Kr������������������ken - Register
Här kan du gratis söka i Norrlands största relationsdatabas
KRÅKEN
Men den bästa och säkraste sökningen har du med att gå tillbaka till
www.kråken.se
Efternamn:
\
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J0
J1
J2
J3
J4
J5
K
L
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Å
Ä
Ö
Register: J
Nr
Efternamn
Förnamn
Datum
Försam
Adress
1
Jaakkola
Aino Arma Marjatta
1929-05-10
Ähteri Finland
Ähteri
2
Jaakkola
Rauni Vieno Vilhelmina
1933-06-15
Finland
Finland
3
Jaako
Alma Augusta
1897-09-02
Övertorneå
Övertorneå
4
Jacobsdotter
Anna Kristina
1798-02-03
Lövånger
Blacke
5
Jacobsdotter
Segrid
1774
Nordingrå
Åsäng 3:1
6
Jacobsson
Erik
1771
Nordingrå
Åsäng 3:1
7
Jacobsson
Per
1790
Nordingrå
Åsäng 3:1
8
Jadestig
Anne Charlott Lotta
1955-04-14
Hallstahammar
Hallstahammar
9
Jakbsson
Julia Sofia
1862-05-15
Strömstad
Strömstad
10
Jaklin
Ebon Elvina Gustava
1919-02-16
Norge
Borgsund
11
Jaklin
Elna Brita Helena
1921-01-04
Åmsele
Åmsele
12
Jaklin
Gustav Georg Selmer
1922-05-12
Degerfors
Hjuktjälen
13
Jaklin
Gustav Melker
1894-07-05
Piteå lands
Piteå lands
14
Jakobi
Viktor August
1866-12-17
Stockholm
Klara
15
Jakobsdotter
1850 cirka
Finland
Wasa
16
Jakobsdotter
Ada Elvira
1863-11-21
Burträsk
Gammelbyn
17
Jakobsdotter
Ada Teolinda
1915-03-02
Anundsjö
Järvberget
18
Jakobsdotter
Adda Viktoria Kristina
1885-12-06
Örträsk
Örträsk
19
Jakobsdotter
Agata Johanna
1851-05-27
Umeå lands
Innertavle
20
Jakobsdotter
Akvelina
1881-06-13
Själevad
Själevad
21
Jakobsdotter
Akvilina
1881-06-13
Själevad
Västerbillsjö
22
Jakobsdotter
Albertina
1855-06-15
Umeå lands
Grisbacka
23
Jakobsdotter
Albertina
1875-05-04
Bjurholm
Slätmark
24
Jakobsdotter
Albertina
1849
Skellefteå lands
Gärdsmark
25
Jakobsdotter
Albertina Augusta
1871-08-23
Umeå lands
Holmsund
26
Jakobsdotter
Albertina Kristina Elisabet
1834-10-03
Nordmaling
Bjerten
27
Jakobsdotter
Alfrida Paulina
1891-07-24
Nordmaling
Hummelholm
28
Jakobsdotter
Alice
1893-02-28
USA
Port Washington
29
Jakobsdotter
Alma Augusta
1894-02-23
Lycksele
Rusksele
30
Jakobsdotter
Alma Eugenia
1873-04-26
Degerfors
Lövliden
31
Jakobsdotter
Alma Fredrika
1892-01-20
Nordmaling
Aspeå
32
Jakobsdotter
Alma Johanna
1874-01-31
Nordmaling
Rundvik
33
Jakobsdotter
Alma Karolina
1883-11-15
Nysätra
Nysätra
34
Jakobsdotter
Alma Katarina
1884-06-02
Nordmaling
Järnäs/Kråken
35
Jakobsdotter
Alma Maria
1893-02-28
Norsjö
Risliden
36
Jakobsdotter
Alma Maria
1884-01-12
Nordmaling
Hummelholm
37
Jakobsdotter
Alma Sofia
1870-06-12
Nordmaling
Lögdeå
38
Jakobsdotter
Alma Sofia
1882-04-23
Nordmaling
Hörnsjö
39
Jakobsdotter
Alma Teresia
1871-07-07
Nordmaling
Örsbäck
40
Jakobsdotter
Alma Vilhelmina
1874-07-22
Umeå lands
Hörnefors
41
Jakobsdotter
Amalia Elonora
1852-07-11
Degerfors
Granön
42
Jakobsdotter
Amalia Karolina
1837-01-30
Nordmaling
Öre
43
Jakobsdotter
Amanda
1875-02-03
Bjurholm
Gravfors
44
Jakobsdotter
Amanda
1863-04-15
Nordmaling
Brattfors
45
Jakobsdotter
Amanda
1826-03-29
Skellefteå lands
islandsbäck
46
Jakobsdotter
Amanda
1865-10-03
Bjurholm
Slätmark
47
Jakobsdotter
Amanda
1885-07-27
??
??
48
Jakobsdotter
Amanda Helena
1865-05-09
Junsele
Hömyra
49
Jakobsdotter
Amanda Katarina
1868-03-02
Nordmaling
Lögdeå
50
Jakobsdotter
Amanda Kristina
1868-08-17
Grundsunda
Finna
51
Jakobsdotter
Amy Elfrida
1866-03-24
Burträsk
Gammelbyn
52
Jakobsdotter
Anna
1799-02-04
Umeå lands
Tavelsjö
53
Jakobsdotter
Anna
1835-02-11
Själevad
Själevad
54
Jakobsdotter
Anna
1771-01-04
Skellefteå lands
Tåme
55
Jakobsdotter
Anna
1776-06-20
Skellefteå lands
Furunäs
56
Jakobsdotter
Anna
1785-08-10
Nordmaling
Armsjö
57
Jakobsdotter
Anna
1783-01-08
Arnäs
Långvattnet
58
Jakobsdotter
Anna
1771-12-14
Junsele
Böle
59
Jakobsdotter
Anna
1786-03-24
Nordmaling
Öre
60
Jakobsdotter
Anna
1794-04-16
Umeå lands
Tavle
61
Jakobsdotter
Anna
1770-02-02
Sidensjö
Drömme
62
Jakobsdotter
Anna
1844-01-11
Själevad
Österbillsjö
63
Jakobsdotter
Anna
1812-04-07
Själevad
Österbillsjö
64
Jakobsdotter
Anna
1807-02-22
Själevad
Österbillsjö
65
Jakobsdotter
Anna
1786-02-20
Ramsele
Viken
66
Jakobsdotter
Anna
1792-08-24
Skellefteå lands
Rönnbäcken
67
Jakobsdotter
Anna
1781-02-04
Nora
Gavik
68
Jakobsdotter
Anna
1846-07-10
Själevad
Österalnäs
69
Jakobsdotter
Anna
1878-06-25
Nordmaling
Brattfors
70
Jakobsdotter
Anna
1877-07-18
Nordmaling
Brattfors
71
Jakobsdotter
Anna
1792-08-02
Bygdeå
Ultervattnet
72
Jakobsdotter
Anna
1831-03-29
Mo
Flärke
73
Jakobsdotter
Anna
1809-02-13
Skorped
Lövsjön
74
Jakobsdotter
Anna
1778-12-12
Själevads
Översjäla
75
Jakobsdotter
Anna
1877-12-13
Junsele
Kläppsjö
76
Jakobsdotter
Anna
1772-01-01
Junsele
Åkerbränna
77
Jakobsdotter
Anna
1847-03-15
Björna
Långviken
78
Jakobsdotter
Anna
1786-03-15
Själevad
Östansjö
79
Jakobsdotter
Anna
1787-01-13
Själevad
Hörnett
80
Jakobsdotter
Anna
1774-02-09
Umeå lands
Västerteg
81
Jakobsdotter
Anna
1818-04-26
Dorotea
Granliden
82
Jakobsdotter
Anna
1779-08-09
Lövånger
Böle
83
Jakobsdotter
Anna
1794-05-19
Lycksele
Siksele
84
Jakobsdotter
Anna
1828-03-14
Sidensjö
Å
85
Jakobsdotter
Anna
1773-06-27
Sidensjö
Uberg
86
Jakobsdotter
Anna
1799-01-15
Skellefteå lands
Frostkåge
87
Jakobsdotter
Anna
1870-07-25
Skellefteå lands
Bjurfors
88
Jakobsdotter
Anna Alfrida
1870-04-12
Bjurholm
Gravfors
89
Jakobsdotter
Anna Amanda
1863-11-23
Nordmaling
Lögdeå
90
Jakobsdotter
Anna Augusta
1865-04-09
Degerfors
Degerfors by
91
Jakobsdotter
Anna Barbro
1826-11-27
Junsele
Bölen
92
Jakobsdotter
Anna Brita
1819-08-12
Lycksele
Nyby
93
Jakobsdotter
Anna Brita
1784-04-20
Umeå lands
Ersmark
94
Jakobsdotter
Anna Brita
1791-12-24
Umeå lands
Högmyrsliden
95
Jakobsdotter
Anna Brita
1802-05-30
Burträsk
Åbyn
96
Jakobsdotter
Anna Brita
1815-05-21
Björna
Ryssjön
97
Jakobsdotter
Anna Brita
1808-04-29
Nordmaling
Balsjö
98
Jakobsdotter
Anna Brita
1839-09-28
Nordmaling
Öre
99
Jakobsdotter
Anna Brita
1840-01-19
Bjurholm
Lågsjö
100
Jakobsdotter
Anna Brita
1852-01-26
Umeå lands
Stenvall
101
Jakobsdotter
Anna Brita
1853-04-04
Edsele
Utanede
102
Jakobsdotter
Anna Brita
1853-06-13
Tåsjö
Norrby
103
Jakobsdotter
Anna Brita
1805-04-29
Umeå lands
Bullmark
104
Jakobsdotter
Anna Brita
1774-09-13
Bygdeå
Ratu
105
Jakobsdotter
Anna Brita
1869-06-10
Sidensjö
Källom
106
Jakobsdotter
Anna Brita
1781-11-21
Umeå lands
Röbäck
107
Jakobsdotter
Anna Brita
1847-09-23
Sidensjö
Överå
108
Jakobsdotter
Anna Brita
1775-11-14
Lövånger
Svarttjärn
109
Jakobsdotter
Anna Brita
1784-01-01
Umeå lands
Håkmark
110
Jakobsdotter
Anna Brita
1789-10-01
Umeå lands
Västerhiske
111
Jakobsdotter
Anna Brita
1866-10-17
Tåsjö
Norråken
112
Jakobsdotter
Anna Cecilia
1798-08-09
Nordmaling
Norrbyn
113
Jakobsdotter
Anna Charlotta
1837-02-07
Umeå lands
Djäkneböle
114
Jakobsdotter
Anna Charlotta
1830-02-21
Umeå lands
Selet
115
Jakobsdotter
Anna Charlotta
1804-01-11
Umeå lands
Tavelsjö
116
Jakobsdotter
Anna Charlotta
1810-09-16
Degerfors
Granön
117
Jakobsdotter
Anna Charlotta
1843-11-03
Umeå lands
Selet
118
Jakobsdotter
Anna Charlotta
1823-09-14
Umeå lands
Böleå
119
Jakobsdotter
Anna Charlotta Elisabet
1888-01-04
Åsele
Lövnäs
120
Jakobsdotter
Anna Dordea
1783-11-25
Umeå lands
Stöcke
121
Jakobsdotter
Anna Dordea
1806-08-07
Nordmaling
Aspeå
122
Jakobsdotter
Anna Dorotea
1834-12-08
Nordmaling
Ledusjö
123
Jakobsdotter
Anna Dorotea
1845-10-23
Nordmaling
Gräsmyr
124
Jakobsdotter
Anna Dorotea
1850-04-14
Dorotea
Påtas
125
Jakobsdotter
Anna Elina
1895-03-22
Malå
Fårträsk
126
Jakobsdotter
Anna Elisabet
1801-08-12
Degerfors
Furunäs
127
Jakobsdotter
Anna Elisabet
1817-11-09
Grundsunda
Nyland
128
Jakobsdotter
Anna Elisabet
1848-09-19
Nordmaling
Hyngelsböle
129
Jakobsdotter
Anna Elisabet
1809-04-13
Grundsunda
Nyland
130
Jakobsdotter
Anna Elisabet
1834-01-22
Gideå
Långvattnet
131
Jakobsdotter
Anna Elisabet
1812-07-16
Grundsunda
Nyland
132
Jakobsdotter
Anna Elisabet
1839-05-08
Lövånger
Svarttjärn
133
Jakobsdotter
Anna Elisabet
1856-08-04
Anundsjö
Önskan
134
Jakobsdotter
Anna Elisabet
1790-11-30
Skellefteå lands
Gagsmark
135
Jakobsdotter
Anna Elisabet
1874-04-08
Nysätra
Flarken
136
Jakobsdotter
Anna Elisabet
1812-10-26
Björna
Ryssjö
137
Jakobsdotter
Anna Elisabet
1819-09-10
Björna
Kärrsjö
138
Jakobsdotter
Anna Elisabet
1799-08-09
Umeå lands
Ytterhiske
139
Jakobsdotter
Anna Elisabet
1794-01-03
Umeå lands
Tavelsjö
140
Jakobsdotter
Anna Elisabet
1802-10-04
Umeå lands
Umeå lands
141
Jakobsdotter
Anna Elisabet
1775-08-03
Umeå lands
Sävar
142
Jakobsdotter
Anna Elisabet
1777
Umeå lands
Innertavle
143
Jakobsdotter
Anna Elisabet
1831-01-27
Grundsunda
Västanå
144
Jakobsdotter
Anna Emelia Sofia
1869-11-02
Bjurholm
Nylunda
145
Jakobsdotter
Anna Erika
1847-01-21
Nordmaling
Hallen
146
Jakobsdotter
Anna Erika
1845-03-18
Nordmaling
Öre
147
Jakobsdotter
Anna Erika
1851-06-05
Umeå lands
Holmsund
148
Jakobsdotter
Anna Erika
1861-01-17
Nordmaling
Mjösjö
149
Jakobsdotter
Anna Erika
1831-11-04
Lövånger
Svarttjärn
150
Jakobsdotter
Anna Erika
1840-01-01
Lövånger
Vebomark
151
Jakobsdotter
Anna Erika
1839-10-07
Dorotea
Häggås
152
Jakobsdotter
Anna Eufrosyna
1871-05-07
Degerfors
Degerfors
153
Jakobsdotter
Anna Eufrosyna
1874-12-06
Umeå lands
Sörmjöle
154
Jakobsdotter
Anna Eufrosyna Eugenia
1887-12-07
Vännäs
Vännäs
155
Jakobsdotter
Anna Eufrosynia
1852-07-24
Degerfors
Granön
156
Jakobsdotter
Anna Eugenia
1884-02-10
Dorotea
Fjälltuna
157
Jakobsdotter
Anna Evelina
1877-09-20
Sorsele
Juktnäs
158
Jakobsdotter
Anna Fredrika
1848-08-13
Degerfors
Kamsjön
159
Jakobsdotter
Anna Fredrika
1868-04-14
Vännäs
Vännäs
160
Jakobsdotter
Anna Fredrika
1866-07-01
Degerfors
Skivsjön
161
Jakobsdotter
Anna Fredrika
1858-05-09
Vännäs
Vännäs
162
Jakobsdotter
Anna Fredrika
1857-05-18
Vännäs
Stärkesmark
163
Jakobsdotter
Anna Fredrika
1865-02-05
Vännäs
Hällfors
164
Jakobsdotter
Anna Fredrika
1860-10-14
Vännäs
Hällfors
165
Jakobsdotter
Anna Fredrika
1839-10-25
Skellefteå lands
Hjoggböle
166
Jakobsdotter
Anna Gustava
1874-06-06
Bjurholm
Bjurholm
167
Jakobsdotter
Anna Gustava
1851-11-17
Norsjö
Svanfors
168
Jakobsdotter
Anna Gustava
1857-04-28
Umeå lands
Rödålund
169
Jakobsdotter
Anna Helena
1782-09-04
Nordmaling
Armsjö
170
Jakobsdotter
Anna Helena
1820-09-24
Nordmaling
Hummelholm
171
Jakobsdotter
Anna Helena
1800-02-14
Burträsk
Högsjöälv
172
Jakobsdotter
Anna Helena
1809-06-21
Nordmaling
Örsbäck
173
Jakobsdotter
Anna Jakobin
1857-02-06
Tåsjö
Rörström
174
Jakobsdotter
Anna Jakobina
1881-05-24
Norsjö
Hemmingen
175
Jakobsdotter
Anna Jakobsdotter
1795-05-18
Skellefteå lands
Heden
176
Jakobsdotter
Anna Johanna
1816-08-08
Nordmaling
Klöse
177
Jakobsdotter
Anna Johanna
1869-08-20
Umeå lands
Rismyrliden
178
Jakobsdotter
Anna Johanna
1826-12-01
Burträsk
Innansjön
179
Jakobsdotter
Anna Johanna
1855-11-02
Umeå lands
Snöttsjönäs
180
Jakobsdotter
Anna Johanna
1833-09-07
Bygdeå
Gullmark
181
Jakobsdotter
Anna Johanna
1849-05-25
Åsele
Solberg
182
Jakobsdotter
Anna Johanna
1821-08-22
Lycksele
Hornmyr
183
Jakobsdotter
Anna Josefina
1880-05-03
Skellefteå lands
Ursviken
184
Jakobsdotter
Anna Josefina
1867-06-22
Vännäs
Brån
185
Jakobsdotter
Anna Juliana
1849-01-15
Burträsk
Ljusvattnet
186
Jakobsdotter
Anna Karolina
1864-08-20
Bjurholm
Balfors
187
Jakobsdotter
Anna Karolina
1855-06-23
Nordmaling
Hummelholm
188
Jakobsdotter
Anna Karolina
1845-02-25
Nordmaling
Örsbäck
189
Jakobsdotter
Anna Karolina
1871-08-09
Nordmaling
Rundvik
190
Jakobsdotter
Anna Karolina
1873-04-02
Burträsk
Brännan
191
Jakobsdotter
Anna Karolina
1826-09-19
Åsele
Gafsele
192
Jakobsdotter
Anna Karolina
1868-02-29
Bygdeå
Alkvittern
193
Jakobsdotter
Anna Karolina
1862-12-31
Fredrika
Trehörningsjö
194
Jakobsdotter
Anna Karolina
1843-07-09
Nordmaling
Gräsmyr
195
Jakobsdotter
Anna Karolina
1843-08-13
Nordmaling
Hallen
196
Jakobsdotter
Anna Karolina
1850-03-13
Umeå lands
Baggböle såg
197
Jakobsdotter
Anna Karolina
1842-11-30
Umeå lands
Innertavle
198
Jakobsdotter
Anna Karolina
1875-08-25
Degerfors
Tväråträsk
199
Jakobsdotter
Anna Karolina
1876-02-27
Nysätra
Hertsånger
200
Jakobsdotter
Anna Karolina
1833-01-23
Anundsjö
Stavarn
201
Jakobsdotter
Anna Karolina
1874-11-22
Stensele
Skarvsjö
202
Jakobsdotter
Anna Katarina
1846-10-11
Gideå
Långvattnet
203
Jakobsdotter
Anna Katarina
1811-07-05
Burträsk
Tallträsk
204
Jakobsdotter
Anna Katarina
1841-01-10
Nordmaling
Öre
205
Jakobsdotter
Anna Katarina
1804-08-19
Burträsk
Villvattnet
206
Jakobsdotter
Anna Katarina
1778-12-30
NederLuleå
Avan
207
Jakobsdotter
Anna Katarina
1850-04-16
Norsjö
Mensträsk
208
Jakobsdotter
Anna Katarina
1861-09-02
Nordmaling
Rönnholm
209
Jakobsdotter
Anna Katarina
1787
??
??
210
Jakobsdotter
Anna Katarina
1788-03-24
Nordmaling
Örsbäck
211
Jakobsdotter
Anna Katarina
1825-03-05
Nordmaling
Lögdeå
212
Jakobsdotter
Anna Katarina
1836-01-21
Nordmaling
Hyngelsböle
213
Jakobsdotter
Anna Katarina
1856-09-28
Nordmaling
Fällfors
214
Jakobsdotter
Anna Katarina
1823-10-22
Skellefteå lands
Bjurfors
215
Jakobsdotter
Anna Katarina
1858-06-26
Umeå lands
Grubbe
216
Jakobsdotter
Anna Katarina
1833-03-23
Sävar
Pålsböle
217
Jakobsdotter
Anna Katarina
1776-11-17
Skellefteå lands
Storträsk
218
Jakobsdotter
Anna Katarina
1864-12-14
Vännäs
Brån
219
Jakobsdotter
Anna Katarina
1864-07-05
Vännäs
Stärkesmark
220
Jakobsdotter
Anna Katarina
1774-11-12
Bygdeå
Överklinten
221
Jakobsdotter
Anna Katarina
1824-06-08
Burträsk
Svarttjärn
222
Jakobsdotter
Anna Katarina
1824-06-16
Nordmaling
Gräsmyr
223
Jakobsdotter
Anna Katarina
1798-09-25
Burträsk
Tallträsk
224
Jakobsdotter
Anna Katarina
1821-01-06
Lövånger
Bissjön
225
Jakobsdotter
Anna Katarina
1842-08-05
Nordmaling
Djupsjö
226
Jakobsdotter
Anna Katarina
1771-03-08
Nordmaling
Järnäs
227
Jakobsdotter
Anna Katarina
1865-09-03
Bjurholm
Norrström
228
Jakobsdotter
Anna Katarina
1791-04-06
Nordmaling
Ottervattnet
229
Jakobsdotter
Anna Katarina
1786-11-19
Nordmaling
Ottervattnet
230
Jakobsdotter
Anna Katarina
1843-02-16
Bjurholm
Nyåker
231
Jakobsdotter
Anna Katarina
1826-01-15
Gideå
Långvattnet
232
Jakobsdotter
Anna Katarina
1789-05-07
Bygdeå
Överklinten
233
Jakobsdotter
Anna Katarina
1793-06-07
Umeå lands
Klabböle
234
Jakobsdotter
Anna Katarina
1853-06-13
Sidensjö
Drömme
235
Jakobsdotter
Anna Katarina
1825-08-07
Umeå lands
Nyby
236
Jakobsdotter
Anna Katarina
1770 cirka
Bygdeå
Bygdeå
237
Jakobsdotter
Anna Katarina
1798-12-16
Umeå lands
Mickelsträsk
238
Jakobsdotter
Anna Katarina
1775-09-17
Umeå lands
Röbäck
239
Jakobsdotter
Anna Katarina
1826-11-16
Fjällsjö
Backe
240
Jakobsdotter
Anna Katarina
1811-02-17
Bygdeå
Lugnet
241
Jakobsdotter
Anna Katarina
1839-02-05
Umeå lands
Västerhiske
242
Jakobsdotter
Anna Katarina
1774-04-23
Nysätra
Hertsånger
243
Jakobsdotter
Anna Katarina
1832-01-31
Junsele
Kläppsjö
244
Jakobsdotter
Anna Katarina
1832-01-30
Anundsjö
Kläppsjö
245
Jakobsdotter
Anna Katarina
1829-01-05
Skellefteå lands
Stavaträsk
246
Jakobsdotter
Anna Katarina
1796-10-13
Bygdeå
Dalkarlså
247
Jakobsdotter
Anna Katarina
1858-10-18
Norsjö
Kvammarn
248
Jakobsdotter
Anna Kristina
1834-11-27
Bjurholm
Brännland
249
Jakobsdotter
Anna Kristina
1834-05-07
Fredrika
Stennäs
250
Jakobsdotter
Anna Kristina
1819-01-28
Fredrika
Grafsjö
251
Jakobsdotter
Anna Kristina
1804-02-17
Lycksele
Siksele
252
Jakobsdotter
Anna Kristina
1840-10-13
Vännäs
Spöland
253
Jakobsdotter
Anna Kristina
1861-01-20
Vännäs
Spöland
254
Jakobsdotter
Anna Kristina
1803-10-24
Umeå lands
Röbäck
255
Jakobsdotter
Anna Kristina
1857-11-18
Vännäs
Spöland
256
Jakobsdotter
Anna Kristina
1793-12-13
Nordmaling
Hyngelsböle
257
Jakobsdotter
Anna Kristina
1799-06-10
Nordmaling
Lögdeå
258
Jakobsdotter
Anna Kristina
1789-05-13
Nordmaling
Aspeå
259
Jakobsdotter
Anna Kristina
1773-08-26
Nordmaling
Järnäs
260
Jakobsdotter
Anna Kristina
1803-08-29
Nordmaling
Klöse
261
Jakobsdotter
Anna Kristina
1865-10-03
Bjurholm
Lidbäck
262
Jakobsdotter
Anna Kristina
1860-01-01
Nordmaling
Hörnsjö
263
Jakobsdotter
Anna Kristina
1853-08-18
Nordmaling
Gräsmyr
264
Jakobsdotter
Anna Kristina
1854-03-19
Nordmaling
Hörnsjö
265
Jakobsdotter
Anna Kristina
1804-12-27
Skellefteå lands
Bjirån
266
Jakobsdotter
Anna Kristina
1891-10-04
Sidensjö
Nolås
267
Jakobsdotter
Anna Kristina
1825-03-24
Själevad
Nordanås
268
Jakobsdotter
Anna Kristina
1782-12-18
Sidensjö
Ödsbyn
269
Jakobsdotter
Anna Kristina
1872-01-14
Anundsjö
Fällkäl
270
Jakobsdotter
Anna Kristina
1870-02-28
Anundsjö
Norrflärke
271
Jakobsdotter
Anna Kristina
1800-05-01
Anundsjö
Grundtjärn
272
Jakobsdotter
Anna Kristina
1824-11-30
Robertsfors
Robertsfors
273
Jakobsdotter
Anna Kristina
1863-12-24
Umeå lands
Holmsund
274
Jakobsdotter
Anna Kristina
1806
Burträsk
Bygdsiljum
275
Jakobsdotter
Anna Kristina
1857-08-18
Nordmaling
Sunnansjö
276
Jakobsdotter
Anna Kristina
1822-06-02
Umeå lands
Tredingen
277
Jakobsdotter
Anna Kristina
1827-06-17
Björna
Björna by
278
Jakobsdotter
Anna Kristina
1822-02-04
Gideå
Nordsjö
279
Jakobsdotter
Anna Kristina
1793
Degerfors
Degerfors
280
Jakobsdotter
Anna Kristina
1848-03-26
Bjurholm
Högås
281
Jakobsdotter
Anna Kristina
1833-06-30
Bjurholm
Brännland
282
Jakobsdotter
Anna Kristina
1860-01-31
Nordmaling
Sunnansjö
283
Jakobsdotter
Anna Kristina
1858-04-17
Tåsjö
Brattbäcken
284
Jakobsdotter
Anna Kristina
1832-03-21
Umeå lands
Hössjö
285
Jakobsdotter
Anna Kristina
1801
Nätra
Nätra
286
Jakobsdotter
Anna Kristina
1833-04-06
Fredrika
Stennäs
287
Jakobsdotter
Anna Kristina
1773-09-17
Umeå lands
Degernäs
288
Jakobsdotter
Anna Kristina
1799-06-01
Umeå lands
Röbäck
289
Jakobsdotter
Anna Kristina
1897-07-24
Tärna
Joesjö
290
Jakobsdotter
Anna Kristina
1838-07-21
Umeå lands
Överboda
291
Jakobsdotter
Anna Kristina
1808-06-12
Burträsk
Burträsk
292
Jakobsdotter
Anna Kristina
1827-11-13
Umeå lands
Skravelsjö
293
Jakobsdotter
Anna Leontina
1870-01-12
Norsjö
Farutjäln
294
Jakobsdotter
Anna Lovisa
1843-09-30
Degerfors
Granön
295
Jakobsdotter
Anna Lovisa
1774-04-15
Umeå lands
Klabbböle
296
Jakobsdotter
Anna Lovisa
1845-10-13
Jörn
Högtjäln
297
Jakobsdotter
Anna Lovisa
1820-09-16
Nordmaling
Aspeå
298
Jakobsdotter
Anna Lovisa
1871-04-10
Nordmaling
Ledusjö
299
Jakobsdotter
Anna Lovisa
1871-07-08
Nordmaling
Ledusjö
300
Jakobsdotter
Anna Lovisa
1849-10-19
Vilhelmina
Lövberg
301
Jakobsdotter
Anna Lovisa
1850-09-13
Lövånger
Hökmark
302
Jakobsdotter
Anna Lovisa
1859-10-01
Nysätra
Flarken
303
Jakobsdotter
Anna Lovisa
1851-07-12
Vilhelmina
Lövberg
304
Jakobsdotter
Anna Lovisa
1848-10-09
Umeå lands
Västerhiske
305
Jakobsdotter
Anna Lovisa
1852-09-14
Umeå lands
Österteg
306
Jakobsdotter
Anna Lovisa
1854-12-24
Stensele
Skarvsjö
307
Jakobsdotter
Anna Lovisa
1871-06-28
Tåsjö
Lillviken
308
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1790-10-22
Umeå lands
Tavelsjö
309
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1821-12-17
Bjurholm
Bjurholm
310
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1860-05-10
Bjurholm
Slätmark
311
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1828-02-08
Sävar
Botsmark
312
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1810-10-06
Umeå lands
Nyland
313
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1836-12-10
Vännäs
Jämtböle
314
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1833-03-31
Nordmaling
Örsbäck
315
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1811-04-11
Lövånger
Vallen
316
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1796-11-25
Bygdeå
Sjulsmark
317
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1863-07-28
Gideå
Kantsjö
318
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1823-06-09
Skellefteå lands
Petikträsk
319
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1830-02-15
Nordmaling
Ledusjö
320
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1823-04-28
Nordmaling
Orrböle
321
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1822-11-22
Bygdeå
Bobacken
322
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1831-06-17
Sävar
Bullmark
323
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1784-10-03
Skellefteå lands
Böle
324
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1856-04-30
Nordmaling
Brattsbacka
325
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1857-09-09
Nordmaling
Brattsbacka
326
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1862-11-13
Björna
Björna
327
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1802-02-17
Umeå lands
Håkmark
328
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1842-10-02
Bjurholm
Sunnanå
329
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1834-05-29
Bjurholm
Högås
330
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1857-08-02
Nordmaling
Nyåker
331
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1837-02-10
Bjurholm
Nyby
332
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1798-11-11
Nordmaling
Ottervattnet
333
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1838-11-17
Umeå lands
Innertavle
334
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1846-02-28
Degerfors
Storsävarträsk
335
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1845-08-25
Degerfors
Röbäck
336
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1873-07-13
Vännäs
Harrselefors
337
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1824-01-26
Nysätra
Hertsånger
338
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1835-05-31
Sävar
Bullmark
339
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1784-11-15
Umeå lands
Österteg
340
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1815-03-13
Umeå lands
Vännäs
341
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1847-01-25
Åsele
Kvällträsk
342
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1785-03-27
Umeå lands
Gravmark
343
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1806-11-14
Umeå lands
Degernäs
344
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1788-09-02
Umeå lands
Ytterhiske
345
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1862-02-12
Gideå
Kantsjö
346
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1776-02-02
Umeå lands
Brattby
347
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1826-07-16
Degerfors
Granön
348
Jakobsdotter
Anna Magdalena
1804
Skellefteå lands
Drängsmark
349
Jakobsdotter
Anna Maglena
1847-12-29
Åsele
Långvattnet
350
Jakobsdotter
Anna Margareta
1828-12-31
Bjurholm
Högås
351
Jakobsdotter
Anna Margareta
1833-09-30
Nordmaling
Djupsjö
352
Jakobsdotter
Anna Margareta
1805-11-03
Degerfors
Degerfors
353
Jakobsdotter
Anna Margareta
1839-10-09
Gideå
Flärke
354
Jakobsdotter
Anna Margareta
1838-06-15
Degerfors
Degerfors by
355
Jakobsdotter
Anna Margareta
1817-01-26
Burträsk
Andersvattnet
356
Jakobsdotter
Anna Margareta
1824-06-08
Norsjö
Bastutjärn
357
Jakobsdotter
Anna Margareta
1808-12-03
Nordmaling
Hummelholm
358
Jakobsdotter
Anna Margareta
1823-01-20
Nordmaling
Hummelholm
359
Jakobsdotter
Anna Margareta
1822-02-03
Nordmaling
Norrbyn
360
Jakobsdotter
Anna Margareta
1781-01-29
Nordmaling
Olofsfors
361
Jakobsdotter
Anna Margareta
1782-11-28
Nordmaling
Mullsjö
362
Jakobsdotter
Anna Margareta
1813-07-09
Nordmaling
Aspeå
363
Jakobsdotter
Anna Margareta
1807-04-26
Grundsunda
Önska
364
Jakobsdotter
Anna Margareta
1825-07-24
Grundsunda
Västanå
365
Jakobsdotter
Anna Margareta
1778-02-13
Umeå lands
Brattby
366
Jakobsdotter
Anna Margareta
1814-07-16
Nordmaling
Orrböle
367
Jakobsdotter
Anna Margareta
1790-07-23
Skellefteå lands
Ålund
368
Jakobsdotter
Anna Margareta
1787-03-18
Skellefteå lands
Drängsmark
369
Jakobsdotter
Anna Margareta
1812-08-14
Skellefteå lands
Finnträsk
370
Jakobsdotter
Anna Margareta
1812-08-29
Skorped
Uberg
371
Jakobsdotter
Anna Margareta
1849-09-20
Arjeplog
Njarg
372
Jakobsdotter
Anna Margareta
1851-03-28
Umeå lands
Grisbacka
373
Jakobsdotter
Anna Margareta
1805-12-25
Skellefteå lands
Bjurselet
374
Jakobsdotter
Anna Margareta
1844-07-27
Bjurholm
Bastuträsk
375
Jakobsdotter
Anna Margareta
1815-12-20
Gideå
Nordsjö
376
Jakobsdotter
Anna Margareta
1793
Umeå lands
Vännäs
377
Jakobsdotter
Anna Margareta
1844-10-06
Nordmaling
Hummelholm
378
Jakobsdotter
Anna Margareta
1791-08-26
Degerfors
Granön
379
Jakobsdotter
Anna Margareta
1777-04-23
Nordmaling
Mullsjö
380
Jakobsdotter
Anna Margareta
1792-09-09
Bygdeå
Överklinten
381
Jakobsdotter
Anna Margareta
1821-02-22
Skorped
Lännäs
382
Jakobsdotter
Anna Margareta
1843-05-05
Norsjö
Norsjö
383
Jakobsdotter
Anna Margareta
1790-09-26
Umeå lands
Ytterhiske
384
Jakobsdotter
Anna Margareta
1825-05-13
Degerfors
Ekorrsele
385
Jakobsdotter
Anna Margareta
1796-08-04
Bygdeå
Ytterklinten
386
Jakobsdotter
Anna Margareta
1784-01-21
Umeå lands
Gravmark
387
Jakobsdotter
Anna Margareta
1777-12-17
Umeå lands
Sävar
388
Jakobsdotter
Anna Margareta
1789-12-01
Umeå lands
Gravmark
389
Jakobsdotter
Anna Margareta
1792-06-24
Umeå lands
Österteg
390
Jakobsdotter
Anna Margareta
1833-01-02
Skellefteå lands
Medle
391
Jakobsdotter
Anna Margareta
1829-01-10
Umeå lands
Röbäck
392
Jakobsdotter
Anna Margareta
1851-08-10
Jörn
Missenträsk
393
Jakobsdotter
Anna Maria
1843-05-11
Jörn
Träskholm
394
Jakobsdotter
Anna Maria
1843-06-25
Nordmaling
Tallberg
395
Jakobsdotter
Anna Maria
1785-02-29
Grundsunda
Kasa
396
Jakobsdotter
Anna Maria
1799-04-02
Arnäs
Sillviken
397
Jakobsdotter
Anna Maria
1834-06-21
Bygdeå
Ultervattnet
398
Jakobsdotter
Anna Maria
1833-12-23
Umeå lands
Österteg
399
Jakobsdotter
Anna Maria
1834-12-20
Umeå lands
Österteg
400
Jakobsdotter
Anna Maria
1830-05-04
Skorped
Byvattnet
401
Jakobsdotter
Anna Maria
1857-04-06
Umeå lands
Stugunäs
402
Jakobsdotter
Anna Maria
1784-09-26
Burträsk
Svarttjärn
403
Jakobsdotter
Anna Maria
1859-12-25
Bjurholm
Ottervattnet
404
Jakobsdotter
Anna Maria
1820-11-05
Nordmaling
Tallberg
405
Jakobsdotter
Anna Maria
1813-01-30
Umeå lands
Stöcksjö
406
Jakobsdotter
Anna Maria
1808-02-15
Umeå lands
Röbäck
407
Jakobsdotter
Anna Maria
1869-08-21
Vännäs
Hällfors
408
Jakobsdotter
Anna Maria
1885-12-28
Lycksele
Knaften
409
Jakobsdotter
Anna Maria
1838-03-18
Sävar
Sävar
410
Jakobsdotter
Anna Maria
1842-12-31
Arvidsjaur
Mörttjärn
411
Jakobsdotter
Anna Maria
1841-01-25
Skarstad
Skarstad
412
Jakobsdotter
Anna Matilda
1860-01-25
Degerfors
Granön
413
Jakobsdotter
Anna Matilda
1878-12-08
Degerfors
Abborrtjärn
414
Jakobsdotter
Anna Matilda
1876-08-16
Nordmaling
Aspeå
415
Jakobsdotter
Anna Matilda
1868-05-22
Åsele
Åsele
416
Jakobsdotter
Anna Matilda
1881-02-23
Degerfors
Bjurfors
417
Jakobsdotter
Anna Matilda
1863-01-17
Åsele
Storsjö
418
Jakobsdotter
Anna Matilda
1858-06-28
Lycksele
Ruskträsk
419
Jakobsdotter
Anna Matilda
1855-05-10
Degerfors
Åttonträsk
420
Jakobsdotter
Anna Matilda
1858-10-19
Degerfors
Granön
421
Jakobsdotter
Anna Märta
1886-01-02
Själevad
Själevad
422
Jakobsdotter
Anna Märta
1886-01-02
Själevad
Västerbillsjö
423
Jakobsdotter
Anna Märta
1875-12-10
Anundsjö
Solberg
424
Jakobsdotter
Anna Märta
1797-02-20
Fjällsjö
Orrnäs
425
Jakobsdotter
Anna Märta
1869-09-10
Mo
Mo
426
Jakobsdotter
Anna Märta
1850-07-10
Skorped
Byvattnet
427
Jakobsdotter
Anna Sara
1781-11-20
Lycksele
Siksele
428
Jakobsdotter
Anna Serafia
1902-09-04
Degerfors
Tegsnäs
429
Jakobsdotter
Anna Sofia
1876-10-13
Vännäs
Hjoggsjö
430
Jakobsdotter
Anna Sofia
1816-10-12
Umeå lands
Röbäck
431
Jakobsdotter
Anna Sofia
1809-12-15
Lycksele
Björksele
432
Jakobsdotter
Anna Sofia
1825-04-11
Lövånger
Vallen
433
Jakobsdotter
Anna Sofia
1847-10-03
Nordmaling
Gräsmyr
434
Jakobsdotter
Anna Sofia
1873-12-02
Umeå lands
Kroksjö
435
Jakobsdotter
Anna Sofia
1871-10
Umeå lands
Kasamark
436
Jakobsdotter
Anna Sofia
1831-04-25
Vännäs
Vännäs
437
Jakobsdotter
Anna Sofia
1840-10-30
Vännäs
Stärkesmark
438
Jakobsdotter
Anna Sofia
1863-04-22
Sävar
Hjoggmark
439
Jakobsdotter
Anna Sofia
1856-02-29
Nätra
Norrsvedje
440
Jakobsdotter
Anna Sofia
1853-07-09
Nätra
Norrsvedje
441
Jakobsdotter
Anna Sofia
1855-08-11
Umeå lands
Västteg
442
Jakobsdotter
Anna Sofia
1832-09-18
Burträsk
Söderby
443
Jakobsdotter
Anna Sofia
1843-09-29
Sävar
Tväråmark
444
Jakobsdotter
Anna Teolinda
1887-10-10
Åsele
Gafsele
445
Jakobsdotter
Anny Sofia
1900-08-09
Bjurholm
Högås
446
Jakobsdotter
Antonia
1857-08-31
Umeå lands
Västerteg
447
Jakobsdotter
Aqvilina Albertina Elisabet
1874-05-17
Dorotea
Väster-Ormsjö
448
Jakobsdotter
Astrid Gustava
1896-05-02
Åsele
Lövnäs
449
Jakobsdotter
Astrid Matilda
1895-10-25
Nordmaling
Högland
450
Jakobsdotter
Augusta
1890-08-19
Bjurholm
Högås
451
Jakobsdotter
Augusta
1851-02-23
Nordmaling
Hyngelsböle
452
Jakobsdotter
Augusta
1873-06-17
Nordmaling
Hallen
453
Jakobsdotter
Augusta
1879-02-14
Nordmaling
Gräsmyr
454
Jakobsdotter
Augusta Lovisa
1871-02-22
Nordmaling
Aspeå
455
Jakobsdotter
Augusta Sofia
1871-02-24
Degerfors
Tegsnäset
456
Jakobsdotter
Barbro Charlotta
1836-01-22
Bjurholm
Brännland
457
Jakobsdotter
Barbro Helena
1837-11-26
Vännäs
Spöland
458
Jakobsdotter
Barbro Helena
1865-06-03
Vännäs
Forsbacka
459
Jakobsdotter
Barbro Katarina
1803-06-29
Skellefteå lands
Bjurfors
460
Jakobsdotter
Barbro Katarina
1785-11-12
Skellefteå lands
Stavaträsk
461
Jakobsdotter
Barbro Kristina
1806-07-28
Nordmaling
Örsbäck
462
Jakobsdotter
Barbro Kristina
1866-06-18
Bjurholm
Ottervattnet
463
Jakobsdotter
Barbro Kristina
1784-08-29
Umeå lands
Grubbe
464
Jakobsdotter
Barbro Kristina
1801-03-27
Umeå lands
Innertavle
465
Jakobsdotter
Barbro Lovisa
1825-03-19
Bjurholm
Klubbsjö
466
Jakobsdotter
Barbro Lovisa
1825-08-11
Umeå lands
Spöland
467
Jakobsdotter
Barbro Magdalena
1813-08-27
Nordmaling
Norrbyn
468
Jakobsdotter
Barbro Magdalena
1834-06-06
Nordmaling
Örsbäck
469
Jakobsdotter
Barbro Magdalena
1800-01-28
Umeå lands
Håkmark
470
Jakobsdotter
Barbro Magdalena
1827-04-07
Bjurholm
Strömåker
471
Jakobsdotter
Barbro Margareta
1784-09-10
Umeå lands
Tavle
472
Jakobsdotter
Barbro Margareta
1808-01-31
Nordmaling
Norrbyn
473
Jakobsdotter
Barbro Margareta
1822-04-03
Nysätra
Nysätra
474
Jakobsdotter
Beata
1781-09-07
Nysätra
Flarken
475
Jakobsdotter
Beata
1796-02-28
Bygdeå
Överklinten
476
Jakobsdotter
Beata
1801-10-07
Sidensjö
Nyland
477
Jakobsdotter
Beata
1775-07-22
Lövånger
Vebomark
478
Jakobsdotter
Beda Alfrida
1884-12-30
Nordmaling
Torrböle
479
Jakobsdotter
Beda Isidora
1896-09-29
Lycksele
Rusksele
480
Jakobsdotter
Beda Linnea Maria
1900-02-11
Nordmaling
Hörnsjö
481
Jakobsdotter
Bernhardina Maria
1892-12-15
Tärna
Joesjö
482
Jakobsdotter
Betty Jakobina
1889-06-20
Nysätra
Ånäset
483
Jakobsdotter
Betty Karolina
1888-01-21
Lycksele
Rusksele
484
Jakobsdotter
Betty Margareta
1895-11-05
Malå
Malåträsk 2
485
Jakobsdotter
Botilda Johanna
1843-05-02
Junsele
Tara
486
Jakobsdotter
Brita
1786-01
Grundsunda
Banafjäl
487
Jakobsdotter
Brita
1784-01-21
Nordmaling
Armsjö
488
Jakobsdotter
Brita
1790-08-03
Nordmaling
Örsbäck
489
Jakobsdotter
Brita
1788-09-15
Nordmaling
Hyngelsböle
490
Jakobsdotter
Brita
1816-06-05
Nordmaling
Mjösjö
491
Jakobsdotter
Brita
1797-11-27
Skellefteå lands
Drängsmark
492
Jakobsdotter
Brita
1799-09-17
Vilhelmina
Lappmarken
493
Jakobsdotter
Brita
1865-03-29
Gävleborg
Norrala
494
Jakobsdotter
Brita
1835-03-13
Anundsjö
Kubbe
495
Jakobsdotter
Brita
1874-07-29
Anundsjö
Norrflärke
496
Jakobsdotter
Brita
1789-04-02
Skellefteå lands
Varuträsk
497
Jakobsdotter
Brita
1807-09-24
Själevad
Österalnö 1
498
Jakobsdotter
Brita
1791-06-25
Nordmaling
Bjurholm
499
Jakobsdotter
Brita
1786-03-15
Själevad
Östansjö
500
Jakobsdotter
Brita
1824-01-01
Skorped
Ottmyran
501
Jakobsdotter
Brita
1772-05-10
Lövånger
Bodan
502
Jakobsdotter
Brita
1861-05-03
Sidensjö
Drömme
503
Jakobsdotter
Brita
1777-02-11
Nysätra
Hertsånger
504
Jakobsdotter
Brita
1796-03-24
Själevad
Nordanås
505
Jakobsdotter
Brita
1816-04-02
Dorotea
Långsele
506
Jakobsdotter
Brita
1782-04-29
Skellefteå lands
Ostvik
507
Jakobsdotter
Brita
1795-04-03
Arvidsjaur
Missenträsk
508
Jakobsdotter
Brita
1820-10-28
Burträsk
Villvattnet
509
Jakobsdotter
Brita Albertina
1858-05-20
Umeå lands
Mickelsträsk
510
Jakobsdotter
Brita Elisabet
1787-12-08
Nordmaling
Bjurholm
511
Jakobsdotter
Brita Elisabet
1797-05-27
Grundsunda
Fanby
512
Jakobsdotter
Brita Elisabet
1800-05
Nordmaling
Nyåker
513
Jakobsdotter
Brita Elisabet
1827-01-27
Grundsunda
Finna
514
Jakobsdotter
Brita Elisabet
1803-02-27
Nordmaling
Vitvattnet
515
Jakobsdotter
Brita Elisabet
1815-09-21
Anundsjö
Grundtjärn
516
Jakobsdotter
Brita Elisabet
1827-05-10
Robertsfors
Robertsfors
517
Jakobsdotter
Brita Erika
1872-07-26
Tåsjö
Lillviken
518
Jakobsdotter
Brita Helena
1811-03-30
Nordmaling
Aspeå
519
Jakobsdotter
Brita Helena
1855-01-13
Nordmaling
Gräsmyr
520
Jakobsdotter
Brita Helena
1803-01-12
Bygdeå
Överklinten
521
Jakobsdotter
Brita Helena
1841-02-22
Tåsjö
Norrsjö
522
Jakobsdotter
Brita Huldina
1897-04-26
Anundsjö
Solberg
523
Jakobsdotter
Brita Johanna
1819-02-14
Lycksele
Rusksele
524
Jakobsdotter
Brita Johanna
1843-06-21
Nordmaling
Hyngelsböle
525
Jakobsdotter
Brita Johanna
1853-04-29
Lövånger
Önnesmark
526
Jakobsdotter
Brita Johanna
1842-03-28
Lycksele
Norrbäck
527
Jakobsdotter
Brita Johanna
1857-11-17
Umeå lands
Ersmark
528
Jakobsdotter
Brita Johanna
1847-01-20
Nordmaling
Hummelholm
529
Jakobsdotter
Brita Johanna
1830-08-08
Bjurholm
Brån
530
Jakobsdotter
Brita Johanna
1825-09-25
Bygdeå
Bjänsjön
531
Jakobsdotter
Brita Johanna
1851-05-11
Burträsk
Bodbyn
532
Jakobsdotter
Brita Karolina
1840-07-06
Nordmaling
Ledusjö
533
Jakobsdotter
Brita Karolina
1835-03-05
Grundsunda
Banafjäl
534
Jakobsdotter
Brita Karolina
1851-08-10
Degerfors
Storsävarträsk
535
Jakobsdotter
Brita Katarina
1803-03-22
Nordmaling
Norrbyn
536
Jakobsdotter
Brita Katarina
1818-07-25
Degerfors
Degerfors
537
Jakobsdotter
Brita Katarina
1855-08-19
Degerfors
Skivsjön
538
Jakobsdotter
Brita Katarina
1818-10-03
Nordmaling
Hummelholm
539
Jakobsdotter
Brita Katarina
1849-12-19
Nordmaling
Mullsjö
540
Jakobsdotter
Brita Katarina
1868-04-29
Timrå
Näs
541
Jakobsdotter
Brita Katarina
1808-06-16
Arnäs
Hjälta
542
Jakobsdotter
Brita Katarina
1821-12-24
Skellefteå lands
Petikträsk
543
Jakobsdotter
Brita Katarina
1804-12-27
Skellefteå lands
Bjurån
544
Jakobsdotter
Brita Katarina
1831-10-07
Norsjö
Risliden
545
Jakobsdotter
Brita Katarina
1817-08-22
Skellefteå lands
Klutmark
546
Jakobsdotter
Brita Katarina
1846-06-02
Degerfors
Rödå
547
Jakobsdotter
Brita Katarina
1790-07-04
Degerfors
Granön
548
Jakobsdotter
Brita Katarina
1809-09-09
Nordmaling
Genberg
549
Jakobsdotter
Brita Katarina
1783-04-19
Umeå lands
Grubbe
550
Jakobsdotter
Brita Katarina
1788-04-15
Umeå lands
Österteg
551
Jakobsdotter
Brita Katarina
1830-10-18
Anundsjö
Mellansel
552
Jakobsdotter
Brita Katarina
1787-01-20
Umeå lands
Norrfors
553
Jakobsdotter
Brita Katarina
1773-10-17
Umeå lands
Västerteg
554
Jakobsdotter
Brita Katarina
1833-09-16
Sävar
Storliden
555
Jakobsdotter
Brita Katarina
1862-08-06
Anundsjö
Brandkäl
556
Jakobsdotter
Brita Kristina
1804-02-25
Nordmaling
Örsbäck
557
Jakobsdotter
Brita Kristina
1804-03-09
Lövånger
Vallen
558
Jakobsdotter
Brita Kristina
1775-11-28
Nordmaling
Långed
559
Jakobsdotter
Brita Kristina
1816-08-26
Nordmaling
Orrböle
560
Jakobsdotter
Brita Kristina
1810-05-24
Nordmaling
Hummelholm
561
Jakobsdotter
Brita Kristina
1852-08-11
Nordmaling
Mullsjö
562
Jakobsdotter
Brita Kristina
1829-10-22
Nordmaling
Bjerten
563
Jakobsdotter
Brita Kristina
1863-05-08
Mo
Skortsjö
564
Jakobsdotter
Brita Kristina
1795-12-17
Burträsk
Bygdsiljum
565
Jakobsdotter
Brita Kristina
1786-05-17
Burträsk
Åträsk
566
Jakobsdotter
Brita Kristina
1840-09-28
Fredrika
Grönåker
567
Jakobsdotter
Brita Kristina
1776-08-20
Lövånger
Kåsböle
568
Jakobsdotter
Brita Kristina
1816-02-17
Nysätra
Hertsånger
569
Jakobsdotter
Brita Kristina
1851-07-17
Nätra
Norrsvedje
570
Jakobsdotter
Brita Kristina
1808-03-10
Skellefteå lands
Bjursele
571
Jakobsdotter
Brita Kristina
1780-11-12
Umeå lands
Innertavle
572
Jakobsdotter
Brita Kristina
1824-02-06
Mo
Skortsjö
573
Jakobsdotter
Brita Kristina
1865-04-08
Björna
Mörtsjö
574
Jakobsdotter
Brita Kristina
1839-07-16
Bygdeå
Ultervattnet
575
Jakobsdotter
Brita Kristina
1836-02-12
Skellefteå lands
Medle
576
Jakobsdotter
Brita Lovisa
1821-12-09
Nordmaling
Lögdeå
577
Jakobsdotter
Brita Lovisa
1825-07-07
Nordmaling
Aspeå
578
Jakobsdotter
Brita Lovisa
1817-08-02
Nordmaling
Norrbyn
579
Jakobsdotter
Brita Magdalena
1838-08-11
Nordmaling
Mo
580
Jakobsdotter
Brita Magdalena
1827-07-17
Nordmaling
Tallberg
581
Jakobsdotter
Brita Magdalena
1792-06-14
Skellefteå lands
Ragnvaldsträsk
582
Jakobsdotter
Brita Magdalena
1859-10-26
Tåsjö
Rörström
583
Jakobsdotter
Brita Magdalena
1837-01-17
Lövånger
Gärde
584
Jakobsdotter
Brita Margareta
1807-06-07
Skellefteå lands
Drängsmark
585
Jakobsdotter
Brita Margareta
1811-11-10
Grundsunda
Utås
586
Jakobsdotter
Brita Margareta
1850-08-01
Nordmaling
Hummelholm
587
Jakobsdotter
Brita Margareta
1806-04-03
Nordmaling
Ledusjö
588
Jakobsdotter
Brita Margareta
1808-10-24
Grundsunda
Högen
589
Jakobsdotter
Brita Margareta
1806-06-10
Nordmaling
Ledusjö
590
Jakobsdotter
Brita Margareta
1785-11-25
Skellefteå lands
Burvik
591
Jakobsdotter
Brita Margareta
1858-05-19
Bjurholm
Norrström
592
Jakobsdotter
Brita Margareta
1810-08-22
Burträsk
Långträsk
593
Jakobsdotter
Brita Margareta
1793-11-08
Skellefteå lands
Gagsmark
594
Jakobsdotter
Brita Maria
1841-05-04
Björna
Långviken
595
Jakobsdotter
Brita Maria
1802-05-01
Lövånger
Vebomark
596
Jakobsdotter
Brita Maria
1814-08-04
Skellefteå
Bjurselet
597
Jakobsdotter
Brita Maria
1865-07-04
Björna
Björna
598
Jakobsdotter
Brita Maria
1873-05-19
Mo
Gottne
599
Jakobsdotter
Brita Ottilia
1888-05-27
Själevad
Västerbillsjö
600
Jakobsdotter
Brita Sara
1879-05-01
Anundsjö
Solberg
601
Jakobsdotter
Brita Sara
1835-06-14
Mo
Flärke
602
Jakobsdotter
Brita Sofia
1838-11-08
Nordmaling
Gräsmyr
603
Jakobsdotter
Brita Teresia
1885-12-10
Bjurholm
Bjurholm
604
Jakobsdotter
Brita Ulrika
1826-03-27
Nordmaling
Högland
605
Jakobsdotter
Brita Ulrika
1843-06-01
Bjurholm
Bastuträsk
606
Jakobsdotter
Brita Ulrika
1830-01-24
Bygdeå
Gullmark
607
Jakobsdotter
Brita Ulrika
1824-10-22
Umeå lands
Tredingen
608
Jakobsdotter
Brita Ulrika
1815-06-12
Sorsele
Ånäset
609
Jakobsdotter
Brita Ulrika
1806-01-14
Umeå lands
Långviken
610
Jakobsdotter
Cecilia
1770-10-06
Nordmaling
Norrbyn
611
Jakobsdotter
Charlotta
1825-01-22
Nordmaling
Norrbyn
612
Jakobsdotter
Charlotta
1857-09-30
Bjurholm
Näsmark
613
Jakobsdotter
Charlotta
1772-11-05
Umeå lands
Mjösjö
614
Jakobsdotter
Charlotta
1811-04-20
Bygdeå
Sjulsmark
615
Jakobsdotter
Charlotta Gustava
1823-07-20
Degerfors
Degerfors
616
Jakobsdotter
Charlotta Lovisa
1816-04-11
Degerfors
Degerfors
617
Jakobsdotter
Charlotta Lovisa
1802-05-17
Umeå lands
Teg
618
Jakobsdotter
Charlotta Lovisa
1845-08-17
Degerfors
Tegsnäset
619
Jakobsdotter
Charlotta Sofia
1811-06-01
Degerfors
Degerfors
620
Jakobsdotter
Charlotta Sofia
1860-10-15
Degerfors
Bastusele
621
Jakobsdotter
Charlotta Sofia
1840-07-10
Degerfors
Rödå
622
Jakobsdotter
Charlotta Ulrika
1804-08-19
Degerfors
Granön
623
Jakobsdotter
Christina Margareta
1799-03-05
Skellefteå lands
Falmark
624
Jakobsdotter
Delina Viktoria
1882-08-30
Nordmaling
Högland
625
Jakobsdotter
Dina Alexandra
1905-02-15
Åsele
Sörstrand
626
Jakobsdotter
Dordea
1782-08-17
Nordmaling
Hyngelsböle
627
Jakobsdotter
Dordea
1774-06-07
Nordmaling
Ledusjö
628
Jakobsdotter
Dordea
1811-09-26
Nordmaling
Ledusjö
629
Jakobsdotter
Dorotea
1779
Piteå stad
Piteå stad
630
Jakobsdotter
Dorotea Magdalena
1813-12-13
Nordmaling
Hummelholm
631
Jakobsdotter
Dorotea Magdalena
1813-08-07
Nordmaling
Högland
632
Jakobsdotter
Ebba Elisabet
1915-08-14
Åsele
Lomsjö
633
Jakobsdotter
Eda Aguelina
1887-06-05
Burträsk
Brännan
634
Jakobsdotter
Edit Henrietta
1878-06-16
Dorotea
Mårdsjö
635
Jakobsdotter
Edit Johanna Augusta
1882-09-12
Stensele
Luspen
636
Jakobsdotter
Edit Josefina
1904-02-04
Malå
Aspliden
637
Jakobsdotter
Edit Sofia
1908-09-14
Anundsjö
Järvberget
638
Jakobsdotter
Edla Maria
1893-02-27
Nordmaling
Aspeå
639
Jakobsdotter
Elin Helena
1864-07-31
Nordmaling
Långed
640
Jakobsdotter
Elin Josefina
1889-07-19
Nordmaling
Gräsmyr
641
Jakobsdotter
Elin Karolina
1872-04-22
Nordmaling
Lögdeå
642
Jakobsdotter
Elin Karolina
1880-08-01
Degerfors
Bjursele
643
Jakobsdotter
Elin Maria
1885-06-23
Lövånger
Gärde
644
Jakobsdotter
Elin Sofia
1874-01-16
Nordmaling
Rundvik
645
Jakobsdotter
Elina Gustava
1871-06-13
Umeå lands
Mickelsträsk
646
Jakobsdotter
Elisabet
1781-02-02
Skellefteå lands
Ostvik
647
Jakobsdotter
Elisabet
1783-02-02
Nordmaling
Norsjö
648
Jakobsdotter
Elisabet
1812-01-06
Arnäs
Hjälta
649
Jakobsdotter
Elisabet
1802-04-05
Arnäs
Sillviken
650
Jakobsdotter
Elisabet
1775-11-26
Själevad
Kärrsjö
651
Jakobsdotter
Elisabet
1786
Nätra
Skule
652
Jakobsdotter
Elisabet
1837-09-08
Junsele
Krånge
653
Jakobsdotter
Elisabet
1840-07-29
Anundsjö
Grundtjärn
654
Jakobsdotter
Elisabet
1777-03-17
Nordmaling
Ledusjö
655
Jakobsdotter
Elisabet
1775-08-11
Umeå lands
Mjösjö
656
Jakobsdotter
Elisabet
1835-05-18
Gideå
Långvattnet
657
Jakobsdotter
Elisabet
1811-09-02
Skorped
Lövsjön
658
Jakobsdotter
Elisabet
1804-01-17
Lycksele
Bastuträsk
659
Jakobsdotter
Elisabet
1800-05-19
Junsele
Eden
660
Jakobsdotter
Elisabet
1785
Multrå?
Multrå?
661
Jakobsdotter
Elisabet
1770-07-24
Skellefteå lands
Ersmark
662
Jakobsdotter
Elisabet
1782-10-01
Skellefteå lands
Långträsk 3
663
Jakobsdotter
Elisabet
1805-04-25
Skellefteå lands
Frostkåge
664
Jakobsdotter
Elisabet
1820 cirka
Ström
Ström
665
Jakobsdotter
Elisabet Erika
1831-06-08
Åsele
Holmträsk
666
Jakobsdotter
Elisabet Gustava
1824-10-04
Nordmaling
Aspeå
667
Jakobsdotter
Elisabet Johanna
1829-05-26
Nordmaling
Aspeå
668
Jakobsdotter
Elisabet Johanna
1820-06-11
Nordmaling
Aspeå
669
Jakobsdotter
Elisabet Johanna
1846-03-29
Grundsunda
Gideåbacka
670
Jakobsdotter
Elisabet Johanna
1856-10-29
Junsele
Böle
671
Jakobsdotter
Elisabet Johanna
1874-04-26
Lycksele
Söderfors
672
Jakobsdotter
Elisabet Johanna
1872-11-06
Stensele
Skarvsjö
673
Jakobsdotter
Elisabet Johanna
1841-08-16
Burträsk
Bursiljum
674
Jakobsdotter
Elisabet Karolina
1855-11-25
Björna
Kärrsjö
675
Jakobsdotter
Elisabet Katarina
1836-01-09
Fredrika
Stennäs
676
Jakobsdotter
Elisabet Katarina
1802-02-09
Umeå lands
Tavelsjö
677
Jakobsdotter
Elisabet Katarina
1839-09-17
Degerfors
Degerfors
678
Jakobsdotter
Elisabet Katarina
1774-12-29
Nordmaling
Olofsfors
679
Jakobsdotter
Elisabet Katarina
1807-04-12
Nordmaling
Lögdeå
680
Jakobsdotter
Elisabet Katarina
1795-02-26
Umeå lands
Mickelträsk
681
Jakobsdotter
Elisabet Katarina
1814-12-16
Degerfors
Helsingfors
682
Jakobsdotter
Elisabet Katarina
1793-10-05
Skellefteå lands
Skellefteå lands
683
Jakobsdotter
Elisabet Katarina
1825-10-16
Umeå lands
Jämtböle
684
Jakobsdotter
Elisabet Katarina
1862-07-15
Degerfors
Degerfors by
685
Jakobsdotter
Elisabet Katarina
1792-06-01
Umeå lands
Västerhiske
686
Jakobsdotter
Elisabet Katarina
1828-06-13
Degerfors
Granön
687
Jakobsdotter
Elisabet Katarina
1818-07-10
Lycksele
Björksele
688
Jakobsdotter
Elisabet Katarina
1852-03-31
Fredrika
Remmaren
689
Jakobsdotter
Elisabet Katarina
1813-08-03
Umeå lands
Innertavle
690
Jakobsdotter
Elisabet Katarina
1779-02-16
Umeå lands
Sävar
691
Jakobsdotter
Elisabet Katarina
1825-03-30
Umeå lands
Stöcksjö
692
Jakobsdotter
Elisabet Katarina
1806-10-04
Lycksele
Vindelgransele
693
Jakobsdotter
Elisabet Kristina
1807-06-19
Grundsunda
Nyland
694
Jakobsdotter
Elisabet Kristina
1838-04-23
Lövånger
Svarttjärn
695
Jakobsdotter
Elisabet Kristina
1841-07-25
Skorped
Byvattnet
696
Jakobsdotter
Elisabet Kristina
1845-07-25
Björna
Långviken
697
Jakobsdotter
Elisabet Kristina
1815-10-03
Skorped
Lövsjön
698
Jakobsdotter
Elisabet Magdalena
1789-08-30
Umeå lands
Ytterhiske
699
Jakobsdotter
Elisabet Magdalena
1859-04-22
Vilhelmina
Malgovik
700
Jakobsdotter
Elisabet Margareta
1798-03-31
Bygdeå
Dalkarlså
701
Jakobsdotter
Elisabet Margareta
1827-12-01
Vännäs
Nyby
702
Jakobsdotter
Elisabet Maria
1828-08-10
Burträsk
Söderby
703
Jakobsdotter
Elisabet Märta
1820-02-20
Sidensjö
Stig
704
Jakobsdotter
Elisabet Märta
1820-02-28
Sidensjö
Stig
705
Jakobsdotter
Elisabet Sofia
1827-08-16
Nordmaling
Orrböle
706
Jakobsdotter
Elisabet Sofia
1848-09-17
Degerfors
Granön
707
Jakobsdotter
Elisabet Tulliana
1859-02-23
Åsele
Kvällträsk
708
Jakobsdotter
Elisabet Vilhelmina
1865-10-18
Grundsunda
Husums sågverk
709
Jakobsdotter
Elisif Alfrida
1890-12-14
Malå
Brunträsk
710
Jakobsdotter
Elma Johanna
1866-03-07
Örträsk
Örträsk
711
Jakobsdotter
Elma Vitalia
1893-11-27
Degerfors
Tegsnäs
712
Jakobsdotter
Elonora
1849-01-01
Fredrika
Stennäs
713
Jakobsdotter
Elonora
1846-05-25
Fredrika
Stennäs
714
Jakobsdotter
Elsa Kristina
1902-10-04
Själevad
Fors
715
Jakobsdotter
Elvina Antonetta
1893-04-25
Nordmaling
Hummelholm
716
Jakobsdotter
Elvira Katarina
1896-01-20
Degerfors
Tegsnäs
717
Jakobsdotter
Emelia Albertina Johanna
1890-01-06
Åsele
Gafsele
718
Jakobsdotter
Emma
1880-10-09
Vännäs
Vänfors
719
Jakobsdotter
Emma Amalia
1874-05-09
Dorotea
Dorotea
720
Jakobsdotter
Emma Charlotta
1876-10-29
Vännäs
Hällfors
721
Jakobsdotter
Emma Charlotta
1841-07-15
Burträsk
Söderby
722
Jakobsdotter
Emma Elisabet
1851-07-28
Åsele
Gafsele
723
Jakobsdotter
Emma Elisabet
1853-06-26
Åsele
Gafsele
724
Jakobsdotter
Emma Eufrosyna
1875-06-21
Lycksele
Rusksele
725
Jakobsdotter
Emma Fredrika
1856-05-19
Norsjö
Svansele
726
Jakobsdotter
Emma Helena
1878-04-18
Vännäs
Vännäs
727
Jakobsdotter
Emma Karolina
1877-08-02
Nordmaling
Ledusjö
728
Jakobsdotter
Emma Karolina
1887-02-26
Vännäs
Hjoggsjö
729
Jakobsdotter
Emma Katarina
1795-06-22
Åsele
Ormsjö
730
Jakobsdotter
Emma Kristina
1864-11-13
Umeå lands
Brattby
731
Jakobsdotter
Emma Lovisa
1854-03-26
Umeå lands
Västteg
732
Jakobsdotter
Emma Margareta
1869-03-12
Bygdeå
Djäkneboda
733
Jakobsdotter
Emma Sofia
1874-04-10
Vännäs
Vännäs
734
Jakobsdotter
Erika
1857-06-08
Bjurholm
Högås
735
Jakobsdotter
Erika
1857-01-01
Umeå lands
Holmsund
736
Jakobsdotter
Erika
1863-05-03
Nordmaling
Sunnansjö
737
Jakobsdotter
Erika
1855-11-10
Bjurholm
Näsmark
738
Jakobsdotter
Erika
1842-10-20
Åsele
Tjäl
739
Jakobsdotter
Erika Agata
1845-05-12
Åsele
Kvällträsk
740
Jakobsdotter
Erika Augusta
1877-01-31
Burträsk
Bygdeträsk
741
Jakobsdotter
Erika Dorotea
1842-06-24
Nordmaling
Ledusjö
742
Jakobsdotter
Erika Eugenia
1873-01-21
Umeå lands
Hörnefors
743
Jakobsdotter
Erika Gustava
1872-05-26
Nordmaling
Aspeå
744
Jakobsdotter
Erika Gustava
1826-10-04
Nordmaling
Lögdeå
745
Jakobsdotter
Erika Johanna
1845-02-22
Nordmaling
Öresund
746
Jakobsdotter
Ester
1862-03-04
Norsjö
Svansele
747
Jakobsdotter
Ester Emerentina
1883-04-13
Umeå lands
Hörnefors
748
Jakobsdotter
Ester Johanna
1893-03-05
Nordmaling
Gräsmyr
749
Jakobsdotter
Ester Karolina
1900-04-28
Anundsjö
Risbäck
750
Jakobsdotter
Ester Vilhelmina
1877-07-10
Lycksele
Hornmyr
751
Jakobsdotter
Ester Vilhelmina
1895-03-17
Ramsele
Ramsele
752
Jakobsdotter
Eufrosyne
1846-07-02
Skellefteå lands
Gärdsmark
753
Jakobsdotter
Eva
1826-05-14
Bjurholm
Klubbsjö
754
Jakobsdotter
Eva
1789-11-08
Nordmaling
Armsjö
755
Jakobsdotter
Eva
1803-01-02
Nordmaling
Öre
756
Jakobsdotter
Eva
1844-10-11
Nordmaling
Brattsbacka
757
Jakobsdotter
Eva
1799-06-25
Skellefteå lands
Bjurfors
758
Jakobsdotter
Eva
1807-08-21
Skellefteå lands
Finnfors
759
Jakobsdotter
Eva
1786-08-12
Skellefteå lands
Rönnbäcken
760
Jakobsdotter
Eva
1850-11-19
Junsele
Bölen
761
Jakobsdotter
Eva Albertina
1864-07-26
Lövånger
Hökmark
762
Jakobsdotter
Eva Amalia
1840-06-20
Lycksele
Björksele
763
Jakobsdotter
Eva Augusta
1867-10-21
Burträsk
Sidberget
764
Jakobsdotter
Eva Augusta
1866-02-03
Jörn
Jörn
765
Jakobsdotter
Eva Charlotta
1842-07-24
Burträsk
Träskliden
766
Jakobsdotter
Eva Elisabet
1843-02-27
Lycksele
Rödingsträsk
767
Jakobsdotter
Eva Elisabet
1843-02-27
Lycksele
Rödingträsk
768
Jakobsdotter
Eva Elisabet
1799-06-26
Umeå lands
Norrfors
769
Jakobsdotter
Eva Elisabet
1839-03-28
Skellefteå lands
Medle
770
Jakobsdotter
Eva Erika
1858-05-04
Åsele
Gafsele
771
Jakobsdotter
Eva Gustava
1888-07-22
Norsjö
Avaliden
772
Jakobsdotter
Eva Gustava
1841-10-22
Skellefteå lands
Gärdsmark
773
Jakobsdotter
Eva Johanna
1847-02-13
Degerfors
Kamsjön
774
Jakobsdotter
Eva Johanna
1852-11-19
Vännäs
Spöland
775
Jakobsdotter
Eva Johanna
1878-06-08
Skellefteå lands
Bjurfors
776
Jakobsdotter
Eva Johanna
1824-07-29
Grundsunda
Lakamark
777
Jakobsdotter
Eva Johanna
1857-09-08
Umeå lands
Umeå lands
778
Jakobsdotter
Eva Johanna
1859-11-09
Umeå lands
Österteg
779
Jakobsdotter
Eva Johanna
1799-04-25
Degerfors
Granön
780
Jakobsdotter
Eva Johanna
1849-07-23
Vännäs
Vännäs
781
Jakobsdotter
Eva Johanna
1888-11-25
Burträsk
Strandholm
782
Jakobsdotter
Eva Karolina
1857-08-06
Degerfors
Granö
783
Jakobsdotter
Eva Karolina
1829-03-25
Lycksele
Hornmyr
784
Jakobsdotter
Eva Karolina
1879-09-28
Lycksele
Söderfors
785
Jakobsdotter
Eva Karolina
1868-10-02
Bjurholm
Lidbäck
786
Jakobsdotter
Eva Karolina
1817-02-13
Lycksele
Nyby
787
Jakobsdotter
Eva Karolina
1869-01-15
Stensele
Skarvsjö
788
Jakobsdotter
Eva Karolina
1858-06-13
Stensele
Skarvsjö
789
Jakobsdotter
Eva Karolina
1846-03-13
Stensele
Pauträsk
790
Jakobsdotter
Eva Karolina Vilhelmina
1868-11-16
Lycksele
Knaften
791
Jakobsdotter
Eva Katarina
1833-12-13
Lycksele
Rusksele
792
Jakobsdotter
Eva Katarina
1835-05-01
Jörn
Svartliden
793
Jakobsdotter
Eva Katarina
1796-06-08
Arnäs
Sillviken
794
Jakobsdotter
Eva Katarina
1804-04-15
Norsjö
Heden
795
Jakobsdotter
Eva Katarina
1799-11-07
Burträsk
Bodbyn
796
Jakobsdotter
Eva Katarina
1780-03-25
Lövånger
Svarttiärn
797
Jakobsdotter
Eva Katarina
1819-10-20
Degerfors
Ekorrsele
798
Jakobsdotter
Eva Katarina
1789-06-10
Umeå lands
Degernäs
799
Jakobsdotter
Eva Kristina
1830-05-19
Umeå lands
Röbäck
800
Jakobsdotter
Eva Kristina
1824-11-16
Skellefteå lands
Bjurfors
801
Jakobsdotter
Eva Kristina
1833-01-18
Umeå lands
Mickelsträsk
802
Jakobsdotter
Eva Kristina
1827-01-27
Norsjö
Bastutjärn
803
Jakobsdotter
Eva Kristina
1828-06-11
Dorotea
Granliden
804
Jakobsdotter
Eva Kristina
1850-01-28
Vilhelmina
Stalon
805
Jakobsdotter
Eva Kristina
1796-11-02
Skellefteå lands
Böle
806
Jakobsdotter
Eva Kristina
1808-09-01
Skellefteå lands
Norsjö
807
Jakobsdotter
Eva Kristina
1811-03-23
Skellefteå lands
Bjurselet
808
Jakobsdotter
Eva Kristina
1847-03-21
Bjurholm
Mellansjö
809
Jakobsdotter
Eva Kristina
1841-12-24
Bjurholm
Nyåker
810
Jakobsdotter
Eva Kristina
1789-10-24
Umeå lands
Tavelsjö
811
Jakobsdotter
Eva Kristina
1826-05-20
Burträsk
Bodbyn
812
Jakobsdotter
Eva Kristina
1858-05-23
Fredrika
Trehörningsjö
813
Jakobsdotter
Eva Kristina
1832-10-11
Umeå lands
Mickelsträsk
814
Jakobsdotter
Eva Kristina
1808-09-01
Skellefteå lands
Norsjö
815
Jakobsdotter
Eva Lovisa
1835-08-25
Arvidsjaur
Mörttjärn
816
Jakobsdotter
Eva Lovisa
1871-08-13
Junsele
Vallen
817
Jakobsdotter
Eva Magdalena
1833-11-22
Jokkmokk
Jokkmokk
818
Jakobsdotter
Eva Magdalena
1844-06-04
Fredrika
Stennäs
819
Jakobsdotter
Eva Margareta
1847-10-06
Jörn
Högtjäln
820
Jakobsdotter
Eva Margareta
1820-09-07
Nordmaling
Norrbyn
821
Jakobsdotter
Eva Margareta
1849-06-01
Norsjö
Svanfors
822
Jakobsdotter
Eva Margareta
1839-08-28
Burträsk
Söderby
823
Jakobsdotter
Eva Margareta
1829-01-02
Burträsk
Bygdsiljum
824
Jakobsdotter
Eva Maria
1801-06-18
Skellefteå lands
Skellefteå lands
825
Jakobsdotter
Eva Maria
1787-03-16
Skellefteå lands
Storträsk
826
Jakobsdotter
Eva Maria
1800-07-09
Degerfors
Furunäs
827
Jakobsdotter
Eva Maria
1776-11
Umeå lands
Mjösjö
828
Jakobsdotter
Eva Maria
1784-09-24
Umeå lands
Degernäs
829
Jakobsdotter
Eva Maria
1840-11-08
Stensele
Skarvsjö
830
Jakobsdotter
Eva Maria
1795-08-08
Lycksele
Siksele
831
Jakobsdotter
Eva Maria
1876-11-27
Jörn
Granbergsträsk
832
Jakobsdotter
Eva Matilda
1857-02-07
Degerfors
Kamsjön
833
Jakobsdotter
Eva Sofia
1845-02-14
Lycksele
Björksele
834
Jakobsdotter
Eva Sofia
1823-09-18
Umeå lands
Hörnefors
835
Jakobsdotter
Eva Sofia
1857-11-04
Degerfors
Tegsnäset
836
Jakobsdotter
Eva Ulrika
1791-01-23
Umeå lands
Tavelsjö
837
Jakobsdotter
Eva Ulrika
1836-05-15
Skellefteå lands
Stavaträsk
838
Jakobsdotter
Eva Vilhelmina
1876-12-24
Vilhelmina
Skansholm
839
Jakobsdotter
Evelina Agata
1880-01-27
Stensele
Kyrkberget
840
Jakobsdotter
Fredrika
1887-07-25
Vännäs
Kallhögen
841
Jakobsdotter
Fredrika
1809-04-06
Umeå lands
Bullmark
842
Jakobsdotter
Fredrika
1816-02-02
Skellefteå lands
Kyrkobordet
843
Jakobsdotter
Fredrika Charlotta
1833-09-30
Bygdeå
Ytterklinten
844
Jakobsdotter
Fredrika Charlotta
1861-03-06
Umeå lands
Grisbacka
845
Jakobsdotter
Fredrika Gustava
1827-08-30
Nordmaling
Aspeå
846
Jakobsdotter
Fredrika Johanna
1841-02-12
Nordmaling
Öre
847
Jakobsdotter
Freja Augusta Kristina
1864-07-17
Lycksele
Lycksele
848
Jakobsdotter
Frida Maria
1880-12-26
Grundsunda
Gideåbacka
849
Jakobsdotter
Frida Sofia
1882-10-21
Degerfors
Lövliden
850
Jakobsdotter
Gertrud
1810-05-13
Junsele
Eden
851
Jakobsdotter
Gertrud Katarina
1853-09-22
Vilhelmina
Stalon
852
Jakobsdotter
Gertrud Magdalena
1880-07-01
Dorotea
Fjälltuna
853
Jakobsdotter
Gertud Karolina
1848-04-01
Dorotea
Mårdsjö
854
Jakobsdotter
Greta Karolina
1862-08-27
Gideå
Grundsjö
855
Jakobsdotter
Gunhild
1903-04-19
Nordmaling
Högland
856
Jakobsdotter
Gustava
1823-07-26
Nordmaling
Norrbyn
857
Jakobsdotter
Gustava
1853-05-26
Nordmaling
Hummelholm
858
Jakobsdotter
Gustava Helena
1837-09-15
Nordmaling
Hyngelsböle
859
Jakobsdotter
Gustava Maria
1887-08-09
Malå
Fårträsk
860
Jakobsdotter
Göta Maria
1880-04-06
Vilhelmina
Svannäs
861
Jakobsdotter
Hanna Eugenia
1880-02-10
Norsjö
Kattisträsk
862
Jakobsdotter
Hanna Josefina
1884-10-28
Umeå lands
Brattby
863
Jakobsdotter
Hanna Karolina
1878-11-13
Vännäs
Hällfors
864
Jakobsdotter
Hanna Katarina
1877-01-06
Nordmaling
Hörnsjö
865
Jakobsdotter
Hanna Katarina
1887-10-28
Nordmaling
Hörnsjö
866
Jakobsdotter
Hanna Lovisa
1883-03-29
Umeå lands
Brattby
867
Jakobsdotter
Hanna Teodolinda
1888-04-11
Nordmaling
Hummelholm
868
Jakobsdotter
Hedda Charlotta
1848-12-04
Jörn
Träskholm
869
Jakobsdotter
Hedda Maria
1850-11-01
Nordmaling
Hummelholm
870
Jakobsdotter
Hedvig
1836-05-13
Norsjö
Bastutjärn
871
Jakobsdotter
Hedvig Eufrosyna
1863-01-04
Norsjö
Svanfors
872
Jakobsdotter
Hedvig Kristina
1871-12-01
Bjurholm
Slätmark
873
Jakobsdotter
Hedvig Laura Vilhelmina
1897-02-01
Malå
Malåträsk
874
Jakobsdotter
Hedvig Sofia
1890-11-16
Norsjö
Risliden
875
Jakobsdotter
Helena
1787-01-18
Nordmaling
Armsjö
876
Jakobsdotter
Helena
1803-12-15
Nordmaling
Ledusjö
877
Jakobsdotter
Helena
1854-08-13
Nordmaling
Torrböle
878
Jakobsdotter
Helena
1827-12-29
Bjurholm
Klubbsjö
879
Jakobsdotter
Helena
1783-12-30
Nordmaling
Hyngelsböle
880
Jakobsdotter
Helena
1863-02-01
Nordmaling
Hörnsjö
881
Jakobsdotter
Helena
1783-02-08
Lycksele
Granby
882
Jakobsdotter
Helena
1797-12-03
Nordmaling
Örsbäck
883
Jakobsdotter
Helena
1858-02-25
Degerfors
Skivsjön
884
Jakobsdotter
Helena
1790 cirka
Ny Karleby
Munsala
885
Jakobsdotter
Helena
1779-08-10
Junsele
Böle
886
Jakobsdotter
Helena
1840-06-24
Junsele
Eden
887
Jakobsdotter
Helena
1828-06-23
Junsele
Eden
888
Jakobsdotter
Helena
1794-06-15
Arvidsjaur
Missenträsk
889
Jakobsdotter
Helena Brita
1812-04-12
Ådals Liden
Lidgatu
890
Jakobsdotter
Helena Charlotta
1834-09-14
Nordmaling
Ledusjö
891
Jakobsdotter
Helena Charlotta
1850-02-22
Nordmaling
Örsbäck
892
Jakobsdotter
Helena Dorotea
1841-10-14
Tåsjö
Rörström
893
Jakobsdotter
Helena Erika
1842-09-24
Tåsjö
Norrby
894
Jakobsdotter
Helena Ingeborg
1906-08-15
Lycksele
Rusksele
895
Jakobsdotter
Helena Johanna
1835-09-15
Nordmaling
Tallberg
896
Jakobsdotter
Helena Katarina
1785-07-22
Umeå lands
Håkmark
897
Jakobsdotter
Helena Katarina
1794-10-03
Umeå lands
Norrfors
898
Jakobsdotter
Helena Kristina
1790-03-25
Grundsunda
Saluböle
899
Jakobsdotter
Helena Lovisa
1837-03-28
Nordmaling
Gräsmyr
900
Jakobsdotter
Helena Sofia
1839-12-12
Nordmaling
Örsbäck
901
Jakobsdotter
Helena Sofia
1846-05-09
Nordmaling
Bredvik
902
Jakobsdotter
Helena Ulrika
1818-11-02
Nordmaling
Norrbyn
903
Jakobsdotter
Helena Ulrika
1826-05-05
Nordmaling
Norrbyn
904
Jakobsdotter
Helga Cecilia
1903-09-16
Lycksele
Rusksele
905
Jakobsdotter
Helga Nanna Lovisa
1861-11-01
Burträsk
Gammelbyn
906
Jakobsdotter
Henny Agata
1887-08-19
Örträsk
Örträsk
907
Jakobsdotter
Henny Johanna
1883-03-25
Lycksele
Hornmyr
908
Jakobsdotter
Hilda Albertina
1879-04-11
Junsele
Vällingberget
909
Jakobsdotter
Hilda Charlotta
1880-08-03
Umeå lands
Väster Teg
910
Jakobsdotter
Hilda Charlotta
1869-05-20
Dorotea
Mårdsjö
911
Jakobsdotter
Hilda Erika
1872-02-09
Degerfors
Degerfors
912
Jakobsdotter
Hilda Eufrusina
1872-11-14
Sorsele
Bockträsk
913
Jakobsdotter
Hilda Josefina
1880-11-08
Sorsele
Juktnäs
914
Jakobsdotter
Hilda Kristina
1875-03-12
Nordmaling
Lögdeå
915
Jakobsdotter
Hilda Maria
1873-04-03
Nordmaling
Lögdeå
916
Jakobsdotter
Hilda Maria
1883-11-04
Nordmaling
Hörnsjö
917
Jakobsdotter
Hilda Maria
1866-05-05
Degerfors
Granön
918
Jakobsdotter
Hilda Maria
1874-04-19
Sävar
Ytterstmark
919
Jakobsdotter
Hilda Sofia
1884-05-09
Degerfors
Tväråträsk
920
Jakobsdotter
Hildur Charlotta
1888-10-29
Norsjö
Norrbrännan
921
Jakobsdotter
Hildur Kristina
1895-08-30
Norsjö
Risliden
922
Jakobsdotter
Hilma Amanda
1876-02-06
Bjurholm
Häggnäs
923
Jakobsdotter
Hilma Aqvilina
1865-06-13
Vilhelmina
Hacksjö
924
Jakobsdotter
Hilma Augusta
1913-01-16
Anundsjö
Järvberget
925
Jakobsdotter
Hilma Augusta
1870-09-27
Lycksele
Yppersta
926
Jakobsdotter
Hilma Eugenia
1880-12-03
Nordmaling
Torrböle
927
Jakobsdotter
Hilma Karolina
1879-05-01
Åsele
Storsjö
928
Jakobsdotter
Hilma Katarina
1902-02-17
Åsele
Sörstrand
929
Jakobsdotter
Hilma Kristina
1890-08-06
Norsjö
Norrbrännan
930
Jakobsdotter
Hilma Margareta
1875-11-11
Bygdeå
Korssjön
931
Jakobsdotter
Hilma Maria Elisabet
1887-03-24
Malå
Rentjärn
932
Jakobsdotter
Hilma Olivia
1890-05-21
Vännäs
Kallhögen
933
Jakobsdotter
Hilma Ottilia
1886-04-13
Umeå lands
Hörnefors
934
Jakobsdotter
Hilma Sofia
1897-04-20
Malå
Fårträsk
935
Jakobsdotter
Hilma Sofia
1880-01-20
Lycksele
Knaften
936
Jakobsdotter
Hilma Teodelinda
1898-07-11
Nordmaling
Hörnsjö
937
Jakobsdotter
Hulda Augusta
1876-05-24
Bjurholm
Sunnanå
938
Jakobsdotter
Hulda Elisabet
1861-01-24
Nordmaling
Ava
939
Jakobsdotter
Hulda Elonora
1871-05-24
Nordmaling
Ottjärn
940
Jakobsdotter
Hulda Eugenia
1880-09-05
Degerfors
Sundö
941
Jakobsdotter
Hulda Fredrika
1877-01-06
Lövånger
Hötjärn
942
Jakobsdotter
Hulda Gustava
1870-04-10
Nordmaling
Sunnansjö
943
Jakobsdotter
Hulda Helena
1866-05-13
Umeå lands
Brattby
944
Jakobsdotter
Hulda Henrietta
1878-03-17
Burträsk
Brännan
945
Jakobsdotter
Hulda Karolina
1887-06-05
Bygdeå
Tväråmark
946
Jakobsdotter
Hulda Karolina
1866-03-16
Nordmaling
Mjösjö
947
Jakobsdotter
Hulda Katarina
1869-12-14
Nordmaling
Lögdeå
948
Jakobsdotter
Hulda Katarina
1881-11-23
Degerfors
Tväråträsk
949
Jakobsdotter
Hulda Maria
1885-01-12
Nordmaling
Hummelholm
950
Jakobsdotter
Hulda Maria
1875-02-17
Sorsele
Juktnäs
951
Jakobsdotter
Hulda Matilda
1867-01-10
Nordmaling
Sunnansjö
952
Jakobsdotter
Hulda Sofia
1872-03-03
Umeå lands
Hörnefors
953
Jakobsdotter
Hulda Sofia
1872-07-11
Degerfors
Granön
954
Jakobsdotter
Hulda Theolinda
1877-03-03
Norsjö
Svanfors
955
Jakobsdotter
Ida Evelina
1895-09-28
Åsele
Sörstrand
956
Jakobsdotter
Ida Fredrika
1874-10-08
Sorsele
Bockträsk
957
Jakobsdotter
Ida Hildur Andrietta
1899-02-22
Åsele
Lomsjö
958
Jakobsdotter
Ida Karolina
1858-01-21
Grundsunda
Finna
959
Jakobsdotter
Ida Karolina
1871-02-24
Bjurholm
Nordås
960
Jakobsdotter
Ida Karolina
1863-04-30
Nysätra
Flarken
961
Jakobsdotter
Ida Karolina
1878-08-04
Skellefteå lands
Ursviken
962
Jakobsdotter
Ida Katarina
1878-08-01
Nordmaling
Torrböle
963
Jakobsdotter
Ida Kristina
1886-08-10
Nordmaling
Hummelholm
964
Jakobsdotter
Ida Kristina
1907-09-24
Malå
Aspliden
965
Jakobsdotter
Ida Kristina
1869-07-29
Sorsele
Juktnäs
966
Jakobsdotter
Ida Maria Eugenia
1876-04-15
Stensele
Skarvsjö
967
Jakobsdotter
Inga Aqvilina
1889-09-04
Anundsjö
Mossaträsk
968
Jakobsdotter
Inga Johanna
1862-09-18
Tärna
Björkfors
969
Jakobsdotter
Inga Katarina
1887-04-10
Anundsjö
Rödvattnet
970
Jakobsdotter
Inga Kristina
1828-06-22
Vilhelmina
Bäsksjö
971
Jakobsdotter
Inga Kristina
1856-05-16
Grundsunda
Västanå
972
Jakobsdotter
Inga Kristina
1867-01-23
Anundsjö
Grundtjärn
973
Jakobsdotter
Inga Kristina
1847-12-12
Åsele
Tegelträsk
974
Jakobsdotter
Inga Kristina Josefina
1848-04-06
Jokkmokk
Kvickjokk
975
Jakobsdotter
Inga Magdalena
1828-09-15
Åsele
Gafsele
976
Jakobsdotter
Inga Martina
1870-02-24
Åsele
Borgsjö
977
Jakobsdotter
Inga Petronella
1853-03-13
Åsele
Solberg
978
Jakobsdotter
Ingeborg
1825-12-08
Nordmaling
Tallberg
979
Jakobsdotter
Ingeborg
1789-09
Grundsunda
Banafjäl
980
Jakobsdotter
Ingeborg
1863-04-04
Anundsjö
Norrflärke
981
Jakobsdotter
Ingeborg
1815-12-10
Anundsjö
Kubbe
982
Jakobsdotter
Ingeborg
1826-05-23
Anundsjö
Kubbe
983
Jakobsdotter
Ingeborg
1833-10-09
Anundsjö
Kubbe
984
Jakobsdotter
Ingeborg
1791-09-13
Nordmaling
Örsbäck
985
Jakobsdotter
Ingeborg
1787
Åsele
Solberg
986
Jakobsdotter
Ingeborg
1775-07-19
Åsele
Torvsjö
987
Jakobsdotter
Ingeborg
1873-07-23
Mo
Mo
988
Jakobsdotter
Ingeborg Katarina
1816-01-25
Nordmaling
Ledusjö
989
Jakobsdotter
Ingeborg Kristina
1860-07-03
Junsele
Åkerbränna
990
Jakobsdotter
Ingrid
1805-10-23
Edsele
Norrnäs
991
Jakobsdotter
Ingrid Katarina
1855-12-13
Tåsjö
Björksjönäs
992
Jakobsdotter
Ingrid Kristina
1878-07-17
Björna
Leding
993
Jakobsdotter
Ingrid Märta
1806
Nätra
Nätra
994
Jakobsdotter
Ingrid Ulrika
1876-03-13
Tåsjö
Rörström
995
Jakobsdotter
Jakobina Elisabet
1888-10-24
Tåsjö
Norrby
996
Jakobsdotter
Jenny Katarina
1897-07-11
Åsele
Holmträsk
997
Jakobsdotter
Johanna
1848-07-07
Lycksele
Örträsk
998
Jakobsdotter
Johanna
1877-06-19
Bjurholm
Nylunda
999
Jakobsdotter
Johanna
1863-09-29
Nordmaling
Ottjern
1000
Jakobsdotter
Johanna
1824-02-15
Bjurholm
Balsjö
1001
Jakobsdotter
Johanna
1834-04-06
Nordmaling
Lögdeå
1002
Jakobsdotter
Johanna
1832-09-14
Nordmaling
Lögdeå
1003
Jakobsdotter
Johanna
1771-09-26
Umeå lands
Mjösjö
1004
Jakobsdotter
Johanna
1867-06-21
Nordmaling
Hallen
1005
Jakobsdotter
Johanna
1876-02-03
Bjurholm
Nordås
1006
Jakobsdotter
Johanna
1861-02-04
Lövånger
Hökmark
1007
Jakobsdotter
Johanna
1867-02-16
Burträsk
Bygdeträsk
1008
Jakobsdotter
Johanna
1842-10-20
Åsele
Tjäl
1009
Jakobsdotter
Johanna
1813-02-27
Umeå lands
Hjoggsjö
1010
Jakobsdotter
Johanna
1859-01-02
Örträsk
Örträsk
1011
Jakobsdotter
Johanna
1850-02-20
Nordmaling
Bredvik
1012
Jakobsdotter
Johanna
1840-03-16
Nordmaling
Hyngelsböle
1013
Jakobsdotter
Johanna
1868-03-04
Bjurholm
Näsmark
1014
Jakobsdotter
Johanna
1794-03-03
Nordmaling
Armsjö
1015
Jakobsdotter
Johanna
1849-03-08
Vännäs
Norrmalm
1016
Jakobsdotter
Johanna
1863-05-12
Umeå lands
Umeå lands
1017
Jakobsdotter
Johanna
1848-05-17
Grundsunda
Skademark
1018
Jakobsdotter
Johanna
1817-12-14
Burträsk
Villvattnet
1019
Jakobsdotter
Johanna
1832-06-08
Lövånger
Vebomark
1020
Jakobsdotter
Johanna Albertina
1864-07-07
Nordmaling
Hallen
1021
Jakobsdotter
Johanna Albertina
1872-01-27
Arnäs
Eldsmark
1022
Jakobsdotter
Johanna Elonora
1881-01-05
Bjurholm
Balsjö
1023
Jakobsdotter
Johanna Fredrika
1846-12-06
Umeå lands
Överboda
1024
Jakobsdotter
Johanna Helena
1874-05-13
Bygdeå
Alkvittern
1025
Jakobsdotter
Johanna Helena
1865-06-23
Umeå lands
Brattåker
1026
Jakobsdotter
Johanna Josefina
1846-10-31
Stensele
Barsele
1027
Jakobsdotter
Johanna Karolina
1897-05-04
Vilhelmina
Saxnäs
1028
Jakobsdotter
Johanna Kristina
1846-11-01
Nordmaling
Tallberg
1029
Jakobsdotter
Johanna Kristina
1847-03-20
Nordmaling
Aspeå
1030
Jakobsdotter
Johanna Kristina
1861-05-10
Nordmaling
Fällfors
1031
Jakobsdotter
Johanna Kristina
1859-12-23
Degerfors
Skivsjön
1032
Jakobsdotter
Johanna Magdalena
1852-04-03
Nordmaling
Mjösjö
1033
Jakobsdotter
Johanna Margareta
1850-11-03
Nordmaling
Håknäs
1034
Jakobsdotter
Johanna Margareta
1837-03-24
Nordmaling
Orrböle
1035
Jakobsdotter
Johanna Margareta
1855-05-03
Nordmaling
Örsbäck
1036
Jakobsdotter
Johanna Margareta
1836-01-24
Nordmaling
Ledusjö
1037
Jakobsdotter
Johanna Margareta
1861-09-15
Nordmaling
Hyngelsböle
1038
Jakobsdotter
Johanna Margareta
1871-02-20
Bjurholm
Nylunda
1039
Jakobsdotter
Johanna Maria
1819-02-07
Umeå lands
Röbäck
1040
Jakobsdotter
Johanna Matilda
1878-06-23
Nordmaling
Lögdeå
1041
Jakobsdotter
Johanna Matilda
1873-08-27
Nordmaling
Tallberg
1042
Jakobsdotter
Johanna Sara
1812-12-17
Umeå lands
Degernäs
1043
Jakobsdotter
Johanna Vilhelmina
1863-03-22
Nordmaling
Håknäs
1044
Jakobsdotter
Johanna Vilhelmina
1865-12-03
Bjurholm
Häggnäs
1045
Jakobsdotter
Josefina
1882-01-26
Nordmaling
Tallberg
1046
Jakobsdotter
Josefina Charlotta
1873-11-08
Nordmaling
Sunnansjö
1047
Jakobsdotter
Josefina Evelina
1865-11-29
Malå
Fårträsk
1048
Jakobsdotter
Josefina Vilhelmina
1890-04-06
Stensele
Luspen
1049
Jakobsdotter
Jörgina Otea
1890-07-29
Tärna
Joesjö
1050
Jakobsdotter
Karin Dorotea
1901-06-24
Tärna
Joesjö
1051
Jakobsdotter
Karolina
1841-05-11
Fredrika
Stennäs
1052
Jakobsdotter
Karolina
1886-05-14
Bjurholm
Balsjö
1053
Jakobsdotter
Karolina
1822-05-20
Degerfors
Ekorrsele
1054
Jakobsdotter
Karolina
1873-05-21
Skellefteå lands
Bjurfors
1055
Jakobsdotter
Karolina
1859-04-20
Nordmaling
Tallberg
1056
Jakobsdotter
Karolina
1874-08-30
Grundsunda
Finna
1057
Jakobsdotter
Karolina
1827-11-30
Nordmaling
Aspeå
1058
Jakobsdotter
Karolina
1852-03-14
Nordmaling
Öre
1059
Jakobsdotter
Karolina
1873-01-30
Nordmaling
Nordsjö
1060
Jakobsdotter
Karolina
1828-09-28
Umeå lands
ÖN
1061
Jakobsdotter
Karolina
1833-04-14
Norsjö
Bastutjärn
1062
Jakobsdotter
Karolina
1816-07-05
Skellefteå lands
Bjurån
1063
Jakobsdotter
Karolina
1857-09-15
Nordmaling
Tallberg
1064
Jakobsdotter
Karolina
1856-07-13
Nordmaling
Hummelholm
1065
Jakobsdotter
Karolina
1861-10-13
Nordmaling
Hummelholm
1066
Jakobsdotter
Karolina
1852-04-06
Bjurholm
Näsmark
1067
Jakobsdotter
Karolina
1851-06-15
Bjurholm
Sunnanå
1068
Jakobsdotter
Karolina
1867-08-29
Sävar
Hjoggmark
1069
Jakobsdotter
Karolina
1836-01-01
Skellefteå lands
Hjoggböle
1070
Jakobsdotter
Karolina Kristina
1823-05-20
Degerfors
Helsingfors
1071
Jakobsdotter
Karolina Kristina
1861-01-17
Nordmaling
Mjösjö
1072
Jakobsdotter
Karolina Olivia
1835-11-23
Sävar
Sävar
1073
Jakobsdotter
Karolina Severina
1884-05-20
Åsele
Lövnäs
1074
Jakobsdotter
Karolina Sofia
1853-03-25
Degerfors
Kamsjön
1075
Jakobsdotter
Karolina Sofia
1854-10-23
Umeå lands
Mickelsträsk
1076
Jakobsdotter
Karolina Sofia
1843-07-18
Umeå lands
Överboda
1077
Jakobsdotter
Katarin Dorotea
1870-11-28
Norge
Halfjälldelen
1078
Jakobsdotter
Katarina
1775-10-05
Nysätra
Flarken
1079
Jakobsdotter
Katarina
1788-06-13
Burträsk
Bodbyn
1080
Jakobsdotter
Katarina
1796-04-30
Lövånger
Vallen
1081
Jakobsdotter
Katarina
1772-09-21
Ådals Liden
Rå
1082
Jakobsdotter
Katarina
1792-05-20
Skellefteå lands
Drängsmark
1083
Jakobsdotter
Katarina
1772-07-11
Skellefteå lands
Medle
1084
Jakobsdotter
Katarina
1786-01-28
Skellefteå lands
Ostvik
1085
Jakobsdotter
Katarina
1792-09-18
Nordmaling
Västansjö
1086
Jakobsdotter
Katarina
1783-04-27
Nordmaling
Öre
1087
Jakobsdotter
Katarina
1772-07-25
Nordmaling
Armsjö
1088
Jakobsdotter
Katarina
1785-12-13
Nordmaling
Vitvattnet
1089
Jakobsdotter
Katarina
1783-10-12
Nordmaling
Klöse
1090
Jakobsdotter
Katarina
1809-09-21
Nordmaling
Orrböle
1091
Jakobsdotter
Katarina
1811-10-10
Nordmaling
Hummelholm
1092
Jakobsdotter
Katarina
1772-10-31
Nordmaling
Ledusjö
1093
Jakobsdotter
Katarina
1795-04-20
Arnäs
Långvattnet
1094
Jakobsdotter
Katarina
1792-01-13
Nordmaling
Högland
1095
Jakobsdotter
Katarina
1824-02-01
Gideå
Trehörningsjö
1096
Jakobsdotter
Katarina
1785-11-11
Nordmaling
Hyngelsböle
1097
Jakobsdotter
Katarina
1771-02-01
Lövånger
Bodan
1098
Jakobsdotter
Katarina
1794-03-26
Skellefteå lands
Finnträsk
1099
Jakobsdotter
Katarina
1777-01-24
Sidensjö
Mosjön
1100
Jakobsdotter
Katarina
1773
Piteå Stad
Piteå Stad
1101
Jakobsdotter
Katarina
1872-05-19
Anundsjö
Norrflärke
1102
Jakobsdotter
Katarina
1818-03-01
Skorped
Lännäs
1103
Jakobsdotter
Katarina
1816-05-28
Själevad
Österbillsjö
1104
Jakobsdotter
Katarina
1828-06-24
Skorped
Byvattnet
1105
Jakobsdotter
Katarina
1807-07-17
Anundsjö
Grundtjärn
1106
Jakobsdotter
Katarina
1816-08-09
Frostviken
Kilen
1107
Jakobsdotter
Katarina
1798-11-06
Junsele
Eden
1108
Jakobsdotter
Katarina
1825-12-11
Bodum¨
Flyn
1109
Jakobsdotter
Katarina
1794-06-15
Skellefteå lands
Rönnbäcken
1110
Jakobsdotter
Katarina
1785-01-04
Sidensjö
Ödsbyn
1111
Jakobsdotter
Katarina
1830-02-01
Vibyggerå
Östmarkom
1112
Jakobsdotter
Katarina
1782-02-20
Burträsk
Bygdeträsk
1113
Jakobsdotter
Katarina
1803-02-23
Skellefteå lands
Norsjö
1114
Jakobsdotter
Katarina
1778-09-14
Skellefteå lands
Kvavisträsk
1115
Jakobsdotter
Katarina
1778-07-04
Lövånger
Kåsböle
1116
Jakobsdotter
Katarina
1806-11-26
Umeå lands
Innertavle
1117
Jakobsdotter
Katarina
1802-05-21
Skorped
Lövsjön
1118
Jakobsdotter
Katarina
1867-04-11
Bygdeå
Öndebyn
1119
Jakobsdotter
Katarina
1811-12-11
Nätra
Nyåker
1120
Jakobsdotter
Katarina
1793-02-15
Anundsjö
Seltjärn
1121
Jakobsdotter
Katarina
1794-07-28
Bygdeå
Överklinten
1122
Jakobsdotter
Katarina
1777-11-08
Lövånger
Bodan
1123
Jakobsdotter
Katarina
1802-11-01
Umeå lands
Tavelsjö
1124
Jakobsdotter
Katarina
1771-06-29
Bygdeå
Näs
1125
Jakobsdotter
Katarina
1799-01-24
Bygdeå
Sjulsmark
1126
Jakobsdotter
Katarina
1784
Åsele
Solberg
1127
Jakobsdotter
Katarina
1797-07-13
Umeå lands
Botsmark
1128
Jakobsdotter
Katarina
1774-10-12
Umeå lands
Hössjö
1129
Jakobsdotter
Katarina
1828-10-01
Sävar
Sävar
1130
Jakobsdotter
Katarina
1827-10-29
Anundsjö
Västergensjö
1131
Jakobsdotter
Katarina
1771-10-13
Själevad
Översjäla
1132
Jakobsdotter
Katarina
1855-10-13
Björna
Gideå
1133
Jakobsdotter
Katarina
1832-10-31
Bygdeå
Ultervattnet
1134
Jakobsdotter
Katarina
1796-04-01
Skellefteå lands
Frostkåge
1135
Jakobsdotter
Katarina
1792
Skellefteå lands
Drängsmark
1136
Jakobsdotter
Katarina
1790 cirka
??
??
