefteå landsSkellefteå lands
1174MarkgrenElsa Maria1919-02-21BurträskRenfors
1175MarkgrenEster Alberta1889-12-30NederkalixNederkalix
1176MarkgrenFrans Emil1858-03-15ByskeByske
1177MarkgrenGunborg Maria Magdalena1888-08-29NätraNätra
1178MarkgrenGunnar Teodor1921-03-23Skellefteå landsSkellefteå lands
1179MarkgrenGustaf Adolf1858-07-13Skellefteå landsKusmark
1180MarkgrenGustaf Paul1895-05-08SkellefteåSkellefteå
1181MarkgrenGärda Karolina1907-08-15BurträskRenfors
1182MarkgrenGöta Margareta1917-01-24BurträskRenfors
1183MarkgrenHarry Viktor Nikolaus1910-12-29BurträskRenfors
1184MarkgrenHelga Viktoria1905-11-26BurträskRenfors
1185MarkgrenHugo Bertil1897-09-21JörnJörn
1186MarkgrenHulda Katarina1879-01-15Skellefteå landsMedle
1187MarkgrenIda Margareta1855-06-12Skellefteå landsKusmark
1188MarkgrenInga Kristina Henrietta1928-08-10LövångerGammelbyn
1189MarkgrenJakob Guldbrand1890NätraNätra
1190MarkgrenJohn Elof1915-12-17BurträskRenfors
1191MarkgrenJonas Niklas1849-12-05Skellefteå landsKusmark
1192MarkgrenKarin Elisabet1925-08-19BurträskBodbyn
1193MarkgrenKarl Torsten1919-08-04ByskeByske
1194MarkgrenKonrad1880-11-16Skellefteå landsMedle
1195MarkgrenLilly Johanna Maria1903-12-27ByskeGagsmark
1196MarkgrenMärta Viola paulina1922-06-20BurträskRenfors
1197MarkgrenNikanor1849-05-03Skellefteå landsStorkåge
1198MarkgrenNils Gotthard1884-08-31Skellefteå landsMedle
1199MarkgrenNils Ragnar1912-03-21Skellefteå landsVästra Hjoggböle
1200MarkgrenOlof Joakim1858-07-13Skellefteå landsKusmark
1201MarkgrenOlof Magnusä1893-08-19BurträskRenfors
1202MarkgrenOlof Rikard1858-06-19ByskeByske
1203MarkgrenOskar Daniel1922-05-14Skellefteå landsSkellefteå lands
1204MarkgrenRut Mirjam1913-02-01BurträskRenfors
1205MarkgrenSigrid Anna Elisabet1908-12-26Skellefteå landsVästra Hjoggböle
1206MarkgrenSofia Fredrika1882-11-24Skellefteå landsMedle
1207MarkgrenSven Rudolf1901-10-19StockholmKatarina
1208MarkgrenViktor1877-10-11Skellefteå landsMedle
1209MarkgrenWilma Augusta1890-10-21BurträskRenfors
1210Markgren JonssonGustaf1826-01-09Skellefteå landsKusmark
1211Markgren NilssonAnton1831-09-17Skellefteå landsKusmark
1212Markgren NilssonKarl Johan1835-02-21Skellefteå landsKusmark
1213Markgren NilssonNils Olof1824-11-14Skellefteå landsKusmark
1214Markgren NilssonPer1820-01-22Skellefteå landsKusmark
1215MarkihuktaAnna Lydia1897-08-18Gustav AdolfKarungi
1216MarklinGabriel1846-06-18Skellefteå landsSkellefteå lands
1217MarklinJohan1855-07-15LyckseleKyrkbyn
1218MarklinKarl1851-09-16Skellefteå landsSkellefteå lands
1219MarklinKristina Margareta1865-08-07SorseleBlomåker
1220MarklinMargareta1848-10-10Skellefteå landsSkellefteå lands
1221Marklin HanssonPer1817-10-26Skellefteå landsYttervik
1222Marklin OlofssonOlof1812-08-30Skellefteå landsFalmark
1223MarklundAbraham Anton1822-08-02BygdeåGullmark
1224MarklundAgda Aqvelina Ulrika1890-07-14ByskeDrängsmark
1225MarklundAgda Kristina1903-03-22Skellefteå landsGärdsmark
1226MarklundAgnes Josefina1917-10-05Skellefteå landsSkellefteå lands
1227MarklundAlfred1880-09-21SävarOstnäs
1228MarklundAlma Elisabet1884-11-15JörnÄlgträsk
1229MarklundAlma Eugenia1912-09-27SävarOstnäs
1230MarklundAlma Helena1872-07-30Skellefteå landsSkellefteå lands
1231MarklundAlma Sofia Vilhelmina1910-02-15Skellefteå landsSkellefteå lands
1232MarklundAnders1838-03-24NysätraGrimsmark
1233MarklundAnders1860-05-16Skellefteå landsBjurfors
1234MarklundAnders1830-05-03Skellefteå landsRönnliden
1235MarklundAnders1781-03-27NysätraHertsånger
1236MarklundAnders Arvid1888-02-19Skellefteå landsBjurfors
1237MarklundAnders Salomon1821-09-07BurträskRenbergsvattnet
1238MarklundAnders Verner1923-07-15BurträskBursiljum
1239MarklundAndewrs Nikanor1870-02-06NysätraHertsånger
1240MarklundAnna1858-01-22Skellefteå landsTjärn
1241MarklundAnna Alfrida Magdalena1914-06-07SävarOstnäs
1242MarklundAnna Augusta1874-04-22Skellefteå landsYtterstfors såg
1243MarklundAnna Brita Gudrun1918-08-01JörnMyrheden
1244MarklundAnna Eleonora1872-11-23NysätraHertsånger
1245MarklundAnna Eugenia1885-10-27NorsjöNorsjö
1246MarklundAnna Evelina1910-01-31BjörnaKärrsjö
1247MarklundAnna Fredrika1855-10-07Skellefteå landsFalkliden
1248MarklundAnna Helena1898-09-23SävarOstnäs
1249MarklundAnna Helena1870-02-08Skellefteå landsGummark
1250MarklundAnna Helena1864-03-18Skellefteå landsGärdsmark
1251MarklundAnna Johanna1856-01-06Skellefteå landsTjärn
1252MarklundAnna Katarina1883-07-17Piteå landsPiteå lands
1253MarklundAnna Katarina1843-10-29Skellefteå landsBergsbyn
1254MarklundAnna Katarina1851-01-25ByskeByske
1255MarklundAnna Lisi Ingegerd1923-10-23SävarOstnäs
1256MarklundAnna Lovisa1843-09-28Umeå landsVästerhiske
1257MarklundAnna Lovisa1848-06-08NorsjöKvavisträsk
1258MarklundAnna Margareta1871-10-17Skellefteå landsHolmselet
1259MarklundAnna Margareta1894-10-21JörnStenträsk
1260MarklundAnna Margareta1787-10-12NysätraHertsånger
1261MarklundAnna Maria1870-06-10SävarOstnäs
1262MarklundAnna Maria1877-03-09Skellefteå landsKlutmark
1263MarklundAnna Marie1921-12-21Skellefteå landsKlutmark
1264MarklundAnna Matilda1875-06-13Skellefteå landsDrängsmark
1265MarklundAnna Viktoria1885-03-25SkellefteåKlutmark
1266MarklundAnna Viktoria1876-07-17Skellefteå landsSkellefteå lands
1267MarklundAnna Viktoria1900-12-17BurträskBursiljum
1268MarklundAnna Viktoria1885-01-15Skellefteå landsBjurfors
1269MarklundAnna Vilhelmina1883-10-01JörnÄlgträsk
1270MarklundAnny Maria1930-04-09BygdeåGullmark
1271MarklundAnshelm Ragnar1908-11-29Skellefteå landsSkellefteå lands
1272MarklundAnton1847-02-28Skellefteå landsTjärn
1273MarklundAnton1833-01-18Skellefteå landsKusmark
1274MarklundAnton Konrad1858-04-25NorsjöKvavisträsk
1275MarklundAnton Konrad1863-06-17NorsjöKvavisträsk
1276MarklundAnton Villehad1858-06-08Skellefteå landsKusmark
1277MarklundArne1879-09-27SkellefteåSkellefteå
1278MarklundArne Johannes1917-08-04BurträskLjusvattnet
1279marklundAron1870-09-13Skellefteå landsKlutmark
1280marklundAron1872-02-14Skellefteå landsKlutmark
1281MarklundArvid Fredrik1886-09-06BurträskRenbergsvattnet
1282MarklundAstrid Ann Marie1944-06-28Umeå stadsUmeå stad
1283MarklundAstrid Birgitta1914-10-12JokkasjärviJokkasjärvi
1284MarklundAstrid Siri Viktoria1912-11-27JörnJörn
1285MarklundAugust1868-02-08BygdeåGullmark
1286MarklundAugust1889-07-10Umeå landsVästerhiske
1287MarklundAugust Gotthard1916-03-26SävarOstnäs
1288MarklundAugust Konrad1866-09-04Skellefteå landsGummark
1289MarklundAxel1885-10-19Skellefteå landsSkellefteå lands
1290MarklundAxel1871-07-20Skellefteå landsKusmark
1291MarklundAxel Bo1922-11-17VilhelminaNästansjö
1292MarklundAxel Gunnar Inge-Bo1944-02-27VilhelminaRisträsk
1293MarklundAxel Ivar1932-01-02BygdeåNyvik
1294MarklundAxel Johannes1918-07-17BurträskBurträsk
1295MarklundAxel Leander1897-05-13BygdeåLantnäs
1296MarklundAxel Pontus1908-11-19Piteå landsPiteå lands
1297MarklundAxel Sigurd1917-07-03Umeå landsUmeå lands
1298MarklundAxel Teodor1882-05-30Skellefteå landsLund
1299MarklundAxel Teodor1908-07-01Umeå landsVästerhiske
1300MarklundAxel Teodor1925-11-03Skellefteå landsOrrliden
1301MarklundAxel Uno1898-01-27Skellefteå landsTjärn
1302MarklundBarbro Irene Ros-Mari 1946-04-08Umeå StadUmeå
1303MarklundBarbro Margareta1925-02-06Skellefteå landsBureå
1304MarklundBarbro Maria1931-11-24BurträskRenbergsvattnet
1305MarklundBeda1854-03-04Skellefteå landsTjärn
1306MarklundBeda Johanna1892-04-08BurträskRenbergsvattnet
1307MarklundBeda Maria1894-05-27LövångerBodan
1308MarklundBeda Maria1887-12-30Skellefteå landsSkellefteå lands
1309MarklundBeda Maria1887-12-30Skellefteå landsKlutmark
1310MarklundBengt Börje Ronny1948-03-11Umeå StadUmeå
1311MarklundBengt Hjalmar1916-12-18VännäsVännäs
1312MarklundBengt Johannes1923-07-27NysätraGrimsmark
1313MarklundBengt Ove1932-09-20Umeå landsVästerhiske
1314MarklundBernt Arvid1925-05-30FällforsFällfors
1315MarklundBerta Augusta1896-08-20BurträskBurträsk
1316MarklundBerta Sofia1899-11-01JörnStenträsk
1317MarklundBo Gösta1937-06-03Skellefteå StadSkellefteå Stad
1318MarklundBrita Karolina1849-09-01Skellefteå landsMyckle
1319MarklundBrita Magdalena1836-03-13BygdeåGullmark
1320MarklundBritt Gunborg Viola1939-08-16ÄlvsbynÄlvsbyn
1321MarklundBror Daniel1839-12-26Skellefteå landsTjärn
1322MarklundBror Gerhard1931-05-08SävarTäfteå
1323MarklundBror Tyko1887-04-22Skellefteå landsTjärn
1324MarklundCarl Elof1896-09-13ByskeDrängsmark
1325MarklundDaniel1776-12-26Skellefteå landsDrängsmark
1326MarklundDaniel Anton1814-04-12Skellefteå landsKyrkobordet
1327MarklundDoris Margareta1936-03-21Skellefteå stadSkellefteå stad
1328MarklundDoris Maria Elisabet1914-02-03Skellefteå landsSkellefteå lands
1329MarklundEbba Josefina1923-07-18Skellefteå landsSkellefteå lands
1330MarklundEbba Viktoria1930-09-02Skellefteå landsSkellefteå lands
1331MarklundEdit Akvelina1904-10-31ArjeplogArjeplog
1332MarklundEdla Johanna1879-06-10BygdeåLantnäs
1333MarklundEdla Karolina1881-12-20Skellefteå landsSkellefteå lands
1334MarklundEgon Johannes1929-06-19Skellefteå stadSkellefteå stad
1335MarklundElin Kristina1890-05-10BurträskRenbergsvattnet
1336MarklundElin Maria1883-11-05BygdeåLantnäs
1337MarklundElma Laura1922-01-15Skellefteå landsSkellefteå lands
1338MarklundElsa1917-10-30DoroteaBergvattnet
1339MarklundElsa Ingeborg Olivia1907-07-14Umeå landsGrubbe
1340MarklundElsa Viola1920-06-08VilhelminaNästansjö
1341MarklundElsi eugenia1918-11-26FällforsFällfors
1342MarklundElsi Lotten1919-08-20DegerforsGranön
1343MarklundElsi Viola1926-08-07BurträskLjusvattnet
1344MarklundElsy Amanda Ottilia1921-02-25VännäsVännäs
1345MarklundElsy Gun Marianne1936-07-12RobertsforsRobertsfors
1346MarklundElsy Ingegerd Minette1925-03-25BurträskRenbergsvattnet
1347MarklundElvy Lovisa1935-10-10BurträskLappvattnet
1348MarklundEmelia1852-05-05Skellefteå landsTjärn
1349MarklundEmilie Margareta1873-05-28NorsjöNorsjö
1350MarklundEmma Charlotta1866-07-22Skellefteå landsKusmark
1351MarklundEmma Kristina1874-07-22Skellefteå landsKlutmark
1352MarklundEmma Kristina1881-12-04ByskeDrängsmark
1353MarklundEmma Lovisa1878-05-21SkellefteåSkellefteå
1354MarklundEmmelie Margareta1891-07-30Skellefteå landsTjärn
1355MarklundEnny Elvina1921-08-10Skellefteå landsSkellefteå lands
1356MarklundErik Albert1913-02-01Skellefteå landsSkellefteå lands
1357MarklundErik Albin1881-04-24NorsjöSvansele
1358MarklundErik Arvid1892-08-12LövångerBodan
1359MarklundErik Johannes1898-02-22NorsjöSvansele
1360MarklundErik Oskar1861-04-14BygdeåGullmark
1361MarklundErik Viktor1895-09-24BygdeåRisträsk
1362MarklundErnst Allan1932-01-02BygdeåNyvik
1363MarklundErnst Ivar1933-08-15BygdeåNyvik
1364MarklundErnst Sture Ingemar1924-12-09BurträskRenbergsvattnet
1365MarklundEster Charlotta1880-03-07ByskeDrängsmark
1366MarklundEster Lovisa1894-04-03BygdeåNäs
1367MarklundEster Sofia1888-11-21JörnÄlgträsk
1368MarklundEster Sofia1899-01-13BygdeåLantnäs
1369MarklundEva Amanda1888-07-05NorsjöSvansele
1370MarklundEva Gunilla1953-04-09MalåMalå
1371MarklundEva Helena1879-11-07Skellefteå landsKlutmark
1372MarklundEva Johanna1839-03-17BygdeåGullmark
1373MarklundEva Johanna1928-01-20Skellefteå landsSkellefteå lands
1374MarklundEva Josefina1864-02-23Skellefteå landsKusmark
1375MarklundEva Karin1923-06-06DoroteaBergvattnet
1376MarklundEva Olivia1872-08-15Skellefteå landsGummark
1377MarklundEva Ulrika1898-02-28MalåMalåträsk
1378MarklundEva Zorayda1908-10-10Skellefteå landsGummark
1379MarklundEvelina Augusta1894-08-24BurträskRenfors
1380MarklundEvelina Charlotta1882-09-12Umeå LandsGrubbe
1381MarklundFahle1829-10-01BurträskRenbergsvattnet
1382MarklundFahle Hugo1891-10-27BurträskRenbergsvattnet
1383MarklundFanny Lovisa1870-05-14BurträskRenbergsvattnet
1384MarklundFolke Linus Alexis1915-07-08Umeå landsLövön
1385MarklundFrans August1908-05-09BygdeåGransjö
1386MarklundFrans August1878-08-07Skellefteå landsGummark
1387MarklundFrans Elof1900-02-15Skellefteå landsBjurfors
1388MarklundFrans Herbert Hjalmar1928-01-30BurträskRenbergsvattnet
1389MarklundFrans Hjalmar1894-05-15ArvidsjaurArvidsjaur
1390MarklundFrans Oskar1882-10-04DegerforsKussjö
1391MarklundFredrika Karolina1838-06-09Skellefteå landsTjärn
1392MarklundFrida Katarina Margareta1892-01-09BygdeåRisträsk
1393MarklundFritz Andreas1883-11-30ByskeDrängsmark
1394MarklundFritz Hugo1899-02-22LövångerBodan
1395MarklundGeorg Hjalmar Mauritz1912-09-27Umeå landsVästerhiske
1396MarklundGerda Alfine1929-11-17SävarOstnäs
1397MarklundGerda Augusta1926-07-27BurträskRenbergsvattnet
1398MarklundGerda Fredrika1882-07-21Skellefteå landsTjärn
1399MarklundGerda Ingeborg1913-05-28JokkasjärviJokkasjärvi
1400MarklundGerda Johanna Elisabet1903-06-25BurträskRenbergsvattnet
1401MarklundGerda Margareta1919-06-21BurträskBurträsk
1402MarklundGerda Sofia1903-04-05Skellefteå landsMedle
1403MarklundGertrud Helena1923-04-02Skellefteå landsKlutmark
1404MarklundGullan Ingegärd1933-09-23SävarOstnäs
1405MarklundGulli Augusta Elisabet1912-12-27Skellefteå landsBureå
1406MarklundGunborg Maria1915-04-09Skellefteå landsSkellefteå lands
1407MarklundGunbritt Yvonne1930-10-01NordmalingÖre
1408MarklundGunhild Elisabet1927-03-28VilhelminaVilhemina
1409MarklundGunhild Lovisa1908-05-23Skellefteå landsGärdsmark
1410MarklundGunnar Emanuel1906-01-06GällivariGällivari
1411MarklundGunnar Ludvig1899-07-25BurträskBurträsk
1412MarklundGustaf1882-02-28Umeå landsVästerhiske
1413MarklundGustaf Artur1908-03-29Skellefteå landsMedle
1414MarklundGustaf Edvin1891-03-27NorsjöSvansele
1415MarklundGustaf Olof1856-11-19NorsjöSvansele
1416MarklundGustaf Oskar1854-05-17Skellefteå landsKusmark
1417MarklundGustaf Valfrid1889-01-20BurträskBurträsk
1418MarklundGustav Adam1880-12-24BygdeåLantnäs
1419MarklundGustav Adolf1854-01-13BygdeåBrände
1420MarklundGustav Albin1896-04-30Skellefteå landsTjärn
1421MarklundGustav Algot1873-06-10Skellefteå landsLund
1422MarklundGustav Gottfrid1911-12-15SävarOstnäs
1423MarklundGustav Sigurd1916-08-01BygdeåNorra Sörbäck
1424MarklundGustava Emilia1879-03-25Umeå LandsGrubbe
1425MarklundGösta Hjalmar1926-08-15SävarSävar
1426MarklundGösta Magnus1925-11-18BurträskBursiljum
1427MarklundGöta Signar1929-01-22SävarSävar
1428MarklundHanna Evelina1878-01-20Umeå LandsGrubbe
1429MarklundHanna Karolina1881-05-06Skellefteå landsGummark
1430MarklundHanna Katarina1881-08-01Umeå landsGrubbe
1431MarklundHanna Kristina1876-12-17JörnÄlgträsk
1432MarklundHanna Maria1878-02-18Umeå landsVästerhiske
1433MarklundHans Gustav1839-05-30Umeå landsVästerhiske
1434MarklundHans Göte Gilbert1927-06-02NordmalingÖre
1435MarklundHans Johan Lennart1940-07-04Umeå landsBöleå
1436MarklundHans Leonard1878-04-10Skellefteå landsSkellefteå lands
1437MarklundHans Ulrik Sören1924-07-15JörnJörn
1438MarklundHans-Göran1921-05-25Skellefteå landsBureå
1439MarklundHedda Kristina1881-10-04JörnÄlgträsk
1440MarklundHedda Kristina1824-06-17Skellefteå landsKusliden
1441MarklundHedvig Charlotta1880-12-17NysätraEstermark
1442MarklundHedvig Lovisa1920-10-15VilhelminaNästansjö
1443MarklundHelena Kristina1855-12-08NorsjöKvavisträsk
1444MarklundHelga Ingeborg1905-07-09BygdeåGullmark
1445MarklundHenning Alrik Osborn1921-07-22JörnMyrheden
1446MarklundHenning Andreas1923-01-25BurträskLjusvattnet
1447MarklundHenny Kristina1888-08-04BurträskRenbergsvattnet
1448MarklundHenry Alexander1911-07-06Skellefteå landsKlutmark
1449MarklundHerman1904-09-25MalåMalåträsk
1450MarklundHerman Jasua1898-12-05Skellefteå landsGummark
1451MarklundHerman Olaus1886-09-19Skellefteå landsSkellefteå lands
1452MarklundHildur Amalia1898-05-14BurträskRenbergsvattnet
1453MarklundHildur Emelia Elisabet1909-06-13Umeå landsUmeå lands
1454MarklundHildur Lovisa1888-10-20BurträskRenfors
1455MarklundHildur Maria Regina1901-06-29NorsjöNorsjö
1456MarklundHildur Marianne1924-12-21Umeå landsVästerhiske
1457MarklundHilma Karolina1871-11-18Skellefteå landsYtterstfors såg
1458MarklundHjert Eskil1908-06-12????
