Kr������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������ken - Register
Här kan du gratis söka i Norrlands största relationsdatabas
KRÅKEN

Men den bästa och säkraste sökningen har du med att gå tillbaka till
www.kråken.se


Efternamn:
\ A B C D E F G H I J K
L0 L1 L2 L3 L4
M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö

<
Register: L
Nr Efternamn Förnamn Datum Försam Adress
1LaestadiusAina Margit Angelika1924-11-06StenseleStensele
2LaestadiusCarin Åsa Mari1931-08-06LyckseleLycksele
3LaestadiusCharlotta Maria1890-01-07KvikkjokkKvikkjokk
4LaestadiusEva Marja Elisabet1922-01-12StockholmStensele
5LaestadiusFredrik Vilhelm1888-02-16KvikkjokkKvikkjokk
6LaestadiusGudrun Kristina1922-03-22Umeå landsUmeå lands
7LaestadiusGustav Helmer1894-11-06StenseleStensele
8LaestadiusHilma Kristina Sofia1882-07-10KvikkjokkKvikkjokk
9LaestadiusHjördis Birgitta1916-04-06TöreTöre
10LaestadiusInger Kerstin Monica1928-09-20StenseleStensele
11LaestadiusJohan1815-01-02JokkmokkJokkmokk
12LaestadiusJohan Rudolf1881-03-20KvikkjokkKvikkjokk
13LaestadiusKarl Fredrik1848-07-14JokkmokkJokkmokk
14LaestadiusKarl Henrik Natanael1884-01-07KvikkjokkKvikkjokk
15LaestadiusKarl Johan Henrik1926-05-09StenseleStensele
16LaestadiusKnut Henning1886-01-24KvikkjokkKvikkjokk
17LaestadiusLinus Alexander1894-12-29ArjeplogArjeplog
18LaestadiusSigurd Valdemar1892-10-31StenseleStensele
19LaestadiusVendla Kristina Maria1853-05-14GällivariGällivari
20LagerErnst Patrik1882-04-14UddevallaUddevalla
21LagerLaisa Cecilia1922-08-08GrundsundaHusum
22LagerbergHelga Brunhild1888-10-21HallandHamstad
23LagerbergKlas Maurits1856-07-05StockholmHedvig Elonora
24LagerbjälkeHedda Lovisa1853-03-08KalmarMadesjö
25LagerbjälkeKarl August Eugen1844-11-10????
26LagerbomDaniel1771Skellefteå landsSkellefteå lands
27LagerborgDaniel1795-11-11NederTorneåNederTorneå
28LagerborgGustav1799-07-25NederTorneåNederTorneå
29LagergrenAlarik Lorentz Alexander1869-02-17AnundsjöÖsterfanbyn
30LagergrenAlex1812-12-12Skara stiftSkara stift
31LagergrenAlf Roger1946-06-19ÖstersundÖstersund
32LagergrenAnna Elise1925-10-19JämtlandÅs
33LagergrenJakob Adolf1855-12-15GotlandGammelgarn
34LagergrenJohn Fredrik1867-02-27MarkarydMarkaryd
35LagergrenJonas?1785-01-27JämntlandFöllinge
36LagergrenSvea Helena Elisabet1894-08-05SundsvallSundsvall
37Lagergren FredrikssonAlexander Johan1840-04-04Markaryd (G)Markaryd
38LagerhjelmMargareta Irene Valborg1900-09-17RåneåRåneå
39Lagerhjälm AnderssonAnders1851-02-23NorsjöPjäsörn
40LagerholmSvea Birgit1909-08-17JämtlndRevsund
41LagerkvistAgnes Teresia1893-06-21BjurholmBjurholm
42LagerkvistArvid Magnus Emanuel1878-08-02SjälevadSjälevad
43LagerkvistErnst Elof1896-02-20VännäsVännäs
44LagerkvistFrans Otto1890-06-12BjurholmBjurholm
45LagerkvistGunnar Teofilius1892-02-06BjurholmBjurholm
46LagerkvistHilma Juliana1884-02-16SjälevadSjälevad
47LagerkvistHjalmar Ferdinand1882-03-21SjälevadSjälevad
48LagerkvistJohan Emil Ferdinand1876-09-10SjälevadSjälevad
49LagerkvistKarl Harald1886-04-01Umeå stadUmeå stad
50LagerkvistKlara Eugenia1888-02-20Umeå stadUmeå stad
51LagerkvistMagnus1843-02-21Gårds by (G)Gårds by
52LagerkvistRut Elvira1898-07-15VännäsVännäs
53LagerlundKristina Margareta1845-12-16TimråTimrå
54LagerlöfAlma Erika1888-09-29NordmalingHummelholm
55LagerlöfAmanda Lovisa1868-05-31NordmalingHummelholm
56LagerlöfAnna Kristina1874-05-25NordmalingOlofsfors
57LagerlöfBeda Kristina1880-01-01NordmalingOlofsfors
58LagerlöfBengt Anders Magnus1930-03-09BjurholmBjurholm
59LagerlöfBrita Gunilla Margareta1926-09-10BjurholmBjurholm
60LagerlöfBrith Solveig1925-06-12Umeå landsVästerhiske
61LagerlöfBror Johan Verner1896-09-23NjurundaNjurunda
62LagerlöfEdla Sofia1887-05-19BjurholmAgnäs
63LagerlöfElin1884-12-23BjurholmAgnäs
64LagerlöfElin Elisabet1913-03-10BjurholmAgnäs
65LagerlöfElsa Kristina1910-07-28BjurholmAgnäs
66LagerlöfEmma Amalia1838-03-06SkellefteåSkellefteå
67LagerlöfErnst Sigfrid1895-06-08BjurholmAgnäs
68LagerlöfEster Linnea1921-08-05BjurholmAgnäs
69LagerlöfFrans1849-09-15SkellefteåSkellefteå
70LagerlöfFrans August1873-12-31NordmalingKlöse
71LagerlöfFrans Olof1882-04-21BjurholmAgnäs
72LagerlöfFridolf1892-04-04BjurholmAgnäs
73LagerlöfGerda1875-09-23NordmalingOlofsfors
74LagerlöfGunnit Eufemia1904-09-16BjurholmAgnäs
75LagerlöfGustav Adolf1880-04-08NordmalingHummelholm
76LagerlöfHelena Sofia1844-10-11SkellefteåSkellefteå
77LagerlöfHenrik Leonard1872-11-19NordmalingOlofsfors
78LagerlöfHenrik Niklas1804-04-02SelångerOggestad
79LagerlöfHilma1883-01-01NordmalingHummelholm
80LagerlöfHilma1881-07-15NordmalingHummelholm
81LagerlöfHjalmar1884-12-23BjurholmAgnäs
82LagerlöfJohan Leonard1870-04-08NordmalingHummelholm
83LagerlöfKarl Anshelm1889-11-02BjurholmAgnäs
84LagerlöfKlara Johanna1827-08-12SkellefteåStämmningsgården
85LagerlöfLeonard1842-09-28SkellefteåSunnanå
86LagerlöfLillian Göta Viola1933-04-09BjurholmAgnäs
87LagerlöfMagnus Samuel1892-08-27VärmlandSunnemo
88LagerlöfMaj Ingegärd1910-11-07JukkasjärviJukkasjärvi
89LagerlöfMalin Kristina1914-01-17JukkasjärviJukkasjärvi
90LagerlöfMarta Margareta1916-04-29Umeå stadsUmeå stad
91LagerlöfMaud Lilian1924-12-29BjurholmMellansjö
92LagerlöfNils Henrik1840-01-26SkellefteåSkellefteå
93LagerlöfNils Henrik1878-05-02NordmalingKlöse
94LagerlöfNils Yngve1915-12-10BjurholmAgnäs
95LagerlöfPer Anton1874-12-06NordmalingHummelholm
96LagerlöfSelma1872-03-23NordmalingHummelholm
97LagerlöfSofia Albertina1875-12-22NordmalingKlöse
98LagerlöfStig Arne1919-08-13Umeå landsVästerhiske
99LagerlöfSvea Elisabet1907-08-19BjurholmAgnäs
100LagerlöfSven Magnus1928-05-14BjurholmBjurholm
101LagerlöfTeresia1891-07-15NordmalingHummelholm
102LagerlöfUlla Birgitta1925-02-19KarlstadKarlstad
103LagerlöfVendla1885-08-20NordmalingHummelholm
104Lagerlöf HenrikssonHolger Leonard 1906-03-30ÖstersundÖstersund
105Lagerlöf PerssonJohan1844-10-07BjurholmAborrfors
106LagerqvistAlft Vilhelm Johannes1899-02-02VännäsStation
107LagerqvistAnders Johan1840-09-21UppsalaUppsala
108LagerqvistAnders Petter1880-04-31BodumSundet
109LagerqvistAnna Margareta1878-01-31BodumSundet
110LagerqvistBrita Kristina1867-05-19AlanäsRingvattnet
111LagerqvistClary Yvonne1941-01-27VilhelminaVilhelmina
112LagerqvistEjda Adina Alfhild1914-09-04GällivariGällivari
113LagerqvistGustav Vilhelm1867-04-02Skaraborgs länHusaby
114LagerqvistHelga1868-01-29VärmlandDalby
115LagerqvistIngegärd Maria1912-11-23VännäsVännäs
116LagerqvistIsak Johan1868-10-25AlanäsRingvattnet
117LagerqvistJohan Vilhelm1890-08-19BodumSundet
118LagerqvistMajt Kristina1900-12-21VännäsStation
119LagerqvistNils Gustav Mauritz1906-06-10VännäsNyby
120LagerqvistOlof Emanuel1872-11-05TåsjöRörström
121LagerqvistSven Johan Folke1917-12-16Umeå stadsUmeå stad
122LagerrothAlma Hillevi1891-07-10HärnösandHärnösand
123LagerrothAugust Fritjof1863-12-06ÖrebroÖrebro
124LagerströmFrans Gustav1827-06-06StockholmStockholm
125LagerströmHulda Johanna1865-10-04GrundsundaHusum
126LagerströmJohanna Augusta1863-06-18GrundsundaHusums sågverk
127Lagerström MikaelssonPer1858-01-13DoroteaLajksjö
128LagervallKarin Elisabet1918-06-10JukkasjärviJukkasjärvi
129LagervallPaulus Vilhelm Alexander1890-02-25FinlandNystad
130LagervallUlf Sören Ambjörn1922-12-09PorjusPorjus
131LagessonBritt-Marie Sofia1966-07-11BjurholmBjurholm
132LagessonEva Christna1969-04-08BjurholmBjurholm
133LagessonSven Mauritz Leonard1942-10-12NordmalingNordmaling
134LaggnäsBirger Rudolf1910-12-01FinlandMunsala
135LagoGustav Aqvil1898-01-13KronobergLekaryd
136LagoSvea Hanna Elvira1921-01-02DoroteaLångsele
137LahtiBritt Inger Margareta1945-11-28StenseleStoruman
138LahtiErik Gustav1924-07-12HietaniemiHietaniemi
139LalanderMärta Gustava1887-07-14ReseleResele
140Lalu LarssonJonas Petter Ture1880-04-28VilhelminaVilhelmina
141LambergHilda Katarina1886-08-08HaetaniemiHaetaniemi
142Lambert NilssonAlfred Leander1914-07-02ArvidsjaurArvidsjaur
143Lambert NilssonGottfrid1910-09-18GällivariGällivari
144Lambert NilssonKarl Johan1912-05-20JokkmokkJokkmokk
145Lambert NilssonNils Samuel1875-10-05VärmlandNordmark
146Lambert NilssonOlga Maria1920-02-16NordmalingMjösjö
147Lambert NilssonRagnhild Sofia1923-04-20NordmalingMjösjö
148Lambert NilssonSigne Viktoria1904-07-23NorgeFiskfjord
149LambertsdotterElina1884-11-24StenseleBjörnabäck
150LambertsdotterEster1886-05-10StenseleBjörnabäck
151LambertsdotterLydia1881-03-03StenseleBjörnabäck
152LambertsdotterMaria1869-03-02StenseleBjörnabäck
153LambertssonAnna Ingeborg1901-06-06StenseleBjörnabäck
154LambertssonAxel Frithiof1878-06-01StenseleBjörnabäck
155LambertssonElen Sofia1911-06-14StenselePauträsk
156LambertssonFrans Herbert1874-03-29StenseleBjörnabäck
157LambertssonGustav Adolf1908-12-03StenselePauträsk
158LambertssonHanna Maria1905-01-25StenseleRenberg
159LambertssonIsak Alfred1907-06-12StenselePauträsk