1137
Jakobsdotter
Katarina
1854-12-21
Skorped
Ottmyran
1138
Jakobsdotter
Katarina Agata
1796-04-03
Lycksele
Siksele
1139
Jakobsdotter
Katarina Agata
1819-08-31
Lycksele
Hornmyr
1140
Jakobsdotter
Katarina Albertina
1834-11-01
Umeå lands
Ön
1141
Jakobsdotter
Katarina Amalia
1855-06-07
Degerfors
Degerfors
1142
Jakobsdotter
Katarina Charlotta
1798
Degerfors
Furunäs
1143
Jakobsdotter
Katarina Charlotta
1819-07-07
Nordmaling
Aspeå
1144
Jakobsdotter
Katarina Charlotta
1835-12-29
Umeå lands
Stöcke
1145
Jakobsdotter
Katarina Charlotta
1892-05-08
Anundsjö
Västerfannbyn
1146
Jakobsdotter
Katarina Charlotta
1859-05-28
Umeå lands
Kasamark
1147
Jakobsdotter
Katarina Charlotta
1808-12-16
Degerfors
Degerfors
1148
Jakobsdotter
Katarina Charlotta
1857-09-25
Umeå lands
Tavelsjö
1149
Jakobsdotter
Katarina Charlotta
1837-02-22
Umeå lands
Överboda
1150
Jakobsdotter
Katarina Charlotta
1867-03-11
Bygdeå
Korssjön
1151
Jakobsdotter
Katarina Charlotta
1855-02-19
Umeå lands
Österteg
1152
Jakobsdotter
Katarina Charlotta
1844-03-30
Burträsk
Ljusvattnet
1153
Jakobsdotter
Katarina Charlotta Erika
1838-06-16
Nordmaling
Bjerten
1154
Jakobsdotter
Katarina Elisabet
1798-01-21
Nordmaling
Lögdeå
1155
Jakobsdotter
Katarina Elisabet
1812-11-28
Grundsunda
Utås
1156
Jakobsdotter
Katarina Elisabet
1846-12-30
Lövånger
Hökmark
1157
Jakobsdotter
Katarina Elisabet
1842-07-25
Björna
Långviken
1158
Jakobsdotter
Katarina Elisabet
1789-04-23
Burträsk
Bodbyn
1159
Jakobsdotter
Katarina Elisabet
1803-04-21
Skellefteå lands
Bjursele
1160
Jakobsdotter
Katarina Elisabet
1806-11-24
Umeå lands
Stöcksjö
1161
Jakobsdotter
Katarina Elisabet
1818-03-20
Umeå lands
Innertavle
1162
Jakobsdotter
Katarina Elisabet
1877-03-06
Ramsele
Nordankäl
1163
Jakobsdotter
Katarina Erika
1838-05-22
Dorotea
Lavsjö
1164
Jakobsdotter
Katarina Gustava
1831-06-17
Burträsk
Bygdsiljum
1165
Jakobsdotter
Katarina Helena
1807-04-01
Nordmaling
Ottervattnet
1166
Jakobsdotter
Katarina Helena
1813-01-03
Nordmaling
Baggård
1167
Jakobsdotter
Katarina Helena
1799-12-15
Burträsk
Tallträsk
1168
Jakobsdotter
Katarina Helena
1825-08-20
Bjurholm
Brännland
1169
Jakobsdotter
Katarina Helena
1864-12-03
Edsele
Utanede
1170
Jakobsdotter
Katarina Helena
1822-07-20
Sidensjö
Bredåker
1171
Jakobsdotter
Katarina Helena
1821-08-19
Holmön
Holmön
1172
Jakobsdotter
Katarina Johanna
1835-06-24
Stensele
Bastuträsk
1173
Jakobsdotter
Katarina Johanna
1868-03-01
Nordmaling
Lögdeå
1174
Jakobsdotter
Katarina Johanna
1869-09-11
Nordmaling
Hyngelsböle
1175
Jakobsdotter
Katarina Johanna
1832-05-14
Stensele
Skarvsjön
1176
Jakobsdotter
Katarina Johanna
1869-01-15
Stensele
Skarvsjö
1177
Jakobsdotter
Katarina Johanna
1863-07-03
Umeå lands
Brattby
1178
Jakobsdotter
Katarina Josefina
1861-04-03
Lycksele
Rusksele
1179
Jakobsdotter
Katarina Kristina
1829-07-01
Bjurholm
Brån
1180
Jakobsdotter
Katarina Kristina
1821-09-14
Gideå
Flärke
1181
Jakobsdotter
Katarina Kristina
1808-03-17
Grundsunda
Fanby
1182
Jakobsdotter
Katarina Kristina
1828-12-21
Nordmaling
Ledusjö
1183
Jakobsdotter
Katarina Kristina
1836-04-26
Nordmaling
Örsbäck
1184
Jakobsdotter
Katarina Kristina
1838-08-19
Nordmaling
Hallen
1185
Jakobsdotter
Katarina Kristina
1793-07-24
Grundsunda
Kasa
1186
Jakobsdotter
Katarina Kristina
1881-07-19
Anundsjö
Solberg
1187
Jakobsdotter
Katarina Kristina
1861-07-18
Anundsjö
Önskan
1188
Jakobsdotter
Katarina Kristina
1843-10-17
Åsele
Gafsele
1189
Jakobsdotter
Katarina Kristina
1849-05-25
Åsele
Solberg
1190
Jakobsdotter
Katarina Kristina
1826-04-28
Sävar
Sävar
1191
Jakobsdotter
Katarina Kristina
1827-02-24
Själevad
Bringen
1192
Jakobsdotter
Katarina Kristina
1871-06-17
Björna
Björna
1193
Jakobsdotter
Katarina Kristina
1853-02-24
Bjurholm
Sunnanå
1194
Jakobsdotter
Katarina Kristina
1841-01-29
Nordmaling
Hummelholm
1195
Jakobsdotter
Katarina Kristina
1853-11-07
Nordmaling
Hummelholm
1196
Jakobsdotter
Katarina Kristina
1846-01-30
Bjurholm
Näsmark
1197
Jakobsdotter
Katarina Kristina
1834-07-05
Sävar
Sävar by
1198
Jakobsdotter
Katarina Kristina
1794-02-10
Fjällsjö
Orrnäs
1199
Jakobsdotter
Katarina Kristina
1866-08-16
Bygdeå
Bobacken
1200
Jakobsdotter
Katarina Lovisa
1832-02-14
Vännäs
Spöland
1201
Jakobsdotter
Katarina Lovisa
1855-12-23
Vännäs
Spöland
1202
Jakobsdotter
Katarina Lovisa
1853-05-20
Umeå lands
Holmsund
1203
Jakobsdotter
Katarina Lovisa
1828-04-30
Burträsk
Burträsk
1204
Jakobsdotter
Katarina Lovisa
1823-07-06
Lycksele
Flakaträsk
1205
Jakobsdotter
Katarina Lovisa
1812-02-06
Umeå lands
Stöcksjö
1206
Jakobsdotter
Katarina Lovisa
1826-11-26
Umeå lands
Stöcksjö
1207
Jakobsdotter
Katarina Lovisa
1835-12-09
Sävar
Ytterträsk
1208
Jakobsdotter
Katarina Lovisa
1832-10-18
Bygdeå
Bobacken
1209
Jakobsdotter
Katarina Magdalena
1854-08-02
Degerfors
Granön
1210
Jakobsdotter
Katarina Magdalena
1855-11-25
Björna
Kärrsjö
1211
Jakobsdotter
Katarina Magdalena
1828-01-19
Nordmaling
Hyngelsböle
1212
Jakobsdotter
Katarina Magdalena
1823-10-19
Grundsunda
Finna
1213
Jakobsdotter
Katarina Magdalena
1792-04-11
Grundsunda
Kasa
1214
Jakobsdotter
Katarina Magdalena
1831-05-11
Umeå lands
Strömbäck
1215
Jakobsdotter
Katarina Magdalena
1828-01-30
Vännäs
Vännäs
1216
Jakobsdotter
Katarina Magdalena
1814-11-20
Umeå lands
Hjoggsjö
1217
Jakobsdotter
Katarina Magdalena
1830-12-03
Bygdeå
Ytterklinten
1218
Jakobsdotter
Katarina Magdalena
1837-08-13
Degerfors
Tegsnäset
1219
Jakobsdotter
Katarina Magdalena
1822-11-20
Dorotea
Granliden
1220
Jakobsdotter
Katarina Magdalena
1822-03-09
Umeå lands
Sävar
1221
Jakobsdotter
Katarina Magdalena
1825-06-28
Umeå lands
Skravelsjö
1222
Jakobsdotter
Katarina Margareta
1827-09-26
Lycksele
Rusksele
1223
Jakobsdotter
Katarina Margareta
1825-06-10
Björna
Kärrsjö
1224
Jakobsdotter
Katarina Margareta
1813-01-10
Umeå lands
Berg
1225
Jakobsdotter
Katarina Margareta
1845-04-02
Nordmaling
Öre
1226
Jakobsdotter
Katarina Margareta
1813-09-09
Nordmaling
Aspeå
1227
Jakobsdotter
Katarina Margareta
1853-09-19
Nordmaling
Hyngelsböle
1228
Jakobsdotter
Katarina Margareta
1848-11-08
Nordmaling
Gräsmyr
1229
Jakobsdotter
Katarina Margareta
1803-08-21
Grundsunda
Flärke
1230
Jakobsdotter
Katarina Margareta
1824-10-01
Nordmaling
Tallberg
1231
Jakobsdotter
Katarina Margareta
1807-02-08
Junsele
Östanbäck
1232
Jakobsdotter
Katarina Margareta
1847-03-07
Umeå lands
Innertavle
1233
Jakobsdotter
Katarina Margareta
1819-12-18
Umeå lands
Hörnefors
1234
Jakobsdotter
Katarina Margareta
1800-04-18
Umeå lands
Stöcke
1235
Jakobsdotter
Katarina Margareta
1807-10-01
Umeå lands
Röbäck
1236
Jakobsdotter
Katarina Margareta
1824-10-29
Björna
Studsviken
1237
Jakobsdotter
Katarina Margareta
1874-01-15
Själevad
Västerbillsjö
1238
Jakobsdotter
Katarina Margareta
1826-03-27
Umeå lands
Tavelsjön
1239
Jakobsdotter
Katarina Margareta
1819-11-07
Nysätra
Hertsånger
1240
Jakobsdotter
Katarina Margareta
1836-02-22
Dorotea
Häggås
1241
Jakobsdotter
Katarina Margareta
1781-09-29
Umeå lands
Västerhiske
1242
Jakobsdotter
Katarina Margareta
1811
Finland
Jakobstad
1243
Jakobsdotter
Katarina Margareta
1785-02-17
Umeå lands
Lövön
1244
Jakobsdotter
Katarina Margareta
1821-07-01
Fredrika
Grafsjö
1245
Jakobsdotter
Katarina Margareta
1837-01-16
Arvidsjaur
Mörttjärn
1246
Jakobsdotter
Katarina Maria
1852-05-22
Vilhelmina
Ulvoberg
1247
Jakobsdotter
Katarina Maria
1845-09-21
Lövånger
Hökmark
1248
Jakobsdotter
Katarina Maria
1809-10-04
Umeå lands
Degernäs
1249
Jakobsdotter
Katarina Maria
1800-07-29
Umeå lands
Långviken
1250
Jakobsdotter
Katarina Maria
1781-02-11
Lövånger
Böle
1251
Jakobsdotter
Katarina Maria
1854-07-03
Tärna
Laxnäs
1252
Jakobsdotter
Katarina Olivia
1882-04-03
Åsele
Storsjö
1253
Jakobsdotter
Katarina Sofia
1799-02-27
Degerfors
Furunäs
1254
Jakobsdotter
Katarina Sofia
1811-05-12
Nordmaling
Norrbyn
1255
Jakobsdotter
Katarina Sofia
1814-08-06
Umeå lands
Djäkneböle
1256
Jakobsdotter
Katarina Sofia
1869-05-05
Bygdeå
Alkvittern
1257
Jakobsdotter
Katarina Sofia
1879-05-10
Över Kalix
Över Kalix
1258
Jakobsdotter
Katarina Sofia
1848-11-02
Umeå lands
Umeå lands
1259
Jakobsdotter
Katarina Sofia
1801-01-15
Umeå lands
Botsmark
1260
Jakobsdotter
Katarina Sofia
1860-08-10
Sävar
Botsmark
1261
Jakobsdotter
Katarina Sofia
1823-09-15
Umeå lands
Baggböle
1262
Jakobsdotter
Katarina Sofia
1863-01-26
Umeå lands
Mickelsträsk
1263
Jakobsdotter
Katarina Sofia
1852-04-26
Degerfors
Röbäck
1264
Jakobsdotter
Katarina Sofia
1841-01-31
Stensele
Barsele
1265
Jakobsdotter
Katarina Sofia
1837-08-18
Nordmaling
Mo
1266
Jakobsdotter
Katarina Sofia
1861-08-07
Umeå lands
Holmsund
1267
Jakobsdotter
Katarina Sofia
1842-04-07
Vännäs
Selet
1268
Jakobsdotter
Katarina Sofia
1832-06-29
Umeå lands
Röbäck
1269
Jakobsdotter
Katarina Sofia
1856-12-15
Sävar
Ytterboda
1270
Jakobsdotter
Katarina Sofia Augusta
1857-09-15
Vilhelmina
Malgovik
1271
Jakobsdotter
Klara
1849-09-02
Bjurholm
Sunnanå
1272
Jakobsdotter
Klara
1859-04-22
Bjurholm
Näsmark
1273
Jakobsdotter
Klara
1865-01-04
Bjurholm
Sunnanå
1274
Jakobsdotter
Klara Agata
1862-03-03
Fredrika
Stennäs
1275
Jakobsdotter
Klara Amanda
1878-03-23
Burträsk
Degernäs
1276
Jakobsdotter
Klara Gustava
1847-04-12
Nordmaling
Ledusjö
1277
Jakobsdotter
Klara Gustava
1862-03-04
Nordmaling
Sunnansjö
1278
Jakobsdotter
Klara Johanna
1860-05-12
Degerfors
Stenliden
1279
Jakobsdotter
Klara Johanna
1863-03-05
Nordmaling
Aspeå
1280
Jakobsdotter
Klara Johanna
1842-12-05
Nordmaling
Öre
1281
Jakobsdotter
Klara Johanna
1858-08-12
Jörn
Hötjäln
1282
Jakobsdotter
Klara Johanna
1868-12-10
Degerfors
Bastusele
1283
Jakobsdotter
Klara Johanna
1853-04-21
Dorotea
Mårdsjö
1284
Jakobsdotter
Klara Josefina
1881-04-05
Lycksele
Söderfors
1285
Jakobsdotter
Klara Josefina
1845-11-27
Lycksele
Hornmyr
1286
Jakobsdotter
Klara Josefina
1874-04-01
Degerfors
Stenträsk
1287
Jakobsdotter
Klara Josefina
1842-04-16
Lycksele
Björksele
1288
Jakobsdotter
Klara Karolina
1845-09-04
Åsele
Gafsele
1289
Jakobsdotter
Klara Kristina
1848-07-12
Bygdeå
Gulltjärn
1290
Jakobsdotter
Klara Kristina
1866-07-14
Norsjö
Svanfors
1291
Jakobsdotter
Klara Lovisa
1831-09-01
Lycksele
Nyby
1292
Jakobsdotter
Klara Lovisa
1866-01-28
Umeå lands
Mickelsträsk
1293
Jakobsdotter
Klara Margareta
1859-03-10
Grundsunda
Västanå
1294
Jakobsdotter
Klara Margareta
1870-10-09
Bjurholm
Lidbäck
1295
Jakobsdotter
Klara Margareta
1886-12-12
Dorotea
Fjälltuna
1296
Jakobsdotter
Klara Maria
1855-09-22
Nordmaling
Aspeå
1297
Jakobsdotter
Klara Maria
1846-08-13
Bjurholm
Lågsjö
1298
Jakobsdotter
Klara Maria
1860-07-05
Nordmaling
Hummelholm
1299
Jakobsdotter
Klara Matilda
1886-01-08
Bjurholm
Nylunda
1300
Jakobsdotter
Klara Matilda
1869-05-15
Nordmaling
Aspeå
1301
Jakobsdotter
Klara Matilda
1863-05-07
Nordmaling
Hummelholm
1302
Jakobsdotter
Klara Matilda
1869-07-08
Nordmaling
Rundvik
1303
Jakobsdotter
Klara Matilda
1881-03-26
Nordmaling
Rundvik
1304
Jakobsdotter
Klara Matilda
1857-11-04
Degerfors
Tegsnäset
1305
Jakobsdotter
Klara Olivia
1883-08-03
Nordmaling
Lögdeå
1306
Jakobsdotter
Klara Sofia
1860-04-08
Umeå lands
Stenvall
1307
Jakobsdotter
Klara Vilhelmina
1878-04-06
Degerfors
Tväråträsk
1308
Jakobsdotter
Klara Vilhelmina
1855-09-17
Degerfors
Granön
1309
Jakobsdotter
Kristina
1864-06-23
Bjurholm
Häggnäs
1310
Jakobsdotter
Kristina
1862-11-22
Anundsjö
Storsele
1311
Jakobsdotter
Kristina
1784-03-09
Skellefteå lands
1312
Jakobsdotter
Kristina
1776-06-15
Nordmaling
Brattfors
1313
Jakobsdotter
Kristina
1776-09-20
Grundsunda
Finna
1314
Jakobsdotter
Kristina
1787-10-10
Nordmaling
Västansjö
1315
Jakobsdotter
Kristina
1773-01-06
Nordmaling
Lögdeå
1316
Jakobsdotter
Kristina
1778-03-02
Nordmaling
Brattfors
1317
Jakobsdotter
Kristina
1796-09-28
Själevad
Hörnett
1318
Jakobsdotter
Kristina
1781-11-21
Nordmaling
Öre
1319
Jakobsdotter
Kristina
1801-02-12
Nordmaling
Näsmark
1320
Jakobsdotter
Kristina
1796-09-12
Arnäs
Nordsjön
1321
Jakobsdotter
Kristina
1816-01-11
Grundsunda
Nyland
1322
Jakobsdotter
Kristina
1791-04-11
Sorsele
Gran
1323
Jakobsdotter
Kristina
1911-12-24
Skorped
Ottmyran
1324
Jakobsdotter
Kristina
1807-08-11
Älvdalen
Älvdalen
1325
Jakobsdotter
Kristina
1791-11-20
Anundsjö
Seltjärn
1326
Jakobsdotter
Kristina
1805-05-19
Anundsjö
Åbosjön
1327
Jakobsdotter
Kristina
1817-06-13
Anundsjö
Kubbe
1328
Jakobsdotter
Kristina
1841-07-05
Anundsjö
Grundtjärn
1329
Jakobsdotter
Kristina
1836-12-08
Själevad
Översjäla 1
1330
Jakobsdotter
Kristina
1776-05-11
Skellefteå lands
Drängsmark
1331
Jakobsdotter
Kristina
1779-06-08
Nysätra
Flarken
1332
Jakobsdotter
Kristina
1808-02-19
Umeå lands
Tavelsjö
1333
Jakobsdotter
Kristina
1772-01-13
Nordmaling
Brattfors
1334
Jakobsdotter
Kristina
1844-06-21
Björna
Nyliden
1335
Jakobsdotter
Kristina
1788-08-29
Själevad
Östansjö
1336
Jakobsdotter
Kristina
1863-10-17
Anundsjö
Brandkäl
1337
Jakobsdotter
Kristina
1861-01-14
Anundsjö
Brandkäl
1338
Jakobsdotter
Kristina
1843-07-21
Umeå lands
Sörfors
1339
Jakobsdotter
Kristina
1776
Skellefteå lands
Kvavisträsk
1340
Jakobsdotter
Kristina
1831-07-11
Skorped
Ottmyran
1341
Jakobsdotter
Kristina
1789
Åsele
Solberg
1342
Jakobsdotter
Kristina
1786-10-04
Nysätra
Kålaboda
1343
Jakobsdotter
Kristina
1817-02-01
Fjällsjö
Backe
1344
Jakobsdotter
Kristina
1797-04-17
Umeå lands
Innertavle
1345
Jakobsdotter
Kristina
1780-05-18
Lövånger
Bodan
1346
Jakobsdotter
Kristina
1789-08-09
Själevad
Österalnö
1347
Jakobsdotter
Kristina
1786-08-06
Nysätra
Kålaboda
1348
Jakobsdotter
Kristina
1775 cirka
Finland
Finland
1349
Jakobsdotter
Kristina
1834-03-19
Junsele
Bölen
1350
Jakobsdotter
Kristina
1792-03-10
Anundsjö
Västergensjö
1351
Jakobsdotter
Kristina
1822-04-14
Junsele
Eden
1352
Jakobsdotter
Kristina
1773
Åsele
Varpsjö
1353
Jakobsdotter
Kristina
1826-06-06
Sidensjö
Å
1354
Jakobsdotter
Kristina
1800-09-04
Arvidsjaur
Järvträsk
1355
Jakobsdotter
Kristina
1772-06-03
Skellefteå lands
Drängsmark
1356
Jakobsdotter
Kristina
1792-01-15
Skellefteå lands
Frostkåge
1357
Jakobsdotter
Kristina Albertina
1892-12-25
Burträsk
Strandholm
1358
Jakobsdotter
Kristina Albertina
1853-10-02
Arnäs
Hornön
1359
Jakobsdotter
Kristina Albertina
1869-04-10
Bygdeå
Korssjön
1360
Jakobsdotter
Kristina Albertina
1878-01-04
Dorotea
Fjälltuna
1361
Jakobsdotter
Kristina Alexandra
1870-07-16
Stensele
Kyrkberget
1362
Jakobsdotter
Kristina Brita
1865-08-28
Trehörningsjö
Kantsjö
1363
Jakobsdotter
Kristina Charlotta
1829-01-02
Vännäs
Nybyn
1364
Jakobsdotter
Kristina Charlotta
1854-07-18
Lycksele
Rusksele
1365
Jakobsdotter
Kristina Elisabet
1781-05-31
Umeå lands
Stöcksjö
1366
Jakobsdotter
Kristina Elisabet
1813-08-01
Skellefteå lands
Bergsbyn
1367
Jakobsdotter
Kristina Elisabet
1850-01-26
Skellefteå lands
Medle
1368
Jakobsdotter
Kristina Elisabet
1894-04-12
Anundsjö
Västerfannbyn
1369
Jakobsdotter
Kristina Elisabet
1849-03-03
Stensele
Skarvsjö
1370
Jakobsdotter
Kristina Elisabet
1794-04-21
Skellefteå lands
Storkåge
1371
Jakobsdotter
Kristina Emilie
1887-07-07
Hattfjelldal Norge
Krutaa
1372
Jakobsdotter
Kristina Erika
1845-11-24
Tåsjö
Rörström
1373
Jakobsdotter
Kristina Evelina
1865-06-03
Arnäs
Överön
1374
Jakobsdotter
Kristina Evelina
1865-05-16
Burträsk
Burträsk
1375
Jakobsdotter
Kristina Gustava
1872-05-05
Tåsjö
Aldersnäset
1376
Jakobsdotter
Kristina Helena
1792-10-17
Burträsk
Hössjöälv
1377
Jakobsdotter
Kristina Johanna
1834-07-20
Lycksele
Björksele
1378
Jakobsdotter
Kristina Johanna
1851-01-27
Nordmaling
Hörnsjö
1379
Jakobsdotter
Kristina Johanna
1836-09-25
Sävar
Bullmark
1380
Jakobsdotter
Kristina Johanna
1845-04-30
Lycksele
Manjaur
1381
Jakobsdotter
Kristina Johanna
1867-02-13
Sävar
Botsmark
1382
Jakobsdotter
Kristina Johanna
1834-10-12
Burträsk
Andersvattnet
1383
Jakobsdotter
Kristina Johanna
1858-09-29
Vännäs
Hällfors
1384
Jakobsdotter
Kristina Johanna
1853-04-16
Dorotea
Gubbsjön
1385
Jakobsdotter
Kristina Johanna
1857-07-31
Dorotea
Påtas
1386
Jakobsdotter
Kristina Johanna
1847-01-20
Hörnefors/Strömbäck
Bäcken
1387
Jakobsdotter
Kristina Karolina
1833-12-20
Norsjö
Norsjö
1388
Jakobsdotter
Kristina Karolina
1845-10-06
Åsele
Långvattnet
1389
Jakobsdotter
Kristina Karolina
1872-06-02
Själevad
Västerbillsjö
1390
Jakobsdotter
Kristina Katarina
1793-08-26
Burträsk
Hössjöälv
1391
Jakobsdotter
Kristina Katarina
1826-07-28
Lycksele
Hornmyr
1392
Jakobsdotter
Kristina Katarina
1808-08-22
Degerfors
Hjuken
1393
Jakobsdotter
Kristina Katarina
1793-04-24
Burträsk
Åbyn
1394
Jakobsdotter
Kristina Katarina
1852-07-26
Gideå
Flärke
1395
Jakobsdotter
Kristina Katarina
1845-07-17
Gideå
Flärke
1396
Jakobsdotter
Kristina Katarina
1811-11-13
Bjurholm
Balsjö
1397
Jakobsdotter
Kristina Katarina
1831-07-26
Nordmaling
Ledusjö
1398
Jakobsdotter
Kristina Katarina
1779-10-20
Nordmaling
Levar
1399
Jakobsdotter
Kristina Katarina
1830-05-04
Nordmaling
Järnäs
1400
Jakobsdotter
Kristina Katarina
1823-03-06
Nordmaling
Högland
1401
Jakobsdotter
Kristina Katarina
1799-02-25
Skellefteå lands
Storkåge
1402
Jakobsdotter
Kristina Katarina
1859-11-08
Åsele
Storsjö
1403
Jakobsdotter
Kristina Katarina
1843-01-04
Vännäs
Jämtböle
1404
Jakobsdotter
Kristina Katarina
1804-12-27
Lövånger
Lövånger
1405
Jakobsdotter
Kristina Katarina
1807-10-03
Umeå lands
Kåddis
1406
Jakobsdotter
Kristina Katarina
1836-07-16
Bjurholm
Högås
1407
Jakobsdotter
Kristina Katarina
1787-10-10
Umeå lands
Vännäs
1408
Jakobsdotter
Kristina Katarina
1775-06-24
Umeå lands
Klabböle
1409
Jakobsdotter
Kristina Katarina
1842-05-01
Åsele
Gafsele
1410
Jakobsdotter
Kristina Katarina
1801-04-29
Burträsk
Storliden
1411
Jakobsdotter
Kristina Katarina
1840-09-07
Åsele
Gafsele
1412
Jakobsdotter
Kristina Katarina
1780-04-22
Umeå lands
Botsmark
1413
Jakobsdotter
Kristina Katarina
1831-10-16
Björna
Björna
1414
Jakobsdotter
Kristina Katarina
1811-03-08
Umeå lands
Degernäs
1415
Jakobsdotter
Kristina Katarina
1852-02-02
Skellefteå lands
Finnträsk
1416
Jakobsdotter
Kristina Katarina
1812-11-01
Burträsk
Sidbergsliden
1417
Jakobsdotter
Kristina Lovisa
1837-08-24
Bygdeå
Gullmark
1418
Jakobsdotter
Kristina Magdalena
1834-09-25
Grundsunda
Finna
1419
Jakobsdotter
Kristina Magdalena
1824-02-09
Lycksele
Hornmyr
1420
Jakobsdotter
Kristina Magdalena
1806-07-06
Umeå lands
Bullmark
1421
Jakobsdotter
Kristina Margaret
1873-05-22
Skorped
Byvattnet
1422
Jakobsdotter
Kristina Margareta
1826-01-04
Umeå lands
Vännäs
1423
Jakobsdotter
Kristina Margareta
1836-02-18
Gideå
Flärke
1424
Jakobsdotter
Kristina Margareta
1805-07-04
Lycksele
Vindelgransele
1425
Jakobsdotter
Kristina Margareta
1836-09-06
Dorotea
Granås
1426
Jakobsdotter
Kristina Margareta
1829-10-03
Vännäs
Vännäs
1427
Jakobsdotter
Kristina Maria
1834-04-05
Nordmaling
Högliden
1428
Jakobsdotter
Kristina Mariana
1845-10-24
Jörn
Träskholm
1429
Jakobsdotter
Kristina Nikolina
1901-12-22
Anundsjö
Mossaträsk
1430
Jakobsdotter
Kristina Segrid
1770-02-25
Umeå lands
Brännland
1431
Jakobsdotter
Kristina Serafia
1847-09-03
Åsele
Gafsele
1432
Jakobsdotter
Kristina Sofia
1844-09-14
Lycksele
Örträsk
1433
Jakobsdotter
Kristina Sofia
1831-11-29
Nordmaling
Örsbäck
1434
Jakobsdotter
Kristina Sofia
1820-11-10
Umeå lands
Klabböle
1435
Jakobsdotter
Kristina Ulrika
1814-03-16
Umeå lands
Vännäs
1436
Jakobsdotter
Kristina Ulrika
1867-08-09
Skellefteå lands
Bjurfors
1437
Jakobsdotter
Kristina Vilhelmina
1898-10-06
Vilhelmina
Saxnäs
1438
Jakobsdotter
Kristina Vilhelmina
1869-12-03
Burträsk
Bygdeträsk
1439
Jakobsdotter
Kristina Vilhelmina
1859-03-26
Bygdeå
Jomark
1440
Jakobsdotter
Kristina Vilhelmina
1864-07-22
Umeå lands
Österteg
1441
Jakobsdotter
Kristina Vilhelmina
1854-10-15
Degerfors
Röbäck
1442
Jakobsdotter
Levina Margareta
1891-06-06
Vilhelmina
Vilhelmina
1443
Jakobsdotter
Lilian
1889-08-07
USA
Port Washington
1444
Jakobsdotter
Lilly Amanda
1901-07-16
Åsele
Lomsjö
1445
Jakobsdotter
Lilly Maria
1892-01-30
Degerfors
Tegsnäset
1446
Jakobsdotter
Lina Elisabet
1870-02-27
Degerfors
Degerfors
1447
Jakobsdotter
Lovisa
1836-11-25
Nordmaling
Ledusjö
1448
Jakobsdotter
Lovisa
1853-11-01
Nordmaling
Öre
1449
Jakobsdotter
Lovisa
1853-12-30
Nordmaling
Hallen
1450
Jakobsdotter
Lovisa
1854-12-09
Nordmaling
Tallberg
1451
Jakobsdotter
Lovisa
1817-11-14
Umeå lands
Berg
1452
Jakobsdotter
Lovisa
1859-02-21
Nordmaling
Hyngelsböle
1453
Jakobsdotter
Lovisa
1824-11-17
Nordmaling
Högliden
1454
Jakobsdotter
Lovisa
1803-03-04
Skellefteå lands
Böle
1455
Jakobsdotter
Lovisa
1835-01-08
Burträsk
Burträsk
1456
Jakobsdotter
Lovisa
1810-07-23
Lövånger
Hökmark
1457
Jakobsdotter
Lovisa
1844-12-23
Bjurholm
Västernyliden
1458
Jakobsdotter
Lovisa
1812-11-28
Bygdeå
Sjulsmark
1459
Jakobsdotter
Lovisa
1816-04-25
Umeå lands
Hjoggsjön
1460
Jakobsdotter
Lovisa
1788-08-01
Umeå lands
Norrfors
1461
Jakobsdotter
Lovisa
1791-08-15
Nysätra
Gumbodabäcken
1462
Jakobsdotter
Lovisa
1841-04
Skellefteå lands
Medle
1463
Jakobsdotter
Lovisa Charlotta
1844-04-27
Stensele
Barsele
1464
Jakobsdotter
Lovisa Johanna
1830-02-03
Bjurholm
Brännland
1465
Jakobsdotter
Lovisa Karolina
1793-06-29
Skellefteå lands
Furunäs
1466
Jakobsdotter
Lovisa Magdalena
1794
Degerfors
Granön
1467
Jakobsdotter
Lovisa Magdalena
1798-01-09
Degerfors
Granön
1468
Jakobsdotter
Lovisa Petrina
1869-06-30
Nordmaling
Håknäs
1469
Jakobsdotter
Magadalena
1801-11-23
Skellefteå lands
Heden
1470
Jakobsdotter
Magadlena
1792-11-15
Skellefteå lands
Storkåge
1471
Jakobsdotter
Magdalena
1817-11-02
Nordmaling
Hyngelsböle
1472
Jakobsdotter
Magdalena
1796-01-23
Umeå lands
Ersmark
1473
Jakobsdotter
Magdalena
1842-05-09
Björna
Angsta
1474
Jakobsdotter
Magdalena
1817-12-25
Umeå lands
Hössjö
1475
Jakobsdotter
Magdalena
1771-02-15
Nordmaling
Långed
1476
Jakobsdotter
Magdalena
1855-12-27
Nordmaling
Öre
1477
Jakobsdotter
Magdalena
1860-07-03
Nordmaling
Torrböle
1478
Jakobsdotter
Magdalena
1809-06-05
Bjurholm
Balsjö
1479
Jakobsdotter
Magdalena
1850-06-04
Bjurholm
Lågsjö
1480
Jakobsdotter
Magdalena
1796-03-02
Umeå lands
Mickelträsk
1481
Jakobsdotter
Magdalena
1787-01-12
Lövånger
Bodan
1482
Jakobsdotter
Magdalena
1799-08-21
Junsele
Östanbäck
1483
Jakobsdotter
Magdalena
1789-12-19
Skellefteå lands
Rönnbäcken
1484
Jakobsdotter
Magdalena
1802-08-02
Nysätra
Brände
1485
Jakobsdotter
Magdalena
1798-03-24
Burträsk
Andersvattnet
1486
Jakobsdotter
Magdalena
1789-03-25
Nordmaling
Vitvattnet
1487
Jakobsdotter
Magdalena
1778-03-04
Nordmaling
Levar
1488
Jakobsdotter
Magdalena
1799-08-12
Nordmaling
Näsmark
1489
Jakobsdotter
Magdalena
1794-11-01
Umeå lands
Ytterträsk
1490
Jakobsdotter
Magdalena
1794-03-12
Nordmaling
Vitvattnet
1491
Jakobsdotter
Magdalena
1837-11-14
Mo
Flärke
1492
Jakobsdotter
Magdalena
1796-09-16
Själevad
Själand
1493
Jakobsdotter
Magdalena
1793-01-18
Umeå lands
Tavelsjö
1494
Jakobsdotter
Magdalena
1791
Åsele
Solberg
1495
Jakobsdotter
Magdalena
1788-01-01
Umeå lands
Långviken
1496
Jakobsdotter
Magdalena
1783-09-28
Nysätra
Kålaboda
1497
Jakobsdotter
Magdalena
1798-04-23
Själevad
Österalnö
1498
Jakobsdotter
Magdalena
1800-10-03
Björna
Hundsjö
1499
Jakobsdotter
Magdalena
1776-05-06
Själevad
Mörtsjön
1500
Jakobsdotter
Magdalena
1792-01-29
Själevad
Österalnö
1501
Jakobsdotter
Magdalena
1791-08-26
Umeå lands
Innertavle
1502
Jakobsdotter
Magdalena
1805-09-19
Umeå lands
Hörneå
1503
Jakobsdotter
Magdalena
1785-03-04
Lycksele
Siksele
1504
Jakobsdotter
Magdalena
1793-12-25
Bygdeå
Ytterklinten
1505
Jakobsdotter
Magdalena
1777-08-13
Umeå lands
Östteg
1506
Jakobsdotter
Magdalena
1787-01-22
Umeå lands
Håkmark
1507
Jakobsdotter
Magdalena
1771-04-16
Umeå lands
Tjälamark
1508
Jakobsdotter
Magdalena
1779-06-26
Umeå lands
Innertavle
1509
Jakobsdotter
Magdalena
1797-06-05
Bygdeå
Överklinten
1510
Jakobsdotter
Magdalena
1775-09-19
Nysätra
Hertsånger
1511
Jakobsdotter
Magdalena
1849-05-27
Bygdeå
Ultervattnet
1512
Jakobsdotter
Magdalena
1849-01-26
Själevad
Nybruket
1513
Jakobsdotter
Magdalena
1794-04-30
Skellefteå lands
Frostkåge
1514
Jakobsdotter
Magdalena
1792-04-29
Lövånger
Blacke
1515
Jakobsdotter
Magdalena
1782-02-18
Lövånger
Lövånger
1516
Jakobsdotter
Magdalena Amalia
1861-07-29
Bygdeå
Alkvittern
1517
Jakobsdotter
Magdalena Charlotta
1863-02-25
Skellefteå lands
Bjurfors
1518
Jakobsdotter
Magdalena Charlotta
1830-03-30
Sävar
Sävar
1519
Jakobsdotter
Magdalena Charlotta
1828-11-23
Burträsk
Sidbergsliden
1520
Jakobsdotter
Magdalena Elisabet
1798-05-11
Lövånger
Daglösten
1521
Jakobsdotter
Magdalena Fredrika
1830-10-17
Umeå lands
Baggböle
1522
Jakobsdotter
Magdalena Fredrika
1835-03-19
Umeå lands
Baggböle
1523
Jakobsdotter
Magdalena Johanna
1872-10-25
Anundsjö
Åbosjön
1524
Jakobsdotter
Magdalena Karolina
1853-11-23
Arvidsjaur
Rentjärn
1525
Jakobsdotter
Magdalena Karolina
1851-10-01
Norsjö
Kvammarn
1526
Jakobsdotter
Magdalena Karolina
1888-06-17
Anundsjö
Solberg
1527
Jakobsdotter
Magdalena Karolina
1848-03-23
Åsele
Solberg
1528
Jakobsdotter
Magdalena Karolina
1849-05-23
Åsele
Solberg
1529
Jakobsdotter
Magdalena Katarina
1778-01-07
Umeå lands
Degernäs
1530
Jakobsdotter
Magdalena Kristina
1808-08-19
Burträsk
Villvattnet
1531
Jakobsdotter
Magdalena Kristina
1823-08-21
Burträsk
Bygdsiljum
1532
Jakobsdotter
Magdalena Kristina
1804-03-04
Lövånger
Daglösten
1533
Jakobsdotter
Magdalena Kristina
1864-06-06
Nysätra
Flarken
1534
Jakobsdotter
Magdalena Kristina
1844-01-12
Nysätra
Flarken
1535
Jakobsdotter
Magdalena Lovisa
1803-04-07
Degerfors
Granön
1536
Jakobsdotter
Magdalena Lovisa
1833-01-04
Degerfors
Tväråträsk
1537
Jakobsdotter
Magdalena Matilda
1852-03-30
Umeå lands
Västerteg
1538
Jakobsdotter
Magdalena Olava
1853-03-13
Åsele
Solberg
1539
Jakobsdotter
Magdalena Samuela
1824-09-15
Degerfors
Kvarnsele
1540
Jakobsdotter
Magdalena Sofia
1804-10-03
Degerfors
Hjuken
1541
Jakobsdotter
Magdalena Sofia
1805-04-26
Burträsk
Åbyn
1542
Jakobsdotter
Magdalena Sofia
1821-01-30
Umeå lands
Västerteg
1543
Jakobsdotter
Magdalena Ulrika
1815-10-14
Skellefteå lands
Bergsbyn
1544
Jakobsdotter
Mandelina
1885-12-05
Nordmaling
Hörnsjö
1545
Jakobsdotter
Margareta
1801-06-01
Skellefteå lands
Skellefteå lands
1546
Jakobsdotter
Margareta
1771-12-18
Nordmaling
Lögdeå
1547
Jakobsdotter
Margareta
1800-12-02
Nordmaling
Örsbäck
1548
Jakobsdotter
Margareta
1827-04-18
Nordmaling
Örsbäck
1549
Jakobsdotter
Margareta
1784-11-24
Arnäs
Långvattnet
1550
Jakobsdotter
Margareta
1774-02-15
Nordmaling
Brattfors
1551
Jakobsdotter
Margareta
1789-07-11
Nordmaling
Örsbäck
1552
Jakobsdotter
Margareta
1804-07-24
Nordmaling
Norrbyn
1553
Jakobsdotter
Margareta
1801-06-01
Skellefteå lands
Bjurfors
1554
Jakobsdotter
Margareta
1795-01-28
Skellefteå lands
Långträsk
1555
Jakobsdotter
Margareta
1903-12-22
Lycksele
Vänjaurbäck
1556
Jakobsdotter
Margareta
1819-03-16
Junsele
Junsele
1557
Jakobsdotter
Margareta
1824-11-25
Anundsjö
Kubbe
1558
Jakobsdotter
Margareta
1883-03-30
Anundsjö
Kubbe
1559
Jakobsdotter
Margareta
1778
Skellefteå lands
Falmark
1560
Jakobsdotter
Margareta
1774-08-02
Skellefteå lands
Storträsk
1561
Jakobsdotter
Margareta
1786-04-17
Lycksele
Siksele
1562
Jakobsdotter
Margareta
1814-11-19
Nordmaling
Djupsjö
1563
Jakobsdotter
Margareta
1861-02-22
Bjurholm
Häggnäs
1564
Jakobsdotter
Margareta
1787-07-27
Nordmaling
Hyngelsböle
1565
Jakobsdotter
Margareta
1847-09-21
Bjurholm
Sunnanå
1566
Jakobsdotter
Margareta
1826-04-29
Själevad
Billsta
1567
Jakobsdotter
Margareta
1830-03-26
Degerfors
Granön
1568
Jakobsdotter
Margareta
1774-11-08
Skellefteå lands
Burvik
1569
Jakobsdotter
Margareta
1777-08-17
Lövånger
Svarttiärn
1570
Jakobsdotter
Margareta
1773-04-11
Umeå lands
Sävar
1571
Jakobsdotter
Margareta
1792-02-15
Finland
Kemi
1572
Jakobsdotter
Margareta
1776-09-28
Umeå lands
Sävar
1573
Jakobsdotter
Margareta
1780-10-25
Umeå lands
Håkmark
1574
Jakobsdotter
Margareta
1776-03-31
Junsele
Bölen
1575
Jakobsdotter
Margareta
1788-04-02
Nysätra
Gumbodabäcken
1576
Jakobsdotter
Margareta
1790-01-14
Skellefteå lands
Frostkåge
1577
Jakobsdotter
Margareta
1780-02-08
Sidensjö
Nynäs
1578
Jakobsdotter
Margareta Alexandra
1879-02-20
Arvidsjaur
Rönnås
1579
Jakobsdotter
Margareta Cecilia
1788-12-16
Nordmaling
Västansjö
1580
Jakobsdotter
Margareta Charlotta
1839-09-20
Sävar
Tväråmark
1581
Jakobsdotter
Margareta Christina
1784
Skellefteå lands
Falmark
1582
Jakobsdotter
Margareta Elisabet
1820-07-17
Gideå
Nordsjö
1583
Jakobsdotter
Margareta Elisabet
1811-12-16
Nordmaling
Klöse
1584
Jakobsdotter
Margareta Elisabet
1858-12-07
Nordmaling
Fällfors
1585
Jakobsdotter
Margareta Elisabet
1801-10-09
Lövånger
Daglösten
1586
Jakobsdotter
Margareta Elisabet
1840-07-23
Umeå lands
Innertavle
1587
Jakobsdotter
Margareta Elisabet
1825-04-16
Skorped
Uberg
1588
Jakobsdotter
Margareta Jakobina
1829-04-15
Grundsunda
Västanå
1589
Jakobsdotter
Margareta Johanna
1871-08-07
Skellefteå lands
Skellefteå lands
1590
Jakobsdotter
Margareta Johanna
1869-04-17
Lycksele
Knaften
1591
Jakobsdotter
Margareta Johanna
1874-07-19
Umeå lands
Holmsund
1592
Jakobsdotter
Margareta Karolina
1850-12-21
Örträsk
Örträsk
1593
Jakobsdotter
Margareta Katarina
1814-03-12
Umeå lands
Sörmjöle
1594
Jakobsdotter
Margareta Katarina
1801-05-29
Lövånger
Vallen
1595
Jakobsdotter
Margareta Katarina
1853-09-21
Umeå lands
Stenvall
1596
Jakobsdotter
Margareta Katarina
1793-09-17
Skellefteå lands
Bjurfors
1597
Jakobsdotter
Margareta Katarina
1805-12-28
Bygdeå
Ultervattnet
1598
Jakobsdotter
Margareta Katarina
1841-05-23
Lycksele
Manjaur
1599
Jakobsdotter
Margareta Katarina
1794-11-18
Umeå lands
Obbola
1600
Jakobsdotter
Margareta Katarina
1798-07
Nordmaling
Ledusjö
1601
Jakobsdotter
Margareta Katarina
1829-12-02
Lövånger
Svarttjärn
1602
Jakobsdotter
Margareta Katarina
1853-10-05
Degerfors
Bastusele
1603
Jakobsdotter
Margareta Katarina
1834-01-01
Burträsk
Bodbyn
1604
Jakobsdotter
Margareta Katarina
1830-02-25
Bygdeå
Bobacken
1605
Jakobsdotter
Margareta Katarina
1802-08-25
Nysätra
Grimsmark
1606
Jakobsdotter
Margareta Kristina
1848-02-25
Degerfors
Abborrtjärn
1607
Jakobsdotter
Margareta Kristina
1827-05-07
Nordmaling
Djupsjö
1608
Jakobsdotter
Margareta Kristina
1843-11-21
Norsjö
Svansele
1609
Jakobsdotter
Margareta Kristina
1841-05-21
Jörn
Träskholm
1610
Jakobsdotter
Margareta Kristina
1801-10-08
Nordmaling
Öre
1611
Jakobsdotter
Margareta Kristina
1796-07-05
Nordmaling
Norrbyn
1612
Jakobsdotter
Margareta Kristina
1853-11-20
Norsjö
Kvammarn
1613
Jakobsdotter
Margareta Kristina
1833-03-13
Sidensjö
Näs
1614
Jakobsdotter
Margareta Kristina
1816
Bygdeå
Lugnet
1615
Jakobsdotter
Margareta Kristina
1836-06-03
Degerfors
Tegsnäset
1616
Jakobsdotter
Margareta Kristina
1792
Åsele
Ormsjö
1617
Jakobsdotter
Margareta Kristina
1808-03-11
Degerfors
Granön
1618
Jakobsdotter
Margareta Kristina
1835-01-09
Lövånger
Bodan
1619
Jakobsdotter
Margareta Kristina
1801-07-05
Umeå lands
Röbäck
1620
Jakobsdotter
Margareta Lovisa
1840
??
??
1621
Jakobsdotter
Margareta Magdalena
1847-08-07
Skellefteå lands
Medle
1622
Jakobsdotter
Margareta Magdalena
1795-08-18
Grundsunda
Kasa
1623
Jakobsdotter
Margareta Magdalena
1821-01-01
Degerfors
Hjuken
1624
Jakobsdotter
Margareta Magdalena
1833-07-17
Gideå
Långvattnet
1625
Jakobsdotter
Margareta Magdalena
1833-09-16
Sävar
Storliden
1626
Jakobsdotter
Margareta Magdalena
1813-05-15
Själevad
Kyrkvallen
1627
Jakobsdotter
Margareta Magdalena
1819-05-26
Lycksele
Flakaträsk
1628
Jakobsdotter
Margareta Magdalena
1796-02-29
Skellefteå lands
Storkåge
1629
Jakobsdotter
Margareta Magdalena
1836-01-25
Sävar
Storliden
1630
Jakobsdotter
Margareta Maria
1828-03-15
Bygdeå
Bobacken
1631
Jakobsdotter
Margareta Olivia
1875-05-01
Degerfors
Degerfors
1632
Jakobsdotter
Margareta Sofia
1851-01-03
Bjurholm
Högås
1633
Jakobsdotter
Margareta Sofia
1809-04-13
Degerfors
Rödängsberget
1634
Jakobsdotter
Margareta Sofia
1815-12-27
Bjurholm
Balsjö
1635
Jakobsdotter
Margareta Sofia
1827-07-08
Nordmaling
Bjerten
1636
Jakobsdotter
Margareta Sofia
1823-03-28
Bjurholm
Bjurholm
1637
Jakobsdotter
Margareta Sofia
1864-06-29
Degerfors
Åttonträsk
1638
Jakobsdotter
Margareta Sofia
1814-09-28
Umeå lands
Stöcksjö
1639
Jakobsdotter
Margareta Sofia
1849-09-16
Degerfors
Granön
1640
Jakobsdotter
Margareta Sofia
1817-01-18
Umeå lands
Stöcksjö
1641
Jakobsdotter
Margit Viola
1914-03-15
Hörnefors
Norrbyn
1642
Jakobsdotter
Margreta Elisabet
1855-11-27
Edsele
Utanede
1643
Jakobsdotter
Maria
1853-08-23
Degerfors
Skivsjön
1644
Jakobsdotter
Maria
1787-06-02
Nysätra
Flarken
1645
Jakobsdotter
Maria
1793-02-08
Arnäs
Sörbrynge
1646
Jakobsdotter
Maria
1827-11-11
Nordmaling
Lögdeå
1647
Jakobsdotter
Maria
1856-10-24
Nordmaling
Örsbäck
1648
Jakobsdotter
Maria
1812-12-13
Nordmaling
Orrböle
1649
Jakobsdotter
Maria
1791-07-31
Arnäs
Långvattnet
1650
Jakobsdotter
Maria
1847-01-16
Bjurholm
Sörfors
1651
Jakobsdotter
Maria
1844-09-07
Nordmaling
Tallberg
1652
Jakobsdotter
Maria
1800-12-23
Arnäs
Hjälta
1653
Jakobsdotter
Maria
1859-08-19
Jörn
Hötjäln
1654
Jakobsdotter
Maria
1889-06-30
Degerfors
Tegsnäs
1655
Jakobsdotter
Maria
1876-08-29
Mo
Skortsjö
1656
Jakobsdotter
Maria
1856-02-25
Nordmaling
Nyåker
1657
Jakobsdotter
Maria
1799-01-07
Bygdeå
Ultervattnet
1658
Jakobsdotter
Maria
1862-12-26
Bjurholm
Sunnanå
1659
Jakobsdotter
Maria
1791-10-02
Nordmaling
Armsjö
1660
Jakobsdotter
Maria
1839-03-10
Nordmaling
Hyngelsböle
1661
Jakobsdotter
Maria
1874-02-02
Bjurholm
Nylunda
1662
Jakobsdotter
Maria
1773-12-14
Skellefteå lands
Kvavisträsk
1663
Jakobsdotter
Maria
1818-04-23
Anundsjö
Bureborg
1664
Jakobsdotter
Maria
1876-06-21
Själevad
Västerbillsjö
1665
Jakobsdotter
Maria
1862-05-22
Nordmaling
Vallen
1666
Jakobsdotter
Maria
1857-01-04
Sidensjö
Drömme
1667
Jakobsdotter
Maria
1780-03-27
Umeå lands
Brattby
1668
Jakobsdotter
Maria
1778
Umeå lands
Österteg
1669
Jakobsdotter
Maria
1785-01-13
Själevad
Översjäla
1670
Jakobsdotter
Maria
1793-02-05
Lycksele
Siksele
1671
Jakobsdotter
Maria
1850-01-28
Arnäs
Hornön
1672
Jakobsdotter
Maria
1805-01-19
Skorped
Lännäs
1673
Jakobsdotter
Maria
1780-12-11
Sorsele
Gran
1674
Jakobsdotter
Maria
1799-10-19
Skellefteå lands
Heden
1675
Jakobsdotter
Maria Albertina
1854-02-17
Degerfors
Abborrtjärn
1676
Jakobsdotter
Maria Alexandra Albertina
1880-02-17
Vilhelmina
Skog
1677
Jakobsdotter
Maria Amalia Karolina
1885-03-16
Degerfors
Hjukstjälen
1678
Jakobsdotter
Maria Amanda
1866-11-10
Degerfors
Lövliden
1679
Jakobsdotter
Maria Augusta
1869-05-07
Bjurholm
Slätmark
1680
Jakobsdotter
Maria Augusta
1878-03-11
Neder Luleå
Neder Luleå
1681
Jakobsdotter
Maria Augusta
1875-04-30
Degerfors
Bjurfors
1682
Jakobsdotter
Maria Brita
1838-06-30
Fredrika
Stennäs
1683
Jakobsdotter
Maria Brita
1803-06-17
Lycksele
Ekorrsele
1684
Jakobsdotter
Maria Brita
1788-01-23
Nordmaling
Djupsjö
1685
Jakobsdotter
Maria Brita
1788-05-20
Umeå lands
Botsmark
1686
Jakobsdotter
Maria Brita
1821-11-23
Bygdeå
Lugnet
1687
Jakobsdotter
Maria Brita
1840-09-16
Degerfors
Tegsnäset
1688
Jakobsdotter
Maria Brita
1806-05-23
Bygdeå
Sjulsmark
1689
Jakobsdotter
Maria Brita
1857-11-30
Sävar
Västanträsk
1690
Jakobsdotter
Maria Charlotta
1820-09-25
Umeå lands
Berg
1691
Jakobsdotter
Maria Charlotta
1815-12-19
Nordmaling
Hummelholm
1692
Jakobsdotter
Maria Charlotta
1814-07-11
Bjurholm
Balsjö
1693
Jakobsdotter
Maria Charlotta
1853-07-28
Nordmaling
Hörnsjö
1694
Jakobsdotter
Maria Charlotta
1850-06-04
Nordmaling
Klöse
1695
Jakobsdotter
Maria Charlotta
1852-12-23
Nordmaling
Stavsjöholm
1696
Jakobsdotter
Maria Charlotta
1859-10-09
Umeå stads
Umeå stad
1697
Jakobsdotter
Maria Charlotta
1841-07-09
Umeå lands
Grubbe
1698
Jakobsdotter
Maria Charlotta
1827-12-04
Umeå lands
Tavelsjö
1699
Jakobsdotter
Maria Charlotta
1864-11-23
Sävar
Hjoggmark
1700
Jakobsdotter
Maria Charlotta
1831-08-16
Burträsk
Bodbyn
1701
Jakobsdotter
Maria Dorotea
1872-01-17
Umeå lands
Sandviken
1702
Jakobsdotter
Maria Elina
1875-03-09
Degerfors
Abborrtjärn
1703
Jakobsdotter
Maria Elina
1854-10-26
Umeå lands
Överboda
1704
Jakobsdotter
Maria Elisabet
1854-11-01
Vännäs
Spöland
1705
Jakobsdotter
Maria Elisabet
1795-04-22
Burträsk
Åbyn
1706
Jakobsdotter
Maria Elisabet
1848-07-23
Nordmaling
Långed
1707
Jakobsdotter
Maria Elisabet
1793-06-07
Nordmaling
Näsmark
1708
Jakobsdotter
Maria Elisabet
1772-11-29
Nordmaling
Baggård
1709
Jakobsdotter
Maria Elisabet
1830-02-19
Nysätra
Hertsånger
1710
Jakobsdotter
Maria Elisabet
1833-01-14
Nysätra
Hertsånger
1711
Jakobsdotter
Maria Elisabet
1788-08-16
Umeå lands
Tavelsjö
1712
Jakobsdotter
Maria Elisabet
1843-09-13
Sidensjö
Överå
1713
Jakobsdotter
Maria Eufrosyna
1866-05-10
Vännäs
Vännäs
1714
Jakobsdotter
Maria Eufrosyna
1874-10-03
Degerfors
Nybränna
1715
Jakobsdotter
Maria Eugenia
1895-06-09
Vilhelmina
Saxnäs
1716
Jakobsdotter
Maria Eugenia
1867-08-27
Degerfors
Stenliden
1717
Jakobsdotter
Maria Fredrika
1873-10-03
Burträsk
Orrberget
1718
Jakobsdotter
Maria Gustava
1868-06-01
Degerfors
Holmön
1719
Jakobsdotter
Maria Helena
1809-02-21
Nordmaling
Klöse
1720
Jakobsdotter
Maria Helena
1861-01-04
Nordmaling
Håknäs
1721
Jakobsdotter
Maria Helena
1796-12-21
Nordmaling
Bjurholm
1722
Jakobsdotter
Maria Helena
1821-11-11
Nordmaling
Aspeå
1723
Jakobsdotter
Maria Helena
1856-03-30
Grundsunda
Husums sågverk
1724
Jakobsdotter
Maria Helena
1830-08-29
Norsjö
Bastutjärn
1725
Jakobsdotter
Maria Helena
1818-02-15
Umeå lands
Västerselet
1726
Jakobsdotter
Maria Helena Tavelin
1779
Umeå lands
Umeå lands
1727
Jakobsdotter
Maria Jakobina
1861-09-18
Nysätra
Flarken
1728
Jakobsdotter
Maria Johanna
1856-01-08
Bjurholm
Högås
1729
Jakobsdotter
Maria Johanna
1864-07-17
Burträsk
Bygdeträsk
1730
Jakobsdotter
Maria Johanna
1835-09-15
Nordmaling
Ledusjö
1731
Jakobsdotter
Maria Johanna
1817-09-26
Nordmaling
Hummelholm
1732
Jakobsdotter
Maria Johanna
1844-06-13
Bjurholm
Sunnanå
1733
Jakobsdotter
Maria Johanna
1847-07-04
Nordmaling
Aspeå
1734
Jakobsdotter
Maria Johanna
1854-08-11
Nordmaling
Gräsmyr
1735
Jakobsdotter
Maria Johanna
1873-08-04
Nordmaling
Ledusjö
1736
Jakobsdotter
Maria Johanna
1864-12-14
Vännäs
Brån
1737
Jakobsdotter
Maria Johanna
1864-12-09
Nordmaling
Aspeå
1738
Jakobsdotter
Maria Johanna
1830-01-23
Sävar
Boberg
1739
Jakobsdotter
Maria Johanna
1867-06-27
Nordmaling
Aspeå
1740
Jakobsdotter
Maria Johanna
1872-06-03
Nordmaling
Högbränna
1741
Jakobsdotter
Maria Johanna
1854-12-05
Bjurholm
Högås
1742
Jakobsdotter
Maria Johanna
1858-12-13
Degerfors
Degerfors by
1743
Jakobsdotter
Maria Johanna
1878-09-11
Umeå lands
Mosjö
1744
Jakobsdotter
Maria Johanna
1872-10-13
Degerfors
Aborrtjärn
1745
Jakobsdotter
Maria Johanna
1827-11-18
Vännäs
Spöland
1746
Jakobsdotter
Maria Johanna
1854-05-01
Degerfors
Rödå
1747
Jakobsdotter
Maria Johanna
1862-04-11
Norsjö
Kvammarn
1748
Jakobsdotter
Maria Johanna
1837-06-06
Sävar
Storliden
1749
Jakobsdotter
Maria Karolina
1837-05-26
Nordmaling
Ledusjö
1750
Jakobsdotter
Maria Karolina
1866-01-19
Nordmaling
Lögdeå
1751
Jakobsdotter
Maria Karolina
1860-08-22
Umeå lands
Mickelsträsk
1752
Jakobsdotter
Maria Karolina
1845-12-19
Bjurholm
Mellansjö
1753
Jakobsdotter
Maria Karolina
1849-05-17
Stensele
Barsele
1754
Jakobsdotter
Maria Karolina
1862-01-26
Degerfors
Åttonträsk
1755
Jakobsdotter
Maria Karolina
1861-10-03
Degerfors
Granön
1756
Jakobsdotter
Maria Karolina
1863-01-20
Degerfors
Granön
1757
Jakobsdotter
Maria Karolina
1865-10-03
Degerfors
Stenträsk
1758
Jakobsdotter
Maria Karolina
1855-10-28
Vännäs
Nyby
1759
Jakobsdotter
Maria Katarina
1838-10-17
Lycksele
Örträsk
1760
Jakobsdotter
Maria Katarina
1816
Umeå lands
Hössjö
1761
Jakobsdotter
Maria Katarina
1801-11-08
NederLuleå
NederLuleå
1762
Jakobsdotter
Maria Katarina
1883-08-22
Norsjö
Avaliden
1763
Jakobsdotter
Maria Katarina
1826-06-24
Umeå lands
Hössjö
1764
Jakobsdotter
Maria Katarina
1853-03-22
Lycksele
Ledningsmark
1765
Jakobsdotter
Maria Katarina
1883-08-22
Norsjö
Avaliden
1766
Jakobsdotter
Maria Katarina
1796-11-02
Skellefteå lands
Böle
1767
Jakobsdotter
Maria Katarina
1816-05-12
Lövånger
Hökmark
1768
Jakobsdotter
Maria Katarina
1797-05-11
Umeå lands
Bullmark
1769
Jakobsdotter
Maria Katarina
1818-01-22
Burträsk
Andersvattnet
1770
Jakobsdotter
Maria Katarina
1829-03-07
Umeå lands
Hössjö
1771
Jakobsdotter
Maria Katarina
1795-07-07
Umeå lands
Tavelsjö
1772
Jakobsdotter
Maria Katarina
1860-05-26
Umeå lands
Västteg
1773
Jakobsdotter
Maria Katarina
1835-07-18
Umeå lands
Mickelsträsk
1774
Jakobsdotter
Maria Katarina
1795-02-04
Umeå lands
Österteg
1775
Jakobsdotter
Maria Katarina
1797-06-17
Umeå lands
Gravmark
1776
Jakobsdotter
Maria Katarina
1843-03-26
Tåsjö
Norrsjö
1777
Jakobsdotter
Maria Katarina
1847-07-20
Dorotea
Gubbsjön
1778
Jakobsdotter
Maria Katarina
1851-08-05
Vilhelmina
Ulvoberg
1779
Jakobsdotter
Maria Katarina
1845-01-25
Skellefteå lands
Medle
1780
Jakobsdotter
Maria Katarina
1799-12-27
Lycksele
Gäddträsk
1781
Jakobsdotter
Maria Katarina
1850-01-17
Stensele
Pauträsk
1782
Jakobsdotter
Maria Kristina
1806-08-06
Burträsk
Tallträsk
1783
Jakobsdotter
Maria Kristina
1816-06-19
Björna
Kärrsjö
1784
Jakobsdotter
Maria Kristina
1796-08-07
Umeå lands
Tavelsjö
1785
Jakobsdotter
Maria Kristina
1807-12-06
Degerfors
Degerfors
1786
Jakobsdotter
Maria Kristina
1841-10-20
Degerfors
Degerfors
1787
Jakobsdotter
Maria Kristina
1801-03-28
Burträsk
Villvattnet
1788
Jakobsdotter
Maria Kristina
1855-12-15
Arvidsjaur
Rentjärn
1789
Jakobsdotter
Maria Kristina
1807-01-29
Nordmaling
Aspeå
1790
Jakobsdotter
Maria Kristina
1815-06-26
Gideå
Byviken
1791
Jakobsdotter
Maria Kristina
1807-12-14
Nordmaling
Ledusjö
1792
Jakobsdotter
Maria Kristina
1828-08-31
Gideå
Långvattnet
1793
Jakobsdotter
Maria Kristina
1839-01-23
Arnäs
Hornön
1794
Jakobsdotter
Maria Kristina
1797-10-25
Nordmaling
Olofsfors
1795
Jakobsdotter
Maria Kristina
1811-09-02
Skorped
Uberg
1796
Jakobsdotter
Maria Kristina
1844-10-13
Skorped
Mosjö
1797
Jakobsdotter
Maria Kristina
1836-05-25
Norsjö
Risliden
1798
Jakobsdotter
Maria Kristina
1779
Skellefteå lands
Storkåge
1799
Jakobsdotter
Maria Kristina
1797-07-16
Burträsk
Burträsk
1800
Jakobsdotter
Maria Kristina
1790-11-06
Burträsk
Bodbyn
1801
Jakobsdotter
Maria Kristina
1808-08-22
Umeå lands
Stöcksjö
1802
Jakobsdotter
Maria Kristina
1828-03-10
Gideå
Långvattnet
1803
Jakobsdotter
Maria Kristina
1790-11-18
Umeå lands
Hörnefors
1804
Jakobsdotter
Maria Kristina
1793-02-24
Nordmaling
Örsbäck
1805
Jakobsdotter
Maria Kristina
1857-05-25
Gideå
Lemesjö
1806
Jakobsdotter
Maria Kristina
1841-06-17
Degerfors
Kamsjön
1807
Jakobsdotter
Maria Kristina
1839-01-18
Umeå lands
Innertavle
1808
Jakobsdotter
Maria Kristina
1790-08-06
Bygdeå
Överklinten
1809
Jakobsdotter
Maria Kristina
1828-05-07
Anundsjö
Mellansel
1810
Jakobsdotter
Maria Kristina
1809-06-16
Umeå lands
Brattby
1811
Jakobsdotter
Maria Kristina
1795-09-08
Umeå lands
Ytterträsk
1812
Jakobsdotter
Maria Kristina
1795-03-20
Degerfors
Granö
1813
Jakobsdotter
Maria Kristina
1812-09-28
Umeå lands
Bullmark
1814
Jakobsdotter
Maria Kristina
1859-12-22
Stensele
Skarvsjö
1815
Jakobsdotter
Maria Kristina
1873-05-05
Tärna
Tängvattnet
1816
Jakobsdotter
Maria Kristina Charlotta
1837-02-05
Bygdeå
Bobacken
1817
Jakobsdotter
Maria Kristina Charlotta
1837-02-05
Bygdeå
Bobacken
1818
Jakobsdotter
Maria Lovisa
1816-09-14
Nordmaling
Aspeå
1819
Jakobsdotter
Maria Lovisa
1818-09-02
Umeå lands
Spöland
1820
Jakobsdotter
Maria Lovisa
1851-05-02
Arnäs
Hornön
1821
Jakobsdotter
Maria Lovisa
1871-03-10
Umeå lands
Kroksjö
1822
Jakobsdotter
Maria Lovisa
1829-08-25
Bygdeå
Ytterklinten
1823
Jakobsdotter
Maria Lovisa
1865-03-13
Umeå lands
Kasamark
1824
Jakobsdotter
Maria Lovisa
1838-05-16
Bjurholm
Högås
1825
Jakobsdotter
Maria Lovisa
1819-02-26
Umeå lands
Baggböle
1826
Jakobsdotter
Maria Lovisa
1812-06-23
Umeå lands
Hörnefors
1827
Jakobsdotter
Maria Lovisa
1866-10-04
Fredrika
Lögda
1828
Jakobsdotter
Maria Lovisa
1826-10-08
Umeå lands
Nyby
1829
Jakobsdotter
Maria Lovisa
1824-01-10
Umeå lands
Klabböle
1830
Jakobsdotter
Maria Magdalena
1819-12-30
Umeå lands
Sörmjöle
1831
Jakobsdotter
Maria Magdalena
1790-11-16
Nordmaling
Aspeå
1832
Jakobsdotter
Maria Magdalena
1803-01-06
Nordmaling
Nyåker
1833
Jakobsdotter
Maria Magdalena
1853-06-30
Umeå lands
Öster Teg
1834
Jakobsdotter
Maria Magdalena
1811-10-11
Umeå lands
Hjoggsjö
1835
Jakobsdotter
Maria Magdalena
1865-04-27
Bygdeå
Öndebyn
1836
Jakobsdotter
Maria Magdalena
1793-12-24
Umeå lands
Grubbe
1837
Jakobsdotter
Maria Magdalena
1822-06-01
Umeå lands
Sörmjöle
1838
Jakobsdotter
Maria Magdalena
1849-09-04
Sävar
Tväråmark
1839
Jakobsdotter
Maria Margareta
1846-01-15
Degerfors
Granö
1840
Jakobsdotter
Maria Margareta
1825-03-23
Burträsk
Bodbyn
1841
Jakobsdotter
Maria Margareta
1840-10-11
Nordmaling
Hallen
1842
Jakobsdotter
Maria Margareta
1790-10-11
Nordmaling
Vitvattnet
1843
Jakobsdotter
Maria Margareta
1831-06-03
Nordmaling
Högland
1844
Jakobsdotter
Maria Margareta
1852-02-05
Nordmaling
Hörnsjö
1845
Jakobsdotter
Maria Margareta
1866-09-29
Umeå lands
Obbola
1846
Jakobsdotter
Maria Margareta
1802-06-07
Burträsk
Bygdsiljum
1847
Jakobsdotter
Maria Margareta
1799-02-21
Burträsk
Bygdsiljum
1848
Jakobsdotter
Maria Margareta
1801-01-11
Umeå lands
Hemmingsmark
1849
Jakobsdotter
Maria Margareta
1827-10-28
Bjurholm
Brännland
1850
Jakobsdotter
Maria Margareta
1800-05-16
Degerfors
Skivsjön
1851
Jakobsdotter
Maria Margareta
1821-10-11
Bjurholm
Brännland
1852
Jakobsdotter
Maria Margareta
1823-08-27
Umeå lands
Jämtböle
1853
Jakobsdotter
Maria Margareta
1854-03-05
Degerfors
Åttonträsk
1854
Jakobsdotter
Maria Margareta
1811-11-11
Umeå lands
Brattby
1855
Jakobsdotter
Maria Margareta
1846-01-14
Vännäs
Vännäs
1856
Jakobsdotter
Maria Margareta
1797-12-12
Umeå lands
Tavelsjö
1857
Jakobsdotter
Maria Margareta
1811-10-14
Umeå lands
Vännäs
1858
Jakobsdotter
Maria Margareta
1831-08-02
Degerfors
Granön
1859
Jakobsdotter
Maria Margareta
1775-12-05
Umeå lands
Täfteå
1860
Jakobsdotter
Maria Margareta
1782
Umeå lands
Österteg
1861
Jakobsdotter
Maria Margareta
1807-03-25
Umeå lands
Hemmesmark
1862
Jakobsdotter
Maria Margareta
1882-08-15
Sidensjö
Brynge
1863
Jakobsdotter
Maria Matilda
1854-11-13
Degerfors
Kamsjön
1864
Jakobsdotter
Maria Matilda
1883-06-16
Degerfors
Granön
1865
Jakobsdotter
Maria Matilda
1859-11-09
Umeå lands
Österteg
1866
Jakobsdotter
Maria Matilda
1863-03-16
Bjurholm
Näsmark
1867
Jakobsdotter
Maria Matilda
1868-12-15
Vännäs
Harrselefors
1868
Jakobsdotter
Maria Matilda
1887-06-11
Degerfors
Tegsnäset
1869
Jakobsdotter
Maria Matilda Charlotta
1852-03-28
Bygdeå
Stenfors
1870
Jakobsdotter
Maria Segrid
1782-07-01
Umeå lands
Innertavle
1871
Jakobsdotter
Maria Sofia
1810-11-04
Nordmaling
Aspeå
1872
Jakobsdotter
Maria Sofia
1823-09-12
Nordmaling
Lögdeå
1873
Jakobsdotter
Maria Sofia
1853-06-20
Degerfors
Granåker
1874
Jakobsdotter
Maria Sofia
1840-11-17
Lövånger
Svarttjärn
1875
Jakobsdotter
Maria Vilhelmina
1867-05-12
Lycksele
Söderfors
1876
Jakobsdotter
Maria Vilhelmina
1867-03-26
Lycksele
Knaften
1877
Jakobsdotter
Mariana
1837-01-13
Skellefteå lands
Bjurfors
1878
Jakobsdotter
Marta
1780-05-23
Nordmaling
Armsjö
1879
Jakobsdotter
Marta
1804-06-19
Arnäs
Nordsjön
1880
Jakobsdotter
Marta
1788-07-26
Skellefteå lands
Böle
1881
Jakobsdotter
Marta
1782
Åsele
Solberg
1882
Jakobsdotter
Marta
1798-04-04
Skellefteå lands
Drängsmark
1883
Jakobsdotter
Marta Brita
1845-04-08
Vilhelmina
Skansholm
1884
Jakobsdotter
Marta Brita
1802-07-02
Dorotea
VästerOrmsjö
1885
Jakobsdotter
Marta Elisabet
1815-03-12
Dorotea
Lavsjö
1886
Jakobsdotter
Marta Fredrika
1843-08-28
Jörn
Högtjäln
1887
Jakobsdotter
Marta Greta
1826
Nätra
Gärden
1888
Jakobsdotter
Marta Helena
1856-02-26
Skellefteå lands
Finnträsk
1889
Jakobsdotter
Marta Helena
1797-11-01
Skellefteå lands
Storkåge
1890
Jakobsdotter
Marta Helena
1837-11-02
Norsjö
Risliden
1891
Jakobsdotter
Marta Helena
1792-10-25
Skellefteå lands
Falmark
1892
Jakobsdotter
Marta Helena
1846-12-22
Skellefteå lands
Finnträsk
1893
Jakobsdotter
Marta Helena
1807-09-19
Skellefteå lands
Heden
1894
Jakobsdotter
Marta Karolina
1850-09-14
Norsjö
Kattisträsk
1895
Jakobsdotter
Marta Katarina
1844-09-26
Tåsjö
Norrby
1896
Jakobsdotter
Marta Kristina
1783-07-25
Skellefteå lands
Burvik
1897
Jakobsdotter
Marta Kristina
1783-07-26
Skellefteå lands
Burvik
1898
Jakobsdotter
Marta Margareta
1816-04-24
Skellefteå lands
Klutmark
1899
Jakobsdotter
Matilda
1869-02-19
Nordmaling
Ottjern
1900
Jakobsdotter
Matilda
1847-03-14
Nordmaling
Djupsjö
1901
Jakobsdotter
Matilda
1835-02-13
Skellefteå lands
Norrfors
1902
Jakobsdotter
Matilda Amanda
1878-01-03
Degerfors
Degerfors
1903
Jakobsdotter
Matilda Charlotta
1869-01-14
Bygdeå
Öndebyn
1904
Jakobsdotter
Matilda Evelina
1879-12-31
Degerfors
Stenträsk
1905
Jakobsdotter
Matilda Gustava
1865-05-29
Nordmaling
Håknäs
1906
Jakobsdotter
Matilda Karolina
1862-03-05
Degerfors
Skivsjön
1907
Jakobsdotter
Matilda Margareta
1826-10-01
Umeå lands
Ytterhiske
1908
Jakobsdotter
Matilda Marianna
1863-05-01
Vilhelmina
Malgovik
1909
Jakobsdotter
Matilda Sofia
1865-11-30
Umeå lands
Umeå lands
1910
Jakobsdotter
Matilda Sofia
1858-07-28
Umeå lands
Holmsund
1911
Jakobsdotter
Matilda Sofia
1868-03-02
Degerfors
Nybränna
1912
Jakobsdotter
Milda Margareta
1908-12-17
Tärna
Joesjö
1913
Jakobsdotter
MMarta Helena
1778-03-12
Skellefteå lands
Medle
1914
Jakobsdotter
Märta
1808-07-06
Gideå
Nordsjö
1915
Jakobsdotter
Märta
1841-09-27
Björna
Nyliden
1916
Jakobsdotter
Märta
1804-01-31
Nordingrå
Håll 1:1
1917
Jakobsdotter
Märta
1825-06-24
Skorped
Byvattnet
1918
Jakobsdotter
Märta
1867-08-29
Anundsjö
Norrflärke
1919
Jakobsdotter
Märta
1825-12-02
Skorped
Lännäs
1920
Jakobsdotter
Märta
1809-10-08
Anundsjö
Anundsjö
1921
Jakobsdotter
Märta
1776-07-01
Nordmaling
Armsjö
1922
Jakobsdotter
Märta
1814-05-19
Själevad
Österbillsjö
1923
Jakobsdotter
Märta
1820-01-07
Anundsjö
Mellansel
1924
Jakobsdotter
Märta
1843-02-19
Ullånger
Ullånger
1925
Jakobsdotter
Märta
1828-06-21
Skorped
Ottmyran
1926
Jakobsdotter
Märta Brita
1858-05-23
Fredrika
Trehörningsjö
1927
Jakobsdotter
Märta Brita
1825-09-16
Dorotea
Granliden
1928
Jakobsdotter
Märta Elisabet
1837-01-20
Vilhelmina
Järvsjö
1929
Jakobsdotter
Märta Elisabet
1817-03-12
Tåsjö
Tåsjö
1930
Jakobsdotter
Märta Erika
1838-05-22
Dorotea
Lavsjö
1931
Jakobsdotter
Märta Helena
1806-03-05
Skellefteå lands
Bergsbyn
1932
Jakobsdotter
Märta Katarina
1875-11-02
Dorotea
Fjälltuna
1933
Jakobsdotter
Märta Katarina
1874-12-31
Björna
Leding
1934
Jakobsdotter
Märta Kristina
1830-11-18
Nordmaling
Klöse
1935
Jakobsdotter
Märta Kristina
1854-03-12
Skorped
Lännäs
1936
Jakobsdotter
Märta Kristina
1825-02-01
Anundsjö
Åbosjön
1937
Jakobsdotter
Märta Kristina
1845-01-20
Edsele
Utanede
1938
Jakobsdotter
Märta Kristina
1836-05-14
Åsele
Holmträsk
1939
Jakobsdotter
Märta Kristina
1845-08-08
Sidensjö
Överå
1940
Jakobsdotter
Märta Kristina
1837-01-21
Bodum
Valpsundet
1941
Jakobsdotter
Märta Kristina
1862-01-31
Sidensjö
Ås
1942
Jakobsdotter
Märta Kristina Ottilda
1897-01-16
Anundsjö
Mossaträsk
1943
Jakobsdotter
Märta Lovisa
1827-08-16
Nordmaling
Orrböle
1944
Jakobsdotter
Märta Lovisa
1851-01-26
Dorotea
Mårdsjö
1945
Jakobsdotter
Märta Magdalena
1861-08-09
Åsele
Storsjö
1946
Jakobsdotter
Märta Sofia
1826-10-13
Gideå
Gideå bruk
1947
Jakobsdotter
Märta Sparfält
1790-09-18
ÅdalsLiden
Kläpp
1948
Jakobsdotter
Naima Charlotta
1880-01-13
Umeå lands
Hörnefors
1949
Jakobsdotter
Naima Emelia
1894-12-22
Bjurholm
Högås
1950
Jakobsdotter
Nanny Alida
1879-11-30
Degerfors
Granön
1951
Jakobsdotter
Nanny Lovisa
1882-03-08
Åsele
Lövnäs
1952
Jakobsdotter
Nanny Lovisa
1880-08-01
Umeå lands
Sörmjöle
1953
Jakobsdotter
Nanny Maria
1883-08-29
Lycksele
Knaften
1954
Jakobsdotter
Nils
1774-07-10
Skellefteå lands
Drängsmark
1955
Jakobsdotter
Oleanna Birgitta
1867-03-28
Norge
Hattfjälldal
1956
Jakobsdotter
Olga Amanda
1910-06-09
Anundsjö
Järvberget
1957
Jakobsdotter
Olga Erin
1889-12-22
Bjurholm
Häggnäs
1958
Jakobsdotter
Olga Ottilia
1905-12-08
Lycksele
Vänjaurbäck
1959
Jakobsdotter
Olga Regina
1881-07-01
Nordmaling
Lögdeå
1960
Jakobsdotter
Olga Sofia
1886-04-27
Degerfors
Bjurfors
1961
Jakobsdotter
Olivia
1862-11-22
Umeå lands
Västteg
1962
Jakobsdotter
Olivia Sofia
1861-05-06
Vilhelmina
Malgovik
1963
Jakobsdotter
Petronella
1809-05-31
Lycksele
Bastuträsk
1964
Jakobsdotter
Petronella Elvira
1857-02-04
Jörn
Jörn
1965
Jakobsdotter
Rebecka Lovisa
1857-03-19
Degerfors
Röbäck
1966
Jakobsdotter
Sara
1863-05-09
Bjurholm
Ottervattnet
1967
Jakobsdotter
Sara
1791-01-16
Burträsk
Bodbyn
1968
Jakobsdotter
Sara
1778-10-13
Burträsk
Bodbyn
1969
Jakobsdotter
Sara
1775-05-05
Själevad
Mörtsjö
1970
Jakobsdotter
Sara
1784-02-15
Skorped
Mosjön
1971
Jakobsdotter
Sara
1835-07-23
Skorped
Byvattnet
1972
Jakobsdotter
Sara
1770-12-27
Skellefteå lands
Drängsmark
1973
Jakobsdotter
Sara
1773-01-13
Nederkalix
Nederkalix
1974
Jakobsdotter
Sara
1794-04-30
Arnäs
Högtjärn
1975
Jakobsdotter
Sara
1782-06-20
Skellefteå lands
Kvavisträsk
1976
Jakobsdotter
Sara
1772-11-03
Bygdeå
Ratu
1977
Jakobsdotter
Sara
1834-11-28
Skorped
Ottmyran
1978
Jakobsdotter
Sara
1795-08-28
Själevad
Österalnö
1979
Jakobsdotter
Sara
1789-03
Själevad
Hörnett
1980
Jakobsdotter
Sara
1782-09-20
Själevad
Översjäla
1981
Jakobsdotter
Sara
1835-07-23
Skorped
Byvattnet
1982
Jakobsdotter
Sara
1780-07-26
Själevad
Översjäla
1983
Jakobsdotter
Sara
1811-07-26
Junsele
Eden
1984
Jakobsdotter
Sara
1827-08-24
Skorped
Uberg
1985
Jakobsdotter
Sara
1772-03-24
Skellefteå lands
Storkåge
1986
Jakobsdotter
Sara Albertina
1866-04-01
Malå
Rentjärn
1987
Jakobsdotter
Sara Albertina
1882-06-17
Björna
Hemling
1988
Jakobsdotter
Sara Augusta
1872-05-22
Stensele
Kyrkberget
1989
Jakobsdotter
Sara Birgitta
1848-10-12
Skorped
prästbordet
1990
Jakobsdotter
Sara Brita
1821-01-17
Dorotea
Långsele
1991
Jakobsdotter
Sara Elisabet
1839-02-11
Grundsunda
Banafjäl
1992
Jakobsdotter
Sara Elisabet
1802-06-19
Arnäs
Nordsjön
1993
Jakobsdotter
Sara Elisabet
1827-05-12
Burträsk
Bygdsiljum
1994
Jakobsdotter
Sara Elisabet
1803
Burträsk
Bygdsiljum
1995
Jakobsdotter
Sara Elisabet
1798-06-06
Bygdeå
Överklinten
1996
Jakobsdotter
Sara Elisabet
1794-09-15
Umeå lands
Gravmark
1997
Jakobsdotter
Sara Erika
1876-12-08
Dorotea
Väster-Ormsjö
1998
Jakobsdotter
Sara Erika
1885-02-04
Sidensjö
Brynge
1999
Jakobsdotter
Sara Eugenia
1886-07-14
Anundsjö
Solberg
2000
Jakobsdotter
Sara Fredrika
1826-09-04
Burträsk
Svarttjärn
2001
Jakobsdotter
Sara Helena
1850-08-04
Anundsjö
Grundtjärn
2002
Jakobsdotter
Sara Helena
1812-03-31
Degerfors
Granön
2003
Jakobsdotter
Sara Johanna
1862-11-09
Bjurholm
Balfors
2004
Jakobsdotter
Sara Johanna
1840-04-12
Lövånger
Bodan
2005
Jakobsdotter
Sara Johanna
1825-02-09
Bygdeå
Lugnet
2006
Jakobsdotter
Sara Johanna
1863-11-11
Degerfors
Bastusele
2007
Jakobsdotter
Sara Jonata
1820-07-02
Tåsjön
Tåsjön
2008
Jakobsdotter
Sara Jonata
1834-10-21
Dorotea
Häggås
2009
Jakobsdotter
Sara Karolina
1867-08-12
Trehörningsjö
Kantsjö
2010
Jakobsdotter
Sara Karolina
1832-04-27
Gideå
Gideå bruk
2011
Jakobsdotter
Sara Katarina
1841-04-09
Norsjö
Norsjö
2012
Jakobsdotter
Sara Katarina
1828-02-04
Bjurholm
Näsmark
2013
Jakobsdotter
Sara Katarina
1848-06-05
Junsele
Junsele
2014
Jakobsdotter
Sara Katarina
1819-03-18
Norsjö
Bastutjärn
2015
Jakobsdotter
Sara Katarina
1821-09-14
Bygdeå
Överklinten
2016
Jakobsdotter
Sara Katarina
1803-09-13
Skellefteå lands
Bjurån
2017
Jakobsdotter
Sara Katarina
1841-06-30
Åsele
Tjäl
2018
Jakobsdotter
Sara Katarina
1813-11-21
Nätra
Åmynnet
2019
Jakobsdotter
Sara Katarina
1850-05-23
Sidensjö
Överå
2020
Jakobsdotter
Sara Katarina
1854-05-30
Sidensjö
Överå
2021
Jakobsdotter
Sara Katarina
1815-12-30
Själevad
Hörnett
2022
Jakobsdotter
Sara Katarina
1880-08-29
Dorotea
Väster-Ormsjö
2023
Jakobsdotter
Sara Katarina
1848-06-05
Junsele
Junsele
2024
Jakobsdotter
Sara Kristina
1802-05-13
Arnäs
Arnäs
2025
Jakobsdotter
Sara Kristina
1778-08-01
Bygdeå
Ratu
2026
Jakobsdotter
Sara Kristina
1854-03-27
Grundsunda
Gideåbacka
2027
Jakobsdotter
Sara Kristina
1803-07-21
Arnäs
Hjälta
2028
Jakobsdotter
Sara Kristina
1860-10-03
Norsjö
Svanfors
2029
Jakobsdotter
Sara Kristina
1802-06-08
Själevad
Själand
2030
Jakobsdotter
Sara Kristina
1804-11-04
Anundsjö
Brattsjö
2031
Jakobsdotter
Sara Kristina
1800-06-22
Bygdeå
Ultervattnet
2032
Jakobsdotter
Sara Kristina
1823-08-14
Skorped
Lännäs
2033
Jakobsdotter
Sara Kristina
1852-03-05
Grundsunda
Gideåbacka
2034
Jakobsdotter
Sara Kristina
1834-02-08
Gideå
Flärke
2035
Jakobsdotter
Sara Linnea
1920-02-19
Anundsjö
Järvberget
2036
Jakobsdotter
Sara Lovisa
1840-01-10
Fredrika
Stennäs
2037
Jakobsdotter
Sara Lovisa
1863-10-02
Stensele
Skarvsjö
2038
Jakobsdotter
Sara Magdalena
1788-08-02
Lycksele
Siksele
2039
Jakobsdotter
Sara Magdalena
1815-01-11
Grundsunda
Fanby
2040
Jakobsdotter
Sara Magdalena
1817-09-09
Grundsunda
Utås
2041
Jakobsdotter
Sara Magdalena
1827-06-08
Junsele
Åkerbränna
2042
Jakobsdotter
Sara Magdalena
1801-09-18
Umeå lands
Långviken
2043
Jakobsdotter
Sara Magdalena
1833-08-16
Arvidsjaur
Mörttjärn
2044
Jakobsdotter
Sara Margareta
1794-11-04
Burträsk
Bygdsiljum
2045
Jakobsdotter
Sara Margareta
1794
Umeå lands
Hjuken
2046
Jakobsdotter
Sara Margareta
1823-02-19
Bjurholm
Klubbsjö
2047
Jakobsdotter
Sara Margareta
1779-02-09
Nordmaling
Armsjö
2048
Jakobsdotter
Sara Margareta
1824-02-10
Nordmaling
Lögdeå
2049
Jakobsdotter
Sara Margareta
1844-12-07
Sorsele
Gargnäs
2050
Jakobsdotter
Sara Margareta
1797-05-22
Skellefteå lands
Bjurån
2051
Jakobsdotter
Sara Margareta
1820-11-10
Skellefteå lands
Petikträsk
2052
Jakobsdotter
Sara Margareta
1787-03-18
Skellefteå lands
Stavaträsk
2053
Jakobsdotter
Sara Margareta
1793-05-16
Burträsk
Bodbyn
2054
Jakobsdotter
Sara Margareta
1833-09-26
Björna
Hundsjö
2055
Jakobsdotter
Sara Margareta
1791-07-16
Skellefteå lands
Heden
2056
Jakobsdotter
Sara Margareta
1800-11-19
Skellefteå lands
Ragvaldsträsk
2057
Jakobsdotter
Sara Margareta
1799-01-23
Umeå lands
Ytterträsk
2058
Jakobsdotter
Sara Margareta
1851-02-22
Åsele
Solberg
2059
Jakobsdotter
Sara Margareta
1842-11-11
Stensele
Barsele
2060
Jakobsdotter
Sara Margareta
1835-03-25
Anundsjö
Mellansel
2061
Jakobsdotter
Sara Margareta
1795-02-01
Umeå lands
Ytterhiske
2062
Jakobsdotter
Sara Margareta
1813-07-29
Bygdeå
Lugnet
2063
Jakobsdotter
Sara Margareta
1796
Degerfors
Hjuken
2064
Jakobsdotter
Sara Margareta
1808-08-07
Degerfors
Ekorrsele
2065
Jakobsdotter
Sara Margareta
1842-09-28
Stensele
Skarvsjö
2066
Jakobsdotter
Sara Margareta
1836-02-09
Umeå lands
Överboda
2067
Jakobsdotter
Sara Margareta
1826-06-01
Skellefteå lands
Stavaträsk
2068
Jakobsdotter
Sara Margareta
1851-12-02
Norsjö
Svartlund
2069
Jakobsdotter
Sara Margreta
1828-12-31
Själevad
Nordanås
2070
Jakobsdotter
Sara Maria
1859-09-12
Fredrika
Trehörningsjö
2071
Jakobsdotter
Sara Maria
1850-07-09
Björna
Nyliden
2072
Jakobsdotter
Sara Matilda
1888-09-13
Junsele
Kläppsjö
2073
Jakobsdotter
Sara Sofia
1802-12-25
Lycksele
Bastuträsk
2074
Jakobsdotter
Sara Sofia
1797-09-22
Umeå lands
Tavelsjö
2075
Jakobsdotter
Sara Sofia
1774-06-08
Umeå lands
Mjösjö
2076
Jakobsdotter
Sara Sofia
1864-11-21
Bjurholm
Ottervattnet
2077
Jakobsdotter
Sara Sofia
1872-01-03
Lycksele
Söderfors
2078
Jakobsdotter
Sara Sofia
1775
Umeå lands
Degernäs
2079
Jakobsdotter
Sara Ulrika
1835-07-06
Björna
Hundsjö
2080
Jakobsdotter
Sara Ulrika
1852-09-03
Jörn
Hötjäln
2081
Jakobsdotter
Sara Vilhelmina
1884-01-09
Norsjö
Risliden
2082
Jakobsdotter
Segrid
1770-12-19
Nordmaling
Lögdeå
2083
Jakobsdotter
Segrid
1826-08-23
Björna
Studsviken
2084
Jakobsdotter
Segrid
1843-11-24
Mo
Flärke
2085
Jakobsdotter
Segrid Katarina
1823-06-17
Gideå
Nordsjö
2086
Jakobsdotter
Segrid Katarina
1842-10-12
Gideå
Flärke
2087
Jakobsdotter
Segrid Kristina
1848-05-05
Dorotea
Sörfors
2088
Jakobsdotter
Selma Augusta
1884-11-01
Nordmaling
Högland
2089
Jakobsdotter
Selma Gustava
1879-05-15
Malå
Malå
2090
Jakobsdotter
Selma Kristina
1876-09-10
Bjurholm
Högås
2091
Jakobsdotter
Selma Kristina
1875-08-03
Vännäs
Hjoggsjö
2092
Jakobsdotter
Selma Kristina
1878-09-10
Bygdeå
Älglund
2093
Jakobsdotter
Selma Sofia
1870-07-05
Burträsk
Ödesmark
2094
Jakobsdotter
Signe Aurora
1914-05-11
Nordmaling
Aspeå
2095
Jakobsdotter
Signe Henrietta
1899-04-21
Tärna
Ängesdal
2096
Jakobsdotter
Signe Jakobina
1893-07-11
Stensele
Luspen
2097
Jakobsdotter
Signe Kristina
1893-04-08
Malå
Fårträsk
2098
Jakobsdotter
Sigrid
1888-04-28
Anundsjö
Kubbe
2099
Jakobsdotter
Sigrid Maria
1864-07-19
Åsele
Storsjö
2100
Jakobsdotter
Sigrid Märta
1885-03-28
Anundsjö
Rödvattnet
2101
Jakobsdotter
Sigrid Sofia
1882-10-31
Björna
Leding
2102
Jakobsdotter
Sofia
1778-12-19
Umeå lands
Mjösjö
2103
Jakobsdotter
Sofia
1828-03-05
Nordmaling
Klöse
2104
Jakobsdotter
Sofia
1772-07-14
Arnäs
Långvattnet
2105
Jakobsdotter
Sofia
1797-09-07
Nordmaling
Västansjö
2106
Jakobsdotter
Sofia
1814-11-18
Umeå lands
Berg
2107
Jakobsdotter
Sofia
1804-12-11
Umeå lands
Nyland
2108
Jakobsdotter
Sofia
1784-05
Umeå lands
Norrfors
2109
Jakobsdotter
Sofia
1785-01-24
Lövånger
Böle
2110
Jakobsdotter
Sofia Albertina
1853-04-17
Bjurholm
Forsnäs
2111
Jakobsdotter
Sofia Albertina
1828-08-10
Bjurholm
Strömåker
2112
Jakobsdotter
Sofia Bendicta
1859-12-05
Burträsk
Gammelbyn
2113
Jakobsdotter
Sofia Charlotta
1825-05-05
Burträsk
Innansjön
2114
Jakobsdotter
Sofia Elisabet
1850-03-16
Umeå lands
Innertavle
2115
Jakobsdotter
Sofia Elonora
1869-09-19
Degerfors
Stenträsk
2116
Jakobsdotter
Sofia Helena
1836-12-25
Degerfors
Holmön
2117
Jakobsdotter
Sofia Johanna
1867-03-20
Sorsele
Asplund
2118
Jakobsdotter
Sofia Karolina
1855-05-08
Degerfors
Degerfors
2119
Jakobsdotter
Sofia Karolina
1833-06-13
Nordmaling
Kyrkovallen
2120
Jakobsdotter
Sofia Karolina
1865-03-09
Lycksele
Knaften
2121
Jakobsdotter
Sofia Kristina
1844-01-29
Nordmaling
Hyngelsböle
2122
Jakobsdotter
Sofia Lovisa
1854-03-28
Nordmaling
Brattfors
2123
Jakobsdotter
Sofia Magdalena
1834-06-01
Degerfors
Degerfors
2124
Jakobsdotter
Sofia Magdalena
1832-03-29
Nordmaling
Örsbäck
2125
Jakobsdotter
Sofia Magdalena
1823-01-20
Nordmaling
Aspeå
2126
Jakobsdotter
Sofia Magdalena
1780-07-12
Nordmaling
Gräsmyr
2127
Jakobsdotter
Sofia Magdalena
1798-10-14
Arnäs
Nordsjön
2128
Jakobsdotter
Sofia Magdalena
1823-12-02
Degerfors
Ekorrsele
2129
Jakobsdotter
Sofia Ulrika
1827-07-03
Umeå lands
Baggböle
2130
Jakobsdotter
Sofia Vilhelmina
1876-12-06
Degerfors
Sundö
2131
Jakobsdotter
Sofia Vilhelmina
1840-05-26
Lycksele
Hornmyr
2132
Jakobsdotter
Sofia Vilhelmina
1867-03-10
Degerfors
Degerfors
2133
Jakobsdotter
Stina
1811-05-12
Finland
Finland
2134
Jakobsdotter
Stina Evelina
1872-07-11
Åsele
Borgsjö
2135
Jakobsdotter
Susanna
1793-02-08
Arnäs
Sörbrynge
2136
Jakobsdotter
Susanna
1819-01-29
Umeå lands
Stöcksjö
2137
Jakobsdotter
Susanna
1845-03-17
Umeå lands
Överboda
2138
Jakobsdotter
Svea Emerentina
1895-10-08
Örträsk
Örträsk
2139
Jakobsdotter
Tekla
1863-09-27
Nordmaling
Torrböle
2140
Jakobsdotter
Tekla
1841-09-23
Dorotea
Häggås
2141
Jakobsdotter
Tekla Johanna
1884-02-29
Lycksele
Ajaur
2142
Jakobsdotter
Tekla Maria
1874-09-23
Vilhelmina
Skansholm
2143
Jakobsdotter
Teolinda Kristina
1879-01-05
Degerfors
Nyåkertjärn
2144
Jakobsdotter
Teresia Josefina
1848-03-14
Lycksele
Hornmyr
2145
Jakobsdotter
Teresia Kristina
1882-12-02
Nordmaling
Hummelholm
2146
Jakobsdotter
Tilda Maria
1859-11-11
Degerfors
Degerfors
2147
Jakobsdotter
Tilda Maria
1854-10-26
Degerfors
Bastusele
2148
Jakobsdotter
Tilda Sofia
1868-08-17
Grundsunda
Finna
2149
Jakobsdotter
Tilda Sofia
1860-03-22
Umeå lands
Tavelsjö
2150
Jakobsdotter
Ulla Erika
1870-07-26
Edsele
Utanede
2151
Jakobsdotter
Ullrika Karolina
1826-02-21
Lövånger
Bissjön
2152
Jakobsdotter
Ulrika
1786
??
??
2153
Jakobsdotter
Ulrika
1811-11-14
Burträsk
Villvattnet
2154
Jakobsdotter
Ulrika
1811-12-01
Umeå lands
Nyland
2155
Jakobsdotter
Ulrika
1817-11-19
Burträsk
Bodbyn
2156
Jakobsdotter
Ulrika
1776-05-15
Finland?
Solf?
2157
Jakobsdotter
Ulrika
1808-06-15
Nordmaling
Aspeå
2158
Jakobsdotter
Ulrika
1841-10-14
Skellefteå lands
Medle
2159
Jakobsdotter
Ulrika
1799-01-20
Skellefteå lands
Böle
2160
Jakobsdotter
Ulrika
1806-05-24
Burträsk
Bodbyn
2161
Jakobsdotter
Ulrika
1797-11-28
Skellefteå lands
Ragvaldsträsk
2162
Jakobsdotter
Ulrika
1842-03-26
Bjurholm
Västernyliden
2163
Jakobsdotter
Ulrika
1798-01-07
Nordmaling
Örsbäck
2164
Jakobsdotter
Ulrika
1829-02-26
Umeå lands
Vännfors
2165
Jakobsdotter
Ulrika
1781-05-05
Umeå lands
Degernäs
2166
Jakobsdotter
Ulrika
1782-03-25
Lövånger
Svarttjärn
2167
Jakobsdotter
Ulrika
1816-11-18
Burträsk
Mjödtjärnliden
2168
Jakobsdotter
Ulrika Elina
1834-01-21
Burträsk
Grantjäla
2169
Jakobsdotter
Ulrika Johanna
1804-12-02
Degerfors
Rödingsberget
2170
Jakobsdotter
Ulrika Johanna
1849-12-09
Degerfors
Röbäck
2171
Jakobsdotter
Ulrika Kristina
1843-11-10
Lövånger
Svarttjärn
2172
Jakobsdotter
Ulrika Kristina
1840-03-25
Sävar
Ytterträsk
2173
Jakobsdotter
Ulrika Kristina
1809-04-19
Bygdeå
Sjulsmark
2174
Jakobsdotter
Ulrika Kristina
1832-05-20
Sävar
Storliden
2175
Jakobsdotter
Ulrika Lovisa
1816-06
Degerfors
Hjuken
2176
Jakobsdotter
Ulrika Lovisa
1800-05-16
Bygdeå
Överklinten
2177
Jakobsdotter
Ulrika Lovisa
1848-01-16
Stensele
Skarvsjö
2178
Jakobsdotter
Vendla Kristina
1872-10-04
Bjurholm
Gravfors
2179
Jakobsdotter
Vendla Lovisa
1865-06-21
Finland
Oravais
2180
Jakobsdotter
Vilhelmina
1850-08-20
Vännäs
Spöland
2181
Jakobsdotter
Vilhelmina
1828-10-21
Lövånger
Vebomark
2182
Jakobsdotter
Vilhelmina
1861-09-09
Umeå lands
Västteg
2183
Jakobsdotter
Vilhelmina Olivia
1865-12-01
Umeå lands
Västteg
2184
Jakobsdotter Andersson
Eva Amanda
1873-11-08
Arvidsjaur
Rönnås
2185
Jakobsdotter Andersson
Ida Kristina
1877-05-09
Arvidsjaur
Rönnås
2186
Jakobsdotter Andersson
Julia Gustava
1882-04-07
Arvidsjaur
Rönnås
2187
Jakobsdotter Andersson
Maria Josefina
1879-02-20
Arvidsjaur
Rönnås
2188
Jakobsdotter Berglund
Johanna Eugenia
1875-03-01
Norsjö
Svanfors
2189
Jakobsdotter Berglund
Marta Jakobina
1873-10-23
Norsjö
Svanfors
2190
Jakobsdotter Berglund
Tilda Katarina
1878-12-24
Norsjö
Svanfors
2191
Jakobsdotter Bylund
Kristina
1865-05-17
Anundsjö
Västergensjö
2192
Jakobsdotter Byström
Birgitta Katarina
1858-11-01
Skorped
Byvattnet
2193
Jakobsdotter Karlsson
Anna Elisabet
1869-08-12
Jörn
Granbergsträsk
2194
Jakobsdotter Klang
Märet
1811-05-28
Frostviken
Kilen
2195
Jakobsdotter Lind
Hedda Johanna
1865-02-09
Norsjö
Finnliden
2196
Jakobsdotter Lindberg
Ida Margareta
1860-01-18
Skellefteå lands
Röjnoret
2197
Jakobsdotter Lövgren
Sara Albertina
1837-08-13
Norsjö
Rentjärn
2198
Jakobsdotter Molin
Anna Kristina
1869-08-27
Skorped
Sjöland
2199
Jakobsdotter Molin
Katarina Kristina
1870-09-28
Sidensjö
Brynge
2200
Jakobsdotter Strömberg
Hedda Gustava
1849-04-20
Norsjö
Svansele
2201
Jakobsdotter Strömberg
Karolina
1854-08-22
Norsjö
Svansele
2202
Jakobsdotter Sörman
Lovisa
1855
Skaraborgs län
Hova
2203
Jakobsdotter Vestlund
Frida Amalia
1896-02-07
Skorped
Byvattnet
2204
Jakobsdotter Vestlund
Ida Emelina
1900-08-04
Skorped
Byvattnet
2205
Jakobsdotter Vestlund Jakobsdotter
Märta
1881-02-08
Skorped
Byvattnet
2206
Jakobsdotterr
Margareta Kristina
1818-05-30
Skellefteå lands
Drängsmark
2207
Jakobsdottter
Margareta Sofia
1831-02-08
Umeå lands
Skravelsjö
2208
Jakobsen
Anders
1858-11-22
Norge
Norge
2209
Jakobsen
Anders Rikard
1889-05-25
Själevad
Domsjö varv
2210
Jakobsen
Erling Halvar
1896-02-05
Själevad
Domsjö varv
2211
Jakobsen
Fredrik
1834-08-30
??
??