1459MarklundHugo1881-04-06SkellefteåSkellefteå
1460MarklundHugo Johannes1893-03-24NysätraNysätra
1461MarklundHulda Elisabet1886-03-19LövångerBissjön
1462MarklundHulda Eufrosyna1883-12-04Umeå LandsGrubbe
1463MarklundHulda Maria1890-02-28BurträskBursiljum
1464MarklundHulda Sofia1886-01-12
1465MarklundHulda Teresia1897-06-07LövångerBodan
1466MarklundIda Fredrika1853-12-11Skellefteå landsMyckle
1467MarklundIda Kristina1876-12-06SävarOstnäs
1468MarklundIda Kristina1868-02-29Skellefteå landsBergliden
1469MarklundIda Maria1873-01-22Umeå landsVästerhiske
1470MarklundIda Maria1845-03-02Skellefteå landsSkellefteå lands
1471MarklundIda Sofia1867-03-07NysätraGrimsmark
1472MarklundIda Vilhelmina1891-11-11JörnÄlgträsk
1473MarklundInes Augusta Elisabet1909-12-06JörnJärnvägsstation
1474MarklundInes Aurora1932-12-23BurträskRenbergsvattnet
1475MarklundIngeborg Viktoria1901-01-19SkellefteåSkellefteå
1476MarklundIngrid Charlotta1894-06-21Skellefteå landsGummark
1477MarklundIngrid Torborg Kristina1932-01-09BurträskRenbergsvattnet
1478MarklundIngvar Maurits1924-09-12BygdeåGullmark
1479MarklundIrma1894-10-08Skellefteå landsUrsviken
1480MarklundIsak Petter1810-11-22BygdeåEdfastmark
1481MarklundIvar Andreas1915-06-10DegerforsKussjön
1482MarklundIvar Konrad1905-05-19Skellefteå landsBjurfors
1483MarklundJakob1841-10-22Skellefteå landsTjärn
1484MarklundJakob1827-02-17Skellefteå landsRönnliden
1485MarklundJakob1868-04-22Skellefteå landsKusmark
1486MarklundJakob Adrian1876-09-13Skellefteå landsDrängsmark
1487MarklundJakob Alfred1876-10-27Umeå LandsGrubbe
1488MarklundJakob Maurits1803 cirkaUmeå stad?Umeå stad?
1489MarklundJan Göran Raine1940-05-01BurträskGammelbyn
1490MarklundJenny Kristina1883-06-17NorsjöSvansele
1491MarklundJenny Lovisa1883-02-09Skellefteå landsBjurfors
1492MarklundJoachim1849-05-08Skellefteå landsTjärn
1493MarklundJohan1843-10-15Skellefteå landsLund
1494MarklundJohan1885-07-21BurträskRenfors
1495MarklundJohan1860-12-12Skellefteå landsMyckle
1496MarklundJohan1834-03-15BygdeåGullmark
1497MarklundJohan1792-04-19NysätraHertsånger
1498MarklundJohan1824-01-01BurträskRenbergsvattnet
1499MarklundJohan1854-03-01Skellefteå landsRagvaldsträsk
1500MarklundJohan Albin1907-02-02LövångerBjurön
1501MarklundJohan Albin1877-03-24Skellefteå landsKlutmark
1502MarklundJohan Albin1877-03-24Skellefteå landsSkellefteå lands
1503MarklundJohan Albin1869-02-08Skellefteå landsGummark
1504MarklundJohan Alfred1900-05-28Skellefteå landsTjärn
1505MarklundJohan Alfred1879-02-24Umeå landsVästerhiske
1506MarklundJohan Alfred1862-04-15Skellefteå landsErsmark
1507MarklundJohan Algot1891-12-04Skellefteå landsBjurfors
1508MarklundJohan Artur1921-11-16BygdeåNorra Sörbäck
1509MarklundJohan Assar1921-12-29FällforsFällfors
1510MarklundJohan Daniel1866-03-19Skellefteå landsSkellefteå lands
1511MarklundJohan Edvard1865-06-24Skellefteå landsLund
1512MarklundJohan Edvard1897-04-28JörnStenträsk
1513MarklundJohan Edvard1882-03-17BurträskBurträsk
1514MarklundJohan Emil1979-05-04NederLuleåNederLuleå
1515MarklundJohan Erland Sixten1923-05-19BurträskRenbergsvattnet
1516MarklundJohan Evald1888-07-13ByskeByske
1517MarklundJohan Felix1866-05-27BurträskRenbergsvattnet
1518MarklundJohan Hjalmar1888-09-13BurträskRenbergsvattnet
1519MarklundJohan Israel1886-12-16JörnÄlgträsk
1520MarklundJohan Ivar Alfred1906-01-11Umeå landsGrubbe
1521MarklundJohan Laurentius1891-12-23BurträskRenfors
1522MarklundJohan Leonard1862-12-14BurträskRenbergsvattnet
1523MarklundJohan Oskar1876-05-25Skellefteå landsGummark
1524MarklundJohan Rolf1940-09-28Umeå stadsUmeå stad
1525MarklundJohan Ruben1891-11-06Skellefteå landsGummark
1526MarklundJohan Verner1900-01-04NorsjöRörträsk
1527MarklundJohan Viktor1873-02-13Skellefteå landsGärdsmark
1528MarklundJohanna1855-10-14JörnNyträsk
1529MarklundJohanna Augusta1860-12-20BurträskRenbergsvattnet
1530MarklundJohn Artur1884-08-15BurträskRenbergsvattnet
1531MarklundJohn Bertil1910-09-22BygdeåGransjö
1532MarklundJohn Birger Napoleon1934-03-05Skellefteå landsSkellefteå lands
1533MarklundJohn Gunnar1917-03-06JokkmokkJokkmokk
1534MarklundJohn Ivar1902-05-18Umeå landsStrömbäck
1535MarklundJohn Lennart1922-02-03SävarSävar
1536MarklundJohn Odler1900-01-08Skellefteå landsMedle
1537MarklundJohn Valfrid1898-05-16Skellefteå landsMyckle
1538MarklundJohn Valfrid1901-11-04Skellefteå landsGärdsmark
1539MarklundJojhanna Eufrosina1866-02-08NysätraHertsånger
1540MarklundJonas1823-07-17Skellefteå landsErsmark
1541MarklundJonas1851-10-28Skellefteå landsErsmark
1542MarklundJonas Albin1859-02-18Skellefteå landsRagvaldsträsk
1543MarklundJonas August1833-08-28Skellefteå landsGummark
1544MarklundJonas Edvard1892-08-13JörnStenträsk
1545MarklundJonas Folke1911-02-17Umeå landsGrubbe
1546MarklundJonas Gottfrid1862-12-17Skellefteå landsGummark
1547MarklundJonas Gustav1871-11-18SävarOstnäs
1548MarklundJonas Gustav1873-06-04SävarOstnäs
1549MarklundJonas Gustav1841-09-15BygdeåGullmark
1550MarklundJonas Mauritz Abraham1893-12-19ByskeDrängsmark
1551MarklundJonas Oskar1875-09-25Umeå landsVästerhiske
1552MarklundJonas Petter1805-11-27BygdeåDalkarlså
1553MarklundJonas Petter1834-03-31Umeå landsVästerhiske
1554MarklundJonas Vilhelm1904-08-07NorsjöNorsjö
1555MarklundJonas Villehad1861-11-08Skellefteå landsGummark
1556MarklundJöns1777-02-18Skellefteå landsErsmark
1557MarklundJöns Ludvig1855-07-02Skellefteå landsRagvaldsträsk
1558MarklundJöns Tage Nataniel1927-12-22BurträskRenbergsvattnet
1559MarklundKarin1917-08-10DegerforsKussjön
1560MarklundKarin Kerstin Maria1934-08-02NorsjöNorsjö
1561MarklundKarin Maria Margareta1935-06-24ÄlvsbynÄlvsbyn
1562MarklundKarin Sofia Lovisa1914-01-22Skellefteå landsBureå
1563MarklundKarl Amandus1885-01-14BygdeåLantnäs
1564MarklundKarl Anders Emanuel1904-04-29Skellefteå landsBjurfors
1565MarklundKarl Anton1826-08-03Skellefteå landsKusmark
1566MarklundKarl Anton Sigurd1914-10-12JokkasjärviJokkasjärvi
1567MarklundKarl Arne Sixten1917-06-01Umeå landsUmeå lands
1568MarklundKarl Einar 1896-03-01ArjeplogKyrkoplatsen
1569MarklundKarl Emil1881-02-26Skellefteå landsGärdsmark
1570MarklundKarl Fredtik1827-10-16BurträskRenbergsvattnet
1571MarklundKarl Gotthard1871-01-06Skellefteå landsLund
1572MarklundKarl Gunnar1918-03-28Umeå landsVästerhiske
1573MarklundKarl Gunnar1905-12-22Skellefteå landsGärdsmark
1574MarklundKarl Gunnar1924-01-28VilhelminaNästansjö
1575MarklundKarl Gustaf1797-07-14Skellefteå landsStorkåge
1576MarklundKarl Gustaf1898-10-07NorsjöÅsen
1577MarklundKarl Gustaf1924-02-29FällforsFällfors
1578MarklundKarl Gustav1926-12-08SävarOstnäs
1579MarklundKarl Gustav Edvin1903-04-05SävarOstnäs
1580MarklundKarl Harald1883-03-27BurträsRenbergsvattnet
1581MarklundKarl Helmer1887-03-10LövångerBodan
1582MarklundKarl Henrik Sture1923-01-23JörnMyrheden
1583MarklundKarl Hjalmar1912-08-18Umeå landsUmeå lands
1584MarklundKarl Hjalmar1886-09-12Skellefteå landsSkellefteå lands
1585MarklundKarl Johan1871-10-17Umeå landsVästerhiske
1586MarklundKarl Johan1846-05-22BygdeåEdfastmark
1587MarklundKarl Johan1858-04-11LövångerSelet
1588MarklundKarl Johan1856-07-08Skellefteå landsKusmark
1589MarklundKarl Johan1853-03-04NorsjöKvavisträsk
1590MarklundKarl Johan1849-12-16BygdeåBrände
1591MarklundKarl Lennart1928-09-29NorsjöNorsjö
1592MarklundKarl Linus1897-05-28BygdeåGullmark
1593MarklundKarl Magnus1880-09-22Umeå landsVästerhiske
1594MarklundKarl Maurits1846-07-15Umeå landsVästerhiske
1595MarklundKarl Olof1829-05-22BygdeåGullmark
1596MarklundKarl Olof1867-07-06BygdeåGullmark
1597MarklundKarl Otto1885-10-05Umeå LandsGrubbe
1598MarklundKarl Petter1853-01-31JörnÄlgträsk
1599MarklundKarl Ragnar1905-01-28Skellefteå landsMedle
1600MarklundKarl Ragnar Alexius1896-07-26Skellefteå landsGummark
1601MarklundKarl Teodor1864-10-23BurträskRenbergsvattnet
1602MarklundKarl Ture Lennart1936-01-11Umeå stadUmeå stad
1603MarklundKarl Vilhelm1902-01-12SkellefteåSkellefteå
1604MarklundKarl Vilhelm August1919-01-15LövångerBodan
1605MarklundKarl Yngve1918-06-17GideåNorrgidsjö
1606MarklundKarl-Erik1933-08-19BurträskRenbergsvattnet
1607MarklundKarl-Erik Gunnar1934-01-11Umeå landsUmeå lands
1608MarklundKarolina Charlotta1878-05-13Skellefteå landsTjärn
1609MarklundKatarina Fredrika1826-12-27Skellefteå landsKusmark
1610MarklundKatarina Lovisa1826-03-06BygdeåGullmark
1611MarklundKatarina Maria1851-02-08BygdeåBrände
1612MarklundKerstin Margareta1941-12-26Umeå stadsUmeå stad
1613MarklundKjell Valter1935-01-19BurträskRenbergsvattnet
1614MarklundKlara1869-10-02Skellefteå landsKusmark
1615MarklundKlas Arvid1907-09-19SkellefteåSkellefteå
1616MarklundKnut Arvid1929-08-31BurträskRenbergsvattnet
1617MarklundKnut Birger1931-12-15BurträskRenfors
1618MarklundKnut Felix1905-05-27BurträskRenbergsvattnet
1619MarklundKnut Hjalmar1925-03-22VilhelminaSilverbäck
1620MarklundKnut Hjalmar1882-11-28Umeå stadUmeå stad
1621MarklundKnut Joakim1914-09-25GideåFlärke
1622MarklundKonrad1883-01-06SävarOstnäs
1623MarklundKristina Amalia1878-10-23SävarOstnäs
1624MarklundKristina Katarina1873-03-24BurträskRenbergsvattnet
1625MarklundKristina Magdalena1835-07-03BygdeåEdfastmark
1626MarklundKristina Magdalena1836-12-24BygdeåEdfastmark
1627MarklundLars1865-11-07Skellefteå landsMyckle
1628MarklundLars Adrian1871-06-16NysätraGrimsmark
1629MarklundLars Albin1880-01-13JörnÄlgträsk
1630MarklundLars Andreas1920-06-04FällforsFällfors
1631MarklundLars Axel1917-03-15VittangiVittangi
1632MarklundLars Erik Arnold1919-09-05JörnMyrheden
1633Marklundlars Filip Allan1911-09-03JörnJärnvägsstation
1634MarklundLars Filip Baltzar1908-05-29JörnJärnvägsstation
1635MarklundLars Jerker Mauritz1945-04-07Umeå stadsUmeå stad
1636MarklundLars Johan1850-08-05JörnÄlgträsk
1637MarklundLars Johan1825-06-02Skellefteå landsKusmark
1638MarklundLars Manfrid1894-06-26NorsjöSvansele
1639MarklundLars Olof1855-11-26BygdeåGullmark
1640MarklundLars Petter1824-02-16BygdeåGullmark
1641MarklundLars Rikard Sylvester1931-12-31Skellefteå landsSkellefteå lands
1642MarklundLilly Alice Maria1915-01-24DegerforsYttersjön
1643MarklundLinda Margareta1887-06-11BurträskRenfors
1644MarklundLinnea Johanna1914-08-06GällivariMalmberget
1645MarklundLisbet Virgina1920-05-13Skellefteå landsKlutmark
1646MarklundLotten Alida1899-04-21NorsjöMensträsk
1647MarklundLovisa1839-09-19Skellefteå landsKusmark
1648MarklundLovisa Charlotta1865-10-23BygdeåGullmark
1649MarklundLuciana Amalia1857-01-09Skellefteå landsRagvaldsträsk
1650MarklundLuciana Amalia1857-01-09Skellefteå landsRagvaldsträsk
1651MarklundLudvig1882-04-24BurträskRenfors
1652MarklundLydia Amanda1898-02-28Skellefteå landsBjurfors
1653MarklundLydia Charlotta1900-09-16Skellefteå landsMyckle
1654MarklundLydia Viktoria1894-05-24NorsjöÅsen
1655MarklundMagdalena1785-11-01NysätraHertsånger
1656MarklundMagdalena Antoinetta1820-02-05BurträskRenbergsvattnet
1657MarklundMagdalena Charlotta1854-06-28NysätraGrimsmark
1658MarklundMagdalena Lovisa1852-12-06Skellefteå landsKusmark
1659MarklundMagdalena Regina1863-12-18NysätraHertsånger
1660MarklundMagdalena Teresia1895-09-12BurträskBursiljum
1661MarklundMagnus1893-04-24BurträskBurträsk
1662MarklundMaj Alice Kristina1923-08-27PorjusPorjus
1663MarklundMaj Vivian Ingeborg1928-01-26BureåSidbergsliden
1664MarklundMajbritt Ingeborg1942-07-17BygdeåBygdeå
1665MarklundMargareta Axelina1905-06-12Skellefteå landsGummark
1666MarklundMargareta Brita1828-03-20BygdeåGullmark
1667MarklundMargareta Katarina1822-09-25BurträskRenbergsvattnet
1668MarklundMargareta Kristina1859-12-16Skellefteå landsGärdsmark
1669MarklundMargareta Magdalena1835-09-17Skellefteå landsHedesbyn
1670MarklundMargareta Sofia1841-08-25BygdeåEdfastmark
1671MarklundMargit Elisabet1920-03-02JokkmokkJokkasjärvi
1672MarklundMaria Augusta1873-10-19Umeå landsVästerhiske
1673MarklundMaria Elisabet1833-02????
1674MarklundMaria Eufrosyna1865-09-22BurträskBrttfors
1675MarklundMaria Fredrika1869-01-12Skellefteå landsSkellefteå lands
1676MarklundMaria Katarina Augusta1891-02-13BygdeåNäs
1677MarklundMaria Kristina1780-02-14NysätraHertsånger
1678MarklundMaria Lovisa1843-10-16Skellefteå landsTjärn
1679MarklundMaria Lovisa1867-03-05Skellefteå landsGärdsmark
1680MarklundMaria Valborg1893-10-03BygdeåRisträsk
1681MarklundMarta Eugenia1878-05-08Skellefteå landsDrängsmark
1682MarklundMarta Fredrika1858-04-29JörnJörn
1683MarklundMartimer Alfred1858-07-10NysätraGrimsmark
1684MarklundMatilda Augusta1854-09-06Skellefteå landsErsmark
1685MarklundMatilda Fredrika1859-10-13Skellefteå landsKusmark
1686MarklundMirjam Olina Ingeborg1903-07-27Skellefteå landsBjurfors
1687MarklundMärta Alborg Teresia1918-04-25SävarOstnäs
1688MarklundMärta Lovisa1888-01-19BurträskBursiljum
1689MarklundMärta Sofia1924-08-21NysätraGrimsmark
1690MarklundMärta Sofia1920-04-14Skellefteå landsSkellefteå lands
1691MarklundNaima Sofia1903-05-15BygdeåLantnäs
1692MarklundNancy Gudrun1927-02-06DegerforsGranön
1693MarklundNanny Charlotta1915-02-03Umeå landsVästerhiske
1694MarklundNanny Johanna1875-03-29Umeå landsVästerhiske
1695MarklundNanny Karolina1898-02-14BurträskRenfors
1696MarklundNanny Katarina Lovisa1882-01-09BygdeåLantnäs
1697MarklundNikanor1846-06-16Skellefteå landsKlutmark
1698MarklundNikanor1866-07-23NorsjöKvavisträsk
1699MarklundNiklas1861-12-05LövångerBjurön
1700MarklundNils1838-09-05BygdeåEdfastmark
1701MarklundNils1870-04-05Skellefteå landsGärdsmark
1702MarklundNils1882-02-10Skellefteå landsKlutmark
1703MarklundNils1833-07-18Skellefteå landsRönnliden
1704MarklundNils1802-09-19NysätraHertsånger
1705MarklundNils1823-12-22Skellefteå landsKusmark
1706MarklundNils1790-09-07NysätraHertsånger
1707MarklundNils Adrian1894-08-29BygdeåLantnäs
1708MarklundNils Arvid1876-09-13Umeå landsVästerhiske
1709MarklundNils August1842-02-23Umeå landsVästerhiske
1710MarklundNils August1880-04-17Umeå LandsGrubbe
1711MarklundNils August1836-08-05Umeå landsVästerhiske
1712MarklundNils Axel1900-03-31MalåMalåträsk
1713MarklundNils Bertil1905-01-26LövångerBjurön
1714MarklundNils Bertil1928-02-23NysätraGrimsmark
1715MarklundNils Edvard1878-02-09Skellefteå landsYtterstfors såg
1716MarklundNils Gustaf Hjalmar1916-11-16BurträskLjusvattnet
1717MarklundNils Helmer1927-09-15Umeå landsVästerhiske
1718MarklundNils Jakob1857-12-27BygdeåGullmark
1719MarklundNils Jakob1829-05-22BygdeåGullmark
1720MarklundNils Johan1860-08-16BurträskBrttfors
1721MarklundNils Johan1841-04-11Skellefteå landsFrostkåge
1722MarklundNils Johan Egon1904-11-13SävarOstnäs
1723MarklundNils Lennart1931-10-02Umeå landsVästerhiske
1724MarklundNils Leonard1919-08-07DoroteaBergvattnet
1725MarklundNils Linus1888-07-25ByskeByske
1726MarklundNils Ludvig1893-10-02BurträskRenbergsvattnet
1727MarklundNils Ludvig1868-03-30Skellefteå landsMyckle
1728MarklundNils Magnus1886-03-15BygdeåGullmark
1729MarklundNils Manfred1904-11-30Umeå landsVästerhiske
1730MarklundNils Maurits1875-08-01Umeå landsVästerhiske
1731MarklundNils Mauritz1874-07-26SävarOstnäs
1732MarklundNils Mauritz1898-12-26BygdeåRisträsk
1733MarklundNils Mauritz1877-05-02Umeå landsUmeå lands
1734MarklundNils Oskar1886-02-20BurträskBurträsk
1735MarklundNils Oskar1880-09-12Skellefteå landsTjärn
1736MarklundNils Ragnar1927-05-25DegerforsKusliden
1737MarklundNils Samuel1800 cirka????