160LambertssonIsak August 1871-03-04StenseleBjörnabäck
161LambertssonJohan Alfred1872-06-15StenseleBjörnabäck
162LambertssonJohan Oskar1895-08-23StenseleBjörnabäck
163LambertssonKarl Gunnar1932-10-29StenseleBastuträsk
164LambertssonKarl Robert1875-08-27StenseleBjörnabäck
165LambertssonSara Lovisa1897-06-07StenseleBjörnabäck
166LambertssonViktor Emanuel1883-01-22StenseleBjörnabäck
167LampinenBritta Lisa1930-05-24Svanstein (BD)Svanstein
168LampinenKarl Elis1885-03-28Svanstein (BD)Svanstein
169LampinenViktor Rudolf matteus1920-09-21PajalaPajala
170LandbyAnna Viola1908-03-22SkellefteåSkellefteå
171LandbyBror Erland1918-04-24DegerforsDegerfors
172LandbyBror Eskil1919-05-02DegerforsDegerfors
173LandbyErik Olof1876-10-18BrunfloLunne
174LandbyErik Sixten1912-04-28NordmalingNordmaling
175LandbyGunni Evelin1923-03-25Umeå landsUmeå lands
176LandbyKarl Oskar1914-09-15DegerforsDegerfors
177LandbyKurt Eugen1920-04-26DegerforsDegerfors
178LandbyOlof Valter1915-10-15VännäsVännäs
179LandbyPer Hilding1913-07-19DegerforsDegerfors
180LandbyRut Lovisa1916-12-19DegerforsHällnäs
181LandbyStig Henning1921-09-16DegerforsDegerfors
182Landby AnderssonGabriel1794-02-08Umeå landsUmeå lands
183Landen JohanssonLars1881-09-28AlsenAlsen
184LanderhjelmFredrik Ambrosius1863-04-02Stensele Umnäs
185LanderhjelmHenning Konstantin1896-05-23EdeforsHarads
186LandforsAlma Matilda1887-04-13NordmalingHåknäs
187LandforsAnna Elisabet1883-06-07NordmalingLånged
188LandforsAnna Elisabet1910-05-22NordmalingLånged
189LandforsAnna Helena1840-12-09NordmalingHåknäs såg
190LandforsAnna Lovisa1864-03-08NordmalingHåknäs
191LandforsAnna Lovisa1858-09-16NordmalingLånged
192LandforsAnna Lovisa1821-07-28Skellefteå landsBureå
193LandforsAnna Maja1917-06-09HörneforsNorrbyskär
194LandforsAstrid Linnea1929-07-14NordmalingHåknäs
195LandforsAxel Gunnar1889-09-15NordmalingHåknäs
196LandforsBengt Ivan1926-11-13HörneforsNorrbyskär
197LandforsBengt Ivan1925-10-04ÖrnsköldsvikÖrnsköldsvik
198LandforsBengt Jonas1916-02-19NordmalingLånged
199LandforsBrita Gunilla1918-10-19Örebro länLindesberg
200LandforsDagmar Elisabet1914-02-26HörneforsNorrbyskär
201LandforsDavid Johannes1914-06-25NordmalingHåknäs såg
202LandforsElisabet Maria1827-12-01Skellefteå landsBureå
203LandforsEmma Eleonora1876-07-11NordmalingLånged
204LandforsEmma Katrina1880-01-01NordmalingHåknäs
205LandforsEmma Kristina1853-10-23NordmalingHåknäs
206LandforsEmma Vilhelmina1871-07-10NordmalingHåknäs
207LandforsErik Gustav1837-08-08NordmalingHåknäs sågverk
208LandforsErik Harald1903-02-28NordmalingNorrbyskär
209LandforsErika Karolina1856-07-05NordmalingHåknäs
210LandforsEster Katarina1908-11-13NordmalingNorrbyskär
211LandforsEufrosyna Karolina1832-04-07NordmalingHåknäs
212LandforsFrank Karl Johan1914-07-05CanadaFort Villiams
213LandforsFrida Kristina1917-11-10NordmalingHåknäs
214LandforsGabriel1844-01-13NordmalingHåknäs
215LandforsGabriel Petter1889-08-03NordmalingLånged
216LandforsGabriel Petter1815-01-08Skellefteå landsBureå
217LandforsGeorg1916-12-23HörneforsNorrbyskär
218LandforsGreta Sabina1906-09-01NordmalingNorrbyskär
219LandforsGunborg1910-11-16NordmalingNorrbyskär
220LandforsGustav Adolf1868-01-05NordmalingHåknäs
221LandforsGustav Harald1902-03-15NordmalingHåknäs
222LandforsHanna Elisabet1906-10-10NordmalingNorrbyskär
223LandforsHelena Birgitta1924-10-10HörneforsNorrbyskär
224LandforsHelena Kristina1824-11-26Skellefteå landsBureå
225LandforsHelena Vilhelmina1886-03-16NordmalingLånged
226LandforsHelga Maria1916-04-16NordmalingHåknäs såg
227LandforsHilda Elisabet1891-12-30NordmalingHåknäs såg
228LandforsHulda Elisabet1881-06-23NordmalingHåknäs
229LandforsHulda Katarina1875-10-27NordmalingHåknäs
230LandforsJohan1818-04-09Skellefteå landsBureå
231LandforsJohan Edvin1907-06-04NordmalingLånged
232LandforsJohan Erik1879-11-25IndalIndal
233LandforsJohan Erik1878-06-28NordmalingHåknäs
234LandforsJohan Olof1889-05-02NordmalingGräsmyr
235LandforsJohanna1878-08-19NordmalingLånged
236LandforsJohanna Adelia1889-06-27NordmalingHåknäs
237LandforsJonas1784-11-26RåneåMaldersteins bruk
238LandforsJonas1892-09-02NordmalingLånged
239LandforsJonas Adolf1862-12-03NordmalingHåknäs
240LandforsJonas Fridolf1886-10-12NordmalingLånged
241LandforsJonas Petter1834-05-13SävarSävar
242LandforsJonas Petter1842-02-07NordmalingÖre
243LandforsJonas Petter1859-04-08NordmalingHåknäs
244LandforsJonas Sigurd1912-01-30NordmalingLånged
245LandforsJonas Sigurd Stråle1909-04-18NordmalingLånged
246LandforsKarin Brita Elisabet1929-03-13HörneforsNorrbyskär
247LandforsKarl Amandus1876-10-26NordmalingHåknäs
248LandforsKarl Elof1905-03-10NordmalingNorrbyskär
249LandforsKarl Erik1873-10-31NordmalingHåknäs
250LandforsKarl Erik1920-01-28HörneforsNorrbyskär
251LandforsKarl Gustav Adolf1894-10-31NordmalingHåknäs såg
252LandforsKarl Ivan1901-01-28NordmalingNorrbyskär
253LandforsKarl Johan1917-10-10DegerforsBastunäs
254LandforsKarl Olof1847-12-28NordmalingHåknäs
255LandforsKarl Oskar1905-09-21NordmalingLånged
256LandforsKatarina Lovisa1850-07-24NordmalingHåknäs
257LandforsKatarina Lovisa1874-05-11NordmalingLånged
258LandforsKatarina Margareta1852-01-21NordmalingHåknäs
259LandforsLars Olof1928-03-31HörneforsNorrbyskär
260LandforsMaja Lovisa1913-05-01HörneforsNorrbyskär
261LandforsMaria Eufosyna1879-02-18NordmalingHåknäs
262LandforsMaria Johanna1846-01-29NordmalingHåknäs såg
263LandforsMaria Sofia1849-04-11IndalslidenIndalsliden
264LandforsMarta Gusti1929-08-06HörneforsNorrbyskär
265LandforsMarta Viktoria1912-12-04NordmalingHåknäs
266LandforsMatilda Maria1881-03-12NordmalingLånged
267LandforsMildred Margareta1923-09-08HörneforsNorrbyskär
268LandforsMärta Kristina1916-05-23HörneforsNorrbyskär
269LandforsMärta Margareta1909-05-19NordmalingNorrbyskär
270LandforsNanny Matilda1887-03-12NordmalingHåknäs
271LandforsNils Alvar1920-10-23NordmalingBrattfors
272LandforsNils Bertil1950-11-29NordmalingNordmaling
273LandforsNils Dan1922-01-16HörneforsNorrbyskär
274LandforsNils Edvin1888-04-15NordmalingLånged
275LandforsNils Erik1919-10-08NordmalingHåknäs såg
276LandforsNils Folke1912-01-30NordmalingLånged
277LandforsNils Holger1917-03-30HörneforsNorrbyskär
278LandforsNils Johan1884-06-12NordmalingHåknäs såg
279LandforsNils Johan1835-08-10NordmalingHåknäs
280LandforsNils Johan1884-11-09NordmalingHåknäs
281LandforsNora Agneta1913-07-11HörneforsNorrbyskär
282LandforsPer Edvard1865-03-27NordmalingHåknäs
283LandforsPer Gustav Edvard1866-09-21NordmalingHåknäs
284LandforsPer Johan1885-04-28NordmalingLånged
285LandforsPer Magnus1861-02-16NordmalingHåknäs
286LandforsPer Magnus1874-05-31NordmalingHåknäs
287LandforsRoland1921-08-09HörneforsNorrbyskär
288LandforsRut Kristina1920-01-28NordmalingLånged
289LandforsSet Filip Gösta1913-05-01HörneforsNorrbyskär
290LandforsSiri Klara Vilhelmina1911-01-15NordmalingNorrbyskär
291LandforsSofia Johanna1869-12-04NordmalingHåknäs
292LandforsSven Magnus1909-11-14NordmalingNorrbyskär
293LandforsTure Lennart1921-10-14NordmalingHåknäs såg
294LandforsTure Leopold1904-09-11NordmalingNorrbyskär
295LandforsUlla Elsa Yvonne1958-04-04NordmalingNordmaling
296LandforsValborg Margareta1904-06-24NordmalingNorrbyskär
297LandgrenBror Anton Leonard1895-01-06JämtlandHällesjö
298LandgrenNelly Amanda1892-09-18HällesjöHällesjö
299Landgren OlofssonJohan Petter1810-11-20BygdeåSkinnarbyn
300LandinAnders Valdemar1903-01-28DoroteaLajksjö
301LandinAnna Kristina1902-03-19ÅseleSöråsele
302LandinDaniel Petter1894-03-09ÅseleSöråsele
303LandinErik Adolf 1866-10-13NorsjöUlriksdal
304LandinErnst Niklas1895-12-06LyckseleLycksele
305LandinEva Ragnhild Fredrika1898-09-19LyckseleLycksele
306LandinGustav Herlog1863-12-03NorsjöUlriksdal
307LandinHarald Paulin1900-08-18ÅseleSöråsele
308LandinHelga Maria1902-08-09StenseleStensele
309LandinIngeborg Augusta1898-05-30ÅseleSöråsele
310LandinIngrid Anna-Mari1932-04-25StenseleVallnäs
311LandinIngrid Karolina1898-06-05ÅseleSöråsele
312LandinJenny1890-05-25TåsjöTåsjö
313LandinJöns Harlald1897-04-17TåsjöTjädernäs
314LandinJöns Martin Emanuel1929-04-13StenseleLuspen
315LandinKarl Gustav1896-08-07ÅseleSöråsele
316LandinLars Mattias1869-12-22BodumHellvattnet
317LandinLinnea Charlotta1901-03-04StenseleStensele
318LandinNiklas1862-01-08NorsjöUlriksdal
319LandinOlivia Kristina1895-12-20ÅseleSöråsele
320LandinRagnhild Elisabet1900-02-26LyckseleLycksele
321LandinRagnhild Maria1897-02-28LyckseleLycksele
322Landin IsakssonPer Gustav1839-09-20DegerforsHäggnäs
323Landin MattssonLars1844-03-04VärmlandÖstmark
324Landin PerssonKristoffer1866-01-11ÅseleSöråsele
325Landin PerssonSven Petrus1829-02-27TåsjöTåsjö
326Landin PerssonSven Petter1863-10-01ÅseleSöråsele
327Landin SvenssonJöns1862-12-31TåsjöBadstugenäs
328LandkvistAdolf Edvard1861-06-22????