2212
Jakobsen
Georg Albin
1881-12-06
Norge
Norge
2213
Jakobsen
Henrik Eugen
1884-05-22
Norge
Norge
2214
Jakobsen
Julia Margareta
1872-04-14
Norge
Norge
2215
Jakobsen
Jörgen Leonard
1893-11-28
Själevad
Domsjö varv
2216
Jakobsen
Karl Johan
1886-11-07
Själevad
Domsjö varv
2217
Jakobsen
Ole
1828-06-21
Närige
Stadsberget
2218
Jakobsen
Steffen
1898-04-04
Själevad
Domsjö varv
2219
Jakobsson
Abraham
1815-06-21
Lycksele
Björksele
2220
Jakobsson
Abraham
1796-01-02
Nordmaling
Hyngelsböle
2221
Jakobsson
Abraham
1785-12-29
Nordmaling
Kronören
2222
Jakobsson
Abraham
1850-05-25
Nordmaling
Djupsjö
2223
Jakobsson
Abraham
1784-04-02
Nordmaling
Vitvattnet
2224
Jakobsson
Abraham
1856-10-31
Nordmaling
Aspeå
2225
Jakobsson
Abraham
1817-07-15
Nordmaling
Ledusjö
2226
Jakobsson
Abraham
1802-06-04
Umeå lands
Hemmingsmark
2227
Jakobsson
Abraham
1785-12-22
Anundsjö
Västergensjö
2228
Jakobsson
Abraham
1831-08-10
Sidensjö
Å
2229
Jakobsson
Abraham Petter
1838-03-24
Stensele
Skarvsjö
2230
Jakobsson
Adela Karin Sofia
1908-05-13
Tärna
Björkfors
2231
Jakobsson
Adele Amanda
1896-11-03
Degerfors
Tegsnäset
2232
Jakobsson
Adolf
1881-11-16
Nordmaling
Brattfors
2233
Jakobsson
Adolf
1884-10-05
Grundsunda
Lakamark
2234
Jakobsson
Adolf
1881-03-23
Nordmaling
Hyngelsböle
2235
Jakobsson
Adolf
1881-04-14
Bjurholm
Gravfors
2236
Jakobsson
Adolf
1844-10-27
Bjurholm
Västernyliden
2237
Jakobsson
Adolf
1851-02-09
Bjurholm
Forsnäs
2238
Jakobsson
Adolf Algot
1901-06-18
Bjurholm
Sunnanå
2239
Jakobsson
Adolf Georg
1900-09-27
Degerfors
Degerfors
2240
Jakobsson
Adrian
1869-09-18
Nordmaling
Aspeå
2241
Jakobsson
Agda Evelina
1913-08-22
Bjurholm
Nordanås
2242
Jakobsson
Agda Helena
1891-02-02
Jörn
2243
Jakobsson
Agda Karolina
1894-08-07
Degerfors
Hjuken
2244
Jakobsson
Agda Maria Gustava
1908-04-26
Norsjö
Brunäsudden
2245
Jakobsson
Agda Mariana Johanna
1912-04-24
Umeå lands
Sörmjöle
2246
Jakobsson
Agda Viola
1902-08-25
Nordmaling
Torrböle
2247
Jakobsson
Agnes
1912-01-21
Nordmaling
Baggård
2248
Jakobsson
Agnes Adeli
1899-08-19
Dorotea
Lajksjö
2249
Jakobsson
Agnes Alice Sofia
1915-01-21
Bjurholm
Slätmark
2250
Jakobsson
Agnes Elfrida
1913-07-15
Vännäs
Ytterkoksele
2251
Jakobsson
Agnes Katarina
1891-07-26
Lycksele
Ruskträsk
2252
Jakobsson
Agnes Maria
1919-01-16
Trehörningsjö
Nordsjö
2253
Jakobsson
Agnes Maria
1900-04-02
Bygdeå
Ultervattnet
2254
Jakobsson
Agnes Paulina
1907-06-29
Burträsk
Ödesmark
2255
Jakobsson
Agneta Katarina
1962-05-29
Stockholm
Stockholm
2256
Jakobsson
Aina Kristina
1932-10-01
Dorotea
Måntorp
2257
Jakobsson
Ajna Eris Sofia
1923-02-18
Trehörningsjö
Kantsjö
2258
Jakobsson
Ajvi Anna Maria
1927-06-01
Nordmaling
Bjerten
2259
Jakobsson
Albert
1872-06-04
Nordmaling
Hörnsjö
2260
Jakobsson
Albert
1883-09-26
Nordmaling
Hyngelsböle
2261
Jakobsson
Albert
1871-11-24
Bjurholm
Lidbäck
2262
Jakobsson
Albert
1879-01-26
Ljustorp
Sanna
2263
Jakobsson
Albert
1891-01-18
Port Washington
Port Washington
2264
Jakobsson
Albert
1859-07-29
Umeå lands
Innertavle
2265
Jakobsson
Albert Ingvald
1906-10-22
Tärna
Joesjö
2266
Jakobsson
Albertina
1889-11-01
Umeå lands
Böleå
2267
Jakobsson
Albin
1882-05-30
Nordmaling
Hummelholm
2268
Jakobsson
Albin Maruits
1915-09-22
Lycksele
Ajaur
2269
Jakobsson
Albin Mauritz
1902-12-07
Bygdeå
Ultervattnet
2270
Jakobsson
Alex
1910-01-30
Dorotea
Mårdsjö
2271
Jakobsson
Alex Alexis
1939-02-14
Bjurholm
Västerås
2272
Jakobsson
Alex Henry
1933-12-26
Bjurholm
Sunnanå
2273
Jakobsson
Alexis Edmund Seved
1909-05-15
Umeå lands
Umeå lands
2274
Jakobsson
Alf Arne Kennet
1958-09-22
Nordmaling
Gräsmyr
2275
Jakobsson
Alf Börje Jakob
1934-08-01
Bjurholm
Balsjö
2276
Jakobsson
Alf Georg
1916-01-27
Tärna
Joesjö
2277
Jakobsson
Alf Ingevald
1902-06-14
Dorotea
Granliden
2278
Jakobsson
Alf Staffan
1951-03-03
Nordmaling
Ledusjö
2279
Jakobsson
Alf Tore Evald
1935-06-06
Nordmaling
Torrböle
2280
Jakobsson
Alf Åke Östen
1929-03-16
Bjurholm
Mellanå
2281
Jakobsson
Alf Östen
1911-05-16
Åsele
Lövnäs
2282
Jakobsson
Alfa Laura
1917-01-19
Lycksele
Björkberg
2283
Jakobsson
Alfa Sofia
1909-01-28
Lycksele
Nyby
2284
Jakobsson
Alfhild Ida Elisabet
1918-04-23
Tärna
Björkfors
2285
Jakobsson
Alfhild Fredrika
1902-11-04
Lövånger
Mångbyn
2286
Jakobsson
Alfred
1896-04-28
Bjurholm
Norrby
2287
Jakobsson
Alfred
1895-02-02
Anundsjö
Mossaträsk
2288
Jakobsson
Alfred Egon
1918-05-23
Sävar
Tväråmark
2289
Jakobsson
Alfrida Augusta
1878-09-01
Bjurholm
Bjurholm
2290
Jakobsson
Algot Johannes
1910-01-31
Nysätra
Grimsmark
2291
Jakobsson
Algot Napoleon
1908-07-18
Degerfors
Stenträsk
2292
Jakobsson
Alida Kristina
1889-12-24
Grundsunda
Husum
2293
Jakobsson
Alma Fredrika
1871-04-08
Byske
Finnträsk
2294
Jakobsson
Alma Katarina
1908-09-08
Anundsjö
Norrflärke
2295
Jakobsson
Alma Linnea
1910-09-08
Stensele
Kyrkberg
2296
Jakobsson
Alma Margareta
1885-12-22
Gälveborg
Hälsingetuna
2297
Jakobsson
Alma Maria
1891-05-27
Trehörningsjö
Kantsjö
2298
Jakobsson
Alma Maria
1883-04-29
Degerfors
Tegsnäset
2299
Jakobsson
Alma Ottilia
1908-08-04
Nordmaling
Aspeå
2300
Jakobsson
Almer Eugen
1909-09-09
Degerfors
Stenträsk
2301
Jakobsson
Alva Linnea Elisabet
1914-03-16
Bygdeå
Sikeå
2302
Jakobsson
Alvar Leopold
1909-09-24
Åsele
Lövnäs
2303
Jakobsson
Alvar Sixten
1915-03-22
Burträsk
Bygdsiljum
2304
Jakobsson
Alvina Maria
1902-03-29
Degerfors
Kussjön
2305
Jakobsson
Amalia
1920-12-14
Anundsjö
Mossaträsk
2306
Jakobsson
Anders
1833-12-24
Björna
Kärrsjö
2307
Jakobsson
Anders
1797-08-18
Burträsk
Storliden
2308
Jakobsson
Anders
1790-12-04
Umeå lands
Mickelträsk
2309
Jakobsson
Anders
1787-03-28
Umeå lands
Tavelsjö
2310
Jakobsson
Anders
1860-07-02
Degerfors
Granön
2311
Jakobsson
Anders
1787-05-05
Umeå lands
Botsmark
2312
Jakobsson
Anders
1857-12-25
Gideå
Flärke
2313
Jakobsson
Anders
1777-09-09
Burträsk
Bodbyn
2314
Jakobsson
Anders
1793
Degerfors
Hjuken
2315
Jakobsson
Anders
1807-06-08
Lövånger
Vallen
2316
Jakobsson
Anders
1806-04-03
Lövånger
Vallen
2317
Jakobsson
Anders
1875-04-05
Degerfors
Lövliden
2318
Jakobsson
Anders
1789-07-28
Arnäs
Långvattnet
2319
Jakobsson
Anders
1831-01-18
Säbrå
Norrstig
2320
Jakobsson
Anders
1799-09-13
Lövånger
Vallen
2321
Jakobsson
Anders
1811-09-20
Björna
Hundsjö
2322
Jakobsson
Anders
1833-07-21
Björna
Kärrsjö
2323
Jakobsson
Anders
1864-02-09
Burträsk
Ljusvattnet
2324
Jakobsson
Anders
1871-03-06
Lövånger
Svarttjärn
2325
Jakobsson
Anders
1837-12-27
Grundsunda
Banafjäl
2326
Jakobsson
Anders
1817-07-15
Nordmaling
Ledusjö
2327
Jakobsson
Anders
1851-09-16
Nordmaling
Hallen
2328
Jakobsson
Anders
1814-02-04
Grundsunda
Utås
2329
Jakobsson
Anders
1775-02-20
Grundsunda
Finna
2330
Jakobsson
Anders
1797-11-20
Nordmaling
Olofsfors
2331
Jakobsson
Anders
1838-07-30
Nordmaling
Gräsmyr
2332
Jakobsson
Anders
1788-07-07
Grundsunda
Slalom
2333
Jakobsson
Anders
1805-11-08
Nordmaling
Norrbyn
2334
Jakobsson
Anders
1788-01-09
Nordmaling
Lögdeå
2335
Jakobsson
Anders
1828-06-22
Grundsunda
Finna
2336
Jakobsson
Anders
1794-05-31
Arnäs
Hjälta
2337
Jakobsson
Anders
1816-06-20
Grundsunda
Utås
2338
Jakobsson
Anders
1821-08-10
Nordmaling
Högliden
2339
Jakobsson
Anders
1774-02-04
Själevad
Mörtsjö
2340
Jakobsson
Anders
1824-04-17
Sidensjö
Bredåker
2341
Jakobsson
Anders
1827-07-30
Lövånger
Bodan
2342
Jakobsson
Anders
1823
Nätra
Gärden
2343
Jakobsson
Anders
1823-10-31
Skellefteå lands
Bergsbyn
2344
Jakobsson
Anders
1833-07-11
Umeå lands
Hössjö
2345
Jakobsson
Anders
1827-09-10
Umeå lands
Hössjö
2346
Jakobsson
Anders
1821-10-23
Umeå lands
Grubbe
2347
Jakobsson
Anders
1880-12-20
Degerfors
Tegsnäset
2348
Jakobsson
Anders
1819-12-15
Umeå lands
Böleå
2349
Jakobsson
Anders
1903-06-25
Degerfors
Rödå
2350
Jakobsson
Anders
1817-04-10
Skellefteå lands
Petikträsk
2351
Jakobsson
Anders
1818-03-04
Skorped
Uberg
2352
Jakobsson
Anders
1861-11-29
Umeå lands
Stenvall
2353
Jakobsson
Anders
1851-09-26
Vännäs
Jämteböle
2354
Jakobsson
Anders
1862-03-18
Skorped
Ottmyran
2355
Jakobsson
Anders
1846-12-03
Anundsjö
Grundtjärn
2356
Jakobsson
Anders
1774-02-08
Degerfors
Degerfors
2357
Jakobsson
Anders
1830-10-17
Anundsjö
Västergensjö
2358
Jakobsson
Anders
1815-08-18
Junsele
Eden
2359
Jakobsson
Anders
1777-10-19
Skellefteå lands
Storkåge
2360
Jakobsson
Anders
1848-12-17
Tåsjö
Norrby
2361
Jakobsson
Anders
1789
Skellefteå lands
Falmark
2362
Jakobsson
Anders
1819-04-25
Skellefteå lands
Klutmark
2363
Jakobsson
Anders
1781-11-02
Skellefteå lands
Storträsk
2364
Jakobsson
Anders
1791-07-18
Skellefteå lands
Falmark
2365
Jakobsson
Anders
1800-07-23
Burträsk
Bygdsiljum
2366
Jakobsson
Anders
1794-10-18
Bygdeå
Ultervattnet
2367
Jakobsson
Anders
1799-02-11
Burträsk
Innansjön
2368
Jakobsson
Anders
1824-04-02
Burträsk
Kvarnbyn
2369
Jakobsson
Anders
1803-11-01
Umeå lands
Håkmark
2370
Jakobsson
Anders
1802-08-04
Umeå lands
Ytterhiske
2371
Jakobsson
Anders
1817-08-03
Umeå lands
Hjoggsjö
2372
Jakobsson
Anders
1846-10-12
Degerfors
Aborrtjern
2373
Jakobsson
Anders
1808-06-27
Umeå lands
Tavelsjö
2374
Jakobsson
Anders
1807-07-20
Bygdeå
Ultervattnet
2375
Jakobsson
Anders
1844-09-24
Bjurholm
Agnäs
2376
Jakobsson
Anders
1774-07-13
Nordmaling
Långed
2377
Jakobsson
Anders
1794-05-20
Nordmaling
Örsbäck
2378
Jakobsson
Anders
1822-04-06
Björna
Studsviken
2379
Jakobsson
Anders
1835-12-20
Umeå lands
Sörfors
2380
Jakobsson
Anders
1847-08-21
Degerfors
Röbäck
2381
Jakobsson
Anders
1820-02-13
Umeå lands
Västerselet
2382
Jakobsson
Anders
1845-09-25
Vännäs
Selet
2383
Jakobsson
Anders
1774-12-14
Skellefteå lands
Kvavisträsk
2384
Jakobsson
Anders
1824-12-21
Umeå lands
Baggböle
2385
Jakobsson
Anders
1835-12-14
Umeå lands
Sörfors
2386
Jakobsson
Anders
1829-12-28
Skorped
Lännäs
2387
Jakobsson
Anders
1817-08-19
Nysätra
Hertsånger
2388
Jakobsson
Anders
1822-03-13
Bygdeå
Gullmark
2389
Jakobsson
Anders
1852-12-24
Umeå lands
Innertavle
2390
Jakobsson
Anders
1800-06-04
Umeå lands
Tavelsjö
2391
Jakobsson
Anders
1791-01-22
Umeå lands
Högmyrliden
2392
Jakobsson
Anders
1829-01-18
Burträsk
Bodbyn
2393
Jakobsson
Anders
1784-11-01
Umeå lands
Tavelsjö
2394
Jakobsson
Anders
1798-04-29
Umeå lands
Österteg
2395
Jakobsson
Anders
1770-01-23
Bygdeå
Överklinten
2396
Jakobsson
Anders
1795-01-09
Umeå lands
Högmyrliden
2397
Jakobsson
Anders
1771-04-05
Umeå lands
Västerteg
2398
Jakobsson
Anders
1813-07-28
Degerfors
Ekorrsele
2399
Jakobsson
Anders
1808-02-05
Umeå lands
Österteg
2400
Jakobsson
Anders
1791-10-01
Umeå lands
Gravmark
2401
Jakobsson
Anders
1836-08-24
Björna
Kärrsjö
2402
Jakobsson
Anders
1800-01-03
Umeå lands
Botsmark
2403
Jakobsson
Anders
1800-05-28
Umeå lands
Bullmark
2404
Jakobsson
Anders
1771-01-16
Umeå lands
Teg
2405
Jakobsson
Anders
1777-01-06
Umeå lands
Håkmark
2406
Jakobsson
Anders
1783-11-16
Umeå lands
Botsmark
2407
Jakobsson
Anders
1785-01-17
Umeå lands
Botsmark
2408
Jakobsson
Anders
1811-09-08
Umeå lands
Bullmark
2409
Jakobsson
Anders
1845-03-08
Sävar
Tväråmark
2410
Jakobsson
Anders
1805-07-15
Lycksele
Ekorrsele
2411
Jakobsson
Anders
1801-01-10
Umeå lands
Österteg
2412
Jakobsson
Anders
1893-03-18
Tåsjö
Brattbäcken
2413
Jakobsson
Anders
1787-11-24
Lövånger
Böle
2414
Jakobsson
Anders
1813-04-15
Dorotea
Långsele
2415
Jakobsson
Anders
1825-06-25
Sävar
Botsmark
2416
Jakobsson
Anders
1819-05-23
Burträsk
Mjödtjärnliden
2417
Jakobsson
Anders
1813-08-03
Bygdeå
Åkullsjön
2418
Jakobsson
Anders
1849-12-06
Degerfors
Tegsnäset
2419
Jakobsson
Anders
1836-01-30
Burträsk
Tjärnliden
2420
Jakobsson
Anders
1830-09-12
Nysätra
Flarken
2421
Jakobsson
Anders
1829-05-17
Sidensjö
Å
2422
Jakobsson
Anders
1835-08-31
Bygdeå
Ultervattnet
2423
Jakobsson
Anders
1797-03-10
Arvidsjaur
Missenträsk
2424
Jakobsson
Anders
1790
Skellefteå lands
Drängsmark
2425
Jakobsson
Anders
1818-03-21
Skellefteå lands
Kusmark
2426
Jakobsson
Anders
1785-12-20
Lövånger
Blacke
2427
Jakobsson
Anders Artur
1899-09-25
Örträsk
Örträsk
2428
Jakobsson
Anders Arvid
1891-10-26
Bygdeå
Högaliden
2429
Jakobsson
Anders August
1847-07-10
Norsjö
Svansele
2430
Jakobsson
Anders August
1866-03-09
Stensele
Skarvsjö
2431
Jakobsson
Anders August
1844-08-27
Stensele
Skarvsjö
2432
Jakobsson
Anders Bernhard
1824-04-19
Lycksele
Rusksele
2433
Jakobsson
Anders Birger
1917-02-05
Umeå lands
Kroksjö
2434
Jakobsson
Anders Ferdinand
1891-11-16
Burträsk
Grannäs
2435
Jakobsson
Anders Fredrik
1860-10-05
Vilhelmina
Lövberg
2436
Jakobsson
Anders Fridolf
1899-05-15
Lycksele
Ruskträsk
2437
Jakobsson
Anders Fritjof
1871-11-20
Lycksele
Knaften
2438
Jakobsson
Anders Georg
1929-09-13
Bjurholm
Karlsbäck
2439
Jakobsson
Anders Georg
1883-07-14
Sävar
Sävar
2440
Jakobsson
Anders Gustaf
1795-09-06
Skellefteå lands
Furunäs
2441
Jakobsson
Anders Gustaf
1854-02-05
Norsjö
Svartlund
2442
Jakobsson
Anders Gustaf Sixten
1927-11-15
Umeå stads
Umeå stad
2443
Jakobsson
Anders Gustav
1813-11-23
Fredrika
Grafsjö
2444
Jakobsson
Anders Gustav
1832-06-25
Fredrika
Bredträsk
2445
Jakobsson
Anders Gustav
1898-10-31
Vilhelmina
Vilhelmina
2446
Jakobsson
Anders Gustav
1796-09-06
Skellefteå lands
Ragvaldsträsk
2447
Jakobsson
Anders Gustav
1816-10-15
Degerfors
Hjuken
2448
Jakobsson
Anders Gustav
1827
Själevad
Österalnäs
2449
Jakobsson
Anders Gustav
1852-11-17
Bjurholm
Västernyliden
2450
Jakobsson
Anders Gustav
1841-10-10
Umeå lands
Innertavle
2451
Jakobsson
Anders Gustav
1854-07-18
Vilhelmina
Ulvoberg
2452
Jakobsson
Anders Helmer
1884-12-06
Ljustorp
Åsäng
2453
Jakobsson
Anders Holmfrid
1883-06-04
Degerfors
Tegsnäset
2454
Jakobsson
Anders Hugo
1901-02-20
Bygdeå
Ultervattnet
2455
Jakobsson
Anders Ingemar
1916-08-31
Dorotea
Fjälltuna
2456
Jakobsson
Anders John Bertil
1922-09-06
Burträsk
Burträsk
2457
Jakobsson
Anders Norman
1795-06-05
Umeå lands
Hörnefors
2458
Jakobsson
Anders Olof
1840-09-18
Grundsunda
Skede
2459
Jakobsson
Anders Olof
1863-04-10
Sorsele
Asplund
2460
Jakobsson
Anders Olof
1831-12-16
Lycksele
Hornmyr
2461
Jakobsson
Anders Petter
1866-03-17
Bygdeå
Alkvittern
2462
Jakobsson
Anders Petter
1863-05-18
Bygdeå
Ultervattnet
2463
Jakobsson
Anders Petter
1857-02-06
Junsele
Åkerbränna
2464
Jakobsson
Anders Robert
1883-12-09
Bygdeå
Gullmark
2465
Jakobsson
Anders Rudolf
1872-08-28
Lycksele
Knaften
2466
Jakobsson
Anders Sigfrid
1909-08-06
Nysätra
Grimsmark
2467
Jakobsson
Anders Sigvard
1927-08-24
Degerfors
Granön
2468
Jakobsson
Anders Sigvard
1911-06-15
Degerfors
Granön
2469
Jakobsson
Anders Teodor
1883-08-10
Fredrika
Andersmark
2470
Jakobsson
Anders Tycko
1894-09-25
Ljustorp
Åsäng
2471
Jakobsson
Andrea Maria
1894-08-07
Port Washington
Port Washington
2472
Jakobsson
Andreas
1873-12-22
Umeå lands
Rismyrliden
2473
Jakobsson
Andreas
1836-12-04
Robertsfors
Robertsfors
2474
Jakobsson
Andreas Bernhard
1894-05-02
Vilhelmina
Sjulsmark
2475
Jakobsson
Anette Hildine
1927-07-17
Sorsele
Slagnäs
2476
Jakobsson
Ann Britt Viola
1960-02-07
Nordmaling
Nordmaling
2477
Jakobsson
Anna
1894-03-01
Grundsunda
Husum
2478
Jakobsson
Anna
1885-07-19
Nordmaling
Hörnsjö
2479
Jakobsson
Anna
1892-02-19
Anundsjö
Kubbe
2480
Jakobsson
Anna
1907-01-09
Åsele
Lomsjö
2481
Jakobsson
Anna
1912-12-14
Anundsjö
Norrflärke
2482
Jakobsson
Anna
1923-08-29
Nordmaling
Levar
2483
Jakobsson
Anna
1899-04-10
Port Washington
Port Washington
2484
Jakobsson
Anna
1887-07-27
Tåsjö
Brattbäcken
2485
Jakobsson
Anna Adele
1884-03-02
Sävar
Tväråmark
2486
Jakobsson
Anna Adelia
1909-09-22
Bjurholm
Gravfors
2487
Jakobsson
Anna Alexandra
1889-12-12
Degerfors
Degerfors
2488
Jakobsson
Anna Alice Frideborg
1920-03-13
Vännäs
Björnlandsbäck
2489
Jakobsson
Anna Alice Magdalena
1916-04-25
Norsjö
Hemmingen
2490
Jakobsson
Anna Amanda
1884-05-09
Bjurholm
Nordansjö
2491
Jakobsson
Anna Augusta
1894-08-05
Sävar
Sävar
2492
Jakobsson
Anna Barbara Karolina
1887-02-07
Dorotea
Lajksjö
2493
Jakobsson
Anna Birgit
1921-05-19
Anundsjö
Järvberget
2494
Jakobsson
Anna Birgitte
1889-03-19
Hattfjelldal
Aaslid
2495
Jakobsson
Anna Britt Eleonora
1923-07-11
Lycksele
Prästbordet
2496
Jakobsson
Anna Charlotta
1873-07-15
Sävar
Sävar
2497
Jakobsson
Anna Dagmar
1908-07-21
Åsele
Holmträsk
2498
Jakobsson
Anna Elina
1876-05-02
Sävar
Ytterstmark
2499
Jakobsson
Anna Elisabet
1874-04-08
Nysätra
Nysätra
2500
Jakobsson
Anna Elisabet
1918-10-23
Nordmaling
Brattfors
2501
Jakobsson
Anna Elise
1916-08-31
Dorotea
Fjälltuna
2502
Jakobsson
Anna Elonora
1912-10-25
Bjurholm
Mellanå
2503
Jakobsson
Anna Elvira
1894-12-30
Degerfors
Västerås
2504
Jakobsson
Anna Emelia
1907-08-15
Umeå lands
Umeå lands
2505
Jakobsson
Anna Emilia
1907-02-16
Sorsele
Bure
2506
Jakobsson
Anna Erika
1886-01-29
Umeå lands
Röbäck
2507
Jakobsson
Anna Erika
1891-09-15
Tåsjö
Brattbäcken
2508
Jakobsson
Anna Eugenia
1891-02-08
Bjurholm
Norrby
2509
Jakobsson
Anna Eugenia
1899-02-18
Bjurholm
Nordansjö
2510
Jakobsson
Anna Eugenia
1895-05-22
Nordmaling
Järnäs/Kråken
2511
Jakobsson
Anna Fredrika
1872-02-08
Bygdeå
Ultervattnet
2512
Jakobsson
Anna Gunborg Elisabet
1899-06-14
Degerfors
Kussjön
2513
Jakobsson
Anna Gustava
1876-05-05
Nysätra
Grimsmark
2514
Jakobsson
Anna Helena
1930-10-11
Bjurholm
Karlsbäck
2515
Jakobsson
Anna Helga Ulrika
1910-12-12
Fjällsjö
Backe
2516
Jakobsson
Anna Ingeborg
1903-10-11
Umeå lands
Ön
2517
Jakobsson
Anna Ingeborg
1901-10-16
Nordmaling
Torrböle
2518
Jakobsson
Anna Ingeborg
1913-07-23
Degerfors
Åttonträsk
2519
Jakobsson
Anna Ingegärd Monica
1979-04-28
Skellefteå lands
Skellefteå lands
2520
Jakobsson
Anna Jakobina
1884-12-24
Brunflo
Brunflo
2521
Jakobsson
Anna Johanna
1915-07-24
Tärna
Joesjö
2522
Jakobsson
Anna Josefina
1879-08-23
Bjurholm
Mellanå
2523
Jakobsson
Anna Karolina
1878-04-26
Sävar
Åland
2524
Jakobsson
Anna Karolina
1901-10-13
Nysätra
Grimsmark
2525
Jakobsson
Anna Katarina
1884-10-01
Umeå lands
Stöcksjö
2526
Jakobsson
Anna Kerstin Maria
1928-05-24
Nordmaling
Levar
2527
Jakobsson
Anna Kristina
1878-12-23
Grundsunda
Ultrå
2528
Jakobsson
Anna Kristina
1903-02-12
Mo
Skortsjö
2529
Jakobsson
Anna Kristina
1883-09-29
Gälveborg
Segerstad
2530
Jakobsson
Anna Kristina
1893-05-28
Anundsjö
Rödsand
2531
Jakobsson
Anna Kristina
1875-12-28
Degerfors
Degerfors
2532
Jakobsson
Anna Kristina
1874-03-05
Umeå lands
Klabböle
2533
Jakobsson
Anna Lena
1936-05-22
Bjurholm
Nässund
2534
Jakobsson
Anna Linnea
1903-02-13
Trehörningsjö
Kantsjö
2535
Jakobsson
Anna Linnea
1902-06-07
Rödön
Fanby
2536
Jakobsson
Anna Linnea
1912-12-06
Kanada
Alberta
2537
Jakobsson
Anna Linnéa
1916-07-28
Bygdeå
Sandåsen
2538
Jakobsson
Anna Lisa
1913-08-13
Örebro län
Hammar
2539
Jakobsson
Anna Lisa
1931-06-13
Tärna
Laxvik
2540
Jakobsson
Anna Lovisa
1883-04-07
Grundsunda
Husum
2541
Jakobsson
Anna Lovisa
1896-04-12
Junsele
Vällingberget
2542
Jakobsson
Anna Lovisa
1867-02-28
Hammerdal
Hammerdal
2543
Jakobsson
Anna Lovisa
1894-07-04
Åsele
Holmträsk
2544
Jakobsson
Anna Maj Britt Olivia
1937-06-04
Kalvträsk
Talliden
2545
Jakobsson
Anna Margareta
1925-07-14
Burträsk
Ödesmark
2546
Jakobsson
Anna Maria
1880-04-29
Bjurholm
Åkersbäck
2547
Jakobsson
Anna Maria
1932-05-09
Dorotea
Österbäck
2548
Jakobsson
Anna Maria
1921-03-29
Nordmaling
Brattsbacka
2549
Jakobsson
Anna Maria
1874-02-27
Trehörningsjö
Nordsjö
2550
Jakobsson
Anna Maria
1925-06-20
Vännäs
Vännäs
2551
Jakobsson
Anna Maria Elisabet
1960-08-28
Junsele
Junsele
2552
Jakobsson
Anna Maria Ingegärd
1920-11-07
Grundsunda
Husum
2553
Jakobsson
Anna Matilda
1896-06-07
Trehörningsjö
Kantsjö
2554
Jakobsson
Anna Matilda
1912-02-22
Bygdeå
Ultervattnet
2555
Jakobsson
Anna Matilda
1892-06-28
Norsjö
Norsjö
2556
Jakobsson
Anna Matilda
1885-06-10
Degerfors
Degerfors
2557
Jakobsson
Anna Märta
1921-12-28
Åsele
Sörstrand
2558
Jakobsson
Anna Ottilia
1895-01-09
Nordmaling
Hyngelsböle
2559
Jakobsson
Anna Ragnhild Karolina
1918-06-03
Vännäs
Ytterkolksele
2560
Jakobsson
Anna Sofia
1923-04-15
Umeå lands
Brattby
2561
Jakobsson
Anna Teresia
1886-11-13
Nordmaling
Hyngelsböle
2562
Jakobsson
Anna Ulrika Evelina
1901-01-08
Sorsele
Juktnäs
2563
Jakobsson
Anna Viktoria
1890-10-19
Bjurholm
Strömsjöliden
2564
Jakobsson
Anna Viktoria
1891-01-24
Lycksele
Yppersta
2565
Jakobsson
Anna Vilhelmina
1891-05-28
Holmsund
Holmsund
2566
Jakobsson
Anna Vilhelmina
1883-03-03
Holmsund
Holmsund
2567
Jakobsson
Anna Wilhelmina
1899-11-28
Robertsfors
Robertsfors
2568
Jakobsson
Anna Viola
1906-08-17
Nordmaling
Aspeå
2569
Jakobsson
Anna Viola
1919-10-19
Hörnefors
Norrbyn
2570
Jakobsson
Anna-Märta
1927-08-18
Åsele
Holmträsk
2571
Jakobsson
Anne Marie
1930-08-26
Vilhelmina
Heligfjäll
2572
Jakobsson
Anne Marie
1930-03-05
Anundsjö
Holmträsk
2573
Jakobsson
Anneli
1964-05-11
Malmö
Hyllie
2574
Jakobsson
Ann-Gerd Margareta
1957-05-08
Vilhelmina
Vilhelmina
2575
Jakobsson
Annie Maria Elisabet
1908-02-07
Björna
Stavarsjö
2576
Jakobsson
Ann-Mari
1928-09-23
Åsele
Holmträsk
2577
Jakobsson
Ann-Mari
1932-12-29
Vännäs köping
Vännäs köping
2578
Jakobsson
Anny Alise
1903-06-05
Bjurholm
Sjönäs
2579
Jakobsson
Anny Erika
1913-01-28
Vännäs
Vännäs
2580
Jakobsson
Anny Lovisa
1910-12-03
Mo
Skortsjö
2581
Jakobsson
Anny Viktoria
1916-08-08
Vännäs
Ytterkoksele
2582
Jakobsson
Anton
1850-11-12
Norsjö
Svansele
2583
Jakobsson
Anton Albert
1857-08-24
Sävar
Bullbäck
2584
Jakobsson
Anton Fritjof
1900-02-19
Arnäs
Arnäs
2585
Jakobsson
Anton Gottfrid
1909-10-15
Umeå lands
Kroksjö
2586
Jakobsson
Anton Levi Maurits
1895-06-29
Lycksele
Vormträsk
2587
Jakobsson
Anund
1815-04-05
Björna
Kärrsjö
2588
Jakobsson
Anund Jakob
1877-10-03
Trehörningsjö
Kantsjö
2589
Jakobsson
Arne
1915-09-22
Åsele
Lövnäs
2590
Jakobsson
Arne
1914-12-22
Dorotea
Fjälltuna
2591
Jakobsson
Arne Gunfrid
1938-03-11
Bjurholm
Ström
2592
Jakobsson
Arne Ingemar
1926-05-04
Åsele
Holmträsk
2593
Jakobsson
Arne Sigfrid Valentin
1912-05-20
Tärna
Björkfors
2594
Jakobsson
Arnt Sigvard
1924-07-23
Nordmaling
Stenberg
2595
Jakobsson
Aron
1830-07-30
Burträsk
Svarttjärn
2596
Jakobsson
Artur Alexius
1901-04-08
Holmsund
Holmsund
2597
Jakobsson
Artur Jakob Leonard
1925-04-10
Sorsele
Juktnäs
2598
Jakobsson
Artur Johannes
1906-04-13
Tärna
Björkfors
2599
Jakobsson
Artur Valdemar
1910-03-25
Anundsjö
Tjäl
2600
Jakobsson
Arvid
1910-09-09
Anundsjö
Norrflärke
2601
Jakobsson
Arvid
1881-10-23
Holmsund
Holmsund
2602
Jakobsson
Arvid
1908-08-22
Sävar
Ytterstmark
2603
Jakobsson
Arvid Herbert
1904-08-06
Lycksele
Knaften
2604
Jakobsson
Asmund
1814-08-15
Nordmaling
Hyngelsböle
2605
Jakobsson
Assar
1911-12-08
Dorotea
Fjälltuna
2606
Jakobsson
Assar Alexander
1923-08-04
Norsjö
Anderstjärn
2607
Jakobsson
Assar Anshelm
1873-11-28
Åsele
Borgsjö
2608
Jakobsson
Asser Alfon
1905-03-15
Bjurholm
Öreström
2609
Jakobsson
Asta Erika
1921-12-09
Degerfors
Degerfors
2610
Jakobsson
Asta Magnhild
1923-04-14
Lycksele
2611
Jakobsson
Asta Maria
1926-07-07
Timrå
Timrå
2612
Jakobsson
Asta Maria
1947-01-20
Trehörningsjö
Kantsjö
2613
Jakobsson
Asta Marianne
1925-09-24
Trehörningsjö
Kantsjö
2614
Jakobsson
Astor Erling
1921-11-17
Bjurholm
Nordanås
2615
Jakobsson
Astrid Anna-Cristine
1953-05-05
Nordmaling
Ledusjö
2616
Jakobsson
Astrid Charlotta
1906-11-09
Bygdeå
Sandåsen
2617
Jakobsson
Astrid Eulina
1918-06-03
Vännäs
Vännäs
2618
Jakobsson
Astrid Evelina
1913-11-23
Umeå lands
Brattby
2619
Jakobsson
Astrid Ingeborg
1900-08-27
Umeå lands
Umeå lands
2620
Jakobsson
Astrid Ingeborg
1911-08-08
Åsele
Borgsjö
2621
Jakobsson
Astrid Maria
1912-02-04
Holmsund
Holmsund
2622
Jakobsson
Astrid Maria
1897-08-12
Degerfors
Kussjön
2623
Jakobsson
Astrid Maria
1913-06-11
Nordmaling
Tallberg
2624
Jakobsson
Astrid Maria
1914-07-25
Burträsk
Bjurfors
2625
Jakobsson
Astrid Teolinda
1922-02-22
Nordmaling
Gräsmyr
2626
Jakobsson
Astrid Ulrika
1934-07-01
Dorotea
Österbäck
2627
Jakobsson
August
1858-11-14
Bjurholm
Norrby
2628
Jakobsson
August
1856-03-27
Örträsk
Örträsk
2629
Jakobsson
August
1867-01-11
Hudiksvall
Hudiksvall
2630
Jakobsson
August
1865-05-08
Nordmaling
Håknäs
2631
Jakobsson
August
1859-09-08
Nordmaling
Aspeå
2632
Jakobsson
August
1861-05-02
Nordmaling
Aspeå
2633
Jakobsson
August
1857-05-24
Nordmaling
Håknäs
2634
Jakobsson
August
1877-06-05
Nordmaling
Hörnsjö
2635
Jakobsson
August
1915-10-13
Sävar
Ytterstmark
2636
Jakobsson
August Bernhard
1891-02-21
Umeå lands
Ön
2637
Jakobsson
August Sem Vigo
1885-02-21
Nysätra
Ånäset
2638
Jakobsson
August Valfrid
1862-10-04
Degerfors
Degerfors by
2639
Jakobsson
Augusta Eugenia
1894-02-04
Bjurholm
Mellanå
2640
Jakobsson
Axdel Hubert
1923-11-03
Norsjö
Risliden
2641
Jakobsson
Axel
1874-02-08
Grundsunda
Skademark
2642
Jakobsson
Axel
1869-07-12
Nordmaling
Ledusjö
2643
Jakobsson
Axel
1876-02-13
Nordmaling
Ledusjö
2644
Jakobsson
Axel
1786-11-17
Burträsk
Bodbyn
2645
Jakobsson
Axel
1873-11-06
Bjurholm
Lidbäck
2646
Jakobsson
Axel
1907-11-14
Själevad
Domsjö
2647
Jakobsson
Axel Arkadius
1878-01-12
Vilhelmina
Skansholm
2648
Jakobsson
Axel Bernhard
1877-05-01
Nordmaling
Lögdeå
2649
Jakobsson
Axel Edvin
1908-11-05
Umeå lands
Brattby
2650
Jakobsson
Axel Erland
1915-11-12
Norsjö
Risliden
2651
Jakobsson
Axel Hampus
1898-06-09
Degerfors
Hjuken
2652
Jakobsson
Axel Ingemar
1924-04-17
Burträsk
Ödesmark
2653
Jakobsson
Axel Maurits
1914-06-01
Trehörningsjö
Trehörningsjö
2654
Jakobsson
Axel Rudolf
1883-03-23
Trehörningsjö
Kantsjö
2655
Jakobsson
Barbro Ingeborg
1932-04-28
Nordmaling
Nordmaling
2656
Jakobsson
Barbro Ingegärd
1945-06-27
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
2657
Jakobsson
Barbro Margareta
1921-12-04
Norsjö
Norrmalm
2658
Jakobsson
Barbro Margareta
1933-02-22
Åsele
Älgsjö
2659
Jakobsson
Beda Reinholdina Elisabet
1896-10-28
Åsele
Älgsjö
2660
Jakobsson
Bengt Allan
1928-09-13
Bygdeå
Gräsnäs
2661
Jakobsson
Bengt Arne Henry
1927-02-01
Vännäs
Tväråbäck
2662
Jakobsson
Bengt Elof
1902-09-20
Sorsele
Bure
2663
Jakobsson
Bengt Gunnar
1915-03-22
Bygdeå
Bobacken
2664
Jakobsson
Bengt Gösta
1932-08-31
Bjurholm
Högås
2665
Jakobsson
Bengt Harald
1917-09-07
Nordmaling
Brattfors
2666
Jakobsson
Bengt Ivar
1933-01-23
Bjurholm
Gravfors
2667
Jakobsson
Bengt Joel
1939-10-03
Åsele
Älgsjö
2668
Jakobsson
Bengt Jonas
1919-11-01
Bjurholm
Bjurholm
2669
Jakobsson
Bengt Roland
1947-11-12
Stensele
Storuman
2670
Jakobsson
Bengt Sigvard Arne
1920-09-05
Bjurholm
Högås
2671
Jakobsson
Bengt Sören
1924-07-27
Lycksele
Åttonträsk
2672
Jakobsson
Bengt Valter Johannes
1900-12-27
Åsele
Älgsjö
2673
Jakobsson
Berit
1926-07-02
Bjurholm
Karlsbäck
2674
Jakobsson
Berit Frideborg
1931-02-19
Nordmaling
Stenberg
2675
Jakobsson
Berit Paulina
1933-08-28
Burträsk
Storberget
2676
Jakobsson
Bernt Olof
1950-07-08
Vilhelmina
Mellanås
2677
Jakobsson
Bernt Oskar Sixten
1933-06-21
Nordmaling
Nordmaling
2678
Jakobsson
Berta
1906-10-14
Gideå
Flärke
2679
Jakobsson
Berta
1916-02-16
Sävar
Tväråmark
2680
Jakobsson
Berta Cecilia
1921-07-07
Vännäs
Nyby
2681
Jakobsson
Berta Hildegard Sofia
1912-02-03
Lycksele
Knaften
2682
Jakobsson
Berta Ingeborg
1927-12-07
Lycksele
Rusksele
2683
Jakobsson
Berta Ingegerd
1922-02-14
Bygdeå
Sandåsen
2684
Jakobsson
Berta Irene
1922-09-21
Bjurholm
Mellanå
2685
Jakobsson
Berta Josefina
1895-05-02
Grundsunda
Husum
2686
Jakobsson
Berta Margareta
1910-12-18
Nordmaling
Aspeå
2687
Jakobsson
Berte Lovisa
1896-09-02
Hattfjelldal
Skindberg Aaslid
2688
Jakobsson
Bertil
1924-11-13
Bjurholm
Karlsbäck
2689
Jakobsson
Bertil Ambrosius
1904-09-16
Lycksele
Granhöjden
2690
Jakobsson
Bertil Edor
1920-02-08
Lycksele
Björkberg
2691
Jakobsson
Bertil Johan
1924-07-26
Tärna
Joesjö
2692
Jakobsson
Bertil Leonard
1914-02-26
Bygdeå
Sandåsen
2693
Jakobsson
Betsy Märta Ingegärd
1930-11-08
Nordmaling
Stenberg
2694
Jakobsson
Betty Alexandra
1894-04-01
Sorsele
Asplund
2695
Jakobsson
Betty Gudrun Olivia
1920-03-29
Lycksele
Kyrkbyn
2696
Jakobsson
Betty Margareta
1907-07-20
Sorsele
Juktnäs
2697
Jakobsson
Betty Olivia
1912-02-23
Degerfors
Stenträsk
2698
Jakobsson
Betty Viktoria
1916-11-18
Vännäs
Mosjö
2699
Jakobsson
Betty Vilhelmina
1892-08-08
Sorsele
Asplund
2700
Jakobsson
Birger
1924-11-13
Bjurholm
Karlsbäck
2701
Jakobsson
Birger Alexis
1902-06-12
Lycksele
Granhöjden
2702
Jakobsson
Birger Almer
1930-02-04
Vännäs
Nyby
2703
Jakobsson
Birger Amandus
1916-10-21
Degerfors
Stenträsk
2704
Jakobsson
Birger Eugen
1910-09-30
Nordmaling
Gräsmyr
2705
Jakobsson
Birgit Josefina
1937-10-12
Stensele
Kyrkberg
2706
Jakobsson
Birgit Linnéa
1936-12-18
Åsele
Älgsjö
2707
Jakobsson
Birgitta Maria
1925-02-17
Skön
Högom
2708
Jakobsson
Björn Einar
1950-06-08
Vilhelmina
Vilhelmina
2709
Jakobsson
Björn Gustav Torgny
1938-09-27
Vilhelmina
Heligfjäll
2710
Jakobsson
Blenda Johanna
1903-05-22
Åsele
Älgsjö
2711
Jakobsson
Bo Erik
1931-10-29
Nordmaling
Hyngelsböle
2712
Jakobsson
Bo Gustaf Torsten
1944-07-31
Umeå lands
Baggböle
2713
Jakobsson
Bo Rune
1936-08-27
Bjurholm
Mellanå
2714
Jakobsson
Bo Tryggve
1932-02-22
Vilhelmina
Heligfjäll
2715
Jakobsson
Brita Elisabet
1881-04-07
Anundsjö
Högtjäl
2716
Jakobsson
Brita Johanna
1917-06-24
Anundsjö
Solberg
2717
Jakobsson
Brita Ottilia
1888-05-27
Själevad
Själevad
2718
Jakobsson
Brita Ragnhild Margareta
1922-11-20
Grundsunda
Husum
2719
Jakobsson
Brita Teresia
1917-03-23
Anundsjö
Grubbe
2720
Jakobsson
Britt Mari
1930-01-20
Degerfors
Hjuken
2721
Jakobsson
Britt Solgun
1938-02-05
Nordmaling
Gräsmyr
2722
Jakobsson
Britt-Mari
1958-01-17
Vilhelmina
Vilhelmina
2723
Jakobsson
Bror
1905-08-09
Nysätra
Grimsmark
2724
Jakobsson
Bror Albert Zeibrand
1902-04-06
Bjurholm
Öreström
2725
Jakobsson
Bror Allan
1925-09-17
Stensele
Luspen Sundberga
2726
Jakobsson
Bror Alvar
1910-08-09
Norsjö
Mullberget
2727
Jakobsson
Bror August
1923-10-04
Bjurholm
Nordansjö
2728
Jakobsson
Bror August
1900-12-22
Lycksele
Granhöjden
2729
Jakobsson
Bror Axel
1923-04-19
Trehörningsjö
Nordsjö
2730
Jakobsson
Bror Bengt Uno
1918-04-15
Vilhelmina
Kyrkbyn
2731
Jakobsson
Bror Evert
1904-02-17
Lycksele
Kyrkbyn
2732
Jakobsson
Bror Gunnar
1925-08-21
Robertsfors
Sikeå
2733
Jakobsson
Bror Hildemar
1892-04-28
Vilhelmina
Vilhelmina
2734
Jakobsson
Bror Ivar
1936-06-06
Stensele
Kyrkberg
2735
Jakobsson
Bror Jakob
1904-05-22
Nordmaling
Hyngelsböle
2736
Jakobsson
Bror Jakob
1905-05-14
Mo
Skortsjö
2737
Jakobsson
Bror Jonas Holmfrid
1907-06-04
Anundsjö
Rödsand
2738
Jakobsson
Bror Karl Fritjof
1895-03-01
Ystad
Ystad
2739
Jakobsson
Bror Magnus
1894-02-04
Umeå lands
Lövön
2740
Jakobsson
Bror Nils Rolf
1930-02-10
Bjurholm
Högås
2741
Jakobsson
Bror Olof Gunnar
1934-09-16
Bjurholm
Norrnäs
2742
Jakobsson
Bror Otto Ferdinand
1890-06-10
Åsele
Lövnäs
2743
Jakobsson
Bror Paulinus
1907-03-21
Dorotea
Lajksjö
2744
Jakobsson
Bror Torsten
1920-12-14
Degerfors
Rödå
2745
Jakobsson
Bruno Amander
1908-11-08
Lycksele
Granhöjden
2746
Jakobsson
Bryngel
1776-02-04
Umeå lands
Håkmark
2747
Jakobsson
Brynolf Alexander
1906-04-16
Lycksele
Granhöjden
2748
Jakobsson
Börje Ivan
1923-04-29
Nordmaling
Hummelholm
2749
Jakobsson
Börje Villiam
1923-01-02
Lycksele
Knaften
2750
Jakobsson
Carl Douglas
1924-11-30
Kanada
Ontario
2751
Jakobsson
Carl Stefan Tomas
1952-02-14
Stockholm
Sofia
2752
Jakobsson
Ceres Brigitta
1899-04-07
Bjurholm
Bjurholm
2753
Jakobsson
Cerudia Jakobina
1898-02-21
Norsjö
Norrbrännan
2754
Jakobsson
Dagmar Amanda Margareta
1912-06-14
Norsjö
Hemmingen
2755
Jakobsson
Dagmar Charlotta
1913-06-30
Bygdeå
Norum
2756
Jakobsson
Dagmar Evelina
1920-09-01
Stensele
Luspen
2757
Jakobsson
Dagmar Margareta
1911-02-27
Bjurholm
Gravfors
2758
Jakobsson
Dagmar Marianne
1925-04-05
Lycksele
Hästhöjden
2759
Jakobsson
Dagmar Sigrid Emilia
1918-01-30
Bjurholm
Högås
2760
Jakobsson
Dagny
1902-10-14
Tåsjö
Brattbäcken
2761
Jakobsson
Dagny Karolina
1931-03-24
Vännäs
Brån
2762
Jakobsson
Dagny Sylvia
1920-05-03
Nordmaling
Lögdeå
2763
Jakobsson
Dagny Vilhelmina
1918-01-26
Stensele
Luspen
2764
Jakobsson
Dan Ainer
1930-07-03
Nordmaling
Bjerten
2765
Jakobsson
Dan Anders Milton
1934-06-16
Nordmaling
Mo
2766
Jakobsson
Dan Ingvar
1949-11-26
Åsele
Lövnäs
2767
Jakobsson
Dan Seved
1924-05-31
Bjurholm
Mellanå
2768
Jakobsson
Daniel
1800-06-11
Nordmaling
Klöse
2769
Jakobsson
Daniel
1811-01-12
Lycksele
Lycksele
2770
Jakobsson
Daniel
1802-12-05
Nordmaling
Örsbäck
2771
Jakobsson
Daniel
1886-08-07
Tåsjö
Tåsjö
2772
Jakobsson
Daniel
1873-09-29
Byske
Finnträsk
2773
Jakobsson
Daniel
1852-03-26
Vilhelmina
Stalon
2774
Jakobsson
Daniel
1862-08-15
Bjurholm
Norrström
2775
Jakobsson
Daniel
1861-01-30
Åsele
Gafsele
2776
Jakobsson
Daniel Anshelm
1879-05-01
Åsele
Storsjö
2777
Jakobsson
Daniel Edvard Melker
1909-10-01
Fjällsjö
Backe
2778
Jakobsson
Daniel Johan
1836-04-20
Jokkmokk
Jokkmokk
2779
Jakobsson
Daniel Magnus
1887-04-03
Anundsjö
Mossaträsk
2780
Jakobsson
Daniel Maurits
1891-11-11
Anundsjö
Tjäl
2781
Jakobsson
Daniel Olof
1935-11-26
Åsele
Idvattnet
2782
Jakobsson
Daniel Petter
1854-10-05
Åsele
Tjäl
2783
Jakobsson
David Henry
1928-06-25
Lycksele
Granträsk
2784
Jakobsson
Disa
1900-09-14
Nordmaling
Sörbyn
2785
Jakobsson
Disa Viola
1929-03-24
Hörnefors
Ängersjö
2786
Jakobsson
Doris
1916-08-06
Gideå
Flärke
2787
Jakobsson
Doris Sofia
1925-04-04
Bjurholm
Nordansjö
2788
Jakobsson
Doris Viktoria
1921-12-10
Kanada
Ontario
2789
Jakobsson
Dorotea Laurentina
1886-11-25
Nysätra
Nysätra
2790
Jakobsson
Ebba Adina
1897-12-02
Nordmaling
Gräsmyr
2791
Jakobsson
Ebba Elisabet
1924-08-17
Bygdeå
Sandåsen
2792
Jakobsson
Ebba Haldina
1921-09-09
Lycksele
Hästhöjden
2793
Jakobsson
Ebba Hillevi
1922-05-31
Vilhelmina
Strömåker
2794
Jakobsson
Ebba Ingeborg
1918-01-25
Lycksele
Söderfors
2795
Jakobsson
Ebba Katrina
1896-08-26
Nordmaling
Torrböle
2796
Jakobsson
Ebba Kristina
1921-06-26
Bygdeå
Sjulsmark
2797
Jakobsson
Ebert Valdemar
1920-12-28
Anundsjö
Grubbe
2798
Jakobsson
Eda Katarina
1902-09-26
Trehörningsjö
Kantsjö
2799
Jakobsson
Edit
1903-06-12
Sävar
Ytterstmark
2800
Jakobsson
Edit Albertina
1907-12-02
Holmsund
Holmsund
2801
Jakobsson
Edit Alfrida
1894-04-08
Degerfors
Tegnäset
2802
Jakobsson
Edit Eleonora
1913-07-12
Hörnefors
Norrbyn
2803
Jakobsson
Edit Elisabet
1927-01-27
Nordmaling
Torrböle
2804
Jakobsson
Edit Elisabet
1911-02-21
Nordmaling
Brattfors
2805
Jakobsson
Edit Gunborg Viola
1922-01-06
Umeå lands
Västerbacka
2806
Jakobsson
Edit Ingeborg Lovisa
1915-04-10
Fredrika
Lögda
2807
Jakobsson
Edit Karolina
1909-09-19
Bjurholm
Stennäs
2808
Jakobsson
Edit Maria
1889-11-16
Örträsk
Örträsk
2809
Jakobsson
Edit Paulina
1901-09-23
Degerfors
Kussjön
2810
Jakobsson
Edit Selma Regina
1907-06-27
Vännäs
Hällfors
2811
Jakobsson
Edla
1913-01-15
Dorotea
Fjälltuna
2812
Jakobsson
Edla
1901
Port Washington
Port Washington
2813
Jakobsson
Edla Fredrika
1890-09-29
Bjurholm
Åkerbäck
2814
Jakobsson
Edla Kristina Viktoria
1912-04-13
Norsjö
Sörbyn
2815
Jakobsson
Edla Margareta
1865-12-06
Bygdeå
Kullholm
2816
Jakobsson
Edla Maria
1884-07-09
Grundsunda
Husum sågverk
2817
Jakobsson
Edla Oleanna
1917-03-07
Tärna
Joesjö
2818
Jakobsson
Edla Safira
1908-12-04
Sorsele
Bure
2819
Jakobsson
Edla Teolinda
1912-10-12
Sorsele
Juktnäs
2820
Jakobsson
Edla Viktoria
1922-03-10
Stensele
Luspen
2821
Jakobsson
Edvard
1921-11-21
Bjurholm
Karlsbäck
2822
Jakobsson
Edvard
1866-12-22
Mo
Mo
2823
Jakobsson
Edvard
1878-08-09
Degerfors
Tegsnäset
2824
Jakobsson
Edvard
1854-04-01
Åsele
Tegelträsk
2825
Jakobsson
Edvard Emanuel
1878-04-07
Sävar
Sävar
2826
Jakobsson
Edvard Holmfrid
1905-07-30
Degerfors
Tegsnäs
2827
Jakobsson
Edvin Daniel
1900-05-23
Lycksele
Rusksele
2828
Jakobsson
Edvin Harald
1898-05-19
Åsele
Lövnäs
2829
Jakobsson
Einar
1920-03-22
Åsele
Lomsjö
2830
Jakobsson
Einar Runo
1916-03-08
Nordmaling
Långed
2831
Jakobsson
Eivor Alfrida Emelinda
1933-01-27
Stensele
Kyrkberg
2832
Jakobsson
Ejnar
1892-10-14
Timrå
Östrand
2833
Jakobsson
Ejnar Tore Allan
1931-09-22
Bjurholm
Agnäs
2834
Jakobsson
Ejvor Elonora
1929-06-04
Nordmaling
Mo
2835
Jakobsson
Eli Evert Leonard
1928-04-24
Sorsele
Juktnäs
2836
Jakobsson
Elias
1782-06-17
Arnäs
Sörbrynge
2837
Jakobsson
Elias
1837-01-26
Fredrika
Stennäs
2838
Jakobsson
Elias
1889-10-19
Tåsjö
Brattbäcken
2839
Jakobsson
Elias Esaias
1849-07-06
Åsele
Gafsele
2840
Jakobsson
Elias Gerorgius
1897-01-18
Tåsjö
Rörström
2841
Jakobsson
Elida Axelia
1909-06-19
Burträsk
Andersvattnet
2842
Jakobsson
Elida Oleanna
1919-02-15
Tärna
Joesjö
2843
Jakobsson
Elin Augusta
1904-09-05
Umeå stad
Umeå stad
2844
Jakobsson
Elin Augusta
1896-08-03
Vännäs
Kallhögen
2845
Jakobsson
Elin Augusta
1902-03-08
Lycksele
Kyrkbyn
2846
Jakobsson
Elin Elisabet
1908-04-21
Nordmaling
Baggård
2847
Jakobsson
Elin Elisabet
1893-11-23
Lycksele
Ruskträsk
2848
Jakobsson
Elin Evelina
1919-06-30
Nordmaling
Gräsmyr
2849
Jakobsson
Elin Gunvor Emelia
1909-03-01
Umeå lands
Umeå lands
2850
Jakobsson
Elin Ingeborg
1916-12-12
Nordmaling
Ledusjö
2851
Jakobsson
Elin Ingrid Maria
1985-05-14
Stockholm
Salem
2852
Jakobsson
Elin Johanna
1904-01-23
Sorsele
Siksele
2853
Jakobsson
Elin Johanna
1892-03-02
Ljustorp
Åsäng
2854
Jakobsson
Elin Lovisa
1895-11-24
Vilhelmina
Djupdal
2855
Jakobsson
Elin Mari
1988-02-05
Umeå lands
Grisbacka
2856
Jakobsson
Elin Marianne
1934-07-31
Enånger
Enånger
2857
Jakobsson
Elin Sofia
1894-09-13
Burträsk
Bygdeträsk
2858
Jakobsson
Elin Sofia Paolovna
1933-01-06
Nordmaling
Hörnsjö
2859
Jakobsson
Elin Viktoria
1916-08-02
Umeå lands
Brattby
2860
Jakobsson
Elina Charlotta
1910-12-24
Sorsele
Bure
2861
Jakobsson
Elina Elisabet
1893-12-29
Nordmaling
Torrböle
2862
Jakobsson
Elina Ulrika
1901-01-18
Sorsele
Bure
2863
Jakobsson
Elis Alexander
1912-09-03
Lycksele
Ajaur
2864
Jakobsson
Elis Almer
1934-09-09
Nordmaling
Hummelholm
2865
Jakobsson
Elise
1898-08-04
Nordmaling
Sörbyn
2866
Jakobsson
Ella Ingeborg
1903-09-04
Nordmaling
Norrbyskär
2867
Jakobsson
Ella Inger Martina
1934-02-08
Nordmaling
Torrböle
2868
Jakobsson
Ella Ingrid Charlotta
1927-11-09
Tavelsjö
Västerbacka
2869
Jakobsson
Ella Linda Josefine
1982-06-30
Stockholm
Salem
2870
Jakobsson
Ella Viola
1942-05-30
Stensele
Kyrkberg
2871
Jakobsson
Ellen Albertina
1920-02-26
Kanada
Ontario
2872
Jakobsson
Ellen Elvira
1902-03-09
Degerfors
Granåker
2873
Jakobsson
Ellen Johanna
1903-03-11
Nordmaling
Orrböle
2874
Jakobsson
Ellen Maria
1889-12-12
Degerfors
Hjuken
2875
Jakobsson
Elly Hildina
1899-04-03
Bjurholm
Sjönäs
2876
Jakobsson
Elly Margit Sofia
1933-09-13
Åsele
Municip
2877
Jakobsson
Elma Augusta
1907-11-19
Degerfors
Kussjön
2878
Jakobsson
Elma Ingegärd
1920-05-31
Lycksele
Kyrkbyn
2879
Jakobsson
Elma Karolina
1917-09-29
Degerfors
Rödå
2880
Jakobsson
Elma Olivia
1915-01-18
Vännäs
Harrselefors
2881
Jakobsson
Elma Viola
1925-12-15
Vännäs
Mosjö
2882
Jakobsson
Elna Ingeborg
1894-06-07
Åsele
Lövnäs
2883
Jakobsson
Elna Ingegärd
1930-06-18
Lycksele
Söderfors
2884
Jakobsson
Elna Irene Alfrida
1924-02-18
Umeå lands
Västerbacka
2885
Jakobsson
Elna Lovisa
1911-11-01
Nordmaling
Norrbyn
2886
Jakobsson
Elna Lucia
1926-01-21
Degerfors
Hjuken
2887
Jakobsson
Elna Oktavia Karolina
1897-03-14
Åsele
Lomsjö
2888
Jakobsson
Elof
1899-10-01
Nordmaling
Aspeå
2889
Jakobsson
Elof
1898-08-05
Degerfors
Tegsnäs
2890
Jakobsson
Elof Östen
1910-03-19
Nysätra
Grimsmark
2891
Jakobsson
Elsa Amanda
1929-06-14
Skorped
Johannesberg
2892
Jakobsson
Elsa Anna Maria
1907-04-08
Umeå stads
Umeå stad
2893
Jakobsson
Elsa Debora
1921-04-29
Lycksele
Rusksele
2894
Jakobsson
Elsa Emilia
1929-10-02
Nordmaling
Gräsmyr
2895
Jakobsson
Elsa Gunborg
1906-03-03
Malå
Fårträsk
2896
Jakobsson
Elsa Gunhild Maria
1915-02-24
Umeå lands
Västerbacka
2897
Jakobsson
Elsa Ingeborg
1919-10-19
Hörnefors
Norrbyn
2898
Jakobsson
Elsa Kristina
1913-01-27
Stensele
Luspen
2899
Jakobsson
Elsa Margareta Viola
1909-04-03
Dorotea
Fjälltuna
2900
Jakobsson
Elsa Maria
1922-11-20
Bjurholm
Karlsbäck
2901
Jakobsson
Elsa Maria
1898-08-14
Holmsund
Holmsund
2902
Jakobsson
Elsa Maria
1903-05-13
Bygdeå
Norum
2903
Jakobsson
Elsa Maria
1916-07-03
Ström
Lövberga
2904
Jakobsson
Elsa Minne
1929-03-09
Nordmaling
Lögdeå
2905
Jakobsson
Elsa Serafia
1915-12-02
Nysätra
Grimsmark
2906
Jakobsson
Elsa Teresia
1905-07-10
Umeå lands
Umeå lands
2907
Jakobsson
Elsa Teresia
1939-10-31
Burträsk
Ödesmark
2908
Jakobsson
Elsa Viola
1916-07-23
Vännäs
Björnlandsbäck
2909
Jakobsson
Elsa Viola
1925-11-07
Nordmaling
Hörnsjö
2910
Jakobsson
Elsa Viola
1914-06-28
Nordmaling
Brattfors
2911
Jakobsson
Elsa Viola
1911-10-21
Norsjö
Anderstjärn
2912
Jakobsson
Elsa Viola Margareta
1913-03-12
Byske
Fällfors
2913
Jakobsson
Else Maria
1925-04-03
Örträsk
Örträsk
2914
Jakobsson
Elsi Anna Linnea
1918-07-18
Nordmaling
Levar
2915
Jakobsson
Elsie Ann Gärd
1926-12-23
Hörnefors
Sörmjöle
2916
Jakobsson
Elsie Anniette
1917-05-05
Vännäs
Nyby
2917
Jakobsson
Elsy Ingeborg
1907-10-07
Nysätra
Grimsmark
2918
Jakobsson
Elsy Magdalena
1924-09-11
Nordmaling
Stenberg
2919
Jakobsson
Elsy Signhild Maria
1931-05-13
Bjurholm
Högås
2920
Jakobsson
Elvi Gärdhild
1929-04-13
Bjurholm
Sjönäs
2921
Jakobsson
Elvira
1880-05-02
Holmsund
Holmsund
2922
Jakobsson
Elvira Johanna
1913-06-04
Sävar
Hjoggmark
2923
Jakobsson
Elvy Ingeborg
1936-09-27
Bjurholm
Ström
2924
Jakobsson
Elvy Linnea
1932-05-24
Nordmaling
Djupsjö
2925
Jakobsson
Emanuel
1824-05-24
Bjurholm
Brännland
2926
Jakobsson
Emanuel
1813-02-23
Skorped
Lövsjön
2927
Jakobsson
Emanuel
1805-04-13
Skorped
Lövsjön
2928
Jakobsson
Emanuel
1773-10-06
Umeå lands
Täfteå
2929
Jakobsson
Emanuel
1786-04-06
Umeå lands
Lövön
2930
Jakobsson
Emanuel
1789-11-08
Umeå lands
Lövön
2931
Jakobsson
Emelia Eugenia
1881-05-18
Grundsunda
Husum
2932
Jakobsson
Emelia Kristina
1877-05-11
Nysätra
Nysätra
2933
Jakobsson
Emelia Maria
1921-03-24
Anundsjö
Risbäck
2934
Jakobsson
Emerentia
1883-09-15
Degerfors
Tegsnäs
2935
Jakobsson
Emil
1906-06-10
Vännäs
Björlandsbäck
2936
Jakobsson
Emil Alfred Emanuel
1919-12-27
Byske
Finnträsk
2937
Jakobsson
Emil Enfrid Göte
1910-03-30
Bjurholm
Slätmark
2938
Jakobsson
Emilie Maria
1923-08-03
Anundsjö
Näs
2939
Jakobsson
Emma Dorotea
1897-05-21
Tåsjö
Rörström
2940
Jakobsson
Emma Helen
1889-09-23
Nordmaling
Brattsbacka
2941
Jakobsson
Emma Johanna
1901-08-29
Lycksele
Ajaur
2942
Jakobsson
Emma Kristina
1903-11-13
Junsele
Junsele
2943
Jakobsson
Emma Kristina Paulina
1877-07-22
Björna
Remmaren
2944
Jakobsson
Emmy Alexina
1914-08-15
Lycksele
Öravan
2945
Jakobsson
Emmy Andrietta
1914-03-01
Trehörningsjö
Nordsjö
2946
Jakobsson
Emmy Gunilla Kristina
1952-02-14
Stockholm
Sofia
2947
Jakobsson
Emmy Kristina
1885-11-07
Bjurholm
Öreström
2948
Jakobsson
Emmy Maria
1888-07-27
Umeå lands
Böleå
2949
Jakobsson
Emmy Matilda
1920-06-28
Nordmaling
Hörnsjö
2950
Jakobsson
Engla Ingeborg
1917-04-26
Robertsfors
Sikeå
2951
Jakobsson
Enis Kristina
1907-06-25
Bygdeå
Ultervattnet
2952
Jakobsson
Enok
1776-06-24
Umeå lands
Tavle
2953
Jakobsson
Eri Maria
1930-02-06
Lycksele
Rusksele
2954
Jakobsson
Erik
1834-12-04
Vännäs
Jämtböle
2955
Jakobsson
Erik
1778-09-10
Umeå lands
Klabböle
2956
Jakobsson
Erik
1851-07-31
Nordmaling
Gräsmyr
2957
Jakobsson
Erik
1830-11-23
Björna
Kärrsjö
2958
Jakobsson
Erik
1878-01-16
Vännäs
Ytterkoksele
2959
Jakobsson
Erik
1800-03-16
Nordmaling
Västansjö
2960
Jakobsson
Erik
1798-11-19
Umeå lands
Nyby
2961
Jakobsson
Erik
1830-12-25
Vännäs
Spöland
2962
Jakobsson
Erik
1843-11-04
Vännäs
Vännäs
2963
Jakobsson
Erik
1900-09-20
Trehörningsjö
Kantsjö
2964
Jakobsson
Erik
1806-11-09
Degerfors
Degerfors
2965
Jakobsson
Erik
1810-03-05
Degerfors
Degerfors
2966
Jakobsson
Erik
1883-07-30
Vännäs
Hällfors
2967
Jakobsson
Erik
1806-03-03
Degerfors
Rödängsberget
2968
Jakobsson
Erik
1858-11-06
Vännäs
Spöland
2969
Jakobsson
Erik
1803-12-02
Själevad
Hörnett
2970
Jakobsson
Erik
1836-11-26
Degerfors
Degerfors
2971
Jakobsson
Erik
1817-04-25
Umeå lands
Sörmjöle
2972
Jakobsson
Erik
1815-07-19
Umeå lands
Hössjö
2973
Jakobsson
Erik
1823-11-08
Umeå lands
Nyby
2974
Jakobsson
Erik
1880-12-14
Umeå lands
Mosjö
2975
Jakobsson
Erik
1815-03-01
Umeå lands
Sörmjöle
2976
Jakobsson
Erik
1803-08-26
Degerfors
Rödingsberget
2977
Jakobsson
Erik
1830-05-25
Lövånger
Bissjön
2978
Jakobsson
Erik
1857-11-30
Värmland
Nysund
2979
Jakobsson
Erik
1801
Nordingrå
Håll 1:1
2980
Jakobsson
Erik
1853-02-18
Skellefteå lands
Norsjö
2981
Jakobsson
Erik
1799-09-05
Nordmaling
Örsbäck
2982
Jakobsson
Erik
1772
Nätra
Nätra
2983
Jakobsson
Erik
1776-10-03
Nordmaling
Brattfors
2984
Jakobsson
Erik
1849-04-18
Nordmaling
Håknäs
2985
Jakobsson
Erik
1782-02-24
Nordmaling
Ottervattnet
2986
Jakobsson
Erik
1829-03-09
Nordmaling
Öre
2987
Jakobsson
Erik
1803-09-02
Grundsunda
Fanby
2988
Jakobsson
Erik
1771-07-02
Nordmaling
Långed
2989
Jakobsson
Erik
1825-04-26
Grundsunda
Finna
2990
Jakobsson
Erik
1827-10-16
Nordmaling
Norrbyn
2991
Jakobsson
Erik
1801-04-19
Grundsunda
Husum såg
2992
Jakobsson
Erik
1847-08-10
Nordmaling
Öre
2993
Jakobsson
Erik
1776-01-01
Nordmaling
Olofsfors
2994
Jakobsson
Erik
1843-06-02
Nordmaling
Örsbäck
2995
Jakobsson
Erik
1858-03-11
Nordmaling
Långed
2996
Jakobsson
Erik
1813-02-22
Bjurholm
Balsjö
2997
Jakobsson
Erik
1792-01-02
Umeå lands
Tavelsjö
2998
Jakobsson
Erik
1833-05-10
Nordmaling
Hyngelsböle
2999
Jakobsson
Erik
1851-10-23
Nordmaling
Gräsmyr
3000
Jakobsson
Erik
1880-01-01
Nordmaling
Hörnsjö
3001
Jakobsson
Erik
1812-06-29
Nordmaling
Högliden
3002
Jakobsson
Erik
1793-05-03
Skellefteå lands
Långträsk
3003
Jakobsson
Erik
1855-08-24
Umeå lands
Öster Teg
3004
Jakobsson
Erik
1875-09-23
Umeå lands
Rismyrliden
3005
Jakobsson
Erik
1828-12-24
Skellefteå lands
Petikträsk
3006
Jakobsson
Erik
1876-08-23
Vännäs
Vännäs
3007
Jakobsson
Erik
1875-05-11
Vännäs
Vännäs
3008
Jakobsson
Erik
1865-10-12
Anundsjö
Fälltjäl
3009
Jakobsson
Erik
1839-02-21
Vilhelmina
Järvsjö
3010
Jakobsson
Erik
1802-11-13
Anundsjö
Grundtjärn
3011
Jakobsson
Erik
1807-04-03
Anundsjö
Åbosjön
3012
Jakobsson
Erik
1790-05-21
Sidensjö
Ödsbyn
3013
Jakobsson
Erik
1871-02-22
Umeå lands
Brattby
3014
Jakobsson
Erik
1890-12-03
Tåsjö
Brattbäcken
3015
Jakobsson
Erik
1862-05-14
Umeå lands
Österteg
3016
Jakobsson
Erik
1791-06-05
Skellefteå lands
Böle
3017
Jakobsson
Erik
1795-06-20
Skellefteå lands
Ragvaldsträsk
3018
Jakobsson
Erik
1804-03-06
Lycksele
Vindelgransele
3019
Jakobsson
Erik
1802-04-22
Umeå lands
Stöcke
3020
Jakobsson
Erik
1869-12-10
Umeå lands
Hörnefors
3021
Jakobsson
Erik
1811-07-17
Själevad
Skortsjö
3022
Jakobsson
Erik
1876-01-01
Nordmaling
Hörnsjö
3023
Jakobsson
Erik
1809-02-27
Umeå lands
Vännäs
3024
Jakobsson
Erik
1851-08-15
Umeå lands
Holmsund
3025
Jakobsson
Erik
1854-09-14
Bjurholm
Sörfors
3026
Jakobsson
Erik
1796-04-01
Nordmaling
Högland
3027
Jakobsson
Erik
1793-02-20
Nordmaling
Bjurholm
3028
Jakobsson
Erik
1810-08-29
Umeå lands
Vännäs
3029
Jakobsson
Erik
1805-01-03
Själevad
Kyrkvallen
3030
Jakobsson
Erik
1809-04-24
Nordmaling
Norrbyn
3031
Jakobsson
Erik
1845-03-01
Nordmaling
Gräsmyr
3032
Jakobsson
Erik
1846-02-13
Nordmaling
Hummelholm
3033
Jakobsson
Erik
1878-03-18
Umeå lands
Brattby
3034
Jakobsson
Erik
1869-01-09
Umeå lands
Holmsund
3035
Jakobsson
Erik
1843-08-01
Vännäs
Norrmalm
3036
Jakobsson
Erik
1841-12-18
Åsele
Holmträsk
3037
Jakobsson
Erik
1829-01-25
Vännäs
Spöland
3038
Jakobsson
Erik
1844-06-25
Vännäs
Vännäs
3039
Jakobsson
Erik
1816-03-29
Nätra
Åmynnet
3040
Jakobsson
Erik
1877-08-16
Umeå lands
Mosjö
3041
Jakobsson
Erik
1771-03-14
Sidensjö
Rösjö
3042
Jakobsson
Erik
1844-08-15
Åsele
Tjäl
3043
Jakobsson
Erik
1772-11-24
Hammerdal
Hammerdal
3044
Jakobsson
Erik
1855-10-18
Åsele
Solberg
3045
Jakobsson
Erik
1878-11-08
Vännäs
Harrselefors
3046
Jakobsson
Erik
1833-03-26
Vännäs
Jämtböle
3047
Jakobsson
Erik
1879-05-26
Anundsjö
Stavro
3048
Jakobsson
Erik
1863-05-28
Degerfors
Aborrtjärn
3049
Jakobsson
Erik
1858-04-10
Åsele
Tegelträsk
3050
Jakobsson
Erik
1834-10-30
Vännäs
Nybyn
3051
Jakobsson
Erik
1806-08-15
Umeå lands
Tavelsjö
3052
Jakobsson
Erik
1794-07-19
Umeå lands
Umeå lands
3053
Jakobsson
Erik
1784-02-09
Själevad
Kroksta
3054
Jakobsson
Erik
1786-04-28
Umeå lands
Stöcke
3055
Jakobsson
Erik
1814-08-09
Umeå lands
Brattby
3056
Jakobsson
Erik
1787-07-27
Själevad
Österalnö
3057
Jakobsson
Erik
1794-04-17
Själevad
Österalnö
3058
Jakobsson
Erik
1794
Åsele
Solberg
3059
Jakobsson
Erik
1777-03-27
Umeå lands
Hissjö
3060
Jakobsson
Erik
1805-03-17
Umeå lands
Österteg
3061
Jakobsson
Erik
1812-10-10
Degerfors
Hjuken
3062
Jakobsson
Erik
1874-06-21
Fredrika
Lögda
3063
Jakobsson
Erik
1773-01-30
Umeå lands
Tjälamark
3064
Jakobsson
Erik
1796-03-06
Umeå lands
Umeå lands
3065
Jakobsson
Erik
1851-05-14
Sävar
Tväråmark
3066
Jakobsson
Erik
1863-06-09
Vännäs
Hällfors
3067
Jakobsson
Erik
1866-06-07
Vännäs
Hällfors
3068
Jakobsson
Erik
1798-05-09
Umeå lands
Umeå lands
3069
Jakobsson
Erik
1800-08-16
Degerfors
Granön
3070
Jakobsson
Erik
1822-08-10
Umeå lands
Brattby
3071
Jakobsson
Erik
1841-03-16
Umeå lands
Överboda
3072
Jakobsson
Erik
1782-10-01
Lövånger
Böle
3073
Jakobsson
Erik
1859-01-23
Dorotea
Mårdsjö
3074
Jakobsson
Erik
1873-02-14
Björna
Leding
3075
Jakobsson
Erik
1886-08-27
Junsele
Kläppsjö
3076
Jakobsson
Erik
1843-05-12
Umeå lands
Sörfors
3077
Jakobsson
Erik
1789-10-20
Nysätra
Kålaboda
3078
Jakobsson
Erik
1820-04-08
Skorped
Uberg
3079
Jakobsson
Erik
1805-04-01
Ström
Lövberga
3080
Jakobsson
Erik
1876-09-27
Umeå lands
Hössjö
3081
Jakobsson
Erik
1840-01-09
Umeå lands
Överboda
3082
Jakobsson
Erik
1835-04-06
Anundsjö
Stavarn
3083
Jakobsson
Erik Abraham
1866-10-09
Stensele
Kyrkberget
3084
Jakobsson
Erik Adam
1837-02-22
Åsele
Gafsele
3085
Jakobsson
Erik Adam
1838-09-02
Åsele
Gafsele
3086
Jakobsson
Erik Adolf
1844-11-06
Nordmaling
Hyngelsböle
3087
Jakobsson
Erik Adolf
1853-05-25
Nordmaling
Djupsjö
3088
Jakobsson
Erik Adolf
1882-12-08
??
??
3089
Jakobsson
Erik Adolf
1914-09-28
Stensele
Sundberga
3090
Jakobsson
Erik Albert
1888-12-10
Nordmaling
Järnäs/Kråken
3091
Jakobsson
Erik Albin
1884-03-16
Nordmaling
Brattfors
3092
Jakobsson
Erik Algot
1913-09-20
Anundsjö
Solberg
3093
Jakobsson
Erik Almar Teodor
1887-02-15
Åsele
Älgsjö
3094
Jakobsson
Erik Anders
1959-04-16
Anundsjö
Anundsjö
3095
Jakobsson
Erik Andre
1912-03-19
Nordmaling
Nordsjö
3096
Jakobsson
Erik Andreas
1985-02-20
Umeå lands
Grisbacka
3097
Jakobsson
Erik Anton
1858-08-27
Ramsele
Ramsele
3098
Jakobsson
Erik Anton
1875-12-08
Nordmaling
Hörnsjö
3099
Jakobsson
Erik Anton
1875-01-02
Nordmaling
Aspeå
3100
Jakobsson
Erik Anton
1841-01-31
Lycksele
Rödingsträsk
3101
Jakobsson
Erik Anton
1881-04-13
Lycksele
Knaften
3102
Jakobsson
Erik Anund
1905-12-18
Anundsjö
Norrflärke
3103
Jakobsson
Erik Artur
1910-04-14
Åsele
Hälla
3104
Jakobsson
Erik Artur
1907-08-24
Umeå lands
Brattby
3105
Jakobsson
Erik Arvid
1905-08-30
Dorotea
Mårdsjö
3106
Jakobsson
Erik Assar
1896-07-15
Åsele
Åsele
3107
Jakobsson
Erik August
1838-08-03
Jokkmokk
Jokkmokk
3108
Jakobsson
Erik August
1859-07-31
Bjurholm
Balfors
3109
Jakobsson
Erik August
1857-04-27
Nordmaling
Hörnsjö
3110
Jakobsson
Erik August
1887-06-11
Stensele
Luspen
3111
Jakobsson
Erik Axel
1862-02-21
Bygdeå
Kullholm
3112
Jakobsson
Erik Bernhard
1892-01-29
Mo
Skortsjö
3113
Jakobsson
Erik Bertil
1900-09-02
Holmsund
Holmsund
3114
Jakobsson
Erik Bertil
1920-06-11
Anundsjö
Svatsjö
3115
Jakobsson
Erik Birger
1927-03-07
Vilhelmina
Strömsele
3116
Jakobsson
Erik Cyrus
1871-09-12
Umeå lands
Sörmjöle
3117
Jakobsson
Erik Daniel
1837-10-01
Nordmaling
Örsbäck
3118
Jakobsson
Erik Evert
1905-09-25
Vännäs
Ytterkoksele
3119
Jakobsson
Erik Fritjof
1898-03-28
Nordmaling
Torrböle
3120
Jakobsson
Erik Fritjof
1928-05-27
Junsele
Vallingberget
3121
Jakobsson
Erik Guldbrand
1912-08-28
Åsele
Lomsjö
3122
Jakobsson
Erik Gunnar
1894-08-07
Trehörningsjö
Kantsjö
3123
Jakobsson
Erik Gunnar
1928-05-23
Degerfors
Degerfors
3124
Jakobsson
Erik Gunnar
1927-09-30
Bjurholm
Bjurholm
3125
Jakobsson
Erik Gustaf
1909-09-01
Umeå lands
Västerteg
3126
Jakobsson
Erik Gustav
1827-08-30
Bjurholm
Högås
3127
Jakobsson
Erik Gustav
1842-08-20
Lycksele
Örträsk
3128
Jakobsson
Erik Gustav
1857-10-25
Umeå lands
Degernäs
3129
Jakobsson
Erik Gustav
1866-04-04
Nordmaling
Ottjern
3130
Jakobsson
Erik Gustav
1824-01-06
Nordmaling
Hummelholm
3131
Jakobsson
Erik Gustav
1812-04-18
Nordmaling
Aspeå
3132
Jakobsson
Erik Gustav
1858-02-07
Nordmaling
Örsbäck
3133
Jakobsson
Erik Gustav
1831-08-18
Bjurholm
Högås
3134
Jakobsson
Erik Gustav
1856-04-01
Vännäs
Mobäck
3135
Jakobsson
Erik Gustav
1829-06-17
Umeå lands
Brattby
3136
Jakobsson
Erik Gustav
1814-08-24
Umeå lands
Degernäs
3137
Jakobsson
Erik Gustav
1816-12-22
Umeå lands
Ytterhiske
3138
Jakobsson
Erik Gustav
1833-05-30
Sävar
Sävar by
3139
Jakobsson
Erik Göran
1929-08-16
Vännäs
Mosjö
3140
Jakobsson
Erik Gösta
1917-10-07
Anundsjö
Tjäl
3141
Jakobsson
Erik Halvard
1913-05-14
Dorotea
Fjälltuna
3142
Jakobsson
Erik Harald
1900-03-08
Åsele
Lövnäs
3143
Jakobsson
Erik Helmer
1898-11-09
Sorsele
Sorsele
3144
Jakobsson
Erik Helmer
1927-07-10
Nordmaling
Gräsmyr
3145
Jakobsson
Erik Hjalmar
1901-12-23
Fredrika
Lögda
3146
Jakobsson
Erik Holger
1911-05-07
Bygdeå
Legde
3147
Jakobsson
Erik Holger
1913-07-01
Nordmaling
Brattfors
3148
Jakobsson
Erik Holmfrid
1915-06-04
Anundsjö
Mossaträsk
3149
Jakobsson
Erik Ingemar
1877-11-12
Dorotea
Ormsjö
3150
Jakobsson
Erik Ivar
1915-01-31
Vännäs
Ytterkolksele
3151
Jakobsson
Erik Jakob
1868-01-31
Mo
Skortsjö 1
3152
Jakobsson
Erik Johan
1882-09-16
Bjurholm
Norrby
3153
Jakobsson
Erik Johan
1800-07-12
Lycksele
Siksele
3154
Jakobsson
Erik Johan
1837-12-27
Lycksele
Hornmyr
3155
Jakobsson
Erik Johan
1852-03-26
Lycksele
Rusksele
3156
Jakobsson
Erik Jonas
1870-02-18
Nordmaling
Ledusjö
3157
Jakobsson
Erik Kennet
1953-06-27
Vilhelmina
Mellanås
3158
Jakobsson
Erik Konrad
1910-10-27
Anundsjö
Solberg
3159
Jakobsson
Erik Konrad
1890-11-03
Anundsjö
Tjäl
3160
Jakobsson
Erik Leonard
1874-11-26
Sorsele
Asplund
3161
Jakobsson
Erik Leonard
1891-04-20
Sävar
Sävar
3162
Jakobsson
Erik Manfred
1895-03-05
Nordmaling
Stenberg
3163
Jakobsson
Erik Manfred
1904-07-26
Vännäs
Vännäs
3164
Jakobsson
Erik Maurits
1893-09-27
Nordmaling
Ängersjö
3165
Jakobsson
Erik Melker
1921-04-16
Vännäs
Nyby
3166
Jakobsson
Erik Nikanor
1891-02-15
Själevad
Västerbillsjö
3167
Jakobsson
Erik Olgar
1921-11-24
Hörnefors
Norrmjöle
3168
Jakobsson
Erik Olof
1829-11-07
Nordmaling
Gräsmyr
3169
Jakobsson
Erik Olof
1856-09-29
Bjurholm
Forsnäs
3170
Jakobsson
Erik Olof
1882-12-18
Grundsunda
Ultrå
3171
Jakobsson
Erik Olof
1913-08-08
Vilhelmina
Mellanås
3172
Jakobsson
Erik Olof
1956-01-05
Lycksele
Lycksele
3173
Jakobsson
Erik Olof
1861-10-17
Nordmaling
Hallen
3174
Jakobsson
Erik Olof
1860-12-05
Nordmaling
Öre
3175
Jakobsson
Erik Olof
1843-01-20
Nordmaling
Bjerten
3176
Jakobsson
Erik Olof
1857-09-15
Nordmaling
Torrböle
3177
Jakobsson
Erik Olof
1854-10-21
Nordmaling
Fällfors
3178
Jakobsson
Erik Olof
1821-03-01
Umeå lands
Sörmjöle
3179
Jakobsson
Erik Olof
1865-09-25
Grundsunda
Husums sågverk
3180
Jakobsson
Erik Olof
1856-04-16
Nordmaling
Hörnsjö
3181
Jakobsson
Erik Olof
1843-06-09
Anundsjö
Grundtjärn
3182
Jakobsson
Erik Olof
1864-06-01
Umeå lands
Holmsund
3183
Jakobsson
Erik Olof
1855-05-11
Umeå lands
Holmsund
3184
Jakobsson
Erik Olof
1837-12-23
Bjurholm
Västernyliden
3185
Jakobsson
Erik Olof
1830-07-10
Umeå lands
Jämtböle
3186
Jakobsson
Erik Olof
1854-03-14
Tåsjö
Björksjönäs
3187
Jakobsson
Erik Oskar
1886-06-20
Grundsunda
Husum
3188
Jakobsson
Erik Oskar
1891-05-18
Burträsk
Strandholm
3189
Jakobsson
Erik Otto
1902-03-05
Anundsjö
Solberg
3190
Jakobsson
Erik Petter
1855-07-14
Fredrika
Häggsjöbäcken
3191
Jakobsson
Erik Ragnar
1908-04-29
Bjurholm
Öreström
3192
Jakobsson
Erik Ragnar
1916-01-17
Bygdeå
Ultervattnet
3193
Jakobsson
Erik Robert
1897-11-11
Anundsjö
Risbäck
3194
Jakobsson
Erik Robert
1889-05-10
Örebro län
Lerbäck
3195
Jakobsson
Erik Rudolf
1918-11-23
Nordmaling
Tallberg
3196
Jakobsson
Erik Sigurd
1911-05-20
Örträsk
Örträsk
3197
Jakobsson
Erik Stefan
1947-12-26
Vännäs
Vännäs
3198
Jakobsson
Erik Torsten
1926-12-10
Nordmaling
Levar
3199
Jakobsson
Erik Valdemar
1911-04-25
Vännäs
Harrselefors
3200
Jakobsson
Erik Valfrid
1858-01-20
Åsele
Storsjö
3201
Jakobsson
Erik Valter
1918-11-18
Anundsjö
Rödsand
3202
Jakobsson
Erik Verner
1915-12-08
Degerfors
Rödå
3203
Jakobsson
Erik Vilhelm
1887-09-03
Grundsunda
Husum
3204
Jakobsson
Erik Vilhelm
1857-06-02
Degerfors
Granåker
3205
Jakobsson
Erik Volgar
1884-12-30
Nordmaling
Torrböle
3206
Jakobsson
Erik Åke
1930-12-31
Trehörningsjö
Kantsjö
3207
Jakobsson
Erika
1847-05-18
Arvidsjaur
Mörttjärn
3208
Jakobsson
Erika Linnea
1909-12-21
Anundsjö
Nordsjö
3209
Jakobsson
Erika Matilda
1876-04-19
Bjurholm
Bjurholm
3210
Jakobsson
Erling Värme
1925-06-04
Lycksele
Rusksele
3211
Jakobsson
Ernst Albin
1901-05-01
Holmsund
Holmsund
3212
Jakobsson
Ernst Allan
1920-07-22
Nordmaling
Aspeå
3213
Jakobsson
Ernst Birger
1931-01-26
Burträsk
Andersvattnet
3214
Jakobsson
Ernst Edvard
1930-11-26
Nordmaling
Gräsmyr
3215
Jakobsson
Ernst Holger
1907-12-10
Nordmaling
Baggård
3216
Jakobsson
Ernst Jakob Adrian
1896-11-25
Bjurholm
Sunnanå
3217
Jakobsson
Ernst Konstantin
1868-08-07
Burträsk
Gammelbyn
3218
Jakobsson
Ernst Maurits
1902-11-06
Nordmaling
Gräsmyr
3219
Jakobsson
Ernst Olof
1944-05-13
Anundsjö
Anundsjö
3220
Jakobsson
Ernst Seibrant
1916-05-09
Bjurholm
Nordansjö
3221
Jakobsson
Ernst Ulrik
1933-12-29
Björksele (AC)
Vormsele
3222
Jakobsson
Ernst Viktor
1894-11-29
Holmsund
Holmsund
3223
Jakobsson
Errnst Allan
1941-01-17
Bjurholm
Bjurholm
3224
Jakobsson
Essi Gunvor
1926-06-01
Bjurholm
Mellanå
3225
Jakobsson
Essy Johanna
1910-12-10
Trehörningsjö
Kantsjö
3226
Jakobsson
Ester
1910-01-25
Kanada
Kanada
3227
Jakobsson
Ester Eugeni
1875
Stockholm
Stockholm
3228
Jakobsson
Ester Gunilla
1940-05-17
Norsjö
Norsjö
3229
Jakobsson
Ester Karolina
1885-10-13
Sävar
Sävar
3230
Jakobsson
Ester Kristina
1899-07-06
Nysätra
Grimsmark
3231
Jakobsson
Ester Maria
1897-05-07
Burträsk
Bygdeträsk
3232
Jakobsson
Ester Naimi
1921-12-05
Trehörningsjö
Nordsjö
3233
Jakobsson
Ester Paulina
1895-02-16
Nordmaling
Torrböle
3234
Jakobsson
Ester Sofia
1888-02-05
Själevad
Domsjö varv
3235
Jakobsson
Ester Sofia
1885-07-10
Sävar
Tväråmark
3236
Jakobsson
Ester Teresia
1913-12-06
Vännäs
Mosjö
3237
Jakobsson
Ester Vilhelmin
1899
Hanebo
Hanebo
3238
Jakobsson
Estrid Albertina
1909-04-21
Bygdeå
Ultervattnet
3239
Jakobsson
Estrid Anna Katarina
1901-05-10
Fredrika
Lögda
3240
Jakobsson
Eva Anita
1938-09-04
Åsele
Idvattnet
3241
Jakobsson
Eva Anny Hermine
1924-12-26
Sorsele
Slagnäs
3242
Jakobsson
Eva Birgitta
1943-01-21
Trehörningsjö
Trehörningsjö
3243
Jakobsson
Eva Britt Mari
1941-07-04
Åsele
Hälla
3244
Jakobsson
Eva Charlotta
1938-12-01
Holmsund
Holmsund
3245
Jakobsson
Eva Inga Mari
1939-01-19
Burträsk
Storberget
3246
Jakobsson
Eva Jakobina
1875-11-07
Tåsjö
Brattbäcken
3247
Jakobsson
Eva Johanna
1884-12-24
Bygdeå
Mjösjöbäck
3248
Jakobsson
Eva Josefina
1894-11-13
Sorsele
Bure
3249
Jakobsson
Eva Kristin
1953-06-27
Dikanäs
Grannäs
3250
Jakobsson
Eva Kristina
1919-04-22
Anundsjö
Skalmsjö
3251
Jakobsson
Eva Kristina
1925-12-24
Timrå
Östrand
3252
Jakobsson
Eva Lilian
1943-06-11
Åsele
Lomsjö
3253
Jakobsson
Eva Margot
1948-12-16
Lycksele
Lycksele
3254
Jakobsson
Eva Maria
1916-03-04
Bjurholm
Bjurholm
3255
Jakobsson
Eva Sonja Irene
1920-10-03
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
3256
Jakobsson
Evald
1900-09-11
Degerfors
Tegsnäs
3257
Jakobsson
Evald Gotthard
1879-10-07
Sävar
Sävar
3258
Jakobsson
Evald Hilding
1911-09-03
Norsjö
Avaliden
3259
Jakobsson
Evelina Kristina
1883-09-17
Sävar
Sävar
3260
Jakobsson
Evy Anna Kristina
1928-03-27
Bjurholm
Nordansjö
3261
Jakobsson
Fabian
1892-03-23
Bjurholm
Högås
3262
Jakobsson
Fanny Tora Alice
1916-12-11
Uppsala län
Uppsala län
3263
Jakobsson
Ferdinand
1856-01-02
Nordmaling
Djupsjö
3264
Jakobsson
Folke Assar
1929-10-28
Sorsele
Storbränna
3265
Jakobsson
Folke Lennart
1927-01-15
Lycksele
Söderfors
3266
Jakobsson
Frans August
1873-10-03
Nysätra
Flarken
3267
Jakobsson
Frans August
1868-02-03
Lycksele
Yppersta
3268
Jakobsson
Frans Elof
1884-02-02
Stensele
Kyrkberg
3269
Jakobsson
Frans Emil
1903-05-22
Vännäs
Vännäs
3270
Jakobsson
Frans Folke
1923-03-06
Nordmaling
Långed
3271
Jakobsson
Frans Gustaf
1928-02-18
Norsjö
Risliden
3272
Jakobsson
Frans Gustav
1887-10-02
Bjurholm
Mellanå
3273
Jakobsson
Frans Gustav Ferdinand
1869-09-21
Sävar
Sävar
3274
Jakobsson
Frans Helmer
1910-10-30
Umeå lands
Kroksjö
3275
Jakobsson
Frans Hjalmar
1897-06-19
Nordmaling
Hyngelsböle
3276
Jakobsson
Frans Holger
1922-08-10
Nordmaling
Djupsjö
3277
Jakobsson
Frans Israel
1917-08-10
Norsjö
Anderstjärn
3278
Jakobsson
Frans Jakob
1881-07-30
Norsjö
Risliden
3279
Jakobsson
Frans Jakob
1916-08-15
Nordmaling
Holmfors
3280
Jakobsson
Frans Jakob
1877-04-22
Lycksele
Ajaur
3281
Jakobsson
Frans Johan
1888-06-07
Norsjö
Risliden
3282
Jakobsson
Frans Johan
1888-12-14
Norsjö
Kvavisträsk
3283
Jakobsson
Frans Leonard
1893-09-28
Umeå lands
Ön
3284
Jakobsson
Frans Mauritz
1909-11-07
Borgsjö (Y)
Borgsjö
3285
Jakobsson
Frans Olof
1858-09-08
Burträsk
Innansjön
3286
Jakobsson
Frans Oskar
1904-11-28
Lycksele
Ajaur
3287
Jakobsson
Frans Oskar Rudolf
1893-05-06
Umeå lands
Hissjö
3288
Jakobsson
Frans Ragnar
1913-09-17
Norsjö
Risliden
3289
Jakobsson
Frans Ulrik
1874-07-04
Åsele
Storsjö
3290
Jakobsson
Frans Viktor
1897-12-11
Nordmaling
Gräsmyr
3291
Jakobsson
Fred Axel Ingemar
1959-06-08
Dikanäs
Grannäs
3292
Jakobsson
Fredrik
1803-01-05
Burträsk
Bodbyn
3293
Jakobsson
Fredrik
1801-10-04
Burträsk
Innansjön
3294
Jakobsson
Fredrik August
1866-08-22
Sävar
Sävar
3295
Jakobsson
Fredrik Evald
1842-12-27
Sävar
Sävar
3296
Jakobsson
Fredrik Natanael
1917-12-22
Vilhelmina
Mellanås
3297
Jakobsson
Fredrik Olaus
1935-07-01
Lycksele
Lycksele
3298
Jakobsson
Fredrik William
1910-09-22
Burträsk
Andersvattnet
3299
Jakobsson
Fredrika Karolina
1858-01-01
Umeå lands
Böle
3300
Jakobsson
Fredrika Kristina
1845-02-04
Arvidsjaur
Mörttjärn
3301
Jakobsson
Frida Elina
1896-09-19
Nysätra
Grimsmark
3302
Jakobsson
Frida Elisabet
1897-09-18
Nordmaling
Aspeå
3303
Jakobsson
Frida Katarina
1903-02-13
Mo
Skortsjö
3304
Jakobsson
Frida Kristina
1889-11-26
Nordmaling
Levar
3305
Jakobsson
Frits Arne
1923-08-27
Nordmaling
Hörnsjö
3306
Jakobsson
Frits Hjalmar
1879-10-20
Nordmaling
Lögdeå
3307
Jakobsson
Frits Hjalmar Valentin
1893-06-08
Nordmaling
Lögdeå
3308
Jakobsson
Frits Hugo Holmfrid
1920-06-04
Vännäs
Mosjö
3309
Jakobsson
Frits Johan Gösta
1915-03-05
Bjurholm
Nordanås
3310
Jakobsson
Frits Oskar
1907-12-01
Nordmaling
Stenberg
3311
Jakobsson
Fritz Henning
1905-11-01
Malå
Aspliden
3312
Jakobsson
Fritz Rune
1923-02-28
Umeå lands
Bösta
3313
Jakobsson
Gabriel Emanuel
1854-03-25
Vilhelmina
Lövberg
3314
Jakobsson
Gabriel Erik
1830-08-20
Norsjö
Norsjö
3315
Jakobsson
Georg
1928-03-13
Åsele
Sörstrand
3316
Jakobsson
Georg Arne
1921-03-27
Hörnefors
Norrbyn
3317
Jakobsson
Georg lennart
1933-09-27
Åsele
Idvattnet
3318
Jakobsson
Georg Valentin
1902-01-22
Lycksele
Åttonträsk
3319
Jakobsson
Gerd Ingrid
1946-09-13
Trehörningsjö
Trehörningsjö
3320
Jakobsson
Gerd Marianne
1933-04-02
Bjurholm
Nylunda
3321
Jakobsson
Gerd Mary Irene
1927-08-22
Vännäs
Ulriksdal
3322
Jakobsson
Gerda
1913-09-28
Örträsk
Örträsk
3323
Jakobsson
Gerda Erika
1904-12-11
Bygdeå
Sjulsmark
3324
Jakobsson
Gerda Jeanette
1910-01-10
Nordmaling
Baggård
3325
Jakobsson
Gerda Johanna
1893-10-26
Rödön
Fanby
3326
Jakobsson
Gerda Katarina
1917-03-02
Umeå lands
Lövön
3327
Jakobsson
Gerda Ottilia
1907-02-07
Nordmaling
Baggård
3328
Jakobsson
Gerda Sofia
1904-01-14
Holmsund
Holmsund
3329
Jakobsson
Gertrud Elvy Gunilla
1944-01-14
Bjurholm
Bjurholm
3330
Jakobsson
Gertrud Eugenia Ragnhild
1921-12-21
Bygdeå
Gräsnäs
3331
Jakobsson
Gertrud Frideborg
1928-06-04
Nordmaling
Torrböle
3332
Jakobsson
Gertrud Lilly Margareta
1933-05-10
Bjurholm
Sunnanå
3333
Jakobsson
Gertrud Margareta
1944-06-26
Åsele
Sörstrand
3334
Jakobsson
Gertrud Paulina
1924-03-17
Burträsk
Backviken
3335
Jakobsson
Gottfrid
1911-02-11
Sävar
Ytterstmark
3336
Jakobsson
Greta Linnea
1940-02-27
Åsele
Ringåsen
3337
Jakobsson
Greta Sigun Vivianne
1935-04-03
Bjurholm
Högås
3338
Jakobsson
Gudrun Astrid Augusta
1930-02-07
Junsele
Vällingberget
3339
Jakobsson
Gudrun Margareta
1951-08-27
Anundsjö
Anundsjö
3340
Jakobsson
Gullan Margareta
1936-04-16
Bjurholm
Gravfors
3341
Jakobsson
Gulli
1902-08-13
Lycksele
Ruskträsk
3342
Jakobsson
Gulli
1902-08-13
Lycksele
Ruskträsk
3343
Jakobsson
Gulli Maria
1894-10-29
Nordmaling
Lögdeå
3344
Jakobsson
Gun Harriet Maria
1938-05-29
Trehörningsjö
Trehörningsjö
3345
Jakobsson
Gun Harriet Maria
1938-05-24
Trehörningsjö
Kantsjö
3346
Jakobsson
Gunborg Alfrida
1908-09-26
Lycksele
Knaften
3347
Jakobsson
Gunborg Ann Mari
1924-04-13
Byske
Finnträsk
3348
Jakobsson
Gunborg Anna Johnhild
1913-03-05
Bygdeå
Bobacken
3349
Jakobsson
Gunborg Linnea Augusta
1906-04-23
Åsele
Älgsjö
3350
Jakobsson
Gunborg Paulina
1911-12-20
Degerfors
Bastunäs
3351
Jakobsson
Gunda Emilia
1911-02-13
Vännäs
Vännäs
3352
Jakobsson
Gunhild
1910-12-12
Bygdeå
Bobacken
3353
Jakobsson
Gunhild
1916-04-20
Anundsjö
Norrflärke
3354
Jakobsson
Gunhild Adelia
1914-04-18
Fredrika
Råberg
3355
Jakobsson
Gunhild Elvira
1913-08-11
Vännäs
Ytterkolksele
3356
Jakobsson
Gunhild Johanna
1912-06-14
Bygdeå
Korssjön
3357
Jakobsson
Gunhild Linnea
1922-04-02
Anundsjö
Grubbe
3358
Jakobsson
Gunhild Margareta
1914-06-04
Lycksele
Knaften
3359
Jakobsson
Gunhild Maria
1904-07-09
Nordmaling
Aspeå
3360
Jakobsson
Gunhild Maria
1904-08-21
Nordmaling
Stenberg
3361
Jakobsson
Gunhild Paulina
1912-12-07
Degerfors
Tegsnäset
3362
Jakobsson
Gunhild Selina Emelinda
1915-09-10
Bygdeå
Legdeå
3363
Jakobsson
Gunilla Anette Maria
1919-11-29
Vännäs
Tobacka
3364
Jakobsson
Gunnar
1899-09-12
Bjurholm
Agnäs
3365
Jakobsson
Gunnar
1916-04-20
Anundsjö
Norrflärke
3366
Jakobsson
Gunnar Alexander
1899-12-12
Nordmaling
Stenberg
3367
Jakobsson
Gunnar Elias
1906-06-11
Bodum
Bodum
3368
Jakobsson
Gunnar Emanuel
1910-09-27
Nysätra
Nysätra
3369
Jakobsson
Gunnar Gerhard
1922-09-04
Bygdeå
Bobacken
3370
Jakobsson
Gunnar Gottfrid
1920-02-14
Vännäs
Ytterkolksele
3371
Jakobsson
Gunnar Ossian
1907-08-16
Lycksele
Rusksele
3372
Jakobsson
Gunnel Hildegard
1933-09-20
Lövånger
Kåsböle
3373
Jakobsson
Gunvor
1928-02-18
Nordmaling
Mo
3374
Jakobsson
Gunvor Margareta
1937-09-17
Nordmaling
Rundvik
3375
Jakobsson
Gurli Davida
1924-05-24
Degerfors
Hjuken
3376
Jakobsson
Gustaf
1833-06-03
Skellefteå lands
Bjurfors
3377
Jakobsson
Gustaf
1884-11-20
Byske
Finnträsk
3378
Jakobsson
Gustaf Albert
1836-04-11
Umeå lands
Västerhiske
3379
Jakobsson
Gustaf Algot
1913-04-22
Burträsk
Andersvattnet
3380
Jakobsson
Gustaf Holger
1910-12-06
Vännäs
Ytterkoksele
3381
Jakobsson
Gustaf Olof
1838-06-19
Norsjö
Långträsk
3382
Jakobsson
Gustaf Reinhold
1865-07-23
Skellefteå lands
Finnträsk
3383
Jakobsson
Gustav
1900-09-03
Bjurholm
Öreström
3384
Jakobsson
Gustav
1837-08-30
Lycksele
Björksele
3385
Jakobsson
Gustav
1805-06-01
Nordmaling
Ottervattnet
3386
Jakobsson
Gustav
1863-03-15
Nordmaling
Hummelholm
3387
Jakobsson
Gustav
1905-01-18
Sorsele
Bure
3388
Jakobsson
Gustav
1801-09-07
Skellefteå lands
Böle
3389
Jakobsson
Gustav
1798-04-28
Skellefteå lands
Varuträsk
3390
Jakobsson
Gustav
1873-06-10
Nordmaling
Nordsjö
3391
Jakobsson
Gustav
1856-10-08
Värmland
Brattfors
3392
Jakobsson
Gustav
1865-06-22
Bjurholm
Gravfors
3393
Jakobsson
Gustav
1792-03-27
Umeå lands
Degernäs
3394
Jakobsson
Gustav
1904-10-12
Tåsjö
Brattbäcken
3395
Jakobsson
Gustav Adolf
1880-02-04
Bjurholm
Karlsbäck
3396
Jakobsson
Gustav Adolf
1900-06-07
Umeå lands
Ön
3397
Jakobsson
Gustav Adolf
1898-11-06
Alnö
Alnö
3398
Jakobsson
Gustav Adolf
1862-09-22
Umeå lands
Tavelsjö
3399
Jakobsson
Gustav Adolf
1894
Över Luleå
Över Luleå
3400
Jakobsson
Gustav Adolf
1846-03-05
Burträsk
Träskliden
3401
Jakobsson
Gustav Albert
1849-01-08
Göteborg
Karl Johan
3402
Jakobsson
Gustav Albert
1887-09-10
Bjurholm
Balsjö
3403
Jakobsson
Gustav Albin
1889-10-29
Bjurholm
Sunnanå
3404
Jakobsson
Gustav Alfons
1895-08-09
Nordmaling
Brattsbacka
3405
Jakobsson
Gustav Alfred
1898-12-07
Umeå lands
Djupvik
3406
Jakobsson
Gustav Algot
1899-06-25
Nordmaling
Järnäs/Kråken
3407
Jakobsson
Gustav Almer
1914-02-05
Degerfors
Rödå
3408
Jakobsson
Gustav Anton
1835-12-11
Umeå lands
Grisbacka
3409
Jakobsson
Gustav Artur
1901-07-07
Nordmaling
Hörnsjö
3410
Jakobsson
Gustav Arvid
1864-09-17
Nordmaling
Lögdeå
3411
Jakobsson
Gustav Bernhard
1887-01-18
Nordmaling
Gräsmyr
3412
Jakobsson
Gustav Bertil
1910-09-25
Vännäs
Ytterkolksele
3413
Jakobsson
Gustav Edvin
1901-10-03
Bjurholm
Öreström
3414
Jakobsson
Gustav Elof
1927-03-16
Bjurholm
Karlsbäck
3415
Jakobsson
Gustav Elof
1908-01-08
Bjurholm
Mellanå
3416
Jakobsson
Gustav Engelbert
1907-12-10
Nordmaling
Aspeå
3417
Jakobsson
Gustav Evert
1895-07-17
Örträsk
Örträsk
3418
Jakobsson
Gustav Evert
1911-08-06
Lycksele
Öravan
3419
Jakobsson
Gustav Ferdinand
1878-05-21
Lycksele
Knaften
3420
Jakobsson
Gustav Folke
1914-09-10
Degerfors
Granön
3421
Jakobsson
Gustav Georg
1923-11-08
Vännäs
Municip
3422
Jakobsson
Gustav Hybert
1893-02-21
Nordmaling
Högland
3423
Jakobsson
Gustav Jakob
1811-12-01
Nordmaling
Aspeå
3424
Jakobsson
Gustav Jakob
1816-09-14
Nordmaling
Aspeå
3425
Jakobsson
Gustav Jakob
1874-10-23
Nordmaling
Ledusjö
3426
Jakobsson
Gustav Jakob
1870-09-29
Nordmaling
Hyngelsböle
3427
Jakobsson
Gustav Jakob
1873-06-08
Nordmaling
Torrböle
3428
Jakobsson
Gustav Jakob
1824-03-14
Umeå lands
Sörmjöle
3429
Jakobsson
Gustav Leonard
1917-08-22
Lycksele
Granhöjden
3430
Jakobsson
Gustav Magnus
1865-08-19
Sävar
Sävar
3431
Jakobsson
Gustav Petter
1853-01-05
Bjurholm
Högås
3432
Jakobsson
Gustav Petter
1836-12-11
Nordmaling
Hummelholm
3433
Jakobsson
Gustav Ragnar Villiam
1909-07-22
Nordmaling
Lögdeå
3434
Jakobsson
Gustav Robert
1870-10-20
Fredrika
Tallsjö
3435
Jakobsson
Gustav Sigfrid
1893-07-02
Nordmaling
Stenberg
3436
Jakobsson
Gustav Torben
1920-07-27
Åsele
Holmträsk
3437
Jakobsson
Gustav Valdemar
1919-03-09
Bjurholm
Nordanås
3438
Jakobsson
Gustav Valdemar
1902-09-22
Nordmaling
Klöse
3439
Jakobsson
Gustav Verner
1905-03-12
Bjurholm
Nordansjö
3440
Jakobsson
Gustav Vilhelm
1831-12-14
Lycksele
Rusksele
3441
Jakobsson
Gustava
1849-04-15
Arvidsjaur
Mörttjärn
3442
Jakobsson
Gärdis Johanna
1919-11-12
Umeå lands
Västerbacka
3443
Jakobsson
Göran
1795-10-02
Nordmaling
Örsbäck
3444
Jakobsson
Göran Maurits
1933-05-18
Nordmaling
Gräsmyr
3445
Jakobsson
Gördis Alfine
1920-10-28
Sävar
Tväråmark
3446
Jakobsson
Görel Birgitta
1961-12-31
Malmö
Hyllie
3447
Jakobsson
Gösta Ingvald
1924-09-14
Bjurholm
Västerås
3448
Jakobsson
Gösta Sture
1926-04-25
Bjurholm
Nordansjö
3449
Jakobsson
Gösta Verner Johannes
1932-09-27
Lövånger
Noret
3450
Jakobsson
Göta
1915-05-13
Skorped
Lännäs
3451
Jakobsson
Göta Aqvilina
1905-04-02
Dorotea
Lajksjö
3452
Jakobsson
Göta Beatrice
1921-11-15
Lycksele
Söderfors
3453
Jakobsson
Göta Elisabet
1910-05-13
Nordmaling
Holmfors
3454
Jakobsson
Göta Gunborg Johanna
1920-12-24
Burträsk
Backviken
3455
Jakobsson
Göta Kornelia
1912-04-20
Trehörningsjö
Kantsjö
3456
Jakobsson
Göta Linnea
1920-02-20
Sorsele
Bure
3457
Jakobsson
Göta Lovisa
1897-08-14
Robertsfors
Robertsfors
3458
Jakobsson
Göte Erland
1928-09-14
Bjurholm
Agnäs
3459
Jakobsson
Hanna
1894-02-03
Bjurholm
Öreström
3460
Jakobsson
Hanna Anny Elise
1920-12-05
Umeå lands
Kroksjö
3461
Jakobsson
Hanna Elisabet
1899-12-28
Nordmaling
Orrböle
3462
Jakobsson
Hanna Eva Linnea
1933-11-30
Nordmaling
Stenberg
3463
Jakobsson
Hanna Ingegärd
1915-02-18
Nordmaling
Hörnsjö
3464
Jakobsson
Hanna Jakobina
1912-03-03
Norsjö
Hemmingen
3465
Jakobsson
Hanna Karolina
1899-10-10
Arnäs
Järved
3466
Jakobsson
Hanna Kristina
1899-06-21
Nordmaling
Hyngelsböle
3467
Jakobsson
Hanna Kristina
1893-05-21
Örträsk
Örträsk
3468
Jakobsson
Hanna Maria
1893-12-07
Port Washington
Port Washington
3469
Jakobsson
Hanna Maria
1894-07-21
Bygdeå
Sjulsmark
3470
Jakobsson
Hanna Ottilia
1924-05-19
Dorotea
Avaträsk
3471
Jakobsson
Hanna Teodelinda
1891-06-10
Nordmaling
Gräsmyr
3472
Jakobsson
Hanna Vilhelmina
1898-07-23
Sorsele
Bure
3473
Jakobsson
Hans
1805-12-25
Umeå lands
Röbäck
3474
Jakobsson
Hans
1803-01-12
Skellefteå lands
Bjirån
3475
Jakobsson
Hans
1792-06-30
Burträsk
Innansjön
3476
Jakobsson
Hans
1789-06-04
Degerfors
Granön
3477
Jakobsson
Hans
1820-09-22
Åsele
Gafsele
3478
Jakobsson
Hans
1804-01-17
Lycksele
Bastuträsk
3479
Jakobsson
Hans
1788-06-24
Umeå lands
Håkmark
3480
Jakobsson
Hans
1794-01-19
Umeå lands
Österteg
3481
Jakobsson
Hans
1802-09-17
Umeå lands
Röbäck
3482
Jakobsson
Hans
1807-01-18
Umeå lands
Röbäck
3483
Jakobsson
Hans
1884-07-03
Tåsjö
Tåsjö
3484
Jakobsson
Hans
1779-08-07
Nysätra
Gumbodabäcken
3485
Jakobsson
Hans Alfons
1894-05-13
Nordmaling
Hyngelsböle
3486
Jakobsson
Hans Anton
1820-10-18
Lövånger
Vallen
3487
Jakobsson
Hans Bertil
1938-12-23
Åsele
Lomsjö
3488
Jakobsson
Hans Birger
1938-05-29
Trehörningsjö
Kantsjö
3489
Jakobsson
Hans Egil Almer
1939-08-04
Bjurholm
Öreström
3490
Jakobsson
Hans erik
1939-10-12
Trehörningsjö
Kantsjö
3491
Jakobsson
Hans Gustav
1819-06-06
Åsele
Gafsele
3492
Jakobsson
Hans Lennart
1933-09-22
Bjurholm
Karlsbäck
3493
Jakobsson
Hans Magnus Eugen
1921-03-07
Fredrika
Råberg
3494
Jakobsson
Hans Olof Ingemar
1956-06-12
Vännäs
Vännäs
3495
Jakobsson
Hans Olov
1945-07-12
Umeå stads
BB
3496
Jakobsson
Hans Oskar
1908-03-03
Nordmaling
Ledusjö
3497
Jakobsson
Hans Otto
1931-08-29
Örträsk
Örträsk
3498
Jakobsson
Hans Otto Mauritz
1936-01-26
Umeå stads
Umeå stad
3499
Jakobsson
Hans-Rune
1933-01-13
Holmsund
Lövön
3500
Jakobsson
Harald
1902-03-20
Bjurholm
Agnäs
3501
Jakobsson
Harald Alexius
1916-01-15
Fredrika
Råberg
3502
Jakobsson
Harald Ingemar
1912-01-28
Dorotea
Mårdsjö
3503
Jakobsson
Harald Ingemar
1908-05-25
Dorotea
Mårdsjö
3504
Jakobsson
Harald Jakob Daniel
1907-01-04
Åsele
Borgsjö
3505
Jakobsson
Harry Johan
1921-10-23
Degerfors
Hjuken
3506
Jakobsson
Hedvig Anna Kristina
1906-05-04
Umeå lands
Sörmjöle
3507
Jakobsson
Hedvig Josefina
1895-05-22
Nordmaling
Gräsmyr
3508
Jakobsson
Hedvig Teresia
1897-02-17
Bjurholm
Mellanå
3509
Jakobsson
Helena
1875-07-27
Skarborgs län
Tived
3510
Jakobsson
Helena Charlotta
1903-06-18
Port Washington
Port Washington
3511
Jakobsson
Helfrid
1886-07-28
Degerfors
Tegsnäset
3512
Jakobsson
Helga
1906-11-28
Sävar
Ytterstmark
3513
Jakobsson
Helga Elisabet
1906-03-10
Bjurholm
Öreström
3514
Jakobsson
Helga Estrid Viola
1911-09-18
Fredrika
Lögda
3515
Jakobsson
Helga Gertrud Elvira
1915-03-17
Umeå stads
Umeå stads
3516
Jakobsson
Helga Lois
1942-06-23
Åsele
Ringåsen
3517
Jakobsson
Helga Margareta
1903-01-07
Umeå lands
Böleå
3518
Jakobsson
Helga Olivia Johanna
1906-04-15
Sävar
Sävar
3519
Jakobsson
Helga Virgina Karolina
1912-12-08
Burträsk
Backviken
3520
Jakobsson
Helge
1916-09-22
Dorotea
Fjälltuna
3521
Jakobsson
Helge Berthold
1916-08-08
Sorsele
Söderfors
3522
Jakobsson
Helge Engelbert
1906-06-17
Nordmaling
Aspeå
3523
Jakobsson
Helge Eugene
1918-11-07
Nordmaling
Lögdeå
3524
Jakobsson
Helge Otto
1920-01-17
Nordmaling
Ledusjö
3525
Jakobsson
Helge Runo
1904-07-22
Nordmaling
Torrböle
3526
Jakobsson
Helge Sven Torsten
1932-03-13
Holmsund
Holmsund
3527
Jakobsson
Helma Matilda
1920-10-06
Norsjö
Anderstjärn
3528
Jakobsson
Henning Fritjiof
1931-03-26
Burträsk
Burträsk
3529
Jakobsson
Henny Adelina
1875-11-17
Sävar
Sävar
3530
Jakobsson
Henny Augusta
1896-11-29
Bjurholm
Öreström
3531
Jakobsson
Henny Fredrika Elvira
1890-04-18
Skön
Skön
3532
Jakobsson
Henny Josefina
1898-03-21
Nordmaling
Stenberg
3533
Jakobsson
Henny Teresia
1900-04-17
Nordmaling
Hyngelsböle
3534
Jakobsson
Henny Viktoria
1896-03-28
Umeå lands
Ön
3535
Jakobsson
Henrik
1785-02-28
Nordmaling
Djupsjö
3536
Jakobsson
Henrik
1783-09-03
Umeå lands
Lövön
3537
Jakobsson
Herman
1920-01-13
Bjurholm
Karlsbäck
3538
Jakobsson
Herman
1916-09-01
Nordmaling
Jansmark
3539
Jakobsson
Herman Alexius
1883-03-18
Dorotea
Ormsjö
3540
Jakobsson
Herman Olof Valentin
1922-02-14
Byske
Finnträsk
3541
Jakobsson
Herman Robert
1886-03-04
Åsele
Lövnäs
3542
Jakobsson
Hermelina
1883-05-11
Bygdeå
Ultervattnet
3543
Jakobsson
Hilda
1912-01-18
Gideå
Flärke
3544
Jakobsson
Hilda Amanda
1892-06-19
Sorsele
Bure
3545
Jakobsson
Hilda Augusta
1889-09-19
Sävar
Sävar
3546
Jakobsson
Hilda Eugenia Amalia
1907-05-27
Dorotea
Fjälltuna
3547
Jakobsson
Hilda Gertrud Linnea
1946-04-11
Tärna
Laxnäs
3548
Jakobsson
Hilda Johanna
1889-09-08
Holmsund
Holmsund
3549
Jakobsson
Hilda Josefina
1883-09-12
Ljustorp
Åsäng
3550
Jakobsson
Hilda Karolina
1896-01-14
Bjurholm
Strömsjöliden
3551
Jakobsson
Hilda Karolina
1887-01-31
Bjurholm
Öreström
3552
Jakobsson
Hilda Katarina
1908-12-25
Nordmaling
Järnäs/Kråken
3553
Jakobsson
Hilda Kristina
1888-05-27
Degerfors
Degerfors
3554
Jakobsson
Hilda Maria
1912-02-17
Bjurholm
Högås
3555
Jakobsson
Hilda Maria
1894-05-16
Bjurholm
Strömsjöliden
3556
Jakobsson
Hilda Teolinda
1915-07-29
Vännäs
Mosjö
3557
Jakobsson
Hilda Teresia
1887-04-27
Sävar
Sävar
3558
Jakobsson
Hilda Teresia
1920-02-28
Vännäs
Vännäs
3559
Jakobsson
Hilda Viktoria
1883-05-15
Nordmaling
Hyngelsböle
3560
Jakobsson
Hilding Östen
1911-11-15
Dorotea
Fjälltuna
3561
Jakobsson
Hildur
1897-05-03
Tåsjö
Brattbäcken
3562
Jakobsson
Hildur Elisabet
1890-01-17
Degerfors
Degerfors
3563
Jakobsson
Hildur Johanna
1897-07-30
Norsjö
Avaliden
3564
Jakobsson
Hildur Magdalena Lovisa
1902-11-28
Umeå lands
Sörmjöle
3565
Jakobsson
Hildur Margareta
1896-11-01
Anundsjö
Fälltjäl
3566
Jakobsson
Hildur Sofia
1896-10-13
Holmsund
Holmsund
3567
Jakobsson
Hildur Sofia
1905-11-04
Bygdeå
Norum
3568
Jakobsson
Hildur Viola
1897-11-15
Nordmaling
Lögdeå
3569
Jakobsson
Hillevi Elisabet
1924-05-24
Vännäs
Björnlandsbäck
3570
Jakobsson
Hillman Henrik
1889-08-07
USA
Port Washington
3571
Jakobsson
Hilma
1898-05-25
Lycksele
Ruskträsk
3572
Jakobsson
Hilma Augusta
1893-04-16
Bjurholm
Nylunda
3573
Jakobsson
Hilma Dagny Sofia
1916-09-10
Norsjö
Sörbyn
3574
Jakobsson
Hilma Evelina
1893-05-15
Nordmaling
Gräsmyr
3575
Jakobsson
Hilma Johanna
1893-01-20
Örträsk
Örträsk
3576
Jakobsson
Hilma Maria
1897-10-11
Bygdeå
Gräsnäs
3577
Jakobsson
Hilma Olivia
1892-04-01
Vännäs
Kallhögen
3578
Jakobsson
Hilma Sofia
1902-07-09
Degerfors
Hägglund
3579
Jakobsson
Hilmar
1882-03-28
Grundsunda
Kasa
3580
Jakobsson
Hilmar Eugen
1914-05-16
Bjurholm
Gravfors
3581
Jakobsson
Hilmer
1904-05-08
Junsele
Hällberget
3582
Jakobsson
Hjalmar
1918-12-02
Nordmaling
Jansmark
3583
Jakobsson
Hjalmar
1895-07-18
Bygdeå
Gräsnäs
3584
Jakobsson
Hjalmar Andreas
1895-08-01
Holmsund
Holmsund
3585
Jakobsson
Hjördis Irene Maria
1920-12-03
Bjurholm
Öreström
3586
Jakobsson
Hnerik Arnold
1928-07-23
Lycksele
Rusksele
3587
Jakobsson
Hubert Eugen
1926-11-26
Nysätra
Grimsmark
3588
Jakobsson
Hugo
1901-01-11
Tåsjö
Brattbäcken
3589
Jakobsson
Hugo Engelbert
1889-07-03
Lycksele
Rusksele
3590
Jakobsson
Hugo Ferdinand
1894-07-31
Lycksele
Yppersta
3591
Jakobsson
Hugo Torsten
1918-06-02
Lycksele
Ajaur
3592
Jakobsson
Hulda Charlotta
1871-08-16
Sävar
Sävar
3593
Jakobsson
Hulda Hildina
1899-09-27
Bjurholm
Sunnanå
3594
Jakobsson
Hulda Karolina
1884-03-31
Bjurholm
Åkersbäck
3595
Jakobsson
Hulda Katarina
1872-09-24
Nordmaling
Jansmark
3596
Jakobsson
Hulda Katarina
1920-01-18
Nordmaling
Tallberg
3597
Jakobsson
Hulda Kristina
1889-09-07
Gudmundrå
Gudmundrå
3598
Jakobsson
Hulda Teresia Davida
1910-04-26
Arjeplog
Arjeplog
3599
Jakobsson
Håkan
1885-11-25
Anundsjö
Mossaträsk
3600
Jakobsson
Håkan
1847-01-04
Anundsjö
Degersjö
3601
Jakobsson
Härta Ebriti
1926-11-26
Lycksele
Åttonträsk
3602
Jakobsson
Ida Adolfina Vilhelmina
1886-04-07
Umeå lands
Innertavle
3603
Jakobsson
Ida Alfhilda
1915-10-14
Nordmaling
Aspeå
3604
Jakobsson
Ida Amalia
1893-12-23
Holmsund
Holmsund
3605
Jakobsson
Ida Charlotta
1892-01-26
Umeå lands
Kroksjö
3606
Jakobsson
Ida Charlotta
1876-02-13
Umeå lands
Brattby
3607
Jakobsson
Ida Elisabet
1911-03-11
Nordmaling
Ledusjö
3608
Jakobsson
Ida Emilia
1897-03-17
Nordmaling
Aspeå
3609
Jakobsson
Ida Emilia
1915-06-09
Vännäs
Harselefors
3610
Jakobsson
Ida Maria
1879-05-17
Bjurholm
Gravfors
3611
Jakobsson
Ida Marie
1892-10-15
Hattfjelldal
Aaslid
3612
Jakobsson
Ida Sofia
1903-05-15
Örträsk
Örträsk
3613
Jakobsson
Ines Adele
1921-10-22
Nordmaling
Bjerten
3614
Jakobsson
Inez Hildine
1916-05-31
Sorsele
Juktnäs
3615
Jakobsson
Inez Margareta Maria
1899-03-02
Umeå lands
Sörmjöle
3616
Jakobsson
Inga Emilia
1925-01-29
Bjurholm
Högås
3617
Jakobsson
Inga Katarina
1914-08-23
Anundsjö
Grubbe
3618
Jakobsson
Inga Lisa
1923-03-22
Nordmaling
Brattsbacka
3619
Jakobsson
Inga Lisa
1912-10-24
Degerfors
Degerfors
3620
Jakobsson
Inga Magdalena
1917-07-26
Anundsjö
Rödsand
3621
Jakobsson
Inga Maria
1903-10-25
Umeå lands
Umeå lands
3622
Jakobsson
Inga Martina Elisabet
1906-01-09
Dorotea
Fjälltuna
3623
Jakobsson
Inga Märta
1917-04-17
Åsele
Åsele
3624
Jakobsson
Inga Yvonne Viktoria
1950-11-11
Tärna
Joesjö
3625
Jakobsson
Inga-Lill Vilhelmina
1960-05-26
Vilhelmina
Vilhelmina
3626
Jakobsson
Ingeborg
1901-06-22
Umeå lands
Ön
3627
Jakobsson
Ingeborg Adela
1920-06-13
Anundsjö
Grubbe
3628
Jakobsson
Ingeborg Birgitta
1924-04-03
Åsele
Sörstrand
3629
Jakobsson
Ingeborg Margareta
1897-04-30
Anundsjö
Rödsand
3630
Jakobsson
Ingeborg Sofia
1901-05-05
Borgsjö (Y)
Borgsjö
3631
Jakobsson
Ingeborg Sofia
1901-05-05
Borgsjö
Borgsjö
3632
Jakobsson
Ingegärd Marianne
1930-04-13
Burträsk
Backviken
3633
Jakobsson
Ingel
1827-03-12
Bodum
Flyn
3634
Jakobsson
Ingel
1814-12-29
Fjällsjö
Backe
3635
Jakobsson
Ingel Manarius
1880-05-15
Åsele
Lövnäs
3636
Jakobsson
Ingemar Albert
1873-03-21
Dorotea
Väster-Ormsjö
3637
Jakobsson
Inger Anita Margareta
1958-11-21
Junsele
Junsele
3638
Jakobsson
Inger Birgitta
1948-01-19
Mo
Mo
3639
Jakobsson
Inger Gunilla
1934-11-28
Bjurholm
Gravfors
3640
Jakobsson
Ingrid
1920-05-27
Bjurholm
Högås
3641
Jakobsson
Ingrid
1907-04-05
Örträsk
Örträsk
3642
Jakobsson
Ingrid
1899-01-04
Tåsjö
Brattbäcken
3643
Jakobsson
Ingrid Alexandra
1931-04-29
Nordmaling
Levar
3644
Jakobsson
Ingrid Birgitta
1943-03-29
Vilhelmina
Vilhelmina
3645
Jakobsson
Ingrid Birgitta Karolina
1914-09-16
Norsjö
Hemmingen
3646
Jakobsson
Ingrid Elisabet
1921-12-24
Vännäs
Ytterkolksele
3647
Jakobsson
Ingrid Elonora
1938-05-13
Nordmaling
Jansmark
3648
Jakobsson
Ingrid Erene
1927-03-10
Hörnefors
Norrmjöle
3649
Jakobsson
Ingrid Frideborg
1920-12-01
Robertsfors
Sikeå
3650
Jakobsson
Ingrid Gunnel Elisabet
1930-03-22
Tåsjö
Tåsjö
3651
Jakobsson
Ingrid Karin Maria
1928-09-21
Nordmaling
Örsbäck
3652
Jakobsson
Ingrid Katarina
1904-12-16
Trehörningsjö
Kantsjö
3653
Jakobsson
Ingrid Kristina
1907-12-21
Bygdeå
Ultervattnet
3654
Jakobsson
Ingrid Kristina
1936-12-30
Åsele
Ringåsen
3655
Jakobsson
Ingrid Margareta
1924-10-21
Vilhelmina
Vilhelmina
3656
Jakobsson
Ingrid Maria
1916-01-25
Umeå lands
Kroksjö
3657
Jakobsson
Ingrid Maria
1923-07-26
Hörnefors
Norrbyn
3658
Jakobsson
Ingrid Marianne
1928-04-04
Byske
Finnträsk
3659
Jakobsson
Ingrid Matilda
1930-12-13
Åsele
Holmträsk
3660
Jakobsson
Ingrid Runa Elisabet
1920-05-02
Hammerdal
Fyrås
3661
Jakobsson
Ingrid Viola
1926-06-25
Stockholm
Katarina förs
3662
Jakobsson
Ingvar Alfon
1918-06-07
Degerfors
Granön
3663
Jakobsson
Iris Aina
1914-05-04
Åsele
Lövnäs
3664
Jakobsson
Iris Karolina
1928-05-30
Ramsele
Nordantjäl
3665
Jakobsson
Iris Maria Jakobina
1910-05-31
Dorotea
Fjälltuna
3666
Jakobsson
Iris Rakel Desideria
1933-03-01
Vännäs
Mosjö
3667
Jakobsson
Iris Viola Bernhardin
1919-08-04
Norsjö
Sörbyn
3668
Jakobsson
Irma Akvilina
1922-01-01
Anundsjö
Mossaträsk
3669
Jakobsson
Irma Gerd Elisabet
1918-11-19
Vännäs
Nyby
3670
Jakobsson
Irma Linnea
1907-06-15
Lycksele
Ruskträsk
3671
Jakobsson
Irma Signhild Augusta
1931-12-13
Nordmaling
Torrböle
3672
Jakobsson
Irma Teolinda
1916-04-21
Nordmaling
Brattfors
3673
Jakobsson
Isak
1793-11-28
Umeå lands
Umeå lands
3674
Jakobsson
Isak
1834-10-18
Nordmaling