1738MarklundNils Torsten Johannes1924-07-31BureåSidbergsliden
1739MarklundNils Valdemar1898-01-15Umeå landsförsamlingObbola
1740MarklundNils Viktor1877-08-05Skellefteå landsLund
1741MarklundNils Viktor1901-05-09Skellefteå landsMedle
1742MarklundOlga Amanda1886-01-07ByskeDrängsmark
1743MarklundOlga Magdalena1901-07-11SävarOstnäs
1744MarklundOlle Emanuel1926-07-29FällforsFällfors
1745MarklundOlof1830-12-16NysätraGrimsmark
1746MarklundOlof1847-12-22Skellefteå landsMyckle
1747MarklundOlof1868-01-27Skellefteå landsKlutmark
1748MarklundOlof1822-01-30Skellefteå landsKusmark
1749MarklundOlof Adrian1880-05-27Skellefteå landsDalfors
1750MarklundOlof Albin1894-02-28Skellefteå landsBjurfors
1751MarklundOlof Axel1879-06-19NorsjöSvansele
1752MarklundOlof Leonard1862-01-21NysätraGrimsmark
1753MarklundOlof Martin1856-06-10JörnMissenträsk
1754MarklundOlof Petter1810-05-05NysätraDegerfors
1755MarklundOlof Valfrid1875-07-05Skellefteå landsGärdsmark
1756MarklundOlof Viktor1876-06-03Skellefteå landsMyckle
1757MarklundOlof Viktor1862-06-22Skellefteå landsKusmark
1758MarklundOskar1884-05-10SävarOstnäs
1759MarklundOskar Andreas1896-05-23NorsjöÅsen
1760MarklundOssian Gotthard1897-08-18GävleGävle
1761MarklundPaulina Elisabet1889-01-25LövångerBodan
1762MarklundPer1842-09-24BygdeåEdfastmark
1763MarklundPer1859-08-14Skellefteå landsErsmark
1764MarklundPer1863-06-18Skellefteå landsMyckle
1765MarklundPer1835-03-08Skellefteå landsMyckle
1766MarklundPer1856-06-01Skellefteå landsMyckle
1767MarklundPer1796-02-14NysätraHertsånger
1768MarklundPer Abel1891-10-29BygdeåGullmark
1769MarklundPer Anton1861-11-19Skellefteå landsGärdsmark
1770MarklundPer Anton Robert1847-11-26BygdeåGullmark
1771MarklundPer August1882-07-18JörnÄlgträsk
1772MarklundPer Axel1864-11Skellefteå landsGummark
1773MarklundPer Gunnar1912-03-31DegerforsKussjön
1774MarklundPer Johan1890-05-15LövångerBodan
1775MarklundPer Konrad1896-02-21Skellefteå landsMyckle
1776MarklundPer Leonard1867-04-05MalåLångudden
1777MarklundPetrus1883-03-02Umeå landsVästerhiske
1778MarklundPetrus Ossian1895-03-24BurträskRenbergsvattnet
1779MarklundPetter Svante1862-06-22Skellefteå landsKusmark
1780MarklundPia Jenny Maria1977-11-30NederLuleåNederLuleå
1781MarklundPär Olle1955-12-23JukkasjärviJukkasjärvi
1782MarklundRagnhild Alice1931-02-25BygdeåNorra Sörbäck
1783MarklundRagnhild Katarina1927-03-06BygdeåNorra Sörbäck
1784MarklundRagnhild Matilda1921-06-17BurträskBursiljum
1785MarklundRobert1888-05-10BygdeåLantnäs
1786MarklundRolf1938-06-26BurträskGammelbyn
1787MarklundRolf Axel1931-11-13Piteå landsPiteå lands
1788MarklundRolf Erik Ingemar1941-05-25BurträskGammelbyn
1789MarklundRolf Jerry1935-12-19Umeå stadUmeå stad
1790MarklundRune Bertil Allan1938-11-13BygdeåNyvik
1791MarklundRut Augusta1906-07-26SävarOstnäs
1792MarklundRut Birgit Karolina1930-07-09Skellefteå landsMyckle
1793MarklundRut Eivor Albina1913-12-17JörnMyrheden
1794MarklundRut Elisabet1914-09-17Umeå landsVästerhiske
1795MarklundRut Hildegard1901-02-13Skellefteå landsGummark
1796MarklundRut Margareta1928-04-14DoroteaBergvattnet
1797MarklundRut Signe Viktora1920-01-24SävarTäfteå
1798MarklundRva Gustava1845-05-24Skellefteå landsTjärn
1799MarklundSalomon1826-12-27Skellefteå landsKusmark
1800MarklundSalomon Leonard1867-06-20Skellefteå landsLund
1801MarklundSanne Ingemar1922-12-30BurträskMjövattnet
1802MarklundSara Johanna1864-08-09NysätraGrimsmark
1803MarklundSara Ulrika1860-10-28NorsjöKvavisträsk
1804MarklundSara Ulrika1821-03-16Skellefteå landsHögtjälen
1805MarklundSelma Adelia1914-06-05BygdeåNorra Sörbäck
1806MarklundSelma Charlotta1873-05-27Umeå landsVästerhiske
1807MarklundSelma Margareta1879-08-14Skellefteå landsKlutmark
1808MarklundSerafia Adelina1889-11-19Skellefteå landsSkellefteå lands
1809MarklundSerafia Adelina1889-08-19Skellefteå landsBjurfors
1810MarklundSeverin1904-12-22BygdeåLantnäs
1811MarklundSigne Augusta1893-09-22BygdeåLantnäs
1812MarklundSigne Karolina1889-09-09Skellefteå landsGummark
1813MarklundSigne Kristina1891-07-10NorsjöÅsen
1814MarklundSigne Maria Johanna1909-04-01Umeå landsGrubbe
1815MarklundSigne Viktoria1893-08-03BurträskBurträsk
1816MarklundSignhild Marianne1931-06-07BurträskMjövattnet
1817MarklundSigrid Johanna1925-07-23BygdeåNorra Sörbäck
1818MarklundSigrid Vilhelmina1920-03-22Umeå landsVästerhiske
1819MarklundSigvard Ingemar1928-01-28BurträskMjövattnet
1820MarklundSimon Alexander1896-01-24Skellefteå landsSkellefteå lands
1821MarklundSiri Hildegard1924-04-19BurträskMjövattnet
1822MarklundSiv Elsie Margot1941-12-24BurträskRenbergsvattnet
1823MarklundSixten Alexander1918-11-08Umeå landsVästerhiske
1824MarklundSolveig Karolina1921-07-07BurträskMjövattnet
1825MarklundSonja Elvira1918-10-17BurträskRenbergsvattnet
1826MarklundStig Börje1930-01-21BurträskRenbergsvattnet
1827MarklundStig Eskil Johannes1936-05-12BurträskGammelbyn
1828MarklundSture Martin Nikolaus1926-08-18Skellefteå landsBureå
1829MarklundSvea Fredrika1894-08-24Skellefteå landsMyckle
1830MarklundSvea Kristina1899-07-23ByskeByske
1831MarklundSven Allan1924-08-27SävarSävar
1832MarklundSven Hjalmar1914-12-13Umeå landsUmeå lands
1833MarklundSven Olof1920-03-27Skellefteå landsSkellefteå lands
1834MarklundSven Olof Gunnar1928-10-20Skellefteå landsBureå
1835MarklundSven Paul1929-11-20DegerforsKusliden
1836MarklundSören Martin Ingemar1938-11-03BurträskLappvattnet
1837MarklundTekla Emilia1899-12-23SävarOstnäs
1838MarklundTekla Katarina1878-02-19Umeå landsVästerhiske
1839MarklundTore1938-09-22Umeå stadUmeå stad
1840MarklundTore Erland1933-08-03SävarTäfteå
1841MarklundUlf Erik Valter1841-11-23Umeå landsBöleå
1842MarklundUlf Peder1952-03-04ArjeplogArjeplog
1843MarklundUlla Birgitta1936-04-21Umeå landsVästerhiske
1844MarklundUlrika1782-11-03NysätraHertsånger
1845MarklundUlrika1784-04-24NysätraHertsånger
1846MarklundUlrika Karolina1857-05-08BygdeåGullmark
1847MarklundValborg Helena1893-08-27Skellefteå landsTjärn
1848MarklundValborg Margareta1900-08-10LövångerBodan
1849MarklundValdemar Johannes1902-04-18MalåMalåträsk
1850MarklundVera Alfrida Karolina1914-04-24Skellefteå landsSkellefteå lands
1851MarklundVerna Marianne1918-09-12Skellefteå landsSkellefteå lands
1852MarklundVerner1898-08-17BurträskBursiljum
1853MarklundViktor Hugo1889-07-07Skellefteå landsTjärn
1854MarklundVilma Augusta1890-11-08BurträskRenbergsvattnet
1855MarklundVilma Maria1885-04-03Skellefteå landsTjärn
1856MarklundVivi Gunnel Sibylla1935-07-07BureåSidbergsliden
1857MarklundÅke Olaus1925-03-06BurträskRenbergsvattnet
1858MarklundÅke Olof1934-04-13Piteå landsPiteå lands
1859MarklundÖsten Albrekt Valentin1936-12-28BurträskLappvattnet
1860Marklund AbrahamssonAbraham1846-01-06Skellefteå landsErsmark
1861Marklund AbrahamssonAbraham1795-02-08BygdeåGullmark
1862Marklund AbrahamssonAnders1849-09-06Skellefteå landsErsmark
1863Marklund AdamssonPer1822-03-16Skellefteå landsDrängsmark
1864Marklund AndersdotterEva Maria1787Skellefteå lands?Skellefteå lands?
1865Marklund AnderssonAnders1812-02-24Skellefteå landsBergsbyn
1866Marklund AnderssonJohan1797-09-13Skellefteå landsGummark
1867Marklund AnderssonKarl Johan1836-01-29Skellefteå landsSkellefteå lands
1868Marklund AntonsdotterMaria Charlotta1862-08-19Skellefteå landsKusmark
1869Marklund AronssonLars1841-03-06Skellefteå landsKlutmark
1870Marklund DanielssonJohan1850-06-03Skellefteå landsTjärn
1871Marklund JakobssonJakob1818-07-15LövångerVallen
1872Marklund JohanssonGustav1829-05-20Skellefteå landsHolmträsk
1873Marklund JonssonAnton1826-03-25Skellefteå landsKusmark
1874Marklund LarssonLars1822-01-05Skellefteå landsDalfors
1875Marklund LarssonOlof1837-10-30Skellefteå landsMyckle
1876Marklund LarssonPer1820-09-06Skellefteå landsKusmark
1877Marklund MårtenssonJonas1779-02-11Skellefteå landsErsmark
1878Marklund NilsdotterKarolina1866-10-05Skellefteå landsSkellefteå lands
1879Marklund NilssonNils Olof1848-12-27Skellefteå landsSkellefteå lands
1880Marklund OlofssonJohan1822-03-16Skellefteå landsKusmark
1881Marklund OlofssonJonas1828-11-06Skellefteå landsKusmark
1882Marklund OlofssonJonas1801-05-06Skellefteå landsGummark
1883Marklund OlofssonOlof1842-01-02Skellefteå landsSkellefteå lands
1884Marklund OlofssonOlof1825-09-17Skellefteå landsKusmark
1885Marklund OlofssonOlof1798-04-06Skellefteå landsErsmark
1886Marklund OlofssonOlof1843-06-09Skellefteå landsBergliden
1887Marklund OlofssonPer1823-09-29Skellefteå landsErsmark
1888Marklund PersdotterAnna Karolina1874-06-27Skellefteå landsSkellefteå lands
1889Marklund PersdotterKatarina1845-06-21Skellefteå landsErsmark
1890Marklund PersdotterMargareta Kristina1848-04-05JörnÄlgträsk
1891Marklund PerssonAnders1827-01-16Skellefteå landsMyckle
1892Marklund PerssonAnders1862-08-10JörnMissenträsk
1893Marklund PerssonJohan Anshelm1884-04-28DegerforsKussjön
1894Marklund PerssonLars 1795-03-31Skellefteå landsÖstanbäcken
1895Marklund PerssonNils1791-10-01Skellefteå landsÖstanbäcken
1896Marklund PerssonPer1810-09-29Skellefteå landsMyckle
1897Marklund PerssonPer1843-01-22Skellefteå landsErsmark
1898Marklund PerssonSalomon1797-01-06Skellefteå landsÖstanbäcken
1899MarksinAdam1802-07-10Skellefteå landsKyrkobordet
1900MarksinAgnes Katarina1881-12-28LyckseleKyrkbyn
1901MarksinAnders Gustav1799-05-30Skellefteå landsDrängsmark?
1902MarksinAnna Augusta1878-03-29LyckseleKyrkbyn
1903MarksinAnna Katarina1803-11-28Skellefteå landsKyrkostaden
1904MarksinHulda Karolina1876-09-10BjörkseleNydala
1905MarksinJohan Petter1807-07-11
1906MarksinPer Adam1828-10-14Umeå stadsUmeå stad
1907MarksinSara Margreta1800-11-23Skellefteå landsKyrkobordet
1908Marksin AnderssonAdam1775-01-26Skellefteå landsDrängsmark
1909Marksted JonsdotterUlrika1827-08-19Skellefteå landsSkellefteå lands
1910MarkstedtAlma Kristina1870-02-22Skellefteå landsKusmark
1911MarkstedtAlmy Linnea Adelina1903-09-30Skellefteå landsKusmark
1912MarkstedtAnna Alfina1891-11-06Skellefteå landsKusmark
1913MarkstedtEdla Helena1882-04-29Skellefteå landsKusmark
1914MarkstedtElsa Dagny Ingegärd1923-09-12Skellefteå landsKusmark
1915MarkstedtHally Selina Maria1905-12-04Skellefteå landsKusmark
1916MarkstedtHulda Karolina1878-10-23Skellefteå landsKusmark
1917MarkstedtIrma Adina Helena1914-10-22Skellefteå landsKusmark
1918MarkstedtJohan Hugo1875-12-25Skellefteå landsKusmark
1919MarkstedtJohn Helge Ingemar1907-02-02Skellefteå landsKusmark
1920MarkstedtJohn Hjalmar Alvar1912-05-11Skellefteå landsKusmark
1921MarkstedtJonas1791-09-25Skellefteå landsKusmark
1922MarkstedtJonas Holger1901-11-09Skellefteå landsKusmark
1923MarkstedtKarl Ejnar1919-07-30Skellefteå landsKusmark
1924MarkstedtKatarina1795-02-08
1925MarkstedtMaria Adele Emilia1910-09-09Skellefteå landsKusmark
1926MarkstedtMatilda1844SkellefteåSkellefteå
1927MarkstedtOlga Eufrosyna1888-04-08Skellefteå landsKusmark
1928MarkstedtOlof James1886-02-15Skellefteå landsKusmark
1929MarkstedtOlof James1881-03-07Skellefteå landsKusmark
1930MarkstedtRut Helga Kristina1908-04-14Skellefteå landsKusmark
1931MarkstedtSelma Andriana1872-12-07Skellefteå landsKusmark
1932MarkstedtSven Gustaf Ragnar1916-11-28Skellefteå landsKusmark
1933MarkstedtTekla Hermina Gustava1885-11-02MalåMalåträsk
1934Markstedt AnderssonAnders1835-01-06NorsjöBrännland
1935Markstedt EriksdotterMaria1798-05-03Skellefteå landsStorkåge
1936Markstedt EriksdotterMärta1798-05-03Skellefteå landsSkellefteå lands
1937Markstedt JohanssonJonas1846-08-02Skellefteå landsKusmark
1938MarkströmAbraham August1856-02-08BurträskGammelbyn
1939MarkströmAdam1862-01-31SävarJohannisfors
1940MarkströmAdam Magnus1835-07-31LövångerSelet
1941MarkströmAdeli Maggo Hillevi Linnea1913-02-23DegerforsDegerfors
1942MarkströmAdolf1869-04-05NordmalingJärnäs
1943MarkströmAgda1909-09-29NysätraGunsmark
1944MarkströmAlbina Katarina1898-06-02NätraNäske
1945MarkströmAlma Katarina Johanna1880-11-27BygdeåGullmark
1946MarkströmAlma Teresia1884-04-14SävarBullmark
1947MarkströmAmanda Karolina1846-04-14Skellefteå landsTvårån
1948MarkströmAnders1771-05-23Nora (Y)Sandö
1949MarkströmAnders1842-11-14MoSkortsjö
1950MarkströmAnders1886Skellefteå landsDegerbyn
1951MarkströmAnders1782-03-15NysätraGunsmark
1952MarkströmAnders Adolf1869-04-06BygdeåNäs
1953MarkströmAnders Gustav1866-08-09BygdeåNäs
1954MarkströmAnders Johan1882-06-16GrundsundaLakamark
1955MarkströmAnders Konrad1893-07-05BurträskMjövattnet
1956MarkströmAnders Vilhelm1830-09-24BygdeåSörbäck
1957MarkströmAnna1791Skellefteå landsDegerbyn
1958MarkströmAnna1780Skellefteå landsDegerbyn
1959MarkströmAnna1886-04-25NordmalingJärnäs
1960MarkströmAnna Adele1900-03-05NordmalingJärnäs
1961MarkströmAnna Augusta1900-09-13Umeå landsSandvik
1962MarkströmAnna Charlotta1828-10-31BurträskGammelbyn
1963MarkströmAnna Emilia1910-03-06Gustav VasaGustav Vasa
1964MarkströmAnna Erika1846-04-04Umeå landsBussjön
1965MarkströmAnna Gustava1856-06-29LövångerVebomark
1966MarkströmAnna Gustava1856-06-29LövångerVebomark
1967MarkströmAnna Johanna1831-01-12Skellefteå landsMyckle
1968MarkströmAnna Kristina1860-10-08NordmalingJärnäs
1969MarkströmAnna Kristina1891-05-11GrundsundaLakamark
1970MarkströmAnna Lovisa1877-08-25Skellefteå landsMedle
1971MarkströmAnna Maria1865-03-22SävarJohannisfors
1972MarkströmAnton1853-08-27Skellefteå landsTvårån
1973MarkströmAnton Valdemar1897-02-07NordmalingJärnäs
1974MarkströmArne Erland1918-12-13SävarBullmark
1975MarkströmArtur Valdemar1893-09-20NätraNäske
1976MarkströmAstrid Viktoria1916-09-29VilhelminaMark
1977MarkströmAugust Filip1909-05-02VilhelminaMark
1978MarkströmAugust Nikiodemus1886-09-11BurträskGammelbyn
1979MarkströmAugusta Johanna1870-06-29SävarJohannisfors
1980MarkströmAugusta Ottilia1886-03-27NysätraFlarken
1981MarkströmAxeEngelbert1879-01-07NysätraGunsmark
1982MarkströmAxel1882-08-02Neder KalixNeder Kalix
1983MarkströmAxel Albin1876-04-28SävarJohannisfors
1984MarkströmAxel Leander1881-07-14NysätraNysätra
1985MarkströmAxel Ragnar1915-01-05Neder KalixNeder Kalix
1986MarkströmBarbro Kristin Margareta1940-12-04Umeå stadUmeå stad
1987MarkströmBeda Johanna1883-12-21NysätraGunsmark
1988MarkströmBeda Johanna1884-12-18NysätraGunsmark
1989MarkströmBeda Kristina1890-03-15Skellefteå landsKlemensnäs
1990MarkströmBeda Margareta1889-01-14NysätraEstermark
1991MarkströmBengt Axel1914-07-10VilhelminaMark
1992MarkströmBengt Erik1922-08-04SävarBullmark
1993MarkströmBengt Roland1932-08-09NysätraEstermark
1994MarkströmBertil Andreas1921-12-13BurträskBurträsk
1995MarkströmBo Henning1933-03-11BygdeåDjäkneboda
1996MarkströmBrita1789Skellefteå landsDegerbyn
1997MarkströmBrita Johanna1810-02-09BjärtråLungvik
1998MarkströmBrita Johanna1821-03-28BjärtråLungvik
1999MarkströmBrita Katarina1807-12-29BygdeåDalkarlså
2000MarkströmBrita Kristina1865-12-05GrundsundaFillingen
2001MarkströmBrita Lovisa1835-07-06Skellefteå landsMyckle
2002MarkströmBrita Margareta1818-10-26BygdeåDalkarlså
2003MarkströmBritt Gertrud Linnea1931-03-17Umeå landsKyrkobordet
2004MarkströmBritt Magdalena1926-10-10NysätraEstermark
2005MarkströmDagmar Maria1895-01-15SävarBullmark
2006MarkströmDagmar Maria1932-10-16Umeå landsKyrkobordet
2007MarkströmDagmar Sofia1909-10-25HolmönHolmön
2008MarkströmDaniel Valdemar1915-05-28SävarBullmark
2009MarkströmEdith1887-10-23NordmalingJärnäs
2010MarkströmEdla Johanna1874-03-18NysätraNysätra
2011MarkströmEdla Johanna1873-08-04GrundsundaFillingen
2012MarkströmEdla Karolina1876-04-08HärnösandHärnösand
2013MarkströmEdla Katarina1902-03-10Skellefteå landsSkellefteå lands
2014MarkströmEdla Maria1859-11-13SävarBullmark
2015MarkströmEdvard1872-04-27NordmalingJärnäs
2016MarkströmEdvin1893-03-04NordmalingJärnäs
2017MarkströmEgon Gustav1928-08-24Umeå landsKyrkobordet
2018MarkströmElin Maria1894-01-13SävarJohannisfors