329LandkvistAnna Margareta1855-03-31????
330LandkvistFrans1870-08-19NordmalingVallen
331LandkvistHenrik Ragnar1887-08-16NordmalingVallen
332LandkvistJohan Ludvig1859-09-29????
333LandkvistKarl1830-06-02TidaholmFröjered
334LandkvistKarl Oskar1857-01-28????
335LandkvistLaura Augusta1865-10-17NordmalingRundvik
336LandkvistSvante1848-08-08VarbergVarberg
337LandkvistSvea Kristina1886-07-28NordmalingVallen
338LandkvistVilhelmina Albertina1863-12-31NordmalingRundvik
339LandmarkAnna Britta1929-09-19BurtträskGammelbyn
340LandmarkErnst Arvid1885-09-28Umeå stadsUmeå stads
341LandmarkLiv Ingrid1919-11-13KalvträskKalvträsk
342LandmarkMaria Elisabet1891-08-09Umeå stadsUmeå stads
343LandmarkNils Engelbrekt1923-06-01BurtträskGammelbyn
344LandmarkPer Arvid1855-08-31Umeå stadsUmeå stads
345LandmarkRut1892-08-09Umeå stadsUmeå stad
346LandmarkUlla Auslaug1922-06-06BurtträskGammelbyn
347Landmark EngelbrektssonErik1887-09-26NorgeNord Aurdal
348Landmark JonssonMagnus1823-10-02LövångerHökmark
349LandqvistDora Elisabet1906-12-18NordmalingKyrkovallen
350LandqvistEbba1904-05-21NordmalingLevar
351LandqvistJohan Alexander1868-05-26NordmalingVallen
352LandqvistKarl Ragnar1908-11-18NordmalingKyrkovallen
353LandqvistLilly Elisabet1899-03-04Luleå stadLuleå stad
354LandqvistLilly Sofia1903-01-07NordmalingLevar
355LandqvistLinnea1911-01-08NordmalingKyrkovallen
356LandqvistTure Alexander1896-07-28UllångerUllånger
357LandqvistTyra1905-08-15NordmalingVallen
358LandsbergEbba Eleonora1873-05-31Göteborg (O)Gustafsvi
359LandstedtUlrika1818-04-15Skellefteå landsHjoggböle
360LandströmAdele Kristina1898-06-16TrehörningsjöLemesjö
361LandströmAdelia Kristina1883-12-17BjurholmJohanneslund
362LandströmAgnes Elina1906-09-30BjurholmBalåker
363LandströmAgnes Elonora1937-09-26NordmalingTorrböle
364LandströmAgnes Elvira1897-02-14NordmalingNorrbyskär
365LandströmAgnes Katarina1898-03-03MoVästeralnö
366LandströmAina Charlotta1907-12-18NordmalingVallen
367LandströmAlf David Ande1934-11-16BjurholmBalåker
368LandströmAlf Henry Ingemar1928-09-18BjurholmDegernäs
369LandströmAlf Reinghold1936-07-17BjurholmBalsjö
370LandströmAlfa Fredrika Sofia1884-08-08BjurholmNyby
371LandströmAlfred1898-01-20BjurholmBjörknäset
372LandströmAlfred Sigvard1910-09-19BjurholmDegernäs
373LandströmAlma Karolina1893-08-31BjurholmDegernäs
374LandströmAmalia1859-10-21Skellefteå landsSkellefteå lands
375LandströmAmanda Katarina1860-05-23NordmalingHåknäs
376LandströmAnders1832-10-02ArnäsÖvervike
377LandströmAnders Gerhard1865-08-07SkönTunabäck
378LandströmAnna Augusta1884-03-02BjurholmBjörknäset
379LandströmAnna Erika1881-12-21LångseleLångsele
380LandströmAnna Juliana1866-01-09NordmalingHåknäs
381LandströmAnna Katarina1877-08-02Umeå landsBrännland
382LandströmAnna Katarina1886-11-30Umeå landsBrännland
383LandströmAnna Viktoria1925-12-01NordmalingTorrböle
384LandströmAnna Viola1910-10-29BjurholmBalåker
385LandströmAnton Vilhelm1901-04-16NordmalingRundvik
386LandströmAstrid Marianne1934-08-01NordmalingTorrböle
387LandströmAstrid Valborg1916-11-05BjurholmVitvattnet
388LandströmAsty Elisabet1885-10-04BjurholmBjurholm
389LandströmAugust1847-01-30Skellefteå landsRagnvaldsträsk
390LandströmAugust Fridolf1901-08-04NordmalingNorrbyskär
391LandströmBanga Irene1926-12-15BjurholmStensvattnet
392LandströmBarbro Elisabet1937-05-18BjurholmStensvattnet
393LandströmBeda Mildred Solveig1929-03-16VännäsSkavdal
394LandströmBeri Ulla Brita1935-06-27BjurholmStensvattnet
395LandströmBernhard1905-08-30BjurholmBalåker
396LandströmBernt Roland1937-06-24Skellefteå stadSkellefteå stad
397LandströmBert Leopold1930-04-20BjurholmStensvattnet
398LandströmBert Uno1938-01-10BjurholmVitvattnet
399LandströmBerta Kristina1899-06-20NordmalingHolmfors
400LandströmBo Ivan Holmfrid1934-11-19BjurholmNäsmark
401LandströmBror Otto Sigfrid1905-03-05VännäsSkafdal
402LandströmCelis Emmy Elsine1938-09-04BjurholmBalåker
403LandströmCharlotta Johanna1870-07-08Skön Tunabäck
404LandströmDagmar Signhild Ingegärd1925-06-01VännäsStrömåker
405LandströmDan1927-09-26VännäsMunicip
406LandströmDaniel Johan1851-09-11GideåLångviken
407LandströmEbba Teresia1927-12-15NordmalingTorrböle
408LandströmEdla Albertina1901-03-22BjurholmDegernäs
409LandströmEdla Josefina1886-12-01BjurholmStrömsund
410LandströmEdvard Bertil1904-07-19BjurholmDegernäs
411LandströmEdvin1902-09-26VännäsVinbäck
412LandströmElin Evelina1900-05-10BjurholmBjörknäset
413LandströmElin Margareta1918-06-29BjurholmBalåker
414LandströmElis Singvald1929-02-08BjurholmBalsjö
415LandströmEmil Gösta Sigfrid1903-10-26VännäsSkavdalen
416LandströmEmma Maria1876-02-06Umeå landsBrännland
417LandströmEnfrid Valdemar1897-07-07Umeå landsÖverboda
418LandströmEnny Marina1919-03-16BjurholmVitvattnet
419LandströmErik Albert1891-08-01NordmalingHåknäs såg
420LandströmErik Filip1914-03-15ByskeByske
421LandströmErik Gustav Erling1913-01-18BjurholmBalåker
422LandströmErika Johanna1854-08-20NordmalingHåknäs
423LandströmErland Otto Israel1913-12-20NordmalingPrästbordet
424LandströmErnst Göte1911-12-12BjurholmBjörknäset
425LandströmErnst Johan1888-11-05SävarGunnismark
426LandströmEster Katarina1892-10-11NordmalingHåknäs såg
427LandströmEster Matilda1901-12-12MoVästeralnö
428LandströmEva Gunnel1933-03-09BjurholmNäsmark
429LandströmFrans Bernhard1894-03-23BjurholmStrömåker
430LandströmFrans Harald1893-03-26SävarGunnismark
431LandströmFrans Ruben1894-12-24SävarGunnismark
432LandströmFred Ragnar Haldo1911-10-12NordmalingPrästbordet
433LandströmFredrik August1865-01-07MoVästeralnö
434LandströmFredrika1836-06-17, RåneåLillåholmen
435LandströmFrida Margareta1931-07-20NordmalingTorrböle
436LandströmFrits Gösta1913-08-01BjurholmNedre Nyland
437LandströmFrits Vilhelm1900-09-03NordmalingVallen
438LandströmGeorg Sixten1915-04-12BjurholmVitvattnet
439LandströmGerda Ingeborg Heelena1909-07-27StockholmMaria Magdalena
440LandströmGerda Kristina1902-03-27BjurholmStensvattnet
441LandströmGerda Margit Aline1921-01-04VännäsSkavdal
442LandströmGerda Sofia1903-02-03BjurholmBalåker
443LandströmGertrud Gunhild Ingegärd1930-12-17VännäsSkavdal
444LandströmGun Asta Maria1936-05-04BjurholmBrännland
445LandströmGunborg Ninni Vilhelmina1918-02-27NordmalingPrästbordet
446LandströmGunhild Aline1900-02-08BjurholmNäsmark
447LandströmGunhild Ottilia1922-02-04BjurholmBalåker
448LandströmGunnar Rikard1906-05-11BjurholmDegernäs
449LandströmGunvor Marine1931-11-17BjurholmBjurholm
450LandströmGustaf1818-06-18Skellefteå landsRagnvaldsträsk
451LandströmGustaf Adolf1915-11-06Umeå landsÖn
452LandströmGustav1864-04-02NordmalingLevar
453LandströmGustav Adolf1915-11-06SävarSävar
454LandströmGustav Adolf1924-04-14NordmalingTorrböle
455LandströmGustav Adolf1885-07-11BjurholmBalåker
456LandströmGustav Adrian1881-09-04BjurholmBalåker
457LandströmGustav Anton 1837-12-22PiteåPiteå
458LandströmGustav Edvard1900-03-26NordmalingHåknäs
459LandströmGustav Göte1925-12-01Björksele (AC)Björksele
460LandströmGustav Otto1903-01-11NordmalingNorrbyskär
461LandströmGustav Petrus Folke1912-07-08SävarSävar
462LandströmGustav Sire1897-07-19BjurholmÖstra Strömåker
463LandströmGustav Teodor1899-06-27NordmalingVallen
464LandströmGustav Valter1904-01-29NordmalingVallen
465LandströmGösta Bernhard1922-05-13BjurholmDegernäs
466LandströmGösta Ingvar1922-08-26VännäsStrömåker
467LandströmGösta Martin1933-01-08BjurholmBjurholm
468LandströmGösta Teodor1906-01-25NordmalingKyrkovallen
469LandströmGöta Kristina1888-10-10BjurholmNyby
470LandströmHanna Adelia1896-07-28BjurholmDegernäs
471LandströmHans Birger Melvin1908-10-09NordmalingPrästbordet
472LandströmHelena Margareta1815-02-02Skellefteå landsHedesbyn
473LandströmHelmer1895-02-01BjurholmBjörknäset
474LandströmHenny Emelia1904-03-29BjurholmBalåker
475LandströmHenny Maria1888-06-29BjurholmDegernäs
476LandströmHenrik Valdemar1905-05-14BjurholmStensvattnet
477LandströmHilda Sofia1894-03-28NordmalingHåknäs såg
478LandströmHildur Kristina1902-07-15NordmalingKyrkovallen
479LandströmHilma Antonia1885-02-01BjurholmJohanneslund
480LandströmHjördis Irene1936-06-05BjurholmDegernäs