Örsbäck
3675
Jakobsson
Isak
1810-08-26
Nordmaling
Aspeå
3676
Jakobsson
Isak
1827-03-01
Grundsunda
Lakamark
3677
Jakobsson
Isak
1804-12-26
Grundsunda
Husum
3678
Jakobsson
Isak
1883-07-19
Grundsunda
Lakamark
3679
Jakobsson
Isak
1790-01-24
Bygdeå
Ultervattnet
3680
Jakobsson
Isak
1809-04-28
Umeå lands
Hemmesmark
3681
Jakobsson
Isak
1798-01-15
Arvidsjaur
Malå
3682
Jakobsson
Isak
1787-05-08
Nordmaling
Vitvattnet
3683
Jakobsson
Isak
1803-01-17
Bygdeå
Ultervattnet
3684
Jakobsson
Isak
1850-07-05
Stensele
Skarvsjö
3685
Jakobsson
Isak Alexander
1874-02-15
Dorotea
Fjälltuna
3686
Jakobsson
Isak Henry
1931-11-15
Stensele
Kyrkberg
3687
Jakobsson
Isak Herman
1861-07-12
Stensele
Skarvsjö
3688
Jakobsson
Isak Leonard
1875-01-09
Bygdeå
Ultervattnet
3689
Jakobsson
Isak Otto
1857-12-19
Nysätra
Flarken
3690
Jakobsson
Isak Robert
1872-10-12
Bygdeå
Ultervattnet
3691
Jakobsson
Isak Vilhelm
1845-05-31
Burträsk
Söderby
3692
Jakobsson
Israel
1787-08-05
Arnäs
Hundsjö
3693
Jakobsson
Israel
1824-12-03
Lycksele
Björksele
3694
Jakobsson
Israel
1772-12-01
Sidensjö
Mosjön
3695
Jakobsson
Israel
1856-07-11
Tåsjö
Norrby
3696
Jakobsson
Israel
1780-08-05
Skorped
Mosjö
3697
Jakobsson
Israel
1796-10-25
Lycksele
Siksele
3698
Jakobsson
Israel
1851-08-20
Sidensjö
Överå
3699
Jakobsson
Israel
1807-10-11
Umeå lands
Bullmark
3700
Jakobsson
Israel
1801-10-12
Umeå lands
Bullmark
3701
Jakobsson
Israel
1798-07-27
Umeå lands
Bullmark
3702
Jakobsson
Israel Albin
1883-11-20
Bjurholm
Mellanå
3703
Jakobsson
Israel August
1875-11-20
Lycksele
Knaften
3704
Jakobsson
Israel Enok
1862-10-25
Dorotea
Väster-Ormsjö
3705
Jakobsson
Israel Enok
1867-08-21
Dorotea
Väster-Ormsjö
3706
Jakobsson
Israel Holger
1902-03-03
Nordmaling
Hyngelsböle
3707
Jakobsson
Israel Leonard
1876-09-12
Lycksele
Söderfors
3708
Jakobsson
Iva Solveig
1925-12-23
Vännäs
Municip
3709
Jakobsson
Ivan Olaus
1918-03-04
Degerfors
Rödå
3710
Jakobsson
Ivan Östen
1930-08-26
Vilhelmina
Strömsele
3711
Jakobsson
Ivar
1913-08-10
Sävar
Ytterstmark
3712
Jakobsson
Ivar Martin
1918-01-27
Åsele
Borgsjö
3713
Jakobsson
Ivar Nestor Leander
1927-01-10
Fredrika
Viska
3714
Jakobsson
Ivar Valdemar
1914-11-14
Nordmaling
Tallberg
3715
Jakobsson
Ivy Johanna
1913-01-31
Skorped
Lännäs
3716
Jakobsson
Jakob
1800-09-03
Nordmaling
Norrbyn
3717
Jakobsson
Jakob
1790 cirka
Göteborg
Göteborg
3718
Jakobsson
Jakob
1821-04-21
Grundsunda
Ava
3719
Jakobsson
Jakob
1801-06-27
Grundsunda
Fanby
3720
Jakobsson
Jakob
1831-01-10
Nordmaling
Hyngelsböle
3721
Jakobsson
Jakob
1831-08-10
Umeå lands
Jämtböle
3722
Jakobsson
Jakob
1811-04-25
Lycksele
Bastuträsk
3723
Jakobsson
Jakob
1853-12-21
Nordmaling
Sunnansjö
3724
Jakobsson
Jakob
1782-12-28
Nysätra
Flarken
3725
Jakobsson
Jakob
1870-04-11
Örträsk
Örträsk
3726
Jakobsson
Jakob
1850-03-25
Nordmaling
Hallen
3727
Jakobsson
Jakob
1815-01-01
Burträsk
Tallträsk
3728
Jakobsson
Jakob
1867-09-11
Bjurholm
Sunnanå
3729
Jakobsson
Jakob
1823-01-12
Nordmaling
Lögdeå
3730
Jakobsson
Jakob
1871-07-05
Bjurholm
Sunnanå
3731
Jakobsson
Jakob
1792-02-07
Nordmaling
Näsmark
3732
Jakobsson
Jakob
1788-10-12
Lycksele
Siksele
3733
Jakobsson
Jakob
1792-03-17
Umeå lands
Tavelsjö
3734
Jakobsson
Jakob
1807-11-22
Nordmaling
Djupsjö
3735
Jakobsson
Jakob
1838-11-20
Degerfors
Kamsjön
3736
Jakobsson
Jakob
1782-12-07
Degerfors
Degerfors
3737
Jakobsson
Jakob
1803-08-26
Degerfors
Rödängsberget
3738
Jakobsson
Jakob
1854-03-15
Vännäs
Hällfors
3739
Jakobsson
Jakob
1801-09-19
Umeå lands
Tavelsjö
3740
Jakobsson
Jakob
1798-02-25
Anundsjö
Seltjärn
3741
Jakobsson
Jakob
1834-02-10
Nordmaling
Mo
3742
Jakobsson
Jakob
1832-03-27
Degerfors
Degerfors
3743
Jakobsson
Jakob
1804-12-23
Umeå lands
Röbäck
3744
Jakobsson
Jakob
1839-03-29
Björna
Långviken
3745
Jakobsson
Jakob
1831-02-19
Nordmaling
Tallberg
3746
Jakobsson
Jakob
1797-11-18
Degerfors
Hjuken
3747
Jakobsson
Jakob
1849-08-06
Degerfors
Abborrtjärn
3748
Jakobsson
Jakob
1801-07-04
Degerfors
Hjuken
3749
Jakobsson
Jakob
1813-01-12
Degerfors
Degerfors
3750
Jakobsson
Jakob
1829-03-22
Nordmaling
Vallen
3751
Jakobsson
Jakob
1813-12-30
Degerfors
Rödängsberget
3752
Jakobsson
Jakob
1819-04-07
Umeå lands
Hössjö
3753
Jakobsson
Jakob
1807-09-29
Bygdeå
Åkullsjön
3754
Jakobsson
Jakob
1800-08-24
Lycksele
Gransele
3755
Jakobsson
Jakob
1784-09
Burträsk
Bodbyn
3756
Jakobsson
Jakob
1784
Grundsunda
Kasa
3757
Jakobsson
Jakob
1803-10-28
Lycksele
Siksele
3758
Jakobsson
Jakob
1790
Arvidsjaur
Missenträsk
3759
Jakobsson
Jakob
1845-01-08
Skellefteå lands
Medle
3760
Jakobsson
Jakob
1802-08-02
Nordmaling
Ledusjö
3761
Jakobsson
Jakob
1775-08-06
Nordmaling
Ledusjö
3762
Jakobsson
Jakob
1810-05-21
Grundsunda
Utås
3763
Jakobsson
Jakob
1824-01-07
Nordmaling
Klöse
3764
Jakobsson
Jakob
1859-10-25
Nordmaling
Hallen
3765
Jakobsson
Jakob
1827-04-20
Nordmaling
Öre
3766
Jakobsson
Jakob
1792-05-27
Nordmaling
Olofsfors
3767
Jakobsson
Jakob
1822-01-19
Nordmaling
Hummelholm
3768
Jakobsson
Jakob
1837-07-08
Nordmaling
Lögdeå
3769
Jakobsson
Jakob
1795-01-12
Nordmaling
Högland
3770
Jakobsson
Jakob
1784-07-03
Nordmaling
Olofsfors
3771
Jakobsson
Jakob
1813-12-26
Nordmaling
Aspeå
3772
Jakobsson
Jakob
1801-05-25
Nordmaling
Lögdeå
3773
Jakobsson
Jakob
1809-08-20
Nordmaling
Aspeå
3774
Jakobsson
Jakob
1795-07-29
Nordmaling
Klöse
3775
Jakobsson
Jakob
1778-08-10
Nordmaling
Mullsjö
3776
Jakobsson
Jakob
1786-09-21
Nordmaling
Djupsjö
3777
Jakobsson
Jakob
1776-10-19
Nordmaling
Levar
3778
Jakobsson
Jakob
1812-04-23
Grundsunda
Fanby
3779
Jakobsson
Jakob
1837-11-30
Nordmaling
Hummelholm
3780
Jakobsson
Jakob
1788-07-14
Nordmaling
Högbränna
3781
Jakobsson
Jakob
1796-11-03
Nordmaling
Örsbäck
3782
Jakobsson
Jakob
1828-10-24
Nordmaling
Örsbäck
3783
Jakobsson
Jakob
1791-12-08
Nordmaling
Hyngelsböle
3784
Jakobsson
Jakob
1778
Grundsunda
Finna
3785
Jakobsson
Jakob
1777-11-20
Nordmaling
Olofsfors
3786
Jakobsson
Jakob
1795-03-06
Nordmaling
Örsbäck
3787
Jakobsson
Jakob
1787-04-29
Arnäs
Långvattnet
3788
Jakobsson
Jakob
1774-06-11
Nordmaling
Armsjö
3789
Jakobsson
Jakob
1791-01-08
Arnäs
Sörbrynge
3790
Jakobsson
Jakob
1833-06-14
Nordmaling
Ledusjö
3791
Jakobsson
Jakob
1844-07-04
Nordmaling
Ledusjö
3792
Jakobsson
Jakob
1835-09-02
Grundsunda
Nyland
3793
Jakobsson
Jakob
1781-08-25
Själevad
Mörtsjö
3794
Jakobsson
Jakob
1801-05-24
Själevad
Sörbacksjö
3795
Jakobsson
Jakob
1806-11-19
Grundsunda
Önska
3796
Jakobsson
Jakob
1888-01-04
Nordmaling
Brattsbacka
3797
Jakobsson
Jakob
1842-06-27
Nordmaling
Gräsmyr
3798
Jakobsson
Jakob
1793-09-15
Umeå lands
Mickelträsk
3799
Jakobsson
Jakob
1796-03-02
Umeå lands
Mickelsträsk
3800
Jakobsson
Jakob
1850-07-25
Nordmaling
Hörnsjö
3801
Jakobsson
Jakob
1797-06-07
Arnäs
Hjälta
3802
Jakobsson
Jakob
1854-12-06
Nordmaling
Sunnansjö
3803
Jakobsson
Jakob
1771-09-01
Nordmaling
Olofsfors
3804
Jakobsson
Jakob
1810-03-26
Dorotea
VästerOrmsjö
3805
Jakobsson
Jakob
1873-09-24
Nordmaling
Hörnsjö
3806
Jakobsson
Jakob
1874-05-27
Nordmaling
Hörnsjö
3807
Jakobsson
Jakob
1830-07-20
Nordmaling
Ledusjö
3808
Jakobsson
Jakob
1824-07-23
Nordmaling
Orrböle
3809
Jakobsson
Jakob
1882-06-18
Grundsunda
Lakamark
3810
Jakobsson
Jakob
1770-03-24
Själevad
Kärrsjö
3811
Jakobsson
Jakob
1821-01-22
Skellefteå lands
Bjurfors
3812
Jakobsson
Jakob
1828-02-29
Umeå lands
Klabböle
3813
Jakobsson
Jakob
1857-01-18
Sorsele
Asplund
3814
Jakobsson
Jakob
1891-12-22
Värmland
Värmland
3815
Jakobsson
Jakob
1861-03-20
Skorped
Lännäs
3816
Jakobsson
Jakob
1824-07-05
Skellefteå lands
Petikträsk
3817
Jakobsson
Jakob
1816-12-20
Umeå lands
Djäkneböle
3818
Jakobsson
Jakob
1812-04-22
Umeå lands
Djäkneböle
3819
Jakobsson
Jakob
1862-03-22
Degerfors
Renträsk
3820
Jakobsson
Jakob
1863-06-18
Vännäs
Vännäs
3821
Jakobsson
Jakob
1863-05-13
Anundsjö
Fällkäl
3822
Jakobsson
Jakob
1798-09-12
Anundsjö
Västergensjö
3823
Jakobsson
Jakob
1826-05-12
Skorped
Ottmyran
3824
Jakobsson
Jakob
1787-05-13
Degerfors
Lappmarken
3825
Jakobsson
Jakob
1874-01-07
Anundsjö
Fällkäl
3826
Jakobsson
Jakob
1861-08-11
Anundsjö
Fällkäl
3827
Jakobsson
Jakob
1868-02-13
Anundsjö
Fällkäl
3828
Jakobsson
Jakob
1899-09-02
Anundsjö
Norrflärke
3829
Jakobsson
Jakob
1872-07-14
Dorotea
Bergvattnet
3830
Jakobsson
Jakob
1816-12-04
Mo
Skortsjö
3831
Jakobsson
Jakob
1861-03-29
Mo
Skortsjö
3832
Jakobsson
Jakob
1895-03-21
Mo
Skortsjö
3833
Jakobsson
Jakob
1882-06-13
Tåsjö
Tåsjö
3834
Jakobsson
Jakob
1872-03-23
Junsele
Åkerbränna
3835
Jakobsson
Jakob
1812-02-14
Anundsjö
Grundtjärn
3836
Jakobsson
Jakob
1836-12-04
Robertsfors
Robertsfors
3837
Jakobsson
Jakob
1858-07-30
Umeå lands
Böle
3838
Jakobsson
Jakob
1887-05-01
Burträsk
Strandholm
3839
Jakobsson
Jakob
1856-07-28
Umeå lands
Österteg
3840
Jakobsson
Jakob
1867-07-31
Umeå lands
Österteg
3841
Jakobsson
Jakob
1867-11-12
Umeå lands
Kasamark
3842
Jakobsson
Jakob
1864-07-05
Vännäs
Stärkesmark
3843
Jakobsson
Jakob
1844-02-02
Vilhelmina
Skansholm
3844
Jakobsson
Jakob
1825-09-28
Burträsk
Andersvattnet
3845
Jakobsson
Jakob
1868-08-08
Björna
Björna
3846
Jakobsson
Jakob
1842-02-28
Nordmaling
Gräsmyr
3847
Jakobsson
Jakob
1856-08-04
Själevad
Västeralnäs
3848
Jakobsson
Jakob
1831-08-08
Björna
Nyliden
3849
Jakobsson
Jakob
1867-08-26
Umeå lands
Hörneå
3850
Jakobsson
Jakob
1868-11-06
Umeå lands
Hörneå
3851
Jakobsson
Jakob
1802-03-17
Umeå lands
Hörnefors
3852
Jakobsson
Jakob
1801
Skellefteå lands
Norsjö
3853
Jakobsson
Jakob
1811-08-23
Norsjö
Norsjö
3854
Jakobsson
Jakob
1803-11-11
Skellefteå lands
Ragvaldsträsk
3855
Jakobsson
Jakob
1805-09-11
Umeå lands
Stöcksjö
3856
Jakobsson
Jakob
1789-12-10
Själevad
Översjäla
3857
Jakobsson
Jakob
1772-02-04
Skellefteå lands
Furunäs
3858
Jakobsson
Jakob
1796-05-05
Burträsk
Andersvattnet
3859
Jakobsson
Jakob
1800-08-21
Umeå lands
Röbäck
3860
Jakobsson
Jakob
1804-01-21
Björna
Hundsjö
3861
Jakobsson
Jakob
1857-07-18
Nordmaling
Hallen
3862
Jakobsson
Jakob
1795-09-07
Burträsk
Innansjön
3863
Jakobsson
Jakob
1825-12-16
Umeå lands
Hörnefors
3864
Jakobsson
Jakob
1827-11-04
Umeå lands
Röbäck
3865
Jakobsson
Jakob
1796-04-10
Nordmaling
Västansjö
3866
Jakobsson
Jakob
1836-12-07
Bjurholm
Bjurvattnet
3867
Jakobsson
Jakob
1848-11-15
Nordmaling
Hummelholm
3868
Jakobsson
Jakob
1828-12-13
Bjurholm
Brännland
3869
Jakobsson
Jakob
1808-01-11
Nordmaling
Hyngelsböle
3870
Jakobsson
Jakob
1843-04-09
Bjurholm
Västernyliden
3871
Jakobsson
Jakob
1789-08-16
Umeå lands
Hörnefors Bruk
3872
Jakobsson
Jakob
1796-10-09
Degerfors
Granön
3873
Jakobsson
Jakob
1778-03-22
Nordmaling
Långed
3874
Jakobsson
Jakob
1847-03-31
Degerfors
Granö
3875
Jakobsson
Jakob
1825-03-10
Bjurholm
Högås
3876
Jakobsson
Jakob
1778-09-03
Nordmaling
Olofsfors
3877
Jakobsson
Jakob
1875-01-01
Bjurholm
Häggnäs
3878
Jakobsson
Jakob
1849-03-13
Bjurholm
Högås
3879
Jakobsson
Jakob
1830-01-01
Nordmaling
Lögdeå
3880
Jakobsson
Jakob
1851-09-27
Bjurholm
Sörfors
3881
Jakobsson
Jakob
1816-05-13
Nordmaling
Klöse
3882
Jakobsson
Jakob
1843-08-13
Nordmaling
Hallen
3883
Jakobsson
Jakob
1816-03-08
Nordmaling
Norrbyn
3884
Jakobsson
Jakob
1789-08-01
Nordmaling
Öre
3885
Jakobsson
Jakob
1777-08-05
Själevad
Kärrsjö
3886
Jakobsson
Jakob
1792-05-05
Nordmaling
Ottervattnet
3887
Jakobsson
Jakob
1834-03-27
Åsele
Holmträsk
3888
Jakobsson
Jakob
1826-11-07
Umeå lands
Vännfors
3889
Jakobsson
Jakob
1820-04-26
Umeå lands
Hössjö
3890
Jakobsson
Jakob
1891-01-28
Anundsjö
Rödvattnet
3891
Jakobsson
Jakob
1851-10-10
Vännäs
Nyby
3892
Jakobsson
Jakob
1813-07-14
Umeå lands
Brattby
3893
Jakobsson
Jakob
1833-08-26
Arnäs
Norrbrynge
3894
Jakobsson
Jakob
1821-02-16
Umeå lands
Brattby
3895
Jakobsson
Jakob
1845-07-17
Umeå lands
Strand
3896
Jakobsson
Jakob
1866-04-16
Degerfors
Holmön
3897
Jakobsson
Jakob
1858-11-17
Degerfors
Bastusele
3898
Jakobsson
Jakob
1831-02-11
Degerfors
Degerfors
3899
Jakobsson
Jakob
1840 cirka
Norge
Norge
3900
Jakobsson
Jakob
1781-03-19
Skellefteå lands
Kvavisträsk
3901
Jakobsson
Jakob
1785
Skellefteå lands
Kvavisträsk
3902
Jakobsson
Jakob
1871-01-26
Umeå lands
Holmsund
3903
Jakobsson
Jakob
1818-05-07
Umeå lands
Brattby
3904
Jakobsson
Jakob
1841-06-09
Vännäs
Vännäs
3905
Jakobsson
Jakob
1861-04-30
Nätra
Norrsvedje
3906
Jakobsson
Jakob
1829-04-10
Sävar
Bullmark
3907
Jakobsson
Jakob
1900-12-21
Anundsjö
Norrflärke
3908
Jakobsson
Jakob
1842-11-11
Umeå lands
Västerhiske
3909
Jakobsson
Jakob
1809-04-23
Burträsk
Tallträsk
3910
Jakobsson
Jakob
1860-08-31
Anundsjö
Åbosjön
3911
Jakobsson
Jakob
1867-04-14
Degerfors
Granåker
3912
Jakobsson
Jakob
1869-09-20
Degerfors
Degerfors by
3913
Jakobsson
Jakob
1849-11-24
Åsele
Tjäl
3914
Jakobsson
Jakob
1851-06-16
Sävar
Hjoggmark
3915
Jakobsson
Jakob
1876-12-29
Degerfors
Tegsnäset
3916
Jakobsson
Jakob
1839-07-19
Junsele
Bölen
3917
Jakobsson
Jakob
1808
Nätra
Nätra
3918
Jakobsson
Jakob
1864-12-23
Vännäs
Harrselefors
3919
Jakobsson
Jakob
1857-06-07
Degerfors
Bastusele
3920
Jakobsson
Jakob
1783-12-10
Umeå lands
Tavelsjö
3921
Jakobsson
Jakob
1862-12-31
Fredrika
Trehörningsjö
3922
Jakobsson
Jakob
1790-07-09
Umeå lands
Österteg
3923
Jakobsson
Jakob
1857-09-24
Degerfors
Degerfors by
3924
Jakobsson
Jakob
1817-12-19
Umeå lands
Vännäs
3925
Jakobsson
Jakob
1777-10-30
Umeå lands
Röbäck
3926
Jakobsson
Jakob
1862-09-05
Degerfors
Bastusele
3927
Jakobsson
Jakob
1838-05-16
Degerfors
Rödå
3928
Jakobsson
Jakob
1788-05-20
Umeå lands
Stöcke
3929
Jakobsson
Jakob
1799-02-17
Umeå lands
Tavelsjö
3930
Jakobsson
Jakob
1796-05-14
Umeå lands
Österteg
3931
Jakobsson
Jakob
1797-01-26
Umeå lands
Ytterträsk
3932
Jakobsson
Jakob
1826-03-25
Lycksele
Flakaträsk
3933
Jakobsson
Jakob
1786-09-01
Umeå lands
Österteg
3934
Jakobsson
Jakob
1829-12-12
Sidensjö
Bredåker
3935
Jakobsson
Jakob
1771-03-01
Bygdeå
Överklinten
3936
Jakobsson
Jakob
1791-03-12
Umeå lands
Röbäck
3937
Jakobsson
Jakob
1781-05-30
Umeå lands
Tavelsjö
3938
Jakobsson
Jakob
1779-05-04
Umeå Lands
Håkmark
3939
Jakobsson
Jakob
1802-11-04
Umeå lands
Innertavle
3940
Jakobsson
Jakob
1799-08-09
Umeå lands
Österteg
3941
Jakobsson
Jakob
1803-04-15
Umeå lands
Gravmark
3942
Jakobsson
Jakob
1791-12-29
Umeå lands
Norrfors
3943
Jakobsson
Jakob
1842-02-02
Degerfors
Tegsnäset
3944
Jakobsson
Jakob
1778-01-25
Umeå lands
Håkmark
3945
Jakobsson
Jakob
1816-07-05
Umeå lands
Västerselet
3946
Jakobsson
Jakob
1782-08-13
Umeå lands
Överboda
3947
Jakobsson
Jakob
1837-10-25
Umeå lands
Snöttsjönäs
3948
Jakobsson
Jakob
1793-01-04
Umeå lands
Gravmark
3949
Jakobsson
Jakob
1804-07-08
Björna
Grundsjö
3950
Jakobsson
Jakob
1820-04-06
Umeå lands
Stöcksjö
3951
Jakobsson
Jakob
1807-12-20
Umeå lands
Degernäs
3952
Jakobsson
Jakob
1786-01-31
Umeå lands
Degernäs
3953
Jakobsson
Jakob
1822-10-20
Umeå lands
Stöcksjö
3954
Jakobsson
Jakob
1802-11-08
Umeå lands
Bullmark
3955
Jakobsson
Jakob
1793-12-05
Umeå lands
Högmyrliden
3956
Jakobsson
Jakob
1787-10-22
Umeå lands
Sävar
3957
Jakobsson
Jakob
1771-01-16
Umeå lands
Botsmark
3958
Jakobsson
Jakob
1775
Umeå lands
Västerteg
3959
Jakobsson
Jakob
1852-07-10
Degerfors
Granön
3960
Jakobsson
Jakob
1815-07-25
Umeå lands
Innertavle
3961
Jakobsson
Jakob
1792-03-23
Bygdeå
Ytterklinten
3962
Jakobsson
Jakob
1788-08-14
Umeå lands
Lövön
3963
Jakobsson
Jakob
1796
Åsele
Solberg
3964
Jakobsson
Jakob
1772-11-30
Umeå lands
Brattby
3965
Jakobsson
Jakob
1806-12-22
Degerfors
Ekorrsele
3966
Jakobsson
Jakob
1797-06-16
Umeå lands
Långviken
3967
Jakobsson
Jakob
1781-11-02
Umeå lands
Sävar
3968
Jakobsson
Jakob
1777-08-12
Umeå lands
Strömslund
3969
Jakobsson
Jakob
1802-03-01
Fjällsjö
Flyn
3970
Jakobsson
Jakob
1818-07-04
Dorotea
Långsele
3971
Jakobsson
Jakob
1848
Umeå lands
Överboda
3972
Jakobsson
Jakob
1833-06-20
Själevad
Nordanås
3973
Jakobsson
Jakob
1889-02-13
Tåsjö
Brattbäcken
3974
Jakobsson
Jakob
1808-03-19
Dorotea
Dorotea
3975
Jakobsson
Jakob
1821-05-29
Fjällsjö
Backe
3976
Jakobsson
Jakob
1789-12-30
Anundsjö
Västergensjö
3977
Jakobsson
Jakob
1876-06-28
Björna
Leding
3978
Jakobsson
Jakob
1779-08-07
Nysätra
Gumbodabäcken
3979
Jakobsson
Jakob
1836-02-14
Stensele
Skarvsjö
3980
Jakobsson
Jakob
1785-07-21
Nysätra
Gumboda
3981
Jakobsson
Jakob
1836-03-21
Sävar
Sävar
3982
Jakobsson
Jakob
1902-11-12
Åsele
Holmträsk
3983
Jakobsson
Jakob
1805-06-05
Nysätra
Brände
3984
Jakobsson
Jakob
1840-11-22
Vännäs
Selet
3985
Jakobsson
Jakob
1772-08-16
Sidensjö
Mosjö
3986
Jakobsson
Jakob
1827-08-01
Sävar
Sävar
3987
Jakobsson
Jakob
1874-10-21
Norsjö
Maurliden
3988
Jakobsson
Jakob
1874-10-12
Bygdeå
Korssjön
3989
Jakobsson
Jakob
1822-07-24
Skorped
Uberg
3990
Jakobsson
Jakob
1810-02-13
Junsele
Eden
3991
Jakobsson
Jakob
1841-06-15
Bygdeå
Ultervattnet
3992
Jakobsson
Jakob
1865-06-23
Vilhelmina
Malgovik
3993
Jakobsson
Jakob
1818-08-10
Umeå lands
Hörnefors
3994
Jakobsson
Jakob
1785
Skellefteå lands
Drängsmark
3995
Jakobsson
Jakob
1802-01-01
Skellefteå lands
Frostkåge
3996
Jakobsson
Jakob
1843-12-30
Sidensjö
Skureå
3997
Jakobsson
Jakob
1848-06-28
Skellefteå lands
Medle
3998
Jakobsson
Jakob
1775
Nätra
Kornsjö
3999
Jakobsson
Jakob
1877-07-07
Umeå lands
Sörmjöle
4000
Jakobsson
Jakob
1831-05-21
Umeå lands
Röbäck
4001
Jakobsson
Jakob
1835-04-12
Bygdeå
Bobacken
4002
Jakobsson
Jakob
1853-08-11
Själevad
Västeralnäs
4003
Jakobsson
Jakob
1843-05-06
Sävar
Storliden
4004
Jakobsson
Jakob Axel Teodor
1901-06-02
Anundsjö
Pengsjö
4005
Jakobsson
Jakob Abraham
1843-03-01
Fredrika
Stennäs
4006
Jakobsson
Jakob Abraham Rolig
1858-04-07
Edsele
Utanede
4007
Jakobsson
Jakob Adolf
1822-10-15
Lycksele
Rusksele
4008
Jakobsson
Jakob Albert
1877-05-27
Nordmaling
Gräsmyr
4009
Jakobsson
Jakob Albert
1894-05-24
Anundsjö
Solberg
4010
Jakobsson
Jakob Albert
1900-07-07
Anundsjö
Solberg
4011
Jakobsson
Jakob Albert
1859-06-23
Umeå lands
Grisbacka
4012
Jakobsson
Jakob Albin
1886-09-22
Nordmaling
Baggård
4013
Jakobsson
Jakob Albin
1929-07-27
Tärna
Joesjö
4014
Jakobsson
Jakob Alexander
1891-04-18
Vännäs
Vännäs
4015
Jakobsson
Jakob Alexander
1890-02-17
Vännäs
Vännäs
4016
Jakobsson
Jakob Alfred
1876-04-10
Björna
Östansjö
4017
Jakobsson
Jakob Alfred
1892-12-27
Trehörningsjö
Kantsjö
4018
Jakobsson
Jakob Alfred
1886-10-08
Bjurholm
Nordansjö
4019
Jakobsson
Jakob Alfred
1914-01-18
Bygdeå
Ultervattnet
4020
Jakobsson
Jakob Alfred
1882-04-01
Byske
Finnträsk
4021
Jakobsson
Jakob Alfred
1904-08-09
Åsele
Lomsjö
4022
Jakobsson
Jakob Alfred
1854-02-09
Skellefteå lands
Finnträsk
4023
Jakobsson
Jakob Alfred
1874-02-05
Stensele
Kyrkberg
4024
Jakobsson
Jakob Allan
1919-10-06
Bjurholm
Bjurholm
4025
Jakobsson
Jakob Alrik
1917-09-30
Norsjö
Hemmingen
4026
Jakobsson
Jakob Amandus Tortullianus
1859-02-23
Åsele
Kvällträsk
4027
Jakobsson
Jakob Anders
1849-01-14
Lycksele
Avaliden
4028
Jakobsson
Jakob Andreas
1886-01-04
Sorsele
Asplund
4029
Jakobsson
Jakob Anselm
1865-05-25
Vilhelmina
Skansholm
4030
Jakobsson
Jakob Anton
1873-12-14
Umeå lands
Kvarnsvedjan
4031
Jakobsson
Jakob Anton
1845-08-24
Vännäs
Vännäs
4032
Jakobsson
Jakob Anton
1850-08-16
Umeå lands
Västteg
4033
Jakobsson
Jakob Anton
1856-09-02
Umeå lands
Västteg
4034
Jakobsson
Jakob Artur
1904-08-22
Lövånger
Mångbyn
4035
Jakobsson
Jakob Arvid
1887-08-23
Bjurholm
Högås
4036
Jakobsson
Jakob Arvid
1902-01-12
Nordmaling
Gräsmyr
4037
Jakobsson
Jakob August
1814-07-02
Lycksele
Hornmyr
4038
Jakobsson
Jakob August
1853-09-15
Degerfors
Granön
4039
Jakobsson
Jakob Axel
1864-08-02
Grundsunda
Önska
4040
Jakobsson
Jakob Bertil
1924-02-05
Anundsjö
Risbäck
4041
Jakobsson
Jakob Edvard
1881-12-17
Vännäs
Hjoggsjö
4042
Jakobsson
Jakob Edvard
1868-03-01
Nordmaling
Aspeå
4043
Jakobsson
Jakob Edvard
1882-03-18
Bjurholm
Karlsbäck
4044
Jakobsson
Jakob Edvard
1894-09-05
Vännäs
Hjoggsjö
4045
Jakobsson
Jakob Edvard
1889-02-21
Nordmaling
Hörnsjö
4046
Jakobsson
Jakob Edvard
1886-01-18
Bjurholm
Mellanå
4047
Jakobsson
Jakob Edvard
1878-02-06
Bjurholm
Agnäs
4048
Jakobsson
Jakob Edvard
1894-04-24
Örträsk
Örträsk
4049
Jakobsson
Jakob Edvard
1861-05-02
Jörn
Missenträsk
4050
Jakobsson
Jakob Edvin
1903-09-11
Anundsjö
Risbäck
4051
Jakobsson
Jakob Edvin
1898-08-08
Degerfors
Tegsnäset
4052
Jakobsson
Jakob Efraim
1891-01-16
Sorsele
Bure
4053
Jakobsson
Jakob Einar
1920-07-10
Åsele
Storsjö
4054
Jakobsson
Jakob Einar
1894-04-30
Sävar
Hjoggmark
4055
Jakobsson
Jakob Emil Matias
1911-03-14
Frostviken
Norrsjön
4056
Jakobsson
Jakob Engelbert
1856-08-09
Lycksele
Rusksele
4057
Jakobsson
Jakob Erhard
1887-02-16
Tåsjö
Brattbäcken
4058
Jakobsson
Jakob Erik
1876-03-25
Anundsjö
Fällkäl
4059
Jakobsson
Jakob Erik Allan
1914-04-24
Vännäs
Vännäs
4060
Jakobsson
Jakob Eskil
1832-07-05
Umeå lands
Ön
4061
Jakobsson
Jakob Evert Augustin
1914-02-04
Norsjö
Hemmingen
4062
Jakobsson
Jakob Ferdinand
1871-12-13
Degerfors
Stenträsk
4063
Jakobsson
Jakob Georg
1892-09-23
Åsele
Gafsele
4064
Jakobsson
Jakob Gottfrid
1922-09-17
Anundsjö
Solberg
4065
Jakobsson
Jakob Gotthard
1897-08-17
Örträsk
Örträsk
4066
Jakobsson
Jakob Gustav
1833-01-07
Bygdeå
Åkullsjön
4067
Jakobsson
Jakob Gustav
1799-04-26
Umeå lands
Tavelsjö
4068
Jakobsson
Jakob Helmer
1912-03-05
Anundsjö
Solberg
4069
Jakobsson
Jakob Helmer
1906-10-09
Anundsjö
Rödsand
4070
Jakobsson
Jakob Henrik
1913-01-13
Anundsjö
Mossaträsk
4071
Jakobsson
Jakob Herman
1897-12-08
Malå
Fårträsk
4072
Jakobsson
Jakob Herrlof
1919-01-11
Anundsjö
Mossaträsk
4073
Jakobsson
Jakob Hilbert
1899-03-27
Norsjö
Norrbrännan
4074
Jakobsson
Jakob Hilding
1895-09-21
Dorotea
Lajksjö
4075
Jakobsson
Jakob Hjalmar Valdemar
1907-09-08
Norsjö
Avaliden
4076
Jakobsson
Jakob Holger
1918-01-06
Nordmaling
Gräsmyr
4077
Jakobsson
Jakob Johan
1853-04-14
Vilhelmina
Idvattnet
4078
Jakobsson
Jakob Konrad
1880-08-19
Åsele
Söråsele
4079
Jakobsson
Jakob Leonard
1883-12-04
Sorsele
Juktnäs
4080
Jakobsson
Jakob Ludvig
1896-09-10
Nordmaling
Gräsmyr
4081
Jakobsson
Jakob Ludvig
1827-09-12
Umeå lands
Ytterhiske
4082
Jakobsson
Jakob Ludvig
1830-10-03
Umeå lands
Ön
4083
Jakobsson
Jakob Magnus
1896-09-17
Nordmaling
Stenberg
4084
Jakobsson
Jakob Martinus
1890-04-02
Hattfjelldal
Aaslid
4085
Jakobsson
Jakob Mattias
1887-04-24
Tärna
Joesjö
4086
Jakobsson
Jakob Olof
1855-11-07
Bjurholm
Häggnäs
4087
Jakobsson
Jakob Petter
1849-09-20
Gideå
Flärke
4088
Jakobsson
Jakob Petter
1881-11-17
Anundsjö
Tjäl
4089
Jakobsson
Jakob Petter
1860-11-16
Tåsjö
Brattbäcken
4090
Jakobsson
Jakob Petter
1854-02-28
Tåsjö
Tåsjö by
4091
Jakobsson
Jakob Petter
1856-03-09
Vilhelmina
Lövberg
4092
Jakobsson
Jakob Signar
1906-12-08
Degerfors
Rödå
4093
Jakobsson
Jakob Stefan
1854-09-30
Dorotea
Påtas
4094
Jakobsson
Jakob Valdemar
1904-12-23
Nordmaling
Orrböle
4095
Jakobsson
Jakob Valdemar
1879-07-12
Norsjö
Risliden
4096
Jakobsson
Jakob Viktor
1885-02-21
Degerfors
Tegsnäs
4097
Jakobsson
Jakob Vilhelm
1880-04-04
Degerfors
Lövliden
4098
Jakobsson
Jakob Vilhelm
1837-11-27
Umeå lands
Innertavle
4099
Jakobsson
Jakob Villehad
1886-12-20
Bjurholm
Bjurholm
4100
Jakobsson
Jakob Vincent
1925-06-21
Dorotea
Måntorp
4101
Jakobsson
Jakobina Nikolina
1900-06-07
Tåsjö
Rörström
4102
Jakobsson
Jan Erik
1925-04-06
Bjurholm
Sjönäs
4103
Jakobsson
Jan Erik Albert
1951-02-09
Hörnefors
Hörnefors
4104
Jakobsson
Jan Yngve
1941-05-07
Bjurholm
Bjurholm
4105
Jakobsson
Jan Örjan
1937-08-07
Lycksele
Lycksele
4106
Jakobsson
Janne
1892-09-07
Umeå lands
Sörmjöle
4107
Jakobsson
Jaob
1780-01-02
Skellefteå lands
Drängsmark
4108
Jakobsson
Jaob
1777-04-09
Umeå lands
Täfteå
4109
Jakobsson
Jean Arne Adolf
1925-12-19
Jukkasjärvi
Jukkasjärvi
4110
Jakobsson
Jenny Anna Lisa
1919-06-03
Bjurholm
Slätmark
4111
Jakobsson
Jenny Katarina
1882-03-17
Trehörningsjö
Kantsjö
4112
Jakobsson
Jenny Maria
1884-11-23
Nordmaling
Hyngelsböle
4113
Jakobsson
Jenny Sofia
1909-03-01
Degerfors
Rödå
4114
Jakobsson
Jenny Valborg
1903-10-06
Nysätra
Grimsmark
4115
Jakobsson
Jenny Viktoria
1906-08-11
Nordmaling
Baggård
4116
Jakobsson
Joas Jakobsson
1858-03-23
Skellefteå lands
Finnträsk
4117
Jakobsson
Joel Edgard
1930-02-08
Umeå lands
Sörfors
4118
Jakobsson
Johan
1877-01-30
Bjurholm
Gravfors
4119
Jakobsson
Johan
1861-06-05
Bjurholm
Slätmark
4120
Jakobsson
Johan
1842-02-02
Bjurholm
Bastuträsk
4121
Jakobsson
Johan
1823-05-14
Fredrika
Bredträsk
4122
Jakobsson
Johan
1828-12-03
Nordmaling
Gräsmyr
4123
Jakobsson
Johan
1782-12-04
Lycksele
Siksele
4124
Jakobsson
Johan
1860-09-13
Bjurholm
Sunnanå
4125
Jakobsson
Johan
1807-01-18
Nordmaling
Norrbyn
4126
Jakobsson
Johan
1800-07-08
Nordmaling
Klöse
4127
Jakobsson
Johan
1851-09-25
Degerfors
Granåker
4128
Jakobsson
Johan
1791-09-22
Umeå lands
Umeå lands
4129
Jakobsson
Johan
1831-08-26
Nordmaling
Lögdeå
4130
Jakobsson
Johan
1808-02-07
Lycksele
Björksele
4131
Jakobsson
Johan
1851-04-03
Degerfors
Abborrtjärn
4132
Jakobsson
Johan
1836-02-21
Nordmaling
Mo
4133
Jakobsson
Johan
1780-12-21
Burträsk
Bodbyn
4134
Jakobsson
Johan
1869-08-14
Degerfors
Lövliden
4135
Jakobsson
Johan
1802-08-15
Degerfors
Furunäs
4136
Jakobsson
Johan
1829-11-09
Degerfors
Degerfors
4137
Jakobsson
Johan
1826-09-16
Umeå lands
Spöland
4138
Jakobsson
Johan
1812-07-02
Umeå lands
Röbäck
4139
Jakobsson
Johan
1777-12-20
Degerfors
Degerfors
4140
Jakobsson
Johan
1881-07-16
Vännäs
Hällfors
4141
Jakobsson
Johan
1804-02-23
Degerfors
Degerfors
4142
Jakobsson
Johan
1870-04-20
Bjurholm
Ottervattnet
4143
Jakobsson
Johan
1824-05-28
Skellefteå lands
Lillkågeträsk
4144
Jakobsson
Johan
1842-11-28
Skellefteå lands
Medle
4145
Jakobsson
Johan
1828-11-28
Norsjö
Norsjö
4146
Jakobsson
Johan
1805-07-21
Nordmaling
Nyåker
4147
Jakobsson
Johan
1817-04-07
Grundsunda
Fanby
4148
Jakobsson
Johan
1817-07-09
Bjurholm
Balsjö
4149
Jakobsson
Johan
1793-04-18
Nordmaling
Klöse
4150
Jakobsson
Johan
1776-12-13
Nordmaling
Järnäs
4151
Jakobsson
Johan
1788-07-08
Nordmaling
Näsmark
4152
Jakobsson
Johan
1805-11-24
Grundsunda
Fanby
4153
Jakobsson
Johan
1838-04-09
Nordmaling
Ledusjö
4154
Jakobsson
Johan
1809-03-21
Nordmaling
Ledusjö
4155
Jakobsson
Johan
1801-12-20
Nordmaling
Örsbäck
4156
Jakobsson
Johan
1855-12-16
Nordmaling
Sunnansjö
4157
Jakobsson
Johan
1830-12-13
Nordmaling
Öre
4158
Jakobsson
Johan
1832-05-20
Nordmaling
Hyngelsböle
4159
Jakobsson
Johan
1807-09-02
Nordmaling
Hummelholm
4160
Jakobsson
Johan
1809-01-27
Nordmaling
Ledusjö
4161
Jakobsson
Johan
1782
Grundsunda
Finna
4162
Jakobsson
Johan
1833-11-05
Nordmaling
Ledusjö
4163
Jakobsson
Johan
1802-10-24
Nordmaling
Lögdeå
4164
Jakobsson
Johan
1791-10-28
Nordmaling
Öre
4165
Jakobsson
Johan
1783-03-12
Grundsunda
Fanby
4166
Jakobsson
Johan
1789-01-19
Nordmaling
Bjurholm
4167
Jakobsson
Johan
1803-12-01
Arnäs
Sillviken
4168
Jakobsson
Johan
1798-11-01
Umeå lands
Mickelträsk
4169
Jakobsson
Johan
1804-10-31
Dorotea
VästerOrmsjö
4170
Jakobsson
Johan
1813-02-01
Nordmaling
Hyngelsböle
4171
Jakobsson
Johan
1879-03-20
Nordmaling
Ledusjö
4172
Jakobsson
Johan
1773-03-24
Själevad
Kärrsjö
4173
Jakobsson
Johan
1822-12-19
Nordmaling
Tallberg
4174
Jakobsson
Johan
1858-01-01
Grundsunda
Gideåbacka
4175
Jakobsson
Johan
1834-12-25
Nordmaling
Hyngelsböle
4176
Jakobsson
Johan
1855-01-04
Jörn
Hötjäln
4177
Jakobsson
Johan
1775-05-04
Skellefteå lands
Medle
4178
Jakobsson
Johan
1821-01-01
Umeå lands
Böleå
4179
Jakobsson
Johan
1825-06-20
Umeå lands
Grubbe
4180
Jakobsson
Johan
1871-09-16
Umeå lands
Rismyrliden
4181
Jakobsson
Johan
1772-12-31
Skellefteå lands
Norsjö
4182
Jakobsson
Johan
1818-05-16
Norsjö
Bjursel
4183
Jakobsson
Johan
1904-09-14
Degerfors
Rödå
4184
Jakobsson
Johan
1819-02-17
Skellefteå lands
Petikträsk
4185
Jakobsson
Johan
1808-02-15
Själevad
Österbillsjö
4186
Jakobsson
Johan
1877-08-16
Umeå lands
Kroksjö
4187
Jakobsson
Johan
1885-08-02
Degerfors
Björntjälen
4188
Jakobsson
Johan
1871-09-19
Vännäs
Vännäs
4189
Jakobsson
Johan
1772-10-15
Degerfors
Degerfors
4190
Jakobsson
Johan
1879-07-26
Degerfors
Tväråträsk
4191
Jakobsson
Johan
1843-03-31
Bodum
Valpsundet
4192
Jakobsson
Johan
1869-12-20
Mo
Skortsjö 1
4193
Jakobsson
Johan
1775
Skellefteå lands
Falmark
4194
Jakobsson
Johan
1781-05-10
Skellefteå lands
Falmark
4195
Jakobsson
Johan
1853-11-23
Umeå lands
Holmsund
4196
Jakobsson
Johan
1795-05-14
Skellefteå lands
Böle
4197
Jakobsson
Johan
1770-03-14
Skellefteå lands
Hornsträsk 2
4198
Jakobsson
Johan
1793-12-16
Skellefteå lands
Varuträsk
4199
Jakobsson
Johan
1854-03-29
Umeå lands
Holmsund
4200
Jakobsson
Johan
1787-02-24
Skellefteå lands
Varuträsk
4201
Jakobsson
Johan
1806-04-26
Umeå lands
Umeå lands
4202
Jakobsson
Johan
1826-08-23
Burträsk
Bygdsiljum
4203
Jakobsson
Johan
1852-03-02
Nordmaling
Aspeå
4204
Jakobsson
Johan
1847-10-27
Nordmaling
Hummelholm
4205
Jakobsson
Johan
1843-03-15
Nordmaling
Hummelholm
4206
Jakobsson
Johan
1851-12-28
Bjurholm
Högås
4207
Jakobsson
Johan
1838-05-12
Bjurholm
Brännland
4208
Jakobsson
Johan
1840-09-01
Bjurholm
Sunnanå
4209
Jakobsson
Johan
1830-02-27
Bjurholm
Högås
4210
Jakobsson
Johan
1867-05-28
Bjurholm
Gravfors
4211
Jakobsson
Johan
1848-11-21
Bjurholm
Sörfors
4212
Jakobsson
Johan
1848-12-18
Bjurholm
Forsnäs
4213
Jakobsson
Johan
1829-09-05
Björna
Studsviken
4214
Jakobsson
Johan
1848-01-09
Bjurholm
Näsmark
4215
Jakobsson
Johan
1855-01-26
Bjurholm
Forsnäs
4216
Jakobsson
Johan
1828-07-06
Björna
Nyliden
4217
Jakobsson
Johan
1869-03-17
Bjurholm
Sunnanå
4218
Jakobsson
Johan
1866-03-19
Nordmaling
Rönnholm
4219
Jakobsson
Johan
1864-11-07
Degerfors
Holmön
4220
Jakobsson
Johan
1851-07-19
Vännäs
Vännäs
4221
Jakobsson
Johan
1855-11-06
Umeå lands
Holmsund
4222
Jakobsson
Johan
1841-04-09
Mo
Flärke
4223
Jakobsson
Johan
1837-04-18
Umeå lands
Myrbäck
4224
Jakobsson
Johan
1847-12-05
Umeå lands
Baggböle såg
4225
Jakobsson
Johan
1796-07-01
Umeå lands
Botsmark
4226
Jakobsson
Johan
1827-08-06
Degerfors
Degerfors
4227
Jakobsson
Johan
1823-07-11
Lövånger
Bissjön
4228
Jakobsson
Johan
1869-08-17
Umeå lands
Holmsund
4229
Jakobsson
Johan
1821-08-07
Umeå lands
Hössjö
4230
Jakobsson
Johan
1814-02-17
Själevad
Österbillsjö
4231
Jakobsson
Johan
1857-12-21
Degerfors
Åttonträsk
4232
Jakobsson
Johan
1850-02-23
Degerfors
Granön
4233
Jakobsson
Johan
1886-04-21
Vännäs
Kallhagen
4234
Jakobsson
Johan
1885-02-01
Vännäs
Mosjö
4235
Jakobsson
Johan
1844-08-02
Umeå lands
Västerhiske
4236
Jakobsson
Johan
1847-07-23
Åsele
Tjäl
4237
Jakobsson
Johan
1838-08-04
Umeå lands
Sörfors
4238
Jakobsson
Johan
1866-07-17
Sävar
Hjoggmark
4239
Jakobsson
Johan
1843-07-05
Dorotea
Mårdsjö
4240
Jakobsson
Johan
1790 cirka
Ryssland
Ryssland
4241
Jakobsson
Johan
1866-08-11
Degerfors
Degerfors by
4242
Jakobsson
Johan
1874-04-23
Degerfors
Bjurfors
4243
Jakobsson
Johan
1865-02-15
Degerfors
Granön
4244
Jakobsson
Johan
1869-06-22
Degerfors
Skivsjön
4245
Jakobsson
Johan
1789-01-12
Umeå lands
Grubbe
4246
Jakobsson
Johan
1793-07-22
Umeå lands
Västerhiske
4247
Jakobsson
Johan
1835-11-12
Vännäs
Nybyn
4248
Jakobsson
Johan
1798-09
Umeå lands
Gravmark
4249
Jakobsson
Johan
1783-05-09
Lövånger
Svarttjärn
4250
Jakobsson
Johan
1837-01-24
Degerfors
Bjurfors
4251
Jakobsson
Johan
1857-09-24
Degerfors
Degerfors by
4252
Jakobsson
Johan
1860-12-04
Björna
Hemling
4253
Jakobsson
Johan
1864-12-30
Degerfors
Degerfors by
4254
Jakobsson
Johan
1879-12-05
Vännäs
Ytterkolksele
4255
Jakobsson
Johan
1801-11-24
Skellefteå lands
Ragvaldsträsk
4256
Jakobsson
Johan
1801-02-17
Umeå lands
Gravmark
4257
Jakobsson
Johan
1779-04-16
Lövånger
Svarttiärn
4258
Jakobsson
Johan
1820-07-09
Umeå lands
Vännäs
4259
Jakobsson
Johan
1775-04-23
Lövånger
Bodan
4260
Jakobsson
Johan
1856-01-14
Vännäs
Hällfors
4261
Jakobsson
Johan
1864-07-28
Sävar
Ytterstmark
4262
Jakobsson
Johan
1780-03-03
Umeå lands
Österteg
4263
Jakobsson
Johan
1771-06-22
Umeå lands
Hössjö
4264
Jakobsson
Johan
1803-08-29
Bygdeå
Sjulsmark
4265
Jakobsson
Johan
1804-01-04
Umeå lands
Bullmark
4266
Jakobsson
Johan
1786-09-30
Umeå lands
Gravmark
4267
Jakobsson
Johan
1814-02-03
Umeå lands
Hörneå
4268
Jakobsson
Johan
1852-08-15
Vännäs
Hällfors
4269
Jakobsson
Johan
1777-10-27
Umeå lands
Botsmark
4270
Jakobsson
Johan
1850-04-05
Grundsunda
Gideåbacka
4271
Jakobsson
Johan
1810-04-28
Degerfors
Ekorrsele
4272
Jakobsson
Johan
1791-09-28
Umeå lands
Sävar
4273
Jakobsson
Johan
1829-06-21
Umeå lands
Stöcksjö
4274
Jakobsson
Johan
1888-10-01
Port Washington
Port Washington
4275
Jakobsson
Johan
1799-07-29
Umeå lands
Innertavle
4276
Jakobsson
Johan
1901-07-07
Sävar
Ytterstmark
4277
Jakobsson
Johan
1849-06-26
Umeå lands
Överboda
4278
Jakobsson
Johan
1841-12-11
Sävar
Tväråmark
4279
Jakobsson
Johan
1800-07-23
Nysätra
Brände
4280
Jakobsson
Johan
1799-05-11
Skellefteå lands
Ragvaldsträsk
4281
Jakobsson
Johan
1833-07-14
Stensele
Skarvsjö
4282
Jakobsson
Johan
1801-05-22
Själevad
Österalnö
4283
Jakobsson
Johan
1891-02-28
Åsele
Forsnäs
4284
Jakobsson
Johan
1789
Skellefteå lands
Drängsmark
4285
Jakobsson
Johan
1833-08-11
Skellefteå lands
Stavaträsk
4286
Jakobsson
Johan
1829-02-01
Umeå lands
Täftböle
4287
Jakobsson
Johan
1784-08-14
Lövånger
Blacke
4288
Jakobsson
Johan
1864-12-23
Degerfors
Skivsjön
4289
Jakobsson
Johan Adolf
1859-07-31
Bjurholm
Häggnäs
4290
Jakobsson
Johan Aexius
1910-04-21
Sävar
Hjoggmark
4291
Jakobsson
Johan Agaton
1900-03-01
Fredrika
Lögda
4292
Jakobsson
Johan Albert
1877-10-23
Bjurholm
Nordås
4293
Jakobsson
Johan Albert
1882-05-02
Umeå lands
Väster Teg
4294
Jakobsson
Johan Albert
1878-06-02
Nordmaling
Tallberg
4295
Jakobsson
Johan Albert
1875-04-23
Burträsk
Orrberget
4296
Jakobsson
Johan Albert
1876-07-10
Degerfors
Stenträsk
4297
Jakobsson
Johan Albin
1886-07-17
Nordmaling
Järnäs/Kråken
4298
Jakobsson
Johan Albin
1885-12-18
Nordmaling
Tallberg
4299
Jakobsson
Johan Alfred
1854-06-22
Örträsk
Örträsk
4300
Jakobsson
Johan Alfred
1906-05-06
Umeå lands
Tavelsjö
4301
Jakobsson
Johan Alfred
1881-12-27
Ljustorp
Åsäng
4302
Jakobsson
Johan Alfred
1884-03-26
Björna
Björna
4303
Jakobsson
Johan Alvar
1925-12-26
Umeå lands
Västerbacka
4304
Jakobsson
Johan Alvar
1926-04-14
Norsjö
Anderstjärn
4305
Jakobsson
Johan Alvar
1916-08-06
Bygdeå
Åsjön
4306
Jakobsson
Johan Anselm
1870-11-08
Vilhelmina
Skansholm
4307
Jakobsson
Johan Anton
1881-07-24
Norsjö
Avaliden
4308
Jakobsson
Johan Artur
1905-07-03
Bygdeå
Ultervattnet
4309
Jakobsson
Johan Artur
1899-09-28
Nordmaling
Torrböle
4310
Jakobsson
Johan Arvid
1894-05-23
Vännäs
Kallhögen
4311
Jakobsson
Johan Arvid
1891-08-20
Bjurholm
Nordansjö
4312
Jakobsson
Johan Arvid
1880-12-26
Degerfors
Tegsnäset
4313
Jakobsson
Johan Arvid
1898-08-19
Umeå lands
Lövön
4314
Jakobsson
Johan Arvid
1896-06-13
Anundsjö
Pengsjö
4315
Jakobsson
Johan Arvid
1884-08-31
Bjurholm
Balsjö
4316
Jakobsson
Johan Arvid
1891-05-03
Lycksele
Rusksele
4317
Jakobsson
Johan August
1880-07-15
Bjurholm
Västerås
4318
Jakobsson
Johan August
1860-10-22
Umeå lands
Holmsund
4319
Jakobsson
Johan August
1877-09-15
Nordmaling
Rundvik
4320
Jakobsson
Johan August
1882-01-02
Nysätra
Hertsånger
4321
Jakobsson
Johan August
1828-10-17
Lycksele
Björksele
4322
Jakobsson
Johan August
1897-10-01
Sorsele
Juktnäs
4323
Jakobsson
Johan August Immanuel
1862-12-29
Örträsk
Örträsk
4324
Jakobsson
Johan Axel
1847-08-22
Nordmaling
Hyngelsböle
4325
Jakobsson
Johan Bertil
1910-08-09
Lycksele
Knaften
4326
Jakobsson
Johan Bertil Alexander
1928-03-10
Stensele
Kyrkberg
4327
Jakobsson
Johan Brynolf Lennart
1932-10-17
Kalvträsk
Talliden
4328
Jakobsson
Johan Edvard
1829-02-27
Lycksele
Rusksele
4329
Jakobsson
Johan Edvard
1882-06-14
Nordmaling
Hörnsjö
4330
Jakobsson
Johan Edvard
1855-10-04
Degerfors
Granåker
4331
Jakobsson
Johan Edvard
1876-06-08
Vännäs
Harrselefors
4332
Jakobsson
Johan Edvard
1870-09-03
Vännäs
Harrselefors
4333
Jakobsson
Johan Edvin
1879-02-05
Norge
Hattfjälldal
4334
Jakobsson
Johan Edvin
1912-09-08
Fredrika
Råberg
4335
Jakobsson
Johan Edvin
1900-03-11
Sävar
Sävar
4336
Jakobsson
Johan Edvin
1915-01-08
Lycksele
Söderfors
4337
Jakobsson
Johan Einar
1887-09-21
Nordmaling
Högland
4338
Jakobsson
Johan Elis
1895-06-10
Bjurholm
Häggnäs
4339
Jakobsson
Johan Elis
1898-05-06
Bjurholm
Sjönäs
4340
Jakobsson
Johan Elof
1868-07-31
Gideå
Gideå bruk
4341
Jakobsson
Johan Elof
1887-01-23
Sorsele
Bure
4342
Jakobsson
Johan Emil
1900-05-19
Lycksele
Ajaur
4343
Jakobsson
Johan Emin
1897-06-27
Nordmaling
Hyngelsböle
4344
Jakobsson
Johan Engelbert
1883-04-10
Grundsunda
Husum
4345
Jakobsson
Johan Erik
1847-01-01
Gideå
Flärke
4346
Jakobsson
Johan Erik
1844-12-05
Nordmaling
Håknäs
4347
Jakobsson
Johan Erik
1882-06-18
Nordmaling
Järnäs/Kråken
4348
Jakobsson
Johan Erik
1812-09-07
Fredrika
Gravsjön
4349
Jakobsson
Johan Erik
1871-07-23
Ramsele
Ramsele
4350
Jakobsson
Johan Erik Villiam
1909-06-03
Uppsala län
Uppsala län
4351
Jakobsson
Johan Evald
1872-12-08
Sävar
Sävar
4352
Jakobsson
Johan Evald Olaus
1918-01-06
Byske
Finnträsk
4353
Jakobsson
Johan Fabian
1911-11-27
Vännäs
Ytterkolksele
4354
Jakobsson
Johan Fedinand
1899-04-03
Vilhelmina
Mattsdal
4355
Jakobsson
Johan Folke
1905-02-02
Björna
Östansjö
4356
Jakobsson
Johan Fredrik
1804-06-08
Burträsk
Tallträsk
4357
Jakobsson
Johan Fredrik
1823-09-18
Burträsk
Bodbyn
4358
Jakobsson
Johan Fredrik
1812-08-18
Umeå lands
Östra Backen
4359
Jakobsson
Johan Fredrik
1844-10-09
Anundsjö
Grundtjärn
4360
Jakobsson
Johan Fredrik
1839-03-07
Burträsk
Tjärnliden
4361
Jakobsson
Johan Fredrik
1829-05-01
Burträsk
Svarttjärn
4362
Jakobsson
Johan Fridolf
1903-06-12
Bjurholm
Öreström
4363
Jakobsson
Johan Fritjof
1901-01-10
Junsele
Vällingberget
4364
Jakobsson
Johan Fritjof
1893-01-29
Örträsk
Örträsk
4365
Jakobsson
Johan Georg
1882-02-25
Nordmaling
Baggård
4366
Jakobsson
Johan Gottfrid
1905-08-14
Degerfors
Stenträsk
4367
Jakobsson
Johan Gottfrid
1909-01-05
Vännäs
Vännäs
4368
Jakobsson
Johan Gotthard
1882-10-01
Nordmaling
Örsbäck
4369
Jakobsson
Johan Gottner
1896-09-29
Örträsk
Örträsk
4370
Jakobsson
Johan Greger
1913-07-28
Ramsele
Ramsele
4371
Jakobsson
Johan Gunnar
1898-05-01
Trehörningsjö
Kantsjö
4372
Jakobsson
Johan Gustav
1831-07-23
Degerfors
Ytterträsk
4373
Jakobsson
Johan Gustav
1802-07-05
Burträsk
Villvattnet
4374
Jakobsson
Johan Gustav
1839-01-20
Bjurholm
Västernyliden
4375
Jakobsson
Johan Gustav Martin
1917-07-17
Anundsjö
Solberg
4376
Jakobsson
Johan Göte Ingemar
1929-10-16
Bjurholm
Balfors
4377
Jakobsson
Johan Halvar
1913-01-11
Arjeplog
Nyliden
4378
Jakobsson
Johan Helmar
1903-01-11
Fredrika
Lögda
4379
Jakobsson
Johan Helmer
1931-11-23
Åmsele
Stenträsk
4380
Jakobsson
Johan Helmer
1908-08-08
Lycksele
Knaften
4381
Jakobsson
Johan Herman
1863-10-01
Nordmaling
Aspeå
4382
Jakobsson
Johan Hilmar Ivar
1772-09-04
Umeå lands
Västerteg
4383
Jakobsson
Johan Hilmer
1902-04-04
Nordmaling
Aspeå
4384
Jakobsson
Johan Hjalmar
1891-08-28
Anundsjö
Mossaträsk
4385
Jakobsson
Johan Holger
1907-03-25
Kanada
Kanada
4386
Jakobsson
Johan Holger
1908-09-06
Nordmaling
Holmfors
4387
Jakobsson
Johan Hugo
1878-05-23
Sävar
Sävar
4388
Jakobsson
Johan Ingvar
1920-12-07
Norsjö
Hemmingen
4389
Jakobsson
Johan Jakob
1803-03-02
Degerfors
Ytterträsk
4390
Jakobsson
Johan Jakob
1810-03-06
Lövånger
Vallen
4391
Jakobsson
Johan Jakob
1872-10-05
Norsjö
Svartnäs
4392
Jakobsson
Johan Jakob
1859-07-26
Nordmaling
Lögdeå
4393
Jakobsson
Johan Jakob
1856-12-13
Nordmaling
Håknäs
4394
Jakobsson
Johan Jakob
1867-04-21
Nordmaling
Aspeå
4395
Jakobsson
Johan Jakob
1874-07-22
Nordmaling
Nordsjö
4396
Jakobsson
Johan Jakob
1824-07-27
Skellefteå lands
Klutmark
4397
Jakobsson
Johan Jakob
1823-11-14
Umeå lands
Grubbe
4398
Jakobsson
Johan Jakob
1872-01-03
Lycksele
Söderfors
4399
Jakobsson
Johan Jakob
1883-06-18
Lycksele
Knaften
4400
Jakobsson
Johan Jakob
1874-07-12
Lycksele
Knaften
4401
Jakobsson
Johan Jakob
1909-10-03
Lycksele
Ajaur
4402
Jakobsson
Johan Jakob
1826-06-23
Bygdeå
Bobacken
4403
Jakobsson
Johan Jakob
1824-01-27
Bygdeå
Bobacken
4404
Jakobsson
Johan Jakob
1887-10-14
Bygdeå
Högaliden
4405
Jakobsson
Johan Jakob
1856-08-17
Stensele
Skarvsjö
4406
Jakobsson
Johan Konrad
1876-11-01
Nordmaling
Hyngelsböle
4407
Jakobsson
Johan Konrad
1884-10-14
Vännäs
Hjoggsjö
4408
Jakobsson
Johan Konrad
1909-09-19
Vännäs
Tväråbäck
4409
Jakobsson
Johan Konrad
1891-10-03
Sävar
Tålsmark
4410
Jakobsson
Johan Kristian
1847-05-01
Nordmaling
Örsbäck
4411
Jakobsson
Johan Levi
1892-02-29
Sävar
Tväråmark
4412
Jakobsson
Johan Ludvig
1895-02-24
Degerfors
Degerfors
4413
Jakobsson
Johan Magnus
1812-11-15
Lövånger
Vallen
4414
Jakobsson
Johan Magnus
1893-02-28
Degerfors
Hjuken
4415
Jakobsson
Johan Manfred
1907-06-15
Bjurholm
Gravfors
4416
Jakobsson
Johan Manfred
1905-04-30
Nordmaling
Baggård
4417
Jakobsson
Johan Maurits Senfrid
1894-03-22
Selånger
Selånger
4418
Jakobsson
Johan Nestor
1891-12-17
Bjurholm
Mellanå
4419
Jakobsson
Johan Nikolaus
1902-12-25
Lycksele
Knaften
4420
Jakobsson
Johan Olof
1927-06-20
Skön
Högom
4421
Jakobsson
Johan Olof
1871-05-11
Nordmaling
Hörnsjö
4422
Jakobsson
Johan Olof
1848-09-24
Nordmaling
Gräsmyr
4423
Jakobsson
Johan Olof
1846-05-21
Arnäs
Hornön
4424
Jakobsson
Johan Olof
1867-06-08
Degerfors
Ekorrsele
4425
Jakobsson
Johan Olof
1879-01-11
Nysätra
Grimsmark
4426
Jakobsson
Johan Oskar
1890-06-16
Malå
Fårträsk
4427
Jakobsson
Johan Oskar
1910-01-30
Umeå lands
Brattby
4428
Jakobsson
Johan Oskar
1879-09-15
Lycksele
Ajaur
4429
Jakobsson
Johan Oskar
1876-03-08
Sävar
Renträsk
4430
Jakobsson
Johan Oskar
1886-12-28
Bygdeå
Gullmark
4431
Jakobsson
Johan Oskar Ludvig
1906-05-04
Norsjö
Avaliden
4432
Jakobsson
Johan Otto
1888-09-03
Örträsk
Örträsk
4433
Jakobsson
Johan Peter
1853-06-09
Umeå lands
Ön
4434
Jakobsson
Johan Petter
1863-03-02
Nordmaling
Aspeå
4435
Jakobsson
Johan Petter
1817-10-17
Nordmaling
Aspeå
4436
Jakobsson
Johan Petter
1879-05-20
Nordmaling
Brattfors
4437
Jakobsson
Johan Petter
1814-10-23
Nordmaling
Högland
4438
Jakobsson
Johan Petter
1837-12-16
Lövånger
Näset
4439
Jakobsson
Johan Petter
1855-11-22
Bjurholm
Balfors
4440
Jakobsson
Johan Petter
1845-11-19
Degerfors
Kamsjön
4441
Jakobsson
Johan Petter
1859-10-06
Sävar
Ytterboda
4442
Jakobsson
Johan Petter
1868-09-02
Stensele
Kyrkberget
4443
Jakobsson
Johan Ragnar
1895-11-17
Sävar
Sävar
4444
Jakobsson
Johan Ragnar
1909-03-03
Vännäs
Harrselefors
4445
Jakobsson
Johan Rikard
1921-03-20
Degerfors
Tegsnäs
4446
Jakobsson
Johan Robert
1879-09-30
Lövånger
Hötjärn
4447
Jakobsson
Johan Rudolf
1899-04-16
Nordmaling
Klöse
4448
Jakobsson
Johan Sanfrid
1892-04-27
Degerfors
Tegnäset
4449
Jakobsson
Johan Serafim
1870-09-03
Dorotea
Väster-Ormsjö
4450
Jakobsson
Johan Severin
1881-05-30
Nordmaling
Hummelholm
4451
Jakobsson
Johan Sigfrid
1913-02-09
Burträsk
Bjurfors
4452
Jakobsson
Johan Sigvard Teodor
1932-09-22
Stensele
Kyrkberg
4453
Jakobsson
Johan Sixten
1914-08-06
Nysätra
Grimsmark
4454
Jakobsson
Johan Sture Helmer
1939-08-20
Nordmaling
Torrböle
4455
Jakobsson
Johan Teodor
1899-06-16
Tärna
Joesjö
4456
Jakobsson
Johan Valfrid
1898-09-03
Sävar
Sävar
4457
Jakobsson
Johan Verner
1920-10-01
Nordmaling
Gräsmyr
4458
Jakobsson
Johan Verner
1907-01-07
Ljusdal
Ljusdal
4459
Jakobsson
Johan Verner
1904-12-25
Bygdeå
Älglund
4460
Jakobsson
Johan Viktor
1868-02-27
Sävar
Sävar
4461
Jakobsson
Johan Vilhelm
1861-07-31
Jörn
Högtjäln
4462
Jakobsson
Johan Vilhelm
1877-12-14
Degerfors
Arvlund
4463
Jakobsson
Johan Vilhelm
1901-07-21
Degerfors
Granön
4464
Jakobsson
Johan Vilhelm
1887-05-21
Degerfors
Granön
4465
Jakobsson
Johan Vilhelm
1798-11-09
Umeå lands
Grisbacka
4466
Jakobsson
Johan Vilhelm
1842-06-12
Lycksele
Vormsele
4467
Jakobsson
Johan Vilhelm
1850-05-05
Umeå lands
Innertavle
4468
Jakobsson
Johan Ygve Augustin
1907-01-02
Nordmaling
Lögdeå
4469
Jakobsson
Johan Åke
1936-10-12
Vännäs
Nylandsnäs
4470
Jakobsson
Johanna Alfhilda
1885-02-04
Dorotea
Mårdsjö
4471
Jakobsson
Johanna Augusta
1909-06-21
Anundsjö
Rödsand
4472
Jakobsson
Johanna Augusta Elina
1895-05-19
Norsjö
Norrbrännan
4473
Jakobsson
Johanna Eufrosyna
1885-03-15
Nordmaling
Gräsmyr
4474
Jakobsson
Johanna Jakobina
1884-04-20
Sävar
Tväråmark
4475
Jakobsson
Johanna Vilhelmina
1882-04-05
Nysätra
Flarken
4476
Jakobsson
Johannes
1857-09-25
Umeå lands
Ön
4477
Jakobsson
Johannes
1866-05-15
Vännäs
Brån
4478
Jakobsson
Johannes
1864-05-06
Vännäs
Forsbacka
4479
Jakobsson
Johannes
1869-12-09
Vännäs
Vännäs
4480
Jakobsson
Johannes
1864-06-17
Vännäs
Vännäs
4481
Jakobsson
Johannes
1863-06-02
Umeå lands
Strand
4482
Jakobsson
John Albert
1921-09-17
Norsjö
Risliden
4483
Jakobsson
John Algot
1905-03-13
Bjurholm
Agnäs
4484
Jakobsson
John Arvid
1914-09-01
Norsjö
Anderstjärn
4485
Jakobsson
John Birger
1932-06-23
Vännäs
Vännäs
4486
Jakobsson
John Einar
1914-08-26
Umeå lands
Kroksjö
4487
Jakobsson
John Elis Ragnar
1901-11-28
Nordmaling
Holmfors
4488
Jakobsson
John Emil
1885-09-01
USA
South Dakota
4489
Jakobsson
John Engelbert
1896-07-20
Grundsunda
Husum
4490
Jakobsson
John Eskil
1921-07-28
Bygdeå
Gräsnäs
4491
Jakobsson
John Felix
1889-09-04
Grundsunda
Lakamark
4492
Jakobsson
John Harald
1915-08-14
Bjurholm
Karlsbäck
4493
Jakobsson
John Helge
1913-03-26
Nordmaling
Långed
4494
Jakobsson
John Helge Napoleon
1911-08-02
Bygdeå
Sjulsmark
4495
Jakobsson
John Oskar Martin
1941-07-04
Vilhelmina
Strömsele
4496
Jakobsson
John Villiam
1899-02-12
Holmsund
Holmsund
4497
Jakobsson
Jon Per Erik
1955-07-21
Nordmaling
Gräsmyr
4498
Jakobsson
Jonas
1848-08-25
Lycksele
Örträsk
4499
Jakobsson
Jonas
1783-06-07
Umeå lands
Klabböle
4500
Jakobsson
Jonas
1840-03-25
Björna
Nyliden
4501
Jakobsson
Jonas
1869-05-17
Fredrika
Lögda
4502
Jakobsson
Jonas
1838-07-04
Jörn
Träskholm
4503
Jakobsson
Jonas
1804-09-04
Nordmaling
Lögdeå
4504
Jakobsson
Jonas
1812-07-13
Nordmaling
Norrbyn
4505
Jakobsson
Jonas
1856-05-05
Nordmaling
Långed
4506
Jakobsson
Jonas
1779-04-29
Nordmaling
Järnäs
4507
Jakobsson
Jonas
1805-02-23
Nordmaling
Aspeå
4508
Jakobsson
Jonas
1770-01-29
Nordmaling
Järnäs
4509
Jakobsson
Jonas
1812-12-21
Nordmaling
Aspeå
4510
Jakobsson
Jonas
1788-02-23
Nordmaling
Armsjö
4511
Jakobsson
Jonas
1788-02
Grundsunda
Banafjäl
4512
Jakobsson
Jonas
1782-08-02
Nordmaling
Djupsjö
4513
Jakobsson
Jonas
1798-10-14
Grundsunda
Fanby
4514
Jakobsson
Jonas
1779-02-16
Nordmaling
Olofsfors
4515
Jakobsson
Jonas
1855-08-23
Nordmaling
Hörnsjö
4516
Jakobsson
Jonas
1858-08-31
Nordmaling
Hörnsjö
4517
Jakobsson
Jonas
1829-03-28
Bjurholm
Näsmark
4518
Jakobsson
Jonas
1833-02-23
Nordmaling
Tallberg
4519
Jakobsson
Jonas
1888-10-14
Nordmaling
Hörnsjö
4520
Jakobsson
Jonas
1792-05-30
Umeå lands
Mickelträsk
4521
Jakobsson
Jonas
1788
Grundsunda
Kasa
4522
Jakobsson
Jonas
1853-09-22
Sorsele
Gargnäs
4523
Jakobsson
Jonas
1825-12-04
Skellefteå lands
Petikträsk
4524
Jakobsson
Jonas
1865-02-11
Skorped
Lännäs
4525
Jakobsson
Jonas
1820-04-18
Själevad
Österbillsjö
4526
Jakobsson
Jonas
1836-10-18
Anundsjö
Kubbe
4527
Jakobsson
Jonas
1823-04-30
Anundsjö
Kubbe
4528
Jakobsson
Jonas
1830-08-14
Anundsjö
Kubbe
4529
Jakobsson
Jonas
1795-08-16
Anundsjö
Seltjärn
4530
Jakobsson
Jonas
1860-01-14
Skorped
Ottmyran
4531
Jakobsson
Jonas
1872-06-02
Mo
Skortsjö 1
4532
Jakobsson
Jonas
1861-01-28
Umeå lands
Böle
4533
Jakobsson
Jonas
1839-08-02
Arvidsjaur
Mörttjärn
4534
Jakobsson
Jonas
1847-07-06
Vilhelmina
Stalon
4535
Jakobsson
Jonas
1807-03-13
Skellefteå lands
Bjurån
4536
Jakobsson
Jonas
1811-05-24
Degerfors
Hjuken
4537
Jakobsson
Jonas
1836-09-08
Jämtland
Åre
4538
Jakobsson
Jonas
1830-10-24
Själevad
Nyland
4539
Jakobsson
Jonas
1805
Burträsk
Bygdsiljum
4540
Jakobsson
Jonas
1853-06-03
Nordmaling
Djupsjö
4541
Jakobsson
Jonas
1796-01-13
Burträsk
Hössjöälv
4542
Jakobsson
Jonas
1849-05-04
Nordmaling
Hörnsjö
4543
Jakobsson
Jonas
1864-07-22
Nordmaling
Hallen
4544
Jakobsson
Jonas
1786-07-21
Umeå lands
Vännäs
4545
Jakobsson
Jonas
1778
Umeå lands
Tavelsjö
4546
Jakobsson
Jonas
1785-04-24
Nordmaling
Öre
4547
Jakobsson
Jonas
1785-09-30
Nordmaling
Högbränna
4548
Jakobsson
Jonas
1843-12-12
Nordmaling
Torrböle
4549
Jakobsson
Jonas
1819-05-07
Själevad
Skortsjö
4550
Jakobsson
Jonas
1858-02-17
Degerfors
Aborrtjärn
4551
Jakobsson
Jonas
1843-11-22
Degerfors
Röbäck
4552
Jakobsson
Jonas
1807-07-22
Skorped
Lövsjön
4553
Jakobsson
Jonas
1834-02-17
Mo
Flärke
4554
Jakobsson
Jonas
1847-08-29
Fredrika
Stennäs
4555
Jakobsson
Jonas
1785-10-12
Bygdeå
Överklinten
4556
Jakobsson
Jonas
1832-01-24
Vännäs
Nyby
4557
Jakobsson
Jonas
1842-12-13
Junsele
Bölen
4558
Jakobsson
Jonas
1806-09-21
Lycksele
Bastuträsk
4559
Jakobsson
Jonas
1801-08-19
Lycksele
Vindelgransele
4560
Jakobsson
Jonas
1802-03-05
Degerfors
Granön
4561
Jakobsson
Jonas
1858-10-31
Umeå lands
Västteg
4562
Jakobsson
Jonas
1795-09-07
Umeå lands
Innertavle
4563
Jakobsson
Jonas
1849-03-04
Björna
Långviken
4564
Jakobsson
Jonas
1820-06-20
Lycksele
Flakaträsk
4565
Jakobsson
Jonas
1789-09-15
Umeå lands
Österteg
4566
Jakobsson
Jonas
1790-01-18
Umeå lands
Högmyrliden
4567
Jakobsson
Jonas
1798-06-16
Umeå lands
Innertavle
4568
Jakobsson
Jonas
1776-02-23
Umeå lands
Österteg
4569
Jakobsson
Jonas
1821-07-27
Degerfors
Bergnäs
4570
Jakobsson
Jonas
1807-04-04
Lycksele
Siksele
4571
Jakobsson
Jonas
1870-03-27
Sävar
Ytterstmark
4572
Jakobsson
Jonas
1787-11-05
Umeå lands
Ytterhiske
4573
Jakobsson
Jonas
1792-11-19
Umeå lands
Innertavle
4574
Jakobsson
Jonas
1805-05-27
Umeå lands
Innertavle
4575
Jakobsson
Jonas
1827-02-13
Själevad
Nordanås
4576
Jakobsson
Jonas
1829-03-07
Umeå lands
Hössjö
4577
Jakobsson
Jonas
1841-04-25
Åsele
Långvattnet
4578
Jakobsson
Jonas
1850-09-03
Bodum
Sundet
4579
Jakobsson
Jonas
1858-10-08
Lycksele
Rusksele
4580
Jakobsson
Jonas
1776-06-06
Själevad
Översjäla
4581
Jakobsson
Jonas
1834-02-25
Anundsjö
Kläppsjö
4582
Jakobsson
Jonas
1799-04-18
Lycksele
Övre Gransele
4583
Jakobsson
Jonas
1850-06-15
Fredrika
Stennäs
4584
Jakobsson
Jonas
1790-05-18
Nysätra
Gumbodabäcken
4585
Jakobsson
Jonas
1770-10-04
Sidensjö
Mosjö
4586
Jakobsson
Jonas
1914-11-28
Anundsjö
Norrflärke
4587
Jakobsson
Jonas
1847-11-14
Norsjö
Svartlund
4588
Jakobsson
Jonas
1778
Nätra
Kornsjö
4589
Jakobsson
Jonas Albert
1892-07-20
Vännäs
Hjoggsjö
4590
Jakobsson
Jonas Albert
1892-08-11
Umeå lands
Lövön
4591
Jakobsson
Jonas Albert
1903-12-13
Anundsjö
Pengsjö
4592
Jakobsson
Jonas Albert
1860-12-10
Burträsk
Bursiljum
4593
Jakobsson
Jonas Alfred
1884-01-25
Bjurholm
Karlsbäck
4594
Jakobsson
Jonas Alfred
1896-04-28
Degerfors
Hjuken
4595
Jakobsson
Jonas Alfred
1886-08-14
Sävar
Tväråmark
4596
Jakobsson
Jonas Alfred
1850-06-25
Skellefteå lands
Finnträsk
4597
Jakobsson
Jonas Alfred
1867-03-26
Bygdeå
Kullholm
4598
Jakobsson
Jonas Anton
1865-03-27
Nordmaling
Aspeå
4599
Jakobsson
Jonas Artur
1907-02-11
Norsjö
Mullberget
4600
Jakobsson
Jonas Arvid
1884-04-18
Grundsunda
Gideåbacka
4601
Jakobsson
Jonas Arvid
1894-01-13
Vännäs
Vännäs
4602
Jakobsson
Jonas August
1861-12-30
Nordmaling
Lögdeå
4603
Jakobsson
Jonas August
1865-11-08
Nordmaling
Lögdeå
4604
Jakobsson
Jonas August
1880-08-14
Nordmaling
Nyåker
4605
Jakobsson
Jonas August
1902-06-01
Nordmaling
Sörbyn
4606
Jakobsson
Jonas August
1871-07-10
Sorsele
Asplund
4607
Jakobsson
Jonas August
1909-12-21
Åsele
Lomsjö
4608
Jakobsson
Jonas August
1865-03-16
Stensele
Sandvik
4609
Jakobsson
Jonas Axel
1904-12-30
Fredrika
Lögda
4610
Jakobsson
Jonas Bertil
1910-06-24
Nord Amerika
Jamestown
4611
Jakobsson
Jonas Edvard
1845-12-03
Jokkmokk
Kvickjokk
4612
Jakobsson
Jonas Edvard
1882-10-20
Umeå lands
Kvarnsvedjan
4613
Jakobsson
Jonas Edvard
1862-01-20
Umeå lands
Ersmark
4614
Jakobsson
Jonas Edvard
1882-05-17
Lycksele
Ajaur
4615
Jakobsson
Jonas Elof
1910-09-17
Bjurholm
Stennäs
4616
Jakobsson
Jonas Emil
1901-04-22
Bjurholm
Sjönäs
4617
Jakobsson
Jonas Emil
1885-06-28
Umeå lands
Böleå
4618
Jakobsson
Jonas Engelbert
1888-05-09
Degerfors
Bjursele
4619
Jakobsson
Jonas Enok
1861-07-14
Dorotea
Mårdsjö
4620
Jakobsson
Jonas Erhard
1887-11-18
Bjurholm
Västerås
4621
Jakobsson
Jonas Erik
1883-08-30
Anundsjö
Tjäl
4622
Jakobsson
Jonas Evald
1857-10-15
Sävar
Tväråmark
4623
Jakobsson
Jonas Ferdinand
1903-10-17
Åsele
Sandsjö
4624
Jakobsson
Jonas Ferdinand
1894-03-20
Bjurholm
Nordansjö
4625
Jakobsson
Jonas Ferdinand
1887-03-29
Byske
Finnträsk
4626
Jakobsson
Jonas Fredrik
1865-02-15
Sorsele
Tväråträsk
4627
Jakobsson
Jonas Fredrik
1815-07-12
Burträsk
Andersvattnet
4628
Jakobsson
Jonas Gustaf
1850-04-17
Lövånger
Önnesmark
4629
Jakobsson
Jonas Gustav
1850-12-01
Degerfors
Kamsjön
4630
Jakobsson
Jonas Gustav
1883-07-23
Bygdeå
Korssjön
4631
Jakobsson
Jonas Helmer
1890-10-10
Nordmaling
Ängersjö
4632
Jakobsson
Jonas Henrik
1890-03-15
Bjurholm
Bjurholm
4633
Jakobsson
Jonas Ivar
1905-10-08
Bjurholm
Gravfors
4634
Jakobsson
Jonas Jakob
1861-11-15
Junsele
Vallen
4635
Jakobsson
Jonas Jakob
1849-03-19
Grundsunda
Gideåbacka
4636
Jakobsson
Jonas Konrad
1891-11-25
Nordmaling
Ängersjö
4637
Jakobsson
Jonas Kristian
1870-11-13
Umeå lands
Röbäck
4638
Jakobsson
Jonas Leonard
1874-04-30
Bygdeå
Korssjön
4639
Jakobsson
Jonas Leonard
1870-11-13
Lycksele
Knaften
4640
Jakobsson
Jonas Manfred
1910-01-11
Nordmaling
Stenberg
4641
Jakobsson
Jonas Nestor
1891-02-28
Bjurholm
Balsjö
4642
Jakobsson
Jonas Olgar Arnold
1922-12-25
Nordmaling
Stenberg
4643
Jakobsson
Jonas Olof
1853-09-15
Åsele
Solberg
4644
Jakobsson
Jonas Oskar
1888-03-29
Bjurholm
Öreström
4645
Jakobsson
Jonas Oskar
1892-05-19
Umeå lands
Böleå
4646
Jakobsson
Jonas Oskar
1899-03-11
Ådalsliden?
Näsåker?
4647
Jakobsson
Jonas Petter
1861-11-15
Umeå lands
Holmsund
4648
Jakobsson
Jonas Petter
1861-11-01
Vännäs
Högbäck
4649
Jakobsson
Jonas Petter
1843-07-10
Tåsjö
Rörström
4650
Jakobsson
Jonas Petter
1857-10-29
Stensele
Barsele
4651
Jakobsson
Jonas Robert
1896-02-29
Umeå lands
Västerbacka
4652
Jakobsson
Jonas Signar
1899-10-15
Bygdeå
Korssjön
4653
Jakobsson
Jonas Teodard
1859-09-10
Örträsk
Örträsk
4654
Jakobsson
Jonas Valdemar
1926-04-08
Åsele
Holmträsk
4655
Jakobsson
Jonas Valfrid
1901-06-11
Örträsk
Örträsk
4656
Jakobsson
Jonas Valfrid
1914-05-31
Nordmaling
Långed
4657
Jakobsson
Jonas Vilhelm
1830-11-25
Lycksele
Björksele
4658
Jakobsson
Josef
1774-07-28
Nordmaling
Järnäs
4659
Jakobsson
Josef Palmer
1910-06-15
Burträsk
Bygdsiljum
4660
Jakobsson
Josefina Vilhelmina
1889-12-14
Nordmaling
Gräsmyr
4661
Jakobsson
Judit
1923-08-07
Anundsjö
Skalmsjö
4662
Jakobsson
Judit Margareta
1939-03-23
Umeå lands
Västerteg
4663
Jakobsson
Judit Margreta
1906-03-27
Degerfors
Hjuken
4664
Jakobsson
Judit Serafia
1924-07-25
Vännäs
Mosjö
4665
Jakobsson
Judit Viola
1917-10-29
Nordmaling
Långed
4666
Jakobsson
Julia Eva Fredrika
1923-04-12
Byske
Finnträsk
4667
Jakobsson
Julia Katarina
1890-01-14
Tåsjö
Tåsjö
4668
Jakobsson
Julia Maria
1903-02-16
Bygdeå
Ultervattnet
4669
Jakobsson
Jöns
1795-06-18
Skellefteå lands
Skellefteå lands
4670
Jakobsson
Jöns
1850-09-14
Tåsjö
Norrby
4671
Jakobsson
Kajsa Daisy Laila
1936-05-25
Bjurholm
Högås
4672
Jakobsson
Kalle Eitel
1930-01-18
Dorotea
Måntorp
4673
Jakobsson
Kally Jenny Maria
1886-03-19
??
??
4674
Jakobsson
Karin Augusta
1922-11-24
Stensele
Luspen
4675
Jakobsson
Karin Dortea
1923-07-26
Tärna
Joesjö
4676
Jakobsson
Karin Elisabet
1947-05-22
Vilhelmina
Vilhelmina
4677
Jakobsson
Karin Elisabet
1930-09-18
Tärna
Nordanås
4678
Jakobsson
Karin Inga Elisabet
1936-01-29
Nordmaling
Lögdeå
4679
Jakobsson
Karin Ingeborg
1935-07-12
Björna
Kantsjö
4680
Jakobsson
Karin Margareta
1931-02-08
Åsele
Sörstrand
4681
Jakobsson
Karin Maria
1925-09-26
Nordmaling
Torrböle
4682
Jakobsson
Karin Maria
1921-11-19
Degerfors
Tväråträsk
4683
Jakobsson
Karin Siri Margareta
1927-01-10
Vännäs
Björnlandsbäck
4684
Jakobsson
Karl
1830-02-02
Vännäs
Spöland
4685
Jakobsson
Karl
1825-11-03
Skellefteå lands
Lillkågeträsk
4686
Jakobsson
Karl
1783-07-22
Nordmaling
Levar
4687
Jakobsson
Karl
1800-11-22
Nordmaling
Ottervattnet
4688
Jakobsson
Karl
1873-05-07
Vännäs
Vännäs
4689
Jakobsson
Karl
1905-03-01
Anundsjö
Gålberget
4690
Jakobsson
Karl
1892-03-06
Degerfors
Tväråträsk
4691
Jakobsson
Karl
1819-09-29
Skellefteå lands
Bjurselet
4692
Jakobsson
Karl
1850-03-10
Vännäs
Vännäs
4693
Jakobsson
Karl
1866-12-26
Vännäs
Harrselefors
4694
Jakobsson
Karl
1791-08-26
Umeå lands
Håkmark
4695
Jakobsson
Karl
1816-10-07
Umeå lands
Vännäs
4696
Jakobsson
Karl
1856-05-14
Sidensjö
Överå
4697
Jakobsson
Karl
1871-08-10
Vännäs
Hällfors
4698
Jakobsson
Karl
1867-08-14
Sävar
Ytterstmark
4699
Jakobsson
Karl
1798-02-10
Dorotea
Ormsjö
4700
Jakobsson
Karl
1820-09-24
Dorotea
Granliden
4701
Jakobsson
Karl
1792-01-28
Lycksele
Siksele
4702
Jakobsson
Karl
1858-05-05
Bygdeå
Ultervattnet
4703
Jakobsson
Karl
1887-05-01
Burträsk
Strandholm
4704
Jakobsson
Karl
1828-02-15
Umeå lands
Böleå
4705
Jakobsson
Karl
1784-07-23
Sidensjö
Nynäs
4706
Jakobsson
Karl Adolf
1888-05-04
Bjurholm
Norrby
4707
Jakobsson
Karl Adolf
1906-02-20
Vännäs
Ytterkolksele
4708
Jakobsson
Karl Adolf
1872-11-21
Umeå lands
Djupvik
4709
Jakobsson
Karl Adolf
1885-06-09
Holmsund
Holmsund
4710
Jakobsson
Karl Albanus
1900-09-02
Sorsele
Sorsele
4711
Jakobsson
Karl Albert
1918-06-02
Fredrika
Råberg
4712
Jakobsson
Karl Albin
1884-02-16
Bjurholm
Högås
4713
Jakobsson
Karl Albin
1890-10-06
Nordmaling
Högland
4714
Jakobsson
Karl Albin
1905-06-12
Nordmaling
Aspeå
4715
Jakobsson
Karl Alfons
1910-10-30
Umeå lands
Kroksjö
4716
Jakobsson
Karl Alfred
1917-01-09
Norsjö
Risliden
4717
Jakobsson
Karl Almar
1913-01-29
Bygdeå
Ultervattnet
4718
Jakobsson
Karl Anders
1820-06-22
Lycksele
Rusksele
4719
Jakobsson
Karl Anselm
1917-04-21
Nysätra
Grimsmark
4720
Jakobsson
Karl Anton
1879-11-03
Bygdeå
Korssjön
4721
Jakobsson
Karl Anton Markus
1990-01-12
Stockholm
Salem
4722
Jakobsson
Karl Arne
1920-03-26
Bygdeå
Sjulsmark
4723
Jakobsson
Karl Artur
1887-03-21
Törnsfall (H)
Törnsfall
4724
Jakobsson
Karl Artur Tage
1928-03-26
Björksele (AC)
Valltjärn
4725
Jakobsson
Karl Artur Valdemar
1904-04-18
Vännäs
Tväråbäck
4726
Jakobsson
Karl Arvid
1885-05-29
Gideå
Flärke
4727
Jakobsson
Karl August
1860-09-17
Umeå lands
Innertavle
4728
Jakobsson
Karl August
1866-08-21
Åsele
Gafsele
4729
Jakobsson
Karl August
1925-08-09
Trehörningsjö
Nordsjö
4730
Jakobsson
Karl August
1840-07-07
Umeå lands
Tavle
4731
Jakobsson
Karl August Edvard
1889-11-13
Sävar
Sävar
4732
Jakobsson
Karl Axel
1929-06-18
Degerfors
Degerfors
4733
Jakobsson
Karl Axel
1907-05-09
Lycksele
Ajaur
4734
Jakobsson
Karl Birger
1925-07-03
Degerfors
Rödå
4735
Jakobsson
Karl Birger
1909-03-11
Bygdeå
Ultervattnet
4736
Jakobsson
Karl Birger Oskar
1899-02-09
Åsele
Älgsjö
4737
Jakobsson
Karl Börje
1935-07-03
Åsele
Älgsjö
4738
Jakobsson
Karl Edvin
1912-06-09
Stensele
Kyrkberg
4739
Jakobsson
Karl Einar Emanuel
1910-06-03
Stockholm
Maria Magdalen
4740
Jakobsson
Karl Emil
1876-12-10
Malå
Rentjärn
4741
Jakobsson
Karl Emil
1857-08-03
Burträsk
Gammelbyn
4742
Jakobsson
Karl Enar
1925-09-24
Åmsele
Åmsele
4743
Jakobsson
Karl Erik
1832-09-07
Lycksele
Björksele
4744
Jakobsson
Karl Erik
1932-07-24
Umeå lands
Stöcksjö
4745
Jakobsson
Karl Erik
1805-11-18
Skellefteå lands
Bjurfors
4746
Jakobsson
Karl Erik
1868-08-02
Umeå lands
Holmsund
4747
Jakobsson
Karl Erik
1880-05-16
Bygdeå
Ultervattnet
4748
Jakobsson
Karl Erik
1928-08-08
Trehörningsjö
Djuptjärn
4749
Jakobsson
Karl Erik
1930-10-05
Nordmaling
Brattsbacka
4750
Jakobsson
Karl Eugen
1893-07-09
Själevad
Domsjö varv
4751
Jakobsson
Karl Evert Bernhard
1906-01-01
Norsjö
Brunäsudden
4752
Jakobsson
Karl Ferdinand
1873-04-15
Bygdeå
Kullholm
4753
Jakobsson
Karl Fredrik
1971-07-23
Åsele
Åsele
4754
Jakobsson
Karl Fredrik
1836-05-19
Nordmaling
Gräsmyr
4755
Jakobsson
Karl Fridolf
1878-02-09
Lycksele
Söderfors
4756
Jakobsson
Karl Georg
1893-05-01
Holmsund
Holmsund
4757
Jakobsson
Karl Gerhard
1915-09-16
Sorsele
Bure
4758
Jakobsson
Karl Gunnar
1914-02-27
Degerfors
Rödå
4759
Jakobsson
Karl Gunnar
1928-10-08
Umeå stads
Umeå stad
4760
Jakobsson
Karl Gunnar Vilhelm
1909-08-18
Norsjö
Avaliden
4761
Jakobsson
Karl Gustaf Ingemar
1915-03-12
Byske
Finnträsk
4762
Jakobsson
Karl Gustav
1902-09-02
Vännäs
Kallhögen
4763
Jakobsson
Karl Gustav
1915-02-22
Vilhelmina
Mellanås
4764
Jakobsson
Karl Gustav
1918-04-26
Åsele
Storsjö
4765
Jakobsson
Karl Gustav
1879-05-06
Lycksele
Yppersta
4766
Jakobsson
Karl Gustav
1862-11-17
Degerfors
Granåker
4767
Jakobsson
Karl Gustav
1840-06-24
Umeå lands
Snöttsjönäs
4768
Jakobsson
Karl Gustav Henning
1933-04-30
Bjurholm
Högås
4769
Jakobsson
Karl Gustav Henry
1929-03-24
Nordmaling
Stenberg
4770
Jakobsson
Karl Gustav Rudolf
1912-11-18
Fjällsjö
Backe
4771
Jakobsson
Karl Gustav Teodor
1890-02-01
Anundsjö
Kyrkovallen
4772
Jakobsson
Karl Harald
1892-01-02
Bjurholm
Sunnanå
4773
Jakobsson
Karl Helge
1913-02-08
Bjurholm
Öreström
4774
Jakobsson
Karl Helge Johannes
1914-02-16
Burträsk
Backviken
4775
Jakobsson
Karl Helge Seibrant
1900-03-12
Bjurholm
Öreström
4776
Jakobsson
Karl Helmer
1898-12-28
Bjurholm
Öreström
4777
Jakobsson
Karl Helmer
1910-04-15
Bjurholm
Mellanå
4778
Jakobsson
Karl Helmer
1893-01-07
Nordmaling
Brattsbacka
4779
Jakobsson
Karl Henry
1912-01-19
Bygdeå
Bobacken
4780
Jakobsson
Karl Hilmar
1925-01-12
Nordmaling
Gräsmyr
4781
Jakobsson
Karl Hjalmar Holmfrid
1914-09-12
Bjurholm
Högås
4782
Jakobsson
Karl Isak
1908-05-28
Norsjö
Anderstjärn
4783
Jakobsson
Karl Ivan Göte
1915-01-02
Anundsjö
Solberg
4784
Jakobsson
Karl Jakob
1846-11-26
Lycksele
Örträsk
4785
Jakobsson
Karl Jakob
1786-03-23
Umeå lands
Tavelsjö
4786
Jakobsson
Karl Jakob
1782
Skellefteå lands
Furunäs
4787
Jakobsson
Karl Jakob
1927-08-12
Vännäs
Mosjö
4788
Jakobsson
Karl Jakob
1804-11-08
Skellefteå lands
Böle
4789
Jakobsson
Karl Jakob
1801-04-28
Skellefteå lands
Bjurån
4790
Jakobsson
Karl Jakob
1829-10-13
Burträsk
Burträsk
4791
Jakobsson
Karl Jakob
1798-06-12
Burträsk
Hössjöälv
4792
Jakobsson
Karl Jakob
1826-11-12
Sävar
Botsmark
4793
Jakobsson
Karl Jakob
1826-12-23
Sävar
Sävar by
4794
Jakobsson
Karl Jakob
1835-04-28
Burträsk
Söderby
4795
Jakobsson
Karl Jakob
1877-12-27
Sävar
Renträsk
4796
Jakobsson
Karl Jakob
1833-01-05
Sävar
Bullmark
4797
Jakobsson
Karl Jakob
1857-01-17
Umeå lands
Brattåker
4798
Jakobsson
Karl Johan
1825-10-09
Lycksele
Rusksele
4799
Jakobsson
Karl Johan
1837-07-31
Degerfors
Kamsjön
4800
Jakobsson
Karl Johan
1883-04-14
Norsjö
Örträsk
4801
Jakobsson
Karl Johan
1836-03-31
Arnäs
Hornön
4802
Jakobsson
Karl Johan
1873-01-21
Grundsunda
Gideåbacka
4803
Jakobsson
Karl Johan
1866-06-08
Skellefteå lands
Skellefteå lands
4804
Jakobsson
Karl Johan
1860-03-16
Sorsele
Asplund
4805
Jakobsson
Karl Johan
1895-06-28
Malå
Tullberg
4806
Jakobsson
Karl Johan
1866-06-03
Holmsund
Holmsund
4807
Jakobsson
Karl Johan
1848-06-27
Stensele
Pauträsk
4808
Jakobsson
Karl Johan
1872-06-11
Burträsk
Bygdeträsk
4809
Jakobsson
Karl Johan
1847-09-18
Vilhelmina
Klimpen
4810
Jakobsson
Karl Johan
1829-09-23
Robertsfors
Robertsfors
4811
Jakobsson
Karl Johan
1892-06-28
Själevad
Örnsköldsvik
4812
Jakobsson
Karl Johan
1863-09-26
Nordmaling
Nordmaling
4813
Jakobsson
Karl Johan
1880-12-22
Nordmaling
Hummelholm
4814
Jakobsson
Karl Johan
1878-06-13
Sävar
Ytterstmark
4815
Jakobsson
Karl Johan
1898-07-10
Åsele
Sörstrand
4816
Jakobsson
Karl Johan
1890-10-09
Bygdeå
Gullmark
4817
Jakobsson
Karl Johan Ingemar
1912-04-22
Bjurholm
Bredträsk
4818
Jakobsson
Karl Johan Jakob
1867-08-19
Lycksele
Knaften
4819
Jakobsson
Karl Jonas
1873-04-23
Degerfors
Forsbacka
4820
Jakobsson
Karl Jonas
1836-04-14
Fredrika
Lögdasund
4821
Jakobsson
Karl Jonas
1824-02-28
Själevad
Österalnäs
4822
Jakobsson
Karl Jonas
1886-10-12
Lycksele
Ajaur
4823
Jakobsson
Karl Lennart
1930-05-30
Umeå
Umeå
4824
Jakobsson
Karl Leonard
1846-11-16
Stensele
Skarvsjö
4825
Jakobsson
Karl Ludvig
1889-05-15
Sorsele
Bure
4826
Jakobsson
Karl Ludvig
1880-12-31
Sävar
Sävar
4827
Jakobsson
Karl Ludvig
1868-12-19
Sävar
Hjoggmark
4828
Jakobsson
Karl Ludvig
1872-03-19
Bygdeå
Kullholm
4829
Jakobsson
Karl Ludvig
1892-08-31
Bygdeå
Sjulsmark
4830
Jakobsson
Karl Magnus
1932-06-04
Åsele
Sörstrand
4831
Jakobsson
Karl Mikael
1908-05-25
Dorotea
Mårdsjö
4832
Jakobsson
Karl Ola
1945-01-14
Bygdeå
Bygdeå
4833
Jakobsson
Karl Olof
1800-03-08
Degerfors
Hjuken
4834
Jakobsson
Karl Olof
1810-04-28
Nordmaling
Klöse
4835
Jakobsson
Karl Olof
1828-11-09
Fredrika
Bredträsk
4836
Jakobsson
Karl Olof
1862-12-18
Umeå lands
Brattåker
4837
Jakobsson
Karl Oskar
1881-06-03
Skellefteå lands
Bjurfors
4838
Jakobsson
Karl Oskar
1891-04-17
Umeå lands
Västerbacka
4839
Jakobsson
Karl Oskar
1880-07-19
Umeå lands
Kvarnsvedjan
4840
Jakobsson
Karl Oskar
1886-02-03
Ljustorp
Åsäng
4841
Jakobsson
Karl Oskar
1868-11-26
Degerfors
Granön
4842
Jakobsson
Karl Oskar
1862-02-28
Degerfors
Stenliden
4843
Jakobsson
Karl Oskar Emil
1911-06-30
Nordmaling
Tallberg
4844
Jakobsson
Karl Otto
1889-04-09
Holmsund
Holmsund
4845
Jakobsson
Karl Ragnar
1900-10-30
Bygdeå
Gräsnäs
4846
Jakobsson
Karl Robert
1879-04-20
Degerfors
Degerfors
4847
Jakobsson
Karl Robert
1880-01-27
Stensele
Kyrkberget
4848
Jakobsson
Karl Ruben
1924-02-02
Robertsfors
Sikeå
4849
Jakobsson
Karl Rudolf
1905-11-11
Nordmaling
Baggård
4850
Jakobsson
Karl Rune
1929-06-13
Bjurholm
Nordansjö
4851
Jakobsson
Karl Severin
1899-08-05
Burträsk
Ödesmark
4852
Jakobsson
Karl Sigfrid
1912-01-29
Umeå lands
Brattby
4853
Jakobsson
Karl Sigvard
1920-05-05
Anundsjö
Solberg
4854
Jakobsson
Karl Sixten
1904-05-12
Åsele
Åsele
4855
Jakobsson
Karl Sture
1925-03-12
Vilhelmina
Strömsele
4856
Jakobsson
Karl Tage Erhard
1907-05-30
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
4857
Jakobsson
Karl Teodor
1904-05-24
Lycksele
Åttonträsk
4858
Jakobsson
Karl Uno
1936-08-27
Bjurholm
Mellanå
4859
Jakobsson
Karl Uno
1921-03-11
Hörnefors
Hörnefors bruk
4860
Jakobsson
Karl Viktor
1889-07-17
Bjurholm
Balsjö
4861
Jakobsson
Karl Viktor Alexander
1892-03-18
Degerfors
Bjursele
4862
Jakobsson
Karl Vilhelm
1902-08-13
Nordmaling
Stenberg
4863
Jakobsson
Karl Vilhelm
1899-05-26
Sorsele
Juktnäs
4864
Jakobsson
Karl Vilhelm
1866-04-30
Burträsk
Ödesmark
4865
Jakobsson
Karl Åke
1931-01-12
Lövånger
Kåsböle
4866
Jakobsson
Karl Åke
1932-04-09
Gideå
Gideå
4867
Jakobsson
Karl-Oskar
1886-03-28
Vännäs
Ytterkolksele
4868
Jakobsson
Karolina Elisabet
1916-09-30
Trehörningsjö
Nordsjö
4869
Jakobsson
Katarina
1892-01-23
Mo
Mo
4870
Jakobsson
Katarina
1895-01-12
Tåsjö
Brattbäcken
4871
Jakobsson
Katarina Eugenia
1914-03-15
Anundsjö
Mossaträsk
4872
Jakobsson
Katarina Augusta
1880-06-06
Nysätra
Flarken
4873
Jakobsson
Katarina Charlotta
1891-04-20
Holmsund
Holmsund
4874
Jakobsson
Katarina Elisabet
1886-01-24
Fredrika
Andersmark
4875
Jakobsson
Katarina Gustava
1891-06-06
Nordmaling
Hyngelsböle
4876
Jakobsson
Katarina Johanna
1871-09-20
Fredrika
Lögda
4877
Jakobsson
Katarina Johanna
1874-07-14
Burträsk
Bygdeträsk
4878
Jakobsson
Katarina Lovisa
1875-12-09
Bygdeå
Kullholm
4879
Jakobsson
Katarina Magdalena
1840-02-22
Umeå lands
Grubbe
4880
Jakobsson
Kelly Siri Alfrida
1921-02-18
Umeå lands
Bösta
4881
Jakobsson
Kent Arne
1948-06-12
Vilhelmina
Gideåkroken
4882
Jakobsson
Kent Henry
1955-11-06
Tärna
Joesjö
4883
Jakobsson
Kent Roland
1954-07-19
Vilhelmina
Vilhelmina
4884
Jakobsson
Kersti Maria
1931-11-17
Nordmaling
Djupsjö
4885
Jakobsson
Kerstin Elsa Birgitta
1932-06-28
Vilhelmina
Vilhelmina
4886
Jakobsson
Kerstin Linnea
1941-03-10
Trehörningsjö
Kantsjö
4887
Jakobsson
Kerstin Margreta
1924-06-03
Norsjö
Hemmingen
4888
Jakobsson
Kerstin Mirjam
1936-06-20
Bjurholm
Sjönäs
4889
Jakobsson
Kerstin Synnöve
1920-12-28
Båstad
Båstad
4890
Jakobsson
Kerstin Viola
1937-02-23
Bjurholm
Sunnanå
4891
Jakobsson
Kjell Arne Alexander
1934-12-23
Nordmaling
Torrböle
4892
Jakobsson
Kjell Ingvar
1924-04-29
Bjurholm
Bredträsk
4893
Jakobsson
Kjell Ivar
1932-03-24
Vännäs köping
Vännäs köping
4894
Jakobsson
Kjell Jesper
1930-12-02
Grundsunda
Grundsunda
4895
Jakobsson
Kjell Olof
1925-11-15
Vännäs
Tobacka
4896
Jakobsson
Kjell Rune
1934-06-22
Nordmaling
Gräsmyr
4897
Jakobsson
Kjell Sverker
1937-02-03
Gargnäs
Gargnäs
4898
Jakobsson
Kjell Yngve
1939-08-26
Vännäs
Nylandsnäs
4899
Jakobsson
Klara Dagny Constansia
1925-08-13
Byske
Finnträsk
4900
Jakobsson
Klara Ebba Solveig
1924-11-01
Umeå lands
Västerbacka
4901
Jakobsson
Klara Johanna
1884-07-29
Degerfors
Bjurfors
4902
Jakobsson
Klara Kristina
1866-05-18
Grundsunda
Finna
4903
Jakobsson
Klas
1822-11-18
Nordmaling
Thorsbäcken
4904
Jakobsson
Klas
1901-03-05
Nordmaling
Hyngelsböle
4905
Jakobsson
Klas Erik Valdemar
1929-02-21
Bjurholm
Högås
4906
Jakobsson
Klas Gottfrid
1916-08-19
Hörnefors
Norrbyn
4907
Jakobsson
Klas Gunnar
1904-07-07
Nordmaling
Lögdeå
4908
Jakobsson
Klas Holger
1836-05-17
Burträsk
Ödesmark
4909
Jakobsson
Klas Lage
1914-02-09
Åsele
Överrissjö
4910
Jakobsson
Klas Sigfrid
1910-11-06
Lycksele
Vormträsk
4911
Jakobsson
Knut Algot
1904-09-22
Burträsk
Ödesmark
4912
Jakobsson
Knut Arnold
1926-04-04
Nordmaling
Gräsmyr
4913
Jakobsson
Knut Assar
1926-01-10
Lycksele
Söderfors
4914
Jakobsson
Knut Kristoffer
1904-07-10
Anundsjö
Västerfannbyn
4915
Jakobsson
Knut Oskar
1902-11-30
Bygdeå
Sjulsmark
4916
Jakobsson
Knut Sture
1938-08-27
Nordmaling
Brattfors
4917
Jakobsson
Knut Sverker
1912-11-04
Nordmaling
Brattfors
4918
Jakobsson
Knut Tore
1931-02-06
Stensele
Sundberget
4919
Jakobsson
Konni
1902-01-05
Själevad
Domsjö
4920
Jakobsson
Konrad
1885-08-05
Bjurholm
Gravfors
4921
Jakobsson
Konrad Villehard
1899-03-11
Lycksele
Rusksele
4922
Jakobsson
Kristian
1913-03-27
Degerfors
Flakabäck
4923
Jakobsson
Kristian
1774-02-16
Umeå lands
Botsmark
4924
Jakobsson
Kristina
1895-05-02
Mo
Mo
4925
Jakobsson
Kristina
1886-03-23
Anundsjö
Kubbe
4926
Jakobsson
Kristina
1881-04-03
Bjurholm
Nylunda
4927
Jakobsson
Kristina Angelina
1850-03-23
Göteborg
Karl Johan
4928
Jakobsson
Kristina Evelina
1886-10-01
Skön
Skön
4929
Jakobsson
Kristina Henrietta
1896-08-22
Kvikkjokk
Kvikkjokk
4930
Jakobsson
Kristina Lovisa
1877-04-26
Bygdeå
Ultervattnet
4931
Jakobsson
Kristina Maria
1880-11-26
Junsele
Bölen
4932
Jakobsson
Kristoffer
1833-01-31
Vilhelmina
Järvsjö
4933
Jakobsson
Kristoffer
1834-08-14
Vilhelmina
Järvsjön
4934
Jakobsson
Kristoffer
1902-01-10
Anundsjö
Norrflärke
4935
Jakobsson
Kristoffer
1791-02-27
Själevad
Hörnett
4936
Jakobsson
Kristoffer
1795-07-30
Anundsjö
Västergensjö
4937
Jakobsson
Kristoffer
1783-04-06
Lövånger
Önnesmark
4938
Jakobsson
Kristoffer Alfred
1898-11-26
Anundsjö
Skalmsjö
4939
Jakobsson
Kurt Bert-Ove
1961-07-13
Vilhelmina
Vilhelmina
4940
Jakobsson
Kurt Ivar
1940-02-10
Trehörningsjö
Trehörningsjö
4941
Jakobsson
Kurt Johan
1928-12-02
Vännäs
Vännäs
4942
Jakobsson
Kurt Lennart
1926-12-21
Dorotea
Månstorp
4943
Jakobsson
Kurt Tore
1924-08-15
Vilhelmina
Laxbäcken
4944
Jakobsson
Kurt Villiam
1924-05-25
Nordmaling
Gräsmyr
4945
Jakobsson
Lambert Levi
1876-10-31
Åsele
Storsjö
4946
Jakobsson
Larry Axel Gunnar
1908-12-01
Malmö
St Paul
4947
Jakobsson
Lars
1789-04-05
Burträsk
Innansjön
4948
Jakobsson
Lars
1800-06-24
Umeå lands
Röbäck
4949
Jakobsson
Lars
1806-08-27
Björna
Grundsjö
4950
Jakobsson
Lars
1782-08-23
Nordmaling
Olofsfors
4951
Jakobsson
Lars
1821-11-02
Nordmaling
Lögdeå
4952
Jakobsson
Lars
1782-04-21
Grundsunda
Kasa
4953
Jakobsson
Lars
1847-06-25
Grundsunda
Gideåbacka
4954
Jakobsson
Lars
1802-05-10
Skellefteå lands
Bjursele
4955
Jakobsson
Lars
1801-06-08
Skellefteå lands
Rönnbäcken
4956
Jakobsson
Lars
1818-05-28
Bygdeå
Bjänsjön
4957
Jakobsson
Lars
1788-02-17
Burträsk
Innansjön
4958
Jakobsson
Lars
1782-02-23
Umeå lands
Norrfors
4959
Jakobsson
Lars
1790-03-23
Bygdeå
Ytterklinten
4960
Jakobsson
Lars
1822-03-03
Bygdeå
Bjänsjön
4961
Jakobsson
Lars
1773-09-25
Lövånger
Vebomark
4962
Jakobsson
Lars
1778-02-17
Nysätra
Gumbodabäcken
4963
Jakobsson
Lars
1800
Skellefteå lands
Drängsmark
4964
Jakobsson
Lars
1831-01-17
Skellefteå lands
Medle
4965
Jakobsson
Lars
1791
Arvidsjaur
Missenträsk
4966
Jakobsson
Lars
1793
Skellefteå lands
Drängsmark
4967
Jakobsson
Lars Anton
1823-04-19
Burträsk
Andersvattnet
4968
Jakobsson
Lars Anton
1828-09-12
Sävar
Sävar by
4969
Jakobsson
Lars August
1845-09-21
Sävar
Sävar by
4970
Jakobsson
Lars Erik Bernt
1838-07-18
Bjurholm
Överlögda
4971
Jakobsson
Lars Fredrik
1823-08-03
Burträsk
Innansjön
4972
Jakobsson
Lars Fredrik
1808-06-18
Burträsk
Långträsk
4973
Jakobsson
Lars Fredrik
1862-01-20
Burträsk
Ödesmark
4974
Jakobsson
Lars Fredrik Börje
1934-07-18
Nordmaling
Hörnsjö
4975
Jakobsson
Lars Gunnar
1936-12-15
Umeå lands
Umeå lands
4976
Jakobsson
Lars Gustav
1795-09-25
Burträsk
Bodbyn
4977
Jakobsson
Lars Henry
1928-02-09
Örträsk
Örträsk
4978
Jakobsson
Lars Johan
1879-04-12
Grundsunda
Lakamark
4979
Jakobsson
Lars Johan
1868-01-07
Vilhelmina
Skansholm
4980
Jakobsson
Lars Johan
1808
Bygdeå
Lugnet
4981
Jakobsson
Lars Johan
1842-10-24
Grundsunda
Gideåbacka
4982
Jakobsson
Lars Johan
1838-02-06
Bygdeå
Ultervattnet
4983
Jakobsson
Lars Johan
1841-04-17
Nysätra
Flarken
4984
Jakobsson
Lars Johan
1847-03-29
Burträsk
Valknytt
4985
Jakobsson
Lars Johan
1861-07-15
Skellefteå lands
Bjurfors
4986
Jakobsson
Lars Jonny Mauritz
1968-03-26
Trehörningsjö
Trehörningsjö
4987
Jakobsson
Lars Kristoffer
1891-08-08
Hattfjelldal
Aaslid
4988
Jakobsson
Lars Leonard
1881-08-10
Bygdeå
Norum
4989
Jakobsson
Lars Linus
1898-05-30
Bygdeå
Sjulsmark
4990
Jakobsson
Lars Olof
1861-04-12
Bygdeå
Öndebyn
4991
Jakobsson
Lars Olof
1875-09-29
Gävleborgs län
Hybo
4992
Jakobsson
Lars Olof
1850-09-13
Dorotea
Harrsjö
4993
Jakobsson
Lars Olof Harald
1929-09-06
Umeå lands
Stöcksjö
4994
Jakobsson
Lars Petter
1800-04-26
Lövånger
Daglösten
4995
Jakobsson
Lars ulrik
1836-03-18
Burträsk
Bodbyn
4996
Jakobsson
Leif Birger
1960-08-10
Lycksele
Lycksele
4997
Jakobsson
Lena Inger Maria
1954-11-18
Vännäs
Vännäs
4998
Jakobsson
Lennart Belits
1929-07-09
Nordmaling
Hyngelsböle
4999
Jakobsson
Lennart Manfred Vitalis
1912-02-11
Nordmaling
Lögdeå
5000
Jakobsson
Leonard
1863-07-02
Lycksele
Rusksele
5001
Jakobsson
Lilian Ingegärd
1928-03-13
Bjurholm
Karlsbäck
5002
Jakobsson
Lillvor Birgitta
1961-05-04
Åsele
Åsele
5003
Jakobsson
Lilly Adelina
1920-10-14
Degerfors
Stenträsk
5004
Jakobsson
Lilly Amanda
1907-02-09
Vännäs
Tväråbäck
5005
Jakobsson
Lilly Hilda Maria
1923-01-18
Nordmaling
Levar
5006
Jakobsson
Lilly Katarina
1914-01-07
Tåsjö
Brattbäcken
5007
Jakobsson
Linda Maria
1908-08-05
Bygdeå
Sandåsen
5008
Jakobsson
Linnea
1913-09-03
Gideå
Flärke
5009
Jakobsson
Linnea Elisabet
1919-08-01
Bjurholm
Öreström
5010
Jakobsson
Linnea Ingegerd
1935-05-22
Stensele
Kyrkberg
5011
Jakobsson
Linnea Lovisa
1927-05-23
Åsele
Sörstrand
5012
Jakobsson
Linnea Rosina
1913-05-13
Sorsele
Bure
5013
Jakobsson
Linnea Valborg Sofia
1916-05-13
Bjurholm
Högås
5014
Jakobsson
Lisbet Lovise
1938-10-25
Örträsk
Örträsk
5015
Jakobsson
Lydia
1898-03-06
Port Washington
Port Washington
5016
Jakobsson
Mabel Amanda
1895-08-26
USA
South Dakota
5017
Jakobsson
Magda Eufenica
1913-07-26
Nordmaling
Holmfors
5018
Jakobsson
Magda Irene
1928-05-16
Bjurholm
Karlsbäck
5019
Jakobsson
Magda Irene
1922-07-01
Lycksele
Gäddträsk
5020
Jakobsson
Magda Maria
1904-10-27
Bygdeå
Korssjön
5021
Jakobsson
Magnus
1885-09-02
Junsele
Långvattnet
5022
Jakobsson
Magnus Andre
1971-12-19
Umeå lands
Teg
5023
Jakobsson
Magnus Johannes
1920-11-11
Tärna
Joesjö
5024
Jakobsson
Maj Britt
1936-05-29
Åsele
Avasjö
5025
Jakobsson
Maj Evelina
1933-04-06
Bjurholm
Norrnäs
5026
Jakobsson
Maj Ingegärd
1925-05-12
Nordmaling
Djupsjö
5027
Jakobsson
Malin Leontina
1975-03-11
Umeå lands
Teg
5028
Jakobsson
Manfred
1898-03-02
Nordmaling
Högland
5029
Jakobsson
Manfred
1916-02-23
Vännäs
Vännäs
5030
Jakobsson
Manfred Alexius
1895-02-25
Åsele
Lomsjö
5031
Jakobsson
Margareta
1842-03-13
Själevad
Österbillsjö
5032
Jakobsson
Margareta Johanna
1907-07-09
Anundsjö
Nordsjö
5033
Jakobsson
Margareta Johanna
1894-02-11
Själevad
Örnsköldsvik
5034
Jakobsson
Margareta Justina
1893-06-16
Nysätra
Degerfors
5035
Jakobsson
Margareta Kristina
1925-11-09
Degerfors
Tväråträsk
5036
Jakobsson
Margareta Viktoria Teodora Ingeborg
1909-05-29
Älvsborgs län
Skäjleryd
5037
Jakobsson
Margareta Viola Elisabet
1931-02-07
Lycksele
Ajaur
5038
Jakobsson
Margit Alva Viola
1939-02-03
Tärna
Laxnäs
5039
Jakobsson
Margit Asta Margret
1923-01-02
Lycksele
Knaften
5040
Jakobsson
Margit Kristina
1911-03-23
Tåsjö
Brattbäcken
5041
Jakobsson
Margit Sofia
1943-05-15
Trehörningsjö
Kantsjö
5042
Jakobsson
Margot
1919-04-22
Åsele
Lövnäs
5043
Jakobsson
Mari Karolina
1899-03-25
Rödön
Fanby
5044
Jakobsson
Maria
1962-10-16
Danmark
Danmark
5045
Jakobsson
Maria
1890-01-09
Degerfors
Tegsnäset
5046
Jakobsson
Maria
1918-12-31
Sävar
Ytterstmark
5047
Jakobsson
Maria Alice Johanna
1915-01-27
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
5048
Jakobsson
Maria Amanda
1897-01-23
Bjurholm
Strömsjöliden
5049
Jakobsson
Maria Amanda
1880-06-30
Bjurholm
Högås
5050
Jakobsson
Maria Augusta
1879-08-13
Nordmaling
Hörnsjö
5051
Jakobsson
Maria Augusta
1859-05-18
Umeå stads
Umeå stad
5052
Jakobsson
Maria Augusta
1870-12-22
Sävar
Sävar
5053
Jakobsson
Maria Augusta
1880-08-01
Bygdeå
Gullmark
5054
Jakobsson
Maria Elina
1874-03-23
Degerfors
Röbäck
5055
Jakobsson
Maria Emelia
1888-01-18
Vännäs
Tallberg
5056
Jakobsson
Maria Eugenia
1891-02-01
Bjurholm
Öreström
5057
Jakobsson
Maria Evelina
1889-01-29
Vännäs
Vännäs
5058
Jakobsson
Maria Helena
1880-02-11
Byske
Finnträsk
5059
Jakobsson
Maria Jakobina
1888-05-23
Umeå lands
Stöcksjö
5060
Jakobsson
Maria Johanna
1883-11-30
Umeå lands
Mosjö
5061
Jakobsson
Maria Johanna
1879-09-09
Vännäs
Hällfors
5062
Jakobsson
Maria Johanna
1866-12-30
Umeå lands
Umeå lands
5063
Jakobsson
Maria Johanna
1895-12-09
Bygdeå
Högaliden
5064
Jakobsson
Maria Johanna
1864-01-09
Umeå lands
Stenvall
5065
Jakobsson
Maria Karolina
1854-12-08
Umeå lands
Tavelsjö
5066
Jakobsson
Maria Karolina
1881-06-21
Degerfors
Degerfors
5067
Jakobsson
Maria Katarina
1790-03-03
Skellefteå lands
Böle
5068
Jakobsson
Maria Kristina
1932-08-19
Gideå
Gideå
5069
Jakobsson
Maria Matilda
1881-10-03
Bjurholm
Mellanå
5070
Jakobsson
Maria Matilda
1869-03-14
Bygdeå
Ultervattnet
5071
Jakobsson
Maria Ottilia
1894-06-02
Bjurholm
Sunnanå
5072
Jakobsson
Maria Teresia
1893-04-26
Sävar
Sävar
5073
Jakobsson
Marit Anita
1942-01-17
Burträsk
Storberget
5074
Jakobsson
Markus
1773-07-21
Bygdeå
Överklinten
5075
Jakobsson
Markus Mattias
1777-12-30
Skellefteå lands
Källbomark
5076
Jakobsson
Martina Margareta
1905-05-27
Mo
Skortsjö
5077
Jakobsson
Mary Adele
1918-03-05
Umeå lands
Västerbacka
5078
Jakobsson
Mary Hildigun
1923-06-17
Bjurholm
Sjönäs
5079
Jakobsson
Mary Ingeborg
1920-05-28
Stockholm
BB
5080
Jakobsson
Matilda Albertina
1896-03-14
5081
Jakobsson
Matilda Annelia
1928-11-18
Lycksele
Ajaur
5082
Jakobsson
Matilda Johanna
1880-09-24
Holmsund
Holmsund
5083
Jakobsson
Matts
1814-09-09
Nordmaling
Aspeå
5084
Jakobsson
Matts
1804-11-05
Nordmaling
Västansjö
5085
Jakobsson
Matts
1790-04-05
Nordmaling
Västansjö
5086
Jakobsson
Matts
1858-12-10
Grundsunda
Husum sågverk
5087
Jakobsson
Matts
1822-05-09
Umeå lands
Västerselet
5088
Jakobsson
Matts
1824-05-04
Umeå lands
Västerselet
5089
Jakobsson
Matts
1780-04-23
Umeå lands
Tavelsjö
5090
Jakobsson
Matts
1779-02-01
Umeå lands
Tavelsjö
5091
Jakobsson
Matts
1788-07-06
Lövånger
Bodan
5092
Jakobsson
Matts
1805-10-06
Ström
Lövberga
5093
Jakobsson
Matts
1832-03-16
Umeå lands
Sörmjöle
5094
Jakobsson
Matts
1830-02-16
Umeå lands
Sörmjöle
5095
Jakobsson
Matts
1773-04-19
Själevad
Själa
5096
Jakobsson
Matts Enok
1828-04-10
Bygdeå
Ytterklinten
5097
Jakobsson
Matts Erik
1923-11-15
Dorotea
Bergvattnet
5098
Jakobsson
Matts Vilhelm
1828-12-19
Nordmaling
Lögdeå
5099
Jakobsson
Maud
1924-04-18
Åsele
Lövnäs
5100
Jakobsson
Max Börje Ivan
1938-05-02
Nordmaling
Torrböle
5101
Jakobsson
Mikael
1783-11-06
Arnäs
Hundsjö
5102
Jakobsson
Mikael
1828-07-05
Degerfors
Degerfors
5103
Jakobsson
Mikael
1856-04-08
Degerfors
Abborrtjärn
5104
Jakobsson
Mikael
1818-10-18
Bjurholm
Balsjö
5105
Jakobsson
Mikael
1781-08-02
Nordmaling
Armsjö
5106
Jakobsson
Mikael
1856-06-04
Vilhelmina
Grytsjö
5107
Jakobsson
Mikael
1770-07-24
Nordmaling
Brattfors
5108
Jakobsson
Mikael
1865-06-29
Vilhelmina
Lövberg
5109
Jakobsson
Mikael Alfred
1860-05-27
Bjurholm
Norrström
5110
Jakobsson
Mikael Melker Mauritz
1915-10-01
Degerfors
Tegsnäset
5111
Jakobsson
Milda Alice
1918-09-26
Bygdeå
Sandåsen
5112
Jakobsson
Mimmi Adelaida Margareta
1910-04-20
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
5113
Jakobsson
Mimmi Axelia
1908-10-30
Bygdeå
Norum
5114
Jakobsson
Mimmi Emelinda Ingeborg
1912-09-06
Vännäs
Harrselefors
5115
Jakobsson
Minni Lovisa
1904-03-24
Själevad
Domsjö
5116
Jakobsson
Mona Katarina
1949-07-04
Bygdeå
Bygdeå
5117
Jakobsson
Mona Ulrika
1963-10-15
Vilhelmina
Vilhelmina
5118
Jakobsson
Moses
1821-08-18
Norsjö
Bastutjärn
5119
Jakobsson
Mårten
1826-06-25
Bjurholm
Högås
5120
Jakobsson
Mårten
1800-02-22
Arnäs
Nordsjön
5121
Jakobsson
Mårten
1825-08-26
Nordmaling
Bjerten
5122
Jakobsson
Mårten
1782
Åsele
Tjärn
5123
Jakobsson
Mårten
1793-08-22
Nordmaling
Ottervattnet
5124
Jakobsson
Mårten
1840-08-12
Bjurholm
Högås
5125
Jakobsson
Mårten
1796-02-22
Nordmaling
Näsmark
5126
Jakobsson
Mårten
1823-12-31
Anundsjö
Mellansel
5127
Jakobsson
Mårten
1787-10-30
Umeå lands
Gravmark
5128
Jakobsson
Mårten
1852-01-24
Åsele
Tegelträsk
5129
Jakobsson
Mårten
1782-08-12
Nysätra
Gumbodabäcken
5130
Jakobsson
Mårten Viktor
1896-04-21
Anundsjö
Västerfannbyn
5131
Jakobsson
Märta Alexandra
1904-03-03
Vännäs
Ytterkoksele
5132
Jakobsson
Märta Amalia
1910-05-11
Bygdeå
Ultervattnet
5133
Jakobsson
Märta Anita
1949-05-30
Mo
Mo
5134
Jakobsson
Märta Augusta
1912-12-20
Degerfors
Bastunäs
5135
Jakobsson
Märta Elisabet
1926-05-23
Nordmaling
Gräsmyr
5136
Jakobsson
Märta Erika Elisabet
1916-07-06
Hörnefors
Sörmjöle
5137
Jakobsson
Märta Fredrika
1911-01-06
Bygdeå
Norum
5138
Jakobsson
Märta Ingegerd
1928-03-03
Dorotea
Avaträsk
5139
Jakobsson
Märta Jose
1932-11-01
Bjurholm
Sjönäs
5140
Jakobsson
Märta Kristina
1920-07-27
Norsjö
Risliden
5141
Jakobsson
Märta Kristina Elisabet
1893-09-03
Vilhelmina
Djupdal
5142
Jakobsson
Märta Maria
1897-12-13
Anundsjö
Kubbe
5143
Jakobsson
Naima Augusta
1885-10-14
Nordmaling
Brattfors
5144
Jakobsson
Naima Viktoria
1904-06-03
Vännäs
Ytterkolksele
5145
Jakobsson
Naimi Elvira Alexandra
1918-04-10
Kanada
Ontario
5146
Jakobsson
Najda Wicelty
1934-02-03
Robertsfors
Robertsfors
5147
Jakobsson
Nancy Frideborg
1902-01-24
Nordmaling
Hyngelsböle
5148
Jakobsson
Nanna Alice
1920-12-06
Bjurholm
Mellanå
5149
Jakobsson
Nanny Augusta
1906-04-27
Sorsele
Juktnäs
5150
Jakobsson
Nanny Josefina
1890-03-28
Lycksele
Vormträsk
5151
Jakobsson
Nanny Margareta Ottilia
1895-07-15
Själevad
Örnsköldsvik
5152
Jakobsson
Nanny Maria
1898-11-22
Umeå lands
Västerbacka
5153
Jakobsson
Nanny Ottilia
1901-02-04
Bjurholm
Nordansjö
5154
Jakobsson
Nanny Sofia
1889-11-14
Degerfors
Granön
5155
Jakobsson
Nanny Sofia
1893-06-03
Lycksele
Yppersta
5156
Jakobsson
Natanael
1798-12-21
Bygdeå
Sjulsmark
5157
Jakobsson
Natanael
1791-11-25
Umeå lands
Ytterhiske
5158
Jakobsson
Natanael
1802-09-01
Lycksele
Åmsele
5159
Jakobsson
Natanael
1777-08-30
Umeå lands
Västerteg
5160
Jakobsson
Natanael Vilhelm
1792-05-28
Umeå lands
Röbäck
5161
Jakobsson
Nelly Katarina
1904-11-25
Bjurholm
Häggnäs
5162
Jakobsson
Nestor Ferdinand
1893-08-08
Nordmaling
Hyngelsböle
5163
Jakobsson
Nikolaus
1787
Jokkmokk
Jokkmokk
5164
Jakobsson
Nikolaus Josias
1886-05-27
Dorotea
Ormsjö
5165
Jakobsson
Nikolina
1881-12-25
Umeå lands
Obbola
5166
Jakobsson
Nils
1818-04-18
Björna
Kärrsjö
5167
Jakobsson
Nils
1780-07-26
Arnäs
Sörbrynge
5168
Jakobsson
Nils
1783-03
Burträsk
Bodbyn
5169
Jakobsson
Nils
1844-10-18
Degerfors
Degerfors
5170
Jakobsson
Nils
1852-12-21
Degerfors
Abborrtjärn
5171
Jakobsson
Nils
1817-08-05
Degerfors
Degerfors
5172
Jakobsson
Nils
1826-08-18
Degerfors
Degerfors
5173
Jakobsson
Nils
1798-08-04
Lycksele
Siksele
5174
Jakobsson
Nils
1842-12-03
Vännäs
Spöland
5175
Jakobsson
Nils
1772-07-18
Burträsk
Bursiljum
5176
Jakobsson
Nils
1786-11-28
Skellefteå lands
Tåme
5177
Jakobsson
Nils
1775
??