2019MarkströmElin Maria1888-06-22GrundsundaLakamark
2020MarkströmElisabet Ulrika1838-09-29BygdeåDalkarlså
2021MarkströmEllen Viktoria1907-08-31Umeå landsUmeå lands
2022MarkströmElly Viola Helena1938-04-20NysätraNysätra
2023MarkströmElsa Linnea1920-08-04Umeå landsNydala
2024MarkströmElsa Maria1905-11-17NysätraGunsmark
2025MarkströmElsa Maria1903-10-19NordmalingJärnäs
2026MarkströmEmil1892-11-20NordmalingJärnäs
2027MarkströmEmma Charlotta1891-01-08BurträskMjövattnet
2028MarkströmEmma Johanna1858-03-18Skellefteå landsTvårån
2029MarkströmEmma Kristina1871-01-01Umeå landsAnumark
2030MarkströmEmma Kristina1854-05-15Umeå landsBussjön
2031MarkströmEmmi Linnea1907-07-23ArnäsSmedsbyn
2032MarkströmEmmy Augusta1911-11-07NysätraGunsmark
2033MarkströmErik1834-05-10Skellefteå landsSkellefteå lands
2034MarkströmErik Alvar1924-07-03NordmalingLevar
2035MarkströmErik Ferdinand1877-07-12BygdeåGullmark
2036MarkströmErik Gustav1863-03-15NordmalingJärnäs
2037MarkströmErik Hjalmar1872-04-12SävarJohannisfors
2038MarkströmErik Hjalmar1884-12-03SävarJohannisfors
2039MarkströmErik Robert1899-11-01BygdeåÖndebyn
2040MarkströmErik Salomon1859-08-11BygdeåSkinnarbyn
2041MarkströmErik Verner1889-09-02NordmalingJärnäs
2042MarkströmErnst Algot1901-02-03HolmönHolmön
2043MarkströmErnts Artur1901-02-03HolmönHolmön
2044MarkströmEskil Arne Villiam1923-06-13NordmalingJärnäs
2045MarkströmEva1795Skellefteå landsDegerbyn
2046MarkströmEva Katarina1825-07-07BurträskGammalbyn
2047MarkströmFolke Olof Albin1905-08-23Umeå landsSandvik
2048MarkströmFrans Edgar1927-10-15BygdeåDjäkneboda
2049MarkströmFrans Oskar1860-07-05Umeå landsHolmsund
2050MarkströmFrans Oskar1874-07-10BurträskGammelbyn
2051MarkströmFredrik1866-02-12NordmalingJärnäs
2052MarkströmFredrik1835-02BygdeåSörbäck
2053MarkströmFredrik Anton1804-02-06LövångerGammelbyn
2054MarkströmFredrika Augusta1864-09-18BurträskBurträsk
2055MarkströmFredrika Gustava1829-02-15BygdeåRatu
2056MarkströmFrida Amalia1891-06-23RobertsforsRobertsfors
2057MarkströmFrida Sofia1896-10-13SävarJohannisfors
2058MarkströmFrida Sofia1885-01-13Umeå landsAnunmark
2059MarkströmFrits Martin1896-10-18VilhelminaMark
2060MarkströmGabriel1806-12-06Umeå landsGunnismark
2061MarkströmGeorge Konstantin1901-03-19VilhelminaVilhelmina
2062MarkströmGerd Mona Anita1941-07-15NordmalingJärnäs
2063MarkströmGerda Eleonora1901-02-06RobertsforsRobertsfors
2064MarkströmGerhard Alfons1924-12-28BygdeåDjäkneboda
2065MarkströmGottfrid Kristoffer1902-04-03Umeå landsSandvik
2066MarkströmGreta Kristina1925-04-09VilhelminaVilhelmina
2067MarkströmGudrun Katarina1920-03-26SkellefteåSkellefteå
2068MarkströmGun Adele1942-09-05BurträskLappvattnet
2069MarkströmGunborg Emelia1910-10-05Skellefteå landsSkellefteå lands
2070MarkströmGustaf Martin1887-01-25NysätraEstermark
2071MarkströmGustaf Valdemar1907-03-09NysätraGunsmark
2072MarkströmGustav1813-01-16BjärtråLungvik
2073MarkströmGustav Alvar1905-08-02Umeå landsAnunmark
2074MarkströmGustav Edvard1877-07-25Umeå landsAnunmark
2075MarkströmGustav Egon Axel1921-11-03NordmalingLevar
2076MarkströmGustav Hjalmar1889-12-14SävarBullmark
2077MarkströmGustav Ingvar1920-10-04Piteå landsÖjebyn
2078MarkströmGustav Ludvig1870-07-29HolmönHolmön
2079MarkströmGustav Verner1906-09-20SävarBullmark
2080MarkströmGustav Vilhelm1859-03-02NordmalingJärnäs
2081MarkströmHans Gustaf1850-12-29NysätraEstermark
2082MarkströmHedvig Maria1886-03-13SävarJohannisfors
2083MarkströmHedvig Vilhelmina1897-01-22BygdeåÖndebyn
2084MarkströmHelena Margareta1836-12-19Skellefteå landsDrängsmark
2085MarkströmHelena Viktoria1893-08-24SävarJohannisfors
2086MarkströmHelge1900-12-12NordmalingJärnäs
2087MarkströmHelge Napoleon1919-09-13HolmsundLövön
2088MarkströmHenny Johanna1890-02-07BurträskGammelbyn
2089MarkströmHenny Lovisa1884-03-30NysätraFlarken
2090MarkströmHenny Maria1875-04-08Umeå landsAnumark
2091MarkströmHenny Sofia1899-06-26VilhelminaMark
2092MarkströmHenry1894-04-29NordmalingJärnäs
2093MarkströmHilda Erika1907-11-04NordmalingJärnäs
2094MarkströmHilda Karolina1860-04-09BurträskGammelbyn
2095MarkströmHilda Margareta1885-10-17BurträskMjövattnet
2096MarkströmHildur Maria1891-09-12SävarJohannisfors
2097MarkströmHildur Selima1891-11-21LövångerVallen
2098MarkströmHilma Karolina1885-07-19GrundsundaLakamark
2099MarkströmHjamar Alexander1899-12-09Skellefteå landsSkellefteå lands
2100MarkströmHugo Johannes1917-01-10NysätraGunsmark
2101MarkströmHulda Maria Magdalena1867-12-22SävarBullmark
2102MarkströmIda Eugenia1894-06-16Umeå landsAnunmark
2103MarkströmInga Linnea1941-12-06Umeå stadsBB
2104MarkströmIngrid Kristina1926-11-28NordmalingLevar
2105MarkströmIngrid Magdalena1894-09-19NysätraEstermark
2106MarkströmIsak Anton1826-01-02BygdeåDjäkneboda
2107MarkströmJakob1823-07-27BygdeåGullmark
2108MarkströmJenny Augusta1892-07-19SävarJohannisfors
2109MarkströmJenny Ulrika1879-04-25BygdeåGullmark
2110MarkströmJohan1855-09-24Skellefteå landsTvårån
2111MarkströmJohan1783Skellefteå landsDegerbyn
2112MarkströmJohan1873-07-02Skellefteå landsMedle
2113MarkströmJohan1786-10-23Umeå stadsUmeå stads
2114MarkströmJohan Alfons1929-12-31Umeå landsKyrkobordet
2115MarkströmJohan Anton1864-03-02Skellefteå landsSkellefteå lands
2116MarkströmJohan Anton1858-03-15BurträskÅbyn
2117MarkströmJohan Anton1855-11-07NordmalingHåknäs
2118MarkströmJohan Anton1867-12-30Umeå landsAnumark
2119MarkströmJohan Arvid1891-07-06Umeå landsAnunmark
2120MarkströmJohan August1832-01-21LövångerSelet
2121MarkströmJohan August1857-03-29SävarJohannisfors
2122MarkströmJohan Daniel1836-09-27SävarTålsmark
2123MarkströmJohan Edvard1896-11-19VilhelminaVilhelmina
2124MarkströmJohan Edvard1880-09-21SävarJohannisfors
2125MarkströmJohan Edvin1890-11-17NordmalingJärnäs
2126MarkströmJohan Ejnar1891-05-20NordmalingJärnäs
2127MarkströmJohan Gunnar1888-07-15NordmalingJärnäs
2128MarkströmJohan Gustaf1818-06-28NysätraFlarklund
2129MarkströmJohan Gustav1881-06-06ByskeByske
2130MarkströmJohan Gustav1844-01-08BygdeåDalkarlså
2131MarkströmJohan Gustav1846-10-28Umeå landsAnumark
2132MarkströmJohan Magnus1889-07-17SävarJohannisfors
2133MarkströmJohan Magnus1865-08-04SävarBullmark
2134MarkströmJohan Olof1819-07-03BjärtråLungvik
2135MarkströmJohan Olof Adrian1879-08-28SävarJohannisfors bruk
2136MarkströmJohan Petter1800-09-30Skellefteå landsDrängsmark
2137MarkströmJohan Petter1816-04-25NysätraFlarklund
2138MarkströmJohan Ture1903-05-07Umeå landsSandvik
2139MarkströmJohan Viktor1872-11-04Skellefteå landsSkellefteå land
2140MarkströmJohan Viktor1890-10-27SävarFurunäs
2141MarkströmJohan Vilhelm1831-04-11BurträskGammelbyn
2142MarkströmJohanna1896-01-21ArnäsSmedsbyn
2143MarkströmJohanna1897-04-07ArnäsSmedsbyn
2144MarkströmJohanna1843-06-31BygdeåUltervattnet
2145MarkströmJohanna Alfrida1891-01-19NysätraEstermark
2146MarkströmJohn Verner1897-08-17NysätraEstermark
2147MarkströmJonas1814-12-19Umeå landsStrömbäck
2148MarkströmJonas1783-10-19Umeå stadsUmeå stad
2149MarkströmJonas1814-07-02BjärtråLungvik
2150MarkströmJonas Alfred1858-09-13Umeå landsHolmsund
2151MarkströmJonas August1850-08-10Umeå landsBussjön
2152MarkströmJonas August1855-10-19Umeå landsBussjön
2153MarkströmKarin Irene1939-07-12Umeå landsNorrfors
2154MarkströmKarl1852-03-20Umeå landsBussjön
2155MarkströmKarl Almer1921-04-18HolmsundLövön
2156MarkströmKarl Andreas1896-06-24RobertsforsRobertsfors
2157MarkströmKarl Anton1859-06-28BurträskBurträsk
2158MarkströmKarl August1873-11-11NysätraGunsmark
2159MarkströmKarl August Eugen1877-08-10SävarJohannisfors
2160MarkströmKarl Axel1890-06-14RobertsforsRobertsfors
2161MarkströmKarl Emil Teodor1889-05-22NysätraNysätra
2162MarkströmKarl Fredrik1860-03-15BygdeåDalkarlså
2163MarkströmKarl Fredrik1821-04-24LövångerGärde
2164MarkströmKarl Fredrik1821-04-24LövångerGärde
2165MarkströmKarl Fredrik1817-10-13BjärtråLungvik
2166MarkströmKarl Fritjof1890-08-30SävarJohannisfors
2167MarkströmKarl Georg1882-01-10SävarJohannisfors
2168MarkströmKarl Gideon1883-01-09BurträskMjövattnet
2169MarkströmKarl Gustaf Allan1931-03-12NysätraNybyn
2170MarkströmKarl Gustav Sigvard1912-01-22HolmönHolmön
2171MarkströmKarl Hjalmar1913-09-22NysätraGunsmark
2172MarkströmKarl Ivar1908-01-31HolmönHolmön
2173MarkströmKarl Johan1888-05-25SävarJohannisfors
2174MarkströmKarl Johan1873-02-22Umeå landsAnumark
2175MarkströmKarl Johan Hildemar1918-04-12BygdeåDjäkneboda
2176MarkströmKarl Olof1854-11-15LövångerHötjärn
2177MarkströmKarl Olof1840-09-28LövångerVebomark
2178MarkströmKarl Olof1858-11-20SävarJohannisfors
2179MarkströmKarl Oskar1876-05-13HolmönHolmön
2180MarkströmKarl Reinhard1891-10-21NordmalingJärnäs
2181MarkströmKarl Set1918-12-24NordmalingJärnäs
2182MarkströmKarl Vilhelm1898-09-18BygdeåÖndebyn
2183MarkströmKarl William1896-08-22HolmönStora Fjäderägg
2184MarkströmKatarina Gustava1805-06-06LövångerGammelbyn
2185MarkströmKatarina Margareta1827-10-02BygdeåDjäkneboda
2186MarkströmKatarina Maria1811-05-29BygdeåDalkarlså
2187MarkströmKatarina Marie1961NordmalingJärnäs
2188MarkströmKerstin Margareta1942-09-23Umeå stadsBB
2189MarkströmKerstin Maria1924-07-22NordmalingJärnäs
2190MarkströmKlara1836-07-16BurträskGammelbyn
2191MarkströmKlara Eufrosyna1864-11-19Skellefteå landsTvårån
2192MarkströmKlara Fredrika1828-09-18LövångerSelet
2193MarkströmKlara Kristina1867-09-05SävarJohannisfors
2194MarkströmKnut1903-06-27ArnäsSmedsbyn
2195MarkströmKnut Arvid1892-08-30NysätraNysätra
2196MarkströmKnut Valfrid1877-10-14SävarJohannisfors
2197MarkströmKristina1793Skellefteå landsDegerbyn
2198MarkströmKristina Astrid Anita1957NordmalingJärnäs
2199MarkströmKristina Charlotta1875-05-13Skellefteå landsMedle
2200MarkströmKristina Margareta1822-10-24Skellefteå landsKlutmark
2201MarkströmKristina Vihelmina1872-03-23BygdeåNäs
2202MarkströmKristina Vilhelmina1848-10-03BygdeåDalkarlså
2203MarkströmKurt Holger1923-11-30BureåBureå
2204MarkströmLars1785-11-27ArvidsjaurSandträsk
2205MarkströmLars1778Skellefteå landsDegerbyn
2206MarkströmLars1781Skellefteå landsDegerbyn
2207MarkströmLars1801Skellefteå landsErsmark 6
2208MarkströmLars1792-12-13BurträskGammalbyn
2209MarkströmLars Adolf1864-05-29SävarBullmark
2210MarkströmLars August1886-08-28SävarBullmark
2211MarkströmLars Ferdinand1869-07-16BygdeåDalkarlså
2212MarkströmLars Olof1874-05-20VilhelminaMark
2213MarkströmLars Olof Emil1883-01-23BygdeåGullmark
2214MarkströmLars-Åke1931-05-21BygdeåBobacken
2215MarkströmLeif Arne Krister1945-01-16NordmalingJärnäs
2216MarkströmLilian Helene1935-06-02BygdeåDjäkneboda
2217MarkströmLinda Katarina1879-10-01Skellefteå landsSkellefteå lands
2218MarkströmLisbet Astrid Margareta1927-10-08NysätraEstermark
2219MarkströmLouise Hildeborg Viola1914-08-27DegerforsDegerfors
2220MarkströmLudvig Eugen1886-03-28SävarJohannisfors
2221MarkströmLydia Eugenia Maria1920-02-24BygdeåDjäkneboda
2222MarkströmMagda Amalia1900-07-17BurträskMjövattnet
2223MarkströmMagda Johanna1890-10-26NätraNäske
2224MarkströmMagdalena1809-01-29BygdeåDalkarlså
2225MarkströmMagdalena1777-11-04Umeå landsStöcke
2226MarkströmMagdalena Albertina1862-10-01BygdeåSkinnarbyn
2227MarkströmMagdalena Charlotta1797-01-18BurträskGammalbyn
2228MarkströmMagdalena Fredrika1822-11-22Gammelbyn
2229MarkströmMagdalena Lovisa1815-08-08BurträskGammelbyn
2230MarkströmMargareta1835-07-06Skellefteå landsMyckle
2231MarkströmMargareta Elisabet1851-01-08Skellefteå landsTvårån
2232MarkströmMargareta Karolina1814-08-01LövångerGärde
2233MarkströmMargareta Katarina1780-04-13Umeå landsStöcke
2234MarkströmMargareta Katarina1790-09-21BurträskGammelbyn
2235MarkströmMargareta Kristina1818-09-04LövångerGärde
2236MarkströmMargareta Nikolina Eugenia1874-10-02Umeå stadUmeå stad
2237MarkströmMargit Eleonora1931-04-01HolmsundLövön
2238MarkströmMargit Paulina1914-03-25LövångerGärde
2239MarkströmMaria Elisabet1807-09-11BjärtråLungvik
2240MarkströmMaria Fredrika1861-08-04Skellefteå landsTvårån
2241MarkströmMaria Johanna1833-04-10BygdeåSörbäck
2242MarkströmMaria Karolina1820-11-30Skellefteå landsBoviken
2243MarkströmMaria Laurentia1833-08-11BurträskGammelbyn
2244MarkströmMaria Lovisa1823-03-27LövångerSelet
2245MarkströmMaria Matilda1857-12-13NysätraEstermark
2246MarkströmMaria Olivia1869-04-18GrundsundaFillingen
2247MarkströmMaria Oskarlina1856-12-01BygdeåSkinnarbyn
2248MarkströmMarie1971-04HärnösandHärnösand
2249MarkströmMarta Erika1829-08-15Skellefteå landsMyckle
2250MarkströmMartin1865-08-08BurträskMjövattnet
2251MarkströmMartin1875-04-15NysätraGunsmark
2252MarkströmMartin Andreas1887-12-16BurträskBurträsk
2253MarkströmMary Alise1928-10-19NysätraEstermark
2254MarkströmMatilda Charlotta1873-01-09HolmönHolmön
2255MarkströmMikael1967-06-30HärnösandHärnösand
2256MarkströmMärta Alfrida1928-10-19NysätraEstermark
2257MarkströmMärta Gunhild1911-08-22VilhelminaMark
2258MarkströmMärta Lovisa1934-08-25Umeå landsBrännland
2259MarkströmNaemi Karolina1898-02-06VilhelminaMark
2260MarkströmNanna Maria1889-10-11Skellefteå landsSkellefteå lands
2261MarkströmNils Birger1915-10-20BurträskTjärn
2262MarkströmNils Erik1915-12-15FalunFalun
2263MarkströmNils Fredrik1820-01-08
2264MarkströmNils Fredrik Barry1843-02-03BurträskSvarttjärn
2265MarkströmNils Gustav1863-11-05SävarJohannisfors
2266MarkströmNils Ludvig1860-01-23SävarJohannisfors
2267MarkströmNils Petter1877-09-14BygdeåUltervattnet
2268MarkströmNils Vilhelm1826-11-23LövångerSelet
2269MarkströmOlof Adolf1871-07-27BurträskMjövattnet
2270MarkströmOlof Alexander1901-08-25VilhelminaMark
2271MarkströmOlof Algot1885-07-11NysätraEstermark
2272MarkströmOlof Anton1854-10-27LövångerSelet
2273MarkströmOlof Anton1853-10-05BygdeåGullmark
2274MarkströmOlof Fredrik1806-01-26NysätraHertsånger
2275MarkströmOlof Gustav1812-09-24LövångerGärde
2276MarkströmOlof Helmer1902-07-06BygdeåÖndebyn
2277MarkströmOlof Helmer1858-05-06BygdeåSikeå
2278MarkströmOlof Henry1926-10-21BureåIstermyrliden
2279MarkströmOlof Oskar1882-04-12Umeå landsAnunmark
2280MarkströmOskar Herbert1916-05-09HolmönHolmön
2281MarkströmPer1789-08-05Umeå landsStöcke
2282MarkströmPer1845-04-06BygdeåUltervattnet
2283MarkströmPer Alexius1909-12-06NysätraGunsmark
2284MarkströmPer Anton1819-08-31Skellefteå landsBoviken
2285MarkströmPer Anton1820-01-09BurträskGammalbyn
2286MarkströmPer Anton1855-11-13NordmalingÖre
2287MarkströmPer Anton1815-09-09LövångerGärde
2288MarkströmPer August1860-11-03BurträskÅbyn
2289MarkströmPer Edvard Engelbert1879-04-26SävarJohannisfors
2290MarkströmPer Engelbert1882-12-27SävarJohannisfors
2291MarkströmPer Erik1849-01-12Skellefteå landsTvårån
2292MarkströmPer Gustaf1876-04-08NysätraGunsmark
2293MarkströmPer Gustav1838-12-12LövångerBroträsk
2294MarkströmPer Hjalmar1879-05-06NysätraNysätra
2295MarkströmPer Hjalmar1895-11-18NysätraEstermark
2296MarkströmPer Hjalmar1888-05-26NätraNäske
2297MarkströmPer Ludvig1879-07-30Umeå landsAnunmark
2298MarkströmRagnar Leopold1922-02-21BygdeåDjäkneboda
2299MarkströmRakel Eugenia1914-07-10VilhelminaMark
2300MarkströmRobert Vilhelm1865-04-04BygdeåDalkarlså
2301MarkströmRolf Signar1914-03-22HolmönHolmön
2302MarkströmRut Alice1900-12-26Pite landsÖjebyn
2303MarkströmSalomon1828-07-27Skellefteå landsLejonström
2304MarkströmSamuel1785Skellefteå landsDegerbyn
2305MarkströmSanna Kristina1914-07-30NysätraGunsmark
2306MarkströmSanni1899-04-16ArnäsSmedsbyn
2307MarkströmSanny Eugenia1893-08-29NordmalingJärnäs
2308MarkströmSara Helena1795-12-10Skellefteå landsDegerbyn
2309MarkströmSelma Johanna1900-04-22Piteå landsPiteå lands
2310MarkströmSem Johannes1913-03-01BurträskTjärn
2311MarkströmSeris Marianne1937-04-18Umeå landsKyrkobordet
2312MarkströmSet Magnus1905-01-20BurträskTjärn
2313MarkströmSibyl Marie-Anne1923-12-25SävarBullmark
2314MarkströmSigne Elisabet1892-02-05NysätraGunsmark
2315MarkströmSigne Maria1884-03-12SävarJohannisfors