481LandströmHulda Albertina1879-03-13Umeå landsBrännland
482LandströmIda1873-10-03NordmalingRundvik
483LandströmIda Augusta1896-01-04BjurholmNäsmark
484LandströmIngeborg1922-05-28VännäsNyby
485LandströmIngrid Helena1925-06-06BjurholmVitvattnet
486LandströmIngrid Lovisa1919-11-19BjurholmBjurholm
487LandströmJenny Dagmar1908-04-27BjurholmDegernäs
488LandströmJenny Katarina1867-04-17NordmalingLevar
489LandströmJenny Maria1879-11-09BjurholmBjörknäset
490LandströmJenny Maria1886-10-26BjurholmBjörknäset
491LandströmJohan1782-10-30Skellefteå landsKusmark
492LandströmJohan1852-11-04SkellefteåSkellefteå
493LandströmJohan Adolf1878-03-08BjurholmBjörknäset
494LandströmJohan Albert1898-05-29NordmalingNorrbyskär
495LandströmJohan Alfons1910-04-29BjurholmStensvattnet
496LandströmJohan Alfred1882-04-26Umeå landsBrännland
497LandströmJohan Allan1929-09-23BjurholmDegernäs
498LandströmJohan Arne1908-05-10BjurholmNäsmark
499LandströmJohan Bernhard1888-08-13BjurholmJohanneslund
500LandströmJohan Edvard1930-11-09BjurholmBjurholm
501LandströmJohan Edvard1864-01-10BjurholmBackfors
502LandströmJohan Helge1921-03-06BjurholmVitvattnet
503LandströmJohan Herman1894-10-24BjurholmDegernäs
504LandströmJohan Herman1893-04-27BjurholmStrömåker
505LandströmJohan Isodor1892-12-22TrehörningsjöLemesjö
506LandströmJohan Sigurd Folke1927-03-17BjurholmDegernäs
507LandströmJohan Ulrik1857-07-04Piteå landsPiteå lands
508LandströmJohn Fabian1900-06-14BjurholmStensvattnet
509LandströmJohn Ragnar1929-09-16BjurholmStensvattnet
510LandströmJonas1830-04-17NordmalingDjupsjö
511LandströmJonas1892-03-30BjurholmBjörknäset
512LandströmJonas August1857-03-12NordmalingHåknäs
513LandströmJonas August1863-02-16NordmalingHåknäs
514LandströmJonas Gunnar1890-07-13NordmalingLånged
515LandströmKarin Kornelia1907-11-20MoVästeralnö
516LandströmKarl Anton1909-09-20NordmalingKyrkovallen
517LandströmKarl Arvid1893-02-02Umeå landsBrännland
518LandströmKarl Fabian1910-01-29BjurholmBalåker
519LandströmKarl Gunnar1907-01-28BjurholmStensvattnet
520LandströmKarl Herman Börje1937-11-05BjurholmBjurholm
521LandströmKarl Jonas Hjalmar1915-06-27BjurholmBalåker
522LandströmKarl Olof1858-06-19BjurholmHögås
523LandströmKarl Ulrik1885-11-20SävarGunnismark
524LandströmKatarina1862-03-13NordmalingLevar
525LandströmKatarina Lovisa1849-04-09Skellefteå landsRagnvaldsträsk
526LandströmKjell Allan Paul1931-11-01BjurholmBalåker
527LandströmKjell Olov Bertil1929-07-21BjurholmBalåker
528LandströmKlas Arvid1898-08-27BjurholmStrömåker
529LandströmKnut Emil1890-12-08SävarGunnismark
530LandströmKristina Josefina1899-07-21MoVästeralnö
531LandströmLage Villiam Mac1907-03-21NordmalingVallen
532LandströmLars Olof1860-10-21NordmalingMo
533LandströmLars Torild1922-07-12NordmalingMo
534LandströmLars v1868-04-07SkönTunabäck
535LandströmLena Dolores1943-08-28VännäsVännäs
536LandströmLilly Evelina1929-02-16NordmalingTorrböle
537LandströmLilly Lovisa1914-03-09BjurholmBalåker
538LandströmLudvig1895-10-02Umeå landsBrännland
539LandströmMajdi Ingegärd1913-09-09HörneforsNorrbyskär
540LandströmMargit Alice1937-08-01NordmalingNyåker
541LandströmMaria Kristina1863-03-29SkönTunabäck
542LandströmMaria Teodelinda1888-08-13TrehörningsjöLemusjö
543LandströmMaria Teresia1869-03-16NordmalingNygård
544LandströmMaria Teresia1871-02-24NordmalingLånged
545LandströmMatilda Jakobina1894-07-25NordmalingLånged
546LandströmMatilda Johanna1889-03-23Umeå landsBrännland
547LandströmMelba Alice1918-02-19NordmalingPrästbordet
548LandströmNaima Elisabet1930-04-11NordmalingTorrböle
549LandströmNaima Teresia1895-08-28NordmalingNorrbyskär
550LandströmNils Birger Fabian1932-05-27Umeå landsStöcksjö
551LandströmNils Holger Hilmer1919-03-09VännäsSkavdal
552LandströmNils Verner1896-02-22BjurholmStrömåker
553LandströmOlga Matilda1890-08-15TrehörningsjöLemesjö
554LandströmOlof August1883-02-19BjurholmBjörknäset
555LandströmOlof August1889-05-22BjurholmBjörknäset
556LandströmOlof Johan1896-02-26NordmalingMo
557LandströmOskar1845-03-05Skellefteå landsRagnvaldsträsk
558LandströmOskar1894-02-21VännäsVinbäck
559LandströmOskar Herbert1898-12-25BjurholmDegernäs
560LandströmOskar Ludvig1897-07-13ArjeplogArjeplog
561LandströmOskar Torgny1929-06-12LyckseleFalträsk
562LandströmPer1849-07-03Skellefteå landsUrsviken
563LandströmPer1851-04-09Umeå landsBrännland
564LandströmPer Johan1881-02-18Umeå landsBrännland
565LandströmPer Klas Åke1928-11-15Umeå landsBrännland
566LandströmPetrus1884-08-08Umeå landsBrännland
567LandströmPetrus Reinhold1894-05-07MoVästeralnö
568LandströmRikard Emil Olaus1887-03-27BjurholmNyby
569LandströmRolf Gunnar1932-01-29Umeå landsStöcksjö
570LandströmRur Elida1903-01-28Umeå stadsUmeå stad
571LandströmRut Kunigunda Johanna1894-07-14NordmalingMo
572LandströmSara Amanda1896-02-27MoVästeralnö
573LandströmSelma Ingrid Adele1921-05-01VännäsSkafdal
574LandströmSelma Sofia1874-08-12Umeå landsBrännland
575LandströmSigne Matilda1911-10-12BjurholmBalåker
576LandströmSiri Teresia Dagny1901-01-16VännäsSkafdal
577LandströmStig Ove Berthold1936-11-28BjurholmBalåker
578LandströmSvea Alfrida1892-08-19NordmalingLånged
579LandströmSven Allfond1905-04-20MoVästeralnö
580LandströmSven Georg Valdemar1924-01-09BjurholmBalåker
581LandströmSven Helge Manne1909-05-23VännäsSkafdal
582LandströmTorsten Sigurd1932-03-17VännäsStrömåker
583LandströmTyra Elisabet1903-06-15NordmalingMo
584LandströmUlla Margareta1930-07-16HörneforsNorrbyskär
585LandströmUlla Marlen Lillemor1949-06-17VännäsVännäs
586LandströmVendla Kristina1883-05-12BjurholmBalåker
587LandströmVera1924-03-14VännäsMunicip
588LandströmViktor1891-03-24Umeå landsBrännland
589LandströmVilma Katarina1911-11-24NordmalingLevar
590LandströmViveka Lillian Katrine1954-10-19VännäsVännäs
591LandströmVivi Soveig1938-11-04BjurholmStensvattnet
592Landström AnderssonAnders Gustav1860-08-10BjurholmLillarmsjö
593Landström AnderssonElma Emelia1897-12-12BjurholmDegernäs
594Landström EmanuelssonJohan Leonard1875-08-06BjurholmStensvattnet
595Landström FredrikssonPer1825-09-11SjälevadMo
596Landström JakobssonJohan1863-09-29NordmalingLögdeå
597Landström JohanssonJohan Alfred1870-01-23BjurholmDegernäs
598Landström KönigssonErik1834-02-18VännäsSpöland
599Landström LarsdotterCharlotta Beata1844-08-09BurträskRenbergsvattnet
600Landström MikaelssonJohan August1867-03-31BjurholmStrömåker
601Landström MikaelssonJonas1875-11-01BjurholmÖstra Strömåker
602Landström PerssonJohan1854-11-07NordmalingHögbränna
603Landström PerssonOlof1849-01-20BjurholmBjörknäset
604Landström PerssonOlof Petter1861-01-01NordmalingNygård
605LangeAnna1908-06-28VännäsNyby
606LangeBrita1908-06-28VännäsNyby
607LangeDagny Charlotta1909-09-11VännäsNyby
608LangeGulli Hulda Anita1913-05-04JukkasjärviJukkasjärvi
609LangeGustaf Birger1911-06-15JukkasjärviJukkasjärvi
610LangeKarl Gustav Robert1882-06-02ÖstersundÖstersund
611LangeMary Gunhild1906-11-06LångseleLångsele
612LangmanAnders Fredrik1831-02-12Nyköpings länTrosa
613LangmanAugusta1866-09-09AnundsjöNäsfors
614LangmanEva Maria1873-06-02AnundsjöNäsfors
615LangmanEva Sofia1837-05-22Nyköpings länTrosa
616LangmanJohan Ludvig1834-04-13Nyköpings länTrosa stad
617LangmanKarl Erik1826-03-30Nyköpings länTrosa
618LangmanKarl Johan1869-09-25AnundsjöNäsfors
619LangmanKlas Fredrik1926-02-26BjurholmStrömsund
620LangmanKlas Fredrik1871-07-03AnundsjöNäsfors
621LangmanMaria Margareta1824-03-25Nyköpings länTrosa
622LangmanPer1792-05-14Nyköpings länTrosa
623LangmanPer August1828-08-12Nyköpings länTrosa
624Langstedt Gottfrid Gustav Ragnar1879-02-20NordmalingLevar
625LangstedtGerda Maria Katarina1875-12-26NordmalingLevar
626LangstedtGottfrid1830-04-21HallandHalland
627LangstedtKarl Ivar Enok1874-09-30NordmalingLevar
628LanngeBirger Adolf1881-10-07StockholmKatarina
629LanngeMarianne Asta Teresia1924-05-02VännäsMunicip
630Lans FredriksdotterAnna Karolina1862-02-09VännäsMjösjö
631Lans FredriksdotterMaria Johanna1866-05-05VännäsMjösjö
632Lans PerssonKarl Erik1812-05-25NysätraGumboda
633LansingAnna1949-09GöteborgGöteborg
634LansingLina1980-07-09UppsalaUppsala