??
5178
Jakobsson
Nils
1830-10-24
Norsjö
Risliden
5179
Jakobsson
Nils
1802-10-22
Nordmaling
Hyngelsböle
5180
Jakobsson
Nils
1777-12-21
Nordmaling
Armsjö
5181
Jakobsson
Nils
1771-01-23
Nordmaling
Ledusjö
5182
Jakobsson
Nils
1805-04-20
Nordmaling
Ledusjö
5183
Jakobsson
Nils
1780-08-23
Arnäs
Långvattnet
5184
Jakobsson
Nils
1805-03-18
Nordmaling
Djupsjö
5185
Jakobsson
Nils
1882-06-11
Nordmaling
Ledusjö
5186
Jakobsson
Nils
1795-08-01
Arnäs
Hjälta
5187
Jakobsson
Nils
1778-05-22
Själevad
Mörtsjö
5188
Jakobsson
Nils
1863-05-27
Jörn
Hötjäln
5189
Jakobsson
Nils
1883-01-16
Degerfors
Bjurfors
5190
Jakobsson
Nils
1793-03-10
Skellefteå lands
Böle
5191
Jakobsson
Nils
1796-09-10
Bygdeå
Ultervattnet
5192
Jakobsson
Nils
1850-03-13
Anundsjö
Gammelgården
5193
Jakobsson
Nils
1865-02-18
Skorped
Ottmyran
5194
Jakobsson
Nils
1818-09-26
Anundsjö
Kubbe
5195
Jakobsson
Nils
1900-01-13
Åsele
Holmträsk
5196
Jakobsson
Nils
1796-04-23
Skellefteå lands
Varuträsk
5197
Jakobsson
Nils
1783-06-06
Skellefteå lands
Böle
5198
Jakobsson
Nils
1862-01-03
Umeå lands
Kasamark
5199
Jakobsson
Nils
1777-02-09
Skellefteå lands
Falmark
5200
Jakobsson
Nils
1810-07-24
Umeå lands
Hjoggsjö
5201
Jakobsson
Nils
1797-04-04
Burträsk
Hössjövallen
5202
Jakobsson
Nils
1800-11-09
Bygdeå
Sjulsmark
5203
Jakobsson
Nils
1804-07-01
Skellefteå lands
Bjurselet
5204
Jakobsson
Nils
1784-07-18
Skellefteå lands
Kvavisträsk
5205
Jakobsson
Nils
1826-07-17
Själevad
Skortsjö
5206
Jakobsson
Nils
1824-04-03
Åsele
Gafsele
5207
Jakobsson
Nils
1816-05-07
Umeå lands
Brattby
5208
Jakobsson
Nils
1803-04-30
Bygdeå
Åkullsjön
5209
Jakobsson
Nils
1770-09-14
Bygdeå
Ratu
5210
Jakobsson
Nils
1867-04-26
Degerfors
Tegslund
5211
Jakobsson
Nils
1876-12-06
Degerfors
Bjurfors
5212
Jakobsson
Nils
1862-12-21
Vännäs
Harrselefors
5213
Jakobsson
Nils
1868-08-25
Degerfors
Tegslund
5214
Jakobsson
Nils
1777-08-12
Umeå lands
Strömslund
5215
Jakobsson
Nils
1775-05-07
Umeå lands
Botsmark
5216
Jakobsson
Nils
1815-10-12
Umeå lands
Stöcksjö
5217
Jakobsson
Nils
1772-02-21
Nysätra
Flarken
5218
Jakobsson
Nils
1872-11-28
Vännäs
Hällfors
5219
Jakobsson
Nils
1915-10-13
Sävar
Ytterstmark
5220
Jakobsson
Nils
1821-05-20
Umeå lands
Stöcksjö
5221
Jakobsson
Nils
1901-07-07
Sävar
Ytterstmark
5222
Jakobsson
Nils
1783
Umeå lands?
Österteg?
5223
Jakobsson
Nils
1821-08-17
Umeå lands
Brattby
5224
Jakobsson
Nils
1782-02-07
Umeå lands
Botsmark
5225
Jakobsson
Nils
1774-03-11
Umeå lands
Sävar
5226
Jakobsson
Nils
1915-02-24
Dorotea
Mårdsjö
5227
Jakobsson
Nils
1831-05-27
Bodum
Flyn
5228
Jakobsson
Nils
1777-08-22
Lövånger
Böle
5229
Jakobsson
Nils
1781-01-09
Nysätra
Gumbodabäcken
5230
Jakobsson
Nils
1830-10-11
Åsele
Noret
5231
Jakobsson
Nils
1853-09-20
Degerfors
Tegsnäset
5232
Jakobsson
Nils
1844-06-22
Degerfors
Rödå
5233
Jakobsson
Nils
1779-01-17
Lycksele
Ran
5234
Jakobsson
Nils
1823-10-01
Sävar
Sävar
5235
Jakobsson
Nils
1871-04-15
Anundsjö
Risbäck
5236
Jakobsson
Nils
1836-03-01
Junsele
Bölen
5237
Jakobsson
Nils
1878-03-13
Degerfors
Granön
5238
Jakobsson
Nils
1844-07-21
Bygdeå
Ultervattnet
5239
Jakobsson
Nils
1811-04-07
Umeå lands
Nyby
5240
Jakobsson
Nils
1858-12-16
Umeå lands
Brattåker
5241
Jakobsson
Nils
1776-09-23
Skellefteå lands
Innervik
5242
Jakobsson
Nils Ader Ossian
1872-06-10
Lycksele
Rusksele
5243
Jakobsson
Nils Agaton
1865-10-25
Bjurholm
Nylunda
5244
Jakobsson
Nils Albert
1876-04-24
Åsele
Lövnäs
5245
Jakobsson
Nils Alvar
1901-08-05
Lövånger
Hötjärn
5246
Jakobsson
Nils Alvar
1913-03-10
Degerfors
Granön
5247
Jakobsson
Nils Anders
1853-11-05
Junsele
Övra
5248
Jakobsson
Nils Anders
1863-12-25
Junsele
Vallen
5249
Jakobsson
Nils Anshelm
1874-06-07
Lycksele
Knaften
5250
Jakobsson
Nils Anton
1885-03-24
Nysätra
Hertsånger
5251
Jakobsson
Nils Anund Folke
1907-11-17
Trehörningsjö
Kantsjö
5252
Jakobsson
Nils Arvid
1882-01-25
Degerfors
Granön
5253
Jakobsson
Nils August
1870-01-10
Nordmaling
Aspeå
5254
Jakobsson
Nils August
1833-12-06
Lycksele
Sjönäs
5255
Jakobsson
Nils August
1845-01-03
Sävar
Botsmark
5256
Jakobsson
Nils August
1872-06-10
Degerfors
Tegsnäset
5257
Jakobsson
Nils August
1877-09-24
Lycksele
Knaften
5258
Jakobsson
Nils August
1874-04-24
Ström
Lövberga
5259
Jakobsson
Nils Axel Göran
1948-01-12
Trehörningsjö
Trehörningsjö
5260
Jakobsson
Nils Birger
1925-10-19
Junsele
Vällingberget
5261
Jakobsson
Nils Börje
1926-08-18
Örträsk
Örträsk
5262
Jakobsson
Nils Efraim
1815-07-31
Lövånger
Vallen
5263
Jakobsson
Nils Einar
1902-04-13
Nordmaling
Aspeå
5264
Jakobsson
Nils Elof
1911-06-11
Degerfors
Rödå
5265
Jakobsson
Nils Emanuel
1913-10-09
Bygdeå
Ultervattnet
5266
Jakobsson
Nils Emil
1908-11-14
Bygdeå
Ultervattnet
5267
Jakobsson
Nils Erik
1810-12-15
Umeå lands
Djäkneböle
5268
Jakobsson
Nils Erik
1860-10-24
Edsele
Utanede
5269
Jakobsson
Nils Erik Gunnar
1911-03-14
Åsele
Överrissjö
5270
Jakobsson
Nils Evert
1931-03-10
Umeå lands
Stöcksjö
5271
Jakobsson
Nils Ferdinand
1888-05-05
Ljustorp
Åsäng
5272
Jakobsson
Nils Ferdinand
1911-02-20
Nordmaling
Brattfors
5273
Jakobsson
Nils Forian
1877-10-08
Norsjö
Hemmingen
5274
Jakobsson
Nils Fredrik
1871-01-09
Bygdeå
Alkvittern
5275
Jakobsson
Nils Fredrik
1809-08-08
Degerfors
Åmsele
5276
Jakobsson
Nils Fritjof
1846-04-03
Dorotea
Mårdsjö
5277
Jakobsson
Nils Georg
1925-08-04
Tärna
Joesjö
5278
Jakobsson
Nils Gunnar
1926-02-17
Nordmaling
Örsbäck
5279
Jakobsson
Nils Gustaf
1840-02-10
Lövånger
Hökmark
5280
Jakobsson
Nils Gustav
1918-05-15
Bjurholm
Karlsbäck
5281
Jakobsson
Nils Gustav
1877-03-19
Nordmaling
Nordsjö
5282
Jakobsson
Nils Gustav
1876-01-25
Nordmaling
Nordsjö
5283
Jakobsson
Nils Gustav Lennart
1932-03-23
Nordmaling
Hörnsjö
5284
Jakobsson
Nils Göran Andre
1974-04-02
Umeå lands
Umeå lands
5285
Jakobsson
Nils Halvar
1912-10-10
Bygdeå
Legdeå
5286
Jakobsson
Nils Harald
1927-10-07
Nordmaling
Ledusjö
5287
Jakobsson
Nils Hjalmar
1898-05-28
Degerfors
Aborrtjärn
5288
Jakobsson
Nils Hjalmar
1890-05-31
Junsele
Vällingberget
5289
Jakobsson
Nils Hjalmar
1877-07-14
Åsele
Lövnäs
5290
Jakobsson
Nils Holger Alexander
1910-10-25
Norsjö
Brunäsudden
5291
Jakobsson
Nils Ingvar
1920-04-25
Nysätra
Brände
5292
Jakobsson
Nils Jack Håkan
1922-01-28
Dorotea
Lajksjö
5293
Jakobsson
Nils Jakob
1826-04-10
Fredrika
Bredträsk
5294
Jakobsson
Nils Jakob
1857-05-10
Anundsjö
Västergensjö
5295
Jakobsson
Nils Jakob
1805-02-28
Lycksele
Bastuträsk
5296
Jakobsson
Nils Jakob
1864-03-11
Bygdeå
Slyberget
5297
Jakobsson
Nils Jakob
1795-04-19
Bygdeå
Dalkarlså
5298
Jakobsson
Nils Jakob
1856-07-18
Bygdeå
Kullholm
5299
Jakobsson
Nils Jakob
1836-04-01
Anundsjö
Kläppsjö
5300
Jakobsson
Nils Jakob
1825-04-05
Sävar
Sävar
5301
Jakobsson
Nils Jakob
1832-01-03
Nysätra
Flarken
5302
Jakobsson
Nils Jakob
1846-03-22
Burträsk
Ljusvattnet
5303
Jakobsson
Nils Jerker
1934-06-12
Vilhelmina
Heligfjäll
5304
Jakobsson
Nils Johan
1803-02-10
Degerfors
Hjuken
5305
Jakobsson
Nils Johan
1865-03-07
Nordmaling
Aspeå
5306
Jakobsson
Nils Johan
1839-03-19
Nordmaling
Bredvik
5307
Jakobsson
Nils Johan
1801-04-26
Skellefteå lands
Bjurån
5308
Jakobsson
Nils Johan
1889-10-30
Umeå lands
Djupvik
5309
Jakobsson
Nils Johan
1800-02-13
Lövånger
Svarttjärn
5310
Jakobsson
Nils Johan
1824-11-14
Umeå lands
Kassjö
5311
Jakobsson
Nils Johan
1855-10-04
Åsele
Gafsele
5312
Jakobsson
Nils Johan
1848-12-26
Skellefteå lands
Finnträsk
5313
Jakobsson
Nils Johan
1837-08-23
Burträsk
Söderby
5314
Jakobsson
Nils Leonard
1874-09-26
Bygdeå
Ultervattnet
5315
Jakobsson
Nils Olof
1854-12-18
Nätra
Norrsvedje
5316
Jakobsson
Nils Olof
1932-11-11
Nordmaling
Torrböle
5317
Jakobsson
Nils Olof Sixten
1927-10-06
Nordmaling
Gräsmyr
5318
Jakobsson
Nils Oskar
1917-12-01
Anundsjö
Skalmsjö
5319
Jakobsson
Nils Oskar
1878-05-22
Mo
Skortsjö
5320
Jakobsson
Nils Oskar
1886-10-12
Nordmaling
Gräsmyr
5321
Jakobsson
Nils Peter
1865-05-06
Lövånger
Kräkånger
5322
Jakobsson
Nils Petter
1797-01-29
Burträsk
Villvattnet
5323
Jakobsson
Nils Petter
1807-05-27
Degerfors
Rödängsberget
5324
Jakobsson
Nils Petter
1841-01-27
Jokkmokk
Jokkmokk
5325
Jakobsson
Nils Petter
1832-01-26
Nordmaling
Ledusjö
5326
Jakobsson
Nils Petter
1794-08-16
Burträsk
Hössjöälv
5327
Jakobsson
Nils Petter
1806-08-26
Burträsk
Långträsk
5328
Jakobsson
Nils Petter
1789-08-27
Umeå lands
Tavelsjö
5329
Jakobsson
Nils Petter
1793-01-15
Umeå lands
Botsmark
5330
Jakobsson
Nils Petter
1818-02-02
Umeå lands
Stöcksjö
5331
Jakobsson
Nils Petter
1800-01-24
Umeå lands
Mickelsträsk
5332
Jakobsson
Nils Petter
1845-04-03
Dorotea
Krokå
5333
Jakobsson
Nils Petter
1831-07-12
Överkalix
Heden
5334
Jakobsson
Nils Petter
1820-07-10
Burträsk
Svarttjärn
5335
Jakobsson
Nils Petter
1833-05-17
Sävar
Sävar by
5336
Jakobsson
Nils Robert
1875-06-07
Nysätra
Flarken
5337
Jakobsson
Nils Rubert Olaus
1923-11-18
Degerfors
Tegsnäs
5338
Jakobsson
Nils Rudolf Birger
1926-08-27
Bjurholm
Högås
5339
Jakobsson
Nils Rune Ingvar
1925-03-23
Vännäs
Kallhögen
5340
Jakobsson
Nils Samuel
1818-11-03
Umeå lands
Sävar
5341
Jakobsson
Nils Sture
1922-07-26
Degerfors
Hjuken
5342
Jakobsson
Nils Torgny
1909-12-05
Dorotea
Lajksjö
5343
Jakobsson
Nils Torvald
1901-11-23
Robertsfors
Robertsfors
5344
Jakobsson
Nils Villiam
1904-11-16
Bygdeå
Ultervattnet
5345
Jakobsson
Nils Åke Lennart
1954-07-05
Hörnefors
Hörnefors
5346
Jakobsson
Nils Östen
1927-08-26
Holmsund
Djupvik
5347
Jakobsson
Olga
1915-03-19
Gideå
Flärke
5348
Jakobsson
Olga Alexandra
1900-02-16
Burträsk
Bygdeträsk
5349
Jakobsson
Olga Alexandra
1891-05-08
Degerfors
Hjuken
5350
Jakobsson
Olga Desideria
1892-12-12
Nordmaling
Hyngelsböle
5351
Jakobsson
Olga Elisabet
1897-04-07
Dorotea
Lajksjö
5352
Jakobsson
Olga Kristina
1896-06-16
Lycksele
Ruskträsk
5353
Jakobsson
Olga Linnea
1902-04-03
Degerfors
Hjuken
5354
Jakobsson
Olga Napola
1898-12-29
Nordmaling
Lögdeå
5355
Jakobsson
Olga Viktoria
1922-05-22
Norsjö
Sörbyn
5356
Jakobsson
Olof
1842-03-08
Degerfors
Granö
5357
Jakobsson
Olof
1795-07-30
Björna
Hundsjö
5358
Jakobsson
Olof
1826-07-28
Lycksele
Hornmyr
5359
Jakobsson
Olof
1784-04-15
Nysätra
Flarken
5360
Jakobsson
Olof
1839-10-28
Vännäs
Jämtböle
5361
Jakobsson
Olof
1823-05-17
Bjurholm
Brännland
5362
Jakobsson
Olof
1776-03-15
Burträsk
Bodbyn
5363
Jakobsson
Olof
1854-05-26
Gideå
Flärke
5364
Jakobsson
Olof
1795-02-19
Degerfors
Hjuken
5365
Jakobsson
Olof
1840-04-18
Degerfors
Kamsjön
5366
Jakobsson
Olof
1811-07-20
Umeå lands
Röbäck
5367
Jakobsson
Olof
1858-03-09
Skellefteå lands
Medle
5368
Jakobsson
Olof
1834-06-11
Umeå lands
Röbäck
5369
Jakobsson
Olof
1822-08-19
Umeå lands
Klabböle
5370
Jakobsson
Olof
1825-04-25
Umeå lands
Klabböle
5371
Jakobsson
Olof
1773-02-23
Nordmaling
Brattfors
5372
Jakobsson
Olof
1815-09-24
Nordmaling
Aspeå
5373
Jakobsson
Olof
1786-12-01
Nordmaling
Olofsfors
5374
Jakobsson
Olof
1833-08-19
Nordmaling
Gräsmyr
5375
Jakobsson
Olof
1833-02-15
Grundsunda
Finna
5376
Jakobsson
Olof
1819-06-09
Nordmaling
Hummelholm
5377
Jakobsson
Olof
1859-11-26
Nordmaling
Örsbäck
5378
Jakobsson
Olof
1806-06-25
Nordmaling
Djupsjö
5379
Jakobsson
Olof
1770-01-05
Grundsunda
Finna
5380
Jakobsson
Olof
1799-11-28
Nordmaling
Örsbäck
5381
Jakobsson
Olof
1801-04-17
Arnäs
Nordsjön
5382
Jakobsson
Olof
1808-04-16
Nordmaling
Aspeå
5383
Jakobsson
Olof
1774-10-06
Nordmaling
Levar
5384
Jakobsson
Olof
1813-03-27
Nordmaling
Ledusjö
5385
Jakobsson
Olof
1847-09-24
Nordmaling
Gräsmyr
5386
Jakobsson
Olof
1871-11-17
Grundsunda
Gideåbacka
5387
Jakobsson
Olof
1775-04-06
Arnäs
Långvattnet
5388
Jakobsson
Olof
1798-02-07
Skellefteå lands
Rönnbäcken
5389
Jakobsson
Olof
1805-02-09
Anundsjö
Grundtjärn
5390
Jakobsson
Olof
1858-03-26
Anundsjö
Fälltjäl
5391
Jakobsson
Olof
1775-10-20
Ådals Liden
Näsåker
5392
Jakobsson
Olof
1867-08-08
Skorped
Ottmyran
5393
Jakobsson
Olof
1874-05-08
Mo
Skortsjö 1
5394
Jakobsson
Olof
1806-05-09
Anundsjö
Grundtjärn
5395
Jakobsson
Olof
1779-10-19
Skellefteå lands
Falmark
5396
Jakobsson
Olof
1795-08-23
Skellefteå lands
falmark
5397
Jakobsson
Olof
1890 cirka
Umeå lands
Innertavle
5398
Jakobsson
Olof
1785-10-18
Skellefteå lands
Rönnbäcken
5399
Jakobsson
Olof
1874-10-18
Vännäs
Fällfors
5400
Jakobsson
Olof
1800-01-05
Burträsk
Villvattnet
5401
Jakobsson
Olof
1796-09-24
Burträsk
Tallträsk
5402
Jakobsson
Olof
1802-12-26
Umeå lands
Umeå lands
5403
Jakobsson
Olof
1823-05-07
Bygdeå
Bjänsjön
5404
Jakobsson
Olof
1807-01-30
Lövånger
Svarttjärn
5405
Jakobsson
Olof
1800-02-19
Burträsk
Åbyn
5406
Jakobsson
Olof
1819
Bygdeå
Bjänsjön
5407
Jakobsson
Olof
1828-03-07
Burträsk
Andersvattnet
5408
Jakobsson
Olof
1831-01-17
Gideå
Långvattnet
5409
Jakobsson
Olof
1831-12-13
Bjurholm
Brännland
5410
Jakobsson
Olof
1865-05-05
Nordmaling
Sunnansjö
5411
Jakobsson
Olof
1776-12-03
Umeå lands
Klabböle
5412
Jakobsson
Olof
1774-09-15
Nordmaling
Brattfors
5413
Jakobsson
Olof
1792
Nordmaling
Vitvattnet
5414
Jakobsson
Olof
1800-09-22
Nordmaling
Ledusjö
5415
Jakobsson
Olof
1787-02-25
Lövånger
Svarttjärn
5416
Jakobsson
Olof
1803-07-08
Skorped
Lövsjön
5417
Jakobsson
Olof
1780-01-19
Skellefteå lands
Kvavisträsk
5418
Jakobsson
Olof
1835-05-02
Vännäs
Spöland
5419
Jakobsson
Olof
1822-12-04
Umeå lands
Hössjö
5420
Jakobsson
Olof
1899-09-06
Anundsjö
Rödsand
5421
Jakobsson
Olof
1821-08-30
Själevad
Skortsjö
5422
Jakobsson
Olof
1814-06-04
Sidensjö
Hämra
5423
Jakobsson
Olof
1803
Nätra
Nätra
5424
Jakobsson
Olof
1801-12-01
Bygdeå
Sjulsmark
5425
Jakobsson
Olof
1780-04-01
Degerfors
Degerfors
5426
Jakobsson
Olof
1822-02-10
Anundsjö
Mellansel
5427
Jakobsson
Olof
1805-04-17
Bygdeå
Åkullsjön
5428
Jakobsson
Olof
1869-12-17
Umeå lands
Västteg
5429
Jakobsson
Olof
1782-08-04
Umeå lands
Stöcke
5430
Jakobsson
Olof
1795-10-07
Själevad
Hörnett
5431
Jakobsson
Olof
1771-09-08
Umeå lands
Klabböle
5432
Jakobsson
Olof
1828-02-05
Umeå lands
Stöcksjö
5433
Jakobsson
Olof
1871-08-05
Sävar
Ytterstmark
5434
Jakobsson
Olof
1771-02-17
Umeå lands
Täfteå
5435
Jakobsson
Olof
1785-09-03
Umeå lands
Sävar
5436
Jakobsson
Olof
1775-03-20
Umeå lands
Håkmark
5437
Jakobsson
Olof
1815-10-17
Degerfors
Ekorrsele
5438
Jakobsson
Olof
1790-08-27
Umeå lands
Innertavle
5439
Jakobsson
Olof
1814-09-13
Umeå lands
Innertavle
5440
Jakobsson
Olof
1872-11-28
Vännäs
Hällfors
5441
Jakobsson
Olof
1809-03-13
Frostviken
Kilen
5442
Jakobsson
Olof
1830-12-21
Själevad
Nordanås
5443
Jakobsson
Olof
1908-07-11
Tåsjö
Brattbäcken
5444
Jakobsson
Olof
1848-09-04
Degerfors
Rödå
5445
Jakobsson
Olof
1774-06-03
Själevad
Översjäla
5446
Jakobsson
Olof
1783-10-13
Nysätra
Gumboda
5447
Jakobsson
Olof
1775-05-09
Själevad
Översjäla
5448
Jakobsson
Olof
1851-12-20
Björna
Gideå
5449
Jakobsson
Olof
1833-12-16
Nysätra
Flarken
5450
Jakobsson
Olof
1877-03-12
Bygdeå
Korssjön
5451
Jakobsson
Olof
1857-04-24
Norsjö
Lillholmträsk
5452
Jakobsson
Olof
1850 cirka
Ås
ÅS
5453
Jakobsson
Olof
1832-03-06
Skellefteå lands
Stavaträsk
5454
Jakobsson
Olof
1820
Nätra
Gärden
5455
Jakobsson
Olof
1845-06-04
Själevad
Österalnäs
5456
Jakobsson
Olof Adolf
1858-04-24
Bjurholm
Balfors
5457
Jakobsson
Olof Adolf
1848-03-26
Umeå lands
Innertavle
5458
Jakobsson
Olof Albert
1881-01-28
Vilhelmina
Skansholm
5459
Jakobsson
Olof Albert
1877-07-19
Åsele
Borgsjö
5460
Jakobsson
Olof Alfred
1892-05-14
Nordmaling
Stenberg
5461
Jakobsson
Olof Alfred
1885-03-24
Degerfors
Granön
5462
Jakobsson
Olof Alfred
1896-07-20
Nordmaling
Hörnsjö
5463
Jakobsson
Olof Anton
1864-02-10
Nysätra
Flarken
5464
Jakobsson
Olof Anton
1853-12-01
Degerfors
Storsävarträsk
5465
Jakobsson
Olof Anton
1836-08-27
Umeå lands
Täfteå
5466
Jakobsson
Olof Artur
1905-07-29
Nordmaling
Håknäs
5467
Jakobsson
Olof Artur Emanuel
1885-04-16
Jörn
Älgträsk
5468
Jakobsson
Olof Arvid
1886-03-11
Degerfors
Bjursele
5469
Jakobsson
Olof Arvid
1886-07-28
Bygdeå
Norum
5470
Jakobsson
Olof August
1885-10-10
Bjurholm
Högås
5471
Jakobsson
Olof August
1865-08-07
Nysätra
Flarken
5472
Jakobsson
Olof Axel
1886-03-07
Norsjö
Risliden
5473
Jakobsson
Olof Axel
1883-01-27
Bjurholm
Balsjö
5474
Jakobsson
Olof Axel
1923-11-12
Umeå lands
Innertavle
5475
Jakobsson
Olof Bernhard
1902-08-02
Holmsund
Holmsund
5476
Jakobsson
Olof Daniel
1860-01-14
Skellefteå lands
Finnträsk
5477
Jakobsson
Olof Edvard
1883-11-27
Nordmaling
Gräsmyr
5478
Jakobsson
Olof Edvard
1875-07-30
Sävar
Botsmark
5479
Jakobsson
Olof Edvard
1831-05-01
Arvidsjaur
Mörttjärn
5480
Jakobsson
Olof Edvard Lennart
1912-05-24
Holmsund
Holmsund
5481
Jakobsson
Olof Edvin
1892-12-25
Norsjö
Norrbrännan
5482
Jakobsson
Olof Fredrik
1824-09-03
Bygdeå
Bjänsjön
5483
Jakobsson
Olof Fridolf
1875-12-12
Grundsunda
Gideåbacka
5484
Jakobsson
Olof Gunnar
1930-07-04
Trehörningsjö
Kantsjö
5485
Jakobsson
Olof Gunnar
1890-07-20
Nordmaling
Klöse
5486
Jakobsson
Olof Gustav
1851-12-21
Stensele
Skarvsjö
5487
Jakobsson
Olof Gustav
1864-03-11
Bygdeå
Slybeget
5488
Jakobsson
Olof Harry Martin
1927-01-10
Nordmaling
Stenberg
5489
Jakobsson
Olof Helmer
1898-03-28
Nordmaling
Torrböle
5490
Jakobsson
Olof Hilding
1915-01-21
Anundsjö
Solberg
5491
Jakobsson
Olof Hilmer
1898-01-06
Bjurholm
Häggnäs
5492
Jakobsson
Olof Hjalmar
1918-02-27
Anundsjö
Järvberget
5493
Jakobsson
Olof Holger
1909-09-14
Nordmaling
Ledusjö
5494
Jakobsson
Olof Holger
1916-12-22
Nordmaling
Gräsmyr
5495
Jakobsson
Olof Hugo
1900-09-16
Bygdeå
Sjulsmark
5496
Jakobsson
Olof Hugo
1907-02-20
Bygdeå
Sjulsmark
5497
Jakobsson
Olof Jakob Herbert
1919-05-28
Norsjö
Risliden
5498
Jakobsson
Olof Magnus
1906-08-19
Nysätra
Grimsmark
5499
Jakobsson
Olof Oskar
1884-05-05
Anundsjö
Solberg
5500
Jakobsson
Olof Oskar
1855-04-20
Åsele
Solberg
5501
Jakobsson
Olof Oskar
1918-07-31
Anundsjö
Grubbe
5502
Jakobsson
Olof Oskar
1889-01-14
Umeå lands
Innertavle
5503
Jakobsson
Olof Petter
1830-12-18
Umeå lands
Västerteg
5504
Jakobsson
Olof Petter
1854-03-13
Åsele
Storsjö
5505
Jakobsson
Olof Petter
1861-05-08
Bjurholm
Sörfors
5506
Jakobsson
Olof Petter
1833-02-21
Nordmaling
Högliden
5507
Jakobsson
Olof Petter
1877-04-07
Degerfors
Nyåkertjärn
5508
Jakobsson
Olof Petter
1800-02-09
Bygdeå
Dalkarlså
5509
Jakobsson
Olof Signar
1916-05-26
Örträsk
5510
Jakobsson
Olof Tage
1936-09-22
Nordmaling
Torrböle
5511
Jakobsson
Olof Vesten
1926-04-01
Åsele
Lövnäs
5512
Jakobsson
Olof Vilhelm
1903-12-14
Tärna
Joesjö
5513
Jakobsson
Olov Petter Nordlander
1847-03-11
Edsele
Utanede
5514
Jakobsson
Oskar
1911-09-24
Nordmaling
Levar
5515
Jakobsson
Oskar Einar
1910-03-23
Lycksele
Öravan
5516
Jakobsson
Oskar Evert
1895-07-18
Umeå lands
Stöcksjö
5517
Jakobsson
Oskar Gustaf Albert
1935-09-04
Kalvträsk
Talliden
5518
Jakobsson
Oskar Leander
1907-12-01
Nysätra
Grimsmark
5519
Jakobsson
Oskar Manfred
1882-08-26
Degerfors
Bjursele
5520
Jakobsson
Oskar Martina
1920-04-23
Umeå lands
Böleå
5521
Jakobsson
Oskar Olaus
1901-12-01
Nordmaling
Lögdeå
5522
Jakobsson
Oskar Rudolf
1877-03-25
Lycksele
Yppersta
5523
Jakobsson
Oskar Vilhelm
1860-10-05
Degerfors
Aborrtjärn
5524
Jakobsson
Oskar Yngve
1928-02-18
Norsjö
Risliden
5525
Jakobsson
Ossian Adolf
1912-04-24
Anundsjö
Tjäl
5526
Jakobsson
Ossian Emanuel
1885-07-02
Holmsund
Holmsund
5527
Jakobsson
Otto
1909-04-25
Örträsk
Örträsk
5528
Jakobsson
Otto Fabian
1899-08-20
Örträsk
Örträsk
5529
Jakobsson
Otto Folke
1927-06-11
Bjurholm
Nordansjö
5530
Jakobsson
Otto Gunnar
1913-03-03
Vännäs
Tväråbäck
5531
Jakobsson
Otto Nikodemus
1893-06-01
Degerfors
Degerfors
5532
Jakobsson
Otto Teofron
1885-04-10
Degerfors
Tegsnäset
5533
Jakobsson
Otto Villiam
1908-04-21
Nordmaling
Lögdeå
5534
Jakobsson
Ove Kjell Ragnar
1941-06-02
Umeå lands
Västerteg
5535
Jakobsson
Paul Ivan
1925-09-14
Dorotea
Avaträsk
5536
Jakobsson
Paul Sigvard
1926-02-20
Lycksele
Rusksele
5537
Jakobsson
Paul Sigvard
1909-07-05
Degerfors
Tegsnäset
5538
Jakobsson
Per
1780-10-14
Burträsk
Svarttjärn
5539
Jakobsson
Per
1805-06-13
Burträsk
Tallträsk
5540
Jakobsson
Per
1810-08-14
Bjurholm
Balsjö
5541
Jakobsson
Per
1822-04-08
Lycksele
Nyby
5542
Jakobsson
Per
1823-11-03
Björna
Kärrsjö
5543
Jakobsson
Per
1785
Umeå lands
Stöcke
5544
Jakobsson
Per
1795-08-06
Umeå lands
Tavelsjö
5545
Jakobsson
Per
1799-06-22
Umeå lands
Skivsjön
5546
Jakobsson
Per
1772-10-03
Umeå lands
Röbäck
5547
Jakobsson
Per
1792-04-18
Burträsk
Åbyn
5548
Jakobsson
Per
1807-01-13
Degerfors
Hjuken
5549
Jakobsson
Per
1819-10-02
Umeå lands
Berg
5550
Jakobsson
Per
1820-10-12
Gideå
Flärke
5551
Jakobsson
Per
1814-03-14
Degerfors
Degerfors
5552
Jakobsson
Per
1820-04-28
Degerfors
Degerfors
5553
Jakobsson
Per
1821-07-06
Degerfors
Degerfors
5554
Jakobsson
Per
1802-09-01
Anundsjö
Åbosjön
5555
Jakobsson
Per
1827-04-27
Skellefteå lands
Petikträsk
5556
Jakobsson
Per
1795-09-06
Skellefteå lands
Furunäs
5557
Jakobsson
Per
1783-03-02
Skellefteå lands
Storträsk
5558
Jakobsson
Per
1855-03-16
Skellefteå lands
Medle
5559
Jakobsson
Per
1863-12-15
Ström
Alavattnnet
5560
Jakobsson
Per
1869-03-12
Nordmaling
Lögdeå
5561
Jakobsson
Per
1780-11-01
Grundsunda
Finna
5562
Jakobsson
Per
1810-06-18
Nordmaling
Ledusjö
5563
Jakobsson
Per
1806-02-09
Nordmaling
Aspeå
5564
Jakobsson
Per
1814-12-08
Grundsunda
Nyland
5565
Jakobsson
Per
1801-09-25
Grundsunda
Flärke
5566
Jakobsson
Per
1790-03-04
Nordmaling
Ottervattnet
5567
Jakobsson
Per
1814-11-16
Nordmaling
Norrbyn
5568
Jakobsson
Per
1797-08-04
Nordmaling
Norrbyn
5569
Jakobsson
Per
1821-07-27
Bjurholm
Balsjö
5570
Jakobsson
Per
1796-07-14
Nordmaling
Örsbäck
5571
Jakobsson
Per
1776-02-04
Nordmaling
Mullsjö
5572
Jakobsson
Per
1837-07-03
Grundsunda
Könsa
5573
Jakobsson
Per
1790-04-13
Nordmaling
Hyngelsböle
5574
Jakobsson
Per
1871-07-07
Nordmaling
Aspeå
5575
Jakobsson
Per
1815-04-28
Grundsunda
Utås
5576
Jakobsson
Per
1830-06-06
Bjurholm
Näsmark
5577
Jakobsson
Per
1844-01-20
Grundsunda
Gideåbacka
5578
Jakobsson
Per
1786-06-22
Själevad
Mörtsjö
5579
Jakobsson
Per
1847-09-03
Vännäs
Spöland
5580
Jakobsson
Per
1847-09-03
Vännäs
Spöland
5581
Jakobsson
Per
1808
Norge
Vefsen
5582
Jakobsson
Per
1900-01-06
Degerfors
Åttonträsk
5583
Jakobsson
Per
1879-02-10
Degerfors
Bjurfors
5584
Jakobsson
Per
1793-11-21
Själevad
Nordanås
5585
Jakobsson
Per
1858-06-16
Umeå lands
Stenvall
5586
Jakobsson
Per
1848-06-16
Umeå lands
Stenvall
5587
Jakobsson
Per
1852-02-12
Mo
Västerbacke
5588
Jakobsson
Per
1810-02-22
Själevad
Österbillsjö
5589
Jakobsson
Per
1818-12-15
Själevad
Österbillsjö
5590
Jakobsson
Per
1840-06-13
Själevad
Österbillsjö
5591
Jakobsson
Per
1895-01-18
Anundsjö
Kubbe
5592
Jakobsson
Per
1802-02-01
Anundsjö
Västergensjö
5593
Jakobsson
Per
1864-11-06
Anundsjö
Åbosjön
5594
Jakobsson
Per
1839-11-03
Anundsjö
Ödsbyn
5595
Jakobsson
Per
1856-10-08
Anundsjö
Grundtjärn
5596
Jakobsson
Per
1850-03-13
Anundsjö
Gammelgården
5597
Jakobsson
Per
1862-04-11
Mo
Skortsjö
5598
Jakobsson
Per
1865-08-11
Mo
Skortsjö
5599
Jakobsson
Per
1842-10-07
Vilhelmina
Skansholm
5600
Jakobsson
Per
1794
Själevad
Själand
5601
Jakobsson
Per
1863-01-26
Vännäs
Spöland
5602
Jakobsson
Per
1792-01-05
Skellefteå lands
Varuträsk
5603
Jakobsson
Per
1821-10-24
Skellefteå lands
Klutmark
5604
Jakobsson
Per
1866-03-31
Umeå lands
Tavelsjö
5605
Jakobsson
Per
1779
Åsele
Tjärn
5606
Jakobsson
Per
1873-06-29
Umeå lands
Hörnefors
5607
Jakobsson
Per
1805
Burträsk
Bygdsiljum
5608
Jakobsson
Per
1797-12-03
Bygdeå
Sjulsmark
5609
Jakobsson
Per
1808-04-15
Umeå lands
Sörmjöle
5610
Jakobsson
Per
1796-10-09
Degerfors
Granön
5611
Jakobsson
Per
1862-11-24
Bjurholm
Slätmark
5612
Jakobsson
Per
1811-05-13
Nordmaling
Hyngelsböle
5613
Jakobsson
Per
1798
Björna
Hundsjö
5614
Jakobsson
Per
1858-11-05
Nordmaling
Sunnansjö
5615
Jakobsson
Per
1780-01-19
Skellefteå lands
Kvavisträsk
5616
Jakobsson
Per
1840-09-29
Vännäs
Västerselet
5617
Jakobsson
Per
1824-03-12
Umeå lands
Hössjö
5618
Jakobsson
Per
1852-09-22
Umeå lands
Tavelsjö
5619
Jakobsson
Per
1860-07-16
Degerfors
Ottonträsk
5620
Jakobsson
Per
1873-11-20
Degerfors
Tegsnäset
5621
Jakobsson
Per
1874-12-25
Degerfors
Tegsnäset
5622
Jakobsson
Per
1857-08-01
Anundsjö
Åbosjön
5623
Jakobsson
Per
1851-04-26
Åsele
Solberg
5624
Jakobsson
Per
1871-04-09
Degerfors
Bastusele
5625
Jakobsson
Per
1793-05-24
Umeå lands
Tavelsjö
5626
Jakobsson
Per
1842-05-20
Mo
Flärke
5627
Jakobsson
Per
1803-05-10
Degerfors
Granön
5628
Jakobsson
Per
1793-01-14
Umeå lands
Ytterhiske
5629
Jakobsson
Per
1864-03-22
Degerfors
Stenliden
5630
Jakobsson
Per
1777-07-12
Själevad
Översjäla
5631
Jakobsson
Per
1791-01-26
Umeå lands
Västerhiske
5632
Jakobsson
Per
1843-07-19
Åsele
Långvattnet
5633
Jakobsson
Per
1803-11-07
Bygdeå
Åkullsjön
5634
Jakobsson
Per
1783
Åsele
Tellvattenslandet
5635
Jakobsson
Per
1792-10-14
Umeå lands
Lövön
5636
Jakobsson
Per
1824-02-10
Umeå lands
Stöcksjö
5637
Jakobsson
Per
1867-08-01
Vännäs
Hällfors
5638
Jakobsson
Per
1785-09-09
Umeå lands
Norrfors
5639
Jakobsson
Per
1805-07-21
Umeå lands
Hemmingsmark
5640
Jakobsson
Per
1804-05-29
Umeå lands
Hemmingsmark
5641
Jakobsson
Per
1801-03-07
Bygdeå
Sjulsmark
5642
Jakobsson
Per
1860-12-04
Björna
Hemling
5643
Jakobsson
Per
1789-09-20
Umeå lands
Sävar
5644
Jakobsson
Per
1839-02-15
Degerfors
Tegsnäset
5645
Jakobsson
Per
1779-07-08
Umeå lands
Degernäs
5646
Jakobsson
Per
1848-09-05
Degerfors
Granön
5647
Jakobsson
Per
1802-07-03
Själevad
Hörnett
5648
Jakobsson
Per
1834-03-18
Umeå lands
Sörmjöle
5649
Jakobsson
Per
1840-10-06
Bodum
Sundet
5650
Jakobsson
Per
1833-11-12
Bodum
Flyn
5651
Jakobsson
Per
1774-06-30
Junsele
Bölen
5652
Jakobsson
Per
1817-07-01
Alanäs
Havsnäs
5653
Jakobsson
Per
1773
Åsele
Torvsjö
5654
Jakobsson
Per
1842-11-02
Degerfors
Rödå
5655
Jakobsson
Per
1802-01-04
Junsele
Eden
5656
Jakobsson
Per
1853-01-23
Bygdeå
Ultervattnet
5657
Jakobsson
Per
1833-02-28
Burträsk
Andersvattnet
5658
Jakobsson
Per
1826-08-25
Umeå lands
Klabböle
5659
Jakobsson
Per
1832-08-19
Skellefteå lands
Hjoggböle
5660
Jakobsson
Per
1836-05-09
Bygdeå
Åkullsjön
5661
Jakobsson
Per
1784-12-03
Bygdeå
Överklinten
5662
Jakobsson
Per
1774-06-19
Nysätra
Brände
5663
Jakobsson
Per Albert
1888-07-31
Bjurholm
Strömsjöliden
5664
Jakobsson
Per Albin
1891-05-19
Anundsjö
Solberg
5665
Jakobsson
Per Alfred
1895-06-10
Anundsjö
Sörmesunda
5666
Jakobsson
Per Algot
1893-08-15
Robertsfors
Robertsfors
5667
Jakobsson
Per Amandus
1895-03-26
Anundsjö
Pengsjö
5668
Jakobsson
Per Anshelm
1899-07-27
Norsjö
Risliden
5669
Jakobsson
Per Anton
1862-02-25
Skellefteå lands
Västra Valliden
5670
Jakobsson
Per Anton
1879-03-17
Nordmaling
Nordsjö
5671
Jakobsson
Per Anton
1859-12-11
Umeå lands
Grisbacka
5672
Jakobsson
Per Anton
1830-06-29
Burträsk
Söderby
5673
Jakobsson
Per Anton
1874-09-18
Lycksele
Ajaur
5674
Jakobsson
Per Arne
1908-02-13
Lövånger
Mångbyn
5675
Jakobsson
Per August
1874-01-23
Bjurholm
Nordås
5676
Jakobsson
Per August
1878-09-14
Holmsund
Holmsund
5677
Jakobsson
Per August
1858-01-18
Bygdeå
Kullholm
5678
Jakobsson
Per August
1881-04-27
Sävar
Åland
5679
Jakobsson
Per Axel
1878-09-17
Nordmaling
Hyngelsböle
5680
Jakobsson
Per Edvard
1867-01-08
Arnäs
Överön
5681
Jakobsson
Per Edvin
1907-12-16
Mo
Skortsjö
5682
Jakobsson
Per Efraim
1832-07-24
Nordmaling
Ledusjö
5683
Jakobsson
Per Einar Eugen
1891-12-13
Nordmaling
Lögdeå
5684
Jakobsson
Per Elof
1871-07-08
Norsjö
Norrliden
5685
Jakobsson
Per Erik
1816-08-03
Fredrika
Grafsjö
5686
Jakobsson
Per Erik
1870-01-01
Trehörningsjö
Kantsjö
5687
Jakobsson
Per Erik
1868-05-19
Grundsunda
Grundsunda
5688
Jakobsson
Per Erik Anselm
1899-10-01
Ramsele
Ramsele
5689
Jakobsson
Per Fritz
1891-08-29
Vännäs
Vännäs
5690
Jakobsson
Per Gustav
1848-06-07
Degerfors
Storsävarträsk
5691
Jakobsson
Per Halvar
1897-09-08
Själevad
Domsjö
5692
Jakobsson
Per Jakob
1829-08-07
Grundsunda
Finna
5693
Jakobsson
Per Jakob
1801-04-28
Själevad
Själand
5694
Jakobsson
Per Jakob
1881-04-02
Vibyggerå
Germesta
5695
Jakobsson
Per Jakob
1827-12-07
Själevad
Billsta
5696
Jakobsson
Per Jakob Lennart
1925-11-18
Nordmaling
Levar
5697
Jakobsson
Per Joel
1899-09-26
Mo
Skortsjö 1
5698
Jakobsson
Per Johan
1835-07-07
Björna
Hundsjö
5699
Jakobsson
Per Leonard
1862-06-28
Grundsunda
Husums sågverk
5700
Jakobsson
Per Ludvig
1893-09-27
Mo
Mo
5701
Jakobsson
Per Magnus
1861-08-17
Åsele
Holmträsk
5702
Jakobsson
Per Mildur
1892-08-09
Lycksele
Vormträsk
5703
Jakobsson
Per Olof
1840-07-26
Lycksele
Örträsk
5704
Jakobsson
Per Olof
1872-04-06
Degerfors
Skivsjön
5705
Jakobsson
Per Olof
1843-11-01
Nordmaling
Gräsmyr
5706
Jakobsson
Per Olof
1856-05-02
Nordmaling
Levar
5707
Jakobsson
Per Olof
1859-09-07
Degerfors
Granåker
5708
Jakobsson
Per Olof
1861-03-14
Degerfors
Granåker
5709
Jakobsson
Per Olof
1814-05-04
Lycksele
Björksele
5710
Jakobsson
Per Olof
1843-12-12
Vilhelmina
Bäsksjö
5711
Jakobsson
Per Olof August Fridolf
1866-12-28
Lycksele
Rusksele
5712
Jakobsson
Per Olof Ossian
1873-08-10
Lycksele
Yppersta
5713
Jakobsson
Per Oskar
1877-02-18
Lycksele
Knaften
5714
Jakobsson
Per Rudolf
1888-11-24
Bjurholm
Nordansjö
5715
Jakobsson
Per Samuel
1816-02-06
Umeå lands
Degernäs
5716
Jakobsson
Per Valdemar
1922-02-10
Anundsjö
Risbäck
5717
Jakobsson
Per Valfrid
1867-04-08
Bygdeå
Korssjön
5718
Jakobsson
Per Viktor
1896-09-04
Rödön
Fanby
5719
Jakobsson
Per Vilhelm
1827
Grundsunda
Dombäcksmark
5720
Jakobsson
Per Vilhelm
1812-12-14
Umeå lands
Vännäs
5721
Jakobsson
Per Villiam
1936-04-01
Trehörningsjö
Kantsjö
5722
Jakobsson
Per Åke
1925-09-24
Trehörningsjö
Kantsjö
5723
Jakobsson
Petrus
1883-06-10
Vännäs
Ytterkolksele
5724
Jakobsson
Petrus
1870-04-25
Anundsjö
Fälltjäl
5725
Jakobsson
Petrus
1908-08-22
Sävar
Ytterstmark
5726
Jakobsson
Petrus Manfred
1895-01-05
Norsjö
Mårtensboda
5727
Jakobsson
Petter Arnold Augustin
1910-07-24
Umeå lands
Obbola
5728
Jakobsson
Petter Jonatan
1897-09-07
Vilhelmina
Vilhelmina
5729
Jakobsson
Petter Nikolaus
1895-04-24
Tärna
Joesjö
5730
Jakobsson
Pål
1827-11-07
Lycksele
Flakaträsk
5731
Jakobsson
Ragnar
1901-06-22
Umeå lands
Ön
5732
Jakobsson
Ragnar Antonius
1905-12-20
Nordmaling
Lögdeå
5733
Jakobsson
Ragnar Fritjof
1902-08-21
Burträsk
Ödesmark
5734
Jakobsson
Ragnar Olaus
1927-03-09
Tärna
Joesjö
5735
Jakobsson
Ragnar Villiam
1916-10-13
Degerfors
Tegsnäset
5736
Jakobsson
Ragnhild Elisabet
1921-11-25
Bjurholm
Slätmark
5737
Jakobsson
Ragnhild Laura
1909-06-29
Trehörningsjö
Kantsjö
5738
Jakobsson
Ragnhild Maria
1900-05-02
Bjurholm
Bjurholm
5739
Jakobsson
Ragnhild Viktoria
1900-07-13
Nordmaling
Lögdeå
5740
Jakobsson
Ragnhild Viola Cecilia
1937-06-28
Bjurholm
Balsjö
5741
Jakobsson
Rickard Benjamin
1927-03-09
Tärna
Joesjö
5742
Jakobsson
Rikard
1904-02-06
Bjurholm
Nylunda
5743
Jakobsson
Risto Anders
1927-02-27
Hörnefors
Norrbyskär
5744
Jakobsson
Robert Hilding
1902-06-06
Åsele
Åsele
5745
Jakobsson
Rolf Almar
1931-09-16
Umeå lands
Brattby
5746
Jakobsson
Rolf Elis
1923-02-03
Vännäs
Vännäs
5747
Jakobsson
Rolf Harry Axel
1932-04-17
Umeå stads
Umeå stads
5748
Jakobsson
Rolf Martin
1934-03-27
Nordmaling
Jansmark
5749
Jakobsson
Ruben Antonius
1894-07-11
Umeå lands
Hörnefors
5750
Jakobsson
Ruben Assar
1907-07-05
Bjurholm
Slätmark
5751
Jakobsson
Rubert Alexius
1903-02-08
Degerfors
Degerfors
5752
Jakobsson
Rudolf
1908-03-18
Vännäs
Björnlandsbäck
5753
Jakobsson
Rune Erland
1930-10-12
Bjurholm
Sjönäs
5754
Jakobsson
Rune Sören
1928-01-24
Degerfors
Hjuken
5755
Jakobsson
Runo Östen
1906-11-20
Vilhelmina
Vilhelmina
5756
Jakobsson
Rut
1920-05-27
Bjurholm
Högås
5757
Jakobsson
Rut
1890-10-11
Timrå
Östrand
5758
Jakobsson
Rut Alfrida
1918-12-30
Dorotea
Måntorp
5759
Jakobsson
Rut Ann Katrina
1952-11-08
Nordmaling
Nordmaling
5760
Jakobsson
Rut Astrid
1923-03-31
Vännäs
Mosjö
5761
Jakobsson
Rut Astrid
1905-12-20
Själevad
Domsjö
5762
Jakobsson
Rut Astrid Margareta
1943-06-07
Umeå lands
Baggböle
5763
Jakobsson
Rut Augusta
1910-08-10
Bygdeå
Sandåsen
5764
Jakobsson
Rut Dagmar
1912-05-02
Nordmaling
Aspeå
5765
Jakobsson
Rut Dagmar
1903-07-15
Nordmaling
Hörnsjö
5766
Jakobsson
Rut Eleonora
1910-05-13
Degerfors
Granön
5767
Jakobsson
Rut Elsa Akvilina
1923-06-23
Dorotea
Lajksjö
5768
Jakobsson
Rut Frideborg
1915-11-05
Bjurholm
Öreström
5769
Jakobsson
Rut Gärdis Eleonora
1920-01-23
Degerfors
Granön
5770
Jakobsson
Rut Hulda Sofia
1907-08-09
Vännäs
Ytterkoksele
5771
Jakobsson
Rut Ingegerd
1926-02-04
Åsele
Holmträsk
5772
Jakobsson
Rut Maria
1908-01-25
Nordmaling
Norrbyskär
5773
Jakobsson
Rut Maria
1918-10-17
Degerfors
Bastunäs
5774
Jakobsson
Rut Maria Matilda
1899-11-28
Bygdeå
Ultervattnet
5775
Jakobsson
Rut Marianne
1940-04-22
Burträsk
Haratjäln
5776
Jakobsson
Rut Marianne
1930-01-04
Bygdeå
Bobacken
5777
Jakobsson
Rut Syster Elis
1906-01-01
Vännäs
Hällfors
5778
Jakobsson
Rut Valborg
1916-04-06
Umeå lands
Västerbacka
5779
Jakobsson
Rut Valborg Adela
1929-07-20
Trehörningsjö
Nordsjö
5780
Jakobsson
Rut Viktoria
1906-03-12
Nordmaling
Stenberg
5781
Jakobsson
Ruth Elisabet
1928-11-12
Vilhelmina
Strömsele
5782
Jakobsson
Saga Augusta
1903-04-09
Nordmaling
Hyngelsböle
5783
Jakobsson
Saga Ingegärd
1915-07-27
Degerfors
Kussjön
5784
Jakobsson
Saga Matilda
1921-05-04
Lycksele
Rusksele
5785
Jakobsson
Salomon
1780-04-14
Själevad
Mörtsjö
5786
Jakobsson
Salomon
1813-06-13
Anundsjö
Kubbe
5787
Jakobsson
Salomon
1831-12-31
Anundsjö
Kubbe
5788
Jakobsson
Salomon
1821-08-17
Anundsjö
Kubbe
5789
Jakobsson
Salomon
1905-02-05
Anundsjö
Norrflärke
5790
Jakobsson
Salomon
1883-06-12
Anundsjö
Rödvattnet
5791
Jakobsson
Salomon
1845-11-02
Skellefteå lands
Finnträsk
5792
Jakobsson
Salomon
1774-02-04
Sidensjö
Mosjö
5793
Jakobsson
Salomon Bernhard
1870-08-24
Burträsk
Burträsk
5794
Jakobsson
Samuel
1881-04-02
Vibyggerå
Germesta
5795
Jakobsson
Samuel
1799-02-21
Själevad
Själand
5796
Jakobsson
Sanna Elisabet
1908-09-06
Nysätra
Nysätra
5797
Jakobsson
Sanny Maria
1885-12-06
Sävar
Tväråmark
5798
Jakobsson
Sanny Sofia Lovisa
1905-10-08
Vännäs
Vännäs
5799
Jakobsson
Sara Elisabet
1928-07-03
Nordmaling
Hörnsjö
5800
Jakobsson
Sara Josefina
1896-07-22
Sorsele
Arvidsjaur
5801
Jakobsson
Sara Maria
1904-08-03
Nysätra
Grimsmark
5802
Jakobsson
Sara Sofia
1875-01-01
Burträsk
Brännan
5803
Jakobsson
Selma Augusta
1885-12-07
Umeå lands
Kroksjö
5804
Jakobsson
Selma Fredrika
1878-03-21
Bygdeå
Kullholm
5805
Jakobsson
Selma Helena
1879-06-01
Vännäs
Vännäs
5806
Jakobsson
Selma Johanna
1884-07-11
Sävar
Sävar
5807
Jakobsson
Selma Kristina
1884-06-21
Degerfors
Västerås
5808
Jakobsson
Selma Maria Eufrosyna
1907-05-22
Vännäs
Vännäs
5809
Jakobsson
Set
1913-11-20
Anundsjö
Anundsjö
5810
Jakobsson
Set Hjalmar Amandus
1894-09-18
Åsele
Älgsjö
5811
Jakobsson
Set Holger
1921-03-30
Dorotea
Måntorp
5812
Jakobsson
Set Ingemar
1927-08-21
Tåsjö
Tåsjö
5813
Jakobsson
Set Jakob
1907-06-13
Bygdeå
Korssjön
5814
Jakobsson
Set Johan Hilding
1917-11-30
Burträsk
Backviken
5815
Jakobsson
Set Rune Viktor
1928-11-16
Umeå lands
Innertavle
5816
Jakobsson
Set Tremens
1887-11-26
Umeå lands
Sörmjöle
5817
Jakobsson
Severt
1885-05-20
Nordmaling
Hyngelsböle
5818
Jakobsson
Signar Ingevald
1905-07-14
Degerfors
Kussjön
5819
Jakobsson
Signe
1910-08-05
Gideå
Flärke
5820
Jakobsson
Signe Adine
1899-06-03
Nordmaling
Aspeå
5821
Jakobsson
Signe Anna Katarina
1909-01-10
Fredrika
Lögda
5822
Jakobsson
Signe Augusta
1923-08-26
Nordmaling
Gräsmyr
5823
Jakobsson
Signe Charlotta
1895-09-17
Degerfors
Kussjön
5824
Jakobsson
Signe Elisabet
1913-12-04
Mo
Skortsjö
5825
Jakobsson
Signe Elvira
1896-09-22
Holmsund
Holmsund
5826
Jakobsson
Signe Elvira
1902-05-08
Dorotea
Lajksjö
5827
Jakobsson
Signe Eugenia
1905-04-04
Örträsk
Örträsk
5828
Jakobsson
Signe Katarina
1894-05-01
Umeå lands
Böleå
5829
Jakobsson
Signe Mandolina
1894-10-07
Nordmaling
Klöse
5830
Jakobsson
Signe Margreta
1928-07-08
Vännäs
Mosjö
5831
Jakobsson
Signe Maria
1886-09-10
Nordmaling
Hyngelsböle
5832
Jakobsson
Signe Maria
1893-09-04
Mo
Skortsjö
5833
Jakobsson
Signe Maria
1891-03-19
Bygdeå
Sjulsmark
5834
Jakobsson
Signe Matilda
1899-07-13
Umeå lands
Ön
5835
Jakobsson
Signe Viktoria
1923-06-04
Dorotea
Måntorp
5836
Jakobsson
Signe Vilhelmina
1896-07-15
Bygdeå
Sjulsmark
5837
Jakobsson
Signhild Edit Lovisa
1911-07-17
Uppsala län
Uppsala län
5838
Jakobsson
Signhild Katarina
1900-09-17
Nordmaling
Aspeå
5839
Jakobsson
Sigrid
1924-09-15
Bjurholm
Karlsbäck
5840
Jakobsson
Sigrid Alice
1922-07-26
Bjurholm
Balsjö
5841
Jakobsson
Sigrid Irene
1913-10-25
Åsele
Älgsjö
5842
Jakobsson
Sigrid Kristina
1887-11-01
Lycksele
Vormträsk
5843
Jakobsson
Sigrid Kristina Sofia
1923-10-22
Sundsvall
Sundsvall
5844
Jakobsson
Sigrid Margareta
1919-10-15
Lycksele
Kyrkbyn
5845
Jakobsson
Sigrid Sofia
1912-02-01
Umeå lands
Kroksjö
5846
Jakobsson
Sigrid Viola
1908-04-11
Hedemora
Hedemora
5847
Jakobsson
Sigurd
1920-08-14
Åsele
Lövnäs
5848
Jakobsson
Sigurd Kristian
1908-11-13
Anundsjö
Tjäl
5849
Jakobsson
Sigvard
1920-11-29
Anundsjö
Norrflärke
5850
Jakobsson
Simon
1859-03-28
Bygdeå
Kullholm
5851
Jakobsson
Simon Arvid
1887-08-18
Umeå lands
Kroksjö
5852
Jakobsson
Siri Arvida Johanna
1919-10-16
Burträsk
Burträsk
5853
Jakobsson
Siri Ingegärd Margareta
1934-12-28
Nordmaling
Lögdeå
5854
Jakobsson
Siri Margareta
1930-02-16
Degerfors
Hjuken
5855
Jakobsson
Siri Maria Adina
1925-10-18
Norsjö
Hemmingen
5856
Jakobsson
Siv Ing-Britt
1946-06-27
Vilhelmina
Vilhelmina
5857
Jakobsson
Siv Kristina
1943-09-15
Umeå stads
Umeå stads
5858
Jakobsson
Siv Maria
1931-11-07
Umeå
Umeå
5859
Jakobsson
Siv Marianne Josefina
1931-01-13
Nordmaling
Nordanbäck
5860
Jakobsson
Siv Yvonne
1948-01-03
Vilhelmina
Mellanås
5861
Jakobsson
Sivert
1889-03-01
Själevad
Domsjö varv
5862
Jakobsson
Sixten Alexius
1927-03-27
Degerfors
Degerfors
5863
Jakobsson
Sixten Jakob Johannes
1903-08-13
Norsjö
Norsjö
5864
Jakobsson
Sofia Eufrosyna
1887-03-19
Degerfors
Tegsnäs
5865
Jakobsson
Sofia Kristina
1895-05-20
Robertsfors
Robertsfors
5866
Jakobsson
Sofia Ulrika
1824-12-05
Umeå lands
Västerhiske
5867
Jakobsson
Sonja Irene Anita
1943-09-28
Nordmaling
Nordmaling
5868
Jakobsson
Sonja Kristina
1919-09-01
Björna
Björna
5869
Jakobsson
Sonja Maria
1931-03-17
Bjurholm
Norrnäs
5870
Jakobsson
Sten Harald
1937-04-06
Vilhelmina
Strömsele
5871
Jakobsson
Sten Otto Alexander
1893-04-20
Malå
Rentjärn
5872
Jakobsson
Sten Rune
1929-10-09
Nordmaling
Håknäs
5873
Jakobsson
Stig Alvar
1923-08-19
Vilhelmina
Strömåker
5874
Jakobsson
Stig Börje
1945-03-31
Vilhelmina
Strömsele
5875
Jakobsson
Stig Börje
1919-04-22
Bjurholm
Bjurholm
5876
Jakobsson
Stig Holger
1933-08-31
Nordmaling
Hyngelsböle
5877
Jakobsson
Stig Lennart
1929-11-06
Burträsk
Ödesmark
5878
Jakobsson
Stig Ove
1933-03-30
Vilhelmina
Heligfjäll
5879
Jakobsson
Stig Ove Torbjörn
1939-05-04
Bjurholm
Bjurholm
5880
Jakobsson
Stig Östen Harald
1939-03-13
Bjurholm
Agnäs
5881
Jakobsson
Stina Marianne
1941-06-03
Trehörningsjö
Trehörningsjö
5882
Jakobsson
Sture Gunnar
1930-01-30
Stensele
Kyrkberg
5883
Jakobsson
Sune Karl Valter
1938-08-27
Bjurholm
Öreström
5884
Jakobsson
Sune Lennart
1934-06-11
Vännäs
Nylandsnäs
5885
Jakobsson
Svea
1896-05-09
Nordmaling
Lögdeå
5886
Jakobsson
Svea Alfhild Johanna
1901-09-14
Umeå lands
Innertavle
5887
Jakobsson
Svea Alice
1926-09-19
Vännäs
Tobacka
5888
Jakobsson
Svea Elisabet
1917-03-17
Åsele
Lövnäs
5889
Jakobsson
Svea Gertrud Sofia
1914-04-03
Resele
Resele
5890
Jakobsson
Svea Ingeborg
1901-02-12
Burträsk
Ödesmark
5891
Jakobsson
Sven
1832-09-07
Björna
Nyliden
5892
Jakobsson
Sven
1790-05-15
Anundsjö
Kubbe
5893
Jakobsson
Sven
1853-05-25
Anundsjö
Grundtjärn
5894
Jakobsson
Sven
1900-06-09
Anundsjö
Fälltjäl
5895
Jakobsson
Sven
1876-01-13
Anundsjö
Norrflärke
5896
Jakobsson
Sven
1871-12-27
Skorped
Ottmyran
5897
Jakobsson
Sven
1772-08-20
Skellefteå lands
Storträsk
5898
Jakobsson
Sven
1794-09-02
Nordmaling
Ottervattnet
5899
Jakobsson
Sven
1840-03-19
Mo
Flärke
5900
Jakobsson
Sven
1855-11-26
Anundsjö
Fälltjäl
5901
Jakobsson
Sven
1904-01-06
Anundsjö
Norrflärke
5902
Jakobsson
Sven
1793-04-28
Själevad
Hörnett
5903
Jakobsson
Sven
1880-07-27
Björna
Leding
5904
Jakobsson
Sven
1830-07-02
Junsele
Bölen
5905
Jakobsson
Sven Albin
1922-11-24
Hörnefors
Hörnefors bruk
5906
Jakobsson
Sven Allan
1930-06-26
Umeå lands
Hössjö
5907
Jakobsson
Sven Anund
1934-01-19
Trehörningsjö
Kantsjö
5908
Jakobsson
Sven Arne Bertil
1922-06-18
Vännäs
Tobacka
5909
Jakobsson
Sven Baltsar Henning
1902-09-06
Lycksele
Rusksele
5910
Jakobsson
Sven Boris Olof
1914-06-07
Uppsala län
Uppsala län
5911
Jakobsson
Sven Edvard
1904-03-03
Sävar
Sävar
5912
Jakobsson
Sven Emanuel
1909-07-11
5913
Jakobsson
Sven erik
1940-05-02
Umeå stads
Umeå stads
5914
Jakobsson
Sven Evert
1906-12-29
Nordmaling
Orrböle
5915
Jakobsson
Sven Ferdinand
1896-02-23
Bjurholm
Nylunda
5916
Jakobsson
Sven Folke
1906-02-05
Nordmaling
Gräsmyr
5917
Jakobsson
Sven Gustav Ivar
1929-09-28
Vännäs
Ulriksdal
5918
Jakobsson
Sven Göran
1937-12-15
Åsele
Holmträsk
5919
Jakobsson
Sven Halvar
1920-03-16
Nordmaling
Långed
5920
Jakobsson
Sven Ivan Tommy
1946-02-15
Umeå stads
Umeå stads
5921
Jakobsson
Sven Ivar
1914-09-09
Degerfors
Bastunäs
5922
Jakobsson
Sven Johan Ingemar
1958-01-02
Boliden
Boliden
5923
Jakobsson
Sven Kristoffer
1906-04-13
Anundsjö
Pengsjö
5924
Jakobsson
Sven Leonard
1908-12-08
Bygdeå
Sjulsmark
5925
Jakobsson
Sven Mauritz
1925-06-26
Norsjö
Risliden
5926
Jakobsson
Sven Olof
1928-09-26
Umeå lands
Innertavle
5927
Jakobsson
Sven Olof David
1935-09-08
Nordmaling
Mo
5928
Jakobsson
Sven Oskar
1943-03-06
Åsele
Älgsjö
5929
Jakobsson
Sven Paul
1923-02-17
Lycksele
Rusksele
5930
Jakobsson
Sven Petrus
1902-05-22
Bygdeå
Korssjön
5931
Jakobsson
Sven Petter
1859-12-28
Åsele
Gafsele
5932
Jakobsson
Sven Petter
1863-06-26
Åsele
Gafsele
5933
Jakobsson
Sven Sigmund Isodor
1923-06-12
Fredrika
Råberg
5934
Jakobsson
Sven Sixten
1923-02-04
Bjurholm
Slätmark
5935
Jakobsson
Sven Valdemar
1898-09-27
Lycksele
Åttonträsk
5936
Jakobsson
Sven Viktor
1858-03-06
Åsele
Tjäl
5937
Jakobsson
Sven Villeam
1921-12-26
Vännäs
Björnlandsbäck
5938
Jakobsson
Sven Åke
1954-12-07
Vilhelmina
Vilhelmina
5939
Jakobsson
Syster Essy
1940-12-08
Stensele
Kyrkberg
5940
Jakobsson
Syster Hedda
1940-12-08
Stensele
Kyrkberg
5941
Jakobsson
Syster Margit Viola
1932-02-29
Trehörningsjö
Nordsjö
5942
Jakobsson
Sören Valentin
1940-06-25
Åsele
Holmträsk
5943
Jakobsson
Sören Valentin
1936-05-09
Åsele
Holmträsk
5944
Jakobsson
Tage
1917-11-07
Åsele
Lövnäs
5945
Jakobsson
Tage Arvid
1927-12-26
Trehörningsjö
Nordsjö
5946
Jakobsson
Tage Ingemar
1949-09-20
Trehörningsjö
Kantsjö
5947
Jakobsson
Tea Amalia
1897-02-15
Själevad
Svedje
5948
Jakobsson
Tea Axelia
1897-10-09
Nordmaling
Hörnsjö
5949
Jakobsson
Tea Gunborg
1910-10-01
Bjurholm
Öreström
5950
Jakobsson
Tea Ingeborg
1913-07-27
Bjurholm
Högås
5951
Jakobsson
Tekla Alice
1921-10-20
Holmsund
Djupvik
5952
Jakobsson
Tekla Amanda
1889-11-13
Vännäs
Hjoggsjö
5953
Jakobsson
Tekla Barbro Johanna
1932-05-16
Vilhelmina
Strömsele
5954
Jakobsson
Tekla Gustava
1902-05-06
Norsjö
Norsjö
5955
Jakobsson
Tekla Johanna
1911-02-13
Vännäs
Vännäs
5956
Jakobsson
Tekla Karolina
1888-11-22
Vännäs
Kallhögen
5957
Jakobsson
Tekla Kristina
1898-09-16
Bygdeå
Korssjön
5958
Jakobsson
Tekla Maria
1883-12-28
Nordmaling
Gräsmyr
5959
Jakobsson
Teresia
1898-07-31
Bjurholm
Nylunda
5960
Jakobsson
Tilda Olivia
1903-01-10
Lycksele
Ajaur
5961
Jakobsson
Tomas
1788-08-05
Nordmaling
Öre
5962
Jakobsson
Tomas
1838-03-06
Norsjö
Norsjö
5963
Jakobsson
Toni Henriett Elinor
1930-08-06
Bjurholm
Västerås
5964
Jakobsson
Tor Gustav Valdemar
1892-03-18
Ervalla
Bästhult
5965
Jakobsson
Tor Sixten Elvin
1931-05-23
Fredrika
Lögda
5966
Jakobsson
Tora Alfrida
1916-03-05
Stensele
Luspen
5967
Jakobsson
Tora Ingeborg
1918-03-12
Vännäs
Björnlandsbäck
5968
Jakobsson
Tora Ragnhild Emelia
1914-06-18
Norsjö
Sörbyn
5969
Jakobsson
Tora Vilhelmina
1903-08-31
Robertsfors
Robertsfors
5970
Jakobsson
Tora Vilhelmina
1903-08-31
Robertsfors
Robertsfors
5971
Jakobsson
Torbjörn
1965-06-14
Malmö
Hyllie
5972
Jakobsson
Torborg Karolina
1905-08-30
Robertsfors
Robertsfors
5973
Jakobsson
Tord Börje
1963-02-27
Åsele
Åsele
5974
Jakobsson
Tord Jakob Gösta
1906-09-07
Trehörningsjö
Kantsjö
5975
Jakobsson
Tord Lennart
1945-03-11
Trehörningsjö
Kantsjö
5976
Jakobsson
Tord Tage Göta
1940-05-13
Bygdeå
Bygdeå
5977
Jakobsson
Tore Birger
1939-05-25
Stensele
Kyrkberg
5978
Jakobsson
Tore Ivan
1941-01-18
Bjurholm
Bjurholm
5979
Jakobsson
Tore Jonas Valfrid
1928-07-10
Fredrika
Lögda
5980
Jakobsson
Tore Sixten
1920-06-16
Lycksele
Knaften
5981
Jakobsson
Tore Villiam
1916-04-30
Lycksele
Knaften
5982
Jakobsson
Torhild Elisabet
1907-12-05
Robertsfors
Robertsfors
5983
Jakobsson
Tormild Kristina
1910-02-20
Robertsfors
Robertsfors
5984
Jakobsson
Torsten Arvid
1929-05-24
Vännäs
Brån
5985
Jakobsson
Torsten Ingvald
1901-08-29
Lycksele
Rusksele
5986
Jakobsson
Torsten John Viggo
1924-02-23
Vännäs
Kallhögen
5987
Jakobsson
Tur
1796
Åsele
Lappmarken
5988
Jakobsson
Ture Albert
1932-09-30
Vännäs
Tobacka
5989
Jakobsson
Ture Alexander
1923-12-12
Bjurholm
Högås
5990
Jakobsson
Ture Birger Eugen
1919-09-06
Vännäs
Ytterkoksele
5991
Jakobsson
Ture Evald
1926-11-24
Nordmaling
Hummelholm
5992
Jakobsson
Tycko Rinaldo
1906-09-09
Åsele
Åsele
5993
Jakobsson
Tyra
1906-09-09
Tåsjö
Brattbäcken
5994
Jakobsson
Tyra Anna Viktoria
1911-04-29
Vännäs
Vännäs
5995
Jakobsson
Tyra Birgitta
1931-04-23
Nordmaling
Torrböle
5996
Jakobsson
Tyra Edit Kristina
1910-11-17
Sorsele
Juktnäs
5997
Jakobsson
Tyra Edit Linnea
1918-12-23
Sorsele
Juktnäs
5998
Jakobsson
Tyra Elvy Ingegärd
1927-06-28
Bjurholm
Högås
5999
Jakobsson
Tyra Eufrosyna Sofia
1909-12-19
Umeå lands
Sörmjöle
6000
Jakobsson
Tyra Evelina
1912-08-05
Bygdeå
Sandåsen
6001
Jakobsson
Tyra Hildegard
1916-07-10
Nordmaling
Tallberg
6002
Jakobsson
Tyra Johanna
1904-09-02
Trehörningsjö
Kantsjö
6003
Jakobsson
Tyra Kristina
1891-10-31
Grundsunda
Husum
6004
Jakobsson
Tyra Kristina
1900-12-15
Mo
Skortsjö
6005
Jakobsson
Tyra Linnea
1900-10-15
Nordmaling
Norrbyskär
6006
Jakobsson
Tyra Margit Matilda
1930-09-13
Burträsk
Storberget
6007
Jakobsson
Uddo Rudolf
1886-05-31
Ramsele
Krången
6008
Jakobsson
Ulf Roger Lennart
1944-04-13
Vilhelmina
Heligfjäll
6009
Jakobsson
Ulla
1914-08-26
Degerfors
Flakabäck
6010
Jakobsson
Ulla Birgitta
1937-09-03
Björksele (AC)
Vormsele
6011
Jakobsson
Ulla Birgitta
1941-10-26
Bygdeå
Bygdeå
6012
Jakobsson
Ulla Brita
1930-03-10
Vännäs
Köping
6013
Jakobsson
Ulla Britt
1926-08-02
Örträsk
Örträsk
6014
Jakobsson
Ulla Britt
1943-05-16
Bjurholm
Bjurholm
6015
Jakobsson
Ulla Mära Sofia
1936-12-02
Bjurholm
Nylunda
6016
Jakobsson
Ulrika Charlotta
1877-08-26
Burträsk
Tjärnliden
6017
Jakobsson
Valborg
1921-05-01
Nordmaling
Jansmark
6018
Jakobsson
Valborg Alfrida
1920-05-01
Robertsfors
Yttre Ultervattnet
6019
Jakobsson
Valborg Elisabet
1903-06-25
Ljusdal
Ljusdal
6020
Jakobsson
Valborg Kristina
1910-02-20
Bjurholm
Öreström
6021
Jakobsson
Valdemar Alexander
1929-03-09
Lycksele
Hästhöjden
6022
Jakobsson
Valfrid
1867-12-22
Nordmaling
Lögdeå
6023
Jakobsson
Valfrid
1876-01-30
Stensele
Kyrkberget
6024
Jakobsson
Valfrid Ferdinand
1888-12-09
Grundsunda
Husum
6025
Jakobsson
Valfrid Teodor
1889-01-15
Nordmaling
Hyngelsböle
6026
Jakobsson
Valldy Maria
1920-03-30
Holmsund
Holmsund
6027
Jakobsson
Vally Frideborg
1910-11-06
Bygdeå
Gräsnäs
6028
Jakobsson
Vedela Sofia
1889-05-28
Umeå lands
Kroksjö
6029
Jakobsson
Vejne
1923-01-14
Åsele
Lövnäs
6030
Jakobsson
Vendla Maria
1890-05-08
Ljustorp
Åsäng
6031
Jakobsson
Vendla Sofia
1895-10-19
Burträsk
Andersvattnet
6032
Jakobsson
Vendla Teresia
1891-02-06
Nordmaling
Järnäs/Kråken
6033
Jakobsson
Vera Emilia
1901-04-08
Svartvik (Y)
Svartvik
6034
Jakobsson
Vera Isabella
1924-09-26
Norsjö
Sörbyn
6035
Jakobsson
Vera Kristina Viktoria
1923-02-06
Norsjö
Hemmingen
6036
Jakobsson
Vera Laura
1919-03-16
Åsele
Överrissjö
6037
Jakobsson
Verner
1889-04-06
Nordmaling
Hummelholm
6038
Jakobsson
Verner
1906-04-14
Åsele
Holmträsk
6039
Jakobsson
Verner Maurits Villiam
1893-01-27
Lycksele
Rusksele
6040
Jakobsson
Viktor
1886-08-31
Nordmaling
Hummelholm
6041
Jakobsson
Viktor
1883-11-29
Nordmaling
Hummelholm
6042
Jakobsson
Viktor
1897-03-15
Bjurholm
Nordansjö
6043
Jakobsson
Viktor Albin
1886-12-13
USA
South Dakota
6044
Jakobsson
Viktor Engelbert
1884-01-03
Lycksele
Söderfors
6045
Jakobsson
Viktor Ferdinand
1893-02-02
Lycksele
Ajaur
6046
Jakobsson
Viktor Valdemar
1898-09-16
Umeå lands
Innertavle
6047
Jakobsson
Vilgo Emanuel
1915-02-27
Nysätra
Grimsmark
6048
Jakobsson
Vilhelm
1862-05-06
Grundsunda
Västanå
6049
Jakobsson
Vilhelm Petter
1819-06-09
Umeå lands
Vännäs
6050
Jakobsson
Vilma Anna Amalia
1905-09-25
Åsele
Borgsjö
6051
Jakobsson
Vilma Maria
1899-01-22
Mo
Skortsjö
6052
Jakobsson
Virgina Johanna
1910-09-30
Nordmaling
Gräsmyr
6053
Jakobsson
Vivi Anette
1933-12-16
Åmsele
Stenträsk
6054
Jakobsson
Vivi-Ann
1936-03-01
Vilhelmina
Heligfjäll
6055
Jakobsson
Värna Karin Maria
1932-07-05
Bjurholm
Nordansjö
6056
Jakobsson
Zakris
1822-12-06
Norsjö
Bjursele
6057
Jakobsson
Zakris
1814-08-09
Anundsjö
Kubbe
6058
Jakobsson
Zakris
1787-02-13
Skellefteå lands
Långträsk
6059
Jakobsson
Zakris
1864-10-08
Bygdeå
Alkvittern
6060
Jakobsson
Zakris
1829-02-04
Själevad
Billsta
6061
Jakobsson
Zakris
1805-05
Umeå lands
Tavelsjö
6062
Jakobsson
Zakris
1789-10-21
Skellefteå lands
Norsjö
6063
Jakobsson
Zakris
1866-11-20
Norsjö
Farutjäln
6064
Jakobsson
Zakris
1816-12-25
Umeå lands
Röbäck
6065
Jakobsson
Zakris Vilhelm
1820-07-20
Umeå lands
Sävar
6066
Jakobsson
Zeibrant
1901-03-31
Bjurholm
Nylunda
6067
Jakobsson
Åke
1935-11-05
Vilhelmina
Siksjö
6068
Jakobsson
Åke magnus
1935-11-29
Nordmaling
Nordanbäck
6069
Jakobsson
Åke Maurits
1908-05-08
Nordmaling
Sörbyn
6070
Jakobsson
Östen
1785-08-17
Nordmaling
Ottervattnet
6071
Jakobsson Alm
Per Johan
1815-05-18
Norsjö
Bastutjärn
6072
Jakobsson Andersson
August Ferdinand
1875-08-28
Arvidsjaur
Rönnås
6073
Jakobsson Berglund
Jakob
1857-12-09
Norsjö
Svanfors
6074
Jakobsson Berglund
Jonas
1844-01-18
Mo
Västerbacke 4
6075
Jakobsson Berglund
Nikanor
1855-08-08
Norsjö
Svanfors
6076
Jakobsson Berglund
Olof Edvard
1853-03-20
Norsjö
Svanfors
6077
Jakobsson Bylund
Gustav Fredrik
1829-06-26
Anundsjö
Ödsbyn
6078
Jakobsson Bylund
Jakob
1821-08-06
Anundsjö
Ödsbyn
6079
Jakobsson Byström
Ivar
1867-12-22
Skorped
Byvattnet
6080
Jakobsson Byström
Jakob
1857-05-15
Skorped
Byvattnet
6081
Jakobsson Byström
Nils
1863-06-12
Byvattnet Skorped (Y)
6082
Jakobsson Byström
Olof
1860-04-11
Skorped
Byvattnet
6083
Jakobsson Byström
Olof
1861-06-26
Skorped
Byvattnet
6084
Jakobsson Holm
Klas Mikael
1879-07-04
Ström
Ström
6085
Jakobsson Häggström
Jakob Ernfrid
1900-07-18
Anundsjö
Norrmesunda
6086
Jakobsson Hällgren
Olof
1846-10-17
Norsjö
Norsjö
6087
Jakobsson Lind
Karl Jakob
1859-03-16
Norsjö
Svartlund
6088
Jakobsson Lundgren
Leander
1850-02-27
Jörn
Högtjälen
6089
Jakobsson Lundström
Ernst Edvin
1895-09-15
Malå
Rentjärn
6090
Jakobsson Molin
Jonas
1875-10-02
Sidensjö
Brynge
6091
Jakobsson Sandgren
Gustav Alvar
1907-11-26
Stensele
Barsele
6092
Jakobsson Sedin
Brita
1836-05-27
Sidensjö
Rössjö
6093
Jakobsson Sedin Jakobsson
Olof
1838-05-09
Sidensjö
Rössjö
6094
Jakobsson Sjödin
Mårten Jakob
1843-08-25
Ramsele
Lillterrsjö
6095
Jakobsson Vågström
Jonas
1855-02-26
Sidensjö
Drömme
6096
Jaktlund
Alf
1916-12-06
Vilhelmina
Bäsksjö
6097
Jaktlund
Björn Leopold
1940-03-01
Vilhelmina
Bäsksjö
6098
Jaktlund
Bo Sune Joel
1938-04-14
Stensele
Bergnäs
6099
Jaktlund
Britt-Mari
1928-09-05
Stensele
Pauträsk
6100
Jaktlund
Bror Arnold
1942-04-15
Vilhelmina
Bäsksjö
6101
Jaktlund
Bror Elving
1940-11-01
Stensele
Pauträsk
6102
Jaktlund
Bror Lennart
1933-01-22
Stensele
Bergnäs
6103
Jaktlund
Dora Terese
1922-07-05
Vilhelmina
Bäsksjö
6104
Jaktlund
Ebba Eva Birgitta
1941-11-16
Stensele
Pauträsk
6105
Jaktlund
Edla Serudia
1908-01-09
Stensele
Pauträsk
6106
Jaktlund
Greta Marie Vivi-Ann
1937-12-06
Vilhelmina
Bäsksjö
6107
Jaktlund
Gustav Valdemar
1901-06-17
Stensele
Pauträsk
6108
Jaktlund
Herlog Arvid Ferdinand
1910-08-31
Vilhelmina
Bäsksjö
6109
Jaktlund
Hjördis Birgitta
1947-07-01
Stensele
Bergnäs
6110
Jaktlund
Inga Monika Sofia
1947-12-13
Vilhelmina
Ulvoberg
6111
Jaktlund
Israel Oskar Elving
1905-12-20
Vilhelmina
Bäsksjö
6112
Jaktlund
Jan Erik Israel
1937-05-05
Stensele
Pauträsk
6113
Jaktlund
Johan Ragnar Kalixtus
1908-02-07
Vilhelmina
Bäsksjö
6114
Jaktlund
Karl Einar
1956-10-11
Vilhelmina
Bäsksjö
6115
Jaktlund
Karl Jean
1913-02-15
Stensele
Pauträsk
6116
Jaktlund
Klas Lovi Napoleon
1943-08-03
Vilhelmina
Bäsksjö
6117
Jaktlund
Majlis Viktoria
1948-04-12
Vilhelmina
Bäsksjö
6118
Jaktlund
Nils Martin
1946-07-28
Vilhelmina
Bäsksjö
6119
Jaktlund
Nils-Gunnar
1945-03-28
Stensele
Bergnäs
6120
Jaktlund
Olof
1932-12-04
Stensele
Pauträsk
6121
Jaktlund
Paul Esbjörn
1918-06-13
Vilhelmina
Bäsksjö
6122
Jaktlund
Rut Sonja Adeli
1914-08-14
Vilhelmina
Bäsksjö
6123
Jaktlund
Serudi Konstansi Ingeborg
1903-09-27
Vilhelmina
Bäsksjö
6124
Jaktlund
Siv Gunnel
1938-06-01
Stensele
Pauträsk
6125
Jaktlund
Sten
1916-12-06
Vilhelmina
Bäsksjö
6126
Jaktlund
Stig Ragnar Birger
1935-01-17
Stensele
Bergnäs
6127
Jaktlund
Stina Charlotta
1940-01-16
Vilhelmina
Bäsksjö
6128
Jaktlund
Sven
1916-12-06
Vilhelmina
Bäsksjö
6129
Jaktlund
Sören Ferdinand
1936-01-20
Stensele
Pauträsk
6130
Jaktlund
Tage Tiolin
1921-02-22
Vilhelmina
Bäsksjö
6131
Jaktlund
Tord Göte Martin
1943-07-17
Stensele
Bergnäs
6132
Janeheim
Per Hugo
1918-05-25
Ström
Ström
6133
Janik
Jonas Petter
1773
??
??
6134
Jansdotter
Alma Sofia
1873-05-16
Sundsvall
Gustaf Adolf
6135
Jansdotter
Anna
1844-07-06
Skog
Skog
6136
Jansdotter
Anna
1815-11-10
Skog
Skog
6137
Jansdotter
Anna Kristina
1824-12-25
Torsåker
Torsåker
6138
Jansdotter
Anna Magdalena
1833-04-08
Viksjö
Nordanå
6139
Jansdotter
Anna Margareta
1820-07-22
Nordingrå
Öden
6140
Jansdotter
Anna Maria
1872-06-26
Vilhelmina
Gransjö
6141
Jansdotter
Beda Maria
1853-01-29
Stavnäs
Södra Fjöle
6142
Jansdotter
Elisabet
1820
Nordingrå
Gärde
6143
Jansdotter
Hedvig Josefina
1831-06-27
Västmanland
Malma
6144
Jansdotter
Helena
1840-09-14
Sävsns
Säfsnäs
6145
Jansdotter
Ingeborg
1855-09-16
Ekshärad
Bäcketorp
6146
Jansdotter
Karin
1802
Nordingrå
Mjällom 1:1
6147
Jansdotter
Karolina
1861-02-01
Lindesberg
Ingelshyttan
6148
Jansdotter
Karolina Elisabet
1871-04-17
Sundsvall
Gustaf Adolf
6149
Jansdotter
Katarina
1793-12-18
Nordingrå
Älgsjö 1:2
6150
Jansdotter
Katarina
1794
Torsåker
Hammar
6151
Jansdotter
Katarina Albertina
1877-12-17
Ström
Bredgård
6152
Jansdotter
Katarina Albertina
1873-12-17
Vilhelmina
Hacksjö
6153
Jansdotter
Katarina Eulalia
1881-12-24
Ström
Bredgård
6154
Jansdotter
Kristina Brita
1827-11-07
Vibyggerå
Västmarkom
6155
Jansdotter
Kristina Karolina
1869-09-28
Vilhelmina
Hacksjö
6156
Jansdotter
Kristina Maria
1851-08-15
Lindesberg
Ingelshyttan
6157
Jansdotter
Lisa
1787-08-19
Nordingrå
Mjällom 1:1
6158
Jansdotter
Lovisa
1858-08-08
Lindesberg
Ingelshyttan
6159
Jansdotter
Lovisa
1855-05-18
Lindesberg
Ingelshyttan
6160
Jansdotter
Lydia Elisabet
1866-11-05
Skön
Skönsmo ångsåg
6161
Jansdotter
Margareta
1805-10-25
Nordingrå
Älgsjö 1:2
6162
Jansdotter
Margareta Fredrika
1875-08-24
Ström
Bredgård
6163
Jansdotter
Maria
1826
Lindesberg
Lindesberg
6164
Jansdotter
Maria Elisabet
1818-10-03
Elfsbacka
Elfsbacka
6165
Jansdotter
Matilda Georgina
1869-05-04
Sundsvall
Gustaf Adolf
6166
Jansdotter
Märit
1847-09-25
Ekshärad
Bäcketorp
6167
Jansdotter
Märta
1796
Nordingrå
Älgsjö 1:2
6168
Jansdotter
Märta Katarina
1802-04-10
Nordingrå
Gärde 1:2
6169
Jansdotter
Märta Kristina
1793
Nätra?
Nätra?
