Kr������������������ken - Register
Här kan du gratis söka i Norrlands största relationsdatabas
KRÅKEN
Men den bästa och säkraste sökningen har du med att gå tillbaka till
www.kråken.se
Efternamn:
\
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O0
O1
O2
O3
P
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Å
Ä
Ö
Register: O
Nr
Efternamn
Förnamn
Datum
Försam
Adress
1
Obbarius
Ebba Lovisa
1892-03-07
Långsele
Långsele
2
Obbarius
Ernst Folke
1894-12-27
Vilhelmina
Vilhelmina
3
Obbarius
Irma Charlotta
1889-11-28
Långsele
Långsele
4
Obbarius
Karl Herman
1849-06-05
Stockholm
Stockholm
5
Oberg
Karl Emanuel
1860-11-15
USA
Washington
6
Ocklind
Anders
1790-01-01
Mörsil
Överocke
7
Ocklind
Carl
1825-10-09
Östersund
8
Oddfors
Karl Sune
1939-09-05
Åsele
Gafsele
9
Oddfors
Olof Verner
1904-04-13
Åsele
Gafsele
10
Oddfors
Stig Edvard
1941-09-07
Åsele
Gafsele
11
Oddfors Olsson
Erik Harald
1895-08-25
Åsele
Gafsele
12
Odell
Alf Helge
1905-12-25
Bjurholm
Bjurvik
13
Odell
Bror Göte
1910-11-12
Bjurholm
Bjurvik
14
Odell
Erik Henry
1921-07-17
Bjurholm
Norrnäs
15
Odell
Fred Inge Gunnar
1956-06-28
Umeå lands
Umeå lands
16
Odell
Fred Torsten
1931-01-09
Bjurholm
Norrnäs
17
Odell
Gulli Götilda
1912-09-30
Bjurholm
Bjurvik
18
Odell
Gunhild Aline
1913-12-09
Bjurholm
Bjurvik
19
Odell
Harry
1908-11-29
Bjurholm
Bjurvik
20
Odell
Johan Axel Fridolf
1918-03-13
Bjurholm
Norrnäs
21
Odell
Kerstin Ingegärd
1958-11-10
Umeå lands
Umeå lands
22
Odell
Klas Valter
1915-11-14
Bjurholm
Norrnäs
23
Odell
Maj Astrid Elvira
1925-05-20
Bjurholm
Norrnäs
24
Odell
Olof Torsten
1907-01-24
Bjurholm
Bjurvik
25
Odell
Sigrid Adolfina
1919-12-29
Bjurholm
Norrnäs
26
Odell
Siv Gunnel
1936-08-07
Bjurholm
Norrnäs
27
Odell Johansson
Olof
1878-05-14
Bjurholm
Bjurvik
28
Odelsheim
Bengt Erik Östen
1939-01-22
Vilhelmina
Saxnäs
29
Oden
Agnes Linnea
1903-03-21
Trehörningsjö
Långvattnet
30
Oden
Alma Maria
1881-10-06
Trehörningsjö
Långvattnet
31
Oden
Alma Maria
1878-09-27
Arnäs
Torsböle
32
Oden
Anders Hilmar
1896-02-07
Trehörningsjö
Långvattnet
33
Oden
Anna Tersia
1881-01-29
Arnäs
Torsböle
34
Oden
Bengt Erik Torsten
1918-06-02
Stockholm
Stockholm
35
Oden
Elin Elisabet
1883-11-20
Arnäs
Arnäs
36
Oden
Emil
1888-06-27
Arnäs
Arnäs
37
Oden
Erik Alex
1908-08-21
Grundsunda
Husum
38
Oden
Erik Almar
1903-01-28
Trehörningsjö
Långvattnet
39
Oden
Erik Magnus
1864-03-12
Frösön
Frösön
40
Oden
Ester Kristina
1899-06-05
Trehörningsjö
Långvattnet
41
Oden
Etel Marigt Maria
1921-02-25
Grundsunda
Önska
42
Oden
Filip Natanael
1891-01-27
Östersund
Östersund
43
Oden
Folke Emil Alexander
1916-05-30
Avesta
Avesta
44
Oden
Hilma
1884-03-24
Trehörningsjö
Långvattnet
45
Oden
Hilma Linnea Ulrika
1909-05-16
Trehörningsjö
Långvattnet
46
Oden
Ingeborg Augusta
1900-02-13
Grundsunda
Husum
47
Oden
Jenny Elisabet
1886-07-03
Trehörningsjö
Långvattnet
48
Oden
Johan Erik
1846-02-14
Gideå
Hattsjö
49
Oden
Johan Helmer
1880-11-06
Trehörningsjö
Långvattnet
50
Oden
Johan Holger Alexander
1904-07-31
Grundsunda
Husum
51
Oden
Johan Servatius
1887-11-28
Trehörningsjö
Långvattnet
52
Oden
Johan Valter
1906-11-25
Grundsunda
Husum
53
Oden
Jonas Valentin
1891-02-14
Trehörningsjö
Långvattnet
54
Oden
Jonas Valentin
1892-09-14
Trehörningsjö
Långvattnet
55
Oden
Karl Filip
1928-12-17
Tärna
Nedre Björknäs
56
Oden
Lars Johan
1876-09-12
Gideå
Getingsta
57
Oden
Linnea Elenora
1925-05-17
Arjeplog
Renberg
58
Oden
Olof Arne Emanuel
1923-12-23
Grundsunda
Husum
59
Oden
Per Anton
1886-03-19
Arnäs
Arnäs
60
Oden Johansson
Anders
1842-02-12
Gideå
Hattsjö
61
Oden Johansson
August
1857-02-21
Gideå
Flygsjö
62
Oden Persson
Johan
1842-10-29
Björna
Gideå
63
Oderhall
Ulla Maj Margareta
1943-08-18
Dikanäs
Iliden
64
Oderhall
Uno Gotthard
1916-10-22
Vilhelmina
Sjulsmark
65
Oderstål
Els Mari
1939-06-02
Åsele
Gafsele
66
Oderstål
Kåre Sixten
1919-03-16
Åsele
Gafsele
67
Oderstål Olofsson
Olof Lennart
1911-02-01
Åsele
Gafsele
68
Oderstål Olofsson
Sigurd Amandus
1898-10-07
Åsele
Gafsele
69
Odin
Alfred Leonard
1883-01-11
Anundsjö
Hov
70
Odin
Alma Matilda
1876-05-28
Umeå stads
Umeå stad
71
Odin
Amanda Henrietta
1889-01-14
Mo
Gottne
72
Odin
Anna Amanda
1884-11-07
Mo
Gottne
73
Odin
Anna Vanda
1892-02-25
Mo
Gottne
74
Odin
Anna Viola
1914-02-02
Anundsjö
Prästbolet
75
Odin
Berta Maria
1916-04-21
Anundsjö
Prästbolet
76
Odin
Berta Sofia
1881-12-24
Umeå stads
Umeå stad
77
Odin
Elin Johanna
1909-09-24
Anundsjö
Sörmesunda
78
Odin
Elise Johanna
1908-01-11
Anundsjö
Sörmesunda
79
Odin
Elvira Charlotta
1913-12-20
Anundsjö
Sörmesunda
80
Odin
Erik Alfred
1910-04-12
Anundsjö
Sörmesunda
81
Odin
Eva Alice Attilia
1925-10-20
Vilhelmina
Latikberg
82
Odin
Eva Charlotta
1880-11-24
Anundsjö
Hof
83
Odin
Frans Bernhard
1883-12-04
Umeå stads
Umeå stad
84
Odin
Frida Maria
1910-11-27
Anundsjö
Sörmesunda
85
Odin
Hanna Kristina
1908-03-01
Anundsjö
Prästbolet
86
Odin
Hildur Maria
1887-11-25
Umeå stads
Umeå stad
87
Odin
Hulda Helena
1890-08-03
Anundsjö
Hov
88
Odin
Hulda Kristina
1881-08-03
Mo
Gottne
89
Odin
Ida Kristina
1911-09-14
Anundsjö
Sörmesunda
90
Odin
Johan Herman
1859-04-11
Elfsborg
Eriksberg
91
Odin
John Arvid
1886-05-26
Mo
Gottne
92
Odin
Jonas Edvard
1879-03-18
Anundsjö
Hov
93
Odin
Karl Johan
1877-09-07
Ådalsliden
Lidgatu
94
Odin
Katarina
1879-02-08
Mo
Gottne
95
Odin
Maria
1877-03-15
Mo
Gottne
96
Odin
Maria Katarina
1876-02-06
Mo
Gottne
97
Odin
Nanny Elisabet
1895-10-04
Mo
Gottne
98
Odin
Olof Alfred
1920-03-01
Anundsjö
Prästbolet
99
Odin
Otto Vilhelm
1895-12-19
Alsen
Alsen
100
Odin
Per Arvid
1884-11-07
Mo
Gottne
101
Odin
Signe
1880-01-28
Umeå stads
Umeå stad
102
Odin
Tyra Augusta
1913-09-13
Anundsjö
Prästbolet
103
Odin Persson
Johan Erik
1846-09-09
Mo
Västerbacke
104
Odin Persson
Nils
1856-01-13
Alsen
Alsen
105
Odin Svensson
Alfred
1843-11-19
Adelöf (F)
Mickelstorp
106
Odin-Svensson
Frans Alfred
1845-11-06
Od (P)
Od
107
Ohlen
Inga
1899-04-20
Arnäs
Järved
108
Ohlen
Ossian
1898-03-24
Sidensjö
Sidensjö
109
Ohlen Eriksson
Johan
1882-01-27
Umeå lands
Bjensjö
110
Ohlen Jonsson
Bengt
1903-03-01
Arnäs
Järved
111
Ohlen Jonsson
Bengta
1904-05-10
Arnäs
Järved
112
Ohlen Jonsson
Frotz
1901-02-01
Arnäs
Järved
113
Ohlen Jonsson
Olof
1874-09-26
Anundsjö
Sörflärke
114
Ohlen Jonsson
Sven
1905-08-30
Arnäs
Järved
115
Ohlsson
Astrid Charlotta
1905-12-30
Örebro län
Hovsta
116
Ohlsson
Betty
1866-02-07
Stiby (L)
Stiby
117
Ohlsson
Erik Emanuel
1918-04-26
Lycksele
Kyrkbyn
118
Ohlsson
Erik Johan
1919-06-24
Skellefteå lands
Skellefteå lands
119
Ohlsson
Johan Erling
1911-09-18
Bjurholm
Balsjö
120
Ohlsson
Johan Petter
1867-04-29
Umeå lands
Kasamark
121
Ohlsson
Karin Elisabet
1914-08-02
Umeå lands
Umeå lands
122
Ohlsson
Klas Alfred
1918-04-26
Lycksele
Kyrkbyn
123
Ohlsson
Maria Teresia
1879-07-03
Överluleå
Överluleå
124
Ohlsson
Rut Elvira Viktoria
1917-05-27
Åsarna
Åsarna
125
Ohlsson
Siri Maria
1896-11-23
Stockholm
Hedvig Elonora
126
Ohlsson
Sven Börje
1941-07-13
Bjurholm
Bjurholm
127
Ohlsson
Sylvia Marjo Viveca
1944-08-07
Skellefteå lands
Skellefteå lands
128
OIofsdotter
Anna Margareta
1783-07-28
Styrnäs
Styrnäs
129
OIofsson
Per
1833-06-21
Nätra
Utby
130
OJonsson
Inga Elise
1916-04-17
Dorotea
Ormsjö
131
Oklind
Halvar
1852-01-02
Jämtland
Hallen
132
Oklind
Henney Halvardina
1884-02-01
Umeå stad
Umeå stad
133
Oklind
Henny Gustava
1880-07-18
Umeå stad
Umeå stad
134
Oklind
Karl Johan
1882-01-30
Umeå stad
Umeå stad
135
Okänd
Berndt Yngve
1926-06-05
Umeå stad
Umeå stad
136
Okändsdotter
Agda Elin Charlotta
1913-05-08
Burträsk
Burträsk
137
Okändsdotter
Alexander Ulrik
1876-07-14
Norsjö
Vikborg
138
Okändsdotter
Amalia Vilhelmina
1831-06-18
Robertsfors
Robertsfors
139
Okändsdotter
Anna Amalia
1870-10-02
Skellefteå lands
Bäck
140
Okändsdotter
Anna Inga Lill Margareta
1943-01-27
Umeå lands
Ersmark
141
Okändsdotter
Anna Kristina
1869-12-06
Umeå lands
Norrfors
142
Okändsdotter
Anna Margareta
1814-07-08
Umeå lands
Tålsmark
143
Okändsdotter
Anna Nikolina
1872-08-01
Nysätra
Flarken
144
Okändsdotter
Berit Gunilla Kristina
1945-11-26
Sävar
Sävar
145
Okändsdotter
Brita Helena
1830-08-14
Umeå lands
Kvarnsvedjan
146
Okändsdotter
Bror Olof Erling
1932-08-15
Bureå
Bureå
147
Okändsdotter
Cecilia Maj Britt
1922-11-09
Anundsjö
Sörmesunda
148
Okändsdotter
Dagmar Alberta Lisette
1915-07-15
Burträsk
Fisktjärnliden
149
Okändsdotter
Dagny Ingegärd Charlotta
1931-09-11
Tavelsjö
Rödåliden
150
Okändsdotter
Edit Fredrika
1903-05-27
Nysätra
Gumboda
151
Okändsdotter
Edit Marianne
1925-02-07
Bureå
Yttervik
152
Okändsdotter
Eivor Margareta
1928-11-22
Skellefteå stad
Skellefteå stad
153
Okändsdotter
Elsa Alfrida
1908-01-01
Lövånger
Ersnäs
154
Okändsdotter
Elsa Henrietta
1929-02-19
Lycksele
Råberg
155
Okändsdotter
Elsa Maria
1908-11-20
Umeå lands
Skärträsk
156
Okändsdotter
Elsa Mary Florence
1900-06-18
Själevad
Själevad
157
Okändsdotter
Else Maria Augusta
1912-09-21
Umeå lands
Umeå lands
158
Okändsdotter
Else Minette
1930-02-21
Norsjö
Röjnoret
159
Okändsdotter
Elsi Karolina
1909-04-19
Arnäs
Dekarsön
160
Okändsdotter
Elsy Aline
1935-01-22
Skellefteå stad
Skellefteå stad
161
Okändsdotter
Eskilina
1891-06-10
Norsjö
Heden
162
Okändsdotter
Ester Daisy Hillevi
1931-10-04
Umeå lands
Röbäck
163
Okändsdotter
Eva
1914-10-01
Umeå lands
Obbola
164
Okändsdotter
Gudrun Barbro Linnea
1928-05-13
Bureå
Bureå
165
Okändsdotter
Gudrun Viveka
1944-08-03
Skellefteå lands
Skellefteå lands
166
Okändsdotter
Gullivi Lissi Britt
1933-01-30
Umeå lands
Stöcksjö
167
Okändsdotter
Gunborg Margit Maria
1922-10-27
Umeå lands
Umeå lands
168
Okändsdotter
Helena Kristina
1819-10-26
Burträsk
Kvarnbyn
169
Okändsdotter
Helga Antonia
1904-06-08
Umeå stads
Umeå stad
170
Okändsdotter
Hildur Elisabet
1904-08-13
Degerfors
Hällnäs
171
Okändsdotter
Hjörllis Vivvi Ann
1937-04-19
Bureå
Bureå
172
Okändsdotter
Hulda Ann Mari
1928-02-20
Nysätra
Norrbäck
173
Okändsdotter
Ida Linnea
1935-02-11
Bureå
Bureå
174
Okändsdotter
Inga Maria
1930-08-10
Burträsk
Innansjön
175
okändsdotter
Ingela Helene
1959-09-27
Vilhelmina
Skansholm
176
Okändsdotter
Ingrid Eira Hildegard
1932-05-10
Vännäs
Pengsjö
177
Okändsdotter
Jenny Kristina
1888-02-02
Anundsjö
Djupsjö
178
Okändsdotter
Karin Inge Helen
1934-12-14
Skellefteå lands
Orrliden
179
Okändsdotter
Katarina Charlotta
1839-12-05
Umeå lands
Skravelsjö
180
Okändsdotter
Kerstin Marianne
1925-07-04
Lycksele
Öretorp
181
Okändsdotter
Lilian Gunilla
1941-08-06
Åsele
Varpsjö
182
Okändsdotter
Lilly Alfrida Vilhelmina
1889-05-24
Umeå
Umeå
183
Okändsdotter
Lisbet Cathrin Ingegärd
1943-12-10
Umeå lands
Tegs Munucip
184
Okändsdotter
Maj Götilda
1925-06-21
Bygdeå
Nyvik
185
Okändsdotter
Maria Elisabet
1921-01-16
Lycksele
Västervik
186
Okändsdotter
Maria Emilia
1892-04-16
Burträsk
Burträsk
187
Okändsdotter
Maria Johanna
1829-03-02
Umeå lands
Hössjö
188
Okändsdotter
Marta Karin
1911-11-02
Umeå stads
Umeå stad
189
Okändsdotter
Marta Margareta
1845-04-15
Skellefteå lands
Hällbergssvedjan
190
Okändsdotter
Matilda Johanna
1834-08-16
Umeå lands
Hissjö
191
Okändsdotter
Mildred Irene Maria
1935-10-30
Bygdeå
Bygdeå
192
Okändsdotter
Mildred Sandina Virgina
1925-06-20
Bjurholm
Agnäs
193
Okändsdotter
Märta Agnes Teresia
1890-09-27
Anundsjö
Näs
194
Okändsdotter
Nanna Frideborg
1904-01-12
Själevad
Själevad
195
Okändsdotter
Norma Ragna Maria
1892-12-14
Sundsvall
Gustav Adolf
196
Okändsdotter
Rut Ingeborg
1901-04-09
Umeå stads
Umeå stad
197
Okändsdotter
Rut Valoy
1926-05-03
Mo
Flärke
198
Okändsdotter
Sally Ingeborg
1914-08-23
Tåsjö
Svedje
199
Okändsdotter
Selma Charlotta
1879-03-27
Umeå lands
Södervik
200
Okändsdotter
Signe
1918-11-30
Rättvik
Rättvik
201
Okändsdotter
Signe Maria Eleonora
1890-05-29
Mo
Mo
202
Okändsdotter
Susanna Erika
1829-12-13
Lövånger
Nolbyn
203
Okändsdotter
Svea Elvira Johanna
1911-07-15
Sävar
Tålsmark
204
Okändsdotter
Svea Emily
1914-01-10
Gällivari
Gällivari
205
Okändsdotter
Svea Zenobia Ingeborg
1902-04-23
Arnäs
Arnäs
206
Okändsdotter
Ulla Maj Birgitta
1936-07-15
Bureå
Bureå
207
Okändsdotter
Vanja Maria Anita
1944-04-07
Skellefteå
Skellefteå
208
Okändsdotter
Vilhelmina Josefina
1889-07-07
Umeå lands
Storhäggsjö
209
Okändsdotter
Vilhelmina Sofia
1825-08-23
Burträsk
Kvarnbyn
210
Okändsdotter
Vivan Elsi Britt
1931-01-22
Degerfors
Kussjön
211
Okändsdotter
Viviann Ingegärd
1941-01-11
Skellefteå stad
Skellefteå stad
212
Okändsson
Allan Ingemar Emanuel
1942-12-23
Burträsk
Bygdeträsk
213
Okändsson
Astrid Karolina Helena
1908-08-07
Skellefteå lands
Tjärn
214
Okändsson
Axel August Gottfrid
1893-04-06
Degerfors
Norrliden
215
Okändsson
Axel Sigurd
1907-03-17
Skellefteå lands
Tjärn
216
Okändsson
Bert Olof Lennart
1936-03-14
Umeå stad
Umeå stad
217
Okändsson
Bror Elis
1907-02-14
Sorsele
Holmfors
218
Okändsson
Bror Helmer
1912-10-11
Norsjö
Norsjö
219
Okändsson
Bror Konrad
1876-11-20
Skellefteå lands
Sävenäs
220
Okändsson
David
1847-03-16
Skellefteå lands
Brännäs
221
Okändsson
Elof Emanuel
1919-04-16
Skellefteå lands
Skellefteå lands
222
Okändsson
Emma Viktoria
1889-09-25
Burträsk
Åbyn
223
Okändsson
Erik
1832-11-22
Umeå lands
Degernäs
224
Okändsson
Erik Albin
1890-12-06
Härnösand
Härnösand
225
Okändsson
Erik Anders
1866-05-23
Lövånger
Gärde
226
Okändsson
Erik Artur
1897-10-05
Degerfors
Innerträsk
227
Okändsson
Ernst Alfons
1917-03-28
Umeå lands
Stöcksjö
228
Okändsson
Frans Ivar
1919-07-20
Vännäs
Vännäs
229
Okändsson
Fredrik Vilhelm Valentin
1891-12-20
Ådals Liden
Ådals Liden
230
Okändsson
Fritjof Martin
1914-04-07
Umeå lands
Rödånäs
231
Okändsson
Fritz Bernhard
1898-09-30
Arnäs
Järved
232
Okändsson
Ged Irene
1936-11-14
Skellefteå lands
Skellefteå lands
233
Okändsson
Gustaf Adolf
1867-12-16
Lövånger
Vebomark
234
Okändsson
Gustav Daniel
1928-10-05
Lycksele
Tara
235
Okändsson
Gösta Adolf
1896-05-02
Skellefteå lands
Morön
236
Okändsson
Gösta Vilfred Andre
1929-12-03
Burträsk
Lappvattnet
237
Okändsson
Hans Agge
1900-09-02
Umeå lands
Degernäs
238
Okändsson
Hans Olof
1925-03-23
Kalvträsk
Kalvträsk
239
Okändsson
Hans Petter
1868-11-30
Umeå lands
Rödå
240
Okändsson
Harry Ingemar
1929-01-15
Lycksele
Rusele
241
Okändsson
Hildus
1897-03-18
Umeå lands
Södervik
242
Okändsson
Holger Eugen
1905-03-22
Degerfors
Helsingfors
243
Okändsson
Ivan Torsten
1917-06-29
Lövånger
Fjälbyn
244
Okändsson
Jakob Bertil
1943-06-11
Åsele
Klippen
245
Okändsson
Jakob Helmer
1870-09-21
Jörn
Högtjäln
246
Okändsson
jan Olov
1942-03-18
Burträsk
Ljusvattnet
247
Okändsson
Johan Alfred
1839-06-14
Umeå lands
Kyrkobordet
248
Okändsson
Johan Amandus
1907-04-16
Lövånger
Noret
249
Okändsson
Johan Vilhelm
1902-03-09
Mo
Gottne
250
Okändsson
Jon Ander Albert
1883-05-22
Burträsk
Bygdsiljum
251
Okändsson
Karl Albert Olivius
1860-08-08
Bygdeå
Sikeå
252
Okändsson
Karl Einar
1886-12-19
Umeå lands
Baggböle
253
Okändsson
Karl Georg
1931-07-10
Umeå lands
Röbäck
254
Okändsson
Karl Gunnar
1904-07-31
Burträsk
Stenbäcken
255
Okändsson
Karl Helge Maurits
1903-12-20
Vännäs
Nyby
256
Okändsson
Karl Ivar Alexander
1928-05-06
Björksele (AC)
Zäter
257
Okändsson
Karl Vilhelm
1906-08-12
Umeå lands
Umeå lands
258
Okändsson
Kjell Allan
1927-06-16
Umeå stads
Umeå stads
259
Okändsson
Kjell Åke Invar
1940-07-03
Umeå stad
Lasarettet
260
Okändsson
Konard
1893-11-13
Nätra
Skule
261
Okändsson
Kurt Alvar Hilding
1915-07-07
Burträsk
Lidfors
262
Okändsson
Lennart David Robert
1923-03-17
Umeå lands
Ersmark
263
Okändsson
Mattias Johannes
1819-07-05
Umeå lands
Österteg
264
Okändsson
Nils Andreas
1882-10-02
Selånger
Selånger
265
Okändsson
Nils Folke
1906-10-05
Arnäs
Järved
266
Okändsson
Nils Gösta Sigurd
1928-12-29
Umeå stads
Umeå stad
267
Okändsson
Nils Magnus
1869-04-13
Junsele
Lillsele
268
Okändsson
Nils Ulrik
1858-11-02
Nysätra
Hertsånger
269
Okändsson
Olof Alfred
1881-08-30
Burträsk
Bodbyn
270
Okändsson
Oskar Viktor Leander
1915-02-20
Umeå lands
Sandvik
271
Okändsson
Otto Rikard
1898-04-12
Lövånger
Hökmark
272
Okändsson
Per Anton
1835-02-25
Umeå lands
Håkmark
273
Okändsson
Per Ragnar
1935-09-01
Åsele
Söråsele
274
Okändsson
Rolf Georg
1933-06-27
Robertsfors
Robertsfors
275
Okändsson
Rolf Håkan Ingemar
1941-07-14
Lövånger
Mårtensboda
276
Okändsson
Rolf Inge Lennart
1942-08-04
Umeå lands
Österteg
277
Okändsson
Samuel Anton
1842-09-13
Burträsk
Gammelbyn
278
Okändsson
Signar
1920-05-02
Skellefteå lands
Myckle
279
Okändsson
Stig Bruno
1923-08-07
Vännäs
Municip
280
Okändsson
Stig Martin Roland
1942-08-05
Burträsk
Tjärnliden
281
Okändsson
Stig Rudolf Vallentin
1933-03-27
Vännäs
Holmsjö
282
Okändsson
Stig Sören
1929-07-25
Lycksele
Nyby
283
Okändsson
Sven Egelbert Napoleon
1891-11-17
Byske
Byske
284
Okändsson
Sven Tore Villiam
1918-10-06
Burträsk
Ljusvattnet
285
Okändsson
Tage Esbjörn
1934-08-03
Björksele (AC)
Lillarlalund
286
Okändsson
Verner Severin
1903-10-31
Arnäs
Högbyn
287
Oköndsson
Knut Allan Georg
1925-05-02
Umeå lands
Haddingen
288
Olander
Anna Viktoria
1885-01-17
Stockholm
Bromma
289
Olander
Arvid Axel Henry
1898-03-22
Brasilien
Curityba
290
Olander
Brita Margareta
1920-11-12
Folkärna (W)
Folkärna
291
Olander
Ebba Eugenia Antoinetta
1892-02-03
Vännäs
Nyby
292
Olander
Erik Hjalmar
1918-08-04
Njutånger
Njutånger
293
Olander
Harald Karl
1902-03-09
Umeå lands
Umeå lands
294
Olander
Ivar Adolf
1899-04-30
Brasilien
Curityba
295
Olander
Johan Edvin
1856-09-28
Älvsborgs län
Rölanda
296
Olander
Johan Oskar Tiburtius
1896-04-14
Vännäs
Nyby
297
Olander
Karl Olof
1854-09-06
Gärdhem
Trollhättan
298
Olander
Karl Olof Verner
1894-05-28
Brasilien
Curityba
299
Olander
Lars Göte Gunnar
1927-03-25
Jukkasjärvi
Jukkasjärvi
300
Olander
Lillmor Linnea
1936-12-28
Björksele (AC)
Harrbosele
301
Olander
Nils Erik Lennart
1922-01-28
Vännäs
Nyby
302
Olander
Nils Gunnar
1893-10-13
Alnö
Alnö
303
Olander
Olof Arvid
1912-06-29
Morsil
Morsil
304
Olander
Stina Maria Elisabet
1895-05-16
Brasilien
Curityba
305
Olander
Tekla Edvina Mariette
1889-09-23
Vännäs
Vännäs
306
Olander Eriksson
Olof
1824
??
??
307
Olausdotter
Anna Karolina
1871-06-07
Tärna
Ström
308
Olausdotter
Dorotea Elisabet
1861-12-11
Tärna
Klippen
309
Olausdotter
Julia
1865-07-23
Bohuslän
Skee
310
Olausdotter
Olivia Karolina
1866-05-07
Norge
Hattfjelldalen
311
Olausdotter
Olivia Katarina
1866-04-21
Tärna
Ström
312
Olausen
Karl Gustav Erik
1904-01-25
Göteborg
Solberga
313
Olausson
Albert Julius
1874-12-26
Tärna
Ström
314
Olausson
Albertina Katarina
1898-11-05
Tärna
Krokfors
315
Olausson
Anna Olivia Henrietta
1896-03-15
Göteborg och Bohus
Skee
316
Olausson
Axel Hugo
1890-10-25
Nordmaling
Levar
317
Olausson
Daniel Sofus
1877-02-10
Norge
Norge
318
Olausson
Ernst Sigfrid
1886-01-18
Skaraborgs län
Lungnås
319
Olausson
Gunhild Alida
1915-10-31
Nysätra
Flarken
320
Olausson
Gunnerius
1846-04-06
Norge
Norge
321
Olausson
Gustav Viktor
1855-05-02
Viserum
Viserum
322
Olausson
Gustav Viktor Engelbert
1889-08-05
Nordmaling
Levar
323
Olausson
Gustav Viktor Engelbert
1886-02-21
Nordmaling
Levar
324
Olausson
Johanna Olivia Helga
1858-03-16
Falu län
Grangärde
325
Olausson
Karl Emil Alexius
1887-10-11
Nordmaling
Levar
326
Olausson
Karl Johan
1863-12-22
Tärna
Klippen
327
Olausson
Margit Axhild Ingegärd
1913-08-16
Nysätra
Flarken
328
Olausson
Per August
1878-05-07
Tärna
Ström
329
Olausson Hedman
Olof Herman
1868-07-02
Tärna
Ström
330
Olbråten Olofsson
Rune
1920-06-26
Lycksele
Tannsele
331
Oldberg
Anders
1773-07-03
Ragunda
Ragunda
332
Oldberg
Anders
1792-01-01
Indal
Häre
333
Oldberg
Anders
1844-06-23
Nordmaling
Röviken
334
Oldberg
Anders August
1855-01-25
Nordmaling
Prästbordet
335
Oldberg
Andrietta Elisabet
1837-12-20
Nordmaling
Röviken
336
Oldberg
Anna Katarina
1832-09-02
Nordmaling
Rödviken
337
Oldberg
Anna Katarina
1795-07-08
Indal
Häre
338
Oldberg
Anna Teresia
1902-01-11
Nordmaling
Rundvik
339
Oldberg
Beda Maria
1889-04-01
Nordmaling
Mo
340
Oldberg
Efraim
1856-01-21
Nordmaling
Röviken
341
Oldberg
Elin Elisabet
1882-12-02
Nordmaling
Mo
342
Oldberg
Elisabet Johanna
1860-08-28
Grundsunda
Husums sågverk
343
Oldberg
Elisabet Kristina
1884-03-15
Mo
Gottne
344
Oldberg
Emertina Gustava
1793-01-25
Indal
Häre
345
Oldberg
Emma Josefina
1839-04-12
Nordmaling
Röviken
346
Oldberg
Erik Gustav
1804-02-14
Indal
Häre
347
Oldberg
Erik Gustav
1802-08-01
Indal
Häre
348
Oldberg
Erik Johan Efraim
1911-06-13
Nordmaling
Manhem
349
Oldberg
Erika Karolina
1830-11-11
Nordmaling
Rödviken
350
Oldberg
Ester Johanna
1896-12-12
Nordmaling
Rundvik
351
Oldberg
Ester Kristina
1902-01-11
Nordmaling
Rundvik
352
Oldberg
Frits Olof
1890-09-16
Nordmaling
Rundvik
353
Oldberg
Gustava Johanna
1836-11-14
Nordmaling
Röviken
354
Oldberg
Harry Rikard Ansgarius
1909-07-24
Nordmaling
Rundvik
355
Oldberg
Helena Katarina
1790-11-16
Indal
Häre
356
Oldberg
Helena Kristina
1770-01-29
Ragunda
Ragunda
357
Oldberg
Henry Gustav Robert
1914-08-14
Nordmaling
Manhem
358
Oldberg
Ida Kristina
1842-01-18
Nordmaling
Röviken
359
Oldberg
Ingeborg Maria
1892-04-20
Mo
Gottne
360
Oldberg
Jenny Katarina
1881-07-11
Nordmaling
Mo
361
Oldberg
Johan Arvid
1887-02-20
Mo
Gottne 1
362
Oldberg
Johan Efraim
1887-01-02
Nordmaling
Mo
363
Oldberg
Karin Sofia Elisabet
1912-11-18
Nordmaling
Manhem
364
Oldberg
Karl Anders
1802-08-01
Indal
Häre
365
Oldberg
Karl Gunnar
1932-08-03
Nordmaling
Rundvik
366
Oldberg
Karl Gustav
1843-04-28
Nordmaling
Prästbordet
367
Oldberg
Karl Gustav Ansgarius
1885-01-20
Nordmaling
Mo
368
Oldberg
Karl Göran Filip
1922-09-30
Nordmaling
Rundvik
369
Oldberg
Klara
1846-03-28
Nordmaling
Röviken
370
Oldberg
Klara Katarina
1778-08-03
Indal
Indal
371
Oldberg
Levi Teodor Yngvar
1899-05-27
Nordmaling
Rundvik
372
Oldberg
Magdalena Katarina
1771
Ragunda
Ragunda
373
Oldberg
Maria
1771-11-12
Berg (Z)
Berg
374
Oldberg
Maria Matilda
1835-03-14
Nordmaling
Röviken
375
Oldberg
Nils Olof Helmer
1925-06-20
Nordmaling
Rundvik
376
Oldberg
Otto Emanuel
1894-07-24
Nordmaling
Rundvik
377
Oldberg
Per Efraim
1797-02-17
Indal
Häre
378
Oldberg
Per Filip
1892-04-08
Nordmaling
Rundvik
379
Oldberg
Rut Eva Maria
1918-04-29
Nordmaling
Rundvik
380
Oldberg
Sara Kristina
1800-01-04
Indal
Häre
381
Oldberg
Sofia Magdalena
1833-10-29
Nordmaling
Rödviken
382
Oldberg Olofsson
Olof
1849-10-30
Mo
Östansjö
383
Oldeman
Alfrida Vilhelmina
1892-01-31
Degerfors
Granö
384
Oldeman
Alma Vilhelmina
1885-01-12
Degerfors
Granö
385
Oldeman
Anders Gottfrid
1890-02-17
Degerfors
Granö
386
Oldeman
Astrid Kristina
1899-01-22
Degerfors
Granö
387
Oldeman
Ellen Aurora
1894-06-05
Degerfors
Granö
388
Oldeman
Hilma Adelina
1896-08-30
Degerfors
Granö
389
Oldeman
Nils Agas
1901-06-17
Degerfors
Granö
390
Oldeman
Olof Anshelm
1886-08-16
Degerfors
Granö
391
Oldeman
Olof Arvid
1887-09-22
Degerfors
Granö
392
Oldeman Andersson
Anders
1857-12-04
Degerfors
Granön
393
Oldeman Andersson
Johan Albin
1905-04-07
Degerfors
Granö
394
Oldenburg
Johan
1797-08-23
395
Oldengård
Birgitta Desiree
1941-05-22
Hörnefors
Hörnefors
396
Oldengård
Matts Arne
1949-01-30
Hörnefors
Hörnefors
397
Oldengård Olofsson
Arne Holger Johannes
1916-02-04
Hörnefors
Hörnefors sulfitfab
398
Oldenvik
Ingrid Märta Johanna
1923-05-29
Björna
Ryssjön
399
Oldenvik Andersson
Johan
1891-07-02
Björna
Ryssjön
400
Oldman
Hilma Adelina
1896-08-30
Örebro län
Hällefors
401
Olebrink
Karl Oskar Manfrid
1903-06-25
Vilhelmina
Bäsksjö
402
Olesdotter
Jakobino
1824
Norge
Norge
403
Olesson
Erik Anders
1820
Norge
Norge
404
Olesson
Johan Villiam
1886-05-25
Tärna
Södra Fjällnäs
405
Olesson
Jonas Edvard
1888-01-17
Tärna
Södra Fjällnäs
406
Olesson
Kolbengt
1817-06-25
Norge
Norge
407
Olesson
Olof
1822
Norge
Norge
408
Olfsson
Erik
1820-05-31
Själevad
Berg
409
Olfsson
Per
1819
Själevad
Berg
410
Olin
Bo Sture Roland
1935-05-03
Södra Bergnäs
Strömholm
411
Olin
Eva Maria
1852-11-29
Arvidsjaur
Strömholm
412
Olin
Frans Oskar
1895-03-01
Arjeplog
Strömholm
413
Olin
Hilm Johanna
1891-09-19
Arjeplog
Arjeplog
414
Olin
Jim Daniel
1932-02-09
Södra Bergnäs
Södra Bergnäs
415
Olin
Siv Laila
1938-06-04
Södra Bergnäs
Strömholm
416
Oliversson
Ann Christin
1959-02-11
Dorotea
Dorotea
417
Oliversson
Anna Margareta
1911-04-09
Dorotea
Fågelberget
418
Oliversson
Astrid Matilda
1932-03-14
Dorotea
Fågelberget
419
Oliversson
Edit Maria
1930-01-08
Dorotea
Fågelberget
420
Oliversson
Edvin Edvert
1909-10-05
Dorotea
Fågelberget
421
Oliversson
Elly Louise Kristina
1928-01-17
Dorotea
Fågelberget
422
Oliversson
Elna Olivia
1918-03-09
Dorotea
Fågelby
423
Oliversson
Elna Olivia
1913-09-26
Dorotea
Fågelberget
424
Oliversson
Erik Sixten
1922-08-06
Dorotea
Fågelby
425
Oliversson
Evy Margareta
1955-06-06
Dorotea
Dorotea
426
Oliversson
Fred Lage
1934-12-09
Dorotea
Fågelberget
427
Oliversson
Hilma Evelina
1921-02-17
Dorotea
Fågelberget
428
Oliversson
Oliver Tvist
1924-12-19
Dorotea
Fågelby
429
Oliversson
Olof Edvin
1916-04-15
Dorotea
Bellvik
430
Oliversson
Vendla Eleonora
1926-04-06
Dorotea
Fågelberget
431
Olldin
Erland Sven Olof
1936-10-22
Umeå stad
Umeå stad
432
Olldin
Sven Viktor
1905-09-07
Överluleå
Överluleå
433
Olmås
Erik Lennart
1922-04-14
Mora
Mora
434
Olmås
Inger Monika
1943-12-10
Vilhelmina
Vilhelmina
435
Olofsdotetr
Hedda Maria
1841-09-17
Nordmaling
Aspeå
436
Olofsdotetr
Katarina
1782-03-09
Svärdsjö (W)
Svärdsjö (W)
437
Olofsdotetr
Maria Lovisa
1853-02-12
Piteå Lands
Piteå Lands
438
Olofsdotetr
Sofis
1776-07-18
Piteå lands
Hortlax
439
Olofsdotter
Abba Elisabet
1861-09-02
Dorotea
Risbäck
440
Olofsdotter
Abba Kristina
1873-03-11
Junsele
Stuguvattenkälen
441
Olofsdotter
Ada
1900-09-13
Vilhelmina
Tresund
442
Olofsdotter
Ada Elisabet
1910-10-02
Jörn
Älgträsk
443
Olofsdotter
Adele
1895-02-24
Byske
Byske
444
Olofsdotter
Adele Kristina
1876-04-02
Vännäs
Harrsele
445
Olofsdotter
Agata
1865-09-26
Umeå lands
Österbacka
446
Olofsdotter
Agata
1830-05-04
Lycksele
Vägsele
447
Olofsdotter
Agata Josefina
1829-02-13
Vilhelmina
Mellanås
448
Olofsdotter
Agata Karolina
1838-09-11
Umeå lands
Västerteg
449
Olofsdotter
Agata Maria
1843-04-30
Umeå lands
Hissjö
450
Olofsdotter
Agata Ulrika
1828-07-05
Bjurholm
Björknäs
451
Olofsdotter
Agda
1899-07-27
Bjurholm
Mellanå
452
Olofsdotter
Agda Katarina Elisabet
1889-03-14
Vilhelmina
Svannäs
453
Olofsdotter
Agnes
1832-05-24
Offerdal
Offerdal
454
Olofsdotter
Agnes Augusta
1899-01-21
Anundsjö
Grundtjärn
455
Olofsdotter
Agnes Emelinda
1896-09-05
Vilhelmina
Strömnäs
456
Olofsdotter
Agnes Karolina
1887-12-12
Själevad
Sund
457
Olofsdotter
Agnes Lovisa
1895-12-26
Vilhelmina
Brännåker
458
Olofsdotter
Agnes Margareta
1873-01-26
Umeå stads
Umeå stad
459
Olofsdotter
Agnes Olivia
1904-07-08
Åsele
Borgsjö
460
Olofsdotter
Agretta Sofia
1864-01-31
Umeå lands
Umeå lands
461
Olofsdotter
Albertina
1847-04-23
Lövånger
Risböle
462
Olofsdotter
Albertina
1851-04-15
Umeå lands
Hörnefors
463
Olofsdotter
Albertina
1840-11-21
Bjurholm
Balsjö
464
Olofsdotter
Albertina
1850-01-23
Bjurholm
Brännland
465
Olofsdotter
Albertina
1849-11-18
Grundsunda
Dombäck
466
Olofsdotter
Albertina
1884-01-19
Bjurholm
Balsjö
467
Olofsdotter
Albertina
1851-08-04
Gideå
Lemesjö
468
Olofsdotter
Albertina
1862-04-17
Gideå
Lomviken
469
Olofsdotter
Albertina
1810-04-24
Bjurholm
Nyby
470
Olofsdotter
Albertina
1849-04-07
Bjurholm
Vitvattnet
471
Olofsdotter
Albertina Andrietta
1884-02-11
Torsåker
Björnebo
472
Olofsdotter
Albertina Charlotta
1857-03-29
Umeå lands
Stöcksjö
473
Olofsdotter
Albertina Gustava
1859-07-26
Degerfors
Degernäs
474
Olofsdotter
Albertina Johanna
1876-05-20
Vännäs
Näsåker
475
Olofsdotter
Albertina Josefina
1871-04-05
Umeå lands
Haddingen
476
Olofsdotter
Albertina Matilda
1857-01-01
Sävar
Gunnismark
477
Olofsdotter
Albertina Olivia
1875-01-12
Degerfors
Slipstensjön
478
Olofsdotter
Albertina Olivia
1856-06-03
Umeå lands
Grisbacka
479
Olofsdotter
Alette Teresia
1886-02-21
Själevad
Västergundsjö
480
Olofsdotter
Alfrida Amanda
1890-02-08
Degerfors
Blåliden
481
Olofsdotter
Alinda Lovisa
1883-12-06
Lycksele
Mastatjärn
482
Olofsdotter
Alma Augusta
1877-12-07
Nordmaling
Mullsjö
483
Olofsdotter
Alma Elfrida
1896-02-06
Lycksele
Gäddträsk
484
Olofsdotter
Alma Elisabet
1888-09-18
Vilhelmina
Siksjönäs
485
Olofsdotter
Alma Eugenia
1872-02-09
Lycksele
Knaften
486
Olofsdotter
Alma Ingeborg
1900-01-21
Anundsjö
Innertällmo
487
Olofsdotter
Alma Josefina
1880-09-17
Vännäs
Harrsele
488
Olofsdotter
Alma Karolina
1887-07-23
Degerfors
Aborrtjärn
489
Olofsdotter
Alma Karolina
1881-01-28
Nordmaling
Rundvik
490
Olofsdotter
Alma Karolina
1871-04-26
Gävleborg
Los
491
Olofsdotter
Alma Kristina
1876-08-17
Arnäs
Järved
492
Olofsdotter
Alma Kristina
1885-02-12
Åsele
Borgen
493
Olofsdotter
Alma Kristina
1866-12-19
Burträsk
Mullberget
494
Olofsdotter
Alma Maria
1885-10-16
Degerfors
Slipstensjön
495
Olofsdotter
Alma Maria
1880-09-03
Själevad
Sund
496
Olofsdotter
Alma Maria
1879-01-06
Nordmaling
Järnäs
497
Olofsdotter
Alma Sofia
1889-02-09
Jörn
Mossarotträsk
498
Olofsdotter
Alma Sofia
1882-05-04
Degerfors
Kryckeltjärn
499
Olofsdotter
Alma Sofia
1873-12-28
Bjurholm
Nyby
500
Olofsdotter
Alma Teresia
1889-11-15
Lövånger
Hökmark
501
Olofsdotter
Alma Viktoria
1901-03-18
Umeå lands
Kåddis
502
Olofsdotter
Amalia
1843-12-21
Skellefteå lands
Tjärn
503
Olofsdotter
Amalia
1856-10-20
Lövånger
Hötjärn
504
Olofsdotter
Amalia
1836-03-24
Umeå lands
Brännland
505
Olofsdotter
Amalia
1886-08-10
Nordmaling
Olofsfors
506
Olofsdotter
Amalia
1851-06-03
Nordmaling
Brattsbacka
507
Olofsdotter
Amalia Amanda
1869-03-01
Sävar
Gravmark
508
Olofsdotter
Amalia Juliana
1877-12-26
Nätra
Hummelvik
509
Olofsdotter
Amalia Karolina
1870-11-04
Lycksele
Tannsele
510
Olofsdotter
Amalia Karolina
1868-06-23
Lycksele
Lycksele
511
Olofsdotter
Amalia Karolina
1854-01-18
Åsele
Vaksjö
512
Olofsdotter
Amalia Kristina
1834-05-21
Grundsunda
Ultrå/Skallören
513
Olofsdotter
Amalia Kristina
1833-09-11
Umeå lands
Selet
514
Olofsdotter
Amalia Maria Gunilla Olivia
1855-04-20
Vilhelmina
Gitsfjäll
515
Olofsdotter
Amanda
1857-05-05
Skellefteå lands
Hjoggböle
516
Olofsdotter
Amanda
1851-09-20
Norsjö
Gumboda
517
Olofsdotter
Amanda
1863-07-17
Jörn
Brandfors
518
Olofsdotter
Amanda
1855-02-15
Nordmaling
Levar
519
Olofsdotter
Amanda
1879-06-13
Bjurholm
Norrfors
520
Olofsdotter
Amanda
1874-10-16
Bjurholm
Öreström
521
Olofsdotter
Amanda Eugenia
1866-04-28
Åsele
Stennäs
522
Olofsdotter
Amanda Karolina
1871-06-16
Degerfors
Aborrträsk
523
Olofsdotter
Amanda Karolina
1872-06-12
Degerfors
Aborrträsk
524
Olofsdotter
Amanda Karolina
1875-06-01
Åsele
Siksjö
525
Olofsdotter
Amanda Maria
1872-06-14
Bjurholm
Tobiero
526
Olofsdotter
Amanda Matilda
1870-12-03
Bygdeå
Sjulsmark
527
Olofsdotter
Amanda Olivia
1881-03-12
Vännäs
Nyby
528
Olofsdotter
Amanda Sofia
1890-05-24
Vilhelmina
Rönnäs
529
Olofsdotter
Amanda Teodelinda
1878-02-20
Umeå lands
Bjenberg
530
Olofsdotter
Amanda Ulrika
1869-06-20
Degerfors
Holmvik
531
Olofsdotter
Andreas
1875-06-04
Tåsjö
Norråker
532
Olofsdotter
Andrietta
1870-10-07
Junsele
Stuguvattenkälen
533
Olofsdotter
Andrietta
1873-02-13
Nordmaling
Brattsbacka
534
Olofsdotter
Andrietta
1863-01-19
Gideå
Lemusjö
535
Olofsdotter
Ann Johanna
1821-07-27
Göteborg
Kville
536
Olofsdotter
Ann Lovisa
1843-10-13
Nysätra
Nyliden
537
Olofsdotter
Anna
1805-08-05
Nysätra
Brände
538
Olofsdotter
Anna
1800-02-15
Skellefteå lands
Falmark
539
Olofsdotter
Anna
1795-08-31
Piteå stad
Piteå stad
540
Olofsdotter
Anna
1772-02-25
Sidensjö
Djupsjö
541
Olofsdotter
Anna
1772-07-26
Skellefteå lands
Falmark
542
Olofsdotter
Anna
1817-11-17
Skellefteå lands
Skellefteå lands
543
Olofsdotter
Anna
1886-04-15
Umeå lands
Klabböle
544
Olofsdotter
Anna
1796-05-05
Arvidsjaur
Norra Grundträsk
545
Olofsdotter
anna
1773-03-19
Skellefteå lands
Hjoggböle
546
Olofsdotter
Anna
1802
Nätra
Nätra
547
Olofsdotter
Anna
1786
Åsele
Bäsksele
548
Olofsdotter
Anna
1771-05-01
Skellefteå lands
Hjoggböle
549
Olofsdotter
Anna
1810-02-15
Skellefteå lands
Kankberg
550
Olofsdotter
Anna
1812-12-08
Skellefteå lands
Östanbäck
551
Olofsdotter
Anna
1842-10-19
Älvdalen (W)
Månstad
552
Olofsdotter
Anna
1775-01-04
Anundsjö
Nybyn
553
Olofsdotter
Anna
1778-05-04
Sidensjö
Nybyn
554
Olofsdotter
Anna
1780-09-13
Sidensjö (Y)
Drömme
555
Olofsdotter
Anna
1803-10-23
Sidensjö
Kläppen
556
Olofsdotter
Anna
1771-03-04
Anundsjö
Nybyn
557
Olofsdotter
Anna
1791-10-09
Sidensjö
Sidensjö
558
Olofsdotter
Anna
1780
Rättvik
Rättvik
559
Olofsdotter
Anna
1781-12-07
Åsele
Remmaren
560
Olofsdotter
Anna
1775-02-12
Nysätra
Hertsånger
561
Olofsdotter
Anna
1799-11-16
Nysätra
Skäran
562
Olofsdotter
Anna
1833-01-06
Mo
Gottne
563
Olofsdotter
Anna
1791-01-12
Själevad
Nordanås
564
Olofsdotter
Anna
1822-02-24
Stöde
Ulfsjön
565
Olofsdotter
Anna
1795-05-30
Nysätra
Gumboda
566
Olofsdotter
Anna
1801-12-25
Nysätra
Flarken
567
Olofsdotter
Anna
1814-12-23
Själevad
Främmerbilla
568
Olofsdotter
Anna
1865-03-25
Anundsjö
Mellansel
569
Olofsdotter
Anna
1791-04-15
Anundsjö
Mellansel
570
Olofsdotter
Anna
1770-10-20
Nysätra
Estersmark
571
Olofsdotter
Anna
1786-11-22
Skellefteå lands
Kvammarn
572
Olofsdotter
Anna
1798-09-04
Lövånger
Blacke
573
Olofsdotter
Anna
1776-06-28
Bygdeå
Edfastmark
574
Olofsdotter
Anna
1801-02
Nätra
Nätra
575
Olofsdotter
Anna
1818-10-26
Själevad
Österalnäs
576
Olofsdotter
Anna
1774-03-15
Arnäs
Järved
577
Olofsdotter
Anna
1782-04-07
Själevad
Hörnett
578
Olofsdotter
Anna
1773-05-28
Anundsjö
Västerfannbyn
579
Olofsdotter
Anna
1808-03-05
Själevad
Österalnäs
580
Olofsdotter
Anna
1809-04-02
Anundsjö
Åbosjön
581
Olofsdotter
Anna
1844-11-02
Själevad
Happsta
582
Olofsdotter
Anna
1789-12-10
Vilhelmina
Svannäs
583
Olofsdotter
Anna
1822-01-16
Arvidsjaur
Gillesjaur
584
Olofsdotter
Anna
1816-05-22
Själevad
Västerhus
585
Olofsdotter
Anna
1771
Nätra
Bergom
586
Olofsdotter
Anna
1869-06-19
Anundsjö
Bureborg
587
Olofsdotter
Anna
1783-12-12
Nysätra
Hertsånger
588
Olofsdotter
Anna
1777-12-18
Anundsjö
Galasjö
589
Olofsdotter
Anna
1856-07-24
Själevad
Själevad
590
Olofsdotter
Anna
1827-09-08
Östersund
Östersund
591
Olofsdotter
Anna
1856-07-24
Själevad
Själevad
592
Olofsdotter
Anna
1771-07-08
Lövånger
Svarttiärn
593
Olofsdotter
Anna
1784-11-01
Själevad
Överbilla
594
Olofsdotter
Anna
1870-03-10
Arnäs
Högland
595
Olofsdotter
Anna
1799-10-06
Själevad
Batsjuböle
596
Olofsdotter
Anna
1798-09-30
Själevad
Komnäs
597
Olofsdotter
Anna
1776-09-03
Bygdeå
Näs
598
Olofsdotter
Anna
1798-02-09
Nysätra
Klintsjön
599
Olofsdotter
Anna
1770-05-14
Arnäs
Ström
600
Olofsdotter
Anna
1783-02-23
Junsele
Degersjöberg
601
Olofsdotter
Anna
1811-06-12
Själevad
Norrvåge
602
Olofsdotter
Anna
1777-08-24
Nysätra
Estersmark
603
Olofsdotter
Anna
1797-10-22
Själevad
Butsjöböle
604
Olofsdotter
Anna
1777-04-27
Lövånger
Norbyn
605
Olofsdotter
Anna
1788-04-01
Sorsele
Umbyn
606
Olofsdotter
Anna
1771
Skellefteå lands
Skellefteå lands
607
Olofsdotter
Anna
1842-01-20
Ström
Vedjeön
608
Olofsdotter
Anna
1788-08-30
Själevad
Nävertjäl
609
Olofsdotter
Anna
1774-11-08
Själevad
Backsjö
610
Olofsdotter
Anna
1816-02-23
Ström
Tullingsås
611
Olofsdotter
Anna
1774
Åsele
Stavarsjölandet
612
Olofsdotter
Anna
1793-07-22
Skellefteå lands
Sjöbotten
613
Olofsdotter
Anna
1793-11-10
Själevad
Sörvåge
614
Olofsdotter
Anna
1857-01-03
Själevad
Måle
615
Olofsdotter
Anna
1820-03-24
Nysätra
Brände
616
Olofsdotter
Anna
1820-04-25
Själevad
Kroksta
617
Olofsdotter
Anna
1808-05-22
Själevad
Nordanås
618
Olofsdotter
Anna
1770 cirka
??
?
619
Olofsdotter
Anna
1783-08-01
Lövånger
Kräkånger
620
Olofsdotter
Anna
1823-11-28
Stensele
Vapsten
621
Olofsdotter
Anna
1781-01-21
Lövånger
Nolbyn
622
Olofsdotter
Anna
1807-09-27
Sidensjö
Teg
623
Olofsdotter
Anna
1812-07-01
Själevad
Nordanås
624
Olofsdotter
Anna
1781-07-09
Nysätra
Gumboda
625
Olofsdotter
Anna
1864-02-05
??
??
626
Olofsdotter
Anna
1777-12-13
Skellefteå lands
Bäck
627
Olofsdotter
Anna
1780 cirka
Lappmarken
Lappmarken
628
Olofsdotter
Anna
1847-08-13
Älvdalen
Blyberg (Knås)
629
Olofsdotter
Anna
1818-10-21
Nysätra
Brände
630
Olofsdotter
Anna
1837-07-03
Själevad
Nordanås
631
Olofsdotter
Anna
1798-06-08
Tåsjö
Rörström
632
Olofsdotter
Anna
1782-05-02
Nysätra
Flarken
633
Olofsdotter
Anna
1802-03-08
Själevad
Klasböle
634
Olofsdotter
Anna
1818-09-05
Själevad
Sörvåge
635
Olofsdotter
Anna
1779-09-14
Nysätra
Gumboda
636
Olofsdotter
Anna
1803-08-19
Själevad
Kyrkvallen
637
Olofsdotter
Anna
1816-02-23
Själevad
Västerhus
638
Olofsdotter
Anna
1775-11-06
Degerfors
Rödå
639
Olofsdotter
Anna
1811-03-25
Själevad
Östansjö
640
Olofsdotter
Anna
1777-01-12
Själevad
Svedje
641
Olofsdotter
Anna
1772-03-21
Burträsk
Mjövattnet
642
Olofsdotter
Anna
1773-09-10
Bygdeå
Näs
643
Olofsdotter
Anna
1798-09-24
Själevad
Östansjö
644
Olofsdotter
Anna
1773-07-07
Nysätra
Klintsjön
645
Olofsdotter
Anna
1811-05-20
Arnäs
Nederön
646
Olofsdotter
Anna
1789-06-11
Nysätra
Risvattnet
647
Olofsdotter
Anna
1796-06-19
Umeå lands
Håkmark
648
Olofsdotter
Anna
1798-06-14
Sidensjö
Nolås
649
Olofsdotter
Anna
1775-11-29
Bygdeå
Junkboda
650
Olofsdotter
Anna
1789
Nysätra
Gumboda
651
Olofsdotter
Anna
1788-11-26
Bygdeå
Överklinten
652
Olofsdotter
Anna
1787-05-04
Lövånger
Hökmark
653
Olofsdotter
Anna
1777-06-15
Lövånger
Selet
654
Olofsdotter
Anna
1811-11-24
Själevad
Gala
655
Olofsdotter
Anna
1788-06-08
Nysätra
Flarken
656
Olofsdotter
Anna
1804-04-04
Själevad
Haffsta
657
Olofsdotter
Anna
1771-11-15
Själevad
Överhörnäs
658
Olofsdotter
Anna
1805-05-30
Själevad
Sund
659
Olofsdotter
Anna
1793-09-06
Skorped
Lännäs
660
Olofsdotter
Anna
1773-11-24
Bygdeå
Bjänsjöå
661
Olofsdotter
Anna
1799-05-29
Själevad
Östergärdal
662
Olofsdotter
Anna
1781-07-11
Burträsk
Ljusvattnet
663
Olofsdotter
Anna
1791-04-14
Nysätra
Skäran
664
Olofsdotter
Anna
1786-02-01
Själevad
Kyrkvallen
665
Olofsdotter
Anna
1776-08-14
Sidensjö
Källom
666
Olofsdotter
Anna
1776-07-04
Själevad
Flärke
667
Olofsdotter
Anna
1787-07-07
Burträsk
Mjövattnet
668
Olofsdotter
Anna
1869-03-17
Anundsjö
Långsele
669
Olofsdotter
Anna
1866-11-24
Anundsjö
Långsele
670
Olofsdotter
Anna
1773-09-28
Nysätra
Grimsmark
671
Olofsdotter
Anna
1859-03-15
Häggenås
Häggenås
672
Olofsdotter
Anna
1863-05-01
Själevad
Sund
673
Olofsdotter
Anna
1804
Nätra
Västanå
674
Olofsdotter
Anna
1822-03-13
Anundsjö
Risbäck
675
Olofsdotter
Anna
1891-09-23
Anundsjö
Seltjärn
676
Olofsdotter
Anna
1829-12-24
Ström
Trångåsen
677
Olofsdotter
Anna
1772-09-25
Själevad
Österalnäs
678
Olofsdotter
Anna
1807-12-01
Nysätra
Brände
679
Olofsdotter
Anna
1794-01-26
Sidensjö
Grätnäs
680
Olofsdotter
Anna
1872-08-21
Dorotea
Bellvik
681
Olofsdotter
Anna
1863-11-06
Junsele
Mo
682
Olofsdotter
Anna
1838-03-10
Hammerdal
Hammerdal
683
Olofsdotter
Anna
1806-02-04
Anundsjö
Norrmesunda
684
Olofsdotter
Anna
1801-02
Nätra
Västersel
685
Olofsdotter
Anna
1807-09-13
Ström
Ringvattnet
686
Olofsdotter
Anna
1773-11-02
Skellefteå lands
Bureå
687
Olofsdotter
Anna
1825-08-30
Ramsele
Holme
688
Olofsdotter
Anna
1793-05-25
Skellefteå lands
Skellefteå lands
689
Olofsdotter
Anna
1832-06-07
Ström
Gärilvattnet
690
Olofsdotter
Anna
1826-06-20
Sidensjö
Nyland
691
Olofsdotter
Anna
1780-01-10
Skorped
Lännäs
692
Olofsdotter
Anna
1839-01-09
Sollefteå
Sollefteå
693
Olofsdotter
Anna
1772-09-18
Anundsjö
Sörflärke
694
Olofsdotter
Anna
1793-06-26
Lövånger
Vallen
695
Olofsdotter
Anna
1810-02-15
Fjällsjö
Bölen
696
Olofsdotter
Anna
1869-02-22
Själevad
Sund
697
Olofsdotter
Anna
1787-12-06
Nordmaling
Levar
698
Olofsdotter
Anna
1816-09-20
Bjurholm
Agnäs
699
Olofsdotter
Anna
1774-02-27
Arnäs
Kroksjö
700
Olofsdotter
Anna
1848-08-15
Arnäs
Ovansjö
701
Olofsdotter
Anna
1808-01-06
Grundsunda
Västerstensäter
702
Olofsdotter
Anna
1789-04-15
Nordmaling
Levar
703
Olofsdotter
Anna
1796-09-25
Arnäs
Västerbursjö
704
Olofsdotter
Anna
1780-05-15
Nordmaling
Norrbyn
705
Olofsdotter
Anna
1822-03-11
Björna
Gideå
706
Olofsdotter
Anna
1796-01-25
Umeå lands
Ansmark
707
Olofsdotter
Anna
1822-10-06
Bjurholm
Nytorp
708
Olofsdotter
Anna
1793-10-05
Nordmaling
Balsjö
709
Olofsdotter
Anna
1786-09-13
Nordmaling
Balsjö
710
Olofsdotter
Anna
1805-04-19
Nordmaling
Orrböle
711
Olofsdotter
Anna
1828-03-16
Nordmaling
Bergsjö
712
Olofsdotter
Anna
1816-12-17
Bjurholm
Balsjö
713
Olofsdotter
Anna
1772
Grundsunda
Godmersta
714
Olofsdotter
Anna
1774-03-10
Nordmaling
Hörnsjö
715
Olofsdotter
Anna
1782-06-01
Själevad
Remmaren
716
Olofsdotter
Anna
1770-09-28
Nordmaling
Norrbyn
717
Olofsdotter
Anna
1860-12-16
Anundsjö
Myckelgensjö
718
Olofsdotter
Anna
1778
Grundsunda
Vallen
719
Olofsdotter
Anna
1776-10-24
Arnäs
Täfteå
720
Olofsdotter
Anna
1786-07-22
Arnäs
Trehörningen
721
Olofsdotter
Anna
1790-12-13
Arnäs
Hattsjö
722
Olofsdotter
Anna
1785-05-27
Nordmaling
Balsjö
723
Olofsdotter
Anna
1775-04-10
Bygdeå
Robertsfors
724
Olofsdotter
Anna
1781-08-31
Bygdeå
Sjulsmark
725
Olofsdotter
Anna
1784-02-28
Nordmaling
Öre
726
Olofsdotter
Anna
1775-11-02
Nysätra
Brände
727
Olofsdotter
Anna
1803-08-13
Arnäs
Långvattnet
728
Olofsdotter
Anna
1850-03-18
Själevad
Norrvästansjö
729
Olofsdotter
Anna
1778-07-10
Själevad
Billsta
730
Olofsdotter
Anna
1795-01-28
Själevad
Gideå
731
Olofsdotter
Anna
1770-10-03
Lövånger
Vallen
732
Olofsdotter
Anna
1790
Åsele
Tjärn
733
Olofsdotter
Anna
1774-11-07
Nysätra
Estersmark
734
Olofsdotter
Anna
1782-12-12
Nysätra
Hertzånger
735
Olofsdotter
Anna
1807-08-13
Björna
Björnsjö
736
Olofsdotter
Anna
1795-08-04
Arnäs
Kroksjö
737
Olofsdotter
Anna
1779-05-26
Nysätra
Strandfors
738
Olofsdotter
Anna
1783-06-17
Umeå lands
Rödå
739
Olofsdotter
Anna
1771-12-25
Arnäs
Täfteå
740
Olofsdotter
Anna
1789-07-17
Degerfors
Västerå
741
Olofsdotter
Anna
1780-04-16
Nordmaling
Levar
742
Olofsdotter
Anna
1770-06-04
Bygdeå
Brednoret
743
Olofsdotter
Anna
1791-08-03
Nysätra
Skäran
744
Olofsdotter
Anna
1797-07-28
Burträsk
Gammelbyn
745
Olofsdotter
Anna
1866-03-31
Nordmaling
Vallen
746
Olofsdotter
Anna
1774-09-15
Nysätra
Brände
747
Olofsdotter
Anna
1777-01-01
Lövånger
Mångbyn
748
Olofsdotter
Anna
1773
Åsele
Siksjö
749
Olofsdotter
Anna
1815-11-29
Anundsjö
Kubbe
750
Olofsdotter
Anna
1862-01-29
Själevad
Östergärdal
751
Olofsdotter
Anna
1859-07-01
Anundsjö
Rödvattnet
752
Olofsdotter
Anna
1770-02-24
Sidensjö
Nolås
753
Olofsdotter
Anna
1829-07-17
Anundsjö
Vattugården
754
Olofsdotter
Anna
1857-12-24
Ytterhogdal
Ytterhogdal
755
Olofsdotter
Anna
1801-11-02
Anundsjö
Västergensjö
756
Olofsdotter
Anna
1818-06-07
Skorped
Lännäs
757
Olofsdotter
Anna
1815-06-13
Skorped
Lännäs
758
Olofsdotter
Anna
1851-02-09
Anundsjö
Myckelgensjö
759
Olofsdotter
Anna
1826-03-17
Själevad
Överbilla
760
Olofsdotter
Anna
1787-12-10
Själevad
Österalnö
761
Olofsdotter
Anna
1778-07-08
Skellefteå lands
Hjoggböle
762
Olofsdotter
Anna
1828-03-08
Anundsjö
Norrmesunda
763
Olofsdotter
Anna
1810-03-20
Skorped
Mosjö
764
Olofsdotter
Anna
1800-09-05
Junsele
Degersjö
765
Olofsdotter
Anna
1805-08-19
Själevad
Österalnö
766
Olofsdotter
Anna
1875-08-19
Anundsjö
Skalmsjö
767
Olofsdotter
Anna
1871-01-21
Anundsjö
Tvärlandböle
768
Olofsdotter
Anna
1787-03-11
Anundsjö
Västergensjö
769
Olofsdotter
Anna
1881-11-17
Vännäs
Spöland
770
Olofsdotter
Anna
1802-11-29
Skellefteå lands
Risön
771
Olofsdotter
Anna
1844-03-07
Anundsjö
Långsele
772
Olofsdotter
Anna
1783-04-11
Anundsjö
Önskan
773
Olofsdotter
Anna
1813-04-15
Brände
774
Olofsdotter
Anna
1837-07-03
Nätra
Nätra
775
Olofsdotter
Anna
1778-11-23
Sidensjö
Djupsjö
776
Olofsdotter
Anna
1869-06-06
Rättvik
Rättvik
777
Olofsdotter
Anna
1806-07-04
Anundsjö
Brandtjäl
778
Olofsdotter
Anna
1806-09-12
Anundsjö
Österfannby
779
Olofsdotter
Anna
1804-03-15
Anundsjö
Sörmesunda
780
Olofsdotter
Anna
1904-03-11
Anundsjö
Kubbe
781
Olofsdotter
Anna
1903-08-19
Anundsjö
Hemsjö
782
Olofsdotter
Anna
1805-12-05
Anundsjö
Järvberget
783
Olofsdotter
Anna
1908-07-29
Anundsjö
Västergensjö
784
Olofsdotter
Anna
1783-07-25
Junsele
Krånge
785
Olofsdotter
Anna
1796-05-27
Söldermanland
Julita
786
Olofsdotter
Anna
1871-03-31
Anundsjö
Norrmesunda
787
Olofsdotter
Anna
1816-09-06
Anundsjö
Bureborg
788
Olofsdotter
Anna
1904-01-18
Anundsjö
Seltjärn
789
Olofsdotter
Anna
1793-08-18
Sidensjö
Myre
790
Olofsdotter
Anna Agata
1804-08-11
Lycksele
Örträsk
791
Olofsdotter
Anna Agata Vilhelmina
1862-10-31
Lycksele
Köningslund
792
Olofsdotter
Anna Agneta
1880-12-22
Norsjö
Tjärnliden
793
Olofsdotter
Anna Albertina
1879-06-01
Degerfors
Hjuken
794
Olofsdotter
Anna Albertina
1867-04-19
Bygdeå
Ultervattnet
795
Olofsdotter
Anna Albertina
1875-01-17
Åsele
Lillögda
796
Olofsdotter
Anna Albertina
1862-01-07
Umeå lands
Röbäck
797
Olofsdotter
Anna Alfhilda
1867-09-04
Åsele
Grosjöberg
798
Olofsdotter
Anna Amalia
1877-02-09
Skellefteå lands
Burvik
799
Olofsdotter
Anna Amalia
1892-04-08
Nysätra
Bjurmyrkammen
800
Olofsdotter
Anna Amalia
1866-04-21
Mo
Österalnö
801
Olofsdotter
Anna Amalia
1854-07-02
Nordmaling
Järnäs
802
Olofsdotter
Anna Amalia
1844-02-29
Nysätra
Jonasmarken
803
Olofsdotter
Anna Amanda
1890-07-12
Umeå lands
Klabböle
804
Olofsdotter
Anna Amanda
1869-02-07
Jörn
805
Olofsdotter
Anna Antonia
1871-08-24
Robertsfors
Robertsfors
806
Olofsdotter
Anna Aqvelina
1870-11-29
Örträsk
Strömåker
807
Olofsdotter
Anna Augusta
1875-04-07
Örträsk
Långsele
808
Olofsdotter
Anna Augusta
1877-07-16
Örträsk
Långsele
809
Olofsdotter
Anna Augusta
1872-06-14
Bjurholm
Balsjö
810
Olofsdotter
Anna Augusta
1877-06-17
Bjurholm
Balsjö
811
Olofsdotter
Anna Augusta
1884-05-13
Bjurholm
Lillarmsjö
812
Olofsdotter
Anna Augusta
1876-10-11
Burträsk
Andersvattnet
813
Olofsdotter
Anna Augusta
1883-06-30
Degerfors
Gladaberget
814
Olofsdotter
Anna Augusta
1903-12-31
Anundsjö
Myckelgensjö
815
Olofsdotter
Anna Augusta
1870-09-09
Vännäs
Björnlandsbäck
816
Olofsdotter
Anna Augustina
1848-08-28
Nysätra
Strandfors
817
Olofsdotter
Anna Avenda
1873-02-27
Bjurholm
Högås
818
Olofsdotter
Anna Barbro
1830-07-07
Berge
819
Olofsdotter
Anna Barbro
1789-10-10
Degerfors
Hjuken
820
Olofsdotter
Anna Beata
1814-02-07
Nysätra
Kålaboda
821
Olofsdotter
Anna Beata
1803-07-19
Nordmaling
Norrbyn
822
Olofsdotter
Anna Beda Petronella
1880-10-02
Åsele
Yxsjö
823
Olofsdotter
Anna Brigitta
1792-03-08
Umeå lands
Bjenberg
824
Olofsdotter
Anna Brita
1821-10-01
Skellefteå lands
Stensund
825
Olofsdotter
Anna Brita
1821-12-14
Skellefteå lands
Källbomark
826
Olofsdotter
Anna Brita
1847-02-27
Sidensjö
Österkäl
827
Olofsdotter
Anna Brita
1823-08-03
Vilhelmina
Gransjö
828
Olofsdotter
Anna Brita
1828-10-16
Umeå lands
Sörmjöle
829
Olofsdotter
Anna Brita
1837-04-24
Vilhelmina
Solberg
830
Olofsdotter
Anna Brita
1829-07-14
Sidensjö
Nybyn
831
Olofsdotter
Anna Brita
1831-04-06
Sidensjö
Nybyn
832
Olofsdotter
Anna Brita
1823-04-25
Nysätra
Estermark
833
Olofsdotter
Anna Brita
1808-12-01
Umeå lands
Södervik
834
Olofsdotter
Anna Brita
1801-06-14
Umeå lands
Stöcksjö
835
Olofsdotter
Anna Brita
1813-11-04
Umeå lands
Stöcksjö
836
Olofsdotter
Anna Brita
1824-01-09
Arnäs
Idbyn
837
Olofsdotter
Anna Brita
1827-12-06
Umeå lands
Brattby
838
Olofsdotter
Anna Brita
1794-03-24
Bygdeå
Rickleå
839
Olofsdotter
Anna Brita
1834-04-07
Lycksele
Siksele
840
Olofsdotter
Anna Brita
1816
841
Olofsdotter
Anna Brita
1827-11-17
Fredrika
Stavarsjö
842
Olofsdotter
Anna Brita
1828-08-04
Björna
Krokvattnet
843
Olofsdotter
Anna Brita
1815-10-22
Umeå lands
Östanå
844
Olofsdotter
Anna Brita
1826-07-22
Fjällsjö
Orrnäs
845
Olofsdotter
Anna Brita
1825-06-21
Bodum
Orrnäs
846
Olofsdotter
Anna Brita
1845-04-29
Sidensjö
Källom
847
Olofsdotter
Anna Brita
1875-06-26
Anundsjö
Hemsjö
848
Olofsdotter
Anna Brita
1831-12-02
Bygdeå
Ratu
849
Olofsdotter
Anna Brita
1859-09-10
Själevad
Själand
850
Olofsdotter
Anna Brita
1855-02-15
Tåsjö
Norrsjön
851
Olofsdotter
Anna Brita
1827-07-29
Själevad
Sörvåge
852
Olofsdotter
Anna Brita
1814-09-11
Själevad
Hanabäck
853
Olofsdotter
Anna Brita
1831-03-04
Sidensjö
Nätersjö
854
Olofsdotter
Anna Brita
1844-11-20
Mo
Östansjö
855
Olofsdotter
Anna Brita
1810-04-06
Björna
Långnäset
856
Olofsdotter
Anna Brita
1793-12-27
Umeå lands
Innertavle
857
Olofsdotter
Anna Brita
1812-05-15
Degerfors
Degerfors
858
Olofsdotter
Anna Brita
1855-11-03
Sidensjö
Teg
859
Olofsdotter
Anna Brita
1790-12-03
Bygdeå
Robertsfors
860
Olofsdotter
Anna Brita
1827-08-11
Sävar
Bullmark
861
Olofsdotter
Anna Brita
1808-11-16
Lycksele
Bussjön
862
Olofsdotter
Anna Brita
1821-08-09
Själevad
Norrvåge
863
Olofsdotter
Anna Brita
1802-02-14
Burträsk
Åbyn
864
Olofsdotter
Anna Brita
1857-05-09
Sidensjö
Teg
865
Olofsdotter
Anna Brita
1819-01-09
Lycksele
Hornmyr
866
Olofsdotter
Anna Brita
1870-11-05
Tåsjö
Rörström
867
Olofsdotter
Anna Brita
1852-11-26
Skellefteå lands
Yttervik
868
Olofsdotter
Anna Brita
1872-10-19
Tåsjö
Norråker
869
Olofsdotter
Anna Brita
1829-02-27
Junsele
Esselet
870
Olofsdotter
Anna Brita
1854-07-19
Själevad
Sund
871
Olofsdotter
Anna Brita
1828-03-26
Sidensjö
Österby
872
Olofsdotter
Anna Brita
1864-02-11
Tåsjö
Kroknäset
873
Olofsdotter
Anna Brita
1885-10-28
Alanäs
Harrsjön
874
Olofsdotter
Anna Brita
1844
Nätra
Dal
875
Olofsdotter
Anna Brita
1862-02-25
Föllinge
Föllinge
876
Olofsdotter
Anna Brita
1786-02-04
Grundsunda
Skede
877
Olofsdotter
Anna Brita
1851-10-26
Grundsunda
Skede
878
Olofsdotter
Anna Brita
1801
Nordingrå
Röksta
879
Olofsdotter
Anna Brita
1795-08-02
Grundsunda
Utås
880
Olofsdotter
Anna Brita
1814-04-01
Nordmaling
Ottjärn
881
Olofsdotter
Anna Brita
1832-10-19
Bygdeå
Uktervattnet
882
Olofsdotter
Anna Brita
1795-05-31
Arnäs
Hjälta
883
Olofsdotter
Anna Brita
1850-09-09
Nordmaling
Järnäs
884
Olofsdotter
Anna Brita
1827-02-11
Björna
Studsviken
885
Olofsdotter
Anna Brita
1794-10-26
Grundsunda
Husum såg
886
Olofsdotter
Anna Brita
1802-04-15
Nordmaling
Norrbyn
887
Olofsdotter
Anna Brita
1800-01-06
Nordmaling
Baggård
888
Olofsdotter
Anna Brita
1783-02-01
Nordmaling
Bastuträsk
889
Olofsdotter
Anna Brita
1812-03-18
Nätra
Bredånger
890
Olofsdotter
Anna Brita
1797-02-28
Lycksele
Åmträsk
891
Olofsdotter
Anna Brita
1802-05-03
Nordmaling
Levar
892
Olofsdotter
Anna Brita
1771
Umeå lands
Röbäck
893
Olofsdotter
Anna Brita
1799
Själevad?
Själevad?