635LantsAnders Gustav1829-05-26BygdeåBobacken
636LantsAnders Gustav1824-12-25BygdeåBobacken
637LantsAnna Lovisa1832-01-25BygdeåHögfors
638LantsElisabet Sofia1827-12-31BygdeåBobacken
639LantsErik Samuel1839-10-01BygdeåHögfors
640LantsKatarina Kristina1837-05-10BygdeåHögfors
641LantsKristina Katarina1826-11-18BygdeåBobacken
642LantsKristina Katarina1824-01-20BygdeåBobacken
643LantsMaria Brita1825-12-17BygdeåBobacken
644LantsNils Petter1826-11-18BygdeåBobacken
645LantsNils Samuel1837-05-10BygdeåHögfors
646LantsUlrika Magdalena1833-10-24BygdeåHögfors
647Lants NilssonNils Petter1793-11-02BygdeåNorum
648LantzAgda Johanna1892-02-12BygdeåBobacken
649LantzAnders1825-08-27LitLit
650LantzAnna Erika1872-12-01BygdeåBobacken
651LantzAnna Karolina1851-11-27BygdeåBäck
652LantzEmma Johanna1866-09-20BygdeåBobacken
653LantzErik Olof1861-07-22BygdeåBobacken
654LantzFredrik Ferdinand1878-12-09BygdeåBobacken
655LantzJohan Albert1869-09-26BygdeåBobacken
656LantzKatarina Kristina1861-06-30BygdeåBäck
657LantzKatarina Kristina1849-10-02BygdeåBobacken
658LantzLars Johan1853-12-21BygdeåBäck
659LantzMargareta Charlotta1856-02-02BygdeåBäck
660LantzMaria Johanna1844-06-22BygdeåBobacken
661LantzMaria Kristina1864-02-04BygdeåBobacken
662LantzOlof Edvard1847-10-23BygdeåBobacken
663Lantz AnderssonJohan1880-01-16Luleå stadLuleå stad
664Lantz JonssonLars Johan1818-07-22BygdeåBobacken
665Lantz LarsdotterIngeborg1863-07-19HammerdalHallen
666Lantz OlofssonJohan1830-10-07SävarStrandfors
667LanzDina Elvira1899-08-29SollefteåSollefteå
668LardotterSara Kristina1842-01-05SäbråBörsta
669LarmAnna Sofia1818-06-06Umeå landsYtterhisle
670LarsdotetrMaria1847-12-24Näs (Z)Näs
671LarsdotterAdelia Margareta1871-06-13SävarBullmark
672LarsdotterAgata1828-02-05SkogYttered
673LarsdotterAgnes1852-05-24MattmarOffne
674LarsdotterAgnes Ingeborg1886-12-21StenseleSkarvsjö
675LarsdotterAgneta1880-01-21VilhelminaLjusfjäll
676LarsdotterAlaura1869-01-15SjälevadÖrnsköldsvik
677LarsdotterAlbertina1857-02-17Umeå landsNyland
678LarsdotterAlbertina1846-04-18VännäsBrån
679LarsdotterAlbertina1831-05-03BurträskSkavträsk
680LarsdotterAlbertina1838-11-27VännäsBrån
681LarsdotterAlbertina Josefina1871-12-22ArvidsjaurNya Bastuselet
682LarsdotterAlma Elida1882-12-22ArnäsStröm
683LarsdotterAlma Elisabet1880-03-25TärnaRönäs
684LarsdotterAlma Gustava Adele1877-09-24MalåKokträsk
685LarsdotterAlma Johanna Teodelinda1868-06-23BjörnaRemmaren
686LarsdotterAlma Karolina1883-08-09SjälevadÖrnsköldsvik
687LarsdotterAlma Kristina1872-08-22Skellefteå landsMedle
688LarsdotterAlma Kristina1882-02-01LångseleLångsele
689LarsdotterAlma Lovisa1882-01-02NysätraEstermark
690LarsdotterAlma Lydia Kristina1883-07-30DoroteaHäggås
691LarsdotterAlma Maria1877-06-21NordmalingBredvik
692LarsdotterAlma Sofia Albertina1875-12-11SjälevadÖrnsköldsvik
693LarsdotterAmanda1857-04-20Skellefteå landsRöjnoret
694LarsdotterAmanda1865-12-09Skellefteå landsRöjnoret
695LarsdotterAmanda1843-10-23LyckseleAspliden
696LarsdotterAmanda1865-07-02SävarSävar
697LarsdotterAmanda Rosina1879-05-13Umeå landsLångviken
698LarsdotterAmanda Theolinda1865-10-28LyckseleÅttonträsk
699LarsdotterAndrietta Elisabet1891-02-16NysätraEstermark
700LarsdotterAnn Brita1817-01-05SkogYttered
701LarsdotterAnna1777-08-10LövångerÖnnesmark
702LarsdotterAnna1795-03-29Skellefteå landsLångträsk 1
703LarsdotterAnna1771-12-19SidensjöBölen
704LarsdotterAnna1804-01-12AnundsjöHädanberg
705LarsdotterAnna1776-09-01
706LarsdotterAnna1861-01-15AnundsjöVästergensjö
707LarsdotterAnna1833-09-01Fryksände (S)Fryksände
708LarsdotterAnna1781-08-05SidensjöDjupsjö
709LarsdotterAnna1906-11-16AnundsjöSörböle
710LarsdotterAnna1864-10-31AnundsjöVästergensjö
711LarsdotterAnna1822-06-02ÄlvdalenÖstra Myckeläng
712LarsdotterAnna1772-12-10LövångerÖnnesmark
713LarsdotterAnna1831-12-21HäggenåsHäggesta
714LarsdotterAnna1798-03-22StrömHolmen
715LarsdotterAnna1801-02-17ÅseleÅsele
716LarsdotterAnna1828-02-28VilhelminaFjällfjäll
717LarsdotterAnna1774-06-19Valbomacmyra
718LarsdotterAnna1813LappmarkenLappmarken
719LarsdotterAnna1825-09-23MoÖstansjö
720LarsdotterAnna1790 cirkaLappmarkenLappmarken
721LarsdotterAnna1773-12-06Skellefteå landsFahlmark
722LarsdotterAnna1815-05-18ArnäsStröm
723LarsdotterAnna1804-04-13LyckseleHusbonliden
724LarsdotterAnna1838-12-08NysätraHertzånger
725LarsdotterAnna1837-12-03NysätraHertzånger
726LarsdotterAnna1773-04-03Umeå landsFällfors
727LarsdotterAnna1783-12-06NederkalixNederkalix
728LarsdotterAnna1800-05-05BjörnaÅ
729LarsdotterAnna1772-01-25LövångerBissjön
730LarsdotterAnna1773-01-27Umeå landsFällforsen
731LarsdotterAnna1781ÅseleÅsele
732LarsdotterAnna1865-10-10Skellefteå landsSkråmträsk
733LarsdotterAnna1777-11-20LövångerSelet
734LarsdotterAnna1787-07-03SjälevadNordanås
735LarsdotterAnna1782-07-07NysätraGunsmark
736LarsdotterAnna1800-11-24DoroteaLångsele
737LarsdotterAnna1793-01-19NysätraGunsmark
738LarsdotterAnna1773-01-24ArnäsBygdom
739LarsdotterAnna1793-11-08NysätraBrände
740LarsdotterAnna1784-07-28NysätraKålaboda
741LarsdotterAnna1805-03-19BurträskMjövattnet
742LarsdotterAnna1780ÅseleVolmsjö
743LarsdotterAnna1781-12-25NysätraKålaboda
744LarsdotterAnna1780-10-06NysätraKålaboda
745LarsdotterAnna1795-03-11NysätraStrandselet
746LarsdotterAnna 1788-10-18BollnäsLångbo
747LarsdotterAnna1804-10-19Älvdalen (W)Kittan
748LarsdotterAnna1791-04-01LyckseleRödingsträsk
749LarsdotterAnna1781-02-17ArnäsBygdom
750LarsdotterAnna1780 cirkaBygdeåBygdeå
751LarsdotterAnna1812-04-19NysätraBrände
752LarsdotterAnna1791-06-07NysätraFlarken
753LarsdotterAnna1807-08-24SorseleRan
754LarsdotterAnna1782-06-08NysätraKlintsjön
755LarsdotterAnna1784-08-16SorseleGran
756LarsdotterAnna1770-01-16LyckseleVapsten
757LarsdotterAnna1797-05-11AnundsjöBureåborg
758LarsdotterAnna1781ÅseleLillögda
759LarsdotterAnna1853-07-04NordmalingNyåker
760LarsdotterAnna1778-08-01SorseleRan
761LarsdotterAnna1774-08-26LyckseleEkorrträsk
762LarsdotterAnna1775SorseleVapsten
763LarsdotterAnna1785-02-16LövångerSelet
764LarsdotterAnna1795-01-21NysätraBrände
765LarsdotterAnna1819-05-23NysätraKålaboda
766LarsdotterAnna1776-12-01NysätraKålaboda
767LarsdotterAnna1790 cirkaMoraMora
768LarsdotterAnna1801-06-14ÅseleRåsele
769LarsdotterAnna1792LappmarkenLappmarken
770LarsdotterAnna1771-11-29NysätraFlarken
771LarsdotterAnna1771-02-02LövångerUttersjön
772LarsdotterAnna1774Skellefteå landsBurvik
773LarsdotterAnna1779????
774LarsdotterAnna1815-06-30LyckseleVapsten
775LarsdotterAnna1812-11-03SorseleUmbyn
776LarsdotterAnna1801-04-05NysätraBrände
777LarsdotterAnna1787-09-02Skellefteå landsBöle
778LarsdotterAnna1773Grundsunda?Grundsunda?
779LarsdotterAnna1778-12-21SidensjöRössjö
780LarsdotterAnna1774-11-24ArnäsLunne
781LarsdotterAnna1776-12-21NordmalingBredvik
782LarsdotterAnna1777-03-20SjälevadLångvattnet
783LarsdotterAnna1770-05-10SjälevadHemling
784LarsdotterAnna1778-01-13Umeå landsBrån
785LarsdotterAnna1783-04-10LyckseleÖrträsk
786LarsdotterAnna1772-08-29LyckseleÖrträsk
787LarsdotterAnna1797-04-02LeksandBackbyn
788LarsdotterAnna1789-11-19ArnäsLångviken
789LarsdotterAnna1779-03-03Umeå landsUmeå lands
790LarsdotterAnna1784-08-10NysätraHertzånger
791LarsdotterAnna Agata1881-04-27VilhelminaBäsksjö
792LarsdotterAnna Agata1812-06-29LyckseleHolmträsk
793LarsdotterAnna Amalia1873-04-20AnundsjöStavarn
794LarsdotterAnna Amanda1882-10-25VilhelminaKittelfjäll
795LarsdotterAnna Amanda1855-07-29NorsjöHemmingen
796LarsdotterAnna Amanda1875-08-19UmeåUmeå
797LarsdotterAnna Amanda1866-07-14NordmalingLögdeå
798LarsdotterAnna Amanda1866-02-24NordmalingTallberg
799LarsdotterAnna Anronia1877-07-01NysätraJerusalem
800LarsdotterAnna Aqvilina1837-09-13NorsjöRaggsjö
801LarsdotterAnna Augusta1883-04-30NysätraGumboda
802LarsdotterAnna Augusta1879-08-12BurträskBrännby
803LarsdotterAnna Augusta1871-06-04LövångerRisböle
804LarsdotterAnna Augustina1870-08-24NysätraHertsånger
805LarsdotterAnna Beata1848-09-13BygdeåHäggnäs
806LarsdotterAnna Beata1818-07-22Umeå landsNyliden
807LarsdotterAnna Birgitta1846NorgeNorge
808LarsdotterAnna Brita1877-12-14SorseleSliktefjell.
809LarsdotterAnna Brita1819Nätra?Nätra?