6170
Jansdotter
Märta Kristina
1810-08-23
Nätra
Bjästa
6171
Jansdotter
Sara Kristina
1785
Nätra
Bryngeström
6172
Janse
Alma Karolina
1894-07-06
Själevad
Själevad
6173
Janse
Alma Kristina
1874-05-24
Själevad
Örnsköldsvik
6174
Janse
Amalia Franciska
1842-03-14
Nordmaling
Djupsjö såg
6175
Janse
Anna Elisabet
1869-11-24
Umeå lands
Umeå lands
6176
Janse
Daniel
1845-06-08
Nordmaling
Levar
6177
Janse
Daniel
1771-04-05
Norrbärke
Flatenberg
6178
Janse
Gertrud
1880-06-12
Själevad
Örnsköldsvik
6179
Janse
Gustav Daniel
1881-12-15
Själevad
Örnsköldsvik
6180
Janse
Hedvig Emelia
1876-01-01
Själevad
Örnsköldsvik
6181
Janse
Hilda Kristina
1896-07-30
Bygdeå
Älglund
6182
Janse
Hulda Kristina
1883
Själevad
Örnsköldsvik
6183
Janse
Knut Leonard
1879-04-08
Själevad
Örnsköldsvik
6184
Janse
Kristina Leontina
1839-03-27
Nordmaling
Djupsjö
6185
Janse
Per Axel
1877-11-30
Själevad
Örnsköldsvik
6186
Janse
Per Leonard
1807-11-02
Norrbärke
Norrbärke
6187
Janse Andersson
Per Johan
1863-06-11
Burträsk
Älglund
6188
Jansson
Adaia Elisabet
1917-05-20
Skellefteå lands
Bureå
6189
Jansson
Agda Sofia Ingeborg
1920-11-12
Holmsund
Lövön
6190
Jansson
Agnes Elvira Charlotta
1894-10-20
Anundsjö
Prästbolet
6191
Jansson
Aina Ingrid Margareta
1926-12-27
ä
Bollnäs
6192
Jansson
Alfa Maria
1899-04-16
Grundsunda
Husum
6193
Jansson
Alida Matilda
1864-12-02
Skön
Skön
6194
Jansson
Alma Lovisa
1890-03-18
Tåsjö
Hoting
6195
Jansson
Amanda Ingeborg
1878-11-26
Stockholms län
Skederid
6196
Jansson
Amanda Karolina
1887-02-26
Grundsunda
Husum
6197
Jansson
Andedrs Viktor
1830-07-09
Hammar
Hammar
6198
Jansson
Anders
1862
Skinnskatteberg
Skinnskatteberg
6199
Jansson
Anders
1835-03-13
Värmland
Lungsund
6200
Jansson
Anders Adolf
1851-01-31
Kopparberg
Norrbärke
6201
Jansson
Anders Gabriel
1888-10-15
Umeå lands
Kyrkobordet
6202
Jansson
Anders Gustav
1858-12-14
Värmland
Hammarö
6203
Jansson
Anna Elida
1898-05-05
Piteå land
Holmträsk
6204
Jansson
Anna Eva Margareta
1926-01-26
Nätra (Y)
6205
Jansson
Anna Eva Margareta
1926-01-26
Nätra
Bölen
6206
Jansson
Anna Gunborg Matilda
1921-03-02
Lövånger
Näset
6207
Jansson
Anna Helny
1897-02-25
Kopparberg
Stora Tuna
6208
Jansson
Anna Ingeborg
1899-05-26
Jörn
Stationssamhälle
6209
Jansson
Anna Kristina
1905-05-01
Grundsunda
Husum
6210
Jansson
Anna Lovisa
1892-10-01
Lövånger
Fjälbyn
6211
Jansson
Anna Margareta
1885-01-02
Grundsunda
Husum
6212
Jansson
Anna Margareta
1897-02-22
Rättvik
Rättvik
6213
Jansson
Anna Margita Kristina
1912-07-24
Burträsk
Burträsk
6214
Jansson
Anna Mari
1925-04-26
Vännäs
Vännäs
6215
Jansson
Anna Maria Magdalena
1922-09-30
Holmsund
Lövön
6216
Jansson
Anna Olivia
1892-03-25
Hjulsjö Örebro län
Hjulsjö
6217
Jansson
Anna Regina
1896-08-11
Boteå
Boteå
6218
Jansson
Anna Sofi
1956-04-30
Sundsvall
Gustaf Adolf
6219
Jansson
Anna Teresia
1913-09-22
Nätra
Köpmanholmen
6220
Jansson
Arne
1917-01-28
Vännäs
Vännäs
6221
Jansson
Arvid
1901-01-17
Bodum
Ön
6222
Jansson
Arvid
1876-09-11
Stockholms län
Almunge
6223
Jansson
Assar Ragnar
1901-05-24
Dorotea
Arksjö
6224
Jansson
Asta Maria
1920-02-23
Anundsjö
Brandtjäl
6225
Jansson
Astrid Arola Evelina
1906-05-02
NederLuleå
NederLuleå
6226
Jansson
Astrid Magdalena
1910-04-22
Burträsk
Rönnliden
6227
Jansson
Astrid Margareta
1910-04-22
Burträsk
Burträsk
6228
Jansson
Astrid Maria
1909-03-26
Umeå lands
Österteg
6229
Jansson
Astrid Signe Linnea
1915-01-02
Vännäs
Municip
6230
Jansson
Axel Adolf Teodor
1894-04-16
Långsele
Hella Flo
6231
Jansson
Axel Verner
1913-04-02
Nordmaling
Öre
6232
Jansson
Axel Verner
1871-09-03
Askersund
Askersund
6233
Jansson
Barbro Margareta
1929-03-21
Åsele
Åsele
6234
Jansson
Barbro Margareta
1937-01-11
Umeå stads
BB
6235
Jansson
Beda Erika
1898-06-15
Högsjö
Högsjö
6236
Jansson
Bengt Evert
1925-03-13
Jukkasjärvi
Jukkasjärvi
6237
Jansson
Bengt Gotthard
1925-02-06
Söderala
Söderala
6238
Jansson
Bengt Staffan Ingemar
1944-04-10
Umeå stads
BB
6239
Jansson
Berta Emilia
1913-06-12
Överluleå
Överluleå
6240
Jansson
Berta Erika
1902-01-06
Jörn
Stationssamhälle
6241
Jansson
Berta Ottilia
1907-02-06
Bodum
Rörström
6242
Jansson
Bertil Emanuel
1918-09-08
Degerfors
Åmsele
6243
Jansson
Bettsy Elvira
1915-07-13
Jukkasjärvi
Kiruna
6244
Jansson
Birgit Kristina
1920-03-01
Säffle
Säffle
6245
Jansson
Brita Emely
1919-09-01
Jukkasjärvi
Jukkasjärvi
6246
Jansson
Britt Maria
1941-11-02
Vilhelmina
Lillkullen
6247
Jansson
Britt Maria Cecilia
1926-11-04
Hörnefors
Hörnefors
6248
Jansson
Bror Emil
1911-05-09
Jukkasjärvi
Jukkasjärvi
6249
Jansson
Bror Helmer
1890-10-16
Piteå land
Bodträsk
6250
Jansson
Bror Johan
1868-06-20
Skön
Skönsmo ångsåg
6251
Jansson
Bror Vilhelm
1938-06-21
Vilhelmina
Lillkullen
6252
Jansson
Dagmar Ingeborg
1907-07-04
Piteå land
Holmträsk
6253
Jansson
Dagny Elisabet
1903-12-12
Jörn
Stationssamhälle
6254
Jansson
Doris Gerda Henrietta
1911-10-01
Umeå lands
Lövön
6255
Jansson
Ebba Margareta
1900-10-05
Jörn
Stationssamhälle
6256
Jansson
Edit Ingeborg
1908-06-21
Umeå lands
Hörnefors
6257
Jansson
Edit Kristina
1921-07-21
Dorotea
Häggås
6258
Jansson
Edla Cecilia
1891-03-27
Björna
Leding
6259
Jansson
Elin Alfrida
1891-06-20
Vännäs
Nyby
6260
Jansson
Ellen Eugenia
1880-02-06
Grundsunda
Husums såg
6261
Jansson
Ellen Maria
1900-02-24
Piteå land
Holmträsk
6262
Jansson
Elma Dorotea
1899-02-06
Väddö
Näs Västra
6263
Jansson
Elsa Margareta Kristina
1914-02-03
Stockholm
Katarina
6264
Jansson
Elvira Maria
1911-02-28
Umeå lands
Hörnefors sulfitfab
6265
Jansson
Emma Viktoria
1901-08-31
Långsele
Långsele
6266
Jansson
Erik
1804-11-03
Nordingrå
Öden
6267
Jansson
Erik
1784-11-06
Edshärad
Edshärad
6268
Jansson
Erik
1836-01-16
Ekshärad
Bäcketorp
6269
Jansson
Erik August
1882-07-20
Nordmaling
Vallen
6270
Jansson
Erik Axel
1912-01-19
Nordmaling
Öre
6271
Jansson
Erik Georgius
1892-04-23
Grundsunda
Husum
6272
Jansson
Erik Gilbert
1894-03-25
Skellefteå lands
Bäck
6273
Jansson
Erik Gustaf Adolf
1924-08-01
Jörn
Stationssamhälle
6274
Jansson
Erik Johan
1862-12-14
Svärdjsö
Kvarntäkt
6275
Jansson
Erik Jonas
1921-06-19
Nätra (Y)
6276
Jansson
Erik Jonas
1921-06-19
Nätra
Bölen
6277
Jansson
Erika Charlotta
1835-06-11
Umeå stads
Umeå stad
6278
Jansson
Ernst Anton Vilhelm
1910-10-08
Nordmaling
Öre
6279
Jansson
Ernst Johan Nikanor
1891-03-02
Dorotea
Arksjö
6280
Jansson
Ester Adele Matilda
1896-06-23
Anundsjö
Brandtjäl
6281
Jansson
Ester Amalia
1886-09-13
Östhammar
Östhammar
6282
Jansson
Ester Cecilia
1906-07-25
Umeå lands
Hörnefors
6283
Jansson
Ester Gudrun
1922-12-18
Dorotea
Arksjö
6284
Jansson
Ester Hildegard Eugenia
1893-08-29
Anundsjö
Prästbolet
6285
Jansson
Ester Lovisa
1894-12-07
Degerfors
Sjöbrånet
6286
Jansson
Eva Alvida Lovisa
1912-06-23
Grundsunda
Dombäck
6287
Jansson
Filip Leonard
1861-04-14
Östra Karup (L)
Östra Karup
6288
Jansson
Frans August
1855-01-16
Hjulsjö (T)
Hjulsjö
6289
Jansson
Frans Oskar
1889-04-26
Vilhelmina
Vilhelmina
6290
Jansson
Fredrik
1857-07-12
Lindesberg
Ingelshyttan
6291
Jansson
Fredrik
1867-07-20
Lindesberg
Ingelshyttan
6292
Jansson
Frida Amanda
1896-05-06
Piteå land
Holmträsk
6293
Jansson
Frida Johanna
1891-10-05
Umeå lands
Kyrkobordet
6294
Jansson
Fridolf
1881-11-30
Högsjö
Högsjö
6295
Jansson
Frits Jonas Anshelm
1900-03-28
Grundsunda
Husum
6296
Jansson
Fritz Hjalmar
1894-08-09
Piteå land
Holmträsk
6297
Jansson
Fritz Olof
1928-06-10
Tärna
Tärnaby
6298
Jansson
Fritz Paul
1902-01-25
Piteå land
Holmträsk
6299
Jansson
Fritz Robert
1889-11-10
Lövånger
Fjälbyn
6300
Jansson
Gerd Ulla Britt
1943-05-16
Umeå stads
BB
6301
Jansson
Gerda Vilma Charlotta
1902-04-21
Anundsjö
Brandtjäl
6302
Jansson
Gertrud
1830 cirka
Vitsand
Vitsand
6303
Jansson
Greta Viola
1924-03-22
Hörnefors
Norrbyskär
6304
Jansson
Gudrun Inga Margreta
1923-04-23
Jörn
Stationssamhälle
6305
Jansson
Gullan Maria
1918-11-22
Skellefteå lands
Bureå
6306
Jansson
Gustaf Edvard
1889-03-07
Örebro län
Hällefors
6307
Jansson
Gustav
1865-06-16
Lindesberg
Ingelshyttan
6308
Jansson
Gustav
1851-10-05
Värmland
Glava
6309
Jansson
Gustav Georg
1889-10-29
Ljusdal
Ljusdal
6310
Jansson
Gustav Gillis
1933-07-19
Stensele
Vallnäs
6311
Jansson
Gustav Julius
1853-07-28
Östra Karup
Karup
6312
Jansson
Gustav Robert Leonard
1900-08-26
Södertälje
Södertälje
6313
Jansson
Gösta Erik
1906-05-25
Jörn
Stationssamhälle
6314
Jansson
Hanna Britt Marie
1934-02-07
Vännäs
Municip
6315
Jansson
Hanna Ingegärd
1898-12-01
Jönköpings län
Rogberga
6316
Jansson
Hans Erik
1860-05-09
Stockholm
Väddö
6317
Jansson
Hans Ivar Yngve Kristoffer
1920-03-15
Faringe
Barby
6318
Jansson
Hans Olof Sebastian
1903-03-17
Tåsjö
Tåsjö
6319
Jansson
Harald Valentin
1894-02-14
Skinnskatteberg
Långviken
6320
Jansson
Helge Ludvig
1902-05-13
Tåsjö
Tåsjö
6321
Jansson
Hildur Augusta
1896-12-05
Säbrå
Säbrå
6322
Jansson
Hilma Katarina
1893-06-10
Ljusdal
Ljusdal
6323
Jansson
Hilma Kristina
1895-12-24
Bodum
Ön
6324
Jansson
Hilma Maria
1882-12-26
Frändefors (P)
Frändefors
6325
Jansson
Holger Emanuel
1907-03-21
Grundsunda
Husum
6326
Jansson
Hulda Olivia
1903-02-20
Nederkalix
Nederkalix
6327
Jansson
Ida Charlotta
1865-04-24
Grangärde (W)
Grangärde
6328
Jansson
Ida Elisabet
1903-03-24
Långsele
Långsele
6329
Jansson
Inez Beata Maria
1904-04-03
Härnösand
Härnösand
6330
Jansson
Inga Elisabet
1933-10-16
Vilhelmina
Lillkullen
6331
Jansson
Ingeborg Karolina
1892-02-07
Arnäs
Bodum
6332
Jansson
Ingeborg Karolina
1890-12-10
Arnäs
Bodum
6333
Jansson
Ingrid Amanda
1932-11-11
Burträsk
Ljusvattnet
6334
Jansson
Ingrid Margareta
1914-05-02
Åsele
Åsele
6335
Jansson
Irma Alice
1907-10-07
Umeå lands
Österteg
6336
Jansson
Ivan Sixtus
1877-03-19
Kopparbergs län
Grangärde
6337
Jansson
Ivar Efraim
1897-03-05
Stockholms län
Barby,Faringe
6338
Jansson
Ivar Valdemar
1908-04-18
Stockholm
Stockholm
6339
Jansson
James Gideon
1899-06-26
Lövånger
Fjälbyn
6340
Jansson
Jan
1777
Nordingrå
Björnås 3:1
6341
Jansson
Jan
1789-01-14
Nordingrå
Mjällom 1:1
6342
Jansson
Jan
1780
Nätra
Fors
6343
Jansson
Jan
1814-09-05
Skog
Skog
6344
Jansson
Jan
1841-12-02
Ekshärad
Bäcketorp
6345
Jansson
Jan Birger Harald
1912-11-12
Åsele
Åsele
6346
Jansson
Jan Erik
1961-04-29
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
6347
Jansson
Jan Fredrik
1825-12-20
Ljusnarsberg
Ljusnarsberg
6348
Jansson
Jan Petter
1833-10-22
Stockholms län
Norra Hed
6349
Jansson
Jan Ulrik
1896-09-13
Ström
Bredgård
6350
Jansson
Jenny Adela
1903-04-17
Bodum
Ön
6351
Jansson
Jenny Fredrika
1884-08-17
Umeå lands
Kyrkobordet
6352
Jansson
Jenny Karolina
1886-06-23
Arnäs
Bodum
6353
Jansson
Johan
1889-07-24
Skellefteå lands
Bureå
6354
Jansson
Johan
1846-02-19
ÖverLuleå
ÖverLuleå
6355
Jansson
Johan
1884-08-24
Uppsala län
Hållnäs
6356
Jansson
Johan
1862-07-28
Värmland
Gunnarskog
6357
Jansson
Johan
1841-09-10
Skog
Skog
6358
Jansson
Johan
1852-07-24
Skog (X)
Granön
6359
Jansson
Johan
1867-04-23
Fredsberg
Kyrkogården
6360
Jansson
Johan
1898-06-01
Bodum
Öhn
6361
Jansson
Johan Adolf
1898-04-15
Grundsunda
Husum
6362
Jansson
Johan Andreas
1898-11-29
Helgum
Helgum
6363
Jansson
Johan Artur
1892-03-13
Piteå land
Bodträsk
6364
Jansson
Johan August
1876-12-22
Stöde (Y)
Stöde
6365
Jansson
Johan Edvin Emanuel
1892-04-21
Anundsjö
Prästbolet
6366
Jansson
Johan Emil
1886-05-17
Umeå lands
Kyrkobordet
6367
Jansson
Johan Fritz
1898-08-21
Töreboda(Björkäng)
Töreboda
6368
Jansson
Johan Ingemar
1887-10-02
Arnäs
Bodum
6369
Jansson
Johan Ludvig
1861-01-13
Odensala
Odensala
6370
Jansson
Johan Olof
1857-12-26
Lövånger
Kåsböle
6371
Jansson
Johan Olof
1882-06-24
Lövånger
Kåsböle
6372
Jansson
Johan Oskar
1889-03-26
Skellefteå lands
Bureå
6373
Jansson
Johan Petter
1846-12-15
Skellefteå lands
Tåme
6374
Jansson
Johan Rune
1919-01-05
Anundsjö
Brandtjäl
6375
Jansson
Johan Ulrik
1879-05-24
Ström
Bredgård
6376
Jansson
Johan Vilhelm
1894-10-28
Burträsk
Burträsk
6377
Jansson
Johan Villiam
1889-03-30
Arnäs
Bodum
6378
Jansson
Johan Åke
1931-12-03
Vilhelmina
Idvatnnet
6379
Jansson
Johanna Erika
1880-05-26
Bygdeå
Bygdeå
6380
Jansson
John Alexius
1894-07-22
Grundsunda
Husum
6381
Jansson
John Arne
1920-01-14
Skepthammar
Skepthammar
6382
Jansson
John Erland
1921-06-08
Dorotea
Arksjö
6383
Jansson
John Olof Manfrid
1892-10-30
Dorotea
Arksjö
6384
Jansson
Jonas
1811
Nätra
Nätra
6385
Jansson
Jonas
1889-06-09
Nätra
Bällsta
6386
Jansson
Jonas Gotthard
1894-03-20
Grundsunda
Gideåbacka varv
6387
Jansson
Jonas Leonard
1881-09-28
Gudmundrå
Kramfors
6388
Jansson
Jonas Petter
1855-04-14
Nordmaling
Hyngelsböle
6389
Jansson
Jonas Viktor
1885-09-22
Tösse (P)
Sotebyn
6390
Jansson
Karin Adela Maria
1922-09-05
Grundsunda
Husum
6391
Jansson
Karin Elisabet
1926-04-25
Umeå lands
Teg municip
6392
Jansson
Karin Linnia
1938-04-01
Umeå stads
BB
6393
Jansson
Karl
1851-09-22
Värmland
Fågelvik
6394
Jansson
Karl Alexander
1879-02-18
Östergötland
Östergötland
6395
Jansson
Karl Almar
1898-03-16
Lövånger
Näste
6396
Jansson
Karl Anders Erland
1924-01-08
Dorotea
Häggås
6397
Jansson
Karl August
1866-08-24
Vilhelmina
Vilhelmina
6398
Jansson
Karl August
1843-05-21
Lerbäck
Kjättstorp
6399
Jansson
Karl Axel Severin
1885-03-23
Selånger
Selånger
6400
Jansson
Karl Einar
1898-12-20
Anundsjö
Brandtjäl
6401
Jansson
Karl Emanuel
1863-01-01
Värmland
Värmland
6402
Jansson
Karl Emil
1893-05-14
Bodum
Ön
6403
Jansson
Karl Emil
1889-05-09
Piteå land
Bodträsk
6404
Jansson
Karl Erik
1855-05-14
Ludvika
Ludvika
6405
Jansson
Karl Erik
1912-03-02
Nordmaling
Kyrkovallen
6406
Jansson
Karl Erik
1923-10-27
Umeå lands
Umeå lands
6407
Jansson
Karl Erik Gösta
1912-12-07
Sundsvall
Sundsvall
6408
Jansson
Karl Gunnar Ivan
1908-12-17
Råneå
Råneå
6409
Jansson
Karl Harry
1933-07-23
Lövånger
Näset
6410
Jansson
Karl Johan
1887-09-29
Ljusdal
Ljusdal
6411
Jansson
Karl Johan
1898-12-31
Umeå lands
Norrfors
6412
Jansson
Karl Johan Martin
1929-12-24
Nätra (Y)
6413
Jansson
Karl Johan Martin
1929-12-24
Nätra
Bölen
6414
Jansson
Karl Lennart
1935-09-28
Nordmaling
Ljusdal
6415
Jansson
Karl Leonard
1866-01-28
Piteå land
Holmträsk
6416
Jansson
Karl Ludvig
1850-10-03
Kopparbergs län
Norrbärke
6417
Jansson
Karl Markus
1974-09-06
Umeå stads
Umeå stad
6418
Jansson
Karl Martin
1938-01-28
Burträsk
Ljusvattnet
6419
Jansson
Karl Olof
1881-12-19
Vilhelmina
Grundsjö
6420
Jansson
Karl Olof Henry
1911-12-19
Bygdeå
Bygdeå
6421
Jansson
Karl Ulf Esbjörn
1937-08-25
Nordmaling
Municip
6422
Jansson
Kjell Birger
1930-04-07
Stensele
Vallnäs
6423
Jansson
Kjell Gunnar Valdemar
1839-08-31
Umeå stads
BB
6424
Jansson
Kjell Rune
1933-12-17
Nordmaling
Municip
6425
Jansson
Knut Anders Henrik
1935-02-02
Burträsk
Ljusvattnet
6426
Jansson
Knut Harald
1886-05-18
Stockholm
Ljusterå
6427
Jansson
Knut Harry
1913-10-16
Skelefteå lands
Skellefteå lands
6428
Jansson
Knut Konrad
1903-09-27
Piteå land
Holmträsk
6429
Jansson
Kristina
1872-08-08
Värmland
Gräsmark
6430
Jansson
Lars
1859-09-01
Ekshärad
Bäcketorp
6431
Jansson
Laurentius
1884-08-10
Vilhelmina
Vilhelmina
6432
Jansson
Leif Ivar Bertil
1941-07-09
Stockholm
Adolf Fredrik
6433
Jansson
Leif Åke Axel
1952-01-18
Grundsunda
Grundsunda
6434
Jansson
Lennart August
1922-03-29
Nordmaling
Kyrkovallen
6435
Jansson
Lisa Vilhelmina
1918-06-07
Grundsunda
Husum
6436
Jansson
Lovisa Kristina
1894-07-09
Grundsunda
Husum
6437
Jansson
Maj Magda Erika
1920-12-29
Jörn
Stationssamhälle
6438
Jansson
Maria Charlotta
1889-06-08
Grundsunda
Husum
6439
Jansson
Marta Dorotea
1892-07-13
Södermanland
Helgesta
6440
Jansson
Märta Johanna
1854-01-30
Selånger
Selånger
6441
Jansson
Märta Maria
1895-05-07
Arnäs
Bodum
6442
Jansson
Nils
1791-01-30
Nordingrå
Mjällom 1:1
6443
Jansson
Nils
1855-11-16
Gunnarskog (S)
Gunnarskog
6444
Jansson
Nils
1794
Nätra
Nätra
6445
Jansson
Nils
1859-03-03
Torsåker
Torsåker
6446
Jansson
Nils
1845-01-08
Ekshärad
Bäcketorp
6447
Jansson
Nils Elof
1891-12-12
Skellefteå lands
Bäck
6448
Jansson
Nils Johan Ragnar
1921-08-02
Stockholm
Stockholm
6449
Jansson
Nils Patrik
1970-05-09
Gävleborg
Hälsingetuma
6450
Jansson
Nils Ragnar
1914-03-11
Nordmaling
Kyrkovallen
6451
Jansson
Olle Evert Fabian
1915-02-11
Stockholm
Katarina
6452
Jansson
Olof
1830 cirka
Vitsand
Vitsand
6453
Jansson
Olof Algot
1886-03-22
Tåsjö
Rörström
6454
Jansson
Olof Einar
1927-03-18
Nätra
Bölen
6455
Jansson
Olof Einar Kristoffer
1923-10-05
Nätra
Bölen
6456
Jansson
Olof Torsten
1926-01-16
Umeå lands
Umeå lands
6457
Jansson
Olof Åke
1918-10-08
Nordmaling
Kyrkovallen
6458
Jansson
Olov Ejnar Kristoffer
1923-10-05
Nätra (Y)
6459
Jansson
Otto Vilhelm
1866-12-15
KungsBarkarö (U)
KungsBarkarö
6460
Jansson
Otto Villiam
1902-10-16
Arnäs
Bodum
6461
Jansson
Per
1793-12-18
Nordingrå
Älgsjö 1:2
6462
Jansson
Per
1839-01-09
Ekshärad
Bäcketorp
6463
Jansson
Per
1850-10-14
Skog
Skog
6464
Jansson
Per
1848-07-26
Lindesberg
Ingelshyttan
6465
Jansson
Per Algot
1890-04-16
Umeå lands
Kyrkobordet
6466
Jansson
Per Anders
1853-10-06
Själevad
Själevad
6467
Jansson
Per Herman Ernfrid
1895-04-14
Filipstad
Filipstad
6468
Jansson
Per Johan
1865-04-17
Örebro län
Grythyttan
6469
Jansson
Per Johan
1898-06-28
Arnäs
Bodum
6470
Jansson
Ragnhild Greta Elisabet
1910-12-23
Vännäs
Nyby
6471
Jansson
Regina Vilhelmina
1888-03-29
ÖverLuleå
Boden
6472
Jansson
Rikard Ferdinand
1882-12-13
Grundsunda
Husum
6473
Jansson
Rikard Gustav Adolf
1915-02-07
Umeå lands
Lövön
6474
Jansson
Rolf Erland
1941-04-08
Stensele
Stensele
6475
Jansson
Rolf Uno
1920-05-21
Umeå lands
Umeå lands
6476
Jansson
Rut Anna Kristina
1911-12-23
Umeå lands
Österteg
6477
Jansson
Rut Engla Marie
1916-01-02
Skellefteå lands
Furunäset
6478
Jansson
Rut Margreta
1905-06-05
Arjeplog
Arjeplog
6479
Jansson
Rut Torborg
1908-12-04
Jörn
Stationssamhälle
6480
Jansson
Sara Elisabet
1864
6481
Jansson
Sara Margareta
1907-09-12
Bjärtrå
Bjärtrå
6482
Jansson
Selma
1887-12-28
Uppsala län
Älvkarleby
6483
Jansson
Sigfrid Emanuel
1880-11-17
Grundsunda
Husum
6484
Jansson
Signar Mattias
1920-05-28
Skellefteå lands
Bureå
6485
Jansson
Signe Elisabet
1907-09-24
Arjeplog
Arjeplog
6486
Jansson
Siri Josefina
1921-08-21
Hörnefors
Norrbyskär
6487
Jansson
Siri Linnea
1926-09-26
Tärna
Laxvik
6488
Jansson
Sten Hilding Alexius
1913-08-08
Umeå lands
Lövön
6489
Jansson
Sture August
1916-03-10
Nordmaling
Kyrkovallen
6490
Jansson
Sune Mauritz
1938-03-09
Umeå stads
Lasarettet
6491
Jansson
Svea Elonora
1910-01-13
Bygdeå
Robertsfors
6492
Jansson
Sven Anders Gustav
1940-05-06
Vilhelmina
Lillkullen
6493
Jansson
Sven Gunnar Bertil
1926-10-05
Holmsund
Lövön
6494
Jansson
Sven Johan Edvard
1909-03-20
Västernorrland
Nora
6495
Jansson
Sven Ola Alfons
1931-07-18
Umeå lands
Brännland
6496
Jansson
Syster Edit Märta Ida Sofia
1902-03-28
Trondhejm
Trondhejm
6497
Jansson
Teresia Maria Viktoria
1889-03-06
Gävleborg
Hanebo
6498
Jansson
Torsten August
1910-07-13
Lycksele
Kyrkbyn
6499
Jansson
Tyra Maria Viola
1916-11-24
Säbrå
Säbrå
6500
Jansson
Ulla Görling Margareta
1927-05-27
Skellefteå stad
Skellefteå stad
6501
Jansson
Ulla Margareta
1928-05-10
Umeå lands
Brännland
6502
Jansson
Valborg Katarina
1896-07-04
Grundsunda
Husum
6503
Jansson
Valter Emanuel
1893-01-25
Hässjö
Hässjö
6504
Jansson
Vanja Kristina
1895-04-03
Själevad
Själevad
6505
Jansson
Vilhelm
1863-04-06
Lindesberg
Ingelshyttan
6506
Jansson
Vilhelmina Kristina
1879-02-24
Ljustorp
Ljustorp
6507
Jansson
Åke Ivar Johannes
1916-01-31
Skellefteå lands
Falmark
6508
Jansson (Blom)
Johan Valfrid
1871-03-03
Stockholm
Rosl Boro
6509
Jansson Sjölund
Anders
1792-08-17
Nordingrå
Näs
6510
Janze
Abel
1892-01-31
Umeå lands
Stöcksjö
6511
Janze
Agata
1890-03-01
Umeå lands
Stöcksjö
6512
Janze
Albertina Karolina
1879-12-09
Umeå lands
Stöcksjö
6513
Janze
Amanda Matilda
1865-07-10
Umeå lands
Stöcksjö
6514
Janze
Anna Margareta
1905-10-24
Byske
Frostkåge
6515
Janze
Arne Sigvard
1927-12-13
Umeå lands
Stöcksjö
6516
Janze
Disa Eugenia
1903-02-03
Umeå lands
Stöcksjö
6517
Janze
Ella Gun-Britt
1939-03-29
Umeå lands
Röbäck
6518
Janze
Elvy Margareta
1947-07-09
Umeå lands
Röbäck
6519
Janze
Emelie
1999-01-25
??
??
6520
Janze
Erik Ingemar
1933-12-13
Skellefteå stad
Skellefteå stad
6521
Janze
Ernst Johan
1879-04-10
Degerfors
Hjuken
6522
Janze
Eskilina
1842-06-12
Burträsk
Bygdsiljum
6523
Janze
Ester Paulina
1908-03-31
Byske
Frostkåge
6524
Janze
Eva Fredrika
1852-05-29
Burträsk
Älglund
6525
Janze
Gerd Inga-Lis
1952-06-30
Umeå lands
Röbäck
6526
Janze
Gunni Viktoria
1917-01-15
Umeå lands
Stöcksjö
6527
Janze
Hildur Emelia
1895-09-30
Vännäs
Vännäs
6528
Janze
Hulda Albertina
1867-05-13
Umeå lands
Stöcksjö
6529
Janze
Ingrid Margareta
1922-06-22
Umeå lands
Degernäs
6530
Janze
Johan Jakob
1811-12-11
Burträsk
Bygdsiljum
6531
Janze
Johan Ludvig
1832-04-22
Skellefteå lands
Frostkåge
6532
Janze
Johan Signar
1910-02-09
Umeå lands
Stöcksjö
6533
Janze
John Sture
1954-04-12
Umeå lands
Röbäck
6534
Janze
Karin
1894-01-29
Umeå lands
Stöcksjö
6535
Janze
Karl Hilding
1927-12-19
Umeå lands
Stöcksjö
6536
Janze
Karl Ivan
1933-04-09
Umeå lands
Stöcksjö
6537
Janze
Karl Jakob
1850-02-03
Burträsk
Bygdsiljum
6538
Janze
Karl Johan
1910-07-30
Byske
Frostkåge
6539
Janze
Karl Johan
1888-08-05
Umeå lands
Stöcksjö
6540
Janze
Karl Olof
1863-04-11
Umeå lands
Stöcksjö
6541
Janze
Karl Teodor
1873-07-26
Byske
Byske
6542
Janze
Ketty Majmi
1900-03-14
Umeå lands
Stöcksjö
6543
Janze
Klas Åke
1941-04-19
Stensele
Luspen
6544
Janze
Knut Edvin
1911-07-22
Umeå lands
Stöcksjö
6545
Janze
Majvor Kristin
1945-04-05
Umeå lands
Röbäck
6546
Janze
Margareta
1924-09-18
Åmsele
Sävsjön
6547
Janze
Märta Maria
1902-12-05
Byske
Frostkåge
6548
Janze
Olof Erling
1932-08-31
Stensele
Luspen
6549
Janze
Olof Mikael
1960-08-07
Umeå Stad
Umeå
6550
Janze
Oskar August
1899-05-04
Umeå lands
Degernäs
6551
Janze
Rut Lilian
1930-04-18
Umeå lands
Stöcksjö
6552
Janze
Sanford Teodor
1901-11-09
Byske
Frostkåge
6553
Janze
Selma Antonia
1861-10-19
Umeå lands
Stöcksjö
6554
Janze
Seth Levi
1897-02-09
Umeå lands
Stöcksjö
6555
Janze
Seth Ture
1929-12-10
Umeå lands
Stöcksjö
6556
Janze
Signe Viktoria
1895-01-05
Umeå lands
Stöcksjö
6557
Janze
Siri Viola
1923-03-06
Umeå lands
Stöcksjö
6558
Janze
Sven Gunnar
1942-05-07
Umeå lands
Röbäck
6559
Janze
Tage Georg
1931-04-23
Umeå lands
Stöcksjö
6560
Janze
Tekla Sofia
1860-06-02
Umeå lands
Stöcksjö
6561
Janze
Tobias
1973-01-06
??
??
6562
Janze
Vanja Birgitta
1936-04-27
Umeå lands
Röbäck
6563
Janze
Åke Ingvar
1925-10-07
Umeå lands
Stöcksjö
6564
Janze Eriksson
Olof
1846-08-13
Umeå lands
Umeå lands
6565
Janze Johansson
Anders
1835-01-23
Umeå lands
Stöcksjö
6566
Janze Johansson
Erik
1839-04-10
Degerfors
Innerträsk
6567
Janze Olofsdotter
Erika Kristina Vilhelmina
1877-11-23
Umeå lands
Umeå lands
6568
Janze Olofsdotter
Hulda Olivia
1879-09-07
Umeå lands
Hössjö
6569
Janze Olofsson
Erik Edvard
1875-03-26
Umeå lands
Umeå lands
6570
Janze Olofsson
Karl Olof
1876-05-15
Umeå lands
Umeå lands
6571
Janze Olofsson
Oskar August
1884-09-27
Umeå lands
Hössjö
6572
Janzen
Eva Maria
1921-07-10
Holmön
Holmön
6573
Janzen
Karl Ove Lennart
1916-05-14
Holmön
Holmön
6574
Janzen
Karl Rikard Tore
1920-05-21
Holmön
Holmön
6575
Janzen
Stig Ove
1942-08-01
Örgryte
Örgryte
6576
Janzen
Tora Margareta
1918-10-15
Holmön
Holmön
6577
Janzen Pettersson
Karl Olof
1884-07-24
Holmön
Holmön
6578
Jarl
Nils
1864-09-28
Kristianstads län
Nosaby
6579
Jarl
Sigurd Alfonso
1899-07-09
Nordmaling
Norrbyn
6580
Jarl
Valborg
1914-01-16
Jokkmokk
Jokkmokk
6581
Jatze Nilsdotter
Anna
1784
Åsele
Åsele
6582
Jatze Nilsdotter
Kristina
1778
Lappmarken
Lappmarken
6583
Jatze Nilsdotter
Segrid
1793
Åsele
Åsele
6584
Jenberg
Ida Ulrika
1865-03-25
Södermanland
Y selö
6585
Jenneholm
Sixten Reidar
1936-10-30
Norsjö
Norsjö
6586
Jensen
Amanda Laurina
1874-09-14
6587
Jensen
Aslany Margareta Sigridy
1903-09-07
Norge
Narvik
6588
Jensen
Gunnerius
1836-03-04
Norge
Norge
6589
Jensen
Karen Lene
1950-11-30
Danmark
Vejle
6590
Jensen
Lars
1841-01-07
Norge
Wang
6591
Jensen
Lydia Britt Maria
1927-12-29
Lövånger
Uttersjön
6592
Jensen
Nils
1870 cirka
Norge
Arendal
6593
Jensen
Oskar
1881-10-05
Svartvik
Svartvik
6594
Jeppling
Johan
1839-03-09
Ullånger
Ullånger
6595
Jeppson
Ingrid Gunilla
1945-02-08
Umeå stads
Umeå stads
6596
Jeppson
Nils Göran
1943-01-21
Umeå stads
Umeå stads
6597
Jeppson
Olle Alexander
1913-02-17
Ystad
Ystad
6598
Jeppsson
Birger
1893-04-13
Grönby
Grönby
6599
Jeppsson
Karin Gunilla
1935-11-14
Vilhelmina
Vilhelmina
6600
Jerlström
Daniel Gustav
1776-05-12
Umeå lands
Umeå lands
6601
Jerlström
Eleonora Kristina
1771-10-11
Umeå lands
Västerhiske
6602
Jerlström
Karl Oskar
1900-05-25
Ljusne
Ljusne bruk
6603
Jerlström
Katarina Fredrika
1773-01-14
Umeå lands
Strömslund
6604
Jerlström
Mary Viola
1925-12-25
Åsele
Åsele
6605
Jernberg
Algot Hjalmar
1890-07-15
Fjällsjö
Fjällsjö
6606
Jernberg
Anna Elisabet
1926-01-10
Vilhelmina
Vilhelmina
6607
Jernberg
Erik
1913-03-19
Vilhelmina
Kyrkbyn
6608
Jernberg
Eva Ingegerd
1944-12-28
Vilhelmina
Vilhelmina
6609
Jernberg
Hanna
1905-04-16
Bodum
Orrnäs
6610
Jernberg
Hanna
1910-12-07
Vilhelmina
Kyrkbyn
6611
Jernberg
Johannes
1902-05-30
Bodum
Orrnäs
6612
Jernberg
Jonas Gustaf
1858-01-15
Värnamo
Värnamo
6613
Jernberg
Karl Olof
1939-05-20
Vilhelmina
Vilhelmina
6614
Jernberg
Lars Gunnar
1931-04-03
Vilhelmina
Vilhelmina
6615
Jernberg
Lena Elisabet
1946-10-27
Vilhelmina
Vilhelmina
6616
Jernberg
Maria
1918-05-11
Vilhelmina
Kyrkbyn
6617
Jernberg
Olof
1924-12-28
Vilhelmina
Vilhelmina
6618
Jernbom
Alma
1872-09-11
Nordmaling
Öre
6619
Jernbom
Alma Vilhelmina
1875-05-27
Nordmaling
Öre
6620
Jernbom
Anders
1829-08-26
Nordmaling
Öre
6621
Jernbom
Anna Kristina
1843-12-17
Nordmaling
Öre
6622
Jernbom
Annika
1949-10-22
??
??
6623
Jernbom
Barbro Magdalena
1805-02-02
Nordmaling
Järnäs
6624
Jernbom
Bert Anders
1925-09-16
Nordmaling
Öre
6625
Jernbom
Dan Olof
1928-04-19
Nordmaling
Öre
6626
Jernbom
Ebba Henrietta
1903-08-15
Nordmaling
Öre
6627
Jernbom
Ebba Karolina
1901-05-21
Nordmaling
Öre
6628
Jernbom
Emma Kristina
1874-03-02
Nordmaling
Öre
6629
Jernbom
Erik Artur
1913-05-27
Nordmaling
Öre
6630
Jernbom
Erik Axel
1883-03-12
Nordmaling
Öre
6631
Jernbom
Eva
1952-07-21
??
??
6632
Jernbom
Eva Ulrika
1968-04-05
Umeå Stad
Umeå Stad
6633
Jernbom
Gudrun Anita
1945-12-06
Nordmaling
Öre
6634
Jernbom
Gun Lilian
1937-04-29
Nordmaling
Öre
6635
Jernbom
Hjördis Birgitta
1933-12-29
Nordmaling
Öre
6636
Jernbom
Hulda Charlotta
1871-05-06
Nordmaling
Öre
6637
Jernbom
Ida Lovisa
1876-10-31
Nordmaling
Öre
6638
Jernbom
Jakob
1885-12-28
Nordmaling
Öre
6639
Jernbom
Jakob
1835-07-31
Nordmaling
Öre
6640
Jernbom
Jakob
1863-01-21
Nordmaling
Öre
6641
Jernbom
Jessicka Jin
2000-02-15
Kina
Kina
6642
Jernbom
Johan
1840-12-09
Nordmaling
Öre
6643
Jernbom
Johan
1830-11-04
Nordmaling
Öre
6644
Jernbom
Johan
1864-10-13
Nordmaling
Öre
6645
Jernbom
Johan Viktor
1879-05-11
Nordmaling
Öre
6646
Jernbom
Johanna Katarina
1866-02-18
Nordmaling
Öre
6647
Jernbom
Johanna Margareta
1838-07-07
Nordmaling
Öre
6648
Jernbom
Jonas Alfred
1911-01-03
Nordmaling
Öre
6649
Jernbom
Judit Vilhelmina
1896-07-30
Nordmaling
Öre
6650
Jernbom
Karl Edvard
1868-09-17
Nordmaling
Öre
6651
Jernbom
Karl Johan Lambert
1868-06-03
Nordmaling
Öre
6652
Jernbom
Karl Ruben
1909-11-01
Nordmaling
Öre
6653
Jernbom
Katarina Kristina
1837-05-03
Nordmaling
Öre
6654
Jernbom
Kennet Viktor
1920-06-08
Nordmaling
Öre
6655
Jernbom
Kjell Åke
1934-08-24
Nordmaling
Öre
6656
Jernbom
Kurt Bertil Volmar
1905-12-27
Nordmaling
Öre
6657
Jernbom
Maria Margareta
1832-10-29
Nordmaling
Öre
6658
Jernbom
Mats Peder
1960-08-24
Umeå stad
Umeå stad
6659
Jernbom
Märta Florence
1931-06-09
Nordmaling
Öre
6660
Jernbom
Nanna Viktoria
1893-01-15
Nordmaling
Öre
6661
Jernbom
Per Leonard
1870-08-07
Nordmaling
Öre
6662
Jernbom
Per Vilhelm
1843-12-17
Nordmaling
Öre
6663
Jernbom
Rolf Östen
1923-07-30
Nordmaling
Öre
6664
Jernbom
Sven Valdemar
1919-03-11
Nordmaling
Öre
6665
Jernbom Andersdotter
Johanna
1844-10-27
Nordmaling
Järnäs
6666
Jernbom Andersson
Anders
1812-09-13
Nordmaling
Järnäs
6667
Jernbom Andersson
Jakob
1792-11-18
Nordmaling
Järnäs
6668
Jernbom Andersson
Jonas
1868-10-20
Nordmaling
Järnäs
6669
Jernefedt
Anders Johan
1810-02-01
Umeå lands
Backen
6670
Jernefedt
Karl Henrik
1780 cirka
??
??
6671
Jernfeldt
Anna Gustava
1880-01-14
Jörn
Åbränna
6672
Jernfeldt
August Bernhard
1867-04-12
Jörn
Jörn
6673
Jernfeldt
Aura Viktoria
1874-10-28
Jörn
Jörn
6674
Jernfeldt
Bernhard Eugen
1881-09-25
Jörn
Jörn
6675
Jernfeldt
Elisa
1882-06-14
Jörn
Åbränna
6676
Jernfeldt
Emilia Zipora
1888-01-11
Jörn
Åbränna
6677
Jernfeldt
Eva
1837-07-11
Norsjö
Jörn
6678
Jernfeldt
Evald
1870-03-13
Jörn
Melsträsk
6679
Jernfeldt
Gereon Amader
1872-05-23
Jörn
Jörn
6680
Jernfeldt
Gustaf Harald
1878-09-14
Jörn
Jörn
6681
Jernfeldt
Hedda
1872-05-14
Jörn
Melsträsk
6682
Jernfeldt
Ida Karolina
1870-05-07
Jörn
Jörn
6683
Jernfeldt
Johan
1796-04-01
??
??
6684
Jernfeldt
Kalla Aurora
1874-04-30
Jörn
Åbränna
6685
Jernfeldt
Karl
1836-04-10
Norsjö
Jörn
6686
Jernfeldt
Karl Eugen
1877-11-01
Jörn
Åbränna
6687
Jernfeldt
Karl Johan Hjalmar
1876-11-30
Jörn
Jörn
6688
Jernfeldt
Katarina Fredrika
1866-08-16
Jörn
Melsträsk
6689
Jernfeldt
Kristina Karolina
1863-08-19
Jörn
Hornsträsk
6690
Jernfeldt
Laura Viktoria
1874-10-28
Jörn
Jörn
6691
Jernfeldt
Lina Viktoria
1870-05-07
Jörn
Jörn
6692
Jernfeldt
Per
1841-02-06
Jörn
Jörn
6693
Jernlock Svensson
Jonas
1786-09-01
Nordmaling
Håknäs
6694
Jernlås
Knut Georg
1925-09-02
Stensele
Luspholm
6695
Jernström
Abraham Magnus
1868-02-02
Mo
Mo
6696
Jernström
Anna Karolina
1874-04-05
Mo
Mo
6697
Jernström
Charlotta Kristina
1860-03-23
Mo
Mo
6698
Jernström
Per Gustav
1818-10-24
Gränna
Gränna
6699
Jernström
Per Gustav
1864-07-05
Mo
Mo
6700
Jernström
Per Magnus
1870-11-06
Mo
Mo
6701
Jernström
Sara Helena
1857-12-29
Nätra
Nätra
6702
Jernström
Sara Helena
1857-12-29
Nätra
Nätra
6703
Jernström
Sofia Albertina
1862-12-12
Mo
Mo
6704
Jernström Wedin
Johan August
1871-12-09
Västerås län
Västanfors
6705
Jerstedt Svensson
Per
1789-08-23
Nordmaling
Järnäs
6706
Jerström
Axel
1880-03-18
Örebro län
Axberg
6707
Jerving
Per
1794-05-26
Arnäs
Gimot
6708
Jerving Persdotter
Anna Katarina
1855-05-02
Arnäs
Hornön
6709
Jerving Persdotter
Elisabet Kristina
1846-09-19
Arnäs
Hornön
6710
Jerving Persdotter
Eva
1857-09-13
Arnäs
Hornön
6711
Jerving Persdotter
Johanna Karolina
1851-08-29
Arnäs
Hornön
6712
Jerving Persdotter
Maria Brita
1842-09-26
Arnäs
Hornön
6713
Jerving Persdotter
Marta
1853-06-15
Arnäs
Hornön
6714
Jerving Persdotter
Sara Margareta
1844-10-28
Arnäs
Hornön
6715
Jerving Persson
Israel
1849-02-04
Arnäs
Hornön
6716
Jerving Persson
Per
1816-09-10
Arnäs
Gimot
6717
Jerving Persson
Per Erik
1840-12-29
Arnäs
Hornön
6718
Jerving Persson
Per Olof
1860-03-20
Arnäs
Hornön
6719
Jidrot
Karl Birger
1932-07-31
Vilhelmina
Stalon
6720
Jillebo
Carl Ronny
1943-12-24
Sorsele
Örnäs
6721
Jillebo
Curt Lennart
1946-01-28
Sorsele
Aivak
6722
Jillebo
Karl Hilbert
1917-06-24
Sorsele
Örnäs
6723
Jirlen Johansson
Karl Henning
1912-05-19
Stensele
Bergnäs
6724
Joakimsdotter
Amanda Josefina
1871-08-26
Skellefteå lands
Skellefteå lands
6725
Joakimsdotter
Anna Charlotta
1869-02-06
Skellefteå lands
Skellefteå lands
6726
Joakimsdotter
Ida Vilhelmina
1869-02-21
Skellefteå lands
Drängsmark
6727
Joakimsson
Axel Joakim
1876-05-29
Skellefteå lands
Skellefteå lands
6728
Joakimsson
Fran Robert
1874-02-12
Skellefteå lands
Skellefteå lands
6729
Joasdotter
Katarina Charlotta
1833-12-04
Umeå lands
Tavelsjö
6730
Jobb Jonsson
Jonas
1772
Norge
Vapsten/Arefjäll
6731
Jobb Jonsson
olof
1796
Norge
Vapsten/Arefjeld
6732
Joelsdotter
Anna Helfrida
1892-10-11
Fjällsjö
Vängel
6733
Joelsdotter
Gertrud Erika
1879-02-18
Dorotea
Abborrholmberget
6734
Joelsdotter
Henny Elisabet
1872-04-11
Umeå stads
Umeå stad
6735
Joelsdotter
Magdalena
1781-01-04
Sorsele
Blattniksele
6736
Joelsdotter
Valborg Kristina
1885-01-22
Dorotea
Abborrholmberget
6737
Joelsson
Anders
1779-12-09
Sorsele
Blattniksele
6738
Joelsson
Anders Vilhelm
1912-12-12
Tåsjö
Norråker
6739
Joelsson
Anna
1935-09-24
Risbäck
Saxåmon
6740
Joelsson
Anna Maria
1885-06-24
Vänernäs
Vänernäs
6741
Joelsson
Bo Rune
1939-07-28
Åmsele
Åmsele
6742
Joelsson
Brita Elonora
1908-11-07
Tåsjö
Norråker
6743
Joelsson
Bror Henry
1877-10-01
Umeå stads
Umeå stad
6744
Joelsson
Erik
1777-06-02
Sorsele
Blattnicksele
6745
Joelsson
Erik Rune
1936-05-06
Risbäck
Risbäck
6746
Joelsson
Georg Teodor
1884-04-02
Fjällsjö
Söredsta
6747
Joelsson
Gunnar Fritjof
1908-04-29
Stockholm
Matteus
6748
Joelsson
Gustav
1921-08-22
Risbäck
Saxåmon
6749
Joelsson
Helmer
1926-10-10
Risbäck
Saxåmon
6750
Joelsson
Joel
1919-04-15
Risbäck
Saxåmon
6751
Joelsson
Joel
1917-12-28
Risbäck
Saxåmon
6752
Joelsson
Joel Vilhelm
1877-04-27
Dorotea
Abborrholmberget
6753
Joelsson
Johan Otto Elis
1862-07-22
Stockholm
Stockholm
6754
Joelsson
Johan Vilhelm
1881-10-08
Dorotea
Abborrholmberget
6755
Joelsson
Jonas
1776-05-13
Lycksele
Maltträsk
6756
Joelsson
Karin Anne-Marie
1931-08-04
Umeå stad
Umeå stad
6757
Joelsson
Karl Axel Ossian
1864-01-21
Umeå stads
Umeå stad
6758
Joelsson
Kjell Herik
1928-01-19
Åmsele
Skävsjön
6759
Joelsson
Lars
1929-06-11
Risbäck
Saxåmon
6760
Joelsson
Lova
1915-04-16
Tåsjö
Norråker
6761
Joelsson
Marie Ingegärd
1947-04-20
Åmsele
Åmsele
6762
Joelsson
Mårten
1807-03-28
Dorotea
Svanaby
6763
Joelsson
Nils
1783-01-14
Sorsele
Balttniksele
6764
Joelsson
Per
1805-11-21
Dorotea
Svanaby
6765
Joelsson
Per
1786-07-23
Sorsele
Sandsjö
6766
Joelsson
Petter Olof
1872-12-04
Alanäs
6767
Joelsson
Salomon
1808-10-01
Dorotea
Svanaby
6768
Joelsson
Salomon
1874-10-04
Alanäs
6769
Joelsson
Stig Åke
1930-03-03
Umeå stad
Umeå stad
6770
Johan
Sven David
1934-08-31
Umeå stads
Umeå stad
6771
Johan Emil
Lundbäck
1864-03-08
Skaraborgs län
Lugnäs
6772
Johan Jakobsson
Sven
1850 cirka
Myresjö
Myresjö
6773
Johanesson
Selma Viktoria
1902-01-11
Sorsele
Källbäck
6774
Johannasdotter
Kristina Vilhelmina
1878-01-05
Norsjö
Hemmingen
6775
Johannesdotter
Anna Charlotta
1880 cirka
??
??
6776
Johannesdotter
Hedvig
1853-08-08
6777
Johannesdotter
Marianne Lovisa
1892-03-03
Alnö
Alnö
6778
Johannesdotter
Sara Kristina
1899-03-21
Frostviken
Dajma
6779
Johannesen
Johan Kristian August
1845
Norge
Norge
6780
Johannesson
Anders
1827-08-08
Lövånger
Hökmark
6781
Johannesson
Anders Edvin
1880-10-01
Burträsk
Gammelbyn
6782
Johannesson
Anny Ottilia
1910-12-15
Degerfors
Skivsjön
6783
Johannesson
Berit Ann-Marie
1948-11-01
Umeå lands
Umeå lands
6784
Johannesson
Birgit Ingrid
1944-09-17
Vilhelmina
Vilhelmina
6785
Johannesson
Cecilia Maria
1923-06-05
Umeå lands
Västerhiske
6786
Johannesson
Einar Lovis
1890-11-24
Alnö
Alnö
6787
Johannesson
Elly Matilda
1907-11-24
Alster
Stacklerud
6788
Johannesson
Erik Lennart
1915-03-25
Umeå lands
Västerhiske
6789
Johannesson
Eva Marie Louise
1954-05-21
Umeå lands
Umeå lands
6790
Johannesson
Gerd Inger Elisabet
1959-09-09
Umeå lands
Umeå lands
6791
Johannesson
Gertrud Monica
1945-12-13
Umeå stads
Umeå stad
6792
Johannesson
Jan-Erik
1952-09-01
Umeå lands
Umeå lands
6793
Johannesson
Johan Albert
1874-11-07
Burträsk
Gammelbyn
6794
Johannesson
Jonas Bernhard
1900-11-19
Frostviken
Luspen
6795
Johannesson
Karl Albert Verner
1896-08-19
Vännäs
Vänfors
6796
Johannesson
Karl Axel
1859-01-12
Åmål
Tveta
6797
Johannesson
Karl Johan Edvard
1885-06-26
Gotland
Klinte
6798
Johannesson
Mauritz Anoldius
1888-12-10
Hässjö
Strand
6799
Johannesson
Märta Elisabet
1926-08-22
Umeå lands
Västerhiske
6800
Johannesson
Nils Hilmer Johannes
1913-09-24
Umeå lands
Västerhiske
6801
Johannesson
Paul Laurens
1919-05-20
Umeå lands
Västerhiske
6802
Johannesson
Per Olov
1950-01-20
Umeå lands
Umeå lands
6803
Johannesson
Rickard Johannes
1886-12-06
Hässjö
Hässjö
6804
Johannesson Engqvist
Peter
1865-08-21
Vislanda (G)
Vislanda
6805
Johannisdotter
Kristina Maria
1861-12-16
Stockaryd (F)
Stockaryd
6806
Johannison Pettersson
Karl Oskar
1874-05-02
Jönköping
Hakarp
6807
Johannisson
Beda Karolina
1882-09-20
Arnäs
Högland
6808
Johannisson
Beda Karolina
1886-02-02
Arnäs
Högland
6809
Johannisson
Brita Karolina
1879-02-06
Arnäs
Högland
6810
Johannisson
Ebba Maria
1888-11-28
Arnäs
Högland
6811
Johannisson
Hanna Kristina
1890-08-15
Arnäs
Högland
6812
Johannisson
Johan Adolf
1880-07-01
Arnäs
Högland
6813
Johannisson
Sven Johan
1852-09-10
Kronobergs län
Hinnnerud
6814
Johannson
Johan
1852-10-13
Umeå lands
Grubbe
6815
Johansdoter
Margareta
1782
Nätra
Västersel
6816
Johansdotetr
Erika Vilhelmina
1843-08-20
Stensele
Åskilje
6817
Johansdotetr
Eva Agata
1854-07-19
Stensele
Pauträsk
6818
Johansdotetr
Johanna
1837-01-15
Skellefteå lands
Skråmträsk
6819
Johansdotetr
Johanna Matilda
1875-06-26
Burträsk
Svarttjärn
6820
Johansdotter
Eva
1831-08-26
Burträsk
Åbyn
6821
Johansdotter
*Margareta
1791-01-22
Bygdeå
Sjulsmark
6822
Johansdotter
Adela Fredrika
1893-02-24
Degerfors
Rödå
6823
Johansdotter
Adele Lovisa
1872-02-08
Skellefteå lands
Kågeträsk
6824
Johansdotter
Adina Maria
1888-01-31
Stensele
Gardsjönäs
6825
Johansdotter
Agata
1790 cirka
Finland
Kemi
6826
Johansdotter
Agata
1827-06-14
Degerfors
Mesele
6827
Johansdotter
Agata Albertina
1867-02-19
Umeå stads
Umeå stad
6828
Johansdotter
Agata Elisabet
1838-01-05
Umeå lands
Västerteg
6829
Johansdotter
Agata Kristina
1833-11-23
Umeå lands
Västerteg
6830
Johansdotter
Agata Lovisa
1855-10-09
Vilhelmina
Laxbäcken
6831
Johansdotter
Agda Alfrida Ingeborg
1900-01-25
Vilhelmina
Nyluspen
6832
Johansdotter
Agda Amalia
1896-04-20
Stensele
Bäckmark
6833
Johansdotter
Agda Augusta
1893-02-05
Nordmaling
Sunnansjö
6834
Johansdotter
Agda Eufrosyna
1890-03-28
Vännäs
Snålltjärn
6835
Johansdotter
Agda Josefina
1910-03-12
Stensele
Ankarsund
6836
Johansdotter
Agnes Adelma Maria
1896-12-31
Lycksele
Vormsele
6837
Johansdotter
Agnes Elisabet
1901-02-25
Fredrika
Stafsberg
6838
Johansdotter
Agnes Karolina
1881-01-12
Lycksele
Vägsele
6839
Johansdotter
Agnes Kristina
1888-02-18
Lövånger
Fjälbyn
6840
Johansdotter
Agnes Kårine Elisabet
1900-01-31
Vilhelmina
Djupdal
6841
Johansdotter
Agnes Sofia
1883-03-22
Bygdeå
Överklinten
6842
Johansdotter
Agnes Vilhelmina
1888-03-26
Lycksele
Vindelgransele
6843
Johansdotter
Albertina
1910-05-17
Bjurholm
Sörfors
6844
Johansdotter
Albertina
1840-04-06
Vännäs
Vännfors
6845
Johansdotter
Albertina
1844-02-04
Vännäs
Vännäs
6846
Johansdotter
Albertina
1857-12-15
Vännäs
Brån
6847
Johansdotter
Albertina
1849-11-09
Vännäs
Brån
6848
Johansdotter
Albertina
1840-08-05
Nordmaling
Hyngelsböle
6849
Johansdotter
Albertina
1850-12-29
Bjurholm
Bjurholm
6850
Johansdotter
Albertina
1871-07-04
Grundsunda
Husum
6851
Johansdotter
Albertina
1858-11-11
Nordmaling
Hörnsjö
6852
Johansdotter
Albertina
1855-03-09
Bjurholm
Bjurholm
6853
Johansdotter
Albertina
1852-03-25
Bjurholm
Johannesborg
6854
Johansdotter
Albertina
1872-01-18
Sorsele
Tväråträsk
6855
Johansdotter
Albertina
1869-11-29
Vännäs
Höganäs
6856
Johansdotter
Albertina
1869-10-17
Vännäs
Brån
6857
Johansdotter
Albertina
1874-08-26
Umeå lands
Rismyrliden
6858
Johansdotter
Albertina
1866-08-04
Vännäs
Brån
6859
Johansdotter
Albertina
1858-02-20
Arnäs
Högbyn
6860
Johansdotter
Albertina
1843-03-25
Nordmaling
Baggård
6861
Johansdotter
Albertina
1843-02-20
Vännäs
Hällfors
6862
Johansdotter
Albertina
1867-01-31
Vännäs
Norra Västersel
6863
Johansdotter
Albertina
1853-09-27
Bjurholm
Näsmark
6864
Johansdotter
Albertina
1875-01-20
Bjurholm
Åkerberg
6865
Johansdotter
Albertina
1866-04-10
Bjurholm
Näsmark
6866
Johansdotter
Albertina
1847-06-12
Vännäs
Fällforsbäck
6867
Johansdotter
Albertina
1870-07-09
Umeå lands
Håkmark
6868
Johansdotter
Albertina
1863-01-13
Vännäs
Kallhögen
6869
Johansdotter
Albertina
1843-09-11
Umeå lands
Ersmark
6870
Johansdotter
Albertina Charlotta
1845-01-11
Nordmaling
Bredvik
6871
Johansdotter
Albertina Charlotta
1842-06-07
Vännäs
Sunnanå
6872
Johansdotter
Albertina Charlotta
1880-03-28
Umeå lands
Hissjö
6873
Johansdotter
Albertina Charlotta
1880-02-17
Umeå lands
Böle
6874
Johansdotter
Albertina Charlotta
1875-08-28
Umeå lands
Böle
6875
Johansdotter
Albertina Charlotta
1861-05-19
Sävar
Nyåker
6876
Johansdotter
Albertina Karolina
1871-06-15
Umeå lands
Håkmark
6877
Johansdotter
Albertina Katarina
1863-05-05
Bjurholm
Bracksele
6878
Johansdotter
Albertina Kristina
1866-03-27
Umeå lands
Innertavle
6879
Johansdotter
Albertina Kristina
1870-04-24
Vännäs
Selet
6880
Johansdotter
Albertina Kristina
1869-02-20
Vännäs
Selet
6881
Johansdotter
Albertina Kristina
1869-02-03
Sävar
Gunnismark
6882
Johansdotter
Albertina Margareta
1844-04-17
Umeå lands
Sörfors
6883
Johansdotter
Albertina Olivia
1874-05-11
Umeå lands
Grisbacka
6884
Johansdotter
Albertina Teresia
1871-10-21
Malå
Holmsjö
6885
Johansdotter
Albertina Vilhelmina
1865-04-23
Bjurholm
Vitvattnet
6886
Johansdotter
Albertina Vkhelmina
1869-04-25
Vilhelmina
Vilhelmina
6887
Johansdotter
Alertina
1843-04-11
Örträsk
Långsele
6888
Johansdotter
Alexandra Anna Lovisa
1892-02-27
Sorsele
Lillselbränna
6889
Johansdotter
Alexandra Teolinda
1879-07-24
Degerfors
Ekorrsele
6890
Johansdotter
Alexandra Vilhelmina
1854-10-10
Stensele
Skarvsjö
6891
Johansdotter
Alfhild Eugenia Elisabet
1885-08-10
Södermanland
Nyköping
6892
Johansdotter
Alfrida
1896-03-01
Vännäs
Fällforsheden
6893
Johansdotter
Alfrida
1888-07-17
Vännäs
Pengsjö
6894
Johansdotter
Alfrida Josefina
1887-10-06
Degerfors
Bäck
6895
Johansdotter
Alfrida Matilda
1890-10-18
Lycksele
Bjurås
6896
Johansdotter
Alida Amalia
1858-01-28
Umeå lands
Holmsund
6897
Johansdotter
Alida Charlotta
1896-06-01
Stensele
Gardsjönäs
6898
Johansdotter
Ally Adelia
1906-02-03
Nordmaling
Sunnansjö
6899
Johansdotter
Alma
1874-03-01
Gideå
Byviken
6900
Johansdotter
Alma
1879-07-15
Nordmaling
Olofsfors
6901
Johansdotter
Alma Alexandra
1872-02-15
Lycksele
Hedlunda
6902
Johansdotter
Alma Amalia
1875-10-13
Nysätra
Gumboda
6903
Johansdotter
Alma Augusta
1887-01-03
Nordmaling
Håknäs
6904
Johansdotter
Alma Augusta
1875-03-10
Nordmaling
Håknäs
6905
Johansdotter
Alma Augusta
1884-08-28
Degerfors
Helsingfors
6906
Johansdotter
Alma Augusta
1883-03-20
Nordmaling
Storfall
6907
Johansdotter
Alma Augusta
1885-02-10
Bodum
Orrnäs
6908
Johansdotter
Alma Betty Mariana
1887-04-30
Åsele
Varpsjö
6909
Johansdotter
Alma Elisabet
1881-01-20
ÖverLuleå
ÖverLuleå
6910
Johansdotter
Alma Elonora
1891-06-14
Vännäs
Kolksele
6911
Johansdotter
Alma Eufrosyna
1897-05-09
Umeå lands
Bjensjön
6912
Johansdotter
Alma Fredrika
1875-04-24
Grundsunda
Kasa
6913
Johansdotter
Alma Johanna
1873-07-20
Nordmaling
Öre
6914
Johansdotter
Alma Johanna
1887-06-05
Nordmaling
Levar
6915
Johansdotter
Alma Johanna
1879-02-08
Stensele
Nordanås
6916
Johansdotter
Alma Josefina
1877-06-20
Gideå
Västergidsjö
6917
Johansdotter
Alma Josefina
1873-08-07
Nordmaling
Hyngelsböle
6918
Johansdotter
Alma Josefina
1855-12-25
Umeå lands
Holmsund
6919
Johansdotter
Alma Karolina
1878-04-24
Nordmaling
Toböle
6920
Johansdotter
Alma Karolina
1886-05-22
Lövånger
Hötjärn
6921
Johansdotter
Alma Karolina
1880-10-03
Umeå lands
Djupvik
6922
Johansdotter
Alma Karolina
1889-03-05
Degerfors
Gransjön
6923
Johansdotter
Alma Karolina
1876-05-28
Nordmaling
Djupsjö
6924
Johansdotter
Alma Karolina
1898-12-28
Lycksel
Tannlund
6925
Johansdotter
Alma Karolina
1883-11-30
Degerfors
Lillsandsjö
6926
Johansdotter
Alma Karolina Eugenia
1878-06-20
Degerfors
Ekorrträsk
6927
Johansdotter
Alma Katarina
1880-05-15
Nordmaling
Öre
6928
Johansdotter
Alma Katarina
1895-06-10
Umeå lands
Österåker
6929
Johansdotter
Alma Kristina
1886-12-14
Nordmaling
Orrböle
6930
Johansdotter
Alma Kristina
1884-05-18
Nordmaling
Högland
6931
Johansdotter
Alma Kristina
1876-11-29
Nordmaling
Högland
6932
Johansdotter
Alma Kristina
1883-05-19
Själevad
Fors
6933
Johansdotter
Alma Kristina
1877-01-02
Nysätra
Degerfors
6934
Johansdotter
Alma Kristina
1876-10-20
Arnäs
Skortse
6935
Johansdotter
Alma Leontina
1876-06-28
Nordmaling
Djupsjö
6936
Johansdotter
Alma Lovisa
1890-03-06
Mo
Mo
6937
Johansdotter
Alma Maria
1886-12-06
Degerfors
Ramsele
6938
Johansdotter
Alma Maria
1871-10-09
Degerfors
Granön
6939
Johansdotter
Alma Maria
1889-11-01
Skellefteå lands
Falmark
6940
Johansdotter
Alma Matilda
1879-02-21
Umeå lands
Skravelsjö
6941
Johansdotter
Alma Matilda
1880-12-12
Degerfors
Brattåker
6942
Johansdotter
Alma Olivia
1893-05-05
Lycksele
Bjurås
6943
Johansdotter
Alma Ottilia
1880-12-01
Nordmaling
Rundvik
6944
Johansdotter
Alma Paulina
1899-04-14
Nordmaling
Norrbyskär
6945
Johansdotter
Alma Sofia
1887-03-17
Nordmaling
Rönnholm
6946
Johansdotter
Alma Sofia
1877-04-12
Nordmaling
Lögdeå
6947
Johansdotter
Alma Sofia
1877-04-24
Degerfors
Stryckfors
6948
Johansdotter
Alma Teolinda
1887-06-12
Nordmaling
Rundvik
6949
Johansdotter
Alma Teresia
1882-06-23
Nordmaling
Storänget
6950
Johansdotter
Alma Viktoria
1889-02-27
Norsjö
Lidträsk
6951
Johansdotter
Alma Viktoria
1886-04-22
Vilhelmina
Brännåker
6952
Johansdotter
Altalia Augusta
1885-03-19
Stensele
Stentorp
6953
Johansdotter
Alva Barbara
1893-02-05
Vefsn
Vefsn
6954
Johansdotter
Amalia
1871-07-10
Burträsk
Renbergsvattnet
6955
Johansdotter
Amalia
1864-01-23
Vännäs
Nylandsnäs
6956
Johansdotter
Amalia
1836-04-06
Lycksele
Tuggensele
6957
Johansdotter
Amalia
1870-01-14
Degerfors
Lillsele
6958
Johansdotter
Amalia
1825-08-17
Skellefteå lands
Frostkåge
6959
Johansdotter
Amalia
1856-09-10
Skellefteå lands
Östanbäck
6960
Johansdotter
Amalia Albertina
1888-11-09
Lycksele
Kattisavan
6961
Johansdotter
Amalia Albertina
1865-10-03
Degerfors
Sjölunda
6962
Johansdotter
Amalia Amanda
1872-07-27
Sävar
Gamla Bäckfors
6963
Johansdotter
Amalia Charlotta
1873-01-03
Umeå lands
Stöcksjö
6964
Johansdotter
Amalia Charlotta
1869-12-13
Stensele
Åskilje
6965
Johansdotter
Amalia Charlotta
1833-10-24
Umeå stads
Umeå stad
6966
Johansdotter
Amalia Johanna
1867-05-08
Bygdeå
Bergliden
6967
Johansdotter
Amalia Josefina
1865-05-09
Lycksele
Hedlunda
6968
Johansdotter
Amalia Karolina
1870-11-19
Bjurholm
Strömåker
6969
Johansdotter
Amalia Karolina
1859-05-28
Umeå lands
Norrfors
6970
Johansdotter
Amalia Karolina Antonietta
1876-04-13
Malå
Holmsjö
6971
Johansdotter
Amalia Kristina
1860-02-17
Umeå lands
Stöcksjö
6972
Johansdotter
Amalia Lovisa
1858-11-29
Åsele
Lögda
6973
Johansdotter
Amalia Margareta
1827-07-18
Skellefteå lands
Finnträsk
6974
Johansdotter
Amalia Maria
1876-02-09
Stensele
Forsmark
6975
Johansdotter
Amalia Maria
1863-06-25
Lycksele
Rusele
6976
Johansdotter
Amalia Sofia
1880-08-04
Nordmaling
Djupsjö
6977
Johansdotter
Amanda
1879-05-17
Bjurholm
Mariebäck
6978
Johansdotter
Amanda
1855-02-01
Skellefteå lands
Skellefteå lands
6979
Johansdotter
Amanda
1885-03-21
Nordmaling
Baggård
6980
Johansdotter
Amanda
1873-02-03
Nordmaling
Storfall
6981
Johansdotter
Amanda
1869-10-02
Sorsele
Tväråträsk
6982
Johansdotter
Amanda
1878-10-22
Vännäs
Nyby
6983
Johansdotter
Amanda
1855-06-05
Norsjö
Holmträsk
6984
Johansdotter
Amanda
1883-11-15
Vännäs
Fällforsbäck
6985
Johansdotter
Amanda
1863-11-04
Bjurholm
Näsmark
6986
Johansdotter
Amanda
1878-03-25
Själevad
Billsta
6987
Johansdotter
Amanda Albertina
1870-03-31
Sundsvall
Sundsvall
6988
Johansdotter
Amanda Albertina
1885-11-23
Vännäs
Hjoggsjö
6989
Johansdotter
Amanda Albertina
1880-12-21
Vännäs
Hjoggsjö
6990
Johansdotter
Amanda Augusta
1861-05-15
Nordmaling
Ledusjö
6991
Johansdotter
Amanda Charlotta
1883-01-22
Umeå lands
Hössjö
6992
Johansdotter
Amanda Charlotta
1878-09-13
Lycksele
Bastunäs
6993
Johansdotter
Amanda Elisabet
1870-03-21
Gideå
Långviken
6994
Johansdotter
Amanda Elisabet
1870-07-03
Åsele
Torvsjö
6995
Johansdotter
Amanda Eugenia
1863-11-22
Umeå lands
Rödå
6996
Johansdotter
Amanda Johanna
1878-11-13
Nordmaling
Långed
6997
Johansdotter
Amanda Johanna
1870-06-10
Degerfors
Edlunda
6998
Johansdotter
Amanda Johanna
1864-12-03
Sävar
Ivarsboda
6999
Johansdotter
Amanda Josefina
1873-07-21
Nordmaling
Högland
7000
Johansdotter
Amanda Josefina
1874-04-11
Bjurholm
Sunnanå
7001
Johansdotter
Amanda Josefina
1875-05-29
Nordmaling
Djupsjö
7002
Johansdotter
Amanda Josefina
1881-05-11
Sorsele
Gargnäs
7003
Johansdotter
Amanda Karolina
1865-01-31
Degerfors
Hjuken
7004
Johansdotter
Amanda Karolina
1869-04-23
Dorotea
Avaträsk
7005
Johansdotter
Amanda Kristina
1866-10-15
Nordmaling
Hummelholm
7006
Johansdotter
Amanda Kristina
1863-07-25
Nordmaling
Järnäs
7007
Johansdotter
Amanda Kristina
1854-06-01
Nordmaling
Ängersjö
7008
Johansdotter
Amanda Kristina
1874-02-11
Bjurholm
Ottervattnet
7009
Johansdotter
Amanda Maria
1875-07-02
Umeå lands
Älglund
7010
Johansdotter
Amanda Matilda
1881-10-07
Vännäs
Nylandsnäs
7011
Johansdotter
Amanda Teodelina
1876-10-22
Nordmaling
Bergsjö
7012
Johansdotter
Amanda Vilhelmina
1886-04-13
Degerfors
Kussjön
7013
Johansdotter
Amanda Vilhelmina
1892-01-22
Umeå lands
Storhäggsjö
7014
Johansdotter
Anders
1804-05-01
Skellefteå lands
Krångfors
7015
Johansdotter
Anders Gustav
1818-11-02
Lövånger
Blacke
7016
Johansdotter
Andretta
1812
??
??
7017
Johansdotter
Andrietta Elisabet
1875-08-27
Bjurholm
Strömåker
7018
Johansdotter
Andrietta Katarina
1876-11-30
Vilhelmina
Tjäl
7019
Johansdotter
Anette
1830-09-12
Umeå lands
Sörfors
7020
Johansdotter
Anna
1770-07-27
Själevad
Leding
7021
Johansdotter
Anna
1773-08-09
Själevad
Själevad
7022
Johansdotter
Anna
1778-01-05
Själevad
Svedjeholmen
7023
Johansdotter
Anna
1805-12-31
Grundsunda
Fanby
7024
Johansdotter
Anna
1775-09-23
Lycksele
Tannsele
7025
Johansdotter
Anna
1777-01-05
Lövånger
Daglösen
7026
Johansdotter
Anna
1801-02-01
Fredrika
Krokvattnet
7027
Johansdotter
Anna
1779-07-13
Lycksele
Falträsk
7028
Johansdotter
Anna
1776-01-06
??
??
7029
Johansdotter
Anna
1867-09-18
Bjurholm
Lillarmsjö
7030
Johansdotter
Anna
1787-08-07
Själevad
Locksta
7031
Johansdotter
Anna
1790-09-20
Själevad
Västeralnäs
7032
Johansdotter
Anna
1790-05-05
Själevad
Överhörnäs
7033
Johansdotter
Anna
1784-01-15
Själevad
Mörtsjö
7034
Johansdotter
Anna
1772-10-03
Arnäs
Kvaved
7035
Johansdotter
Anna
1776-07-29
Arnäs
Kvaved
7036
Johansdotter
Anna
1800 cirka
Nätra
Flärke
7037
Johansdotter
Anna
1774
Nätra
Nätra
7038
Johansdotter
Anna
1793-08-02
Själevad
Österås
7039
Johansdotter
Anna
1802-05-16
Björna
Långviken
7040
Johansdotter
Anna
1773-01-06
Själevad
Sund
7041
Johansdotter
Anna
1780-10-04
Arnäs
Västerlandsjö
7042
Johansdotter
Anna
1786-03-18
Lövånger
Ytterbyn
7043
Johansdotter
Anna
1805
??
??
7044
Johansdotter
Anna
1822-07-22
Sidensjö
Näs
7045
Johansdotter
Anna
1834-07-17
Skellefteå lands
Jörn
7046
Johansdotter
Anna
1796-07-20
Skellefteå lands
Kusmark
7047
Johansdotter
Anna
1865-06-26
Burträsk
Renbergsvattnet
7048
Johansdotter
Anna
1770-05-08
Sidensjö
Byvattnet
7049
Johansdotter
Anna
1791-08-29
Nätra
Ås
7050
Johansdotter
Anna
1770-08-26
Skellefteå lands
Bureå
7051
Johansdotter
Anna
1772
??
??
7052
Johansdotter
Anna
1785-07-23
Nordmaling
Krokvattnet
7053
Johansdotter
Anna
1784-11-07
Nordmaling
Norrbyn
7054
Johansdotter
Anna
1778-12-17
Nordmaling
Håknäs
7055
Johansdotter
Anna
1771-02-28
Nordmaling
Nyåker
7056
Johansdotter
Anna
1778-12-16
Nordmaling
Mjösjö
7057
Johansdotter
Anna
1783-11-29
Grundsunda
Lakamark
7058
Johansdotter
Anna
1836-02-18
Bjurholm
Agnäs
7059
Johansdotter
Anna
1785-08-18
Arnäs
Västergidsjö
7060
Johansdotter
Anna
1875-08-29
Nordmaling
Hörnsjö
7061
Johansdotter
Anna
1847-08-20
Bjurholm
Agnäs
7062
Johansdotter
Anna
1782-02-05
Själevad
Forsån
7063
Johansdotter
Anna
1839-10-01
Arnäs
Torsböle
7064
Johansdotter
Anna
1786-12-14
Tåsjö
Skansnäset
7065
Johansdotter
Anna
1818-08-29
Bjurholm
Nordanås
7066
Johansdotter
Anna
1847-10-14
Bjurholm
Långvattnet
7067
Johansdotter
Anna
1785-09-02
Arnäs
Angsta
7068
Johansdotter
Anna
1771-04-23
Arnäs
Näset
7069
Johansdotter
Anna
1770-09-17
Själevad
Västerhus
7070
Johansdotter
Anna
1776-03-29
Arnäs
Byviken
7071
Johansdotter
Anna
1789-08-10
Grundsunda
Grundsunda
7072
Johansdotter
Anna
1777-08-21
Själevad
Forsån
7073
Johansdotter
Anna
1792
Arnäs
Dekarsön
7074
Johansdotter
Anna
1779-03-27
Skellefteå lands
Fällfors
7075
Johansdotter
Anna
1778-07-26
Lövånger
Önnesmark
7076
Johansdotter
Anna
1790-09-27
Fjällsjö
Näset
7077
Johansdotter
Anna
1838-02-06
Sidensjö
Nätersjö
7078
Johansdotter
Anna
1776-04-18
Sidensjö
Djupsjö
7079
Johansdotter
Anna
1788-04-08
Lövånger
Önnesmark
7080
Johansdotter
Anna
1801-04-10
Sidensjö
Brynge
7081
Johansdotter
Anna
1821-05-11
Nätra
Blåvik
7082
Johansdotter
Anna
1863-09-09
Sorsele
Nabbnäs
7083
Johansdotter
Anna
1770-05-08
Sidensjö
Byvattnet
7084
Johansdotter
Anna
1776
Nätra
Västersel
7085
Johansdotter
Anna
1803-07-10
Sidensjö
Myre
7086
Johansdotter
Anna
1802-08-08
Nysätra
Nybyn
7087
Johansdotter
Anna
1864-04-29
Sidensjö
By
7088
Johansdotter
Anna
1796-12-05
Ramsele
Ovanmo
7089
Johansdotter
Anna
1879-09-17
Burträsk
Grannäs
7090
Johansdotter
Anna
1842-04-02
Själevad
Måle
7091
Johansdotter
Anna
1858-08-20
Anundsjö
Brandkäl
7092
Johansdotter
Anna
1854-01-30
Anundsjö
Västergensjö
7093
Johansdotter
Anna
1843-02-17
Skorped
Mosjö
7094
Johansdotter
Anna
1805-01-05
Själevad
Haffsta
7095
Johansdotter
Anna
1805-06-27
Skorped
Holm
7096
Johansdotter
Anna
1869-08-25
Anundsjö
Österfannbyn
7097
Johansdotter
Anna
1824-08-01
Sidensjö
Nolås
7098
Johansdotter
Anna
1883-03-13
Anundsjö
Rocksjö
7099
Johansdotter
Anna
1860-09
Själevad
Kroksta¨
7100
Johansdotter
Anna
1830-04-06
Skellefteå lands
Källbomark
7101
Johansdotter
Anna
1836-04-01
Sidensjö
Djupsjö
7102
Johansdotter
Anna
1771-01-23
Anundsjö
Anundsjö
7103
Johansdotter
Anna
1855-12-02
Anundsjö
Önskan
7104
Johansdotter
Anna
1810-02-25
Edsele
Norrnäs
7105
Johansdotter
Anna
1807-08-06
Själevad
Gottne
7106
Johansdotter
Anna
1781-12-13
Nysätra
Grimsmark
7107
Johansdotter
Anna
1846-02-08
Mo
Flärke
7108
Johansdotter
Anna
1807-12-28
Själevad
Västerhus
7109
Johansdotter
Anna
1779-02-14
Skellefteå lands
Falmark
7110
Johansdotter
Anna
1862-09-18
Piteå lands
Piteå lands
7111
Johansdotter
Anna
1782-10-21
Skellefteå lands
Norrlångträsk
7112
Johansdotter
Anna
1859-11-19
Själevad
Komnäs
7113
Johansdotter
Anna
1802-12
Alanäs
Alanäs
7114
Johansdotter
Anna
1844-12-26
Själevad
Själevad
7115
Johansdotter
Anna
1821-10-18
Lövånger
Bjurön
7116
Johansdotter
Anna
1804-03-25
Själevad
Norrvästansjö
7117
Johansdotter
Anna
1811-08-13
Björna
Björna by
7118
Johansdotter
Anna
1777-03-05
Burträsk
Svarttjärn
7119
Johansdotter
Anna
1816-04-01
Sidensjö
Näs
7120
Johansdotter
Anna
1786-01-30
Lövånger
Hökmark
7121
Johansdotter
Anna
1834-06-18
Själevad
Själevad
7122
Johansdotter
Anna
1789-01-22
Burträsk
Lubboträsk
7123
Johansdotter
Anna
1834-04-29
Själevad
Batsuböle
7124
Johansdotter
Anna
1777-11-29
Sidensjö
Uberg
7125
Johansdotter
Anna
1806-09-17
Själevad
Västerbacke
7126
Johansdotter
Anna
1813-12-01
Själevad
Västerbacke
7127
Johansdotter
Anna
1856-06-16
Själevad
Happsta
7128
Johansdotter
Anna
1806-10-02
Lövånger
Uttersjön
7129
Johansdotter
Anna
1790-08-07
Nysätra
Kålaboda
7130
Johansdotter
Anna
1810-12-27
Själevad
Kasta
7131
Johansdotter
Anna
1803-03-22
Björna
Långnäset
7132
Johansdotter
Anna
1775-09-03
Själevad
Björna
7133
Johansdotter
Anna
1777-04-10
Anundsjö
Vattugården
7134
Johansdotter
Anna
1776-05-12
Själevad
Mo
7135
Johansdotter
Anna
1806-08-07
Själevad
Nordanås
7136
Johansdotter
Anna
1798-01-25
Nordmaling
Öre
7137
Johansdotter
Anna
1841-12-08
Bjurholm
Slätmark
7138
Johansdotter
Anna
1830-02-22
Bjurholm
Vitvattnet
7139
Johansdotter
Anna
1773-12-12
Nysätra
Brände
7140
Johansdotter
Anna
1797-11-27
Själevad
Svedje
7141
Johansdotter
Anna
1837-01-21
Arnäs
Lunne
7142
Johansdotter
Anna
1837-10-16
Själevad
Västerbillsjö
7143
Johansdotter
Anna
1872-11-23
Norge
Hatfjelldal
7144
Johansdotter
Anna
1780-06-04
Lövånger
Fjälbyn
7145
Johansdotter
Anna
1797-03-21
Lövånger
Djäknesjön
7146
Johansdotter
Anna
1777-01-06
Lövånger
Bodan
7147
Johansdotter
Anna
1804-03-12
Nysätra
Estersmark
7148
Johansdotter
Anna
1792-05-08
Själevad
Hanabäck
7149
Johansdotter
Anna
1775-06-27
Själevad
Billsta
7150
Johansdotter
Anna
1773-05-10
Själevad
Mo
7151
Johansdotter
Anna
1825-11-14
Sorsele
Gran
7152
Johansdotter
Anna
1788-07-09
Sorsele
Vapsten
7153
Johansdotter
Anna
1844-09-06
Själevad
Svedje
7154
Johansdotter
Anna
1804-01-03
Västergötland
Svenljunga
7155
Johansdotter
Anna
1787
Åsele
Marsfjell
7156
Johansdotter
Anna
1779-07-11
Anundsjö
Norrböle
7157
Johansdotter
Anna
1788
Åsele
Torvsjö
7158
Johansdotter
Anna
1788-01-18
Själevad
Fors
7159
Johansdotter
Anna
1789-02-04
Lövånger
Bissjön
7160
Johansdotter
Anna
1804-07-20
Själevad
Haffsta
7161
Johansdotter
Anna
1781-08-09
Själevad
Yttergundsjö
7162
Johansdotter
Anna
1777-01-22
Lycksele
Rusele
7163
Johansdotter
Anna
1834-03-30
Mo
Hållen
7164
Johansdotter
Anna
1776-10-29
Lycksele
Örträsk
7165
Johansdotter
Anna
1772
Skellefteå lands
Skellefteå lands
7166
Johansdotter
Anna
1830-03-14
Själevad
Kroksta
7167
Johansdotter
Anna
1780-02-05
Bygdeå
Sjulsmark
7168
Johansdotter
Anna
1785-12-29
Nysätra
Brände
7169
Johansdotter
Anna
1774-01-04
Själevad
Kasta
7170
Johansdotter
Anna
1792-09-16
Själevad
Gottne
7171
Johansdotter
Anna
1781-09-16
Själevad
Östansjö
7172
Johansdotter
Anna
1783-09-03
Bygdeå
Risträsk
7173
Johansdotter
Anna
1875-08-29
Umeå lands
Umeå lands
7174
Johansdotter
Anna
1777-12-13
Sidensjö
Lännäs
7175
Johansdotter
Anna
1798-05-11
Björna
Björna
7176
Johansdotter
Anna
1787-09-29
Fjällsjö
Näset
7177
Johansdotter
Anna
1822-12-18
Burträsk
Risåkläppen
7178
Johansdotter
Anna
1776
Lövånger
Hökmark
7179
Johansdotter
Anna
1798-12-20
Ström
Siljeåsen
7180
Johansdotter
Anna
1796-01-20
Arnäs
Idbyn
7181
Johansdotter
Anna
1795
Arvidsjaur
Grundträsk
7182
Johansdotter
Anna
1834-05-29
Junsele
Lillsele
7183
Johansdotter
Anna
1877-10-10
Anundsjö
Kalvbäcken
7184
Johansdotter
Anna
1780-03-16
Lycksele
Rusele
7185
Johansdotter
Anna
1797-06-14
Anundsjö
Sörflärke
7186
Johansdotter
Anna
1782-04-29
Lycksele
Rusele
7187
Johansdotter
Anna
1865-11-16
Anundsjö
Norrböle
7188
Johansdotter
Anna
1780-05-14
Nysätra
Brände
7189
Johansdotter
Anna
1792-12-15
Nysätra
Brände
7190
Johansdotter
Anna
1859-03-15
Sidensjö
Drömme
7191
Johansdotter
Anna
1816-08-28
Lövånger
Bodan
7192
Johansdotter
Anna
1796-01-30
Själevad
Norrvästansjö
7193
Johansdotter
Anna
1773-03-03
Sånga
Gårnäs
7194
Johansdotter
Anna
1849-08-11
Mo
Östansjö 2
7195
Johansdotter
Anna
1793-12-20
Anundsjö
Mellansel
7196
Johansdotter
Anna
1857-04-19
Bodum
Bodum
7197
Johansdotter
Anna
1771-12-19
Bygdeå
Robertsfors
7198
Johansdotter
Anna
1795-11-26
Lövånger
Blacke
7199
Johansdotter
Anna
1780-06-06
Lövånger
Ytterbyn
7200
Johansdotter
Anna
1839-01-25
Själevad
Kasta 2
7201
Johansdotter
Anna
1835-06-11
Själevad
Näverkäl
7202
Johansdotter
Anna
1780
Arjeplog
Arjeplog
7203
Johansdotter
Anna
1790-07-05
Sidensjö
Kläppen
7204
Johansdotter
Anna
1836-11-16
Ramsele
Ramsele
7205
Johansdotter
Anna
1774-03-15
Skellefteå lands
Ostvik
7206
Johansdotter
Anna
1842-09-20
Skellefteå lands
Tuvan
7207
Johansdotter
Anna
1805-06-27
Skorped
Holm
7208
Johansdotter
Anna
1837-10-16
Själevad
Västerbillsjö
7209
Johansdotter
Anna
1846-12-15
Själevad
Kroksta
7210
Johansdotter
Anna
1773-08-09
??
??
7211
Johansdotter
Anna
1852-01-05
Delsbo
Rimskog
7212
Johansdotter
Anna
1813-03-03
Bygdeå
Överklinten
7213
Johansdotter
Anna
1797-10-04
Själevad
Översjäla
7214
Johansdotter
Anna
1797
Forsa (X)
Näcksjö
7215
Johansdotter
Anna
1810-05-28
Själevad
Översjäla
7216
Johansdotter
Anna Agata
1865-03-14
Vilhelmina
Nordanås
7217
Johansdotter
Anna Agata
1802-02-03
Lycksele
Örträsk
7218
Johansdotter
Anna Agata
1816-04-29
Lycksele
Långsele
7219
Johansdotter
Anna Agata
1856-11-22
Vilhelmina
Granliden
7220
Johansdotter
Anna Agata
1895-03-21
Vilhelmina
Dalasjö
7221
Johansdotter
Anna Agata Lovisa
1864-08-18
Lycksele
Forsvall
7222
Johansdotter
Anna Agusta
1874-05-20
Nordmaling
Torrböle
7223
Johansdotter
Anna Albertina
1865-01-15
Degerfors
Innerträsk
7224
Johansdotter
Anna Albertina
1879-06-18
ÖverLuleå
ÖverLuleå
7225
Johansdotter
Anna Albertina
1868-04-25
Lövånger
Svarttjärn
7226
Johansdotter
Anna Albertina
1883-11-12
Lövånger
Gammelbyn
7227
Johansdotter
Anna Albertina
1867-07-12
Lövånger
Svarttjärn
7228
Johansdotter
Anna Albertina
1874-05-04
Bygdeå
Överklinten
7229
Johansdotter
Anna Albertina
1884-03-15
Umeå lands
Röbäck
7230
Johansdotter
Anna Albertina
1879-02-11
Umeå lands
Röbäck
7231
Johansdotter
Anna Albertina
1878-04-24
Vilhelmina
Hacksjö
7232
Johansdotter
Anna Albertina
1909-02-05
Tärna
Björkfors
7233
Johansdotter
Anna Alexandra
1894-05-22
Norsjö
Lidträsk
7234
Johansdotter
Anna Alexandra
1884-08-11
Degerfors
Hjuken
7235
Johansdotter
Anna Alfrida
1873-03-25
Bjurholm
Sörfors
7236
Johansdotter
Anna Alfrida
1866-04-18
Bjurholm
Bjurholm
7237
Johansdotter
Anna Alfrida
1887-04-04
Vilhelmina
Nästansjö
7238
Johansdotter
Anna Alfrida
1890-08-16
Vilhelmina
Volgsele
7239
Johansdotter
Anna Alfrida
1873-02-03
Bjurholm
Mariebäck
7240
Johansdotter
Anna Alvina
1880-03-16
Lycksele
Hedlunda
7241
Johansdotter
Anna Amalia
1858-03-24
Nordmaling
Hyngelsböle
7242
Johansdotter
Anna Amalia
1895-05-19
Björna
Nyliden
7243
Johansdotter
Anna Amalia
1865-12-15
Sävar
Bodbyn
7244
Johansdotter
Anna Amanda
1879-01-22
Bjurholm
Bjurvik
7245
Johansdotter
Anna Amanda
1856-10-10
Jundsele
Krånge
7246
Johansdotter
Anna Amanda
1874-04-05
Norsjö
Bränlund
7247
Johansdotter
Anna Amanda
1900-11-03
Skorped
Sjöland
7248
Johansdotter
Anna Amanda
1860-07-26
Norsjö
Risliden
7249
Johansdotter
Anna Amanda
1878-01-25
Nordmaling
Tallberg
7250
Johansdotter
Anna Amanda
1866-04-14
Burträsk
Ljusvattnet
7251
Johansdotter
Anna Andrietta
1880-02-24
Dorotea
Bellvik
7252
Johansdotter
Anna Antonia
1840-11-30
Nysätra
Flarken
7253
Johansdotter
Anna Augusta
1875-12-12
Bjurholm
Västernyliden
7254
Johansdotter
Anna Augusta
1875-09-17
Bjurholm
Lågsjö
7255
Johansdotter
Anna Augusta
1879-04-27
Bjurholm
Norrström
7256
Johansdotter
Anna Augusta
1855-11-09
Gideå
Bölen
7257
Johansdotter
Anna Augusta
1890-10-14
Nordmaling
Norrbyn
7258
Johansdotter
Anna Augusta
1879-04-13
Nordmaling
Brattsbacka
7259
Johansdotter
Anna Augusta
1879-11-17
Degerfors
Strycksele
7260
Johansdotter
Anna Augusta
1871-07-02
Burträsk
Ljusvattnet
7261
Johansdotter
Anna Augusta
1874-06-04
Lycksele
Bergdala
7262
Johansdotter
Anna Augusta
1876-08-28
Umeå lands
Håkmark
7263
Johansdotter
Anna Augusta
1873-01-21
Sävar
Brattby
7264
Johansdotter
Anna Augusta
1884-10-17
Nordmaling
Levar
7265
Johansdotter
Anna Augusta
1895-12-28
Nordmaling
Levar
7266
Johansdotter
Anna Augusta
1878-12-22
Degerfors
Hjuken
7267
Johansdotter
Anna Augusta
1872-10-02
Burträsk
Mjötjärnliden
7268
Johansdotter
Anna Augusta
1871-08-26
Nysätra
Kålaboda
7269
Johansdotter
Anna Augusta
1876-02-27
Lövånger
Stavvattenstjäln
7270
Johansdotter
Anna Augusta
1875-04-06
Sorsele
Kläppnäs
7271
Johansdotter
Anna Axelina
1875-09-30
Bjurholm
Johannislund
7272
Johansdotter
Anna Axelina
1877-12-31
Bjurholm
Strömsund
7273
Johansdotter
Anna Barbro
1794
Umeå lands
Degerfors
7274
Johansdotter
Anna Barbro
1771-05-17
Lycksele
Pauträsk
7275
Johansdotter
Anna Barbro
1786-01-08
Degerfors
Degerfors
7276
Johansdotter
Anna Beata
1775-02-08
Bygdeå
Överklinten
7277
Johansdotter
Anna Beata
1799-09-28
Anundsjö
Anundsjö
7278
Johansdotter
Anna Brigitta
1793-08-15
Umeå lands
Botsmark
7279
Johansdotter
Anna Brita
1827-07-13
Degerfors
Sävsjön
7280
Johansdotter
Anna Brita
1847-04-12
Umeå lands
Hörneå
7281
Johansdotter
Anna Brita
1843-05-01
Lycksele
Örträsk
7282
Johansdotter
Anna Brita
1797
Umeå lands
Mickelsträsk
7283
Johansdotter
Anna Brita
1828-12-27
Vännäs
Långnäs
7284
Johansdotter
Anna Brita
1781-04-14
Umeå lands
Holmön
7285
Johansdotter
Anna Brita
1843-08-04
Lycksele
Örträsk
7286
Johansdotter
Anna Brita
1786-05
Grundsunda
Finna
7287
Johansdotter
Anna Brita
1801-05-16
Umeå lands
Tålsmark
7288
Johansdotter
Anna Brita
1801-09-23
Arnäs
Idbyn
7289
Johansdotter
Anna Brita
1866-03-09
Trehörningsjö
Grundsjö
7290
Johansdotter
Anna Brita
1798-02-01
Skellefteå lands
Yttervik
7291
Johansdotter
Anna Brita
1832-09-21
Bjurholm
Karlsbäck
7292
Johansdotter
Anna Brita
1808-12-19
Nordmaling
Bredvik
7293
Johansdotter
Anna Brita
1806-04-09
Nordmaling
Agnäs
7294
Johansdotter
Anna Brita
1807-06-25
Nordmaling
Hummelholm
7295
Johansdotter
Anna Brita
1778-10-31
Nordmaling
Hörnsjö
7296
Johansdotter
Anna Brita
1866-08-16
Bjurholm
Västernyliden
7297
Johansdotter
Anna Brita
1832-08-13
Mo
Östansjö
7298
Johansdotter
Anna Brita
1782-08
Arnäs
Lemusjö
7299
Johansdotter
Anna Brita
1812-04-12
Arnäs
Överön
7300
Johansdotter
Anna Brita
1830-05-10
Gideå
Flärke
7301
Johansdotter
Anna Brita
1846-09-22
Bjurholm
Norrfors
7302
Johansdotter
Anna Brita
1830-02-18
Sidensjö
Nätersjö
7303
Johansdotter
Anna Brita
1841-04-21
Sorsele
Gran
7304
Johansdotter
Anna Brita
1831
Nätra?
Nätra?