894
Olofsdotter
Anna Brita
1830-03-21
Björna
Uddersjö
895
Olofsdotter
Anna Brita
1858-08-01
Björna
Granåsen
896
Olofsdotter
Anna Brita
1834-08-24
Bjurholm
Vännäs
897
Olofsdotter
Anna Brita
1818-03-20
Lycksele
Örträsk
898
Olofsdotter
Anna Brita
1785-11-06
Umeå lands
Brattby
899
Olofsdotter
Anna Brita
1817-01-06
Bjurholm
Balfors
900
Olofsdotter
Anna Brita
1827-08-05
Burträsk
Bodbyn
901
Olofsdotter
Anna Brita
1804-07-03
Lycksele
Knaften
902
Olofsdotter
Anna Brita
1796-11-07
Bygdeå
Åkullsjön
903
Olofsdotter
Anna Brita
1818
Lycksele
Örträsk
904
Olofsdotter
Anna Brita
1852-09-20
Örträsk
Örträsk
905
Olofsdotter
Anna Brita
1860-10-07
Örträsk
Örträsk
906
Olofsdotter
Anna Brita
1788-07-07
Umeå lands
Hörneå
907
Olofsdotter
Anna Brita
1785-11-24
Burträsk
Bygdeträsk
908
Olofsdotter
Anna Brita
1806-03-21
Arnäs
Näset
909
Olofsdotter
Anna Brita
1821-11-27
Sidensjö
Nolås
910
Olofsdotter
Anna Brita
1830-05-11
Hässjö
Hässjö
911
Olofsdotter
Anna Brita
1827-02-03
Anundsjö
Västerfannbyn
912
Olofsdotter
Anna Brita
1839-01-29
Anundsjö
Myckelgensjö
913
Olofsdotter
Anna Britta
1833-08-24
Ljustorp
Ljustorp
914
Olofsdotter
Anna Cecilia
1802-10-12
Nordmaling
Högland
915
Olofsdotter
Anna Charlotta
1814-12-23
Umeå stads
Umeå stad
916
Olofsdotter
Anna Charlotta
1884-12-31
Umeå lands
Klabböle
917
Olofsdotter
Anna Charlotta
1824-02-21
Umeå lands
Västerteg
918
Olofsdotter
Anna Charlotta
1784-12-20
Lycksele
Vapsten
919
Olofsdotter
Anna Charlotta
1839-05-31
Vännäs
Stärkesmark
920
Olofsdotter
Anna Charlotta
1862-09-02
Umeå lands
Grisbacka
921
Olofsdotter
Anna Charlotta
1854-12-26
Umeå lands
Grisbacka
922
Olofsdotter
Anna Charlotta
1822-09-14
Nysätra
Nybo
923
Olofsdotter
Anna Charlotta
1846-07-19
Umeå lands
Brattby
924
Olofsdotter
Anna Charlotta
1842-11-03
Nysätra
Brände
925
Olofsdotter
Anna Charlotta
1849-08-30
Burträsk
Kalvträsk
926
Olofsdotter
Anna Charlotta
1863-07-23
Umeå lands
Innertavle
927
Olofsdotter
Anna Charlotta
1833-08-08
Nysätra
Flarken
928
Olofsdotter
Anna Charlotta
1847-05-02
Lövånger
Svarttjärn
929
Olofsdotter
Anna Charlotta
1843-01-10
Umeå lands
Ersmark
930
Olofsdotter
Anna Charlotta
1772-08-23
Umeå lands
Stöcksjö
931
Olofsdotter
Anna Charlotta
1817-06-11
Umeå lands
Ön
932
Olofsdotter
Anna Charlotta
1822-01-11
Burträsk
Västra Blisterliden
933
Olofsdotter
Anna Charlotta
1804-05-08
Umeå lands
Stöcksjö
934
Olofsdotter
Anna Charlotta
1798-09-12
Lycksele
Gransele
935
Olofsdotter
Anna Charlotta
1858-07-17
Sävar
Gunnismark
936
Olofsdotter
Anna Charlotta
1801-10-07
Umeå lands
Röbäck
937
Olofsdotter
Anna Charlotta
1841-07-13
Nysätra
Gumboda
938
Olofsdotter
Anna Charlotta
1809-06-11
Nysätra
Strand
939
Olofsdotter
Anna Charlotta
1865-04-02
Nysätra
Kålaboda
940
Olofsdotter
Anna Charlotta
1830-01-17
Nysätra
Krokvattnet
941
Olofsdotter
Anna Charlotta
1834-03-12
Nysätra
Flarken
942
Olofsdotter
Anna Charlotta
1819-12-21
Bygdeå
Jomark
943
Olofsdotter
Anna Charlotta
1863-11-20
Nysätra
Hertzånger
944
Olofsdotter
Anna Charlotta
1836-06-05
Umeå lands
Baggböle
945
Olofsdotter
Anna Charlotta
1817-05-13
Umeå lands
Brån
946
Olofsdotter
Anna Charlotta
1824-09-05
Nysätra
Flarken
947
Olofsdotter
Anna Charlotta
1804-06-21
Umeå lands
Västteg
948
Olofsdotter
Anna Charlotta
1797-07-27
Umeå lands
Röbäck
949
Olofsdotter
Anna Charlotta
1779-07-11
Lövånger
Mångbyn
950
Olofsdotter
Anna Charlotta
1829-10-10
Burträsk
Risåträsk
951
Olofsdotter
Anna Charlotta
1846-10-18
Umeå lands
Obbola
952
Olofsdotter
Anna Charlotta Karolina
1854-07-05
Bygdeå
Överklinten
953
Olofsdotter
Anna Dagny
1907-11-09
Anundsjö
Västergensjö
954
Olofsdotter
Anna Desideria
1899-03-21
Nordmaling
Baggård
955
Olofsdotter
Anna Dordea
1790-03
Nordmaling
Nordanbäck
956
Olofsdotter
Anna Dordea
1830-03-15
Bjurholm
Balsjö
957
Olofsdotter
Anna Dorotea
1812-01-12
Burträsk
Bygdsiljum
958
Olofsdotter
Anna Dorotea
1835-02-17
Ramsele
Strömnäs
959
Olofsdotter
Anna Dorotea
1806-10-25
Umeå lands
Skravelsjö
960
Olofsdotter
Anna Dorotea
1807-04-02
Skellefteå lands
Åbyn
961
Olofsdotter
Anna Dorotea
1801-02-19
Nordmaling
Aspeå
962
Olofsdotter
Anna Dorotea
1810-07-11
Grundsunda
Ällön
963
Olofsdotter
Anna Dorotea
1810-04-05
Nordmaling
Långed
964
Olofsdotter
Anna Elina
1867-01-23
Umeå lands
Rödå
965
Olofsdotter
Anna Elisabet
1842-04-02
Skorped
Uberg
966
Olofsdotter
Anna Elisabet
1860-08-04
Lövånger
Kåsböle
967
Olofsdotter
Anna Elisabet
1858-12-24
Sidensjö
Rössjö
968
Olofsdotter
Anna Elisabet
1791-12-16
Skellefteå lands
Klutmark
969
Olofsdotter
Anna Elisabet
1867-12-13
Nätra
Sunnansjö
970
Olofsdotter
Anna Elisabet
1837-02-28
Sidensjö
Rössjö
971
Olofsdotter
Anna Elisabet
1840-08-24
Arnäs
Högbyn
972
Olofsdotter
Anna Elisabet
1831-07-13
Björna
Kärrsjö
973
Olofsdotter
Anna Elisabet
1804-12-26
Vilhelmina
Dalasjö
974
Olofsdotter
Anna Elisabet
1841-12-16
Arnäs
Överön
975
Olofsdotter
Anna Elisabet
1841-12-24
Vännäs
Vännfors
976
Olofsdotter
Anna Elisabet
1830-04-18
Anundsjö
Önskan
977
Olofsdotter
Anna Elisabet
1899-09-09
Lycksele
Knaften
978
Olofsdotter
Anna Elisabet
1828-01-20
Lycksele
Mårdsele
979
Olofsdotter
Anna Elisabet
1809-10-22
Lövånger
Lövånger
980
Olofsdotter
Anna Elisabet
1821-09-30
Arnäs
ÖsterBursjö
981
Olofsdotter
Anna Elisabet
1805-09-01
Junsele
Åkerbränna
982
Olofsdotter
Anna Elisabet
1826-08-27
Själevad
Mo
983
Olofsdotter
Anna Elisabet
1812-03-16
Sidensjö
Myre
984
Olofsdotter
Anna Elisabet
1777-06-25
Umeå lands
Täfteå
985
Olofsdotter
Anna Elisabet
1793-01-23
Bygdeå
Åkullsjön
986
Olofsdotter
Anna Elisabet
1854-02-16
Skorped
Degersjö
987
Olofsdotter
Anna Elisabet
1798-09-06
Umeå lands
Röbäck
988
Olofsdotter
Anna Elisabet
1806-12-01
Umeå lands
Ön
989
Olofsdotter
Anna Elisabet
1796-06-14
Lövånger
Vallen
990
Olofsdotter
Anna Elisabet
1776-03-30
Umeå lands
Stöcksjö
991
Olofsdotter
Anna Elisabet
1799
Nätra
Dal
992
Olofsdotter
Anna Elisabet
1835-06-28
Åsele
Tennsjö
993
Olofsdotter
Anna Elisabet
1827-09-10
Lövånger
Fjälbyn
994
Olofsdotter
Anna Elisabet
1828-09-18
Umeå lands
Innertavle
995
Olofsdotter
Anna Elisabet
1853-06-22
Vilhelmina
Vilhelmina
996
Olofsdotter
Anna Elisabet
1780-02-01
Nordmaling
Armsjö
997
Olofsdotter
Anna Elisabet
1863-02-19
Bjurholm
Norrström
998
Olofsdotter
Anna Elisabet
1810-11-10
Nordmaling
Ängersjö
999
Olofsdotter
Anna Elisabet
1836-11-26
Nätra
Nätra
1000
Olofsdotter
Anna Elisabet
1774-11-07
Nordmaling
Mullsjö
1001
Olofsdotter
Anna Elisabet
1825-11-28
Arnäs
Österbursjö
1002
Olofsdotter
Anna Elisabet
1826-12-24
Umeå lands
Björlandsbäck
1003
Olofsdotter
Anna Elisabet
1816-09-16
Arnäs
Västerlandsjö
1004
Olofsdotter
Anna Elisabet
1775-10-12
Nysätra
Brände
1005
Olofsdotter
Anna Elisabet
1811-09-27
Gideå
Norrgidsjö
1006
Olofsdotter
Anna Elisabet
1793-07-19
Nordmaling
Ottjärn
1007
Olofsdotter
Anna Elisabet
1819-11-15
Gideå
Sörgidsjö
1008
Olofsdotter
Anna Elisabet
1847-03-02
Umeå lands
Överboda
1009
Olofsdotter
Anna Elisabet
1794-12-03
Nordmaling
Hummelholm
1010
Olofsdotter
Anna Elisabet
1812-08-18
Nordmaling
Norrbyn
1011
Olofsdotter
Anna Elisabet
1862-09-25
Gefle
Gefle
1012
Olofsdotter
Anna Elisabet
1800-12-18
Arnäs
Lakasund
1013
Olofsdotter
Anna Elisabet
1832-08-03
Bjurholm
Balsjö
1014
Olofsdotter
Anna Elisabet
1795-12-26
Umeå lands
Hissjö
1015
Olofsdotter
Anna Elisabet
1822-09-18
Arnäs
Sillviken
1016
Olofsdotter
Anna Elisabet
1829-01-25
Umeå lands
Baggböle
1017
Olofsdotter
Anna Elisabet
1804-01-07
Lycksele
Knaften
1018
Olofsdotter
Anna Elisabet
1774-12-21
Bygdeå
Åkullsjön
1019
Olofsdotter
Anna Elisabet
1824-02-10
Anundsjö
Norrflärke
1020
Olofsdotter
Anna Elisabet
1852-04-17
Nätra
Orrvik
1021
Olofsdotter
Anna Elisabet
1885-05-01
Anundsjö
Näs
1022
Olofsdotter
Anna Elisabet
1853-11-03
Anundsjö
Näs
1023
Olofsdotter
Anna Elisabet
1830-09-14
Norsjö
Svansele
1024
Olofsdotter
Anna Elvira
1894-03-03
Degerfors
Ramsele
1025
Olofsdotter
Anna Emelinda
1911-10-04
Anundsjö
Västergensjö
1026
Olofsdotter
Anna Erika
1848-11-09
Nysätra
Flarken
1027
Olofsdotter
Anna Erika
1872-06-10
Bygdeå
Bjänfors
1028
Olofsdotter
Anna Erika
1839-10-09
Bygdeå
Fällfors
1029
Olofsdotter
Anna Erika
1874-02-03
Dorotea
Lillånäs
1030
Olofsdotter
Anna Erika
1847-12-26
Tåsjö
Rörström
1031
Olofsdotter
Anna Erika
1857-07-27
Arnäs
ÖsterBursjö
1032
Olofsdotter
Anna Erika
1847-11-25
Junsele
Långvattnet
1033
Olofsdotter
Anna Erika
1846-05-22
Nysätra
Brände
1034
Olofsdotter
Anna Erika
1853-07-04
Dorotea
Avaträsk
1035
Olofsdotter
Anna Erika
1849-07-01
Åsele
Lillögda
1036
Olofsdotter
Anna Erika
1841-10-30
Arnäs
Näset
1037
Olofsdotter
Anna Erika
1847-03-09
Nysätra
Flarken
1038
Olofsdotter
Anna Erika
1877-12-29
Junsele
Hällberget
1039
Olofsdotter
Anna Erika
1874-06-13
Nordmaling
Stavsjöholm
1040
Olofsdotter
Anna Erika
1838-02-26
Björna
Krokvattnet
1041
Olofsdotter
Anna Erika
1866-06-28
Gideå
Kroksjö
1042
Olofsdotter
Anna Erika
1842-03-22
Grundsunda
Ällön
1043
Olofsdotter
Anna Erika
1866-04-05
Bjurholm
Balfors
1044
Olofsdotter
Anna Erika
1875-02-09
Umeå lands
Gubböle
1045
Olofsdotter
Anna Eufrosyna
1873-09-03
Jörn
Melsträsk
1046
Olofsdotter
Anna Eufrosyna
1869-03-26
Degerfors
Avalund
1047
Olofsdotter
Anna Eufrosyna
1875-07-02
Nysätra
Brände
1048
Olofsdotter
Anna Eugenia
1894-05-28
Arnäs
Faresta
1049
Olofsdotter
Anna Eugenia
1860-08-07
Nordmaling
Bergsjö
1050
Olofsdotter
Anna Eugenia
1879-09-13
Arnäs
Högland
1051
Olofsdotter
Anna Eva
1849-01-26
Lövånger
Hökmark
1052
Olofsdotter
Anna Evelina
1873-08-14
Nysätra
Pellboda
1053
Olofsdotter
Anna Evelina
1875-12-04
Vilhelmina
Heligfjäll
1054
Olofsdotter
Anna Evelina Petronella
1881-06-08
Åsele
Erikshall
1055
Olofsdotter
Anna Fredrika
1819-05-10
Lövånger
Mångbyn
1056
Olofsdotter
Anna Fredrika
1829-06-02
Arvidsjaur
Norra Grundträsk
1057
Olofsdotter
Anna Fredrika
1830-06-01
Burträsk
Gravlund
1058
Olofsdotter
Anna Fredrika
1847-03-13
Nysätra
Hertsånger
1059
Olofsdotter
Anna Fredrika
1833-05-03
Skellefteå lands
Storkåge
1060
Olofsdotter
Anna Fredrika
1838-07-11
Umeå lands
Brattby
1061
Olofsdotter
Anna Fredrika
1880-06-28
Vännäs
Håknäs
1062
Olofsdotter
Anna Fredrika
1805-09-19
Lövånger
Gärde
1063
Olofsdotter
Anna Fredrika
1847-12-07
Vännäs
Stärkesmark
1064
Olofsdotter
Anna Fredrika
1841-06-21
Lövånger
Bräntjälen
1065
Olofsdotter
Anna Fredrika
1858-10-21
Nysätra
Kålaboda
1066
Olofsdotter
Anna Fredrika
1839-10-27
Sävar
Tväråmark
1067
Olofsdotter
Anna Fredrika
1853-11-19
Bygdeå
Norum
1068
Olofsdotter
Anna Fredrika
1846-11-10
Burträsk
Ljusvattnet
1069
Olofsdotter
Anna Fredrika
1866-05-01
Umeå lands
Umeå lands
1070
Olofsdotter
Anna Fredrika
1820-04-07
Nysätra
Estersmark
1071
Olofsdotter
Anna Fredrika
1853-11-04
Burträsk
Bygdsiljum
1072
Olofsdotter
Anna Fredrika
1828-12-28
Burträsk
Åbyn
1073
Olofsdotter
Anna Fredrika
1832-07-31
Burträsk
Åbyn
1074
Olofsdotter
Anna Fredrika
1827-09-02
Umeå lands
Täfteå
1075
Olofsdotter
Anna Fredrika
1835-02-09
Norsjö
Svansele
1076
Olofsdotter
Anna Fredrika
1811-06-19
Burträsk
Renbergsvattnet
1077
Olofsdotter
Anna Fredrika
1874-06-13
Nordmaling
Gräsmyr
1078
Olofsdotter
Anna Fredrika
1867-06-14
Vännäs
Trinnliden
1079
Olofsdotter
Anna Fredrika
1858-11-28
Vilhelmina
Siksjö
1080
Olofsdotter
Anna Fredrika
1837-12-21
Bygdeå
Korssjön
1081
Olofsdotter
Anna Fredrika
1839-11-07
Burträsk
Bygdeträsk
1082
Olofsdotter
Anna Fredrika
1834-03-11
Umeå lands
Norrfors
1083
Olofsdotter
Anna Fredrika
1866-03-14
Umeå lands
Hössjö
1084
Olofsdotter
Anna Fredrika
1818-06-02
Umeå lands
Harrsele
1085
Olofsdotter
Anna Fredrika
1861-07-18
Norge
Norra Hattfjelldal
1086
Olofsdotter
Anna Fredrika
1830-01-17
Degerfors
Ytteråträsk
1087
Olofsdotter
Anna Fredrika
1861-02-22
Vännäs
Hedlunda
1088
Olofsdotter
Anna Fredrika
1871-03-22
Vännäs
Stennäs
1089
Olofsdotter
Anna Fredrika
1857-09-11
Vilhelmina
Gransjö
1090
Olofsdotter
Anna Frideborg
1899-01-10
Anundsjö
Åbosjö
1091
Olofsdotter
Anna Gustava
1856-05-12
Skellefteå lands
Kusmark
1092
Olofsdotter
Anna Gustava
1872-07-31
Degerfors
Tväråträsk
1093
Olofsdotter
Anna Gustava
1873-01-09
Umeå lands
Tavelsjö
1094
Olofsdotter
Anna Gustava
1854-10-11
Lövånger
Svarttjärn
1095
Olofsdotter
Anna Gustava
1850-10-09
Vilhelmina
Hacksjö
1096
Olofsdotter
Anna Gustava
1854-07-19
Burträsk
Åbyn
1097
Olofsdotter
Anna Gustava Elisabet
1842-07-22
Fredrika
Lögda
1098
Olofsdotter
Anna Göthilda
1871-03-18
Fjällsjö
Vengel
1099
Olofsdotter
Anna Helena
1841-06-17
Skellefteå lands
Innervik
1100
Olofsdotter
Anna Helena
1853-06-13
Jörn
Brandfors
1101
Olofsdotter
Anna Helena
1785-09-13
Nordmaling
Genberg
1102
Olofsdotter
Anna Helena
1874-01-25
Skellefteå lands
Tarsmyran
1103
Olofsdotter
Anna Helena
1867-12-09
Skellefteå lands
Gummark
1104
Olofsdotter
Anna Helena
1785-12-21
Själevad
Gene
1105
Olofsdotter
Anna Helena
1816-09-21
Sättna
Sättna
1106
Olofsdotter
Anna Helena
1775-10-24
Finland
Nykarleby
1107
Olofsdotter
Anna Helena
1800-09-21
Umeå lands
Sörfors
1108
Olofsdotter
Anna Helena
1785-01-23
Umeå lands
Vännäs
1109
Olofsdotter
Anna Helena
1784-09-05
Burträsk
Bygdeträsk
1110
Olofsdotter
Anna Helena
1828-03-19
Vilhelmina
Lövnäs
1111
Olofsdotter
Anna Helena
1775-09-30
Nordmaling
Långed
1112
Olofsdotter
Anna Helena
1810-08-02
Nordmaling
Lögdeå
1113
Olofsdotter
Anna Helena
1802-05-23
Umeå lands
Björnlandsbäck
1114
Olofsdotter
Anna Helena
1794-11-30
Nordmaling
Bjerten
1115
Olofsdotter
Anna Helena
1777-11-21
Arnäs
Högbyn
1116
Olofsdotter
Anna Helena
1779-06-24
Nordmaling
Gräsmyr
1117
Olofsdotter
Anna Helena
1822-12-09
Nordmaling
Bredvik
1118
Olofsdotter
Anna Helena
1783-06-22
Arnäs
Svedje
1119
Olofsdotter
Anna Helena
1793
Umeå lands
Vännäs
1120
Olofsdotter
Anna Helena
1863-12-03
Umeå lands
Bjenberg
1121
Olofsdotter
Anna Helena
1822-01-20
Umeå lands
Nylandsnäs
1122
Olofsdotter
Anna Helena
1790-12-31
Umeå lands
Hörnefors
1123
Olofsdotter
Anna Helena
1852-07-06
Norsjö
Dragnäs
1124
Olofsdotter
Anna Helena Eulalia
1883-08-12
Dorotea
Dorotea
1125
Olofsdotter
Anna Hendrietta
1867-03-29
Degerfors
Kulbäcksliden
1126
Olofsdotter
Anna Johanna
1853-06-23
Lövånger
Vallen
1127
Olofsdotter
Anna Johanna
1880-08-16
Burträsk
Bjursjön
1128
Olofsdotter
Anna Johanna
1866-05-13
Burträsk
Forstjärn
1129
Olofsdotter
Anna Johanna
1833-08-05
Skellefteå lands
Ragnvaldsträsk
1130
Olofsdotter
Anna Johanna
1878-01-20
Skellefteå lands
Burvik
1131
Olofsdotter
Anna Johanna
1844-06-24
Nysätra
Klintsjön
1132
Olofsdotter
Anna Johanna
1866-09-10
Burträsk
Gottland
1133
Olofsdotter
Anna Johanna
1853-03-09
Bygdeå
Frötjärnbäck
1134
Olofsdotter
Anna Johanna
1870-09-17
Åsele
Lakasjö
1135
Olofsdotter
Anna Johanna
1868-11-17
Sävar
Furunäs
1136
Olofsdotter
Anna Johanna
1835-11-30
Stensele
Långvattnet
1137
Olofsdotter
Anna Johanna
1826-08-13
Umeå lands
Täfteå
1138
Olofsdotter
Anna Johanna
1872-06-13
Degerfors
Degerfors
1139
Olofsdotter
Anna Johanna
1856-03-27
Umeå lands
Hössjö
1140
Olofsdotter
Anna Johanna
1858-11-29
Umeå lands
Flurkmark
1141
Olofsdotter
Anna Johanna
1813-12-19
Nysätra
Ånäset
1142
Olofsdotter
Anna Johanna
1873-01-18
Degerfors
Manjaur
1143
Olofsdotter
Anna Johanna
1887-01-13
Anundsjö
Myckelgensjö
1144
Olofsdotter
Anna Johanna
1847-05-10
Åsele
Lomsjö
1145
Olofsdotter
Anna Johanna
1866-10-31
Nordmaling
Levar
1146
Olofsdotter
Anna Johanna
1888-01-20
Sidensjö
Överå
1147
Olofsdotter
Anna Johanna
1848-06-04
Bygdeå
Gravfors
1148
Olofsdotter
Anna Johanna
1861-10-16
Vännäs
Spöland
1149
Olofsdotter
Anna Johanna
1826-01-05
Umeå lands
Täfteå
1150
Olofsdotter
Anna Johanna
1821-06-16
Umeå lands
Vännäs
1151
Olofsdotter
Anna Johanna
1876-03-03
Umeå lands
Umeå lands
1152
Olofsdotter
Anna Johanna
1866-01-11
Nysätra
Skäran
1153
Olofsdotter
Anna Johanna
1857-05-06
Vilhelmina
Ulvoberg
1154
Olofsdotter
Anna Johanna
1876-07-12
Burträsk
Flakaliden
1155
Olofsdotter
Anna Johanna
1879-04-07
Nordmaling
Gräsmyr
1156
Olofsdotter
Anna Johanna
1847-01-09
Bjurholm
Forsnäs
1157
Olofsdotter
Anna Johanna
1836-07-13
Grundsunda
Banafjäl
1158
Olofsdotter
Anna Johanna
1820-08-18
Umeå lands
Östervik
1159
Olofsdotter
Anna Johanna
1853-10-08
Vännäs
Pengsjö
1160
Olofsdotter
Anna Johanna
1839-08-07
Gideå
Kroksjö
1161
Olofsdotter
Anna Johanna
1843-05-31
Nordmaling
Fällfors
1162
Olofsdotter
Anna Johanna
1855-11-18
Burträsk
Tallträsk
1163
Olofsdotter
Anna Johanna
1877-06-20
Anundsjö
Sörflärke
1164
Olofsdotter
Anna Johanna
1886-12-08
Anundsjö
Hemsjö
1165
Olofsdotter
Anna Johanna
1888-07-11
Anundsjö
Hemsjö
1166
Olofsdotter
Anna Josefina
1883-04-17
Skellefteå lands
Kusmark
1167
Olofsdotter
Anna Josefina
1841-08-20
Skellefteå lands
Häggnäs
1168
Olofsdotter
Anna Josefina
1879-10-03
Lycksele
Lycksele
1169
Olofsdotter
Anna Josefina
1856-01-17
Åsele
Lillögda
1170
Olofsdotter
Anna Josefina
1865-11-05
Umeå lands
Obbola
1171
Olofsdotter
Anna Josefina
1881-08-17
Nordmaling
Hyngelsböle
1172
Olofsdotter
Anna Judit
1813-01-22
Fredrika
Stavarsjö
1173
Olofsdotter
Anna Kalina
1888-02-14
Bjurholm
Balfors
1174
Olofsdotter
Anna Karolina
1848-01-25
Umeå lands
Västerteg
1175
Olofsdotter
Anna Karolina
1865-08-06
Umeå lands
Brännland
1176
Olofsdotter
Anna Karolina
1869-05-08
Umeå lands
Gårsjöbäck
1177
Olofsdotter
Anna Karolina
1866-11-08
Sorsele
Jukta
1178
Olofsdotter
Anna Karolina
1874-12-08
Skellefteå lands
Skellefteå lands
1179
Olofsdotter
Anna Karolina
1824-06-03
Lövånger
Uttersjön
1180
Olofsdotter
Anna Karolina
1888-11-05
Degerfors
Sävsjön
1181
Olofsdotter
Anna Karolina
1830-07-19
Åsele
Almsele
1182
Olofsdotter
Anna Karolina
1858-09-28
Degerfors
Mårdsbränna
1183
Olofsdotter
Anna Karolina
1862-09-04
Arnäs
Högland
1184
Olofsdotter
Anna Karolina
1836-07-28
Degerfors
Renträsk
1185
Olofsdotter
Anna Karolina
1858-01-20
Arnäs
Järved
1186
Olofsdotter
Anna Karolina
1867-08-24
Björna
Långviken
1187
Olofsdotter
Anna Karolina
1883-08-17
Vännäs
Fällfors
1188
Olofsdotter
Anna Karolina
1848-08-14
Skellefteå lands
Storselet
1189
Olofsdotter
Anna Karolina
1875-03-06
Vännäs
fällfors
1190
Olofsdotter
Anna Karolina
1869-08-22
Degerfors
Kamsjön
1191
Olofsdotter
Anna Karolina
1856-12-12
Sävar
Ytterboda
1192
Olofsdotter
Anna Karolina
1867-07-21
Bygdeå
Ytterklinten
1193
Olofsdotter
Anna Karolina
1872-07-02
Umeå lands
Baggböle
1194
Olofsdotter
Anna Karolina
1863-03-01
Degerfors
Hjuken
1195
Olofsdotter
Anna Karolina
1847-09-11
Sävar
Ytterträsk
1196
Olofsdotter
Anna Karolina
1852-06-24
Bygdeå
Gulltjärn
1197
Olofsdotter
Anna Karolina
1852-01-19
Umeå lands
Degersjö
1198
Olofsdotter
Anna Karolina
1847-07-25
Arnäs
Västerlandsjö
1199
Olofsdotter
Anna Karolina
1860-11-19
Umeå lands
Haddingen
1200
Olofsdotter
Anna Karolina
1846-06-08
Gideå
Bodum
1201
Olofsdotter
Anna Karolina
1860-07-15
Åsele
Solberg
1202
Olofsdotter
Anna Karolina
1846-04-19
Gideå
Kroksjö
1203
Olofsdotter
Anna Karolina
1829-05-27
Umeå lands
Obbola
1204
Olofsdotter
Anna Karolina
1867-04-30
Sävar
Täfteå
1205
Olofsdotter
Anna Karolina
1877-04-04
Bygdeå
Åkullsjön
1206
Olofsdotter
Anna Karolina
1882-02-10
Anundsjö
Degersjö
1207
Olofsdotter
Anna Karolina
1873-10-07
Bygdeå
Åkullsjön
1208
Olofsdotter
Anna Karolina
1862-09-24
Sävar
Sjöarödd
1209
Olofsdotter
Anna Karolina
1848-06-30
Umeå lands
Hissjö
1210
Olofsdotter
Anna Karolina
1846-06-17
Umeå lands
Umeå lands
1211
Olofsdotter
Anna Karolina
1871-03-21
Sävar
Täfteå
1212
Olofsdotter
Anna Karolina
1859-12-10
Bjurholm
Ström
1213
Olofsdotter
Anna Karolina
1834-11-17
Grundsunda
Kasa
1214
Olofsdotter
Anna Karolina
1884-12-06
Degerfors
Gladaberg
1215
Olofsdotter
Anna Karolina
1832-11-16
Arnäs
Österbursjö
1216
Olofsdotter
Anna Karolina
1865-10-17
Nordmaling
Sunnansjö
1217
Olofsdotter
Anna Karolina
1836-09-09
Gideå
Långviken
1218
Olofsdotter
Anna Karolina
1877-11-09
Bjurholm
Balsjö
1219
Olofsdotter
Anna Karolina
1861-07-29
Bjurholm
Karlsbäck
1220
Olofsdotter
Anna Karolina
1860-08-10
Nordmaling
Hummelholm
1221
Olofsdotter
Anna Karolina
1869-08-29
Bjurholm
Nordansjö
1222
Olofsdotter
Anna Karolina
1851-12-30
Bjurholm
Högås
1223
Olofsdotter
Anna Karolina
1852-04-12
Bjurholm
Aborrtjern
1224
Olofsdotter
Anna Karolina
1836-05-07
Degerfors
Tväråträsk
1225
Olofsdotter
Anna Karolina
1856-03-27
Bjurholm
Norrby
1226
Olofsdotter
Anna Karolina
1863-07-29
Bjurholm
Västansjö
1227
Olofsdotter
Anna Karolina
1871-03-05
Vännäs
Näsåker
1228
Olofsdotter
Anna Karolina
1879-08-30
Bjurholm
Balsjö
1229
Olofsdotter
Anna Karolina
1828-04-04
Arnäs
Västerbursjö
1230
Olofsdotter
Anna Karolina
1849-08-31
Åsele
Tjärn
1231
Olofsdotter
Anna Karolina
1895-02-12
Anundsjö
Innertällmo
1232
Olofsdotter
Anna Karolina
1907-01-25
Anundsjö
Sörflärke
1233
Olofsdotter
Anna Karolina
1854-08-16
Själevad
Prästbordet
1234
Olofsdotter
Anna Katarina
1791-06-13
Skellefteå lands
Innervik
1235
Olofsdotter
Anna Katarina
1843-01-02
Burträsk
Ljusvattnet
1236
Olofsdotter
Anna Katarina
1779-02-02
Skellefteå lands
Norrlandsträsk
1237
Olofsdotter
Anna Katarina
1809-12-25
Skellefteå lands
Svanström
1238
Olofsdotter
Anna Katarina
1856-05-22
Jörn
Hobergsträsk
1239
Olofsdotter
Anna Katarina
1808-05-16
Skellefteå lands
Falmark
1240
Olofsdotter
Anna Katarina
1816-05-30
Skellefteå lands
Gummark
1241
Olofsdotter
Anna Katarina
1828-05-01
Skorped
Byvattnet
1242
Olofsdotter
Anna Katarina
1798-09-25
Skellefteå lands
Kusmark
1243
Olofsdotter
Anna Katarina
1799-11-05
Skellefteå lands
Finnträsk
1244
Olofsdotter
Anna Katarina
1818-05-03
Umeå lands
Böleå
1245
Olofsdotter
Anna Katarina
1816-11-02
Skellefteå lands
Holmfors
1246
Olofsdotter
Anna Katarina
1795
Nätra
Nätra
1247
Olofsdotter
Anna Katarina
1813-04-03
Skellefteå lands
Krångfors
1248
Olofsdotter
Anna Katarina
1786-06-30
Skellefteå lands
Ragnvaldsträsk
1249
Olofsdotter
Anna Katarina
1805-03-02
Skellefteå lands
Kusmark
1250
Olofsdotter
Anna Katarina
1824-05-03
Skellefteå lands
Falmark
1251
Olofsdotter
Anna Katarina
1794-02-23
Skellefteå lands
Ragnvaldsträsk
1252
Olofsdotter
Anna Katarina
1829-06-13
Skellefteå lands
Stavaträsk
1253
Olofsdotter
Anna Katarina
1819-02-14
Skellefteå lands
Kusmark
1254
Olofsdotter
Anna Katarina
1779-07-28
Skellefteå lands
Varuträsk
1255
Olofsdotter
Anna Katarina
1799-07-14
Skellefteå lands
Burvik
1256
Olofsdotter
Anna Katarina
1821-08-23
Skellefteå lands
Stenträsk
1257
Olofsdotter
Anna Katarina
1815-02-06
Skellefteå lands
Drängsmark
1258
Olofsdotter
Anna Katarina
1832-02-03
Skellefteå lands
Östanbäck
1259
Olofsdotter
Anna Katarina
1819-05-21
Sidensjö
Österkäl
1260
Olofsdotter
Anna Katarina
1819-05-25
Nätra
Eden 1
1261
Olofsdotter
Anna Katarina
1827-10-24
Skellefteå land
Åbyn
1262
Olofsdotter
Anna Katarina
1829-12-13
Vännäs
Fällforsen
1263
Olofsdotter
Anna Katarina
1851-11-01
Anundsjö
Pengsjö
1264
Olofsdotter
Anna Katarina
1851-09-06
Sidensjö
Nolås
1265
Olofsdotter
Anna Katarina
1825-11-14
Arnäs
Smedsbyn
1266
Olofsdotter
Anna Katarina
1779-06-28
Bygdeå
Bobacken
1267
Olofsdotter
Anna Katarina
1841-11-19
Lövånger
Vebomark
1268
Olofsdotter
Anna Katarina
1809-09-02
Umeå lands
Hössjö
1269
Olofsdotter
Anna Katarina
1799
Skog (Y)
Gallsäter
1270
Olofsdotter
Anna Katarina
1848-08-11
Björna
Björnsjö
1271
Olofsdotter
Anna Katarina
1818-12-28
Degerfors
Rödå
1272
Olofsdotter
Anna Katarina
1829-11-01
Burträsk
Burträsk
1273
Olofsdotter
Anna Katarina
1843-12-19
Umeå lands
Röbäck
1274
Olofsdotter
Anna Katarina
1838-04-16
Umeå lands
Nyland
1275
Olofsdotter
Anna Katarina
1808-07-28
Umeå lands
Gubböle
1276
Olofsdotter
Anna Katarina
1777-03-22
Sorsele
Skakträsk
1277
Olofsdotter
Anna Katarina
1792-05-20
Lövånger
Gärde
1278
Olofsdotter
Anna Katarina
1823-06-28
Skorped
Byvattnet
1279
Olofsdotter
Anna Katarina
1851-07-05
Umeå lands
Röbäck
1280
Olofsdotter
Anna Katarina
1774-09-30
Nysätra
Klintsjön
1281
Olofsdotter
Anna Katarina
1841-10-04
Arnäs
Järved
1282
Olofsdotter
Anna Katarina
1796-05-28
Bygdeå
Bjänsjöå
1283
Olofsdotter
Anna Katarina
1791
??
??
1284
Olofsdotter
Anna Katarina
1795
Åsele
Forsnäs
1285
Olofsdotter
Anna Katarina
1805 cirka
??
??
1286
Olofsdotter
Anna Katarina
1860-10-01
Anundsjö
Rösjö
1287
Olofsdotter
Anna Katarina
1863-11-05
Anundsjö
Brattsjö
1288
Olofsdotter
Anna Katarina
1781-05-25
Nysätra
Skäran
1289
Olofsdotter
Anna Katarina
1773-11-04
Skellefteå lands
Skellefteå lands
1290
Olofsdotter
Anna Katarina
1812-09-10
Umeå lands
Bullmark
1291
Olofsdotter
Anna Katarina
1832-03-15
Vännäs
Fällforsen
1292
Olofsdotter
Anna Katarina
1841-04-15
Umeå lands
Häggnäs
1293
Olofsdotter
Anna Katarina
1804-12-09
Skellefteå lands
Frostkåge
1294
Olofsdotter
Anna Katarina
1846-08-27
Björna
Kärrsjö
1295
Olofsdotter
Anna Katarina
1843-01-05
Lövånger
Vallen
1296
Olofsdotter
Anna Katarina
1798-10-08
Tåsjö
Skansnäset
1297
Olofsdotter
Anna Katarina
1851-04-13
Sidensjö
Skureå
1298
Olofsdotter
Anna Katarina
1843-01-11
Själevad
Sörvåge
1299
Olofsdotter
Anna Katarina
1812-08-09
Norsjö
Hemmingen
1300
Olofsdotter
Anna Katarina
1801-11-20
Nysätra
Hertsånger
1301
Olofsdotter
Anna Katarina
1853-10-11
Dorotea
Risbäck
1302
Olofsdotter
Anna Katarina
1816-06-08
Lövånger
Svarttjärn
1303
Olofsdotter
Anna Katarina
1841-09-12
Lövånger
Selet
1304
Olofsdotter
Anna Katarina
1816-09-01
Skellefteå lands
Burvik
1305
Olofsdotter
Anna Katarina
1816-02-16
Bygdeå
Gullmark
1306
Olofsdotter
Anna Katarina
1810-04-29
Fjällsjö
Orrnäs
1307
Olofsdotter
Anna Katarina
1790-01-18
Bygdeå
Bäck
1308
Olofsdotter
Anna Katarina
1772-10-10
Skellefteå lands
Kågeträsk
1309
Olofsdotter
Anna Katarina
1813-07-27
Norsjö
Svansele
1310
Olofsdotter
Anna Katarina
1798-11-14
Skellefteå lands
Bastuträsk
1311
Olofsdotter
Anna Katarina
1816-10-08
Tåsjö
Hoting
1312
Olofsdotter
Anna Katarina
1837-10-17
Nysätra
Hertsånger
1313
Olofsdotter
Anna Katarina
1816-06-07
Lövånger
Vallen
1314
Olofsdotter
Anna Katarina
1833-01-13
Burträsk
Bygdsiljum
1315
Olofsdotter
Anna Katarina
1777-04-18
Umeå lands
Holmön
1316
Olofsdotter
Anna Katarina
1783-01-15
Umeå lands
Österteg
1317
Olofsdotter
Anna Katarina
1791-01-15
Burträsk
Innansjön
1318
Olofsdotter
Anna Katarina
1821-10-28
Umeå lands
Haddingen
1319
Olofsdotter
Anna Katarina
1823-04-13
Burträsk
Brunnstjern
1320
Olofsdotter
Anna Katarina
1793-04-26
Lövånger
Mårtensboda
1321
Olofsdotter
Anna Katarina
1800-05-22
Bygdeå
Överklinten
1322
Olofsdotter
Anna Katarina
1790-03-21
Lycksele
Ruskträsk
1323
Olofsdotter
Anna Katarina
1821-11-24
Nysätra
Klintsjön
1324
Olofsdotter
Anna Katarina
1832-08-26
Själevad
Västerhus
1325
Olofsdotter
Anna Katarina
1839-03-26
Gideå
Kroksjö
1326
Olofsdotter
Anna Katarina
1876-04-24
Anundsjö
Järvberget
1327
Olofsdotter
Anna Katarina
1823-12-10
Arnäs
Arnäs
1328
Olofsdotter
Anna Katarina
1803-09-14
Umeå lands
Häggnäs
1329
Olofsdotter
Anna Katarina
1805-02-24
Burträsk
Mjövattnet
1330
Olofsdotter
Anna Katarina
1797-08-17
Burträsk
Villvattnet
1331
Olofsdotter
Anna Katarina
1792
??
??
1332
Olofsdotter
Anna Katarina
1789-03-13
Umeå lands
Brattby
1333
Olofsdotter
Anna Katarina
1810-10-04
Umeå lands
Holmön
1334
Olofsdotter
Anna Katarina
1802-09-21
Umeå lands
Hössjö
1335
Olofsdotter
Anna Katarina
1834-10-21
Själevad
Västerås
1336
Olofsdotter
Anna Katarina
1792-09-16
Lövånger
Bjurön
1337
Olofsdotter
Anna Katarina
1806-03-30
Umeå lands
Yttertavle
1338
Olofsdotter
Anna Katarina
1775-09-18
Bygdeå
Bygdeå
1339
Olofsdotter
Anna Katarina
1800-03-27
Nysätra
Risvattnet
1340
Olofsdotter
Anna Katarina
1791-09-25
Burträsk
Bodbyn
1341
Olofsdotter
Anna Katarina
1778-12-29
Bygdeå
Bygdeå
1342
Olofsdotter
Anna Katarina
1826-12-26
Sidensjö
Sidensjö
1343
Olofsdotter
Anna Katarina
1840-07-24
Umeå lands
Västerhiske
1344
Olofsdotter
Anna Katarina
1784-11-11
Umeå lands
Täfteå
1345
Olofsdotter
Anna Katarina
1771-05-04
Umeå lands
Stärkesmark
1346
Olofsdotter
Anna Katarina
1821-06-06
Umeå lands
Röbäck
1347
Olofsdotter
Anna Katarina
1818-06-20
Umeå lands
Röbäck
1348
Olofsdotter
Anna Katarina
1793-12-14
Bygdeå
Bjensjöå
1349
Olofsdotter
Anna Katarina
1815-03-24
Umeå lands
Håkmark
1350
Olofsdotter
Anna Katarina
1854-11-22
Umeå lands
Röbäck
1351
Olofsdotter
Anna Katarina
1784-12-02
Umeå lands
Österteg
1352
Olofsdotter
Anna Katarina
1784-09-09
Nysätra
Klintsjön
1353
Olofsdotter
Anna Katarina
1881-11-24
Långsele
Långsele
1354
Olofsdotter
Anna Katarina
1849-04-07
Nätra
Eden 4:2
1355
Olofsdotter
Anna Katarina
1836-08-08
Lövånger
Blacke
1356
Olofsdotter
Anna Katarina
1830-07-05
Umeå lands
Innertavle
1357
Olofsdotter
Anna Katarina
1821-09-06
Umeå lands
Innertavle
1358
Olofsdotter
Anna Katarina
1837-01-21
Vilhelmina
Bäsksele
1359
Olofsdotter
Anna Katarina
1824-05-13
Nysätra
Kålaboda
1360
Olofsdotter
Anna Katarina
1810-02-10
Nysätra
Gunsmark
1361
Olofsdotter
Anna Katarina
1865-02-10
Umeå lands
Ersmark
1362
Olofsdotter
Anna Katarina
1850-11-18
Nysätra
Brände
1363
Olofsdotter
Anna Katarina
1873-10-10
Umeå lands
Långviken
1364
Olofsdotter
Anna Katarina
1847-12-05
Umeå lands
Fjällholm
1365
Olofsdotter
Anna Katarina
1847-05-25
Umeå lands
Stöcksjö
1366
Olofsdotter
Anna Katarina
1840-12-24
Umeå lands
Bjenberg
1367
Olofsdotter
Anna Katarina
1811-03-30
Nysätra
Hörnäs
1368
Olofsdotter
Anna Katarina
1804-01-24
Grundsunda
Husum
1369
Olofsdotter
Anna Katarina
1826-07-23
Grundsunda
Banafjäl
1370
Olofsdotter
Anna Katarina
1817-09-21
Bjurholm
Bjurholm
1371
Olofsdotter
Anna Katarina
1788-02-29
Nordmaling
Bredträsk
1372
Olofsdotter
Anna Katarina
1814-01-15
Bjurholm
Bjurholm
1373
Olofsdotter
Anna Katarina
1802-11-23
Nordmaling
Djupsjö
1374
Olofsdotter
Anna Katarina
1827-11-28
Björna
Gideå
1375
Olofsdotter
Anna Katarina
1863-04-30
Vännäs
Östansjö
1376
Olofsdotter
Anna Katarina
1843-09-13
Vännäs
Björnlandsbäck
1377
Olofsdotter
Anna Katarina
1843-05-24
Nordmaling
Torrböle
1378
Olofsdotter
Anna Katarina
1823-07-04
Björna
Gideå
1379
Olofsdotter
Anna Katarina
1810-03-02
Arnäs
Karlsviken
1380
Olofsdotter
Anna Katarina
1778-12-30
Umeå lands
Klabböle
1381
Olofsdotter
Anna Katarina
1806-08-31
Arnäs
Salberg
1382
Olofsdotter
Anna Katarina
1820-05-22
Grundsunda
Fanby
1383
Olofsdotter
Anna Katarina
1827-12-22
Nordmaling
Brattfors
1384
Olofsdotter
Anna Katarina
1805-09-16
Nordmaling
Sunnansjö
1385
Olofsdotter
Anna Katarina
1835-12-08
Bjurholm
Bracksele
1386
Olofsdotter
Anna Katarina
1849-11-23
Nordmaling
Bjerten
1387
Olofsdotter
Anna Katarina
1779-06-02
Umeå lands
Bäcken
1388
Olofsdotter
Anna Katarina
1827-05-02
Bjurholm
Björknäs
1389
Olofsdotter
Anna Katarina
1826-11-23
Nordmaling
Hallen
1390
Olofsdotter
Anna Katarina
1793-04-17
Arnäs
Sillviken
1391
Olofsdotter
Anna Katarina
1791-01-23
Nordmaling
Gräsmyr
1392
Olofsdotter
Anna Katarina
1810-01-01
Grundsunda
Utås
1393
Olofsdotter
Anna Katarina
1836-08-30
Bjurholm
Bjurholm
1394
Olofsdotter
Anna Katarina
1840-10-12
Bjurholm
Karlsbäck
1395
Olofsdotter
Anna Katarina
1791-03-14
Arnäs
Arnäs
1396
Olofsdotter
Anna Katarina
1807-05-19
Umeå lands
ÖverRödå
1397
Olofsdotter
Anna Katarina
1788-12-08
Nordmaling
Hummelholm
1398
Olofsdotter
Anna Katarina
1798-12-19
Nordmaling
Långed
1399
Olofsdotter
Anna Katarina
1844-04-22
Nordmaling
Klöse
1400
Olofsdotter
Anna Katarina
1787-01-18
Nordmaling
Lögdeå
1401
Olofsdotter
Anna Katarina
1799-03-26
Arnäs
Brösta
1402
Olofsdotter
Anna Katarina
1830-05-10
Grundsunda
Nyland
1403
Olofsdotter
Anna Katarina
1821-03-24
Dorotea
Granliden
1404
Olofsdotter
Anna Katarina
1806-05-13
Nordmaling
Järnäs
1405
Olofsdotter
Anna Katarina
1820-07-10
Nordmaling
Levar
1406
Olofsdotter
Anna Katarina
1811-03-22
Nordmaling
Aspeå
1407
Olofsdotter
Anna Katarina
1836-12-21
Nordmaling
Ledusjö
1408
Olofsdotter
Anna Katarina
1790-02-18
Umeå lands
Baggböle
1409
Olofsdotter
Anna Katarina
1855-02-09
Arnäs
Utanlandsjö
1410
Olofsdotter
Anna Katarina
1776-12-15
Degerfors
Granön
1411
Olofsdotter
Anna Katarina
1823-12-16
Arnäs
VästerLandsjö
1412
Olofsdotter
Anna Katarina
1817-06-16
Arnäs
Bygdom
1413
Olofsdotter
Anna Katarina
1832-08-16
Gideå
Byviken
1414
Olofsdotter
Anna Katarina
1802-08-23
Umeå lands
Åkertjärn
1415
Olofsdotter
Anna Katarina
1853-03-28
Gideå
Flärke
1416
Olofsdotter
Anna Katarina
1797-01-23
Degerfors
Norrliden
1417
Olofsdotter
Anna Katarina
1798
Fredrika
Lögda
1418
Olofsdotter
Anna Katarina
1857-03-29
Vännäs
Långnäs
1419
Olofsdotter
Anna Katarina
1810-01-05
Degerfors
Granön
1420
Olofsdotter
Anna Katarina
1831-02-02
Gideå
Flygsjö
1421
Olofsdotter
Anna Katarina
1792-01-26
Bygdeå
Robertsfors
1422
Olofsdotter
Anna Katarina
1773-04-15
Nordmaling
Långed
1423
Olofsdotter
Anna Katarina
1803-12-16
Arnäs
Lomviken
1424
Olofsdotter
Anna Katarina
1812-03-10
Umeå lands
Gubböle
1425
Olofsdotter
Anna Katarina
1830-09-23
Arnäs
Torsböle
1426
Olofsdotter
Anna Katarina
1781-12-19
Nordmaling
Hörnsjö
1427
Olofsdotter
Anna Katarina
1821-02-10
Björna
Gideå
1428
Olofsdotter
Anna Katarina
1791-03-14
Burträsk
Brännforssund
1429
Olofsdotter
Anna Katarina
1832-09-29
Ådalsliden
Fransåsen
1430
Olofsdotter
Anna Katarina
1780
Skellefteå lands
Hjoggböle
1431
Olofsdotter
Anna Katarina
1861-05-11
Umeå lands
Norrfors
1432
Olofsdotter
Anna Katarina
1816-01-13
Anundsjö
Mellansel
1433
Olofsdotter
Anna Katarina
1791
Arjeplog
Kuorrokveik
1434
Olofsdotter
Anna Katarina
1813-10-30
Vilhelmina
Vilhelmina
1435
Olofsdotter
Anna Katarina
1891-03-14
Arnäs
Utanlandsjö
1436
Olofsdotter
Anna Katarina
1853-03-04
Umeå lands
Överboda
1437
Olofsdotter
Anna Katarina
1833-01-13
Sidensjö
Anundsböle
1438
Olofsdotter
Anna Katarina
1866-09-29
Resele
Rödsta
1439
Olofsdotter
Anna Katarina
1823-09-30
Skellefteå lands
Innervik
1440
Olofsdotter
Anna Katarina
1894-04-01
Anundsjö
Risbäck
1441
Olofsdotter
Anna Katarina
1862-11-23
Skorped
Holm
1442
Olofsdotter
Anna Katarina
1841-10-04
Umeå lands
Gubböle
1443
Olofsdotter
Anna Katrina
1819-05-13
Skellefteå lands
Svanström
1444
Olofsdotter
Anna Kristin
1794-08-21
Sidensjö
Fagerkäl
1445
Olofsdotter
Anna Kristina
1843-03-30
Sidensjö
Djupsjö
1446
Olofsdotter
Anna Kristina
1844-04-22
Nätra
Hummelvik
1447
Olofsdotter
Anna Kristina
1801-02-01
Skellefteå lands
Ullbergsträsk
1448
Olofsdotter
Anna Kristina
1794-04-17
Skellefteå lands
Ullbergsträsk
1449
Olofsdotter
Anna Kristina
1799
Skellefteå lands
Böle
1450
Olofsdotter
Anna Kristina
1793-03-21
Skellefteå lands
Ullbergsträsk
1451
Olofsdotter
Anna Kristina
1790-03-01
Skellefteå lands
Innervik
1452
Olofsdotter
Anna Kristina
1832-10-18
Lövånger
Hötjärn
1453
Olofsdotter
Anna Kristina
1804-10-19
Skellefteå lands
Storliden
1454
Olofsdotter
Anna Kristina
1830-07-31
Umeå lands
Hössjö
1455
Olofsdotter
Anna Kristina
1854-03-02
Skorped
Djupsjö
1456
Olofsdotter
Anna Kristina
1881-07-26
Skorped
Djupsjö
1457
Olofsdotter
Anna Kristina
1812-06-10
Sorsele
Sandsele
1458
Olofsdotter
Anna Kristina
1845-05-21
Sidensjö
Nolås
1459
Olofsdotter
Anna Kristina
1821-05-09
Sorsele
Blattniksele
1460
Olofsdotter
Anna Kristina
1838-12-30
Skorped
Lännäs
1461
Olofsdotter
Anna Kristina
1832-10-25
Degerfors
Strycksele
1462
Olofsdotter
Anna Kristina
1835-08-01
Umeå lands
Fredrikshall
1463
Olofsdotter
Anna Kristina
1830-08-08
Burträsk
Ljusvattnet
1464
Olofsdotter
Anna Kristina
1843-07-19
Umeå lands
Yttersjö
1465
Olofsdotter
Anna Kristina
1825-12-07
Umeå lands
Brännland
1466
Olofsdotter
Anna Kristina
1875-10-05
Skorped
Lännäs
1467
Olofsdotter
Anna Kristina
1833-02-18
Anundsjö
Rödvattnet
1468
Olofsdotter
Anna Kristina
1831-08-29
Umeå lands
Brattby
1469
Olofsdotter
Anna Kristina
1836-06-23
Arnäs
Svartby
1470
Olofsdotter
Anna Kristina
1791-01-26
Lycksele
Holmträsk
1471
Olofsdotter
Anna Kristina
1812-02-21
Nysätra
Brände
1472
Olofsdotter
Anna Kristina
1810-04-08
Själevad
Hanabäck
1473
Olofsdotter
Anna Kristina
1863-05-17
Umeå lands
Överboda
1474
Olofsdotter
Anna Kristina
1854-06-08
Nysätra
Brände
1475
Olofsdotter
Anna Kristina
1779-05-10
Bygdeå
ÖverKlinten
1476
Olofsdotter
Anna Kristina
1829-06-24
Fredrika
Stavasjö
1477
Olofsdotter
Anna Kristina
1806-09-07
Nysätra
Gumboda
1478
Olofsdotter
Anna Kristina
1845-08-21
Björna
Björnsjö
1479
Olofsdotter
Anna Kristina
1846-07-20
Mo
Flärke
1480
Olofsdotter
Anna Kristina
1851-06-04
Bygdeå
Krokbäcken
1481
Olofsdotter
Anna Kristina
1810-07-19
Umeå lands
Pengsjö
1482
Olofsdotter
Anna Kristina
1809-04-06
Björna
Gideå
1483
Olofsdotter
Anna Kristina
1868-08-30
Bygdeå
Ultervattnet
1484
Olofsdotter
Anna Kristina
1816-12-20
Anundsjö
Kubbe
1485
Olofsdotter
Anna Kristina
1813-08-26
Arnäs
Ström
1486
Olofsdotter
Anna Kristina
1812-07-12
Bygdeå
Åkullsjön
1487
Olofsdotter
Anna Kristina
1839-09-04
Bygdeå
Ultervattnet
1488
Olofsdotter
Anna Kristina
1847-04-07
Bygdeå
Gulltjärn
1489
Olofsdotter
Anna Kristina
1872-10-06
Bygdeå
Rickleå
1490
Olofsdotter
Anna Kristina
1847-01-12
Vännäs
Nyby
1491
Olofsdotter
Anna Kristina
1820-08-01
Tåsjö
Hoting
1492
Olofsdotter
Anna Kristina
1802-11-04
Lövånger
Uttersjön
1493
Olofsdotter
Anna Kristina
1796
Piteå stad
Piteå stad
1494
Olofsdotter
Anna Kristina
1841-10-12
Sävar
Sävar
1495
Olofsdotter
Anna Kristina
1805-12-16
Åsele
Tjärn
1496
Olofsdotter
Anna Kristina
1845-04-22
Robertsfors
Aftonmora
1497
Olofsdotter
Anna Kristina
1832-08-29
Robertsfors
Aftonmora
1498
Olofsdotter
Anna Kristina
1820-02-07
Anundsjö
Näs
1499
Olofsdotter
Anna Kristina
1816-08-07
Nätra
Sörsvedje
1500
Olofsdotter
Anna Kristina
1863-02-04
Fredrika
Backsjöliden
1501
Olofsdotter
Anna Kristina
1869-03-22
Stensele
Gardnäs
1502
Olofsdotter
Anna Kristina
1881-05-09
Anundsjö
Lunne
1503
Olofsdotter
Anna Kristina
1843-04-15
Lövånger
Bräntjälen
1504
Olofsdotter
Anna Kristina
1886-06-13
Anundsjö
Storsele
1505
Olofsdotter
Anna Kristina
1797-05-14
Bygdeå
Edfastmark
1506
Olofsdotter
Anna Kristina
1807-01-11
Lövånger
Uttersjön
1507
Olofsdotter
Anna Kristina
1852-02-19
Dorotea
Bellvik
1508
Olofsdotter
Anna Kristina
1795-09-19
Nysätra
Gumboda
1509
Olofsdotter
Anna Kristina
1881-03-11
Anundsjö
Norrmesunda
1510
Olofsdotter
Anna Kristina
1795
Överlännäs
Holm
1511
Olofsdotter
Anna Kristina
1778-09-16
Umeå lands
Hjoggsjö
1512
Olofsdotter
Anna Kristina
1839-09-27
Umeå lands
Grisbacka
1513
Olofsdotter
Anna Kristina
1795-05-10
Burträsk
Åbyn
1514
Olofsdotter
Anna Kristina
1794-11-13
Umeå lands
Sörfors
1515
Olofsdotter
Anna Kristina
1822-04-28
Degerfors
Tväråträsk
1516
Olofsdotter
Anna Kristina
1780-09-09
Umeå lands
Bullmark
1517
Olofsdotter
Anna Kristina
1780-11-09
Umeå lands
Yttertavle
1518
Olofsdotter
Anna Kristina
1784-08-23
Umeå lands
Stöcke
1519
Olofsdotter
Anna Kristina
1820-06-28
Sidensjö
Överå
1520
Olofsdotter
Anna Kristina
1776-07-27
Bygdeå
Korssjön
1521
Olofsdotter
Anna Kristina
1817-06-01
Umeå lands
Grisbacka
1522
Olofsdotter
Anna Kristina
1844-06-23
Vännäs
Mjösjö
1523
Olofsdotter
Anna Kristina
1792-08-20
Umeå lands
Röbäck
1524
Olofsdotter
Anna Kristina
1819-04-03
Björna
Björnsjö
1525
Olofsdotter
Anna Kristina
1803-07-28
Burträsk
Hellfors
1526
Olofsdotter
Anna Kristina
1781-02-14
Umeå lands
Täfteå
1527
Olofsdotter
Anna Kristina
1818-12-04
Umeå lands
Täfteå
1528
Olofsdotter
Anna Kristina
1771-09-16
Umeå lands
Röbäck
1529
Olofsdotter
Anna Kristina
1799-08-24
Umeå lands
Hössjö
1530
Olofsdotter
Anna Kristina
1773-10-04
Umeå lands
Röbäck
1531
Olofsdotter
Anna Kristina
1800-08-23
Lövånger
Broträsk
1532
Olofsdotter
Anna Kristina
1839-05-26
Björna
Berg
1533
Olofsdotter
Anna Kristina
1798-02-10
Umeå lands
Umeå lands
1534
Olofsdotter
Anna Kristina
1863-07-02
Sidensjö
Myrbohöjden
1535
Olofsdotter
Anna Kristina
1843-03-26
Lycksele
Knaften
1536
Olofsdotter
Anna Kristina
1824-12-16
Lövånger
Vallen
1537
Olofsdotter
Anna Kristina
1813-09-25
Björna
Björna by
1538
Olofsdotter
Anna Kristina
1842-12-03
Åsele
Marielund
1539
Olofsdotter
Anna Kristina
1858-07-20
Björna
Gideå
1540
Olofsdotter
Anna Kristina
1794-05-12
Lövånger
Nolbyn
1541
Olofsdotter
Anna Kristina
1849-09-15
Degerfors
Ramsele
1542
Olofsdotter
Anna Kristina
1821-10-21
Umeå lands
Hissjö
1543
Olofsdotter
Anna Kristina
1792-08-15
Umeå lands
Umeå lands
1544
Olofsdotter
Anna Kristina
1806
Nätra
Nätra
1545
Olofsdotter
Anna Kristina
1804-11-05
Åsele
Tjärn
1546
Olofsdotter
Anna Kristina
1814-09-16
Själevad
Sörbacksjö
1547
Olofsdotter
Anna Kristina
1818-01-06
Sidensjö
Rössjö
1548
Olofsdotter
Anna Kristina
1776-01-29
Burträsk
Bygdsiljum
1549
Olofsdotter
Anna Kristina
1842-03-10
Skellefteå lands
Forsliden
1550
Olofsdotter
Anna Kristina
1821-08-08
Fjällsjö
Sil
1551
Olofsdotter
Anna Kristina
1826-03-27
Umeå lands
Innertavle
1552
Olofsdotter
Anna Kristina
1843-04-30
Skorped
Djupsjö
1553
Olofsdotter
Anna Kristina
1886-06-26
Skellefteå lands
Skellefteå lands
1554
Olofsdotter
Anna Kristina
1836-06-14
Sidensjö
Ödsbyn
1555
Olofsdotter
Anna Kristina
1869-05-12
Nysätra
Hertzånger
1556
Olofsdotter
Anna Kristina
1802-07-09
Själevad
Fors
1557
Olofsdotter
Anna Kristina
1854-08-24
Sidensjö
Nolås
1558
Olofsdotter
Anna Kristina
1820-06-28
Sidensjö
Överå
1559
Olofsdotter
Anna Kristina
1871-04-04
Umeå lands
Haddingen
1560
Olofsdotter
Anna Kristina
1876-04-28
Grundsunda
Husum sågverk
1561
Olofsdotter
Anna Kristina
1797-04-24
Sidensjö
Västerby
1562
Olofsdotter
Anna Kristina
1804-12-18
Nordmaling
Hörnsjö
1563
Olofsdotter
Anna Kristina
1844-10-26
Nordmaling
Håknäs såg
1564
Olofsdotter
Anna Kristina
1878-01-18
Nordmaling
Röviken
1565
Olofsdotter
Anna Kristina
1839-11-26
Nordmaling
Ängersjö
1566
Olofsdotter
Anna Kristina
1843-08-06
Nordmaling
Öre
1567
Olofsdotter
Anna Kristina
1815-04-11
Grundsunda
Ava
1568
Olofsdotter
Anna Kristina
1783-10-04
Nordmaling
Gräsmyr
1569
Olofsdotter
Anna Kristina
1814-07-14
Nordmaling
Mo
1570
Olofsdotter
Anna Kristina
1884-05-31
Grundsunda
Västerstensäter
1571
Olofsdotter
Anna Kristina
1844-11-23
Lycksele
Skurträsk
1572
Olofsdotter
Anna Kristina
1814-11-12
Grundsunda
Utanås
1573
Olofsdotter
Anna Kristina
1824-08-31
Grundsunda
Ällön
1574
Olofsdotter
Anna Kristina
1852-04-12
Arnäs
Ström
1575
Olofsdotter
Anna Kristina
1818-01-10
Bjurholm
Högås
1576
Olofsdotter
Anna Kristina
1799-07-18
Nordmaling
Håknäs
1577
Olofsdotter
Anna Kristina
1796-10-28
Nordmaling
Bredvik
1578
Olofsdotter
Anna Kristina
1825-12-12
Arnäs
Stybbersmark
1579
Olofsdotter
Anna Kristina
1796-12-05
Nordmaling
Hallen
1580
Olofsdotter
Anna Kristina
1808-10-02
Nordmaling
Långed
1581
Olofsdotter
Anna Kristina
1869-07-07
Nordmaling
Levar
1582
Olofsdotter
Anna Kristina
1844-01-19
Bjurholm
Agnäs
1583
Olofsdotter
Anna Kristina
1816-09-27
Nordmaling
Gräsmyr
1584
Olofsdotter
Anna Kristina
1796-07-20
Grundsunda
Finna
1585
Olofsdotter
Anna Kristina
1805-08-11
Grundsunda
Högen
1586
Olofsdotter
Anna Kristina
1815-09-25
Nordmaling
Gräsmyr
1587
Olofsdotter
Anna Kristina
1849-08-05
Nordmaling
Gräsmyr
1588
Olofsdotter
Anna Kristina
1851-08-22
Nordmaling
Levar
1589
Olofsdotter
Anna Kristina
1816-04-01
Nordmaling
Nordsjö
1590
Olofsdotter
Anna Kristina
1803-02-27
Grundsunda
Ultrå
1591
Olofsdotter
Anna Kristina
1866-03-28
Umeå lands
Umeå lands
1592
Olofsdotter
Anna Kristina
1780-06-13
Nordmaling
Lögdeå
1593
Olofsdotter
Anna Kristina
1812-02-04
Bjurholm
Bjurholm
1594
Olofsdotter
Anna Kristina
1794-09-25
Nordmaling
Tallberg
1595
Olofsdotter
Anna Kristina
1770-03-03
Nordmaling
Braxele
1596
Olofsdotter
Anna Kristina
1828-07-11
Nordmaling
Lögdeå
1597
Olofsdotter
Anna Kristina
1851-06-29
Vännäs
Mjösjö
1598
Olofsdotter
Anna Kristina
1823-08-24
Umeå lands
Björlandsbäck
1599
Olofsdotter
Anna Kristina
1861-11-17
Vännäs
Kvarnlund
1600
Olofsdotter
Anna Kristina
1783-10-14
Anundsjö
Näs
1601
Olofsdotter
Anna Kristina
1831-09-20
Umeå lands
Mosjön
1602
Olofsdotter
Anna Kristina
1820-01-20
Lycksele
Hornmyr
1603
Olofsdotter
Anna Kristina
1818-11-28
Umeå lands
Östervik
1604
Olofsdotter
Anna Kristina
1792-07-29
Nordmaling
Baggård
1605
Olofsdotter
Anna Kristina
1791-01-31
Lycksele
Gäddträsk
1606
Olofsdotter
Anna Kristina
1819-03-21
Arnäs
Högbyn
1607
Olofsdotter
Anna Kristina
1789-09-09
Umeå lands
Mjösjön
1608
Olofsdotter
Anna Kristina
1803-10-26
Umeå lands
Vännäs
1609
Olofsdotter
Anna Kristina
1797-05-15
Nordmaling
Brattfors
1610
Olofsdotter
Anna Kristina
1824-05-07
Gideå
Nordsjö
1611
Olofsdotter
Anna Kristina
1805-12-15
Åsele
Åsele
1612
Olofsdotter
Anna Kristina
1815-11-14
Bjurholm
Karlsbäck
1613
Olofsdotter
Anna Kristina
1847-05-07
Fredrika
Bredträsk
1614
Olofsdotter
Anna Kristina
1825-05-11
Åsele
Stensjö
1615
Olofsdotter
Anna Kristina
1793-01-18
Lycksele
Pauträsk
1616
Olofsdotter
Anna Kristina
1783
Umeå lands
Umeå lands
1617
Olofsdotter
Anna Kristina
1817-11-09
Umeå lands
Hössjö
1618
Olofsdotter
Anna Kristina
1773
Umeå lands
Umeå lands
1619
Olofsdotter
Anna Kristina
1827-03-11
Bjurholm
Agnäs
1620
Olofsdotter
Anna Kristina
1823-11-13
Fredrika
Bredträsk
1621
Olofsdotter
Anna Kristina
1792-01-12
Arnäs
Överfälle
1622
Olofsdotter
Anna Kristina
1833-06-22
Björna
Kärrsjö
1623
Olofsdotter
Anna Kristina
1837-09-19
Umeå lands
Brattby
1624
Olofsdotter
Anna Kristina
1823-10-28
Vilhelmina
Lövnäs
1625
Olofsdotter
Anna Kristina
1852-06-22
Umeå lands
Grisbacka
1626
Olofsdotter
Anna Kristina
1837-06-06
Anundsjö
Bergsjö
1627
Olofsdotter
Anna Kristina
1854-10-25
Skorped
Mosjö
1628
Olofsdotter
Anna Kristina
1891-09-19
Anundsjö
Fällkäl
1629
Olofsdotter
Anna Kristina
1904-07-17
Anundsjö
Hemsjö
1630
Olofsdotter
Anna Kristina
1900-10-02
Anundsjö
Myckelgensjö
1631
Olofsdotter
Anna Kristina
1802
Nätra
Kyrkvallen
1632
Olofsdotter
Anna Kristina
1888-10-25
Anundsjö
Rödvattnet
1633
Olofsdotter
Anna Kristina
1821-04-09
Anundsjö
Rödvattnet
1634
Olofsdotter
Anna Kristina
1799-06
Anundsjö
Sörmesunda
1635
Olofsdotter
Anna Kristina
1873-05-25
Anundsjö
Storborgaren
1636
Olofsdotter
Anna Kristina
1797-02-16
Ramsele
Lungsjön
1637
Olofsdotter
Anna Kristina
1859-08-14
Anundsjö
Kubbe
1638
Olofsdotter
Anna Kristina Adolfina
1880-04-08
Björna
Kärrsjö
1639
Olofsdotter
Anna Lena
1854-10-17
Skellefteå lands
Hjoggböle
1640
Olofsdotter
Anna Lovisa
1817-01-23
Umeå lands
Västerteg
1641
Olofsdotter
Anna Lovisa
1859-07-07
1642
Olofsdotter
Anna Lovisa
1862-03-23
Jörn
Degerträsk
1643
Olofsdotter
Anna Lovisa
1829-09-01
Skellefteå lands
Hjoggböle
1644
Olofsdotter
Anna Lovisa
1875-09-26
Nysätra
Gumboda
1645
Olofsdotter
Anna Lovisa
1871-02-13
Umeå lands
Häggnäs
1646
Olofsdotter
Anna Lovisa
1861-12-22
Jörn
Ö. Åliden
1647
Olofsdotter
Anna Lovisa
1879-01-12
Norsjö
Haraliden
1648
Olofsdotter
Anna Lovisa
1850-04-03
Skellefteå lands
Hedensbyn
1649
Olofsdotter
Anna Lovisa
1864-03-06
Burträsk
Tjärn
1650
Olofsdotter
Anna Lovisa
1859-11-15
Degerfors
Granön
1651
Olofsdotter
Anna Lovisa
1835-01-27
Umeå lands
Håknäs
1652
Olofsdotter
Anna Lovisa
1851-06-19
Degerfors
Granön
1653
Olofsdotter
Anna Lovisa
1840-11-21
Vännäs
Selet
1654
Olofsdotter
Anna Lovisa
1856-03-08
Åsele
Gärdsjönäs
1655
Olofsdotter
Anna Lovisa
1846-08-13
Nysätra
Flarken
1656
Olofsdotter
Anna Lovisa
1826-08-26
Nysätra
Mårsmarken
1657
Olofsdotter
Anna Lovisa
1829-08-05
Vännäs
Vännäs
1658
Olofsdotter
Anna Lovisa
1867-08-29
Burträsk
Stenfors
1659
Olofsdotter
Anna Lovisa
1881-02-20
Skellefteå lands
Tuvan
1660
Olofsdotter
Anna Lovisa
1847-06-05
Burträsk
Bygdsiljum
1661
Olofsdotter
Anna Lovisa
1875-08-05
Junsele
Krånge
1662
Olofsdotter
Anna Lovisa
1846-02-15
Burträsk
Bursiljum
1663
Olofsdotter
Anna Lovisa
1823-10-22
Vilhelmina
Norra Latikberg
1664
Olofsdotter
Anna Lovisa
1848-01-17
Stensele
Vilasund
1665
Olofsdotter
Anna Lovisa
1821-07-02
Degerfors
Torrberget
1666
Olofsdotter
Anna Lovisa
1812-01-30
Umeå lands
Kyrkbordet
1667
Olofsdotter
Anna Lovisa
1825-04-02
Umeå lands
Vännäs
1668
Olofsdotter
Anna Lovisa
1847-11-10
Degerfors
Tväråträsk
1669
Olofsdotter
Anna Lovisa
1822-01-30
Umeå lands
Bullmark
1670
Olofsdotter
Anna Lovisa
1848-05-24
Umeå lands
Grubbe
1671
Olofsdotter
Anna Lovisa
1838-01-22
Umeå lands
Innertavle
1672
Olofsdotter
Anna Lovisa
1828-08-11
Umeå lands
Västerteg
1673
Olofsdotter
Anna Lovisa
1870-08-25
Dorotea
Bergvattnet
1674
Olofsdotter
Anna Lovisa
1825-10-04
Nysätra
Kålaboda
1675
Olofsdotter
Anna Lovisa
1845-01-03
Bygdeå
Ultervattnet
1676
Olofsdotter
Anna Lovisa
1856-02-23
Umeå lands
Flurkmark
1677
Olofsdotter
Anna Lovisa
1872-05-13
Åsele
Lomsjö
1678
Olofsdotter
Anna Lovisa
1863-11-10
Grundsunda
Kasa
1679
Olofsdotter
Anna Lovisa
1867-10-23
Grundsunda
Skademark
1680
Olofsdotter
Anna Lovisa
1884-02-04
Dorotea
Viktorp
1681
Olofsdotter
Anna Lovisa
1850-03-13
Grundsunda
Godmark
1682
Olofsdotter
Anna Lovisa
1833-05-09
Grundsunda
Rönnholm
1683
Olofsdotter
Anna Lovisa
1873-10-19
Örträsk
Örträsk
1684
Olofsdotter
Anna Lovisa
1854-09-03
Björna
Studsviken
1685
Olofsdotter
Anna Lovisa
1867-05-21
Umeå lands
Bjenberg
1686
Olofsdotter
Anna Lovisa
1817-02-24
Umeå lands
Åkertjärn
1687
Olofsdotter
Anna Lovisa
1869-07-19
Degerfors
Granön
1688
Olofsdotter
Anna Lovisa
1869-05-29
Gideå
Getingsta
1689
Olofsdotter
Anna Lovisa
1819-12-17
Nordmaling
Mo
1690
Olofsdotter
Anna Lovisa
1872-07-19
Gideå
Norrgidsjö
1691
Olofsdotter
Anna Lovisa
1830-11-13
Vännäs
Vännäs
1692
Olofsdotter
Anna Lovisa
1809-04-03
Nordmaling
Brattfors
1693
Olofsdotter
Anna Lovisa
1860-06-08
Norsjö
Långträsk
1694
Olofsdotter
Anna Lovisa
1879-11-29
Vännäs
Orrböle
1695
Olofsdotter
Anna Lovisa
1835-03-27
Skellefteå lands
Bjurfors
1696
Olofsdotter
Anna Lucia
1870-01-27
Burträsk
Brönstjern
1697
Olofsdotter
Anna Magadalena
1800-11-11
Skellefteå lands
Varuträsk
1698
Olofsdotter
Anna Magadlena
1844-01-25
Skellefteå lands
Holmfors
1699
Olofsdotter
Anna Magdaena
1810-03-17
Umeå lands
Hörneå
1700
Olofsdotter
Anna Magdalena
1797-08-02
Skellefteå lands
Falmark
1701
Olofsdotter
Anna Magdalena
1812-01-20
Umeå lands
Österteg
1702
Olofsdotter
Anna Magdalena
1818-06-27
Skellefteå lands
Innervik
1703
Olofsdotter
Anna Magdalena
1782-11-21
Arjeplog
Mullholm
1704
Olofsdotter
Anna Magdalena
1858-07-02
Umeå lands
Håkmark
1705
Olofsdotter
Anna Magdalena
1803-11-26
Skellefteå lands
Medle
1706
Olofsdotter
Anna Magdalena
1875-09-20
Vilhelmina
Djupdal
1707
Olofsdotter
Anna Magdalena
1792-08-30
Skellefteå lands
Finnträsk
1708
Olofsdotter
Anna Magdalena
1838-12-13
Åsele
Storsjön
1709
Olofsdotter
Anna Magdalena
1796-02-17
Skellefteå lands
Storkåge
1710
Olofsdotter
Anna Magdalena
1825
Arvidsjaur
Arvidsjaur
1711
Olofsdotter
Anna Magdalena
1825-05-29
Arvidsjaur
Sandfors
1712
Olofsdotter
Anna Magdalena
1822-05-23
Lycksele
Brattfors
1713
Olofsdotter
Anna Magdalena
1836-04-01
Umeå lands
Sörmjöle
1714
Olofsdotter
Anna Magdalena
1795-01-16
Skellefteå lands
Stämningsgården
1715
Olofsdotter
Anna Magdalena
1884-02-29
Björna
Långviken
1716
Olofsdotter
Anna Magdalena
1808-04-01
Umeå lands
Röbäck
1717
Olofsdotter
Anna Magdalena
1806-01-13
Nysätra
Flarken
1718
Olofsdotter
Anna Magdalena
1808-10-28
Bygdeå
Överklinten
1719
Olofsdotter
Anna Magdalena
1844-01-29
Vännäs
Nyby
1720
Olofsdotter
Anna Magdalena
1809-02-25
Umeå lands
Österteg
1721
Olofsdotter
Anna Magdalena
1809-07-09
Umeå lands
Hjoggsjö
1722
Olofsdotter
Anna Magdalena
1830-12-27
Umeå lands
Strand
1723
Olofsdotter
Anna Magdalena
1805-01-07
Nysätra
Gumboda
1724
Olofsdotter
Anna Magdalena
1805-12-29
Bygdeå
Skinnarbyn
1725
Olofsdotter
Anna Magdalena
1835-03-12
Umeå lands
Anumark
1726
Olofsdotter
Anna Magdalena
1822-11-04
Nysätra
Gumboda
1727
Olofsdotter
Anna Magdalena
1811-12-03
Bygdeå
Skinnarbyn
1728
Olofsdotter
Anna Magdalena
1826-02-24
Degerfors
Ytteråträsk
1729
Olofsdotter
Anna Magdalena
1841-01-16
Umeå lands
Berg
1730
Olofsdotter
Anna Magdalena
1826-08-12
Degerfors
Degerfors
1731
Olofsdotter
Anna Magdalena
1853-02-02
Vännäs
Långnäs
1732
Olofsdotter
Anna Magdalena
1845-12-20
Vännäs
Stärkesmaark
1733
Olofsdotter
Anna Magdalena
1814-08-22
Bygdeå
Åkullsjön
1734
Olofsdotter
Anna Magdalena
1871-11-19
Åsele
Ytterrissjö
1735
Olofsdotter
Anna Magdalena
1821-04-14
Nysätra
Hertsånger
1736
Olofsdotter
Anna Magdalena
1834-12-12
Bygdeå
Edfastmark
1737
Olofsdotter
Anna Magdalena
1803-11-20
Bygdeå
Överklinten
1738
Olofsdotter
Anna Magdalena
1806-09-20
Skellefteå lands
Falmark
1739
Olofsdotter
Anna Magdalena
1864-01-30
Norsjö
Kattisberg
1740
Olofsdotter
Anna Magdalena
1833-09-24
Sävar
Ytterboda
1741
Olofsdotter
Anna Magdalena
1856-06-07
Umeå lands
Norrfors
1742
Olofsdotter
Anna Magdalena
1838-05-14
Burträsk
Myrträsk
1743
Olofsdotter
Anna Magdalena
1842-02-01
Åsele
Holmträsk
1744
Olofsdotter
Anna Magdalena
1838-09-06
Bygdeå
Sakrisborg
1745
Olofsdotter
Anna Magdalena
1811-06-02
Nysätra
Nybyn
1746
Olofsdotter
Anna Magdalena
1826-07-31
Holmön
Holmön
1747
Olofsdotter
Anna Magdalena
1812-06-06
Degerfors
Tväråträsk
1748
Olofsdotter
Anna Magdalena
1812-04-29
Umeå lands
Västerteg
1749
Olofsdotter
Anna Magdalena
1800-11-25
Umeå lands
Överboda
1750
Olofsdotter
Anna Magdalena
1813-01-30
Umeå lands
Bullmark
1751
Olofsdotter
Anna Magdalena
1794-04-08
Bygdeå
Legdeå
1752
Olofsdotter
Anna Magdalena
1816-05-07
Burträsk
Grundfors
1753
Olofsdotter
Anna Magdalena
1771-02-26
Umeå lands
Djäkneböle
1754
Olofsdotter
Anna Magdalena
1812-04-09
Umeå lands
Sävar
1755
Olofsdotter
Anna Magdalena
1847-08-26
Umeå lands
Umeå lands
1756
Olofsdotter
Anna Magdalena
1779-11-29
Umeå lands
Kasamark
1757
Olofsdotter
Anna Magdalena
1857-03-06
Ström
Ström
1758
Olofsdotter
Anna Magdalena
1824-09-04
Sävar
Tålsmark
1759
Olofsdotter
Anna Magdalena
1846-03-27
Lycksele
Skurträsk
1760
Olofsdotter
Anna Magdalena
1833-12-01
Arnäs
Högland
1761
Olofsdotter
Anna Magdalena
1801-12-15
Umeå lands
Västerteg
1762
Olofsdotter
Anna Magdalena
1814-10-30
Umeå lands
Baggböle
1763
Olofsdotter
Anna Magdalena
1776-04-02
Umeå lands
Ersmark
1764
Olofsdotter
Anna Magdalena
1797-07-19
Umeå lands
Röbäck
1765
Olofsdotter
Anna Magdalena
1797-05-10
Umeå lands
Röbäck
1766
Olofsdotter
Anna Magdalena
1794-03-13
Burträsk
Gammelbyn
1767
Olofsdotter
Anna Magdalena
1844-07-21
Degerfors
Fjädernäs
1768
Olofsdotter
Anna Magdalena
1878-02-16
Anundsjö
Nordsjö
1769
Olofsdotter
Anna Magdalena
1808-10-11
Burträsk
Bodbyn
1770
Olofsdotter
Anna Magdalena
1816-05-13
Lövånger
Kräkånger
1771
Olofsdotter
Anna Magdalena
1812-09-11
Umeå lands
Obbola
1772
Olofsdotter
Anna Magdalena
1797-05-08
Burträsk
Bodbyn
1773
Olofsdotter
Anna Magdalena
1798
Skellefteå lands
Gummark
1774
Olofsdotter
Anna Magdalena
1794-09-25
Lövånger
Ytterbyn
1775
Olofsdotter
Anna Magdalena
1799-08-28
Umeå lands
Överboda
1776
Olofsdotter
Anna Magdalena
1817-02-02
Umeå lands
Håkmark
1777
Olofsdotter
Anna Magdalena
1823-05-20
Umeå lands
Hissjö
1778
Olofsdotter
Anna Magdalena
1833-11-12
Gideå
Lemesjö
1779
Olofsdotter
Anna Magdalena
1852-01-04
Gideå
Flygsjö
1780
Olofsdotter
Anna Magdalena
1848-09-01
Degerfors
Tegsnäset
1781
Olofsdotter
Anna Magdalena
1839-08-01
Umeå lands
Stöcksjö
1782
Olofsdotter
Anna Magdalena
1818-07-26
Burträsk
Storberget
1783
Olofsdotter
Anna Magdalena
1815-01-11
Umeå lands
Röbäck
1784
Olofsdotter
Anna Magdalena
1827-09-19
Umeå lands
Fällforsån
1785
Olofsdotter
Anna Magdalena
1825-02-27
Umeå lands
Baggböle
1786
Olofsdotter
Anna Magdalena
1838-02-25
Nordmaling
Hyngelsböle
1787
Olofsdotter
Anna Magdalena
1806-06-29
Nordmaling
Högås
1788
Olofsdotter
Anna Magdalena
1822-04-27
Arnäs
Hjälta
1789
Olofsdotter
Anna Magdalena
1831-11-03
Nordmaling
Fällfors
1790
Olofsdotter
Anna Magdalena
1821-10-13
Arnäs
Västerbursjö
1791
Olofsdotter
Anna Magdalena
1806-01-31
Nordmaling
Järnäs
1792
Olofsdotter
Anna Magdalena
1819-08-02
Umeå lands
Pengsjö
1793
Olofsdotter
Anna Magdalena
1847-03-04
Bjurholm
Agnäs
1794
Olofsdotter
Anna Magdalena
1834-08-08
Fredrika
Bredträsk
1795
Olofsdotter
Anna Magdalena
1787-07-14
Umeå lands
Bjenberg
1796
Olofsdotter
Anna Magdalena
1828-11-21
Nordmaling
Djupsjö såg
1797
Olofsdotter
Anna Magdalena
1824-04-11
Grundsunda
Banafjäl
1798
Olofsdotter
Anna Magdalena
1784
Grundsunda
Ällön
1799
Olofsdotter
Anna Magdalena
1850-06-01
Bjurholm
Vitvattnet
1800
Olofsdotter
Anna Magdalena
1830-05-25
Grundsunda
Finna
1801
Olofsdotter
Anna Magdalena
1817-03-19
Nordmaling
Norrbyn
1802
Olofsdotter
Anna Magdalena
1794-11-01
Grundsunda
Nyland
1803
Olofsdotter
Anna Magdalena
1829-09-13
Bjurholm
Balsjö
1804
Olofsdotter
Anna Magdalena
1822-05-07
Nordmaling
Gräsmyr
1805
Olofsdotter
Anna Magdalena
1809-02-28
Grundsunda
Skademark
1806
Olofsdotter
Anna Magdalena
1802-05-16
Grundsunda
Utås
1807
Olofsdotter
Anna Magdalena
1791
??
??