810LarsdotterAnna Brita1842-03-01ÅseleArksjölandet
811LarsdotterAnna Brita1811-07-23BygdeåUltervattnet
812LarsdotterAnna Brita1824-08-05VilhelminaVolgsele
813LarsdotterAnna Brita1819-03-30ÖverlännäsTybränna
814LarsdotterAnna Brita1820-05-11ArnäsSkortse
815LarsdotterAnna Brita1804-11-09LyckseleSkarvsjö
816LarsdotterAnna Brita1793-06-11BurträskÅbyn
817LarsdotterAnna Brita1799-02-15Umeå landsDegernäs
818LarsdotterAnna Brita1811-01-13Umeå landsErsmark
819LarsdotterAnna Brita1849-07-12LövångerBjurön
820LarsdotterAnna Brita1836-12-04StenseleLaisholm
821LarsdotterAnna Brita1816-10-02BygdeåUltervattnet
822LarsdotterAnna Brita1814-08-03LyckseleGäddträsk
823LarsdotterAnna Brita1824-10-03ArnäsLunne
824LarsdotterAnna Brita1800-11-16BygdeåIvarsboda
825LarsdotterAnna Brita1823-01-14ArnäsLunne
826LarsdotterAnna Brita1819-09-19BjörnaBjörnsjö
827LarsdotterAnna Brita1830-10-27FredrikaLögda
828LarsdotterAnna Brita1799-10-24SorseleÖrnäs
829LarsdotterAnna Brita1817-05-14ArnäsÖvervike
830LarsdotterAnna Brita1799-12-12AnundsjöKläppsjö
831LarsdotterAnna Brita1815-10-04Umeå landsHällfors
832LarsdotterAnna Brita1803-12-15FredrikaNordanås
833LarsdotterAnna Brita1839-09-13BygdeåÖverklinten
834LarsdotterAnna Brita1849-07-12LövångerLövånger
835LarsdotterAnna Brita1866-06-08LappmarkenLappmarken
836LarsdotterAnna Brita1802-07-28BygdeåUltervattnet
837LarsdotterAnna Brita1794-09-30LyckseleBjörksele
838LarsdotterAnna Brita1876-12-14SorseleGillesnoule
839LarsdotterAnna Brita1825-04-17BygdeåUltervattnet
840LarsdotterAnna Brita1778-05-24NysätraHertzånger
841LarsdotterAnna Brita1786-04-13DegerforsDegerfors
842LarsdotterAnna Brita1819-01-11BygdeåUltervattnet
843LarsdotterAnna Brita1821-11-12DegerforsFurunäs
844LarsdotterAnna Charlotta1835-06-09NysätraGrimsmark
845LarsdotterAnna Charlotta1784-03-12Umeå landsRöbäck
846LarsdotterAnna Charlotta1836-03-10Umeå landsFagerlund
847LarsdotterAnna Charlotta1817-05-12Umeå landsSävar
848LarsdotterAnna Charlotta1792-01-23Umeå landsStöcksjö
849LarsdotterAnna Charlotta1798-02-05Umeå landsDegernäs
850LarsdotterAnna Charlotta1814-09-23GrundsundaKasa
851LarsdotterAnna Charlotta1809-07-12Umeå landsVänfors
852LarsdotterAnna Charlotta1854-05-10ArnäsMyckling
853LarsdotterAnna Charlotta1821-11-25Umeå landsSävar
854LarsdotterAnna Charlotta1829-12-11SorseleGranbyn
855LarsdotterAnna Charlotta1836-08-25RingarumRingarum
856LarsdotterAnna Charlotta1819-08-03Umeå landsSävar
857LarsdotterAnna Charlotta1815-09-13GrundsundaKasa
858LarsdotterAnna Charlotta1825-10-30BurträskLubboträsk
859LarsdotterAnna Dordea1778-10-29LyckseleVapsten
860LarsdotterAnna Elisabet1838-12-17Skellefteå landsBäck
861LarsdotterAnna Elisabet1844-09-09JörnGranbergsträsk
862LarsdotterAnna Elisabet1826-11-09Skellefteå landsNorresträsk
863LarsdotterAnna Elisabet1819-05-21SidensjöÅs
864LarsdotterAnna Elisabet1840-09-19LövångerBissjön
865LarsdotterAnna Elisabet1827-02-26NederLuleåAntnäs
866LarsdotterAnna Elisabet1868-09-06AnundsjöKubbe
867LarsdotterAnna Elisabet1846-01-15LövångerVallen
868LarsdotterAnna Elisabet1794-07-03BygdeåSikeå
869LarsdotterAnna Elisabet1839-01-17VännäsPengsjö
870LarsdotterAnna Elisabet1836-05-15Umeå landsStöcksjö
871LarsdotterAnna Elisabet1774-03-11BygdeåUltervattnet
872LarsdotterAnna Elisabet1778-05-05Umeå landsSävar
873LarsdotterAnna Elisabet1780-11-08Umeå landsStöcke
874LarsdotterAnna Elisabet1777-08-15BygdeåStrandholm
875LarsdotterAnna Elisabet1798-01-17LövångerNolbyn
876LarsdotterAnna Elisabet1815-08-05DegerforsÅträsk
877LarsdotterAnna Elisabet1787-11-29Umeå landsKroksjö
878LarsdotterAnna Elisabet1864-05-25LyckseleNyland
879LarsdotterAnna Elisabet1840-01-03Umeå landsNorrmjöle
880LarsdotterAnna Elisabet1870-05-04BjörnaBacke
881LarsdotterAnna Elisabet1844-06-05DegerforsDegerfors
882LarsdotterAnna Elisabet1783-01-16NysätraTrehörningen
883LarsdotterAnna Elisabet1800-02-10ArnäsOvansjö
884LarsdotterAnna Elisabet1824-08-13LövångerBjurön
885LarsdotterAnna Elisabet1807-01-23ArnäsStranne
886LarsdotterAnna Elisabet1842-01-04ArnäsNorrbrynge
887LarsdotterAnna Elisabet1800-02-07DegerforsDegerfors
888LarsdotterAnna Elisabet1805-01-14ArnäsOvansjö
889LarsdotterAnna Elisabet1818-08-28Umeå landsPengsjö
890LarsdotterAnna Elisabet1836-12-26ArnäsBölen
891LarsdotterAnna Elisabet1790-01-17NordmalingVallen
892LarsdotterAnna Elisabet1818-07-22ArnäsTäfteå
893LarsdotterAnna Elisabet1798-08-26LyckseleHornmyr
894LarsdotterAnna Emelia1880-05-22TärnaJoesjö
895LarsdotterAnna Emelinda Vilhelmina1891-05-27VilhelminaFjällboberg
896LarsdotterAnna Erika1860-09-13NysätraSkäran
897LarsdotterAnna Erika1840-04-12VilhelminaMarsfjäll
898LarsdotterAnna Erika1859-01-08BjurholmNordansjö
899LarsdotterAnna Evelina1861-05-02LyckseleEkorrträsk
900LarsdotterAnna Evelina1858-02-17ArnäsTorsböle
901LarsdotterAnna Fredrika1826-02-28Skellefteå landsKusliden
902LarsdotterAnna Fredrika1857-06-08Skellefteå landsInnervik
903LarsdotterAnna Fredrika1857-10-08JörnBrunnäs
904LarsdotterAnna Fredrika1837-03-02BurträskRenbergsvattnet
905LarsdotterAnna Fredrika1841-11-10BygdeåÅkullsjön
906LarsdotterAnna Fredrika1823-07-28BurträskTvärtjärn
907LarsdotterAnna Fredrika 1826-02-28
908LarsdotterAnna Fredrika1820-12-01LyckseleHornmyr
909LarsdotterAnna Gunilla1840-03-03VilhelminaVilhelmina
910LarsdotterAnna Gustava1847-07-17LövångerFjälbyn
911LarsdotterAnna Gustava1837-02-10Skellefteå landsBodan
912LarsdotterAnna Gustava1844-10-30BurträskRotsjön
913LarsdotterAnna Gustava1858-02-08NysätraKlintsjön
914LarsdotterAnna Gustava1870-04-25BurträskRotsjön
915LarsdotterAnna Gustava1858-10-02NysätraNysätra
916LarsdotterAnna Helena1838-12-02Skellefteå landsSkråmträsk
917LarsdotterAnna Helena1855-05-05JörnBrunnäs
918LarsdotterAnna Helena1855-05-22Skellefteå landsRöjnoret
919LarsdotterAnna Helena1868-10-16Skellefteå landsRöjnoret
920LarsdotterAnna Helena1816-08-09SingöSingö
921LarsdotterAnna Helena1789-10-28Umeå landsÖsterbacken
922LarsdotterAnna Helena1789-03-07BurträskLjusvattnet
923LarsdotterAnna Helena1808-02-18Umeå landsRöbäck
924LarsdotterAnna Helena1795-06-01ArnäsLunne
925LarsdotterAnna Helena1807-05-16GideåFlärke
926LarsdotterAnna Helena1816-02-15SorseleGran
927LarsdotterAnna Helena1811-05-12NordmalingHummelholm
928LarsdotterAnna Helena1802-10-12Umeå landsBrån
929LarsdotterAnna Helena1779-11-19Umeå landsVästerteg
930LarsdotterAnna Jakobina1834-07-25NordmalingDjupsjö
931LarsdotterAnna Johanna1872-05-16Umeå landsStöcke
932LarsdotterAnna Johanna1862-08-14VännäsFagerlund
933LarsdotterAnna Johanna1852-12-14Umeå landsKlabböle
934LarsdotterAnna Johanna1858-05-20Umeå landsGranbäcksfors
935LarsdotterAnna Johanna1849-09-04Umeå landsTrehörningen
936LarsdotterAnna Johanna1854-07-13SävarMorbyn
937LarsdotterAnna Johanna1861-12-28VilhelminaMarsfjäll
938LarsdotterAnna Johanna1815-06-19NorsjöKvammarnäs
939LarsdotterAnna Johanna1832-10-14BygdeåJomark
940LarsdotterAnna Johanna1864-08-15BurträskGravlund
941LarsdotterAnna Johanna1825-01-14BurträskJeppnäs
942LarsdotterAnna Johanna1861-03-06Umeå landsUmeå lands
943LarsdotterAnna Johanna1842-10-21Umeå landsFlurkmark
944LarsdotterAnna Johanna1871-07-07BygdeåGulltjärn
945LarsdotterAnna Johanna1845-11-15ArnäsNorrbrynge
946LarsdotterAnna Johanna1861-04-28ArnäsÖverön
947LarsdotterAnna Johanna1807-05-30NordmalingBredvik
948LarsdotterAnna Johanna1870-07-25ÖrträskÖrträsk
949LarsdotterAnna Josefina1867-11-23Umeå landsHörnefors
950LarsdotterAnna Josefina1880-10-07StenseleUmnäs
951LarsdotterAnna Josefina1875-06-16TärnaHögstaby
952LarsdotterAnna Josefina1876-03-04LövångerLövånger
953LarsdotterAnna Karolina1874-03-01FjällsjöBacke
954LarsdotterAnna Karolina1847-11-18LövångerBodan
955LarsdotterAnna Karolina1849-10-21VilhelminaVolgsele
956LarsdotterAnna Karolina1861-04-09SjälevadVästansjö
957LarsdotterAnna Karolina1868-11-23Umeå landsGubböle
958LarsdotterAnna Karolina1854-11-16BurträskLåsmen
959LarsdotterAnna Karolina1889-06-07ArnäsTävra
960LarsdotterAnna Karolina1866-07-03ÖrträskÖrträsk
961LarsdotterAnna Karolina1854-05-16GrundsundaVästerstensäter
962LarsdotterAnna Karolina1854-05-28SävarYtterboda
963LarsdotterAnna Karolina1871-04-25BurträskBygdeträsk
964LarsdotterAnna Karolina1854-09-28ArnäsBygdom
965LarsdotterAnna Karolina1855-06-14SävarSävar
966LarsdotterAnna Karolina1862-07-29GrundsundaHusum sågverk
967LarsdotterAnna Karolina1888-04-11ÖrträskÖrträsk
968LarsdotterAnna Karolina1851-06-19NysätraGumboda
969LarsdotterAnna Karolina1856-10-20DegerforsDegerfors by
970LarsdotterAnna Karolina1832-11-27LyckseleÖrträsk
971LarsdotterAnna Katarina1789Skellefteå landsHjoggböle
972LarsdotterAnna Katarina1872-07-30VilhelminaMark
973LarsdotterAnna Katarina1782-12-09BygdeåÖndebyn
974LarsdotterAnna Katarina1802-09-08Piteå landsPitholmen
975LarsdotterAnna Katarina1796-12-17Umeå landsSörfors
976LarsdotterAnna Katarina1785-03-30Skellefteå landsDrängsmark
977LarsdotterAnna Katarina1782Skellefteå landsFalmark
978LarsdotterAnna Katarina1784-02-12Skellefteå landsHornträsk
979LarsdotterAnna Katarina1853-03-18AnundsjöBureborg
980LarsdotterAnna Katarina1844-01-19NorsjöTjäln
981LarsdotterAnna Katarina1857-04-24AnundsjöBureåborg
982LarsdotterAnna Katarina1807-09-25Skellefteå landsSkellefteå lands
983LarsdotterAnna Katarina1829-05-20AnundsjöHädanberg
984LarsdotterAnna Katarina1847-04-13Umeå landsMyrbäck
985LarsdotterAnna Katarina1815-09-23BygdeåRickleå
986LarsdotterAnna Katarina1792-04-13NysätraGumbodabäcken
987LarsdotterAnna Katarina1867-07-17LövångerBjurön
988LarsdotterAnna Katarina1844-05-24VilhelminaMellanås
989LarsdotterAnna Katarina1805-12-18LövångerVebomark
990LarsdotterAnna Katarina1795-02-13Skellefteå landsFrostkåge
991LarsdotterAnna Katarina1806-02-11Umeå landsStröm
992LarsdotterAnna Katarina1809-08-24Umeå landsSävar
993LarsdotterAnna Katarina1805-03-31BurträskKvarnbyn
994LarsdotterAnna Katarina1770-03-27Umeå landsStöcksjö
995LarsdotterAnna Katarina1830-05-09DegerforsRödå
996LarsdotterAnna Katarina1827-02-26BurträskRenbergsvattnet
997LarsdotterAnna Katarina1770-06-23BygdeåGullmark
998LarsdotterAnna Katarina1809-01-06BurträskRisvattnet
999LarsdotterAnna Katarina1792-04-13Umeå landsStöcke
1000LarsdotterAnna Katarina1814-02-10Umeå stadsUmeå stad
1001LarsdotterAnna Katarina1787-11-12Umeå landsÖsterteg
1002LarsdotterAnna Katarina1850 cirkaHärnösand?Härnösand?