7305
Johansdotter
Anna Brita
1849-08-21
Mustasaari
Voitby
7306
Johansdotter
Anna Brita
1874-09-21
Vilhelmina
Tjäl
7307
Johansdotter
Anna Brita
1856-10-08
Umeå lands
Önska
7308
Johansdotter
Anna Brita
1847-12-24
Nätra
Sörtjärn
7309
Johansdotter
Anna Brita
1786
Nätra
Utby
7310
Johansdotter
Anna Brita
1845-01-28
Vilhelmina
Tresunda
7311
Johansdotter
Anna Brita
1812-07-22
Fredrika
Krokvattnet
7312
Johansdotter
Anna Brita
1910-03-31
Anundsjö
Klocken
7313
Johansdotter
Anna Brita
1876-11-13
Sidensjö
Nyland
7314
Johansdotter
Anna Brita
1869-05-01
Sidensjö
Nyland
7315
Johansdotter
Anna Brita
1819-01-01
Fjällsjö
Bölen
7316
Johansdotter
Anna Brita
1859-06-11
Sidensjö
Nyland
7317
Johansdotter
Anna Brita
1842-03-07
Nätra
Sunnansjö
7318
Johansdotter
Anna Brita
1828-02-25
Nordingrå
7319
Johansdotter
Anna Brita
1781-05-18
Burträsk
Bursiljum
7320
Johansdotter
Anna Brita
1818-06-07
Burträsk
Gammelbyn
7321
Johansdotter
Anna Brita
1809-12-30
Umeå lands
Brån
7322
Johansdotter
Anna Brita
1808-10-17
Åsele
Bomsjö
7323
Johansdotter
Anna Brita
1826-08-16
Nätra
Björkåbäck
7324
Johansdotter
Anna Brita
1808-09-18
Umeå lands
Röbäck
7325
Johansdotter
Anna Brita
1801-09-25
Umeå lands
Mickelsträsk
7326
Johansdotter
Anna Brita
1845-10-18
Bjurholm
Norrfors
7327
Johansdotter
Anna Brita
1809-05-10
Åsele
Åsele
7328
Johansdotter
Anna Brita
1800-02-07
Arnäs
Norrälvsjö
7329
Johansdotter
Anna Brita
1838-12-05
Nätra
Bäck
7330
Johansdotter
Anna Brita
1810-09-26
Arnäs
Klingre
7331
Johansdotter
Anna Brita
1819-03-01
Nätra
Bäck
7332
Johansdotter
Anna Brita
1830-08-22
Lycksele
Bjurträsk
7333
Johansdotter
Anna Brita
1797-12-11
Nysätra
Nysätra
7334
Johansdotter
Anna Brita
1806-01-16
Tåsjö
Tåsjö
7335
Johansdotter
Anna Brita
1841-12-14
Bjurholm
Lillarmsjö
7336
Johansdotter
Anna Brita
1808-02-24
Sidensjö
Sjöland
7337
Johansdotter
Anna Brita
1817-02-05
Anundsjö
Storborgaren
7338
Johansdotter
Anna Brita
1807-11-28
Arnäs
Hornön
7339
Johansdotter
Anna Brita
1800-04-03
Lycksele
Gäddträsk
7340
Johansdotter
Anna Brita
1837-08-07
Degerfors
Sjöbotten
7341
Johansdotter
Anna Brita
1800-09-24
Burträsk
Lidsjön
7342
Johansdotter
Anna Brita
1839-11-30
Mo
Västerbacke
7343
Johansdotter
Anna Brita
1804-05-22
Nysätra
Brände
7344
Johansdotter
Anna Brita
1818-02-01
Umeå lands
Skravelsjö
7345
Johansdotter
Anna Brita
1781
Umeå lands
Pålböle
7346
Johansdotter
Anna Brita
1777-01-04
Umeå lands
Botsmark
7347
Johansdotter
Anna Brita
1770-02-01
Bygdeå
Överklinten
7348
Johansdotter
Anna Brita
1810-11-16
Lycksele
Byssträsk
7349
Johansdotter
Anna Brita
1834-09-19
Tåsjö
Granberget
7350
Johansdotter
Anna Brita
1860-01-04
Anundsjö
Rödvattnet
7351
Johansdotter
Anna Brita
1843-04-07
Björna
Gottne
7352
Johansdotter
Anna Brita
1804-12-28
Lycksele
Långsele
7353
Johansdotter
Anna Brita
1838-08-03
Björna
Björnsjö
7354
Johansdotter
Anna Brita
1802-03-28
Lycksele
Byssträsk
7355
Johansdotter
Anna Brita
1830-05-23
Själevad
Åte
7356
Johansdotter
Anna Brita
1878-08-01
Tåsjö
Skansnäset
7357
Johansdotter
Anna Brita
1816-05-02
Umeå lands
Röbäck
7358
Johansdotter
Anna Catharina
1800-01-12
7359
Johansdotter
Anna Cecilia
1794-09-16
Nordmaling
Tallberg
7360
Johansdotter
Anna Cecilia
1835-10-02
Nordmaling
Levar
7361
Johansdotter
Anna Cecilia
1802
7362
Johansdotter
Anna Charlotta
1831-05-13
Umeå lands
Stöcke
7363
Johansdotter
Anna Charlotta
1814-09-03
Bjurholm
Högland
7364
Johansdotter
Anna Charlotta
1826-03-30
Degerfors
Tväråträsk
7365
Johansdotter
Anna Charlotta
1831-02-23
Nysätra
Ånäset
7366
Johansdotter
Anna Charlotta
1851-12-28
Skellefteå lands
Karsträsk
7367
Johansdotter
Anna Charlotta
1858-03-03
Nordmaling
Örsbäck
7368
Johansdotter
Anna Charlotta
1850-10-11
Nordmaling
Toböle
7369
Johansdotter
Anna Charlotta
1815-12-01
Bjurholm
Strömåker
7370
Johansdotter
Anna Charlotta
1860-01-23
Bygdeå
Gulltjärn
7371
Johansdotter
Anna Charlotta
1851-05-25
Umeå Lands
Tavelsjö
7372
Johansdotter
Anna Charlotta
1867-04-27
Jörn
Degervattnet
7373
Johansdotter
Anna Charlotta
1853-01-18
Umeå lands
Röbäck
7374
Johansdotter
Anna Charlotta
1875-09-15
Sorsele
Giltjaur
7375
Johansdotter
Anna Charlotta
1869-10-10
Umeå lands
Klabböle
7376
Johansdotter
Anna Charlotta
1854-10-31
Umeå lands
Baggböle såg
7377
Johansdotter
Anna Charlotta
1807-07-07
Umeå lands
Sävar
7378
Johansdotter
Anna Charlotta
1815-03-08
Umeå lands
Ersmark
7379
Johansdotter
Anna Charlotta
1792-08-24
Nordmaling
Bastuträsk
7380
Johansdotter
Anna Charlotta
1847-10-28
Degerfors
Ottonträsk
7381
Johansdotter
Anna Charlotta
1822-03-14
Burträsk
Villvattnet
7382
Johansdotter
Anna Charlotta
1835-07-13
Degerfors
Ottonträsk
7383
Johansdotter
Anna Charlotta
1840-10-12
Lövånger
Daglösten
7384
Johansdotter
Anna Charlotta
1832-04-23
Nysätra
Estersmark
7385
Johansdotter
Anna Charlotta
1860-02-25
Sävar
Bodbyn
7386
Johansdotter
Anna Davida
1891-08-11
Bjurholm
Lillarmsjö
7387
Johansdotter
Anna Dordea
1774-07-16
Nordmaling
Vallen
7388
Johansdotter
Anna Dorotea
1804-04-02
Nordmaling
Hummelholm
7389
Johansdotter
Anna Dorotea
1829-06-26
Skellefteå lands
Kroknäs
7390
Johansdotter
Anna Dorotea
1841-10-15
Nordmaling
Långed
7391
Johansdotter
Anna Dorotea
1822-05-31
Bjurholm
Brännland
7392
Johansdotter
Anna Dorotea
1816-01-01
Skellefteå lands
Klockträsk
7393
Johansdotter
Anna Dorotea
1820-10-04
Nordmaling
Ängersjö
7394
Johansdotter
Anna Dorotea
1843-09-17
Tåsjö
7395
Johansdotter
Anna Elfrida
1877-09-07
Nysätra
Nysätra
7396
Johansdotter
Anna Eliane
1879-09-06
Lövånger
Vallen
7397
Johansdotter
Anna Elina
1868-07-11
Lycksele
Manjaur
7398
Johansdotter
Anna Elina
1879-02-15
Sävar
Sävar
7399
Johansdotter
Anna Elina Augusta
1883-09-02
Sorsele
Juktån
7400
Johansdotter
Anna Elisabet
1793-04-17
Lycksele
Knaften
7401
Johansdotter
Anna Elisabet
1806-08-20
Umeå lands
Gubböle
7402
Johansdotter
Anna Elisabet
1807-11-03
Björna
Kråkvattnet
7403
Johansdotter
Anna Elisabet
1868-02-01
Björna
Nyliden
7404
Johansdotter
Anna Elisabet
1857-08-26
Gideå
Djuptjärn
7405
Johansdotter
Anna Elisabet
1799-09-06
Arnäs
Må
7406
Johansdotter
Anna Elisabet
1822-03-12
Nordmaling
Mo
7407
Johansdotter
Anna Elisabet
1793-05-02
Björna
Studsviken
7408
Johansdotter
Anna Elisabet
1829-10-11
Gideå
Karlsviken
7409
Johansdotter
Anna Elisabet
1851-08-25
Gideå
Sörgidsjö
7410
Johansdotter
Anna Elisabet
1826-02-04
Gideå
Svedje
7411
Johansdotter
Anna Elisabet
1854-09-07
Gideå
Sörgidsjö
7412
Johansdotter
Anna Elisabet
1822-01-08
Arnäs
Getingsta
7413
Johansdotter
Anna Elisabet
1816-01-01
Piteå
Piteå
7414
Johansdotter
Anna Elisabet
1780-05-18
Nordmaling
Orrböle
7415
Johansdotter
Anna Elisabet
1771-11-03
Nordmaling
Håknäs
7416
Johansdotter
Anna Elisabet
1788-05-22
Arnäs
Getingstabodum
7417
Johansdotter
Anna Elisabet
1784
Grundsunda
Fillingen
7418
Johansdotter
Anna Elisabet
1778-09-14
Arnäs
Österbursjö
7419
Johansdotter
Anna Elisabet
1772-07-29
Nordmaling
Nordsjön
7420
Johansdotter
Anna Elisabet
1803-11-07
Arnäs
Lomvik
7421
Johansdotter
Anna Elisabet
1838-07-14
Bjurholm
Balfors
7422
Johansdotter
Anna Elisabet
1805-01-12
Grundsunda
Lakamark
7423
Johansdotter
Anna Elisabet
1844-01-29
Nordmaling
Brattsbacka
7424
Johansdotter
Anna Elisabet
1882-11-19
Nordmaling
Bjerten
7425
Johansdotter
Anna Elisabet
1809-01-16
Grundsunda
Husum sågverk
7426
Johansdotter
Anna Elisabet
1825-09-16
Arnäs
Arnäs
7427
Johansdotter
Anna Elisabet
1808-09-19
Nordmaling
Bastuträsk
7428
Johansdotter
Anna Elisabet
1812-05-27
Grundsunda
Kasa
7429
Johansdotter
Anna Elisabet
1825-04-30
Nordmaling
Baggård
7430
Johansdotter
Anna Elisabet
1846-12-26
Skellefteå lands
Bureå
7431
Johansdotter
Anna Elisabet
1823-03-13
Sorsele
Örnäs
7432
Johansdotter
Anna Elisabet
1848-08-21
Själevad
Butsjöböle
7433
Johansdotter
Anna Elisabet
1818-11-17
Husby (W)
Husby
7434
Johansdotter
Anna Elisabet
1875-06-10
Anundsjö
Norrflärke
7435
Johansdotter
Anna Elisabet
1880-10-23
Vilhelmina
Östra Vardofjäll
7436
Johansdotter
Anna Elisabet
1813-03-12
Sidensjö
Å
7437
Johansdotter
Anna Elisabet
1817-03-10
Nora
Salom
7438
Johansdotter
Anna Elisabet
1823-08-06
Lövånger
Daglösten
7439
Johansdotter
Anna Elisabet
1796-05-28
Stensele
Näsvattnet
7440
Johansdotter
Anna Elisabet
1809-06-06
Björna
Trehörningsjö
7441
Johansdotter
Anna Elisabet
1811-12-24
Björna
Hemling
7442
Johansdotter
Anna Elisabet
1828-06-29
Umeå lands
Vännfors
7443
Johansdotter
Anna Elisabet
1844-07-05
Skorped
Lännäs
7444
Johansdotter
Anna Elisabet
1807-07-20
Lövånger
Lövånger
7445
Johansdotter
Anna Elisabet
1852-07-29
Dorotea
Avaträsk
7446
Johansdotter
Anna Elisabet
1852-07-29
Lycksele
Knaften
7447
Johansdotter
Anna Elisabet
1827-08-11
Arnäs
BrunnsNyland
7448
Johansdotter
Anna Elisabet
1827-06-17
Fredrika
Trehörningsjö
7449
Johansdotter
Anna Elisabet
1828-09-08
Bygdeå
Överklinten
7450
Johansdotter
Anna Elisabet
1788-01-17
Själevad
Billsta
7451
Johansdotter
Anna Elisabet
1816
Nätra
Västansjö
7452
Johansdotter
Anna Elisabet
1835-03-22
Björna
Angsta
7453
Johansdotter
Anna Elisabet
1802-07-15
Umeå lands
Kassjö
7454
Johansdotter
Anna Elisabet
1839-05-30
Nysätra
Risvattnet
7455
Johansdotter
Anna Elisabet
1780-09-02
Umeå lands
Österteg
7456
Johansdotter
Anna Elisabet
1819-06-26
Själevad
Västerbacke
7457
Johansdotter
Anna Elisabet
1834-04-26
Lycksele
Tuggensele
7458
Johansdotter
Anna Elisabet
1789-11-17
Umeå lands
Holmön
7459
Johansdotter
Anna Elisabet
1803-06-19
Arnäs
Ovansjö
7460
Johansdotter
Anna Elisabet
1833-07-25
Sävar
Sävar sågverk
7461
Johansdotter
Anna Elisabet
1773-12-18
Bygdeå
Ultervattnet
7462
Johansdotter
Anna Elisabet
1830-12-11
Sidensjö
Skureå
7463
Johansdotter
Anna Elisabet
1819-07-17
Själevad
Näverkäl
7464
Johansdotter
Anna Elisabet
1824-10-28
Sidensjö
By
7465
Johansdotter
Anna Elisabet
1842-05-10
Umeå lands
Ersmark
7466
Johansdotter
Anna Elonora
1836-06-16
Nordmaling
Nygård
7467
Johansdotter
Anna Elonora
1869-07-10
Vännäs
Fällforsbäck
7468
Johansdotter
Anna Elonora
1887-01-10
Vännäs
Fällfors
7469
Johansdotter
Anna Elonora
1853-07-11
Junsele
Lillsele
7470
Johansdotter
Anna Emelia
1892-11-22
Degerfors
Lövö
7471
Johansdotter
Anna Emilia
1891-07-11
Kronobergslän
Hjorteberga
7472
Johansdotter
Anna Erika
1869-09-14
Själevad
Själevad
7473
Johansdotter
Anna Erika
1834-01-04
Björna
Kärrsjö
7474
Johansdotter
Anna Erika
1860-02-17
Vännäs
Brån
7475
Johansdotter
Anna Erika
1863-08-04
Gideå
Karlsviken
7476
Johansdotter
Anna Erika
1826-12-22
Skellefteå lands
Degerbyn
7477
Johansdotter
Anna Erika
1870-09-30
Nordmaling
Håknäs
7478
Johansdotter
Anna Erika
1854-06-23
Fredrika
Bredträsk
7479
Johansdotter
Anna Erika
1850-11-06
Nordingrå
Rävsön
7480
Johansdotter
Anna Erika
1866-09-23
Umeå lands
Böle
7481
Johansdotter
Anna Erika
1864-06-02
Umeå lands
Böle
7482
Johansdotter
Anna Erika
1869-09-19
Umeå lands
Sörmjöle
7483
Johansdotter
Anna Erika
1848-04-10
Umeå lands
hössjö
7484
Johansdotter
Anna Erika
1862-12-06
Fredrika
Viska
7485
Johansdotter
Anna Erika
1865-05-18
Björna
Gideå
7486
Johansdotter
Anna Erika
1828-04-05
Lövånger
Vallen
7487
Johansdotter
Anna Erika
1861-08-23
Lövånger
Fjälbyn
7488
Johansdotter
Anna Erika
1866-07-29
Bygdeå
Nyvik
7489
Johansdotter
Anna Erika
1851-02-18
Stensele
Bastuträsk
7490
Johansdotter
Anna Erika
1830-06-30
Åsele
Lomsjö
7491
Johansdotter
Anna Erika Vilhelmina
1878-09-14
Tärna
Boksjö
7492
Johansdotter
Anna Eufrosyna
1860-09-07
Degerfors
Leddåfors
7493
Johansdotter
Anna Eufrosyna
1847-05-03
Burträsk
Granträsk
7494
Johansdotter
Anna Eufrosyna
1884-06-26
Degerfors
Mesele
7495
Johansdotter
Anna Eufrosyna
1867-01-09
Lövånger
Svarttjärn
7496
Johansdotter
Anna Eufrosyna
1832-02-12
Skellefteå lands
Hedesbyn
7497
Johansdotter
Anna Eufrosyne
1878-04-09
Nordmaling
Örsbäck
7498
Johansdotter
Anna Eugenia
1860-08-18
Vilhelmina
Bäsksjö
7499
Johansdotter
Anna Eugenia
1873-02-07
Umeå lands
Bjenberg
7500
Johansdotter
Anna Eugenia
1865-05-05
Skellefteå lands
Ostvik
7501
Johansdotter
Anna Eugenia
1848-02-10
Stensele
Grundfors
7502
Johansdotter
Anna Eva
1824-05-31
Degerfors
Sävsjön
7503
Johansdotter
Anna Evelina
1879-05-27
Bjurholm
Lillarmsjö
7504
Johansdotter
Anna Evelina
1869-02-21
Arjeplog
Arjeplog
7505
Johansdotter
Anna Evelina
1878-04-25
Umeå lands
Hissjö
7506
Johansdotter
Anna Evelina
1874-11-12
Burträsk
Mjövattnet
7507
Johansdotter
Anna Evelina
1888-10-29
Arnäs
Klingre
7508
Johansdotter
Anna Fransiska Elisabet
1864-12-31
Stensele
Stensele
7509
Johansdotter
Anna Fredrika
1810-05-28
Burträsk
Kalvträsk
7510
Johansdotter
Anna Fredrika
1865-08-30
Örträsk
Strömsjönäs
7511
Johansdotter
Anna Fredrika
1840-08-04
Vännäs
Sunnanå
7512
Johansdotter
Anna Fredrika
1826-05-07
Burträsk
Risåkläppen
7513
Johansdotter
Anna Fredrika
1820-09-27
Burträsk
Gammelbyn
7514
Johansdotter
Anna Fredrika
1883-04-11
Malå
Mörtberg
7515
Johansdotter
Anna Fredrika
1833
Arvidsjaur
Sandträsk
7516
Johansdotter
Anna Fredrika
1843-09-26
Skellefteå lands
Gummark
7517
Johansdotter
Anna Fredrika
1888-07-13
Vilhelmina
Liden
7518
Johansdotter
Anna Fredrika
1840-05-16
Arvidsjaur
Glommersträsk
7519
Johansdotter
Anna Fredrika
1885-01-11
Umeå lands
Stöcksjö
7520
Johansdotter
Anna Fredrika
1838-10-13
Arvidsjaur
Autsjaur
7521
Johansdotter
Anna Fredrika
1830-12-09
Burträsk
Gammelbyn
7522
Johansdotter
Anna Fredrika
1852-11-12
Jörn
Gråliden
7523
Johansdotter
Anna Fredrika
1823-11-03
Lövånger
Vallen
7524
Johansdotter
Anna Fredrika
1875-04-02
Burträsk
Fiskberget
7525
Johansdotter
Anna Fredrika
1843-05-27
Burträsk
Bodbyn
7526
Johansdotter
Anna Fredrika
1826-06-30
Burträsk
Åbyn
7527
Johansdotter
Anna Fredrika
1850-02-08
Vännäs
Brån
7528
Johansdotter
Anna Fredrika
1816-02-06
Umeå lands
Norrfors
7529
Johansdotter
Anna Fredrika
1844-07-20
Vännäs
Brån
7530
Johansdotter
Anna Fredrika
1814-07-07
Nysätra
Flarken
7531
Johansdotter
Anna Fredrika
1843-09-08
Burträsk
Ljusvattnet
7532
Johansdotter
Anna Fredrika
1852-11-24
Vännäs
Nyby
7533
Johansdotter
Anna Fredrika
1835-04-17
Burträsk
Kvarnbyn
7534
Johansdotter
Anna Fredrika
1854-09-27
Umeå lands
Kassjö
7535
Johansdotter
Anna Fredrika
1880-01-19
Degerfors
Strömsjönäs
7536
Johansdotter
Anna Fredrika
1852-11-22
Sävar
Bullbäck
7537
Johansdotter
Anna Fredrika
1827-04-26
Burträsk
Fisktjärnsliden
7538
Johansdotter
Anna Fredrika
1827-08-28
Skellefteå lands
Frostkåge
7539
Johansdotter
Anna Fredrika
1835-04-19
Norsjö
Södra Mullberget
7540
Johansdotter
Anna Fredrika
1796-07-20
Skellefteå lands
Kusmark
7541
Johansdotter
Anna Fredrika
1818-04-22
Skellefteå lands
Häggdal
7542
Johansdotter
Anna Fredrika
1838-04-12
Burträsk
Villvattnet
7543
Johansdotter
Anna Fredrika
1824-01-22
Skellefteå lands
Stämningsgården
7544
Johansdotter
Anna Fredrika
1842-05-14
Umeå lands
Brännland
7545
Johansdotter
Anna Fredrika
1851-01-04
Umeå lands
Gubböle
7546
Johansdotter
Anna Fredrika
1847-10-07
Umeå lands
Norrfors
7547
Johansdotter
Anna Fredrika Eugenia
1859-11-05
Vännäs
Långfors
7548
Johansdotter
Anna Georgina
1857-03-05
Nordmaling
Hummelholm
7549
Johansdotter
Anna Greta
1935-02-15
Umeå stads
Västerteg
7550
Johansdotter
Anna Greta
1782
7551
Johansdotter
Anna Gustava
1869-11-01
Åsele
Åsele
7552
Johansdotter
Anna Gustava
1821-07-13
Skellefteå lands
Furunäs
7553
Johansdotter
Anna Gustava
1881-02-11
Nordmaling
Nyåker
7554
Johansdotter
Anna Gustava
1848-07-15
Fredrika
Lögda
7555
Johansdotter
Anna Gustava
1853-04-06
Lövånger
Böle
7556
Johansdotter
Anna Gustava
1865-10-07
Norsjö
Mensträsk
7557
Johansdotter
Anna Gustava
1860-08-06
Lövånger
Fjälbyn
7558
Johansdotter
Anna Gustava
1853-09-18
Jörn
Granberg
7559
Johansdotter
Anna Gustava
1857-11-19
Burträsk
Brännbergsliden
7560
Johansdotter
Anna Gustava
1871-11-01
Dorotea
Bellvik
7561
Johansdotter
Anna Gustava
1844-04-12
Lycksele
Vargträsk
7562
Johansdotter
Anna Gustava
1876-11-18
Degerfors
Hjuken
7563
Johansdotter
Anna Gustava
1829-08-19
Burträsk
Lillmullberget
7564
Johansdotter
Anna Gustava
1853-09-18
Jörn
Granberg
7565
Johansdotter
Anna Gustava
1881-04-16
Norsjö
Bodan
7566
Johansdotter
Anna Helena
1804-12-03
Nordmaling
Gräsmyr
7567
Johansdotter
Anna Helena
1792-11-13
Umeå lands
Umeå lands
7568
Johansdotter
Anna Helena
1822-10-24
Arnäs
Prästnbordet
7569
Johansdotter
Anna Helena
1842-12-25
Skellefteå lands
Klutmark
7570
Johansdotter
Anna Helena
1777-12-31
Nordmaling
Klöse
7571
Johansdotter
Anna Helena
1806-07-12
Nordmaling
Bergsjö
7572
Johansdotter
Anna Helena
1802-06-20
Arnäs
Norrbrynge
7573
Johansdotter
Anna Helena
1783-03-27
Nordmaling
Agnäs
7574
Johansdotter
Anna Helena
1839-01-15
Skellefteå lands
Kusmark
7575
Johansdotter
Anna Helena
1840-06-02
Sorsele
Gran
7576
Johansdotter
Anna Helena
1833-05-22
Skorped
Skorped
7577
Johansdotter
Anna Helena
1800-04-20
Arnäs
Utanlandsjö
7578
Johansdotter
Anna Helena
1867-08-13
Norsjö
Fromheden
7579
Johansdotter
Anna Helena
1850-02-22
Jörn
Bjurheden
7580
Johansdotter
Anna Helena
1807-07-31
Lövånger
Vallen
7581
Johansdotter
Anna Helena
1863-03-18
Lövånger
Fjälbynt
7582
Johansdotter
Anna Helena
1772-11
Umeå lands
Botsmark
7583
Johansdotter
Anna Helena
1784-08-07
Umeå lands
Vännäs
7584
Johansdotter
Anna Helena
1775-12-13
Nysätra
Risvattnet
7585
Johansdotter
Anna Helena
1841-02-23
Arvidsjaur
Glommersträsk
7586
Johansdotter
Anna Helena
1823-07-23
Lövånger
Älgnäset
7587
Johansdotter
Anna Helena
1814-02-16
Umeå lands
Stöcksjö
7588
Johansdotter
Anna Helena
1806-04-01
Junsele
Åkerbränna
7589
Johansdotter
Anna Helena
1843-09-06
Skellefteå lands
Burvik
7590
Johansdotter
Anna Helena
1853-06-03
Skellefteå lands
Hjoggböle
7591
Johansdotter
Anna Helena
1831-06-06
Bygdeå
Risträsk
7592
Johansdotter
Anna Henrietta
1876-09-08
Ed
Ed
7593
Johansdotter
Anna Henrika
1870-07-11
Malå
Lainejaur
7594
Johansdotter
Anna Irenia
1866-04-03
Gideå
Byviken
7595
Johansdotter
Anna Jeremia
1848-06-26
Vilhelmina
Vilhelmina
7596
Johansdotter
Anna Johanna
1871-04-24
Bjurholm
Bastuträsk
7597
Johansdotter
Anna Johanna
1863-07-04
Fredrika
Lögdasund
7598
Johansdotter
Anna Johanna
1856-11-08
Nordmaling
Mullsjö
7599
Johansdotter
Anna Johanna
1849-01-26
Vännäs
Pengsjö
7600
Johansdotter
Anna Johanna
1850-10-05
Gideå
Bölen
7601
Johansdotter
Anna Johanna
1836-02-14
Umeå lands
Hissjö
7602
Johansdotter
Anna Johanna
1837-03-20
Skellefteå lands
Finnträsk
7603
Johansdotter
Anna Johanna
1834-02-01
Skellefteå lands
Vikdal
7604
Johansdotter
Anna Johanna
1858-09-21
Skellefteå lands
Degerliden
7605
Johansdotter
Anna Johanna
1853-08-24
Arnäs
Arnäs
7606
Johansdotter
Anna Johanna
1877-09-30
Grundsunda
Finna
7607
Johansdotter
Anna Johanna
1842-07-05
Björna
Krokvattnet
7608
Johansdotter
Anna Johanna
1844-10-14
Bjurholm
Ottervattnet
7609
Johansdotter
Anna Johanna
1867-09-25
Bjurholm
Mariebäck
7610
Johansdotter
Anna Johanna
1868-10-06
Nordmaling
Gräsmyr
7611
Johansdotter
Anna Johanna
1845-11-15
Arnäs
Norrbrynge
7612
Johansdotter
Anna Johanna
1825-06-22
Grundsunda
Lakamark
7613
Johansdotter
Anna Johanna
1849-11-08
Arnäs
Arnäs
7614
Johansdotter
Anna Johanna
1859-02-14
Bygdeå
Överklinten
7615
Johansdotter
Anna Johanna
1865-01-27
Vilhelmina
Rönnäs
7616
Johansdotter
Anna Johanna
1842-12-25
Nysätra
Nysätra
7617
Johansdotter
Anna Johanna
1865-02-22
Burträsk
Bodbyn
7618
Johansdotter
Anna Johanna
1857-12-28
Norsjö
Storliden
7619
Johansdotter
Anna Johanna
1845-01-21
Anundsjö
Norrmesunda
7620
Johansdotter
Anna Johanna
1887-10-19
Nätra
Västanå
7621
Johansdotter
Anna Johanna
1831-06-23
Sävar
Olofsfors
7622
Johansdotter
Anna Johanna
1874-05-14
Sävar
Ytterstmark
7623
Johansdotter
Anna Johanna
1869-02-09
Jörn
Gäddträsk
7624
Johansdotter
Anna Johanna
1867-09-27
Skellefteå lands
Lidbacken
7625
Johansdotter
Anna Johanna
1837-12-26
Sävar
Botsmark
7626
Johansdotter
Anna Johanna
1843-11-27
Degerfors
Holmträsk
7627
Johansdotter
Anna Johanna
1811-02-08
Umeå lands
Österteg
7628
Johansdotter
Anna Johanna
1827-08-30
Fredrika
Tallsjö
7629
Johansdotter
Anna Johanna
1837-10-15
Sävar
Botsmark
7630
Johansdotter
Anna Johanna
1832-04-22
Degerfors
Holmträsk
7631
Johansdotter
Anna Johanna
1839-10-03
Umeå lands
Hissjö
7632
Johansdotter
Anna Johanna
1880-12-26
Degerfors
Degerfors
7633
Johansdotter
Anna Johanna
1830-08-01
Lövånger
Vallen
7634
Johansdotter
Anna Johanna
1870-08-29
Dorotea
Risbäck
7635
Johansdotter
Anna Johanna
1860-02-07
Vännäs
Stärkesmark
7636
Johansdotter
Anna Johanna
1845-07-21
Degerfors
Ramsele
7637
Johansdotter
Anna Johanna
1814-11-06
Umeå lands
Brännland
7638
Johansdotter
Anna Johanna
1843-10-20
Burträsk
Lidsjön
7639
Johansdotter
Anna Johanna
1824-01-24
Sävar
Gravmark
7640
Johansdotter
Anna Johanna
1861-04-16
Lycksele
Sunnanå
7641
Johansdotter
Anna Johanna
1840-07-20
Skellefteå lands
Skellefteå lands
7642
Johansdotter
Anna Johanna
1864-05-31
Skellefteå Lands
Holmsvattnet
7643
Johansdotter
Anna Johanna
1813-09-28
Fjällsjö
Björksjönäset
7644
Johansdotter
Anna Johanna
1851-02-03
Umeå lands
Ahltjärn
7645
Johansdotter
Anna Johanna
1852-04-09
Bygdeå
Norrfors
7646
Johansdotter
Anna Johanna
1871-10-12
Björna
Hemling
7647
Johansdotter
Anna Johanna
1852-07-21
Tåsjö
Skänknäsberget
7648
Johansdotter
Anna Johanna
1881-03-26
Burträsk
Nyliden
7649
Johansdotter
Anna Johanna
1880-03-13
Nysätra
Brände
7650
Johansdotter
Anna Johanna
1870-03-13
Skellefteå lands
Bjurån
7651
Johansdotter
Anna Johanna
1819-08-14
Skellefteå lands
Degerbyn
7652
Johansdotter
Anna Johanna
1861-12-20
Skellefteå lands
Bjurån
7653
Johansdotter
Anna Johanna
1874-12-19
Degerfors
Manjaur
7654
Johansdotter
Anna Johanna
1854-02-24
Sävar
Botsmark
7655
Johansdotter
Anna Johanna
1851-09-24
Lövånger
Älgnäset
7656
Johansdotter
Anna Josefina
1875-10-15
Nordmaling
Toböle
7657
Johansdotter
Anna Josefina
1856-01-12
Lövånger
Bjurön
7658
Johansdotter
Anna Josefina
1873-10-16
Umeå lands
Västerhiske
7659
Johansdotter
Anna Josefina
1883-05-20
Umeå lands
Djäkneböle
7660
Johansdotter
Anna Josefina
1865-04-15
Burträsk
Innansjön
7661
Johansdotter
Anna Josefina
1850-08-19
Lycksele
Pauberg
7662
Johansdotter
Anna Josefina
1898-05-04
Lycksele
Kyrkbyn
7663
Johansdotter
Anna Josefina
1865-07-18
Tärna
Rönnbäck
7664
Johansdotter
Anna Josefina
1879-02-15
Umeå lands
Bjensjön
7665
Johansdotter
Anna Josefina
1858-08-19
Åsele
Yxsjö
7666
Johansdotter
Anna Josefina
1900-05-20
Åsele
Älgsjö
7667
Johansdotter
Anna Josefina
1872-02-19
Umeå Lands
7668
Johansdotter
Anna Karolina
1873-03-08
Björna
Krokvattnet
7669
Johansdotter
Anna Karolina
1864-10-29
Vännäs
Lybäck
7670
Johansdotter
Anna Karolina
1881-08-16
Vännäs
Trinnliden
7671
Johansdotter
Anna Karolina
1872-09-16
Bjurholm
Agnäs
7672
Johansdotter
Anna Karolina
1861-11-12
Bjurholm
Högås
7673
Johansdotter
Anna Karolina
1848-12-26
Degerfors
Brattåker
7674
Johansdotter
Anna Karolina
1876-09-30
Bjurholm
Nyåker
7675
Johansdotter
Anna Karolina
1847-06-17
Gideå
Långvattnet
7676
Johansdotter
Anna Karolina
1823-12-21
Gideå
Norrgidsjö
7677
Johansdotter
Anna Karolina
1856-10-27
Björna
Kärrsjö
7678
Johansdotter
Anna Karolina
1870-12-26
Degerfors
Djupsund
7679
Johansdotter
Anna Karolina
1849-04-06
Gideå
Hattsjö
7680
Johansdotter
Anna Karolina
1842-08-26
Gideå
Västergidsjö
7681
Johansdotter
Anna Karolina
1853-02-25
Bjurholm
Vitvattnet
7682
Johansdotter
Anna Karolina
1867-07-03
Gideå
Flygsjö
7683
Johansdotter
Anna Karolina
1865-11-16
Degerfors
Broknäs
7684
Johansdotter
Anna Karolina
1864-12-07
Vännäs
Långnäs
7685
Johansdotter
Anna Karolina
1861-09-02
Burträsk
Burträsk
7686
Johansdotter
Anna Karolina
1879-08-31
Byske
Byske
7687
Johansdotter
Anna Karolina
1865-08-06
Burträsk
Åsen
7688
Johansdotter
Anna Karolina
1840-12-12
Grundsunda
Finna
7689
Johansdotter
Anna Karolina
1872-04-25
Nordmaling
Lögdeå
7690
Johansdotter
Anna Karolina
1861-06-01
Nordmaling
Jansmark
7691
Johansdotter
Anna Karolina
1858-08-08
Nordmaling
Baggård
7692
Johansdotter
Anna Karolina
1873-11-04
Bjurholm
Karlsbäck
7693
Johansdotter
Anna Karolina
1858-06-23
Nordmaling
Lögdeå
7694
Johansdotter
Anna Karolina
1820-09-09
Umeå lands
Berg
7695
Johansdotter
Anna Karolina
1864-08-15
Bjurholm
Holmåker
7696
Johansdotter
Anna Karolina
1851-12-08
Skellefteå lands
Holmstrand
7697
Johansdotter
Anna Karolina
1882-10-08
Sorsele
Giltjaur
7698
Johansdotter
Anna Karolina
1888-03-09
Degerfors
Lund
7699
Johansdotter
Anna Karolina
1859-05-29
Umeå lands
Sundbäck
7700
Johansdotter
Anna Karolina
1845-08-28
Lycksele
Sandsjönäs
7701
Johansdotter
Anna Karolina
1861-08-04
Umeå lands
Håkmark
7702
Johansdotter
Anna Karolina
1894-01-21
Umeå lands
Tavelsjö
7703
Johansdotter
Anna Karolina
1863-03-18
Vännäs
Höganäs
7704
Johansdotter
Anna Karolina
1866-12-17
Arnäs
Utanlandsjö
7705
Johansdotter
Anna Karolina
1848-11-23
Åsele
Åsele
7706
Johansdotter
Anna Karolina
1860-01-09
Degerfors
Edlunda
7707
Johansdotter
Anna Karolina
1865-10-28
Vännäs
Högbäck
7708
Johansdotter
Anna Karolina
1874-11-23
Lycksele
Bastunäs
7709
Johansdotter
Anna Karolina
1836-08-10
Umeå lands
Degernäs
7710
Johansdotter
Anna Karolina
1858-04-23
Fredrika
Aspsele
7711
Johansdotter
Anna Karolina
1842-07-29
Lycksele
Långsele
7712
Johansdotter
Anna Karolina
1859-12-11
Bjurholm
Norrnäs
7713
Johansdotter
Anna Karolina
1866-01-03
Bjurholm
Vännäs
7714
Johansdotter
Anna Karolina
1865-11-08
Bjurholm
Nyholm
7715
Johansdotter
Anna Karolina
1875-03-23
Bjurholm
Balfors
7716
Johansdotter
Anna Karolina
1837-06-03
Umeå lands
Sörfors
7717
Johansdotter
Anna Karolina
1865-07-28
Degerfors
Nyland
7718
Johansdotter
Anna Karolina
1855-02-19
Lycksele
Rusksele
7719
Johansdotter
Anna Karolina
1856-02-06
Vännäs
Örsbäck
7720
Johansdotter
Anna Karolina
1859-09-13
Degerfors
Hjuken
7721
Johansdotter
Anna Karolina
1872-06-05
Degerfors
Blåliden
7722
Johansdotter
Anna Karolina
1868-04-05
Fredrika
Stensjö
7723
Johansdotter
Anna Karolina
1865-01-14
Vännäs
Hednäs
7724
Johansdotter
Anna Karolina
1867-01-30
Vännäs
Hednäs
7725
Johansdotter
Anna Karolina
1860-02-09
Sorsele
Lillträdsudde
7726
Johansdotter
Anna Karolina
1858-11-27
Lycksele
Manjaur
7727
Johansdotter
Anna Karolina
1849-12-31
Lövånger
Lövånger
7728
Johansdotter
Anna Karolina
1838-08-28
Lycksele
Nyby
7729
Johansdotter
Anna Karolina
1842-03-08
Åsele
Siksjö
7730
Johansdotter
Anna Karolina
1848-10-01
Lycksele
Vägsele
7731
Johansdotter
Anna Karolina
1880-02-01
Tärna
Joeström
7732
Johansdotter
Anna Karolina
1847-10-07
Vännäs
Jemteböle
7733
Johansdotter
Anna Karolina
1867-07-30
Umeå lands
Degernäs
7734
Johansdotter
Anna Karolina
1868-10-30
Degerfors
Kussjön
7735
Johansdotter
Anna Karolina
1883-07-06
Lycksele
Hornmyr
7736
Johansdotter
Anna Karolina
1839-12-20
Gideå
Västergidsjö
7737
Johansdotter
Anna Karolina
1848-03-12
Gideå
Hattsjö
7738
Johansdotter
Anna Karolina
1875-01-10
Degerfors
Degerfors
7739
Johansdotter
Anna Karolina
1866-12-03
Sävar
Sävar
7740
Johansdotter
Anna Karolina
1884-08-14
Björna
Kärrsjö
7741
Johansdotter
Anna Karolina
1846-11-02
Bygdeå
Kättbergsheden
7742
Johansdotter
Anna Karolina
1865-05-05
Vännäs
Kallhögen
7743
Johansdotter
Anna Karolina
1864-08-03
Umeå lands
Gärssjön
7744
Johansdotter
Anna Karolina
1866-01-06
Vilhelmina
Volgsele
7745
Johansdotter
Anna Karolina
1877-11-26
Vilhelmina
Tresund
7746
Johansdotter
Anna Karolina
1868-12-29
Bygdeå
Sikeå
7747
Johansdotter
Anna Karolina
1820-05-20
Skellefteå lands
Storön
7748
Johansdotter
Anna Karolina
1835-09-29
Umeå lands
Grubbe
7749
Johansdotter
Anna Katarina
1795-02-02
Umeå lands
Stärkesmark
7750
Johansdotter
Anna Katarina
1833-10-25
Umeå lands
Hössjö
7751
Johansdotter
Anna Katarina
1835-09-02
Vännäs
Vännfors
7752
Johansdotter
Anna Katarina
1878-06-15
Vännäs
Kamparbäck
7753
Johansdotter
Anna Katarina
1785-08-02
Skellefteå lands
Storkåge
7754
Johansdotter
Anna Katarina
1843-12-30
Gideå
Västergidsjö
7755
Johansdotter
Anna Katarina
1805-04-24
Burträsk
Gammelbyn
7756
Johansdotter
Anna Katarina
1808-08-01
Gideå
Bölen
7757
Johansdotter
Anna Katarina
1845-03-03
Mo
Mo Sågverk
7758
Johansdotter
Anna Katarina
1840-02-14
Björna
Krokvattnet
7759
Johansdotter
Anna Katarina
1820-08-25
Gideå
Jakobsskatan
7760
Johansdotter
Anna Katarina
1843-03-21
Vännäs
Vännäs
7761
Johansdotter
Anna Katarina
1813-02-14
Gideå
Västergidsjö
7762
Johansdotter
Anna Katarina
1822-08-21
Arnäs
Torsböle
7763
Johansdotter
Anna Katarina
1832-01-25
Nordmaling
Långed
7764
Johansdotter
Anna Katarina
1833-07-02
Gideå
Sörgissjö
7765
Johansdotter
Anna Katarina
1826-11-09
Gideå
Sörgissjö
7766
Johansdotter
Anna Katarina
1825-05-01
Umeå lands
Nyby
7767
Johansdotter
Anna Katarina
1841-12-16
Vännäs
Spöland
7768
Johansdotter
Anna Katarina
1782-03-08
Lycksele
Ekorrsele
7769
Johansdotter
Anna Katarina
1838-10-20
Björna
Mattarbodum
7770
Johansdotter
Anna Katarina
1825-10-07
Björna
Björna by
7771
Johansdotter
Anna Katarina
1832-05-20
Degerfors
Skivsjön
7772
Johansdotter
Anna Katarina
1835-09-26
Gideå
Västergidsjö
7773
Johansdotter
Anna Katarina
1852-04-25
Gideå
Getingsta
7774
Johansdotter
Anna Katarina
1796-04-18
Burträsk
Mjövattnet
7775
Johansdotter
Anna Katarina
1841-04-25
Gideå
Gideå
7776
Johansdotter
Anna Katarina
1789-09-15
Arnäs
Ström
7777
Johansdotter
Anna Katarina
1821-07-12
Björna
Hemling
7778
Johansdotter
Anna Katarina
1827-10-15
Umeå lands
Häggnäs
7779
Johansdotter
Anna Katarina
1816-05-23
Gideå
Västergidsjö
7780
Johansdotter
Anna Katarina
1844-06-21
Gideå
Sörgidsjö
7781
Johansdotter
Anna Katarina
1808-08-22
Degerfors
Blåliden
7782
Johansdotter
Anna Katarina
1799-09-26
Skellefteå lands
Kågeträsk
7783
Johansdotter
Anna Katarina
1813-10-01
Skellefteå lands
Högdal
7784
Johansdotter
Anna Katarina
1838-12-15
Norsjö
Ånäset
7785
Johansdotter
Anna Katarina
1828-03-23
Skellefteå lands
Åbyn
7786
Johansdotter
Anna Katarina
1795-09-27
Skellefteå lands
Tjärn
7787
Johansdotter
Anna Katarina
1784-04-01
Umeå lands
Bredträsk
7788
Johansdotter
Anna Katarina
1779-11-14
Nordmaling
Håknäs
7789
Johansdotter
Anna Katarina
1783-08-29
Umeå lands
Hissjö
7790
Johansdotter
Anna Katarina
1835-10-10
Grundsunda
Kasa
7791
Johansdotter
Anna Katarina
1844-03-20
Nordmaling
Öre
7792
Johansdotter
Anna Katarina
1837-12-10
Grundsunda
Finna
7793
Johansdotter
Anna Katarina
1791-07-29
Nordmaling
Näsmark
7794
Johansdotter
Anna Katarina
1827-09-20
Nordmaling
Orrböle
7795
Johansdotter
Anna Katarina
1805-04-13
Nordmaling
Bredvik
7796
Johansdotter
Anna Katarina
1823-08-03
Nordmaling
Ängersjö
7797
Johansdotter
Anna Katarina
1844-09-21
Grundsunda
Önska
7798
Johansdotter
Anna Katarina
1814-03-07
Nordmaling
Öre
7799
Johansdotter
Anna Katarina
1870-10-10
Grundsunda
Husum sågverk
7800
Johansdotter
Anna Katarina
1789-03-20
Arnäs
Stybbersmark
7801
Johansdotter
Anna Katarina
1806-04-24
Nordmaling
Öre
7802
Johansdotter
Anna Katarina
1866-08-13
Nordmaling
Högland
7803
Johansdotter
Anna Katarina
1834-11-16
Nordmaling
Bredvik
7804
Johansdotter
Anna Katarina
1784-11-25
Nordmaling
Bredvik
7805
Johansdotter
Anna Katarina
1802-11-10
Nordmaling
Öre
7806
Johansdotter
Anna Katarina
1817-03-02
Bjurholm
Agnäs
7807
Johansdotter
Anna Katarina
1845-03-13
Nordmaling
Brattfors
7808
Johansdotter
Anna Katarina
1784-09-29
Grundsunda
Banafjäl
7809
Johansdotter
Anna Katarina
1848-10-14
Nordmaling
Hummelholm
7810
Johansdotter
Anna Katarina
1837-12-23
Nordmaling
Hörnsjö
7811
Johansdotter
Anna Katarina
1847-06-17
Umeå lands
Grisbacka
7812
Johansdotter
Anna Katarina
1816-12-21
Arnäs
Västerlandsjö
7813
Johansdotter
Anna Katarina
1779-11-02
Umeå lands
Teg
7814
Johansdotter
Anna Katarina
1883-03-12
Nordmaling
Hörnsjö
7815
Johansdotter
Anna Katarina
1865-12-01
Nordmaling
Mullsjö
7816
Johansdotter
Anna Katarina
1829
Grundsunda
Kasa
7817
Johansdotter
Anna Katarina
1844-12-26
Björna
Krokvattnet
7818
Johansdotter
Anna Katarina
1834-03-14
Nordmaling
Brattsbacka
7819
Johansdotter
Anna Katarina
1814-03-23
Nordmaling
Mjösjö
7820
Johansdotter
Anna Katarina
1783-11-10
Nordmaling
Olofsfors
7821
Johansdotter
Anna Katarina
1844-07-26
Gideå
Grundsjö
7822
Johansdotter
Anna Katarina
1835-01-10
Lycksele
Örträsk
7823
Johansdotter
Anna Katarina
1840-04-23
Bjurholm
Balfors
7824
Johansdotter
Anna Katarina
1821-12-25
Fredrika
Bredträsk
7825
Johansdotter
Anna Katarina
1807-11-05
Skellefteå lands
Ragvaldsträsk
7826
Johansdotter
Anna Katarina
1824-06-18
Skellefteå lands
Skråmträsk
7827
Johansdotter
Anna Katarina
1856-12-08
Vilhelmina
Rembacka
7828
Johansdotter
Anna Katarina
1814-09-27
Skellefteå lands
Innervik
7829
Johansdotter
Anna Katarina
1864-07-01
Skellefteå lands
Långberget
7830
Johansdotter
Anna Katarina
1835-08-01
Lövånger
Böle
7831
Johansdotter
Anna Katarina
1828-12-28
Sorsele
Bergnäs
7832
Johansdotter
Anna Katarina
1850-04-14
Sorsele
Saxnäs
7833
Johansdotter
Anna Katarina
1850-02-19
Sidensjö
Nolås
7834
Johansdotter
Anna Katarina
1845-05-09
Sidensjö
Nyland
7835
Johansdotter
Anna Katarina
1865-06-05
Vännäs
Örsbäck
7836
Johansdotter
Anna Katarina
1840-02-27
Umeå lands
Böle
7837
Johansdotter
Anna Katarina
1832-12-04
Burträsk
Innansjön
7838
Johansdotter
Anna Katarina
1855-04-12
Norsjö
Raggsjö
7839
Johansdotter
Anna Katarina
1801-03-06
Skellefteå lands
Ostvik
7840
Johansdotter
Anna Katarina
1858-08-23
Umeå lands
Kasamark
7841
Johansdotter
Anna Katarina
1843-06-16
Sidensjö
Österkäl
7842
Johansdotter
Anna Katarina
1833-01-14
Lövånger
Hökmark
7843
Johansdotter
Anna Katarina
1784-02-03
Skellefteå lands
Bureå
7844
Johansdotter
Anna Katarina
1888-07-12
Umeå lands
Haddingen
7845
Johansdotter
Anna Katarina
1837-05-25
Mo
Östansjö
7846
Johansdotter
Anna Katarina
1871-11-27
Mo
Västeralnö
7847
Johansdotter
Anna Katarina
1824-01-19
Skellefteå lands
Medle
7848
Johansdotter
Anna Katarina
1834-01-30
Skellefteå lands
Medle
7849
Johansdotter
Anna Katarina
1844-05-19
Ålvsborgs län
Långaryd
7850
Johansdotter
Anna Katarina
1829-09-17
Nysätra
Trehörningen
7851
Johansdotter
Anna Katarina
1817-12-01
Sidensjö
Skureå
7852
Johansdotter
Anna Katarina
1839-02-11
Nätra
Bjällsta
7853
Johansdotter
Anna Katarina
1865-11-04
Umeå lands
Rismyrliden
7854
Johansdotter
Anna Katarina
1847-09-22
Umeå lands
Skravelsjö
7855
Johansdotter
Anna Katarina
1876-04-04
Bodum
Norra Orrnäs
7856
Johansdotter
Anna Katarina
1823-03-17
Fjällsjö
Hellvattnet
7857
Johansdotter
Anna Katarina
1846-04-20
Umeå lands
Nyland
7858
Johansdotter
Anna Katarina
1892-09-06
Anundsjö
Tjäl
7859
Johansdotter
Anna Katarina
1867-01-03
Umeå lands
Klabböle
7860
Johansdotter
Anna Katarina
1833-07-23
Vilhelmina
Storsele
7861
Johansdotter
Anna Katarina
1814-07-10
Arvidsjaur
Fårberget
7862
Johansdotter
Anna Katarina
1805-07-13
Skellefteå lands
Krångfors
7863
Johansdotter
Anna Katarina
1834-01-12
Skellefteå lands
Gråberg
7864
Johansdotter
Anna Katarina
1813-04-12
Arvidsjaur
Sandträsk
7865
Johansdotter
Anna Katarina
1813-07-07
Skellefteå lands
Krångfors
7866
Johansdotter
Anna Katarina
1845-09-13
Umeå lands
Bjenberg
7867
Johansdotter
Anna Katarina
1806-10-14
Umeå lands
Botsmark
7868
Johansdotter
Anna Katarina
1823-10-16
Arnäs
Trehörningen
7869
Johansdotter
Anna Katarina
1803-05-11
Umeå lands
Obbola
7870
Johansdotter
Anna Katarina
1814-10-12
Arnäs
Arnäs
7871
Johansdotter
Anna Katarina
1831-07-10
Björna
Mattarbodum
7872
Johansdotter
Anna Katarina
1797-03-10
Lövånger
Hökmark
7873
Johansdotter
Anna Katarina
1869-08-03
Stöde
Stöde
7874
Johansdotter
Anna Katarina
1820-06-05
Skorped
Oppsjön
7875
Johansdotter
Anna Katarina
1858-10-07
Anundsjö
Björnbäck
7876
Johansdotter
Anna Katarina
1800-08-15
Björna
Kärrsjö
7877
Johansdotter
Anna Katarina
1812-09-18
Björna
Gideå
7878
Johansdotter
Anna Katarina
1805-10-23
Umeå lands
Berg
7879
Johansdotter
Anna Katarina
1794-11-01
Umeå lands
Hörnefors
7880
Johansdotter
Anna Katarina
1798-04-04
Degerfors
Hjuken
7881
Johansdotter
Anna Katarina
1859-02-21
Bjurholm
Näsland
7882
Johansdotter
Anna Katarina
1831-06-29
Umeå lands
Hössjö
7883
Johansdotter
Anna Katarina
1847-01-01
Munsala
Munsala
7884
Johansdotter
Anna Katarina
1807-12-22
Arnäs
Stybbersmark
7885
Johansdotter
Anna Katarina
1824-09-21
Arnäs
Västerlandsjö
7886
Johansdotter
Anna Katarina
1853-11-12
Bjurholm
Söderå
7887
Johansdotter
Anna Katarina
1862-09-27
Nordmaling
Gräsmyr
7888
Johansdotter
Anna Katarina
1864-11-16
Nordmaling
Hyngelsböle
7889
Johansdotter
Anna Katarina
1847-12-07
Arnäs
Stybbersmark
7890
Johansdotter
Anna Katarina
1794-02-06
Lövånger
Blacke
7891
Johansdotter
Anna Katarina
1813-02-01
Bygdeå
Sjulsmark
7892
Johansdotter
Anna Katarina
1838-11-07
Arnäs
Arnäs
7893
Johansdotter
Anna Katarina
1843-01-12
Degerfors
Ramsele
7894
Johansdotter
Anna Katarina
1820-12-18
Bygdeå
Sjulsmark
7895
Johansdotter
Anna Katarina
1838-03-10
Umeå lands
Berg
7896
Johansdotter
Anna Katarina
1780-05-21
Skellefteå lands
Myckle
7897
Johansdotter
Anna Katarina
1840-02-23
Arnäs
Utanlandsjö
7898
Johansdotter
Anna Katarina
1859-01-30
Vännäs
Sunnanå
7899
Johansdotter
Anna Katarina
1832-12-05
Vännäs
Spöland
7900
Johansdotter
Anna Katarina
1810-08-13
Lövånger
Bodan
7901
Johansdotter
Anna Katarina
1804-02-03
Skellefteå lands
Skellefteå lands
7902
Johansdotter
Anna Katarina
1857-05-19
Mo
Östansjö
7903
Johansdotter
Anna Katarina
1816-12-04
Sidensjö
Skureå
7904
Johansdotter
Anna Katarina
1782-01-08
Skellefteå lands
Bureå
7905
Johansdotter
Anna Katarina
1821-01-02
Vilhelmina
Järvsjö
7906
Johansdotter
Anna Katarina
1831-08-06
Lövånger
Vallen
7907
Johansdotter
Anna Katarina
1812-10-05
Sidensjö
Skureå
7908
Johansdotter
Anna Katarina
1808-10-11
Burträsk
Ljusvattnet
7909
Johansdotter
Anna Katarina
1776-12-12
Bygdeå
Bygdeå
7910
Johansdotter
Anna Katarina
1841-11-14
Umeå lands
Bösta
7911
Johansdotter
Anna Katarina
1788-06-24
Umeå lands
Vännäs
7912
Johansdotter
Anna Katarina
1781-07-16
Burträsk
Risåträsk
7913
Johansdotter
Anna Katarina
1790-08-22
Umeå lands
Sterkesmark
7914
Johansdotter
Anna Katarina
1844-11-15
Mo
Mo
7915
Johansdotter
Anna Katarina
1781-06-22
Degerfors
Degerfors
7916
Johansdotter
Anna Katarina
1797-04-22
Umeå lands
Vännfors
7917
Johansdotter
Anna Katarina
1850-10-29
Sävar
Täfteböle
7918
Johansdotter
Anna Katarina
1794-07-18
Nysätra
Brände
7919
Johansdotter
Anna Katarina
1795-10-20
Umeå lands
Umeå lands
7920
Johansdotter
Anna Katarina
1799
Åsele
Torvsjö
7921
Johansdotter
Anna Katarina
1786-08-15
Umeå lands
Ön
7922
Johansdotter
Anna Katarina
1794-01-16
Nysätra
Flarken
7923
Johansdotter
Anna Katarina
1794-12-16
Umeå lands
Botsmark
7924
Johansdotter
Anna Katarina
1782-10-05
Degerfors
Degerfors
7925
Johansdotter
Anna Katarina
1801-12-19
Degerfors
Hjuken
7926
Johansdotter
Anna Katarina
1790-06-16
Skellefteå
Norsjö
7927
Johansdotter
Anna Katarina
1823-12-04
Umeå lands
Brån
7928
Johansdotter
Anna Katarina
1823-11-06
Skorped
Lännäs
7929
Johansdotter
Anna Katarina
1837-01-22
Gideå
Västergidsjö
7930
Johansdotter
Anna Katarina
1859-12-05
Gideå
Högbränna
7931
Johansdotter
Anna Katarina
1843-10-06
Grundsunda
Lakamark
7932
Johansdotter
Anna Katarina
1851-05-12
Björna
Movattnet
7933
Johansdotter
Anna Katarina
1798-09
Umeå lands
Häggnäs
7934
Johansdotter
Anna Katarina
1821-09-18
Vilhelmina
Tresund
7935
Johansdotter
Anna Katarina
1850-08-30
Mo
Östansjö
7936
Johansdotter
Anna Katarina
1827-03-13
Alalnäs
Siljeåsen
7937
Johansdotter
Anna Katarina
1816-01-01
Alanäs
Alanäs
7938
Johansdotter
Anna Katarina
1810-07-01
Dorotea
Vägsjö
7939
Johansdotter
Anna Katarina
1852-10-27
Arnäs
Täfteå
7940
Johansdotter
Anna Katarina
1857-01-09
Umeå lands
Djupbäcken
7941
Johansdotter
Anna Katarina
1842-05-16
Lycksele
Pausele
7942
Johansdotter
Anna Katarina
1843-08-27
Mo
Västerbacke
7943
Johansdotter
Anna Katarina
1855-10-13
Lycksele
Vänjaurbäck
7944
Johansdotter
Anna Katarina
1791-09-15
Bygdeå
Edfastmark
7945
Johansdotter
Anna Katarina
1873-09-03
Arnäs
Hornön
7946
Johansdotter
Anna Katarina
1828-09-07
Umeå lands
Västerhiske
7947
Johansdotter
Anna Katarina
1857-09-25
Björna
Leding
7948
Johansdotter
Anna Katarina
1811-10-24
Lycksele
Brännäs
7949
Johansdotter
Anna Katarina
1808-10-25
Sidensjö
Djupsjö
7950
Johansdotter
Anna Katarina
1876-09-28
Junsele
Långvattnet
7951
Johansdotter
Anna Katarina
1800-03-16
Skellefteå lands
Kattisträsk
7952
Johansdotter
Anna Katarina
1787-07-16
Sidensjö
Backen
7953
Johansdotter
Anna Katarina
1820-07-07
Lycksele
Knaften
7954
Johansdotter
Anna Katarina
1808-12-10
Lövånger
Önnesmark
7955
Johansdotter
Anna Katarina
1771-09-23
Skellefteå lands
Stämningsgården
7956
Johansdotter
Anna Katarina
1793-01-23
Skellefteå lands
Bergsbyn
7957
Johansdotter
Anna Katarina
1862-12-20
Bygdeå
Sikeå
7958
Johansdotter
Anna Katarina
1824-04-16
Skellefteå lands
Bjurån
7959
Johansdotter
Anna Katarina
1796-03-04
Skellefteå lands
Medle
7960
Johansdotter
Anna Katarina
1790-03-08
Skellefteå lands
Ersmark
7961
Johansdotter
Anna Katarina
1860-01-10
Umeå lands
Kasamark
7962
Johansdotter
Anna Katarina
1811-07-16
Lövånger
Bissjön
7963
Johansdotter
Anna Katarina
1791-09-08
Skellefteå lands
Medle
7964
Johansdotter
Anna Katarina
1840-03-25
Nätra
Mjäla
7965
Johansdotter
Anna Katarina
1828-01-18
Umeå lands
Norrmjöle
7966
Johansdotter
Anna Kristina
1823-06-01
Degerfors
Granön
7967
Johansdotter
Anna Kristina
1799-04-29
Arnäs
Bygdom
7968
Johansdotter
Anna Kristina
1784-09-28
Degerfors
Degerfors
7969
Johansdotter
Anna Kristina
1869-11-12
Bjurholm
Provåker
7970
Johansdotter
Anna Kristina
1809-08-12
Björna
Nyliden
7971
Johansdotter
Anna Kristina
1859-03-02
Bjurholm
Högås
7972
Johansdotter
Anna Kristina
1819-07-01
Bjurholm
Vitvattnet
7973
Johansdotter
Anna Kristina
1825-07-02
Arnäs
Högbyn
7974
Johansdotter
Anna Kristina
1805-01-30
Fredrika
Stennäs
7975
Johansdotter
Anna Kristina
1841-08-20
Arnäs
Arnäs
7976
Johansdotter
Anna Kristina
1876-09-26
Gideå
Rullnäs
7977
Johansdotter
Anna Kristina
1790-03-22
Umeå lands
Botsmark
7978
Johansdotter
Anna Kristina
1840-12-04
Gideå
Långviken
7979
Johansdotter
Anna Kristina
1849-12-23
Umeå lands
Berg
7980
Johansdotter
Anna Kristina
1832-10-18
Degerfors
Gransjön
7981
Johansdotter
Anna Kristina
1864-03-28
Gideå
Karlsviken
7982
Johansdotter
Anna Kristina
1840-03-05
Arnäs
Gimot
7983
Johansdotter
Anna Kristina
1826-04-17
Gideå
Norrgidsjö
7984
Johansdotter
Anna Kristina
1853-10-01
Umeå lands
Degerbäcken
7985
Johansdotter
Anna Kristina
1784-12-20
Umeå Lands
Gravmark
7986
Johansdotter
Anna Kristina
1812-11-15
Gideå
Västergidsjö
7987
Johansdotter
Anna Kristina
1802-11-29
Lövånger
Vebomark
7988
Johansdotter
Anna Kristina
1793
Degerfors
Buberget
7989
Johansdotter
Anna Kristina
1836-01-29
Arnäs
Gimot
7990
Johansdotter
Anna Kristina
1886-08-21
Vännäs
Nyborg
7991
Johansdotter
Anna Kristina
1853-02-09
Gideå
Karlsviken
7992
Johansdotter
Anna Kristina
1836-06-06
Nordmaling
Levar
7993
Johansdotter
Anna Kristina
1832-07-25
Gideå
Västergidsjö
7994
Johansdotter
Anna Kristina
1866-09-28
Ramsele
Ramsele
7995
Johansdotter
Anna Kristina
1814-08-28
Nätra
Bryngestöm
7996
Johansdotter
Anna Kristina
1839-09-16
Vilhelmina
Ulvoberg
7997
Johansdotter
Anna Kristina
1793
Nätra
Postböle
7998
Johansdotter
Anna Kristina
1826-07-29
Nordmaling
Tallberg
7999
Johansdotter
Anna Kristina
1830-09-05
Nordmaling
Nyåker
8000
Johansdotter
Anna Kristina
1843-12-08
Nordmaling
Ängersjö
8001
Johansdotter
Anna Kristina
1796-08-18
Nordmaling
Gräsmyr
8002
Johansdotter
Anna Kristina
1824-01-01
Bjurholm
Vitvattnet
8003
Johansdotter
Anna Kristina
1799-08-31
Nordmaling
Hörnäs
8004
Johansdotter
Anna Kristina
1821-01-30
Nordmaling
Lögdeå
8005
Johansdotter
Anna Kristina
1816-01-26
Nordmaling
Järnäs
8006
Johansdotter
Anna Kristina
1818-02-03
Grundsunda
Ava
8007
Johansdotter
Anna Kristina
1840-04-23
Nordmaling
Bergsjö
8008
Johansdotter
Anna Kristina
1787-08-02
Arnäs
Näset
8009
Johansdotter
Anna Kristina
1812-11-15
Grundsunda
Banafjäl
8010
Johansdotter
Anna Kristina
1796-12-05
Nordmaling
Torrböle
8011
Johansdotter
Anna Kristina
1784-03-05
Nordmaling
Järnäs
8012
Johansdotter
Anna Kristina
1771-06-17
Umeå lands
Haddingen
8013
Johansdotter
Anna Kristina
1786-01-29
Nordmaling
Bredträsk
8014
Johansdotter
Anna Kristina
1793
Arnäs
Arnäs
8015
Johansdotter
Anna Kristina
1810-01-30
Grundsunda
Banafjäl
8016
Johansdotter
Anna Kristina
1853-09-07
Nordmaling
Nyåker
8017
Johansdotter
Anna Kristina
1824-05-13
Bjärtrå
Köja
8018
Johansdotter
Anna Kristina
1829-12-01
Arnäs
Högbyn
8019
Johansdotter
Anna Kristina
1816-03-08
Bjurholm
Högland
8020
Johansdotter
Anna Kristina
1824-12-11
Gideå
Grundsjö
8021
Johansdotter
Anna Kristina
1828-07-01
Arnäs
Degerfälle
8022
Johansdotter
Anna Kristina
1808-12-20
Grundsunda
Könsa
8023
Johansdotter
Anna Kristina
1820-12-30
Grundsunda
Nyland
8024
Johansdotter
Anna Kristina
1858-08-08
Umeå lands
Holmsund
8025
Johansdotter
Anna Kristina
1786-07-01
Arnäs
Smedsbyn
8026
Johansdotter
Anna Kristina
1775-08-18
Nordmaling
Öre
8027
Johansdotter
Anna Kristina
1867-11-03
Nordmaling
Baggård
8028
Johansdotter
Anna Kristina
1820-06-18
Bjurholm
Näsmark
8029
Johansdotter
Anna Kristina
1805-06-12
Sidensjö
Överå
8030
Johansdotter
Anna Kristina
1842-02-18
Jörn
Stensträsk
8031
Johansdotter
Anna Kristina
1779-01-23
Skellefteå lands
Ersmark
8032
Johansdotter
Anna Kristina
1848-04-27
Robertsfors
Robertsfors
8033
Johansdotter
Anna Kristina
1832-07-24
Skellefteå lands
Kågeträsk
8034
Johansdotter
Anna Kristina
1836-11-12
Ålvkarleby
Mohn
8035
Johansdotter
Anna Kristina
1819-05-18
Sidensjö
Djupsjö
8036
Johansdotter
Anna Kristina
1830-01-26
Sorsele
Gran
8037
Johansdotter
Anna Kristina
1820-09-10
Sidensjö
Djupsjö
8038
Johansdotter
Anna Kristina
1824-04-29
Sorsele
Saxnäs
8039
Johansdotter
Anna Kristina
1820-12-20
Sorsele
Sorsele
8040
Johansdotter
Anna Kristina
1825-11-11
Sorsele
Gran
8041
Johansdotter
Anna Kristina
1827-07-18
Sorsele
Grannäs
8042
Johansdotter
Anna Kristina
1830-02-12
Umeå lands
Överboda
8043
Johansdotter
Anna Kristina
1836-12-03
Norsjö
Rengård
8044
Johansdotter
Anna Kristina
1854-03-16
Segerstad (R)
Segerstad
8045
Johansdotter
Anna Kristina
1869-09-03
Själevad
Sund
8046
Johansdotter
Anna Kristina
1871-03-19
Sidensjö
Drömme
8047
Johansdotter
Anna Kristina
1849-02-14
Umeå lands
Haddingen
8048
Johansdotter
Anna Kristina
1806-01-26
Skellefteå lands
Granbergsträsk
8049
Johansdotter
Anna Kristina
1851-05-19
Mo
Västeralnö
8050
Johansdotter
Anna Kristina
1856-08-22
Anundsjö
Hädanberg
8051
Johansdotter
Anna Kristina
1818-07-30
Umeå lands
Håkmark
8052
Johansdotter
Anna Kristina
1826-01-10
Mo
Mo
8053
Johansdotter
Anna Kristina
1831-11-04
Nysätra
Gumboda
8054
Johansdotter
Anna Kristina
1805-08-20
Nätra
Bäck
8055
Johansdotter
Anna Kristina
1860-09-21
Umeå lands
Grisbacka
8056
Johansdotter
Anna Kristina
1830-12-20
Anundsjö
Skalmsjö
8057
Johansdotter
Anna Kristina
1862-07-14
Anundsjö
Österfannbyn
8058
Johansdotter
Anna Kristina
1845-10-13
Själevad
Vägersta
8059
Johansdotter
Anna Kristina
1802-07-30
Anundsjö
Mellansel
8060
Johansdotter
Anna Kristina
1860-06-28
Anundsjö
Österfanby
8061
Johansdotter
Anna Kristina
1817-01-12
Anundsjö
Näs
8062
Johansdotter
Anna Kristina
1895-04-16
Anundsjö
Sörflärke
8063
Johansdotter
Anna Kristina
1814-07-01
Anundsjö
Önskan
8064
Johansdotter
Anna Kristina
1857-11-22
Anundsjö
Österfannbyn
8065
Johansdotter
Anna Kristina
1872-05-14
Anundsjö
Sörflärke
8066
Johansdotter
Anna Kristina
1873-07-14
Anundsjö
Norrflärke
8067
Johansdotter
Anna Kristina
1871-10-08
Anundsjö
Norrflärke
8068
Johansdotter
Anna Kristina
1853-11-19
Anundsjö
Myckelgensjö
8069
Johansdotter
Anna Kristina
1818-10-11
Sidensjö
Hämra
8070
Johansdotter
Anna Kristina
1864-02-15
Umeå lands
Holmnäs
8071
Johansdotter
Anna Kristina
1812-08-17
Bygdeå
Gravfors
8072
Johansdotter
Anna Kristina
1833-02-04
Vilhelmina
Marsfjäll
8073
Johansdotter
Anna Kristina
1874-03-14
Umeå lands
Sörmjöle
8074
Johansdotter
Anna Kristina
1799-11-23
Skellefteå lands
Klutmark
8075
Johansdotter
Anna Kristina
1790
??
??
8076
Johansdotter
Anna Kristina
1863-11-15
Vännäs
Jämtböle
8077
Johansdotter
Anna Kristina
1839-08-11
Vilhelmina
Bäsksjö
8078
Johansdotter
Anna Kristina
1884-10-21
Umeå lands
Röbäck
8079
Johansdotter
Anna Kristina
1801-09-25
Skellefteå lands
Skellefteå lands
8080
Johansdotter
Anna Kristina
1845-07-06
Anundsjö
Storborgaren
8081
Johansdotter
Anna Kristina
1800-08-16
Umeå lands
Berg
8082
Johansdotter
Anna Kristina
1804-09-30
Arnäs
Högland
8083
Johansdotter
Anna Kristina
1851-07-12
Umeå lands
Sörfors
8084
Johansdotter
Anna Kristina
1829-05-02
Nätra
Björkåbäck
8085
Johansdotter
Anna Kristina
1864-10-02
Umeå lands
Skravelsjö
8086
Johansdotter
Anna Kristina
1839-09-30
Umeå lands
Tredingen
8087
Johansdotter
Anna Kristina
1801-12-01
Burträsk
Innansjön
8088
Johansdotter
Anna Kristina
1820-08-14
Själevad
Kasta
8089
Johansdotter
Anna Kristina
1802-03-10
Robertsfors
Robertsfors
8090
Johansdotter
Anna Kristina
1802-05-16
Burträsk
Hösjövallen
8091
Johansdotter
Anna Kristina
1824-09-17
Lövånger
Fjällbyn
8092
Johansdotter
Anna Kristina
1818-07-21
Bjurholm
Ottervattnet
8093
Johansdotter
Anna Kristina
1772-02-20
Umeå lands
Brån
8094
Johansdotter
Anna Kristina
1820-05-09
Arnäs
Högbyn
8095
Johansdotter
Anna Kristina
1791-07-12
Umeå lands
Mickelträsk
8096
Johansdotter
Anna Kristina
1813-01-11
Bjurholm
Agnäs
8097
Johansdotter
Anna Kristina
1791-06-05
Nordmaling
Agnäs
8098
Johansdotter
Anna Kristina
1814-01-20
Bjurholm
Agnäs
8099
Johansdotter
Anna Kristina
1798-07-11
Nordmaling
Tallberg
8100
Johansdotter
Anna Kristina
1797-08-04
Nordmaling
Hörnäs
8101
Johansdotter
Anna Kristina
1803
Arnäs
Arnäs
8102
Johansdotter
Anna Kristina
1858-12-29
Arnäs
Burön
8103
Johansdotter
Anna Kristina
1853-03-03
Bjurholm
Agnäs
8104
Johansdotter
Anna Kristina
1845-03-15
Umeå lands
Sörmjöle
8105
Johansdotter
Anna Kristina
1836-10-08
Vännäs
Hällfors
8106
Johansdotter
Anna Kristina
1834-11-22
Umeå lands
Stöcksjö
8107
Johansdotter
Anna Kristina
1848-07-08
Sorsele
Granträsk
8108
Johansdotter
Anna Kristina
1864-01-02
Mo
Östansjö
8109
Johansdotter
Anna Kristina
1861-08-17
Vännäs
Spöland
8110
Johansdotter
Anna Kristina
1861
Jönköpings län
Solberga
8111
Johansdotter
Anna Kristina
1825-12-30
Umeå lands
Röbäck
8112
Johansdotter
Anna Kristina
1874-12-27
Anundsjö
Storborgaren
8113
Johansdotter
Anna Kristina
1833-12-15
Själevad
Berg
8114
Johansdotter
Anna Kristina
1852-10-26
Bygdeå
Korssjön
8115
Johansdotter
Anna Kristina
1807-05-12
Själevad
Österås
8116
Johansdotter
Anna Kristina
1835-01-23
Vännäs
Hällfors
8117
Johansdotter
Anna Kristina
1807-01-21
Arnäs
Utanlandsjö
8118
Johansdotter
Anna Kristina
1854-10-19
Vännäs
Stärkesmark
8119
Johansdotter
Anna Kristina
1826-07-31
Arnäs
Brunnsnäs
8120
Johansdotter
Anna Kristina
1822-03-26
Arnäs
Utanlandsjö
8121
Johansdotter
Anna Kristina
1832-01-29
Anundsjö
Näs
8122
Johansdotter
Anna Kristina
1848-10-20
Vännäs
Brån
8123
Johansdotter
Anna Kristina
1874-08-30
Degerfors
Holmsund
8124
Johansdotter
Anna Kristina
1855-01-01
Arnäs
Burön
8125
Johansdotter
Anna Kristina
1832
??
??
8126
Johansdotter
Anna Kristina
1780-01-28
Umeå lands
Pålböle
8127
Johansdotter
Anna Kristina
1861-06-19
Åsele
Svartbäcken
8128
Johansdotter
Anna Kristina
1840-12-28
Umeå lands
Klabböle
8129
Johansdotter
Anna Kristina
1793-11-06
Umeå lands
Stöcksjö
8130
Johansdotter
Anna Kristina
1785-01-15
Bygdeå
Vargliden
8131
Johansdotter
Anna Kristina
1804-04-06
Lycksele
Långvattnet
8132
Johansdotter
Anna Kristina
1826-12-07
Umeå lands
Sörfors
8133
Johansdotter
Anna Kristina
1871-06-25
Degerfors
Degerfors
8134
Johansdotter
Anna Kristina
1818-07-17
Björna
Nybyn
8135
Johansdotter
Anna Kristina
1842-05-19
Vännäs
Hednäs
8136
Johansdotter
Anna Kristina
1849-03-29
Grundsunda
Nyland
8137
Johansdotter
Anna Kristina
1791-02-12
Umeå lands
Ansmark
8138
Johansdotter
Anna Kristina
1841-04-19
Umeå lands
Ström
8139
Johansdotter
Anna Kristina
1873-05-22
Vännäs
Stärkesmark
8140
Johansdotter
Anna Kristina
1807-01-09
Själevad
Västerhus
8141
Johansdotter
Anna Kristina
1802-01-17
Lycksele
Tuggensele
8142
Johansdotter
Anna Kristina
1869-06-05
Trehörningsjö
Trehörningsjö
8143
Johansdotter
Anna Kristina
1810-10-03
Själevad
Flärke
8144
Johansdotter
Anna Kristina
1799-10-20
Umeå lands
Hörneå
8145
Johansdotter
Anna Kristina
1844-05-31
Gideå
Sörgidsjö
8146
Johansdotter
Anna Kristina
1776-07-23
Degerfors
Krokån
8147
Johansdotter
Anna Kristina
1841-08-20
Gideå
Getingsta
8148
Johansdotter
Anna Kristina
1826-01-10
Mo
Mo
8149
Johansdotter
Anna Kristina
1770-04-15
Umeå lands
Granön
8150
Johansdotter
Anna Kristina
1784-01-08
Umeå lands
Grisbacka
8151
Johansdotter
Anna Kristina
1775-07-14
Bygdeå
Överklinten
8152
Johansdotter
Anna Kristina
1788-07-17
Nysätra
Flarken
8153
Johansdotter
Anna Kristina
1787-09-09
Umeå lands
Ytterboda
8154
Johansdotter
Anna Kristina
1880-03-31
Tärna
Tärna
8155
Johansdotter
Anna Kristina
1889-07-06
Arnäs
Tävra
8156
Johansdotter
Anna Kristina
1823-07-17
Arvidsjaur
Fårträsk
8157
Johansdotter
Anna Kristina
1860-06-28
Dorotea
Bellvik
8158
Johansdotter
Anna Kristina
1876-10-21
Umeå lands
Överboda
8159
Johansdotter
Anna Kristina
1856-09-29
Mo
Västeralnö
8160
Johansdotter
Anna Kristina
1830-04-06
Degerfors
Böjern
8161
Johansdotter
Anna Kristina
1873-01-17
Sorsele
Gautsträsk
8162
Johansdotter
Anna Kristina
1822-05-07
Lycksele
Siksele
8163
Johansdotter
Anna Kristina
1874-06-24
Arnäs
Angsta
8164
Johansdotter
Anna Kristina
1813-12-27
Lycksele
Husbondliden
8165
Johansdotter
Anna Kristina
1802-12-15
Lycksele
Fahlträsk
8166
Johansdotter
Anna Kristina
1802-10-13
Anundsjö
Norrböle
8167
Johansdotter
Anna Kristina
1816-12-19
Sidensjö
Djupsjö
8168
Johansdotter
Anna Kristina
1868-04-01
Umeå lands
Sörfors
8169
Johansdotter
Anna Kristina
1834-10-25
Bygdeå
Ratu
8170
Johansdotter
Anna Kristina
1836-01-05
Bygdeå
Ratu
8171
Johansdotter
Anna Kristina
1854-11-18
Anundsjö
Myckelgensjö
8172
Johansdotter
Anna Kristina
1883-08-01
Själevad
Västerhus
8173
Johansdotter
Anna Kristina
1831-03-23
Junsele
Mo
8174
Johansdotter
Anna Kristina
1894-07-13
Vilhelmina
Mårtensliden
8175
Johansdotter
Anna Kristina
1783-11-20
Skellefteå lands
Ersmark
8176
Johansdotter
Anna Kristina
1801-10-18
Skellefteå lands
Gagsmark
8177
Johansdotter
Anna Kristina
1798
Skellefteå lands
Gagsmark
8178
Johansdotter
Anna Kristina
1844-05-24
Norsjö
Granbergsträsk
8179
Johansdotter
Anna Kristina
1785
Skellefteå lands
Ersmark
8180
Johansdotter
Anna Kristina
1831-06-13
Sidensjö
Västerkäl
8181
Johansdotter
Anna Kristina
1827-10-10
Umeå lands
Böleå
8182
Johansdotter
Anna Kristina
1877-02-06
Stensele
Laisbäck
8183
Johansdotter
Anna Kristina
1876-10-28
Arnäs
Stranne
8184
Johansdotter
Anna Kristina
1809-01-06
Lövånger
Övre Vebomark
8185
Johansdotter
Anna Kristina
1869-12-02
Sundsvall
Sundsvall
8186
Johansdotter
Anna Kristina Amanda
1891-12-19
Vilhelmina
Dalasjö
8187
Johansdotter
Anna Kristina Elisabet
1876-01-21
Lycksele
Aspliden
8188
Johansdotter
Anna Kristina Hedvig
1861-08-24
Tåsjö
Rörström
8189
Johansdotter
Anna Lena
1864-09-27
Sorsele
Storsjön
8190
Johansdotter
Anna Levina
1872-06-07
Vilhelmina
Nordanås
8191
Johansdotter
Anna Levina Margareta
1895-06-19
Vilhelmina
Bäsksjö
8192
Johansdotter
Anna Lisa
1861-08-11
Falu län
Sundborn
8193
Johansdotter
Anna Lovisa
1832-03-14
Gideå
Gideå bruk
8194
Johansdotter
Anna Lovisa
1882-08-05
Vännäs
Vännäs
8195
Johansdotter
Anna Lovisa
1833-01-15
Degerfors
Sjöbrånet
8196
Johansdotter
Anna Lovisa
1835-01-25
Skellefteå lands
Falmark
8197
Johansdotter
Anna Lovisa
1859-07-15
Skellefteå lands
Skråmträsk
8198
Johansdotter
Anna Lovisa
1850-03-17
Tåsjö
Tåsjö Östra
8199
Johansdotter
Anna Lovisa
1868-05-21
Nordmaling
Öresund
8200
Johansdotter
Anna Lovisa
1822-11-19
Grundsunda
Godmersta
8201
Johansdotter
Anna Lovisa
1864-02-10
Nordmaling
Stavsjöholm
8202
Johansdotter
Anna Lovisa
1821-05-11
??
??
8203
Johansdotter
Anna Lovisa
1813-04-04
Nordmaling
Hörnsjö
8204
Johansdotter
Anna Lovisa
1857-01-31
Skellefteå lands
Bjurvattnet
8205
Johansdotter
Anna Lovisa
1828-02-22
Piteå stads
Piteå stad
8206
Johansdotter
Anna Lovisa
1863-08-25
Lövånger
Fjälbyn
8207
Johansdotter
Anna Lovisa
1855-05-04
Skellefteå lands
Bäck
8208
Johansdotter
Anna Lovisa
1872-10-09
Skellefteå lands
Bureå
8209
Johansdotter
Anna Lovisa
1863-05-06
Lövånger
Bjurön
8210
Johansdotter
Anna Lovisa
1831-10-03
Umeå Lands
Kallhögen
8211
Johansdotter
Anna Lovisa
1875-07-25
Tjärstad (E)
Tjärstad
8212
Johansdotter
Anna Lovisa
1859-04-24
Umeå lands
Holmsund
8213
Johansdotter
Anna Lovisa
1825-12-25
Skellefteå Lands
Bureå
8214
Johansdotter
Anna Lovisa
1808-10-31
Burträsk
Kalvträsk
8215
Johansdotter
Anna Lovisa
1845-02-01
Umeå lands
Tavelsjö
8216
Johansdotter
Anna Lovisa
1891-04-05
Umeå lands
Tavelsjö
8217
Johansdotter
Anna Lovisa
1835-11-13
Umeå lands
Brännland
8218
Johansdotter
Anna Lovisa
1887-04-11
Umeå lands
Kroksjö
8219
Johansdotter
Anna Lovisa
1869-09-15
Burträsk
Bodbyn
8220
Johansdotter
Anna Lovisa
1859-02-05
Lycksele
Hornmyr
8221
Johansdotter
Anna Lovisa
1858-05-23
Umeå lands
Bussjön
8222
Johansdotter
Anna Lovisa
1879-12-30
Bodum
Sund
8223
Johansdotter
Anna Lovisa
1841-02-13
Jörn
Långnästräsk
8224
Johansdotter
Anna Lovisa
1854-06-06
??
??
8225
Johansdotter
Anna Lovisa
1849-03-02
Skellefteå lands
Kusmark
8226
Johansdotter
Anna Lovisa
1871-05-31
Vännäs
Stärkesmark
8227
Johansdotter
Anna Lovisa
1819-12-11
Nordmaling
Håknäs
8228
Johansdotter
Anna Lovisa
1805-11-15
Umeå lands
Vännfors
8229
Johansdotter
Anna Lovisa
1869-02-20
Vännäs
Selet
8230
Johansdotter
Anna Lovisa
1818-08-16
Umeå lands
Sörfors
8231
Johansdotter
Anna Lovisa
1897-01-26
Lycksel
Tannsele
8232
Johansdotter
Anna Lovisa
1834-10-02
Umeå lands
Tavelsjö
8233
Johansdotter
Anna Lovisa
1882-05-22
Sorsele
Saxnäs
8234
Johansdotter
Anna Lovisa
1826-01-17
Degerfors
Mesele
8235
Johansdotter
Anna Lovisa
1876-08-29
Lycksele
Hedvik
8236
Johansdotter
Anna Lovisa
1858-10-15
Stensele
Sundsvall
8237
Johansdotter
Anna Lovisa
1819-05-24
Umeå lands
Holmön
8238
Johansdotter
Anna Lovisa
1827-06-12
Holmön
Holmön
8239
Johansdotter
Anna Lovisa
1852-09-20
Vännäs
Vännfors
8240
Johansdotter
Anna Lovisa
1871-03-22
Degerfors
Hjuken
8241
Johansdotter
Anna Lovisa
1838-08-29
Stensele
Umnäs
8242
Johansdotter
Anna Lovisa
1850 cirka
Finland
Pedersöre
8243
Johansdotter
Anna Lovisa
1791-02-06
Umeå lands
Vännäs
8244
Johansdotter
Anna Lovisa
1845-05-06
Umeå lands
Röbäck
8245
Johansdotter
Anna Lovisa
1865-04-19
Vännäs
Stärkesmark
8246
Johansdotter
Anna Lovisa
1867-12-23
Nysätra
Degerfors
8247
Johansdotter
Anna Lovisa
1828-04-28
Umeå lands
Ansmark
8248
Johansdotter
Anna Lovisa
1839-04-02
Nysätra
Brände
8249
Johansdotter
Anna Lovisa
1852-04-23
Umeå lands
Röbäck
8250
Johansdotter
Anna Lovisa
1842-03-03
Umeå lands
Myrbäck
8251
Johansdotter
Anna Lovisa
1859-12-30
Lycksele
Vormsele
8252
Johansdotter
Anna Lovisa
1886-12-03
Lycksele
Öravan
8253
Johansdotter
Anna Lovisa
1871-12-06
Umeå lands
Stenbäck
8254
Johansdotter
Anna Lovisa
1814-09-01
Umeå lands
Sörfors
8255
Johansdotter
Anna Lovisa
1862-09-17
Umeå lands
Umeå lands
8256
Johansdotter
Anna Lovisa
1852-07-13
Sävar
Bodnäs
8257
Johansdotter
Anna Lovisa
1867-12-13
Sorsele
Ersmark
8258
Johansdotter
Anna Lovisa
1848-08-25
Umeå lands
Stöcke
8259
Johansdotter
Anna Lovisa Antonia
1862-01-11
Degerfors
Ekorrsele
8260
Johansdotter
Anna Lovisa Klara
1873-08-12
Jönköpings län
Lomaryd
8261
Johansdotter
Anna Magadlena
1838-05-21
Umeå lands
Myrbäck
8262
Johansdotter
Anna Magadlena
1814-06-06
Lövånger
Hökmark
8263
Johansdotter
Anna Magdalen
1776-03-08
Umeå lands
Hörneå
8264
Johansdotter
Anna Magdalena
1799-10-14
Umeå lands
Botsmark
8265
Johansdotter
Anna Magdalena
1795-03-10
Umeå lands
Ytterboda
8266
Johansdotter
Anna Magdalena
1822-04-19
Umeå lands
Stöcksjö
8267
Johansdotter
Anna Magdalena
1835-08-27
Bjurholm
Brännland
8268
Johansdotter
Anna Magdalena
1817-04-02
Nordmaling
Sunnansjö
8269
Johansdotter
Anna Magdalena
1802-08-25
Umeå lands
Pengsjö
8270
Johansdotter
Anna Magdalena
1810-03-10
Fredrika
Strömåker
8271
Johansdotter
Anna Magdalena
1803-11-19
Burträsk
Andersvattnet
8272
Johansdotter
Anna Magdalena
1859-08-01
Bjurholm
Östervik
8273
Johansdotter
Anna Magdalena
1829-03-29
Bjurholm
Näsmark
8274
Johansdotter
Anna Magdalena
1807-03-29
Nordmaling
Stensvattnet
8275
Johansdotter
Anna Magdalena
1848-11-14
Gideå
Norrgidsjö
8276
Johansdotter
Anna Magdalena
1844-03-27
Vännäs
Fällforsheden
8277
Johansdotter
Anna Magdalena
1793-06-29
Bygdeå
Gullmark
8278
Johansdotter
Anna Magdalena
1818-10-01
Gideå
Västergidsjö
8279
Johansdotter
Anna Magdalena
1786-01-22
Umeå lands
Strand
8280
Johansdotter
Anna Magdalena
1800-12-20
Skellefteå lands
Skråmträsk
8281
Johansdotter
Anna Magdalena
1811-11-21
Skellefteå lands
Kusmark
8282
Johansdotter
Anna Magdalena
1835-05-22
Skellefteå lands
Klutmark
8283
Johansdotter
Anna Magdalena
1835-12-22
Bjurholm
Bracksele
8284
Johansdotter
Anna Magdalena
1826-02-23
Bjurholm
Balfors
8285
Johansdotter
Anna Magdalena
1814-03-12
Grundsunda
Lakamark
8286
Johansdotter
Anna Magdalena
1809-12-14
Nordmaling
Hyngelsböle
8287
Johansdotter
Anna Magdalena
1806-10-02
Nordmaling
Örsbäck
8288
Johansdotter
Anna Magdalena
1833-01-03
Nordmaling
Hummelholm
8289
Johansdotter
Anna Magdalena
1811-05-05
Grundsunda
Ava
8290
Johansdotter
Anna Magdalena
1826-12-07
Nordmaling
Bredvik
8291
Johansdotter
Anna Magdalena
1802-03-06
Nordmaling
Gräsmyr
8292
Johansdotter
Anna Magdalena
1815-08-07
Grundsunda
Fanby
8293
Johansdotter
Anna Magdalena
1820-01-26
Nordmaling
Baggård
8294
Johansdotter
Anna Magdalena
1825-05-08
Nordmaling
Hummelholm
8295
Johansdotter
Anna Magdalena
1810-08-13
Bjurholm
Balfors
8296
Johansdotter
Anna Magdalena
1802-02-10
Degerfors
Storarmsjö
8297
Johansdotter
Anna Magdalena
1820-02-12
Nordmaling
Gräsmyr
8298
Johansdotter
Anna Magdalena
1832-02-11
Nordmaling
Hyngelsböle
8299
Johansdotter
Anna Magdalena
1823-05-12
Bjurholm
Bjurholm
8300
Johansdotter
Anna Magdalena
1784-02-24
Nysätra
Flarken
8301
Johansdotter
Anna Magdalena
1806-10-14
Skellefteå lands
Kågeträsk
8302
Johansdotter
Anna Magdalena
1835-12-14
Skellefteå lands
Bjurvattnet
8303
Johansdotter
Anna Magdalena
1801-11-26
Skellefteå lands
Falmark
8304
Johansdotter
Anna Magdalena
1827-08-22
Nysätra
Pellboda
8305
Johansdotter
Anna Magdalena
1808-10-29
Burträsk
Bursiljum
8306
Johansdotter
Anna Magdalena
1810-09-23
Skellefteå lands
Örträsk
8307
Johansdotter
Anna Magdalena
1835-05-18
Nysätra
Nysätra
8308
Johansdotter
Anna Magdalena
1827-08-24
Umeå lands
Röbäck
8309
Johansdotter
Anna Magdalena
1810-05-14
Umeå lands
Åheden
8310
Johansdotter
Anna Magdalena
1804-08-01
Umeå lands
Botsmark
8311
Johansdotter
Anna Magdalena
1817-05-13
Bygdeå
Rickleå
8312
Johansdotter
Anna Magdalena
1804-09-05
Umeå lands
Holmön
8313
Johansdotter
Anna Magdalena
1798-04-21
Burträsk
Bursiljum
8314
Johansdotter
Anna Magdalena
1780-01-31
Bygdeå
Bygdeå
8315
Johansdotter
Anna Magdalena
1794-01-10
Skog
Träsk
8316
Johansdotter
Anna Magdalena
1827-09-19
Bjurholm
Karlsbäck
8317
Johansdotter
Anna Magdalena
1854-02-17
Degerfors
Degerfors
8318
Johansdotter
Anna Magdalena
1823-10-09
Grundsunda
Kasa
8319
Johansdotter
Anna Magdalena
1851-02-12
Bjurholm
Balsjö
8320
Johansdotter
Anna Magdalena
1847-09-10
Vännäs
Hjoggsjö
8321
Johansdotter
Anna Magdalena
1816
??
??
8322
Johansdotter
Anna Magdalena
1811-10-15
Bjurholm
Stensvattnet
8323
Johansdotter
Anna Magdalena
1816-10-01
Nordmaling
Håknäs
8324
Johansdotter
Anna Magdalena
1858-09-05
Vännäs
Hällnäs
8325
Johansdotter
Anna Magdalena
1827-10-19
Nysätra
Estersmark
8326
Johansdotter
Anna Magdalena
1792-07-12
Bygdeå
Bobacken
8327
Johansdotter
Anna Magdalena
1827-01-31
Umeå lands
Obbola
8328
Johansdotter
Anna Magdalena
1840-01-01
Norsjö
Granström
8329
Johansdotter
Anna Magdalena
1834-05-11
Degerfors
Kamsjön
8330
Johansdotter
Anna Magdalena
1828-02-22
Lycksele
Gäddträsk
8331
Johansdotter
Anna Magdalena
1835-07-13
Umeå lands
Strand
8332
Johansdotter
Anna Magdalena
1823-10-05
Nysätra
Gunsmark
8333
Johansdotter
Anna Magdalena
1858-02-28
Tåsjö
Tåsjö
8334
Johansdotter
Anna Magdalena
1821-09-23
Nysätra
Grimsmark
8335
Johansdotter
Anna Magdalena
1855-01-02
Norsjö
Risliden
8336
Johansdotter
Anna Magdalena
1819-07-13
Umeå lands
Grisbacka
8337
Johansdotter
Anna Magdalena
1790-01-08
Degerfors
Ånäset
8338
Johansdotter
Anna Magdalena
1876-08-03
Björna
Movattnet
8339
Johansdotter
Anna Magdalena
1826-06-23
Umeå lands
Hössjö
8340
Johansdotter
Anna Magdalena
1809-02-13
Nysätra
Flarken
8341
Johansdotter
Anna Magdalena
1857-04-10
Björna
Björna
8342
Johansdotter
Anna Magdalena
1824-06-15
Umeå lands
Västerteg
8343
Johansdotter
Anna Magdalena
1801-05-07
Umeå lands
Sävar
8344
Johansdotter
Anna Magdalena
1829-12-28
Umeå lands
Röbäck
8345
Johansdotter
Anna Magdalena
1792-07-18
Umeå lands
Röbäck
8346
Johansdotter
Anna Magdalena
1804
Burträsk
Bygdeträsk
8347
Johansdotter
Anna Magdalena
1792-12-11
Umeå lands
Västerteg
8348
Johansdotter
Anna Magdalena
1816-12-15
Umeå lands
Kroksjö
8349
Johansdotter
Anna Magdalena
1822-04-09
Umeå lands
Stöcksjö
8350
Johansdotter
Anna Magdalena
1818-01-09
Umeå lands
Bullmark
8351
Johansdotter
Anna Magdalena
1843-04-29
Umeå lands
Ersmark
8352
Johansdotter
Anna Magdalena
1872-04-05
Umeå lands
Ersmark
8353
Johansdotter
Anna Magdalena
1792-04-14
Umeå lands
Flurkmark
8354
Johansdotter
Anna Magdalena
1831-01-06
Degerfors
Ottonträsk
8355
Johansdotter
Anna Magdalena
1828-10-17
Sävar
Botsmark
8356
Johansdotter
Anna Magdalena
1779-11-07
Bygdeå
Åkullsjön
8357
Johansdotter
Anna Magdalena
1805-01-02
Umeå lands
Obbola
8358
Johansdotter
Anna Magdalena
1840-08-02
Umeå lands
Mickelsträsk
8359
Johansdotter
Anna Magdalena
1817-10-25
Degerfors
Ekorrsele
8360
Johansdotter
Anna Magdalena
1827-08-11
Umeå lands
Brattby
8361
Johansdotter
Anna Magdalena
1801-12-14
Umeå lands
Tavelsjö
8362
Johansdotter
Anna Magdalena
1802-09-01
Umeå lands
Täfteå
8363
Johansdotter
Anna Magdalena
1841-02-08
Umeå lands
Svallet
8364
Johansdotter
Anna Magdalena
1780-01-03
Umeå lands
Västerhiske
8365
Johansdotter
Anna Magdalena
1835-11-23
Sävar
Bullmark
8366
Johansdotter
Anna Magdalena
1822-10-05
Umeå lands
Vännfors
8367
Johansdotter
Anna Magdalena
1887-01-06
Dorotea
Bellvik
8368
Johansdotter
Anna Magdalena
1832-10-03
Lövånger
Vebomark
8369
Johansdotter
Anna Magdalena
1841-02-05
Dorotea
Arksjö
8370
Johansdotter
Anna Magdalena
1837-04-11
Åsele
Tjärn
8371
Johansdotter
Anna Magdalena
1880-12-07
Björna
Hemling
8372
Johansdotter
Anna Magdalena
1791
Skellefteå lands
Böle
8373
Johansdotter
Anna Magdalena
1837-02-27
Skellefteå lands
Risön
8374
Johansdotter
Anna Magdalena
1864-06-01
Vilhelmina
Dalasjö
8375
Johansdotter
Anna Magdalena
1851-01-15
Bygdeå
Gulltjärn
8376
Johansdotter
Anna Magdalena
1810-02-07
Skellefteå lands
Häggdal
8377
Johansdotter
Anna Magdalena
1817-03-08
Skellefteå lands
Medle
8378
Johansdotter
Anna Magdalena
1811-01-25
Umeå lands
Västerteg
8379
Johansdotter
Anna Magdalena
1813-09-01
Umeå lands
Skravelsjö
8380
Johansdotter
Anna Magdalena
1812-08-29
Umeå lands
Västerteg
8381
Johansdotter
Anna Magdalena
1819-04-10
Umeå lands
Håkmark
8382
Johansdotter
Anna Magdalena
1868-05-30
Umeå lands
Flurkmark
8383
Johansdotter
Anna Magdalena
1822-03-01
Umeå lands
Sävar
8384
Johansdotter
Anna Margareta
1797-10-14
Själevad
Skortsjö
8385
Johansdotter
Anna Margareta
1803-06-24
Umeå lands
Berg
8386
Johansdotter
Anna Margareta
1801-07-29
Umeå lands
Vännäs
8387
Johansdotter
Anna Margareta
1813-09-24
Degerfors
Degerfors
8388
Johansdotter
Anna Margareta
1814-10-14
Lycksele
Örträsk
8389
Johansdotter
Anna Margareta
1812-02-11
Gideå
Rullnäs
8390
Johansdotter
Anna Margareta
1829-02-27
Degerfors
Lillträsk
8391
Johansdotter
Anna Margareta
1849-09-11
Vännäs
Mjösjö
8392
Johansdotter
Anna Margareta
1845-10-12
Arnäs
Arnäs
8393
Johansdotter
Anna Margareta
1778-10-08
Umeå lands
Ström
8394
Johansdotter
Anna Margareta
1836-01-10
Bjurholm
Norrby
8395
Johansdotter
Anna Margareta
1823-07-03
Bjurholm
Högland
8396
Johansdotter
Anna Margareta
1838-07-21
Gideå
Hundsjö
8397
Johansdotter
Anna Margareta
1876-03-31
Grundsunda
Önska
8398
Johansdotter
Anna Margareta
1797-03-15
Skellefteå lands
Skråmträsk
8399
Johansdotter
Anna Margareta
1831-03-05
Umeå lands
Norrmjöle
8400
Johansdotter
Anna Margareta
1834-05-13
Degerfors
Innerträsk
8401
Johansdotter
Anna Margareta
1802-01-31
Nordingrå
Mädan
8402
Johansdotter
Anna Margareta
1840-08-08
Vännäs
Trinnliden
8403
Johansdotter
Anna Margareta
1778-09-27
Burträsk
Blåbergsliden
8404
Johansdotter
Anna Margareta
1811-06-26
Degerfors
Djupsund
8405
Johansdotter
Anna Margareta
1798-10-24
Umeå lands
Rödå
8406
Johansdotter
Anna Margareta
1808-11-27
Burträsk
Bodbyn
8407
Johansdotter
Anna Margareta
1816-04-01
Arvidsjaur
Malåträsk
8408
Johansdotter
Anna Margareta
1836-10-20
Norsjö
Mörttjärn
8409
Johansdotter
Anna Margareta
1874-12-14
Sidensjö
Myre
8410
Johansdotter
Anna Margareta
1856-05-12
Skellefteå lands
Bureå
8411
Johansdotter
Anna Margareta
1841-02-12
Norsjö
Myrberg
8412
Johansdotter
Anna Margareta
1822-09-14
Skellefteå lands
Boviken
8413
Johansdotter
Anna Margareta
1838-07-06
Burträsk
Åbyn
8414
Johansdotter
Anna Margareta
1822-01-14
Umeå lands
Sörmjöle
8415
Johansdotter
Anna Margareta
1825-10-11
Umeå lands
Bussjön
8416
Johansdotter
Anna Margareta
1801-06-09
Skellefteå lands
Kågeträsk
8417
Johansdotter
Anna Margareta
1803-12-26
Arnäs
Näset
8418
Johansdotter
Anna Margareta
1781-09-24
Nordmaling
Långed
8419
Johansdotter
Anna Margareta
1857-03-03
Nordmaling
Brattfors
8420
Johansdotter
Anna Margareta
1851-05-03
Nordmaling
Hörnsjö
8421
Johansdotter
Anna Margareta
1780-01-29
Nordmaling
Hummelholm
8422
Johansdotter
Anna Margareta
1781-09-29
Nordmaling
Mjösjö
8423
Johansdotter
Anna Margareta
1835-03-11
Nordmaling
Torrböle
8424
Johansdotter
Anna Margareta
1834-08-09
Nordmaling
Örsbäck
8425
Johansdotter
Anna Margareta
1797-06-07
Grundsunda
Nyland
8426
Johansdotter
Anna Margareta
1799-11-12
Nordmaling
Agnäs
8427
Johansdotter
Anna Margareta
1794-04-07
Nordmaling
Lögdeå
8428
Johansdotter
Anna Margareta
1795-01-04
Nordmaling
Bredvik
8429
Johansdotter
Anna Margareta
1845-07-30
Nordmaling
Hummelholm
8430
Johansdotter
Anna Margareta
1821-02-12
Grundsunda
Banafjäl
8431
Johansdotter
Anna Margareta
1836-10-05
Nordmaling
Brattsbacka
8432
Johansdotter
Anna Margareta
1857-12-03
Bjurholm
Klubbsjö
8433
Johansdotter
Anna Margareta
1860-03-29
Nordmaling
Rönnholm
8434
Johansdotter
Anna Margareta
1815-10-13
Gideå
Nordsjö
8435
Johansdotter
Anna Margareta
1823-05-07
Nordmaling
Hummelholm
8436
Johansdotter
Anna Margareta
1843-09-24
Bjurholm
Mariebäck
8437
Johansdotter
Anna Margareta
1830-12-26
Björna
Nyliden
8438
Johansdotter
Anna Margareta
1878-09-10
Nordmaling
Hummelholm
8439
Johansdotter
Anna Margareta
1850-08-30
Lövånger
Hökmark
8440
Johansdotter
Anna Margareta
1803-06-02
Skellefteå lands
Innervik
8441
Johansdotter
Anna Margareta
1856-02-09
Sidensjö
Drömme
8442
Johansdotter
Anna Margareta
1796
Skellefteå lands
Ragvaldsträsk
8443
Johansdotter
Anna Margareta
1830-08-04
Skellefteå lands
Åkerberga
8444
Johansdotter
Anna Margareta
1838-05-26
Skorped
Uberg
8445
Johansdotter
Anna Margareta
1815
Arvidsjaur?
Arvidsjaur?
8446
Johansdotter
Anna Margareta
1845-11-26
Jörn
Vargträsk
8447
Johansdotter
Anna Margareta
1866-04-15
Sidensjö
Drömme
8448
Johansdotter
Anna Margareta
1841-01-31
Sorsele
Skansnäs
8449
Johansdotter
Anna Margareta
1831-12-21
Norsjö
Holmträsk
8450
Johansdotter
Anna Margareta
1839-08-17
Värmland
Värmland
8451
Johansdotter
Anna Margareta
1829-09-09
Bjurholm
Ottervattnet
8452
Johansdotter
Anna Margareta
1855-09-02
Själevad
Billsta
8453
Johansdotter
Anna Margareta
1774-12-16
Skellefteå lands
Myckle
8454
Johansdotter
Anna Margareta
1858-09-19
Lycksele
Ajaur
8455
Johansdotter
Anna Margareta
1843-03-23
Själevad
Överhörnäs
8456
Johansdotter
Anna Margareta
1827-08-11
Skellefteå lands
Bureå
8457
Johansdotter
Anna Margareta
1815-04-19
Anundsjö
Näs
8458
Johansdotter
Anna Margareta
1808-03-09
Anundsjö
Näs
8459
Johansdotter
Anna Margareta
1854-09-17
Umeå lands
Västerteg
8460
Johansdotter
Anna Margareta
1818-05-04
Nätra
Bjästa
8461
Johansdotter
Anna Margareta
1782-05-17
Skellefteå lands
Kyrkobordet
8462
Johansdotter
Anna Margareta
1832-10-29
Lövånger
Fällan
8463
Johansdotter
Anna Margareta
1841-04-29
Lövånger
Fjälbyn
8464
Johansdotter
Anna Margareta
1830-06-12
Nätra
Utby
8465
Johansdotter
Anna Margareta
1812-11-16
Umeå lands
Hössjö
8466
Johansdotter
Anna Margareta
1827-08-25
Holmön
Holmön
8467
Johansdotter
Anna Margareta
1782
Skellefteå lands
Norsjö
8468
Johansdotter
Anna Margareta
1808-04-04
Burträsk
Åbyn
8469
Johansdotter
Anna Margareta
1823-04-22
Umeå lands
Skravelsjö
8470
Johansdotter
Anna Margareta
1794-07-03
Burträsk
Kvarnbyn
8471
Johansdotter
Anna Margareta
1825-02-07
Degerfors
Hjuken
8472
Johansdotter
Anna Margareta
1806-09-23
Umeå lands
Vännäs
8473
Johansdotter
Anna Margareta
1804-11-21
Lövånger
Lövånger
8474
Johansdotter
Anna Margareta
1858-09-26
Kalmar län
Misterhult
8475
Johansdotter
Anna Margareta
1807-04-11
Umeå lands
Grundfors
8476
Johansdotter
Anna Margareta
1807-12-30
Nysätra
Brände
8477
Johansdotter
Anna Margareta
1829-01-08
Bjurholm
Vitvattnet
8478
Johansdotter
Anna Margareta
1797-06-01
Nordmaling
Bredvik
8479
Johansdotter
Anna Margareta
1860-11-28
Nordmaling
Ängersjö
8480
Johansdotter
Anna Margareta
1795-12-25
Burträsk
Storsävarträsk
8481
Johansdotter
Anna Margareta
1808-01-01
Björna
Kärrsjö
8482
Johansdotter
Anna Margareta
1825-02-13
Bjurholm
Lillarmsjö
8483
Johansdotter
Anna Margareta
1844-12-30
Bjurholm
Näsmark
8484
Johansdotter
Anna Margareta
1838-05-14
Gideå
Hattsjö
8485
Johansdotter
Anna Margareta
1838-11-18
Bjurholm
Ottervattnet
8486
Johansdotter
Anna Margareta
1864-12-22
Bjurholm
Högland
8487
Johansdotter
Anna Margareta
1834-05-23
Bjurholm
Näsmark
8488
Johansdotter
Anna Margareta
1835-05-06
Nysätra
Röjmyrgärdet
8489
Johansdotter
Anna Margareta
1846-10-26
Degerfors
Ånäset
8490
Johansdotter
Anna Margareta
1815-04-25
Norsjö
Dragnäs
8491
Johansdotter
Anna Margareta
1812-09-22
Umeå lands
Grubbe
8492
Johansdotter
Anna Margareta
1839-01-30
Arnäs
Lunne
8493
Johansdotter
Anna Margareta
1810-12-05
Burträsk
Tvärtjärn
8494
Johansdotter
Anna Margareta
1823-09-10
Själevad
Åte
8495
Johansdotter
Anna Margareta
1842-03-15
Vännäs
Stärkesmark
8496
Johansdotter
Anna Margareta
1832-04-13
Degerfors
Degerfors
8497
Johansdotter
Anna Margareta
1843-07-05
Själevad
Västerhus
8498
Johansdotter
Anna Margareta
1836-06-20
Umeå lands
Kassjö
8499
Johansdotter
Anna Margareta
1829-08-04
Vännäs
Vännäs
8500
Johansdotter
Anna Margareta
1842-04-19
Vännäs
Tväråbäck
8501
Johansdotter
Anna Margareta
1866-01-03
Tärna
Boksjö
8502
Johansdotter
Anna Margareta
1791
Åsele
Avaträsk
8503
Johansdotter
Anna Margareta
1786-09-15
Lövånger
Vallen
8504
Johansdotter
Anna Margareta
1835-03-25
Stensele
Umbyn
8505
Johansdotter
Anna Margareta
1836-10-23
Stensele
Barsele
8506
Johansdotter
Anna Margareta
1792-03-06
Lövånger
Daglösten
8507
Johansdotter
Anna Margareta
1829-07-14
??
??
8508
Johansdotter
Anna Margareta
1795-03-24
Själevad
Kyrkvallen
8509
Johansdotter
Anna Margareta
1791
Burträsk?
Burträsk?
8510
Johansdotter
Anna Margareta
1852-05-27
Umeå lands
Håkmark
8511
Johansdotter
Anna Margareta
1797-03-28
Själevad
Kyrkvallen
8512
Johansdotter
Anna Margareta
1770-04-10
Umeå lands
Haddingen
8513
Johansdotter
Anna Margareta
1837-10-23
Själevad
Västergunsjö
8514
Johansdotter
Anna Margareta
1832-04-12
Degerfors
Lillåtjälen
8515
Johansdotter
Anna Margareta
1819-11-17
Umeå lands
Brattby
8516
Johansdotter
Anna Margareta
1804-05-12
Umeå lands
Degernäs
8517
Johansdotter
Anna Margareta
1837-09-21
Mo
Västerbacke
8518
Johansdotter
Anna Margareta
1789-09-17
Umeå lands
Skravelsjö
8519
Johansdotter
Anna Margareta
1806-03-23
Umeå lands
Holmön
8520
Johansdotter
Anna Margareta
1860-12-14
Degerfors
Lillåtjälen
8521
Johansdotter
Anna Margareta
1770-03-06
Umeå lands
Västerbacke
8522
Johansdotter
Anna Margareta
1774
Burträsk
Bygdeträsk
8523
Johansdotter
Anna Margareta
1836-01-16
Dorotea
Bellvik
8524
Johansdotter
Anna Margareta
1873-02-15
Sävar
Bergvall
8525
Johansdotter
Anna Margareta
1829-08-26
Burträsk
Järvträsk
8526
Johansdotter
Anna Margareta
1844-09-30
Bygdeå
Korssjön
8527
Johansdotter
Anna Margareta
1826-06-13
Lycksele
Siksele
8528
Johansdotter
Anna Margareta
1791-07-09
Nysätra
Brände
8529
Johansdotter
Anna Margareta
1827-04-06
Nätra
Böle
8530
Johansdotter
Anna Margareta
1810-06-30
Sorsele
Gran
8531
Johansdotter
Anna Margareta
1781-09-19
Skellefteå lands
Holmsvattnet
8532
Johansdotter
Anna Margareta
1878-07-12
Själevad
Örnsköldsvik
8533
Johansdotter
Anna Margareta
1846-10-10
Vibyggerå
Vibyggerå
8534
Johansdotter
Anna Margareta
1835-03-07
Umeå lands
Grisbacka
8535
Johansdotter
Anna Margareta
1851-08-19
Ramsele
Nyland
8536
Johansdotter
Anna Margareta
1866-03-18
Umeå lands
Kasamark
8537
Johansdotter
Anna Margareta
1794
Skellefteå lands
Kusmark
8538
Johansdotter
Anna Margareta
1831-04-12
Skellefteå lands
Hjoggböle
8539
Johansdotter
Anna Margareta
1838-05-26
Skorped
Uberg
8540
Johansdotter
Anna Margareta
1833-01-08
Skellefteå lands
Norrlångträsk
8541
Johansdotter
Anna Margareta
1790-05-10
Skellefteå lands
Åbyn
8542
Johansdotter
Anna Margareta
1801-12-02
Skellefteå lands
Svansele
8543
Johansdotter
Anna Margareta
1823-08-27
Norsjö
Bodberg
8544
Johansdotter
Anna Margareta
1776-05-15
Skellefteå lands
Ersmark
8545
Johansdotter
Anna Margareta
1850-06-07
Norsjö
Kjedträsk
8546
Johansdotter
Anna Margareta
1850-01-26
Nätra
Väster Sel
8547
Johansdotter
Anna Margareta
1816-03-16
Arnäs
Ström
8548
Johansdotter
Anna Margareta
1843-09-26
Burträsk
Risvattnet
8549
Johansdotter
Anna Margareta
1838-05-26
Skorped
Uberg
8550
Johansdotter
Anna Margareta
1856-07-29
Själevad
Västerhus
8551
Johansdotter
Anna Margareta
1780-02-12
Lövånger
Bissjön
8552
Johansdotter
Anna Maria
1858-05-18
Skaraborg
Skaraborg
8553
Johansdotter
Anna Maria
1867-12-13
Örträsk
Örträsk
8554
Johansdotter
Anna Maria
1850-10-29
Gideå
Flygsjö
8555
Johansdotter
Anna Maria
1810-07-08
Gideå
Rullnäs
8556
Johansdotter
Anna Maria
1863-08-22
Fredrika
Lögdasund
8557
Johansdotter
Anna Maria
1794-03-16
Arnäs
Flärke
8558
Johansdotter
Anna Maria
1851-06-04
Gideå
Getingsta
8559
Johansdotter
Anna Maria
1830-11-29
Degerfors
Svarttjärn
8560
Johansdotter
Anna Maria
1843-03-24
Björna
Hemling
8561
Johansdotter
Anna Maria
1864-07-10
Björna
Långviken
8562
Johansdotter
Anna Maria
1804-09-13
Degerfors
Degerfors
8563
Johansdotter
Anna Maria
1797-02-09
Arnäs
Getingsta
8564
Johansdotter
Anna Maria
1778-04-15
Umeå lands
Kassjö
8565
Johansdotter
Anna Maria
1837-11-15
Gideå
Flygsjö
8566
Johansdotter
Anna Maria
1812-04-12
Arnäs
Sörälvsjö
8567
Johansdotter
Anna Maria
1823-08-17
Arnäs
Kyrkovallen
8568
Johansdotter
Anna Maria
1812-01
Gideå
Västergidsjö
8569
Johansdotter
Anna Maria
1823-10-17
Gideå
Sörgissjö
8570
Johansdotter
Anna Maria
1786-02-21
??
??
8571
Johansdotter
Anna Maria
1819-08-16
Burträsk
Bygdsiljum
8572
Johansdotter
Anna Maria
1793-07-04
Nordmaling
Vallen
8573
Johansdotter
Anna Maria
1803-10-06
Grundsunda
Banafjäl
8574
Johansdotter
Anna Maria
1809-12-16
Grundsunda
Lakamark
8575
Johansdotter
Anna Maria
1845-10-24
Bjurholm
Kyrktjärn
8576
Johansdotter
Anna Maria
1794-07-15
Grundsunda
Nyland
8577
Johansdotter
Anna Maria
1812-09-25
Arnäs
Österbursjö
8578
Johansdotter
Anna Maria
1799-10-09
Arnäs
Flygsjö
8579
Johansdotter
Anna Maria
1823-01-18
Gideå
Svedje
8580
Johansdotter
Anna Maria
1877-11-20
Nordmaling
Olofsfors
8581
Johansdotter
Anna Maria
1820-06-18
Umeå lands
Häggnäs
8582
Johansdotter
Anna Maria
1823-07-11
Nordmaling
Toböle
8583
Johansdotter
Anna Maria
1820-02-09
Arnäs
Brunnsnäs
8584
Johansdotter
Anna Maria
1806-07-03
Umeå lands
Vännäs
8585
Johansdotter
Anna Maria
1808-09-29
Gideå
Flygsjö
8586
Johansdotter
Anna Maria
1828-05-08
Stensele
Laisbäck
8587
Johansdotter
Anna Maria
1811-03-06
Lycksele
Vapsten
8588
Johansdotter
Anna Maria
1813-07-29
Umeå lands
Västerteg
8589
Johansdotter
Anna Maria
1874-05-08
Junsele
Junsele
8590
Johansdotter
Anna Maria
1858-02-19
Mo
Flärke
8591
Johansdotter
Anna Maria
1847-06-09
Mo
Flärke
8592
Johansdotter
Anna Maria
1829-03-07
Bygdeå
Rickleå
8593
Johansdotter
Anna Maria
1849-11-02
Mo
Hållen
8594
Johansdotter
Anna Maria
1793-01-14
Skellefteå lands
Klutmark
8595
Johansdotter
Anna Maria
1793-12-06
Sidensjö
Nolås
8596
Johansdotter
Anna Maria
1822
Lövånger?
Lövånger?