1808
Olofsdotter
Anna Magdalena
1815-02-02
Nordmaling
Fällfors
1809
Olofsdotter
Anna Magdalena
1825-02-10
Umeå lands
Nyby
1810
Olofsdotter
Anna Magdalena
1799
Åsele
Oxvattnet
1811
Olofsdotter
Anna Magdalena
1785-11-27
Umeå lands
Bjenberg
1812
Olofsdotter
Anna Magdalena
1840-08-14
Degerfors
Aborrtjärn
1813
Olofsdotter
Anna Magdalena
1810-10-21
Fredrika
Lögda
1814
Olofsdotter
Anna Magdalena
1806-03-26
Lycksele
Åmsele
1815
Olofsdotter
Anna Magdalena
1834-12-14
Gideå
Lemesjö
1816
Olofsdotter
Anna Magdalena
1798-07-19
Umeå lands
Tålsmark
1817
Olofsdotter
Anna Magdalena
1814-03-25
Umeå lands
Täfteå
1818
Olofsdotter
Anna Magdalena
1828-11-30
Bjurholm
Ottervattnet
1819
Olofsdotter
Anna Magdalena
1862-06-08
Bjurholm
Balfors
1820
Olofsdotter
Anna Magdalena
1824-11-02
Bjurholm
Balsjö
1821
Olofsdotter
Anna Magdalena
1814-04-17
Umeå lands
Hjoggsjö
1822
Olofsdotter
Anna Magdalena
1806-10-29
Nysätra
Strandfors
1823
Olofsdotter
Anna Magdalena
1810-01-13
Umeå lands
Varmvattnet
1824
Olofsdotter
Anna Magdalena
1815-10-18
Grundsunda
Utås
1825
Olofsdotter
Anna Magdalena
1855-07-26
Skellefteå lands
Bjurfors
1826
Olofsdotter
Anna Magdalena
1826-03-17
Skellefteå lands
Finnfors
1827
Olofsdotter
Anna Magdalena
1842-07-03
Norsjö
Gissträsk
1828
Olofsdotter
Anna Magdalena
1822-12-26
Nysätra
Kålaboda
1829
Olofsdotter
Anna Magdlena
1829-05-02
Skellefteå lands
Finnfors
1830
Olofsdotter
Anna Margareta
1842-10-07
Umeå lands
Röbäck
1831
Olofsdotter
Anna Margareta
1819-12-05
Skellefteå lands
Norrlångträsk
1832
Olofsdotter
Anna Margareta
1817-05-04
Umeå lands
Västerhiske
1833
Olofsdotter
Anna Margareta
1817-08-12
Umeå lands
Degernäs
1834
Olofsdotter
Anna Margareta
1820-09-22
Lövånger
Selet
1835
Olofsdotter
Anna Margareta
1842-05-02
Nysätra
Flarken
1836
Olofsdotter
Anna Margareta
1816-09-10
Skellefteå lands
Kattisträsk
1837
Olofsdotter
Anna Margareta
1806-02-10
Skellefteå lands
Burvik
1838
Olofsdotter
Anna Margareta
1850-05-27
Burträsk
Bodbyn
1839
Olofsdotter
Anna Margareta
1807-02-08
Nysätra
Brände
1840
Olofsdotter
Anna Margareta
1803-05-27
Skellefteå lands
Skellefteå lands
1841
Olofsdotter
Anna Margareta
1783-03-16
Skellefteå lands
Degerbyn
1842
Olofsdotter
Anna Margareta
1781
Arjeplog
Nurrholm
1843
Olofsdotter
Anna Margareta
1847-05-14
Lövånger
Vebomark
1844
Olofsdotter
Anna Margareta
1808-06-17
Lövånger
Gärde
1845
Olofsdotter
Anna Margareta
1809-02-25
Lövånger
Hötjärn
1846
Olofsdotter
Anna Margareta
1802-02-03
Skellefteå lands
Sandliden
1847
Olofsdotter
Anna Margareta
1864-08-19
Lövånger
Vallen
1848
Olofsdotter
Anna Margareta
1834-12-08
Norsjö
Mensträsk
1849
Olofsdotter
Anna Margareta
1825-12-02
Skellefteå lands
Hjoggböle
1850
Olofsdotter
Anna Margareta
1847-11-30
Norsjö
Björknäs
1851
Olofsdotter
Anna Margareta
1831-05-09
Arnäs
Järved
1852
Olofsdotter
Anna Margareta
1832-02-25
Själevad
Översjäla
1853
Olofsdotter
Anna Margareta
1796-11-21
Skellefteå lands
Kattisträsk
1854
Olofsdotter
Anna Margareta
1871-03-08
Anundsjö
Järvberget
1855
Olofsdotter
Anna Margareta
1824-07-06
Umeå lands
Kolksele
1856
Olofsdotter
Anna Margareta
1808-08-06
Skellefteå lands
Gummark
1857
Olofsdotter
Anna Margareta
1846-01-14
Degerfors
Löfö
1858
Olofsdotter
Anna Margareta
1803-07-23
Skellefteå lands
Skellefteå lands
1859
Olofsdotter
Anna Margareta
1839-04-23
Arnäs
Arnäs
1860
Olofsdotter
Anna Margareta
1809-07-27
Umeå lands
Pengsjö
1861
Olofsdotter
Anna Margareta
1807-04-13
Umeå lands
Degersjön
1862
Olofsdotter
Anna Margareta
1833-06-11
Norsjö
Mensträsk
1863
Olofsdotter
Anna Margareta
1802-09-05
Åsele
Hacksjö
1864
Olofsdotter
Anna Margareta
1814-06-11
Nysätra
Brände
1865
Olofsdotter
Anna Margareta
1869-07-30
Anundsjö
Näsfors
1866
Olofsdotter
Anna Margareta
1806-01-21
??
??
1867
Olofsdotter
Anna Margareta
1866-12-17
Anundsjö
Näs
1868
Olofsdotter
Anna Margareta
1798-04-28
Själevad
Norrbacksjö
1869
Olofsdotter
Anna Margareta
1800-05-13
Tåsjö
Rörström
1870
Olofsdotter
Anna Margareta
1818-09-11
Lycksele
Ajaur
1871
Olofsdotter
Anna Margareta
1824-08-28
Umeå lands
Sörfors
1872
Olofsdotter
Anna Margareta
1847-09-07
Stensele
Vapsten
1873
Olofsdotter
Anna Margareta
1821-10-22
Själevad
Kroksta
1874
Olofsdotter
Anna Margareta
1833-02-14
Själevad
Översjäla
1875
Olofsdotter
Anna Margareta
1853-01-04
Umeå lands
Sunnantorp
1876
Olofsdotter
Anna Margareta
1803-12-29
Fjällsjö
Silsjönäs
1877
Olofsdotter
Anna Margareta
1831-04-12
Fredrika
Tallsjö
1878
Olofsdotter
Anna Margareta
1826-05-06
Burträsk
Bursiljum
1879
Olofsdotter
Anna Margareta
1776-01-19
Umeå lands
Västerteg
1880
Olofsdotter
Anna Margareta
1793-01-30
Burträsk
Ljusvattnet
1881
Olofsdotter
Anna Margareta
1795-08-07
Umeå lands
Bjenberg
1882
Olofsdotter
Anna Margareta
1803-06-28
Degerfors
Mjösjöbrån
1883
Olofsdotter
Anna Margareta
1811-07-13
Umeå lands
Anumark
1884
Olofsdotter
Anna Margareta
1820-09-03
Umeå lands
Rödåfors
1885
Olofsdotter
Anna Margareta
1816-12-19
Degerfors
Kussjön
1886
Olofsdotter
Anna Margareta
1807-07-12
Skellefteå lands
Hjoggböle
1887
Olofsdotter
Anna Margareta
1824-01-28
Umeå lands
Kvarnsvedjan
1888
Olofsdotter
Anna Margareta
1859-08-03
Umeå lands
Långbränna
1889
Olofsdotter
Anna Margareta
1822-05-20
Bygdeå
Bobacken
1890
Olofsdotter
Anna Margareta
1828-04-19
Nysätra
Gumboda
1891
Olofsdotter
Anna Margareta
1825-08-22
Degerfors
Ånäset
1892
Olofsdotter
Anna Margareta
1781-07-10
Umeå lands
Stärkesmark
1893
Olofsdotter
Anna Margareta
1800-08-25
Lycksele
Bäverträsk
1894
Olofsdotter
Anna Margareta
1784-06-30
Burträsk
Bygdsiljum
1895
Olofsdotter
Anna Margareta
1831-05-16
Umeå lands
Blomåker
1896
Olofsdotter
Anna Margareta
1792-06-25
Bygdeå
Skinnarbyn
1897
Olofsdotter
Anna Margareta
1800-09-24
Burträsk
Järvtjärn
1898
Olofsdotter
Anna Margareta
1793-06-30
Skellefteå lands
Hjoggböle
1899
Olofsdotter
Anna Margareta
1818-01-03
Burträsk
Innansjön
1900
Olofsdotter
Anna Margareta
1809-12-19
Degerfors
Hjuken
1901
Olofsdotter
Anna Margareta
1805-11-27
Degerfors
Granön
1902
Olofsdotter
Anna Margareta
1806-08-12
Burträsk
Kalvträsk
1903
Olofsdotter
Anna Margareta
1800-07-17
Umeå lands
Stöcksjö
1904
Olofsdotter
Anna Margareta
1798-11-13
Lövånger
Nolbyn
1905
Olofsdotter
Anna Margareta
1861-02-20
Umeå lands
Degernäs
1906
Olofsdotter
Anna Margareta
1839-01-06
Själevad
Butsjöböle
1907
Olofsdotter
Anna Margareta
1832-02-25
Själevad
Översjäla
1908
Olofsdotter
Anna Margareta
1816-03-12
Skellefteå lands
Brännlund
1909
Olofsdotter
Anna Margareta
1832-07-09
Nysätra
Grimsmark
1910
Olofsdotter
Anna Margareta
1827-06-29
Skellefteå lands
Åbyn
1911
Olofsdotter
Anna Margareta
1782-06-07
Skellefteå lands
Byske
1912
Olofsdotter
Anna Margareta
1814-11-08
Gideå
Nordsjö
1913
Olofsdotter
Anna Margareta
1823-03-04
Bjurholm
Agnäs
1914
Olofsdotter
Anna Margareta
1806-06-08
Nordmaling
Håknäs
1915
Olofsdotter
Anna Margareta
1850-09-16
Holmön
Holmön
1916
Olofsdotter
Anna Margareta
1801-04-12
Lycksele
Skurträsk
1917
Olofsdotter
Anna Margareta
1820-12-06
Bjurholm
Agnäs
1918
Olofsdotter
Anna Margareta
1773-08-21
Nordmaling
Gräsmyr
1919
Olofsdotter
Anna Margareta
1795-07-06
Nordmaling
Högbränna
1920
Olofsdotter
Anna Margareta
1809-05
Vilhelmina
Laxbäcken
1921
Olofsdotter
Anna Margareta
1825-03-17
Nordmaling
Djupsjö
1922
Olofsdotter
Anna Margareta
1801-12-13
Nordmaling
Djupsjö
1923
Olofsdotter
Anna Margareta
1788-12-14
Nordmaling
Baggård
1924
Olofsdotter
Anna Margareta
1794-07-03
Nordmaling
Hallen
1925
Olofsdotter
Anna Margareta
1833-01-31
Nordmaling
Sunnansjö
1926
Olofsdotter
Anna Margareta
1812-10-21
Grundsunda
Godmark
1927
Olofsdotter
Anna Margareta
1851-04-06
Umeå lands
Holmnäs
1928
Olofsdotter
Anna Margareta
1788-02-19
Lycksele
Knaften
1929
Olofsdotter
Anna Margareta
1808-08-18
Nordmaling
Sunnansjö
1930
Olofsdotter
Anna Margareta
1811-02-12
Nordmaling
Hummelholm
1931
Olofsdotter
Anna Margareta
1806-04-22
Grundsunda
Stensäter
1932
Olofsdotter
Anna Margareta
1837-06-08
Bjurholm
Ottervattnet
1933
Olofsdotter
Anna Margareta
1821-06-21
Nordmaling
Mo
1934
Olofsdotter
Anna Margareta
1775
??
??
1935
Olofsdotter
Anna Margareta
1838-06-14
Nordmaling
Djupsjö
1936
Olofsdotter
Anna Margareta
1790
Grundsunda?
Grundsunda?
1937
Olofsdotter
Anna Margareta
1787-12-21
Lycksele
Brattfors
1938
Olofsdotter
Anna Margareta
1776
Umeå lands
Västerteg
1939
Olofsdotter
Anna Margareta
1804-11-15
Burträsk
Ljusvattnet
1940
Olofsdotter
Anna Margareta
1791-12-28
Lycksele
Vargträsk
1941
Olofsdotter
Anna Margareta
1807
Nysätra
Strandfors
1942
Olofsdotter
Anna Margareta
1808-05-03
Själevad
Gottne
1943
Olofsdotter
Anna Margareta
1824-12-06
Degerfors
Mårdsbrännan
1944
Olofsdotter
Anna Margareta
1787-03-23
Degerfors
Granön
1945
Olofsdotter
Anna Margareta
1787-12-12
Lycksele
Örträsk
1946
Olofsdotter
Anna Margareta
1811-04-05
Gideå
Hundsjö
1947
Olofsdotter
Anna Margareta
1795-06-25
Nordmaling
Bredvik
1948
Olofsdotter
Anna Margareta
1792-05-27
Umeå lands
Hössjö
1949
Olofsdotter
Anna Margareta
1817-08-26
Nordmaling
Djupsjö
1950
Olofsdotter
Anna Margareta
1798-03-25
Nysätra
Strandfors
1951
Olofsdotter
Anna Margareta
1793-08-23
Umeå lands
Kassjö
1952
Olofsdotter
Anna Margareta
1825-03-20
Umeå lands
Degersjön
1953
Olofsdotter
Anna Margareta
1794-09-06
Umeå lands
Mjösjö
1954
Olofsdotter
Anna Margareta
1803-09-13
Umeå lands
Brattby
1955
Olofsdotter
Anna Margareta
1874-02-16
Gideå
Eldsmark
1956
Olofsdotter
Anna Margareta
1806-03-16
Umeå lands
Degersjön
1957
Olofsdotter
Anna Margareta
1836-03-13
Umeå lands
Överboda
1958
Olofsdotter
Anna Margareta
1815-03-02
Bjurholm
Högås
1959
Olofsdotter
Anna Margareta
1777-09-10
Umeå lands
Obbola
1960
Olofsdotter
Anna Margareta
1815-12-31
Umeå lands
Degersjön
1961
Olofsdotter
Anna Margareta
1859-06-21
Vilhelmina
Hacksjö
1962
Olofsdotter
Anna Margareta
1850-02-09
Anundsjö
Hädanberg
1963
Olofsdotter
Anna Margareta
1839-10-03
Anundsjö
Hemsjö
1964
Olofsdotter
Anna Margareta
1791-11-06
Lycksele
Gransjö
1965
Olofsdotter
Anna Margareta
1815-10-04
Anundsjö
Myckelgensjö
1966
Olofsdotter
Anna Margareta
1869-10-11
Anundsjö
Järvberget
1967
Olofsdotter
Anna Margareta
1806-01-18
Nysätra
Kålaboda
1968
Olofsdotter
Anna Margareta
1842-07-17
Själevad
Myckling
1969
Olofsdotter
Anna Margareta
1817-04-07
Anundsjö
Norrflärke
1970
Olofsdotter
Anna Margareta
1855-07-24
Nätra
Västanå
1971
Olofsdotter
Anna Margareta
1843-11-08
Norsjö
Bjurträsk
1972
Olofsdotter
Anna Margareta
1858-10-04
Umeå lands
Holmsund
1973
Olofsdotter
Anna Margareta
1861-12-03
Sidensjö
Näs
1974
Olofsdotter
Anna Margaretha
1842-07-17
Själevad
Myckling
1975
Olofsdotter
Anna Margreta
1825-02-01
Själevad
Översjäl
1976
Olofsdotter
Anna Maria
1842-08-28
Arvidsjaur
Arvidsjaur
1977
Olofsdotter
Anna Maria
1857-01-18
Nysätra
Brände
1978
Olofsdotter
Anna Maria
1813-12-10
Vilhelmina
Bäsksele
1979
Olofsdotter
Anna Maria
1884-07-13
Vilhelmina
Grytsjö
1980
Olofsdotter
Anna Maria
1824-03-30
Vilhelmina
Vojmsjölandet
1981
Olofsdotter
Anna Maria
1885-03-20
Sidensjö
Myre
1982
Olofsdotter
Anna Maria
1841-07-27
Degerfors
Norrliden
1983
Olofsdotter
Anna Maria
1827-08-30
Arnäs
Idbyn
1984
Olofsdotter
Anna Maria
1824-10-17
Själevad
Forsån
1985
Olofsdotter
Anna Maria
1843-09-29
Själevad
Kroksta
1986
Olofsdotter
Anna Maria
1861-01-06
Burträsk
Nygård
1987
Olofsdotter
Anna Maria
1849-08-28
Arnäs
Arnäs
1988
Olofsdotter
Anna Maria
1802-10-23
Umeå lands
Umeå lands
1989
Olofsdotter
Anna Maria
1782-08-09
Bygdeå
Junkboda
1990
Olofsdotter
Anna Maria
1830-02-15
Mo
Hållen
1991
Olofsdotter
Anna Maria
1818-09-27
Nysätra
Hertsånger
1992
Olofsdotter
Anna Maria
1794-07-31
Arnäs
Högland
1993
Olofsdotter
Anna Maria
1842-06-01
Arnäs
Arnäs
1994
Olofsdotter
Anna Maria
1844-03-21
Arnäs
Arnäs
1995
Olofsdotter
Anna Maria
1838-08-13
Sidensjö
Ås
1996
Olofsdotter
Anna Maria
1787-03-29
Nysätra
Flarken
1997
Olofsdotter
Anna Maria
1809
Lycksele
Vapsten
1998
Olofsdotter
Anna Maria
1805-11-04
Nysätra
Flarken
1999
Olofsdotter
Anna Maria
1836-08-30
Bygdeå
Öndebyn
2000
Olofsdotter
Anna Maria
1795
Lappmarken
Lappmarken
2001
Olofsdotter
Anna Maria
1852-04-14
Sävar
Sävar
2002
Olofsdotter
Anna Maria
1854-08-05
Själevad
Fors
2003
Olofsdotter
Anna Maria
1871-02-26
Säbrå
Gideå
2004
Olofsdotter
Anna Maria
1872-07-26
Umeå lands
Umeå lands
2005
Olofsdotter
Anna Maria
1811-01-23
Burträsk
Bodbyn
2006
Olofsdotter
Anna Maria
1852-02-17
Stensele
Åskilje
2007
Olofsdotter
Anna Maria
1794-01-13
Burträsk
Renbergsvattnet
2008
Olofsdotter
Anna Maria
1791-12-01
Burträsk
Bodbyn
2009
Olofsdotter
Anna Maria
1805-09-28
Burträsk
Innansjön
2010
Olofsdotter
Anna Maria
1869-05-30
Björna
Hemling
2011
Olofsdotter
Anna Maria
1783-08-31
Burträsk
Kalvträsk
2012
Olofsdotter
Anna Maria
1784-06-16
Burträsk
Rotsjön
2013
Olofsdotter
Anna Maria
1832-09-23
Själevad
Norrbacksjö
2014
Olofsdotter
Anna Maria
1797-09-18
Lycksele
Gransele
2015
Olofsdotter
Anna Maria
1795-01-23
Själevad
Kyrkvallen
2016
Olofsdotter
Anna Maria
1786-08-15
Nysätra
Gumboda
2017
Olofsdotter
Anna Maria
1814-04-05
Själevad
Sörvästansjö
2018
Olofsdotter
Anna Maria
1808-10-03
Umeå lands
Mickelträsk
2019
Olofsdotter
Anna Maria
1850-03-25
Sävar
Täfteå
2020
Olofsdotter
Anna Maria
1855-11-22
Umeå lands
Norrfors
2021
Olofsdotter
Anna Maria
1808-09-11
Bodum
Orrnäs
2022
Olofsdotter
Anna Maria
1844-06-26
Själevad
Österås
2023
Olofsdotter
Anna Maria
1841-08-24
Skellefteå lands
Kusmark
2024
Olofsdotter
Anna Maria
1802-04-16
Grundsunda
Kasa
2025
Olofsdotter
Anna Maria
1817-04-26
Nordmaling
Jansmark
2026
Olofsdotter
Anna Maria
1808-04-20
Arnäs
Smedsbyn
2027
Olofsdotter
Anna Maria
1857-06-25
Nordmaling
Olofsfors
2028
Olofsdotter
Anna Maria
1793-08-19
Grundsunda
Kasa
2029
Olofsdotter
Anna Maria
1843-12-06
Nordmaling
Sunnansjö
2030
Olofsdotter
Anna Maria
1792-07-21
Umeå lands
Västerteg
2031
Olofsdotter
Anna Maria
1802-06-08
Grundsunda
Kasa
2032
Olofsdotter
Anna Maria
1796-05-07
Grundsunda
Banafjäl
2033
Olofsdotter
Anna Maria
1787-11-05
Arnäs
Flärke
2034
Olofsdotter
Anna Maria
1787-11-27
Nordmaling
Öre
2035
Olofsdotter
Anna Maria
1821-12-05
Arnäs
Brunnsnyland
2036
Olofsdotter
Anna Maria
1808-12-25
Arnäs
Arnäs
2037
Olofsdotter
Anna Maria
1801-12-06
Umeå lands
Ansmark
2038
Olofsdotter
Anna Maria
1820-05-22
Grundsunda
Ultrå/Sund
2039
Olofsdotter
Anna Maria
1807-01-22
Umeå lands
Sörmjöle
2040
Olofsdotter
Anna Maria
1807-03-15
Arnäs
Överön
2041
Olofsdotter
Anna Maria
1820-05-10
Grundsunda
Kasa
2042
Olofsdotter
Anna Maria
1859-02-23
Bjurholm
Bjurholm
2043
Olofsdotter
Anna Maria
1850-06-06
Gideå
Rullnäs
2044
Olofsdotter
Anna Maria
1832-07-24
Björna
Nybyn
2045
Olofsdotter
Anna Maria
1786-12-04
Burträsk
Brännforssund
2046
Olofsdotter
Anna Maria
1814-11-05
Gideå
Hundsjö
2047
Olofsdotter
Anna Maria
1821-08-14
Fredrika
Strömåker
2048
Olofsdotter
Anna Maria
1800-09
Arnäs
Kroksjö
2049
Olofsdotter
Anna Maria
1868-03-25
Trehörningsjö
Lomviken
2050
Olofsdotter
Anna Maria
1826-07-15
Arnäs
Täfteå
2051
Olofsdotter
Anna Maria
1819-12-25
Arnäs
Täfteå
2052
Olofsdotter
Anna Maria
1795-02-11
Arnäs
Kroksjö
2053
Olofsdotter
Anna Maria
1807-10-17
Arnäs
Kyrkvallen
2054
Olofsdotter
Anna Maria
1809-05-20
Björna
Björna by
2055
Olofsdotter
Anna Maria
1814-06-12
Själevad
Skortsjö
2056
Olofsdotter
Anna Maria
1792-08-04
Lycksele
Örträsk
2057
Olofsdotter
Anna Maria
1827-01-01
Arnäs
Brunnsnyland
2058
Olofsdotter
Anna Maria
1828-10-25
Björna
Hemling
2059
Olofsdotter
Anna Maria
1876-06-16
Gideå
Getingsta
2060
Olofsdotter
Anna Maria
1876-02-10
Arnäs
Torsböle
2061
Olofsdotter
Anna Maria
1782
Umeå lands
Bullmark
2062
Olofsdotter
Anna Maria
1829-08-22
Ådalsliden
Tallnäset
2063
Olofsdotter
Anna Maria
1853-10-09
Vilhelmina
Latikberg
2064
Olofsdotter
Anna Maria
1864-08-17
Vännäs
Vännfors
2065
Olofsdotter
Anna Maria
1838-08-04
Umeå lands
Stöcksjö
2066
Olofsdotter
Anna Maria
1882-08-25
Anundsjö
Degersjö
2067
Olofsdotter
Anna Maria
1821-07-02
Skorped
Mosjö
2068
Olofsdotter
Anna Maria
1856-06-21
Umeå lands
Röbäck
2069
Olofsdotter
Anna Maria
1834-07-31
Anundsjö
Österfannby
2070
Olofsdotter
Anna Marta
1850-01-15
Anundsjö
Degersjö
2071
Olofsdotter
Anna Marta
1857-01-18
Anundsjö
Näs
2072
Olofsdotter
Anna Martina
1901-10-08
Anundsjö
Rödsand
2073
Olofsdotter
Anna Martina
1833-12-13
Grundsunda
Stensäter
2074
Olofsdotter
Anna Matilda
1901-09-29
Arnäs
Klingre
2075
Olofsdotter
Anna Matilda
1858-02-14
Degerfors
Gladaberget
2076
Olofsdotter
Anna Matilda
1825-03-03
Åsele
Forsnäs
2077
Olofsdotter
Anna Matilda
1856-01-08
Burträsk
Grantjälen
2078
Olofsdotter
Anna Matilda
1865-11-06
Junsele
Junsele
2079
Olofsdotter
Anna Matilda
1873-10-13
Degerfors
Bastusele
2080
Olofsdotter
Anna Matilda
1867-03-14
Sävar
Gravmark
2081
Olofsdotter
Anna Matilda
1851-01-19
Åsele
Gärdsjö
2082
Olofsdotter
Anna Matilda
1839-09-14
Dorotea
Dabbsjö
2083
Olofsdotter
Anna Matilda
1848-07-01
Degerfors
Kussjön
2084
Olofsdotter
Anna Matilda
1857-01-27
Fredrika
Tallsjö
2085
Olofsdotter
Anna Matilda
1871-03-26
Sävar
Granträsk
2086
Olofsdotter
Anna Matilda
1846-10-15
Lycksele
Gäddträsk
2087
Olofsdotter
Anna Matilda
1870-04-26
Nordmaling
Brattsbacka
2088
Olofsdotter
Anna Matilda
1876-04-10
Vännäs
Björlandsbäck
2089
Olofsdotter
Anna Matilda
1847-03-06
Dorotea
VästerOrmsjö
2090
Olofsdotter
Anna Matilda
1876-07-25
Vilhelmina
Idvattnet
2091
Olofsdotter
Anna Märta
1842-03-15
Anundsjö
Hädanberg
2092
Olofsdotter
Anna Märta
1861-09-11
Anundsjö
Norrtjärn
2093
Olofsdotter
Anna Märta
1852-01-01
Anundsjö
Önskan
2094
Olofsdotter
Anna Märta
1882-03-22
Själevad
Fors
2095
Olofsdotter
Anna Märta
1871-12-09
Anundsjö
Norrmesunda
2096
Olofsdotter
Anna Märta
1840-07-18
Nätra
Hagaris
2097
Olofsdotter
Anna Märta
1839-07-05
Alanäs
Harrsjö
2098
Olofsdotter
Anna Märta
1832-02-12
Dorotea
Dorotea
2099
Olofsdotter
Anna Märta
1871-08-05
Sidensjö
Nybyn
2100
Olofsdotter
Anna Märta
1841-08-08
Nora
Allsta
2101
Olofsdotter
Anna Märta
1884-01-06
Anundsjö
Degersjö
2102
Olofsdotter
Anna Märta
1820-04-02
Skorped
Uvsjön
2103
Olofsdotter
Anna Märta
1870-06-30
Skorped
Uberg
2104
Olofsdotter
Anna Märta
1879-09-01
Anundsjö
Österfanby
2105
Olofsdotter
Anna Märta
1844-01-01
Anundsjö
Storborgaren
2106
Olofsdotter
Anna Märta
1904-09-17
Anundsjö
Skalmsjö
2107
Olofsdotter
Anna Nikolina
1866-03-10
Nysätra
Brände
2108
Olofsdotter
Anna Nikolina
1891-01-10
Mo
Österalnö
2109
Olofsdotter
Anna Olivia
1886-05-05
Vilhelmina
Baksjöberg
2110
Olofsdotter
Anna Olivia
1866-07-22
Sävar
Täfteå
2111
Olofsdotter
Anna Olivia
1871-08-04
Åsele
Trehörningen
2112
Olofsdotter
Anna Olivia
1865-12-10
Umeå lands
Sörmjöle
2113
Olofsdotter
Anna Olivia
1886-12-08
Själevad
Själevad
2114
Olofsdotter
Anna Olivia
1877-08-08
Dorotea
Västbostrand
2115
Olofsdotter
Anna Olivia
1852-04-29
Bygdeå
Gryssjön
2116
Olofsdotter
Anna Olivia
1861-05-04
Sävar
Täfteå
2117
Olofsdotter
Anna Olivia
1869-11-14
Sävar
Täfteå
2118
Olofsdotter
Anna Olivia
1860-06-28
Åsele
Älgsjö
2119
Olofsdotter
Anna Olivia
1844-12-03
Vännäs
Brån
2120
Olofsdotter
Anna Olivia
1864-11-09
Gideå
Flärke
2121
Olofsdotter
Anna Olivia
1864-02-13
Bjurholm
Balfors
2122
Olofsdotter
Anna Olivia
1881-01-05
Vännäs
Orrböle
2123
Olofsdotter
Anna Olivia
1852-07-06
Vilhelmina
Norrvik
2124
Olofsdotter
Anna Olivia
1867-11-07
Vännäs
Jämtböle
2125
Olofsdotter
Anna Olivia
1875-02-19
Umeå lands
Rönnbäck
2126
Olofsdotter
Anna Olovia
1875-06-27
Vilhelmina
Östra Fjällfjäll
2127
Olofsdotter
Anna Ottilia
1894-08-23
Umeå lands
Kåddis
2128
Olofsdotter
Anna Ottilia
1894-12-14
Degerfors
Granön
2129
Olofsdotter
Anna Paulina
1875-01-20
Umeå lands
Hössjö
2130
Olofsdotter
Anna Paulina
1877-07-17
Umeå lands
Bjensjö
2131
Olofsdotter
Anna Paulina
1875-05-03
Umeå lands
Hörnefors
2132
Olofsdotter
Anna Petronella
1860-08-14
Åsele
Insjö
2133
Olofsdotter
Anna Sara
1883-10-20
Vilhelmina
Vilhelmina
2134
Olofsdotter
Anna Sara
1821-02-02
Stensele
Luspholm
2135
Olofsdotter
Anna Sara
1852-05-16
Stensele
Laisbäck
2136
Olofsdotter
Anna Sara
1780-07-15
Nordmaling
Vallen
2137
Olofsdotter
Anna Segrid
1771-02-20
Burträsk
Mjövattnet
2138
Olofsdotter
Anna Serafia
1878-08-11
Degerfors
Blåliden
2139
Olofsdotter
Anna Sofia
1872-01-02
Nysätra
Pellboda
2140
Olofsdotter
Anna Sofia
1883-05-08
Norsjö
Gumboda
2141
Olofsdotter
Anna Sofia
1831-09-22
Umeå lands
Sörmjöle
2142
Olofsdotter
Anna Sofia
1871-03-18
Arjeplog
Brännäs
2143
Olofsdotter
Anna Sofia
1819-08-03
Lycksele
Skarda
2144
Olofsdotter
Anna Sofia
1834-10-29
Degerfors
Umsjöliden
2145
Olofsdotter
Anna Sofia
1831-01-27
Degerfors
Strycksele
2146
Olofsdotter
Anna Sofia
1838-09-09
Umeå lands
Österteg
2147
Olofsdotter
Anna Sofia
1859-09-29
Degerfors
Hälsinglund
2148
Olofsdotter
Anna Sofia
1840-03-30
Umeå lands
Hörneå
2149
Olofsdotter
Anna Sofia
1845-07-19
Vännäs
Högås
2150
Olofsdotter
Anna Sofia
1835-02-28
Burträsk
Lidsjön
2151
Olofsdotter
Anna Sofia
1840-07-01
Lövånger
Risböle
2152
Olofsdotter
Anna Sofia
1860-09-28
Umeå lands
Kvarnsvedjan
2153
Olofsdotter
Anna Sofia
1837-01-08
Umeå lands
Nyland
2154
Olofsdotter
Anna Sofia
1869-02-21
Degerfors
Rödå
2155
Olofsdotter
Anna Sofia
1835-11-29
Degerfors
Degerfors
2156
Olofsdotter
Anna Sofia
1841-10-18
Burträsk
Burträsk
2157
Olofsdotter
Anna Sofia
1856-07-13
Umeå lands
Träskliden
2158
Olofsdotter
Anna Sofia
1855-07-05
Arnäs
Stranne
2159
Olofsdotter
Anna Sofia
1855-05-03
Bygdeå
Kvarnfors
2160
Olofsdotter
Anna Sofia
1845-05-01
Åsele
Älgsjö
2161
Olofsdotter
Anna Sofia
1867-05-04
Umeå lands
Rödå
2162
Olofsdotter
Anna Sofia
1850-12-09
Umeå lands
Tavelsjö
2163
Olofsdotter
Anna Sofia
1873-11-27
Burträsk
Ljusvattnet
2164
Olofsdotter
Anna Sofia
1812-11-27
Umeå lands
Djäkneböle
2165
Olofsdotter
Anna Sofia
1829-03-20
Umeå lands
Tväråmark
2166
Olofsdotter
Anna Sofia
1869-01-03
Bjurholm
Lillarmsjö
2167
Olofsdotter
Anna Sofia
1808-06-29
Umeå lands
Sörböle
2168
Olofsdotter
Anna Sofia
1846-08-14
Burträsk
Högliden
2169
Olofsdotter
Anna Sofia
1826-02-16
Sävar
Bullmark
2170
Olofsdotter
Anna Sofia
1844-02-22
Umeå lands
Degernäs
2171
Olofsdotter
Anna Sofia
1812-04-13
Umeå lands
Österteg
2172
Olofsdotter
Anna Sofia
1857-11-10
Umeå lands
Tavelsjö
2173
Olofsdotter
Anna Sofia
1842-11-12
Umeå lands
Degernäs
2174
Olofsdotter
Anna Sofia
1846-02-01
Lycksele
Kråkvinkel
2175
Olofsdotter
Anna Sofia
1795
Umeå lands
Umeå lands
2176
Olofsdotter
Anna Sofia
1826-03-28
Burträsk
Åbyn
2177
Olofsdotter
Anna Sofia
1804-07-20
Umeå lands
Täfteå
2178
Olofsdotter
Anna Sofia
1872-01-16
Umeå lands
Tavelsjö
2179
Olofsdotter
Anna Sofia
1802-11-29
Lycksele
Bussjön
2180
Olofsdotter
Anna Sofia
1874-04-15
Degerfors
Tväråträsk
2181
Olofsdotter
Anna Sofia
1807-03-04
Umeå lands
Degernäs
2182
Olofsdotter
Anna Sofia
1853-10-08
Umeå lands
Stenbäck
2183
Olofsdotter
Anna Sofia
1850-09-20
Lövånger
Fjälbyn
2184
Olofsdotter
Anna Sofia
1853-12-29
Umeå lands
Lillsjöberget
2185
Olofsdotter
Anna Sofia
1856-05-03
Umeå lands
Umeå lands
2186
Olofsdotter
Anna Sofia
1872-03-06
Degerfors
Degerfors
2187
Olofsdotter
Anna Sofia
1865-04-25
Umeå lands
Nydala
2188
Olofsdotter
Anna Sofia
1847-07-28
Bygdeå
Rödås
2189
Olofsdotter
Anna Sofia
1860-01-29
Umeå lands
Röbäck
2190
Olofsdotter
Anna Sofia
1836-12-15
Umeå lands
Överboda
2191
Olofsdotter
Anna Sofia
1861-09-10
Umeå lands
Röbäck
2192
Olofsdotter
Anna Sofia
1854-07-18
Umeå lands
Myrbäck
2193
Olofsdotter
Anna Sofia
1867-05-19
Bjurholm
Lillarmsjö
2194
Olofsdotter
Anna Sofia
1831-08-07
Arnäs
Österbursjö
2195
Olofsdotter
Anna Sofia
1828-06-10
Arnäs
Österbursjö
2196
Olofsdotter
Anna Sofia
1878-10-25
Nordmaling
Hörnsjö
2197
Olofsdotter
Anna Sofia
1804-10-26
Umeå lands
Mjösjö
2198
Olofsdotter
Anna Sofia
1852-06-09
Arnäs
Ovansjö
2199
Olofsdotter
Anna Sofia
1794-02-18
Nordmaling
Håknäs
2200
Olofsdotter
Anna Sofia
1830-04-19
Bjurholm
Balfors
2201
Olofsdotter
Anna Sofia
1848-05-19
Nordmaling
Nygård
2202
Olofsdotter
Anna Sofia
1872-04-20
Bjurholm
Lillarmsjö
2203
Olofsdotter
Anna Sofia
1829-06-19
Grundsunda
Finna
2204
Olofsdotter
Anna Sofia
1818-07-16
Grundsunda
Finna
2205
Olofsdotter
Anna Sofia
1838-02-27
Degerfors
Strycksele
2206
Olofsdotter
Anna Sofia
1815-06-11
Umeå lands
Stöcksjö
2207
Olofsdotter
Anna Sofia
1852-05-15
Vännäs
Snålltjärn
2208
Olofsdotter
Anna Sofia
1812-04-30
Nordmaling
Hyngelsböle
2209
Olofsdotter
Anna Sofia
1777
Umeå lands
Mjösjö
2210
Olofsdotter
Anna Sofia
1826-11-02
Umeå lands
Grubbe
2211
Olofsdotter
Anna Sofia
1832-03-09
Degerfors
Ånäset
2212
Olofsdotter
Anna Sofia
1825-05-22
Umeå lands
Jämtböle
2213
Olofsdotter
Anna Sofia
1846-02-07
Vännäs
Pengsjö
2214
Olofsdotter
Anna Sofia
1863-11-26
Umeå lands
Överboda'
2215
Olofsdotter
Anna Sofia
1864-12-23
Vännäs
Bergbäck
2216
Olofsdotter
Anna Stina
1837-08-24
Själevad
Norrvåge
2217
Olofsdotter
Anna Teresia
1883-04-27
Nordmaling
Järnäs
2218
Olofsdotter
Anna Tersia
1891-07-28
Jörn
Ö. Åliden
2219
Olofsdotter
Anna Ulrika
1846-09-25
Bygdeå
Norum
2220
Olofsdotter
Anna Ulrika
1841-04-10
Robertsfors
Stenfors
2221
Olofsdotter
Anna Ulrika
1820-08-05
Umeå lands
Grisbacka
2222
Olofsdotter
Anna Ulrika
1830-07-04
Umeå lands
Obbola
2223
Olofsdotter
Anna Ulrika
1832-12-10
Nysätra
Flarken
2224
Olofsdotter
Anna Ulrika
1831-01-12
Umeå lands
Hörneå
2225
Olofsdotter
Anna Ulrika
1813-03-12
Umeå lands
Hörnefors
2226
Olofsdotter
Anna Ulrika
1848-08-14
Nordmaling
Sunnansjö
2227
Olofsdotter
Anna Ulrika
1841-06-26
Arnäs
Bursjöholm
2228
Olofsdotter
Anna Ulrika
1835-02-06
Arnäs
Bursjöholm
2229
Olofsdotter
Anna Ulrika
1841-02-24
Umeå lands
Hörneå
2230
Olofsdotter
Anna Ulrika
1816-02-15
Degerfors
Rosindal
2231
Olofsdotter
Anna Viktoria
1881-04-16
Vilhelmina
Järvsjö
2232
Olofsdotter
Anna Vilhelmina
1864-11-26
Burträsk
Spölträsk
2233
Olofsdotter
Anna Vilhelmina
1853-05-26
Umeå lands
Strand
2234
Olofsdotter
Anna Vilhelmina
1858-06-13
Umeå lands
Innertavle
2235
Olofsdotter
Anna Vilhelmina
1850-07-11
Sävar
Sävar
2236
Olofsdotter
Anna Vilhelmina
1866-05-26
Grundsunda
Skede
2237
Olofsdotter
Anny Henrietta
1894-01-19
Åsele
Åsele
2238
Olofsdotter
Anny Oktavia Ingeborg
1894-01-20
Åsele
Borgsjö
2239
Olofsdotter
Anny Sofia
1900-04-02
Arnäs
Arnäs
2240
Olofsdotter
Apollonia
1782
Åsele
Svannäs
2241
Olofsdotter
Apollonia Elisabet
1829-02-10
Dorotea
Risbäck
2242
Olofsdotter
Apollonia Katarina
1842-09-19
Junsele
Långvattnet
2243
Olofsdotter
Appi Viktoria
1887-07-28
Arnäs
Dekarsön
2244
Olofsdotter
Appolonia
1831-08-05
Stensele
Sandviken
2245
Olofsdotter
Aqvilina Elisabet
1861-01-04
Robertsfors
Robertsfors
2246
Olofsdotter
Astrid Emilia
1896-12-24
Degerfors
Blåliden
2247
Olofsdotter
Astrid Nikolina
1910-06-30
Åsele
Forsnäs
2248
Olofsdotter
Augusta
1866-10-25
Jörn
Degerträsk
2249
Olofsdotter
Augusta
1850 cirka
Östersund?
Östersund?
2250
Olofsdotter
Augusta
1876-06-24
Bjurholm
Lillarmsjö
2251
Olofsdotter
Augusta
1875-05-18
Örträsk
Vargträsk
2252
Olofsdotter
Augusta
1866-09-08
Örträsk
Örträsk
2253
Olofsdotter
Augusta
1854-06-25
Gideå
Rullnäs
2254
Olofsdotter
Augusta
1863-06-22
Örträsk
Godåker
2255
Olofsdotter
Augusta
1869-08-28
Norsjö
Långträsk
2256
Olofsdotter
Augusta Albertina
1879-09-23
Bjurholm
Björknäs
2257
Olofsdotter
Augusta Charlotta
1858-05-19
Norsjö
Norrbränna
2258
Olofsdotter
Augusta Charlotta
1871-09-28
Umeå lands
Sörmjöle
2259
Olofsdotter
Augusta Elina
1869-08-19
Lycksele
Maltträsk
2260
Olofsdotter
Augusta Johanna
1875-10-22
Nordmaling
Hallen
2261
Olofsdotter
Augusta Johanna
1865-11-30
Gideå
Jakobsskatan
2262
Olofsdotter
Augusta Josefina
1874-06-24
Lycksele
Renträsk
2263
Olofsdotter
Augusta Karolina
1873-02-08
Lycksele
Kvikåker
2264
Olofsdotter
Augusta Karolina
1875-09-09
Degerfors
Degerfors
2265
Olofsdotter
Augusta Katarina
1853-09-29
Nordmaling
Djupsjö
2266
Olofsdotter
Augusta Katarina Olivia
1851-01-06
Umeå lands
Baggböle
2267
Olofsdotter
Augusta Leontina
1843-03-14
Nordmaling
Djupsjö
2268
Olofsdotter
Augusta Margareta
1876-11-10
Nordmaling
Bergsjö
2269
Olofsdotter
Augusta Olivia
1874-06-23
Umeå lands
Baggböle
2270
Olofsdotter
Augusta Olivia
1871-04-30
Umeå lands
Hössjö
2271
Olofsdotter
Augusta Olivia
1864-01-27
Degerfors
Pettersborg
2272
Olofsdotter
Augusta Olivia
1871-06-21
Vännäs
Hjoggsjö
2273
Olofsdotter
Augusta Olivia
1871-06-21
Umeå lands
Degernäs
2274
Olofsdotter
Augusta Vilhelmina
1877-09-11
Lycksele
Tannträsk
2275
Olofsdotter
Augustina
1862-09-09
Nysätra
Kålaboda
2276
Olofsdotter
Aurora Amanda
1877-04-25
Lycksele
Knaften
2277
Olofsdotter
Aurora Rebecka
1857-08-14
Skellefteå lands
Drängsmark
2278
Olofsdotter
Barbara
1828-02-27
Stensele
Dal
2279
Olofsdotter
Barbro
1782
Skellefteå lands
Falmark
2280
Olofsdotter
Barbro
1778
Skellefteå lands
Falmark
2281
Olofsdotter
Barbro
1776-03-14
Nysätra
Flarken
2282
Olofsdotter
Barbro
1967-05-05
Själevad
Själevad
2283
Olofsdotter
Barbro
1789-02-28
Burträsk
Bursiljum
2284
Olofsdotter
Barbro
1789-04-10
Nordmaling
Brännland
2285
Olofsdotter
Barbro
1794-05-19
Nordmaling
Öre
2286
Olofsdotter
Barbro
1788-12-26
Nordmaling
Bastuträsk
2287
Olofsdotter
Barbro
1781-12-31
Nordmaling
Bredvik
2288
Olofsdotter
Barbro
1791-06-28
Nordmaling
Norrbyn
2289
Olofsdotter
Barbro
1789-03-29
Lövånger
Vallen
2290
Olofsdotter
Barbro Elisabet
1782-10-28
Nordmaling
Öre
2291
Olofsdotter
Barbro Helena
1805-06-25
Nysätra
Gumboda
2292
Olofsdotter
Barbro Helena
1808-12-12
Umeå lands
Åkertjärn
2293
Olofsdotter
Barbro Johanna
1832-12-20
Umeå lands
Överboda
2294
Olofsdotter
Barbro Johanna
1829-08-22
Umeå lands
Överboda
2295
Olofsdotter
Barbro Johanna
1799-08-04
Umeå lands
Hössjö
2296
Olofsdotter
Barbro Johanna
1842-08-01
Bjurholm
Balsjö
2297
Olofsdotter
Barbro Johanna
1825-07-20
Nordmaling
Mo
2298
Olofsdotter
Barbro Katarina
1794-06-15
Lövånger
Vallen
2299
Olofsdotter
Barbro Katarina
1810-01-11
Lövånger
Avan
2300
Olofsdotter
Barbro Katarina
1830-01-24
Lövånger
Bodan
2301
Olofsdotter
Barbro Katarina
1836-11-17
Nordmaling
Högbränna
2302
Olofsdotter
Barbro Katarina
1794-03-09
Nordmaling
Levar
2303
Olofsdotter
Barbro Katarina
1838-03-30
Nordmaling
Högbränna
2304
Olofsdotter
Barbro Katarina
1798-02-17
Lövånger
Vallen
2305
Olofsdotter
Barbro Katarina
1798-08-29
Nordmaling
Hummelholm
2306
Olofsdotter
Barbro Kristina
1815-01-11
Umeå lands
Röbäck
2307
Olofsdotter
Barbro Kristina
1774-02-03
Umeå lands
Innertavle
2308
Olofsdotter
Barbro Kristina
1804-02-25
Arnäs
Nordsjö
2309
Olofsdotter
Barbro Kristina
1831-03-09
Vännäs
Björnlandsbäck
2310
Olofsdotter
Barbro Kristina
1817-05-08
Bjurholm
Agnäs
2311
Olofsdotter
Barbro Kristina
1778-12-16
Nordmaling
Karlsbäck
2312
Olofsdotter
Barbro Kristina
1806-07-25
Nordmaling
Karlsbäck
2313
Olofsdotter
Barbro Kristina
1807-06-01
Umeå lands
Harrsele
2314
Olofsdotter
Barbro Kristina
1800-02-24
Nordmaling
Klöse
2315
Olofsdotter
Barbro Kristina
1805-03-05
Nordmaling
Karlsbäck
2316
Olofsdotter
Barbro Kristina
1829-03-03
Bjurholm
Balsjö
2317
Olofsdotter
Barbro Lovisa
1815-01-11
Lövånger
Uttersjön
2318
Olofsdotter
Barbro Magdalena
1804-08-01
Lövånger
Vallen
2319
Olofsdotter
Barbro Magdalena
1776-11-18
Umeå lands
Österteg
2320
Olofsdotter
Barbro Magdalena
1805-02-05
Nordmaling
Gräsmyr
2321
Olofsdotter
Barbro Magdalena
1801-08-11
Nordmaling
Gräsmyr
2322
Olofsdotter
Barbro Magdalena
1799-01-29
Nordmaling
Bastuträsk
2323
Olofsdotter
Barbro Magdalena
1806-03-31
Umeå lands
Berg
2324
Olofsdotter
Barbro Maglena
1771-02-21
Umeå lands
Vännäs
2325
Olofsdotter
Barbro Margareta
1839-10-17
Vännäs
Håknäs
2326
Olofsdotter
Barbro Margareta
1828-08-01
Nysätra
Nybo
2327
Olofsdotter
Barbro Margareta
1824-06-04
Degerfors
Vidstrandsnäs
2328
Olofsdotter
Barbro Margareta
1827-10-10
Skellefteå lands
Skråmträsk
2329
Olofsdotter
Barbro Margareta
1787-07-11
Bygdeå
Överklinten
2330
Olofsdotter
Barbro Margareta
1815-11-03
Bjurholm
Karlsbäck
2331
Olofsdotter
Barbro Margareta
1792-11-16
Nordmaling
Gräsmyr
2332
Olofsdotter
Barbro Margareta
1792-11-15
Nordmaling
Gräsmyr
2333
Olofsdotter
Barbro Margareta
1789-06-13
Nordmaling
Gräsmyr
2334
Olofsdotter
Barbro Margareta
1800-10-15
Nordmaling
Karlsbäck
2335
Olofsdotter
Barbro Margareta
1778-11-03
Umeå lands
Hössjö
2336
Olofsdotter
Barbro Sofia
1842-08-19
Bjurholm
Balsjö
2337
Olofsdotter
Beata
1805-08-05
Nysätra
Brände
2338
Olofsdotter
Beata
1831-10-27
Norsjö
Björknäs
2339
Olofsdotter
Beata
1832-07-17
Skorped
Uberg
2340
Olofsdotter
Beata
1814-06-26
Sidensjö
Drömme
2341
Olofsdotter
Beata
1810-03-29
Nysätra
Brände
2342
Olofsdotter
Beata
1843-09-05
Anundsjö
Önskan
2343
Olofsdotter
Beata
1771-10-20
Själevad
Norrbacksjö
2344
Olofsdotter
Beata
1811-03-09
Nysätra
Klintsjön
2345
Olofsdotter
Beata
1799-10-04
Nysätra
Brände
2346
Olofsdotter
Beata
1787-02-13
Lövånger
Kräkånger
2347
Olofsdotter
Beata
1795-12-11
Nysätra
Skäran
2348
Olofsdotter
Beata
1789-02-27
Burträsk
Kvarnbyn
2349
Olofsdotter
Beata
1777-11-06
Lövånger
Fjälbyn
2350
Olofsdotter
Beata
1775-05-18
Sidensjö
Källom
2351
Olofsdotter
Beata
1803-10-23
Nysätra
Brände
2352
Olofsdotter
Beata
1793-03-11
Sidensjö
Nolås
2353
Olofsdotter
Beata
1808-05-15
Lövånger
Vallen
2354
Olofsdotter
Beata
1780-05-30
Burträsk
Bursiljum
2355
Olofsdotter
Beata
1772-06-09
Lövånger
Mångbyn
2356
Olofsdotter
Beata
1779-04-01
Lövånger
Vebomark
2357
Olofsdotter
Beata
1779-09-10
Nysätra
Brände
2358
Olofsdotter
Beata
1773-03-25
Sidensjö
Näs
2359
Olofsdotter
Beata
1785-03-19
Anundsjö
Önskan
2360
Olofsdotter
Beata
1813-11-21
Nysätra
Gunsmark
2361
Olofsdotter
Beata Augusta
1855-12-29
Nysätra
Brände
2362
Olofsdotter
Beata Elisabet
1811-06-20
Sidensjö
Nolås
2363
Olofsdotter
Beata Elisabet
1832-09-08
Sidensjö
Ödsbyn
2364
Olofsdotter
Beata Gustava
1810-01-03
Lövånger
Vallen
2365
Olofsdotter
Beata Johanna
1841-03-07
Lövånger
Vebomark
2366
Olofsdotter
Beata Kristina
1821-04-01
Degerfors
Åträsk
2367
Olofsdotter
Beata Kristina
1797-03-13
Lövånger
Gärde
2368
Olofsdotter
Beata Kristina
1831-02-18
Sidensjö
Ödsbyn
2369
Olofsdotter
Beata Magdalena
1828-02-23
Lövånger
Vebomark
2370
Olofsdotter
Beata Magdalena
1823-01-17
Nysätra
Gumboda
2371
Olofsdotter
Beata Magdalena
1815-10-17
Nysätra
Hertsånger
2372
Olofsdotter
Beata Magdalena
1859-01-30
Nysätra
Mårsmarken
2373
Olofsdotter
Beata Magdalena
1844-12-07
Nysätra
Brände
2374
Olofsdotter
Beata Magdalena
1812-02-08
Degerfors
Brännforssund
2375
Olofsdotter
Beata Margareta
1853-04-16
Bygdeå
Kvarnrödningen
2376
Olofsdotter
Beata Matilda
1863-07-03
Nysätra
Brände
2377
Olofsdotter
Beda Elina
1881-07-27
Stensele
Långnäs
2378
Olofsdotter
Beda Evelina
1889-06-11
Burträsk
Bygdeträsk
2379
Olofsdotter
Beda Gustava
1882-12-23
Skön
Maland
2380
Olofsdotter
Beda Karolina
1883-02-15
Arnäs
Dekarsön
2381
Olofsdotter
Beda Kristina
1891-03-16
Vilhelmina
Gransjö
2382
Olofsdotter
Beda Kristina
1884-07-13
Junsele
Gåreleselet
2383
Olofsdotter
Beda Lovisa
1891-06-05
Nordmaling
Högbränna
2384
Olofsdotter
Beda Margareta
1873-12-29
Arnäs
Nederön
2385
Olofsdotter
Beda Maria
1894-08-14
Nysätra
Bjurmyrkammen
2386
Olofsdotter
Benedikte Marie
1847-07-11
Vefsen
Eldsvan
2387
Olofsdotter
Berta
1851-12-01
Norge
Modum
2388
Olofsdotter
Beta Katarina
1830-09-15
Ramsele
Norrånäs
2389
Olofsdotter
Betty Evelina
1877-01-16
Bjurholm
Nedre Nyland
2390
Olofsdotter
Birgitta (Brita) Kristina (Stina)
1835-08-04
Byvattnet Skorped (Y)
2391
Olofsdotter
Birgitta Katarina
1883-07-29
Skorped
Djupsjö
2392
Olofsdotter
Birgitta Kristina
1867-02-12
Skorped
Mosjö
2393
Olofsdotter
Birgitta Sara
1867-03-18
Skorped
Lännäs
2394
Olofsdotter
Botilda
1785-08-01
Håsjö
Svedje
2395
Olofsdotter
Brigitta Charlotta
1795-02-02
Umeå lands
Pålböle
2396
Olofsdotter
Brigitta Helena
1843-05-10
Bjurholm
Ängesåker
2397
Olofsdotter
Brigitta Katarina
1816-09-02
Grundsunda
Finna
2398
Olofsdotter
Brigitta Katarina
1817-09-17
Grundsunda
Utås
2399
Olofsdotter
Brita
1796
Skellefteå lands
Böle
2400
Olofsdotter
Brita
1780-06-14
Skellefteå lands
Stämningsgården
2401
Olofsdotter
Brita
1802-06-09
Sidensjö
Drömme
2402
Olofsdotter
Brita
1790-12-18
??
??
2403
Olofsdotter
Brita
1773
Skellefteå lands
Boviken
2404
Olofsdotter
Brita
1804-06-23
Skellefteå lands
Kankberg
2405
Olofsdotter
Brita
1780-09-28
Skellefteå lands
Risön
2406
Olofsdotter
Brita
1797
Skellefteå lands
Tåme
2407
Olofsdotter
Brita
1772-03-08
Arvidsjaur
Tjaktjejaur
2408
Olofsdotter
Brita
1827-08-14
Umeå lands
Sörmjöle
2409
Olofsdotter
Brita
1798-05-26
Arvidsjaur
Järvträsk
2410
Olofsdotter
Brita
1773-06-24
Sidensjö
Nybyn
2411
Olofsdotter
Brita
1804-09-18
Själevad
Skortsjö 2
2412
Olofsdotter
Brita
1770 cirka
Bygdeå
Djäkneboda
2413
Olofsdotter
Brita
1783
Arvidsjaur
Kikkjaur
2414
Olofsdotter
Brita
1770-05-09
Sidensjö
Drömme
2415
Olofsdotter
Brita
1834-04-18
Själevad
Västerbillsjö
2416
Olofsdotter
Brita
1844-02-01
Själevad
Norrvästansjö
2417
Olofsdotter
Brita
1788-03-18
Arnäs
Hornön
2418
Olofsdotter
Brita
1862-06-08
Anundsjö
Önskan
2419
Olofsdotter
Brita
1838-04-04
Själevad
Västerbillsjö
2420
Olofsdotter
Brita
1777-12-12
Arnäs
Gimot
2421
Olofsdotter
Brita
1791-04-02
Skellefteå lands
Ersmark
2422
Olofsdotter
Brita
1816-01-29
Själevad
Främmerbilla
2423
Olofsdotter
Brita
1882-12
Arnäs
Hornön
2424
Olofsdotter
Brita
1785-04-10
Lövånger
Mårtensboda
2425
Olofsdotter
Brita
1832-02-05
Själevad
Kasta
2426
Olofsdotter
Brita
1872-05-15
Anundsjö
Västergensjö
2427
Olofsdotter
Brita
1801-03-20
Själevad
Gälven
2428
Olofsdotter
Brita
1869-03-21
Anundsjö
Kubbe
2429
Olofsdotter
Brita
1827-05-18
Anundsjö
Önskan
2430
Olofsdotter
Brita
1787-04-19
Anundsjö
Önskan
2431
Olofsdotter
Brita
1778-01-31
Junsele
Degersjöberget
2432
Olofsdotter
Brita
1795-10-11
Själevad
Östansjö
2433
Olofsdotter
Brita
1784-01-16
Bygdeå
Överklinten
2434
Olofsdotter
Brita
1782-02-26
Skellefteå lands
Drängsmark
2435
Olofsdotter
Brita
1774-11-20
Lycksele
Umbyn
2436
Olofsdotter
Brita
1784-01-30
Nysätra
Grimsmark
2437
Olofsdotter
Brita
1867-01-29
Arnäs
Högland
2438
Olofsdotter
Brita
1775-08-21
Arnäs
Gimot
2439
Olofsdotter
Brita
1823-03-25
Stöde
Ulfsjön
2440
Olofsdotter
Brita
1771-01-10
Skellefteå lands
Åbyn
2441
Olofsdotter
Brita
1862-09-12
Ström
Ström
2442
Olofsdotter
Brita
1786-03-10
Ramsele
Lungsjön
2443
Olofsdotter
Brita
1821-11-26
Själevad
Norrvästansjö
2444
Olofsdotter
Brita
1798-03-26
Själevad
Näverkäl
2445
Olofsdotter
Brita
1836-08-26
Själevad
Hanabäck
2446
Olofsdotter
Brita
1793-09-01
Lövånger
Noret
2447
Olofsdotter
Brita
1829-06-26
Sidensjö
Rössjö
2448
Olofsdotter
Brita
1794-02-17
Föllinge
Jormliden
2449
Olofsdotter
Brita
1800-06-28
Själevad
Hållen
2450
Olofsdotter
Brita
1833-08-31
Mo
Skortsjö
2451
Olofsdotter
Brita
1776-12-12
Nysätra
Gumboda
2452
Olofsdotter
Brita
1854-01-20
Sidensjö
Skureå
2453
Olofsdotter
Brita
1807-03-28
Sidensjö
Kläppen
2454
Olofsdotter
Brita
1793-06-24
Tåsjö
Rörström
2455
Olofsdotter
Brita
1804-07-29
Sidensjö
Nybyn
2456
Olofsdotter
Brita
1774-03-03
Bygdeå
Rickleå
2457
Olofsdotter
Brita
1787-09-02
Bygdeå
Edfastmark
2458
Olofsdotter
Brita
1776-07-12
Sidensjö
Nybyn
2459
Olofsdotter
Brita
1799-02-17
Bygdeå
Ultervattnet
2460
Olofsdotter
Brita
1779-02-23
Sidensjö
Rössjö
2461
Olofsdotter
Brita
1807-01-12
Burträsk
Salberget
2462
Olofsdotter
Brita
1844-02-01
Nätra
Norrvästansjö
2463
Olofsdotter
Brita
1797-03-29
Anundsjö
Yttersel
2464
Olofsdotter
Brita
1807-05-12
Själevad
Östansjö
2465
Olofsdotter
Brita
1789-10-08
Själevad
Kyrkvallen
2466
Olofsdotter
Brita
1771-08-25
Arnäs
Västerlandsjö
2467
Olofsdotter
Brita
1786
Umeå lands
Västerteg
2468
Olofsdotter
Brita
1798-03-26
Själevad
Näverkäl
2469
Olofsdotter
Brita
1795-07-21
Själevad
Näverkäl
2470
Olofsdotter
Brita
1793-03-19
Själevad
Näverkäl
2471
Olofsdotter
Brita
1786-11-22
Bygdeå
Bygdeå
2472
Olofsdotter
Brita
1800-12-03
Själevad
Myckling
2473
Olofsdotter
Brita
1806-09-17
Själevad
Västerhus
2474
Olofsdotter
Brita
1775-11-28
Degerfors
Rödå
2475
Olofsdotter
Brita
1777-04-26
Skellefteå lands
Hjoggböle
2476
Olofsdotter
Brita
1799-01-23
Sidensjö
Rössjö
2477
Olofsdotter
Brita
1808-09-25
Ström
Grelsgård
2478
Olofsdotter
Brita
1818-12-08
Själevad
Främmerbilla
2479
Olofsdotter
Brita
1830-10-06
Bodum
Bodum
2480
Olofsdotter
Brita
1780-09-29
Skellefteå lands
Storkåge
2481
Olofsdotter
Brita
1791-12-27
Sidensjö
Grätnäs
2482
Olofsdotter
Brita
1839-09-01
2483
Olofsdotter
Brita
1839-12-23
Ström
Gärilvattnet
2484
Olofsdotter
Brita
1788-08-18
Järna
Uppsälje
2485
Olofsdotter
Brita
1813-02-17
Själevad
Haffsta
2486
Olofsdotter
Brita
1862-07-16
Ramsele
Imnäs
2487
Olofsdotter
Brita
1858-09-22
Helsingetuna
Helsingetuna
2488
Olofsdotter
Brita
1824-03-22
Själevad
Sörvästansjö
2489
Olofsdotter
Brita
1813-11-12
Grundsunda
Könsa
2490
Olofsdotter
Brita
1770-09-09
Arnäs
Norrälvsjö
2491
Olofsdotter
Brita
1777-09
Nordmaling
Öre
2492
Olofsdotter
Brita
1773
Grundsunda
Gidböle
2493
Olofsdotter
Brita
1789-12-04
Arnäs
Faresta
2494
Olofsdotter
Brita
1786-07-30
Nordmaling
Öre
2495
Olofsdotter
Brita
1782-08-06
Nordmaling
Vångsjö
2496
Olofsdotter
Brita
1778-02-11
Nordmaling
Norrbyn
2497
Olofsdotter
Brita
1789-03-24
Nordmaling
Norrbyn
2498
Olofsdotter
Brita
1780
Grundsunda
Godmark
2499
Olofsdotter
Brita
1792-12-01
Arnäs
Lemusjö
2500
Olofsdotter
Brita
1780-04-30
Anundsjö
Bredbyn
2501
Olofsdotter
Brita
1786-10-16
Nordmaling
Hyngelsböle
2502
Olofsdotter
Brita
1804-09-03
Björna
Krokvattnet
2503
Olofsdotter
Brita
1788-11-15
Nordmaling
Karlsbäck
2504
Olofsdotter
Brita
1785-10-16
Nysätra
Skäran
2505
Olofsdotter
Brita
1774-02-18
Arnäs
Tävra
2506
Olofsdotter
Brita
1771-02-09
Arnäs
Västergidsjö
2507
Olofsdotter
Brita
1787-12-27
Nordmaling
Brattfors
2508
Olofsdotter
Brita
1777-04-20
Nysätra
Hertzånger
2509
Olofsdotter
Brita
1787-04-05
Själevad
Själevad
2510
Olofsdotter
Brita
1774-11-03
Nordmaling
Järnäs
2511
Olofsdotter
Brita
1795-03-19
Nordmaling
Balsjö
2512
Olofsdotter
Brita
1819-02-01
Rättvik
Rättvik
2513
Olofsdotter
Brita
1845-06-24
Oviken
Vattjom
2514
Olofsdotter
Brita
1852-03-31
Gävleborg
Alfta
2515
Olofsdotter
Brita
1771-10-17
Nordmaling
Bredvik
2516
Olofsdotter
Brita
1772
Åsele
Viska
2517
Olofsdotter
Brita
1792-08-08
Arnäs
Flärke
2518
Olofsdotter
Brita
1796-01-13
Arnäs
Flärke
2519
Olofsdotter
Brita
1788
Umeå lands
Rödå
2520
Olofsdotter
Brita
1794-01-08
Arnäs
Kroksjö
2521
Olofsdotter
Brita
1771-07-01
Umeå lands
Spöland
2522
Olofsdotter
Brita
1771-06
Frostviken
Frostviken
2523
Olofsdotter
Brita
1863-09-05
Sidensjö
Å
2524
Olofsdotter
Brita
1779-05-10
Styrnäs
Selemon
2525
Olofsdotter
Brita
1820-10-11
Skorped
Lännäs
2526
Olofsdotter
Brita
1801-05-18
Anundsjö
Brandkäl
2527
Olofsdotter
Brita
1825-02-11
Nysätra
Gunsmark
2528
Olofsdotter
Brita
1797-10-07
Skellefteå lands
Risön
2529
Olofsdotter
Brita
1874-11-28
Anundsjö
Kubbe
2530
Olofsdotter
Brita
1811-07-26
Anundsjö
Myckelgensjö
2531
Olofsdotter
Brita
1771-06-12
Sidensjö
Ödsbyn
2532
Olofsdotter
Brita
1776-08-07
Sidensjö
Skorped
2533
Olofsdotter
Brita
1850-03-21
Skorped
Johannesberg
2534
Olofsdotter
Brita
1783-09-02
Anundsjö
Önskan
2535
Olofsdotter
Brita
1850-01-07
Anundsjö
Långsele
2536
Olofsdotter
Brita
1772-11-10
Skellefteå lands
Kusmark
2537
Olofsdotter
Brita Albertina
1874-02-22
Nysätra
Brände
2538
Olofsdotter
Brita Amalia
1870-04-28
Skellefteå lands
Brännfors
2539
Olofsdotter
Brita Anna
1813
Lycksele
Vapsten
2540
Olofsdotter
Brita Axelina
1888-07-01
Anundsjö
Åbosjö
2541
Olofsdotter
Brita Charlotta
1831-08-28
Umeå lands
Tväråmark
2542
Olofsdotter
Brita Charlotta
1824-01-01
Bygdeå
Högfors
2543
Olofsdotter
Brita Charlotta
1819-03-13
Umeå lands
Bullmark
2544
Olofsdotter
Brita Charlotta
1822-09-22
Umeå lands
Bullmark
2545
Olofsdotter
Brita Dorotea
1811-03-03
Piteå lands
Piteå lands
2546
Olofsdotter
Brita Elisabet
1862-09-04
Vilhelmina
Nyland
2547
Olofsdotter
Brita Elisabet
1857-05-01
Lövånger
Vallen
2548
Olofsdotter
Brita Elisabet
1844-10-30
Arnäs
Norrälvsjö
2549
Olofsdotter
Brita Elisabet
1806-02-18
Skellefteå lands
Älgträsk
2550
Olofsdotter
Brita Elisabet
1801-08-14
Anundsjö
Näs
2551
Olofsdotter
Brita Elisabet
1838-02-20
Arnäs
Överfälle
2552
Olofsdotter
Brita Elisabet
1849-07-08
Björna
Nybyn
2553
Olofsdotter
Brita Elisabet
1845-08-01
Björna
Kärrsjö
2554
Olofsdotter
Brita Elisabet
1844-02-23
Nysätra
Brände
2555
Olofsdotter
Brita Elisabet
1834-06-19
Skorped
Byvattnet
2556
Olofsdotter
Brita Elisabet
1838-11-18
Norsjö
Mensträsk
2557
Olofsdotter
Brita Elisabet
1835-08-22
Burträsk
Burträsk
2558
Olofsdotter
Brita Elisabet
1807
Sidensjö
Sidensjö
2559
Olofsdotter
Brita Elisabet
1846-09-25
Åsele
Söråsele
2560
Olofsdotter
Brita Elisabet
1823-01-23
Arnäs
ÖsterBursjö
2561
Olofsdotter
Brita Elisabet
1825-01-14
Anundsjö
Näs
2562
Olofsdotter
Brita Elisabet
1830-06-24
Vilhelmina
Lövnäs
2563
Olofsdotter
Brita Elisabet
1863-09-28
Mo
Skortsjö
2564
Olofsdotter
Brita Elisabet
1833-10-04
Alanäs
Storholmen
2565
Olofsdotter
Brita Elisabet
1844-06-07
Arnäs
Österbursjö
2566
Olofsdotter
Brita Elisabet
1832-09-26
Nordmaling
Olofsfors
2567
Olofsdotter
Brita Elisabet
1807-08-01
Nordmaling
Hallen
2568
Olofsdotter
Brita Elisabet
1817-01-30
Nordmaling
Mullsjö
2569
Olofsdotter
Brita Elisabet
1809-07-22
Nordmaling
Håknäs
2570
Olofsdotter
Brita Elisabet
1826-06-02
Gideå
Nordsjö
2571
Olofsdotter
Brita Elisabet
1814-10-19
Grundsunda
Utås
2572
Olofsdotter
Brita Elisabet
1845-06-27
Nordmaling
Klöse
2573
Olofsdotter
Brita Elisabet
1812-01-15
Grundsunda
Godmark
2574
Olofsdotter
Brita Elisabet
1791-03-13
Lövånger
Uttersjön
2575
Olofsdotter
Brita Elisabet
1844-04-17
Björna
Långviken
2576
Olofsdotter
Brita Elisabet
1819-11-23
Grundsunda
Flärke
2577
Olofsdotter
Brita Elisabet
1837-10-09
Arnäs
Torsböle
2578
Olofsdotter
Brita Elisabet
1825-07-30
Bjurholm
Högås
2579
Olofsdotter
Brita Elisabet
1818-09-02
Skorped
Skorped
2580
Olofsdotter
Brita Elisabet
1868-11-07
Anundsjö
Näs
2581
Olofsdotter
Brita Elisabet
1872-11-23
Anundsjö
Norrmesunda
2582
Olofsdotter
Brita Elisabet
1829-11-23
Arnäs
Prästbordet
2583
Olofsdotter
Brita Elisabet
1858-07-18
Anundsjö
Näs
2584
Olofsdotter
Brita Elisabet
1847-04-22
Anundsjö
Myckelgensjö
2585
Olofsdotter
Brita Elisabeth
1842-02-26
Nysätra
Grimsmark
2586
Olofsdotter
Brita Erika
1869-11-27
Björna
Långviken
2587
Olofsdotter
Brita Erika
1820-12-04
Vilhelmina
Norra Latikberg
2588
Olofsdotter
Brita Erika
1816-07-28
Åsele
Ägsjö
2589
Olofsdotter
Brita Erika
1856-07-01
Dorotea
VästraOrmsjö
2590
Olofsdotter
Brita Gustava
1832-04-21
Burträsk
Bursiljum
2591
Olofsdotter
Brita Gustava
1854-02-05
Norsjö
Kattisträsk
2592
Olofsdotter
Brita Gustava
1878-06-23
Dorotea
Rockvattnet
2593
Olofsdotter
Brita Gustava
1833-01-06
Nordmaling
Mullsjö
2594
Olofsdotter
Brita Helena
1819-01-28
Boteå
Kalknäs
2595
Olofsdotter
Brita Helena
1870-01-24
Sidensjö
Anundsböle
2596
Olofsdotter
Brita Helena
1809-08-25
Lövånger
Vallen
2597
Olofsdotter
Brita Helena
1809
??
??
2598
Olofsdotter
Brita Helena
1841-11-24
Nordmaling
Djupsjö
2599
Olofsdotter
Brita Helena
1782-10-19
Nordmaling
Hummelholm
2600
Olofsdotter
Brita Helena
1834-11-14
Nordmaling
Gräsmyr
2601
Olofsdotter
Brita Helena
1826-06-19
Bjurholm
Lillarmsjö
2602
Olofsdotter
Brita Jenny
1906-10-06
Anundsjö
Norrmesunda
2603
Olofsdotter
Brita Johanna
1860-08-02
Nysätra
Mårsmarken
2604
Olofsdotter
Brita Johanna
1823-08-23
Skellefteå lands
Ursviken
2605
Olofsdotter
Brita Johanna
1855-12-18
Piteå lands
Kilberget
2606
Olofsdotter
Brita Johanna
1848-10-07
Norsjö
Norsjö
2607
Olofsdotter
Brita Johanna
1852-02-14
Burträsk
Grantjälen
2608
Olofsdotter
Brita Johanna
1817-04-11
Skellefteå lands
Gummark
2609
Olofsdotter
Brita Johanna
1848-10-07
Norsjö
Brännliden
2610
Olofsdotter
Brita Johanna
1843-01-07
Fredrika
Stavarsjö
2611
Olofsdotter
Brita Johanna
1848-05-14
Norsjö
Låsmen
2612
Olofsdotter
Brita Johanna
1879-01-04
Anundsjö
Skedom
2613
Olofsdotter
Brita Johanna
1857-06-25
Bygdeå
Korssjön
2614
Olofsdotter
Brita Johanna
1825-02-22
Grundsunda
Finna
2615
Olofsdotter
Brita Johanna
1844-01-08
Nordmaling
Järnäs
2616
Olofsdotter
Brita Johanna
1842-01-18
Nordmaling
Hörnsjö
2617
Olofsdotter
Brita Johanna
1821-12-03
Grundsunda
Lakamark
2618
Olofsdotter
Brita Johanna
1827-05-23
Nordmaling
Mo
2619
Olofsdotter
Brita Johanna
1832-07-02
Fredrika
Tallsjö
2620
Olofsdotter
Brita Johanna
1814-08-06
Nordmaling
Mullsjö
2621
Olofsdotter
Brita Johanna
1875-09-31
Resele
Rödsta
2622
Olofsdotter
Brita Juliana
1847-04-05
Attmar
Attmar
2623
Olofsdotter
Brita Juliana
1889-08-17
Björna
Kärrsjö
2624
Olofsdotter
Brita Karolina
1854-12-07
Lövånger
Bräntjäln
2625
Olofsdotter
Brita Karolina
1860-04-13
Jörn
Brandfors
2626
Olofsdotter
Brita Karolina
1843-04-27
Jörn
Fjällboda
2627
Olofsdotter
Brita Karolina
1819-10-08
Skellefteå lands
Böle
2628
Olofsdotter
Brita Karolina
1829-02-14
Lövånger
Kräkånger
2629
Olofsdotter
Brita Karolina
1848-12-05
Degerfors
Kussjön
2630
Olofsdotter
Brita Karolina
1840-07-15
Umeå lands
Sörmjöle
2631
Olofsdotter
Brita Karolina
1876-05-28
Björna
Nyliden
2632
Olofsdotter
Brita Karolina
1844-09-01
Arnäs
Överön
2633
Olofsdotter
Brita Karolina
1881-08-09
Mo
Österalnö
2634
Olofsdotter
Brita Karolina
1857-05-01
Själevad
Fors
2635
Olofsdotter
Brita Karolina
1806-04-07
Lycksele
Ruskträsk
2636
Olofsdotter
Brita Karolina
1842-09-06
Burträsk
Bursiljum
2637
Olofsdotter
Brita Karolina
1863-08-09
Degerfors
Brännforssund
2638
Olofsdotter
Brita Karolina
1864-02-22
Grundsunda
Husums sågverk
2639
Olofsdotter
Brita Karolina
1859-08-04
Fjällsjö
Fjällsjö
2640
Olofsdotter
Brita Karolina
1857-03-26
Burträsk
Blåbergsliden
2641
Olofsdotter
Brita Karolina
1837-03-09
Nordmaling
Torrböle
2642
Olofsdotter
Brita Karolina
1844-09-26
Arnäs
Stenberg
2643
Olofsdotter
Brita Karolina
1832-01-08
Arnäs
Västerbursjö
2644
Olofsdotter
Brita Karolina
1868-11-02
Grundsunda
Skede
2645
Olofsdotter
Brita Karolina
1850-11-12
Björna
Studsviken
2646
Olofsdotter
Brita Karolina
1829-12-01
Arnäs
Västerbursjö
2647
Olofsdotter
Brita Karolina
1827-12-06
Fredrika
Lögdasund
2648
Olofsdotter
Brita Katarina
1793-05-22
Skellefteå lands
Kusmark
2649
Olofsdotter
Brita Katarina
1795-12-15
Skellefteå lands
Frostkåge
2650
Olofsdotter
Brita Katarina
1791-10-02
Skellefteå lands
Falmark
2651
Olofsdotter
Brita Katarina
1781-02-18
Arjeplog
Mullholm 2
2652
Olofsdotter
Brita Katarina
1821-10-20
Lövånger
Selet
2653
Olofsdotter
Brita Katarina
1822-11-05
Skellefteå lands
Kusmark
2654
Olofsdotter
Brita Katarina
1842-01-25
Burträsk
Tvärtjärn
2655
Olofsdotter
Brita Katarina
1850-10-11
Sidensjö
Västerkäl
2656
Olofsdotter
Brita Katarina
1801-03-06
Skellefteå lands
Ersmark
2657
Olofsdotter
Brita Katarina
1800-06-20
Lövånger
Broträsk
2658
Olofsdotter
Brita Katarina
1831-10-02
Björna
Nybyn
2659
Olofsdotter
Brita Katarina
1801-03-03
Lycksele
Gäddträsk
2660
Olofsdotter
Brita Katarina
1836-01-26
Lövånger
Selet
2661
Olofsdotter
Brita Katarina
1856-04-01
Anundsjö
Norrtjärn
2662
Olofsdotter
Brita Katarina
1810-03-11
Nysätra
Kålaboda
2663
Olofsdotter
Brita Katarina
1800-01-06
Lycksele
Hedmark
2664
Olofsdotter
Brita Katarina
1797-07-04
Lövånger
Blacke
2665
Olofsdotter
Brita Katarina
1810-04-16
Umeå lands
Degernäs
2666
Olofsdotter
Brita Katarina
1831-07-02
Lövånger
Blacke
2667
Olofsdotter
Brita Katarina
1845-10-18
Stensele
Vilasund
2668
Olofsdotter
Brita Katarina
1820-07-18
Bygdeå
Bobacken
2669
Olofsdotter
Brita Katarina
1814-06-25
Själevad
Kroksta
2670
Olofsdotter
Brita Katarina
1835-08-31
Bodum
Orrnäs
2671
Olofsdotter
Brita Katarina
1822-07-18
Umeå lands
Högskuru
2672
Olofsdotter
Brita Katarina
1829-09-20
Lövånger
Nolbyn
2673
Olofsdotter
Brita Katarina
1803-10-01
Anundsjö
Österfannbyn
2674
Olofsdotter
Brita Katarina
1805-11-07
Burträsk
Åbyn
2675
Olofsdotter
Brita Katarina
1771-08-09
Umeå lands
Brån
2676
Olofsdotter
Brita Katarina
1826-09-23
Nysätra
Gumboda
2677
Olofsdotter
Brita Katarina
1829-11-01
Mo
Skortsjö
2678
Olofsdotter
Brita Katarina
1822-05-08
Åsele
Forsnäs
2679
Olofsdotter
Brita Katarina
1772
Umeå lands
Stöcksjö
2680
Olofsdotter
Brita Katarina
1817-03-30
Själevad
Mo
2681
Olofsdotter
Brita Katarina
1805-06-06
Degerfors
Innerträsk
2682
Olofsdotter
Brita Katarina
1792-01-27
Nysätra
Gumboda
2683
Olofsdotter
Brita Katarina
1842-03-11
Umeå lands
Stöcksjö
2684
Olofsdotter
Brita Katarina
1805-09-28
Burträsk
Innansjön
2685
Olofsdotter
Brita Katarina
1819-10-09
Arnäs
Nederön
2686
Olofsdotter
Brita Katarina
1805-03-06
Umeå lands
Hörnefors
2687
Olofsdotter
Brita Katarina
1842-03-21
Grundsunda
Flärke
2688
Olofsdotter
Brita Katarina
1836-02-07
Junsele
Övra
2689
Olofsdotter
Brita Katarina
1825-08-24
Anundsjö
Östergensjö
2690
Olofsdotter
Brita Katarina
1878-12-12
Anundsjö
Stavarn
2691
Olofsdotter
Brita Katarina
1829-01-11
Nysätra
Flarken
2692
Olofsdotter
Brita Katarina
1812-06-28
Nysätra
Nybyn
2693
Olofsdotter
Brita Katarina
1806-07-18
Grundsunda
Godmark
2694
Olofsdotter
Brita Katarina
1796-01-16
Grundsunda
Husum såg
2695
Olofsdotter
Brita Katarina
1808-06-05
Grundsunda
Godmersta
2696
Olofsdotter
Brita Katarina
1821-07-02
Grundsunda
Banafjäl
2697
Olofsdotter
Brita Katarina
1774-11-29
Umeå lands
Obbola
2698
Olofsdotter
Brita Katarina
1796-03-14
Nordmaling
Håknäs
2699
Olofsdotter
Brita Katarina
1808-04-29
Arnäs
Smedsbyn
2700
Olofsdotter
Brita Katarina
1819-10-02
Bjurholm
Balsjö
2701
Olofsdotter
Brita Katarina
1821-05-25
Grundsunda
Ultrå/Sund
2702
Olofsdotter
Brita Katarina
1812-10-23
Lycksele
Örträsk
2703
Olofsdotter
Brita Katarina
1815-08-13
Umeå lands
Hjoggsjö
2704
Olofsdotter
Brita Katarina
1804-12-03
Grundsunda
Flärke
2705
Olofsdotter
Brita Katarina
1782-09-11
Nordmaling
Hummelholm
2706
Olofsdotter
Brita Katarina
1809-04-23
Bjurholm
Vitvattnet
2707
Olofsdotter
Brita Katarina
1807-08-26
Lövånger
Uttersjön
2708
Olofsdotter
Brita Katarina
1836-11-07
Gideå
Kroksjö
2709
Olofsdotter
Brita Katarina
1771-02
Umeå lands
Obbola
2710
Olofsdotter
Brita Katarina
1778-11-13
Nordmaling
Brattsbacka
2711
Olofsdotter
Brita Katarina
1795-05-18
Anundsjö
Anundsjö
2712
Olofsdotter
Brita Katarina
1787-03-13
Umeå lands
Vännäs
2713
Olofsdotter
Brita Katarina
1774-10-30
Umeå lands
Brån
2714
Olofsdotter
Brita Katarina
1811-09-07
Åsele
Tegelträsk
2715
Olofsdotter
Brita Katarina
1870-10-02
Anundsjö
Norrflärke
2716
Olofsdotter
Brita Katarina
1875-04-29
Anundsjö
Sörflärke
2717
Olofsdotter
Brita Katarina
1844-04-12
Sidensjö
Ås
2718
Olofsdotter
Brita Katarina
1834-12-19
Anundsjö
Tällvattnet
2719
Olofsdotter
Brita Katarina
1857-10-25
Anundsjö
Myckelgensjö
2720
Olofsdotter
Brita Katarina
1848-04-12
Anundsjö
Önskan
2721
Olofsdotter
Brita Kristina
1812-05-14
Umeå lands
Sävar
2722
Olofsdotter
Brita Kristina
1804-07-14
Arvidsjaur
Norra Grundträsk
2723
Olofsdotter
Brita Kristina
1842-02-05
Norsjö
Stavaträsk
2724
Olofsdotter
Brita Kristina
1794-01-12
Skellefteå lands
Falmark
2725
Olofsdotter
Brita Kristina
1790-12-04
Skellefteå lands
Gärdsmark
2726
Olofsdotter
Brita Kristina
1797-12-16
Skellefteå lands
Varuträsk
2727
Olofsdotter
Brita Kristina
1810-07-18
Skellefteå lands
Falmark
2728
Olofsdotter
Brita Kristina
1846-05-27
Norsjö
Risberg
2729
Olofsdotter
Brita Kristina
1775-01-26
Arjeplog
Korrogrovik
2730
Olofsdotter
Brita Kristina
1799-11-13
Lövånger
Lövånger
2731
Olofsdotter
Brita Kristina
1807-08-27
Nysätra
Hertzånger
2732
Olofsdotter
Brita Kristina
1808-06-22
Umeå lands
Överrödå
2733
Olofsdotter
Brita Kristina
1825-10-10
Nysätra
Gumboda
2734
Olofsdotter
Brita Kristina
1853-08-22
Sidensjö
Nolås
2735
Olofsdotter
Brita Kristina
1780-07-15
Bygdeå
Bäck
2736
Olofsdotter
Brita Kristina
1773-09-04
Nysätra
Nybyn
2737
Olofsdotter
Brita Kristina
1791-11
Nätra
Nätra
2738
Olofsdotter
Brita Kristina
1852-08-28
Arnäs
Älvsöden
2739
Olofsdotter
Brita Kristina
1772
Lövånger
Lövånger
2740
Olofsdotter
Brita Kristina
1860-08-19
Arnäs
Järved
2741
Olofsdotter
Brita Kristina
1848-08-23
Arnäs
Högbyn
2742
Olofsdotter
Brita Kristina
1818-02-25
Nätra
Bergom
2743
Olofsdotter
Brita Kristina
1860-04-02
Ramsele
Hocksjö
2744
Olofsdotter
Brita Kristina
1840-10-08
Arnäs
Arnäs
2745
Olofsdotter
Brita Kristina
1835-12-25
Arnäs
Järved
2746
Olofsdotter
Brita Kristina
1802-06-18
Fjällsjö
Bölen
2747
Olofsdotter
Brita Kristina
1803-03-23
Skellefteå lands
Falmark
2748
Olofsdotter
Brita Kristina
1845-12-27
Stensele
Vapsten
2749
Olofsdotter
Brita Kristina
1808-12-03
Sidensjö
Myre
2750
Olofsdotter
Brita Kristina
1826-11-25
Nysätra
Gumboda
2751
Olofsdotter
Brita Kristina
1827-02-19
Piteå lands
Piteå lands
2752
Olofsdotter
Brita Kristina
1814-09-09
Själevad
Hållen
2753
Olofsdotter
Brita Kristina
1816-10-17
Bygdeå
Överklinten
2754
Olofsdotter
Brita Kristina
1807-07-05
Burträsk
Innansjön
2755
Olofsdotter
Brita Kristina
1829-12-20
Arnäs
Högland
2756
Olofsdotter
Brita Kristina
1803-04-03
Nysätra
Mårsmarken
2757
Olofsdotter
Brita Kristina
1786-12-14
Umeå lands
Ersmark
2758
Olofsdotter
Brita Kristina
1800-07-23
Degerfors
Mjösjöbrånet
2759
Olofsdotter
Brita Kristina
1779-12-13
Umeå lands
Ersmark
2760
Olofsdotter
Brita Kristina
1836-12-13
Anundsjö
Kubbe
2761
Olofsdotter
Brita Kristina
1778-02-06
Burträsk
Ljusvattnet
2762
Olofsdotter
Brita Kristina
1849-09-27
Umeå lands
Hörnefors
2763
Olofsdotter
Brita Kristina
1807-03-29
Nysätra
Brände
2764
Olofsdotter
Brita Kristina
1814-04-20
Burträsk
Lövånger
2765
Olofsdotter
Brita Kristina
1787-11-13
Bygdeå
Bäck
2766
Olofsdotter
Brita Kristina
1812 cirka
??