2316MarkströmSigne Viktoria1902-09-25BurträskTjärn
2317MarkströmSigrid Matilda1895-06-05SävarJohannisfors
2318MarkströmSigrid Nikolina1907-04-03BurträskTjärn
2319MarkströmSigurd Albin1899-01-15SävarJohannisfors
2320MarkströmSiv Barbro1941-02-22Umeå landsTegs municip
2321MarkströmSiv Elisabet1942-09-23Umeå stadsBB
2322MarkströmSofia1841-01-18BygdeåDalkarlså
2323MarkströmSofia1837-05-05BygdeåSörbäck
2324MarkströmSofia Adelina1899-10-13BurträskTjärn
2325MarkströmSofia Amalia1874-05-29SävarJohannisfors
2326MarkströmSofia Petronella1853-02-23BurträskGammelbyn
2327MarkströmSonja Viola1929-11-07BygdeåDjäkneboda
2328MarkströmSten Gustav1926-03-13BygdeåBobacken
2329MarkströmSten Åke Tomas1952-01-22NordmalingJärnäs
2330MarkströmStig Paul1935-09-12ÅseleMunicip
2331MarkströmSune Ingvar1932-09-21NordmalingJärnäs
2332MarkströmSvea Ottilia1907-03-17Umeå landsAnunmark
2333MarkströmSven1778-07-20Piteå landsArnemark
2334MarkströmSven Birger1895-06-27SävarJohannisfors
2335MarkströmSven Edvard1911-11-01Umeå landsNydala
2336MarkströmSven Egon Ingemar1940-06-18BurträskSvarttjärn
2337MarkströmSven Eugen1936-02-08Umeå landsKyrkobordet
2338MarkströmSven Gustav1928-03-29NordmalingJärnäs
2339MarkströmSven Johan1904-12-05VilhelminaMark
2340MarkströmSven Mauritz1893-08-18NysätraEstermark
2341MarkströmSven Nikolaus1909-11-19BurträskTjärn
2342MarkströmSven Åke1941-04-03ÅseleMunicip
2343MarkströmTekla Kristina1881-11-20SävarBullmark
2344MarkströmUlrika Karolina1825-02-06LövångerSelet
2345MarkströmVendla Teresia1892-07-01SävarBullmark
2346MarkströmViliam1898-09-16SävarJohannisfors
2347MarkströmVilma Maria1885-04-13Skellefteå landsSkellefteå lands
2348MarkströmZakris1778-11-27Umeå landsStöcke
2349MarkströmÅke Gustaf Martina1931-02-25NysätraEstermark
2350MarkströmÅke Mauritz1925-02-06NysätraEstermark
2351Markström AnderssonJohan1839-11-24GrundsundaSkademark
2352Markström AnderssonJonas1781Umeå landsTväråmark
2353Markström AnderssonOlof1782Umeå landsTväråmark
2354Markström JohanssonJohan Petter1828-04-14BurträskBergsvedjan
2355Markström JonssonPer1802-01-11Skellefteå landsGummark
2356Markström LarssonKarl Anton1821-05-05BygdeåGullmark
2357Markström LarssonLars1836-07-10Skellefteå landsMedle
2358Markström MattssonNils Otto1849-11-30BurträskBodbyn
2359Markström MårtenssonOlof1848-04-10NysätraEstermark
2360Markström MårtenssonPer1845-07-25NysätraEstermark
2361Markström OlofssonPer1786-07-10Skellefteå landsDrängsmark
2362Markström PetterssonSelma Maria1899-06-08Piteå landsPiteå lands
2363MarkusdotterAgnes Andrietta1886-06-01ÅseleGafsele
2364MarkusdotterAlma Betty Katarina1882-10-18ÅseleNoret Östra
2365MarkusdotterAlma Karolina1886-02-08ÅseleGafsele
2366MarkusdotterAlma Magdalena Johanna1887-06-29ÅseleTennsjö
2367MarkusdotterAmanda1830-12-20Skellefteå landsKällbomark
2368MarkusdotterAmanda Petronella1869-09-11ÅseleÖsternoret
2369MarkusdotterAnna1865-08-23FjällsjöJansjö
2370MarkusdotterAnna1828-06-16ÅseleNoret
2371MarkusdotterAnna1820-07-12Skellefteå landsSkråmträsk
2372MarkusdotterAnna1785-02-27LövångerLövånger
2373MarkusdotterAnna Amanda Kristina1874-01-28ÅseleSöråsele
2374MarkusdotterAnna Brita1806-10-02Umeå landsTavelsjö
2375MarkusdotterAnna Charlotta1877-02-23Svartvik (Y)Svartvik
2376MarkusdotterAnna Charlotta1844-05-21BygdeåBäck
2377MarkusdotterAnna Evelina1877-05-07TrehörningsjöGrundsjö
2378MarkusdotterAnna Gustava1867-02-17ÅseleVästernoret
2379MarkusdotterAnna Johanna1829-01-04BygdeåBäck
2380MarkusdotterAnna Josefina1852-03-20ÅseleNoret
2381MarkusdotterAnna Karolina1872-08-27ÅseleÄlgsjö
2382MarkusdotterAnna Karolina1858-07-25VilhelminaRismyrliden
2383MarkusdotterAnna Karolina1850-01-01ÅseleLillögda
2384MarkusdotterAnna Katarina1853-07-19DoroteaDorotea
2385MarkusdotterAnna Katarina1806-05-17Umeå landsTavelsjö
2386MarkusdotterAnna Katarina1835-12-30Umeå landsStöcksjö
2387MarkusdotterAnna Katarina1797-08-27BygdeåNäs
2388MarkusdotterAnna Kristina1845-10-24SkorpedOppsjön
2389MarkusdotterAnna Kristina1868-06-08SjälevadButsjöböle
2390MarkusdotterAnna Kristina1783-02-08Skellefteå landsKusmark
2391MarkusdotterAnna Lisa1859-07-23SkorpedDjupsjö
2392MarkusdotterAnna Magdalena1787-02-01BygdeåSjulsmark
2393MarkusdotterAnna Magdalena1820-02-11ÅseleGafsele
2394MarkusdotterAnna Margareta1798-06-29FjällsjöÖn
2395MarkusdotterAnna Maria1866-07-20DoroteaLångsele
2396MarkusdotterAnna Maria1804-04-16Umeå landsTavelsjö
2397MarkusdotterAnna Olivia1918-06-12ÅseleInsjö
2398MarkusdotterAnnie Maria1898-12-26ÅseleAvasjö
2399MarkusdotterApollonia Kristina1800ÅseleGafsele
2400MarkusdotterBeata1771-02-18SidensjöBölen
2401MarkusdotterBeata1793-07-26BygdeåBygdeå
2402MarkusdotterBeata Kristina1813-05-20SidensjöNolås
2403MarkusdotterBirgitta Helena1865-01-07SkorpedDjupsjö
2404MarkusdotterBrita1783-01-02FjällsjöÖn
2405MarkusdotterBrita Erika1863-10-06DoroteaTannsjö
2406MarkusdotterBrita Karolina1868-07-25TrehörningsjöGrundsjö
2407MarkusdotterBrita Kristina1860-11-02DoroteaLångsele
2408MarkusdotterEdit Lydia1881-09-03ÅseleGafsele
2409MarkusdotterEdit Maria Elisabet1890-12-13ÅseleGärdsjö
2410MarkusdotterEdla Kristina1889-05-16ÅseleVästernoret
2411MarkusdotterEgda Karolina1894-04-05ÅseleKvällträsk
2412MarkusdotterElin Albertina Lovisa1890-04-27ÅseleKvällträsk
2413MarkusdotterElisabet1787-09-01LövångerFjällbyn
2414MarkusdotterElisabet1796-06-20SidensjöNybyn
2415MarkusdotterElisabet Albertina1856-06-03ÅseleÖsternoret
2416MarkusdotterElisabet Erika1862-08-01DoroteaLångsele
2417MarkusdotterElisabet Hildegard1894-03-22ÅseleInsjö
2418MarkusdotterElisabet Katarina1806-04-29Skellefteå landsSandliden
2419MarkusdotterElisabet Katarina1811-01-08Umeå landsTavelsjö
2420MarkusdotterElisabet Kristina1869-01-05ÅseleLomsjö
2421MarkusdotterElisabet Magdalena1821-02-16ÅseleÖsternoret
2422MarkusdotterEssy Tyra Johanna1891-04-23ÅseleGafsele
2423MarkusdotterEva1799-07-13BygdeåKorssjön
2424MarkusdotterEva Katarina1855-10-25VilhelminaRismyrliden
2425MarkusdotterEva Kristina1849-01-10VilhelminaRåsele
2426MarkusdotterEva Lisa1801-01-24BygdeåKorssjön
2427MarkusdotterEva Lovisa1876-05-11ÅseleVästernoret
2428MarkusdotterGertrud Brita1825-03-20ÅseleGafsele
2429MarkusdotterGustava1827-09-02ÅseleGavsele
2430MarkusdotterHelena1798-01-26SkorpedUberg
2431MarkusdotterHenny Linnea1904-05-22ÅseleKvällträsk
2432MarkusdotterHilma Karolina Elisabet1882-02-18ÅseleGafsele
2433MarkusdotterIda Aqvilina1883-06-13ÅseleGafsele
2434MarkusdotterIda Kristina1880-08-09SkönSkön
2435MarkusdotterIda Kristina1865-02-22ÅseleVästernoret
2436MarkusdotterIda Olivia1865-09-24ÅseleStennäs
2437MarkusdotterIda Viktoria Elisabet1856-02-26ÅseleLillögda
2438MarkusdotterInga Erika1854-05-16ÅseleGafsele
2439MarkusdotterInga Gustava1861-12-16VilhelminaRismyrliden
2440MarkusdotterInga Gustava1861-12-15VilhelminaRismyrliden
2441MarkusdotterInga Lovisa1858-05-09VilhelminaRåsele
2442MarkusdotterInga Marta1856-05-14DoroteaTannsjö
2443MarkusdotterIngeborg1898-06-17AnundsjöVästergensjö
2444MarkusdotterIngeborg1794ÅseleGafsele
2445MarkusdotterJohanna1805-04-04BygdeåHäggnäs
2446MarkusdotterJohanna1840-06-20BygdeåBäck
2447MarkusdotterJohanna Kristina1863-02-24SkorpedDjupsjö
2448MarkusdotterKarolina1822-06-19ÅseleGafsele
2449MarkusdotterKarolina Eugenia1880-06-16ÅseleVästernoret
2450MarkusdotterKatarina Elisabet1848-06-24SkorpedOppsjön
2451MarkusdotterKatarina Helena1855-03-25DoroteaLångsele
2452MarkusdotterKatarina Kristina1819-05-26Umeå landsHössjö
2453MarkusdotterKatarina Magdalena1865-03-30VilhelminaRåsele
2454MarkusdotterKatarina Matilda1855-03-18FredrikaOrrberget
2455MarkusdotterKatarina Matilda1839-03-25BygdeåBäck
2456MarkusdotterKlara Karolina1860-07-11ÅseleLomsjö
2457MarkusdotterKlara Maria1880-02-19TrehörningsjöGrundsjö
2458MarkusdotterKlara Olava1851-12-30ÅseleLångvattnet
2459MarkusdotterKristina1799-07-24SidensjöNybyn
2460MarkusdotterKristina1791ÅseleÖsternoret
2461MarkusdotterKristina1778-08-24LövångerLövånger
2462MarkusdotterKristina1784-10-16BygdeåSjulsmark
2463MarkusdotterKristina Albertina1864-02-13VilhelminaRismyrliden
2464MarkusdotterKristina Charlotta1850-05-16ÅseleÖsternoret
2465MarkusdotterKristina Elisabet1880-02-15ÅseleGafsele
2466MarkusdotterKristina Karolina1876-09-26VilhelminaRåsele
2467MarkusdotterKristina Magdalena1829-01-04BygdeåBäck
2468MarkusdotterKristina Magdalena1794-08-23BygdeåNäs
2469MarkusdotterKristina Margareta1779-07-05SidensjöVästerby
2470MarkusdotterKristina Margareta1815-08-03Umeå landsHössjö
2471MarkusdotterKristina Margareta1817-05-24ÅseleGafsele
2472MarkusdotterLilly Eugenia1886-10-10HolmsundHolmsund
2473MarkusdotterLilly Martina1903-06-01ÅseleGafsele
2474MarkusdotterLovisa1806-04-16Skellefteå landsInnervik
2475MarkusdotterLovisa1839-07-11Umeå landsStöcksjö
2476MarkusdotterMagdalena1878-03-10AnundsjöRisbäck
2477MarkusdotterMagdalena1866-11-03SkorpedDjupsjö
2478MarkusdotterMagdalena1811-01-08Umeå landsTavelsjö
2479MarkusdotterMagdalena1784ÅseleÖverrissjö
2480MarkusdotterMagdalena Charlotta1845-02-23Umeå landsStöcksjö
2481MarkusdotterMagdalena Gustava1849-03-20ÅseleLångvattnet
2482MarkusdotterMagdalena Karolina1851-01-04ÅseleLångvattnet
2483MarkusdotterMargareta1880-02-29AnundsjöRisbäck
2484MarkusdotterMargareta1774-03-12SidensjöNyland
2485MarkusdotterMargareta1787-01-08SkorpedUberg
2486MarkusdotterMargareta1785-09-16BygdeåSjulsmark
2487MarkusdotterMargareta Johanna1859-02-25DoroteaLångsele
2488MarkusdotterMargareta Lovisa1818-09-02Skellefteå landsSkråmträsk
2489MarkusdotterMaria1780-12-15FjällsjöBacke
2490MarkusdotterMaria1803-06-01Umeå landsTavelsjö
2491MarkusdotterMaria1909-10-02ÅseleÅsele
2492MarkusdotterMaria Brita1801BygdeåNäs
2493MarkusdotterMaria Brita1794-02-10BygdeåBjänfors
2494MarkusdotterMaria Brita1788-06-18BygdeåGullmark
2495MarkusdotterMaria Kristina1805-04-20Umeå landsTavelsjö
2496MarkusdotterMaria Margareta1846-07-20BygdeåBäck
2497MarkusdotterMatilda Magdalena1876-08-01ÅseleGafsele
2498MarkusdotterMärta Erika1882-05-16TrehörningsjöGrundsjö
2499MarkusdotterMärta Katarina1867-04-22ÅseleLomsjö
2500MarkusdotterMärta Kristina1856-03-03ÅseleGafsele
2501MarkusdotterMärta Margareta1861-06-07SkorpedDjupsjö
2502MarkusdotterNanna Erika Magdalena1880-10-29VilhelminaBäsksjö
2503MarkusdotterNikolina Amalia1899-09-26ÅseleInsjö
2504MarkusdotterOlga Kristina1886-05-30ÅseleGafsele
2505MarkusdotterOlivia Zenobia1858-09-03ÅseleÖsternoret
2506MarkusdotterRut Irene1904-12-09ÅseleTennsjö
2507MarkusdotterSally Erika1890-06-17ÅseleGafsele
2508MarkusdotterSara1780-02-06SjälevadVägersta
2509MarkusdotterSara Karolina1851-12-16FredrikaOrrberget
2510MarkusdotterSara Katarina1857-12-19SkorpedDjupsjö
2511MarkusdotterSara Kristina1809-01-26ÅseleGafsele
2512MarkusdotterSara Kristina1830-01-10SidensjöGrätnäs
2513MarkusdotterSara Kristina1823-05-24Umeå landsHössjö
2514MarkusdotterSara Kristina1825-11-20Umeå landsHössjö
2515MarkusdotterSara Lovisa1860-12-24DoroteaTannsjö
2516MarkusdotterSara Margareta1842-03-08SalaOppsjön
2517MarkusdotterSara Margareta1782-09-16LövångerLövånger
2518MarkusdotterSigrid Maria1897-04-18HolmsundHolmsund
2519MarkusdotterSofia1807-09-27BygdeåHäggnäs
2520MarkusdotterSofia1841-12-22BygdeåBäck
2521MarkusdotterSofia Karolina1831-02-13ÅseleTennsjö
2522MarkusdotterSvea1900-03-31ÅseleÅsele
2523MarkusdotterTekla Johanna1879-05-06ÅseleGafsele
2524MarkusdotterUlrika1792-03-06LövångerFjällbyn
2525MarkusdotterUlrika1796-06-04BygdeåBjänfors
2526MarkusdotterVera1912-12-29ÅseleÅsele
2527Markusson 1938-04-20VilhelminaLövnäs
2528MarkussonAbraham1772-02-26SjälevadVägersta
2529MarkussonAbraham1853-04-04FredrikaOrrberget
2530MarkussonAbraham1772-02-25SjälevadVägersta
2531MarkussonAbraham Reinhold1838-03-27BygdeåBäck
2532MarkussonAda Kristina1920-06-23ÅseleLomsjö
2533MarkussonAdolf Edvin1891-06-26ÅseleÅsele
2534MarkussonAdolf Fredrik1837-01-11BygdeåBäck
2535MarkussonAgda1904-01-30DoroteaLavsjö
2536MarkussonAlbert Fritiof1888-05-31ÅseleGafsele
2537MarkussonAlexius Martin1900-06-16VilhelminaGranhöjden
2538MarkussonAlfred Gösta1925-11-21ÅseleVarpsjö
2539MarkussonAlice Elisabet1933-06-16DoroteaBergvattnet
2540MarkussonAlma Erika1894-11-18ÅseleÅsele
2541MarkussonAlma Johanna1896-10-02SävarSävar
2542MarkussonAlma Karolina1882-07-07ÅseleHälla
2543MarkussonAlrik Enar1916-03-02ÅseleVarpsjö
2544MarkussonAlva Erika1920-05-17ÅseleVarpsjö
2545MarkussonAlvard1901-04-23DoroteaLavsjö
2546MarkussonAnders1775-08-24SidensjöPrästbordet
2547MarkussonAnders1796-05-12BygdeåBygdeå
2548MarkussonAnders1849-11-30ÅseleGafsele
2549MarkussonAnders1814-09-05ÅseleGafsele
2550MarkussonAnders1811-03-17Umeå landsTavelsjö
2551MarkussonAnders Eugen1910-02-12DoroteaLavsjö
2552MarkussonAnders Gustav1795-02-08BygdeåBjänfors
2553MarkussonAnna Amalia1890-09-06FjällsjöBacke
2554MarkussonAnna Bernhardina1896-06-25ÅseleÅsele
2555MarkussonAnna Charlotta1862-07-26SävarFurunäs
2556MarkussonAnna Erika1895-12-29DoroteaLångsele
2557MarkussonAnna Evy1923-09-13ÅseleÅsele
2558MarkussonAnna Helena1861-04-14Ådals-LidenHäxmo
2559MarkussonAnna Helena1916-06-07ÅseleÅsele
2560MarkussonAnna Karolina1906-06-29ÅseleLomsjö
2561MarkussonAnna Matilda1881-12-06GrundsundaGodmersta
2562MarkussonAnna Tyra1920-07-21ÅseleTennsjö
2563MarkussonAnna Valborg1928-05-17DoroteaLavsjö
2564MarkussonAnna-Greta1932-03-27ÅseleMunicip
2565MarkussonAnsgarius1906-03-15DoroteaLavsjö
2566MarkussonArtur Emanuel1892-08-12FjällsjöJansjö
2567MarkussonAstrid Adele1902-04-20VilhelminaRåsele
2568MarkussonAstrid Viola1918-05-27ÅseleTennsjö
2569MarkussonAugust Verner1882-03-24SkönSkön
2570MarkussonAxel1805-04-04BygdeåHäggnäs
2571MarkussonBarbro Karolina1932-04-12ÅseleGafsele
2572MarkussonBarbro Kristina Helena1918-03-24ÅseleÅsele
2573MarkussonBernt Gunnar1917-03-08ÅseleGafsele
2574MarkussonBernt Olof Fredrik1943-02-18ÅseleGafsele
2575MarkussonBo Lennart1938-08-31ÅseleInsjö
2576MarkussonBrita Helena1900-09-21DoroteaLångsele
2577MarkussonBritt Eva1930-01-17ÅseleGafsele
2578MarkussonBritta Lovisa1946-12-01VilhelminaLövnäs
2579MarkussonBror1918-10-02DoroteaLavsjö
2580MarkussonBror Otto1905-10-05DoroteaLångsele
2581MarkussonDaniel1815-10-22ÅseleGafsele
2582MarkussonDaniel1827-01-31ÅseleTennsjö
2583MarkussonDaniel1842-09-27ÅseleGafsele
2584MarkussonDaniel1845-12-25ÅseleGafsele
2585MarkussonDaniel Alfred1889-12-22ÅseleTennsjö
2586MarkussonDaniel August1862-04-12FredrikaBacksjöliden
2587MarkussonDavid Valfrid1872-10-04VilhelminaRåsele
2588MarkussonEbba Fredrika1900-06-08DoroteaLavsjö
2589MarkussonEda Kristina1895-09-27ÅseleHälla
2590MarkussonEdit1923-10-23TåsjöTåsjö
2591MarkussonEdit Albertina1908-03-23ÅseleÅsele
2592MarkussonEdla Hildegard1917-08-30ÅseleVarpsjö
2593MarkussonEdvard Ossian1900-11-22ÅseleKvällträsk
2594MarkussonElin Sofia1895-07-09ÅseleTennsjö
2595MarkussonElla Svea Märta1946-12-01VilhelminaLövnäs
2596MarkussonElna Augusta1923-03-27ÅseleLomsjö
2597MarkussonElof Gunnar1900-03-04VilhelminaRåsele
2598MarkussonElsa Elisabet1900-09-15GrundsundaGodmersta
2599MarkussonElsa Maria1934-03-26VilhelminaLövnäs
2600MarkussonElsa Maria1934-03-26VilhelminaLövnäs
2601MarkussonElsa Viola1935-11-07ÅseleMunicip
2602MarkussonEnis Viola1900-04-24FjällsjöJansjö
2603MarkussonErik1874-11-11FjällsjöJansjö
2604MarkussonErik1841-06-27ÅseleGafsele
2605MarkussonErik1895-07-28AnundsjöVästergensjö
2606MarkussonErik1792-12-16BygdeåBjänfors
2607MarkussonErik 1773ÅseleÖsternoret
2608MarkussonErik1847-08-03ÅseleHälla
2609MarkussonErik1788ÅseleÖsternoret
2610MarkussonErik1775-02-02SjälevadVägersta
2611MarkussonErik Alfred1882-03-26ÅseleVarpsjö
2612MarkussonErik Elias1898-04-01DoroteaLångsele
2613MarkussonErik Ivar1915-09-14ÅseleÅsele
2614MarkussonErik Johan1856-12-06DoroteaLångsele
2615MarkussonErik Lennart1918-12-14DoroteaLångsele