1003LarsdotterAnna Katarina1830-10-17NysätraGumboda
1004LarsdotterAnna Katarina1796-02-20BurträskSvarttjärn
1005LarsdotterAnna Katarina1831-12-14VilhelminaStorsele
1006LarsdotterAnna Katarina1811-11-17NorsjöMaurträsk
1007LarsdotterAnna Katarina1825-09-20Skellefteå landsNorresträsk
1008LarsdotterAnna Katarina1887-09-14Umeå landsInnertavel
1009LarsdotterAnna Katarina1842-02-02ArjeplogSundnäs
1010LarsdotterAnna Katarina1805-04-30ArnäsRullnäs
1011LarsdotterAnna Katarina1782-04-19BygdeåSikeå
1012LarsdotterAnna Katarina1790SkellefteåÅsen
1013LarsdotterAnna Katarina1776-08-13BygdeåSikeå
1014LarsdotterAnna Katarina1791-12-18Umeå landsÖverboda
1015LarsdotterAnna Katarina1821-07-01DegerforsRödå
1016LarsdotterAnna Katarina1815-07-27DegerforsRödå
1017LarsdotterAnna Katarina1827-06-10NordmalingLögdeå
1018LarsdotterAnna Katarina1810-09-06Umeå landsVännfors
1019LarsdotterAnna Katarina1859-12-02BjörnaAngsta
1020LarsdotterAnna Katarina1858-09-22ArnäsMyckling
1021LarsdotterAnna Katarina1831-01-04Umeå landsRödånäs
1022LarsdotterAnna Katarina1853-05-01BjörnaAngsta
1023LarsdotterAnna Katarina1794-09-25BygdeåSikeå
1024LarsdotterAnna Katarina1820-12-20NysätraGrimsmark
1025LarsdotterAnna Katarina1809-10-09BygdeåUltervattnet
1026LarsdotterAnna Katarina1816-06-23NorsjöBastuträsk
1027LarsdotterAnna Katarina1849-07-06AnundsjöHemsjö
1028LarsdotterAnna Katarina1796-02-27LövångerÖnnesmark
1029LarsdotterAnna Katarina1885-08-16AnundsjöVästergensjö
1030LarsdotterAnna Katarina1813-10-01GrundsundaKasa
1031LarsdotterAnna Katarina1803-11-17NordmalingBredvik
1032LarsdotterAnna Katarina1823-04-12GrundsundaKillingsnäs
1033LarsdotterAnna Katarina1799-12-04ArnäsWike
1034LarsdotterAnna Katarina1777NederluleåRutvik
1035LarsdotterAnna Katarina1782-12-06Umeå landsBrån
1036LarsdotterAnna Katarina1784-08-07Umeå landsTålsmark
1037LarsdotterAnna Katarina1825-05-27ArnäsSkortsed
1038LarsdotterAnna Katarina1796-09-25Umeå landsTavelsjö
1039LarsdotterAnna Katarina1805-08-14BurträskBygdsiljum
1040LarsdotterAnna Katarina1790-12-09DegerforsDegerfors by
1041LarsdotterAnna Kristina1812-09-29ÅselePrästgården
1042LarsdotterAnna Kristina1821-07-28Umeå landsYttersjö
1043LarsdotterAnna Kristina1777-10-15Skellefteå landsHolmfors
1044LarsdotterAnna Kristina1903-05-19AnundsjöÖdsbyn
1045LarsdotterAnna Kristina1812-02-07ÅseleLappmarken
1046LarsdotterAnna Kristina1833-06-19VilhelminaVilhelmina
1047LarsdotterAnna Kristina1844-04-03VilhelminaGittsfjäll
1048LarsdotterAnna Kristina1842-10-12VilhelminaMalgovik
1049LarsdotterAnna Kristina1836-12-16SjälevadSörböle
1050LarsdotterAnna Kristina1882-03-19Vilhelmina Vardofjäll
1051LarsdotterAnna Kristina1842-04-17LövångerDaglösten
1052LarsdotterAnna Kristina1802-08-04ArnäsNorrbrynge
1053LarsdotterAnna Kristina1779-09-22Umeå landsTäfteå
1054LarsdotterAnna Kristina1823-04-08Umeå landsYttersjö
1055LarsdotterAnna Kristina1813-01-24ÅseleGranåsen
1056LarsdotterAnna Kristina1799-01-12Umeå landsSpöland
1057LarsdotterAnna Kristina1830-02-16AnundsjöLångsele
1058LarsdotterAnna Kristina1827-03-03SorseleGran
1059LarsdotterAnna Kristina1812-03-31NorsjöKvammarliden
1060LarsdotterAnna Kristina1795-11-19BurträskLjusvattnet
1061LarsdotterAnna Kristina1783-01-07LövångerBöle
1062LarsdotterAnna Kristina1795????
1063LarsdotterAnna Kristina1791-04-12Umeå landsHörneå
1064LarsdotterAnna Kristina1829-01-30LyckseleEkorrträsk
1065LarsdotterAnna Kristina1796-09-28ArnäsNorrgidsjö
1066LarsdotterAnna Kristina1790-02-23LyckseleHusbondliden
1067LarsdotterAnna Kristina1828-01-01ArnäsArnäs
1068LarsdotterAnna Kristina1801-11-14NysätraHertsånger
1069LarsdotterAnna Kristina1797-10-17BygdeåBjänsjön
1070LarsdotterAnna Kristina1835-03-08SorseleTorvikselet
1071LarsdotterAnna Kristina1789-05-01SorseleGran
1072LarsdotterAnna Kristina1842-12-29ArnäsFaresta
1073LarsdotterAnna Kristina1823-05-04AnundsjöVästersel
1074LarsdotterAnna Kristina1820-05-21ArnäsTäfteå
1075LarsdotterAnna Kristina1785-03-10LyckseleVapsten
1076LarsdotterAnna Kristina1777-11-22NysätraGumboda
1077LarsdotterAnna Kristina1814-08-12Umeå landsDegernäs
1078LarsdotterAnna Kristina1819-03-11ArnäsTäfteå
1079LarsdotterAnna Kristina1812-10-15LövångerBjurön
1080LarsdotterAnna Kristina1830-12-04SidensjöVästerby
1081LarsdotterAnna Kristina1807-06-10SorseleVapsten
1082LarsdotterAnna Kristina1846-02-11SorseleGran
1083LarsdotterAnna Kristina1867-12-25SorseleBjörkfjäll
1084LarsdotterAnna Kristina1782-02-14NysätraÅnäset
1085LarsdotterAnna Kristina1827-01-22SidensjöVästerby
1086LarsdotterAnna Kristina1862-02-25BodumHällvattnet
1087LarsdotterAnna Kristina1812-08-05ArnäsÖverön
1088LarsdotterAnna Kristina1776-11-05BygdeåÅkullsjön
1089LarsdotterAnna Kristina1795-03-04LövångerFjälbyn
1090LarsdotterAnna Kristina1809-11-30ÅseleLångvattnenland
1091LarsdotterAnna Kristina1852-03-24GideåLomviken
1092LarsdotterAnna Kristina1794-12-12NordmalingBaggård
1093LarsdotterAnna Kristina1834-06-25BjurholmNordansjö
1094LarsdotterAnna Kristina1823-06-04ArnäsTäfteå
1095LarsdotterAnna Kristina1792-07-11GrundsundaHusum
1096LarsdotterAnna Kristina1791-02-12NordmalingLånged
1097LarsdotterAnna Kristina1808-12-12NordmalingLögdeå
1098LarsdotterAnna Kristina1795LappmarkenLappmarken
1099LarsdotterAnna Kristina1865-10-05GrundsundaVäster Stensäter
1100LarsdotterAnna Kristina1810-12-23Umeå landsBussjön
1101LarsdotterAnna Kristina1839-07-08GrundsundaVästanå
1102LarsdotterAnna Kristina1831-10-03Umeå landsFlurkmark
1103LarsdotterAnna Kristina1813-06-19BurträskBygdsiljum
1104LarsdotterAnna Kristina1787-07-04ArnäsStranne
1105LarsdotterAnna Kristina1777-07-21LyckseleÖrträsk
1106LarsdotterAnna Kristina1826-01-20FredrikaStensjö
1107LarsdotterAnna Kristina1785-10-09NysätraGrimsmark
1108LarsdotterAnna Kristina1788-12-04Umeå landsStöcksjö
1109LarsdotterAnna Kristina1804-08-15ArnäsNorrgidsjö
1110LarsdotterAnna Leontina1879-04-18NordmalingBredvik
1111LarsdotterAnna Lovisa1839-08-25Skellefteå landsHjoggböle
1112LarsdotterAnna Lovisa1828-09-21NysätraHörneborg
1113LarsdotterAnna Lovisa1808-11-02Skellefteå landsTuvan
1114LarsdotterAnna Lovisa1853-02-28LyckseleHornmyr
1115LarsdotterAnna Lovisa1884-08-24VilhelminaVilhelmina
1116LarsdotterAnna Lovisa1854-05-19LyckseleKnaften
1117LarsdotterAnna Lovisa1854-02-09Umeå landsBaggböle
1118LarsdotterAnna Lovisa1854-11-18LyckseleGäddträsk
1119LarsdotterAnna Lovisa1826-12-04Umeå landsInnertavle
1120LarsdotterAnna Lovisa1850-02-27RobertsforsRobertsfors
1121LarsdotterAnna Lovisa1887-09-06DoroteaStorbäck
1122LarsdotterAnna Lovisa1809-09-09Umeå landsGrubbe
1123LarsdotterAnna Lovisa1830-07-27NysätraKlintsjön
1124LarsdotterAnna Lovisa 1851-07-09StenseleSkarvsjö
1125LarsdotterAnna Lovisa1858-08-30LyckseleBrännland
1126LarsdotterAnna Lovisa1879-02-17Umeå landsBerg
1127LarsdotterAnna Lovisa1861-02-01ArnäsTorsböle
1128LarsdotterAnna Lovisa1861-01-25Umeå landsNyland
1129LarsdotterAnna Lovisa1792DegerforsHjuken
1130LarsdotterAnna Magdalena1808-10-07BygdeåYtterklinten
1131LarsdotterAnna Magdalena1826-05-01Skellefteå landsBovíken
1132LarsdotterAnna Magdalena1801-08-10Skellefteå landsMorön
1133LarsdotterAnna Magdalena1813-08-04
1134LarsdotterAnna Magdalena1801-07-09ArvidsjaurGrundträsk
1135LarsdotterAnna Magdalena1837-10-17
1136LarsdotterAnna Magdalena1818-03-03BygdeåBrattliden
1137LarsdotterAnna Magdalena1819-10-01Umeå landsNyliden
1138LarsdotterAnna Magdalena1820-02-10NysätraJonasmarken
1139LarsdotterAnna Magdalena1858-01-09VilhelminaVilhelmina
1140LarsdotterAnna Magdalena1772-12-10Skellefteå landsSkellefteå lands
1141LarsdotterAnna Magdalena1818-12-05Umeå landsHörnefors
1142LarsdotterAnna Magdalena1832-11-14Umeå landsErsmark
1143LarsdotterAnna Magdalena1814-03-11NysätraGumboda
1144LarsdotterAnna Magdalena1814-04-22NysätraNysätra
1145LarsdotterAnna Magdalena1815-06-24BurträskLjusvattnet
1146LarsdotterAnna Magdalena1815-06-25Umeå landsSkravelsjö
1147LarsdotterAnna Magdalena1812-07-11BygdeåSjulsmark
1148LarsdotterAnna Magdalena1816-02-21NysätraBrände
1149LarsdotterAnna Magdalena1778-09Umeå landsHissjö
1150LarsdotterAnna Magdalena1820-03-04BurträskKvarnbyn
1151LarsdotterAnna Magdalena1815-04-19BurträskLjusvattnet
1152LarsdotterAnna Magdalena1793-06-24Umeå landsBrännland
1153LarsdotterAnna Magdalena1804-11-21Umeå landsBaggböle
1154LarsdotterAnna Magdalena1796-06-12BurträskBodbyn
1155LarsdotterAnna Magdalena1808-03-07Umeå landsHamnen
1156LarsdotterAnna Magdalena1802-09-05NysätraFlarken
1157LarsdotterAnna Magdalena1849-05-25BjörnaLocksta
1158LarsdotterAnna Magdalena1843-08-05GideåBodum
1159LarsdotterAnna Magdalena1853-10-15Umeå landsSörböle
1160LarsdotterAnna Magdalena1807-03-18Umeå landsSävar
1161LarsdotterAnna Magdalena1798-11-22BygdeåRatu
1162LarsdotterAnna Magdalena1800-10-12LövångerVallen
1163LarsdotterAnna Magdalena1850-04-26Umeå landsUmeå lands
1164LarsdotterAnna Magdalena1823-03-01NysätraGumboda
1165LarsdotterAnna Magdalena1861-08-01BjörnaAngsta
1166LarsdotterAnna Magdalena1805-03-28Umeå landsVästteg
1167LarsdotterAnna Magdalena1820-08-09BygdeåJomark
1168LarsdotterAnna Magdalena1813-03-28AnundsjöAndbacken
1169LarsdotterAnna Magdalena1822-03-03BygdeåGulltjärn
1170LarsdotterAnna Magdalena1846-12-16Umeå landsFlurkmark
1171LarsdotterAnna Magdalena1834-09-14NordmalingTallberg
1172LarsdotterAnna Magdalena1791-02-08Umeå landsGubböle
1173LarsdotterAnna Magdalena1825-08-24NordmalingHörnsjö
1174LarsdotterAnna Margareta1793-05-16Skellefteå landsSkråmträsk
1175LarsdotterAnna Margareta1781-12-26Skellefteå landsBergsbyn
1176LarsdotterAnna Margareta1791-03-13Skellefteå landsÖstanbäck
1177LarsdotterAnna Margareta1773Skellefteå landsDegerbyn
1178LarsdotterAnna Margareta1857-09-12BurträskRönnliden
1179LarsdotterAnna Margareta1803????