??
2767
Olofsdotter
Brita Kristina
1812-07-16
Burträsk
Mjövattnet
2768
Olofsdotter
Brita Kristina
1776-07-24
Umeå lands
Djäkneböle
2769
Olofsdotter
Brita Kristina
1778-03-22
Bygdeå
Robertsfors
2770
Olofsdotter
Brita Kristina
1799-11-30
Burträsk
Mjövattnet
2771
Olofsdotter
Brita Kristina
1783-10-28
Burträsk
Gammelbyn
2772
Olofsdotter
Brita Kristina
1796-07-25
Burträsk
Åträsk
2773
Olofsdotter
Brita Kristina
1770-11-18
Burträsk
Åbyn
2774
Olofsdotter
Brita Kristina
1774-11-18
Nysätra
Klintsjön
2775
Olofsdotter
Brita Kristina
1801-12-06
Umeå lands
Täfteböle
2776
Olofsdotter
Brita Kristina
1843-06-02
Grundsunda
Finna
2777
Olofsdotter
Brita Kristina
1790-08-26
Burträsk
Ljusvattnet
2778
Olofsdotter
Brita Kristina
1817-04-07
Umeå lands
Bullmark
2779
Olofsdotter
Brita Kristina
1816-03-10
Umeå lands
Bullmark
2780
Olofsdotter
Brita Kristina
1782-09-25
Umeå lands
Djäkneböle
2781
Olofsdotter
Brita Kristina
1820-10-22
Burträsk
Ortoliden
2782
Olofsdotter
Brita Kristina
1820-03-01
Fjällsjö
Rudsjö
2783
Olofsdotter
Brita Kristina
1800-06-18
Själevad
Västerbacke
2784
Olofsdotter
Brita Kristina
1814-08-30
Nätra
Dal
2785
Olofsdotter
Brita Kristina
1792-02-17
Fjällsjö
Backe
2786
Olofsdotter
Brita Kristina
1829-12-15
Vilhelmina
Vilhelmina
2787
Olofsdotter
Brita Kristina
1837-09-25
Själevad
Butsjöböle
2788
Olofsdotter
Brita Kristina
1804-07-14
Arvidsjaur
Grundträsk
2789
Olofsdotter
Brita Kristina
1843-07-06
Nysätra
Flarken
2790
Olofsdotter
Brita Kristina
1779-12-15
Skellefteå lands
Frostkåge
2791
Olofsdotter
Brita Kristina
1786-09-08
Nordmaling
Brännland
2792
Olofsdotter
Brita Kristina
1808-02-06
Nordmaling
Norrbyn
2793
Olofsdotter
Brita Kristina
1850-03-13
Grundsunda
Godmark
2794
Olofsdotter
Brita Kristina
1811-04-04
Nordmaling
Karlsbäck
2795
Olofsdotter
Brita Kristina
1802-05-16
Nordmaling
Lögdeå
2796
Olofsdotter
Brita Kristina
1815-12-06
Grundsunda
Godmark
2797
Olofsdotter
Brita Kristina
1811-02-03
Nordmaling
Djupsjö
2798
Olofsdotter
Brita Kristina
1830-10-12
Bjurholm
Karlsbäck
2799
Olofsdotter
Brita Kristina
1811-09-10
Grundsunda
Dombäcksmark
2800
Olofsdotter
Brita Kristina
1807-12-17
Bygdeå
Överklinten
2801
Olofsdotter
Brita Kristina
1841-05-08
Grundsunda
Könsa
2802
Olofsdotter
Brita Kristina
1800-12-03
Grundsunda
Husum såg
2803
Olofsdotter
Brita Kristina
1790-11-18
Lycksele
Knaften
2804
Olofsdotter
Brita Kristina
1783-12-04
Nordmaling
Nordanbäck
2805
Olofsdotter
Brita Kristina
1788-04-04
Nordmaling
Hörnsjö
2806
Olofsdotter
Brita Kristina
1845-02-01
Nysätra
Flarken
2807
Olofsdotter
Brita Kristina
1807-06-15
Degerfors
Åträsk
2808
Olofsdotter
Brita Kristina
1817-10-14
Bjurholm
Balfors
2809
Olofsdotter
Brita Kristina
1849-11-14
Bjurholm
Högås
2810
Olofsdotter
Brita Kristina
1851-04-11
Gideå
Norrgidsjö
2811
Olofsdotter
Brita Kristina
1830-05-20
Gideå
Flärke
2812
Olofsdotter
Brita Kristina
1805-08-31
Lövånger
Vallen
2813
Olofsdotter
Brita Kristina
1796-10-05
Själevad
Östansjö
2814
Olofsdotter
Brita Kristina
1812-05-08
Gideå
Karlsviken
2815
Olofsdotter
Brita Kristina
1774-09-24
Bygdeå
Brednoret
2816
Olofsdotter
Brita Kristina
1798-03-26
Umeå lands
Hissjö
2817
Olofsdotter
Brita Kristina
1837-02-17
Arnäs
Näset
2818
Olofsdotter
Brita Kristina
1856-11-22
Bjurholm
Bjurholm
2819
Olofsdotter
Brita Kristina
1810-04-14
Nordmaling
Agnäs
2820
Olofsdotter
Brita Kristina
1823-09-06
Anundsjö
Önskan
2821
Olofsdotter
Brita Kristina
1830-01-12
Nysätra
Nysätra
2822
Olofsdotter
Brita Kristina
1830-06-12
Anundsjö
Kubbe
2823
Olofsdotter
Brita Kristina
1795-05-09
Skellefteå lands
Svanfors
2824
Olofsdotter
Brita Kristina
1810-09-09
Sidensjö
Å
2825
Olofsdotter
Brita Kristina
1799-04-17
Själevad
Nordanås
2826
Olofsdotter
Brita Linnea
1905-08-11
Anundsjö
Västergensjö
2827
Olofsdotter
Brita Lovisa
1826-10-16
Skellefteå lands
Storkåge
2828
Olofsdotter
Brita Lovisa
1881-07-02
Nätra
Norrtjärn
2829
Olofsdotter
Brita Lovisa
1851-10-03
Degerfors
Bjurfors
2830
Olofsdotter
Brita Lovisa
1822-05-01
Degerfors
Hjuken
2831
Olofsdotter
Brita Lovisa
1845-10-09
Umeå lands
Anumark
2832
Olofsdotter
Brita Lovisa
1826-04-06
Lövånger
Vallen
2833
Olofsdotter
Brita Lovisa
1813-10-16
Degerfors
Rödå
2834
Olofsdotter
Brita Magdalena
1848-12-04
Nysätra
Klintsjön
2835
Olofsdotter
Brita Magdalena
1844-10-31
Piteå lands
Åfors
2836
Olofsdotter
Brita Magdalena
1845-02-24
Norsjö
Pjäsörn
2837
Olofsdotter
Brita Magdalena
1822-02-01
Norsjö
Svansele
2838
Olofsdotter
Brita Magdalena
1807-04-12
Själevad
Skortsjö 2
2839
Olofsdotter
Brita Magdalena
1823-03-27
Lövånger
Vallen
2840
Olofsdotter
Brita Magdalena
1854-08-10
Lövånger
Kräkånger
2841
Olofsdotter
Brita Magdalena
1843-11-20
Nysätra
Brände
2842
Olofsdotter
Brita Magdalena
1816-08-10
Nysätra
Flarken
2843
Olofsdotter
Brita Magdalena
1821-10-04
Norsjö
Mensträsk
2844
Olofsdotter
Brita Magdalena
1812-11-08
Skellefteå lands
Kågetträsk
2845
Olofsdotter
Brita Magdalena
1834-04-12
Sävar
Morbyn
2846
Olofsdotter
Brita Magdalena
1835-12-13
Nysätra
Estersmark
2847
Olofsdotter
Brita Magdalena
1817-06-11
Lövånger
Uttersjön
2848
Olofsdotter
Brita Magdalena
1853-05-28
Nysätra
Flarken
2849
Olofsdotter
Brita Magdalena
1810-10-04
Skellefteå lands
Kattisträsk
2850
Olofsdotter
Brita Magdalena
1798-11-09
Skellefteå lands
Stämningsgården
2851
Olofsdotter
Brita Magdalena
1813-12-01
Nysätra
Hertsånger
2852
Olofsdotter
Brita Magdalena
1821-05-22
Åsele
Tjärn
2853
Olofsdotter
Brita Magdalena
1829-12-22
Lövånger
Kräkånger
2854
Olofsdotter
Brita Magdalena
1797-03-24
Lycksele
Skurträsk
2855
Olofsdotter
Brita Magdalena
1807-03-15
Umeå lands
Tavelsjö
2856
Olofsdotter
Brita Magdalena
1846-10-28
Nysätra
Brände
2857
Olofsdotter
Brita Magdalena
1842-04-16
Nysätra
Brände
2858
Olofsdotter
Brita Magdalena
1821-08-08
Grundsunda
Godmersta
2859
Olofsdotter
Brita Magdalena
1839-11-20
Gideå
Byviken
2860
Olofsdotter
Brita Magdalena
1855-04-08
Nordmaling
Västansjö
2861
Olofsdotter
Brita Magdalena
1830-07-22
Grundsunda
Rönnholm
2862
Olofsdotter
Brita Magdalena
1799-03-22
Nordmaling
Aspeå
2863
Olofsdotter
Brita Magdalena
1819-03-29
Degerfors
Kussjön
2864
Olofsdotter
Brita Magdalena
1849-10-18
Gideå
Trehörningsjö
2865
Olofsdotter
Brita Magdalena
1846-08-22
Åsele
Tjärn
2866
Olofsdotter
Brita Magdalena
1858-01-04
Anundsjö
Storsele
2867
Olofsdotter
Brita Maglena
1843-03-19
Åsele
Lomsjö
2868
Olofsdotter
Brita Margareta
1803-04-18
Skellefteå lands
Finnträsk
2869
Olofsdotter
Brita Margareta
1797-08-13
Skellefteå lands
Storkåge
2870
Olofsdotter
Brita Margareta
1796
Jokkmokk
Jokkmokk
2871
Olofsdotter
Brita Margareta
1829-11-09
Skellefteå lands
Åselet
2872
Olofsdotter
Brita Margareta
1810-01-17
Lövånger
Uttersjön
2873
Olofsdotter
Brita Margareta
1880-02-09
Sidensjö
Myre
2874
Olofsdotter
Brita Margareta
1815-06-22
Nysätra
Gumboda
2875
Olofsdotter
Brita Margareta
1800-10-27
Umeå lands
Hössjö
2876
Olofsdotter
Brita Margareta
1815-03-11
Nysätra
Havnäs
2877
Olofsdotter
Brita Margareta
1785-06-14
Bygdeå
Junkboda
2878
Olofsdotter
Brita Margareta
1854-03-31
Arnäs
Klingre
2879
Olofsdotter
Brita Margareta
1802-09-22
Vibyggerå
Skoved
2880
Olofsdotter
Brita Margareta
1791-06-22
Bygdeå
Junkboda
2881
Olofsdotter
Brita Margareta
1829-06-13
Dorotea
Långfors
2882
Olofsdotter
Brita Margareta
1843-06-23
Nysätra
Kålaboda
2883
Olofsdotter
Brita Margareta
1821-09-27
ÅdalsLiden
Gårelehöjden
2884
Olofsdotter
Brita Margareta
1843-04-19
Tåsjö
Rörström
2885
Olofsdotter
Brita Margareta
1840-12-27
Lövånger
Svarttjärn
2886
Olofsdotter
Brita Margareta
1807-12-18
Umeå lands
Brattfors
2887
Olofsdotter
Brita Margareta
1821-04-08
Umeå lands
Sävar
2888
Olofsdotter
Brita Margareta
1782-02-19
Umeå lands
Botsmark
2889
Olofsdotter
Brita Margareta
1779-11-04
Umeå lands
Ytterboda
2890
Olofsdotter
Brita Margareta
1799-10-10
Burträsk
Brännforssund
2891
Olofsdotter
Brita Margareta
1824-03-08
Umeå lands
Täfteå
2892
Olofsdotter
Brita Margareta
1796-12-13
Lövånger
Nolbyn
2893
Olofsdotter
Brita Margareta
1784-12-17
Burträsk
Bygdsiljum
2894
Olofsdotter
Brita Margareta
1808-09-15
Umeå lands
Västerteg
2895
Olofsdotter
Brita Margareta
1800-11-11
Umeå lands
Håkmark
2896
Olofsdotter
Brita Margareta
1802-09-22
Umeå lands
Hössjö
2897
Olofsdotter
Brita Margareta
1773-05-13
Umeå lands
Täfteå
2898
Olofsdotter
Brita Margareta
1818-05-21
Umeå lands
Bullmark
2899
Olofsdotter
Brita Margareta
1813-12-01
Burträsk
Mjövattnet
2900
Olofsdotter
Brita Margareta
1858-01-17
Själevad
Yttergundsjö
2901
Olofsdotter
Brita Margareta
1845-08-27
Mo
Hållen
2902
Olofsdotter
Brita Margareta
1855-06-07
Dorotea
Avaträsk
2903
Olofsdotter
Brita Margareta
1816-06-28
Fjällsjö
Sil
2904
Olofsdotter
Brita Margareta
1820-10-18
Nordmaling
Orrböle
2905
Olofsdotter
Brita Margareta
1817-01-22
Nordmaling
Stavsjöholm
2906
Olofsdotter
Brita Margareta
1816-09-22
Nordmaling
Djupsjö såg
2907
Olofsdotter
Brita Margareta
1812-09-13
Grundsunda
Lakamark
2908
Olofsdotter
Brita Margareta
1844-05-12
Bjurholm
Agnäs
2909
Olofsdotter
Brita Margareta
1777-01-04
Nordmaling
Järnäs
2910
Olofsdotter
Brita Margareta
1800-02-01
Nordmaling
Levar
2911
Olofsdotter
Brita Margareta
1819-03-17
Grundsunda
Fanby
2912
Olofsdotter
Brita Margareta
1827-04-10
Nordmaling
Baggård
2913
Olofsdotter
Brita Margareta
1801-04-03
Arnäs
Brösta
2914
Olofsdotter
Brita Margareta
1806-04-21
Nordmaling
Nordanås
2915
Olofsdotter
Brita Margareta
1795-10-23
Lycksele
Örträsk
2916
Olofsdotter
Brita Margareta
1797-04-27
Nordmaling
Hörnsjö
2917
Olofsdotter
Brita Margareta
1826-01-16
Umeå lands
Björlandsbäck
2918
Olofsdotter
Brita Margareta
1815-01-25
Umeå lands
Högen
2919
Olofsdotter
Brita Margareta
1817-10-20
Arnäs
Degerfälle
2920
Olofsdotter
Brita Margareta
1793-08-17
Umeå lands
Hörnefors
2921
Olofsdotter
Brita Margareta
1826-10-05
Nysätra
Flarken
2922
Olofsdotter
Brita Margareta
1812-11-04
Bjurholm
Lillarmsjö
2923
Olofsdotter
Brita Margareta
1824-02-15
Sidensjö
Drömme
2924
Olofsdotter
Brita Margreta
1867-03-25
Säbrå
Gideå
2925
Olofsdotter
Brita Maria
1821-12-30
Skellefteå lands
2926
Olofsdotter
Brita Maria
1882-09-11
Själevad
Västergundsjö
2927
Olofsdotter
Brita Maria
1855-07-01
Björna
Björnsjö
2928
Olofsdotter
Brita Maria
1817-11-15
Nysätra
Bäckfäbodarna
2929
Olofsdotter
Brita Maria
1842-01-06
Anundsjö
Brandtjäl
2930
Olofsdotter
Brita Maria
1803-01-24
Degerfors
Brännforssund
2931
Olofsdotter
Brita Maria
1837-11-27
Bygdeå
Ultervattnet
2932
Olofsdotter
Brita Maria
1843-02-20
Själevad
Billsta
2933
Olofsdotter
Brita Maria
1841-04
Fjällsjö
Stensvattnet
2934
Olofsdotter
Brita Maria
1803-01-22
Nysätra
Flarken
2935
Olofsdotter
Brita Maria
1824-03-29
Nysätra
Flarken
2936
Olofsdotter
Brita Maria
1877-11-21
Mo
Gottne
2937
Olofsdotter
Brita Maria
1814-01-03
Nysätra
Hörnäs
2938
Olofsdotter
Brita Maria
1821-09-27
Gideå
Byviken
2939
Olofsdotter
Brita Maria
1771-11-15
Burträsk
Renbergsvattnet
2940
Olofsdotter
Brita Maria
1824-12-05
Lycksele
Skarda
2941
Olofsdotter
Brita Maria
1855-05-12
Gideå
Lomviken
2942
Olofsdotter
Brita Maria
1896-05-13
Anundsjö
Kubbe
2943
Olofsdotter
Brita Maria
1878-12-13
Själevad
Öster-Alnäs
2944
Olofsdotter
Brita Matilda
1858-08-16
Nysätra
Klintsjön
2945
Olofsdotter
Brita Matilda
1838-07-01
Fredrika
Långbäcken
2946
Olofsdotter
Brita Matilda
1839-02-24
Lövånger
Vebomark
2947
Olofsdotter
Brita Matilda
1837-03-14
Åsele
Stensjö
2948
Olofsdotter
Brita Matilda
1897-08-20
Anundsjö
Innertällmo
2949
Olofsdotter
Brita Märta
1837-01-20
Sollefteå
Sollefteå
2950
Olofsdotter
Brita Märta
1798-11-26
Junsele
Degersjö
2951
Olofsdotter
Brita Märta
1848-07-26
Anundsjö
Långsele
2952
Olofsdotter
Brita Olivia
1873-03-07
Nysätra
Estermark
2953
Olofsdotter
Brita Olivia
1844-02-19
Vännäs
Selet
2954
Olofsdotter
Brita Regina
1857-10-02
Vilhelmina
Vilhelmina
2955
Olofsdotter
Brita Sara
1879-09-22
Anundsjö
Myckelgensjö
2956
Olofsdotter
Brita Sara
1847-04-28
Anundsjö
Hädanberg
2957
Olofsdotter
Brita Sara
1883-10-04
Anundsjö
Lunne
2958
Olofsdotter
Brita Sara
1839-01-07
Ramsele
Strömnäs
2959
Olofsdotter
Brita Sara
1830-06-23
Ramsele
Backe
2960
Olofsdotter
Brita Sara
1871-03-11
Tåsjö
Rörström
2961
Olofsdotter
Brita Sara
1839-07-25
Anundsjö
Norrböle
2962
Olofsdotter
Brita Sara
1801-09-11
Anundsjö
Järvberget
2963
Olofsdotter
Brita Sara
1841-04-03
Anundsjö
Vattugården
2964
Olofsdotter
Brita Sara
1896-12-27
Anundsjö
Rödvattnet
2965
Olofsdotter
Brita Sara
1818-05-29
Anundsjö
Mellansel
2966
Olofsdotter
Brita Sara
1841-06-10
Anundsjö
Yttersel
2967
Olofsdotter
Brita Sara
1868-03-21
Anundsjö
Sörflärke
2968
Olofsdotter
Brita Sara
1840-01-20
Anundsjö
Skalmsjö
2969
Olofsdotter
Brita Sara
1845-07-04
Anundsjö
Degersjö
2970
Olofsdotter
Brita Sara
1813-07-06
Anundsjö
Brandtjäl
2971
Olofsdotter
Brita Sara
1855-04-19
Anundsjö
Näs
2972
Olofsdotter
Brita Sofia
1835-07-15
Burträsk
Blåbergsliden
2973
Olofsdotter
Brita Sofia
1838-12-16
Burträsk
Bodbyn
2974
Olofsdotter
Brita Sofia
1826-08-04
Bygdeå
Storbäcken
2975
Olofsdotter
Brita Sofia
1836-09-02
Burträsk
Bjurfors
2976
Olofsdotter
Brita Sofia
1855-03-13
Mo
Mo
2977
Olofsdotter
Brita Sofia
1834-11-15
Nysätra
Flarken
2978
Olofsdotter
Brita Sofia
1830-07-13
Burträsk
Åbyn
2979
Olofsdotter
Brita Sofia
1823-05-30
Umeå lands
Bjenberg
2980
Olofsdotter
Brita Sofia
1821-10-21
Burträsk
Gammelbyn
2981
Olofsdotter
Brita Sofia
1836-05-05
Burträsk
Åbyn
2982
Olofsdotter
Brita Sofia
1838-05-09
Grundsunda
Banafjäl
2983
Olofsdotter
Brita Sofia
1841-09-28
Bjurholm
Provåker
2984
Olofsdotter
Brita Sofia
1825-02-02
Bjurholm
Björknäs
2985
Olofsdotter
Brita Sofia
1837-05-11
Grundsunda
Finna
2986
Olofsdotter
Brita Sofia
1837-02-28
Grundsunda
Finna
2987
Olofsdotter
Brita Sofia
1801-12-26
Nordmaling
Håknäs
2988
Olofsdotter
Brita Sofia
1805-01-01
Arnäs
Lemusjö
2989
Olofsdotter
Brita Sofia
1818-05-29
Bjurholm
Bjurholm
2990
Olofsdotter
Brita Sofia
1831-06-05
Nordmaling
Gräsmyr
2991
Olofsdotter
Brita Sofia
1793-01-15
Lycksele
Vargträsk
2992
Olofsdotter
Brita Sofia
1818-05-29
Nordmaling
Håknäs
2993
Olofsdotter
Brita Sofia
1848-08-24
Nordmaling
Bräntberget
2994
Olofsdotter
Brita Sofia
1882-12-12
Degerfors
Manjaur
2995
Olofsdotter
Brita Ulrika
1789-09-18
Skellefteå lands
Ragnvaldsträsk
2996
Olofsdotter
Brita Ulrika
1794-07-23
Skellefteå lands
Ragnvaldsträsk
2997
Olofsdotter
Brita Ulrika
1838-12-24
Burträsk
Kalvträsk
2998
Olofsdotter
Brita Ulrika
1827-04-25
Burträsk
Brunnstjern
2999
Olofsdotter
Brita Ulrika
1815-10
Burträsk
Ortoliden
3000
Olofsdotter
Brita Ulrika
1832-08-08
Degerfors
Torrberget
3001
Olofsdotter
Brita Ulrika
1842-03-07
Arnäs
Överfälle
3002
Olofsdotter
Brita Ulrika
1812-11-25
Degerfors
Hjuken
3003
Olofsdotter
Cecilia
1776-02-15
Degerfors
Degerfors
3004
Olofsdotter
Cecilia Katarina
1857-03-08
Arvidsjaur
Pjesker
3005
Olofsdotter
Charlota Sofia
1831-10-01
Umeå lands
Överboda
3006
Olofsdotter
Charlotta
1849-11-18
Umeå lands
Umeå lands
3007
Olofsdotter
Charlotta
1860-06-27
Umeå lands
Brattby
3008
Olofsdotter
Charlotta
1822-04-17
Lövånger
Gärde
3009
Olofsdotter
Charlotta
1837-12-27
Stigsjö
Starred
3010
Olofsdotter
Charlotta
1869-05-11
Bygdeå
Sjulsmark
3011
Olofsdotter
Charlotta
1807-08-16
Umeå lands
Yttertavle
3012
Olofsdotter
Charlotta
1838-05-23
Bygdeå
Ultervattnet
3013
Olofsdotter
Charlotta
1776-12-24
Umeå lands
Stöcksjö
3014
Olofsdotter
Charlotta
1794-02-10
Burträsk
Bygdeträsk
3015
Olofsdotter
Charlotta
1802-07-22
Umeå lands
Bjensjö
3016
Olofsdotter
Charlotta
1835-11-03
Burträsk
Brunnstjern
3017
Olofsdotter
Charlotta
1819-04-02
Umeå lands
Täfteå
3018
Olofsdotter
Charlotta
1782
Umeå lands
Böleå
3019
Olofsdotter
Charlotta Amalia
1878-05-12
Björna
Kärrsjö
3020
Olofsdotter
Charlotta Eugenia
1849-05-06
Lycksele
Vindelgransele
3021
Olofsdotter
Charlotta Gustava
1851-03-17
Umeå lands
Hissjö
3022
Olofsdotter
Charlotta Johanna
1875-07-19
Degerfors
Hjuken
3023
Olofsdotter
Charlotta Josefina
1870-01-15
Nordmaling
Hallen
3024
Olofsdotter
Charlotta Karolina
1828-09-13
Vännäs
Harrselet
3025
Olofsdotter
Charlotta Karolina
1875-07-31
Degerfors
Gladaberg
3026
Olofsdotter
Charlotta Lovisa
1830-02-14
Umeå lands
Grisbacka
3027
Olofsdotter
Charlotta Lovisa
1837-05-23
Umeå lands
Fredrikshall
3028
Olofsdotter
Charlotta Lovisa
1839-04-18
Umeå lands
Obbola
3029
Olofsdotter
Charlotta Lovisa
1798-02-12
Umeå lands
Degernäs
3030
Olofsdotter
Charlotta Lovisa
1818-10-01
Umeå lands
Brån
3031
Olofsdotter
Charlotta Lovisa
1805-11-20
Umeå lands
Rödå
3032
Olofsdotter
Charlotta Matilda
1855-06-29
Bygdeå
Korssjön
3033
Olofsdotter
Charlotta Olivia
1869-09-03
Umeå lands
Baggböle
3034
Olofsdotter
Charlotta Olivia
1874-07-20
Umeå lands
Norrmjöle
3035
Olofsdotter
Charlotta Olivia
1868-11-18
Umeå lands
Norrmjöle
3036
Olofsdotter
Charlotta Olivia
1883-10-07
Nordmaling
Sörbyn
3037
Olofsdotter
Charlotta Sofia
1832-09-12
Umeå lands
Nylandsnäs
3038
Olofsdotter
Charlotta Sofia
1831-12-16
Umeå lands
Överboda
3039
Olofsdotter
Charlotta Sofia
1836-12-31
Umeå lands
Sörfors
3040
Olofsdotter
Charlotta Sofia
1833-05-31
Umeå lands
Sörfors
3041
Olofsdotter
Charlotta Sofia
1827-06-25
Umeå lands
Sörfors
3042
Olofsdotter
Charlotta Sofia
1872-10-01
Umeå lands
Hössjö
3043
Olofsdotter
Charlotta Sofia
1796-08-29
Umeå lands
Umeå lands
3044
Olofsdotter
Charlotta Sofia
1846-01-09
Umeå lands
Umeå lands
3045
Olofsdotter
Charlotta Sofia
1824-04-10
Umeå lands
Täfteböle
3046
Olofsdotter
Charlotta Sofia
1814-12-14
Umeå lands
Håkmark
3047
Olofsdotter
Charlotta Sofia
1845-09-02
Umeå lands
Västerhiske
3048
Olofsdotter
Charlotta Sofia
1838-02-25
Umeå lands
Överboda
3049
Olofsdotter
Charlotta Sofia
1845-12-08
Umeå lands
Sörfors
3050
Olofsdotter
Charlotta Ulrika
1829-05-09
Umeå lands
Snåltjärn
3051
Olofsdotter
Charlotta Ulrika
1819-01-03
Degerfors
Rödå
3052
Olofsdotter
Charlotta Ulrika
1817-10-23
Degerfors
Rödå
3053
Olofsdotter
Charlotta Ulrika
1827-09-27
Umeå lands
Snåltjärn
3054
Olofsdotter
Charlotta Ulrika
1855-10-13
Burträsk
Lappvattnet
3055
Olofsdotter
Dagmar Alfrida
1888-08-20
Lycksele
Knaften
3056
Olofsdotter
Dagmar Aurora
1896-05-09
Degerfors
Granön
3057
Olofsdotter
Dordea
1777-12-04
Nordmaling
Brattfors
3058
Olofsdotter
Dordea
1810-09-05
Grundsunda
Godmark
3059
Olofsdotter
Dordea
1778-11-15
Nordmaling
Aspeå
3060
Olofsdotter
Dordea
1789-09-30
Nordmaling
Hyngelsböle
3061
Olofsdotter
Dordea Magdalena
1810-01-01
Nordmaling
Baggård
3062
Olofsdotter
Dorotea
1880-12-15
Nordmaling
Hallen
3063
Olofsdotter
Dorotea Johanna
1822-03-26
Grundsunda
Ava
3064
Olofsdotter
Dorotea Magdalena
1818-05-11
Nordmaling
Baggård
3065
Olofsdotter
Dorotea Magdalena
1820-02-20
Bjurholm
Bjurholm
3066
Olofsdotter
Ebba Katarina
1898-10-03
Umeå lands
Stöcksjö
3067
Olofsdotter
Eda Kristina
1873-01-16
Bjurholm
Balfors
3068
Olofsdotter
Edda Emilia
1896-06-15
Åsele
Älgsjö
3069
Olofsdotter
Edit Kristina Aktolina
1882-06-16
Dorotea
Bellvik
3070
Olofsdotter
Edit Ragnhild
1892-12-09
Själevad
Sund
3071
Olofsdotter
Edla Albertina
1909-09-28
Anundsjö
Västergensjö
3072
Olofsdotter
Edla Charlotta
1876-09-18
Bygdeå
Lantnäs
3073
Olofsdotter
Edla Eurolia Amalia
1896-02-25
Vilhelmina
Rönnäs
3074
Olofsdotter
Edla Johanna
1892-08-26
Degerfors
Blåliden
3075
Olofsdotter
Edla Karolina
1891-06-12
Åsele
Siksjö
3076
Olofsdotter
Edla Kristina
1886-02-16
Nysätra
Bjurmyrkammen
3077
Olofsdotter
Edla Kristina
1876-05-19
Nysätra
Eskilsbäck
3078
Olofsdotter
Edla Lovisa
1854-09-20
Bygdeå
Gryssjön
3079
Olofsdotter
Edla Maria
1861-05-26
Nysätra
Flarken
3080
Olofsdotter
Edla Maria
1880-09-27
Sävar
Täfteå
3081
Olofsdotter
Edla Maria
1877-06-05
Robertsfors
Robertsfors
3082
Olofsdotter
Edla Maria
1888-02-03
Bygdeå
Lantnäs
3083
Olofsdotter
Eliana
1881-01-11
Burträsk
Renbergsvattnet
3084
Olofsdotter
Eliana
1855-07-04
Burträsk
Älglund
3085
Olofsdotter
Elida Kristina
1886-07-24
Själevad
Dal
3086
Olofsdotter
Elin
1898-12-23
Arnäs
Stybbersmark
3087
Olofsdotter
Elin
1901-06-27
Bjurholm
Mellanå
3088
Olofsdotter
Elin Edu Olivia
1890-04-23
Vilhelmina
Järvsjö
3089
Olofsdotter
Elin Elisabet
1885-01-17
Grundsunda
Högen
3090
Olofsdotter
Elin Kristina
1916-10-26
Anundsjö
Sörflärke
3091
Olofsdotter
Elin Kristina
1899-12-06
Anundsjö
Norrmesunda
3092
Olofsdotter
Elin Maria
1892-06-19
Vilhelmina
Rönnäs
3093
Olofsdotter
Elin Maria
1889-01-08
Nordmaling
Gräsmyr
3094
Olofsdotter
Elin Maria
1871-10-23
Nysätra
Flarken
3095
Olofsdotter
Elina
1868-01-16
Degerfors
Ramsele
3096
Olofsdotter
Elisa Olivia
1869-01-23
Bjurholm
Balfors
3097
Olofsdotter
Elisabedt
1804-02-28
Skellefteå lands
Åselet
3098
Olofsdotter
Elisabet
1786-11-16
Skellefteå lands
Bodan
3099
Olofsdotter
Elisabet
1783
Skellefteå lands
3100
Olofsdotter
Elisabet
1839
Ullånger
Ullånger
3101
Olofsdotter
Elisabet
1802-02-01
Skellefteå lands
Ullbergsträsk
3102
Olofsdotter
Elisabet
1795
Sidensjö
Drömme
3103
Olofsdotter
Elisabet
1817-01-23
Sidensjö
Nyland
3104
Olofsdotter
Elisabet
1802
Arvidsjaur
Arvidsjaur
3105
Olofsdotter
Elisabet
1813-05-13
Sidensjö
Rössjö
3106
Olofsdotter
Elisabet
1788-04
Själevad
Mo
3107
Olofsdotter
Elisabet
1792
Skellefteå lands
Skellefteå lands
3108
Olofsdotter
Elisabet
1795
Sidensjö
Drömme
3109
Olofsdotter
Elisabet
1808-01
Nätra
Hummelvik
3110
Olofsdotter
Elisabet
1796-07-08
Lövånger
Bjurön
3111
Olofsdotter
Elisabet
1781-10-21
Arnäs
Gimot
3112
Olofsdotter
Elisabet
1771
Lappmarken
Lappmarken
3113
Olofsdotter
Elisabet
1857-03-06
Frostviken
Frostviken
3114
Olofsdotter
Elisabet
1806-10-19
Skellefteå lands
Frostkåge
3115
Olofsdotter
Elisabet
1803-06-06
Skellefteå lands
Frostkåge
3116
Olofsdotter
Elisabet
1790-05-02
Själevad
Komnäs 2
3117
Olofsdotter
Elisabet
1838-05-10
Stensele
Bäckmark
3118
Olofsdotter
Elisabet
1801-01-15
Bygdeå
Legdeå
3119
Olofsdotter
Elisabet
1801
Vilhelmina
Lappmarken
3120
Olofsdotter
Elisabet
1779
Skellefteå lands
Svansele
3121
Olofsdotter
Elisabet
1815-04-02
Vilhelmina
Vilhelmina
3122
Olofsdotter
Elisabet
1807-09-25
Tåsjö
Hoting
3123
Olofsdotter
Elisabet
1848-10-15
Hotagen
Flinten
3124
Olofsdotter
Elisabet
1788-08-30
Lövånger
Bjurön
3125
Olofsdotter
Elisabet
1771-03-08
Själevad
Billsta
3126
Olofsdotter
Elisabet
1801-07-17
Själevad
Västeralnäs
3127
Olofsdotter
Elisabet
1802-08-08
Burträsk
Degerliden
3128
Olofsdotter
Elisabet
1772-06-27
Skellefteå lands
Ragvaldsträsk
3129
Olofsdotter
Elisabet
1775-12-20
Sidensjö
Lännäs
3130
Olofsdotter
Elisabet
1799-08-06
Umeå lands
Mjösjö
3131
Olofsdotter
Elisabet
1803-07-10
Burträsk
Bursiljum
3132
Olofsdotter
Elisabet
1778-07-14
Boteå
Stöndar
3133
Olofsdotter
Elisabet
1802-10-09
Själevad
Översjäla
3134
Olofsdotter
Elisabet
1823-06-18
Själevad
Överhörnäs
3135
Olofsdotter
Elisabet
1797-08-17
Burträsk
Grundfors
3136
Olofsdotter
Elisabet
1802-12-22
Dorotea
Gärdnäs
3137
Olofsdotter
Elisabet
1816-02-01
??
??
3138
Olofsdotter
Elisabet
1863-07-15
Själevad
Västerhus
3139
Olofsdotter
Elisabet
1798-04-11
Själevad
Myckling
3140
Olofsdotter
Elisabet
1809-05-07
Skellefteå lands
Svansele
3141
Olofsdotter
Elisabet
1870-05-18
Sidensjö
Nolås
3142
Olofsdotter
Elisabet
1844-04-03
Ström
Ström
3143
Olofsdotter
Elisabet
1777-09-27
Ström
Bredkälen
3144
Olofsdotter
Elisabet
1796-05-18
Sidensjö
Rössjö
3145
Olofsdotter
Elisabet
1815-01-15
Nätra
Bergom
3146
Olofsdotter
Elisabet
1852-03-11
Burträsk
Renbergsvattnet
3147
Olofsdotter
Elisabet
1856-06-09
Arnäs
Faresta
3148
Olofsdotter
Elisabet
1797-12-04
Arnäs
Brösta
3149
Olofsdotter
Elisabet
1774
Grundsunda
Killingsnäs
3150
Olofsdotter
Elisabet
1778-03-24
Grundsunda
Ällön
3151
Olofsdotter
Elisabet
1777-01-16
Nordmaling
Bredvik
3152
Olofsdotter
Elisabet
1812-08-30
Grundsunda
Könsa
3153
Olofsdotter
Elisabet
1784-02-25
Arnäs
Tävra
3154
Olofsdotter
Elisabet
1794-04-29
Grundsunda
Könsa
3155
Olofsdotter
Elisabet
1783-08-08
Arnäs
Västergidsjö
3156
Olofsdotter
Elisabet
1783
Grundsunda
Banafjäl
3157
Olofsdotter
Elisabet
1791-07-23
Nordmaling
Djupsjö
3158
Olofsdotter
Elisabet
1788-04-21
Arnäs
Lunne
3159
Olofsdotter
Elisabet
1783-05-06
Nordmaling
Hörnsjö
3160
Olofsdotter
Elisabet
1770-09-21
Arnäs
Österbursjö
3161
Olofsdotter
Elisabet
1802-02-03
Björna
Kärrsjö
3162
Olofsdotter
Elisabet
1798-02-17
Lycksele
Bäverträsk
3163
Olofsdotter
Elisabet
1794-05-31
Lycksele
Örträsk
3164
Olofsdotter
Elisabet
1774-12-28
Arnäs
Nordgissjö
3165
Olofsdotter
Elisabet
1813
Nätra
Eden
3166
Olofsdotter
Elisabet
1777-06-19
Själevad
Berg
3167
Olofsdotter
Elisabet
1778-07-12
Arnäs
Ovansjö
3168
Olofsdotter
Elisabet
1820-06-03
Själevad
Komnäs
3169
Olofsdotter
Elisabet
1792-02-26
Arnäs
Högland
3170
Olofsdotter
Elisabet
1772-10-05
Nordmaling
Sunnansjö
3171
Olofsdotter
Elisabet
1784-09-25
Arnäs
Högland
3172
Olofsdotter
Elisabet
1826-05-21
Gideå
Flygsjö
3173
Olofsdotter
Elisabet
1789-09-06
Burträsk
Rotsjön
3174
Olofsdotter
Elisabet
1776-08-26
Arnäs
Ovansjö
3175
Olofsdotter
Elisabet
1800-05-14
Björna
Björnsjö
3176
Olofsdotter
Elisabet
1792-09-17
Arnäs
Kroksjö
3177
Olofsdotter
Elisabet
1784-12-04
Lövånger
Mångbyn
3178
Olofsdotter
Elisabet
1782-03-14
Burträsk
Bygdeträsk
3179
Olofsdotter
Elisabet
1770-10-03
Lövånger
Vallen
3180
Olofsdotter
Elisabet
1773
Nätra
Västersel 3:2
3181
Olofsdotter
Elisabet
1817-01-21
Sidensjö
Nolås
3182
Olofsdotter
Elisabet
1846-11-02
3183
Olofsdotter
Elisabet
1820-02-16
Sidensjö
Nolås
3184
Olofsdotter
Elisabet
1780-05-22
Sidensjö
Rössjö
3185
Olofsdotter
Elisabet
1853-05-26
Anundsjö
Hemsjö
3186
Olofsdotter
Elisabet
1776-09-26
Sidensjö
Ödsbyn
3187
Olofsdotter
Elisabet
1894-12-14
Anundsjö
Seltjärn
3188
Olofsdotter
Elisabet
1795-12-14
Sidensjö
Å
3189
Olofsdotter
Elisabet Kristina
1833-03-24
Vilhelmina
Järvsjö
3190
Olofsdotter
Elisabet Brita
1781-11-15
Skellefteå lands
Ragvaldsträsk
3191
Olofsdotter
Elisabet Brita
1799
Arjeplog
Kuorrokveik
3192
Olofsdotter
Elisabet Dorotea
1855-10-19
Arnäs
Stybbersmark
3193
Olofsdotter
Elisabet Dorotea
1813-02-01
Vibyggerå
Berg
3194
Olofsdotter
Elisabet Emilia
1841-03-22
Åsele
Storsjö
3195
Olofsdotter
Elisabet Evelina
1887-01-21
Dorotea
Viktorp
3196
Olofsdotter
Elisabet Fredrika
1823-08-18
Nysätra
Kålaboda
3197
Olofsdotter
Elisabet Fredrika
1822-01-01
Nysätra
Kålaboda
3198
Olofsdotter
Elisabet Fredrika
1846-07-09
Åsele
Älgsjö
3199
Olofsdotter
Elisabet Fredrika
1823-09-20
Burträsk
Bodbyn
3200
Olofsdotter
Elisabet Fredrika
1806-06-05
Lycksele
Siksele
3201
Olofsdotter
Elisabet Gustava
1847-02-03
Norsjö
Svartlund
3202
Olofsdotter
Elisabet Helena
1848-07-31
Lövånger
Fjälbyn
3203
Olofsdotter
Elisabet Helena
1799-10-02
Lappmarken
Lappmarken
3204
Olofsdotter
Elisabet Ingeborg
1823-05-25
Burträsk
Mjövattnet
3205
Olofsdotter
Elisabet Johanna
1823-04-07
Bygdeå
Åkullsjön
3206
Olofsdotter
Elisabet Johanna
1865-06-14
Sidensjö
Nybyn
3207
Olofsdotter
Elisabet Johanna
1840-10-21
Nordmaling
Baggård
3208
Olofsdotter
Elisabet Johanna
1820-09-26
Grundsunda
Ava
3209
Olofsdotter
Elisabet Johanna
1856-09-18
Arnäs
Ovansjö
3210
Olofsdotter
Elisabet Johanna
1847-02-15
Nordmaling
Lögdeå
3211
Olofsdotter
Elisabet Johanna
1830-11-24
Grundsunda
Banafjäl
3212
Olofsdotter
Elisabet Johanna
1830-12-16
Nordmaling
Djupsjö
3213
Olofsdotter
Elisabet Johanna
1845-01-21
Gideå
Getingsta
3214
Olofsdotter
Elisabet Johanna
1852-06-02
Gideå
Rullnäs
3215
Olofsdotter
Elisabet Johanna
1851-04-29
Åsele
Tjärn
3216
Olofsdotter
Elisabet Josefina
1844-12-04
Grundsunda
Nyland
3217
Olofsdotter
Elisabet Josefina
1857-05-02
Grundsunda
Finna
3218
Olofsdotter
Elisabet Juliana
1790
Edsele
Edsele
3219
Olofsdotter
Elisabet Karolina
1842-05-11
Vilhelmina
Solberg
3220
Olofsdotter
Elisabet Karolina
1846-02-10
Arnäs
Överön
3221
Olofsdotter
Elisabet Karolina
1855-03-12
Arnäs
Arnäs
3222
Olofsdotter
Elisabet Karolina
1852-07-26
Arnäs
Arnäs
3223
Olofsdotter
Elisabet Karolina
1854-06-14
Dorotea
Bellvik
3224
Olofsdotter
Elisabet Karolina
1849-02-20
Grundsunda
Dombäcksmark
3225
Olofsdotter
Elisabet Karolina
1831-05-04
Arnäs
Norrbrynge
3226
Olofsdotter
Elisabet Karolina
1858-12-28
Grundsunda
Kasa
3227
Olofsdotter
Elisabet Karolina
1841-01-07
Grundsunda
Ällön
3228
Olofsdotter
Elisabet Karolina
1850-04-01
Grundsunda
Ällön
3229
Olofsdotter
Elisabet Karolina
1855-04-25
Grundsunda
Kasa
3230
Olofsdotter
Elisabet Karolina
1825-03-17
Arnäs
Bursjöholm
3231
Olofsdotter
Elisabet Karolina
1847-09-02
Gideå
Getingsta
3232
Olofsdotter
Elisabet Karolina
1848-04-02
Gideå
Byviken
3233
Olofsdotter
Elisabet Karolina
1839-01-27
Arnäs
Brunnsnyland
3234
Olofsdotter
Elisabet Katarina
1806
Arjeplog
Gustafsholm
3235
Olofsdotter
Elisabet Katarina
1791-02-23
Skellefteå lands
Storkåge
3236
Olofsdotter
Elisabet Katarina
1816-10-19
NederLuleå
NederLuleå
3237
Olofsdotter
Elisabet Katarina
1843-09-11
Lövånger
Vallen
3238
Olofsdotter
Elisabet Katarina
1835-01-10
Sidensjö
Nybyn
3239
Olofsdotter
Elisabet Katarina
1825-11-29
Lövånger
Vallen
3240
Olofsdotter
Elisabet Katarina
1815-05-22
Fredrika
Holmsjö
3241
Olofsdotter
Elisabet Katarina
1842-03-09
Mo
Gala
3242
Olofsdotter
Elisabet Katarina
1802-09-02
Nysätra
Brände
3243
Olofsdotter
Elisabet Katarina
1823-08-15
Nordmaling
Orrbäck
3244
Olofsdotter
Elisabet Katarina
1791-05-07
Bygdeå
Legdeå
3245
Olofsdotter
Elisabet Katarina
1795-06-15
Skellefteå lands
Gummark
3246
Olofsdotter
Elisabet Katarina
1819-10-03
Dorotea
Mårdsjö
3247
Olofsdotter
Elisabet Katarina
1818-02-26
Åsele
Tennsjö
3248
Olofsdotter
Elisabet Katarina
1777-04-18
Umeå lands
Stärkesmark
3249
Olofsdotter
Elisabet Katarina
1779-12-26
Umeå lands
Stöcke
3250
Olofsdotter
Elisabet Katarina
1832-11-04
Fredrika
Stavarsjö
3251
Olofsdotter
Elisabet Katarina
1835-06-30
Lycksele
Knaften
3252
Olofsdotter
Elisabet Katarina
1854-03-11
Gideå
Bodum
3253
Olofsdotter
Elisabet Katarina
1829-01-31
Burträsk
Bodbyn
3254
Olofsdotter
Elisabet Katarina
1830-11-24
Arnäs
Högland
3255
Olofsdotter
Elisabet Katarina
1824-07-15
Grundsunda
Banafjäl
3256
Olofsdotter
Elisabet Katarina
1812-01-22
Nordmaling
Ottjern
3257
Olofsdotter
Elisabet Katarina
1849-10-17
Grundsunda
Finna
3258
Olofsdotter
Elisabet Katarina
1832-04-04
Grundsunda
Finna
3259
Olofsdotter
Elisabet Katarina
1823-06-14
Lycksele
Hornmyr
3260
Olofsdotter
Elisabet Katarina
1827-09-27
Arnäs
Stybbersmark
3261
Olofsdotter
Elisabet Katarina
1808-08-03
Degerfors
Åmsele
3262
Olofsdotter
Elisabet Katarina
1836-01-23
Gideå
Lemesjö
3263
Olofsdotter
Elisabet Katarina
1859-06-10
Arnäs
Eldsmark
3264
Olofsdotter
Elisabet Katarina
1832-12-11
Degerfors
Skivsjön
3265
Olofsdotter
Elisabet Katarina
1826-03-17
Arnäs
Bursjöholm
3266
Olofsdotter
Elisabet Katarina
1813-11-06
Fredrika
Holmsjö
3267
Olofsdotter
Elisabet Katarina
1776-06-05
Burträsk
Bursiljum
3268
Olofsdotter
Elisabet Katarina
1817-07-16
Sidensjö
Källom
3269
Olofsdotter
Elisabet Kristina
1812-02-04
Robertsfors
Robertsfors
3270
Olofsdotter
Elisabet Kristina
1853-05-01
Sidensjö
Vesterkäl
3271
Olofsdotter
Elisabet Kristina
1867-08-22
Stugun
Höglunda
3272
Olofsdotter
Elisabet Kristina
1845-08-09
Själevad
Västeralnäs
3273
Olofsdotter
Elisabet Kristina
1841-08-09
Arnäs
Brunnsnäs
3274
Olofsdotter
Elisabet Kristina
1862-08-13
Själevad
Överbilla
3275
Olofsdotter
Elisabet Kristina
1820-02-12
Själevad
Sörvästansjö
3276
Olofsdotter
Elisabet Kristina
1892-11-08
Anundsjö
Rötjärn
3277
Olofsdotter
Elisabet Kristina
1868-07-17
Skorped
Lännäs
3278
Olofsdotter
Elisabet Kristina
1837-11-22
Nätra
Hagaris
3279
Olofsdotter
Elisabet Kristina
1863-12-31
Frostviken
Norrsjö
3280
Olofsdotter
Elisabet Kristina
1854-02-17
Sidensjö
Överå
3281
Olofsdotter
Elisabet Kristina
1794
Åsele
Lögda
3282
Olofsdotter
Elisabet Kristina
1842-07-25
Arnäs
Västerlandsjö
3283
Olofsdotter
Elisabet Kristina
1785-07-30
Burträsk
Bodbyn
3284
Olofsdotter
Elisabet Kristina
1797-12-29
Burträsk
Innansjön
3285
Olofsdotter
Elisabet Kristina
1799-04-28
Burträsk
Renbergsvattnet
3286
Olofsdotter
Elisabet Kristina
1808-01-01
Själevad
Domsjö
3287
Olofsdotter
Elisabet Kristina
1807-02-28
Burträsk
Burträsk
3288
Olofsdotter
Elisabet Kristina
1845-05-12
Arnäs
Västerlandsjö
3289
Olofsdotter
Elisabet Kristina
1838-01-31
Själevad
Norrbacksjö
3290
Olofsdotter
Elisabet Kristina
1832-04-16
Sidensjö
Ås
3291
Olofsdotter
Elisabet Kristina
1841-08-13
Burträsk
Tallträsk
3292
Olofsdotter
Elisabet Kristina
1805-08-02
Grundsunda
Husum
3293
Olofsdotter
Elisabet Kristina
1842-11-10
Grundsunda
Finna
3294
Olofsdotter
Elisabet Kristina
1795-07-05
Grundsunda
Ultrå
3295
Olofsdotter
Elisabet Kristina
1801-10-29
Arnäs
Ovansjö
3296
Olofsdotter
Elisabet Kristina
1846-03-06
Nätra
Nätra
3297
Olofsdotter
Elisabet Kristina
1812
Arnäs
Stensöden
3298
Olofsdotter
Elisabet Kristina
1828-01-21
Arnäs
Västerlandsjö
3299
Olofsdotter
Elisabet Kristina
1789-09-30
Arnäs
Flärke
3300
Olofsdotter
Elisabet Kristina
1819-04-26
Arnäs
Lunne
3301
Olofsdotter
Elisabet Kristina
1785
Nätra
Bredånger
3302
Olofsdotter
Elisabet Kristina
1805-11-06
Skorped
Lännäs
3303
Olofsdotter
Elisabet Kristina
1889-03-01
Anundsjö
Rötjärn
3304
Olofsdotter
Elisabet Magdalena
1818-12-29
Lövånger
Vebomark
3305
Olofsdotter
Elisabet Magdalena
1835-03-05
Åsele
Stensjö
3306
Olofsdotter
Elisabet Magdalena
1823-10-09
Lycksele
Umgransele
3307
Olofsdotter
Elisabet Magdalena
1841-11-18
Grundsunda
Stensäter
3308
Olofsdotter
Elisabet Magdalena
1846-10-10
Grundsunda
Kasa
3309
Olofsdotter
Elisabet Magdalena
1800-11-07
Grundsunda
Ultrå
3310
Olofsdotter
Elisabet Magdalena
1810-02-04
Umeå lands
Gubböle
3311
Olofsdotter
Elisabet Magdalena
1834-05-21
Lövånger
Vallen
3312
Olofsdotter
Elisabet Margareta
1849-07-16
Piteå lands
Manjärvträsk
3313
Olofsdotter
Elisabet Margareta
1825-11-23
Lövånger
Hötjärn
3314
Olofsdotter
Elisabet Margareta
1802-09-09
Piteå lands
Hortlax
3315
Olofsdotter
Elisabet Margareta
1837-09-09
Norsjö
Kankberg
3316
Olofsdotter
Elisabet Margareta
1842-06-05
Lövånger
Vallen
3317
Olofsdotter
Elisabet Margareta
1822
Multrå
Multrå
3318
Olofsdotter
Elisabet Margareta
1814-08-25
Nysätra
Estersmark
3319
Olofsdotter
Elisabet Margareta
1826-12-02
Själevad
Gottne
3320
Olofsdotter
Elisabet Margareta
1827-07-14
Nora
Berge
3321
Olofsdotter
Elisabet Margareta
1818-04-19
Lövånger
Kräkånger
3322
Olofsdotter
Elisabet Margareta
1874-08-23
Mo
Österalnö
3323
Olofsdotter
Elisabet Margareta
1823-09-05
Nysätra
Nybo
3324
Olofsdotter
Elisabet Margareta
1818-01-20
Själevad
Gålnäs
3325
Olofsdotter
Elisabet Margareta
1820-08-12
Nysätra
Skäran
3326
Olofsdotter
Elisabet Margareta
1816-02-07
Nysätra
Flarken
3327
Olofsdotter
Elisabet Margareta
1837-08-03
Nysätra
Estersmark
3328
Olofsdotter
Elisabet Margareta
1850-10-27
Lövånger
Kräkånger
3329
Olofsdotter
Elisabet Margareta
1833-03-27
Burträsk
Bygdeträsk
3330
Olofsdotter
Elisabet Margareta
1834-05-01
Själevad
Nordanås
3331
Olofsdotter
Elisabet Margareta
1812-07-22
Norsjö
Svansele
3332
Olofsdotter
Elisabet Margareta
1775-05-28
Bygdeå
Näs
3333
Olofsdotter
Elisabet Margareta
1774-11-19
Umeå lands
Vännäs
3334
Olofsdotter
Elisabet Margareta
1795-07-31
Lövånger
Vallen
3335
Olofsdotter
Elisabet Margareta
1826
Själevad
Mo
3336
Olofsdotter
Elisabet Margareta
1826-12-04
Vilhelmina
Löfnäs
3337
Olofsdotter
Elisabet Margareta
1822-09-20
Vilhelmina
Vojmsjölandet
3338
Olofsdotter
Elisabet Margareta
1802
Finland?
Finland?
3339
Olofsdotter
Elisabet Margareta
1798-03-27
Umeå lands
Vännäs
3340
Olofsdotter
Elisabet Margareta
1811-04-15
Grundsunda
Banafjäl
3341
Olofsdotter
Elisabet Margareta
1783
Umeå lands
Bullmark
3342
Olofsdotter
Elisabet Margareta
1836-04-21
Bjurholm
Balsjö
3343
Olofsdotter
Elisabet Margareta
1795-05-24
Umeå lands
Brattby
3344
Olofsdotter
Elisabet Margareta
1858-12-29
Nätra
Norrtjärn
3345
Olofsdotter
Elisabet Maria
1826-11-21
Skellefteå lands
Gummark
3346
Olofsdotter
Elisabet Maria
1846-07-08
Arnäs
Bursjöholmen
3347
Olofsdotter
Elisabet Märta
1836-05-31
Sidensjö
Anundsböle
3348
Olofsdotter
Elisabet Olava
1858-04-18
Dorotea
VästraOrmsjö
3349
Olofsdotter
Elisabet Olivia
1859-05-08
Åsele
Kvällträsk
3350
Olofsdotter
Elisabet Olivia
1866-11-19
Åsele
Sörnoret
3351
Olofsdotter
Elisabet Petronell
1826-06-29
Åsele
VästerNoret
3352
Olofsdotter
Elisabet Petronella
1842-01-31
Åsele
Varpsjö
3353
Olofsdotter
Elisabet Sofia
1849-05-16
Sorsele
Jukta
3354
Olofsdotter
Elisabet Sofia
1843-06-27
Nordmaling
Klöse
3355
Olofsdotter
Elisabet Sofia
1833-11-01
Degerfors
Kussjön
3356
Olofsdotter
Elisabet Sofia
1859-11-19
Stensele
Norrdal
3357
Olofsdotter
Elisabet Sofia
1850-06-01
Arnäs
Arnäs
3358
Olofsdotter
Elisabet Sofia
1837-05-08
Sävar
Brattfors
3359
Olofsdotter
Elisabet Sofia
1828-07-05
Fredrika
Lögdasund
3360
Olofsdotter
Elisabet Sofia
1880-02-10
Arnäs
Utanlandsjö
3361
Olofsdotter
Elisabet Sofia
1828-04-10
Bygdeå
Storbäcken
3362
Olofsdotter
Elisabet Sofia
1818-10-21
Nordmaling
Stavsjöholm
3363
Olofsdotter
Elisabet Sofia
1819-12-12
Grundsunda
Dombäcksmark
3364
Olofsdotter
Elisabet Sofia
1826-12-07
Nordmaling
Djupsjö
3365
Olofsdotter
Elisabet Sofia
1821-04-12
Grundsunda
Godmark
3366
Olofsdotter
Elisabet Sofia
1842-11-05
Gideå
Långviken
3367
Olofsdotter
Elisabet Sofia
1798-01-04
Nordmaling
Nordanbäck
3368
Olofsdotter
Elisabet Sofia
1814-09-22
Nordmaling
Stavsjö
3369
Olofsdotter
Elisabet Sofia
1843-08-12
Gideå
Flygsjö
3370
Olofsdotter
Elisabet Sofia
1842-03-06
Vilhelmina
Rönnäs
3371
Olofsdotter
Elisabet Vendela
1801-11-26
Burträsk
Hellfors
3372
Olofsdotter
Elisabet Vilhelmina
1849-08-29
Grundsunda
Fillingen
3373
Olofsdotter
Ellen Augusta
1886-07-18
Degerfors
Tväråträsk
3374
Olofsdotter
Ellen Augusta
1883-02-15
Degerfors
Kulfors
3375
Olofsdotter
Ellen Elisabet Kristina
1879-09-18
Degerfors
Degerfors
3376
Olofsdotter
Elma Amanda
1897-12-27
Degerfors
Granön
3377
Olofsdotter
Elna Albertina
1893-04-03
Åsele
Söråsele
3378
Olofsdotter
Elna Johanna
1916-09-23
Grundsunda
Grundsunda
3379
Olofsdotter
Elna Kristalia
1906-07-13
Anundsjö
Norrtjärn
3380
Olofsdotter
Elna Lovisa Johanna
1895-10-20
Åsele
Forsnäs
3381
Olofsdotter
Elonora
1901-09-26
Arnäs
Stybbersmark
3382
Olofsdotter
Elsa
1914-05-02
Anundsjö
Västergensjö
3383
Olofsdotter
Elsa Elisabet
1812-10-29
Lövånger
Svarttjärn
3384
Olofsdotter
Elsa Margareta
1919-01-25
Anundsjö
Sörflärke
3385
Olofsdotter
Elsa Segrid Kristina
1860-04-27
Vilhelmina
Gitsfjäll
3386
Olofsdotter
Else
1864-03-20
Hattfjelldal
Börgefjell
3387
Olofsdotter
Elva Alice
1905-04-27
Själevad
Nordanås
3388
Olofsdotter
Emeli Maria
1877-09-28
Grundsunda
Gideåbacka
3389
Olofsdotter
Emelia Maria
1881-09-16
Nysätra
Flarken
3390
Olofsdotter
Emelia Maria
1844-05-26
Nordmaling
Djupsjö
3391
Olofsdotter
Emerentia
1804-11-10
Fjällsjö
Bölen
3392
Olofsdotter
Emilia
1849-05-17
Jörn
Kankberg
3393
Olofsdotter
Emilia
1877-06-23
Nordmaling
Levar
3394
Olofsdotter
Emilia
1863-06-21
Norsjö
Långträsk
3395
Olofsdotter
Emilia Josefina
1897-12-22
Lycksele
Siksele
3396
Olofsdotter
Emilie Elisabet
1885-01-15
Umeå lands
Baggböle sågverk
3397
Olofsdotter
Emilie Maria
1859-12-08
Piteå lands
Jävre
3398
Olofsdotter
Emma
1893-06-09
Skellefteå lands
Boviken
3399
Olofsdotter
Emma
1858-08-11
Örträsk
Örträsk
3400
Olofsdotter
Emma Agata
1885-04-25
Stensele
Pauträsk
3401
Olofsdotter
Emma Agata
1844-09-30
Burträsk
Torrbergsliden
3402
Olofsdotter
Emma Albertina
1881-01-28
Jörn
Nyträsk
3403
Olofsdotter
Emma Charlotta
1853-11-23
Burträsk
Bodbyn
3404
Olofsdotter
Emma Charlotta
1835-09-08
Umeå lands
Haddingen
3405
Olofsdotter
Emma Charlotta
1873-02-14
Vännäs
Pengsjö
3406
Olofsdotter
Emma Charlotta
1864-02-19
Umeå lands
Överboda
3407
Olofsdotter
Emma Charlotta
1877-11-20
Umeå lands
Bjensjön
3408
Olofsdotter
Emma Elisabet
1841-07-06
Burträsk
Mjövattnet
3409
Olofsdotter
Emma Emelia
1872-11-28
Vännäs
Högland
3410
Olofsdotter
Emma Eulina
1875-09-21
Vännäs
Vinbäck
3411
Olofsdotter
Emma Evelina
1866-08-08
Burträsk
Spölträsk
3412
Olofsdotter
Emma Fredrika
1862-01-31
Vännäs
Åckelsjö
3413
Olofsdotter
Emma Fredrika
1858-01-09
Degerfors
Ramsele
3414
Olofsdotter
Emma Fredrika
1879-01-06
Skellefteå lands
Ragvaldsträsk
3415
Olofsdotter
Emma Fredrika
1847-11-21
Burträsk
Renbergsvattnet
3416
Olofsdotter
Emma Gustava
1880-09-22
Lövånger
Hökmark
3417
Olofsdotter
Emma Gustava
1863-10-20
Skellefteå lands
Hedensbyn
3418
Olofsdotter
Emma Gustava
1857-11-08
Skellefteå lands
Gummark
3419
Olofsdotter
Emma Gustava
1846-05-16
Burträsk
Tallträsk
3420
Olofsdotter
Emma Gustava
1860-06-07
Sävar
Gunnismark
3421
Olofsdotter
Emma Gustava
1873-11-13
Vännäs
Näsåker
3422
Olofsdotter
Emma Johanna
1868-07-12
Vännäs
Nyby
3423
Olofsdotter
Emma Johanna
1881-11-02
Vännäs
Håknäs
3424
Olofsdotter
Emma Johanna
1835-07-27
Lövånger
Vallen
3425
Olofsdotter
Emma Johanna
1860-11-04
Nysätra
Flarken
3426
Olofsdotter
Emma Johanna
1853-06-22
Nysätra
Flarken
3427
Olofsdotter
Emma Johanna
1848-01-06
Burträsk
Renbergsvattnet
3428
Olofsdotter
Emma Johanna
1873-06-17
Vännäs
Trinnliden
3429
Olofsdotter
Emma Josefina
1883-11-14
Degerfors
Hundtjärnliden
3430
Olofsdotter
Emma Josefina
1880-08-09
Umeå lands
Haddingen
3431
Olofsdotter
Emma Karolina
1848-03-16
Skellefteå lands
Skråmträsk
3432
Olofsdotter
Emma Karolina
1866-07-23
Lövånger
Vebomark
3433
Olofsdotter
Emma Karolina
1843-01-23
Skellefteå lands
Bureå
3434
Olofsdotter
Emma Karolina
1890-11-07
Lycksele
Övre Siksele
3435
Olofsdotter
Emma Karolina
1872-03-24
Dorotea
Lillånäs
3436
Olofsdotter
Emma Karolina
1879-07-23
Själevad
Västerås
3437
Olofsdotter
Emma Karolina
1878-11-08
Nordmaling
Levar
3438
Olofsdotter
Emma Karolina
1866-12-22
Bjurholm
Karlsbäck
3439
Olofsdotter
Emma Karolina
1867-01-03
Vännäs
Hedlunda
3440
Olofsdotter
Emma Karolina
1881-03-31
Jämtland
Ström
3441
Olofsdotter
Emma Katarina
1848-12-22
Skellefteå lands
Skellefteå lands
3442
Olofsdotter
Emma Katarina
1865-09-30
Nysätra
Flarken
3443
Olofsdotter
Emma Katarina
1866-08-15
Umeå lands
Innertavle
3444
Olofsdotter
Emma Kristina
1858-12-05
Burträsk
Kvarnbyn
3445
Olofsdotter
Emma Kristina
1858-03-26
Piteå lands
Kilberget
3446
Olofsdotter
Emma Kristina
1864-04-30
Jörn
Hedträsk
3447
Olofsdotter
Emma Kristina
1851-07-23
Umeå lands
Brattby
3448
Olofsdotter
Emma Kristina
1858-06-09
Bygdeå
Nyborg
3449
Olofsdotter
Emma Kristina
1876-06-30
Umeå lands
Västerteg
3450
Olofsdotter
Emma Kristina
1858-01-04
Norsjö
Kattisträsk
3451
Olofsdotter
Emma Kristina
1871-03-01
Degerfors
Tväråträsk
3452
Olofsdotter
Emma Kristina
1888-12-12
Skön
Skön
3453
Olofsdotter
Emma Kristina
1850-01-04
Skellefteå lands
Yttervik
3454
Olofsdotter
Emma Kristina
1875-01-06
Tåsjö
Tåsjö
3455
Olofsdotter
Emma Kristina
1869-10-18
Vännäs
Spöland
3456
Olofsdotter
Emma Kristina
1866-12-22
Nordmaling
Djupsjö
3457
Olofsdotter
Emma Kristina
1872-06-05
Bjurholm
Västansjö
3458
Olofsdotter
Emma Kristina
1867-09-07
Bjurholm
Karlsbäck
3459
Olofsdotter
Emma Kristina
1881-02-03
Anundsjö
Sörmesunda
3460
Olofsdotter
Emma Kristina Karolina
1850-11-03
Burträsk
Bygdsiljum
3461
Olofsdotter
Emma Lovisa
1872-08-14
Skellefteå lands
Skellefteå lands
3462
Olofsdotter
Emma Lovisa
1866-09-25
Umeå lands
Fjällholm
3463
Olofsdotter
Emma Lovisa
1861-04-03
Umeå lands
Hissjö
3464
Olofsdotter
Emma Margareta
1843-06-01
Arnäs
Högland
3465
Olofsdotter
Emma Margareta
1852-05-28
Burträsk
Högliden
3466
Olofsdotter
Emma Margareta
1859-11-01
Bjurholm
Näsmark
3467
Olofsdotter
Emma Olivia
1892-02-09
Degerfors
Slipstensjön
3468
Olofsdotter
Emma Olivia
1863-02-03
Vilhelmina
Statsås
3469
Olofsdotter
Emma Paulina
1884-09-29
Umeå lands
Kasamark
3470
Olofsdotter
Emma Sofia
1852-07-20
Bygdeå
Norum
3471
Olofsdotter
Emma Sofia
1864-09-20
Degerfors
Näsland
3472
Olofsdotter
Emma Sofia
1855-03-06
Sävar
Sävar
3473
Olofsdotter
Emma Sofia
1870-03-29
Umeå lands
Överboda
3474
Olofsdotter
Emma Viktoria
1867-12-13
Vännäs
Önskanäs
3475
Olofsdotter
Emma Vilhelmina
1877-03-18
Umeå lands
Överboda
3476
Olofsdotter
Emmy Alvida
1894-09-15
Lycksele
Byssträsk
3477
Olofsdotter
Emmy Elina
1885-06-05
Lycksele
Rödingträsk
3478
Olofsdotter
Emmy Elvira
1896-10-11
Vilhelmina
Gransjö
3479
Olofsdotter
Erik
1841-03-18
Själevad
Norrbacksjö
3480
Olofsdotter
Erika
1831-01-22
Skellefteå lands
Byske
3481
Olofsdotter
Erika
1872-05-04
Nysätra
Bygdsiljum
3482
Olofsdotter
Erika
1830-12-27
Norsjö
Holmträsk
3483
Olofsdotter
Erika
1858-03-24
Umeå lands
Hörnefors
3484
Olofsdotter
Erika
1856-03-30
Nordmaling
Bjerten
3485
Olofsdotter
Erika
1840-05-24
Nordmaling
Lögdeå
3486
Olofsdotter
Erika
1864-06-28
Bjurholm
Balåker
3487
Olofsdotter
Erika
1825-11-02
Skellefteå lands
Innervik
3488
Olofsdotter
Erika Amanda
1859-05-18
Degerfors
Åmsele
3489
Olofsdotter
Erika Amanda
1866-03-25
Bjurholm
Balfors
3490
Olofsdotter
Erika Charlotta
1864-02-01
Nordmaling
Hummelholm
3491
Olofsdotter
Erika Gustava
1854-05-21
Nordmaling
Orrböle
3492
Olofsdotter
Erika Johanna
1873-12-16
Nordmaling
Mullsjö
3493
Olofsdotter
Erika Karolina
1868-04-10
Björna
Kärrsjö
3494
Olofsdotter
Erika Karolina
1825-11-18
Åsele
Lomsjö
3495
Olofsdotter
Erika Kristina
1850-01-01
Grundsunda
Godmersta
3496
Olofsdotter
Erika Lovisa
1850-11-04
Nordmaling
Norrbyn
3497
Olofsdotter
Erika Magdalena
1839-10-21
Nordmaling
Järnäs
3498
Olofsdotter
Erika Margareta
1839-04-08
Nordmaling
Sunnansjö
3499
Olofsdotter
Erika Matilda
1871-03-05
Umeå lands
Gårsjöbäck
3500
Olofsdotter
Erika Olivia
1859-12-05
Sävar
Bullmark
3501
Olofsdotter
Erika Sofia
1824-07-08
Vilhelmina
Latikberg
3502
Olofsdotter
Erika Sofia
1858-05-20
Umeå lands
Holmsund
3503
Olofsdotter
Erika Sofia
1861-05-03
Sävar
Sävträsk
3504
Olofsdotter
Erika Vilhelmina
1861-05-18
Degerfors
Ramsele
3505
Olofsdotter
Erika Vilhelmina
1872-04-13
Nordmaling
Högland
3506
Olofsdotter
Erika Vilhelmina Kristina
1867-12-15
Björna
Kärrsjö
3507
Olofsdotter
Ester Alfrida
1897-04-16
Nysätra
Bjurmyrkammen
3508
Olofsdotter
Ester Elin Elisabet
1886-11-21
Nätra
Hummelvik
3509
Olofsdotter
Ester Katarina
1878-11-17
Sävar
Granträsk
3510
Olofsdotter
Ester Kristina
1889-09-21
Säbrå
Lungön
3511
Olofsdotter
Ester Maria
1886-06-12
Nordmaling
Gräsmyr
3512
Olofsdotter
Ester Olivia
1881-12-05
Vännäs
Vinbäck
3513
Olofsdotter
Ester Vilhelmina
1877-10-26
Umeå lands
Böle
3514
Olofsdotter
Estrid Hillevi
1910-09-01
Bjurholm
Balsjö
3515
Olofsdotter
Eufrosyna
1830-07-18
Skellefteå lands
Medle
3516
Olofsdotter
Eufrosyna Olivia
1873-06-03
Umeå lands
Hössjö
3517
Olofsdotter
Eugenia Albertina
1855-01-12
Umeå lands
Gubböle
3518
Olofsdotter
Eugenia Amalia
1892-04-21
Åsele
Gärdsjö
3519
Olofsdotter
Eugenia Aqvilina
1869-04-15
Vilhelmina
Hacksjö
3520
Olofsdotter
Eugenia Charlotta
1840-03-30
Umeå lands
Brattby
3521
Olofsdotter
Eugenia Charlotta
1879-09-19
Umeå lands
Häggnäs
3522
Olofsdotter
Eugenia Kristina
1869-04-13
Örträsk
Vargträsk
3523
Olofsdotter
Euphernia Kristina
1872-01-13
Vilhelmina
Järvsjö
3524
Olofsdotter
Eva
1828-02-18
Skellefteå lands
Hjoggböle
3525
Olofsdotter
Eva
1799-09-23
Älvsby (BD)
Vistträsk
3526
Olofsdotter
Eva
1846-10-28
Bygdeå
Ultervattnet
3527
Olofsdotter
Eva
1793-12-22
Skellefteå lands
Sandliden
3528
Olofsdotter
Eva
1791-12-19
Skellefteå lands
Ullbergsträsk
3529
Olofsdotter
Eva
1840-07-20
Burträsk
Tvärtjärn
3530
Olofsdotter
Eva
1777-03-29
Skellefteå lands
Risön
3531
Olofsdotter
Eva
1781-03-07
Skellefteå lands
Ostvik
3532
Olofsdotter
Eva
1798-03-10
Skellefteå lands
Falmark
3533
Olofsdotter
Eva
1815-12-17
Skellefteå lands
Norrlandsträsk
3534
Olofsdotter
Eva
1802-09-02
Skellefteå lands
Norsjö
3535
Olofsdotter
Eva
1815-09-01
Fjällsjö
Orrnäs
3536
Olofsdotter
Eva
1815-01-18
Anundsjö
Sörmesunda
3537
Olofsdotter
Eva
1785-06-17
Skellefteå
Bäck
3538
Olofsdotter
Eva
1782-07-06
Burträsk
Mjövattnet
3539
Olofsdotter
Eva
1831-02-25
Anundsjö
Åbosjön
3540
Olofsdotter
Eva
1805-12-25
Nysätra
Nysätra
3541
Olofsdotter
Eva
1808-01-28
Lövånger
Lövånger
3542
Olofsdotter
Eva
1789-08-15
Burträsk
Ljusvattnet
3543
Olofsdotter
Eva
1815-08-30
Åsele
Tjärn
3544
Olofsdotter
Eva
1798-08-21
Burträsk
Åbyn
3545
Olofsdotter
Eva
1825-12-24
Burträsk
Mjövattnet
3546
Olofsdotter
Eva
1786-11-27
Burträsk
Kvarnbyn
3547
Olofsdotter
Eva
1794-09-08
Umeå lands
Västerhiske
3548
Olofsdotter
Eva
1802-08-17
Skellefteå lands
Bastuträsk
3549
Olofsdotter
Eva
1812-01-01
Anundsjö
Järvberget
3550
Olofsdotter
Eva
1818-10-28
Grundsunda
Skademark
3551
Olofsdotter
Eva
1789-04-09
Lövånger
Bissjön
3552
Olofsdotter
Eva
1787-12-27
Nordmaling
Brattfors
3553
Olofsdotter
Eva
1800-10-17
Degerfors
Brännforssund
3554
Olofsdotter
Eva
1772-07-03
Nordmaling
Brattfors
3555
Olofsdotter
Eva
1780-05-26
Nysätra
Flarken
3556
Olofsdotter
Eva
1803-03-13
Åsele
Oxvattnet
3557
Olofsdotter
Eva
1823-12-05
Norsjö
Holmträsk
3558
Olofsdotter
Eva
1785-03-07
Skellefteå lands
Kvavisträsk
3559
Olofsdotter
Eva Agata
1885-04-06
Vilhelmina
Storsele
3560
Olofsdotter
Eva Agata
1802-05-16
Lycksele
Gäddträsk
3561
Olofsdotter
Eva Agata
1867-02-09
Stensele
Norrdal
3562
Olofsdotter
Eva Agata
1861-07-04
Vilhelmina
Lövstrand
3563
Olofsdotter
Eva Agata
1853-02-27
Vilhelmina
Litsjönäs
3564
Olofsdotter
Eva Agata
1870-05-19
Bjurholm
Norrström
3565
Olofsdotter
Eva Agata
1851-09-08
Örträsk
Skurträsk
3566
Olofsdotter
Eva Albertina
1890-03-01
Vilhelmina
Grytsjö
3567
Olofsdotter
Eva Amalia
1866-03-28
Lövånger
Vallen
3568
Olofsdotter
Eva Amanda
1887-12-23
Jörn
Pärlström
3569
Olofsdotter
Eva Barbro
1792-10-12
Burträsk
Innansjön
3570
Olofsdotter
Eva Beata
1789-02-11
Burträsk
Villvattnet
3571
Olofsdotter
Eva Brita
1846-02-01
Åsele
Noret
3572
Olofsdotter
Eva Charlotta
1825-04-11
Burträsk
Storberget
3573
Olofsdotter
Eva Charlotta
1867-12-24
Själevad
Örnsköldsvik
3574
Olofsdotter
Eva Charlotta
1840-07-20
Burträsk
Brännby
3575
Olofsdotter
Eva Charlotta
1808-05-25
Fredrika
Holmsjö
3576
Olofsdotter
Eva Charlotta
1823-11-02
Nysätra
Skäran
3577
Olofsdotter
Eva Charlotta
1819-03-02
Nysätra
Flarken
3578
Olofsdotter
Eva Charlotta
1805-10-17
Degerfors
Åmsele
3579
Olofsdotter
Eva Dorotea
1886-02-19
Degerfors
Sävsjön
3580
Olofsdotter
Eva Dorotea
1849-07-15
Dorotea
VästerOrmsjö
3581
Olofsdotter
Eva Elinda
1871-04-19
Vilhelmina
Statsås
3582
Olofsdotter
Eva Elisabet
1818-12-24
Norsjö
Svansele
3583
Olofsdotter
Eva Elisabet
1817-03-15
Arvidsjaur
Missenträsk
3584
Olofsdotter
Eva Elisabet
1817-03-14
Arvidsjaur
Missenträsk
3585
Olofsdotter
Eva Elisabet
1839-09-14
Skellefteå lands
Bjurliden
3586
Olofsdotter
Eva Elisabet
1839-04-29
Arvidsjaur
Sandfors
3587
Olofsdotter
Eva Elisabet
1849-02-15
Lövånger
Vallen
3588
Olofsdotter
Eva Elisabet
1786-10-02
Bygdeå
Bobacken
3589
Olofsdotter
Eva Elisabet
1800-10-05
Burträsk
Kvarnbyn
3590
Olofsdotter
Eva Elisabet
1794-05-21
Burträsk
Bygdsiljum
3591
Olofsdotter
Eva Elisabet
1778-05-26
Bygdeå
Näs
3592
Olofsdotter
Eva Elisabet
1839-11-18
Vilhelmina
Solberg
3593
Olofsdotter
Eva Elisabet
1854-08-24
Norsjö
Bredträsk
3594
Olofsdotter
Eva Elisabet
1846-10-06
Norsjö
Högberg
3595
Olofsdotter
Eva Erika
1830-11-18
Lövånger
Mångbyn
3596
Olofsdotter
Eva Erika
1844-10-20
Junsele
Övra
3597
Olofsdotter
Eva Erika
1888-11-05
Degerfors
Sävsjön
3598
Olofsdotter
Eva Erika
1852-03-22
Åsele
Solberg
3599
Olofsdotter
Eva Eufrosyna
1843-10-08
Lycksele
Björkliden
3600
Olofsdotter
Eva Fredrika
1848-03-24
Burträsk
Kvarnbyn
3601
Olofsdotter
Eva Fredrika
1855-03-05
Skellefteå lands
Yttervik
3602
Olofsdotter
Eva Fredrika
1856-02-14
Burträsk
Bygdsiljum
3603
Olofsdotter
Eva Fredrika
1831-09-19
Burträsk
Granliden
3604
Olofsdotter
Eva Fredrika
1823-08-24
Bygdeå
Ultervattnet
3605
Olofsdotter
Eva Fredrika
1840-07-18
Burträsk
Myrträsk
3606
Olofsdotter
Eva Fredrika
1843-10-26
Burträsk
Mjödkärnliden
3607
Olofsdotter
Eva Fredrika
1849-07-07
Burträsk
Högliden
3608
Olofsdotter
Eva Greta
1873-12-15
Jörn
Nyträsk
3609
Olofsdotter
Eva Gustava
1827-09-05
Lövånger
Selet
3610
Olofsdotter
Eva Gustava
1839-11-29
Lövånger
Blacke
3611
Olofsdotter
Eva Gustava
1859-09-03
Örträsk
Långsele
3612
Olofsdotter
Eva Gustava
1842-11-06
Burträsk
Bjurfors
3613
Olofsdotter
Eva Gustava
1842-10-15
Burträsk
Bygdeträsk
3614
Olofsdotter
Eva Gustava
1847-07-11
Burträsk
Brönstjärn
3615
Olofsdotter
Eva Gustava
1879-06-05
Degerfors
Malträsk
3616
Olofsdotter
Eva Ingeborg
1809-06-01
Nysätra
Klintsjön
3617
Olofsdotter
Eva Johanna
1860-07-18
Jörn
Ö. Åliden
3618
Olofsdotter
Eva Johanna
1868-12-28
Norsjö
Högnäs
3619
Olofsdotter
Eva Johanna
1816-12-26
Nysätra
Gumboda
3620
Olofsdotter
Eva Johanna
1866-05-06
Lycksele
Tannsele
3621
Olofsdotter
Eva Johanna
1802-02-05
Lycksele
Manjaur
3622
Olofsdotter
Eva Johanna
1845-07-11
Degerfors
Renträsk
3623
Olofsdotter
Eva Johanna
1830-10-05
Umeå lands
Västerhiske
3624
Olofsdotter
Eva Johanna
1857-08-12
Umeå lands
Lillsjöberg
3625
Olofsdotter
Eva Johanna
1873-01-19
Bjurholm
Balfors
3626
Olofsdotter
Eva Johanna
1850-06-20
Björna
Högåsen
3627
Olofsdotter
Eva Johanna
1817-04-03
Degerfors
Åmsele
3628
Olofsdotter
Eva Johanna
1836-01-20
Fredrika
Stavarsjö
3629
Olofsdotter
Eva Johanna
1869-02-13
Bjurholm
Balfors
3630
Olofsdotter
Eva Johanna
1868-07-12
Vännäs
Nyby
3631
Olofsdotter
Eva Johanna
1846-09-07
Anundsjö
Kubbe
3632
Olofsdotter
Eva Johanna
1876-12-22
Anundsjö
Myckelgensjö
3633
Olofsdotter
Eva Karolina
1870-09-08
Lövånger
Vallen
3634
Olofsdotter
Eva Karolina
1868-05-26
Arjeplog
Brännäs
3635
Olofsdotter
Eva Karolina
1858-09-01
Vilhelmina
Nyland
3636
Olofsdotter
Eva Karolina
1834-11-27
Degerfors
Holmträsk
3637
Olofsdotter
Eva Karolina
1833-03-02
Stensele
Bastuträsk
3638
Olofsdotter
Eva Karolina
1836-02-27
Degerfors
Holmträsk
3639
Olofsdotter
Eva Karolina
1850-03-11
Degerfors
Brännforsliden
3640
Olofsdotter
Eva Karolina
1852-07-19
Lycksele
Gäddträsk
3641
Olofsdotter
Eva Karolina
1860-04-12
Norsjö
Kattisträsk
3642
Olofsdotter
Eva Karolina
1849-08-08
Nysätra
Hertsånger
3643
Olofsdotter
Eva Karolina
1854-11-12
Arnäs
ÖsterBursjö
3644
Olofsdotter
Eva Karolina
1832-01-30
Lycksele
Flakaträsk
3645
Olofsdotter
Eva Karolina
1845-07-15
Lycksele
Arvliden
3646
Olofsdotter
Eva Karolina
1842-11-04
Burträsk
Bodbyn
3647
Olofsdotter
Eva Karolina
1854-07-13
Bjurholm
Malmby
3648
Olofsdotter
Eva Karolina
1864-03-30
Bjurholm
Balfors
3649
Olofsdotter
Eva Karolina
1847-12-02
Stensele
Åskilje
3650
Olofsdotter
Eva Karolina
1833-09-21
Lycksele
Vindelgransele
3651
Olofsdotter
Eva Katarina
1806-03-26
Arvidsjaur
Missenträsk
3652
Olofsdotter
Eva Katarina
1846-06-14
Norsjö
Lillholmträsk
3653
Olofsdotter
Eva Katarina
1886-05-20
Burträsk
Brönstjern
3654
Olofsdotter
Eva Katarina
1822-01-14
Skellefteå lands
Svanström
3655
Olofsdotter
Eva Katarina
1812-12-24
Skellefteå lands
Hjoggböle
3656
Olofsdotter
Eva Katarina
1893-04-30
Norsjö
Karlberg
3657
Olofsdotter
Eva Katarina
1840-05-08
Vilhelmina
Lövnäs
3658
Olofsdotter
Eva Katarina
1843-03-03
Skellefteå lands