2616MarkussonErik Magnus1835-01-22ÅseleTennsjö
2617MarkussonErik Maurits1883-10-08ÅseleHälla
2618MarkussonErik Olof1868-02-01FjällsjöJansjö
2619MarkussonErik Osvald1907-02-03DoroteaLavsjö
2620MarkussonErik Rickard1902-04-24ÅseleÅsele
2621MarkussonErik Severus1894-07-07FjällsjöJansjö
2622MarkussonErik Verner1925-12-18ÅseleÅsele
2623MarkussonEstrid1909-03-13DoroteaLavsjö
2624MarkussonEva Lisa1923-04-12ÅseleÅsele
2625MarkussonFolke1902-01-17DoroteaLavsjö
2626MarkussonFrans Daniel1871-09-16FredrikaBacksjöliden
2627MarkussonFrid Daniel1910-05-21ÅseleHälla
2628MarkussonFrid Villehad1896-04-23ÅseleInsjö
2629MarkussonGerda Kristina1898-11-03DoroteaLavsjö
2630MarkussonGotthard1913-05-05DoroteaLavsjö
2631MarkussonGunborg Elisabet1934-04-15ÅseleKvällträsk
2632MarkussonGunnar Ejne1931-05-29ÅseleMunicip
2633MarkussonGunnar Hildebrand1904-08-13VilhelminaLövnäs
2634MarkussonGunni Birgit1920-09-28ÅseleGafsele
2635MarkussonGustav Valfrid1878-04-12FjällsjöJansjö
2636MarkussonGärd Ingrid1924-10-18ÅseleÅsele
2637MarkussonGösta1902-02-05FjällsjöJansjö
2638MarkussonGöta Gustava1939-02-23VilhelminaLövnäs
2639MarkussonHans1797ÅseleÖsternoret
2640MarkussonHans August1854-08-09VilhelminaRismyrliden
2641MarkussonHans Petter1862-03-25ÅseleHälla
2642MarkussonHedvig Ingeborg1897-01-13DoroteaLavsjö
2643MarkussonHelge Martin1910-04-27ÅseleGafsele
2644MarkussonHerbert Roger1934-12-22ÅselePrästbolet
2645MarkussonHildur1900-04-26ÅseleGafsele
2646MarkussonHildur Elise1935-11-28VilhelminaLövnäs
2647MarkussonHildur Eugenia1897-01-24VilhelminaRåsele
2648MarkussonHildur Gustava1907-05-06VilhelminaLövnäs
2649MarkussonHilma Elisabet1902-05-04ÅseleHälla
2650MarkussonHjalmar Teodor1898-06-29VilhelminaRåsele
2651MarkussonHjördis1925-05-31ÅseleGafsele
2652MarkussonHjördis Helena1922-07-03LyckseleLycksele
2653MarkussonIda Ingegärd1922-10-17ÅseleLomsjö
2654MarkussonIngrid1920-01-12ArvidsjaurArvidsjaur
2655MarkussonIngrid Gunilla1939-07-20ÅseleMunicip
2656MarkussonIngrid Maria1901-10-25GrundsundaGodmersta
2657MarkussonIris Elisabet1931-05-08ÅseleKvällträsk
2658MarkussonIris Hildegard1931-05-17ÅseleInsjö
2659MarkussonIsak Johan Esbjörn1907-05-10DoroteaLångsele
2660MarkussonIsrael1853-03-11SkorpedDjupsjö
2661MarkussonIsrael1856-10-25SkorpedOppsjön
2662MarkussonIvar Anton1868-02-21VilhelminaRåsele
2663MarkussonIvar Oskar1869-12-04VilhelminaRåsele
2664MarkussonIvar Vilehard1925-03-22ÅseleInsjö
2665MarkussonJakob1843-09-21SkorpedOppsjön
2666MarkussonJenny1902-10-06ÅseleLomsjö
2667MarkussonJenny Maria1902-03-18Umeå landsYtterhiske
2668MarkussonJohan1828-10-21AnundsjöAnundsjö
2669MarkussonJohan1803-10-10Skellefteå landsFrostkåge
2670MarkussonJohan1796-04-30SidensjöDjupsjö
2671MarkussonJohan1802-06-30BygdeåKorsjön
2672MarkussonJohan1794-11-08SidensjöHämra
2673MarkussonJohan Petter1820-12-15Umeå landsHössjö
2674MarkussonJohan Petter1812-09-16Umeå landsTavelsjö
2675MarkussonJonas1851-05-18SkorpedOppsjön
2676MarkussonJonas1778-04-17SidensjöHämra
2677MarkussonJonas1812-03-29Skellefteå landsSandliden
2678MarkussonJonas1822-02-09Umeå landsHössjö
2679MarkussonJonas1788-06-18BygdeåGullmark
2680MarkussonJonas1770-12-02SidensjöÖverå
2681MarkussonJonas1790-09-23BygdeåSjulsmark
2682MarkussonJonas Algot1893-06-16DoroteaLavsjö
2683MarkussonJonas August1862-04-13VilhelminaRåsele
2684MarkussonJonas Gustav1835-03-20BygdeåBäck
2685MarkussonJonas Herman1898-07-10ÅseleInsjö
2686MarkussonJonas Kristoffer1907-12-17ÅseleLomsjö
2687MarkussonJonas Olof1865-07-20VilhelminaRismyrliden
2688MarkussonJonas Teodor1885-09-13JunseleRisbränna
2689MarkussonKarin1922-06-23ÅseleGafsele
2690MarkussonKarin Hermine1921-06-29DoroteaLavsjö
2691MarkussonKarin Hillevi1914-09-06VilhelminaRåsele
2692MarkussonKarl Albert1911-12-02ÅseleGafsele
2693MarkussonKarl Alfred Lennart1927-11-28ÅseleTennsjö
2694MarkussonKarl Edvard1898-06-19ÅseleÅsele
2695MarkussonKarl Gunnar1922-04-20ÅseleStenselekroken
2696MarkussonKarl Göran1930-02-12ÅseleÅsele
2697MarkussonKarl Herlof1890-06-17ÅseleGafsele
2698MarkussonKarl Johan1881-02-10FredrikaBaksjöliden
2699MarkussonKarl Nestor1920-05-11ÅseleVarpsjö
2700MarkussonKarl Olof1834-01-02BygdeåBäck
2701MarkussonKarl Valdemar1902-04-14VilhelminaGranhöjden
2702MarkussonKarl-Erik1924-01-24ÅseleGafsele
2703MarkussonKerstin Mari1924-04-22ÅseleGafsele
2704MarkussonKjell Ingemar1938-03-29ÅseleMunicip
2705MarkussonKlas Martina1908-10-20ÅseleGavsele
2706MarkussonKnut Arne valentin1931-05-19ÅseleTorvsele
2707MarkussonKonrad Valdemar1886-12-06JunseleRisbränna
2708MarkussonKonrad Valdemar1886-12-06JunseleRisbränna
2709MarkussonKristian1797-08-27BygdeåBjänfors
2710MarkussonKristina Elisabet1886-04-16ÅseleKvällträsk
2711MarkussonKristina Evelina1883-09-03ÅseleGafsele
2712MarkussonKurt Göran1928-02-02ÅseleGafsele
2713MarkussonLars1808-08-02Skellefteå landsSandliden
2714MarkussonLars Anders1838-08-09Umeå landsStöcksjö
2715MarkussonLars Markus1929-05-30LyckseleLycksele
2716MarkussonLars Olof1918-08-10ÅseleÅsele
2717MarkussonLeif Egard1939-12-28ÅseleÅsele
2718MarkussonLeif Göran1939-03-10ÅseleMunicip
2719MarkussonLinnea Alfrida1916-05-07ÅseleTennsjö
2720MarkussonMaja Barbara1917-08-25ÅseleLomsjö
2721MarkussonMaj-Kerstin1926-05-21DoroteaLavsjö
2722MarkussonMalte Birger1926-08-11ÅseleÅsele
2723MarkussonMargareta Johanna1893-10-17DoroteaLångsele
2724MarkussonMarie Kristina1949-09-21VilhelminaLövnäs
2725MarkussonMarius1808-09-25Umeå landsTavelsjö
2726MarkussonMarkus1791-12-21BygdeåBjänfors
2727MarkussonMarkus1858-06-07DoroteaTannsjö
2728MarkussonMarkus1814-07-15ÅseleNoret
2729MarkussonMarkus1872-12-17AnundsjöRisbäck
2730MarkussonMarkus1805-03-18Umeå landsTavelsjö
2731MarkussonMarkus1791ÅseleGafsele
2732MarkussonMarkus1825-11-06ÅseleTennsjö
2733MarkussonMarkus1808-06-18BygdeåNäs
2734MarkussonMarkus1785ÅseleÖsternoret
2735MarkussonMarkus1858-11-06ÅseleLångvattnet
2736MarkussonMarkus1783-10-07LövångerLövånger
2737MarkussonMarkus1849-01-31Umeå landsStöcksjö
2738MarkussonMarkus1844-06-29ÅseleGafsele
2739MarkussonMarkus Anton1829-11-24BygdeåBäck
2740MarkussonMarkus Edvard1869-05-10ÅseleVästernoret
2741MarkussonMarkus Einar1894-08-22DoroteaLavsjö
2742MarkussonMarkus Eugen1886-10-10HolmsundHolmsund
2743MarkussonMarkus Gunnar1895-04-11ÅseleGafsele
2744MarkussonMarkus Henning1904-04-30VilhelminaRåsele
2745MarkussonMarkus Hilbert1879-02-13ÅseleGafsele
2746MarkussonMarkus Olof1864-07-28DoroteaLångsele
2747MarkussonMats Edvard1917-03-02ÅseleÅsele
2748MarkussonMattias1873-10-01SkorpedDjupsjö
2749MarkussonMattias Engelbert1892-03-03VilhelminaRismyrliden
2750MarkussonMårten1801-02-08FjällsjöÖn
2751MarkussonMärta Louise1934-08-08ÅseleLomsjö
2752MarkussonNaema1911-02-17DoroteaLavsjö
2753MarkussonNaima Irene1914-07-29ÅseleLomsjö
2754MarkussonNils1805-12-14ÅseleTjäl
2755MarkussonNils1775-03-25Skellefteå landsStorkåge
2756MarkussonNils1777-10-30SjälevadVägersta
2757MarkussonNils1771ÅseleÖsternoret
2758MarkussonNils1874-12-14TrehörningsjöGrundsjö
2759MarkussonNils1793ÅseleÖsternoret
2760MarkussonNils1807-05-20Umeå landsTavelsjö
2761MarkussonNils1781-04-30LövångerLövånger
2762MarkussonNils1804-04-16Umeå landsTavelsjö
2763MarkussonNils Amandus1875-08-03ÅseleGafsele
2764MarkussonNils Amandus1871-07-08ÅseleGafsele
2765MarkussonNils August1848-07-27BygdeåBäck
2766MarkussonNils Erik1925-07-05ÅseleLomsjö
2767MarkussonNils Konrad1874-05-23VilhelminaRåsele
2768MarkussonNils Lennart1933-11-29ÅseleMunicip
2769MarkussonNils Ludvig1871-09-09ÅseleVästernoret
2770MarkussonNils Markus1850-12-20ÅdalslidenHolaforsen
2771MarkussonNils Oskar1889-08-16HolmsundHolmsund
2772MarkussonNils Petter1853-07-26ÅseleBerglunda
2773MarkussonOlof1792-11-28FjällsjöÖn
2774MarkussonOlof1797-06-25SidensjöDjupsjö
2775MarkussonOlof1772-05-19SidensjöBölen
2776MarkussonOlof Edvard1856-05-17ÅseleLångvattnet
2777MarkussonOlof Helmer1892-02-05ÅseleGärdsjö
2778MarkussonOlof Markus Edlund1902-05-05AnundsjöVästergensjö
2779MarkussonOlof Martin1893-06-27ÅseleÅsele
2780MarkussonOlof Runo1922-03-07ÅseleÅsele
2781MarkussonOlof Vilhelm1892-04-06ÅseleKvällträsk
2782MarkussonOskar1875-08-26GrundsundaGodmersta
2783MarkussonOtto Gerion1868-10-10DoroteaLångsele
2784MarkussonPer1848-03-31ÅseleGafsele
2785MarkussonPer1836-04-02SävarSävar
2786MarkussonPer1790-05-24FjällsjöÖn
2787MarkussonPer1866-03-04AnundsjöRisbäck
2788MarkussonPer1830-09-04ÅseleGafsele
2789MarkussonPer1800-08-04BygdeåKorsjön
2790MarkussonPer1799-02-21BygdeåBygdeå
2791MarkussonPer1799BygdeåNäs
2792MarkussonPer1872-07-22TrehörningsjöGrundsjö
2793MarkussonPer1817-03-24ÅseleÖsternoret
2794MarkussonPer1849-01-17ÅseleÖsternoret
2795MarkussonPer1789-08-16BygdeåBäck
2796MarkussonPer1782ÅseleÖverrissjö
2797MarkussonPer Albert1872-05-12FjällsjöJansjö
2798MarkussonPer August1880-02-09ÅseleVarpsjö
2799MarkussonPer Edur1882-01-18ÅseleGafsele
2800MarkussonPer Hilmar1881-02-28ÅseleGafsele
2801MarkussonPer Håkan1926-04-12ÅseleGafsele
2802MarkussonPer Otto1926-09-06ÅseleVarpsjö
2803MarkussonPeter Erik1863-09-27ÅseleVästernoret
2804MarkussonReinhold1843-05-16BygdeåBäck
2805MarkussonRikard1878-03-06Svartvik (Y)Svartvik
2806MarkussonRoger Tore1923-06-04ÅseleVarpsjö
2807MarkussonRoland1933-06-24DoroteaLavsjö
2808MarkussonRune Axel1914-02-01ÅseleGafsele
2809MarkussonRune Sixten1913-09-20ÅseleÅsele
2810MarkussonRut1935-03-09DoroteaLavsjö
2811MarkussonRut Gertrud1926-04-04ÅseleÅsele
2812MarkussonRut Kristina1906-01-29VilhelminaRåsele
2813MarkussonRut Margit1928-08-10ÅseleGavsele
2814MarkussonSalomon1854-01-01BodumÖn
2815MarkussonSalomon1795-03-08SidensjöDjupsjö
2816MarkussonSalomon Georg1900-12-02ÅseleInsjö
2817MarkussonSet Edvin1892-09-07ÅseleÅsele
2818MarkussonSet Erik Amandus1904-12-30ÅseleHälla
2819MarkussonSigne Ingeborg1895-10-07VilhelminaRåsele
2820MarkussonSigrid Diana Agneta1940-08-27ÅseleLomsjö
2821MarkussonSiri Eira1929-02-10ÅseleInsjö
2822MarkussonSiv Marianne1940-01-12ÅseleVarpsjö
2823MarkussonSonja Alice1933-07-26ÅseleKvällträsk
2824MarkussonSten Åke1934-07-09ÅseleGafsele
2825MarkussonStig Arne1923-09-15ÅseleGafsele
2826MarkussonStig Eskil1937-11-10ÅseleVarpsjö
2827MarkussonStig Gösta1935-03-05DoroteaLavsjö
2828MarkussonStig Harald1929-06-16ÅseleGafsele
2829MarkussonStig Olof1937-02-09ÅseleKvällträsk
2830MarkussonSvea Birgit Margareta1940-02-16ÅseleLomsjö
2831MarkussonSvea Erika1924-05-30ÅseleÅsele
2832MarkussonSvea Margret1908-01-27VilhelminaRåsele
2833MarkussonSvea Ulrika1913-01-02ÅseleLomsjö
2834MarkussonSven1875-09-21AnundsjöRisbäck
2835MarkussonSven1794-01-17SidensjöDjupsjö
2836MarkussonSven Allan1932-11-19ÅseleLomsjö
2837MarkussonSven Emanuel1870-05-06FjällsjöFjällsjö
2838MarkussonSven Gösta1927-09-20ÅseleGafsele
2839MarkussonSven Sigfrid1898-05-03FjällsjöJansjö
2840MarkussonSven Valentin1852-02-14ÅseleGafsele
2841MarkussonSven-Åke1940-04-29
2842MarkussonTage Birger1912-03-20ÅseleLomsjö
2843MarkussonTage Edur1916-08-20ArvidsjaurArvidsjaur
2844MarkussonTure Ingemar1941-03-31ÅseleGafsele
2845MarkussonUlla Ingeborg1926-04-17ÅseleGafsele
2846MarkussonVera Linnea1920-03-16ÅseleInsjö
2847MarkussonVerner1914-07-11DoroteaLavsjö
2848MarkussonVilma Eva Alfrida1924-02-05ÅseleInsjö
2849MarkussonViola Margareta1922-01-22ÅseleInsjö
2850MarkussonVivi Helen1932-07-10ÅseleLomsjö
2851MarkussonÅke Göran1933-12-03ÅseleInsjö
2852Markusson ByströmMarkus1859-06-12SkorpedDjupsjö
2853Markusson ByströmMarkus Teodor1892-11-09SkorpedLännäs
2854Markusson LindströmSven1869-11-21SkorpedDjupsjö
2855Markusson RådströmErik Petter1856-04-13VilhelminaRåsele
2856MarkzinFrans Teodor1820-03-24Umeå stadsUmeå
2857MarmstenJohn Birger1921-08-28Umeå landsBöle
2858Marmsten JohanssonmJohan Albin1894-03-30Umeå landsVästerteg
2859MartasdotterMatilda Eugenia1863-01-21StenseleStensele
2860MarteliusdotterAnna Magdalena1879-10-27JunseleKläppsjö
2861MarteliusdotterEva1880-10-23JunseleKläppsjö
2862MarteliusdotterKristina1885-02-13JunseleKläppsjö
2863MarteliusdotterSara1884-03-01JunseleKläppsjö
2864MarteliussonAnna Teolinda1891-11-25ÅseleHolmträsk
2865MarteliussonDaniel1870-11-30JunseleKläppsjö
2866MarteliussonJakob Leander1883-02-27JunseleKläppsjö
2867MarteliussonJonas1866-11-04JunseleKläppsjö
2868MarteliussonMaria1886-05-03JunseleKläppsjö
2869MarteliussonMartin1872-07-07JunseleKläppsjö
2870MartellErik Viktor1875-06-27GrundsundaUltrå
2871MartenssonElla Ingeborg1925-09-26VännäsHarrsele
2872MartenssonKonrad Mårten1884-03-11BjurholmNäsmark
2873MartillaFrida Julia1911-11-13FinlandJakobstad
2874MartinAnna Johanna1811-09-30VästeråsVästerås
2875MartinAnna Sofia1842-08-27Umeå landsVästerteg
2876MartinErik Mårten1920-09-14VilhelminaMalgovik
2877MartinHans Bertil1954-11-28VilhelminaMalgovik
2878MartinHilda Margit1910-11-30ÅseleSkolan
2879MartinInga-Lena1948-05-06VilhelminaMalgovik
2880MartinJohan1790 cirka
2881MartinNils Erik1952-04-04VilhelminaMalgovik
2882MartinNils Magnus1912-02-07ÅseleSkolan
2883MartinSven Ivar1922-08-30VilhelminaMalgovik
2884MartinellBrita Helena1782Sundsvall?Sundsvall?
2885Martinell JohanssonPer Ragnar1905-01-27BjörnaUttersjö
2886MartinsdotterAlma Karolina1880-03-07VilhelminaSunnansjö
2887MartinsdotterAmanda1877-08-11VilhelminaSunnansjö
2888MartinsdotterAnna Magdalena1832-11-27Skellefteå landsLångträsk
2889MartinsdotterBrita Margareta1851-05-01Skellefteå landsKarsträsk
2890MartinsdotterElisabet Maria1872-10-09VilhelminaSunnansjö
2891MartinsdotterEmma1849-03-27Umeå landsUmeå lands
2892MartinsdotterEva Katarina1816-03-16Skellefteå landsRagvaldsträsk
2893MartinsdotterGerda Maria1884-03-08BohuslänFors
2894MartinsdotterGunhild Maria1857-09-03BjertråBjertrå
2895MartinsdotterGustava Amanda1869-03-15BurträskKlysterberget
2896MartinsdotterHedvig Sofia1872-10-15SävarBoberg
2897MartinsdotterHilda Kristina1865-06-19BurträskKlysterberget
2898MartinsdotterJohanna Julianna1874-12-25VilhelminaSunnansjö
2899MartinsdotterKarolina1869-08-07SävarBoberg
2900MartinsdotterMaria Matilda1826-01-21Skellefteå landsrasgvaldsträsk
2901MartinsdotterMarta Helena1823-06-25Skellefteå landsRangvaldsträsk
2902MartinsdotterSara Fredrika1838-01-04Skellefteå landsHällberget
2903MartinsdotterUlrika Karolina1885-09-19BurträskBurträsk
2904MartinssonAnders1875-05-16BurträskBygdsiljum
2905MartinssonAnders1823-05-21Skellefteå landsLångträsk
2906MartinssonAnders Konrad1879-12-11BurträskKalvträsk
2907MartinssonAnna Josefina1883-12-22VilhelminaSunnansjö
2908MartinssonAnna Karolina1884-12-09HärnösandHärnösand
2909MartinssonAstrid Cecilia1912-01-17StrömBredgård
2910MartinssonAstrid Cecilia1912-01-17JämtlandsStröm
2911MartinssonAugusta Teresia1883-09-27Umeå landsUmeå lands
2912MartinssonEmma Kristina Margareta1909-11-22BurträskBygdsiljum
2913MartinssonEva1862-12-24ByskeByske
2914MartinssonHans Alex1933-01-18StenseleStensele
2915MartinssonHilma Maria1885-11-28BurträskBygdsiljum
2916MartinssonIsrael1886-12-23BurträskBygdsiljum
2917MartinssonJohan Arvid1874-02-16SävarBoberg
2918MartinssonJohan August1859-09-09BurträskKlysterberget
2919MartinssonJonas Albin1881-03-01BurträskKalvträsk
2920MartinssonJonas Herbert1884-03-19BurträskVillvattnet
2921MartinssonKarl Anton1856-02-10BurträskKlysterberget
2922MartinssonKarl Gustav1824-01-01BurträskFisktjärnliden
2923MartinssonKarl Reinhold1879-02-02BurträskBygdsiljum
2924MartinssonKarl Sigurd1904-09-05BurträskBygdsiljum
2925MartinssonLars1820-10-19Skellefteå landsLångträsk
2926MartinssonMartin1825-05-11BurträskFisktjärnsliden
2927MartinssonMartin Sixten1913-09-30StrömBredgård
2928MartinssonNils Albert1871-01-31SävarBoberg
2929MartinssonNils Petter1852-06-03BurträskKlysterberget
2930MartinssonOlof Paul1888-01-22Skellefteå landsBurträsk
2931MartinssonOskar Gabriel1882-12-13BurträskVillvattnet
2932MartinssonPer August1885-09-16BurträskBygdsiljum
2933MartinssonPer August1850 cirka????