1180LarsdotterAnna Margareta1778-08-22Skellefteå landsSkellefteå lands
1181LarsdotterAnna Margareta1837-10-17JörnJörn
1182LarsdotterAnna Margareta1825-08-09Skellefteå landsNorrlångträsk
1183LarsdotterAnna Margareta1840-10-31NorsjöBoliden
1184LarsdotterAnna Margareta1810
1185LarsdotterAnna Margareta1795-11-26Skellefteå landsGärdsmark
1186LarsdotterAnna Margareta1888-06-27AnundsjöSolberg
1187LarsdotterAnna Margareta1868-03-06AnundsjöHädanberg
1188LarsdotterAnna Margareta1842-06-25NorsjöBjursele
1189LarsdotterAnna Margareta1795ÅseleDalasjö
1190LarsdotterAnna Margareta1867-05-15VilhelminaDaunefjäll
1191LarsdotterAnna Margareta1801-07-24VilhelminaVilhelmina
1192LarsdotterAnna Margareta1827-03-06BygdeåStensäter
1193LarsdotterAnna Margareta1827-05-09ÅseleGärdsjö
1194LarsdotterAnna Margareta1837-07-20BygdeåÖndebyn
1195LarsdotterAnna Margareta1850-09-02VilhelminaFjällboberg
1196LarsdotterAnna Margareta1771-02-10Umeå landsSörfors
1197LarsdotterAnna Margareta1784-04-04BygdeåRobertsfors
1198LarsdotterAnna Margareta1800-03-22BurträskÅbyn
1199LarsdotterAnna Margareta1815-10-16Umeå landsKlabböle
1200LarsdotterAnna Margareta1781-09Umeå landsHissjö
1201LarsdotterAnna Margareta1785-12-11Umeå landsTjälamark
1202LarsdotterAnna Margareta1803-10-12Umeå landsÖverboda
1203LarsdotterAnna Margareta1800-10-13ArnäsMyckling
1204LarsdotterAnna Margareta1803-04-26BurträskBodbyn
1205LarsdotterAnna Margareta1779-02-09Umeå landsKlabböle
1206LarsdotterAnna Margareta1774-11-19Umeå landsKlabböle
1207LarsdotterAnna Margareta1798-01-01Umeå landsUmeå lands
1208LarsdotterAnna Margareta1811-08-28DegerforsDegerfors
1209LarsdotterAnna Margareta1809-10-14Umeå landsPrästbordet
1210LarsdotterAnna Margareta1792-03-19DegerforsLappträsk
1211LarsdotterAnna Margareta1777-07-10Umeå landsHissjö
1212LarsdotterAnna Margareta1861-01-13NysätraRisvattnet
1213LarsdotterAnna Margareta1828-06-06TåsjöVästertåsjö
1214LarsdotterAnna Margareta1785-12-14BurträskLillsävarträsk
1215LarsdotterAnna Margareta1828-09-14Umeå landsBrån
1216LarsdotterAnna Margareta1805-10-20VilhelminaDalasjö
1217LarsdotterAnna Margareta1787-07-11BurträskLillsävarträsk
1218LarsdotterAnna Margareta1810-09-27Umeå landsÖverboda
1219LarsdotterAnna Margareta1829-09-29Skellefteå landsBjurfors
1220LarsdotterAnna Margareta1792-11-13LövångerVebomark
1221LarsdotterAnna Margareta1808-07-08Umeå landsStöcke
1222LarsdotterAnna Margareta1821-09-04FredrikaViska
1223LarsdotterAnna Margareta1815-01-19SorseleHolmfors
1224LarsdotterAnna Margareta1802-12-01Umeå landsGrisbacka
1225LarsdotterAnna Margareta1828-07-11BurträskLjusvattnet
1226LarsdotterAnna Margareta1783-12-13BygdeåÖndebyn
1227LarsdotterAnna Margareta1827-01-05ArvidsjaurGlommersträsk
1228LarsdotterAnna Margareta1828-11-11ArnäsÖvervike
1229LarsdotterAnna Margareta1806-04-22LövångerBlacke
1230LarsdotterAnna Margareta1820-08-17NysätraGrimsmark
1231LarsdotterAnna Margareta1818-12-06BygdeåDjäkneboda
1232LarsdotterAnna Margareta1855-11-13NordmalingBrattsbacka
1233LarsdotterAnna Margareta1807-02-13Umeå landsDegerbäck
1234LarsdotterAnna Margareta1820-01-03NordmalingLögdeå
1235LarsdotterAnna Margareta1779-06-14DegerforsSkivsjön
1236LarsdotterAnna Margareta1795-02-28BurträskMjövattnet
1237LarsdotterAnna Margareta1780-06-23Umeå landsBrännland
1238LarsdotterAnna Margareta1819-07-20Umeå landsHarrselefors
1239LarsdotterAnna Margareta1784-07-15NordmalingLögdeå
1240LarsdotterAnna Margareta1773-11-29NordmalingGräsmyr
1241LarsdotterAnna Margareta1867-04-13ArnäsStranne
1242LarsdotterAnna Margareta1834-04-25NordmalingSunnansjö
1243LarsdotterAnna Maria1847-09-23SorseleSandsjön
1244LarsdotterAnna Maria1849-02-25ArvidsjaurBastuselet
1245LarsdotterAnna Maria1848-12-18SävarTålsmark
1246LarsdotterAnna Maria1843-10-22BygdeåUltervattnet
1247LarsdotterAnna Maria1852-04-19Frostviken lappförsFrostviken
1248LarsdotterAnna Maria1857-09-02VilhelminaStennäs
1249LarsdotterAnna Maria1799-12-22BygdeåGullmark
1250LarsdotterAnna Maria1854-02-25VilhelminaStennäs
1251LarsdotterAnna Maria1838-03-24VilhelminaVilhelmina
1252LarsdotterAnna Maria1829-07-12VilhelminaVilhelmina
1253LarsdotterAnna Maria1780-05-21Umeå landsUmeå lands
1254LarsdotterAnna Maria1846-03-23Umeå landsTavelsjö
1255LarsdotterAnna Maria1794-12-09BurträskLjusvattnet
1256LarsdotterAnna Maria1853-02-02SävarRisbäck
1257LarsdotterAnna Maria1813-01-12FredrikaViska
1258LarsdotterAnna Maria1776 cirkaLycksele?Lycksele?
1259LarsdotterAnna Maria1814-08-20Umeå landsRöbäck
1260LarsdotterAnna Maria1817Umeå landsTäfteå
1261LarsdotterAnna Maria1802-07-24BurträskÅbyn
1262LarsdotterAnna Maria1831-03-20BygdeåDalkarlså
1263LarsdotterAnna Maria1802-05-18BurträskBygdeträsk
1264LarsdotterAnna Maria1828-02-16BygdeåÖndebyn
1265LarsdotterAnna Maria1821-08-17BygdeåBjänsjöå
1266LarsdotterAnna Maria1806-09-19BygdeåKorssjön
1267LarsdotterAnna Maria1873-09-12NorsjöLidsträsk
1268LarsdotterAnna Maria1839-06-10StenseleVapsten
1269LarsdotterAnna Maria1867-02-10TärnaForsbäck
1270LarsdotterAnna Maria1802-07-21BurträskLjusvattnet
1271LarsdotterAnna Maria1852-08-12ArnäsHögbyn
1272LarsdotterAnna Maria1779????
1273LarsdotterAnna Maria1796-06-13LövångerVallen
1274LarsdotterAnna Maria1775-04-04ArnäsHjelta
1275LarsdotterAnna Maria1815-07-02DegerforsSjönäs
1276LarsdotterAnna Maria1782-06-11Umeå landsRöbäck
1277LarsdotterAnna Maria1820-02-06Umeå landsRöbäck
1278LarsdotterAnna Maria1786-05-29SorseleUmbyn
1279LarsdotterAnna Maria1805-12-05LyckseleVapsten
1280LarsdotterAnna Maria1780-08-14LyckseleRan
1281LarsdotterAnna Maria1810-05-30ArvidsjaurGlommersträsk
1282LarsdotterAnna Maria1796-11-28BygdeåGullmark
1283LarsdotterAnna Maria1887-02-09SorseleGillesnoule
1284LarsdotterAnna Maria1807-12-20BygdeåUltervattnet
1285LarsdotterAnna Maria1802-05-20BygdeåUltervattnet
1286LarsdotterAnna Maria1801-09-13BurträskSmåbacka
1287LarsdotterAnna Maria1790-09-26ArnäsSkortsed
1288LarsdotterAnna Maria1855-12-30NordmalingNyåker
1289LarsdotterAnna Maria1789-12-23ArnäsÄlvsöden
1290LarsdotterAnna Maria1818-04-02ArnäsDekarsön
1291LarsdotterAnna Maria1828-06-03GideåFlygsjö
1292LarsdotterAnna Maria1818-03-08GrundsundaHusum
1293LarsdotterAnna Maria1793-02-18HärnösandHärnösand
1294LarsdotterAnna Maria Evelina1894-12-24VilhelminaVilhelmina
1295LarsdotterAnna Maria Johanna1857-07-27VilhelminaVilhelmina
1296LarsdotterAnna Maria Leonardia1865-09-29VilhelminaVilhelmina
1297LarsdotterAnna Matilda1865-01-26ÅseleSolberg
1298LarsdotterAnna Matilda1868-05-03AnundsjöSolberg
1299LarsdotterAnna Matilda1879-02-06ÅseleHälla
1300LarsdotterAnna Matilda1846-07-27SävarBullmark
1301LarsdotterAnna Matilda1869-09-13SorseleÖrnäs
1302LarsdotterAnna Matilda1849-11-17DoroteaLövstrand
1303LarsdotterAnna Matilda1873-03-11GrundsundaHusums sågverk
1304LarsdotterAnna Märta1840-08-06AnundsjöÅbosjön
1305LarsdotterAnna Märta1868-03-08AnundsjöSörflärke
1306LarsdotterAnna Märta1834-12-29SidensjöSjöland
1307LarsdotterAnna Olivia1871-06-27AlanäsAlanäs
1308LarsdotterAnna Regina1888-05-16NysätraGumboda
1309LarsdotterAnna Sara1874-01-18StenseleBastuträsk
1310LarsdotterAnna Sara1821-10-14DegerforsLillsele
1311LarsdotterAnna Serafia1873-09-03DegerforsVännäs