Sunnanå
3659
Olofsdotter
Eva Katarina
1820-10-22
Skellefteå lands
Kågetträsk
3660
Olofsdotter
Eva Katarina
1828-01-05
Burträsk
Åbyn
3661
Olofsdotter
Eva Katarina
1818-09-19
Burträsk
Åbyn
3662
Olofsdotter
Eva Katarina
1823-06-09
Lycksele
Åttonträsk
3663
Olofsdotter
Eva Katarina
1797-12-16
Burträsk
Bodbyn
3664
Olofsdotter
Eva Katarina
1812-06-02
Umeå lands
Berg
3665
Olofsdotter
Eva Katarina
1828-08-17
Stensele
Pauträsk
3666
Olofsdotter
Eva Katarina
1846-12-25
Burträsk
Rönnbäcken
3667
Olofsdotter
Eva Katarina
1857-03-21
Bjurholm
Nordansjö
3668
Olofsdotter
Eva Katarina
1794-10-04
Lycksele
Örträsk
3669
Olofsdotter
Eva Katarina
1804-03-17
Lycksele
Gäddträsk
3670
Olofsdotter
Eva Katarina
1808-02-28
Vilhelmina
Vilhelmina
3671
Olofsdotter
Eva Katarina
1799-04-11
Burträsk
Åträsk
3672
Olofsdotter
Eva Katarina
1824-05-09
Åsele
Älgsjö
3673
Olofsdotter
Eva Katarina
1784-07-23
Lycksele
Brattfors
3674
Olofsdotter
Eva Kristina
1822-02-10
Skellefteå lands
Krångfors
3675
Olofsdotter
Eva Kristina
1803-09-24
Skellefteå lands
Ragnvaldsträsk
3676
Olofsdotter
Eva Kristina
1856-04-25
Norsjö
Ö. Högkulla
3677
Olofsdotter
Eva Kristina
1844-02-15
Norsjö
Björknäs
3678
Olofsdotter
Eva Kristina
1826-09-11
Skellefteå lands
Falmark
3679
Olofsdotter
Eva Kristina
1860-03-09
Jörn
Mossarotträsk
3680
Olofsdotter
Eva Kristina
1833-12-13
Burträsk
Bursiljum
3681
Olofsdotter
Eva Kristina
1789
Skellefteå lands
Norsjö
3682
Olofsdotter
Eva Kristina
1838-08-18
Degerfors
Fjädernäs
3683
Olofsdotter
Eva Kristina
1853-12-25
Arnäs
Högbyn
3684
Olofsdotter
Eva Kristina
1847-10-12
Lycksele
Ajaur
3685
Olofsdotter
Eva Kristina
1839-08-08
Arvidsjaur
Arvidsjaur
3686
Olofsdotter
Eva Kristina
1837-11-03
Holmön
Holmön
3687
Olofsdotter
Eva Kristina
1825-06-29
Burträsk
Bygdsiljum
3688
Olofsdotter
Eva Kristina
1857-09-13
Norsjö
Kattisberg
3689
Olofsdotter
Eva Kristina
1859-07-01
Stensele
Laisbäck
3690
Olofsdotter
Eva Kristina
1823-10-07
Burträsk
Bodbyn
3691
Olofsdotter
Eva Kristina
1800-08-02
Burträsk
Kvarnbyn
3692
Olofsdotter
Eva Kristina
1793-05-05
Nysätra
Flarken
3693
Olofsdotter
Eva Kristina
1814-10-08
Fredrika
Långbäcken
3694
Olofsdotter
Eva Kristina
1805-05-12
Lycksele
Hedmark
3695
Olofsdotter
Eva Kristina
1834-10-04
Skellefteå lands
Åbyn
3696
Olofsdotter
Eva Kristina
1861-08-17
Åsele
Lomsjö
3697
Olofsdotter
Eva Kristina
1885-03-28
Lycksele
Mastatjärn
3698
Olofsdotter
Eva Kristina
1835-09-17
Skellefteå lands
Byske
3699
Olofsdotter
Eva Kristina
1871-12-23
Lycksele
Renträsk
3700
Olofsdotter
Eva Kristina
1824-04-17
Nysätra
Flarken
3701
Olofsdotter
Eva Kristina
1806-03-13
Vilhelmina
Dalasjö
3702
Olofsdotter
Eva Kristina
1830-08-29
Skellefteå lands
Finnfors
3703
Olofsdotter
Eva Kristina
1837-03-05
Fredrika
Bredträsk
3704
Olofsdotter
Eva Kristina
1821-03-23
Bjurholm
Björknäs
3705
Olofsdotter
Eva Kristina
1832-02-27
Lycksele
Skarda
3706
Olofsdotter
Eva Kristina
1841-05-07
Lövånger
Svarttjärn
3707
Olofsdotter
Eva Kristina
1820-09-29
Skellefteå lands
Skellefteå lands
3708
Olofsdotter
Eva Lovisa
1850-11-25
Skellefteå lands
Sunnanå
3709
Olofsdotter
Eva Lovisa
1837-03-30
Skellefteå lands
Källbomark
3710
Olofsdotter
Eva Lovisa
1822-10-07
Lövånger
Mångbyn
3711
Olofsdotter
Eva Lovisa
1816-04-30
Nysätra
Kålaboda
3712
Olofsdotter
Eva Lovisa
1836-02-12
Burträsk
Bygdsiljum
3713
Olofsdotter
Eva Lovisa
1854-09-24
Åsele
Tjärn
3714
Olofsdotter
Eva Magdalena
1811-12-01
Skellefteå lands
Falmark
3715
Olofsdotter
Eva Magdalena
1834-07-03
Norsjö
Stavaträsk
3716
Olofsdotter
Eva Magdalena
1839-01-20
Jörn
Stornäs
3717
Olofsdotter
Eva Magdalena
1799-06-10
Skellefteå lands
Kattisträsk
3718
Olofsdotter
Eva Magdalena
1835-03-11
Norsjö
Storklinten
3719
Olofsdotter
Eva Magdalena
1848-08-03
Norsjö
Hobergsträsk
3720
Olofsdotter
Eva Magdalena
1832-11-04
Fredrika
Stavarsjö
3721
Olofsdotter
Eva Magdalena
1799-06-10
Skellefteå lands
Kattisträsk
3722
Olofsdotter
Eva Magdalena
1821-10-25
Vilhelmina
Bäsksele
3723
Olofsdotter
Eva Magdalena
1810-08-02
Skellefteå lands
Frostkåge
3724
Olofsdotter
Eva Magdalena
1801-03-13
Burträsk
Åbyn
3725
Olofsdotter
Eva Magdalena
1856-11-07
Bygdeå
Frötjärnbäck
3726
Olofsdotter
Eva Magdalena
1865-06-20
Vännäs
Östansjö
3727
Olofsdotter
Eva Magdalena
1842-03-28
Nordmaling
Fällfors
3728
Olofsdotter
Eva Margareta
1817-09-08
Vilhelmina
Bäsksele
3729
Olofsdotter
Eva Margareta
1826-09-26
Skellefteå lands
Finnfors
3730
Olofsdotter
Eva Margareta
1849-07-27
Skellefteå lands
Hjoggböle
3731
Olofsdotter
Eva Margareta
1843-09-28
Nysätra
Flarken
3732
Olofsdotter
Eva Margareta
1800-08-01
Umeå lands
Umeå lands
3733
Olofsdotter
Eva Margareta
1837-01-16
Burträsk
Kalvträsk
3734
Olofsdotter
Eva Margareta
1861-12-18
Skellefteå lands
Sjöbotten
3735
Olofsdotter
Eva Margareta
1805-06-03
Umeå lands
Röbäck
3736
Olofsdotter
Eva Margareta
1834-03-17
Burträsk
Lossmen
3737
Olofsdotter
Eva Margareta
1786-09-28
Umeå lands
Bäcken
3738
Olofsdotter
Eva Margareta
1811-11-26
Umeå lands
Sörmjöle
3739
Olofsdotter
Eva Margareta
1834-07-23
Bjurholm
Bjurholm
3740
Olofsdotter
Eva Margareta
1802-11-05
Nordmaling
Aspeå
3741
Olofsdotter
Eva Margareta
1841-09-25
Arnäs
Brunnsnyland
3742
Olofsdotter
Eva Margareta
1828-04-07
Norsjö
Svansel
3743
Olofsdotter
Eva Margareta
1855-05-16
Vilhelmina
Gransjö
3744
Olofsdotter
Eva Margareta
1857-04-23
Burträsk
Åbyn
3745
Olofsdotter
Eva Maria
1786-01-25
Skellefteå lands
Innervik
3746
Olofsdotter
Eva Maria
1821-11-12
Burträsk
Brunnstjern
3747
Olofsdotter
Eva Maria
1852-05-01
Piteå lands
Ersträsk
3748
Olofsdotter
Eva Maria
1792-10-23
Skellefteå lands
Ragnvaldsträsk
3749
Olofsdotter
Eva Maria
1860-12-25
Burträsk
Bodbyn
3750
Olofsdotter
Eva Maria
1842-08-07
Lövånger
Vallen
3751
Olofsdotter
Eva Maria
1833-06-03
Burträsk
Ljusvattnet
3752
Olofsdotter
Eva Maria
1794-12-24
Lycksele
Knaften
3753
Olofsdotter
Eva Maria
1833-08-15
Umeå lands
Brattfors
3754
Olofsdotter
Eva Maria
1780-05-03
Skellefteå lands
Boviken
3755
Olofsdotter
Eva Maria
1803-12-11
Skellefteå lands
Östanbäck
3756
Olofsdotter
Eva Maria
1820-03-06
Bygdeå
Överklinten
3757
Olofsdotter
Eva Maria
1796-05-13
Burträsk
Bodbyn
3758
Olofsdotter
Eva Maria
1849-05-11
Lycksele
Vormsele
3759
Olofsdotter
Eva Maria
1821-03-08
Burträsk
Bursiljum
3760
Olofsdotter
Eva Maria
1827-08-18
Burträsk
Risåträsk
3761
Olofsdotter
Eva Maria
1804-01-07
Lycksele
Busjön
3762
Olofsdotter
Eva Maria
1801-08-01
Lycksele
Siksele
3763
Olofsdotter
Eva Maria
1858-12-24
Gideå
Lemesjö
3764
Olofsdotter
Eva Maria
1809-08-04
Burträsk
Mjövattnet
3765
Olofsdotter
Eva Maria
1815-02-23
Burträsk
Bodbyn
3766
Olofsdotter
Eva Maria
1838-11-20
Burträsk
Risvattnet
3767
Olofsdotter
Eva Maria
1816-04-22
Fredrika
Stavarsjö
3768
Olofsdotter
Eva Maria
1835-04-06
Lycksele
Ekorrsele
3769
Olofsdotter
Eva Maria
1880-01-20
Anundsjö
Degersjö
3770
Olofsdotter
Eva Mariana
1820-12-10
Skellefteå lands
Innervik
3771
Olofsdotter
Eva Marta
1836-09-04
Skellefteå lands
Klutmark
3772
Olofsdotter
Eva Martina
1879-05-05
Åsele
Trehörningen
3773
Olofsdotter
Eva Matilda
1862-04-04
Jörn
Bastuliden
3774
Olofsdotter
Eva Matilda
1868-12-22
Degerfors
Brännforssund
3775
Olofsdotter
Eva Matilda
1834-06-28
Tåsjö
Rörström
3776
Olofsdotter
Eva Matilda
1850-05-12
Fredrika
Stavarsjö
3777
Olofsdotter
Eva Olava
1828-09-21
Åsele
Varpsjö
3778
Olofsdotter
Eva Olivia
1862-12-18
Åsele
Gärdsjönäs
3779
Olofsdotter
Eva Olivia
1873-09-10
Bjurholm
Balsjö
3780
Olofsdotter
Eva Sofia
1825-05-31
Stensele
Dal
3781
Olofsdotter
Eva Sofia
1846-07-17
Robertsfors
Aftonmora
3782
Olofsdotter
Eva Sofia
1812-12-27
Degerfors
Degerfors
3783
Olofsdotter
Eva Sofia
1825-02-13
Umeå lands
Vännäs
3784
Olofsdotter
Eva Sofia
1816-08-20
Burträsk
Västra Blisterliden
3785
Olofsdotter
Eva Sofia
1824-11-17
Lycksele
Tannsele
3786
Olofsdotter
Eva Sofia
1842-08-23
Degerfors
Fjädernäs
3787
Olofsdotter
Eva Teresia
1878-06-21
Skellefteå lands
Tarsmyran
3788
Olofsdotter
Eva Ulrika
1825-10-25
Skellefteå lands
Falmark
3789
Olofsdotter
Eva Ulrika
1854-05-30
Skellefteå lands
Norrlångträsk
3790
Olofsdotter
Eva Ulrika
1840-12-23
Umeå lands
Anumark
3791
Olofsdotter
Evelina
1853-07-01
Burträsk
Åbyn
3792
Olofsdotter
Evelina
1877-02-18
Degerfors
Skurträsk
3793
Olofsdotter
Evelina
1859-12-10
Gideå
Rullnäs
3794
Olofsdotter
Evelina Augusta
1863-10-12
Umeå lands
Umeå lands
3795
Olofsdotter
Evelina Johanna
1867-10-25
Degerfors
Åmsele
3796
Olofsdotter
Fanny Elonora Elina
1882-08-09
Umeå lands
Bjensjö
3797
Olofsdotter
Florentina
1865-06-20
Gideå
Eldsmark
3798
Olofsdotter
Fredrik Karolina
1838-03-07
Skellefteå lands
Finnträsk
3799
Olofsdotter
Fredrika
1826-09-19
Skellefteå lands
Gummark
3800
Olofsdotter
Fredrika
1841-11-30
Skellefteå lands
Åselet
3801
Olofsdotter
Fredrika
1822-12-16
Skellefteå lands
Falmark
3802
Olofsdotter
Fredrika
1827-01-05
Norsjö
Svansele
3803
Olofsdotter
Fredrika
1820-03-21
Skellefteå lands
Holmfors
3804
Olofsdotter
Fredrika
1824-03-18
Skellefteå lands
Ålund
3805
Olofsdotter
Fredrika
1834-11-17
Skellefteå lands
Åselet
3806
Olofsdotter
Fredrika
1808-02-08
Skellefteå lands
Burvik
3807
Olofsdotter
Fredrika
1828-04-12
Skellefteå lands
Stensund
3808
Olofsdotter
Fredrika
1826-012-21
Skellefteå lands
Norrlandsträsk
3809
Olofsdotter
Fredrika
1846-03-15
Vännäs
Selet
3810
Olofsdotter
Fredrika
1845-04-20
Bygdeå
Ryssjön
3811
Olofsdotter
Fredrika
1843-04-16
Umeå lands
Sörmjöle
3812
Olofsdotter
Fredrika
1835-05-15
Burträsk
Västra Blisterliden
3813
Olofsdotter
Fredrika
1824-02-02
Umeå lands
Täfteå
3814
Olofsdotter
Fredrika
1896-01-08
Sidensjö
Överå
3815
Olofsdotter
Fredrika
1826-06-08
Umeå lands
Vännäs
3816
Olofsdotter
Fredrika
1876-06-10
Dorotea
Bellvik
3817
Olofsdotter
Fredrika
1814-10-17
Degerfors
Rödå
3818
Olofsdotter
Fredrika
1848-12-21
Nordmaling
Klöse
3819
Olofsdotter
Fredrika
1811-06-09
Lycksele
Lycksele
3820
Olofsdotter
Fredrika
1850-10-05
Vännäs
Nyby
3821
Olofsdotter
Fredrika Amalia
1857-10-08
Bygdeå
Kvarnrödningen
3822
Olofsdotter
Fredrika Charlotta
1830-03-22
Vännäs
Vännäs
3823
Olofsdotter
Fredrika Charlotta
1860-07-20
Stensele
Åskilje
3824
Olofsdotter
Fredrika Charlotta
1818-03-11
Umeå lands
Anumark
3825
Olofsdotter
Fredrika Charlotta
1866-05-07
Umeå lands
Hissjö
3826
Olofsdotter
Fredrika Charlotta
1849-01-16
Burträsk
Åbyn
3827
Olofsdotter
Fredrika Dorotea
1821-02-28
Lycksele
Brattfors
3828
Olofsdotter
Fredrika Johanna
1847-05-19
Lycksele
Kråkvinkel
3829
Olofsdotter
Fredrika Johanna
1832-09-19
Umeå lands
Haddingen
3830
Olofsdotter
Fredrika Johanna
1839-04-03
Umeå lands
Haddingen
3831
Olofsdotter
Fredrika Karolina
1834-09-30
Fredrika
Lögda
3832
Olofsdotter
Fredrika Olivia
1847-08-17
Umeå lands
Anumark
3833
Olofsdotter
Fredrika Petronella
1865-08-28
Dorotea
Väster-Ormsjö
3834
Olofsdotter
Fredrika Sofia
1843-09-19
Bygdeå
Ratu
3835
Olofsdotter
Fredrika Sofia
1844-03-15
Burträsk
Tallträsk
3836
Olofsdotter
Fredrika Vilhelmina
1826-07-29
Lövånger
Nolbyn
3837
Olofsdotter
Fredrika Vilhelmina
1837-05-02
Lycksele
Graned
3838
Olofsdotter
Frida
1870-05-11
Bjurholm
Balfors
3839
Olofsdotter
Frida Helena
1866-11-17
Bjurholm
Nyby
3840
Olofsdotter
Frida Johanna
1879-07-21
Degerfors
Avalund
3841
Olofsdotter
Frida Karolina
1888-03-19
Nätra
Hummelvik
3842
Olofsdotter
Frida Katarina
1884-08-18
Nätra
Hummelvik
3843
Olofsdotter
Frida Katarina
1894-10-06
Vilhelmina
Gransjö
3844
Olofsdotter
Frida Kristina
1879-01-07
Gideå
Flärke
3845
Olofsdotter
Frida Kristina
1882-05-13
Gideå
Flärke
3846
Olofsdotter
Frida Margareta
1883-12-02
Skellefteå lands
Yttervik
3847
Olofsdotter
Frida Viktoria
1894-04-06
Vilhelmina
Hansbo
3848
Olofsdotter
Frida Vilhelmina
1888-06-25
Norsjö
Karlberg
3849
Olofsdotter
Frida Vilhelmina
1883-02-15
Degerfors
Ramsele
3850
Olofsdotter
Frida Vilhelmina
1886-12-15
Degerfors
Ramsele
3851
Olofsdotter
Gerda Erika
1908-01-24
Jörn
Älgträsk
3852
Olofsdotter
Gerda Kristina
1895-01-03
Degerfors
Tegsnäs
3853
Olofsdotter
Gertrud
1785
Åsele
Svannäs
3854
Olofsdotter
Gertrud
1806-03-23
Frösö
Reise
3855
Olofsdotter
Gertrud
1799-10-29
Håsjö (Z)
Västanede
3856
Olofsdotter
Gertrud
1846-10-04
Vilhelmina
Litsjönäs
3857
Olofsdotter
Gertrud
1783
Åsele
Västernoret
3858
Olofsdotter
Gertrud
1788-03-27
Tåsjö
Tåsjö
3859
Olofsdotter
Gertrud
1774-01-22
Viksjö
Aldersjö
3860
Olofsdotter
Gertrud Brita
1817-08-29
Åsele
Tjärn
3861
Olofsdotter
Gertrud Brita
1813-04-03
Tåsjö
Skansnäset
3862
Olofsdotter
Gertrud Brita
1816-12-21
Vilhelmina
Bäsksele
3863
Olofsdotter
Gertrud Erika
1863-05-04
Åsele
Lillögda
3864
Olofsdotter
Gertrud Greta
1865-02-17
Tåsjö
Rörström
3865
Olofsdotter
Gertrud Katarina
1850-07-03
Tåsjö
Svanaby
3866
Olofsdotter
Gertrud Kristina
1829-07-23
Vilhelmina
Bäsksele
3867
Olofsdotter
Gertrud Magdalena
1840-03-08
Åsele
Tennsjö
3868
Olofsdotter
Gertrud Margareta
1861-01-28
Vilhelmina
Andersmark
3869
Olofsdotter
Gertrud Margareta
1857-12-24
Dorotea
Bellvik
3870
Olofsdotter
Gertrud Maria
1846-04-03
Sorsele
Gran
3871
Olofsdotter
Greta Sofia
1862-04-18
Bjurholm
Ström
3872
Olofsdotter
Gunborg
1809-02-06
Norge
Norge
3873
Olofsdotter
Gunborg Margareta
1897-09-12
Anundsjö
Myckelgensjö
3874
Olofsdotter
Gunhild Aline
1911-03-14
Örträsk
Örelund
3875
Olofsdotter
Gunilla
1844-11-19
Ström
Ström
3876
Olofsdotter
Gunilla
1852
Ström
Vedjeön
3877
Olofsdotter
Gunilla Katarina
1824-01-01
Sollefteå
Sollefteå
3878
Olofsdotter
Gunnel Maria
1830-07-24
Sorsele
Gran
3879
Olofsdotter
Gunnil
1819-09-01
Vilhelmina
Vojmsjölandet
3880
Olofsdotter
Gustaf
1823-04-26
Norsjö
Svansele
3881
Olofsdotter
Gustava
1848-03-25
Norsjö
Lillholmträsk
3882
Olofsdotter
Gustava
1818-12-20
NederLuleå
NederLuleå
3883
Olofsdotter
Gustava
1840-08-05
Skellefteå lands
Gärdsmark
3884
Olofsdotter
Gustava
1857-11-02
Norsjö
Bjurträsk
3885
Olofsdotter
Gustava
1862-05-23
Lövånger
Fjällbyn
3886
Olofsdotter
Gustava
1832-08-18
Skellefteå lands
Hjoggböle
3887
Olofsdotter
Gustava
1856-04-16
Åsele
Solberg
3888
Olofsdotter
Gustava
1839-05-25
Burträsk
Degernäs
3889
Olofsdotter
Gustava
1849-01-08
Umeå lands
Grisbacka
3890
Olofsdotter
Gustava
1831-06-06
Åsele
Solberg
3891
Olofsdotter
Gustava
1835-11-05
Umeå lands
Täfteå
3892
Olofsdotter
Gustava
1844-12-16
Lövånger
Kåsböle
3893
Olofsdotter
Gustava
1873-09-13
Själevad
Västerås
3894
Olofsdotter
Gustava Albertina
1884-01-02
Vilhelmina
Djupdal
3895
Olofsdotter
Gustava Charlotta
1834-10-18
Burträsk
Kalvträsk
3896
Olofsdotter
Gustava Charlotta
1879-06-09
Umeå lands
Rönnbäck
3897
Olofsdotter
Gustava Elisabet
1799-09-17
Nordmaling
Brattsbacka
3898
Olofsdotter
Gustava Elisabet
1889-08-31
Nordmaling
Bergsjö
3899
Olofsdotter
Gustava Fredrika
1841-06-05
Lycksele
Knaften
3900
Olofsdotter
Gustava Johann
1846-02-21
Nordmaling
Fällfors
3901
Olofsdotter
Gustava Karolina
1869-09-01
Nordmaling
Högland
3902
Olofsdotter
Gustava Katarina
1836-12-23
Nordmaling
Djupsjö
3903
Olofsdotter
Gustava Margareta
1835-10-22
Nordmaling
Nordsjö
3904
Olofsdotter
Gustava Margareta
1861-12-12
Nordmaling
Norsjö
3905
Olofsdotter
Gustava Maria
1829-07-22
Umeå lands
Hörnefors
3906
Olofsdotter
Gustava Maria
1883-12-23
Anundsjö
Åbosjön
3907
Olofsdotter
Gustava Petronella
1845-03-20
Åsele
Gafsele
3908
Olofsdotter
Gustava Vilhelmina
1835-05-18
Umeå lands
Täfteå
3909
Olofsdotter
Gustava Vilhelmina
1839-02-27
Sävar
Täfteå
3910
Olofsdotter
Hanna Adelia
1905-02-01
Bjurholm
Balsjö
3911
Olofsdotter
Hanna Agvelina
1890-07-13
Umeå lands
Bjenberg
3912
Olofsdotter
Hanna Anna Antonietta
1894-08-20
Malå
Rentjärnberg
3913
Olofsdotter
Hanna Anna Antonietta
1894-08-20
Malå
Rentjärnberg
3914
Olofsdotter
Hanna Charlotta
1875-06-03
Umeå lands
Västerhiske
3915
Olofsdotter
Hanna Emelia
1894-01-16
Bjurholm
Bjurvik
3916
Olofsdotter
Hanna Eufrosyna
1890-07-13
Umeå lands
Västerhiske
3917
Olofsdotter
Hanna Eufrosyna
1884-10-15
Degerfors
Skurträsk
3918
Olofsdotter
Hanna Karolina
1882-02-14
Nordmaling
Baggård
3919
Olofsdotter
Hanna Kristina
1881-12-04
Vännäs
Jämtböle
3920
Olofsdotter
Hanna Margareta
1882-05-15
Själevad
Öster-Alnäs
3921
Olofsdotter
Hanna Margreta
1880-12-18
Jörn
Melsträsk
3922
Olofsdotter
Hedda
1876-04-15
Norsjö
Bomarsund
3923
Olofsdotter
Hedda
1826-11-28
Skellefteå lands
Byske
3924
Olofsdotter
Hedda Alexandra
1864-07-17
Norsjö
Stensliden
3925
Olofsdotter
Hedda Berta
1866-07-21
Norsjö
Kattisberg
3926
Olofsdotter
Hedda Emilia
1885-10-07
Jörn
Melsträsk
3927
Olofsdotter
Hedda Karolina
1887-06-20
Skellefteå lands
Boviken
3928
Olofsdotter
Hedda Kristina
1853-09-18
Norsjö
Kattisberg
3929
Olofsdotter
Hedda Kristina
1816-07-05
Skellefteå lands
Innervik
3930
Olofsdotter
Hedvig
1817-10-11
Norsjö
Storliden
3931
Olofsdotter
Hedvig
1853-04-24
Norsjö
Bjurträsk
3932
Olofsdotter
Hedvig
1861-07-24
Lövånger
Svarttjärn
3933
Olofsdotter
Hedvig Amanda
1898-05-20
Vilhelmina
Nästansjö
3934
Olofsdotter
Hedvig Henrietta
1883-05-09
Vilhelmina
Järvsjö
3935
Olofsdotter
Hedvig Karolina
1865-02-23
Bygdeå
Kvarnrödningen
3936
Olofsdotter
Hedvig Magdalena
1793-04-22
Lycksele
Gransele
3937
Olofsdotter
Hedvig Maria
1838-03-31
Nordmaling
Nordsjö
3938
Olofsdotter
Hedvig Sofia
1832-11-15
Nysätra
Kålaboda
3939
Olofsdotter
Hedvig Ulrika
1804-08-09
Bygdeå
Rickleå
3940
Olofsdotter
Hedvig Vilhelmina
1798-02-16
Umeå lands
Brattby
3941
Olofsdotter
Helena
1801-11-26
Skellefteå lands
Finnträsk
3942
Olofsdotter
Helena
1811-07-13
NederLuleå
NederLuleå
3943
Olofsdotter
helena
1864-09-08
Piteå lands
Åfors
3944
Olofsdotter
Helena
1836-09-01
Sorsele
Gran
3945
Olofsdotter
Helena
1803-07-25
Lövånger
Vallen
3946
Olofsdotter
Helena
1828-08-18
Umeå lands
Sörmjöle
3947
Olofsdotter
Helena
1775
Resele (Y)
Holme
3948
Olofsdotter
Helena
1860-04-03
Norsjö
Bjurträsk
3949
Olofsdotter
Helena
1835-12-08
Umeå lands
Brattby
3950
Olofsdotter
Helena
1776-03-02
Lövånger
Hökmark
3951
Olofsdotter
Helena
1775
Åsele
Långvattnet
3952
Olofsdotter
Helena
1770 cirka
Lappmarken
Lappmarken
3953
Olofsdotter
Helena
1834-05-19
Vännäs
Hällnäs
3954
Olofsdotter
Helena
1858-04-23
Vännäs
Stärkesmark
3955
Olofsdotter
Helena
1861-05-12
Borgvattnet
Sörviken
3956
Olofsdotter
Helena
1789-09-08
Anundsjö
Önskan
3957
Olofsdotter
Helena
1855-12-25
Vännäs
Nybo
3958
Olofsdotter
Helena
1781
Umeå lands
Sävar
3959
Olofsdotter
Helena
1797-04-03
Björna
Kärrsjö
3960
Olofsdotter
Helena
1773-02-23
Själevad
Västerbillsjö
3961
Olofsdotter
Helena
1796-12-11
Bygdeå
Ivarsboda
3962
Olofsdotter
Helena
1797-04-27
Ström
Bonäset
3963
Olofsdotter
Helena
1803-05-02
Junsele
Åkerbrännan
3964
Olofsdotter
Helena
1790-05-08
Alsen
Landverk
3965
Olofsdotter
Helena
1825-03-23
Nordmaling
Orrböle
3966
Olofsdotter
Helena
1830-12-14
Bjurholm
Björknäs
3967
Olofsdotter
Helena
1776-08-05
Arnäs
Västergidsjö
3968
Olofsdotter
Helena
1864-10-29
Sävar
Ytterboda
3969
Olofsdotter
Helena
1812-05-24
Nordmaling
Baggård
3970
Olofsdotter
Helena
1809-12-08
Nordmaling
Hörnsjö
3971
Olofsdotter
Helena
1798-07-15
Arnäs
Hjälta
3972
Olofsdotter
Helena
1791-01-10
Nordmaling
Öre
3973
Olofsdotter
Helena
1770-05-13
Nordmaling
Djupsjö
3974
Olofsdotter
Helena
1846-10-20
Bjurholm
Vitvattnet
3975
Olofsdotter
Helena
1865-04-08
Bjurholm
Bjurholm
3976
Olofsdotter
Helena
1799-05-31
Nordmaling
Tallberg
3977
Olofsdotter
Helena
1772
Junsele
Junsele
3978
Olofsdotter
Helena
1796
??
??
3979
Olofsdotter
Helena
1826-02-26
Nordmaling
Djupsjö
3980
Olofsdotter
Helena
1773
Umeå lands
Mjösjö
3981
Olofsdotter
Helena
1862-08-10
Vännäs
Pengsjö
3982
Olofsdotter
Helena Andrietta
1863-11-30
Bjurholm
Bastuträsk
3983
Olofsdotter
Helena Cecilia
1822-06-29
Nordmaling
Bjerten
3984
Olofsdotter
Helena Charlotta
1861-10-22
Bjurholm
Bjurholm
3985
Olofsdotter
Helena Elisabet
1811-07-18
Lövånger
Gärde
3986
Olofsdotter
Helena Gustava
1853-05-21
Bjurholm
Agnäs
3987
Olofsdotter
Helena Gustava
1839-05-25
Bjurholm
Bastuträsk
3988
Olofsdotter
Helena Gustava
1842-07-17
Bjurholm
Bastuträsk
3989
Olofsdotter
Helena Johanna
1872-05-26
Nordmaling
Järnäs
3990
Olofsdotter
Helena Johanna
1828-12-31
Nordmaling
Hallen
3991
Olofsdotter
Helena Johanna
1834-10-27
Nordmaling
Hallen
3992
Olofsdotter
Helena Karolina
1887-07-31
Anundsjö
Norrmesunda
3993
Olofsdotter
Helena Katarina
1825-09-18
Skellefteå lands
Ragnvaldsträsk
3994
Olofsdotter
Helena Katarina
1836-10-21
Lövånger
Hökmark
3995
Olofsdotter
Helena Katarina
1820-07-16
Umeå lands
Grubbe
3996
Olofsdotter
Helena Katarina
1834-11-30
Umeå lands
Brattby
3997
Olofsdotter
Helena Katarina
1810-04-24
Umeå lands
Berg
3998
Olofsdotter
Helena Katarina
1837-07-05
Vännäs
Fällforsen
3999
Olofsdotter
Helena Katarina
1820-08-07
Arnäs
Ovansjö
4000
Olofsdotter
Helena Katarina
1805-08-02
Umeå lands
Österteg
4001
Olofsdotter
Helena Katarina
1797-11-28
Umeå lands
Östteg
4002
Olofsdotter
Helena Katarina
1794-01-27
Umeå lands
Röbäck
4003
Olofsdotter
Helena Katarina
1816-07-17
Skellefteå lands
Innervik
4004
Olofsdotter
Helena Katarina
1795-10-30
Umeå lands
Röbäck
4005
Olofsdotter
Helena Katarina
1821-05-26
Umeå lands
Västerhiske
4006
Olofsdotter
Helena Katarina
1862-11-24
Vännäs
Långnäs
4007
Olofsdotter
Helena Katarina
1803-06-16
Nordmaling
Långed
4008
Olofsdotter
Helena Katarina
1837-09-29
Umeå lands
Berg
4009
Olofsdotter
Helena Kristina
1843-07-09
Skellefteå lands
Bäck
4010
Olofsdotter
Helena Kristina
1839-03-07
Skellefteå lands
Norrfors
4011
Olofsdotter
Helena Kristina
1829-01-26
Skellefteå lands
Innervik
4012
Olofsdotter
Helena Kristina
1830-11-14
Arnäs
Smedsbyn
4013
Olofsdotter
Helena Kristina
1807
Burträsk
Grundfors
4014
Olofsdotter
Helena Kristina
1772-09-04
Bygdeå
Näs
4015
Olofsdotter
Helena Kristina
1788-10-09
Själevad
Västerås
4016
Olofsdotter
Helena Kristina
1841-06-25
Nordmaling
Örsbäck
4017
Olofsdotter
Helena Kristina
1791-10-31
Arnäs
Hjälta
4018
Olofsdotter
Helena Kristina
1784-09-27
Umeå lands
Bäcken
4019
Olofsdotter
Helena Kristina
1796-06-30
Skellefteå lands
Gummark
4020
Olofsdotter
Helena Kristina
1785-12
Grundsunda
Killingsnäs
4021
Olofsdotter
Helena Kristina
1825-09-07
Junsele
Gorele höjden
4022
Olofsdotter
Helena Lovisa
1835-12-07
Skellefteå lands
Östanbäck
4023
Olofsdotter
Helena Lovisa
1847-08-30
Umeå lands
Bjenberg
4024
Olofsdotter
Helena Margareta
1825-08-21
Skellefteå lands
Bureå
4025
Olofsdotter
Helena Margareta
1822-02-17
Skellefteå lands
Medle
4026
Olofsdotter
Helena Margareta
1812-11-02
Sidensjö
Nätersjö
4027
Olofsdotter
Helena Margareta
1847-10-17
Umeå lands
Västerhiske
4028
Olofsdotter
Helena Margareta
1849-11-30
Bygdeå
Vargliden
4029
Olofsdotter
Helena Margareta
1858-07-31
Nysätra
Gunsmark
4030
Olofsdotter
Helena Sofia
1829-02-13
Umeå lands
Fredrikshall
4031
Olofsdotter
Helga Henrietta
1891-03-18
Arnäs
Alne
4032
Olofsdotter
Helga Ottilia
1887-07-26
Anundsjö
Bredbyn
4033
Olofsdotter
Henny Adelina
1877-06-12
Sävar
Granträsk
4034
Olofsdotter
Henny Agata
1896-02-04
Vilhelmina
Vilhelmina
4035
Olofsdotter
Henny Eufrosyna
1883-03-03
Sävar
Bodbyn
4036
Olofsdotter
Henny Fredrika
1885-01-02
Umeå lands
Haddingen
4037
Olofsdotter
Henny Karolina
1891-07-15
Bjurholm
Bjurholm
4038
Olofsdotter
Henny Lovisa
1874-03-03
Sävar
Täfteå
4039
Olofsdotter
Henny Maria
1880-06-25
Bygdeå
Norum
4040
Olofsdotter
Henny Ottilia Vilhelmina
1892-07-16
Lycksele
Tuggensele
4041
Olofsdotter
Henny Sofia
1881-07-09
Umeå lands
Västerhiske
4042
Olofsdotter
Henny Teresia
1893-09-20
Arnäs
Arnäs
4043
Olofsdotter
Henny Vilhelmina
1897-11-23
Umeå lands
Hörnefors
4044
Olofsdotter
Henrietta
1867-07-15
Skellefteå lands
Kusmark
4045
Olofsdotter
Henrika Johanna
1854-07-08
Norsjö
Norrbrännan
4046
Olofsdotter
Hidur Johanna
1900-06-07
Burträsk
Nysätra
4047
Olofsdotter
Hilda Amalia
1863-09-08
Åsele
Yxsjö
4048
Olofsdotter
Hilda Aurora
1889-10-04
Degerfors
Degerfors
4049
Olofsdotter
Hilda Elisabet
1875-01-25
Umeå lands
Rödå
4050
Olofsdotter
Hilda Elisabet
1875-02-06
Åsele
Trehörningen
4051
Olofsdotter
Hilda Fredrika
1871-08-05
Degerfors
Rödå
4052
Olofsdotter
Hilda Gustava Johanna
1878-10-03
Degerfors
Sävsjön
4053
Olofsdotter
Hilda Josefina
1880-05-14
Nordmaling
Stavsjöholm
4054
Olofsdotter
Hilda Josefina
1879-01-19
Nordmaling
Stavsjöholm
4055
Olofsdotter
Hilda Karolina
1883-12-14
Norsjö
Tjärnliden
4056
Olofsdotter
Hilda Karolina
1871-03-09
Jörn
Hedträsk
4057
Olofsdotter
Hilda Karolina
1880-02-26
Nysätra
Eskilsbäck
4058
Olofsdotter
Hilda Karolina
1876-07-21
Umeå lands
Flurkmark
4059
Olofsdotter
Hilda Katarina
1883-03-07
Sävar
Furunäs
4060
Olofsdotter
Hilda Kristina
1887-09-02
Skellefteå lands
Kusmark
4061
Olofsdotter
Hilda Kristina
1875-07-31
Umeå lands
Hammarkulla
4062
Olofsdotter
Hilda Kristina
1871-07-08
Nordmaling
Lögdeå
4063
Olofsdotter
Hilda Kristina
1885-04-13
Burträsk
Andersvattnet
4064
Olofsdotter
Hilda Maria
1881-12-04
Degerfors
Kvarnlund
4065
Olofsdotter
Hilda Maria
1875-03-14
Degerfors
Skurträsk
4066
Olofsdotter
Hilda Maria
1869-09-08
Degerfors
Vänfors
4067
Olofsdotter
Hilda Serudia
1899-03-09
Norsjö
Karlberg
4068
Olofsdotter
Hilda Sofia
1884-01-03
Umeå lands
Överboda
4069
Olofsdotter
Hilda Sofia
1872-03-10
Umeå lands
Haddingen
4070
Olofsdotter
Hilda Sofia
1882-03-22
Umeå lands
Brännland
4071
Olofsdotter
Hilda Viktoria
1892-04-02
Degerfors
Hälsingfors
4072
Olofsdotter
Hilda Viktoria Alfrida
1889-07-07
Lycksele
Tuggensele
4073
Olofsdotter
Hilda Vilhelmina
1871-02-23
Degerfors
Kulfors
4074
Olofsdotter
Hildigard
1820-01-05
Norsjö
Storliden
4075
Olofsdotter
Hildur Birgitta
1896-10-19
Åsele
Åsele
4076
Olofsdotter
Hildur Elisabet
1884-11-30
Junsele
Åkerbränna
4077
Olofsdotter
Hildur Eufrosyna
1905-05-24
Örträsk
Örelund
4078
Olofsdotter
Hildur Evelina
1901-01-18
Umeå lands
Överboda
4079
Olofsdotter
Hildur Karolina
1896-01-28
Åsele
Gärdsjö
4080
Olofsdotter
Hildur Katarina Vilhelmina
1891-07-31
Malå
Rentjärnberg
4081
Olofsdotter
Hildur Margareta Ingeborg
1909-05-05
Åsele
Forsnäs
4082
Olofsdotter
Hildur Olivia
1890-06-16
Degerfors
Aborrtjärn
4083
Olofsdotter
Hilma Aqvilina
1868-03-07
Vilhelmina
Sörliden
4084
Olofsdotter
Hilma Charlotta
1885-04-04
Umeå lands
Umeå lands
4085
Olofsdotter
Hilma Elina
1896-11-24
Umeå lands
Kåddis
4086
Olofsdotter
Hilma Elisabet
1880-09-03
Lövånger
Svarttjärn
4087
Olofsdotter
Hilma Elisabet
1880-12-26
Burträsk
Andersvattnet
4088
Olofsdotter
Hilma Evelina Elisabet
1880-08-02
Åsele
Yxsjö
4089
Olofsdotter
Hilma Johanna
1901-03-04
Anundsjö
Grundtjärn
4090
Olofsdotter
Hilma Karolina
1873-05-20
Vilhelmina
Statsås
4091
Olofsdotter
Hilma Kristina
1885-12-17
Norsjö
Tjärnliden 2
4092
Olofsdotter
Hilma Kristina
1883-06-10
Nordmaling
Bjerten
4093
Olofsdotter
Hilma Magdalena
1876-01-02
Skellefteå lands
Kusmark
4094
Olofsdotter
Hilma Maria
1901-01-18
Umeå lands
Överboda
4095
Olofsdotter
Hilma Olivia
1876-09-24
Degerfors
Degerfors
4096
Olofsdotter
Hilma Sofia
1889-09-02
Nysätra
Hertsånger
4097
Olofsdotter
Hilma Sofia
1869-07-29
Lycksele
Olofstorp
4098
Olofsdotter
Hilma Vilhelmina
1882-10-31
Umeå lands
Tavelsjö
4099
Olofsdotter
Hulda
1879-07-13
Vännäs
Jämtböle
4100
Olofsdotter
Hulda Albertina
1884-01-19
Vännäs
Pengsjö
4101
Olofsdotter
Hulda Amanda
1892-12-05
Lövånger
Vebomark
4102
Olofsdotter
Hulda Amanda
1874-06-27
Bjurholm
Balfors
4103
Olofsdotter
Hulda Aqvelina
1873-01-11
Nordmaling
Hyngelsböle
4104
Olofsdotter
Hulda Audina
1854-09-17
Nysätra
Estersmark
4105
Olofsdotter
Hulda Augusta
1870-02-11
Nordmaling
Håknäs
4106
Olofsdotter
Hulda Charlotta
1877-04-02
Lycksele
Kvikåker
4107
Olofsdotter
Hulda Charlotta
1895-03-12
Fjällsjö
Vängel
4108
Olofsdotter
Hulda Elina
1883-04-26
Degerfors
Holmlund
4109
Olofsdotter
Hulda Elisabet
1878-12-06
Skön
Skön
4110
Olofsdotter
Hulda Elisabet
1858-09-30
Vilhelmina
Latikberg
4111
Olofsdotter
Hulda Elisabet Ottilia
1872-09-01
Åsele
Forsnäs
4112
Olofsdotter
Hulda Erika
1878-07-10
Degerfors
Degerfors
4113
Olofsdotter
Hulda Eufrosyna
1890-06-07
Vännäs
Jämtböle
4114
Olofsdotter
Hulda Fredrika
1871-11-10
Norsjö
Haraliden
4115
Olofsdotter
Hulda Gustava
1878-05-22
Jörn
Myrheden
4116
Olofsdotter
Hulda Gustava
1885-11-11
Degerfors
Manjaur
4117
Olofsdotter
Hulda Josefina
1871-06-07
Nordmaling
Levar
4118
Olofsdotter
Hulda Josefina
1870-01-22
Nordmaling
Bergsjö
4119
Olofsdotter
Hulda Josefina
1872-09-02
Lycksele
Köningslund
4120
Olofsdotter
Hulda Josefina
1886-05-20
Bjurholm
Johanneslund
4121
Olofsdotter
Hulda Karolina
1882-12-22
Jörn
Ö. Åliden
4122
Olofsdotter
Hulda Karolina
1868-09-28
Lycksele
Knaften
4123
Olofsdotter
Hulda Karolina
1856-03-10
Bygdeå
Gryssjön
4124
Olofsdotter
Hulda Karolina
1873-12-01
Umeå lands
Degernäs
4125
Olofsdotter
Hulda Karolina
1879-02-21
Vännäs
Nyland
4126
Olofsdotter
Hulda Karoliuna
1873-06-30
Lövånger
Hötjärn
4127
Olofsdotter
Hulda Katarina
1864-05-09
Nysätra
Flarken
4128
Olofsdotter
Hulda Katarina
1879-11-10
Skellefteå lands
Myckle
4129
Olofsdotter
Hulda Katarina
1871-02-11
Nordmaling
Hallen
4130
Olofsdotter
Hulda Katarina
1867-05-03
Gideå
Flärke
4131
Olofsdotter
Hulda Katrina
1878-06-06
Nordmaling
Lögdeå
4132
Olofsdotter
Hulda Krisina
1886-02-27
Nordmaling
Mullsjö
4133
Olofsdotter
Hulda Kristina
1866-12-20
Burträsk
Risåträsk
4134
Olofsdotter
Hulda Kristina
1866-09-06
Norsjö
Rengård
4135
Olofsdotter
Hulda Kristina
1882-01-07
Norsjö
Utternäs
4136
Olofsdotter
Hulda Kristina
1872-05-05
Vilhelmina
Nästansjö
4137
Olofsdotter
Hulda Kristina
1876-04-30
Nordmaling
Örsbäck
4138
Olofsdotter
Hulda Kristina
1861-04-26
Nordmaling
Levar
4139
Olofsdotter
Hulda Kristina
1883-11-23
Nordmaling
Järnäs
4140
Olofsdotter
Hulda Kristina
1912-11-14
Anundsjö
Västergensjö
4141
Olofsdotter
Hulda Kristina
1871-08-28
Norsjö
Svansele
4142
Olofsdotter
Hulda Kristina Elisabet
1880-08-06
Vilhelmina
Gransjö
4143
Olofsdotter
Hulda Lovisa
1885-07-02
Umeå lands
Böle
4144
Olofsdotter
Hulda Lovisa
1887-11-24
Degerfors
Gladaberget
4145
Olofsdotter
Hulda Margareta
1884-07-20
Burträsk
Renbergsvattnet
4146
Olofsdotter
Hulda Margareta
1862-10-02
Nordmaling
Brattfors
4147
Olofsdotter
Hulda Maria
1896-04-23
Sidensjö
Rössjö
4148
Olofsdotter
Hulda Maria
1876-11-09
Vännäs
Fällfors
4149
Olofsdotter
Hulda Maria
1891-05-01
Vännäs
Fällfors
4150
Olofsdotter
Hulda Maria
1867-05-16
Bygdeå
Kvarnrödningen
4151
Olofsdotter
Hulda Maria
1900-02-01
Själevad
Sund
4152
Olofsdotter
Hulda Maria
1869-08-23
Bygdeå
Nya Storbäcken
4153
Olofsdotter
Hulda Maria
1867-11-26
Junsele
Junsele
4154
Olofsdotter
Hulda Maria
1883-09-24
Umeå lands
Baggböle
4155
Olofsdotter
Hulda Maria
1866-01-19
Grundsunda
Husums sågverk
4156
Olofsdotter
Hulda Maria
1863-05-16
Nordmaling
Nordsjö
4157
Olofsdotter
Hulda Maria
1880-03-18
Vännäs
Björlandsbäck
4158
Olofsdotter
Hulda Maria
1864-04-09
Burträsk
Lappvattnet
4159
Olofsdotter
Hulda Matilda
1879-12-19
Jörn
Hedträsk
4160
Olofsdotter
Hulda Olivia
1877-08-22
Umeå lands
Nydala
4161
Olofsdotter
Hulda Olivia
1883-07-22
Degerfors
Granön
4162
Olofsdotter
Hulda Paulina
1875-02-05
Bjurholm
Nedre Nyland
4163
Olofsdotter
Hulda Sofia
1873-08-09
Sävar
Furunäs
4164
Olofsdotter
Hulda Teolinda
1882-01-03
Nordmaling
Örsbäck
4165
Olofsdotter
Hulda Teresia
1887-06-19
Degerfors
Blåliden
4166
Olofsdotter
Hulda Vilhelmina
1894-07-07
Degerfors
Sävsjön
4167
Olofsdotter
Hulda Vilhelmina
1866-07-10
Nordmaling
Levar
4168
Olofsdotter
Ida
1899-01-19
Fredrika
Viska
4169
Olofsdotter
Ida
1869-03-02
Nordmaling
Nordsjö
4170
Olofsdotter
Ida Albertina
1879-02-29
Umeå lands
Klabböle
4171
Olofsdotter
Ida Augusta
1874-05-15
Norsjö
Haraliden
4172
Olofsdotter
Ida Augusta
1874-08-21
Lycksele
Knaften
4173
Olofsdotter
Ida Augusta
1883-09-22
Degerfors
Sävsjön
4174
Olofsdotter
Ida Charlotta
1857-12-06
Burträsk
Bygdeträsk
4175
Olofsdotter
Ida Charlotta
1877-06-18
Vännäs
Kallhögen
4176
Olofsdotter
Ida Elisabet
1870-11-17
Åsele
Kvällträsk
4177
Olofsdotter
Ida Evelina
1876-07-25
Umeå lands
Haddingen
4178
Olofsdotter
Ida Fredrika
1875-04-18
Skellefteå lands
Ragnvaldsträsk
4179
Olofsdotter
Ida Gustava
1889-03-28
Vilhelmina
Strömnäs
4180
Olofsdotter
Ida Gustava
1884-01-03
Tärna
Joeström
4181
Olofsdotter
Ida Gustava
1879-07-28
Degerfors
Kulfors
4182
Olofsdotter
Ida Helena
1892-09-07
Norsjö
Gumboda
4183
Olofsdotter
Ida Johanna
1866-11-11
Vännäs
Spöland
4184
Olofsdotter
Ida Johanna
1873-05-03
Vännäs
Jämtböle
4185
Olofsdotter
Ida Johanna
1879-08-13
Degerfors
Kvarnlund
4186
Olofsdotter
Ida Johanna
1884-04-28
Degerfors
Kvarnlund
4187
Olofsdotter
Ida Johanna
1860-04-13
Själevad
Fors
4188
Olofsdotter
Ida Johanna
1862-07-02
Fredrika
Stavarsjö
4189
Olofsdotter
Ida Johanna
1871-12-09
Nordmaling
Gräsmyr
4190
Olofsdotter
Ida Johanna
1868-05-20
Björna
Stavarsjö
4191
Olofsdotter
Ida Johanna Viktoria
1889-10-31
Bjurholm
Tobiero
4192
Olofsdotter
Ida Josefina
1871-10-24
Älvsborgs län
Bärke
4193
Olofsdotter
Ida Karolina
1872-04-29
Åsele
Grosjöberg
4194
Olofsdotter
Ida Karolina
1861-07-20
Nysätra
Brände
4195
Olofsdotter
Ida Karolina
1862-12-04
Fredrika
Tallsjö
4196
Olofsdotter
Ida Katarina
1866-03-03
Arnäs
Ravesta
4197
Olofsdotter
Ida Katarina
1910-07-22
Anundsjö
Västergensjö
4198
Olofsdotter
Ida Kristina
1894-04-19
Arnäs
Klingre
4199
Olofsdotter
Ida Kristina
1861-11-11
Åsele
Älgsjö
4200
Olofsdotter
Ida Kristina
1878-03-12
Degerfors
Slipstensjön
4201
Olofsdotter
Ida Kristina
1879-02-15
Björna
Långviken
4202
Olofsdotter
Ida Kristina
1884-04-01
Arnäs
Myckling
4203
Olofsdotter
Ida Kristina
1864-07-24
Örträsk
Långsele
4204
Olofsdotter
Ida Kristina
1866-11-14
Nysätra
Mårsmarken
4205
Olofsdotter
Ida Kristina
1860-12-21
Nysätra
Mårsmarken
4206
Olofsdotter
Ida Kristina
1878-09-19
Åsele
Långvattnet
4207
Olofsdotter
Ida Kristina
1873-02-11
Grundsunda
Utås
4208
Olofsdotter
Ida Kristina
1879-10-03
Nordmaling
Baggård
4209
Olofsdotter
Ida Lovisa
1865-01-29
Skellefteå lands
Östanbäck
4210
Olofsdotter
Ida Lovisa
1858-06-08
Byske
Byske
4211
Olofsdotter
Ida Lovisa
1856-09-10
Nysätra
Flarken
4212
Olofsdotter
Ida Margareta
1879-08-07
Norsjö
Utternäs
4213
Olofsdotter
Ida Margareta
1863-05-11
Skellefteå lands
Ragvaldsträsk
4214
Olofsdotter
Ida Maria
1882-03-20
Björna
Movattnet
4215
Olofsdotter
Ida Maria
1863-08-24
Degerfors
Åmsele
4216
Olofsdotter
Ida Maria
1884-10-14
Själevad
Västergärdal
4217
Olofsdotter
Ida Maria
1883-01-05
Vännäs
Björlandsbäck
4218
Olofsdotter
Ida Maria
1855-06-27
Gideå
Kroksjö
4219
Olofsdotter
Ida Matilda
1873-10-25
Nordmaling
Hallen
4220
Olofsdotter
Ida Olivia
1882-04-19
Degerfors
Rödå
4221
Olofsdotter
Ida Olivia
1884-02-09
Vännäs
Spöland
4222
Olofsdotter
Ida Olivia
1874-09-24
Umeå lands
Överboda
4223
Olofsdotter
Ida Sofia
1883-08-19
Burträsk
Bygdsiljum
4224
Olofsdotter
Ida Sofia
1874-06-28
Degerfors
Peterborg
4225
Olofsdotter
Inga
1863-08-15
Anundsjö
Myckelgensjö
4226
Olofsdotter
Inga
1889-05-18
Anundsjö
Österfanby
4227
Olofsdotter
Inga Brita
1853-11-27
Gideå
Lemesjö
4228
Olofsdotter
Inga Dorotea
1859-08-11
Grundsunda
Godmersta
4229
Olofsdotter
Inga Elisabet
1828-02-11
Grundsunda
Ultrå
4230
Olofsdotter
Inga Eugenia Olivia
1877-02-15
Umeå lands
Baggböle sågverk
4231
Olofsdotter
Inga Johanna
1874-12-03
Anundsjö
Solberg
4232
Olofsdotter
Inga Karolina
1849-01-08
Åsele
Solberg
4233
Olofsdotter
Inga Karolina
1829-04-20
Vilhelmina
Bäsksele
4234
Olofsdotter
Inga Karolina
1832-03-03
Grundsunda
Ultrå
4235
Olofsdotter
Inga Katarina
1845-01-29
Anundsjö
Holmsjö
4236
Olofsdotter
Inga Katarina
1871-01-23
Anundsjö
Sörflärke
4237
Olofsdotter
Inga Kristina
1858-04-21
Åsele
Tegelträsk
4238
Olofsdotter
Inga Kristina
1867-05-21
Anundsjö
Rödvattnet
4239
Olofsdotter
Inga Kristina
1833-08-30
Dorotea
Långfors
4240
Olofsdotter
Inga Kristina
1841-11-16
Vilhelmina
Malgovik
4241
Olofsdotter
Inga Kristina
1881-07-26
Anundsjö
Näs
4242
Olofsdotter
Inga Kristina
1882-09-16
Anundsjö
Näs
4243
Olofsdotter
Inga Magdalena
1815-03-20
Åsele
Häggsjö
4244
Olofsdotter
Inga Margareta
1851-01-10
Anundsjö
Hädanberg
4245
Olofsdotter
Inga Maria
1845-10-03
Anundsjö
Hädanberg
4246
Olofsdotter
Inga Maria
1864-12-14
Anundsjö
Norrmesunda
4247
Olofsdotter
Inga Maria
1869-03-06
Anundsjö
Rösjö
4248
Olofsdotter
Inga Maria
1851-09-11
Anundsjö
Fjälltjäl
4249
Olofsdotter
Inga Maria
1836-07-27
Anundsjö
Storborgaren
4250
Olofsdotter
Inga Maria
1835-03-14
Filipstad
Persbergs gruvor
4251
Olofsdotter
Inga Maria
1852-03-21
Anundsjö
Näs
4252
Olofsdotter
Inga Maria
1847-07-19
Anundsjö
Näs
4253
Olofsdotter
Inga Maria
1821-08-20
Anundsjö
Västersel
4254
Olofsdotter
Inga Martina
1893-11-15
Vilhelmina
Siksjönäs
4255
Olofsdotter
Inga Matilda
1851-06-14
Dorotea
Granås
4256
Olofsdotter
Inga Matilda
1893-03-14
Anundsjö
Norrmesunda
4257
Olofsdotter
Inga Märta
1836-10-19
Åsele
Storsjö
4258
Olofsdotter
Inga Märta
1812-12-10
Åsele
Kroksjö
4259
Olofsdotter
Inga Märta
1883-03-23
Anundsjö
Kubbe
4260
Olofsdotter
Ingeborg
1822-04-11
Sidensjö
Rössjö
4261
Olofsdotter
Ingeborg
1861-10-19
Sidensjö
Rössjö
4262
Olofsdotter
Ingeborg
1807-02-26
Anundsjö
Norrflärke
4263
Olofsdotter
Ingeborg
1880-09-19
Anundsjö
Västergensjö
4264
Olofsdotter
Ingeborg
1831-07-13
Anundsjö
Tellvattnet
4265
Olofsdotter
Ingeborg
1829-03-07
Lövånger
Gärde
4266
Olofsdotter
Ingeborg
1773-04-15
Anundsjö
Galasjö
4267
Olofsdotter
Ingeborg
1792
Anundsjö
Önskan
4268
Olofsdotter
Ingeborg
1853-04-14
Anundsjö
Storselet
4269
Olofsdotter
Ingeborg
1885-08-29
Hammerdal
Kakuåsen
4270
Olofsdotter
Ingeborg
1806-07-26
Ström
Ringvattnet
4271
Olofsdotter
Ingeborg
1800
??
??
4272
Olofsdotter
Ingeborg
1805-11-11
Revsund
Revsund
4273
Olofsdotter
Ingeborg
1858-06-29
Fryksände
Fryksände
4274
Olofsdotter
Ingeborg
1830 cirka
Hammerdal
Hammerdal
4275
Olofsdotter
Ingeborg
1791-09-07
Bygdeå
Bjänsjöå
4276
Olofsdotter
Ingeborg
1886-09-29
Anundsjö
Långsele
4277
Olofsdotter
Ingeborg
1778-02-16
Anundsjö
Norrmesunda
4278
Olofsdotter
Ingeborg
1802-10-13
Anundsjö
Sörmesunda
4279
Olofsdotter
Ingeborg
1833-10-19
Föllinge
Mörtsjö
4280
Olofsdotter
Ingeborg
1873-10-24
Hammerdal
Hammerdal
4281
Olofsdotter
Ingeborg
1825-08-27
Anundsjö
Norrböle
4282
Olofsdotter
Ingeborg
1878-11-27
Anundsjö
Västersel
4283
Olofsdotter
Ingeborg
1818-07-18
Alanäs
Ringvattnet
4284
Olofsdotter
Ingeborg
1801-08-21
Ström
Strand
4285
Olofsdotter
Ingeborg
1782-09-25
Anundsjö
Bredbyn
4286
Olofsdotter
Ingeborg
1776-03-15
Grundsunda
Killingsnäs
4287
Olofsdotter
Ingeborg
1777-10-17
Nordmaling
Ledusjö
4288
Olofsdotter
Ingeborg
1792-08-02
Anundsjö
Kubbe
4289
Olofsdotter
Ingeborg
1781-11-13
Anundsjö
Seltjärn
4290
Olofsdotter
Ingeborg
1811-02-18
Anundsjö
Degersjö
4291
Olofsdotter
Ingeborg
1810-02-17
Anundsjö
Degersjö
4292
Olofsdotter
Ingeborg
1890-02-09
Anundsjö
Hädanberg
4293
Olofsdotter
Ingeborg
1827-04-03
Anundsjö
Myckelgensjö
4294
Olofsdotter
Ingeborg
1906-11-04
Anundsjö
Västergensjö
4295
Olofsdotter
Ingeborg
1807-10-29
Anundsjö
Östergensjö
4296
Olofsdotter
Ingeborg
1815-05-17
Vilhelmina
Vilhelmina
4297
Olofsdotter
Ingeborg
1803-11-14
Anundsjö
Järvberget
4298
Olofsdotter
Ingeborg
1843-01-02
Anundsjö
Vattugården
4299
Olofsdotter
Ingeborg
1779-10-22
Anundsjö
Önskan
4300
Olofsdotter
Ingeborg
1865-10-06
Anundsjö
Kubbe
4301
Olofsdotter
Ingeborg
1869-06-24
Anundsjö
Östergensjö
4302
Olofsdotter
Ingeborg
1856-08-08
Anundsjö
Degersjö
4303
Olofsdotter
Ingeborg
1873-06-02
Anundsjö
Yttersel
4304
Olofsdotter
Ingeborg
1871-09-06
Anundsjö
Skalmsjö
4305
Olofsdotter
Ingeborg
1810-09-16
Skorped
Lännäs
4306
Olofsdotter
Ingeborg
1810-12-14
Anundsjö
Tvärlandsböle
4307
Olofsdotter
Ingeborg
1821-08-07
Anundsjö
Näs
4308
Olofsdotter
Ingeborg
1773-01-10
Anundsjö
Hädanberg
4309
Olofsdotter
Ingeborg
1783-09-25
Anundsjö
Kubbe
4310
Olofsdotter
Ingeborg
1820-06-08
Anundsjö
Mellansel
4311
Olofsdotter
Ingeborg
1849-09-16
Anundsjö
Hädanberg
4312
Olofsdotter
Ingeborg
1806-12-15
Anundsjö
Hädanberg
4313
Olofsdotter
Ingeborg
1842-01-21
Anundsjö
Mellansel
4314
Olofsdotter
Ingeborg
1838-02-12
Anundsjö
Kubbe
4315
Olofsdotter
Ingeborg
1824-04-22
Anundsjö
Önskan
4316
Olofsdotter
Ingeborg Cecilia
1843-06-11
Stöde
Stöde
4317
Olofsdotter
Ingeborg Karolina
1875-08-27
Junsele
Stuguvattenkälen
4318
Olofsdotter
Ingeborg Katarina
1796-02-04
Umeå lands
Västerteg
4319
Olofsdotter
Ingeborg Katarina
1857-11-03
Ström
Svansele
4320
Olofsdotter
Ingeborg Katarina
1798
Skellefteå lands
Burvik
4321
Olofsdotter
Ingeborg Katarina
1824-08-02
Anundsjö
Bredbyn
4322
Olofsdotter
Ingeborg Kristina
1902-08-18
Anundsjö
Skalmsjö
4323
Olofsdotter
Ingeborg Kristina
1880-07-01
Anundsjö
Degersjö
4324
Olofsdotter
Ingeborg Margareta
1876-02-19
Skorped
Mosjö
4325
Olofsdotter
Ingeborg Margareta
1801-12-24
Lövånger
Uttersjön
4326
Olofsdotter
Ingeborg Margareta
1814-02-08
Gideå
Karlsviken
4327
Olofsdotter
Ingeborg Olivia
1881-09-30
Tåsjö
Norråker
4328
Olofsdotter
Ingrid
1806-07-14
Tåsjö
Hoting
4329
Olofsdotter
Ingrid
1870-08-15
Hammerdal
Hammerdal
4330
Olofsdotter
Ingrid
1828-08-28
Liden
Boda
4331
Olofsdotter
Ingrid
1779
Helgum
Helgum
4332
Olofsdotter
Ingrid Helena
1844-07-06
Ramsele
Lillterssjö
4333
Olofsdotter
Ingrid Johanna
1893-01-15
Anundsjö
Risbäck
4334
Olofsdotter
Ingrid Karolina
1871-01-20
Anundsjö
Sörmesunda
4335
Olofsdotter
Ingrid Katarina
1810-09-03
Ragunda
4336
Olofsdotter
Ingrid Katarina
1854-06-09
Borgsjö
Borgsjö
4337
Olofsdotter
Ingrid Kristina
1842-11-10
Frostviken
Frostviken
4338
Olofsdotter
Ingrid Kristina
1898-03-11
Skorped
Johannesberg
4339
Olofsdotter
Ingrid Margareta
1850-07-19
Skorped
Mosjö
4340
Olofsdotter
Ingrid Maria
1832-05-24
Anundsjö
Västerfannby
4341
Olofsdotter
Ingrid Maria
1864-10-23
Mo
Gottne
4342
Olofsdotter
Ingrid Maria
1824-10-12
Fjällsjö
Böle
4343
Olofsdotter
Ingrid Maria
1871-03-25
Tåsjö
Björksjönäs
4344
Olofsdotter
Ingrid Maria
1901-06-01
Anundsjö
Yttersel
4345
Olofsdotter
Ingrid Maria
1860-12-02
Anundsjö
Önskan
4346
Olofsdotter
Ingrid Marianne
1934-02-28
Åsele
Älgsjö
4347
Olofsdotter
Ingrid Märta
1806-10-19
Ådals-Liden
Boda
4348
Olofsdotter
Ingrid Sofia
1862-11-29
Hellesjö
Hellesjö
4349
Olofsdotter
Jakob
1800
Skellefteå lands
Ersmark
4350
Olofsdotter
Jenny
1881-07-05
Jörn
Haraliden
4351
Olofsdotter
Jenny
1895-04-21
Skellefteå lands
Boviken
4352
Olofsdotter
Jenny
1893-06-05
Nordmaling
Sunnansjö
4353
Olofsdotter
Jenny
1885-11-20
Umeå lands
Innertavle
4354
Olofsdotter
Jenny Amalia
1886-07-03
Vilhelmina
Gransjö
4355
Olofsdotter
Jenny Augusta
1895-03-17
Nordmaling
Sunnansjö
4356
Olofsdotter
Jenny Elisabet
1892-09-12
Degerfors
Skurträsk
4357
Olofsdotter
Jenny Ingeborg
1898-01-28
Åsele
Forsnäs
4358
Olofsdotter
Jenny Katarina
1891-01-04
Arnäs
Myckling
4359
Olofsdotter
Jenny Katarina
1896-07-15
Anundsjö
Degersjö
4360
Olofsdotter
Jenny Kristina
1877-06-19
Nysätra
Kålaboda
4361
Olofsdotter
Jenny Lovisa
1884-03-10
Lycksele
Sandfors
4362
Olofsdotter
Jenny Maria
1893-06-01
Burträsk
Innansjön
4363
Olofsdotter
Jenny Maria
1883-05-18
Umeå stads
Umeå stad
4364
Olofsdotter
Jenny Maria
1875-09-16
Lövånger
Kåsböle
4365
Olofsdotter
Jenny Paulina
1885-07-15
Arnäs
Dekarsön
4366
Olofsdotter
Johan August
1875-04-13
Mo
Mo
4367
Olofsdotter
Johan David
1862-06-25
Norsjö
Svansele
4368
Olofsdotter
Johan Vilhelm
1856-12-24
Sävar
Täfteå
4369
Olofsdotter
Johanna
1820-01-10
Skellefteå lands
Tåme
4370
Olofsdotter
Johanna
1828-11-03
Burträsk
Bodbyn
4371
Olofsdotter
Johanna
1819-04-02
Skellefteå lands
Gagsmark
4372
Olofsdotter
Johanna
1824-05-23
Skellefteå lands
Falmark
4373
Olofsdotter
Johanna
1815-01-08
NederLuleå
NederLuleå
4374
Olofsdotter
Johanna
1845-10-02
Umeå lands
Berg
4375
Olofsdotter
Johanna
1832-01-02
Skellefteå lands
Åselet
4376
Olofsdotter
Johanna
1849-03-17
Burträsk
Bodbyn
4377
Olofsdotter
Johanna
1840-06-12
Burträsk
Svensträsk
4378
Olofsdotter
Johanna
1875-02-25
Jörn
Hedträsk
4379
Olofsdotter
Johanna
1854-05-07
Nordmaling
Rönnholm
4380
Olofsdotter
Johanna
1874-09-03
Anundsjö
Kubbe
4381
Olofsdotter
Johanna
1837-06-07
Burträsk
Risåkläppen
4382
Olofsdotter
Johanna
1836-11-17
Umeå lands
Innertavle
4383
Olofsdotter
Johanna
1845-06-21
Vännäs
Håknäs
4384
Olofsdotter
Johanna
1834-02-20
Burträsk
Bursiljum
4385
Olofsdotter
Johanna
1843-02-02
Vännäs
Selet
4386
Olofsdotter
Johanna
1841-01-06
Själevad
Sörvåge
4387
Olofsdotter
Johanna
1846-10-20
Vännäs
Fällforsselet
4388
Olofsdotter
Johanna
1815-02-16
Umeå lands
VästerTeg
4389
Olofsdotter
Johanna
1839-04-30
Burträsk
Tvärtjärn
4390
Olofsdotter
Johanna
1854-12-28
Umeå lands
Sunnantorp
4391
Olofsdotter
Johanna
1829-08-28
Norsjö
Svansele
4392
Olofsdotter
Johanna
1799-03-17
Lövånger
Uttersjön
4393
Olofsdotter
Johanna
1827-01-27
Umeå lands
Täfteå
4394
Olofsdotter
Johanna
1830-10-01
Burträsk
Granliden
4395
Olofsdotter
Johanna
1837-03-26
Sävar
Tväråmark
4396
Olofsdotter
Johanna
1825-09-03
Burträsk
Innansjön
4397
Olofsdotter
Johanna
1857-10-28
Åsele
Solberg
4398
Olofsdotter
Johanna
1852-09-08
Själevad
Österås
4399
Olofsdotter
Johanna
1864-01-06
Umeå lands
Haddingen
4400
Olofsdotter
Johanna
1820-12-12
Tived
Emtatorp
4401
Olofsdotter
Johanna
1816-05-22
Lycksele
Granliden
4402
Olofsdotter
Johanna
1826-01-06
Skellefteå lands
Källbomark
4403
Olofsdotter
Johanna
1835-12-09
Burträsk
Innansjön
4404
Olofsdotter
Johanna
1838-07-26
Nordmaling
Bergsjö
4405
Olofsdotter
Johanna
1863-03-07
Nordmaling
Gräsmyr
4406
Olofsdotter
Johanna
1818-07-08
Nordmaling
Orrböle
4407
Olofsdotter
Johanna
1862-11-25
Nordmaling
Levar
4408
Olofsdotter
Johanna
1853-05-01
Arnäs
Österbursjö
4409
Olofsdotter
Johanna
1858-02-02
Nordmaling
Sunnansjö
4410
Olofsdotter
Johanna
1850-04-12
Grundsunda
Finna
4411
Olofsdotter
Johanna
1847-03-29
Nordmaling
Nygård
4412
Olofsdotter
Johanna
1837-07-13
Nordmaling
Mo
4413
Olofsdotter
Johanna
1842-10-04
Bjurholm
Bjurholm
4414
Olofsdotter
Johanna
1851-05-09
Bjurholm
Agnäs
4415
Olofsdotter
Johanna
1860-06-30
Bjurholm
Nordansjö
4416
Olofsdotter
Johanna
1873-12-29
Bjurholm
Lillarmsjö
4417
Olofsdotter
Johanna
1840-06-19
Grundsunda
Utanås
4418
Olofsdotter
Johanna
1791-10-22
Nordmaling
Bastuträsk
4419
Olofsdotter
Johanna
1807-09-20
Lycksele
Örträsk
4420
Olofsdotter
Johanna
1819-01-17
Grundsunda
Godmark
4421
Olofsdotter
Johanna
1802-03-12
Umeå lands
Brattby
4422
Olofsdotter
Johanna
1830-05-04
Grundsunda
Utås
4423
Olofsdotter
Johanna
1818-01-04
Skellefteå lands
Bjurvattnet
4424
Olofsdotter
Johanna
1871-01-06
Vännäs
Mobäck
4425
Olofsdotter
Johanna
1861-09-29
Nätra
Norrtjärn
4426
Olofsdotter
Johanna
1882-07-18
Nätra
Orrvik
4427
Olofsdotter
Johanna Albertina
1895-04-22
Anundsjö
Grubbe
4428
Olofsdotter
Johanna Albertina
1869-03-01
Umeå lands
Träskliden
4429
Olofsdotter
Johanna Albertina
1849-12-12
Nordmaling
Olofsfors
4430
Olofsdotter
Johanna Amanda
1852-08-15
Norsjö
Risberg
4431
Olofsdotter
Johanna Charlotta
1869-09-24
Umeå lands
Nydala
4432
Olofsdotter
Johanna Charlotta
1853-11-06
Umeå lands
Norrfors
4433
Olofsdotter
Johanna Charlotta
1847-09-25
Bygdeå
Skinnarbyn
4434
Olofsdotter
Johanna Charlotta
1847-08-23
Nordmaling
Fällfors
4435
Olofsdotter
Johanna Charlotta
1865-12-18
Gideå
Flärke
4436
Olofsdotter
Johanna Dordea
1829-06-24
Nordmaling
Brattfors
4437
Olofsdotter
Johanna Dorotea
1851-02-02
Åsele
Älgsjö
4438
Olofsdotter
Johanna Elina
1855-02-23
Lycksele
Ajaur
4439
Olofsdotter
Johanna Elisabet
1891-11-19
Anundsjö
Myckelgensjö
4440
Olofsdotter
Johanna Elisabet
1820-09-26
Nysätra
Flarken
4441
Olofsdotter
Johanna Erika
1817-04-03
Vilhelmina
Hacksjö
4442
Olofsdotter
Johanna Eufrosyna
1862-04-11
Umeå lands
Tavelsjö
4443
Olofsdotter
Johanna Eugenia
1890-02-10
Lycksele
Byssträsk
4444
Olofsdotter
Johanna Eugenia
1858-11-05
Åsele
Lillögda
4445
Olofsdotter
Johanna Eugenia
1875-07-13
Dorotea
Bellvik
4446
Olofsdotter
Johanna Fredrika
1835-12-09
Umeå lands
Brännland
4447
Olofsdotter
Johanna Fredrika
1874-10-31
Umeå lands
Hössjö
4448
Olofsdotter
Johanna Fredrika
1874-05-24
Lycksele
Flakaträsk
4449
Olofsdotter
Johanna Fredrika
1864-09-28
Umeå lands
Stenbäck
4450
Olofsdotter
Johanna Fredrika
1839-07-09
Nordmaling
Nordsjö
4451
Olofsdotter
Johanna Fredrika
1857-03-29
Vännäs
Mjösjö
4452
Olofsdotter
Johanna Gustava
1846-03-30
Umeå lands
Baggböle
4453
Olofsdotter
Johanna Helena Brita
1864-11-06
Multrå
Västerkäl
4454
Olofsdotter
Johanna Karolina
1868-09-27
Umeå lands
Överboda
4455
Olofsdotter
Johanna Karolina
1853-07-27
Stensele
Klippen
4456
Olofsdotter
Johanna Karolina
1823-07-11
Umeå lands
Strömbäck
4457
Olofsdotter
Johanna Karolina
1815-08-02
Burträsk
Gammelbyn
4458
Olofsdotter
Johanna Katarina
1812-02-05
Skellefteå lands
Mullberget
4459
Olofsdotter
Johanna Katarina
1826-09-10
Arnäs
Brunnsnyland
4460
Olofsdotter
Johanna Kristina
1834-09-25
Umeå lands
Innertavle
4461
Olofsdotter
Johanna Kristina
1862-01-28
Sidensjö
Västerkäl
4462
Olofsdotter
Johanna Kristina
1848-05-28
Nordmaling
Baggård
4463
Olofsdotter
Johanna Kristina
1850-09-03
Nordmaling
Djupsjö
4464
Olofsdotter
Johanna Kristina
1857-11-29
Arnäs
Västerbursjö
4465
Olofsdotter
Johanna Magdalena
1827-09-15
Lövånger
Vallen
4466
Olofsdotter
Johanna Margareta
1855-02-28
Nordmaling
Hörnsjö
4467
Olofsdotter
Johanna Margareta
1856-11-19
Arnäs
Högbyn
4468
Olofsdotter
Johanna Margareta
1875-02-27
Sidensjö
Västerkäl
4469
Olofsdotter
Johanna Margareta
1851-08-06
Umeå lands
Holmsund
4470
Olofsdotter
Johanna Margareta
1868-09-20
Nordmaling
Brattsbacka
4471
Olofsdotter
Johanna Margareta
1858-08-17
Nordmaling
Hummelholm
4472
Olofsdotter
Johanna Margareta
1833-06-13
Nordmaling
Håknäs
4473
Olofsdotter
Johanna Margareta
1853-10-21
Nordmaling
Hummelholm
4474
Olofsdotter
Johanna Margareta
1843-11-23
Bjurholm
Agnäs
4475
Olofsdotter
Johanna Margareta
1866-10-15
Nordmaling
Högland
4476
Olofsdotter
Johanna Margareta
1839-01-15
Bjurholm
Agnäs
4477
Olofsdotter
Johanna Maria
1844-09-10
Lövånger
Selet
4478
Olofsdotter
Johanna Maria
1862-01-25
Nordmaling
Hyngelsböle
4479
Olofsdotter
Johanna Matilda
1859-09-29
Nordmaling
Nordsjö
4480
Olofsdotter
Johanna Olivia
1861-04-06
Umeå lands
Gubböle
4481
Olofsdotter
Johanna Olivia
1872-02-16
Degerfors
Holmvik
4482
Olofsdotter
Johanna Olivia
1876-04-26
Grundsunda
Öden
4483
Olofsdotter
Johanna Olivia
1848-09-17
Vännäs
Fällforsselet
4484
Olofsdotter
Johanna Serafia
1842-09-17
Nordmaling
Nordsjö
4485
Olofsdotter
Johanna Sofia
1874-07-20
Degerfors
Vänfors
4486
Olofsdotter
Johanna Viktoria
1883-04-10
Bjurholm
Tobiero
4487
Olofsdotter
Johanna Vilhelmina
1861-05-28
Bygdeå
Dalkarlså
4488
Olofsdotter
Johanna Vilhelmina
1868-08-18
Umeå lands
Umeå lands
4489
Olofsdotter
Johanna Vilhelmina
1841-04-19
Bygdeå
Öndebyn
4490
Olofsdotter
Johanna Vilhelmina
1827-02-01
Sävar
Bullmark
4491
Olofsdotter
Johanna Vilhelmina
1851-05-29
Sävar
Gunnismark
4492
Olofsdotter
Johnna Albertina
1854-11-07
Umeå lands
Degersjö
4493
Olofsdotter
Jonas
1847-11-09
Degerfors
Häggnäs
4494
Olofsdotter
Jonas
1807-01-14
Arnäs
Lakasund
4495
Olofsdotter
Josefina
1859-08-24
Arnäs
Österbursjö
4496
Olofsdotter
Josefina
1865-06-30
Nordmaling
Norrbyn
4497
Olofsdotter
Josefina
1858-02-14
Arnäs
Österbursjö
4498
Olofsdotter
Josefina
1847-02-25
Norsjö
Brännlund
4499
Olofsdotter
Josefina Eufosyna
1849-03-03
Burträsk
Kalvträsk
4500
Olofsdotter
Josefina Helena
1842-08-21
Nordmaling
Norrbyn
4501
Olofsdotter
Judit
1777
Åsele
Långvattnet
4502
Olofsdotter
Juliana
1863-06-06
Tåsjö
Lidsjöberg
4503
Olofsdotter
Juliana
1822-02-03
Alanäs
Ringvattnet
4504
Olofsdotter
Juliana Kristina Olivia
1884-12-26
Vilhelmina
Siksjönäs
4505
Olofsdotter
Kaarina Magdalena
1811-01-30
Lycksele
Prästbordet
4506
Olofsdotter
Karin
1872-11-01
Värmlands
Ed
4507
Olofsdotter
Karin
1890-07-04
Anundsjö
Seltjärn
4508
Olofsdotter
Karin Dagny
1903-04-04
Anundsjö
Degersjö
4509
Olofsdotter
Karin Elisabet
1906-07-16
Anundsjö
Kubbe
4510
Olofsdotter
Karolina
1858-08-30
Värmland
Sunne
4511
Olofsdotter
Karolina
1818-04-17
Umeå lands
Grubbe
4512
Olofsdotter
Karolina
1857-08-09
Skellefteå lands
Begsbyn
4513
Olofsdotter
Karolina
1814-03-01
Umeå lands
Grubbe
4514
Olofsdotter
Karolina
1860-01-22
Piteå lands
Kilberget
4515
Olofsdotter
Karolina
1821-02-18
Skellefteå lands
Ursviken
4516
Olofsdotter
Karolina
1864-03-01
Lövånger
Svarttjärn
4517
Olofsdotter
Karolina
1826-09-13
Skellefteå lands
Falmark
4518
Olofsdotter
Karolina
1855-03-23
Nätra
Bjästa
4519
Olofsdotter
Karolina
1850-05-10
Umeå lands
Fällforsån
4520
Olofsdotter
Karolina
1858-02-18
Nordmaling
Levar
4521
Olofsdotter
Karolina
1857-05-20
Nysätra
Klintsjön
4522
Olofsdotter
Karolina
1854-05-08
Umeå lands
Röbäck
4523
Olofsdotter
Karolina
1872-08-16
Mo
Österalnö
4524
Olofsdotter
Karolina
1847-12-20
Umeå lands
Brattby
4525
Olofsdotter
Karolina
1827-12-18
Umeå lands
Brännland
4526
Olofsdotter
Karolina
1863-11-05
Örträsk
Skurträsk
4527
Olofsdotter
Karolina
1842-06-07
Vännäs
Fällforsselet
4528
Olofsdotter
Karolina
1839-04-06
Umeå lands
Brännland
4529
Olofsdotter
Karolina
1849-11-20
Umeå lands
Umeå lands
4530
Olofsdotter
Karolina
1856-01-02
Vännäs
Stärkesmark
4531
Olofsdotter
Karolina
1841-06-11
Bygdeå
Berga
4532
Olofsdotter
Karolina
1841-04-15
Umeå lands
Sörmjöle
4533
Olofsdotter
Karolina
1846-02-01
Sävar
Sävar
4534
Olofsdotter
Karolina
1826-11-28
Skellefteå lands
Byske
4535
Olofsdotter
Karolina
1851-12-27
Umeå lands
Fjällholm
4536
Olofsdotter
Karolina
1854-10-18
Degerfors
Pettersborg
4537
Olofsdotter
Karolina
1851-12-23
Umeå lands
Umeå lands
4538
Olofsdotter
Karolina
1846-01-21
Burträsk
Ljustorp
4539
Olofsdotter
Karolina
1864-08-27
Själevad
Nyland
4540
Olofsdotter
Karolina
1847-03-15
Burträsk
Bygdeträsk
4541
Olofsdotter
Karolina
1839-06-18
Vilhelmina
Saxnäs
4542
Olofsdotter
Karolina
1842-04-01
Burträsk
Granöliden
4543
Olofsdotter
Karolina
1863-04-05
Anundsjö
Brandkäl
4544
Olofsdotter
Karolina
1845-01-17
Burträsk
Renbergsvattnet
4545
Olofsdotter
Karolina
1833-06-22
Nordmaling
Stafsjöholm
4546
Olofsdotter
Karolina
1862-04-15
Nordmaling
Sunnansjö
4547
Olofsdotter
Karolina
1832-02-21
Bjurholm
Björknäs
4548
Olofsdotter
Karolina
1852-04-06
Bjurholm
Agnäs
4549
Olofsdotter
Karolina
1867-07-29
Bjurholm
Norrström
4550
Olofsdotter
Karolina
1867-11-12
Bjurholm
Brännland
4551
Olofsdotter
Karolina
1848-07-10
Umeå lands
Umeå lands
4552
Olofsdotter
Karolina
1851-11-09
Arnäs
Österbursjö
4553
Olofsdotter
Karolina
1825-08-13
Grundsunda
Utås
4554
Olofsdotter
Karolina
1853-05-01
Arnäs
Österbursjö
4555
Olofsdotter
Karolina
1855-09-06
Arnäs
Österbursjö
4556
Olofsdotter
Karolina
1856-05-17
Nordmaling
Djupsjö
4557
Olofsdotter
Karolina
1848-08-13
Nordmaling
Norrbyn
4558
Olofsdotter
Karolina
1846-10-18
Vännäs
Nyby
4559
Olofsdotter
Karolina
1848-04-22
Bjurholm
Näsmark
4560
Olofsdotter
Karolina
1834-12-10
Bjurholm
Balsjö
4561
Olofsdotter
Karolina
1848-11-24
Bjurholm
Bjurholm
4562
Olofsdotter
Karolina
1822-04-28
Umeå lands
Mjösjö
4563
Olofsdotter
Karolina
1790 cirka
??