2934MartinssonPer Gösta1908-05-03StrömStrömsund
2935MartinssonPetronell1899-02-25IdreIdre
2936MartinssonPetrus1908-11-03BurträskBygdsiljum
2937MartinssonSigrid Margareta1910-01-28BurträskBygdsiljum
2938MartinssonUlla-Britt1931-07-15StenseleStensele
2939MartinssonVilly Barbro1919-06-28EdseleEdsele
2940MatsdotterAnna Fredrika1830-04-02LövångerLövånger
2941MatsdotterAnna Matilda1868-03-09ÅseleÖverrissjö
2942MatsdotterCecilia1786LappmarkenLappmarken
2943MatsdotterElisabet1834-11-11VilhelminaBrunfjäll ?
2944MatsdotterInga Kristina1866-03-05VilhelminaDalasjö
2945MatsdotterTheresia Ottilia1848-06-17LyckseleArvliden
2946MatssonAlf Östen1932-07-26ÅseleÖverrissjö
2947MatssonAlly Birgit1929-04-20ÅseleÖverrissjö
2948MatssonAnna Margareta1902-09-01RamseleRamsele
2949MatssonAstrid Katarina1913-02-22ÅseleLomsjö
2950MatssonBengt Georg1917-01-15ÅseleTorvsjö
2951MatssonDan Torsten1965-07-24SundsvallSkänsmon
2952MatssonEdvin Ossian1900-12-03ÅseleTorvsjö
2953MatssonErik1863-03-21ÅseleÖverrissjö
2954MatssonErnst Robert1903-06-07ÅseleÖverrissjö
2955MatssonFilip Oskar Bertil1909-05-09ÅseleÅsele
2956MatssonInez Lisbet1926-01-06ÅseleÖverrissjö
2957MatssonIngrid1926-11-23ÅseleÖverrissjö
2958MatssonIvar Albert1863-12-10VilhelminaDalasjö
2959MatssonIvar Eugen1918-09-14ÅseleTorvsjö
2960MatssonJonas Amandus1882-06-20ÅseleSörnoret
2961MatssonKarin Eleonora1904-04-14ÅseleTorvsjö
2962MatssonKarl Robert1928-04-20ÅseleÖverrissjö
2963MatssonKarolina1866-11-06BygdeåRickleå
2964matssonLydia Kristina1889-09-04FinlandVörå
2965MatssonMaria Elisabet1888-08-31RamseleRamsele
2966MatssonMaria Katarina1892-05-28FrösönFrösön
2967MatssonMarianne Elisabet1924-04-20ÖregrundÖregrund
2968MatssonMats1813-04-08ÅseleÅsele
2969MatssonMattias Anund1868-08-08ÅseleAvasjö
2970MatssonMatts1829-03-01LövångerLövånger
2971MatssonNils1837-10-28VilhelminaVilhelmina
2972MatssonNils Petter1850-03-17StenseleTärnafors
2973MatssonOlof Einar1911-06-09ÅseleLomsjö
2974MatssonPer Johan1962-02-14SundsvallSkänsmon
2975MatssonPer Torsten Lennart1931-02-17KopparbergJärna
2976MatssonRut Ingegerd1915-05-05ÅseleTorvsjö
2977MatssonSigvard Adrian1903-02-12ÅseleTorvsjö
2978MattiasdotterMärta1868-11-04FrösönFrösön
2979MattiassonAnders Martin1851-05-21Hallands länFjärås
2980MattiassonHilma Matilda1891-05-10ArnäsVästerburjö
2981MattiassonJohan Martin Herbert1895-07-23ArnäsAlne
2982MattiassonJohan Martin Herbert1896-11-23ArnäsAlne
2983MattiassonKonrad Leontius1880-06-18ÅseleÖsternoret
2984MattiassonRut Eugenia1893-09-25ArnäsAlne sågvek
2985Mattiasson SundbergJohan1915-07-02SkorpedÖnskan
2986MattisdatterMaren Jörgine1856-08-23VefnsHattfjelldal
2987MattlinAnna1799-07-21FinlandOravis
2988MattlinAnna1777FinlandFinland
2989MattlinAnna Beata1857-05-17Värå,FinlandOravais
2990MattlinErik1859-10-11Värå,FinlandOravais
2991MattlinKarl1781-12-10FinlandFinland
2992MattlinMargareta Kristina1845-09-06Värå,FinlandOravais
2993MattlinMari Brita1850-05-09FinlandOravais
2994MattlinMaria1771-08-10FinlandFinland
2995MattlinMårten1773-03-23FinlandFinland
2996Mattlin AndersdotterElisabet1833-04-26FinlandÖsterö
2997Mattlin EriksdotterAnna Elisabet1828-10-02Larsmo,FinlandLarsmo,Finland
2998Mattlin EriksdotterBeata1825-06-13Värå,FinlandOravais
2999Mattlin EriksdotterBrita Alina1824-05-13Larsmo,FinlandLarsmo,Finland
3000Mattlin EriksdotterMaria1832-11-02Larsmo,FinlandLarsmo,Finland
3001Mattlin ErikssonErik1827-09-28Larsmo,FinlandLarsmo,Finland
3002Mattlin ErikssonErik1804-08-23Värå,FinlandOravais
3003MattsdotetrEufrosina Mariana1867-04-25VilhelminaVilhelmina
3004MattsdotetrSara Katarina1854-06-25TåsjöRotnäset
3005MattsdotterAbba Matilda1847-06-26VilhelminaBäsksele
3006MattsdotterAlfrida Katarina1897-06-29VilhelminaTresund
3007MattsdotterAlma Charlotta1878-09-16DegerforsRödå
3008MattsdotterAlma Olivia1880-03-02ÅseleInsjö
3009MattsdotterAmalia Josefina1858-04-22GideåLemusjö
3010MattsdotterAmalia Josefina1870-07-09LövångerMårtensboda
3011MattsdotterAmalia Maria 1836-07-15LyckseleArvliden
3012MattsdotterAmanda1867-04-25SävarIvarsboda
3013MattsdotterAmanda1863-11-22NordmalingTorrböle
3014MattsdotterAmanda1874-11-26NordmalingGräsmyr
3015MattsdotterAmanda Eugenia1877-09-04ÅseleTorvsjö
3016MattsdotterAmanda Matilda1856-09-02Umeå landsHäggnäs
3017MattsdotterAnna1837-07-20VilhelminaGitsfjäll
3018MattsdotterAnna1795-09-22SjälevadÖsterBillsjö
3019MattsdotterAnna1823-03-30StenseleVapsten
3020MattsdotterAnna1796-02-25SidensjöNyland
3021MattsdotterAnna1838-07-23FöllingeFrostviksfjäll
3022MattsdotterAnna1837-09-02LappmarkenLappmarken
3023MattsdotterAnna1848-12-08MoraMora
3024MattsdotterAnna1822LappmarkenLappmarken
3025MattsdotterAnna1772LappmarkenLappmarken
3026MattsdotterAnna1822-01-11Lit (Z)Hölje
3027MattsdotterAnna1781FinlandKarleby
3028MattsdotterAnna1794-10-18ArnäsSmedsbyn
3029MattsdotterAnna1794-01-05LyckseleÅttonträsk
3030MattsdotterAnna1795-06-01NordmalingHörnsjö
3031MattsdotterAnna1771StyrnäsStyrnäs
3032MattsdotterAnna1825-01-04Skellefteå landsKusmark
3033MattsdotterAnna1786-10-18LövångerVebomark
3034MattsdotterAnna1785-11-10NysätraStrand
3035MattsdotterAnna1784ÅseleLaxbäcken
3036MattsdotterAnna1775VilhelminaLomsjö
3037MattsdotterAnna Agata1863-08-27VilhelminaKroksjö
3038MattsdotterAnna Amalia1848-12-15Umeå landsRödå
3039MattsdotterAnna Aqvilina1882-10-12VilhelminaSvannäs
3040MattsdotterAnna Brita1819-02-11BygdeåIvarsboda
3041MattsdotterAnna Brita1857-10-14ArnäsTäfteå
3042MattsdotterAnna Brita1857-10-06DegerforsSvarttjärn
3043MattsdotterAnna Brita1845-06-02ÅseleLomsjö
3044MattsdotterAnna Brita1798-11-29NordmalingBrattsbacka
3045MattsdotterAnna Brita1792-04-12Umeå landsUmeå lands
3046MattsdotterAnna Brita1811-08-23FredrikaAlskalandet
3047MattsdotterAnna Brita1857-10-14ArnäsArnäs
3048MattsdotterAnna Brita1800-03-25LövångerMårtensboda
3049MattsdotterAnna Brita1826-06-22LyckseleRödingträsk
3050MattsdotterAnna Brita1808ArvidsjaurLångträsk
3051MattsdotterAnna Brita1839-07-29ÅseleStorsjö
3052MattsdotterAnna Brita1845-07-13DegerforsHolmsund
3053MattsdotterAnna Brita1839-02-20FredrikaViska
3054MattsdotterAnna Charlotta1825-04-18LyckseleÅskilje
3055MattsdotterAnna Charlotta1775-03-05Umeå landsRödå
3056MattsdotterAnna Charlotta1798-08-11Umeå landsSörmjöle
3057MattsdotterAnna Charlotta1805-12-04BygdeåVargliden
3058MattsdotterAnna Elina1862-03-26GideåLemusjö
3059MattsdotterAnna Elisabet1857-12-25ÅseleStorsjö
3060MattsdotterAnna Elisabet1883-06-18ÅseleTorvsjö
3061MattsdotterAnna Elisabet1821-09-11FjällsjöTjärnnäset
3062MattsdotterAnna Elisabet1840-09-10Umeå landsRödå
3063MattsdotterAnna Elisabet1815-06-28VilhelminaStrömnäs
3064MattsdotterAnna Elisabet1819-08-20Umeå landsSörfors
3065MattsdotterAnna Elisabet1799-11-19NordmalingTorrböle
3066MattsdotterAnna Elisabet1827-12-11FinlandMustasaari
3067MattsdotterAnna Elisabet1834-01-14Umeå landsRödå
3068MattsdotterAnna Elisabet1802-01-04Umeå landsInnertavle
3069MattsdotterAnna Elisabet1851-05-08MoÖstansjö
3070MattsdotterAnna Erika1848-12-28NysätraStrand
3071MattsdotterAnna Erika1898-05-07VännäsNorra Västersel
3072MattsdotterAnna Erika1864-04-02VännäsLillsjö
3073MattsdotterAnna Eugenia1891-12-20VännäsNorra Västerselet
3074MattsdotterAnna Eva1808-10-15BurträskBurträsk
3075MattsdotterAnna Fredrika1836-02-22VilhelminaGikanäs
3076MattsdotterAnna Fredrika1833-05-24VilhelminaGikanäs
3077MattsdotterAnna Fredrika1828-11-04BurträskBjörnliden
3078MattsdotterAnna Fredrika1830-12-07LyckseleKattisavan
3079MattsdotterAnna Fredrika1874-09-19VilhelminaHenriksfjäll
3080MattsdotterAnna Fredrika1884-12-29VilhelminaLaxbäcken
3081MattsdotterAnna Gustava1855-12-07TåsjöRotnäset
3082MattsdotterAnna Gustava1867-08-20VilhelminaStrömnäs
3083MattsdotterAnna Gustava1856-11-24VilhelminaSödra Latikberg
3084MattsdotterAnna Helena1815-11-17Umeå landsHörneå
3085MattsdotterAnna Helena1799-07-25NordmalingAspeå
3086MattsdotterAnna Helena1816-08-27MultråBjursta
3087MattsdotterAnna Johanna1862-08-07VilhelminaRönnäs
3088MattsdotterAnna Johanna1876-05-27NordmalingLedusjö
3089MattsdotterAnna Karolina1878-05-14DegerforsStrandåker
3090MattsdotterAnna Karolina1875-04-25GrundsundaFillingen
3091MattsdotterAnna Karolina1851-02-06GrundsundaKasa
3092MattsdotterAnna Karolina1844-01-05DegerforsTväråträsk
3093MattsdotterAnna Karolina1866-05-22ÅseleLomsjö
3094MattsdotterAnna Karolina1839-08-13Umeå landsBjenberg
3095MattsdotterAnna Katarina1830-12-19BurträskGranträsk
3096MattsdotterAnna Katarina1821-12-08Umeå landsTäfteå
3097MattsdotterAnna Katarina1837-05-28FjällsjöMårdsjö
3098MattsdotterAnna Katarina1799-08-12LövångerMångbyn
3099MattsdotterAnna Katarina1803-03-22SkorpedUberg
3100MattsdotterAnna Katarina1863-11-05NordmalingGräsmyr
3101MattsdotterAnna Katarina1811-02-23Umeå landsBjenberg
3102MattsdotterAnna Katarina1780-09-22NordmalingBredvik
3103MattsdotterAnna Katarina1859-05-10NordmalingTorrböle
3104MattsdotterAnna Katarina1774-07-02NordmalingBredvik
3105MattsdotterAnna Katarina1820-10-31ArnäsÖvervike
3106MattsdotterAnna Katarina1797-02-19Umeå landsTavelsjö
3107MattsdotterAnna Katarina1793-03-22SidensjöBacken
3108MattsdotterAnna Katarina1833-09-13GideåJakobskatan
3109MattsdotterAnna Katarina1789-12-25Umeå landsTavelsjö
3110MattsdotterAnna Katarina1832-02-27BurträskLjusvattnet
3111MattsdotterAnna Katarina1797-06-20ArnäsTäfteå
3112MattsdotterAnna Katarina1818-01-19Umeå landsGranlund
3113MattsdotterAnna Katarina1810-07-11Umeå landsInnertavle
3114MattsdotterAnna Katarina1858-11-18VännäsNorra Västersel
3115MattsdotterAnna Katarina1793-01-02Umeå landsSävar
3116MattsdotterAnna Katarina1829-08-09Skellefteå landsKusmark
3117MattsdotterAnna Katarina1775-07-31Umeå landsTäfteå
3118MattsdotterAnna Kristina1856-07-31FjällsjöMårdsjö
3119MattsdotterAnna Kristina1877-09-05VilhelminaGransjö
3120MattsdotterAnna Kristina1848-01-25VilhelminaRismyrliden
3121MattsdotterAnna Kristina1879-07-23AnundsjöStavarn
3122MattsdotterAnna Kristina1848-01-25VilhelminaRismyrliden
3123MattsdotterAnna Kristina1857-03-11ArvidsjaurMalmesjaur
3124MattsdotterAnna Kristina1882-01-26VilhelminaVikennäs
3125MattsdotterAnna Kristina1859-12-24NordmalingGräsmyr
3126MattsdotterAnna Kristina1799-11-11ArnäsHögbyn
3127MattsdotterAnna Kristina1850-03-04Umeå landsBaggböle
3128MattsdotterAnna Kristina1796-02-08ArnäsSmedsbyn
3129MattsdotterAnna Kristina1770-04-06Umeå landsRöbäck
3130MattsdotterAnna Kristina1777-05-13LövångerLövånger
3131MattsdotterAnna Kristina1849-02-28DegerforsRödå
3132MattsdotterAnna Kristina1860-08-21GrundsundaÄllön
3133MattsdotterAnna Kristina1829-04-05Umeå landsKasamark
3134MattsdotterAnna Kristina1805-01-28FjällsjöFjällsjö
3135MattsdotterAnna Kristina1847-05-16DegerforsTväråträsk
3136MattsdotterAnna Kristina1814-08-02Umeå landsTavelsjö
3137MattsdotterAnna Kristina1830-12-18Umeå landsSörmjöle
3138MattsdotterAnna Kristina1863-03-21ÅseleÖverrissjö
3139MattsdotterAnna Lovisa1875-07-01VilhelminaIdvattnet
3140MattsdotterAnna Lovisa1845-07-23ÅseleStensundslandet
3141MattsdotterAnna Lovisa1845-08-25VilhelminaBäsksele
3142MattsdotterAnna Lovisa1843-08-16Skellefteå landsBergsbyn
3143MattsdotterAnna Lovisa1821-08-25Umeå landsFredrikshall
3144MattsdotterAnna Lovisa1833-05-26VännäsTallberg
3145MattsdotterAnna Lovisa1843-01-21VännäsHarrselefors
3146MattsdotterAnna Magdalena1836-04-25TåsjöNorrby
3147MattsdotterAnna Magdalena1788-07-20Skellefteå landsInnervik
3148MattsdotterAnna Magdalena1850-03-27JörnAndersträsk
3149MattsdotterAnna Magdalena1799-10-13BygdeåIvarsboda
3150MattsdotterAnna Magdalena1816-05-16Umeå landsVännäs
3151MattsdotterAnna Magdalena1805-12-08NordmalingBrattsbacka
3152MattsdotterAnna Magdalena1806-08-09NordmalingTorrböle
3153MattsdotterAnna Magdalena1864-09-16BjurholmLågsjö
3154MattsdotterAnna Magdalena1803-10-11BygdeåIvarsboda
3155MattsdotterAnna Magdalena1812-05-18BygdeåBobacken
3156MattsdotterAnna Magdalena1780-10-12LövångerBroträsk
3157MattsdotterAnna Magdalena1807-03-23Umeå landsTäfteböle
3158MattsdotterAnna Magdalena1828-01-21LyckseleRusele
3159MattsdotterAnna Magdalena1808-09-08Umeå landsBjenberg
3160MattsdotterAnna Magdalena1823-08-15LyckseleRusele
3161MattsdotterAnna Magdalena 1798-05-22Umeå landsHörnefors
3162MattsdotterAnna Magdalena Burvall1798-10-17BygdeåBobacken
3163MattsdotterAnna Margareta1810-01-30ÅseleHälla
3164MattsdotterAnna Margareta1855-01-16VilhelminaMatsdal
3165MattsdotterAnna Margareta1858-12-13TärnaTärna
3166MattsdotterAnna Margareta1855-08-24VilhelminaMarsfjäll
3167MattsdotterAnna Margareta1824-02-11SångaBrandberget
3168MattsdotterAnna Margareta1854-11-30VilhelminaLaxbäcken
3169MattsdotterAnna Margareta1794NätraÖden
3170MattsdotterAnna Margareta1827-05-25JunseleJunsele
3171MattsdotterAnna Margareta1823-11-16Skellefteå landsÅnäset
3172MattsdotterAnna Margareta1866-05-26VilhelminaBäsksjö
3173MattsdotterAnna Margareta1835-02-20Skellefteå landsHjoggböle
3174MattsdotterAnna Margareta1835-02-20Skellefteå landsHjoggböle
3175MattsdotterAnna Margareta1800-08-06NordmalingBrattsbacka
3176MattsdotterAnna Margareta1799-12-08LövångerUttersjön
3177MattsdotterAnna Margareta1785-01-01NordmalingAspeå
3178MattsdotterAnna Margareta1828-02-18NordmalingHörnsjö
3179MattsdotterAnna Margareta1794-09-01NordmalingNorrbyn
3180MattsdotterAnna Margareta1791-12-29LyckseleVapsten
3181MattsdotterAnna Margareta1795-11-24Umeå landsInnertavle
3182MattsdotterAnna Margareta1832-01-19LövångerBissjön
3183MattsdotterAnna Margareta1866-05-26VilhelminaBäsksjö
3184MattsdotterAnna Margareta1838-01-11AlanäsSvanliden
3185MattsdotterAnna Margareta1800-01-04Umeå landsTavle
3186MattsdotterAnna Margareta1781-02-27Umeå landsObbola
3187MattsdotterAnna Maria1791-01-19FjällsjöVängel
3188MattsdotterAnna Maria1833-11-11VilhelminaRismyrliden
3189MattsdotterAnna Maria1790-11-30DegerforsMalttjärn
3190MattsdotterAnna Maria1797-02-05NordmalingVångsjö
3191MattsdotterAnna Maria1795-03-25NordmalingLögdeå
3192MattsdotterAnna Maria1799-08-01Umeå landsTväråträsk
3193MattsdotterAnna Maria1806-11-28NordmalingBrattsbacka
3194MattsdotterAnna Maria1806-04-22ÅseleÅsele
3195MattsdotterAnna Maria1796-10-27BurträskÅbyn
3196MattsdotterAnna Maria1832-06-02Umeå landsTrehörningen
3197MattsdotterAnna Maria1783-05-01Umeå landsTäfteböle
3198MattsdotterAnna Maria1850 cirkaFinlandNärpes,Gårdnäs
3199MattsdotterAnna Maria1871-04-05MoMo Bruk
3200MattsdotterAnna Maria1796-03-03LövångerBroänge
3201MattsdotterAnna Maria1828-12-23ArnäsNorrälvsjö
3202MattsdotterAnna Marta1820-01-12DoroteaLajksjö
3203MattsdotterAnna Matilda1861-09-17DoroteaAvasjö
3204MattsdotterAnna Matilda1832-08-24DoroteaStorbäck
3205MattsdotterAnna Matilda1866-04-17TåsjöTåsjö
3206MattsdotterAnna Matilda1867-04-10ÅseleTorvsjö
3207MattsdotterAnna Matilda1866-10-16FjällsjöMårdsjö
3208MattsdotterAnna Matilda1860-02-21VilhelminaNyliden
3209MattsdotterAnna Matilda1845-04-23TåsjöValån
3210MattsdotterAnna Matilda1829-12-15Skellefteå landsBöle
3211MattsdotterAnna Matilda1846-03-14VilhelminaMatsdal
3212MattsdotterAnna Matilda1876-11-13GrundsundaHusums såg