8597
Johansdotter
Anna Maria
1844-11-18
Björna
Björna
8598
Johansdotter
Anna Maria
1884-03-14
Nordmaling
Orrböle
8599
Johansdotter
Anna Maria
1859-03-24
Umeå lands
Umeå lands
8600
Johansdotter
Anna Maria
1812-04-25
Grundsunda
Skademark
8601
Johansdotter
Anna Maria
1839-08-29
Björna
Leding
8602
Johansdotter
Anna Maria
1809-11-09
Burträsk
Sikfors
8603
Johansdotter
Anna Maria
1808-11-21
Själevad
Mo
8604
Johansdotter
Anna Maria
1889-07-07
Lycksele
Rockträsk
8605
Johansdotter
Anna Maria
1881-08-24
Själevad
Norrlungånger
8606
Johansdotter
Anna Maria
1771-04-25
Burträsk
Åbyn
8607
Johansdotter
Anna Maria
1780-11-25
Burträsk
Gammelbyn
8608
Johansdotter
Anna Maria
1799-07-03
Burträsk
Bursiljum
8609
Johansdotter
Anna Maria
1850-09-26
Gideå
Byviken
8610
Johansdotter
Anna Maria
1856-08-02
Gideå
Långvattnet
8611
Johansdotter
Anna Maria
1845-09-13
Bjurholm
Brännland
8612
Johansdotter
Anna Maria
1823-11-01
Gideå
Jakobsskatan
8613
Johansdotter
Anna Maria
1829-11-11
Lycksele
Norrbäck
8614
Johansdotter
Anna Maria
1834-07-02
Sävar
Ostnäs
8615
Johansdotter
Anna Maria
1821-04-18
Arnäs
Klingre
8616
Johansdotter
Anna Maria
1827-11-12
Degerfors
Storsävarträsk
8617
Johansdotter
Anna Maria
1871-02-26
Degerfors
Torrberget
8618
Johansdotter
Anna Maria
1817-01-03
Bygdeå
Bobacken
8619
Johansdotter
Anna Maria
1822-02-14
Bygdeå
Dalkarlså
8620
Johansdotter
Anna Maria
1795-12-27
Tåsjö
Tåsjö
8621
Johansdotter
Anna Maria
1839-01-06
Stensele
Grannäs
8622
Johansdotter
Anna Maria
1812-05-04
Umeå lands
Västerteg
8623
Johansdotter
Anna Maria
1791-11-08
Lycksele
Vormsele
8624
Johansdotter
Anna Maria
1805-10-09
Lycksele
Holmträsk
8625
Johansdotter
Anna Maria
1795-08-30
Burträsk
Bygdeträsk
8626
Johansdotter
Anna Maria
1824-11-16
Björna
Leding
8627
Johansdotter
Anna Maria
1798-02-20
Burträsk
Bygdeträsk
8628
Johansdotter
Anna Maria
1779-09-06
Nysätra
Flarken
8629
Johansdotter
Anna Maria
1796-10-10
Arnäs
Stranne
8630
Johansdotter
Anna Maria
1816-10-03
Umeå lands
Tavelsjö
8631
Johansdotter
Anna Maria
1823-06-06
Björna
Kärrsjö
8632
Johansdotter
Anna Maria
1823-03-08
Umeå lands
Tväråmark
8633
Johansdotter
Anna Maria
1794-08-01
Burträsk
Bygdeträsk
8634
Johansdotter
Anna Maria
1817-10-24
Umeå lands
Brattby
8635
Johansdotter
Anna Maria
1856-04-07
Sävar
Bullbäck
8636
Johansdotter
Anna Maria
1837-01-08
Sävar
Sävar
8637
Johansdotter
Anna Maria
1807-07-31
Umeå lands
Tålsmark
8638
Johansdotter
Anna Maria
1819-07-22
Burträsk
Burträsk
8639
Johansdotter
Anna Maria
1860-04-22
Sävar
Bullbäck
8640
Johansdotter
Anna Maria
1817-03-15
Umeå lands
Sävar
8641
Johansdotter
Anna Maria
1785-04-24
Umeå lands
Nyby
8642
Johansdotter
Anna Maria
1845-10-25
Bygdeå
Korssjön
8643
Johansdotter
Anna Maria
1844-10-18
Arnäs
Smedsbyn
8644
Johansdotter
Anna Maria
1870-09-21
Björna
Långviken
8645
Johansdotter
Anna Maria
1850-10-25
Burträsk
Rönnliden
8646
Johansdotter
Anna Maria
1872-12-04
Nysätra
Brände
8647
Johansdotter
Anna Maria
1806-06-30
Sorsele
Gran
8648
Johansdotter
Anna Maria
1890-11-06
Arnäs
Skortse
8649
Johansdotter
Anna Maria
1852-08-17
Sävar
Tålsmark
8650
Johansdotter
Anna Maria
1874-08-19
Arnäs
Skortse
8651
Johansdotter
Anna Maria
1832-06-21
Själevad
Själand
8652
Johansdotter
Anna Maria
1863-03-09
Tärna
Ängesdal
8653
Johansdotter
Anna Maria
1856-07-14
Bygdeå
Norrfors
8654
Johansdotter
Anna Maria
1834-02-28
Själevad
Själevad
8655
Johansdotter
Anna Maria Amanda
1877-08-15
Bygdeå
Ytterklinten
8656
Johansdotter
Anna Maria Eleonora
1873-05-25
Bygdeå
Edfastmark
8657
Johansdotter
Anna Maria Eufrosyne
1864-08-14
Bygdeå
Ytterklinten
8658
Johansdotter
Anna Mariana
1880-11-12
Tåsjö
Rotnäset
8659
Johansdotter
Anna Martina
1883-04-28
Fredrika
Tallsjö
8660
Johansdotter
Anna Matida
1880-12-14
Sorsele
Vekarn
8661
Johansdotter
Anna Matilda
1864-11-02
Sorsele
Blattniksele
8662
Johansdotter
Anna Matilda
1863-04-15
Finland
Korsnäs
8663
Johansdotter
Anna Matilda
1860-01-19
Nordmaling
Bjerten
8664
Johansdotter
Anna Matilda
1874-05-03
Arnäs
Ström
8665
Johansdotter
Anna Matilda
1844-12-06
Nordmaling
Olofsfors
8666
Johansdotter
Anna Matilda
1866-07-09
Nordmaling
Lögdeå
8667
Johansdotter
Anna Matilda
1882-01-08
Sorsele
Stensund
8668
Johansdotter
Anna Matilda
1868-08-12
Sorsele
Risnäs
8669
Johansdotter
Anna Matilda
1864-11-02
Sorsele
Blattniksele
8670
Johansdotter
Anna Matilda
1858-07-08
Umeå lands
Stöcke
8671
Johansdotter
Anna Matilda
1884-05-10
Degerfors
Medsele
8672
Johansdotter
Anna Matilda
1868-09-01
Umeå lands
Helenborg
8673
Johansdotter
Anna Matilda
1877-06-23
Degerfors
Innerträsk
8674
Johansdotter
Anna Matilda
1867-12-01
Dorotea
Svanaby
8675
Johansdotter
Anna Matilda
1868-07-02
Umeå lands
Norrfors
8676
Johansdotter
Anna Matilda
1844-12-28
Fredrika
Tallsjö
8677
Johansdotter
Anna Matilda
1847-12-01
Lycksele
Långsele
8678
Johansdotter
Anna Matilda
1865-07-17
Umeå lands
Överboda
8679
Johansdotter
Anna Matilda
1823-06-03
Lövånger
Vallen
8680
Johansdotter
Anna Matilda
1859-03-15
Degerfors
Stryckfors
8681
Johansdotter
Anna Matilda
1842-06-03
Lycksele
Vinliden
8682
Johansdotter
Anna Matilda
1887-02-17
Arnäs
Stybbersmark
8683
Johansdotter
Anna Matilda
1847-01-08
Tåsjö
Svedje
8684
Johansdotter
Anna Matilda
1853-09-04
Holmön
Holmön
8685
Johansdotter
Anna Matilda
1873-07-18
Degerfors
Stryckfors
8686
Johansdotter
Anna Matilda
1862-12-07
Degerfors
Gladaberget
8687
Johansdotter
Anna Matilda
1866-09-19
Holmön
Holmön
8688
Johansdotter
Anna Matilda
1893-06-23
Degerfors
Bäck
8689
Johansdotter
Anna Matilda
1886-03-16
Degerfors
Nyåkertjärn
8690
Johansdotter
Anna Matilda
1839-11-29
Dorotea
Arksjö
8691
Johansdotter
Anna Matilda
1872-10-07
Umeå lands
Mellansvartbäck
8692
Johansdotter
Anna Matilda
1862-10-21
Tärna
Ängesdal
8693
Johansdotter
Anna Matilda
1852-10-20
Umeå stads
Umeå stad
8694
Johansdotter
Anna Matilda
1869-05-26
Lycksele
Kyrkbyn
8695
Johansdotter
Anna Matilda
1863-04-04
Bygdeå
Sjulsmark
8696
Johansdotter
Anna Matilda
1857-01-30
Vilhelmina
Volgsele
8697
Johansdotter
Anna Matilda
1857-02-24
Norsjö
Hemmingen
8698
Johansdotter
Anna Matilda
1876-12-14
Degerfors
Ekorrträsk
8699
Johansdotter
Anna Matilda
1869-12-02
Sorsele
Kraddsele
8700
Johansdotter
Anna Matilda
1870-10-13
Arnäs
Stybbersmark
8701
Johansdotter
Anna Matilda Johanna
1861-09-23
Sorsele
Karlsgård
8702
Johansdotter
Anna Märta
1855-05-07
Skorped
Uberg
8703
Johansdotter
Anna Märta
1849-08-18
Sidensjö
Österkäl
8704
Johansdotter
Anna Märta
1841-07-13
Stöde
Kyrkbordet
8705
Johansdotter
Anna Märta
1861-04-04
Björna
Uttersjö
8706
Johansdotter
Anna Märta
1843-05-21
Nora
Bredsäter
8707
Johansdotter
Anna Märta
1832-10-29
Mo
Mo
8708
Johansdotter
Anna Märta
1836-04-22
Åsele
Siksjö
8709
Johansdotter
Anna Märta
1886-05-03
Dorotea
Harrsjö
8710
Johansdotter
Anna Märta
1836-12-28
Dorotea
Sörfors
8711
Johansdotter
Anna Märta
1857-09-03
Sidensjö
Drömme
8712
Johansdotter
Anna Märta
1845-07-23
Sidensjö
Källom
8713
Johansdotter
Anna Märta
1874-08-15
Sidensjö
Nyland
8714
Johansdotter
Anna Nikolina
1872-07-03
Nordmaling
Håknäs
8715
Johansdotter
Anna Oliva
1860-03-23
Torsåker
Torsåker
8716
Johansdotter
Anna Olivia
1880-08-27
Degerfors
Hjuken
8717
Johansdotter
Anna Olivia
1885-07-31
Umeå lands
Obbola
8718
Johansdotter
Anna Olivia
1875-04-15
Vännäs
Nyåker
8719
Johansdotter
Anna Olivia
1866-08-01
Degerfors
Degerfors by
8720
Johansdotter
Anna Olivia
1873-07-29
Arnäs
Västanå
8721
Johansdotter
Anna Olivia
1878-09-11
Umeå lands
Överboda
8722
Johansdotter
Anna Ottilia
1898-06-24
Vilhelmina
Råsele
8723
Johansdotter
Anna Paulina
1867-08-13
Umeå lands
Ön
8724
Johansdotter
Anna Petronella
1862-04-26
Fredrika
Alskaliden
8725
Johansdotter
Anna Petronella
1868-06-29
Dorotea
Väster-Ormsjö
8726
Johansdotter
Anna Petronella
1900-10-27
Dorotea
Granliden
8727
Johansdotter
Anna Sanny Sofia
1887-11-27
Umeå lands
Vesterteg
8728
Johansdotter
Anna Sara
1813-08-12
Gideå
Lomviken
8729
Johansdotter
Anna Sara
1794-08-09
Lycksele
Trångsele
8730
Johansdotter
Anna Sara
1845-04-06
Sorsele
Skansnäs
8731
Johansdotter
Anna Sara
1833-10-26
Lycksele
Norrkulla
8732
Johansdotter
Anna Sara
1827-01-06
Lycksele
Vormsele
8733
Johansdotter
Anna Sara
1853-10-20
Vilhelmina
Laxbäcken
8734
Johansdotter
Anna Sara
1859-11-18
Sorsele
Gargnäs
8735
Johansdotter
Anna Sara
1869-08-08
Sorsele
Örnäs
8736
Johansdotter
Anna Sara
1845-11-13
Degerfors
Hjuken
8737
Johansdotter
Anna Sara
1796-06-28
Lycksele
Lomfors
8738
Johansdotter
Anna Sara
1800-05-12
Arnäs
Idbyn
8739
Johansdotter
Anna Sara
1833-11-23
Degerfors
Hjukensjön
8740
Johansdotter
Anna Sara
1855-12-16
Sorsele
Gargnäs
8741
Johansdotter
Anna Sofia
1829-06-26
Stensele
Sandviken
8742
Johansdotter
Anna Sofia
1841-10-19
Degerfors
Tväråträsk
8743
Johansdotter
Anna Sofia
1824-05-31
Umeå lands
Berg
8744
Johansdotter
Anna Sofia
1832-08-07
Bjurholm
Brån
8745
Johansdotter
Anna Sofia
1864-12-03
Bjurholm
Östervik
8746
Johansdotter
Anna Sofia
1833-12-01
Degerfors
Tväråträsk
8747
Johansdotter
Anna Sofia
1850-05-22
Gideå
Flärke
8748
Johansdotter
Anna Sofia
1824-10-31
Umeå lands
Vännfors
8749
Johansdotter
Anna Sofia
1878-03-13
Bjurholm
Mellantjärn
8750
Johansdotter
Anna Sofia
1827-11-26
Vännäs
Fällforsselet
8751
Johansdotter
Anna Sofia
1847-08-13
Vännäs
Stärkesmark
8752
Johansdotter
Anna Sofia
1867-12-05
Vännäs
Trinnliden
8753
Johansdotter
Anna Sofia
1841-08-13
Arnäs
Arnäs
8754
Johansdotter
Anna Sofia
1812-05-04
Degerfors
Storsävarträsk
8755
Johansdotter
Anna Sofia
1876-10-11
Burträsk
Spölträsk
8756
Johansdotter
Anna Sofia
1819-03-01
Åsele
Torvsjö
8757
Johansdotter
Anna Sofia
1807-01-04
Nordmaling
Öre
8758
Johansdotter
Anna Sofia
1826-02-04
Nordmaling
Gräsmyr
8759
Johansdotter
Anna Sofia
1803-01-01
Umeå lands
Röbäck
8760
Johansdotter
Anna Sofia
1875-11-12
Grundsunda
Önska
8761
Johansdotter
Anna Sofia
1877-12-15
Grundsunda
Gideåbacka
8762
Johansdotter
Anna Sofia
1894-11-28
Malå
Södra Grundträsk
8763
Johansdotter
Anna Sofia
1830-02-16
Umeå lands
Stöcke
8764
Johansdotter
Anna Sofia
1851-10-17
Sorsele
Åbacka
8765
Johansdotter
Anna Sofia
1861-12-31
Sorsele
Saxnäs
8766
Johansdotter
Anna Sofia
1832-05-17
Umeå lands
Degernäs
8767
Johansdotter
Anna Sofia
1842-09-07
Sorsele
Nedre Sandsele
8768
Johansdotter
Anna Sofia
1848-10-12
Sorsele
Rågoliden
8769
Johansdotter
Anna Sofia
1830-03-25
Umeå lands
Degernäs
8770
Johansdotter
Anna Sofia
1858-02-03
Umeå lands
Stöcke
8771
Johansdotter
Anna Sofia
1851-05-24
Umeå lands
Umeå lands
8772
Johansdotter
Anna Sofia
1879-03-08
Umeå lands
Önska
8773
Johansdotter
Anna Sofia
1885-12-14
Burträsk
Åbyn
8774
Johansdotter
Anna Sofia
1871-03-11
Umeå lands
Ytter Rödå
8775
Johansdotter
Anna Sofia
1843-06-28
Umeå lands
Tavelsjö
8776
Johansdotter
Anna Sofia
1872-11-03
Umeå lands
Håkmark
8777
Johansdotter
Anna Sofia
1879-08-29
Umeå lands
Ersmark
8778
Johansdotter
Anna Sofia
1876-05-06
Lycksele
Forsheden
8779
Johansdotter
Anna Sofia
1875-03-24
Umeå lands
Grubbe
8780
Johansdotter
Anna Sofia
1872-12-02
Burträsk
Renfors
8781
Johansdotter
Anna Sofia
1871-04-28
Umeå lands
Hössjö
8782
Johansdotter
Anna Sofia
1865-01-02
Umeå lands
Österåker
8783
Johansdotter
Anna Sofia
1828-08-12
Burträsk
Storbäcken
8784
Johansdotter
Anna Sofia
1861-05-14
Umeå lands
Bussjön
8785
Johansdotter
Anna Sofia
1866-10-18
Umeå lands
Umeå lands
8786
Johansdotter
Anna Sofia
1849-06-29
Burträsk
Åbyn
8787
Johansdotter
Anna Sofia
1838-02-19
Umeå lands
Röbäck
8788
Johansdotter
Anna Sofia
1867-04-09
Umeå lands
Svallet
8789
Johansdotter
Anna Sofia
1840-07-15
Umeå lands
Bösta
8790
Johansdotter
Anna Sofia
1859-04-11
Umeå lands
Håkmark
8791
Johansdotter
Anna Sofia
1806-03-30
Umeå lands
Sörfors
8792
Johansdotter
Anna Sofia
1806-07-02
Umeå lands
Kyrkobordet
8793
Johansdotter
Anna Sofia
1855-01-28
Sävar
Tväråmark
8794
Johansdotter
Anna Sofia
1825-07-22
Burträsk
Åbyn
8795
Johansdotter
Anna Sofia
1856-12-22
Umeå lands
Degernäs
8796
Johansdotter
Anna Sofia
1823-12-15
Lycksele
Vormsele
8797
Johansdotter
Anna Sofia
1829-11-28
Degerfors
Lillsandsjö
8798
Johansdotter
Anna Sofia
1876-01-02
Nordmaling
Sunnansjö
8799
Johansdotter
Anna Sofia
1862-11-01
Umeå lands
Östervik
8800
Johansdotter
Anna Sofia
1872-02-26
Nordmaling
Rundvik
8801
Johansdotter
Anna Sofia
1859-06-02
Nätra
Nätra
8802
Johansdotter
Anna Sofia
1829-09-12
Umeå lands
Fällforsån
8803
Johansdotter
Anna Sofia
1836-01-04
Umeå lands
Myrbäck
8804
Johansdotter
Anna Sofia
1849-11-24
Arnäs
Arnäs
8805
Johansdotter
Anna Sofia
1852-06-10
Vännäs
Spöland
8806
Johansdotter
Anna Sofia
1858-08-24
Sorsele
Granbyn
8807
Johansdotter
Anna Sofia
1874-11-07
Degerfors
Granön
8808
Johansdotter
Anna Sofia
1833-10-11
Lövånger
Blacke
8809
Johansdotter
Anna Sofia
1873-03-01
Degerfors
Granön
8810
Johansdotter
Anna Sofia
1872-09-19
Degerfors
Gransjö
8811
Johansdotter
Anna Sofia
1870-02-07
Umeå lands
Älglund
8812
Johansdotter
Anna Sofia
1840-08-27
Umeå lands
Västanbäck
8813
Johansdotter
Anna Sofia
1852-03-21
Umeå lands
Röbäck
8814
Johansdotter
Anna Sofia
1798-06-26
Umeå lands
Västerteg
8815
Johansdotter
Anna Sofia
1825-07-04
Umeå lands
Fällforsselet
8816
Johansdotter
Anna Sofia
1872-11-28
Degerfors
Skivsjön
8817
Johansdotter
Anna Sofia
1810-02-01
Lycksele
Busjön
8818
Johansdotter
Anna Sofia
1852-01-20
Lycksele
Öravan
8819
Johansdotter
Anna Sofia
1814-04-17
Lycksele
Vänjaurbäck
8820
Johansdotter
Anna Sofia
1810-08-03
Umeå lands
Degernäs
8821
Johansdotter
Anna Sofia
1834-11-30
Degerfors
Högås
8822
Johansdotter
Anna Sofia
1851-02-16
Vännäs
Vännäs
8823
Johansdotter
Anna Sofia
1800-01-20
Lycksele
Tannsele
8824
Johansdotter
Anna Sofia
1771-07-19
Umeå lands
Stöcksjö
8825
Johansdotter
Anna Sofia
1840-10-12
Degerfors
Skivsjön
8826
Johansdotter
Anna Sofia
1784-10-14
Lycksele
Betsele
8827
Johansdotter
Anna Sofia
1832-07-10
Umeå lands
Ansmark
8828
Johansdotter
Anna Sofia
1838-08-28
Sävar
Gravmark
8829
Johansdotter
Anna Sofia
1878-03-27
Bygdeå
Överklinten
8830
Johansdotter
Anna Sofia
1849-03-09
Bygdeå
Korssjön
8831
Johansdotter
Anna Sofia
1870-03-01
Vännäs
Bergbäck
8832
Johansdotter
Anna Sofia
1875-12-12
Tärna
Gardvik
8833
Johansdotter
Anna Sofia
1882-11-21
Lycksele
Bergvattnet
8834
Johansdotter
Anna Sofia
1861-03-30
Vännäs
Västanbäck
8835
Johansdotter
Anna Sofia
1860-04-17
Umeå lands
Österåker
8836
Johansdotter
Anna Sofia
1841-11-25
Sorsele
Staggträsk
8837
Johansdotter
Anna Sofia
1836-12-08
Lycksele
Pausele
8838
Johansdotter
Anna Sofia
1799-07-25
Sorsele
Risnäs
8839
Johansdotter
Anna Sofia
1835-09-07
Burträsk
Gammelbyn
8840
Johansdotter
Anna Sofia
1828-01-18
Dorotea
Harrsjöhöjden
8841
Johansdotter
Anna Sofia
1825-04-17
Nora
Skallsta
8842
Johansdotter
Anna Sofia
1812-03-19
Umeå lands
Vännäs
8843
Johansdotter
Anna Sofia
1841-09-02
Umeå lands
Sörfors
8844
Johansdotter
Anna Sofia
1899-05-14
Malå
Näsudden
8845
Johansdotter
Anna Sofia
1828-12-23
Lövånger
Brattjärn
8846
Johansdotter
Anna Sofia
1873-11-17
Sorsele
Avanäs
8847
Johansdotter
Anna Sofia
1835-07-31
Sorsele
Rågoliden
8848
Johansdotter
Anna Sofia
1838-02-08
Umeå lands
Degernäs
8849
Johansdotter
Anna Sofia
1875-06-05
Degerfors
Kryckeltjärn
8850
Johansdotter
Anna Stina
1827-07-01
Sidensjö
Djupsjö
8851
Johansdotter
Anna Teodelinda
1879-04-10
Umeå lands
Hörnefors
8852
Johansdotter
Anna Teodolinda
1871-11-12
Lycksele
Kroksjö
8853
Johansdotter
Anna Teodolinda
1884-08-15
Nysätra
Gumboda
8854
Johansdotter
Anna Teolinda Viktoria
1897-09-26
Burträsk
Burträsk
8855
Johansdotter
Anna Teresia
1874-02-04
Skellefteå lands
Brännvattnet
8856
Johansdotter
Anna Teresia
1892-11-30
Nordmaling
Torrböle
8857
Johansdotter
Anna Ulrika
1811-01-17
Degerfors
Degerfors
8858
Johansdotter
Anna Ulrika
1850-05-24
Burträsk
Burliden
8859
Johansdotter
Anna Ulrika
1834-09-28
Bjurholm
Bjurholm
8860
Johansdotter
Anna Ulrika
1863-05-08
Burträsk
Gammelbyn
8861
Johansdotter
Anna Ulrika
1845-05-03
Burträsk
Gammelbyn
8862
Johansdotter
Anna Ulrika
1846-12-27
Sävar
Johannsifors
8863
Johansdotter
Anna Ulrika
1810-09-29
Umeå lands
Tålsmark
8864
Johansdotter
Anna Ulrika
1850-04-05
Bjurholm
Bjurbäck
8865
Johansdotter
Anna Ulrika
1851-09-01
Bjurholm
Sunnanå
8866
Johansdotter
Anna Ulrika
1821-08-24
Degerfors
Granön
8867
Johansdotter
Anna Ulrika
1818-07-19
Burträsk
Bygdeträsk
8868
Johansdotter
Anna Ulrika
1854-03-09
Burträsk
Grimsmark
8869
Johansdotter
Anna Ulrika
1868-05-24
Bygdeå
Storrödningsberget
8870
Johansdotter
Anna Ulrika
1874-02-13
Burträsk
Lubboträsk
8871
Johansdotter
Anna Ulrika
1819-08-10
Burträsk
Bygdeträsk
8872
Johansdotter
Anna Viktoria
1893-12-08
Bjurholm
Västra Strömåker
8873
Johansdotter
Anna Viktoria
1874-08-01
Burträsk
Lubboträsk
8874
Johansdotter
Anna Viktoria
1894-12-31
Umeå stads
Umeå stad
8875
Johansdotter
Anna Viktoria
1875-04-24
Skellefteå lands
Holmfors
8876
Johansdotter
Anna Viktoria Albertina
1883-11-08
Vilhelmina
Gransjö
8877
Johansdotter
Anna Viktoria Johanna
1868-06-15
Lycksele
Vägsele
8878
Johansdotter
Anna Vilhelmina
1864-11-23
Degerfors
Sandtorp
8879
Johansdotter
Anna Vilhelmina
1860-05-21
Burträsk
Rotsjön
8880
Johansdotter
Anna Vilhelmina
1854-12-09
Vilhelmina
Järvsjö
8881
Johansdotter
Anna Vilhelmina
1855-10-04
Umeå lands
Sörfors
8882
Johansdotter
Anna Vilhelmina
1843-11-28
Vännäs
Stärkesmark
8883
Johansdotter
Anna Vilhelmina
1825-06-03
Burträsk
Kvarnbyn
8884
Johansdotter
Anna Vilhelmina
1888-03-09
Lycksele
Betsele
8885
Johansdotter
Anna Vilhelmina
1874-02-03
Lycksele
Blåvik
8886
Johansdotter
Anna Zenobia
1896-01-10
Vilhelmina
Dalasjö
8887
Johansdotter
Annba Lovisa
1857-04-26
Lövånger
Bissjön
8888
Johansdotter
Annikki
1912-09-04
Finland
Finland
8889
Johansdotter
Anny
1887-04-15
Arnäs
Stranne
8890
Johansdotter
Armica
1791
Anundsjö
Österfannby
8891
Johansdotter
Armida Vilhelmina
1900-07-01
Lycksele
Fäboliden
8892
Johansdotter
Astrid Augusta
1906-01-17
Gideå
Flärke
8893
Johansdotter
Astrid Kondina
1895-10-26
Arnäs
Brunnsnyland
8894
Johansdotter
Astrid Lilly
1888-07-15
Ljungby
Ljungby
8895
Johansdotter
Augsta
1866-06-21
Skellefteå lands
Burvik
8896
Johansdotter
August
1861-06-01
Skellefteå lands
Östanbäck
8897
Johansdotter
Augusta
1899-04-05
Bjurholm
Bastuträsk
8898
Johansdotter
Augusta
1866-06-09
Gideå
Hattsjö
8899
Johansdotter
Augusta
1885-12-23
Bjurholm
Sörfors
8900
Johansdotter
Augusta
1854-10-02
Degerfors
Sjöbrånet
8901
Johansdotter
Augusta
1883-05-22
Nordmaling
Torrböle
8902
Johansdotter
Augusta
1858-05-19
Nordmaling
Bredvik
8903
Johansdotter
Augusta
1876-06-07
Nordmaling
Håknäs
8904
Johansdotter
Augusta
1862-05-04
Nordmaling
Öre
8905
Johansdotter
Augusta
1882-09-08
Nordmaling
Baggård
8906
Johansdotter
Augusta
1878-02-22
Nordmaling
Ledusjö
8907
Johansdotter
Augusta
1892-09-09
Vilhelmina
Bäckstrand
8908
Johansdotter
Augusta
1881-02-20
Bjurholm
Mariebäck
8909
Johansdotter
Augusta
1886-10-24
Bjurholm
Björknäs
8910
Johansdotter
Augusta
1872-11-07
Nordmaling
Sunnansjö
8911
Johansdotter
Augusta
1856-05-03
Nordmaling
Västansjö
8912
Johansdotter
Augusta
1879-11-14
Nordmaling
Stavsjöholm
8913
Johansdotter
Augusta
1870-04-18
Umeå lands
Sörfors
8914
Johansdotter
Augusta
1865-03-26
Vännäs
Harrsele
8915
Johansdotter
Augusta
1861-08-07
Nordmaling
Hyngelsböle
8916
Johansdotter
Augusta
1879-02-21
Degerfors
Skivsjön
8917
Johansdotter
Augusta
1870-07-16
Skellefteå lands
Sjöbotten
8918
Johansdotter
Augusta
1860-09-17
Burträsk
Burträsk
8919
Johansdotter
Augusta Albertina
1863-11-26
Lycksele
Ekorrträsk
8920
Johansdotter
Augusta Albertina
1875-12-15
Nordmaling
Rundvik
8921
Johansdotter
Augusta Alexandra
1885-02-18
Byske
Gagsmark
8922
Johansdotter
Augusta Aqvalina
1892-02-23
Lycksele
Byssträsk
8923
Johansdotter
Augusta Charlotta
1872-04-30
Degerfors
Hjuken
8924
Johansdotter
Augusta Elina
1881-11-27
Degerfors
Mesele
8925
Johansdotter
Augusta Elisabet
1878-12-11
Nordmaling
Orrböle
8926
Johansdotter
Augusta Elisabet
1872-01-16
Lycksele
Öreboda
8927
Johansdotter
Augusta Evelina
1899-11-07
Vilhelmina
Hornsjö
8928
Johansdotter
Augusta Fredrika
1864-05-09
Degerfors
Holmträsk
8929
Johansdotter
Augusta Johanna
1881-12-31
Nordmaling
Hörnsjö
8930
Johansdotter
Augusta Johanna
1872-10-24
Nordmaling
Högbränna
8931
Johansdotter
Augusta Josefina
1864-08-16
Degerfors
Brännforsliden
8932
Johansdotter
Augusta Josefina
1863-09-15
Lycksele
Forsheden
8933
Johansdotter
Augusta Josefina Maria
1868-01-07
Malå
Holmsjö
8934
Johansdotter
Augusta Justina
1867-06-16
Skaraborgs län
Skärstad
8935
Johansdotter
Augusta Karolina
1865-12-25
Degerfors
Lillsele
8936
Johansdotter
Augusta Karolina
1885-08-05
Lycksele
Kattisavan
8937
Johansdotter
Augusta Katarina
1868-11-24
Bjurholm
Vännäs
8938
Johansdotter
Augusta Kristina
1875-11-26
Nordmaling
Långed
8939
Johansdotter
Augusta Kristina
1865-09-14
Nordmaling
Bergsjö
8940
Johansdotter
Augusta Lovisa
1856-01-30
Nordmaling
Toböle
8941
Johansdotter
Augusta Lovisa
1889-09-25
Tärna
Boksjö
8942
Johansdotter
Augusta Margareta
1858-06-07
Nordmaling
Nygård
8943
Johansdotter
Augusta Margareta
1864-10-29
Fredrika
Bredträsk
8944
Johansdotter
Augusta Maria
1860-10-09
Nordmaling
Baggård
8945
Johansdotter
Augusta Matilda
1871-08-16
Vännäs
Brån
8946
Johansdotter
Augusta Matilda
1860-09-24
Umeå lands
Västteg
8947
Johansdotter
Augusta Sofia
1883-10-11
Degerfors
Tväråträsk
8948
Johansdotter
Augusta Sofia
1877-07-08
Degerfors
Degerfors
8949
Johansdotter
Augusta Sofia
1882-12-15
Degerfors
Degerfors
8950
Johansdotter
Augusta Sofia
1876-03-01
Luleå
Luleå
8951
Johansdotter
Augusta Sofia
1835-08-06
Umeå stads
Umeå stad
8952
Johansdotter
Augusta Vilhelmina
1872-05-28
Grundsunda
Skademark
8953
Johansdotter
Augusta Vilhelmina
1890-07-05
Degerfors
Lund
8954
Johansdotter
Augusta Vilhelmina
1858-01-22
Bjurholm
Nyby
8955
Johansdotter
Augusta Vilhelmina
1844-12-20
Nordmaling
Olofsfors
8956
Johansdotter
Augusta Vilhelmina
1889-12-13
Degerfors
Bäck
8957
Johansdotter
Augusta Vilhelmina
1875-01-31
Dorotea
Tannsjö
8958
Johansdotter
Aurora Matilda
1868-05-20
Lycksele
Forsheden
8959
Johansdotter
Barbro
1835-05-04
Bjurholm
Brån
8960
Johansdotter
Barbro
1786-11-20
Nora
Ramsta
8961
Johansdotter
Barbro
1779-12-22
Nora
Björås
8962
Johansdotter
Barbro
1774-01-05
Nysätra
Grimsmark
8963
Johansdotter
Barbro
1777-04-15
Nordmaling
Långed
8964
Johansdotter
Barbro
1776-01-03
Skellefteå lands
Skellefteå lands
8965
Johansdotter
Barbro
1778-03-28
Nysätra
Gumboda
8966
Johansdotter
Barbro Charlotta
1815-07-23
Umeå lands
Grubbe
8967
Johansdotter
Barbro Elisabet
1810-08-24
Grundsunda
Husum sågverk
8968
Johansdotter
Barbro Helena
1802-08-30
Umeå lands
Strand
8969
Johansdotter
Barbro Helena
1778-06-15
Umeå lands
Västteg
8970
Johansdotter
Barbro Johanna
1798-01-16
Lövånger
Vallen
8971
Johansdotter
Barbro Johanna
1786-04-03
Umeå lands
Kassjö
8972
Johansdotter
Barbro Johanna
1796
Umeå lands
Vännäs
8973
Johansdotter
Barbro Johanna
1827-12-09
Lövånger
Brattjärn
8974
Johansdotter
Barbro Johanna
1838-03-23
Umeå lands
Degernäs
8975
Johansdotter
Barbro Karolina
1820-02-01
Nysätra
Brände
8976
Johansdotter
Barbro Karolina
1855-08-11
Bjurholm
Nyby
8977
Johansdotter
Barbro Karolina
1833-11-22
Degerfors
Degerfors
8978
Johansdotter
Barbro Katarina
1799-06-30
Lövånger
Vebomark
8979
Johansdotter
Barbro Katarina
1822-05-08
Nordmaling
Hummelholm
8980
Johansdotter
Barbro Katarina
1835-02-14
Lövånger
Vallen
8981
Johansdotter
Barbro Katarina
1782-07-04
Burträsk
Renbegsvattnet
8982
Johansdotter
Barbro Katarina
1809-03-01
Umeå stads
Umeå stad
8983
Johansdotter
Barbro Katarina
1812-09-26
Burträsk
Lappvattnet
8984
Johansdotter
Barbro Katarina
1832-03-02
Lövånger
Önnesmark
8985
Johansdotter
Barbro Kristina
1842-10-28
Umeå lands
Degerbäcken
8986
Johansdotter
Barbro Kristina
1839-01-29
Umeå lands
Degerbäcken
8987
Johansdotter
Barbro Kristina
1799-03-27
Burträsk
Bursiljum
8988
Johansdotter
Barbro Kristina
1790-01-01
Nordmaling
Gräsmyr
8989
Johansdotter
Barbro Kristina
1801-02-24
Nordmaling
Gräsmyr
8990
Johansdotter
Barbro Kristina
1809-09-12
Nordmaling
Mjösjö
8991
Johansdotter
Barbro Kristina
1785-09-22
Nordmaling
Håknäs
8992
Johansdotter
Barbro Kristina
1802-08-07
Nordmaling
Agnäs
8993
Johansdotter
Barbro Kristina
1796-11-13
Nordmaling
Tallberg
8994
Johansdotter
Barbro Kristina
1857-10-08
Nora
Björås
8995
Johansdotter
Barbro Kristina
1844-02-26
Torsåker
Torsåker
8996
Johansdotter
Barbro Kristina
1783-02-25
Nysätra
Grimsmark
8997
Johansdotter
Barbro Kristina
1830-01-25
Bjurholm
Karlsbäck
8998
Johansdotter
Barbro Kristina
1837-11-09
Bjurholm
Brån
8999
Johansdotter
Barbro Kristina
1822-02-02
Bygdeå
Häggnäs
9000
Johansdotter
Barbro Kristina
1831-04-13
Vännäs
Vännäs
9001
Johansdotter
Barbro Kristina
1819-01-19
Umeå lands
Vännäs
9002
Johansdotter
Barbro Lovisa
1821-07-10
Bjurholm
Nordanås
9003
Johansdotter
Barbro Magdalena
1836-01-08
Nordmaling
Örsbäck
9004
Johansdotter
Barbro Magdalena
1818-02-24
Nordmaling
Bredvik
9005
Johansdotter
Barbro Magdalena
1851-06-17
Nysätra
Nysätra
9006
Johansdotter
Barbro Magdalena
1773-11-07
Umeå lands
Ansmark
9007
Johansdotter
Barbro Magdalena
1792-06-11
Skellefteå lands
Innervik
9008
Johansdotter
Barbro Margareta
1833-02-13
Degerfors
Granön
9009
Johansdotter
Barbro Margareta
1796-10-21
Umeå lands
Botsmark
9010
Johansdotter
Barbro Margareta
1822-06-21
Degerfors
Granön
9011
Johansdotter
Barbro Margareta
1798-02-04
Lövånger
Vebomark
9012
Johansdotter
Barbro Margareta
1804-01-30
Bygdeå
Sikeå
9013
Johansdotter
Barbro Margareta
1844-01-26
Robertsfors
Robertsfors
9014
Johansdotter
Barbro Margareta
1825-10-26
Umeå lands
Österteg
9015
Johansdotter
Barbro Margareta
1782-05-31
Umeå lands
Holmön
9016
Johansdotter
Barbro Margareta
1778-08-13
Umeå lands
Holmön
9017
Johansdotter
Barbro Margareta
1791-03-26
Umeå lands
Flurkmark
9018
Johansdotter
Barbro Margareta
1777-08-11
Umeå lands
Bastuträsk
9019
Johansdotter
Barbro Margareta
1801-03-03
Umeå lands
Botsmark
9020
Johansdotter
Barbro Ulrika
1825-12-20
Lövånger
Hökmark
9021
Johansdotter
Beata
1781-03-15
Bygdeå
Edfastmark
9022
Johansdotter
Beata
1845-11-30
Skellefteå lands
Nygård
9023
Johansdotter
Beata
1835-05-19
Sidensjö
Nätersjö
9024
Johansdotter
Beata
1842-04-18
Sidensjö
Nätersjö
9025
Johansdotter
Beata
1821-09-01
Sidensjö
Djupsjö
9026
Johansdotter
Beata
1821-09-01
Sídensjö
Mosjö
9027
Johansdotter
Beata
1828-04-03
Sidensjö
Näs
9028
Johansdotter
Beata
1858-09-12
Sidensjö
By
9029
Johansdotter
Beata
1860-08-19
Sidensjö
By
9030
Johansdotter
Beata
1776-03-26
Bygdeå
Ultervattnet
9031
Johansdotter
Beata
1782-05-08
Lövånger
Fjälbyn
9032
Johansdotter
Beata
1785-10-07
Lövånger
Vebomark
9033
Johansdotter
Beata
1828-05-01
Sidensjö
Drömme
9034
Johansdotter
Beata
1783-05-16
Nysätra
Brände
9035
Johansdotter
Beata
1780
Neder Luleå
Kallax
9036
Johansdotter
Beata
1807-12-26
Nysätra
Estersmark
9037
Johansdotter
Beata
1786-05-16
Nysätra
Hertsånger
9038
Johansdotter
Beata
1809-04-03
Sidensjö
Näs
9039
Johansdotter
Beata
1826-01-14
Lövånger
Fjälbyn
9040
Johansdotter
Beata
1777-09-24
Sidensjö
Mosjö
9041
Johansdotter
Beata
1779-01-02
Nysätra
Brände
9042
Johansdotter
Beata
1828-05-01
Sidensjö
Drömme
9043
Johansdotter
Beata
1804-03-04
Sidensjö
Djupsjö
9044
Johansdotter
Beata Elisabet
1835-07-11
Sidensjö
Nolås
9045
Johansdotter
Beata Gustava
1842-10-27
Nysätra
Risvattnet
9046
Johansdotter
Beata Johanna
1841-09-20
Sävar
Klappmark
9047
Johansdotter
Beata Kristina
1808-06-30
Lövånger
Risböle
9048
Johansdotter
Beata Magdalena
1805-03-09
Umeå lands
Brattby
9049
Johansdotter
Beata Magdalena
1845-02-05
Nysätra
Röjmyrgärdet
9050
Johansdotter
Beata Magdalena
1808-02-04
Nysätra
Estersmark
9051
Johansdotter
Beata Magdalena
1826-06-14
Bygdeå
Risträsk
9052
Johansdotter
Beata Magdalena
1823-12-06
Sävar
Gravmark
9053
Johansdotter
Beata Magdalena
1826-04-14
Nysätra
Estersmark
9054
Johansdotter
Beata Margareta
1853-01-09
Sidensjö
Teg
9055
Johansdotter
Beata Margareta
1830-09-24
Nysätra
Jerusalem
9056
Johansdotter
Beata Margareta
1873-04-05
Nysätra
Kålaboda
9057
Johansdotter
Beata Sofia
1813-05-31
Nordmaling
Bredvik
9058
Johansdotter
Beata Sofia
1800-10-16
Burträsk
Bygdeträsk
9059
Johansdotter
Beda Amanda
1880-05-06
Skellefteå lands
Skellefteå lands
9060
Johansdotter
Beda Elina Agata
1885-05-27
Vilhelmina
Liden
9061
Johansdotter
Beda Elisabet
1880-01-25
Piteå lands
Sikfors
9062
Johansdotter
Beda Erika
1880-02-05
Arnäs
Ovansjö
9063
Johansdotter
Beda Fredrika
1857-03-01
Jörn
Bjurheden
9064
Johansdotter
Beda Fredrika
1877-06-08
Lycksele
Kyrkbyn
9065
Johansdotter
Beda Henrietta
1884-08-24
Nordmaling
Baggård
9066
Johansdotter
Beda Johanna
1890-03-14
Nordmaling
Storänget
9067
Johansdotter
Beda Katarina Elisabet
1887-05-27
Mo
Österbacke
9068
Johansdotter
Beda Kristina
1879-05-28
Åsele
Åsele
9069
Johansdotter
Beda Kristina
1892-04-30
Nätra
Mjäla
9070
Johansdotter
Beda Kristina
1884-05-26
Lycksele
Vänjaurbäck
9071
Johansdotter
Beda Kristina
1885-03-23
Lycksele
Åttonträsk
9072
Johansdotter
Beda Lovisa
1879-02-09
Gideå
Rullnäs
9073
Johansdotter
Beda Maria
1891-01-17
Arnäs
Klingre
9074
Johansdotter
Beda Sofia
1885-06-02
Umeå lands
Röbäck
9075
Johansdotter
Beda Teodelinda
1891-08-19
Nordmaling
Brattsbacka
9076
Johansdotter
Beda Teresia
1915-02-16
Vännäs
Långsjö
9077
Johansdotter
Beda Vilhemina
1889-11-09
Sorsele
Stensund
9078
Johansdotter
Beda Vilhemina
1889-11-09
Sorsele
Stensund
9079
Johansdotter
Bengla
1869-10-20
Jämshög
Bränum
9080
Johansdotter
Berta Matilda
1884-01-17
Nordmaling
Håknäs
9081
Johansdotter
Berta Sofia
1907-05-15
Anundsjö
Risbäck
9082
Johansdotter
Betty Emilia
1892-09-02
Sorsele
Sörberget
9083
Johansdotter
Betty Johanna
1872-08-09
Tärna
Ängesdal
9084
Johansdotter
Betty Josefina
1895-08-27
Nordmaling
Sunnansjö
9085
Johansdotter
Betty Karolina
1889-12-25
Bjurholm
Balsjö
9086
Johansdotter
Betty Karolina Margareta
1874-09-27
Åsele
Yxsjö
9087
Johansdotter
Betty Kristina
1885-10-18
Lycksele
Hornmyr
9088
Johansdotter
Betty Margareta
1890-05-10
Vilhelmina
Nästansjö
9089
Johansdotter
Betty Margareta Elisabet
1885-06-14
Sorsele
Juktån
9090
Johansdotter
Betty Matilda Elisabet
1892-06-12
Sorsele
Giltjaur
9091
Johansdotter
Betty Sofia
1892-04-09
Malå
Grundträsk
9092
Johansdotter
Betty Sofia
1892-08-06
Malå
Avanäs
9093
Johansdotter
Birgitta Kristina
1826-05-17
Skorped
Ottmyran
9094
Johansdotter
Birgitta Margareta
1849-01-17
Skorped
Holm
9095
Johansdotter
Brigitta
1841-03-22
Mo
Västeralnö
9096
Johansdotter
Brigitta Katarina
1794-09-20
Umeå lands
Hemmingsmark
9097
Johansdotter
Brigitta Kristina
1793-07-14
Umeå lands
Holmön
9098
Johansdotter
Brigitta Magdalena
1795-02-11
Umeå lands
Norrfors
9099
Johansdotter
Brigitta Margareta
1796-01-31
Umeå lands
Stärkesmark
9100
Johansdotter
Brita
1779-12-02
Själevad
Själevad
9101
Johansdotter
Brita
1805-06-25
Arnäs
Västergidsjö
9102
Johansdotter
Brita
1772-11-01
Själevad
Lövsjö
9103
Johansdotter
Brita
1791
Åsele
Viska
9104
Johansdotter
Brita
1795-06-27
Arnäs
Överön
9105
Johansdotter
Brita
1783-01-29
Själevad
Locksta
9106
Johansdotter
Brita
1796-07-22
Själevad
Ryssjön
9107
Johansdotter
Brita
1774
??
??
9108
Johansdotter
Brita
1781-02-18
Själevad
Locksta
9109
Johansdotter
Brita
1795-07-17
Arnäs
Västerlandsjö
9110
Johansdotter
Brita
1806-11-02
Arnäs
Västergissjö
9111
Johansdotter
Brita
1773-06-17
Arnäs
Sörgidsjö
9112
Johansdotter
Brita
1789-05-16
Anundsjö
Västergensjö
9113
Johansdotter
Brita
1774-04-18
Själevad
Österalnäs
9114
Johansdotter
Brita
1805-01-22
Arnäs
Ström
9115
Johansdotter
Brita
1790
Nätra
Postböle
9116
Johansdotter
Brita
1790-08-07
Skellefteå lands
Östanbäck
9117
Johansdotter
Brita
1780-11-25
Nordmaling
Håknäs
9118
Johansdotter
Brita
1812-07-21
Grundsunda
Fanby
9119
Johansdotter
Brita
1790-11-02
Nordmaling
Håknäs
9120
Johansdotter
Brita
1773-01-16
Arnäs
Hundsjö
9121
Johansdotter
Brita
1774-09-24
Arnäs
Tävra
9122
Johansdotter
Brita
1790-05-18
Nordmaling
Bredvik
9123
Johansdotter
Brita
1792-01-09
Nordmaling
Hörnäs
9124
Johansdotter
Brita
1791-12-07
Nordmaling
Nyåker
9125
Johansdotter
Brita
1778-12-16
Nordmaling
Mjösjö
9126
Johansdotter
Brita
1774-09-09
Arnäs
Hundsjö
9127
Johansdotter
Brita
1778-06-24
Grundsunda
Husum
9128
Johansdotter
Brita
1811-09-16
Nordmaling
Hummelholm
9129
Johansdotter
Brita
1779-02-18
Arnäs
Byviken
9130
Johansdotter
Brita
1770-03-13
Nordmaling
Olofsfors
9131
Johansdotter
Brita
1794-11-06
Arnäs
Stybbersmark
9132
Johansdotter
Brita
1785-09-29
Grundsunda
Lakamark
9133
Johansdotter
Brita
1774-10-01
Nora
Björås
9134
Johansdotter
Brita
1858-05-22
Vilhelmina
Vilhelmina
9135
Johansdotter
Brita
1778-12-21
Dal
Dal
9136
Johansdotter
Brita
1784
Skellefteå lands
Holmsvattnet
9137
Johansdotter
Brita
1789
Skellefteå lands?
Skellefteå lands?
9138
Johansdotter
Brita
1893-04-04
Skorped
Sjöland
9139
Johansdotter
Brita
1807
Nätra
Bergom 4:1
9140
Johansdotter
Brita
1778-06-22
Själevad
Hörnett
9141
Johansdotter
Brita
1855-01-12
Själevad
Västerås
9142
Johansdotter
Brita
1835-05-01
Mo
Skortsjö
9143
Johansdotter
Brita
1817-10-15
Anundsjö
Skalmsjö
9144
Johansdotter
Brita
1805-03-16
Alnö
Fröst
9145
Johansdotter
Brita
1786-09-26
Skellefteå lands
Varuträsk
9146
Johansdotter
Brita
1807-11-29
Borgvattnet
Björkvattnet
9147
Johansdotter
Brita
1777-07-01
Sidensjö
Mosjö
9148
Johansdotter
Brita
1808
Nätra
Fors
9149
Johansdotter
Brita
1779-02-07
Skellefteå lands
Varuträsk
9150
Johansdotter
Brita
1807-04-22
Själevad
Mo
9151
Johansdotter
Brita
1783-01-08
Helsingland
Helsingland
9152
Johansdotter
Brita
1864-04-14
Själevad
Själevad
9153
Johansdotter
Brita
1773-03-10
Burträsk
Åbyn
9154
Johansdotter
Brita
1777-02-28
Bygdeå
Robertsfors
9155
Johansdotter
Brita
1805-06-20
Anundsjö
Norrflärke
9156
Johansdotter
Brita
1781-10-13
Bygdeå
Robertsfors
9157
Johansdotter
Brita
1783-03-21
Själevad
Östansjö
9158
Johansdotter
Brita
1775
Fjällsjö
Orrnäs
9159
Johansdotter
Brita
1785-01-19
Arnäs
Nordgissjö
9160
Johansdotter
Brita
1777-09-18
Arnäs
Västerlandsjö
9161
Johansdotter
Brita
1771-11-19
Nordmaling
Bastuträsk
9162
Johansdotter
Brita
1782-06-23
Själevad
Sörvåge 3
9163
Johansdotter
Brita
1829-07-14
Själevad
Kroksta
9164
Johansdotter
Brita
1802-12-26
Själevad
Nordanås
9165
Johansdotter
Brita
1774-10-06
Själevad
Dal
9166
Johansdotter
Brita
1783-04-25
Lövånger
Bodan
9167
Johansdotter
Brita
1785-03-31
Lövånger
Kräkånger
9168
Johansdotter
Brita
1867-12-18
Mo
Östansjö
9169
Johansdotter
Brita
1871-02-21
Mo
Östansjö
9170
Johansdotter
Brita
1805-05-23
Sidensjö
Drömme
9171
Johansdotter
Brita
1782-10-25
Lövånger
Gammelbyn
9172
Johansdotter
Brita
1797
Arvidsjaur
Grundträsk
9173
Johansdotter
Brita
1778
Nätra
Nätra
9174
Johansdotter
Brita
1775
Åsele
Norrby
9175
Johansdotter
Brita
1773-04-06
Junsele
Mo
9176
Johansdotter
Brita
1855-01-21
Mo
Västeralnö
9177
Johansdotter
Brita
1790
Åsele
Avaträsk
9178
Johansdotter
Brita
1842-05-11
Själevad
Kroksta
9179
Johansdotter
Brita
1790-03-13
Själevad
Östergärda
9180
Johansdotter
Brita
1781-12-09
Anundsjö
Sörmesunda
9181
Johansdotter
Brita
1836-01-15
Själevad
Norrvästansjö
9182
Johansdotter
Brita
1787-04-30
Skellefteå lands
Bäck
9183
Johansdotter
Brita
1836-12-20
Skorped
Skorped
9184
Johansdotter
Brita
1831-10-01
Mo
Hållen
9185
Johansdotter
Brita
1835-09-08
Mo
Västeralnö
9186
Johansdotter
Brita
1818-05-08
Själevad
Nordanås
9187
Johansdotter
Brita
1817-02-02
Själevad
Västerbacke
9188
Johansdotter
Brita
1798-06-27
Själevad
Lillbacke
9189
Johansdotter
Brita
1773-05-10
Själevad
Mo
9190
Johansdotter
Brita
1801-07-23
Skellefteå lands
Frautjälen
9191
Johansdotter
Brita
1786-01-06
Fjällsjö
Bölen
9192
Johansdotter
Brita
1799-11-11
Tåsjö
Tåsjö by
9193
Johansdotter
Brita
1816-05-23
Fjällsjö
Orrnäs
9194
Johansdotter
Brita
1775-07-20
Sorsele
Gran
9195
Johansdotter
Brita
1783-09-09
Skorped
Mosjö
9196
Johansdotter
Brita
1781-09-09
Själevad
Österbillsjö
9197
Johansdotter
Brita
1803-01-20
Sorsele
Gran
9198
Johansdotter
Brita
1800-02-16
Anundsjö
Sörflärke
9199
Johansdotter
Brita
1790
Nätra
Skrike 2:1
9200
Johansdotter
Brita
1843-01-17
Själevad
Kasta
9201
Johansdotter
Brita
1840-01-01
Sidensjö
Myre
9202
Johansdotter
Brita
1802-01-02
Själevad
Överhörnäs
9203
Johansdotter
Brita
1782-05-13
Skellefteå lands
Ostvik
9204
Johansdotter
Brita
1775-03-12
Skellefteå lands
Ursviken
9205
Johansdotter
Brita
1781-03-21
Skellefteå lands
Böle
9206
Johansdotter
Brita
1771-03-20
Skellefteå lands
Ursviken
9207
Johansdotter
Brita
1777-01-26
Skellefteå lands
Ersmark
9208
Johansdotter
Brita
1781-09-24
Skellefteå lands
Ersmark
9209
Johansdotter
Brita
1775-08-20
Skellefteå lands
Storkåge
9210
Johansdotter
Brita Agata
1793-08-27
Lycksele
Rusele
9211
Johansdotter
Brita Albertina
1838-08-13
Umeå lands
Tavelsjö
9212
Johansdotter
Brita Albertina Elisabet
1892-12-06
Vilhelmina
Dalasjö
9213
Johansdotter
Brita Amalia
1875-03-13
Björna
Norra Krokvattnet
9214
Johansdotter
Brita Anna
1830-01-20
Norge
Norge
9215
Johansdotter
Brita Barbro
1817-06-28
Skellefteå lands
Böle
9216
Johansdotter
Brita Charlotta
1828-09-03
Degerfors
Degerfors
9217
Johansdotter
Brita Charlotta
1870-05-28
Mo
Mo Bruk
9218
Johansdotter
Brita Elisabet
1815-05-27
Gideå
Lomviken
9219
Johansdotter
Brita Elisabet
1847-10-09
Gideå
Sörgidsjö
9220
Johansdotter
Brita Elisabet
1822-03-21
Gideå
Västergidsjö
9221
Johansdotter
Brita Elisabet
1812-03-05
Skellefteå lands
Hornsträsk
9222
Johansdotter
Brita Elisabet
1804-05-14
Skellefteå lands
Hornsträsk
9223
Johansdotter
Brita Elisabet
1824-10-04
Skellefteå lands
Gagsmark
9224
Johansdotter
Brita Elisabet
1811-08-18
Grundsunda
Banafjäl
9225
Johansdotter
Brita Elisabet
1781-09-29
Grundsunda
Ultrå
9226
Johansdotter
Brita Elisabet
1814-09-22
Nordmaling
Bredvik
9227
Johansdotter
Brita Elisabet
1816-01-18
Grundsunda
Banafjäl
9228
Johansdotter
Brita Elisabet
1792-09-07
Nordmaling
Bredträsk
9229
Johansdotter
Brita Elisabet
1820-11-17
Gideå
Nordsjö
9230
Johansdotter
Brita Elisabet
1808-11-02
Nordmaling
Öre
9231
Johansdotter
Brita Elisabet
1792-02-29
Grundsunda
Banafjäl
9232
Johansdotter
Brita Elisabet
1812-11-12
Grundsunda
Ultrå
9233
Johansdotter
Brita Elisabet
1792-02-06
Grundsunda
Nyland
9234
Johansdotter
Brita Elisabet
1858-03-15
Nordmaling
Nygård
9235
Johansdotter
Brita Elisabet
1854-08-07
Vilhelmina
Vilhelmina
9236
Johansdotter
Brita Elisabet
1818-010-08
Skellefteå lands
Kusmark
9237
Johansdotter
Brita Elisabet
1797-01-31
Skellefteå lands
Klockträsk
9238
Johansdotter
Brita Elisabet
1839-02-16
Skorped
Skorped
9239
Johansdotter
Brita Elisabet
1826-07-20
Skellefteå lands
Nide
9240
Johansdotter
Brita Elisabet
1821-12-15
Norsjö
Svansele
9241
Johansdotter
Brita Elisabet
1793-11-24
Skellefteå lands
Bureå
9242
Johansdotter
Brita Elisabet
1847-01-01
Anundsjö
Storborgaren
9243
Johansdotter
Brita Elisabet
1842-11-19
Nordmaling
Levar
9244
Johansdotter
Brita Elisabet
1808-08-26
Själevad
Norrvästansjö
9245
Johansdotter
Brita Elisabet
1800-05-23
Burträsk
Lappsjön
9246
Johansdotter
Brita Elisabet
1857-08-17
Anundsjö
Prästbolet
9247
Johansdotter
Brita Elisabet
1839-02-16
Skorped
Skorped
9248
Johansdotter
Brita Elisabet
1798-03-21
Skellefteå lands
Innervik
9249
Johansdotter
Brita Elisabet
1833-01-15
Grundsunda
Godmersta
9250
Johansdotter
Brita Elisabet
1814
Burträsk
Tvärtjärn
9251
Johansdotter
Brita Elisabet
1812-07-18
Arnäs
Brunnsnäs
9252
Johansdotter
Brita Elisabet
1805
Nätra
Bjästa
9253
Johansdotter
Brita Elisabet
1805-08-02
Robertsfors
Robertsfors
9254
Johansdotter
Brita Elisabet
1799-12-16
Skellefteå lands
Östanbäck
9255
Johansdotter
Brita Elisabet
1889-07-20
Sidensjö
Källom
9256
Johansdotter
Brita Elisabet
1793
Skellefteå lands
Bureå
9257
Johansdotter
Brita Erika
1830-02-04
Ramsele
Krånge
9258
Johansdotter
Brita Erika
1828-02-09
Vilhelmina
Norrvik
9259
Johansdotter
Brita Erika
1833-10-12
Lycksele
Bjurträsk
9260
Johansdotter
Brita Erika
1820-11-18
Skellefteå lands
Källbomark
9261
Johansdotter
Brita Erika
1821-08-23
Åsele
Torvsjö
9262
Johansdotter
Brita Erika
1880-03-16
Dorotea
Långsele
9263
Johansdotter
Brita Erika
1860-10-22
Bodum
Bölen
9264
Johansdotter
Brita Erika
1825-06-30
Skellefteå lands
Åbyn
9265
Johansdotter
Brita Erika
1859-08-24
Fjällsjö
Silsjönäs
9266
Johansdotter
Brita Erika Johanna
1896-12-27
Dorotea
Storbäck
9267
Johansdotter
Brita Fredrika
1851-10-14
Åsele
Östernoret
9268
Johansdotter
Brita Gustava
1834-07-15
Skellefteå lands
Boviken
9269
Johansdotter
Brita Gustava
1834-02-19
Burträsk
Kvarnbyn
9270
Johansdotter
Brita Gustava
1850-12-03
Norsjö
Persliden
9271
Johansdotter
Brita Helena
1838-11-20
Vännäs
Nyby
9272
Johansdotter
Brita Helena
1847-04-13
Nordmaling
Hörnsjö
9273
Johansdotter
Brita Helena
1856-09-28
Nordmaling
Nyåker
9274
Johansdotter
Brita Helena
1798-11-29
Nordmaling
Tallberg
9275
Johansdotter
Brita Helena
1805-08-31
Umeå lands
Pengsjö
9276
Johansdotter
Brita Helena
1820-12-29
Umeå lands
Bullmark
9277
Johansdotter
Brita Johanna
1846-09-17
Lycksele
Sandsjönäs
9278
Johansdotter
Brita Johanna
1830-01-20
Nordmaling
Hörnsjö
9279
Johansdotter
Brita Johanna
1825-09-30
Lycksele
Gäddträsk
9280
Johansdotter
Brita Johanna
1805-01-21
Burträsk
Losmen
9281
Johansdotter
Brita Johanna
1869-01-10
Nordmaling
Rundviksverken
9282
Johansdotter
Brita Johanna
1823-06-14
Skellefteå lands
Furunäs
9283
Johansdotter
Brita Johanna
1884-08-24
Dorotea
Bergvattnet
9284
Johansdotter
Brita Johanna
1850-10-23
Nordmaling
Örsbäck
9285
Johansdotter
Brita Johanna
1840-10-07
Nordmaling
Hörnsjö
9286
Johansdotter
Brita Johanna
1848-08-15
Nordmaling
Hummelholm
9287
Johansdotter
Brita Johanna
1847-03-01
Nordmaling
Hummelholm
9288
Johansdotter
Brita Johanna
1835-09-01
Grundsunda
Godmersta
9289
Johansdotter
Brita Johanna
1822-07-27
Lycksele
Flakaträsk
9290
Johansdotter
Brita Johanna
1822-01-04
Lövånger
Uttersjön
9291
Johansdotter
Brita Johanna
1818-01-04
Sorsele
Gran
9292
Johansdotter
Brita Johanna
1835-04-10
Norsjö
Låsmen
9293
Johansdotter
Brita Johanna
1849-02-11
Brände
9294
Johansdotter
Brita Johanna
1861-10-18
Junsele
Lillsele
9295
Johansdotter
Brita Johanna
1845-05-29
Jörn
Bjurheden
9296
Johansdotter
Brita Johanna
1843-03-03
Nordmaling
Hörnsjö
9297
Johansdotter
Brita Johanna
1881-02-09
Björna
Nyliden
9298
Johansdotter
Brita Johanna
1826-05-15
Bjurholm
Brunnsnäs
9299
Johansdotter
Brita Johanna
1827-05-11
Fredrika
Bredträsk
9300
Johansdotter
Brita Johanna
1887-09-13
Anundsjö
Kalvbäcken
9301
Johansdotter
Brita Johanna
1823-11-18
Lycksele
Siksele
9302
Johansdotter
Brita Johanna
1870-12-24
Dorotea
Bellvik
9303
Johansdotter
Brita Johanna
1865-05-06
Degerfors
Gransjö
9304
Johansdotter
Brita Johanna
1835-04-29
Degerfors
Brännforssund
9305
Johansdotter
Brita Johanna
1843-06-24
Lycksele
Siksele
9306
Johansdotter
Brita Johanna
1826-10-19
Sorsele
Saxnäs
9307
Johansdotter
Brita Johanna
1808-11-01
Lycksele
Brännäs
9308
Johansdotter
Brita Johanna
1814-01-03
Bygdeå
Bobacken
9309
Johansdotter
Brita Johanna
1857-01-06
Lövånger
Fjälbyn
9310
Johansdotter
Brita Johanna
1845-03-02
Dorotea
Avaträsk
9311
Johansdotter
Brita Johanna
1818-02-12
Lövånger
Vallen
9312
Johansdotter
Brita Johanna
1827-06-27
Skellefteå lands
Hedesbyn
9313
Johansdotter
Brita Johanna
1865-01-06
Tåsjö
Rörström
9314
Johansdotter
Brita Johanna
1855-03-24
Fjällsjö
Rudsjö
9315
Johansdotter
Brita Johanna
1865-12-28
Arnäs
Stybbersmark
9316
Johansdotter
Brita Juliana
1860-05-05
Tåsjö
Brattbäcken
9317
Johansdotter
Brita Karolina
1829-07-29
Degerfors
Olofsberg
9318
Johansdotter
Brita Karolina
1849-05-31
Jörn
Kankberg
9319
Johansdotter
Brita Karolina
1850-04-04
Nordmaling
Hummelholm
9320
Johansdotter
Brita Karolina
1820-09-27
Burträsk
Sikfors
9321
Johansdotter
Brita Karolina
1844-11-25
Bjurholm
Bjurbäck
9322
Johansdotter
Brita Karolina
1855-07-28
Burträsk
Villvattnet
9323
Johansdotter
Brita Karolina
1842-05-13
Arnäs
UtanLandsjö
9324
Johansdotter
Brita Karolina
1828-08-03
Degerfors
Åmsele
9325
Johansdotter
Brita Karolina
1845-12-06
Burträsk
Burträsk
9326
Johansdotter
Brita Karolina
1800-01-14
Lycksele
Skarda
9327
Johansdotter
Brita Karolina
1846-11-25
Degerfors
Holmträsk
9328
Johansdotter
Brita Karolina
1836-05-03
Burträsk
Sikforsen
9329
Johansdotter
Brita Katarina
1842-07-08
Fredrika
Svartsjön
9330
Johansdotter
Brita Katarina
1776-03-24
Lycksele
Falträsk
9331
Johansdotter
Brita Katarina
1793-02-02
Arnäs
Överön
9332
Johansdotter
Brita Katarina
1823-02-17
Arnäs
Sunnansjö
9333
Johansdotter
Brita Katarina
1785-04-20
Skellefteå lands
Skråmträsk
9334
Johansdotter
Brita Katarina
1805-09-12
Lövånger
Fjällboda
9335
Johansdotter
Brita Katarina
1785-12-01
Umeå lands
Berg
9336
Johansdotter
Brita Katarina
1797-02-02
Umeå lands
Strand
9337
Johansdotter
Brita Katarina
1798-09-01
Umeå lands
Strand
9338
Johansdotter
Brita Katarina
1844-09-01
Björna
Angsta
9339
Johansdotter
Brita Katarina
1773-04-25
Umeå lands
Västerhiske
9340
Johansdotter
Brita Katarina
1803-03-12
Skellefteå lands
Aspliden
9341
Johansdotter
Brita Katarina
1798-02-22
Grundsunda
Flärke
9342
Johansdotter
Brita Katarina
1793-12-22
Nordmaling
Klöse
9343
Johansdotter
Brita Katarina
1821-05-11
Nordmaling
Gräsmyr
9344
Johansdotter
Brita Katarina
1832-06-20
Själevad
Kasta
9345
Johansdotter
Brita Katarina
1818-11-05
Grundsunda
Nyland
9346
Johansdotter
Brita Katarina
1808-10-24
Nordmaling
Norrbyn
9347
Johansdotter
Brita Katarina
1812-07-20
Bjurholm
Agnäs
9348
Johansdotter
Brita Katarina
1787
Fernebo
Fernebo
9349
Johansdotter
Brita Katarina
1850-03-28
Bjurholm
Holmåker
9350
Johansdotter
Brita Katarina
1816-02-28
Nordmaling
Håknäs
9351
Johansdotter
Brita Katarina
1811-04-05
Gideå
Lemusjö
9352
Johansdotter
Brita Katarina
1787-03-19
Lycksele
Långsele
9353
Johansdotter
Brita Katarina
1866-05-24
Sidensjö
Drömme
9354
Johansdotter
Brita Katarina
1838-11-07
Jörn
Vargträsk
9355
Johansdotter
Brita Katarina
1838
Arvidsjaur? (BD)
9356
Johansdotter
Brita Katarina
1845-03-13
Nätra
Sel
9357
Johansdotter
Brita Katarina
1805-10-18
Skellefteå lands
Skråmträsk
9358
Johansdotter
Brita Katarina
1821-11-10
Umeå lands
Österteg
9359
Johansdotter
Brita Katarina
1851-09-11
Själevad
Norrbacksjö
9360
Johansdotter
Brita Katarina
1836-03-15
Norsjö
Låsmen
9361
Johansdotter
Brita Katarina
1867-06-18
Anundsjö
Österfannbyn
9362
Johansdotter
Brita Katarina
1840-10-15
Själevad
Överhörnäs
9363
Johansdotter
Brita Katarina
1834-12-29
Själevad
Överhörnäs
9364
Johansdotter
Brita Katarina
1862-07-17
Själevad
Domsjö
9365
Johansdotter
Brita Katarina
1787-03-06
Skellefteå lands
Kyrkobordet
9366
Johansdotter
Brita Katarina
1869-04-07
Skorped
Uberg
9367
Johansdotter
Brita Katarina
1808-09-05
Lövånger
Svarttjärn
9368
Johansdotter
Brita Katarina
1790-01
Burträsk
Åbyn
9369
Johansdotter
Brita Katarina
1824-05-03
Degerfors
Granön
9370
Johansdotter
Brita Katarina
1856-05-14
Björna
Björnsjö
9371
Johansdotter
Brita Katarina
1816-10-12
Arnäs
Högbyn
9372
Johansdotter
Brita Katarina
1801-04-14
Lycksele
Grundfors
9373
Johansdotter
Brita Katarina
1807-03-10
Nordmaling
Högland
9374
Johansdotter
Brita Katarina
1824-12-02
Fredrika
Trehörningsjö
9375
Johansdotter
Brita Katarina
1793-02-24
Lycksele
Vinliden
9376
Johansdotter
Brita Katarina
1866-11-11
Sorsele
Högbränna
9377
Johansdotter
Brita Katarina
1817-04-10
Arnäs
Wike
9378
Johansdotter
Brita Katarina
1831-03-21
Nysätra
Röjmyrgärdet
9379
Johansdotter
Brita Katarina
1817-01-18
Arnäs
Sörälvsjö
9380
Johansdotter
Brita Katarina
1808-02-07
Lövånger
Fjälbyn
9381
Johansdotter
Brita Katarina
1814-01-15
Umeå lands
Tålsmark
9382
Johansdotter
Brita Katarina
1825-01-28
Nysätra
Grimsmark
9383
Johansdotter
Brita Katarina
1847-09-08
Vilhelmina
Tjäl
9384
Johansdotter
Brita Katarina
1830-04-25
Anundsjö
Storselet
9385
Johansdotter
Brita Katarina
1828-04-27
Nysätra
Risvattnet
9386
Johansdotter
Brita Katarina
1821-04-21
Degerfors
Ekorrsele
9387
Johansdotter
Brita Katarina
1788-09-23
Umeå lands
Ansmark
9388
Johansdotter
Brita Katarina
1818-04-08
Stensele
Grundfors
9389
Johansdotter
Brita Katarina
1785-07-30
Fjällsjö
Orrnäs
9390
Johansdotter
Brita Katarina
1800-09-21
Bygdeå
Junkboda
9391
Johansdotter
Brita Katarina
1837-05-13
Nordmaling
Hörnsjö
9392
Johansdotter
Brita Katarina
1783-03-16
Umeå lands
Vännäs
9393
Johansdotter
Brita Katarina
1778
Umeå lands
Sävar
9394
Johansdotter
Brita Katarina
1790-03-16
Umeå lands
Röbäck
9395
Johansdotter
Brita Katarina
1822-11-24
Själevad
Mo
9396
Johansdotter
Brita Katarina
1860-07-17
Mo
Östansjö
9397
Johansdotter
Brita Katarina
1831-12-03
Tåsjö
Rörström
9398
Johansdotter
Brita Katarina
1797-11-13
Sidensjö
Hämra
9399
Johansdotter
Brita Katarina
1824-10-03
Arvidsjaur
Fårträsk
9400
Johansdotter
Brita Katarina
1837-06-22
Dorotea
Långsele
9401
Johansdotter
Brita Katarina
1787-02-06
Själevad
Själevad
9402
Johansdotter
Brita Katarina
1823-06-08
Vilhelmina
Norrvik
9403
Johansdotter
Brita Katarina
1807-09-30
Fjällsjö
Rudsjö
9404
Johansdotter
Brita Katarina
1838-03-02
Ålvkarleby
Prästmohn
9405
Johansdotter
Brita Katarina
1789-02-03
Skellefteå lands
Ragvaldsträsk
9406
Johansdotter
Brita Katarina
1845-08-07
Skellefteå lands
Bergliden
9407
Johansdotter
Brita Kristina
1784-01-24
Burträsk
Holmträsk
9408
Johansdotter
Brita Kristina
1800-02-20
Dorotea
Svanaby
9409
Johansdotter
Brita Kristina
1850-03-02
Arnäs
Älvsöden
9410
Johansdotter
Brita Kristina
1862-03-28
Bjurholm
Bjurvik
9411
Johansdotter
Brita Kristina
1790-01-01
??
??
9412
Johansdotter
Brita Kristina
1856-08-05
Bjurholm
Röjarvattnet
9413
Johansdotter
Brita Kristina
1838-02-16
Gideå
Getingsta
9414
Johansdotter
Brita Kristina
1843-02-01
Gideå
Kroksjö
9415
Johansdotter
Brita Kristina
1848-05-04
Björna
Backe
9416
Johansdotter
Brita Kristina
1844-09-12
Vännäs
Mjösjö
9417
Johansdotter
Brita Kristina
1818-03-06
Burträsk
Risåkläppen
9418
Johansdotter
Brita Kristina
1810-11-12
Nora socken
Nora socken
9419
Johansdotter
Brita Kristina
1877-03-25
Sidensjö
Myre
9420
Johansdotter
Brita Kristina
1835-10-18
Norsjö
Jörn
9421
Johansdotter
Brita Kristina
1805
Arjeplog
Arjeplog
9422
Johansdotter
Brita Kristina
1800-01-02
Grundsunda
Lakamark
9423
Johansdotter
Brita Kristina
1823-09-03
Umeå Lands
Sörmjöle
9424
Johansdotter
Brita Kristina
1873-03-15
Grundsunda
Husums sågverk
9425
Johansdotter
Brita Kristina
1838-02-11
Nordmaling
Orrböle
9426
Johansdotter
Brita Kristina
1794-07-05
Grundsunda
Mosjön
9427
Johansdotter
Brita Kristina
1790-06-25
Grundsunda
Finna
9428
Johansdotter
Brita Kristina
1789-09-28
Grundsunda
Husum
9429
Johansdotter
Brita Kristina
1831-05-07
Nordmaling
Örsbäck
9430
Johansdotter
Brita Kristina
1775-01-09
Nordmaling
Gräsmyr
9431
Johansdotter
Brita Kristina
1828-10-15
Grundsunda
Finna
9432
Johansdotter
Brita Kristina
1832-01-17
Nordmaling
Örsbäck
9433
Johansdotter
Brita Kristina
1782-09-11
Burträsk
Risåträsk
9434
Johansdotter
Brita Kristina
1859-03-02
Nordmaling
Mjösjö
9435
Johansdotter
Brita Kristina
1818-08-09
Grundsunda
Nyland
9436
Johansdotter
Brita Kristina
1840-06-24
Gideå
Norrgidsjö
9437
Johansdotter
Brita Kristina
1846-09-30
Gideå
Västergidsjö
9438
Johansdotter
Brita Kristina
1825-04-09
Arnäs
Mosjön
9439
Johansdotter
Brita Kristina
1826-10-04
Nordmaling
Hummelholm
9440
Johansdotter
Brita Kristina
1800-02-24
Grundsunda
Godmersta
9441
Johansdotter
Brita Kristina
1797
Skellefteå lands
Skellefteå lands
9442
Johansdotter
Brita Kristina
1815-04-14
Nätra
Bjällsta
9443
Johansdotter
Brita Kristina
1854-02-11
Sorsele
Brännbacken
9444
Johansdotter
Brita Kristina
1847-08-29
Sidensjö
Nolås
9445
Johansdotter
Brita Kristina
1850-11-06
Sidensjö
Österkäl
9446
Johansdotter
Brita Kristina
1842-01-18
Anundsjö
Norrmesunda
9447
Johansdotter
Brita Kristina
1841-02-04
Anundsjö
Östergensjö
9448
Johansdotter
Brita Kristina
1835-12-19
Själevad
Domsjö
9449
Johansdotter
Brita Kristina
1856-02-26
Anundsjö
Österfannbyn
9450
Johansdotter
Brita Kristina
1868-11-07
Sorsele
Gran
9451
Johansdotter
Brita Kristina
1870-12-13
Sidensjö
Nyland
9452
Johansdotter
Brita Kristina
1822-06-28
Skellefteå lands
Långnästräsk
9453
Johansdotter
Brita Kristina
1819-12-29
Nätra
Fors
9454
Johansdotter
Brita Kristina
1808-12-04
Umeå lands
Sörfors
9455
Johansdotter
Brita Kristina
1841-10-30
Mo
Gottne
9456
Johansdotter
Brita Kristina
1793-09-19
Burträsk
Gammelbyn
9457
Johansdotter
Brita Kristina
1840-08-10
Nätra
Sörgård
9458
Johansdotter
Brita Kristina
1821-09-16
Arnäs
Burön
9459
Johansdotter
Brita Kristina
1798-09-22
Lövånger
Hökmark
9460
Johansdotter
Brita Kristina
1784-04-10
Burträsk
Bygdeträsk
9461
Johansdotter
Brita Kristina
1814-03-30
Själevad
Mo
9462
Johansdotter
Brita Kristina
1787-07-26
Nordmaling
Vallen
9463
Johansdotter
Brita Kristina
1836-03-20
Gideå
Västergidsjö
9464
Johansdotter
Brita Kristina
1843-12-29
Bjurholm
Agnäs
9465
Johansdotter
Brita Kristina
1788-12-08
Burträsk
Storsävarträsk
9466
Johansdotter
Brita Kristina
1829-10-06
Dorotea
Sörfors
9467
Johansdotter
Brita Kristina
1817-08-13
Lövånger
Stavvattenstjälen
9468
Johansdotter
Brita Kristina
1863-07-06
Tärna
Boksjö
9469
Johansdotter
Brita Kristina
1821-11-16
Själevad
Nordanås
9470
Johansdotter
Brita Kristina
1835-02-24
Ramsele
Vallen
9471
Johansdotter
Brita Kristina
1829-11-15
Stensele
Forsmark
9472
Johansdotter
Brita Kristina
1787-02-26
Själevad
Näverkäl
9473
Johansdotter
Brita Kristina
1817-12-13
Degerfors
Djupsund
9474
Johansdotter
Brita Kristina
1788-09-21
Lycksele
Betsele
9475
Johansdotter
Brita Kristina
1805-07-17
Björna
Hemling
9476
Johansdotter
Brita Kristina
1849-10-15
Nysätra
Estersmark
9477
Johansdotter
Brita Kristina
1812-05-31
Skellefteå lands
Istermyrliden
9478
Johansdotter
Brita Kristina
1790-05-14
Umeå lands
Botsmark
9479
Johansdotter
Brita Kristina
1791-01-01
Skellefteå
Innervik
9480
Johansdotter
Brita Kristina
1771-10-21
Umeå lands
Botsmark
9481
Johansdotter
Brita Kristina
1834-01-27
Sävar
Hemmesmark
9482
Johansdotter
Brita Kristina
1813-10-23
Umeå lands
Bullmark
9483
Johansdotter
Brita Kristina
1829-08-29
Björna
Långviken
9484
Johansdotter
Brita Kristina
1789-11-09
Själevad
Gottne
9485
Johansdotter
Brita Kristina
1840-06-23
Nysätra
Pellboda
9486
Johansdotter
Brita Kristina
1804-11-18
Umeå lands
Holmön
9487
Johansdotter
Brita Kristina
1775-02-05
Umeå lands
Klabböle
9488
Johansdotter
Brita Kristina
1843-04-18
Nysätra
Flarklund
9489
Johansdotter
Brita Kristina
1815-12-11
Bygdeå
Överklinten
9490
Johansdotter
Brita Kristina
1849-04-02
Mo
Östansjö
9491
Johansdotter
Brita Kristina
1810-12-15
Nysätra
Nybyn
9492
Johansdotter
Brita Kristina
1784-10-27
Lycksele
Örträsk
9493
Johansdotter
Brita Kristina
1833-03-21
Själevad
Bringen
9494
Johansdotter
Brita Kristina
1859-07-28
Björna
Leding
9495
Johansdotter
Brita Kristina
1827-04-27
Själevad
Grytsjö
9496
Johansdotter
Brita Kristina
1799-03-11
Nysätra
Nybyn
9497
Johansdotter
Brita Kristina
1830-12-09
Själevad
Sörböle
9498
Johansdotter
Brita Kristina
1860-07-10
Själevad
Bringen
9499
Johansdotter
Brita Kristina
1802-01-30
Själevad
Gälven
9500
Johansdotter
Brita Kristina
1811-10-10
Skellefteå lands
Medle
9501
Johansdotter
Brita Kristina
1822-04-27
Skellefteå lands
Sandliden
9502
Johansdotter
Brita Kristina
1791-09-21
Skellefteå lands
Frostkåge
9503
Johansdotter
Brita Kristina
1816-08-01
Sidensjö
Skureå
9504
Johansdotter
Brita Kristina
1811-06-23
Umeå lands
Nybäck
9505
Johansdotter
Brita Kristina
1808-07-31
Arvidsjaur
Leavaten
9506
Johansdotter
Brita Kristina
1883-06-24
Mo
Flärke
9507
Johansdotter
Brita Kristina
1880-07-25
Vilhelmina
Sjöland
9508
Johansdotter
Brita Kristina
1794
Arvidsjaur
Glommersträsk
9509
Johansdotter
Brita Lovisa
1844-03-24
Skellefteå lands
Kusmark
9510
Johansdotter
Brita Lovisa
1818-05-13
Umeå lands
Bjenberg
9511
Johansdotter
Brita Lovisa
1824-01-02
Norsjö
Dragnäs
9512
Johansdotter
Brita Lovisa
1839-10-12
Nysätra
Trehörningen
9513
Johansdotter
Brita Lovisa
1848-05-31
Jörn
Bjurheden
9514
Johansdotter
Brita Lovisa
1834-01-09
Norsjö
Gissträsk
9515
Johansdotter
Brita Lovisa
1841-04-18
Bygdeå
Näs
9516
Johansdotter
Brita Lovisa
1822-12-15
Lycksele
Knaften
9517
Johansdotter
Brita Lovisa
1847-11-19
Burträsk
Ljusvattnet
9518
Johansdotter
Brita Lovisa
1843-08-10
Lövånger
Älgnäset
9519
Johansdotter
Brita Lovisa
1855-04-20
Degerfors
Tväråträsk
9520
Johansdotter
Brita Lovisa
1846-08
Norsjö
Klockträsk
9521
Johansdotter
Brita Lovisa
1799-10-11
Skellefteå lands
Medle
9522
Johansdotter
Brita Magdalena
1828-01-07
Gideå
Hundsjö
9523
Johansdotter
Brita Magdalena
1846-11-06
Gideå
Långviken
9524
Johansdotter
Brita Magdalena
1855-10-11
Gideå
Getingsta
9525
Johansdotter
Brita Magdalena
1847-12-07
Gideå
Grundsjö
9526
Johansdotter
Brita Magdalena
1820-09-07
Degerfors
Storsävarträsk
9527
Johansdotter
Brita Magdalena
1831-07-31
Degerfors
Djupsund
9528
Johansdotter
Brita Magdalena
1807-09-30
Gideå
Norrgidsjö
9529
Johansdotter
Brita Magdalena
1817-02-16
Nätra
Bryngestöm
9530
Johansdotter
Brita Magdalena
1822-04-07
Skellefteå lands
Skellefteå lands
9531
Johansdotter
Brita Magdalena
1832-11-07
Nordmaling
Orrböle
9532
Johansdotter
Brita Magdalena
1843-10-02
Nordmaling
Klöse
9533
Johansdotter
Brita Magdalena
1817-09-14
Lövånger
Fjälbyn
9534
Johansdotter
Brita Magdalena
1785-04-08
Skellefteå lands
Klutmark
9535
Johansdotter
Brita Magdalena
1825-08-08
Degerfors
Umsjöliden
9536
Johansdotter
Brita Magdalena
1842-12-09
Bjurholm
Ström
9537
Johansdotter
Brita Magdalena
1813-10-17
Nätra
Åmynnet
9538
Johansdotter
Brita Magdalena
1807-09-13
Själevad
Svedje
9539
Johansdotter
Brita Magdalena
1835-02-08
Nätra
Bjästa
9540
Johansdotter
Brita Magdalena
1845-06-01
Åsele
Yxsjö
9541
Johansdotter
Brita Magdalena
1796-10-21
Skellefteå lands
Gagsmark
9542
Johansdotter
Brita Magdalena
1822-07-04
Skellefteå lands
Kankberg
9543
Johansdotter
Brita Magdalena
1846-03-19
Skellefteå lands
Hjoggböle
9544
Johansdotter
Brita Margareta
1803-08-01
Nordmaling
Agnäs
9545
Johansdotter
Brita Margareta
1790-11-01
Lycksele
Lomfors
9546
Johansdotter
Brita Margareta
1817-12-06
Umeå lands
Vänfors
9547
Johansdotter
Brita Margareta
1859-03-06
Gideå
Karlsviken
9548
Johansdotter
Brita Margareta
1842-01-17
Gideå
Djuptjärn
9549
Johansdotter
Brita Margareta
1808-10-04
Umeå lands
Tålsmark
9550
Johansdotter
Brita Margareta
1823-08-18
Arnäs
Ström
9551
Johansdotter
Brita Margareta
1771-07-20
Umeå lands
Kassjö
9552
Johansdotter
Brita Margareta
1814-01-12
Arnäs
Sörälvsjö
9553
Johansdotter
Brita Margareta
1803-09-22
Umeå lands
Holmön
9554
Johansdotter
Brita Margareta
1833-04-03
Skellefteå lands
Östanbäck
9555
Johansdotter
Brita Margareta
1841-02-11
Nordmaling
Torrböle
9556
Johansdotter
Brita Margareta
1830-11-28
Nordmaling
Ängersjö
9557
Johansdotter
Brita Margareta
1837-09-12
Nordmaling
Gräsmyr
9558
Johansdotter
Brita Margareta
1783-06-09
Nordmaling
Bredvik
9559
Johansdotter
Brita Margareta
1779-09-24
Umeå lands
Kassjö
9560
Johansdotter
Brita Margareta
1790-11-30
Degerfors
Degerfors by
9561
Johansdotter
Brita Margareta
1832-06-23
Gideå
Svedje
9562
Johansdotter
Brita Margareta
1798-04-06
Nysätra
Risvattnet
9563
Johansdotter
Brita Margareta
1823-08-20
Vilhelmina
Rönnäs
9564
Johansdotter
Brita Margareta
1895-05-04
Skorped
Sjöland
9565
Johansdotter
Brita Margareta
1813-04-30
Lövånger
Bissjön
9566
Johansdotter
Brita Margareta
1832-12-17
Skellefteå lands
Bjurvattnet
9567
Johansdotter
Brita Margareta
1831-01-14
Skellefteå lands
Innervik
9568
Johansdotter
Brita Margareta
1841-06-12
Dorotea
Avaträsk
9569
Johansdotter
Brita Margareta
1823-09-20
Lövånger
Nolbyn
9570
Johansdotter
Brita Margareta
1810-04-08
Skellefteå lands
Kusmark
9571
Johansdotter
Brita Margareta
1826-03-20
Skellefteå lands
Falmark
9572
Johansdotter
Brita Margareta
1813-07-11
Bygdeå
Gravfors
9573
Johansdotter
Brita Margareta
1795-11-19
Degerfors
Degerfors
9574
Johansdotter
Brita Margareta
1817-10-01
Arnäs
Torsböle
9575
Johansdotter
Brita Margareta
1813-05-27
Arnäs
Stybbersmark
9576
Johansdotter
Brita Margareta
1823-04-28
Bjurholm
Agnäs
9577
Johansdotter
Brita Margareta
1809-09-15
Lövånger
Vebomark
9578
Johansdotter
Brita Margareta
1827-05-09
Sorsele
Örnäs
9579
Johansdotter
Brita Margareta
1781-01-19
Lövånger
Bodan
9580
Johansdotter
Brita Margareta
1878-12-19
Sidensjö
Överå
9581
Johansdotter
Brita Margareta
1785-06-17
Bygdeå
Bobacken
9582
Johansdotter
Brita Margareta
1825-09-08
Umeå lands
Tavelsjö
9583
Johansdotter
Brita Margareta
1825-09-16
Umeå lands
Bjenberg
9584
Johansdotter
Brita Margareta
1785-01-23
Lövånger
Hökmark
9585
Johansdotter
Brita Margareta
1785-05-17
Lövånger
Bissjön
9586
Johansdotter
Brita Margareta
1800-10-03
Umeå lands
Holmön
9587
Johansdotter
Brita Margareta
1776
Umeå lands
Västerteg
9588
Johansdotter
Brita Margareta
1775-10-01
Umeå lands
Grisbacka
9589
Johansdotter
Brita Margareta
1841-07-29
Sävar
Hemmesmark
9590
Johansdotter
Brita Margareta
1829-03-20
Degerfors
Skivsjön
9591
Johansdotter
Brita Margareta
1792-04-30
Lycksele
Nyby
9592
Johansdotter
Brita Margareta
1867-12-27
Dorotea
Bellvik
9593
Johansdotter
Brita Margareta
1774-02-01
Fjällsjö
Rudsjö
9594
Johansdotter
Brita Margareta
1822-12-06
Arnäs
Hornön
9595
Johansdotter
Brita Margareta
1807-01-28
Skellefteå lands
Bureå
9596
Johansdotter
Brita Margareta
1817-11-12
Skellefteå lands
Åbyn
9597
Johansdotter
Brita Margareta
1841-10-16
Åsele
Lomsjö
9598
Johansdotter
Brita Margareta
1876-06-24
Sidensjö
Nyland
9599
Johansdotter
Brita Maria
1863-02-13
Björna
Studsviken
9600
Johansdotter
Brita Maria
1788-06-22
Lycksele
Knaften
9601
Johansdotter
Brita Maria
1798-06-04
Umeå lands
Botsmark
9602
Johansdotter
Brita Maria
1828-09-17
Gideå
Grundsjö
9603
Johansdotter
Brita Maria
1830-09-09
Gideå
Bodum
9604
Johansdotter
Brita Maria
1855-02-28
Skellefteå lands
Karsträsk
9605
Johansdotter
Brita Maria
1886-09-10
Anundsjö
Risbäck
9606
Johansdotter
Brita Maria
1829-04-10
Mo
Skortsjö
9607
Johansdotter
Brita Maria
1878-04-21
Bodum
Sund
9608
Johansdotter
Brita Maria
1813-09-04
Degerfors
Storsävarträsk
9609
Johansdotter
Brita Maria
1817-01-22
Lövånger
Uttersjön
9610
Johansdotter
Brita Maria
1830-03-10
Själevad
Sörvästansjö
9611
Johansdotter
Brita Maria
1847-01-19
Mo
Mo Bruk
9612
Johansdotter
Brita Maria
1856-12-06
Nätra
Bergom
9613
Johansdotter
Brita Maria
1822-06-09
Degerfors
Mesele
9614
Johansdotter
Brita Maria
1831-07-30
Själevad
Norrvästansjö
9615
Johansdotter
Brita Maria
1838-12-18
Dorotea
Häggås
9616
Johansdotter
Brita Maria
1811-06-17
Dorotea
Bellvik
9617
Johansdotter
Brita Maria
1860-03-18
Björna
Uttersjö
9618
Johansdotter
Brita Maria
1856-12-06
Nätra
Bergom
9619
Johansdotter
Brita Maria
1824-07-26
Själevad
Gottne
9620
Johansdotter
Brita Matilda
1840-12-13
Skellefteå lands
Burvik
9621
Johansdotter
Brita Olivia
1871-01-03
Stöde
Stöde
9622
Johansdotter
Brita Sara
1852-07-17
Anundsjö
Sörflärke
9623
Johansdotter
Brita Sara
1865-08-12
Anundsjö
Åbosjön
9624
Johansdotter
Brita Sofia
1820-08-14
Gideå
Jakobsskatan
9625
Johansdotter
Brita Sofia
1801-12-17
Burträsk
Ljusvattnet
9626
Johansdotter
Brita Sofia
1786-08-06
Lycksele
Ekorrsele
9627
Johansdotter
Brita Sofia
1838-08-19
Nordmaling
Bredvik
9628
Johansdotter
Brita Sofia
1823-07-11
Nordmaling
Toböle
9629
Johansdotter
Brita Sofia
1855-07-20
Grundsunda
Kasamark
9630
Johansdotter
Brita Sofia
1811-03-22
Burträsk
Åbyn
9631
Johansdotter
Brita Sofia
1836-09-26
Degerfors
Holmträsk
9632
Johansdotter
Brita Sofia
1843-12-23
Degerfors
Ekorrsele
9633
Johansdotter
Brita Sofia
1836-10-07
Stensele
Luspholm
9634
Johansdotter
Brita Sofia
1845-12-15
Degerfors
Ekorrsele
9635
Johansdotter
Brita Sofia
1841-09-21
Burträsk
Bodbyn
9636
Johansdotter
Brita Susanna
1822-01-05
Umeå lands
Jämtböle
9637
Johansdotter
Brita Ulrika
1819-12-26
Degerfors
Degerfors
9638
Johansdotter
Brita Ulrika
1826-04-20
Bjurholm
Bjurholm
9639
Johansdotter
Brita Ulrika
1831-08-13
Degerfors
Degerfors
9640
Johansdotter
Brita Ulrika
1812-09-04
Lövånger
Vebomark
9641
Johansdotter
Brita Vilhelmina
1873-01-31
Junsele
9642
Johansdotter
Britt Elisabet
1862-09-08
Vilhelmina
Lugnet
9643
Johansdotter
Cecilia
1775-05-17
Umeå lands
Holmön
9644
Johansdotter
Cecilia
1790-07-27
Lycksele
Umbyn
9645
Johansdotter
Charlotta
1794-02-24
Arnäs
Högland
9646
Johansdotter
Charlotta
1832-04-03
Skellefteå lands
Medle
9647
Johansdotter
Charlotta
1859-01-06
Burträsk
Åbyn
9648
Johansdotter
Charlotta
1815-01-30
Nordmaling
Hörnsjö
9649
Johansdotter
Charlotta
1868-05-08
Vännäs
Vänfors
9650
Johansdotter
Charlotta
1866-08-04
Vännäs
Brån
9651
Johansdotter
Charlotta
1868-12-19
Umeå lands
Svallet
9652
Johansdotter
Charlotta
1846-11-30
Bjurholm
Vitvattnet
9653
Johansdotter
Charlotta
1826-07-17
Bygdeå
Sjulsmark
9654
Johansdotter
Charlotta
1831-08-21
Bygdeå
Sjulsmark
9655
Johansdotter
Charlotta
1789-12-02
Umeå lands
Vännäs
9656
Johansdotter
Charlotta
1838-04-13
Umeå lands
Rödågård
9657
Johansdotter
Charlotta
1788-05-16
Umeå lands
Stöcksjö
9658
Johansdotter
Charlotta
1776-05-10
Umeå lands
Stöcksjö
9659
Johansdotter
Charlotta
1811-12-26
Umeå lands
Vännfors
9660
Johansdotter
Charlotta
1778-10-24
Umeå lands
Västerhiske
9661
Johansdotter
Charlotta
1870-08-19
Sävar
Östanbäck
9662
Johansdotter
Charlotta
1849-02-08
Umeå lands
Degernäs
9663
Johansdotter
Charlotta Albertina
1796-05-10
Lycksele
Rusele
9664
Johansdotter
Charlotta Albertina
1876-07-11
Lycksele
Öreboda
9665
Johansdotter
Charlotta Amalia
1869-08-31
Umeå lands
Grubbe
9666
Johansdotter
Charlotta Elisabet
1864-11-13
Umeå lands
Umeå lands
9667
Johansdotter
Charlotta Elonora
1864-07-03
Burträsk
Mårtensbodan
9668
Johansdotter
Charlotta Fredrika
1853-10-11
Örträsk
Skurträsk
9669
Johansdotter
Charlotta Johanna
1832-07-25
Degerfors
Högås
9670
Johansdotter
Charlotta Johanna
1854-07-04
Degerfors
Kryckeltjärn
9671
Johansdotter
Charlotta Karolina
1834-05-31
Vännäs
Vännfors
9672
Johansdotter
Charlotta Kristina
1863-08-30
Jörn
Degervattnet
9673
Johansdotter
Charlotta Lovisa
1814-03-23
Degerfors
Tväråträsk
9674
Johansdotter
Charlotta Lovisa
1812-05-06
Degerfors
Degerfors
9675
Johansdotter
Charlotta Lovisa
1861-05-19
Umeå lands
Vesterteg
9676
Johansdotter
Charlotta Lovisa
1852-01-08
Vännäs
Johannisdal
9677
Johansdotter
Charlotta Lovisa
1825-05-25
Degerfors
Lillsandsjö
9678
Johansdotter
Charlotta Lovisa
1823-06-06
Umeå lands
Västerteg
9679
Johansdotter
Charlotta Lovisa
1871-10-11
Degerfors
Sundfors
9680
Johansdotter
Charlotta Lovisa
1872-09-30
Degerfors
Östersjö
9681
Johansdotter
Charlotta Lovisa
1821-02-13
Umeå lands
Tavelsjö
9682
Johansdotter
Charlotta Lovisa
1817-08-08
Umeå lands
Bussjö
9683
Johansdotter
Charlotta Lovisa
1859-09-10
Umeå lands
Djupbäcken
9684
Johansdotter
Charlotta Lovisa
1821-01-28
Umeå lands
Västerteg
9685
Johansdotter
Charlotta Margareta
1852-04-24
Lycksele
Vindelgransele
9686
Johansdotter
Charlotta Matilda
1848-03-14
Burträsk
Bodbyn
9687
Johansdotter
Charlotta Matilda
1877-06-20
Umeå lands
Strand
9688
Johansdotter
Charlotta Matilda
1857-10-12
Sävar
Bullbäck
9689
Johansdotter
Charlotta Matilda
1858-12-24
Umeå lands
Västteg
9690
Johansdotter
Charlotta Sofia
1775-02-13
Umeå lands
Bjensjö
9691
Johansdotter
Charlotta Sofia
1801-02-01
Umeå lands
Vännäs
9692
Johansdotter
Charlotta Sofia
1778-01-29
Umeå lands
Skravelsjö
9693
Johansdotter
Charlotta Sofia
1838-02-28
Vännäs
Hällfors
9694
Johansdotter
Charlotta Sofia
1877-11-26
Umeå lands
Holmnäs
9695
Johansdotter
Charlotta Sofia
1849-05-29
Umeå lands
Västerhiske
9696
Johansdotter
Charlotta Sofia
1848-07-08
Umeå lands
Bussjön
9697
Johansdotter
Charlotta Sofia
1874-04-11
Umeå lands
Överboda
9698
Johansdotter
Charlotta Sofia
1873-05-01
Umeå lands
Berg
9699
Johansdotter
Charlotta Sofia
1859-05-15
Lycksele
Ekorrsjö
9700
Johansdotter
Charlotta Sofia
1848-10-15
Umeå lands
Ytterhiske
9701
Johansdotter
Charlotta Sofia
1856-04-22
Vännäs
Kallhögen
9702
Johansdotter
Charlotta Sofia
1837-12-31
Degerfors
Ekorrsele
9703
Johansdotter
Charlotta Sofia
1822-01-07
Umeå lands
Överboda
9704
Johansdotter
Charlotta Sofia
1798-09-23
Umeå lands
Röbäck
9705
Johansdotter
Charlotta Sofia
1854-05-14
Umeå lands
Häggnäs
9706
Johansdotter
Charlotta Sofia
1814-07-07
Umeå lands
Grisbacka
9707
Johansdotter
Charlotta Sofia
1848-04-05
Umeå lands
Hössjö
9708
Johansdotter
Charlotta Sofia
1815-07-28
Umeå lands
Grisbacka
9709
Johansdotter
Charlotta Sofia
1854-07-19
Umeå lands
Stöcksjön
9710
Johansdotter
Charlotta Sofia
1834-12-25
Bygdeå
Rickleå
9711
Johansdotter
Charlotta Ulrika
1832-04-31
Sävar
Tålsmark
9712
Johansdotter
Charlotta Ulrika
1849-05-25
Degerfors
Brännforssund
9713
Johansdotter
Dagmar Barbara
1902-06-09
Bjurholm
Balsjö
9714
Johansdotter
Dagmar Bernhardina Elisabet
1895-06-25
Dorotea
Lajksjö
9715
Johansdotter
Dagmar Kristina
1898-02-08
Lycksele
Vägsele
9716
Johansdotter
Dordea
1777-01-05
Lövånger
Daglösen
9717
Johansdotter
Dordea
1810-11-01
Umeå lands
Berg
9718
Johansdotter
Dordea
1786-09-28
Grundsunda
Bodum
9719
Johansdotter
Dordea
1785-01-15
Lövånger
Gammelbyn
9720
Johansdotter
Dordea
1812-10-08
Helgum
Helgum
9721
Johansdotter
Dordea Fredrika
1809-09-18
Lycksele
Långsele
9722
Johansdotter
Dordea Vilhelmina
1814-03-14
Lycksele
Gäddträsk
9723
Johansdotter
Doris Kristina
1904-01-01
Gideå
Hattsjö
9724
Johansdotter
Dorotea
1802
Norge?
Norge?
9725
Johansdotter
Dorotea Gustava
1838-10-16
Nordmaling
Järnäs
9726
Johansdotter
Dorotea Karolina
1828-09-14
Nysätra
Röjmyrgärdet
9727
Johansdotter
Dorotea Magdalena
1837-07-22
Nordmaling
Torrböle
9728
Johansdotter
Dorotea Magdalena
1831-03-18
Nordmaling
Toböle
9729
Johansdotter
Dorotea Magdalena
1850-02-06
Nordmaling
Öre
9730
Johansdotter
Dorotea Magdalena
1840-06-16
Nordmaling
Örsbäck
9731
Johansdotter
Dorotea Magdalena
1804-01-15
Nordmaling
Hörnsjö
9732
Johansdotter
Dorotea Magdalena
1830-01-24
Bjurholm
Lillarmsjö
9733
Johansdotter
Ebba Johanna
1908-04-04
Åsele
Varpsjö
9734
Johansdotter
Ebba Josefina
1898-02-10
Lycksele
Zäther
9735
Johansdotter
Ebba Karolina
1826-11-25
Umeå lands
Haddingen
9736
Johansdotter
Ebva Karolina
1879-09-23
Sorsele
Lillselbränna
9737
Johansdotter
Edit Anna Lovisa
1886-10-18
Piteå lands
Sikfors
9738
Johansdotter
Edit Johanna
1880-05-22
Tärna
Björkfors
9739
Johansdotter
Edla
1794-12-04
Lycksele
Husbonliden
9740
Johansdotter
Edla Augusta
1878-12-18
Nordmaling
Skeppsvarvet
9741
Johansdotter
Edla Augusta
1887-01-20
Junsele
Wallen
9742
Johansdotter
Edla Augusta
1886-10-06
Stensele
Stentorp
9743
Johansdotter
Edla Johanna
1890-04-21
Malå
Lainejaur
9744
Johansdotter
Edla Josefina
1870-09-02
Umeå stads
Umeå stad
9745
Johansdotter
Edla Karolina
1868-10-16
Grundsunda
Kasa
9746
Johansdotter
Edla Karolina
1884-01-15
Nysätra
Brände
9747
Johansdotter
Edla Karolina
1882-12-05
Nysätra
Brände
9748
Johansdotter
Edla Karolina
1890-04-16
Stensele
Luspen
9749
Johansdotter
Edla Margareta
1879-03-04
Fredrika
Klippen
9750
Johansdotter
Edla Maria
1876-07-16
Umeå lands
Nyåker
9751
Johansdotter
Edla Matilda
1861-03-04
Sävar
Tväråmark
9752
Johansdotter
Edla Susanna
1822-06-08
Nätra
Bryngestöm
9753
Johansdotter
Edla Viktoria
1903-11-18
Malå
Näsudden
9754
Johansdotter
Eina Alvi Anette
1938-12-13
Björksele (AC)
Svartliden
9755
Johansdotter
Elen Augusta
1884-12-13
Stensele
Nordanås
9756
Johansdotter
Elenora
1848-07-12
Vännäs
Vännäs
9757
Johansdotter
Eleonora Karolina
1840-09-27
Fredrika
Lögda
9758
Johansdotter
Eliana
1852-04-28
Lövånger
Svarttjärn
9759
Johansdotter
Elin
1890 cirka
Arnäs
Arnäs
9760
Johansdotter
Elin
1894-03-18
Lycksele
Lomfors
9761
Johansdotter
Elin Adelina
1873-05-30
Lycksele
Norrbäck
9762
Johansdotter
Elin Agata
1896-04-01
Lycksele
Lomfors
9763
Johansdotter
Elin Alexina
1886-08-07
Lycksele
Vormheden
9764
Johansdotter
Elin Augusta
1887-12-18
Degerfors
Kryckeltjärn
9765
Johansdotter
Elin Augusta
1881-05-13
Nordmaling
Rundvik
9766
Johansdotter
Elin Edelia
1893-08-13
Bjurholm
Balsjö
9767
Johansdotter
Elin Elisabet
1878-03-25
Nordmaling
Djupsjö
9768
Johansdotter
Elin Gustava Evelina
1887-12-22
Vilhelmina
Mårtensliden
9769
Johansdotter
Elin Johanna
1870-12-24
Nordmaling
Torrböle
9770
Johansdotter
Elin Johanna
1883-06-28
Lycksele
Husbondliden
9771
Johansdotter
Elin Johanna
1885-02-15
Sorsele
Lomfors Nedre
9772
Johansdotter
Elin Josefina
1884-01-30
Malå
Keppejaur
9773
Johansdotter
Elin Katarina
1882-02-10
Nordmaling
Långed
9774
Johansdotter
Elin Katarina
1893-09-17
Själevad
Nordanås
9775
Johansdotter
Elin Kristina
1879-12-27
Nordmaling
Olofsfors
9776
Johansdotter
Elin Kristina
1878-04-22
Nordmaling
Djupsjö
9777
Johansdotter
Elin Matilda
1876-05-11
Nordmaling
Aspeå
9778
Johansdotter
Elin Regina
1890-10-12
Arnäs
Arnäs
9779
Johansdotter
Elin Sofia
1886-01-25
Bygdeå
Kvarnrödingen
9780
Johansdotter
Elin Sofia
1878-05-24
Sävar
Forsliden
9781
Johansdotter
Elin Sofia Eufrosyna
1893-04-17
Sorsele
Juktån
9782
Johansdotter
Elin Viktoria
1889-10-20
Lycksele
Björkberg
9783
Johansdotter
Elin Vilhelmina
1891-05-26
Lycksele
Öravan
9784
Johansdotter
Elina
1887-08-03
Nordmaling
Hörnsjö
9785
Johansdotter
Elina
1876-12-28
Umeå lands
Sjömellantjälen
9786
Johansdotter
Elina Albertina
1880-07-25
Umeå lands
Umeå lands
9787
Johansdotter
Elina Charlotta
1885-10-25
Degerfors
Bäck
9788
Johansdotter
Elina Gustava
1875-11-15
Norsjö
Hemmingen
9789
Johansdotter
Elina Ingeborg
1900-01-06
Stensele
Skarvsjö
9790
Johansdotter
Elina Johanna
1877-10-22
Degerfors
Medsele
9791
Johansdotter
Elina Johanna
1872-05-31
Lycksele
Åliden
9792
Johansdotter
Elina Johanna
1890-05-11
Lycksele
Falträsk
9793
Johansdotter
Elina Matilda
1880-04-28
Lycksele
Betsele
9794
Johansdotter
Elina Viktoria
1896-10-10
Lycksele
Nyland
9795
Johansdotter
Elisa Heretta
1897-04-30
Själevad
Norrvåge
9796
Johansdotter
Elisa Johanna
1890-06-21
Vilhelmina
Tjäl
9797
Johansdotter
Elisa Johanna
1884-12-03
Stensele
Gardsjönäs
9798
Johansdotter
Elisa Karolina
1886-05-14
Skellefteå lands
Skellefteå lands
9799
Johansdotter
Elisabet
1776-12-22
Lövånger
Hökmark
9800
Johansdotter
Elisabet
1773-04-18
Själevad
Leding
9801
Johansdotter
Elisabet
1783-05-03
Arnäs
Västerlandsjö
9802
Johansdotter
Elisabet
1781-02-01
Umeå lands
Haddingen
9803
Johansdotter
Elisabet
1779-03-11
Arnäs
Smedsbyn
9804
Johansdotter
Elisabet
1803-05-03
Arnäs
Arnäs
9805
Johansdotter
Elisabet
1771-10-28
Bygdeå
Åkullsjön
9806
Johansdotter
Elisabet
1802-06-06
Arnäs
Ström
9807
Johansdotter
Elisabet
1771-10-25
Arnäs
Övervike 4
9808
Johansdotter
Elisabet
1800-02-22
Arnäs
Getingstabodum
9809
Johansdotter
Elisabet
1793-01-06
Arnäs
Stranne
9810
Johansdotter
Elisabet
1783-08-01
Arnäs
Rullböle
9811
Johansdotter
Elisabet
1796-08-02
Arnäs
Högbyn
9812
Johansdotter
Elisabet
1789-07-22
Arnäs
Norrälvsjö
9813
Johansdotter
Elisabet
1866-12-23
Skorped
Mosjö
9814
Johansdotter
Elisabet
1857-03-05
Skellefteå lands
Kroknäs
9815
Johansdotter
Elisabet
1794-10-11
Nordmaling
Bredvik
9816
Johansdotter
Elisabet
1814-07-20
Grundsunda
Fanby
9817
Johansdotter
Elisabet
1795-03-13
Arnäs
Nordsjö
9818
Johansdotter
Elisabet
1780-01-30
Arnäs
Tävra
9819
Johansdotter
Elisabet
1794-09-28
Arnäs
Flygsjö
9820
Johansdotter
Elisabet
1795-06-13
Grundsunda
Ultrå
9821
Johansdotter
Elisabet
1795-08-23
Grundsunda
Lakamark
9822
Johansdotter
Elisabet
1888-10-26
Lakaryd
Lakaryd
9823
Johansdotter
Elisabet
1793-01-03
Grundsunda
Ultrå
9824
Johansdotter
Elisabet
1789-05
Grundsunda
Lakamark
9825
Johansdotter
Elisabet
1798-11-10
Arnäs
Getingstabodum
9826
Johansdotter
Elisabet
1836-01-04
Nordingrå
Körning 3:3
9827
Johansdotter
Elisabet
1781
Vibyggerå
Käl
9828
Johansdotter
Elisabet
1794-01-29
Grundsunda
Husum
9829
Johansdotter
Elisabet
1840-02-11
Nora
Berg
9830
Johansdotter
Elisabet
1771-09-20
Skellefteå lands
Storkåge
9831
Johansdotter
Elisabet
1853-01-18
Nätra
Sjögom
9832
Johansdotter
Elisabet
1792-12-13
Sidensjö
Ås
9833
Johansdotter
Elisabet
1851-03-28
Sorsele
Jukta
9834
Johansdotter
Elisabet
1853-10-18
Sorsele
Fjällnäs
9835
Johansdotter
Elisabet
1851-11-08
Sorsele
Grannäs
9836
Johansdotter
Elisabet
1777-12-26
Skellefteå lands
Långträsk
9837
Johansdotter
Elisabet
1892-05-17
Mo
Hållen
9838
Johansdotter
Elisabet
1891-02-28
Mo
Hållen
9839
Johansdotter
Elisabet
1801
Nätra
Nätra
9840
Johansdotter
Elisabet
1835-01-09
Vilhelmina
Vardofjäll
9841
Johansdotter
Elisabet
1797-04-13
Tåsjö
Nybäck
9842
Johansdotter
Elisabet
1771-10-28
Bygdeå
Åkullsjön
9843
Johansdotter
Elisabet
1800-04-06
Lövånger
Djäknesjön
9844
Johansdotter
Elisabet
1775-05-24
Skellefteå lands
Degerbyn
9845
Johansdotter
Elisabet
1840-11-22
Arvidsjaur
Arvidsjaur
9846
Johansdotter
Elisabet
1796-03-18
??
??
9847
Johansdotter
Elisabet
1780-07-08
Arvidsjaur
Sandträsk
9848
Johansdotter
Elisabet
1771
Skellefteå lands
Skellefteå lands
9849
Johansdotter
Elisabet
1798
Själevad
Nyliden
9850
Johansdotter
Elisabet
1774
Nordingrå
Mädan
9851
Johansdotter
Elisabet
1816-06-13
Burträsk
Innansjön
9852
Johansdotter
Elisabet
1792-02-13
Burträsk
Kvarnbyn
9853
Johansdotter
Elisabet
1786-07-01
Arnäs
Västerlandsjö
9854
Johansdotter
Elisabet
1776-08-02
Arnäs
Norrgidsjö
9855
Johansdotter
Elisabet
1804-09-18
Björna
Studsviken
9856
Johansdotter
Elisabet
1773-05-31
Arnäs
Hjälta
9857
Johansdotter
Elisabet
1779-02-01
Arnäs
Västerlandsjö
9858
Johansdotter
Elisabet
1782-03-11
Lövånger
Lövånger
9859
Johansdotter
Elisabet
1794-02-18
Sidensjö
Skureå
9860
Johansdotter
Elisabet
1773-05-01
Gudmundrå
Jättersta
9861
Johansdotter
Elisabet
1793-10-11
Själevad
Själevad
9862
Johansdotter
Elisabet
1800-08-13
Skorped
Holm
9863
Johansdotter
Elisabet
1789-12-11
Själevad
Bringen
9864
Johansdotter
Elisabet
1839-05-03
Mo
Hållen
9865
Johansdotter
Elisabet
1789-08-16
Själevad
Flärke
9866
Johansdotter
Elisabet
1772
Junsele
Krånge
9867
Johansdotter
Elisabet
1792-09-30
Umeå lands
Sävar
9868
Johansdotter
Elisabet
1786-09-08
Själevad
Björna
9869
Johansdotter
Elisabet
1777-05-10
Umeå lands
Västerhiske
9870
Johansdotter
Elisabet
1787-06-12
Själevad
Västeralnäs
9871
Johansdotter
Elisabet
1794-09-16
Själevad
Västerås
9872
Johansdotter
Elisabet
1777-11-02
Lycksele
Falträsk
9873
Johansdotter
Elisabet
1798-01-13
Själevad
Gottne
9874
Johansdotter
Elisabet
1817
Skellefteå lands
Östanbäck
9875
Johansdotter
Elisabet
1776-02-19
Fjällsjö
Rudsjö
9876
Johansdotter
Elisabet
1821-04-09
Dorotea
Lavsjö
9877
Johansdotter
Elisabet
1804-12-07
Dorotea
Mårdsjö
9878
Johansdotter
Elisabet
1794-02-06
Lycksele
Ran
9879
Johansdotter
Elisabet
1785-08-31
Skorped
Lövsjön
9880
Johansdotter
Elisabet
1776-12-25
Arnäs
Smedsbyn
9881
Johansdotter
Elisabet
1791-09-19
Själevad
Översjäla
9882
Johansdotter
Elisabet
1778-03-06
Lövånger
Hökmark
9883
Johansdotter
Elisabet
1797-12-03
Lycksele
Vapsten
9884
Johansdotter
Elisabet
1803-01-09
Lycksele
Långvattnet
9885
Johansdotter
Elisabet
1842-06-05
Själevad
Överhörnäs
9886
Johansdotter
Elisabet
1839-01-18
Själevad
Överbilla
9887
Johansdotter
Elisabet
1884-03-18
Vilhelmina
Vilhelmina
9888
Johansdotter
Elisabet
1835-03-05
Ramsele
Ramsele
9889
Johansdotter
Elisabet
1783-06-12
Lövånger
Hökmark
9890
Johansdotter
Elisabet
1845-02-06
Mo
Östansjö
9891
Johansdotter
Elisabet
1790 cirka
??
??
9892
Johansdotter
Elisabet
1779-09-20
Skellefteå lands
Ytterursviken
9893
Johansdotter
Elisabet
1889-11-18
Stensele
Lubbträsk
9894
Johansdotter
Elisabet
1814-02-10
Lövånger
Vebomark
9895
Johansdotter
Elisabet
1820-08-10
Ström
Altavattnet
9896
Johansdotter
Elisabet Katarina
1820-11-24
Lycksele
Vormsele
9897
Johansdotter
Elisabet Albertina
1858-06-27
Lövånger
Hötjärn
9898
Johansdotter
Elisabet Andrietta
1859-06-26
Ramsele
Krånge
9899
Johansdotter
Elisabet Augusta
1891-11-19
Stensele
Grundfors
9900
Johansdotter
Elisabet Brita
1840-08-15
Fredrika
Bredträsk
9901
Johansdotter
Elisabet Brita
1786-11-21
Skellefteå lands
Bergsbyn
9902
Johansdotter
Elisabet Brita
1843-09-08
Sorsele
Gran
9903
Johansdotter
Elisabet Charlotta
1831-05-03
Lycksele
Umgransele
9904
Johansdotter
Elisabet Erika
1845-01-26
Arnäs
Västerbursjö
9905
Johansdotter
Elisabet Erika
1866-06-09
Tåsjö
Norråker
9906
Johansdotter
Elisabet Erika
1831-09-20
Dorotea
Granliden
9907
Johansdotter
Elisabet Eugenia
1864-11-28
Tärna
Klippen
9908
Johansdotter
Elisabet Evelina
1874-08-22
Arnäs
VästerLandsjö
9909
Johansdotter
Elisabet Fredrika
1847-05-11
Mustasaari
Voitby
9910
Johansdotter
Elisabet Fredrika
1842-11-27
Nysätra
Röjmyrgärdet
9911
Johansdotter
Elisabet Fredrika
1823-03-16
Burträsk
Bodbyn
9912
Johansdotter
Elisabet Fredrika
1835-09-15
Lycksele
Knaften
9913
Johansdotter
Elisabet Gustava
1833-04-18
Grundsunda
Ava
9914
Johansdotter
Elisabet Gustava
1822-03-03
Grundsunda
Ava
9915
Johansdotter
Elisabet Gustava
1866-06-30
Dorotea
Mårdsjö
9916
Johansdotter
Elisabet Helena
1816-01-20
Skellefteå lands
Åbyn
9917
Johansdotter
Elisabet Helena
1806-06-18
Burträsk
Forsnäs
9918
Johansdotter
Elisabet Helena
1795
Skellefeå lands
Åbyn
9919
Johansdotter
Elisabet Johanna
1852-10-04
Gideå
Getingsta
9920
Johansdotter
Elisabet Johanna
1851-08-30
Gideå
Sunnansjö
9921
Johansdotter
Elisabet Johanna
1830-07-21
Tuna
Tuna
9922
Johansdotter
Elisabet Johanna
1825-05-10
Grundsunda
Könsa
9923
Johansdotter
Elisabet Johanna
1858-10-14
Grundsunda
Västanä
9924
Johansdotter
Elisabet Johanna
1849-03-12
Lövånger
Blacke
9925
Johansdotter
Elisabet Johanna
1870-10-23
Vilhelmina
Tjäl
9926
Johansdotter
Elisabet Johanna
1876-06-23
Vilhelmina
Bäckstrand
9927
Johansdotter
Elisabet Johanna
1838-09-21
Lycksele
Norrbäck
9928
Johansdotter
Elisabet Johanna
1856-10-26
Bygdeå
Överklinten
9929
Johansdotter
Elisabet Johanna
1835-06-30
Fredrika
Strömåker
9930
Johansdotter
Elisabet Johanna
1833-10-29
Nysätra
Pellboda
9931
Johansdotter
Elisabet Johanna
1815-04-18
Lövånger
Stavvattenstjälen
9932
Johansdotter
Elisabet Johanna
1865-07-29
Fredrika
Tallsjö
9933
Johansdotter
Elisabet Johanna
1823-08-06
Åsele
Torvsjö
9934
Johansdotter
Elisabet Johanna
1819-09-04
Dorotea
Lavsjö
9935
Johansdotter
Elisabet Johanna
1869-08-24
Bygdeå
Överklinten
9936
Johansdotter
Elisabet Johanna
1866-05-14
Arnäs
Stenberg
9937
Johansdotter
Elisabet Juliana
1840-12-05
Lövånger
Vallen
9938
Johansdotter
Elisabet Karolina
1840-05-20
Gideå
Västergidsjö
9939
Johansdotter
Elisabet Karolina
1837-12-05
Arnäs
Brunnsnyland
9940
Johansdotter
Elisabet Karolina
1859-12-03
Gideå
Karlsviken
9941
Johansdotter
Elisabet Karolina
1852-06-22
Grundsunda
Kasa
9942
Johansdotter
Elisabet Karolina
1862-01-17
Arnäs
Smedsbyn
9943
Johansdotter
Elisabet Karolina
1860-09-22
Björna
Movattnet
9944
Johansdotter
Elisabet Karolina
1839-02-18
Grundsunda
Skede
9945
Johansdotter
Elisabet Karolina
1833-08-09
Grundsunda
Dombäcksmark
9946
Johansdotter
Elisabet Karolina
1875-06-07
Björna
Mattarbodum
9947
Johansdotter
Elisabet Karolina
1857-01-08
Arnäs
Stybbersmark
9948
Johansdotter
Elisabet Karolina
1839-09-12
Bygdeå
Rickleå
9949
Johansdotter
Elisabet Kastarina
1795-01-24
Skellefteå lands
Storkåge
9950
Johansdotter
Elisabet Katarina
1835-11-28
Lycksele
Storbacken
9951
Johansdotter
Elisabet Katarina
1821-09-02
Degerfors
Tväråträsk
9952
Johansdotter
Elisabet Katarina
1790-03-27
Burträsk
Gammelbyn
9953
Johansdotter
Elisabet Katarina
1828-05-02
Lycksele
Örträsk
9954
Johansdotter
Elisabet Katarina
1824-09-30
Gideå
Getingstabodum
9955
Johansdotter
Elisabet Katarina
1840-03-29
Degerfors
Lövö
9956
Johansdotter
Elisabet Katarina
1824-08-26
Grundsunda
Banafjäl
9957
Johansdotter
Elisabet Katarina
1816-11-02
Degerfors
Degerfors
9958
Johansdotter
Elisabet Katarina
1854-09-12
Björna
Krokvattnet
9959
Johansdotter
Elisabet Katarina
1820-08-23
Lycksele
Umgransele
9960
Johansdotter
Elisabet Katarina
1850-01-04
Gideå
Hattsjö
9961
Johansdotter
Elisabet Katarina
1831-10-30
Umeå Lands
Sörmjöle
9962
Johansdotter
Elisabet Katarina
1821-09-23
Umeå lands
Sävar
9963
Johansdotter
Elisabet Katarina
1816
Nätra
Dal
9964
Johansdotter
Elisabet Katarina
1830-11-20
Arnäs
Lunne
9965
Johansdotter
Elisabet Katarina
1813-12-14
Nordmaling
Toböle
9966
Johansdotter
Elisabet Katarina
1810-11-21
Arnäs
Österbursjö
9967
Johansdotter
Elisabet Katarina
1814-08-20
Arnäs
Österbursjö
9968
Johansdotter
Elisabet Katarina
1810-10-01
Arnäs
Österbursjö
9969
Johansdotter
Elisabet Katarina
1816-06-16
Bjurholm
Näsmark
9970
Johansdotter
Elisabet Katarina
1824-05-02
Arnäs
Degerfälle
9971
Johansdotter
Elisabet Katarina
1821-07-04
Lövånger
Risböle
9972
Johansdotter
Elisabet Katarina
1784-03-05
Skellefteå lands
Skellefteå lands
9973
Johansdotter
Elisabet Katarina
1822-05-15
Skellefteå lands
Fällfors
9974
Johansdotter
Elisabet Katarina
1831-11-09
Degerfors
Skivsjön
9975
Johansdotter
Elisabet Katarina
1826-02-04
Burträsk
Storbäcken
9976
Johansdotter
Elisabet Katarina
1788-11-20
Umeå lands
Botsmark
9977
Johansdotter
Elisabet Katarina
1802-09-23
Själevad
Norrvästansjö
9978
Johansdotter
Elisabet Katarina
1829-01-25
Fredrika
Bredträsk
9979
Johansdotter
Elisabet Katarina
1804-09-27
Umeå lands
Hissjö
9980
Johansdotter
Elisabet Katarina
1813-07-11
Bygdeå
Gravfors
9981
Johansdotter
Elisabet Katarina
1786
Finland?
Maxmo?
9982
Johansdotter
Elisabet Katarina
1824-02-01
Bjurholm
Nordansjö
9983
Johansdotter
Elisabet Katarina
1797-03-15
Umeå lands
Pengsjö
9984
Johansdotter
Elisabet Katarina
1864-07-20
Gideå
Önskanäset
9985
Johansdotter
Elisabet Katarina
1821-10-24
Nordmaling
Bergsjö
9986
Johansdotter
Elisabet Katarina
1843-04-12
Degerfors
Yttersjön
9987
Johansdotter
Elisabet Katarina
1830-08-02
Sävar
Gravmark
9988
Johansdotter
Elisabet Katarina
1815
Arnäs
Må
9989
Johansdotter
Elisabet Katarina
1836-12-19
Degerfors
Skivsjön
9990
Johansdotter
Elisabet Katarina
1827-08-28
Degerfors
Granön
9991
Johansdotter
Elisabet Katarina
1822
Arnäs
Må
9992
Johansdotter
Elisabet Katarina
1841-02-24
Bygdeå
Ytterklinten
9993
Johansdotter
Elisabet Katarina
1785-01-29
Nysätra
Flarken
9994
Johansdotter
Elisabet Katarina
1838-09-06
Lycksele
Vinliden
9995
Johansdotter
Elisabet Katarina
1814-11-29
Umeå stads
Umeå stad
9996
Johansdotter
Elisabet Katarina
1790-09-24
Umeå lands
Sörmjöle
9997
Johansdotter
Elisabet Katarina
1820-01-19
Umeå lands
Hissjö
9998
Johansdotter
Elisabet Katarina
1844-06-28
Degerfors
Ramsele
9999
Johansdotter
Elisabet Katarina
1822-08-10
Umeå lands
Röbäck
10000
Johansdotter
Elisabet Katarina
1831-11-09
Degerfors
Skivsjön