??
4564
Olofsdotter
Karolina
1872-09-10
Umeå lands
Gubböle
4565
Olofsdotter
Karolina
1850-05-18
Burträsk
Stenbäcken
4566
Olofsdotter
Karolina Albertina
1868-06-27
Åsele
Gafsele
4567
Olofsdotter
Karolina Amalia
1871-09-12
Åsele
Gafsele
4568
Olofsdotter
Karolina Amalia
1876-07-01
Sävar
Täfteå
4569
Olofsdotter
Karolina Amalia
1851-09-16
Sävar
Täfteå
4570
Olofsdotter
Karolina Amanda
1868-09-11
Degerfors
Fjädernäs
4571
Olofsdotter
Karolina Charlotta
1851-10-23
Bygdeå
Rödås
4572
Olofsdotter
Karolina Charlotta
1867-02-15
Stensele
Friden
4573
Olofsdotter
Karolina Charlotta
1874-12-13
Degerfors
Holmvik
4574
Olofsdotter
Karolina Charlotta
1830-11-27
Umeå lands
Nylandsnäs
4575
Olofsdotter
Karolina Charlotta
1861-07-22
Lycksele
Maltträsk
4576
Olofsdotter
Karolina Charlotta
1855-03-08
Umeå lands
Österteg
4577
Olofsdotter
Karolina Dorotea
1810-09-19
Fredrika
Lögda
4578
Olofsdotter
Karolina Elisabet
1864-05-20
Robertsfors
Robertsfors
4579
Olofsdotter
Karolina Gustava
1835-03-09
Nordmaling
Levar
4580
Olofsdotter
Karolina Johanna
1825-10-10
Skellefteå lands
Hedensbyn
4581
Olofsdotter
Karolina Johanna
1848-12-26
Bygdeå
Norum
4582
Olofsdotter
Karolina Johanna
1847-06-12
Bodum
Norrnäs
4583
Olofsdotter
Karolina Josefina
1855-12-22
Degerfors
Gladaberget
4584
Olofsdotter
Karolina Kristina
1844-01-22
Umeå lands
Ersmark
4585
Olofsdotter
Karolina Kristina
1876-03-27
Degerfors
Kulbäcksliden
4586
Olofsdotter
Karolina Magdalena
1864-05-20
Skorped
Aspeå
4587
Olofsdotter
Karolina Margareta
1820-11-01
Skellefteå lands
Innervik
4588
Olofsdotter
Karolina Sofia
1852-07-12
Nysätra
Estermark
4589
Olofsdotter
Karolina Sofia
1878-02-09
Anundsjö
Östby
4590
Olofsdotter
Karolina Sofia
1859-06-05
Sävar
Bullbäck
4591
Olofsdotter
Karolina Vilhelmina
1863-04-27
Robertsfors
Robertsfors
4592
Olofsdotter
Karolina Vilhelmina
1832-09-27
Arnäs
Sillviken
4593
Olofsdotter
Kasfera Elvira
1895-10-20
Fredrika
Långbäcken
4594
Olofsdotter
Kastarina Serafia
1858-10-31
Nysätra
Flarken
4595
Olofsdotter
Kataria
1795-07-23
Själevad
Östansjö
4596
Olofsdotter
Kataria
1785
Lockne?
Lockne?
4597
Olofsdotter
Katarin
1892-06-13
Sidensjö
Överå
4598
Olofsdotter
Katarin
1777-02-28
Skellefteå lands
Kusmark
4599
Olofsdotter
Katarina
1784-04-28
Skellefteå lands
Risön
4600
Olofsdotter
Katarina
1827-08-19
Skorped
Uberg
4601
Olofsdotter
Katarina
1770-10-31
Skellefteå lands
Boviken
4602
Olofsdotter
Katarina
1864-08-15
Norsjö
Bjursele
4603
Olofsdotter
Katarina
1774
Skellefteå lands
Tjärn
4604
Olofsdotter
Katarina
1843-02-02
Själevad
Happsta
4605
Olofsdotter
Katarina
1773-01-27
Sidensjö
Djupsjö
4606
Olofsdotter
Katarina
1780 cirka
Umeå lands?
Tväråträsk
4607
Olofsdotter
Katarina
1780-07-02
Skellefteå lands
Östanbäck 9
4608
Olofsdotter
Katarina
1786-07-11
Själevad
Kroksta
4609
Olofsdotter
Katarina
1794-03-03
Skellefteå lands
Kvammarn
4610
Olofsdotter
Katarina
1858-03-23
Helsingetuna
Tunbyn
4611
Olofsdotter
Katarina
1825
Gräsmark (S)
Hissjö
4612
Olofsdotter
Katarina
1772-08-13
Skellefteå lands
Bergsbyn
4613
Olofsdotter
Katarina
1819-02-15
Umeå lands
Grubbe
4614
Olofsdotter
Katarina
1786-04-11
Skellefteå lands
Kusmark
4615
Olofsdotter
Katarina
1772-06-10
Skellefteå lands
Hjoggböle
4616
Olofsdotter
Katarina
1831-12-14
Värmland
Sunne
4617
Olofsdotter
Katarina
1791-10-31
Arvidsjaur
Jertejaur
4618
Olofsdotter
Katarina
1782-09-27
Nordmaling
Levar
4619
Olofsdotter
Katarina
1782-08-16
Lövånger
Lövånger
4620
Olofsdotter
Katarina
1853-07-20
Nätra
Nätra
4621
Olofsdotter
Katarina
1786-08-01
Sidensjö
Drömme
4622
Olofsdotter
Katarina
1871-03-14
Skorped
Djupsjö
4623
Olofsdotter
Katarina
1772
Nätra
Västansjö I:1
4624
Olofsdotter
Katarina
1777-03-01
Arvidsjaur
Tjaktjejaur
4625
Olofsdotter
Katarina
1802-03-23
Vilhelmina
Dalasjö
4626
Olofsdotter
Katarina
1809
Nätra
Hummelvik 1:1
4627
Olofsdotter
Katarina
1773-01-06
Ström
Hössjön
4628
Olofsdotter
Katarina
1792-03-07
Skellefteå lands
Kattisträsk
4629
Olofsdotter
Katarina
1857
Arnäs
Högland
4630
Olofsdotter
Katarina
1804-03-01
Arnäs
Lunne
4631
Olofsdotter
Katarina
1809-03
Nätra
Hummelvik
4632
Olofsdotter
Katarina
1773-09-02
Nysätra
Flarken
4633
Olofsdotter
Katarina
1795-08-09
Lövånger
Noret
4634
Olofsdotter
Katarina
1836-03-17
Själevad
Själand
4635
Olofsdotter
Katarina
1773-08-01
Nysätra
Hertsånger
4636
Olofsdotter
Katarina
1793-02-09
Lövånger
Bjurön
4637
Olofsdotter
Katarina
1851-09-12
Arnäs
Arnäs
4638
Olofsdotter
Katarina
1780-11-08
Lövånger
Bjurön
4639
Olofsdotter
Katarina
1778
Åsele
Avasjö
4640
Olofsdotter
Katarina
1780-07-18
Bygdeå
Korssjön
4641
Olofsdotter
Katarina
1846-05-02
Själevad
Sund
4642
Olofsdotter
Katarina
1844-09-07
Själevad
Sund
4643
Olofsdotter
Katarina
1774-02-08
Njutånger
Iggesunds bruk
4644
Olofsdotter
Katarina
1791-08-25
Sidensjö
Rössjö
4645
Olofsdotter
Katarina
1832-06-30
Björna
Leding
4646
Olofsdotter
Katarina
1797-04-17
Nysätra
Gumboda
4647
Olofsdotter
Katarina
1795-01-11
Sidensjö
Näs
4648
Olofsdotter
Katarina
1797-09-06
Anundsjö
Myckelgensjö
4649
Olofsdotter
Katarina
1852-02-20
Arnäs
Klingre
4650
Olofsdotter
Katarina
1778-02-08
Sidensjö
Nolås
4651
Olofsdotter
Katarina
1787-09-03
Lövånger
Broträsk
4652
Olofsdotter
Katarina
1786-01-31
Sidensjö
Nolås
4653
Olofsdotter
Katarina
1778
Ytterlännäs
Knäsjö
4654
Olofsdotter
Katarina
1798-08-01
Nysätra
Gumboda
4655
Olofsdotter
Katarina
1877-07-01
Anundsjö
Västergensjö
4656
Olofsdotter
Katarina
1776-10-28
Skellefteå lands
Frostkåge
4657
Olofsdotter
Katarina
1819-02-05
Själevad
Västeralnäs
4658
Olofsdotter
Katarina
1805-06-03
Själevad
Österalnäs
4659
Olofsdotter
Katarina
1802-11-15
Åsele
Tjärn
4660
Olofsdotter
Katarina
1794-03-03
Skellefteå lands
Kvammarn
4661
Olofsdotter
Katarina
1776-03-14
Anundsjö
Myckelgensjö
4662
Olofsdotter
Katarina
1824-12-08
Lövånger
Bjurön
4663
Olofsdotter
Katarina
1781-09-05
Nysätra
Hertsånger
4664
Olofsdotter
Katarina
1778-11-12
Nysätra
Gumboda
4665
Olofsdotter
Katarina
1816-10-14
Nysätra
Brände
4666
Olofsdotter
Katarina
1797-04-21
Själevad
Östansjö
4667
Olofsdotter
Katarina
1810-04-11
Borgsjö
Borgsjö
4668
Olofsdotter
Katarina
1787-07-12
Sidensjö
Holm
4669
Olofsdotter
Katarina
1834-03-17
Björna
Björnsjö
4670
Olofsdotter
Katarina
1779-06-11
Lövånger
Kräkånger
4671
Olofsdotter
Katarina
1832-04-02
Själevad
Västerbillsjö
4672
Olofsdotter
Katarina
1829
Fjällsjö
Fjällsjö
4673
Olofsdotter
Katarina
1842-03-07
Själevad
Norrvästansjö
4674
Olofsdotter
Katarina
1770-09-30
Lövånger
Näset
4675
Olofsdotter
Katarina
1775-07-11
Arnäs
Övervike
4676
Olofsdotter
Katarina
1789-06-25
Lycksele
Holmträsk
4677
Olofsdotter
Katarina
1829-01-16
Själevad
Vägersta 4
4678
Olofsdotter
Katarina
1778
??
??
4679
Olofsdotter
Katarina
1785-03-06
Anundsjö
Myckelgensjö
4680
Olofsdotter
Katarina
1798-03-11
Själevad
Gala
4681
Olofsdotter
Katarina
1888-04-01
Umeå
Umeå
4682
Olofsdotter
Katarina
1844-04-10
Själevad
Nyland
4683
Olofsdotter
Katarina
1771-01-13
Lycksele
Gran
4684
Olofsdotter
Katarina
1779-12-05
Lövånger
Lövånger
4685
Olofsdotter
Katarina
1800-06-28
Själevad
Västergärdal
4686
Olofsdotter
Katarina
1811-04-02
Lövånger
Kräkånger
4687
Olofsdotter
Katarina
1840-02-22
Haverö
Haverö
4688
Olofsdotter
Katarina
1786-05-17
Ström
Ström
4689
Olofsdotter
Katarina
1876-11-30
Anundsjö
Hemsjö
4690
Olofsdotter
Katarina
1825-04-23
Nysätra
Estersmark
4691
Olofsdotter
Katarina
1781-03-19
Lövånger
Broträsk
4692
Olofsdotter
Katarina
1833-02-23
Nora
Allsta
4693
Olofsdotter
Katarina
1849-01-15
Själevad
Själand
4694
Olofsdotter
Katarina
1853-12-30
Själevad
Måle
4695
Olofsdotter
Katarina
1832-08-11
Mo
Gala
4696
Olofsdotter
Katarina
1867-04-18
Anundsjö
Fälltjäl
4697
Olofsdotter
Katarina
1777-08-12
Nysätra
Brände
4698
Olofsdotter
Katarina
1807-02-17
Fjällsjö
Bölen
4699
Olofsdotter
Katarina
1812-07-15
Själevad
Svedje
4700
Olofsdotter
Katarina
1798-04-28
Anundsjö
Västerfannby
4701
Olofsdotter
Katarina
1775-03-23
Nysätra
Estersmark
4702
Olofsdotter
Katarina
1780-11-11
Nysätra
Gumboda
4703
Olofsdotter
Katarina
1861-09-18
Själevad
Hanabäck
4704
Olofsdotter
Katarina
1839-01-26
Ström
Vedjeön
4705
Olofsdotter
Katarina
1788-08-25
Nysätra
Brände
4706
Olofsdotter
Katarina
1804-12-28
Fjällsjö
Bölen
4707
Olofsdotter
Katarina
1819-01-14
Ström
Tullingsås
4708
Olofsdotter
Katarina
1782
Skellefteå lands
Svansele
4709
Olofsdotter
Katarina
1854-08-13
Anundsjö
Västersel
4710
Olofsdotter
Katarina
1827-01-01
Torp
Nordanede
4711
Olofsdotter
Katarina
1812-07-28
Föllinge
Vallrun
4712
Olofsdotter
Katarina
1777-11-01
Lövånger
Avan
4713
Olofsdotter
Katarina
1834-01-04
Dorotea
Lajksjö
4714
Olofsdotter
Katarina
1796-10-26
Burträsk
Järvtjärn
4715
Olofsdotter
Katarina
1787-11-23
Skorped
Lännäs
4716
Olofsdotter
Katarina
1797-05-06
Själevad
Myckling
4717
Olofsdotter
Katarina
1772-01-26
Högsjö
Utansjö
4718
Olofsdotter
Katarina
1805-03-27
Själevad
Sörvåge
4719
Olofsdotter
Katarina
1779-02-24
Själevad
Översjäla
4720
Olofsdotter
Katarina
1787-08-17
Bygdeå
Jomark
4721
Olofsdotter
Katarina
1771-07-21
Själevad
Västerbillsjö
4722
Olofsdotter
Katarina
1808-06-13
Sidensjö
Nolås
4723
Olofsdotter
Katarina
1819-05-19
Anundsjö
Kubbe
4724
Olofsdotter
Katarina
1785-04-07
Umeå lands
Strand
4725
Olofsdotter
Katarina
1861-03-08
Umeå lands
Långbränna
4726
Olofsdotter
Katarina
1772-05-20
Skellefteå lands
Gummark
4727
Olofsdotter
Katarina
1793-11-15
Boteå
Kalknäs
4728
Olofsdotter
Katarina
1792-05-20
Anundsjö
Brattsjö
4729
Olofsdotter
Katarina
1775-08-30
Umeå lands
Täfteå
4730
Olofsdotter
Katarina
1781-11-13
Umeå lands
Backen
4731
Olofsdotter
Katarina
1797-05-20
Sidensjö
Fagerkäl
4732
Olofsdotter
Katarina
1789-08-04
Umeå lands
Mjösjö
4733
Olofsdotter
Katarina
1796-06-09
Själevad
Klasböle
4734
Olofsdotter
Katarina
1784-07-26
Nordingrå
Björnån
4735
Olofsdotter
Katarina
1861-06-27
Mo
Österbacke
4736
Olofsdotter
Katarina
1775-08-07
Umeå lands
Sävar
4737
Olofsdotter
Katarina
1777-04-11
Skellefteå lands
Norsjö
4738
Olofsdotter
Katarina
1770-02
Själevad
Billsta
4739
Olofsdotter
Katarina
1779-01-25
Bygdeå
Edfastmark
4740
Olofsdotter
Katarina
1787-08-29
Arnäs
Flärke
4741
Olofsdotter
Katarina
1806-05-31
Själevad
Norrbacksjö
4742
Olofsdotter
Katarina
1771-07
Umeå lands
Västerteg
4743
Olofsdotter
Katarina
1787-07-29
Burträsk
Storbäcken
4744
Olofsdotter
Katarina
1773-12-22
Skellefteå lands
Hjoggböle
4745
Olofsdotter
Katarina
1771-05-15
Umeå lands
Tavelsjö
4746
Olofsdotter
Katarina
1777-11-09
Själevad
Österalnäs
4747
Olofsdotter
Katarina
1778
Åsele
Tegelträsk
4748
Olofsdotter
Katarina
1778-12-09
Umeå lands
Västerteg
4749
Olofsdotter
Katarina
1784-11-28
Arnäs
Trehörningen
4750
Olofsdotter
Katarina
1777-11-14
Lövånger
Hökmark
4751
Olofsdotter
Katarina
1772-11-14
Själevad
Överbilla
4752
Olofsdotter
Katarina
1790-10
Burträsk
Åbyn
4753
Olofsdotter
Katarina
1797-01-25
Burträsk
Åbyn
4754
Olofsdotter
Katarina
1779-02-16
Burträsk
Bygdeträsk
4755
Olofsdotter
Katarina
1772-04-21
Burträsk
Åbyn
4756
Olofsdotter
Katarina
1773-02-27
Bygdeå
Edfastmark
4757
Olofsdotter
Katarina
1782-12-27
Umeå lands
Stöcksjö
4758
Olofsdotter
Katarina
1798-08-22
Björna
Gideå
4759
Olofsdotter
Katarina
1789-11-01
Nysätra
Grimsmark
4760
Olofsdotter
Katarina
1794-11-03
Nysätra
Gumboda
4761
Olofsdotter
Katarina
1796-12-30
Burträsk
Salberget
4762
Olofsdotter
Katarina
1803-04-16
Själevad
Skortsjö
4763
Olofsdotter
Katarina
1791-01-09
Umeå lands
Håkmark
4764
Olofsdotter
Katarina
1786-07-18
Nysätra
Skäran
4765
Olofsdotter
Katarina
1783-06-18
Själevad
Kroksta
4766
Olofsdotter
Katarina
1781-05-17
Bygdeå
Bjensjöå
4767
Olofsdotter
Katarina
1786-12-18
Burträsk
Bodbyn
4768
Olofsdotter
Katarina
1775-07-21
Umeå lands
Stöcksjö
4769
Olofsdotter
Katarina
1825-11-21
Björna
Björnsjö
4770
Olofsdotter
Katarina
1772-09-29
Umeå lands
Ersmark
4771
Olofsdotter
Katarina
1798-05-20
Lövånger
Gärde
4772
Olofsdotter
Katarina
1777-09-22
Lövånger
Vallen
4773
Olofsdotter
Katarina
1786-09-22
Själevad
Mo
4774
Olofsdotter
Katarina
1774-12-14
Nysätra
Nybyn
4775
Olofsdotter
Katarina
1779-02-13
Sidensjö
Västerby
4776
Olofsdotter
Katarina
1829-05-11
Själevad
Vågön
4777
Olofsdotter
Katarina
1777-04-09
Skellefteå lands
Innervik
4778
Olofsdotter
Katarina
1770-11-28
Skellefteå lands
Kusmark
4779
Olofsdotter
Katarina
1809
Nätra
Orrvik
4780
Olofsdotter
Katarina
1800-06-04
Ström
Gärdnäs
4781
Olofsdotter
Katarina
1847-08-22
Anundsjö
Västerfannby
4782
Olofsdotter
Katarina
1777-09-08
Järna
Uppsälje
4783
Olofsdotter
Katarina
1770-05-28
Skellefteå lands
Kusmark
4784
Olofsdotter
Katarina
1776-01-05
Nysätra
Grimsmark
4785
Olofsdotter
Katarina
1800-06-10
Långsele
Hjälta
4786
Olofsdotter
Katarina
1797-06-28
Ström
Berget
4787
Olofsdotter
Katarina
1855-04-13
Ström
Stamsele
4788
Olofsdotter
Katarina
1856-01-23
Själevad
Västerås
4789
Olofsdotter
Katarina
1827-10-26
Mo
Gottne
4790
Olofsdotter
Katarina
1807-12-30
Fjällsjö
Fjällsjö
4791
Olofsdotter
Katarina
1810-02-14
Alanäs
Havsnäs
4792
Olofsdotter
Katarina
1802-02-26
Nysätra
Brände
4793
Olofsdotter
Katarina
1817-11-11
Offerdal
Offerdal
4794
Olofsdotter
Katarina
1781
Åsele?
Åsele?
4795
Olofsdotter
Katarina
1798-12-26
Nysätra
Stranden
4796
Olofsdotter
Katarina
1860-07-31
Själevad
Billsta
4797
Olofsdotter
Katarina
1825-12-28
Junsele
Junsele
4798
Olofsdotter
Katarina
1864-01-17
Själevad
Myckling
4799
Olofsdotter
Katarina
1821-12-09
Själevad
Främmerbilla
4800
Olofsdotter
Katarina
1787-01-01
Anundsjö
Önskan
4801
Olofsdotter
Katarina
1861-12-01
Tuna
4802
Olofsdotter
Katarina
1786-01-31
Sidensjö
Nolås
4803
Olofsdotter
Katarina
1790-03-22
Skellefteå lands
Burvik
4804
Olofsdotter
Katarina
1793-11-15
Boteå
Kalknäs
4805
Olofsdotter
Katarina
1780-01-20
Nysätra
Gumboda
4806
Olofsdotter
Katarina
1830-08-20
Själevad
Östergärdal
4807
Olofsdotter
Katarina
1780-01-10
Bygdeå
Junkboda
4808
Olofsdotter
Katarina
1835-06-24
Själevad
Norrbacksjö
4809
Olofsdotter
Katarina
1809-03-21
Arvidsjaur
Sandträsk
4810
Olofsdotter
Katarina
1821-02-25
Själevad
Överhörnäs
4811
Olofsdotter
Katarina
1819-01-05
Lövånger
Vebomark
4812
Olofsdotter
Katarina
1864-04-11
Själevad
Västerås
4813
Olofsdotter
Katarina
1801-01-27
Bodum
Orrnäs
4814
Olofsdotter
Katarina
1804-04-23
Skellefteå lands
Åbyn
4815
Olofsdotter
Katarina
1775-07-12
Bygdeå
Carlsöhr
4816
Olofsdotter
Katarina
1820-07-15
Själevad
Billsta
4817
Olofsdotter
Katarina
1791-06-17
Arnäs
Lemusjö
4818
Olofsdotter
Katarina
1786-01-07
Nordmaling
Baggård
4819
Olofsdotter
Katarina
1784
Grundsunda
Killingsnäs
4820
Olofsdotter
Katarina
1798-06-02
Arnäs
Lemusjö
4821
Olofsdotter
Katarina
1777-11-01
Anundsjö
Västerfannby
4822
Olofsdotter
Katarina
1780-07-29
Nordmaling
Brännland
4823
Olofsdotter
Katarina
1795-01-12
Sidensjö
Stig
4824
Olofsdotter
Katarina
1786
Grundsunda
Banafjäl
4825
Olofsdotter
Katarina
1793-10-16
Arnäs
Kroksjö
4826
Olofsdotter
Katarina
1778-03-31
Umeå lands
Mjösjö
4827
Olofsdotter
Katarina
1786-01-18
Nordmaling
Nordanbäck
4828
Olofsdotter
Katarina
1791-08-23
Nordmaling
Hörnsjö
4829
Olofsdotter
Katarina
1775-02-25
Grundsunda
Godmark
4830
Olofsdotter
Katarina
1806-07-20
Björna
Kärrsjö
4831
Olofsdotter
Katarina
1791-03-22
Lycksele
Örträsk
4832
Olofsdotter
Katarina
1794-12-13
Grundsunda
Kasa
4833
Olofsdotter
Katarina
1797-05-21
Nordmaling
Bastuträsk
4834
Olofsdotter
Katarina
1799-08-13
Grundsunda
Banafjäl
4835
Olofsdotter
Katarina
1805-02-18
Nordmaling
Djupsjö
4836
Olofsdotter
Katarina
1788-09-07
Arnäs
Sillviken
4837
Olofsdotter
Katarina
1787-12-04
Grundsunda
Banafjäl
4838
Olofsdotter
Katarina
1791-11-08
Umeå lands
Mjösjö
4839
Olofsdotter
Katarina
1843-11-19
Själevad.
Västerhus
4840
Olofsdotter
Katarina
1849-02-02
Bjurholm
Brännland
4841
Olofsdotter
Katarina
1785-11-07
Arnäs
Högland
4842
Olofsdotter
Katarina
1851-02-25
Nordmaling
Baggård
4843
Olofsdotter
Katarina
1792-04-09
Nordmaling
Hummelholm
4844
Olofsdotter
Katarina
1802-04-03
Arnäs
Hattsjö
4845
Olofsdotter
Katarina
1794-04-09
Arnäs
Hattsjö
4846
Olofsdotter
Katarina
1798-03-12
Arnäs
Hattsjö
4847
Olofsdotter
Katarina
1770-08-31
Arnäs
Ovansjö
4848
Olofsdotter
Katarina
1821-09-15
Björna
Kärrsjö
4849
Olofsdotter
Katarina
1770-10-07
Arnäs
Kantsjö
4850
Olofsdotter
Katarina
1770-08-09
Nordmaling
Toböle
4851
Olofsdotter
Katarina
1785-04-13
Nordmaling
Armsjö
4852
Olofsdotter
Katarina
1785
Grundsunda
Banafjäl
4853
Olofsdotter
Katarina
1797-09-30
Nordmaling
Levar
4854
Olofsdotter
Katarina
1791-08-23
Arnäs
Tävra
4855
Olofsdotter
Katarina
1776-08-23
Grundsunda
Ällön
4856
Olofsdotter
Katarina
1778-11-21
Själevad
Översjäla
4857
Olofsdotter
Katarina
1774-05-25
Arnäs
Lomviken
4858
Olofsdotter
Katarina
1778-08-02
Lycksele
Örträsk
4859
Olofsdotter
Katarina
1801-09-03
Nordmaling
Högland
4860
Olofsdotter
Katarina
1770-09-29
Själevad
Främre Hörnäs
4861
Olofsdotter
Katarina
1789-02-19
Lycksele
Bäverträsk
4862
Olofsdotter
Katarina
1780-02-10
Lövånger
Vallen
4863
Olofsdotter
Katarina
1788
Umeå lands
Rödå
4864
Olofsdotter
Katarina
1787-08-11
Burträsk
Ljusvattnet
4865
Olofsdotter
Katarina
1779-11-17
Lövånger
Vallen
4866
Olofsdotter
Katarina
1778-03-25
Bygdeå
Åkullsjön
4867
Olofsdotter
Katarina
1800-08-15
Nysätra
Skäran
4868
Olofsdotter
Katarina
1808-11-25
Själevad
Berg
4869
Olofsdotter
Katarina
1786
Nätra
Nätra
4870
Olofsdotter
Katarina
1827-04-04
Anundsjö
Kubbe
4871
Olofsdotter
Katarina
1788-10-08
Lövånger
Uttersjön
4872
Olofsdotter
Katarina
1815-06-14
Arnäs
Näset
4873
Olofsdotter
Katarina
1788
Umeå lands
Brån
4874
Olofsdotter
Katarina
1787-08-18
Lövånger
Mångbyn
4875
Olofsdotter
Katarina
1808-11-29
Åsele
Åsele
4876
Olofsdotter
Katarina
1816-03-25
Själevad
Östansjö
4877
Olofsdotter
Katarina
1773-07-24
Nordmaling
Lögdeå
4878
Olofsdotter
Katarina
1791-08-16
Arnäs
Högbyn
4879
Olofsdotter
Katarina
1819-10-31
Fredrika
Stavarsjö
4880
Olofsdotter
Katarina
1790-07-08
Arnäs
Svedje
4881
Olofsdotter
Katarina
1787-12-02
Lövånger
Vallen
4882
Olofsdotter
Katarina
1779-05-02
Bygdeå
Brednoret
4883
Olofsdotter
Katarina
1784-03-17
Burträsk
Bodbyn
4884
Olofsdotter
Katarina
1773-07-26
Nordmaling
Bredvik
4885
Olofsdotter
Katarina
1771
Umeå lands
Röbäck
4886
Olofsdotter
Katarina
1789-07-27
Själevad
Gideå
4887
Olofsdotter
Katarina
1789-12-03
Själevad
Haffsta
4888
Olofsdotter
Katarina
1795-05-11
Själevad
Björnsjö
4889
Olofsdotter
Katarina
1792-01-10
Själevad
Björnsjö
4890
Olofsdotter
Katarina
1787
Åsele
Hacksjö
4891
Olofsdotter
Katarina
1782-08-22
Själevad
Björna
4892
Olofsdotter
Katarina
1790-09-30
Nordmaling
Gräsmyr
4893
Olofsdotter
Katarina
1772-02-07
Bygdeå
Robertsfors
4894
Olofsdotter
Katarina
1780-02-03
Nysätra
Gumboda
4895
Olofsdotter
Katarina
1782-04-29
Umeå lands
Fällforssjön
4896
Olofsdotter
Katarina
1814-06-27
Gideå
Långvattnet
4897
Olofsdotter
Katarina
1770-09-06
Själevad
Gide
4898
Olofsdotter
Katarina
1786-01-08
Anundsjö
Kubbe
4899
Olofsdotter
Katarina
1783
Åsele
Tjärn
4900
Olofsdotter
Katarina
1832-08-03
Björna
Björnsjö
4901
Olofsdotter
Katarina
1788-10-29
Burträsk
Mjövattnet
4902
Olofsdotter
Katarina
1771-04-18
Arnäs
Flygsjö
4903
Olofsdotter
Katarina
1783-02-08
Själevad
Norrvåge
4904
Olofsdotter
Katarina
1779-08-12
Burträsk
Rotsjön
4905
Olofsdotter
Katarina
1770-07-19
Bygdeå
Robertsfors
4906
Olofsdotter
Katarina
1777-08-22
Arnäs
Bodum
4907
Olofsdotter
Katarina
1800-01-08
Nysätra
Flarken
4908
Olofsdotter
Katarina
1775 cirka
??
??
4909
Olofsdotter
Katarina
1821-02-28
Nysätra
Flarken
4910
Olofsdotter
Katarina
1771-06-14
Arnäs
Torsböle
4911
Olofsdotter
Katarina
1774
Åsele?
Åsele?
4912
Olofsdotter
Katarina
1794-05-03
Nordmaling
Bergsjö
4913
Olofsdotter
Katarina
1771-08-20
Lycksele
Vänjaurbäck
4914
Olofsdotter
Katarina
1797-01-17
Arnäs
Svedje
4915
Olofsdotter
Katarina
1782-02-05
Själevad
Hörnett
4916
Olofsdotter
Katarina
1770-07-21
Sidensjö
Hämra
4917
Olofsdotter
Katarina
1888-08-13
Anundsjö
Degersjö
4918
Olofsdotter
Katarina
1810
Anundsjö
Sörmesunda
4919
Olofsdotter
Katarina
1776-11-12
Anundsjö
Myckelgensjö
4920
Olofsdotter
Katarina
1841-08-20
Anundsjö
Västersel
4921
Olofsdotter
Katarina
1795-04-28
Skorped
Lännäs
4922
Olofsdotter
Katarina
1871-07-25
Hammerdal
Hammerdal
4923
Olofsdotter
Katarina
1794-04-04
Anundsjö
Västersel
4924
Olofsdotter
Katarina
1792-01-15
Anundsjö
Mellansel
4925
Olofsdotter
Katarina
1878-10-05
Anundsjö
Sörböle
4926
Olofsdotter
Katarina
1875-10-06
Anundsjö
Sörböle
4927
Olofsdotter
Katarina
1833-06-30
Nätra
Sörtjärn
4928
Olofsdotter
Katarina
1813-09-01
Anundsjö
Degersjö
4929
Olofsdotter
Katarina
1772-11-20
Anundsjö
Mellansel
4930
Olofsdotter
Katarina
1811-07-10
Junsele
Junsele
4931
Olofsdotter
Katarina
1871-06-13
Anundsjö
Näs
4932
Olofsdotter
Katarina
1829-05-29
Anundsjö
Storborgaren
4933
Olofsdotter
Katarina
1872-11-07
Anundsjö
Myckelgensjö
4934
Olofsdotter
Katarina
1897-10-20
Anundsjö
Hädanberg
4935
Olofsdotter
Katarina
1800-01-23
Lövånger
Gärde
4936
Olofsdotter
Katarina
1832-01-27
Anundsjö
Vattugården
4937
Olofsdotter
Katarina
1875-11-09
Anundsjö
Nordsjö
4938
Olofsdotter
Katarina
1796-10-01
Junsele
Krånge
4939
Olofsdotter
Katarina
1791
Skellefteå lands
Risön
4940
Olofsdotter
Katarina
1821-11-12
Anundsjö
Tvärlandsböle
4941
Olofsdotter
Katarina
1836-03-06
Anundsjö
Vattugården
4942
Olofsdotter
Katarina
1771-12-25
Åsele
Gransjölandet
4943
Olofsdotter
Katarina
1855-12-13
Anundsjö
Ödsbyn
4944
Olofsdotter
Katarina
1846-12-12
Anundsjö
Kubbe
4945
Olofsdotter
Katarina
1796-02-13
Sidensjö
Ås
4946
Olofsdotter
Katarina
1864-11-28
Anundsjö
Näs
4947
Olofsdotter
Katarina
1851-02-09
Anundsjö
Myckelgensjö
4948
Olofsdotter
Katarina
1811-11-14
Skorped
Mosjö
4949
Olofsdotter
Katarina
1783-11-08
Anundsjö
Sörböle
4950
Olofsdotter
Katarina
1801-11-03
Skellefteå lands
Storliden
4951
Olofsdotter
Katarina
1818-11-08
Nysätra
Skäran
4952
Olofsdotter
Katarina
1793-05-04
Anundsjö
Myckelgensjö
4953
Olofsdotter
Katarina
1790-08-26
Själevad
Berg
4954
Olofsdotter
Katarina
1877-03-10
Anundsjö
Mossaträsk
4955
Olofsdotter
Katarina
1881-07-17
Anundsjö
Seltjärn
4956
Olofsdotter
Katarina
1891-01-24
Anundsjö
Kubbe
4957
Olofsdotter
Katarina Maria
1845-09-22
Sidensjö
Österkäl
4958
Olofsdotter
Katarina Agata
1800-07-31
Lycksele
Mårdsele
4959
Olofsdotter
Katarina Agata
1828-04-27
Lycksele
Kattisavan
4960
Olofsdotter
Katarina Agata
1835-01-16
Lycksele
Flakaträsk
4961
Olofsdotter
Katarina Agata
1856-10-02
Vilhelmina
Lövnäs
4962
Olofsdotter
Katarina Agata
1816-08-10
Skellefteå lands
Skellefteå lands
4963
Olofsdotter
Katarina Agata
1818-05-25
Lycksele
Knaften
4964
Olofsdotter
Katarina Agata
1851-04-12
Vilhelmina
Latikberg
4965
Olofsdotter
Katarina Albertina
1855-05-03
Arvidsjaur
Hundberg
4966
Olofsdotter
Katarina Albertina
1858-10-15
Nysätra
Flarken
4967
Olofsdotter
Katarina Albertina
1883-01-29
Anundsjö
Sörmesunda
4968
Olofsdotter
Katarina Albertina
1886-05-13
Anundsjö
Lunne
4969
Olofsdotter
Katarina Albertina
1859-04-23
Umeå lands
Baggböle
4970
Olofsdotter
Katarina Albertina
1868-10-18
Umeå lands
Stöcksjö
4971
Olofsdotter
Katarina Amanda
1863-04-27
Robertsfors
Robertsfors
4972
Olofsdotter
Katarina Amanda
1863-04-16
Nysätra
Nysätra
4973
Olofsdotter
Katarina Amanda
1845-09-13
Lövånger
Vallen
4974
Olofsdotter
Katarina Andrietta
1856-04-25
Nordmaling
Hyngelsböle
4975
Olofsdotter
Katarina Augusta
1840-08-07
Burträsk
Brännbergsliden
4976
Olofsdotter
Katarina Augusta
1867-03-28
Umeå lands
Tavelsjö
4977
Olofsdotter
Katarina Augusta
1856-01-04
Nordmaling
Ängersjö
4978
Olofsdotter
Katarina Augusta
1865-07-30
Lövånger
Vallen
4979
Olofsdotter
Katarina Augusta
1864-09-07
Vilhelmina
Statsås
4980
Olofsdotter
Katarina Beata
1795-08-27
Lycksele
Gransele
4981
Olofsdotter
Katarina Birgitta
1856-08-06
Sidensjö
Vesterkäl
4982
Olofsdotter
Katarina Birgitta
1811-04-14
Åsele
Lappmarken
4983
Olofsdotter
Katarina Brita
1820-08-20
Skorped
Johannesberg
4984
Olofsdotter
Katarina Brita
1833-12-21
Tynderö
Tynderö
4985
Olofsdotter
Katarina Brita
1791
Lappmarken
Lappmarken
4986
Olofsdotter
Katarina Brita
1830-11-04
Sidensjö
Ödsbyn
4987
Olofsdotter
Katarina Brita
1779-11-26
Lövånger
Kräkånger
4988
Olofsdotter
Katarina Brita
1849-05-04
Skorped
Mosjö
4989
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1829-06-15
Umeå lands
Hölmön
4990
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1826-05-18
Umeå lands
Österteg
4991
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1865-04-03
Vilhelmina
Vilhelmina
4992
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1807-10-07
Umeå lands
Tavelsjö
4993
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1836-11-29
Umeå lands
Västerbacka
4994
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1805-05
Umeå lands
Tavelsjö
4995
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1861-11-03
Umeå lands
Överboda
4996
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1833-01-30
Umeå lands
Grubbe
4997
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1796-07-30
Lycksele
Björksele
4998
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1856-12-09
Bygdeå
Krokbäcken
4999
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1863-06-24
Sävar
Täfeå
5000
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1854-09-23
Umeå lands
Röbäck
5001
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1842-01-29
Umeå lands
Överboda
5002
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1833-11-13
Umeå lands
Norrfors
5003
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1828-12-11
Umeå lands
Täfteå
5004
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1827-05-22
Degerfors
Torrberget
5005
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1813-04-22
Umeå lands
Västerteg
5006
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1818-12-06
Umeå lands
Degersjön
5007
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1806-07-12
Umeå lands
Tavelsjö
5008
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1799-12-18
Lövånger
Nolbyn
5009
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1841-03-09
Umeå lands
Grisbacka
5010
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1830-09-13
Umeå lands
Holmön
5011
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1827-03-21
Umeå lands
Täfteå
5012
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1853-03-19
Umeå lands
Brattby
5013
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1818-07-16
Bygdeå
Överklinten
5014
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1812-11-15
Nordmaling
Mo
5015
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1814-01-15
Umeå lands
Kroksjö
5016
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1807-05-06
Nordmaling
Fällfors
5017
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1812-04-25
Bjurholm
Mariebäck
5018
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1869-08-01
Sävar
Täfteå
5019
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1805-05-21
Umeå lands
Åkertjärn
5020
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1845-07-14
Umeå lands
Hössjö
5021
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1801-11-12
Degerfors
Tegsnäset
5022
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1796-07-09
Nordmaling
Vitvattnet
5023
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1820-08-17
Degerfors
Hälsingfors
5024
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1835-07-26
Lycksele
Vindelgransele
5025
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1857-03-16
Bjurholm
Östervik
5026
Olofsdotter
Katarina Charlotta
1824-05-22
Bjurholm
Nytorp
5027
Olofsdotter
Katarina Charlotta Kristina
1826-11-03
Nordmaling
Stavsjöholm
5028
Olofsdotter
Katarina Elisabet
1806-07-13
Skellefteå lands
Tjärn
5029
Olofsdotter
Katarina Elisabet
1828-03-10
Skellefteå lands
Brännäs
5030
Olofsdotter
Katarina Elisabet
1822-09-03
Lövånger
Hötjärn
5031
Olofsdotter
Katarina Elisabet
1807
Nätra?
Nätra?
5032
Olofsdotter
Katarina Elisabet
1823-02-04
Torsåker
Torsåker
5033
Olofsdotter
Katarina Elisabet
1820-09-06
Nätra
Bredånger
5034
Olofsdotter
Katarina Elisabet
1831-09-13
Umeå lands
Håkmark
5035
Olofsdotter
Katarina Elisabet
1811-11-03
Sidensjö
Kläppen
5036
Olofsdotter
Katarina Elisabet
1820-07-08
Lövånger
Risböle
5037
Olofsdotter
Katarina Elisabet
1776-11-24
Bygdeå
ÖverKlinten
5038
Olofsdotter
Katarina Elisabet
1811-03-29
Själevad
Kroksta
5039
Olofsdotter
Katarina Elisabet
1816-08-20
Nätra
Gärden
5040
Olofsdotter
Katarina Elisabet
1839-04-15
Åsele
Lomsjö
5041
Olofsdotter
Katarina Elisabet
1850-02-19
Dorotea
Lavsjö
5042
Olofsdotter
Katarina Elisabet
1788-09-29
Burträsk
Ljusvattnet
5043
Olofsdotter
Katarina Elisabet
1815-03-03
Själevad
Sörvåge
5044
Olofsdotter
Katarina Elisabet
1806-02-19
Arnäs
Nordsjö
5045
Olofsdotter
Katarina Elisabet
1798-01-31
Umeå lands
Innertavle
5046
Olofsdotter
Katarina Elisabet
1793-04-11
Burträsk
Grundfors
5047
Olofsdotter
Katarina Elisabet
1824-11-11
Umeå lands
Innertavle
5048
Olofsdotter
Katarina Elisabet
1816-08-28
Grundsunda
Ultrå
5049
Olofsdotter
Katarina Elisabet
1792-09-14
Grundsunda
Ultrå
5050
Olofsdotter
Katarina Elisabet
1809-04-01
Grundsunda
Högen
5051
Olofsdotter
Katarina Elisabet
1806-07-19
Grundsunda
Högen
5052
Olofsdotter
Katarina Elisabet
1786
Umeå lands
Mjösjö
5053
Olofsdotter
Katarina Elisabet
1815-12-13
Arnäs
Högbyn
5054
Olofsdotter
Katarina Elisabet
1816-09-28
Grundsunda
Utås
5055
Olofsdotter
Katarina Elisabet
1804-11-29
Grundsunda
Banafjäl
5056
Olofsdotter
Katarina Elisabet
1830-07-27
Grundsunda
Nyland
5057
Olofsdotter
Katarina Elisabet
1824-01-19
Degerfors
Mårdsbrännan
5058
Olofsdotter
Katarina Elisabet
1829-09-12
Vilhelmina
Siknäs
5059
Olofsdotter
Katarina Erika
1854-05-18
Skellefteå lands
Långviken
5060
Olofsdotter
Katarina Eufrosyna
1856-09-14
Lövånger
Svarttjärn
5061
Olofsdotter
Katarina Eugenia Elisabet
1876-02-13
Åsele
Borgen
5062
Olofsdotter
Katarina Fredrika
1846-08-04
Skellefteå lands
Holmfors
5063
Olofsdotter
Katarina Fredrika
1836-01-18
Lycksele
Brattfors
5064
Olofsdotter
Katarina Fredrika
1825-09-19
Umeå lands
Hissjö
5065
Olofsdotter
Katarina Fredrika
1855-03-16
Umeå lands
Degernäs
5066
Olofsdotter
Katarina Fredrika
1834-11-04
Burträsk
Älglund
5067
Olofsdotter
Katarina Fredrika
1849-01-06
Umeå lands
Degernäs
5068
Olofsdotter
Katarina Fredrika
1852-07-12
Umeå lands
Långviken
5069
Olofsdotter
Katarina Gustava
1819-12-24
Lövånger
Vebomark
5070
Olofsdotter
Katarina Gustava
1841-06-30
Bygdeå
Korssjön
5071
Olofsdotter
Katarina Helena
1827-01-01
Lövånger
Risböle
5072
Olofsdotter
Katarina Helena
1817-04-25
Sidensjö
Fagerkäl
5073
Olofsdotter
Katarina Helena
1826-09-15
Sorsele
Blattniksele
5074
Olofsdotter
Katarina Helena
1845-09-20
Skellefteå lands
Hedensbyn
5075
Olofsdotter
Katarina Helena
1804-03-21
Burträsk
Bygdeträsk
5076
Olofsdotter
Katarina Helena
1839-02-07
Lövånger
Hökmark
5077
Olofsdotter
Katarina Helena
1861-09-25
Skellefteå lands
Lejonström
5078
Olofsdotter
Katarina Helena
1814-11-15
Resele
Höven
5079
Olofsdotter
Katarina Helena
1837-06-27
Skellefteå lands
Kusmark
5080
Olofsdotter
Katarina Helena
1816-12-07
Nordmaling
Järnäs
5081
Olofsdotter
Katarina Helena
1815-05-06
Bjurholm
Agnäs
5082
Olofsdotter
Katarina Helena
1814-03-01
Skorped
Skorped
5083
Olofsdotter
Katarina Helena
1845-02-20
Norsjö
Brännliden
5084
Olofsdotter
Katarina Henrietta
1888-08-22
Vilhelmina
Djupdal
5085
Olofsdotter
Katarina Ingeborg
1823-02-24
Fredrika
Remmaren
5086
Olofsdotter
Katarina Johanna
1835-11-19
Burträsk
Åbyn
5087
Olofsdotter
Katarina Johanna
1856-09-06
Burträsk
Ljustorp
5088
Olofsdotter
Katarina Johanna
1870-11-06
Norsjö
Bomarsund
5089
Olofsdotter
Katarina Johanna
1856-01-02
Lövånger
Älgnäs
5090
Olofsdotter
Katarina Johanna
1826-02-14
Bygdeå
Jomark
5091
Olofsdotter
Katarina Johanna
1853-03-13
Stensele
Norrdal
5092
Olofsdotter
Katarina Johanna
1843-10-19
Degerfors
Renträsk
5093
Olofsdotter
Katarina Johanna
1854-03-07
Degerfors
Gladavattsliden
5094
Olofsdotter
Katarina Johanna
1849-07-07
Stensele
Åskilje
5095
Olofsdotter
Katarina Johanna
1843-09-10
Umeå lands
Flurkmark
5096
Olofsdotter
Katarina Johanna
1851-08-02
Nysätra
Brände
5097
Olofsdotter
Katarina Johanna
1854-05-20
Vännäs
Pengsjö
5098
Olofsdotter
Katarina Johanna
1847-06-28
Stensele
Laisbäck
5099
Olofsdotter
Katarina Johanna
1872-02-04
Björna
Långviken
5100
Olofsdotter
Katarina Johanna
1839-05-05
Bygdeå
Bäckliden
5101
Olofsdotter
Katarina Johanna
1862-03-15
Nysätra
Brände
5102
Olofsdotter
Katarina Johanna
1854-01-13
Vännäs
Snåltjärn
5103
Olofsdotter
Katarina Johanna
1823-07-11
Umeå lands
Sörfors
5104
Olofsdotter
Katarina Johanna
1868-09-14
Umeå lands
Umeå lands
5105
Olofsdotter
Katarina Johanna
1861-12-30
Ramsele
Bölen
5106
Olofsdotter
Katarina Johanna
1855-07-06
Åsele
Holmträsk
5107
Olofsdotter
Katarina Johanna
1865-05-09
Fredrika
Backsjöliden
5108
Olofsdotter
Katarina Johanna
1852-11-15
Stensele
Joranträsk
5109
Olofsdotter
Katarina Johanna
1830-05-29
Umeå lands
Grubbe
5110
Olofsdotter
Katarina Johanna
1853-04-06
Burträsk
Burträsk
5111
Olofsdotter
Katarina Johanna
1814-08-27
Umeå lands
Bullmark
5112
Olofsdotter
Katarina Johanna
1831-11-25
Sävar
Bullmark
5113
Olofsdotter
Katarina Johanna
1853-04-05
Åsele
Överrissjö
5114
Olofsdotter
Katarina Johanna
1838-06-02
Lövånger
Svarttjärn
5115
Olofsdotter
Katarina Johanna
1828-10-31
Nysätra
Mårsmarken
5116
Olofsdotter
Katarina Johanna
1837-03-11
Sävar
Bullmark
5117
Olofsdotter
Katarina Johanna
1851-04-15
Umeå lands
Strömbäck
5118
Olofsdotter
Katarina Johanna
1823-06-27
Umeå lands
Östervik
5119
Olofsdotter
Katarina Johanna
1855-11-25
Umeå lands
Haddingen
5120
Olofsdotter
Katarina Johanna
1859-12-04
Nordmaling
Mo
5121
Olofsdotter
Katarina Johanna
1875-06-28
Vännäs
Pengsjö
5122
Olofsdotter
Katarina Johanna
1838-12-22
Bjurholm
Balsjö
5123
Olofsdotter
Katarina Johanna
1832-06-04
Burträsk
Bränntjälen
5124
Olofsdotter
Katarina Johanna
1846-07-30
Degerfors
Strömsjönäs
5125
Olofsdotter
Katarina Kristina
1809-07-18
Vilhelmina
Bäsksele
5126
Olofsdotter
Katarina Kristina
1817-09-21
Nora
Skallsta
5127
Olofsdotter
Katarina Kristina
1856-03-17
Sidensjö
Rössjö
5128
Olofsdotter
Katarina Kristina
1877-04-17
Sidensjö
Myre
5129
Olofsdotter
Katarina Kristina
1834-12-17
Arnäs
Norrbrynge 1:3
5130
Olofsdotter
Katarina Kristina
1799-07-23
Anundsjö
Järvberget
5131
Olofsdotter
Katarina Kristina
1843-07-27
Anundsjö
Hädanberg
5132
Olofsdotter
Katarina Kristina
1820-11-29
Arnäs
Idbyn
5133
Olofsdotter
Katarina Kristina
1816-09-18
Bygdeå
Högfors
5134
Olofsdotter
Katarina Kristina
1818-01-01
Bygdeå
Högfors
5135
Olofsdotter
Katarina Kristina
1858-04-05
Bygdeå
Nya Ånäset
5136
Olofsdotter
Katarina Kristina
1841-05-23
Nysätra
Brände
5137
Olofsdotter
Katarina Kristina
1818-08-18
Arnäs
Idbyn
5138
Olofsdotter
Katarina Kristina
1835-06-09
Själevad
Sörvåge
5139
Olofsdotter
Katarina Kristina
1821-02-24
Arnäs
Hjälta
5140
Olofsdotter
Katarina Kristina
1843-08-04
Björna
Nybyn
5141
Olofsdotter
Katarina Kristina
1834-04-13
Skorped
Skorped
5142
Olofsdotter
Katarina Kristina
1882-07-18
Anundsjö
Rötjärna
5143
Olofsdotter
Katarina Kristina
1852-07-04
Själevad
Hanabäck
5144
Olofsdotter
Katarina Kristina
1834-12-17
Arnäs
Norrbrynge
5145
Olofsdotter
Katarina Kristina
1829-03-13
Själevad
Happsta
5146
Olofsdotter
Katarina Kristina
1821-11-10
Björna
Nyliden
5147
Olofsdotter
Katarina Kristina
1808-07-02
Själevad
Gala
5148
Olofsdotter
Katarina Kristina
1848-01-24
Mo
Hållen
5149
Olofsdotter
Katarina Kristina
1844-01-14
Arnäs
Tävra
5150
Olofsdotter
Katarina Kristina
1864-08-26
Robertsfors
Robertsfors
5151
Olofsdotter
Katarina Kristina
1817-04-14
Dorotea
Lajksjö
5152
Olofsdotter
Katarina Kristina
1810-06-13
Själevad
Hanabäck
5153
Olofsdotter
Katarina Kristina
1797-12-09
Tåsjö
Rörström
5154
Olofsdotter
Katarina Kristina
1804-01-18
Tåsjö
Rösström
5155
Olofsdotter
Katarina Kristina
1829-09-04
Vilhelmina
Bäsksjö
5156
Olofsdotter
Katarina Kristina
1838-11-19
Själevad
Nordanås
5157
Olofsdotter
Katarina Kristina
1821-01-13
Ramsele
Meåfors
5158
Olofsdotter
Katarina Kristina
1826-09-17
Robertsfors
Kvarnfors
5159
Olofsdotter
Katarina Kristina
1840-08-06
Sävar
Täfteå
5160
Olofsdotter
Katarina Kristina
1805-11-15
Fjällsjö
Orrnäs
5161
Olofsdotter
Katarina Kristina
1869-10-12
Sidensjö
Västerkäl
5162
Olofsdotter
Katarina Kristina
1800-09-29
Arnäs
Ström
5163
Olofsdotter
Katarina Kristina
1809-08-05
Anundsjö
Myckelgensjö
5164
Olofsdotter
Katarina Kristina
1835-11-01
Umeå lands
Anumark
5165
Olofsdotter
Katarina Kristina
1793-10-01
Umeå lands
Klabböle
5166
Olofsdotter
Katarina Kristina
1854-04-08
Själevad
Yttergundsjö
5167
Olofsdotter
Katarina Kristina
1843-08-14
Fjällsjö
Stensvattnet
5168
Olofsdotter
Katarina Kristina
1820-07-28
Sidensjö
Kläppen
5169
Olofsdotter
Katarina Kristina
1824-02-27
Bygdeå
Djäkneboda
5170
Olofsdotter
Katarina Kristina
1866-11-30
Bygdeå
Gullmark
5171
Olofsdotter
Katarina Kristina
1777-07-04
Nederluleå
Råbäcken
5172
Olofsdotter
Katarina Kristina
1818-08-24
Arnäs
Västerbursjö
5173
Olofsdotter
Katarina Kristina
1801-02-22
Nordmaling
Levar
5174
Olofsdotter
Katarina Kristina
1812
Nordmaling
Mo
5175
Olofsdotter
Katarina Kristina
1847-07-08
Bjurholm
Ström
5176
Olofsdotter
Katarina Kristina
1804-07-16
Grundsunda
Finna
5177
Olofsdotter
Katarina Kristina
1856-09-17
Bjurholm
Balåker
5178
Olofsdotter
Katarina Kristina
1830-10-17
Nordmaling
Lögdeå
5179
Olofsdotter
Katarina Kristina
1793-08-04
Arnäs
Hjälta
5180
Olofsdotter
Katarina Kristina
1829-03-25
Nordmaling
Aspeå
5181
Olofsdotter
Katarina Kristina
1836-11-19
Bjurholm
Storarmsjö
5182
Olofsdotter
Katarina Kristina
1802
Nordmaling
Lögdeå
5183
Olofsdotter
Katarina Kristina
1813-12-23
Grundsunda
Godmersta
5184
Olofsdotter
Katarina Kristina
1785-02-08
Arnäs
Lomviken
5185
Olofsdotter
Katarina Kristina
1821-08-09
Grundsunda
Godmark
5186
Olofsdotter
Katarina Kristina
1842-11-17
Björna
Långviken
5187
Olofsdotter
Katarina Kristina
1786-05-10
Grundsunda
Gidböle
5188
Olofsdotter
Katarina Kristina
1829-10-03
Nordmaling
Norrbyn
5189
Olofsdotter
Katarina Kristina
1799-10-12
Umeå lands
Hörnefors Bruk
5190
Olofsdotter
Katarina Kristina
1808-03-23
Grundsunda
Flärke
5191
Olofsdotter
Katarina Kristina
1804-09-21
Grundsunda
Ultrå
5192
Olofsdotter
Katarina Kristina
1848-05-20
Gideå
Bodum
5193
Olofsdotter
Katarina Kristina
1817-12-01
Gideå
Sörgidsjö
5194
Olofsdotter
Katarina Kristina
1776-07-14
Arnäs
Ström
5195
Olofsdotter
Katarina Kristina
1818-02-21
Bjurholm
Karlsbäck
5196
Olofsdotter
Katarina Kristina
1833-08-31
Gideå
Flärke
5197
Olofsdotter
Katarina Kristina
1825-03-19
Fredrika
Gravsjö
5198
Olofsdotter
Katarina Kristina
1821-04-21
Grundsunda
Dombäck
5199
Olofsdotter
Katarina Kristina
1850-08-13
Bjurholm
Balfors
5200
Olofsdotter
Katarina Kristina
1817-08-16
Grundsunda
Ultrå/Sund
5201
Olofsdotter
Katarina Kristina
1838-05-19
Arnäs
Näset
5202
Olofsdotter
Katarina Kristina
1818-12-26
Anundsjö
Norrmesunda
5203
Olofsdotter
Katarina Kristina
1822-09-12
Anundsjö
Önskan
5204
Olofsdotter
Katarina Kristina
1830-07-27
Anundsjö
Skalmsjö
5205
Olofsdotter
Katarina Kristina
1845-10-27
Anundsjö
Myckelgensjö
5206
Olofsdotter
Katarina Kristina
1862-05-14
Vilhelmina
Latikberg
5207
Olofsdotter
Katarina Kristina
1853-09-08
Anundsjö
Hädanberg
5208
Olofsdotter
Katarina Kristina
1872-07-29
Skorped
Lännäs
5209
Olofsdotter
Katarina Kristina
1883-02-14
Anundsjö
Kubbe
5210
Olofsdotter
Katarina Kristina
1865-08-05
Anundsjö
Järvberget
5211
Olofsdotter
Katarina Leontina
1870-08-17
Nordmaling
Hyngelsböle
5212
Olofsdotter
Katarina Leontina
1853-08-14
Nordmaling
Hörnsjö
5213
Olofsdotter
Katarina Lovisa
1823-09-23
Skellefteå lands
Ragvaldsträsk
5214
Olofsdotter
Katarina Lovisa
1851-08-01
Nysätra
Klintsjön
5215
Olofsdotter
Katarina Lovisa
1821-05-11
Lövånger
Mångbyn
5216
Olofsdotter
Katarina Lovisa
1860-12-26
Skellefteå lands
Gummark
5217
Olofsdotter
Katarina Lovisa
1848-12-11
Vännäs
Högås
5218
Olofsdotter
Katarina Lovisa
1848-07-12
Nysätra
Grimsmark
5219
Olofsdotter
Katarina Lovisa
1819-04-20
Bygdeå
Högfors
5220
Olofsdotter
Katarina Lovisa
1822-06-11
Bygdeå
Högfors
5221
Olofsdotter
Katarina Lovisa
1839-06-20
Skellefteå lands
Kusmark
5222
Olofsdotter
Katarina Lovisa
1840-12-31
Sävar
Sävar
5223
Olofsdotter
Katarina Lovisa
1844-06-28
Burträsk
Villvattnet
5224
Olofsdotter
Katarina Lovisa
1829-12-31
Bygdeå
Överklinten
5225
Olofsdotter
Katarina Lovisa
1823-10-07
Bygdeå
Storbäcken
5226
Olofsdotter
Katarina Lovisa
1846-02-01
Sävar
Sävar
5227
Olofsdotter
Katarina Lovisa
1852-09-02
Holmön
Holmön
5228
Olofsdotter
Katarina Lovisa
1837-10-21
Robertsfors
Aftonmora
5229
Olofsdotter
Katarina Lovisa
1795-11-05
Umeå lands
Håkmark
5230
Olofsdotter
Katarina Lovisa
1844-06-10
Nysätra
Gumboda
5231
Olofsdotter
Katarina Lovisa
1821-05-18
Umeå lands
Täfteå
5232
Olofsdotter
Katarina Lovisa
1842-02-07
Robertsfors
Robertsfors
5233
Olofsdotter
Katarina Lovisa
1774-05-26
Umeå lands
Röbäck
5234
Olofsdotter
Katarina Lovisa
1847-08-15
Umeå lands
Hissjö
5235
Olofsdotter
Katarina Lovisa
1853-03-18
Bygdeå
Korssjön
5236
Olofsdotter
Katarina Lovisa
1848-03-14
Sävar
Ytterboda
5237
Olofsdotter
Katarina Lovisa
1833-04-08
Gideå
Nordsjö
5238
Olofsdotter
Katarina Lovisa
1879-01-14
Umeå lands
Strand
5239
Olofsdotter
Katarina Lovisa
1824-05-09
Degerfors
Åmsele
5240
Olofsdotter
Katarina Lovisa
1827-08-18
Degerfors
Kussjön
5241
Olofsdotter
Katarina Lovisa
1879-05-31
Vännäs
Spöland
5242
Olofsdotter
Katarina Lovisa
1823-08-29
Lövånger
Hötjärn
5243
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1865-08-05
Nysätra
Gumboda
5244
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1834-08-17
Umeå lands
Innertavle
5245
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1812-09-12
Umeå lands
Sävar
5246
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1811-08-05
Umeå lands
Sävar
5247
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1869-04-18
Nysätra
Skäran
5248
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1848-01-26
Piteå lands
Manjärvträsk
5249
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1816-12-10
Vilhelmina
Gransjö
5250
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1827-06-28
Umeå lands
Grisbacka
5251
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1855-10-20
Umeå lands
Kvarnsvedjan
5252
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1838-11-25
Vännäs
Selet
5253
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1850-03-28
Bygdeå
Norum
5254
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1844-03-21
Arnäs
Arnäs
5255
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1829-07-13
Umeå lands
Strand
5256
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1873-11-25
Björna
Movattnet
5257
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1805-10-25
Nysätra
Estersmark
5258
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1839-03-14
Vännäs
Vännfors
5259
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1835-09-03
Bygdeå
Storbäcken
5260
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1832-01-02
Bygdeå
Fällfors
5261
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1848-11-30
Sävar
Hjoggmark
5262
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1854-05-16
Tåsjö
Tåsjö
5263
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1813
Bygdeå
Bobacken
5264
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1840-06-18
Bygdeå
Norum
5265
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1848-06-22
Dorotea
Granås
5266
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1854-03-06
Lövånger
Vebomark
5267
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1837-08-19
Vännäs
Vännfors
5268
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1829-06-05
Sävar
Sjörödd
5269
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1835-04-16
Bygdeå
Kroksjön
5270
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1815-01-20
Nysätra
Kålaboda
5271
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1854-10-01
Bygdeå
Näs
5272
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1828-04-20
Själevad
Västerhus
5273
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1816-12-27
Umeå lands
Tväråmark
5274
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1796-09-26
Umeå lands
Hössjö
5275
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1813-11-14
Degerfors
Kamsjön
5276
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1820 cirka
Själevad
Själevad
5277
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1813-11-12
Umeå lands
Bullmark
5278
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1810-02-07
Umeå lands
Västerhiske
5279
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1844-11-01
Umeå lands
Stöcksjö
5280
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1861-11-07
Degerfors
Kussjön
5281
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1818-05-10
Umeå lands
Östanå
5282
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1829-11-08
Nysätra
Gumboda
5283
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1802-05-03
Umeå lands
Österteg
5284
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1787-10-16
Umeå lands
Österteg
5285
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1806-06-09
Lycksele
Pauträsk
5286
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1818-09-25
Degerfors
Degerfors
5287
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1803-11-11
Umeå lands
Ön
5288
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1798-05-06
Umeå lands
Björlandsbäck
5289
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1798-10-27
Bygdeå
Risträsk
5290
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1792-07-20
Umeå lands
Grisbacka
5291
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1805-05-09
Degerfors
Degerön
5292
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1805-07-16
Umeå lands
Degernäs
5293
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1827-03-23
Umeå lands
Nyås
5294
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1799-12-22
Nysätra
Klintsjön
5295
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1814-06-16
Umeå lands
Gunnismark
5296
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1826-09-26
Nysätra
Krokvattnet
5297
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1835-08-30
Umeå lands
Rödånäs
5298
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1862-04-23
Bygdeå
Kvarnfors
5299
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1823-08-24
Nordmaling
Gräsmyr
5300
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1838-04-27
Nordmaling
Norrbyn
5301
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1801-08-04
Umeå stads
Umeå stad
5302
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1827-12-29
Bjurholm
Balsjö
5303
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1841-06-19
Umeå lands
Hössjön
5304
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1849-02-12
Arnäs
Österbursjö
5305
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1806-07-07
Grundsunda
Högen
5306
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1845-06-08
Arnäs
Österbursjö
5307
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1813-03-04
Grundsunda
Ava
5308
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1843-01-18
Nätra
Nätra
5309
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1833-02-15
Bjurholm
Balsjö
5310
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1807-12-06
Grundsunda
Finna
5311
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1842-10-25
Grundsunda
Kasa
5312
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1833-04-16
Umeå lands
Mosjön
5313
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1797-11-18
Umeå lands
Vesterteg
5314
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1801-04-12
Umeå lands
Västerteg
5315
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1832-07-11
Umeå lands
Snåltjärn
5316
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1802-05-11
Umeå lands
Skravelsjö
5317
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1820-08-21
Umeå lands
Hössjö
5318
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1837-01-13
Umeå lands
Mosjön
5319
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1844-09-19
Umeå lands
Kåddis
5320
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1816-11-24
Nordmaling
Fällfors
5321
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1806-03-06
Lycksele
Knaften
5322
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1837-08-08
Bjurholm
Bastuträsk
5323
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1812-08-20
Bjurholm
Agnäs
5324
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1805-11-28
Arnäs
Lakasund
5325
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1843-09-26
Umeå lands
Österteg
5326
Olofsdotter
Katarina Magdalena
1854-06-06
Umeå lands
Holmsund
5327
Olofsdotter
Katarina Margareta
1846-06-24
Arvidsjaur
Norra Grundträsk
5328
Olofsdotter
Katarina Margareta
1820-11-12
Lövånger
Svartbyn
5329
Olofsdotter
Katarina Margareta
1807-05-15
Skellefteå lands
Falmark
5330
Olofsdotter
Katarina Margareta
1806-12-17
Sidensjö
Anundsböle
5331
Olofsdotter
Katarina Margareta
1804-01-17
Skorped
Lännäs
5332
Olofsdotter
Katarina Margareta
1834-05-03
Umeå lands
Hörnefors
5333
Olofsdotter
Katarina Margareta
1855-04-15
Nätra
Orrvik
5334
Olofsdotter
Katarina Margareta
1831-11-09
Umeå lands
Bjenberg
5335
Olofsdotter
Katarina Margareta
1826-01-22
Anundsjö
Västerfanby
5336
Olofsdotter
Katarina Margareta
1824-07-17
Umeå lands
Stöcksjö
5337
Olofsdotter
Katarina Margareta
1821-10-07
Degerfors
Degerfors
5338
Olofsdotter
Katarina Margareta
1811
Nordingrå
Mädan 5:2
5339
Olofsdotter
Katarina Margareta
1780 cirka
Umeå lands?
Umeå lands?
5340
Olofsdotter
Katarina Margareta
1830-09-02
Nysätra
Gumboda
5341
Olofsdotter
Katarina Margareta
1844-10-19
Anundsjö
Rödvattnet
5342
Olofsdotter
Katarina Margareta
1820-07-25
Själevad
Översjäla
5343
Olofsdotter
Katarina Margareta
1832-08-03
Björna
Krokvattnet
5344
Olofsdotter
Katarina Margareta
1856-02-15
Själevad
Västeralnäs
5345
Olofsdotter
Katarina Margareta
1815-10-01
Bygdeå
Jomark
5346
Olofsdotter
Katarina Margareta
1815-06-15
Nysätra
Flarken
5347
Olofsdotter
Katarina Margareta
1795-01
Nätra
Nätra
5348
Olofsdotter
Katarina Margareta
1833-10-07
Själevad
Komnäs
5349
Olofsdotter
Katarina Margareta
1801-02-20
Umeå lands
Österteg
5350
Olofsdotter
Katarina Margareta
1871-07-21
Själevad
Västergundsjö
5351
Olofsdotter
Katarina Margareta
1780-09-26
Skellefteå lands
Gagsmark
5352
Olofsdotter
Katarina Margareta
1838-05-02
Ådals-Liden
Tallnäset
5353
Olofsdotter
Katarina Margareta
1830-02-03
Burträsk
Myrträsk
5354
Olofsdotter
Katarina Margareta
1831-02-27
Själevad
Norrvåge
5355
Olofsdotter
Katarina Margareta
1844-08-18
Sävar
Gunnismark
5356
Olofsdotter
Katarina Margareta
1845-02-14
Sävar
Sävar by
5357
Olofsdotter
Katarina Margareta
1841-04-05
Bygdeå
Yttre Storbäcken
5358
Olofsdotter
Katarina Margareta
1788-10-01
Nysätra
Flarken
5359
Olofsdotter
Katarina Margareta
1859-12-10
Robertsfors
Robertsfors
5360
Olofsdotter
Katarina Margareta
1814-11-25
Nysätra
Brände
5361
Olofsdotter
Katarina Margareta
1841-09-27
Anundsjö
Storborgaren
5362
Olofsdotter
Katarina Margareta
1788-08-16
Umeå lands
Sörmjöle
5363
Olofsdotter
Katarina Margareta
1799-11-11
Lövånger
Gärde
5364
Olofsdotter
Katarina Margareta
1794-05-03
Umeå lands
Bjensjö
5365
Olofsdotter
Katarina Margareta
1841-06-12
Burträsk
Älglund
5366
Olofsdotter
Katarina Margareta
1814-11-09
Umeå lands
Västerteg
5367
Olofsdotter
Katarina Margareta
1832-03-04
Björna
Gideå
5368
Olofsdotter
Katarina Margareta
1801-03-03
Umeå lands
Ytterhiske
5369
Olofsdotter
Katarina Margareta
1802-11-16
Umeå lands
Ön
5370
Olofsdotter
Katarina Margareta
1829-11-10
Själevad
Fors
5371
Olofsdotter
Katarina Margareta
1840-10-09
Umeå lands
Brattby
5372
Olofsdotter
Katarina Margareta
1805-11-12
Bygdeå
Överklinten
5373
Olofsdotter
Katarina Margareta
1835-03-20
Mo
Gottne
5374
Olofsdotter
Katarina Margareta
1788-04-25
Umeå lands
Täfteå
5375
Olofsdotter
Katarina Margareta
1818-06-14
Lycksele
Vormsele
5376
Olofsdotter
Katarina Margareta
1850-01-30
Anundsjö
Åbosjön
5377
Olofsdotter
Katarina Margareta
1830-02-13
Vilhelmina
Järvsjö
5378
Olofsdotter
Katarina Margareta
1854-12-19
Mo
Östansjö
5379
Olofsdotter
Katarina Margareta
1859-09-04
Umeå lands
Hissjö
5380
Olofsdotter
Katarina Margareta
1857-01-05
Sidensjö
Nolås
5381
Olofsdotter
Katarina Margareta
1827-06-05
Bygdeå
Jomark
5382
Olofsdotter
Katarina Margareta
1846-05-15
Arnäs
Faresta
5383
Olofsdotter
Katarina Margareta
1827-07-13
Mo
Hållen
5384
Olofsdotter
Katarina Margareta
1814
??
??