3213MattsdotterAnna Märta1844-09-12ÅseleAvasjö
3214MattsdotterAnna Rebecka1871-02-16ÅseleTallberg
3215MattsdotterAnna Sara1828-01-05LyckseleRusele
3216MattsdotterAnna Sara1794-01-30LyckseleRusele
3217MattsdotterAnna Sofia1827-11-14TåsjöRörström
3218MattsdotterAnna Sofia1838-10-11Umeå landsTrehörningen
3219MattsdotterAnna Sofia1807-09-08FredrikaAborrtjärn
3220MattsdotterAnna Ulrika1810Umeå landsTavelsjö
3221MattsdotterAnny Johanna1889-07-09VilhelminaHeligfjäll
3222MattsdotterApollonia1787-06-05VilhelminaMalgovik
3223MattsdotterApollonia Matilda1847-06-26VilhelminaBäsksele
3224MattsdotterApolonia Elisabet1845-05-20DoroteaMårdsjön
3225MattsdotterAugusta Maria1872-06-06DegerforsTväråträsk
3226MattsdotterBarbro Helena1797-03-06Umeå landsRödå
3227MattsdotterBarbro Johanna1804-09-17NordmalingHörnsjö
3228MattsdotterBarbro Katarina1821-10-24Umeå landsStöcke
3229MattsdotterBarbro Kristina1793-06-15NordmalingTorrböle
3230MattsdotterBarbro Magdalena1833-02-14Umeå landsKasamark
3231MattsdotterBarbro Magdalena1823-05-14Umeå landsStöcke
3232MattsdotterBarbro Magdalena1813-03-21Umeå landsBjenberg
3233MattsdotterBarbro Margareta1802-03-30NordmalingBastuträsk
3234MattsdotterBeata1789-07-29LövångerBroänge
3235MattsdotterBeata Katarina1784-09-23BygdeåSikeå
3236MattsdotterBerta Margareta1896-10-07SkorpedSkorped
3237MattsdotterBetty Maria1884-10-16AnundsjöStavarn
3238MattsdotterBrita1808-08-09LångseleNässe
3239MattsdotterBrita1830-01-28ArvidsjaurLevattnet
3240MattsdotterBrita 1842-04-27VilhelminaVardofjäll
3241MattsdotterBrita1805-05-13NordmalingHörnsjö
3242MattsdotterBrita1776Umeå landsUmeå lands
3243MattsdotterBrita1782-09GrundsundaAva
3244MattsdotterBrita1814-05-20SjälevadFlärke
3245MattsdotterBrita1776-01-12LövångerVebomark
3246MattsdotterBrita1807-02-10SidensjöDrömme
3247MattsdotterBrita1827-09-09FinlandFinland
3248MattsdotterBrita1782NordingråSebäng
3249MattsdotterBrita1851-10-11DegerforsEkorrsele
3250MattsdotterBrita 1793ÅseleLomsjö
3251MattsdotterBrita1793-12-23VilhelminaLaxbäcken
3252MattsdotterBrita1773ÅseleÅsele
3253MattsdotterBrita1823-09-25MattmarKluk
3254MattsdotterBrita Cecilia1828-12-04LyckseleKroksjö
3255MattsdotterBrita Charlotta1818-08-16BygdeåRickleå
3256MattsdotterBrita Charlotta1789-10-06NordmalingVallen
3257MattsdotterBrita Elisabet1828-12-23FjällsjöVängel
3258MattsdotterBrita Elisabet1808-06-17NordmalingBrattsbacka
3259MattsdotterBrita Elisabet1820-04-27GrundsundaKasa
3260MattsdotterBrita Gustava1866-04-30VilhelminaSjulsmark
3261MattsdotterBrita Johanna1858-09-21DoroteaAvasjö
3262MattsdotterBrita Johanna1819-04-11LyckseleMyrträsk
3263MattsdotterBrita Katarina1831-01-10VilhelminaVilhelmina
3264MattsdotterBrita Katarina1819-05-20Skellefteå landsÅnäset
3265MattsdotterBrita Katarina1811-09-23Umeå landsTavelsjö
3266MattsdotterBrita Katarina1847-02-20VilhelminaStensele
3267MattsdotterBrita Katarina1787-07-20Skellefteå landsInnervik
3268MattsdotterBrita Katarina1819-11-19Umeå landsTavelsjö
3269MattsdotterBrita Katarina1832-08-13NordmalingAspeå
3270MattsdotterBrita Katarina1805-07-28ÅseleSandsjö
3271MattsdotterBrita Katarina1791-04-13LyckseleÅttonträsk
3272MattsdotterBrita Katarina1814-03-04LyckseleLycksaberg
3273MattsdotterBrita Katarina1807-10-07VilhelminaVilhelmina
3274MattsdotterBrita Katarina1775-08-16NätraNätra
3275MattsdotterBrita Katarina1800BygdeåBygdeå
3276MattsdotterBrita Katarina1833-08-26LyckseleVargträsk
3277MattsdotterBrita Kristina1865-12-02TärnaStångberg
3278MattsdotterBrita Kristina1789-11-08FjällsjöVängel
3279MattsdotterBrita Kristina1797-12-08NordmalingLögdeå
3280MattsdotterBrita Kristina1828-11-21NordmalingTorrböle
3281MattsdotterBrita Kristina1828-10-10Umeå landsBjenberg
3282MattsdotterBrita Kristina1803-01-10Umeå landsInnertavle
3283MattsdotterBrita Kristina1812-08-18Umeå landsTavelsjö
3284MattsdotterBrita Lovisa1858-05-21TåsjöRotnäset
3285MattsdotterBrita Lovisa1826-09-11BurträskLjusvattnet
3286MattsdotterBrita Lovisa1842-12-17DegerforsTväråträsk
3287MattsdotterBrita Magdalena1856-08-02AlanäsSvanliden
3288MattsdotterBrita Magdalena1839-02-18VilhelminaMalgovik
3289MattsdotterBrita Magdalena1839-02-18VilhelminaVilhelmina
3290MattsdotterBrita Margareta1844-07-13VilhelminaFjällfjäll
3291MattsdotterBrita Margareta1799-09-18ArnäsBodum
3292MattsdotterBrita Margareta1831-08-05RobertsforsKvarnfors
3293MattsdotterBrita Margareta1802-04-15NordmalingAspeå
3294MattsdotterBrita Margareta1804-10-14Umeå landsTäfteböle
3295MattsdotterBrita Margareta1799-10-10DoroteaAvaträsk
3296MattsdotterBrita Margareta1793-12-16LövångerSelet
3297MattsdotterBrita Maria1846-08-27FjällsjöSil
3298MattsdotterBrita Maria1793-07-19LyckseleKroksjö
3299MattsdotterBrita Maria1844-12-02Munsala (SF)Munsala
3300MattsdotterBrita Matilda1880-06-21BodumBovattnet
3301MattsdotterBrita Matilda1867-02-01TåsjöRörström
3302MattsdotterBrita Sofia1803-02-15LyckseleKnaften
3303MattsdotterBrita Sofia1823-04-11BurträskBurträsk
3304MattsdotterBrita Susanna1779-09-30NordmalingVallen
3305MattsdotterBrita Ulrika1780-12-01Umeå landsRödå
3306MattsdotterCharlotta1841-02-23Skellefteå landsHjoggböle
3307MattsdotterCharlotta Agata1822-07-25LyckseleMyrträsk
3308MattsdotterCharlotta Albertina1837-01-21LyckseleKnaften
3309MattsdotterCharlotta Eugenia1887-02-14DegerforsRödå
3310MattsdotterCharlotta Lovisa1861-05-15BygdeåBygdeå
3311MattsdotterCharlotta Sofia1822-11-01Umeå landsGranlund
3312MattsdotterCharlotta Sofia1801-03-13Umeå landsDegernäs
3313MattsdotterCharlotta Ulrika1859-04-11DegerforsRödå
3314MattsdotterCharlotta Vilhelmina1848-04-09DegerforsTväråträsk
3315MattsdotterDorotea Vilhelmina1833-02-06LyckseleKnaften
3316MattsdotterElina Katarina1893-11-03VilhelminaBrännåker
3317MattsdotterElina Sofia1866-04-22LyckseleHedmark
3318MattsdotterElisabet1861-11-01TärnaVapsten
3319MattsdotterElisabet1809LappmarkenLappmarken
3320MattsdotterElisabet1787-01-22ArnäsNäset
3321MattsdotterElisabet1786-06-29ArnäsÖsterbursjö
3322MattsdotterElisabet1802-05-27Umeå landsTavelsjö
3323MattsdotterElisabet1787-11-20NordmalingAspeå
3324MattsdotterElisabet1770 cirkaSolfSolf
3325MattsdotterElisabet1826-05-12MattmarKluk
3326MattsdotterElisabet1803-10-13Umeå landsTavelsjö
3327MattsdotterElisabet1808-06-11LyckseleVargträsk
3328MattsdotterElisabet1790-05-26LövångerKåsböle
3329MattsdotterElisabet1837-02-16Österfärnebo (X)Österfärnebo
3330MattsdotterElisabet1770-09-19LyckseleVänjaurträsk
3331MattsdotterElisabet Albertina1871-11-19ÅseleForsnäs
3332MattsdotterElisabet Boja1818-02-20BurträskRotsjön
3333MattsdotterElisabet Dorotea1859-02-09VilhelminaMatsdal
3334MattsdotterElisabet Erika1853-05-29VilhelminaRismyrliden
3335MattsdotterElisabet Fredrika1829-01-25VilhelminaGaitokdal
3336MattsdotterElisabet Karolina1862-04-13DoroteaGranliden
3337MattsdotterElisabet Karolina1848-09-23VilhelminaMatsdal
3338MattsdotterElisabet Katarina1830-03-01LyckseleKroksjö
3339MattsdotterElisabet Katarina1804-06-27ÅseleHällan
3340MattsdotterElisabet Katarina1837-03-01ÅseleAvasjö
3341MattsdotterElisabet Katarina1844-02-20LövångerVallen
3342MattsdotterElisabet Katarina1825-01-28LyckseleGranträsk
3343MattsdotterElisabet Katarina1806-01-28????
3344MattsdotterElisabet Katarina1798-03-15Umeå landsTäfteå
3345MattsdotterElisabet Katarina1810-05-02Umeå landsTäfteböle
3346MattsdotterElisabet Katarina1779-01-02Umeå landsObbola
3347MattsdotterElisabet Katarina1816-03-20Umeå landsTäfteböle
3348MattsdotterElisabet Katarina1802BurträskÅbyn
3349MattsdotterElisabet Katarina1792Umeå landsInnertavle
3350MattsdotterElisabet Katarina Matilda1825-05-30LyckseleBäverträsk
3351MattsdotterElisabet Magdalena1832NordingråValmsta 1:3
3352MattsdotterElisabet Margareta1860-07-14FjällsjöMårdsjö
3353MattsdotterElisabet Margareta1826-07-06ÅseleVästernoret
3354MattsdotterElisabet Maria1872-03-12VilhelminaHenriksfjäll
3355MattsdotterElisabet Matilda1831-06-02TåsjöNorrby
3356MattsdotterElisabet Matilda1842-01-14ÅseleStorsjö
3357MattsdotterElisabet Matilda1821-05-07ÅseleGafsele
3358MattsdotterElisabet Märta1826-11-17FjällsjöSunnansjö
3359MattsdotterElisabet Sofia1835-05-28LyckseleKattisavan
3360MattsdotterElisabet Sofia1840-10-14ÅseleÅsele
3361MattsdotterElisabet Sofia1845-09-19DegerforsTväråträsk
3362MattsdotterElisabet Ulrika1815-03-20Umeå landsÖstarbacken
3363MattsdotterElisabet Vilhelmina1890-11-03VilhelminaMatsdal
3364MattsdotterElisabet Vilhelmina1839-09-08ArnäsBrunnsnyland
3365MattsdotterEllen Antonia1898-04-06LyckseleVänjaurträsk
3366MattsdotterEllen Augusta Teresia1890-03-10VilhelminaVilhelmina
3367MattsdotterElsa1865-08-13ArvidsjaurMalmesjaur
3368MattsdotterElsa Johanna1826-01-08VilhelminaRismyrliden
3369MattsdotterEmma Johanna1866-06-24VilhelminaRismyrliden
3370MattsdotterEmma Karolina1848-12-22LövångerMårtensboda
3371MattsdotterEmma Kristina1847-04-18Umeå landsHaddingen
3372MattsdotterEmma Kristina1865-01-31VilhelminaRönnäs
3373MattsdotterEmma Kristina1859-07-22GideåLemusjö
3374MattsdotterEmma Olivia1873-05-19Umeå landsObbola
3375MattsdotterErika Gustava1832-07-18GrundsundaAva
3376MattsdotterErika Vilhelmina1880-09-12VilhelminaHeligfjäll
3377MattsdotterEugenia Margareta1880-02-10ÅseleAvasjö
3378MattsdotterEva Agata1858-02-08VilhelminaStensele
3379MattsdotterEva Agata1864-08-31VilhelminaBäsksele
3380MattsdotterEva Agata1845-01-21ÅseleSörnoret
3381MattsdotterEva Antonietta Teresia1865-04-28LyckseleGranträsk
3382MattsdotterEva Brita1825-09-18NordmalingTorrböle
3383MattsdotterEva Brita1808-01-18NordmalingTorrböle
3384MattsdotterEva Elisabet1799ÅseleYtterrissjö
3385MattsdotterEva Erika1884-06-15DoroteaMårdsjö
3386MattsdotterEva Erika1853-02-24DegerforsTväråträsk
3387MattsdotterEva Erika1875-12-07ÅseleLomsjö
3388MattsdotterEva Eugenia Margareta1867-08-01ÅseleTallberg
3389MattsdotterEva Gustava1864-12-15VilhelminaLaxbäcken
3390MattsdotterEva Gustava1823-09-23BurträskBergviken
3391MattsdotterEva Johanna1864-12-23VilhelminaKroksjö
3392MattsdotterEva Johanna1827-08-31LyckseleRödingträsk
3393MattsdotterEva Karolina1878-01-14SorseleSorsele
3394MattsdotterEva Karolina1858-11-30VilhelminaBäsksjö
3395MattsdotterEva Karolina1829-12-10LyckseleGranträsk
3396MattsdotterEva Karolina1823-12-09LyckseleMyrträsk
3397MattsdotterEva Karolina1846-01-23LyckseleBjörkberg
3398MattsdotterEva Karolina1863-08-25LyckseleRusele
3399MattsdotterEva Karolina Matilda1818-11-17LyckseleLycksaberg
3400MattsdotterEva Katarina1875-06-19Sorsele?Sorsele?
3401MattsdotterEva Katarina1816-10-12DegerforsTväråträsk
3402MattsdotterEva Katarina1827-08-09LövångerMårtensboda
3403MattsdotterEva Katarina1845-08-30VännäsHarrselsfors
3404MattsdotterEva Kristina1850-01-30VilhelminaMatsdal
3405MattsdotterEva Kristina1810-10-02LyckseleVargträsk
3406MattsdotterEva Kristina1815-02-12ÅseleGransjölandet
3407MattsdotterEva Kristina1856-07-28DoroteaAvasjö
3408MattsdotterËva Kristina1797-05-01Skellefteå landsInnervik
3409MattsdotterEva Margareta1851-05-23SorseleSandsjö
3410MattsdotterEva Margareta1802-07-25NordmalingVångsjö?
3411MattsdotterEva Maria1811-01-08BurträskÅbyn
3412MattsdotterEva Ottilia1864-04-04LyckseleVänjaurträsk
3413MattsdotterEva Sofia1851-10-30SävarÖsjön
3414MattsdotterEva Sofia1867-03-21VilhelminaIdvattnet
3415MattsdotterEva Sofia1868-06-16SorseleStensund
3416MattsdotterEva Sofia1794-05-17Umeå landsRödå
3417MattsdotterEva Sofia1816-10-12Umeå landsFredrikshall
3418MattsdotterEva Sofia1846-06-08DegerforsHögås
3419MattsdotterEva Sofia1860-01-19DegerforsHögås
3420MattsdotterFredrika1829-05-22Skellefteå landsÅnäset
3421MattsdotterFredrika1811-02-21LövångerBroänget
3422MattsdotterFredrika1827-01-14BurträskNya Risliden
3423MattsdotterFredrika Albertina1853-09-06VännäsNorra Västersel
3424MattsdotterFredrika Josefina1827-07-18LyckseleLycksaberg
3425MattsdotterFreja Evelina1892-01-20VilhelminaMatsdal
3426MattsdotterGertrud1807-02-20StrömStröm
3427MattsdotterGertrud1821-11-06VilhelminaStrömnäs
3428MattsdotterGertrud1809-08-21StrömStröm
3429MattsdotterGertrud1780ÅseleLaxbäcken
3430MattsdotterGertrud1789-05-20VilhelminaLatiksele
3431MattsdotterGertrud Brita1840-03-06DoroteaTvärsele
3432MattsdotterGertrud Erika1839-03-11ÅseleVästernoret
3433MattsdotterGertrud Erika1858-07-31ÅseleÖverrissjö
3434MattsdotterGertrud Gustava Emelinda1862-06-02ÅseleTorvsjö
3435MattsdotterGertrud Helena1848-06-24VilhelminaDjupdal
3436MattsdotterGertrud Johanna1877-09-13ÅseleÖsternoret
3437MattsdotterGertrud Juliana1878-12-10VilhelminaStrömnäs
3438MattsdotterGertrud Karolina1826-04-20ÅseleÄlgsjö
3439MattsdotterGertrud Magdalena1844-11-09VilhelminaLaxbäcken
3440MattsdotterGertrud Magdalena1851-04-30VilhelminaBäsksele
3441MattsdotterGertrud Margareta1816-10-30DoroteaLajksjö
3442MattsdotterGertrud Matilda1867-01-14ÅseleForsnäs
3443MattsdotterGertud Magdalena1862-01-02VilhelminaKroksjö
3444MattsdotterGungärd1937-12-26LyckseleSöderfors
3445MattsdotterGunild Maria1821NorgeKristiana
3446MattsdotterGunilla1814-12-12StrömRenålandet
3447MattsdotterGunnel1778LappmarkenLappmarken
3448MattsdotterGunnel Maria1786-10-15LyckseleVapsten
3449MattsdotterGunnil Maria1838-09-27VilhelminaVardofjäll
3450MattsdotterGustava Albertina1878-06-02ÅseleLomsjö
3451MattsdotterGustava Karolina1884-05-30VilhelminaGransjö
3452MattsdotterGustava Vilhelmina1866-12-27VilhelminaStrömnäs
3453MattsdotterHanna Antoinetta1890-10-17DoroteaMårdsjö
3454MattsdotterHedvig Agata1790-12-01NordmalingVallen
3455MattsdotterHelena1819-01-10NordmalingTorrböle
3456MattsdotterHelena1848-06-06DegerforsHögås
3457MattsdotterHelena1789-07-21VilhelminaLaxbäcken
3458MattsdotterHelena1775-05-28ArnäsLakasund
3459MattsdotterHelena1864-09-27SävarIvarsboda
3460MattsdotterHelena Katarina1855-05-05Skellefteå landsBureå
3461MattsdotterHelena Katarina1820-02-09BygdeåEdfastmark
3462MattsdotterHelena Katarina1807-03-22Umeå landsSörmjöle
3463MattsdotterHelena Katarina1820-06-20BurträskGammelbyn
3464MattsdotterHelena Sofia1846-05-30DegerforsTväråträsk
3465MattsdotterHelena Vilhelmina1870-02-05SävarIvarsboda
3466MattsdotterHilda Agata1875-10-08ÅseleTorvsjö
3467MattsdotterHilda Karolina1891-04-07AnundsjöStavarn
3468MattsdotterHilda Katarina Dionysia1889-10-08VilhelminaKroksjö
3469MattsdotterHilda Katarina Dionysia1889-10-08VilhelminaKroksjö
3470MattsdotterHilda Maria1883-05-31DegerforsTväråträsk
3471MattsdotterHildur Katarina1890-06-13VilhelminaVilhelmina
3472MattsdotterHilma Fredrika1876-03-09VilhelminaStrömnäs
3473MattsdotterHilma Johanna1881-01-23BygdeåStenfors
3474MattsdotterHilma Karolina Charlotta1866-05-12StenselePauträsk
3475MattsdotterHilma Olivia1872-08-18VilhelminaBäsksjö
3476MattsdotterHilma Sofia1888-02-24VännäsNorra Västersel
3477MattsdotterHulda1873-09-21NordmalingMo
3478MattsdotterHulda Johanna1875-06-10NordmalingAspeå
3479MattsdotterHulda Josefina1858-12-30LövångerHökmark
3480MattsdotterHulda Karolina1870-07-30VilhelminaGrundsjö
3481MattsdotterHulda Karolina1871-12-11NordmalingLedusjö
3482MattsdotterHulda Katarina1869-12-17LyckseleVänjaurträsk
3483MattsdotterHulda Kristina1865-11-23Åsele