5385
Olofsdotter
Katarina Margareta
1853-02-26
Umeå lands
Tavelsjö
5386
Olofsdotter
Katarina Margareta
1804-03-07
Nysätra
Strandfors
5387
Olofsdotter
Katarina Margareta
1822-01-03
Bjurholm
Högås
5388
Olofsdotter
Katarina Margareta
1806-02-13
Nordmaling
Bjurholm
5389
Olofsdotter
Katarina Margareta
1801-01-09
Nordmaling
Hallen
5390
Olofsdotter
Katarina Margareta
1840-11-10
Nordmaling
Mo
5391
Olofsdotter
Katarina Margareta
1813-02-19
Nordmaling
Långed
5392
Olofsdotter
Katarina Margareta
1835-07-22
Nordmaling
Bergsjö
5393
Olofsdotter
Katarina Margareta
1790-05-13
Nordmaling
Klöse
5394
Olofsdotter
Katarina Margareta
1841-07-07
Nordmaling
Olofsfors
5395
Olofsdotter
Katarina Margareta
1844-09-28
Nordmaling
Djupsjö
5396
Olofsdotter
Katarina Margareta
1808-03-15
Nordmaling
Hörnsjö
5397
Olofsdotter
Katarina Margareta
1796-10-18
Umeå lands
Överboda
5398
Olofsdotter
Katarina Margareta
1854-12-19
Mo
Mo
5399
Olofsdotter
Katarina Margareta
1798-02-15
Umeå lands
Överboda
5400
Olofsdotter
Katarina Margareta
1818-07-01
Umeå lands
Hörneå
5401
Olofsdotter
Katarina Margareta
1835-06-14
Björna
Björnsjö
5402
Olofsdotter
Katarina Margareta
1828-04-18
Gideå
Flärke
5403
Olofsdotter
Katarina Margareta
1790-10-25
Umeå lands
Hörneå
5404
Olofsdotter
Katarina Margareta
1818-09-18
Anundsjö
Österfannbyn
5405
Olofsdotter
Katarina Margareta
1864-04-03
Skorped
Uberg
5406
Olofsdotter
Katarina Margareta
1788-01-26
Anundsjö
Näs
5407
Olofsdotter
Katarina Margareta
1840-08-07
Anundsjö
Storborgaren
5408
Olofsdotter
Katarina Margareta
1854-03-03
Dorotea
VästerOrmsjö
5409
Olofsdotter
Katarina Margareta
1828-10-03
Burträsk
Risvattnet
5410
Olofsdotter
Katarina Margareta
1865-04-08
Umeå lands
Frängstorp
5411
Olofsdotter
Katarina Margareta
1841-05-19
Liden
Liden
5412
Olofsdotter
Katarina Maria
1845-09-21
Skellefteå lands
Hökmark
5413
Olofsdotter
Katarina Maria
1869-02-14
Nysätra
Mårsmarken
5414
Olofsdotter
Katarina Maria
1795-06-12
Lövånger
Bodan
5415
Olofsdotter
Katarina Maria
1843-06-18
Bygdeå
Norum
5416
Olofsdotter
Katarina Maria
1807-07-29
Nysätra
Flarken
5417
Olofsdotter
Katarina Maria
1794-10-21
Lövånger
Uttersjön
5418
Olofsdotter
Katarina Maria
1826-07-27
Burträsk
Gravlund
5419
Olofsdotter
Katarina Maria
1825-12-01
Burträsk
Renbergsvattnet
5420
Olofsdotter
Katarina Maria
1798-08-18
Burträsk
Bodbyn
5421
Olofsdotter
Katarina Maria
1812-09-26
Burträsk
Renbergsvattnet
5422
Olofsdotter
Katarina Maria
1779-06-01
Lövånger
Svarttjärn
5423
Olofsdotter
Katarina Maria
1847-12-19
Vilhelmina
Siksjö
5424
Olofsdotter
Katarina Maria
1861-08-05
Umeå lands
Ersmark
5425
Olofsdotter
Katarina Maria
1818-01-25
Skellefteå lands
Hjoggböle
5426
Olofsdotter
Katarina Maria
1863-05-04
Björna
Studsviken
5427
Olofsdotter
Katarina Maria
1809-08-30
Burträsk
Bygdeträsk
5428
Olofsdotter
Katarina Maria
1785-10-24
Lövånger
Mångbyn
5429
Olofsdotter
Katarina Maria
1810-01-07
Umeå lands
Bracksele
5430
Olofsdotter
Katarina Maria
1791-01-26
Bygdeå
Robertsfors
5431
Olofsdotter
Katarina Maria
1817-05-15
Norsjö
Raggsjö 1
5432
Olofsdotter
Katarina Matilda
1856-09-28
Bygdeå
Nyborg
5433
Olofsdotter
Katarina Matilda
1854-10-23
Bygdeå
Näs
5434
Olofsdotter
Katarina Matilda
1879-07-22
Sidensjö
Nybyn
5435
Olofsdotter
Katarina Matilda
1844-01-14
Burträsk
Högliden
5436
Olofsdotter
Katarina Matilda
1871-12-13
Tåsjö
Rörström
5437
Olofsdotter
Katarina Matilda
1853-05-24
Nordmaling
Norrbyn
5438
Olofsdotter
Katarina Märta
1855-03-07
Bodum
Bölen
5439
Olofsdotter
Katarina Märta
1825-10-12
Fredrika
Stavarsjö
5440
Olofsdotter
Katarina Olivia
1883-07-12
Dorotea
Bergvattnet
5441
Olofsdotter
Katarina Olivia
1857-12-17
Umeå lands
Degernäs
5442
Olofsdotter
Katarina Olivia
1878-03-28
Alanäs
Harrsjön
5443
Olofsdotter
Katarina Sibylla
1814-05-15
Lövånger
Kräkånger
5444
Olofsdotter
Katarina Sofia
1838-12-03
Umeå lands
Ytterhiske
5445
Olofsdotter
Katarina Sofia
1833-01-23
Umeå lands
Baggböle
5446
Olofsdotter
Katarina Sofia
1849-09-06
Umeå lands
Röbäck
5447
Olofsdotter
Katarina Sofia
1842-03-27
Burträsk
Bygdeträsk
5448
Olofsdotter
Katarina Sofia
1833-11-03
Umeå lands
Röbäck
5449
Olofsdotter
Katarina Sofia
1835-04-18
Umeå lands
Österselet
5450
Olofsdotter
Katarina Sofia
1837-11-06
Umeå lands
ÖstTeg
5451
Olofsdotter
Katarina Sofia
1833-07-21
Umeå lands
Stöcksjö
5452
Olofsdotter
Katarina Sofia
1848-03-03
Bygdeå
Gryssjön
5453
Olofsdotter
Katarina Sofia
1862-01-22
Umeå lands
Högskuru
5454
Olofsdotter
Katarina Sofia
1863-02-26
Umeå lands
VästerTeg
5455
Olofsdotter
Katarina Sofia
1871-10-06
Bygdeå
Liljabäck
5456
Olofsdotter
Katarina Sofia
1849-10-31
Umeå lands
Långviken
5457
Olofsdotter
Katarina Sofia
1831-01-30
Burträsk
Bygdeträsk
5458
Olofsdotter
Katarina Sofia
1868-07-25
Robertsfors
Robertsfors
5459
Olofsdotter
Katarina Sofia
1836-05-28
Lycksele
Forsheden
5460
Olofsdotter
Katarina Sofia
1833-09-02
Umeå lands
Obbola
5461
Olofsdotter
Katarina Sofia
1826-04-30
Lövånger
Vallen
5462
Olofsdotter
Katarina Sofia
1820-02-20
Umeå lands
Täfteå
5463
Olofsdotter
Katarina Sofia
1840-11-15
Umeå lands
Västernäs
5464
Olofsdotter
Katarina Sofia
1806-01-03
Umeå lands
Stöcksjö
5465
Olofsdotter
Katarina Sofia
1843-02-09
Umeå lands
Anumark
5466
Olofsdotter
Katarina Sofia
1815-02-12
Umeå lands
Ön
5467
Olofsdotter
Katarina Sofia
1788-01
Burträsk
Åbyn
5468
Olofsdotter
Katarina Sofia
1824-12-13
Burträsk
Risåträsk
5469
Olofsdotter
Katarina Sofia
1844-03-21
Burträsk
Brännby
5470
Olofsdotter
Katarina Sofia
1830-08-24
Burträsk
Bygdeträsk
5471
Olofsdotter
Katarina Sofia
1865-11-27
Umeå lands
Bjensjö
5472
Olofsdotter
Katarina Sofia
1847-02-13
Umeå lands
Grubbe
5473
Olofsdotter
Katarina Sofia
1885-08-12
Umeå lands
Sunnantorp
5474
Olofsdotter
Katarina Sofia
1869-06-04
Umeå lands
Tavelsjö
5475
Olofsdotter
Katarina Sofia
1866-02-08
Umeå lands
Kåddis
5476
Olofsdotter
Katarina Sofia
1867-09-05
Umeå lands
Tavelsjö
5477
Olofsdotter
Katarina Sofia
1866-04-30
Nordmaling
Hyngelsböle
5478
Olofsdotter
Katarina Sofia
1845-04-19
Nordmaling
Djupsjö
5479
Olofsdotter
Katarina Sofia
1854-07-22
Bjurholm
Brännland
5480
Olofsdotter
Katarina Sofia
1858-09-27
Nordmaling
Hyngelsböle
5481
Olofsdotter
Katarina Sofia
1851-05-08
Nordmaling
Djupsjö
5482
Olofsdotter
Katarina Sofia
1860-10-25
Vännäs
Näsåker
5483
Olofsdotter
Katarina Sofia
1838-05-27
Degerfors
Nyby
5484
Olofsdotter
Katarina Sofia
1849-05-08
Lycksele
Örträsk
5485
Olofsdotter
Katarina Sofia
1819-04-16
Umeå lands
Röbäck
5486
Olofsdotter
Katarina Sofia
1821-04-21
Degerfors
Innerträsk
5487
Olofsdotter
Katarina Sofia
1847-11-13
Nysätra
Jonasmarken
5488
Olofsdotter
Katarina Sofia
1846-08-22
Lövånger
Svarttjärn
5489
Olofsdotter
Katarina Ulrika
1856-05-25
Lycksele
Granliden
5490
Olofsdotter
Katarina Ulrika
1836-03-19
Umeå lands
Anumark
5491
Olofsdotter
Katarina Ulrika
1816-07-24
Skellefteå lands
Innervik
5492
Olofsdotter
Katarina Ulrika
1800-10-25
Burträsk
Kalvträsk
5493
Olofsdotter
Katarina Ulrika
1839-12-13
Degerfors
Fjädernäs
5494
Olofsdotter
Katarina Ulrika
1839-12-15
Sävar
Sävar
5495
Olofsdotter
Katarina Ulrika
1834-01-31
Burträsk
Tallträsk
5496
Olofsdotter
Katarina Vilhelmina
1866-07-23
Lövånger
Vebomark
5497
Olofsdotter
Katarina Vilhelmina
1859-01-17
Sävar
Täfteå
5498
Olofsdotter
Katarina Vilhelmina
1847-09-18
Sävar
Bullmark
5499
Olofsdotter
Katarina Vilhelmina
1830-01-10
Lycksele
Örträsk
5500
Olofsdotter
Katrina
1852-12-09
Själevad
Österbillsjö
5501
Olofsdotter
Katrina Kristina
1880-04-05
Björna
Långviken
5502
Olofsdotter
Kerstin Göta Linnea
1915-04-17
Åsele
Forsnäs
5503
Olofsdotter
Kerstin Linnea
1958-08-30
Själevad
Själevad
5504
Olofsdotter
Klara
1860-05-28
Burträsk
Burträsk
5505
Olofsdotter
Klara
1855-11-06
Jörn
Norberget
5506
Olofsdotter
Klara
1843-05-17
Skellefteå lands
Medle
5507
Olofsdotter
Klara
1826-04-25
Lövånger
Lövånger
5508
Olofsdotter
Klara
1849-06-26
Burträsk
Älglund
5509
Olofsdotter
Klara
1830-01-13
Umeå lands
Sörmjöle
5510
Olofsdotter
Klara
1860-02-18
Nordmaling
Djupsjö
5511
Olofsdotter
Klara
1881-05-25
Nordmaling
Stavsjöholm
5512
Olofsdotter
Klara
1856-02-07
Vännäs
Pengsjö
5513
Olofsdotter
Klara
1844-09-29
Bjurholm
Vitvattnet
5514
Olofsdotter
Klara Albertina
1874-08-13
Nordmaling
Nyåker
5515
Olofsdotter
Klara Amalia
1875-08-07
Anundsjö
Myckelgensjö
5516
Olofsdotter
Klara Amanda
1879-07-19
Bjurholm
Västansjö
5517
Olofsdotter
Klara Augusta
1878-06-19
Nordmaling
Bergsjö
5518
Olofsdotter
Klara Augusta
1869-02-13
Bjurholm
Balfors
5519
Olofsdotter
Klara Charlotta
1877-02-03
Degerfors
Hjuken
5520
Olofsdotter
Klara Charlotta
1837-05-17
Umeå lands
Sörmjöle
5521
Olofsdotter
Klara Charlotta
1867-03-14
Degerfors
Vänfors
5522
Olofsdotter
Klara Charlotta
1871-01-20
Bjurholm
Balfors
5523
Olofsdotter
Klara Dorotea
1842-09-13
Grundsunda
Godmark
5524
Olofsdotter
Klara Erika
1852-10-27
Bygdeå
Vännäs
5525
Olofsdotter
Klara Erika
1877-11-06
Nordmaling
Håknäs
5526
Olofsdotter
Klara Erika
1851-05-05
Nordmaling
Västansjö
5527
Olofsdotter
Klara Eufrosyna
1845-12-25
Jörn
Kankberg
5528
Olofsdotter
Klara Eufrosyna
1867-08-04
Umeå lands
Umeå lands
5529
Olofsdotter
Klara Evelina
1869-10-12
Örträsk
Vargträsk
5530
Olofsdotter
Klara Gustava
1857-07-07
Åsele
Solberg
5531
Olofsdotter
Klara Johanna
1880-08-29
Arnäs
Dekarsön
5532
Olofsdotter
Klara Johanna
1865-01-03
Umeå lands
Baggböle sågverk
5533
Olofsdotter
Klara Johanna
1845-03-10
Bjurholm
Agnäs
5534
Olofsdotter
Klara Johanna
1844-11-22
Bjurholm
Vackerås
5535
Olofsdotter
Klara Johanna
1875-08-12
Vännäs
Nyland
5536
Olofsdotter
Klara Johanna
1881-05-06
Bjurholm
Balfors
5537
Olofsdotter
Klara Johanna
1844-09-24
Nordmaling
Torrböle
5538
Olofsdotter
Klara Johanna
1865-02-27
Degerfors
Ramsele
5539
Olofsdotter
Klara Johanna
1839-10-13
Gideå
Lemesjö
5540
Olofsdotter
Klara Johanna
1847-10-19
Gideå
Lemesjö
5541
Olofsdotter
Klara Johanna
1881-05-01
Vännäs
Björlandsbäck
5542
Olofsdotter
Klara Josefina
1871-07-05
Örträsk
Långsele
5543
Olofsdotter
Klara Josefina
1878-02-24
Sävar
Ytterboda
5544
Olofsdotter
Klara Josefina
1864-05-03
Lycksele
Rödingträsk
5545
Olofsdotter
Klara Josefina
1837-02-25
Lycksele
Vindelgransele
5546
Olofsdotter
Klara Katarina
1871-12-22
Nysätra
Skäran
5547
Olofsdotter
Klara Katarina
1864-10-18
Grundsunda
Skede
5548
Olofsdotter
Klara Kristina
1844-02-07
Bygdeå
Gamla Storbäcken
5549
Olofsdotter
Klara Kristina
1862-11-26
Bygdeå
Berga
5550
Olofsdotter
Klara Kristina
1843-12-04
Grundsunda
Gidböle
5551
Olofsdotter
Klara Kristina
1860-12-02
Nordmaling
Lögdeå
5552
Olofsdotter
Klara Kristina
1894-09-02
Anundsjö
Grundtjärn
5553
Olofsdotter
Klara Kristina
1850-06-01
Jörn
Svartliden
5554
Olofsdotter
Klara Lovisa
1862-08-09
Stensele
Luspen
5555
Olofsdotter
Klara Lovisa
1866-05-07
Lycksele
Kvickåker
5556
Olofsdotter
Klara Lovisa
1849-07-28
Lycksele
Kråkvinkel
5557
Olofsdotter
Klara Lovisa
1878-01-22
Burträsk
Bodbyn
5558
Olofsdotter
Klara Lovisa
1838-05-22
Nysätra
Flarken
5559
Olofsdotter
Klara Lovisa
1880-12-15
Bjurholm
Balsjö
5560
Olofsdotter
Klara Lovisa
1859-07-25
Vännäs
Nyby
5561
Olofsdotter
Klara Lovisa
1834-09-26
Nysätra
Flarken
5562
Olofsdotter
Klara Magdalena
1840-11-23
Grundsunda
Gideåbacka
5563
Olofsdotter
Klara Margareta
1834-08-12
Umeå lands
Bjenberg
5564
Olofsdotter
Klara Margareta
1858-11-01
Gideå
Rullnäs
5565
Olofsdotter
Klara Margareta
1836-09-16
Umeå lands
Flurkmark
5566
Olofsdotter
Klara Margareta
1842-11-22
Nordmaling
Djupsjö
5567
Olofsdotter
Klara Margareta
1875-01-18
Nordmaling
Brattsbacka
5568
Olofsdotter
Klara Maria
1865-09-06
Degerfors
Bjurfors
5569
Olofsdotter
Klara Maria
1874-05-24
Åsele
Trehörningen
5570
Olofsdotter
Klara Maria
1865-03-11
Nordmaling
Hummelholm
5571
Olofsdotter
Klara Maria
1849-10-12
Grundsunda
Kasa
5572
Olofsdotter
Klara Maria
1853-06-13
Nordmaling
Gräsmyr
5573
Olofsdotter
Klara Maria
1840-10-11
Bjurholm
Bjurholm
5574
Olofsdotter
Klara Maria
1832-10-15
Lycksele
Örträsk
5575
Olofsdotter
Klara Mariana
1846-01-29
Skellefteå lands
Medle
5576
Olofsdotter
Klara Matilda
1871-04-25
Nysätra
Mårsmarken
5577
Olofsdotter
Klara Matilda
1872-03-23
Bjurholm
Nordansjö
5578
Olofsdotter
Klara Olivia
1885-02-21
Jörn
Pärlström
5579
Olofsdotter
Klara Sofia
1836-08-11
Lycksele
Knaften
5580
Olofsdotter
Klara Sofia
1864-07-08
Vännäs
Önskanäs
5581
Olofsdotter
Klara Susanna
1853-08-11
Degerfors
Aborrtjärn
5582
Olofsdotter
Klara Teresia
1887-04-04
Burträsk
Kardinalsliden
5583
Olofsdotter
Klara Viktoria
1890-03-13
Degerfors
Kvarnlund
5584
Olofsdotter
Knut Filip Johannes
1897-09-22
Degerfors
Åmsele
5585
Olofsdotter
Kristina
1781-11-26
Skellefteå lands
Kusmark
5586
Olofsdotter
Kristina
1797-02-06
Skellefteå lands
Stavaträsk
5587
Olofsdotter
Kristina
1828-11-20
Skorped
Uberg
5588
Olofsdotter
Kristina
1789
Nätra
Bräcke
5589
Olofsdotter
Kristina
1870-04-06
Tåsjö
Kroknäset
5590
Olofsdotter
Kristina
1783
Skellefteå lands
Hedesbyn
5591
Olofsdotter
Kristina
1844-08-14
Djupsjö Skorped (Y)
5592
Olofsdotter
Kristina
1800-01-05
Arvidsjaur
Norra Grundträsk
5593
Olofsdotter
Kristina
1797
Skellefteå lands
Ersmark
5594
Olofsdotter
Kristina
1810-10-26
Själevad
Österalnäs
5595
Olofsdotter
Kristina
1796-11-19
Sidensjö
Drömme
5596
Olofsdotter
Kristina
1790-10-14
Skellefteå lands
Kattisträsk
5597
Olofsdotter
Kristina
1841-07-31
Skorped
Byvattnet
5598
Olofsdotter
Kristina
1779-11-02
Lövånger
Mångbyn
5599
Olofsdotter
Kristina
1781-09-22
Skellefteå lands
Storkåge
5600
Olofsdotter
Kristina
1779
Skellefteå lands
Frostkåge 3
5601
Olofsdotter
Kristina
1837-09-12
Sidensjö
Djupsjö
5602
Olofsdotter
Kristina
1793-03-26
Skellefteå lands
N. Bastuträsk
5603
Olofsdotter
Kristina
1834-08-02
Sidensjö
Djupsjö
5604
Olofsdotter
Kristina
1780-01-02
Skellefteå lands
Hjoggböle
5605
Olofsdotter
Kristina
1780-11-29
Skellefteå lands
Ragnvaldsträsk
5606
Olofsdotter
Kristina
1774-01-18
Skellefteå lands
Skråmträsk
5607
Olofsdotter
Kristina
1838-05-06
Sorsele
Gran
5608
Olofsdotter
Kristina
1774
Nordingrå
Fällsvik 5:2
5609
Olofsdotter
Kristina
1805-03-08
Vilhelmina
Hacksjö
5610
Olofsdotter
Kristina
1861-07-29
Lövånger
Bjurön
5611
Olofsdotter
Kristina
1813-03-03
Sidensjö
Nyland
5612
Olofsdotter
Kristina
1852-07-28
Vefsn
Börgefjell
5613
Olofsdotter
Kristina
1832-05-31
Mo
Gala
5614
Olofsdotter
Kristina
1858-02-20
Ström
Stamsele
5615
Olofsdotter
Kristina
1848-01-17
Nysätra
Klintsjön
5616
Olofsdotter
Kristina
1878-01-20
Arnäs
Nederön
5617
Olofsdotter
Kristina
1819-12-19
Nysätra
Brände
5618
Olofsdotter
Kristina
1789
Åsele
Forsnäs
5619
Olofsdotter
Kristina
1780-09-09
Anundsjö
Västerfannbyn
5620
Olofsdotter
Kristina
1855-11-17
Anundsjö
Näs
5621
Olofsdotter
Kristina
1793-02-03
Anundsjö
Mellansel
5622
Olofsdotter
Kristina
1771-12-31
Bygdeå
Överklinten
5623
Olofsdotter
Kristina
1799-08-23
Själevad
Gideå
5624
Olofsdotter
Kristina
1770-08-22
Anundsjö
Västergensjö
5625
Olofsdotter
Kristina
1856-01-16
Nysätra
Klintsjön
5626
Olofsdotter
Kristina
1820-02-17
Anundsjö
Hädanberg
5627
Olofsdotter
Kristina
1817-02-09
Arnäs
Arnäs
5628
Olofsdotter
Kristina
1821-02-14
Skorped
Skorped
5629
Olofsdotter
Kristina
1790-06-28
Nysätra
Skäran
5630
Olofsdotter
Kristina
1872-10-31
Själevad
Främmerbilla
5631
Olofsdotter
Kristina
1779
Åsele
Avasjö
5632
Olofsdotter
Kristina
1851-09-18
Själevad
Sund
5633
Olofsdotter
Kristina
1780-08-01
Arnäs
Högbyn
5634
Olofsdotter
Kristina
1857-06-27
Själevad
Österbillsjö
5635
Olofsdotter
Kristina
1777-12-25
Ullånger
Svedje
5636
Olofsdotter
Kristina
1771-05-25
Arnäs
Västerbursjö
5637
Olofsdotter
Kristina
1790-01-05
Anundsjö
Västergensjö
5638
Olofsdotter
Kristina
1850-09-11
Nätra
Bäck
5639
Olofsdotter
Kristina
1797-06-10
Sorsele
Gran
5640
Olofsdotter
Kristina
1812-08-15
Skorped
Uberg
5641
Olofsdotter
Kristina
1805-03-18
Själevad
Nordanås
5642
Olofsdotter
Kristina
1796-09-11
Anundsjö
Kubbe
5643
Olofsdotter
Kristina
1827-05-16
Själevad
Västerhus
5644
Olofsdotter
Kristina
1791-12-15
Sorsele
Aha
5645
Olofsdotter
Kristina
1777-11-17
Arnäs
Hornön
5646
Olofsdotter
Kristina
1815-12-04
Nysätra
Brände
5647
Olofsdotter
Kristina
1800-07-14
Skorped
Lännes
5648
Olofsdotter
Kristina
1770-08-04
Skellefteå lands
Gagsmark
5649
Olofsdotter
Kristina
1797-01-24
Anundsjö
Norrmesunda
5650
Olofsdotter
Kristina
1783-07-23
Anundsjö
Myckelgensjö
5651
Olofsdotter
Kristina
1785-05-17
Sollerö
Rothagen
5652
Olofsdotter
Kristina
1784-04-02
Lycksele
Vapsten
5653
Olofsdotter
Kristina
1826-08-28
Skorped
Byvattnet
5654
Olofsdotter
Kristina
1863-04-13
Själevad
Måle
5655
Olofsdotter
Kristina
1799-07-15
Nätra
Nätra
5656
Olofsdotter
Kristina
1780-01-03
Lövånger
Hökmark
5657
Olofsdotter
Kristina
1786-11-13
Själevad
Sörbacksjö
5658
Olofsdotter
Kristina
1780
Skellefteå lands
Böle
5659
Olofsdotter
Kristina
1772-02-07
Sidensjö
Hållen
5660
Olofsdotter
Kristina
1804-09-07
Själevad
Gälven
5661
Olofsdotter
Kristina
1852-09-09
Anundsjö
Rösjö
5662
Olofsdotter
Kristina
1856-01-10
Skorped
Johannesberg
5663
Olofsdotter
Kristina
1792
Åsele
Gransjölandet
5664
Olofsdotter
Kristina
1839-10-15
Burträsk
Gravlund
5665
Olofsdotter
Kristina
1789-12-03
Anundsjö
Önskan
5666
Olofsdotter
Kristina
1791
Nätra
Nätra
5667
Olofsdotter
Kristina
1795-10-21
Anundsjö
Västersel
5668
Olofsdotter
Kristina
1808-01-26
Anundsjö
Risbäck
5669
Olofsdotter
Kristina
1844-11-19
Mo
Mo
5670
Olofsdotter
Kristina
1833-05
Björna
Nybyn
5671
Olofsdotter
Kristina
1802-01-01
Nysätra
Brände
5672
Olofsdotter
Kristina
1790-11-26
Lycksele
Umbyn
5673
Olofsdotter
Kristina
1787-11-13
Arnäs
Fälle
5674
Olofsdotter
Kristina
1830-12-14
Anundsjö
Myckelgensjö
5675
Olofsdotter
Kristina
1779
Själevad
Överhörnäs
5676
Olofsdotter
Kristina
1791-08-13
Själevad
Skortsjö
5677
Olofsdotter
Kristina
1827-08-08
Anundsjö
Vattugården
5678
Olofsdotter
Kristina
1789-07-02
Lövånger
Kräkånger
5679
Olofsdotter
Kristina
1773
Norge
Norge
5680
Olofsdotter
Kristina
1840-08-10
Ström
Vedjeön
5681
Olofsdotter
Kristina
1847-10-04
Frostviken
Habergsdalen
5682
Olofsdotter
Kristina
1805-03-30
Nysätra
Brände
5683
Olofsdotter
Kristina
1790-12-12
Lövånger
Broträsk
5684
Olofsdotter
Kristina
1785
Lappmarken
Lappmarken
5685
Olofsdotter
Kristina
1790-10-25
Anundsjö
Bredbyn
5686
Olofsdotter
Kristina
1796-08-14
Vilhelmina
Vojmsjön
5687
Olofsdotter
Kristina
1779
Lappmarken
Lappmarken
5688
Olofsdotter
Kristina
1867-09-22
Själevad
Hanabäck
5689
Olofsdotter
Kristina
1794-10-08
Sidensjö
Myre
5690
Olofsdotter
Kristina
1846-09-14
Nätra
Orrvik
5691
Olofsdotter
Kristina
1797-08-02
Anundsjö
Hädanberg
5692
Olofsdotter
Kristina
1852-01-21
Arnäs
ÖsterBursjö
5693
Olofsdotter
Kristina
1805-03-14
Själevad
Hanabäck
5694
Olofsdotter
Kristina
1794-05-02
Lövånger
Bjurön
5695
Olofsdotter
Kristina
1801-07-18
Sidensjö
Nolås
5696
Olofsdotter
Kristina
1775-04-15
Anundsjö
Nordsjö
5697
Olofsdotter
Kristina
1772-10-04
Arnäs
Torsböle
5698
Olofsdotter
Kristina
1802-03-16
Själevad
Västerbillsjö
5699
Olofsdotter
Kristina
1773-08-28
Sidensjö
Västerby
5700
Olofsdotter
Kristina
1774-10-14
Arnäs
Täfteå
5701
Olofsdotter
Kristina
1774-08-17
Själevad
Gälven
5702
Olofsdotter
Kristina
1781-04-13
Lövånger
Vallen
5703
Olofsdotter
Kristina
1817-05-19
Själevad
Österalnö 1
5704
Olofsdotter
Kristina
1835-05-29
Vännäs
Vännfors
5705
Olofsdotter
Kristina
1775-09-04
Själevad
Mo
5706
Olofsdotter
Kristina
1776-10-08
Sidensjö
Nolås
5707
Olofsdotter
Kristina
1770 cirka
Lappmarken
Lappmarken
5708
Olofsdotter
Kristina
1788-03-02
Själevad
Österalnäs
5709
Olofsdotter
Kristina
1805-10-01
Själevad
Fors
5710
Olofsdotter
Kristina
1787-05-06
Själevad
Västergundsjö
5711
Olofsdotter
Kristina
1784-06-26
Själevad
Västerbillsjö
5712
Olofsdotter
Kristina
1783-03-03
Själevad
Billsta
5713
Olofsdotter
Kristina
1803-02-15
Lövånger
Gärde
5714
Olofsdotter
Kristina
1776-06-09
Själevad
Billsta
5715
Olofsdotter
Kristina
1771-06-20
Anundsjö
Galasjö
5716
Olofsdotter
Kristina
1801-08-12
Nysätra
Måsmarken
5717
Olofsdotter
Kristina
1772-06-01
Umeå lands
Innertavle
5718
Olofsdotter
Kristina
1789-05-04
Bygdeå
Jomark
5719
Olofsdotter
Kristina
1796-04-29
Burträsk
Bodbyn
5720
Olofsdotter
Kristina
1793-11-05
Burträsk
Bygdeträsk
5721
Olofsdotter
Kristina
1802-05-27
Själevad
Östansjö
5722
Olofsdotter
Kristina
1775-11-29
Bygdeå
Junkboda
5723
Olofsdotter
Kristina
1805-09-13
Skellefteå lands
Lillholmträsk
5724
Olofsdotter
Kristina
1772-03-23
Nysätra
Grimsmark
5725
Olofsdotter
Kristina
1840-01-12
Själevad
Västerhus
5726
Olofsdotter
Kristina
1774-04-21
Lövånger
Selet
5727
Olofsdotter
Kristina
1779-10-05
Burträsk
Bygdeträsk
5728
Olofsdotter
Kristina
1810-07-26
Själevad
Västerhus
5729
Olofsdotter
Kristina
1827-03-21
Burträsk
Innansjön
5730
Olofsdotter
Kristina
1783-11-28
Själevad
Gälven
5731
Olofsdotter
Kristina
1820-05-13
Burträsk
Mjövattnet
5732
Olofsdotter
Kristina
1874-01-16
Själevad
Nordanås
5733
Olofsdotter
Kristina
1798-08-03
Sidensjö
Nybyn
5734
Olofsdotter
Kristina
1849-12-19
Arnäs
Faresta
5735
Olofsdotter
Kristina
1828-08-27
Anundsjö
Tällvattnet
5736
Olofsdotter
Kristina
1866-04-17
Junsele
Mo
5737
Olofsdotter
Kristina
1836-09-28
Hammerdal
5738
Olofsdotter
Kristina
1790-01-15
Anundsjö
Norrmesunda
5739
Olofsdotter
Kristina
1843-02-14
Arnäs
Faresta
5740
Olofsdotter
Kristina
1827-10-26
Mo
Gottne
5741
Olofsdotter
Kristina
1782-05-07
Nora
Salteå
5742
Olofsdotter
Kristina
1770-03-13
Ytterlännäs
Nordanåker
5743
Olofsdotter
Kristina
1806-03-27
Fjällsjö
Bölen
5744
Olofsdotter
Kristina
1839-11-04
Sidensjö
Ödsbyn
5745
Olofsdotter
Kristina
1827-11-22
Nysätra
Krokvattnet
5746
Olofsdotter
Kristina
1830-01-31
Burträsk
Åbyn
5747
Olofsdotter
Kristina
1799-09-20
Resele
Höven
5748
Olofsdotter
Kristina
1846-07-31
Burträsk
Innansjön
5749
Olofsdotter
Kristina
1844-06-15
Vilhelmina
Saxnäs
5750
Olofsdotter
Kristina
1848-08-09
Själevad
Nyland
5751
Olofsdotter
Kristina
1854-07-07
Anundsjö
Västerfannbyn
5752
Olofsdotter
Kristina
1794-06-15
Järna
Uppsälje
5753
Olofsdotter
Kristina
1830-01-10
Anundsjö
Risbäck
5754
Olofsdotter
Kristina
1857-02-11
Anundsjö
Norrmesunda
5755
Olofsdotter
Kristina
1846-06-04
Vilhelmina
Vilhelmina
5756
Olofsdotter
Kristina
1844-12-11
Föllinge
Sandviken
5757
Olofsdotter
Kristina
1864-05-10
Själevad
Själand
5758
Olofsdotter
Kristina
1831-07-13
Själevad
Främmerbilla
5759
olofsdotter
Kristina
1802-08-16
Ramsele
Rensjön
5760
Olofsdotter
Kristina
1834-11-04
Föllinge
Backen
5761
Olofsdotter
Kristina
1858-12-18
Nordmaling
Djupsjö
5762
Olofsdotter
Kristina
1791-04-24
Nordmaling
Hörnsjö
5763
Olofsdotter
Kristina
1776-12
Nordmaling
Norrbyn
5764
Olofsdotter
Kristina
1797-11-05
Grundsunda
Kasa
5765
Olofsdotter
Kristina
1802-03-28
Björna
Krokvattnet
5766
Olofsdotter
Kristina
1822-09-25
Grundsunda
Utås
5767
Olofsdotter
Kristina
1787-01-05
Själevad
Kärrsjö
5768
Olofsdotter
Kristina
1820-12-08
Grundsunda
Utås
5769
Olofsdotter
Kristina
1790-02-24
Anundsjö
Brattsjö
5770
Olofsdotter
Kristina
1788-04-27
Själevad
Kroksta
5771
Olofsdotter
Kristina
1786-08-02
Nordmaling
Sunnansjö
5772
Olofsdotter
Kristina
1787-09-12
Nordmaling
Bastuträsk
5773
Olofsdotter
Kristina
1807-10-30
Grundsunda
Högen
5774
Olofsdotter
Kristina
1830-12-30
Bjurholm
Bjurholm
5775
Olofsdotter
Kristina
1777-02-02
Grundsunda
Könsa
5776
Olofsdotter
Kristina
1807-10-11
Björna
Kärrsjö
5777
Olofsdotter
Kristina
1846-10-04
Arnäs
Österbursjö
5778
Olofsdotter
Kristina
1773-04-29
Själevad
Hörnäs
5779
Olofsdotter
Kristina
1784-02-16
Arnäs
Sillviken
5780
Olofsdotter
Kristina
1792-03-28
Grundsunda
Skede
5781
Olofsdotter
Kristina
1844-02-02
Grundsunda
Godmark
5782
Olofsdotter
Kristina
1797-09-27
Nordmaling
Levar
5783
Olofsdotter
Kristina
1795-06-05
Anundsjö
Bredbyn
5784
Olofsdotter
Kristina
1864-03-20
Bjurholm
Karlsbäck
5785
Olofsdotter
Kristina
1788-02-31
Arnäs
Lemusjö
5786
Olofsdotter
Kristina
1780-02-07
Voxna (X)
Överbo
5787
Olofsdotter
Kristina
1816-08-11
Umeå lands
Hjoggsjö
5788
Olofsdotter
Kristina
1806-08-09
Nordmaling
Orrböle
5789
Olofsdotter
Kristina
1789-08-04
Arnäs
Bodum
5790
Olofsdotter
Kristina
1799-03-27
Grundsunda
Skede
5791
Olofsdotter
Kristina
1792-01-06
Arnäs
Hattsjö
5792
Olofsdotter
Kristina
1792-10-07
Nordmaling
Bergsjö
5793
Olofsdotter
Kristina
1796-02-04
Nordmaling
Hummelholm
5794
Olofsdotter
Kristina
1771-02-08
Lövånger
Gärde
5795
Olofsdotter
Kristina
1841-12-23
Nordmaling
Bergsjö
5796
Olofsdotter
Kristina
1816-01-28
Nordmaling
Orrböle
5797
Olofsdotter
Kristina
1847-08-22
Lycksele
Örträsk
5798
Olofsdotter
Kristina
1828-01-29
Bjurholm
Balsjö
5799
Olofsdotter
Kristina
1793-08-25
Nordmaling
Högland
5800
Olofsdotter
Kristina
1776-10-27
Nordmaling
Mullsjö
5801
Olofsdotter
Kristina
1852-09-16
Nordmaling
Olofsfors
5802
Olofsdotter
Kristina
1786-07-29
Nordmaling
Levar
5803
Olofsdotter
Kristina
1823-10-23
Bjurholm
Bjurholm
5804
Olofsdotter
Kristina
1773-01-28
Arnäs
Kantsjö
5805
Olofsdotter
Kristina
1808-04-24
Grundsunda
Stensäter
5806
Olofsdotter
Kristina
1812-06-12
Själevad
Nävertjäl
5807
Olofsdotter
Kristina
1779-10-03
Arnäs
Lomviken
5808
Olofsdotter
Kristina
1791-12-21
Nordmaling
Hummelholm
5809
Olofsdotter
Kristina
1857-12-18
Grundsunda
Husums sågverk
5810
Olofsdotter
Kristina
1780-06-28
Nordmaling
Öre
5811
Olofsdotter
Kristina
1850-07-25
Bjurholm
Forsnäs
5812
Olofsdotter
Kristina
1799-01-13
Umeå lands
Rödå
5813
Olofsdotter
Kristina
1778
Nätra
Orrvik 3
5814
Olofsdotter
Kristina
1803-03-17
Björna
Gideå
5815
Olofsdotter
Kristina
1793-02-19
Nordmaling
Bjerten
5816
Olofsdotter
Kristina
1793-08-16
Lövånger
Kräkånger
5817
Olofsdotter
Kristina
1783
??
??
5818
Olofsdotter
Kristina
1804-08-25
Själevad
Östansjö
5819
Olofsdotter
Kristina
1789-12-17
Arnäs
Kroksjö
5820
Olofsdotter
Kristina
1791-03-16
Arnäs
Flärke
5821
Olofsdotter
Kristina
1802-09-16
Själevad
Domsjö
5822
Olofsdotter
Kristina
1804-05-20
Arnäs
Flärke
5823
Olofsdotter
Kristina
1778-02-07
Arnäs
Rullböle
5824
Olofsdotter
Kristina
1809-03-16
Gideå
Kroksjö
5825
Olofsdotter
Kristina
1862-03-03
Själevad
Själand
5826
Olofsdotter
Kristina
1793-10-10
Anundsjö
Hemsjö
5827
Olofsdotter
Kristina
1792-12-22
Själevad
Komnäs
5828
Olofsdotter
Kristina
1795-12-26
Lycksele
Vargträsk
5829
Olofsdotter
Kristina
1784-01-11
Nysätra
Junkboda
5830
Olofsdotter
Kristina
1782-04-24
Arnäs
Högbyn
5831
Olofsdotter
Kristina
1779-03-18
Nordmaling
Brattsbacka
5832
Olofsdotter
Kristina
1782
Åsele
Lögda
5833
Olofsdotter
Kristina
1777-06
Åsele?
Åsele?
5834
Olofsdotter
Kristina
1770-10-13
Skellefteå lands
Gummark
5835
Olofsdotter
Kristina
1785-12-24
Arnäs
Flärke
5836
Olofsdotter
Kristina
1787-02-14
Arnäs
Svedje
5837
Olofsdotter
Kristina
1796-12-12
Nordmaling
Gräsmyr
5838
Olofsdotter
Kristina
1775-04-13
Nordmaling
Bergsjö
5839
Olofsdotter
Kristina
1790-04-16
Själevad
Björnsjö
5840
Olofsdotter
Kristina
1861-07-15
Degerfors
Pettersborg
5841
Olofsdotter
Kristina
1812-06-16
Arnäs
Nederön
5842
Olofsdotter
Kristina
1888-04-18
Anundsjö
Seltjärn
5843
Olofsdotter
Kristina
1793
Åsele
Tjärn
5844
Olofsdotter
Kristina
1793-08-08
Själevad
Björnsjö
5845
Olofsdotter
Kristina
1793-10-07
Nordmaling
Balsjö
5846
Olofsdotter
Kristina
1771
Nätra
Nätra
5847
Olofsdotter
Kristina
1781-12-13
Anundsjö
Pengsjö
5848
Olofsdotter
Kristina
1777-09-08
Umeå lands
Vännäs
5849
Olofsdotter
Kristina
1797-12-18
Arnäs
Kroksjö
5850
Olofsdotter
Kristina
1854-04-02
Ytterhogdal
Ytterhogdal
5851
Olofsdotter
Kristina
1778-12-06
Arnäs
Västergidsjö
5852
Olofsdotter
Kristina
1790-12-11
Tåsjö
Tåsjö
5853
Olofsdotter
Kristina
1847-10-10
Skog
Yttered
5854
Olofsdotter
Kristina
1796-08-31
Burträsk
Ljusvattnet
5855
Olofsdotter
Kristina
1806-02-04
Björna
Björnsjö
5856
Olofsdotter
Kristina
1844-03-24
Anundsjö
Holmsjö
5857
Olofsdotter
Kristina
1773-11-17
Anundsjö
Hädanberg
5858
Olofsdotter
Kristina
1881-12-05
Anundsjö
Sörböle
5859
Olofsdotter
Kristina
1786
Nätra
Norum 2:1
5860
Olofsdotter
Kristina
1774-12
Skellefteå lands
Kvavisträsk
5861
Olofsdotter
Kristina
1876-05-22
Anundsjö
Näs
5862
Olofsdotter
Kristina
1795-02-23
Anundsjö
Hädanberg
5863
Olofsdotter
Kristina
1775-02-05
Sidensjö
Västerby
5864
Olofsdotter
Kristina
1855-07-24
Anundsjö
Långsele
5865
Olofsdotter
Kristina
1803-08-11
Sidensjö
Källom
5866
Olofsdotter
Kristina
1832-03-15
Skorped
Uberg
5867
Olofsdotter
Kristina
1775-11-15
Anundsjö
Önskan
5868
Olofsdotter
Kristina
1799-01-23
Anundsjö
Västergensjö
5869
Olofsdotter
Kristina
1858-07-27
Anundsjö
Näs
5870
Olofsdotter
Kristina
1855-12-26
Anundsjö
Hädanberg
5871
Olofsdotter
Kristina
1813-02-13
Anundsjö
Sörmesunda
5872
Olofsdotter
Kristina
1843-09-15
Anundsjö
Näs
5873
Olofsdotter
Kristina
1828-03-01
Anundsjö
Vattugården
5874
Olofsdotter
Kristina
1853-12-26
Anundsjö
Myckelgensjö
5875
Olofsdotter
Kristina
1918-10-20
Anundsjö
Västergensjö
5876
Olofsdotter
Kristina
1850-11-29
Skellefteå lands
Skellefteå lands
5877
Olofsdotter
Kristina
1784-01-01
Anundsjö
Holmsjö
5878
Olofsdotter
Kristina
1794-04-08
Sidensjö
Hållen
5879
Olofsdotter
Kristina
1790-05-08
Anundsjö
Norrmesunda
5880
Olofsdotter
Kristina
1782-02-22
Skellefteå lands
Risön
5881
Olofsdotter
Kristina
1806-09-09
Skog
Övered
5882
Olofsdotter
Kristina
1882-11-07
Anundsjö
Sörflärke
5883
Olofsdotter
Kristina
1773-02-25
Skellefteå lands
Boviken
5884
Olofsdotter
Kristina
1817-12-10
Anundsjö
Norrmesunda
5885
Olofsdotter
Kristina
1824-09-05
Ådalsliden
Tallnäset
5886
Olofsdotter
Kristina
1793-04-16
Anundsjö
Västersel
5887
Olofsdotter
Kristina
1841-08-26
Anundsjö
Sörmesunda
5888
Olofsdotter
Kristina
1874-01-25
Anundsjö
Hemsjö
5889
Olofsdotter
Kristina
1784-01-01
Anundsjö
Näs
5890
Olofsdotter
Kristina
1875-04-04
Anundsjö
Myckelgensjö
5891
Olofsdotter
Kristina
1871-01-15
Skorped
Johannesberg
5892
Olofsdotter
Kristina
1818-06-11
Anundsjö
Norrflärke
5893
Olofsdotter
Kristina
1816-08-04
Mo
Västeralnö
5894
Olofsdotter
Kristina
1888-03-26
Anundsjö
Hädanberg
5895
Olofsdotter
Kristina
1839-10-16
Anundsjö
Myckelgensjö
5896
Olofsdotter
Kristina
1793-02-11
Skorped
Johannesberg
5897
Olofsdotter
Kristina
1857-11-17
Anundsjö
Västersel
5898
Olofsdotter
Kristina
1897-12-31
Anundsjö
Kubbe
5899
Olofsdotter
Kristina
1831-11-26
Anundsjö
Rödvattnet
5900
Olofsdotter
Kristina
1854-10-04
Norsjö
Långträsk
5901
Olofsdotter
Kristina
1889-05-18
Anundsjö
Österfanby
5902
Olofsdotter
Kristina
1869-08-04
Anundsjö
Långsele
5903
Olofsdotter
Kristina
1895-08-05
Anundsjö
Hädanberg
5904
Olofsdotter
Kristina
1798-11-25
Junsele
Krånge
5905
Olofsdotter
Kristina
1791-08-01
Anundsjö
Myckelgensjö
5906
Olofsdotter
Kristina
1856-10-21
Anundsjö
Hemsjö
5907
Olofsdotter
Kristina Agata
1843-10-16
Lycksele
Örträsk
5908
Olofsdotter
Kristina Albertina
1866-07-14
Nysätra
Klintsjön
5909
Olofsdotter
Kristina Albertina
1878-11-13
Vilhelmina
Vilhelmina
5910
Olofsdotter
Kristina Albertina
1857-11-17
Bygdeå
Kvarnfors
5911
Olofsdotter
Kristina Albertina
1830-02-28
Bjurholm
Bjurholm
5912
Olofsdotter
Kristina Albertina
1863-07-28
Dorotea
Väster-Ormsjö
5913
Olofsdotter
Kristina Albertina
1874-03-08
Arnäs
Torsböle
5914
Olofsdotter
Kristina Amalia
1878-04-17
Nysätra
Gumboda
5915
Olofsdotter
Kristina Amalia
1873-11-10
Bygdeå
Liljabäck
5916
Olofsdotter
Kristina Amalia
1867-02-19
Åsele
Gafsele
5917
Olofsdotter
Kristina Amanda
1877-08-15
Nysätra
Hertzånger
5918
Olofsdotter
Kristina Amanda
1862-02-13
Nordmaling
Mo
5919
Olofsdotter
Kristina Amanda
1845-06-16
Norsjö
Brännlund
5920
Olofsdotter
Kristina Amanda
1836-04-01
Norsjö
Brännlund
5921
Olofsdotter
Kristina Andrietta
1871-09-07
Vilhelmina
Vilhelmina
5922
Olofsdotter
Kristina Andrietta
1862-02-12
Junsele
Stuguvattenkälen
5923
Olofsdotter
Kristina Augusta
1878-03-19
Burträsk
Ljusvattnet
5924
Olofsdotter
Kristina Augusta
1872-02-15
Burträsk
Blåbergsliden
5925
Olofsdotter
Kristina Augusta
1869-07-24
Umeå lands
Innertavle
5926
Olofsdotter
Kristina Axelia
1889-08-01
Nysätra
Pellboda
5927
Olofsdotter
Kristina Beata
1804
Burträsk
Åbyn
5928
Olofsdotter
Kristina Beata
1807
Burträsk
Åbyn
5929
Olofsdotter
Kristina Brita
1811-09-20
Skorped
Uberg
5930
Olofsdotter
Kristina Brita
1875-06-20
Bjurholm
Bredträsk
5931
Olofsdotter
Kristina Brita
1807-10-19
Fredrika
Lögda
5932
Olofsdotter
Kristina Brita
1834-04-03
Bjurholm
Balfors
5933
Olofsdotter
Kristina Charlotta
1811-09-18
Umeå lands
Degersjön
5934
Olofsdotter
Kristina Charlotta
1871-06-19
Nysätra
Gumboda
5935
Olofsdotter
Kristina Charlotta
1882-02-26
Byske
Storbränna
5936
Olofsdotter
Kristina Charlotta
1830-09-17
Bygdeå
Fällfors
5937
Olofsdotter
Kristina Charlotta
1869-11-03
Amnehärald
Amnehärald
5938
Olofsdotter
Kristina Charlotta
1868-05-11
Nysätra
Brände
5939
Olofsdotter
Kristina Charlotta
1824-03-30
Bjurholm
Agnäs
5940
Olofsdotter
Kristina Charlotta
1846-02-27
Nordmaling
Levar
5941
Olofsdotter
Kristina Charlotta
1810
Lycksele
Skurträsk
5942
Olofsdotter
Kristina Charlotta
1876-12-01
Arnäs
Prästbordet
5943
Olofsdotter
Kristina Dorotea
1795-07-18
Umeå lands
Hössjö
5944
Olofsdotter
Kristina Dorotea
1837-02-11
Ådalsliden
Fransås
5945
Olofsdotter
Kristina Elisabet
1873-11-16
Nysätra
Gumboda
5946
Olofsdotter
Kristina Elisabet
1850-05-20
Norsjö
Norrbrännan
5947
Olofsdotter
Kristina Elisabet
1806-04-10
Skellefteå lands
5948
Olofsdotter
Kristina Elisabet
1845-09-29
Sidensjö
Djupsjö
5949
Olofsdotter
Kristina Elisabet
1780-09-22
Skellefteå lands
Sunnanå
5950
Olofsdotter
Kristina Elisabet
1829-05-24
Lövånger
Bäckboda
5951
Olofsdotter
Kristina Elisabet
1792-09-25
Skellefteå lands
Innervik
5952
Olofsdotter
Kristina Elisabet
1771-07-10
Skellefteå lands
Innervik
5953
Olofsdotter
Kristina Elisabet
1822-06-15
Lövånger
Svarttjärn
5954
Olofsdotter
Kristina Elisabet
1850-02-26
Piteå lands
Åfors
5955
Olofsdotter
Kristina Elisabet
1817-04-29
Skellefteå lands
Hedensbyn
5956
Olofsdotter
Kristina Elisabet
1819-04-24
Vilhelmina
Bäsksele
5957
Olofsdotter
Kristina Elisabet
1823-09-28
Skellefteå lands
Lidbacken
5958
Olofsdotter
Kristina Elisabet
1791-03-03
Skellefteå lands
Drängsmark
5959
Olofsdotter
Kristina Elisabet
1827-08-31
Skellefteå lands
Medle
5960
Olofsdotter
Kristina Elisabet
1802-05-04
Skellefteå lands
Bodan
5961
Olofsdotter
Kristina Elisabet
1833-04-13
Lövånger
Blacke
5962
Olofsdotter
Kristina Elisabet
1827-10-26
Lycksele
Vindelgransele
5963
Olofsdotter
Kristina Elisabet
1831-05-29
Lövånger
Blacke
5964
Olofsdotter
Kristina Elisabet
1820-03-30
Sidensjö
By
5965
Olofsdotter
Kristina Elisabet
1846-09-24
Dorotea
Granås
5966
Olofsdotter
Kristina Elisabet
1837-11-22
Lövånger
Selet
5967
Olofsdotter
Kristina Elisabet
1862-05-21
Dorotea
Avaträsk
5968
Olofsdotter
Kristina Elisabet
1858-05-12
Åsele
Gärdsjönäs
5969
Olofsdotter
Kristina Elisabet
1811-03-29
Skellefteå lands
Burvik
5970
Olofsdotter
Kristina Elisabet
1834-09-24
Nordmaling
Lögdeå
5971
Olofsdotter
Kristina Elisabet
1877-10-22
Grundsunda
Finna
5972
Olofsdotter
Kristina Elisabet
1830-10-03
Björna
Björnsjö
5973
Olofsdotter
Kristina Erika
1829-11-14
Fredrika
Lögdasund
5974
Olofsdotter
Kristina Erika
1821-06-21
Fredrika
Nordanås
5975
Olofsdotter
Kristina Erika
1850-02-12
Vilhelmina
Gransjö
5976
Olofsdotter
Kristina Eugenia
1858-12-11
Nysätra
Flarken
5977
Olofsdotter
Kristina Evelina
1900-06-29
Åsele
Lomsjö
5978
Olofsdotter
Kristina Evelina
1878-04-11
Nysätra
Krokvattnet
5979
Olofsdotter
Kristina Fredrika
1831-02-02
Skellefteå lands
Kusmark
5980
Olofsdotter
Kristina Fredrika
1833-04-01
Lycksele
Knaften
5981
Olofsdotter
Kristina Fredrika
1826-11-29
Norsjö
Mensträsk
5982
Olofsdotter
Kristina Fredrika
1869-09-15
Nordmaling
Olofsfors
5983
Olofsdotter
Kristina Fredrika
1848-10-14
Vännäs
Pengsjö
5984
Olofsdotter
Kristina Gustava
1841-02-09
Norsjö
Stavaträsk
5985
Olofsdotter
Kristina Gustava
1831-02-12
Burträsk
Mjövattnet
5986
Olofsdotter
Kristina Helena
1861-01-01
Nysätra
Estermark
5987
Olofsdotter
Kristina Helena
1846-11-14
Umeå lands
Röbäck
5988
Olofsdotter
Kristina Helena
1807-12-01
Nysätra
Gumboda
5989
Olofsdotter
Kristina Helena
1784-06-15
Bygdeå
Junkboda
5990
Olofsdotter
Kristina Helena
1787 cirka
Umeå lands
Umeå lands
5991
Olofsdotter
Kristina Helena
1818-04-07
Umeå lands
Täfteå
5992
Olofsdotter
Kristina Helena
1818-07-25
Skorped
Uvsjön
5993
Olofsdotter
Kristina Helena
1789-12-22
Nordmaling
Hörnsjö
5994
Olofsdotter
Kristina Helena
1783-03-03
Bygdeå
Bygdeå
5995
Olofsdotter
Kristina Helena
1803-03-04
Nordmaling
Baggård
5996
Olofsdotter
Kristina Johanna
1846-01-29
Burträsk
Holmtjärnliden
5997
Olofsdotter
Kristina Johanna
1866-11-30
Burträsk
Bygdeträsk
5998
Olofsdotter
Kristina Johanna
1848-01-18
Skellefteå lands
Kågeträsk
5999
Olofsdotter
Kristina Johanna
1850-02-26
Vilhelmina
Norrvik
6000
Olofsdotter
Kristina Johanna
1866-09-18
Fredrika
Abbortjärnliden
6001
Olofsdotter
Kristina Johanna
1869-05-07
Vännäs
Högland
6002
Olofsdotter
Kristina Johanna
1850-03-09
Bygdeå
Gryssjön
6003
Olofsdotter
Kristina Johanna
1889-12-19
Stensele
Pauträsk
6004
Olofsdotter
Kristina Johanna
1824-05-01
Burträsk
Åbyn
6005
Olofsdotter
Kristina Johanna
1828-02-04
Nordmaling
Klöse
6006
Olofsdotter
Kristina Johanna
1866-07-13
Vilhelmina
Malgovik
6007
Olofsdotter
Kristina Johanna
1853-04-14
Nordmaling
Järnäs
6008
Olofsdotter
Kristina Johanna
1830-12-14
Nordmaling
Bergsjö
6009
Olofsdotter
Kristina Johanna
1874-10-26
Bjurholm
Högås
6010
Olofsdotter
Kristina Johanna
1855-05-25
Örträsk
Örträsk
6011
Olofsdotter
Kristina Johanna
1832-08-20
Nysätra
Kvarnfors
6012
Olofsdotter
Kristina Johanna
1825-12-25
Lycksele
Bredsele
6013
Olofsdotter
Kristina Johanna
1856-04-23
Björna
Studsviken
6014
Olofsdotter
Kristina Johanna Vilhelmina
1864-11-20
Vilhelmina
Gransjö
6015
Olofsdotter
Kristina Josefina
1866-04-01
Lövånger
Hötjärn
6016
Olofsdotter
Kristina Josefina
1858-08-01
Robertsfors
Robertsfors
6017
Olofsdotter
Kristina Josefina
1863-03-25
Vilhelmina
Lövstrand
6018
Olofsdotter
Kristina Josefina
1868-08-21
Nordmaling
Hummelholm
6019
Olofsdotter
Kristina Josefina
1886-08-14
Anundsjö
Innertellmo
6020
Olofsdotter
Kristina Josefina Olivia
1875-03-17
Umeå lands
Fällforsån
6021
Olofsdotter
Kristina Karolina
1847-12-02
Skellefteå lands
Hedesbyn
6022
Olofsdotter
Kristina Karolina
1846-09-26
Lövånger
Fjälbyn
6023
Olofsdotter
Kristina Karolina
1848-11-01
Skellefteå lands
Skellefteå lands
6024
Olofsdotter
Kristina Karolina
1850-08-08
Arnäs
Klingre
6025
Olofsdotter
Kristina Karolina
1824-01-20
Lövånger
Broänge
6026
Olofsdotter
Kristina Karolina
1825-05-11
Skellefteå lands
Bureå såg
6027
Olofsdotter
Kristina Karolina
1834-09-02
Burträsk
Tjärnberget
6028
Olofsdotter
Kristina Karolina
1861-06-09
Åsele
Kvällträsk
6029
Olofsdotter
Kristina Karolina
1833-02-18
Åsele
Tennsjö
6030
Olofsdotter
Kristina Karolina
1881-09-18
Arnäs
Utanlandsjö
6031
Olofsdotter
Kristina Karolina
1879-05-03
Nordmaling
Olofsfors
6032
Olofsdotter
Kristina Karolina
1870-02-13
Grundsunda
Skede
6033
Olofsdotter
Kristina Karolina
1864-07-25
Arnäs
Brunnsnyland
6034
Olofsdotter
Kristina Karolina
1840-01-24
Nordmaling
Hallen
6035
Olofsdotter
Kristina Karolina
1865-06-06
Nordmaling
Bergsjö
6036
Olofsdotter
Kristina Karolina
1839-07-08
Gideå
Böhlen
6037
Olofsdotter
Kristina Katarina
1843-03-05
Skellefteå lands
Tarsmyran
6038
Olofsdotter
Kristina Katarina
1838-04-14
Skorped
Lövsjön
6039
Olofsdotter
Kristina Katarina
1813-10-04
Skellefteå lands
Skellefteå lands
6040
Olofsdotter
Kristina Katarina
1797-02-15
Skellefteå lands
Bodan
6041
Olofsdotter
Kristina Katarina
1839-01-02
Norsjö
Kankberg
6042
Olofsdotter
Kristina Katarina
1799-11-03
Lövånger
Mångbyn
6043
Olofsdotter
Kristina Katarina
1818-08-18
Skellefteå lands
Hjoggböle
6044
Olofsdotter
Kristina Katarina
1814-11-27
Lövånger
Kräkånger
6045
Olofsdotter
Kristina Katarina
1858-08-21
Vilhelmina
Dajkanvik
6046
Olofsdotter
Kristina Katarina
1801-11-23
Skellefteå lands
Hjoggböle
6047
Olofsdotter
Kristina Katarina
1830-09-15
Skellefteå lands
Storkåge
6048
Olofsdotter
Kristina Katarina
1811-06-08
Fredrika
Stavarsjön
6049
Olofsdotter
Kristina Katarina
1810-12-13
Bygdeå
Ratu
6050
Olofsdotter
Kristina Katarina
1824-09-22
Umeå lands
Brattby
6051
Olofsdotter
Kristina Katarina
1829-09-26
Mo
Gottne
6052
Olofsdotter
Kristina Katarina
1826-07
Skellefteå lands
Tjärn
6053
Olofsdotter
Kristina Katarina
1812-09-17
Umeå lands
Mickelsträsk
6054
Olofsdotter
Kristina Katarina
1800-01-31
Lycksele
Siksele
6055
Olofsdotter
Kristina Katarina
1827-04-15
Umeå lands
Överboda
6056
Olofsdotter
Kristina Katarina
1812-07-12
Nysätra
Gumboda
6057
Olofsdotter
Kristina Katarina
1819-10-22
Stensele
Luspholm
6058
Olofsdotter
Kristina Katarina
1813-02-27
Norsjö
Raggsjö
6059
Olofsdotter
Kristina Katarina
1820-12-25
Nysätra
Nybo
6060
Olofsdotter
Kristina Katarina
1839-02-17
Umeå lands
Sjömellantjälen
6061
Olofsdotter
Kristina Katarina
1831-07-21
Degerfors
Degerfors
6062
Olofsdotter
Kristina Katarina
1857-10-30
Bygdeå
Högfors
6063
Olofsdotter
Kristina Katarina
1821-11-11
Umeå lands
Grisbacka
6064
Olofsdotter
Kristina Katarina
1811-08-07
Nysätra
Gumboda
6065
Olofsdotter
Kristina Katarina
1805-08-20
Nysätra
Gumboda
6066
Olofsdotter
Kristina Katarina
1826-08-09
Lycksele
Umgransele
6067
Olofsdotter
Kristina Katarina
1819-07-09
Sidensjö
Skureå
6068
Olofsdotter
Kristina Katarina
1832-12-18
Nysätra
Estersmark
6069
Olofsdotter
Kristina Katarina
1806-09-15
Nysätra
Strand
6070
Olofsdotter
Kristina Katarina
1818-11-11
Vilhelmina
Norra Latikberg
6071
Olofsdotter
Kristina Katarina
1821-12-09
Fjällsjö
Orrnäs
6072
Olofsdotter
Kristina Katarina
1821-08-02
Bygdeå
Smårödningen
6073
Olofsdotter
Kristina Katarina
1854-09-15
Umeå lands
Umeå lands
6074
Olofsdotter
Kristina Katarina
1794-04-22
Umeå lands
Tålsmark
6075
Olofsdotter
Kristina Katarina
1836-03-03
Dorotea
Granås
6076
Olofsdotter
Kristina Katarina
1857-06-10
Åsele
Yxsjö
6077
Olofsdotter
Kristina Katarina
1821-12-09
Fjällsjö
Orrnäs
6078
Olofsdotter
Kristina Katarina
1806-09-28
Lycksele
Bussjön
6079
Olofsdotter
Kristina Katarina
1843-05-26
Gideå
Rullnäs
6080
Olofsdotter
Kristina Katarina
1798-06-15
Umeå lands
Klabböle
6081
Olofsdotter
Kristina Katarina
1793-09-04
Umeå lands
Sävar
6082
Olofsdotter
Kristina Katarina
1819-09-06
Umeå lands
Håkmark
6083
Olofsdotter
Kristina Katarina
1826-03-04
Burträsk
Bygdsiljum
6084
Olofsdotter
Kristina Katarina
1834-06-03
Själevad
Österås
6085
Olofsdotter
Kristina Katarina
1825-11-24
Nysätra
Grimsmark
6086
Olofsdotter
Kristina Katarina
1786-08-16
Umeå lands
Sävar
6087
Olofsdotter
Kristina Katarina
1782-03-08
Bygdeå
Ultervattnet
6088
Olofsdotter
Kristina Katarina
1792-09-22
Umeå lands
Umeå lands
6089
Olofsdotter
Kristina Katarina
1803-10-09
Umeå lands
Holmön
6090
Olofsdotter
Kristina Katarina
1811-10-05
Burträsk
Storberget
6091
Olofsdotter
Kristina Katarina
1817-10-11
Umeå lands
Vännäs
6092
Olofsdotter
Kristina Katarina
1789-09-21
Burträsk
Åbyn
6093
Olofsdotter
Kristina Katarina
1799-05-20
Umeå lands
Håkmark
6094
Olofsdotter
Kristina Katarina
1807-09-19
Nysätra
Hertsånger
6095
Olofsdotter
Kristina Katarina
1866-10-25
Nysätra
Brände
6096
Olofsdotter
Kristina Katarina
1810-10-28
Vilhelmina
Bäsksele
6097
Olofsdotter
Kristina Katarina
1849-04-25
Själevad
Näverkäl
6098
Olofsdotter
Kristina Katarina
1840-11-13
Själevad
Norrlungånger
6099
Olofsdotter
Kristina Katarina
1837-08-24
Själevad
Norrlungånger
6100
Olofsdotter
Kristina Katarina
1830-10-05
Nysätra
Grimsmark
6101
Olofsdotter
Kristina Katarina
1844-11-16
Nysätra
Brände
6102
Olofsdotter
Kristina Katarina
1819-12-24
Fjällsjö
Fjällsjö
6103
Olofsdotter
Kristina Katarina
1814-10-08
Nordmaling
Baggård
6104
Olofsdotter
Kristina Katarina
1826-01-01
Gideå
Karlsviken
6105
Olofsdotter
Kristina Katarina
1790-01-09
Nordmaling
Nyby
6106
Olofsdotter
Kristina Katarina
1834-08-26
Bjurholm
Hallen
6107
Olofsdotter
Kristina Katarina
1826-03-19
Bjurholm
Balsjö
6108
Olofsdotter
Kristina Katarina
1874-04-01
Bjurholm
Tobiero
6109
Olofsdotter
Kristina Katarina
1840-08-31
Bjurholm
Agnäs
6110
Olofsdotter
Kristina Katarina
1807-03-07
Nordmaling
Långed
6111
Olofsdotter
Kristina Katarina
1856-11-13
Grundsunda
Utås
6112
Olofsdotter
Kristina Katarina
1852-01-04
Gideå
Lomviken
6113
Olofsdotter
Kristina Katarina
1825-06-17
Umeå lands
Pengsjö
6114
Olofsdotter
Kristina Katarina
1819-09-18
Nordmaling
Gräsmyr
6115
Olofsdotter
Kristina Katarina
1799-06-13
Nordmaling
Hörnsjö
6116
Olofsdotter
Kristina Katarina
1827-10-06
Grundsunda
Rönnholm
6117
Olofsdotter
Kristina Katarina
1811-11-15
Grundsunda
Stensäter
6118
Olofsdotter
Kristina Katarina
1831-06-21
Bjurholm
Ottervattnet
6119
Olofsdotter
Kristina Katarina
1793
Degerfors
Granön
6120
Olofsdotter
Kristina Katarina
1808-09-22
Lycksele
Lycksele
6121
Olofsdotter
Kristina Katarina
1818-08-13
Björna
Krokvattnet
6122
Olofsdotter
Kristina Katarina
1857-06-28
Vännäs
Stennäs
6123
Olofsdotter
Kristina Katarina
1820-08-29
Umeå lands
Hjoggsjön
6124
Olofsdotter
Kristina Katarina
1783-02-21
Umeå lands
Bjenberg
6125
Olofsdotter
Kristina Katarina
1827-09-24
Grundsunda
Banafjäl
6126
Olofsdotter
Kristina Katarina
1852-03-17
Gideå
Trehörningsjö
6127
Olofsdotter
Kristina Katarina
1827-08-26
Vännäs
Nyby
6128
Olofsdotter
Kristina Katarina
1835-07-21
Björna
Nybyn
6129
Olofsdotter
Kristina Katarina
1786-07-27
Umeå lands
Pålböle
6130
Olofsdotter
Kristina Katarina
1783-11-12
Burträsk
Ljusvattnet
6131
Olofsdotter
Kristina Katarina
1821-09-25
Björna
Hemling
6132
Olofsdotter
Kristina Katarina
1823-11-10
Umeå lands
Täfteå
6133
Olofsdotter
Kristina Katarina
1842-10-04
Bjurholm
Bjurholm
6134
Olofsdotter
Kristina Katarina
1818-10-26
Umeå lands
Hjoggsjö
6135
Olofsdotter
Kristina Katarina
1814-06-09
Norsjö
Kattisträsk
6136
Olofsdotter
Kristina Katarina
1843-06-05
Anundsjö
Degersjö
6137
Olofsdotter
Kristina Katarina
1799-09-08
Skellefteå lands
Skellefteå lands
6138
Olofsdotter
Kristina Katarina
1810-01-20
Skorped
Holm
6139
Olofsdotter
Kristina Kristiania
1836-11-20
Burträsk
Bygdeträsk
6140
Olofsdotter
Kristina Lovisa
1855-07-20
Skellefteå lands
Östanbäck
6141
Olofsdotter
Kristina Lovisa
1852-11-10
Lövånger
Kräkånger
6142
Olofsdotter
Kristina Magdalena
1833-09-20
Åsele
Gafsele
6143
Olofsdotter
Kristina Magdalena
1839-10-17
Vilhelmina
Siksjö
6144
Olofsdotter
Kristina Magdalena
1843-09-25
Vännäs
Fällforsselet
6145
Olofsdotter
Kristina Magdalena
1843-02-25
Sävar
Gunnismark
6146
Olofsdotter
Kristina Magdalena
1833-08-29
Åsele
Lillögda
6147
Olofsdotter
Kristina Magdalena
1845-02-09
Junsele
Långvattnet
6148
Olofsdotter
Kristina Magdalena
1817-05-13
Björna
Krokvattnet
6149
Olofsdotter
Kristina Magdalena
1812-04-07
Åsele
Lappmarken
6150
Olofsdotter
Kristina Magdalena
1861-05-11
Åsele
Lillögda
6151
Olofsdotter
Kristina Magdalena
1819-08-06
Bygdeå
Häggnäs
6152
Olofsdotter
Kristina Magdalena
1815-06-20
Nysätra
Estersmark
6153
Olofsdotter
Kristina Magdalena
1808-10-04
Nysätra
Flarken
6154
Olofsdotter
Kristina Magdalena
1822-12-07
Nysätra
Gunsmark
6155
Olofsdotter
Kristina Magdalena
1821-02-03
Åsele
Lomsjö
6156
Olofsdotter
Kristina Magdalena
1795-03-16
Umeå lands
Holmön
6157
Olofsdotter
Kristina Magdalena
1790-12-12
Bygdeå
Sjulsmark
6158
Olofsdotter
Kristina Magdalena
1807-02-28
Umeå lands
Innertavle
6159
Olofsdotter
Kristina Magdalena
1841-03-20
Bygdeå
Rödås
6160
Olofsdotter
Kristina Magdalena
1829-01-25
Umeå lands
Nyås
6161
Olofsdotter
Kristina Magdalena
1777-09-18
Bygdeå
Carlsöhr
6162
Olofsdotter
Kristina Magdalena
1846-07-03
Anundsjö
Seltjärn
6163
Olofsdotter
Kristina Magdalena
1825-04-21
Bygdeå
Storbäcken
6164
Olofsdotter
Kristina Magdalena
1857-01-20
Nysätra
Kålaboda
6165
Olofsdotter
Kristina Magdalena
1840-01-07
Vännäs
Björlandsbäck
6166
Olofsdotter
Kristina Magdalena
1849-05-21
Nordmaling
Sunnansjö
6167
Olofsdotter
Kristina Magdalena
1808-08-26
Nordmaling
Aspeå
6168
Olofsdotter
Kristina Magdalena
1805-02-20
Nordmaling
Nordanås
6169
Olofsdotter
Kristina Magdalena
1841-08-19
Grundsunda
Finna
6170
Olofsdotter
Kristina Magdalena
1809-08-30
Umeå lands
Överödå
6171
Olofsdotter
Kristina Magdalena
1810-03-04
Åsele
Tegelträsk
6172
Olofsdotter
Kristina Magdalena
1833-03-08
Umeå lands
Hörneå
6173
Olofsdotter
Kristina Magdalena
1819-09-21
Umeå lands
Mickelsträsk
6174
Olofsdotter
Kristina Maglena
1837-10-22
Åsele
Söråsele
6175
Olofsdotter
Kristina Margareta
1835-05-09
Skorped
Rishöjden
6176
Olofsdotter
Kristina Margareta
1833-10-11
Skorped
Byvattnet
6177
Olofsdotter
Kristina Margareta
1804-02-01
Överlännäs
Björksjön
6178
Olofsdotter
Kristina Margareta
1819-04-16
Vilhelmina
Vilhelmina
6179
Olofsdotter
Kristina Margareta
1825-02-09
Nysätra
Estersmark
6180
Olofsdotter
Kristina Margareta
1877-01-22
Skorped
Djupsjö
6181
Olofsdotter
Kristina Margareta
1796-07-05
Bygdeå
Överklinten
6182
Olofsdotter
Kristina Margareta
1801-06-28
Resele
Tångsta
6183
Olofsdotter
Kristina Margareta
1819-10-21
Degerfors
Krokån
6184
Olofsdotter
Kristina Margareta
1813-09-22
Fjällsjö
Orrnäs
6185
Olofsdotter
Kristina Margareta
1865-02-23
Anundsjö
Norrtjärn
6186
Olofsdotter
Kristina Margareta
1797-01-13
Nora
Gavik
6187
Olofsdotter
Kristina Margareta
1838-02-06
Vilhelmina
Råsele
6188
Olofsdotter
Kristina Margareta
1791-08-18
Sidensjö
Nyland
6189
Olofsdotter
Kristina Margareta
1822-04-19
Skellefteå lands
Ersmark
6190
Olofsdotter
Kristina Margareta
1826-12-26
Lycksele
Mårdsele
6191
Olofsdotter
Kristina Margareta
1810-06-25
Bygdeå
Ultervattnet
6192
Olofsdotter
Kristina Margareta
1834-02-19
Vännäs
Vännfors
6193
Olofsdotter
Kristina Margareta
1811-04-20
Skellefteå lands
Stenträsk
6194
Olofsdotter
Kristina Margareta
1858-01-04
Stensele
Norrdal
6195
Olofsdotter
Kristina Margareta
1841-05-21
Stensele
Långvattnet
6196
Olofsdotter
Kristina Margareta
1892-12-24
Tärna
Klippen
6197
Olofsdotter
Kristina Margareta
1820-03-28
Själevad
Hanabäck
6198
Olofsdotter
Kristina Margareta
1814-01-26
Umeå lands
Håkmark
6199
Olofsdotter
Kristina Margareta
1817-05-03
Själevad
Österås
6200
Olofsdotter
Kristina Margareta
1793-02-22
Umeå lands
Bjenberg
6201
Olofsdotter
Kristina Margareta
1817-01-28
Umeå lands
Böleå
6202
Olofsdotter
Kristina Margareta
1827-03-02
Åsele
Stensundslandet
6203
Olofsdotter
Kristina Margareta
1817-12-01
Burträsk
Gammelbyn
6204
Olofsdotter
Kristina Margareta
1838-09-19
Själevad
Norrbacksjö
6205
Olofsdotter
Kristina Margareta
1808-05-05
Lycksele
Knaften
6206
Olofsdotter
Kristina Margareta
1828-10-25
Nysätra
Nybyn
6207
Olofsdotter
Kristina Margareta
1830-10-16
Burträsk
Bergssvedjan
6208
Olofsdotter
Kristina Margareta
1788-01-11
Nordmaling
Hörnsjö
6209
Olofsdotter
Kristina Margareta
1861-09-12
Nordmaling
Djupsjö
6210
Olofsdotter
Kristina Margareta
1841-03-19
Nordmaling
Nygård
6211
Olofsdotter
Kristina Margareta
1812-07-04
Lycksele
Hornmyr
6212
Olofsdotter
Kristina Margareta
1810-08-14
Bjurholm
Mariebäck
6213
Olofsdotter
Kristina Margareta
1832-05-16
Anundsjö
Bredbyn
6214
Olofsdotter
Kristina Maria
1873-04-06
Björna
Mattarbodum
6215
Olofsdotter
Kristina Maria
1860-01-16
Tärna
Tärna
6216
Olofsdotter
Kristina Maria
1834-06-30
Bygdeå
Bobacken
6217
Olofsdotter
Kristina Maria
1855-10-13
Fjällsjö
Fjällsjö
6218
Olofsdotter
Kristina Maria
1850-10-03
Umeå lands
Grubbe
6219
Olofsdotter
Kristina Martina
1895-09-12
Björna
Gide
6220
Olofsdotter
Kristina Matilda
1843-01-04
Vilhelmina
Lövnäs
6221
Olofsdotter
Kristina Matilda
1854-04-29
Bygdeå
Norum
6222
Olofsdotter
Kristina Matilda
1861-02-14
Stensele
Joranträsk
6223
Olofsdotter
Kristina Matilda
1843-04-21
Dorotea
Lajksjö
6224
Olofsdotter
Kristina Matilda
1865-04-04
Tåsjö
Rörström
6225
Olofsdotter
Kristina Matilda
1833-02-28
Vilhelmina
Vilhelmina
6226
Olofsdotter
Kristina Matilda
1867-03-18
Bjurholm
Högås
6227
Olofsdotter
Kristina Märta
1826-04-03
Ramsele
Backe
6228
Olofsdotter
Kristina Märta
1828-03-23
Björna
Uddersjön
6229
Olofsdotter
Kristina Olivia
1859-05-29
Nysätra
Estermark
6230
Olofsdotter
Kristina Olivia
1878-02-20
Umeå lands
Klabböle
6231
Olofsdotter
Kristina Olivia
1860-07-11
Umeå lands
Västerteg
6232
Olofsdotter
Kristina Olivia
1864-09-27
Åsele
Gafsele
6233
Olofsdotter
Kristina Olivia
1877-10-28
Umeå lands
Mosjön
6234
Olofsdotter
Kristina Olivia Johanna
1879-01-24
Dorotea
Ormsjö
6235
Olofsdotter
Kristina Regina
1821-09-07
Burträsk
Renbergsvattnet
6236
Olofsdotter
Kristina Sofia
1827-11-21
Robertsfors
Robertsfors
6237
Olofsdotter
Kristina Sofia
1859-12-11
Sorsele
Sorsele
6238
Olofsdotter
Kristina Sofia
1840-01-16
Lövånger
Kräkånger
6239
Olofsdotter
Kristina Sofia
1838-09-07
Umeå lands
Stöcksjö
6240
Olofsdotter
Kristina Sofia
1877-03-05
Tärna
Klippen
6241
Olofsdotter
Kristina Sofia
1810-10-06
Lycksele
Hornmyr
6242
Olofsdotter
Kristina Sofia
1774-12-21
Nordmaling
Brattfors
6243
Olofsdotter
Kristina Sofia
1817-02-17
Nordmaling
Bjerten
6244
Olofsdotter
Kristina Sofia
1838-01-16
Nordmaling
Håknäs
6245
Olofsdotter
Kristina Sofia
1847-09-30
Nordmaling
Håknäs
6246
Olofsdotter
Kristina Sofia
1838-11-21
Bjurholm
Brackele
6247
Olofsdotter
Kristina Sofia
1818-07-30
Grundsunda
Ava
6248
Olofsdotter
Kristina Sofia
1796-07-07
Nordmaling
Bjerten
6249
Olofsdotter
Kristina Teolinda
1891-12-26
Åsele
Älgsjö
6250
Olofsdotter
Kristina Teresia
1876-11-21
Bygdeå
Öndebyn
6251
Olofsdotter
Kristina Ulrika
1845-05-09
Nysätra
Hertsånger
6252
Olofsdotter
Kristina Ulrika
1848-03-08
Lycksele
Gäddträsk
6253
Olofsdotter
Kristina Ulrika
1809-01-07
Burträsk
Renbergsvattnet
6254
Olofsdotter
Kristina Ulrika
1854-10-21
Burträsk
Innansjön
6255
Olofsdotter
Kristina Ulrika
1874-12-19
Norsjö
Åmträsk
6256
Olofsdotter
Kristina Ulrika
1836-07-30
Arnäs
Ovansjö
6257
Olofsdotter
Kristofera Lovisa
1825-08-25
Vilhelmina
Bäsksele
6258
Olofsdotter
Kritina Karolina
1822
Arvidsjaur
Glommersträsk
6259
Olofsdotter
Lena
1851-01-13
Skellefteå lands
Gärdsmark
6260
Olofsdotter
Lena Kristina
1843-09-12
Jörn
Melsträsk
6261
Olofsdotter
Leontina Karolina
1849-03-12
Nordmaling
Nordsjö
6262
Olofsdotter
Lilly Adelia
1896-08-23
Bjurholm
Nyby
6263
Olofsdotter
Lilly Teresia
1892-04-13
Umeå lands
Överboda
6264
Olofsdotter
Lina
1878-05-24
Vännäs
Nyby
6265
Olofsdotter
Lina Eufrosyna
1878-04-06
Vännäs
Spöland
6266
Olofsdotter
Lina Johanna
1879-08-28
Vännäs
Pengsjö
6267
Olofsdotter
Lina Teresia
1890-05-21
Nordmaling
Olofsfors
6268
Olofsdotter
Linda Kristina
1864-11-15
Skellefteå lands
Degerbyn
6269
Olofsdotter
Linda Lovisa
1870-06-19
Skellefteå lands
Östanbäck
6270
Olofsdotter
Linda Margareta
1874-08-29
Skellefteå lands
Myckle
6271
Olofsdotter
Lisa
1828-01-25
Sidensjö
Nolås
6272
Olofsdotter
Lisa Ellida
1914-08-21
Anundsjö
Rödtjärn
6273
Olofsdotter
Lisa Maria
1860-03-18
Grundsunda
Banafjäl
6274
Olofsdotter
Lisa Matilda
1880-09-11
Trehörningsjö
Kantsjö
6275
Olofsdotter
Lisa Ulrika
1890-01-12
Alanäs
Harrsjön
6276
Olofsdotter
Lotta Fredrika
1862-10-17
Umeå lands
Hissjö
6277
Olofsdotter
Lotta Sofia
1863-07-04
Umeå lands
Gubböle
6278
Olofsdotter
Lovisa
1780-06-23
??
??
6279
Olofsdotter
Lovisa
1816-06-07
Umeå lands
Röbäck
6280
Olofsdotter
Lovisa
1834-01-22
Skellefteå lands
Gummark
6281
Olofsdotter
Lovisa
1838-09-27
Arvidsjaur
Järvträsk
6282
Olofsdotter
Lovisa
1848-02-21
Umeå lands
Berg
6283
Olofsdotter
Lovisa
1816-11-28
Skellefteå lands
Mullberget
6284
Olofsdotter
Lovisa
1820-01-28
Skellefteå lands
Ursviken
6285
Olofsdotter
Lovisa
1805-05-06
Skellefteå lands
Ullbergsträsk
6286
Olofsdotter
Lovisa
1829-08-31
Skellefteå lands
Kusmark
6287
Olofsdotter
Lovisa
1824-03-19
Skellefteå lands
Gummark
6288
Olofsdotter
Lovisa
1819-05-01
Skellefteå lands
Varuträsk
6289
Olofsdotter
Lovisa
1828-04-18
Norsjö
Mensträsk
6290
Olofsdotter
Lovisa
1816-10-29
Skellefteå lands
Falmark
6291
Olofsdotter
Lovisa
1814-04-10
Bureå
Burvik
6292
Olofsdotter
Lovisa
1852-11-28
Skellefteå lands
Holmfors
6293
Olofsdotter
Lovisa
1835-03-03
Skellefteå lands
Hjoggböle
6294
Olofsdotter
Lovisa
1821-01-10
Skellefteå lands
Tjärn
6295
Olofsdotter
Lovisa
1838-08-20
Umeå lands
Hjuksbäck
6296
Olofsdotter
Lovisa
1835-04-06
Norsjö
Risliden
6297
Olofsdotter
Lovisa
1831-11-06
Burträsk
Brunnstjern
6298
Olofsdotter
Lovisa
1850 cirka
Överluleå
Hedesbyn
6299
Olofsdotter
Lovisa
1837-04-16
Gideå
Lemesjö
6300
Olofsdotter
Lovisa
1818-06-04
Burträsk
Innansjön
6301
Olofsdotter
Lovisa
1787-10-07
Umeå lands
Böle
6302
Olofsdotter
Lovisa
1878-10-07
Burträsk
Renbergsvattnet
6303
Olofsdotter
Lovisa
1809-07-22
Nysätra
Mårsmarken
6304
Olofsdotter
Lovisa
1817-06-27
Norsjö
Mensträsk
6305
Olofsdotter
Lovisa
1859-11-03
Grundsunda
Husums sågverk
6306
Olofsdotter
Lovisa
1811-03-16
Nordmaling
Hörnsjö
6307
Olofsdotter
Lovisa
1864-09-22
Nordmaling
Sunnansjö
6308
Olofsdotter
Lovisa
1810-02-03
Lycksele
Örträsk
6309
Olofsdotter
Lovisa
1835-08-30
Nordmaling
Mo
6310
Olofsdotter
Lovisa
1842-06-28
Bjurholm
Balsjö
6311
Olofsdotter
Lovisa
1853-08-23
Nordmaling
Ledusjö
6312
Olofsdotter
Lovisa
1790-03-17
Umeå lands
Pålböle
6313
Olofsdotter
Lovisa
1817-11-19
Degerfors
Granön
6314
Olofsdotter
Lovisa
1844-06-27
Umeå lands
Hörneå
6315
Olofsdotter
Lovisa
1799-11-26
Lycksele
Vargträsk
6316
Olofsdotter
Lovisa
1796
Umeå lands
Brattby
6317
Olofsdotter
Lovisa
1803-03-23
Umeå lands
Hörnefors
6318
Olofsdotter
Lovisa
1828-08-02
Nordmaling
Gräsmyr
6319
Olofsdotter
Lovisa
1779-10-21
Umeå lands
Brån
6320
Olofsdotter
Lovisa
1828-10-25
Nordmaling
Levar
6321
Olofsdotter
Lovisa
1786-08-09
Umeå lands
Böleå
6322
Olofsdotter
Lovisa
1847-01-18
Jörn
Melsträsk
6323
Olofsdotter
Lovisa
1822-09-17
Skellefteå lands
Mullkälen
6324
Olofsdotter
Lovisa Augusta
1865-07-13
Degerfors
Gladaberg
6325
Olofsdotter
Lovisa Augusta
1868-12-09
Degerfors
Gladaberg
6326
Olofsdotter
Lovisa Charlotta
1856-11-26
Lycksele
Gäddträsk
6327
Olofsdotter
Lovisa Charlotta
1802-06-23
Umeå lands
Ytterhiske
6328
Olofsdotter
Lovisa Fredrika
1818-07-19
Skellefteå lands
Ersmark
6329
Olofsdotter
Lovisa Helena
1799-01-19
Umeå lands
Sävar
6330
Olofsdotter
Lovisa Josefina
1856-03-30
Bygdeå
Smårödningen
6331
Olofsdotter
Lovisa Karolina
1830-05-28
Burträsk
Storberget
6332
Olofsdotter
Lovisa Karolina
1882-12-07
Vännäs
Orrböle
6333
Olofsdotter
Lovisa Karolina
1870-03-25
Skellefteå lands
Ragvaldsträsk
6334
Olofsdotter
Lovisa Karolina
1880-06-19
Anundsjö
Norrflärke
6335
Olofsdotter
Lovisa Kristina
1801-04-18
Umeå lands
Överboda
6336
Olofsdotter
Lovisa Matilda
1867-03-07
Umeå lands
Kvarnsvedjan
6337
Olofsdotter
Lovisa Petronella
1886-06-24
Vilhelmina
Siksjönäs
6338
Olofsdotter
Lovisa Ulrika
1801
Bygdeå
Smårödningen
6339
Olofsdotter
Lovisa Ulrika
1825-06-10
Umeå lands
Djäkneböle
6340
Olofsdotter
Lucia
1839-05-14
Föllinge
Mörtsjö
6341
Olofsdotter
Lucia
1782-07-22
Ström
Bredkälen
6342
Olofsdotter
Lydia
1879-01-29
Nätra
Norrtjärn
6343
Olofsdotter
Lydia
1840-04-28
Arnäs
Högland
6344
Olofsdotter
Lydia Helena
1866-01-03
Vännäs
Åckelsjö
6345
Olofsdotter
Lydia Johanna
1881-09-04
Vilhelmina
Heligfjäll
6346
Olofsdotter
Lydia Maria
1901-09-30
Anundsjö
Hädanberg
6347
Olofsdotter
Magdalena
1798-10-29
Nordingrå
Röksta 2:1
6348
Olofsdotter
Magdalena
1819-09-08
Skellefteå lands
Gummark
6349
Olofsdotter
Magdalena
1827-11-25
Nysätra
Lund
6350
Olofsdotter
Magdalena
1816-10-18
Umeå lands
Hörnefors
6351
Olofsdotter
Magdalena
1804-04-30
Skellefteå lands
Finnträsk
6352
Olofsdotter
Magdalena
1788-09-23
Skellefteå lands
Stämningsgården
6353
Olofsdotter
Magdalena
1888-10-17
Burträsk
Ljusvattnet
6354
Olofsdotter
Magdalena
1816-05-23
Skellefteå lands
Forsliden
6355
Olofsdotter
Magdalena
1793-01-04
Skellefteå lands
Falmark
6356
Olofsdotter
Magdalena
1795-01-16
Skellefteå lands
Klutmark
6357
Olofsdotter
Magdalena
1817-12-09
Skellefteå lands
Burvik
6358
Olofsdotter
Magdalena
1780-02-06
Skellefteå lands
Ostvik
6359
Olofsdotter
Magdalena
1783-08-10
Skellefteå lands
Bodan
6360
Olofsdotter
Magdalena
1777-07-28
Skellefteå lands
Ursviken
6361
Olofsdotter
Magdalena
1798
Skellefteå lands
Norsjö
6362
Olofsdotter
Magdalena
1771-04-22
Skellefteå lands
Kågeträsk
6363
Olofsdotter
Magdalena
1773-01-26
Nora
Östanö
6364
Olofsdotter
Magdalena
1785
6365
Olofsdotter
Magdalena
1771-09-02
Lövånger
Kräkånger
6366
Olofsdotter
Magdalena
1829-01-22
Själevad
Västerhus
6367
Olofsdotter
Magdalena
1858-05-24
Själevad
Sörbacksjö
6368
Olofsdotter
Magdalena
1816-01-06
Nysätra
Gumboda
6369
Olofsdotter
Magdalena
1819-03-19
Nysätra
Gumboda
6370
Olofsdotter
Magdalena
1798-07-12
Nysätra
Kålaboda
6371
Olofsdotter
Magdalena
1797-05-15
Nysätra
Kålaboda
6372
Olofsdotter
Magdalena
1779-10-31
Nysätra
Hertsånger
6373
Olofsdotter
Magdalena
1786-07-08
Bygdeå
Sjöarödd
6374
Olofsdotter
Magdalena
1782-07-09
Nora
Sandö
6375
Olofsdotter
Magdalena
1808-03-03
Själevad
Gälven
6376
Olofsdotter
Magdalena
1783-05-10
Bygdeå
ÖverKlinten
6377
Olofsdotter
Magdalena
1797-12-24
Nysätra
Flarken
6378
Olofsdotter
Magdalena
1796-07-03
Nysätra
Flarken
6379
Olofsdotter
Magdalena
1841-03-04
Själevad
Happsta
6380
Olofsdotter
Magdalena
1803-07-25
Nysätra
Brände
6381
Olofsdotter
Magdalena
1847-01-24
Själevad
Överhörnäs
6382
Olofsdotter
Magdalena
1801-04-12
Nysätra
Brände
6383
Olofsdotter
Magdalena
1790 cirka
??
??
6384
Olofsdotter
Magdalena
1831-10-20
Lycksele
Vägsele
6385
Olofsdotter
Magdalena
1802-08-12
Burträsk
Gammelbyn
6386
Olofsdotter
Magdalena
1771-12-29
Nysätra
Gunsmark
6387
Olofsdotter
Magdalena
1795-07-06
Nysätra
Skäran
6388
Olofsdotter
Magdalena
1798
Skellefteå lands
Kvammarn
6389
Olofsdotter
Magdalena
1779-06-07
Själevad
Överbilla
6390
Olofsdotter
Magdalena
1802-02-21
Nysätra
Kålaboda
6391
Olofsdotter
Magdalena
1786-11-27
Bygdeå
Ultervattnet
6392
Olofsdotter
Magdalena
1778-10-04
Nysätra
Brände
6393
Olofsdotter
Magdalena
1811-01-27
Själevad
Västerhus
6394
Olofsdotter
Magdalena
1770-10-20
Nysätra
Estersmark
6395
Olofsdotter
Magdalena
1791-11-06
Nysätra
Grimsmark
6396
Olofsdotter
Magdalena
1797-06-12
Bygdeå
Bjensjö
6397
Olofsdotter
Magdalena
1798-07-26
Själevad
Västergärdal
6398
Olofsdotter
Magdalena
1801-09-20
Skellefteå lands
Frostkåge
6399
Olofsdotter
Magdalena
1795-04-28
Skellefteå lands
Sjöbotten
6400
Olofsdotter
Magdalena
1870-12-03
Anundsjö
Hädanberg
6401
Olofsdotter
Magdalena
1854-08-17
Själevad
Själand
6402
Olofsdotter
Magdalena
1788-11-21
Njurunda?
Njurunda?
6403
Olofsdotter
Magdalena
1783-07-05
Fjällsjö
Rudsjö
6404
Olofsdotter
Magdalena
1793-01-04
Skellefteå lands
Skellefteå lands
6405
Olofsdotter
Magdalena
1805-07-19
Nysätra
Brände
6406
Olofsdotter
Magdalena
1795-01-01
Skellefteå lands
Bastuträsk
6407
Olofsdotter
Magdalena
1806-12-07
Själevad
Fors
6408
Olofsdotter
Magdalena
1808-02-20
Själevad
Fors
6409
Olofsdotter
Magdalena
1819-04-06
Nätra
Gärden
6410
Olofsdotter
Magdalena
1784-11-10
Själevad
Österalnö
6411
Olofsdotter
Magdalena
1832-08-28
Nora
Allsta
6412
Olofsdotter
Magdalena
1789-08-03
Umeå lands
Täfteå
6413
Olofsdotter
Magdalena
1774-09-29
Burträsk
Gammelbyn
6414
Olofsdotter
Magdalena
1793-09-14
Umeå lands
Håkmark
6415
Olofsdotter
Magdalena
1805-03-20
Umeå lands
Hissjö
6416
Olofsdotter
Magdalena
1771-06-22
Bygdeå
Robertsfors
6417
Olofsdotter
Magdalena
1776-11-09
Nysätra
Flarken
6418
Olofsdotter
Magdalena
1772-01-04
Bygdeå
Bjensjöå
6419
Olofsdotter
Magdalena
1857-03-12
Bygdeå
Norum
6420
Olofsdotter
Magdalena
1780-05-30
Burträsk
Bursiljum
6421
Olofsdotter
Magdalena
1789-07-22
Nysätra
Skäran
6422
Olofsdotter
Magdalena
1789-10-02
Burträsk
Åbyn
6423
Olofsdotter
Magdalena
1785-09-06
Nysätra
Kålaboda
6424
Olofsdotter
Magdalena
1801-01-11
Bygdeå
Rickleå
6425
Olofsdotter
Magdalena
1795-02-27
Burträsk
Ljusvattnet
6426
Olofsdotter
Magdalena
1779-05-14
Nysätra
Klingsjön
6427
Olofsdotter
Magdalena
1772-04-16
Umeå lands
Innertavle
6428
Olofsdotter
Magdalena
1795-03-25
Nysätra
Kålaboda
6429
Olofsdotter
Magdalena
1777-12-16
Umeå lands
Västerteg
6430
Olofsdotter
Magdalena
1842-11-29
Björna
Hemling
6431
Olofsdotter
Magdalena
1784-03-17
Lövånger
Hökmark
6432
Olofsdotter
Magdalena
1779-05-02
Umeå Lands
Hössjö
6433
Olofsdotter
Magdalena
1776-11-16
Nysätra
Klintsjön
6434
Olofsdotter
Magdalena
1777-08-02
Bygdeå
Öndebyn
6435
Olofsdotter
Magdalena
1785-08-01
Burträsk
Kvarnbyn
6436
Olofsdotter
Magdalena
1772-09-04
Degerfors
Rödå
6437
Olofsdotter
Magdalena
1782-02-17
Bygdeå
Edfastmark
6438
Olofsdotter
Magdalena
1799-09-07
Burträsk
Salberget
6439
Olofsdotter
Magdalena
1786-11-22
Burträsk
Ljusvattnet
6440
Olofsdotter
Magdalena
1798-01-05
Själevad
Själevad
6441
Olofsdotter
Magdalena
1806
Arjeplog
Gustafsholm
6442
Olofsdotter
Magdalena
1789-11-18
Bygdeå
Överklinten
6443
Olofsdotter
Magdalena
1786-07-19
Bygdeå
Jomark
6444
Olofsdotter
Magdalena
1771-09-06
Skellefteå lands
Varuträsk
6445
Olofsdotter
Magdalena
1817-01-21
Nysätra
Kålaboda
6446
Olofsdotter
Magdalena
1799-06-09
Umeå lands
Hjoggsjö
6447
Olofsdotter
Magdalena
1776-11-15
Umeå lands
Västerhiske
6448
Olofsdotter
Magdalena
1775-08-11
Umeå lands
Flurkmark
6449
Olofsdotter
Magdalena
1799-05-18
Umeå lands
Håkmark
6450
Olofsdotter
Magdalena
1796-04-19
Nysätra
Gumboda
6451
Olofsdotter
Magdalena
1793-07-25
Umeå lands
Västerhiske
6452
Olofsdotter
Magdalena
1780-01-03
Umeå lands
Röbäck
6453
Olofsdotter
Magdalena
1799-01-21
Själevad
Peresjö
6454
Olofsdotter
Magdalena
1772-06-01
Umeå lands
Innertavle
6455
Olofsdotter
Magdalena
1788-01-03
Nysätra
Skäran
6456
Olofsdotter
Magdalena
1824-07-15
Nysätra
Flarken
6457
Olofsdotter
Magdalena
1836-10-01
Mo
Österalnö
6458
Olofsdotter
Magdalena
1785-02-13
Nysätra
Grimsmark
6459
Olofsdotter
Magdalena
1787-12-01
Sidensjö
Nyland
6460
Olofsdotter
Magdalena
1804-03-16
Burträsk
Kalvträsk
6461
Olofsdotter
Magdalena
1804-09-08
Nysätra
Kålaboda
6462
Olofsdotter
Magdalena
1835-03-29
Själevad
Östergärdal
6463
Olofsdotter
Magdalena
1784-09-27
Skellefteå lands
Tjärn
6464
Olofsdotter
Magdalena
1817-10-06
Fjällsjö
Sil
6465
Olofsdotter
Magdalena
1832-03-30
Ström
Trångåsen
6466
Olofsdotter
Magdalena
1823-07-05
Skellefteå lands
Medle
6467
Olofsdotter
Magdalena
1793-12-05
Skellefteå lands
Svanfors
6468
Olofsdotter
Magdalena
1830-11-27
Bodum
Bölen
6469
Olofsdotter
Magdalena
1823-03-08
Nysätra
Flarken
6470
Olofsdotter
Magdalena
1814-03-30
Nysätra
Brände
6471
Olofsdotter
Magdalena
1818
Nysätra
Hörnäs
6472
Olofsdotter
Magdalena
1803-02-06
Nysätra
Gumboda
6473
Olofsdotter
Magdalena
1783-06-24
Nysätra
Nybyn
6474
Olofsdotter
Magdalena
1811-02-23
Nordmaling
Norrbyn
6475
Olofsdotter
Magdalena
1778
Grundsunda
Banafjäl
6476
Olofsdotter
Magdalena
1791-10-26
Nordmaling
Gräsmyr
6477
Olofsdotter
Magdalena
1790-03-11
Nordmaling
Högland
6478
Olofsdotter
Magdalena
1778
Grundsunda
Killingsnäs
6479
Olofsdotter
Magdalena
1826-11-22
Nordmaling
Bergsjö
6480
Olofsdotter
Magdalena
1863-09-12
Bjurholm
Karlsbäck
6481
Olofsdotter
Magdalena
1779-02-05
Nordmaling
Brattfors
6482
Olofsdotter
Magdalena
1815-12-25
Gideå
Karlsviken
6483
Olofsdotter
Magdalena
1803-08-23
Arnäs
Tävra
6484
Olofsdotter
Magdalena
1820-01-22
Nordmaling
Mo
6485
Olofsdotter
Magdalena
1774-07-29
Nordmaling
Långed
6486
Olofsdotter
Magdalena
1774-10-29
Nordmaling
Aspeå
6487
Olofsdotter
Magdalena
1783-09-27
Nordmaling
Armsjö
6488
Olofsdotter
Magdalena
1802-05-03
Arnäs
Sillviken
6489
Olofsdotter
Magdalena
1787-10-28
Nordmaling
Gräsmyr
6490
Olofsdotter
Magdalena
1814-12-28
Umeå lands
Björnlandsbäck
6491
Olofsdotter
Magdalena
1778-09-16
Nysätra
Hertzånger
6492
Olofsdotter
Magdalena
1789-01-01
Umeå lands
Pålböle
6493
Olofsdotter
Magdalena
1792-06-06
Umeå lands
Pålböle
6494
Olofsdotter
Magdalena
1771-07-15
Lycksele
Skarda
6495
Olofsdotter
Magdalena
1779-05-22
Lövånger
Lövånger
6496
Olofsdotter
Magdalena
1796-12-25
Lycksele
Knaften
6497
Olofsdotter
Magdalena
1781-08-30
Nysätra
Brände
6498
Olofsdotter
Magdalena
1809-02-18
Själevad
Nävertjäl
6499
Olofsdotter
Magdalena
1780-11-01
Umeå lands
Rödå
6500
Olofsdotter
Magdalena
1829-07-22
Bjurholm
Björknäs
6501
Olofsdotter
Magdalena
1770-05-03
Bygdeå
Norum
6502
Olofsdotter
Magdalena
1787-11-01
Nordmaling
Gräsmyr
6503
Olofsdotter
Magdalena
1780-03-18
Burträsk
Ljusvattnet
6504
Olofsdotter
Magdalena
1791
Åsele
Tjärn
6505
Olofsdotter
Magdalena
1797-12-06
Burträsk
Åträsk
6506
Olofsdotter
Magdalena
1799
Åsele
Åsele
6507
Olofsdotter
Magdalena
1793-06-28
Bygdeå
Åkullsjön
6508
Olofsdotter
Magdalena
1786-01-19
Skellefteå lands
Hjoggböle
6509
Olofsdotter
Magdalena
1782
Arnäs
Tävra
6510
Olofsdotter
Magdalena
1836-11-04
Vännäs
Vännfors
6511
Olofsdotter
Magdalena
1823-12-07
Gideå
Flygsjö
6512
Olofsdotter
Magdalena
1800-10-05
Umeå lands
Hjoggsjön
6513
Olofsdotter
Magdalena
1772-05-07
Umeå lands
Obbola
6514
Olofsdotter
Magdalena
1781-08-09
Burträsk
Rotsjön
6515
Olofsdotter
Magdalena
1793-02-22
Nordmaling
Hummelholm
6516
Olofsdotter
Magdalena
1788-01-04
Umeå lands
Bäcken
6517
Olofsdotter
Magdalena
1805-06-03
Lövånger
Vebomark
6518
Olofsdotter
Magdalena
1793-09-28
Lycksele
Örträsk
6519
Olofsdotter
Magdalena
1796-05-08
Burträsk
Gammelbyn
6520
Olofsdotter
Magdalena
1809
Arnäs
Långvattnet
6521
Olofsdotter
Magdalena
1781-04-27
Bygdeå
Robertsfors
6522
Olofsdotter
Magdalena
1792-03-24
Lycksele
Bäverträsk
6523
Olofsdotter
Magdalena
1772-12-10
Bygdeå
Robertsfors
6524
Olofsdotter
Magdalena
1806-02-18
Lycksele
Gäddträsk
6525
Olofsdotter
Magdalena
1789-07-21
Lycksele
Vargträsk
6526
Olofsdotter
Magdalena
1793-11-09
Skellefteå lands
Risön
6527
Olofsdotter
Magdalena
1807-10-18
Själevad
Nyland 4
6528
Olofsdotter
Magdalena
1784-01-04
Nysätra
Mårsmarken
6529
Olofsdotter
Magdalena
1779
Skellefteå lands
Boviken
6530
Olofsdotter
Magdalena
1853-02-17
Ramsele
Ramsele
6531
Olofsdotter
Magdalena
1813-12-16
Vilhelmina
Vilhelmina
6532
Olofsdotter
Magdalena Amalia
1858-05-30
Skellefteå lands
Andersberg
6533
Olofsdotter
Magdalena Barbara
1893-11-23
Anundsjö
Åbosjön
6534
Olofsdotter
Magdalena Charlotta
1844-07-12
Burträsk
Tvärtjärn
6535
Olofsdotter
Magdalena Charlotta
1817-02-06
Skellefteå lands
Hjoggböle
6536
Olofsdotter
Magdalena Charlotta
1847-04-22
Nysätra
Brände
6537
Olofsdotter
Magdalena Charlotta
1824-06-10
Nysätra
Gumboda
6538
Olofsdotter
Magdalena Charlotta
1816-03-06
Nysätra
Mårsmarken
6539
Olofsdotter
Magdalena Charlotta
1805
Burträsk
Ljusvattnet
6540
Olofsdotter
Magdalena Charlotta
1834-08-12
Bygdeå
Djäkneboda
6541
Olofsdotter
Magdalena Charlotta
1868-11-05
Nysätra
Skäran
6542
Olofsdotter
Magdalena Charlotta
1817-02-06
Skellefteå lands
Skellefteå lands
6543
Olofsdotter
Magdalena Eufrosyna
1845-10-10
Burträsk
Bygdeträsk
6544
Olofsdotter
Magdalena Eufrosyna
1847-04-21
Burträsk
Burträsk
6545
Olofsdotter
Magdalena Fredrika
1845-12-26
Burträsk
Bygdsiljum
6546
Olofsdotter
Magdalena Gustava
1858-12-02
Burträsk
Nygård
6547
Olofsdotter
Magdalena Johanna
1828-08-09
Bygdeå
Junkboda
6548
Olofsdotter
Magdalena Johanna
1840-10-06
Åsele
Solberg
6549
Olofsdotter
Magdalena Johanna
1832-07-16
Lycksele
Hornmyr
6550
Olofsdotter
Magdalena Johanna
1846-01-31
Nysätra
Flarken
6551
Olofsdotter
Magdalena Johanna
1860-11-02
Nysätra
Kålaboda
6552
Olofsdotter
Magdalena Johanna
1848-12-05
Burträsk
Granliden
6553
Olofsdotter
Magdalena Johanna
1834-04-16
Burträsk
Bygdeträsk
6554
Olofsdotter
Magdalena Johanna
1851-12-04
Bygdeå
Bygdeå
6555
Olofsdotter
Magdalena Karolina
1836-12-20
Skellefteå lands
Yttervik
6556
Olofsdotter
Magdalena Karolina
1839-10-25
Bygdeå
Yttre Storbäcken
6557
Olofsdotter
Magdalena Karolina
1867-03-10
Anundsjö
Skedom
6558
Olofsdotter
Magdalena Katarina
1821-04-13
Nysätra
Skäran
6559
Olofsdotter
Magdalena Katarina
1833-02-09
Degerfors
Ytteråträsk
6560
Olofsdotter
Magdalena Katarina
1847-01-02
Nysätra
Klintsjön
6561
Olofsdotter
Magdalena Katarina
1826-07-19
Nysätra
Flarken
6562
Olofsdotter
Magdalena Katarina
1798-09-01
Nysätra
Flarken
6563
Olofsdotter
Magdalena Katarina
1788-11-24
Degerfors
Granön
6564
Olofsdotter
Magdalena Katarina
1835-10-15
Nysätra
Flarken
6565
Olofsdotter
Magdalena Kristina
1833-10-26
Burträsk
Bygdeträsk
6566
Olofsdotter
Magdalena Kristina
1828-05-31
Burträsk
Gravlund
6567
Olofsdotter
Magdalena Kristina
1848-05-07
Nysätra
Hertsånger
6568
Olofsdotter
Magdalena Kristina
1801-05-20
Bygdeå
Bjänsjöå
6569
Olofsdotter
Magdalena Kristina
1834-12-17
Robertsfors
Stenfors
6570
Olofsdotter
Magdalena Kristina
1840-06-26
Bygdeå
Ultervattnet
6571
Olofsdotter
Magdalena Kristina
1828-01-02
Umeå lands
Håknäs
6572
Olofsdotter
Magdalena Kristina
1820-05-15
Burträsk
Brunnstjern
6573
Olofsdotter
Magdalena Kristina
1792-05-31
Degerfors
Granön
6574
Olofsdotter
Magdalena Kristina
1809-05-03
Burträsk
Åbyn
6575
Olofsdotter
Magdalena Kristina
1808-02-04
Burträsk
Gammelbyn
6576
Olofsdotter
Magdalena Kristina
1843-05-27
Burträsk
Ljustorp
6577
Olofsdotter
Magdalena Lovisa
1823-04-29
Skellefteå lands
Falmark
6578
Olofsdotter
Magdalena Lovisa
1814-10-26
Skellefteå lands
Ragnvaldsträsk
6579
Olofsdotter
Magdalena Lovisa
1803-03-15
Skellefteå lands
Falmark
6580
Olofsdotter
Magdalena Lovisa
1856-09-07
Bygdeå
Ytterklinten
6581
Olofsdotter
Magdalena Lovisa
1832-11-27
Bygdeå
Jomark
6582
Olofsdotter
Magdalena Lovisa
1835-09-29
Bygdeå
Överklinten
6583
Olofsdotter
Magdalena Lovisa
1818-08-21
Umeå lands
Ön
6584
Olofsdotter
Magdalena Lovisa
1816-04-28
Umeå lands
ÖstTeg
6585
Olofsdotter
Magdalena Lovisa
1827-04-23
Umeå lands
Stöcksjö
6586
Olofsdotter
Magdalena Lovisa
1827-03-18
Lycksele
Skarda
6587
Olofsdotter
Magdalena Margareta
1823-09-29
Skellefteå lands
Hjoggböle
6588
Olofsdotter
Magdalena Margareta
1815-01-18
Lycksele
Granliden
6589
Olofsdotter
Magdalena Margareta
1869-05-13
Vännäs
Östansjö
6590
Olofsdotter
Magdalena Maria
1845-12-24
Grundsunda
Godmark
6591
Olofsdotter
Magdalena Matilda
1852-10-17
Nordmaling
Nordsjö
6592
Olofsdotter
Magdalena Matilda
1858-07-29
Nysätra
Strandfors
6593
Olofsdotter
Magdalena Matilda
1846-11-01
Bygdeå
Öndebyn
6594
Olofsdotter
Magdalena Olivia
1877-07-27
Nysätra
Kvarnfors
6595
Olofsdotter
Magdalena Ottilia
1876-07-22
Bygdeå
Liljabäck
6596
Olofsdotter
Magdalena Sofia
1875-09
Burträsk
Bjursjön
6597
Olofsdotter
Magdalena Sofia
1847-10-07
Lövånger
Bräntjäln
6598
Olofsdotter
Magdalena Sofia
1821-01-07
Umeå lands
Mickelsträsk
6599
Olofsdotter
Magdalena Sofia
1814-08-08
Burträsk
Renbergsvattnet
6600
Olofsdotter
Magdalena Sofia
1853-10-13
Nysätra
Mårsmarken
6601
Olofsdotter
Magdalena Sofia
1857-07-14
Nysätra
Mårsmarken
6602
Olofsdotter
Magdalena Sofia
1844-04-26
Nysätra
Grimsmark
6603
Olofsdotter
Magdalena Sofia
1775-12-15
Degerfors
Rödå
6604
Olofsdotter
Magdalena Sofia
1796-08-03
Degerfors
Hjuken
6605
Olofsdotter
Magdalena Ulrika
1819-12-28
Vilhelmina
Vilhelmina
6606
Olofsdotter
Magdlena
1799-08-02
Skellefteå lands
Gummark
6607
Olofsdotter
Magdlena Amanda
1869-05-30
Norsjö
Kattisträsk
6608
Olofsdotter
Manda Katarina
1879-05-30
Degerfors
Rödå
6609
Olofsdotter
Manda Maria
1870-08-21
Degerfors
Tväråträsk
6610
Olofsdotter
Margaret Katarina
1822-06-04
Umeå lands
Täfteå
6611
Olofsdotter
Margareta
1770-02-23
Skellefteå lands
Åbyn
6612
Olofsdotter
Margareta
1781-11-29
Skellefteå lands
Medle
6613
Olofsdotter
Margareta
1781-12-16
Skellefteå lands
Ragnvaldsträsk
6614
Olofsdotter
Margareta
1781-12-26
Skellefteå lands
Drängsmark
6615
Olofsdotter
Margareta
1772-02-06
Skellefteå lands
Risön
6616
Olofsdotter
Margareta
1828-06-02
Skellefteå lands
Högliden
6617
Olofsdotter
Margareta
1800-02-12
Skellefteå lands
Tåme
6618
Olofsdotter
Margareta
1773-10-19
Skellefteå lands
Ostvik
6619
Olofsdotter
Margareta
1771-09-12
Skellefteå lands
Östanbäck
6620
Olofsdotter
Margareta
1772
Helsingland
Helsingland
6621
Olofsdotter
Margareta
1806-05-13
Skellefteå lands
Falmark
6622
Olofsdotter
Margareta
1801-08-02
Skellefteå lands
Klutmark
6623
Olofsdotter
Margareta
1779-01-08
Skellefteå lands
Burvik
6624
Olofsdotter
Margareta
1808-01-12
Burträsk
Ljusvattnet
6625
Olofsdotter
Margareta
1773-12-19
Själevad
Billsta 1
6626
Olofsdotter
Margareta
1770-05-22
Sidensjö
Näs
6627
Olofsdotter
Margareta
1774-10-04
Skellefteå lands
Ersmark
6628
Olofsdotter
Margareta
1780-10-29
Skellefteå lands
Svansele
6629
Olofsdotter
Margareta
1778-11-13
Skellefteå lands
Östanbäck
6630
Olofsdotter
Margareta
1787-01-15
Skellefteå lands
Risön
6631
Olofsdotter
Margareta
1775-03-27
Skellefteå lands
Yttervik
6632
Olofsdotter
Margareta
1829-11-16
Skorped
Byvattnet
6633
Olofsdotter
Margareta
1792-10-02
Skellefteå lands
Drängsmark
6634
Olofsdotter
Margareta
1784-09-04
Nysätra
Nybyn
6635
Olofsdotter
Margareta
1781-11-07
Bygdeå
ÖverKlinten
6636
Olofsdotter
Margareta
1812-08-22
Nätra
Hummelvik
6637
Olofsdotter
Margareta
1841-06-11
Arnäs
Sörälvsjö
6638
Olofsdotter
Margareta
1779-02-24
Lövånger
Nolbyn
6639
Olofsdotter
Margareta
1787
Åsele
Svannäs
6640
Olofsdotter
Margareta
1784-01-16
Bygdeå
Överklinten
6641
Olofsdotter
Margareta
1770-11-15
Anundsjö
Vattugården
6642
Olofsdotter
Margareta
1781-01-02
Skellefteå lands
Drängsmark
6643
Olofsdotter
Margareta
1849-10-17
Anundsjö
Hädanberg
6644
Olofsdotter
Margareta
1855-08-31
Degerfors
Granön
6645
Olofsdotter
Margareta
1775-03-14
Bygdeå
Överklinten
6646
Olofsdotter
Margareta
1783-07-18
Bygdeå
Bjänsjöå
6647
Olofsdotter
Margareta
1804-11-01
Skog (Y)
Gallsäter
6648
Olofsdotter
Margareta
1803-01-26
Själevad
Själevad
6649
Olofsdotter
Margareta
1795-10-18
Tåsjö
Rörström
6650
Olofsdotter
Margareta
1790-06-10
Sollerö
Rothagen
6651
Olofsdotter
Margareta
1850 cirka
Bollnäs
Bollnäs
6652
Olofsdotter
Margareta
1858-10-05
Själevad
Själevad
6653
Olofsdotter
Margareta
1818-09-24
Umeå lands
Mikelsträsk
6654
Olofsdotter
Margareta
1793-06-04
Själevad
Skortsjö
6655
Olofsdotter
Margareta
1795-04-01
Själevad
Komnäs
6656
Olofsdotter
Margareta
1863-02-28
Anundsjö
Västersel
6657
Olofsdotter
Margareta
1901-10-13
Anundsjö
Hädanberg
6658
Olofsdotter
Margareta
1865-04-23
Anundsjö
Fällkäl
6659
Olofsdotter
Margareta
1799-03-17
Lövånger
Bjurön
6660
Olofsdotter
Margareta
1773-12-16
Skellefteå lands
Innervik
6661
Olofsdotter
Margareta
1786-07-06
Själevad
Överhörnäs
6662
Olofsdotter
Margareta
1776-02-07
Bygdeå
Åkullsjön
6663
Olofsdotter
Margareta
1775-03-24
Umeå lands
Pengsjö
6664
Olofsdotter
Margareta
1806-11-01
Nysätra
Brände
6665
Olofsdotter
Margareta
1774-03-06
Sidensjö
Drömme
6666
Olofsdotter
Margareta
1776-02-07
Anundsjö
Önskan
6667
Olofsdotter
Margareta
1779
Umeå lands
Stärkesmark
6668
Olofsdotter
Margareta
1782-06-02
Skorped
Lännäs
6669
Olofsdotter
Margareta
1785-10-27
Bygdeå
Överklinten
6670
Olofsdotter
Margareta
1782-07-04
Lövånger
Svarttiärn
6671
Olofsdotter
Margareta
1772-11-13
Umeå lands
Djäkneböle
6672
Olofsdotter
Margareta
1782-04-15
Umeå lands
Stöcke
6673
Olofsdotter
Margareta
1867-01-06
Nordmaling
Brattsbacka
6674
Olofsdotter
Margareta
1771-04-04
Umeå lands
Umeå lands
6675
Olofsdotter
Margareta
1806-01-31
Sidensjö
Rössjö
6676
Olofsdotter
Margareta
1770-03-09
Anundsjö
Galasjö
6677
Olofsdotter
Margareta
1793-08-08
Nordmaling
Lögdeå
6678
Olofsdotter
Margareta
1770-02-05
Umeå lands
Röbäck
6679
Olofsdotter
Margareta
1784-10-26
Själevad
Översjäla 5
6680
Olofsdotter
Margareta
1778-10-24
Bygdeå
Sjulsmark
6681
Olofsdotter
Margareta
1790-11-11
Burträsk
Låsmen
6682
Olofsdotter
Margareta
1770-11-25
Bygdeå
Skinnarbyn
6683
Olofsdotter
Margareta
1792-08
Lövånger
Nolbyn
6684
Olofsdotter
Margareta
1774-01-30
Umeå lands
Djäkneböle
6685
Olofsdotter
Margareta
1782-11-21
Själevad
Översjäla
6686
Olofsdotter
Margareta
1773-07-11
Umeå lands
Röbäck
6687
Olofsdotter
Margareta
1771-10
Umeå lands
Sävar
6688
Olofsdotter
Margareta
1810-07-30
Skellefteå lands
Lillholmträsk
6689
Olofsdotter
Margareta
1780-08-04
Umeå lands
Flurkmark
6690
Olofsdotter
Margareta
1777-05-24
Lövånger
Lövånger
6691
Olofsdotter
Margareta
1800-03-07
Nysätra
Skäran
6692
Olofsdotter
Margareta
1777-07-30
Nora
Salteå
6693
Olofsdotter
Margareta
1785-01-13
Bygdeå
Överklinten
6694
Olofsdotter
Margareta
1836-12-20
Själevad
Västerhus
6695
Olofsdotter
Margareta
1783
Skellefteå lands
Bureå
6696
Olofsdotter
Margareta
1795-11-18
Anundsjö
Seltjärn
6697
Olofsdotter
Margareta
1798-05-20
Vilhelmina
Dalasjö
6698
Olofsdotter
Margareta
1834-10-13
Ström
Gärilvattnet
6699
Olofsdotter
Margareta
1770-10-31
Skellefteå lands
Boviken
6700
Olofsdotter
Margareta
1787-07-14
Nysätra
Gumboda
6701
Olofsdotter
Margareta
1775-07-06
Skellefteå lands
Mensträsk
6702
Olofsdotter
Margareta
1774-06-13
Nysätra
Flarken
6703
Olofsdotter
Margareta
1868-06-15
Junsele
Övra
6704
Olofsdotter
Margareta
1780-10-14
Grundsunda
Ava
6705
Olofsdotter
Margareta
1838-04-08
Leksand
Leksand
6706
Olofsdotter
Margareta
1779-01-17
Nordmaling
Hörnsjö
6707
Olofsdotter
Margareta
1859-07-10
Bjurholm
Karlsbäck
6708
Olofsdotter
Margareta
1796-10-29
Arnäs
Kroksjö
6709
Olofsdotter
Margareta
1793-12-27
Nordmaling
Baggård
6710
Olofsdotter
Margareta
1787-12-08
Nordmaling
Mullsjö
6711
Olofsdotter
Margareta
1778-11-22
Nordmaling
Långed
6712
Olofsdotter
Margareta
1781-08-19
Arnäs
Överfälle
6713
Olofsdotter
Margareta
1788-04-05
Nordmaling
Lögdeå
6714
Olofsdotter
Margareta
1776-09-19
Nordmaling
Ledusjö
6715
Olofsdotter
Margareta
1793-01-12
Nordmaling
Öre
6716
Olofsdotter
Margareta
1790-05-02
Grundsunda
Flärke
6717
Olofsdotter
Margareta
1776
Gudmundrå
Gumås?
6718
Olofsdotter
Margareta
1781-10-26
Nordmaling
Aspeå
6719
Olofsdotter
Margareta
1798-07-22
Skellefteå lands
Ersmark
6720
Olofsdotter
Margareta
1785-01-24
Nordmaling
Bastuträsk
6721
Olofsdotter
Margareta
1770-09-07
Lycksele
Örträsk
6722
Olofsdotter
Margareta
1792-06-16
Nordmaling
Tallberg
6723
Olofsdotter
Margareta
1777-07-10
Nordmaling
Karlsbäck
6724
Olofsdotter
Margareta
1786-05-16
Nordmaling
Norrbyn
6725
Olofsdotter
Margareta
1853-11-17
Umeå lands
Fjällholm
6726
Olofsdotter
Margareta
1807-03-20
Arnäs
Näset
6727
Olofsdotter
Margareta
1790-09-25
Umeå lands
Nyby
6728
Olofsdotter
Margareta
1775-08-06
Nordmaling
Sunnansjö
6729
Olofsdotter
Margareta
1799-08-24
Nordmaling
Hallen
6730
Olofsdotter
Margareta
1801
Rättvik
Rättvik
6731
Olofsdotter
Margareta
1777-10-25
Arnäs
Ström
6732
Olofsdotter
Margareta
1789
Själevad
Skortsjö
6733
Olofsdotter
Margareta
1777-06-03
Nordmaling
Aspeå
6734
Olofsdotter
Margareta
1793-01-10
Burträsk
Storbäcken
6735
Olofsdotter
Margareta
1784-03-21
Lövånger
Uttersjön
6736
Olofsdotter
Margareta
1779-09-26
Nordmaling
Hyngelsböle
6737
Olofsdotter
Margareta
1840-11-25
Arnäs
Näset
6738
Olofsdotter
Margareta
1771-06-07
Själevad
Leding
6739
Olofsdotter
Margareta
1800-07-04
Skellefteå lands
Storliden
6740
Olofsdotter
Margareta
1771-11-11
Nordmaling
Långed
6741
Olofsdotter
Margareta
1788-12-11
Nysätra
Gunsmark
6742
Olofsdotter
Margareta
1846-12-26
Själevad
Nordanås
6743
Olofsdotter
Margareta
1770-01-09
Burträsk
Lossmen
6744
Olofsdotter
Margareta
1801-09-09
Umeå lands
Röbäck
6745
Olofsdotter
Margareta
1781-07-05
Själevad
Billsta
6746
Olofsdotter
Margareta
1818-12-14
Själevad
Östansjö
6747
Olofsdotter
Margareta
1783-05-08
Själevad
Billsta
6748
Olofsdotter
Margareta
1806-12-08
Nysätra
Skäran
6749
Olofsdotter
Margareta
1792-08-02
Arnäs
Svedje
6750
Olofsdotter
Margareta
1775-08-14
Själevad
Västerbacke
6751
Olofsdotter
Margareta
1798-12-01
Umeå lands
Mjösjö
6752
Olofsdotter
Margareta
1830-11-21
Gideå
Flärke
6753
Olofsdotter
Margareta
1835-12-24
Umeå lands
Yttersjö
6754
Olofsdotter
Margareta
1866-02-24
Norsjö
Långträsk
6755
Olofsdotter
Margareta
1804-03-24
Ådals Liden
Jansjö
6756
Olofsdotter
Margareta
1886-07-15
Anundsjö
Hädanberg
6757
Olofsdotter
Margareta
1797-04-24
Själevad
Västerhus
6758
Olofsdotter
Margareta
1786-10-21
Anundsjö
Västerfannbyn
6759
Olofsdotter
Margareta
1829-03-05
Anundsjö
Mellansel
6760
Olofsdotter
Margareta
1877-01-09
Anundsjö
Myckelgensjö
6761
Olofsdotter
Margareta
1827-05-25
Själevad
Främmerbilla
6762
Olofsdotter
Margareta
1839-03-31
Anundsjö
Mellansel
6763
Olofsdotter
Margareta
1779-05-25
Sidensjö
Drömme
6764
Olofsdotter
Margareta
1872-02-14
Anundsjö
Knäsjö
6765
Olofsdotter
Margareta
1809-01-28
Anundsjö
Järvberget
6766
Olofsdotter
Margareta
1820-01-14
Anundsjö
Seltjärn
6767
Olofsdotter
Margareta
1843-09-28
Anundsjö
Myckelgensjö
6768
Olofsdotter
Margareta
1819
Nysätra
Kålaboda
6769
Olofsdotter
Margareta
1808-09-21
Anundsjö
Hädanberg
6770
Olofsdotter
Margareta (Greta) Birgitta (Brita)
1862-01-30
Aspeå Skorped (Y)
6771
Olofsdotter
Margareta Albertina
1874-04-01
Stensele
Abborberg
6772
Olofsdotter
Margareta Amanda
1884-12-06
Burträsk
Ljusvattnet
6773
Olofsdotter
Margareta Barbro
1825-09-04
Norsjö
Svansele
6774
Olofsdotter
Margareta Brita
1820-06-21
Bygdeå
Gullmark
6775
Olofsdotter
Margareta Brita
1821-08-21
Grundsunda
Dombäck
6776
Olofsdotter
Margareta Cecilia
1779-05-09
Nordmaling
Genberg
6777
Olofsdotter
Margareta Charlotta
1858-06-08
Burträsk
Burträsk
6778
Olofsdotter
Margareta Charlotta
1848-01-01
Bygdeå
Kroksjösundet
6779
Olofsdotter
Margareta Charlotta
1838-05-17
Bygdeå
Öndebyn
6780
Olofsdotter
Margareta Charlotta
1797-08-27
Lövånger
Ytterbyn
6781
Olofsdotter
Margareta Charlotta
1840-02-20
Bygdeå
Överklinten
6782
Olofsdotter
Margareta Dorotea
1821-11-29
Lövånger
Uttersjön
6783
Olofsdotter
Margareta Elisabet
1817-04-02
Skellefteå lands
Falmark
6784
Olofsdotter
Margareta Elisabet
1849-11-17
Själevad
Yttergunsjö
6785
Olofsdotter
Margareta Elisabet
1842-11-13
Arnäs
Västerlandsjö
6786
Olofsdotter
Margareta Elisabet
1826-10-21
Björna
Hundsjö
6787
Olofsdotter
Margareta Elisabet
1797-11-09
Grundsunda
Godmark
6788
Olofsdotter
Margareta Elisabet
1786-07-14
Arnäs
Sillviken
6789
Olofsdotter
Margareta Elisabet
1788-10-13
Grundsunda
Kasa
6790
Olofsdotter
Margareta Elisabet
1775-10-09
Umeå lands
Klabböle
6791
Olofsdotter
Margareta Elisabet
1815-08-26
Grundsunda
Finna
6792
Olofsdotter
Margareta Elisabet
1816-05-05
Gideå
Hundsjö
6793
Olofsdotter
Margareta Elisabet
1826-03-01
Grundsunda
Utås
6794
Olofsdotter
Margareta Elisabet
1831-05-11
Arnäs
Brunnsnyland
6795
Olofsdotter
Margareta Elisabet
1805-08-04
Arnäs
Flärke
6796
Olofsdotter
Margareta Elisabet
1846-10-27
Anundsjö
Vattugården
6797
Olofsdotter
Margareta Elisabet
1821-04-30
Anundsjö
Sörmesunda
6798
Olofsdotter
Margareta Elisabet
1808-08-19
Sidensjö
Nybyn
6799
Olofsdotter
Margareta Elisabet
1848-04-02
Anundsjö
Vattugården
6800
Olofsdotter
Margareta Elisabeth
1830-12-06
Skellefteå lands
Gärdsmark
6801
Olofsdotter
Margareta Elisabeth
1841-11-11
Skorped
Lännäs
6802
Olofsdotter
Margareta Evelina
1865-08-11
Nysätra
Brände
6803
Olofsdotter
Margareta Gustava
1859-09-02
Skellefteå lands
Hedensbyn
6804
Olofsdotter
Margareta Hedda
1825-01-14
Skellefteå lands
Hedesbyn
6805
Olofsdotter
Margareta Helena
1779-06-06
Skellefteå lands
Innervik
6806
Olofsdotter
Margareta Helena
1783-06-20
Skellefteå lands
Medle
6807
Olofsdotter
Margareta Helena
1806-07-09
Sidensjö
Nätersjö
6808
Olofsdotter
Margareta Helena
1778-08-09
Arnäs
Järved
6809
Olofsdotter
Margareta Johanna
1845-12-31
Norsjö
Kattisberg
6810
Olofsdotter
Margareta Johanna
1844-02-02
Skellefteå lands
Gummark
6811
Olofsdotter
Margareta Johanna
1831-07-10
Stensele
Bastuträsk
6812
Olofsdotter
Margareta Johanna
1873-02-08
Junsele
Junsele
6813
Olofsdotter
Margareta Johanna
1827-08-09
Stensele
Bastuträsk
6814
Olofsdotter
Margareta Johanna
1865-03-16
Örträsk
Skurträsk
6815
Olofsdotter
Margareta Johanna
1839-11-23
Nysätra
Flarken
6816
Olofsdotter
Margareta Johanna
1863-04-26
Junsele
Stuguvattenkälen
6817
Olofsdotter
Margareta Johanna
1869-01-13
Anundsjö
Norrmesunda
6818
Olofsdotter
Margareta Johanna
1885-06-04
Tåsjö
Hoting
6819
Olofsdotter
Margareta Johanna
1829-11-22
Dorotea
Häggås
6820
Olofsdotter
Margareta Johanna
1850-09-06
Grundsunda
Finna
6821
Olofsdotter
Margareta Johanna
1852-04-26
Grundsunda
Finna
6822
Olofsdotter
Margareta Johanna
1831-04-14
Grundsunda
Banafjäl
6823
Olofsdotter
Margareta Johanna
1856-09-26
Grundsunda
Godmersta
6824
Olofsdotter
Margareta Johanna
1857-07-13
Nordmaling
Aspeå
6825
Olofsdotter
Margareta Johanna
1854-03-15
Örträsk
Vargträsk
6826
Olofsdotter
Margareta Karolina
1876-10-17
Norsjö
Kjedträsk
6827
Olofsdotter
Margareta Karolina
1846-02-09
Skellefteå lands
Orrliden
6828
Olofsdotter
Margareta Karolina
1806-11-01
Lycksele
Brännäs
6829
Olofsdotter
Margareta Karolina
1824-05-19
Skellefteå lands
Holmsvattet
6830
Olofsdotter
Margareta Karolina
1842-10-11
Åsele
Åsele
6831
Olofsdotter
Margareta Karolina
1833-09-22
Bygdeå
Fällfors
6832
Olofsdotter
Margareta Karolina
1851-09-19
Lycksele
Örafvan
6833
Olofsdotter
Margareta Karolina
1838-08-30
Bygdeå
Yttre Storbäcken
6834
Olofsdotter
Margareta Karolina
1824-01-15
Umeå lands
Vännäs
6835
Olofsdotter
Margareta Karolina
1848-05-20
Degerfors
Tväråträsk
6836
Olofsdotter
Margareta Karolina
1828-08-09
Bygdeå
Junkboda
6837
Olofsdotter
Margareta Karolina
1879-02-14
Bygdeå
Lantnäs
6838
Olofsdotter
Margareta Karolina
1828-07-31
Grundsunda
Gidböle
6839
Olofsdotter
Margareta Karolina
1844-02-03
Bjurholm
Häggnäs
6840
Olofsdotter
Margareta Katarina
1824-11-10
Skellefteå lands
Kusmark
6841
Olofsdotter
Margareta Katarina
1787-11-03
Skellefteå lands
Bodan
6842
Olofsdotter
Margareta Katarina
1822-04-30
Skellefteå lands
Bjurån
6843
Olofsdotter
Margareta Katarina
1807-03-23
Skellefteå lands
Häbbersfors
6844
Olofsdotter
Margareta Katarina
1811-06-28
Umeå lands
Berg
6845
Olofsdotter
Margareta Katarina
1800-03-02
Skellefteå lands
Kroksjö
6846
Olofsdotter
Margareta Katarina
1795-11-22
Skellefteå lands
Varuträsk
6847
Olofsdotter
Margareta Katarina
1806-03-07
Skellefteå lands
Ragnvaldsträsk
6848
Olofsdotter
Margareta Katarina
1835-04-30
Norsjö
Klintträsk
6849
Olofsdotter
Margareta Katarina
1816-07-25
Umeå lands
Skravelsjö
6850
Olofsdotter
Margareta Katarina
1811-01-26
Skellefteå lands
Hedensbyn
6851
Olofsdotter
Margareta Katarina
1789-04-13
Skellefteå lands
Bodan
6852
Olofsdotter
Margareta Katarina
1822-05-20
Skellefteå lands
Klockträsk
6853
Olofsdotter
Margareta Katarina
1812-12-06
Skellefteå lands
Lidbacken
6854
Olofsdotter
Margareta Katarina
1821-07-08
Lövånger
Bodan
6855
Olofsdotter
Margareta Katarina
1850-10-18
Lövånger
Svarttjärn
6856
Olofsdotter
Margareta Katarina
1844-04-27
Skellefteå lands
Norrlångträsk
6857
Olofsdotter
Margareta Katarina
1803-05-12
Umeå lands
Vännfors
6858
Olofsdotter
Margareta Katarina
1833-04-02
Björna
Mattarbodum
6859
Olofsdotter
Margareta Katarina
1835-06-21
Norsjö
Nyberget
6860
Olofsdotter
Margareta Katarina
1801
Nätra
Nätra
6861
Olofsdotter
Margareta Katarina
1875-06-22
Dorotea
Avaträsk
6862
Olofsdotter
Margareta Katarina
1824-08-30
Anundsjö
Västerfannbyn
6863
Olofsdotter
Margareta Katarina
1830-08-10
Umeå lands
Fredrikshall
6864
Olofsdotter
Margareta Katarina
1846-06-06
Anundsjö
Näs
6865
Olofsdotter
Margareta Katarina
1827-12-23
Ramsele
Backe
6866
Olofsdotter
Margareta Katarina
1839-01-27
Umeå lands
Ön
6867
Olofsdotter
Margareta Katarina
1797-04-08
Bygdeå
Legdeå
6868
Olofsdotter
Margareta Katarina
1813-09-11
Bygdeå
Åkullsjön
6869
Olofsdotter
Margareta Katarina
1834-04-15
Dorotea
Avaträsk
6870
Olofsdotter
Margareta Katarina
1843-02-03
Norsjö
Kattisberg
6871
Olofsdotter
Margareta Katarina
1792-05-19
Umeå lands
Västerteg
6872
Olofsdotter
Margareta Katarina
1812-04-04
Skellefteå?
Skellefteå?
6873
Olofsdotter
Margareta Katarina
1816-11-04
Umeå lands
Gunnismark
6874
Olofsdotter
Margareta Katarina
1770-01-05
Umeå lands
Tavle
6875
Olofsdotter
Margareta Katarina
1790-01-01
Umeå lands
Djäkneböle
6876
Olofsdotter
Margareta Katarina
1806-05-05
Lövånger
Svarttjärn
6877
Olofsdotter
Margareta Katarina
1849-01-14
Nora
Allsta
6878
Olofsdotter
Margareta Katarina
1805-12-13
Burträsk
Bodbyn
6879
Olofsdotter
Margareta Katarina
1811-07-28
Burträsk
Innansjön
6880
Olofsdotter
Margareta Katarina
1821-09-15
Umeå lands
Hissjö
6881
Olofsdotter
Margareta Katarina
1794-07-21
Burträsk
Åbyn
6882
Olofsdotter
Margareta Katarina
1820-06-06
Fjällsjö
Tjärnnäset
6883
Olofsdotter
Margareta Katarina
1816-03-22
Bygdeå
Åkullsjön
6884
Olofsdotter
Margareta Katarina
1854-06-05
Anundsjö
Näs
6885
Olofsdotter
Margareta Katarina
1837-10-13
Burträsk
Blåbergsliden
6886
Olofsdotter
Margareta Katarina
1824-11-10
Skellefteå lands
Kusmark
6887
Olofsdotter
Margareta Katarina
1786
Skellefteå lands
Ullbergsträsk
6888
Olofsdotter
Margareta Katarina
1818-07-14
Norsjö
Risliden
6889
Olofsdotter
Margareta Katarina
1832-07-13
Nysätra
Brände
6890
Olofsdotter
Margareta Katarina
1868-09-29
Mo
Skortsjö
6891
Olofsdotter
Margareta Katarina
1802
Nätra
Dal
6892
Olofsdotter
Margareta Katarina
1826-11-17
Umeå lands
Sörmjöle
6893
Olofsdotter
Margareta Katarina
1828-05-10
Degerfors
Ånäset
6894
Olofsdotter
Margareta Katarina
1799-04-07
Arnäs
Järved
6895
Olofsdotter
Margareta Katarina
1858-04-11
Sävar
Sävträsk
6896
Olofsdotter
Margareta Katarina
1828-12-04
Degerfors
Strycksele
6897
Olofsdotter
Margareta Katarina
1810-07
Umeå lands
Björlandsbäck
6898
Olofsdotter
Margareta Katarina
1803-08-06
Arnäs
Lakasund
6899
Olofsdotter
Margareta Katarina
1814-02-08
Burträsk
Ljusvattnet
6900
Olofsdotter
Margareta Katarina
1790-12-11
Skellefteå lands
Gummark
6901
Olofsdotter
Margareta Katarina
1818-09-29
Grundsunda
Ällön
6902
Olofsdotter
Margareta Katarina
1809-11-26
Umeå lands
Stöcke
6903
Olofsdotter
Margareta Katarina
1821-04-03
Lycksele
Skarda
6904
Olofsdotter
Margareta Katarina
1818-03-23
Skellefteå lands
Gummark
6905
Olofsdotter
Margareta Katarina
1807-08-05
Umeå lands
Berg
6906
Olofsdotter
Margareta Katarina
1835-01-03
Skellefteå lands
Finnfors
6907
Olofsdotter
Margareta Katarina
1833-02-28
Norsjö
Brännlund
6908
Olofsdotter
Margareta Katarina
1863-11-28
Anundsjö
Fällkäl
6909
Olofsdotter
Margareta Katarina
1846-12-17
Norsjö
Pjäsörn
6910
Olofsdotter
Margareta Katarina
1818-12-03
Anundsjö
Näs
6911
Olofsdotter
Margareta Katarina
1803-08-28
Sidensjö
Nolås
6912
Olofsdotter
Margareta Kristina
1813-07-30
Skellefteå lands
Tjärn
6913
Olofsdotter
Margareta Kristina
1819-10-07
Skellefteå lands
Gummark
6914
Olofsdotter
Margareta Kristina
1818-01-19
Umeå lands
Gravmark
6915
Olofsdotter
Margareta Kristina
1793-07-27
Skellefteå lands
Fällfors
6916
Olofsdotter
Margareta Kristina
1790-01-12
Skellefteå lands
Tjärn
6917
Olofsdotter
Margareta Kristina
1780
Nätra
Nätra
6918
Olofsdotter
Margareta Kristina
1866-04-03
Nätra
Sunnansjö
6919
Olofsdotter
Margareta Kristina
1848-09-08
Norsjö
Finnberg
6920
Olofsdotter
Margareta Kristina
1873-12-22
Nysätra
Klintsjön
6921
Olofsdotter
Margareta Kristina
1803-05-24
Arvidsjaur
Missenträsk
6922
Olofsdotter
Margareta Kristina
1802-09-07
Skellefteå lands
Medle
6923
Olofsdotter
Margareta Kristina
1824-07-27
Piteå
Piteå
6924
Olofsdotter
Margareta Kristina
1835-08-05
Jörn
Stornäs
6925
Olofsdotter
Margareta Kristina
1813-05-10
Sidensjö
Kläppen
6926
Olofsdotter
Margareta Kristina
1826-11-10
Sidensjö
Nybyn
6927
Olofsdotter
Margareta Kristina
1875-12-26
Nätra
Orrvik
6928
Olofsdotter
Margareta Kristina
1846-07-31
Lövånger
Uttersjön
6929
Olofsdotter
Margareta Kristina
1808-03-03
Skellefteå lands
Hjoggböle
6930
Olofsdotter
Margareta Kristina
1811-03-19
Degerfors
Granön
6931
Olofsdotter
Margareta Kristina
1855-10-15
Björna
Granåsen
6932
Olofsdotter
Margareta Kristina
1820-12-30
Norsjö
Raggsjö
6933
Olofsdotter
Margareta Kristina
1836-09-10
Burträsk
Ljusvattnet
6934
Olofsdotter
Margareta Kristina
1810-11-23
Umeå lands
Böleå
6935
Olofsdotter
Margareta Kristina
1804-03-24
Nysätra
Klintsjön
6936
Olofsdotter
Margareta Kristina
1806-01-21
Skellefteå lands
Gummark
6937
Olofsdotter
Margareta Kristina
1802-01-13
Nysätra
Flarken
6938
Olofsdotter
Margareta Kristina
1806-10-02
Nysätra
Klintsjön
6939
Olofsdotter
Margareta Kristina
1827-09-20
Stensele
Vapsten
6940
Olofsdotter
Margareta Kristina
1817-07-10
Umeå lands
Bullmark
6941
Olofsdotter
Margareta Kristina
1832-03-05
Dorotea
Långfors
6942
Olofsdotter
Margareta Kristina
1832-09-14
Stensele
Vapsten
6943
Olofsdotter
Margareta Kristina
1811-07-11
Umeå lands
Hörnefors
6944
Olofsdotter
Margareta Kristina
1817-10-08
Umeå lands
Gunnismark
6945
Olofsdotter
Margareta Kristina
1805-05-31
Lövånger
Bjurön
6946
Olofsdotter
Margareta Kristina
1800-01-29
Degerfors
Hjuken
6947
Olofsdotter
Margareta Kristina
1812-03-26
Burträsk
Mjövattnet
6948
Olofsdotter
Margareta Kristina
1830-07-27
Umeå lands
Degernäs
6949
Olofsdotter
Margareta Kristina
1818-03-07
Degerfors
Tväråträsk
6950
Olofsdotter
Margareta Kristina
1844-05-13
Mo
Gottne
6951
Olofsdotter
Margareta Kristina
1843-02-11
Umeå lands
Stöcksjö
6952
Olofsdotter
Margareta Kristina
1791-08-25
Umeå lands
Umeå lands
6953
Olofsdotter
Margareta Kristina
1773-04-11
Umeå lands
Stöcksjö
6954
Olofsdotter
Margareta Kristina
1802-02-07
Åsele
Tennsjö
6955
Olofsdotter
Margareta Kristina
1797-09-05
Umeå lands
Österteg
6956
Olofsdotter
Margareta Kristina
1802-09-24
Burträsk
Mjödvattnet
6957
Olofsdotter
Margareta Kristina
1780-03-05
Umeå lands
Stöcksjö
6958
Olofsdotter
Margareta Kristina
1873-10-20
Gideå
Västergidsjö
6959
Olofsdotter
Margareta Kristina
1770-10-17
Degerfors
Tegsnäset
6960
Olofsdotter
Margareta Kristina
1815-03-12
Burträsk
Blisterliden
6961
Olofsdotter
Margareta Kristina
1824-01-26
Umeå lands
Ön
6962
Olofsdotter
Margareta Kristina
1820-04-15
Burträsk
Västra Blisterliden
6963
Olofsdotter
Margareta Kristina
1811-08-17
Nysätra
Flarken
6964
Olofsdotter
Margareta Kristina
1810-01-19
Nysätra
Trehörningen
6965
Olofsdotter
Margareta Kristina
1836-02-26
Arnäs
Överön
6966
Olofsdotter
Margareta Kristina
1825-12-24
Nordmaling
Brattfors
6967
Olofsdotter
Margareta Kristina
1827-05-05
Nordmaling
Bredvik
6968
Olofsdotter
Margareta Kristina
1816-07-03
Umeå lands
Tredingen
6969
Olofsdotter
Margareta Kristina
1836-09-17
Nordmaling
Gräsmyr
6970
Olofsdotter
Margareta Kristina
1823-06-22
Nordmaling
Gräsmyr
6971
Olofsdotter
Margareta Kristina
1800-07-31
Nordmaling
Öre
6972
Olofsdotter
Margareta Kristina
1833-11-30
Nordmaling
Sunnansjö
6973
Olofsdotter
Margareta Kristina
1804-01-25
Nordmaling
Järnäs
6974
Olofsdotter
Margareta Kristina
1799-03-10
Umeå lands
Braxele
6975
Olofsdotter
Margareta Kristina
1809-03-02
Nordmaling
Sörbyn
6976
Olofsdotter
Margareta Kristina
1782-02-18
Umeå lands
Norrmjöle
6977
Olofsdotter
Margareta Kristina
1813-07-06
Umeå lands
Brån
6978
Olofsdotter
Margareta Kristina
1807-12-16
Nordmaling
Lögdeå
6979
Olofsdotter
Margareta Kristina
1820-02-26
Arnäs
Högland
6980
Olofsdotter
Margareta Kristina
1818-05-12
Arnäs
Sillviken
6981
Olofsdotter
Margareta Kristina
1795-05-26
Degerfors
Hjuken
6982
Olofsdotter
Margareta Kristina
1831-05-21
Umeå lands
Vännfors
6983
Olofsdotter
Margareta Kristina
1826-08-26
Degerfors
Innerträsk
6984
Olofsdotter
Margareta Kristina
1817-06-24
Degerfors
Granön
6985
Olofsdotter
Margareta Kristina
1809-12-30
Nordmaling
Järnäs
6986
Olofsdotter
Margareta Kristina
1834-01-22
Björna
Gideå
6987
Olofsdotter
Margareta Kristina
1835-10-03
Gideå
Långviken
6988
Olofsdotter
Margareta Kristina
1852-10-27
Örträsk
Örträsk
6989
Olofsdotter
Margareta Kristina
1830-02-21
Nordmaling
Gräsmyr
6990
Olofsdotter
Margareta Kristina
1845-10-15
Lycksele
Skurträsk
6991
Olofsdotter
Margareta Kristina
1831-07-22
Gideå
Lemusjö
6992
Olofsdotter
Margareta Kristina
1774
Umeå lands
Hissjö
6993
Olofsdotter
Margareta Kristina
1835-08-09
Umeå lands
Överboda
6994
Olofsdotter
Margareta Kristina
1814-07-28
Bjurholm
Mariebäck
6995
Olofsdotter
Margareta Kristina
1836-04-19
Bjurholm
Häggnäs
6996
Olofsdotter
Margareta Kristina
1833-10-17
Bjurholm
Balsjö
6997
Olofsdotter
Margareta Kristina
1804-10-06
Umeå lands
Rödå
6998
Olofsdotter
Margareta Kristina
1815-04-14
Nordmaling
Baggård
6999
Olofsdotter
Margareta Kristina
1773-10-06
Umeå lands
Brån
7000
Olofsdotter
Margareta Kristina
1802-04-13
Umeå lands
Hörnefors
7001
Olofsdotter
Margareta Kristina
1801-06
Nätra
Bredånger
7002
Olofsdotter
Margareta Kristina
1840-03-05
Sidensjö
Degersjö
7003
Olofsdotter
Margareta Kristina
1848-08-08
Vilhelmina
Mark
7004
Olofsdotter
Margareta Kristina
1841-02-21
Sidensjö
Rössjö
7005
Olofsdotter
Margareta Kristina
1827-06-11
Skellefteå lands
Finnfors
7006
Olofsdotter
Margareta Kristina
1897-08-07
Anundsjö
Myckelgensjö
7007
Olofsdotter
Margareta Kunigunda
1872-04-13
Vilhelmina
Vilhelmina
7008
Olofsdotter
Margareta Lovisa
1824-06-14
Lövånger
Mångbyn
7009
Olofsdotter
Margareta Lovisa
1856-08-16
Stensele
Åskilje
7010
Olofsdotter
Margareta Lovisa
1837-04-07
Bygdeå
Kroksjön
7011
Olofsdotter
Margareta Lovisa
1830-04-06
Umeå lands
Västernäs
7012
Olofsdotter
Margareta Lovisa
1849-06-17
Degerfors
Fjädernäs
7013
Olofsdotter
Margareta Lovisa
1837-10-10
Nysätra
Flarken
7014
Olofsdotter
Margareta Lovisa
1870-02-21
Anundsjö
Solberg
7015
Olofsdotter
Margareta Lovisa
1829-09-26
Nysätra
Kålaboda
7016
Olofsdotter
Margareta Magdalena
1825-10-29
Lövånger
Bäckboda
7017
Olofsdotter
Margareta Magdalena
1816-11-11
Skellefteå lands
Krångfors
7018
Olofsdotter
Margareta Magdalena
1837-09-03
Skorped
Uberg
7019
Olofsdotter
Margareta Magdalena
1840-05-11
Skellefteå lands
Klutmark
7020
Olofsdotter
Margareta Magdalena
1867-01-14
Vilhelmina
Norra Latikberg
7021
Olofsdotter
Margareta Magdalena
1846-07-02
Vilhelmina
Frostberg
7022
Olofsdotter
Margareta Magdalena
1835-12-10
Stensele
Bäckmark
7023
Olofsdotter
Margareta Magdalena
1817-08-05
Umeå lands
Täfteå
7024
Olofsdotter
Margareta Magdalena
1823-07-30
Lövånger
Svarttjärn
7025
Olofsdotter
Margareta Magdalena
1802-02-28
Degerfors
Hjuken
7026
Olofsdotter
Margareta Magdalena
1791-08-23
Umeå lands
Hörnefors
7027
Olofsdotter
Margareta Magdalena
1814-08-08
Arnäs
Ström
7028
Olofsdotter
Margareta Magdalena
1789-03-06
Umeå lands
Täfteå
7029
Olofsdotter
Margareta Magdalena
1815
Arvidsjaur
Arvidsjaur
7030
Olofsdotter
Margareta Magdalena
1826-09-29
Grundsunda
Gidböle
7031
Olofsdotter
Margareta Magdalena
1790-01-13
Grundsunda
Gidböle
7032
Olofsdotter
Margareta Magdalena
1817-04-15
Grundsunda
Godmark
7033
Olofsdotter
Margareta Magdalena
1823-07-26
Grundsunda
Husum
7034
Olofsdotter
Margareta Magdalena
1818-09-27
Fredrika
Strömåker
7035
Olofsdotter
Margareta Magdalena
1838-04-20
Gideå
Svedje
7036
Olofsdotter
Margareta Magdalena
1807-12-26
Degerfors
Degerfors
7037
Olofsdotter
Margareta Magdalena
1816-04-23
Degerfors
Degerfors
7038
Olofsdotter
Margareta Magdalena
1852-03-16
Gideå
Getingsta
7039
Olofsdotter
Margareta Magdalena
1811-12-22
Gideå
Lomviken
7040
Olofsdotter
Margareta Maria
1818-03-11
Skellefteå lands
Ursviken
7041
Olofsdotter
Margareta Mariana
1868-02-04
Nysätra
Åmarken
7042
Olofsdotter
Margareta Matilda
1835-08-07
Bygdeå
Gullmark
7043
Olofsdotter
Margareta Matilda
1845-01-23
Bygdeå
Skinnarbyn
7044
Olofsdotter
Margareta Matilda
1838-02-03
Burträsk
Storberget
7045
Olofsdotter
Margareta Matilda
1866-11-24
Arnäs
Arnäs
7046
Olofsdotter
Margareta Matilda
1866-11-24
Arnäs
Lakasund
7047
Olofsdotter
Margareta Olivia
1878-11-01
Bygdeå
Öndebyn
7048
Olofsdotter
Margareta Olivia
1888-04-27
Dorotea
Avaträsk
7049
Olofsdotter
Margareta Sofia
1839-01-17
Arvidsjaur
Järvträsk
7050
Olofsdotter
Margareta Sofia
1823-08-31
Sorsele
Blattnicksele
7051
Olofsdotter
Margareta Sofia
1827-04-13
Degerfors
Stryksele
7052
Olofsdotter
Margareta Sofia
1835-01-12
Lycksele
Skurträsk
7053
Olofsdotter
Margareta Sofia
1833-11-23
Holmön
Holmön
7054
Olofsdotter
Margareta Sofia
1815-12-17
Degerfors
Degerfors
7055
Olofsdotter
Margareta Sofia
1839-09-27
Degerfors
Renträsk
7056
Olofsdotter
Margareta Sofia
1841-01-26
Bygdeå
Norum
7057
Olofsdotter
Margareta Sofia
1881-03-03
Burträsk
Burträsk
7058
Olofsdotter
Margareta Sofia
1845-05-25
Bygdeå
Kroksjön
7059
Olofsdotter
Margareta Sofia
1841-03-15
Bygdeå
Kroksjön
7060
Olofsdotter
Margareta Sofia
1849-04-02
Nysätra
Flarken
7061
Olofsdotter
Margareta Sofia
1830-06-27
Umeå lands
Tväråmark
7062
Olofsdotter
Margareta Sofia
1858-08-13
Holmön
Holmön
7063
Olofsdotter
Margareta Sofia
1795-10-12
Sorsele
Skakträsk
7064
Olofsdotter
Margareta Sofia
1833-07-28
Degerfors
Holmträsk
7065
Olofsdotter
Margareta Sofia
1804-12-29
Umeå lands
Rödå
7066
Olofsdotter
Margareta Sofia
1794-03-15
Lycksele
Nedre Gransele
7067
Olofsdotter
Margareta Sofia
1820-03-01
Degerfors
Rödå
7068
Olofsdotter
Margareta Sofia
1822-12-24
Umeå lands
Haddingen
7069
Olofsdotter
Margareta Sofia
1844-12-30
Robertsfors
Stenfors
7070
Olofsdotter
Margareta Sofia
1829-04-01
Lycksele
Vägsele
7071
Olofsdotter
Margareta Sofia
1836-01-18
Umeå lands
Hissjö
7072
Olofsdotter
Margareta Sofia
1830-11-03
Umeå lands
Nyås
7073
Olofsdotter
Margareta Sofia
1828-02-22
Bjurholm
Balsjö
7074
Olofsdotter
Margareta Sofia
1814-01-30
Nordmaling
Fällfors
7075
Olofsdotter
Margareta Sofia
1837-06-21
Bjurholm
Balsjö
7076
Olofsdotter
Margareta Sofia
1805-07-16
Lycksele
Vindelgransele
7077
Olofsdotter
Margareta Sofia
1810-01-30
Degerfors
Åmsele
7078
Olofsdotter
Margareta Sofia
1872-02-19
Bjurholm
Balfors
7079
Olofsdotter
Margareta Sofia
1840-09-17
Degerfors
Tvärträsk
7080
Olofsdotter
Margareta Sofia
1827-09-21
Nysätra
Flarken
7081
Olofsdotter
Margareta Sofia
1848-03-30
Bjurholm
Bastuträsk
7082
Olofsdotter
Margareta Sofia
1848-05-16
Norsjö
Stensliden
7083
Olofsdotter
Margareta Ulrika
1835-04-12
Burträsk
Bodbyn
7084
Olofsdotter
Margareta Ulrika
1822-02-04
Degerfors
Abborrträsk
7085
Olofsdotter
Margareta Vilhelmina Josefina
1865-04-15
Bygdeå
Sjulsmark
7086
Olofsdotter
Margit
1830 cirka
Ålvdalen?
Ålvdalen?
7087
Olofsdotter
Margret Karolina
1906-02-23
Degerfors
Granön
7088
Olofsdotter
Margreta Brita
1797-10-25
??
??
7089
Olofsdotter
Maria
1833-04-28
Skellefteå lands
Klintträsk
7090
Olofsdotter
Maria
1831-10-24
Skellefteå lands
Brännäs
7091
Olofsdotter
Maria
1853-05-18
Burträsk
Stenbäcken
7092
Olofsdotter
Maria
1790-06-13
Skellefteå lands
Ullbergsträsk
7093
Olofsdotter
Maria
1798-02-22
Skellefteå lands
Norrbastuträsk
7094
Olofsdotter
Maria
1796-04-21
Skellefteå lands
Svanfors
7095
Olofsdotter
Maria
1804-10-02
Skellefteå lands
Falmark
7096
Olofsdotter
Maria
1811-06-17
Arvidsjaur
Norra Grundträsk
7097
Olofsdotter
Maria
1880-09-15
Burträsk
Burträsk
7098
Olofsdotter
Maria
1842-06-22
Umeå lands
Berg
7099
Olofsdotter
Maria
1823-02-04
Skellefteå lands
Forsliden
7100
Olofsdotter
Maria
1771-01-08
Skellefteå lands
Storkåge
7101
Olofsdotter
Maria
1800-08-07
Skellefteå lands
Norrbastuträsk
7102
Olofsdotter
Maria
1861-02-02
Tåsjö
Lidsjöberg
7103
Olofsdotter
Maria
1860-11-12
Tåsjö
Kroknäset
7104
Olofsdotter
Maria
1823-10-12
Skellefteå lands
Norrlandsträsk
7105
Olofsdotter
Maria
1883-09-19
Ström
Ström
7106
Olofsdotter
Maria
1830-07-10
Skellefteå lands
Lidbacken
7107
Olofsdotter
Maria
1785-03-08
Lövånger
Bodan
7108
Olofsdotter
Maria
1819-03-26
Leksand
Leksand
7109
Olofsdotter
Maria
1834-12-20
Umeå lands
Ytterhiske
7110
Olofsdotter
Maria
1773-01-18
Nysätra
Klintsjön
7111
Olofsdotter
Maria
1784-01-30
Lövånger
Burön
7112
Olofsdotter
Maria
1795
Nätra?
Nätra?
7113
Olofsdotter
Maria
1788-05-11
Bygdeå
Sjöarödd
7114
Olofsdotter
Maria
1785-02-16
Själevad
Skortsjö
7115
Olofsdotter
Maria
1786-10-20
Bygdeå
ÖverKlinten
7116
Olofsdotter
Maria
1849-04-01
Nysätra
Klintsjön
7117
Olofsdotter
Maria
1782-10-17
Själevad
Kroksta
7118
Olofsdotter
Maria
1860-04-08
Bygdeå
Sikeå
7119
Olofsdotter
Maria
1790-03-14
Arnäs
Arnäs
7120
Olofsdotter
Maria
1779-01-20
Sorsele
Skakträsk
7121
Olofsdotter
Maria
1786-09-02
Lövånger
Noret
7122
Olofsdotter
Maria
1858-03-21
Nordmaling
Hyngelsböle
7123
Olofsdotter
Maria
1851-12-17
Nysätra
Brände
7124
Olofsdotter
Maria
1845-07-13
Arnäs
Älvsöden
7125
Olofsdotter
Maria
1858-11-03
Mo
Hållen
7126
Olofsdotter
Maria
1852-08-09
Själevad
Näverkäl
7127
Olofsdotter
Maria
1870-09-24
Vännäs
Spöland
7128
Olofsdotter
Maria
1800-06-19
Skellefteå lands
Norsjö
7129
Olofsdotter
Maria
1811-05-20
Arnäs
UtanLandsjö
7130
Olofsdotter
Maria
1790-06-23
Nysätra
Skäran
7131
Olofsdotter
Maria
1835-03-13
Själevad
Västerhus
7132
Olofsdotter
Maria
1861-06-10
Sunne (S)
Sunne
7133
Olofsdotter
Maria
1836-03-24
Själevad
Nordanås
7134
Olofsdotter
Maria
1776
Åsele
Åsele
7135
Olofsdotter
Maria
1852-12-11
Arnäs
Ström
7136
Olofsdotter
Maria
1802
Lycksele
Umbyn
7137
Olofsdotter
Maria
1777
Åsele
Siksjölandet
7138
Olofsdotter
Maria
1853-05-02
Själevad
Överbilla
7139
Olofsdotter
Maria
1796-01-06
Tåsjö
Rörström
7140
Olofsdotter
Maria
1809-05-09
Tåsjö
Hoting
7141
Olofsdotter
Maria
1789-02-07
Lövånger
Broträsk
7142
Olofsdotter
Maria
1827-06-21
Nysätra
Estersmark
7143
Olofsdotter
Maria
1790 cirka
Lappmarken
Lappmarken
7144
Olofsdotter
Maria
1875-01-23
Anundsjö
Brandtjäl
7145
Olofsdotter
Maria
1777-10-19
Umeå lands
Bullmark
7146
Olofsdotter
Maria
1870-08-19
Arnäs
Älvsöden
7147
Olofsdotter
Maria
1785-03-07
Umeå lands
Nyby
7148
Olofsdotter
Maria
1778-02-19
Nysätra
Brände
7149
Olofsdotter
Maria
1827-06-21
Nysätra
Estersmark
7150
Olofsdotter
Maria
1799-11-25
Själevad
Dal
7151
Olofsdotter
Maria
1786-09-26
Umeå lands
Stöcke
7152
Olofsdotter
Maria
1788-02-03
Umeå lands
Nyby
7153
Olofsdotter
Maria
1818-07
Umeå lands
Hörneå
7154
Olofsdotter
Maria
1780-06-27
Umeå lands
Klabböle
7155
Olofsdotter
Maria
1776-06-24
Bygdeå
Öndebyn
7156
Olofsdotter
Maria
1858-04-10
Själevad
Sund
7157
Olofsdotter
Maria
1771-08-27
Bygdeå
Korssjön
7158
Olofsdotter
Maria
1834-04-21
Umeå lands
Täfteå
7159
Olofsdotter
Maria
1786-06-16
Lövånger
Vallen
7160
Olofsdotter
Maria
1770-12-21
Själevad
Svedje
7161
Olofsdotter
Maria
1785-08-11
Umeå lands
Långviken
7162
Olofsdotter
Maria
1770-04-18
Burträsk
Storliden
7163
Olofsdotter
Maria
1779-11-04
Bygdeå
Sjulsmark
7164
Olofsdotter
Maria
1797-07-24
Lövånger
Bjurön
7165
Olofsdotter
Maria
1779-12-29
Bygdeå
Bjensjöå
7166
Olofsdotter
Maria
1780-12-14
Nysätra
Flarken
7167
Olofsdotter
Maria
1800-11-21
Umeå lands
Bjensjö
7168
Olofsdotter
Maria
1783-12-26
Burträsk
Storbäcken
7169
Olofsdotter
Maria
1784-11-19
Nysätra
Flarken
7170
Olofsdotter
Maria
1852-10-28
Själevad
Kroksta
7171
Olofsdotter
Maria
1867-05-17
Sidensjö
Västerkäl
7172
Olofsdotter
Maria
1809-05-28
Själevad
Översjäla
7173
Olofsdotter
Maria
1780
Fjällsjö
Röström
7174
Olofsdotter
Maria
1792-03-31
Lycksele
Umbyn
7175
Olofsdotter
Maria
1784-03-29
Umeå lands
Långviken
7176
Olofsdotter
Maria
1801-09-26
Föllinge
Skärvången
7177
Olofsdotter
Maria
1843-08-03
Vilhelmina
Ljusfjäll
7178
Olofsdotter
Maria
1856-10-04
Mo
Flärke
7179
Olofsdotter
Maria
1857-01-29
Själevad
Nyland
7180
Olofsdotter
Maria
1850-12-20
Själevad
Butsjöböl
7181
Olofsdotter
Maria
1862-05-28
Hammerdal
Sikås
7182
Olofsdotter
Maria
1852-03-27
Mo
Flärke
7183
Olofsdotter
Maria
1857-07-30
Mo
Hållen
7184
Olofsdotter
Maria
1802-02-11
Ström
Ön
7185
Olofsdotter
Maria
1806
Norge
Vefsv,Burgfjäll
7186
Olofsdotter
Maria
1795-09-25
Värmland
Värmland
7187
Olofsdotter
Maria
1787-01-03
Nysätra
Kålaboda
7188
Olofsdotter
Maria
1854-05-14
Föllinge
Moarne
7189
Olofsdotter
Maria
1837-03-05
Burträsk
Ljustorp
7190
Olofsdotter
Maria
1873-05-09
Själevad
Sund
7191
Olofsdotter
Maria
1787-11-25
Nordmaling
Brännland
7192
Olofsdotter
Maria
1780-10-14
Själevad
Nyliden
7193
Olofsdotter
Maria
1852-03-29
Umeå lands
Hörnefors
7194
Olofsdotter
Maria
1811-08-16
Grundsunda
Könsa
7195
Olofsdotter
Maria
1861-12-23
Bjurholm
Lillarmsjö
7196
Olofsdotter
Maria
1821-12-18
Gideå
Flygsjö
7197
Olofsdotter
Maria
1777-08-06
Arnäs
Tävra
7198
Olofsdotter
Maria
1776-08-28
Nordmaling
Armsjö
7199
Olofsdotter
Maria
1857-05-29
Bjurholm
Lillarmsjö
7200
Olofsdotter
Maria
1783-03-20
Umeå lands
Bäcken
7201
Olofsdotter
Maria
1783-02-22
Nordmaling
Karlsbäck
7202
Olofsdotter
Maria
1854-03-19
Nordmaling
Olofsfors
7203
Olofsdotter
Maria
1820-01-11
Bjurholm
Balsjö
7204
Olofsdotter
Maria
1857-12-10
Nordmaling
Djupsjö
7205
Olofsdotter
Maria
1790-06-04
Lycksele
Bäverträsk
7206
Olofsdotter
Maria
1854-08-19
Grundsunda
Utås
7207
Olofsdotter
Maria
1785-11-21
Själevad
Själevad
7208
Olofsdotter
Maria
1830-01-21
Nordmaling
Bergsjö
7209
Olofsdotter
Maria
1847-07-18
Bjurholm
Karlsbäck
7210
Olofsdotter
Maria
1855-11-24
Nordmaling
Sunnansjö
7211
Olofsdotter
Maria
1845-05-29
Arnäs
Österbursjö
7212
Olofsdotter
Maria
1771-04-16
Arnäs
Norrgidsjö
7213
Olofsdotter
Maria
1776-09-12
Malung
Tyngsö?
7214
Olofsdotter
Maria
1779-03-20
Enånger
Långvind
7215
Olofsdotter
Maria
1845-12-21
Arnäs
Ovansjö
7216
Olofsdotter
Maria
1794-02-21
Nordmaling
Högbränna
7217
Olofsdotter
Maria
1788
Arnäs
Bodum
7218
Olofsdotter
Maria
1790-12-04
Nordmaling
Balsjö
7219
Olofsdotter
Maria
1777-08-23
Själevad
Västerhus
7220
Olofsdotter
Maria
1798-08-07
Nordmaling
Högland
7221
Olofsdotter
Maria
1802-05-13
Grundsunda
Högen
7222
Olofsdotter
Maria
1781
Grundsunda
Ällön
7223
Olofsdotter
Maria
1787-08
Nordmaling
Nordanbäck
7224
Olofsdotter
Maria
1784-01-01
Själevad
Björna
7225
Olofsdotter
Maria
1862-03-01
Degerfors
Granön
7226
Olofsdotter
Maria
1776-01-15
Burträsk
Tallträsk
7227
Olofsdotter
Maria
1799-11-04
Umeå lands
Tålsmark
7228
Olofsdotter
Maria
1808-06-19
Arnäs
Näset
7229
Olofsdotter
Maria
1821-05-04
Bjurholm
Balsjö
7230
Olofsdotter
Maria
1795-12-02
Nordmaling
Orrböle
7231
Olofsdotter
Maria
1782-02-15
Själevad
Österalnö
7232
Olofsdotter
Maria
1784-08-13
Burträsk
Mjövattnet
7233
Olofsdotter
Maria
1809-12-30
Arnäs
VästerLandsjö
7234
Olofsdotter
Maria
1780-01-16
Nordmaling
Norrbyn
7235
Olofsdotter
Maria
1869-07-18
Vännäs
Jämtböle
7236
Olofsdotter
Maria
1777-03-26
Bygdeå
Bygdeå
7237
Olofsdotter
Maria
1781-04-13
Arnäs
Tävra
7238
Olofsdotter
Maria
1794-03-13
Arnäs
Flärke
7239
Olofsdotter
Maria
1779-02-12
Själevad
Nordanås
7240
Olofsdotter
Maria
1782-07-30
Arnäs
Ovansjö
7241
Olofsdotter
Maria
1794-02-25
Umeå lands
Brattby
7242
Olofsdotter
Maria
1780-03-17
Bygdeå
Ultervattnet
7243
Olofsdotter
Maria
1789-09-27
Själevad
Själevad
7244
Olofsdotter
Maria
1781-09-17
Arnäs
Flygsjö
7245
Olofsdotter
Maria
1782-01-22
Umeå lands
Rödå
7246
Olofsdotter
Maria
1789-06-11
Umeå lands
Nyby
7247
Olofsdotter
Maria
1852-09-29
Bjurholm
Östervik
7248
Olofsdotter
Maria
1775-01-24
Skellefteå
Risön
7249
Olofsdotter
Maria
1889-12-31
Umeå lands
Sörmjöle
7250
Olofsdotter
Maria
1846-09-25
Själevad
Nyland
7251
Olofsdotter
Maria
1776-01-16
Skellefteå lands
Burvik
7252
Olofsdotter
Maria
1856-12-27
Norsjö
Bredträsk
7253
Olofsdotter
Maria
1775-10-13
Arnäs
Trehörning
7254
Olofsdotter
Maria
1886-07-15
Själevad
Öster-Alnäs
7255
Olofsdotter
Maria
1777-08-18
Skellefteå lands
Kvavisträsk
7256
Olofsdotter
Maria
1879-10-23
Anundsjö
Näs
7257
Olofsdotter
Maria Adelaide
1857-06-22
Nysätra
Flarken
7258
Olofsdotter
Maria Adelina
1878-04-23
Sävar
Furunäs
7259
Olofsdotter
Maria Agata
1828-10-22
Stensele
Bastuträsk
7260
Olofsdotter
Maria Albertina
1873-01-23
Umeå lands
Gårsjöbäck
7261
Olofsdotter
Maria Albertina
1891-12-13
Nysätra
Nysätra
7262
Olofsdotter
Maria Albertina
1863-07-30
Arnäs
Järved
7263
Olofsdotter
Maria Albertina
1853-03-23
Bygdeå
Nyborg
7264
Olofsdotter
Maria Albertina
1860-09-28
Degerfors
Ramsele
7265
Olofsdotter
Maria Albertina
1853-01-06
Bygdeå
Näs
7266
Olofsdotter
Maria Albertina
1817-08-03
Burträsk
Kvarnbyn
7267
Olofsdotter
Maria Albertina
1873-05-03
Degerfors
Degerfors
7268
Olofsdotter
Maria Albertina
1853-04-24
Nysätra
Brände
7269
Olofsdotter
Maria Albertina
1883-11-27
Umeå lands
Röbäck
7270
Olofsdotter
Maria Alfrida
1887-10-01
Degerfors
Helsinglund
7271
Olofsdotter
Maria Amalia
1887-10-10
Vännäs
Håknäs
7272
Olofsdotter
Maria Amalia
1875-10-31
Fredrika
Alsmark
7273
Olofsdotter
Maria Amanda
1876-11-28
Degerfors
Avalund
7274
Olofsdotter
Maria Amanda
1876-12-30
Degerfors
Tväråträsk
7275
Olofsdotter
Maria Amanda
1887-04-06
Björna
Movattnet
7276
Olofsdotter
Maria Amanda
1875-05-16
Degerfors
Renfors
7277
Olofsdotter
Maria Amanda
1862-07-28
Umeå lands
Rödå
7278
Olofsdotter
Maria Amanda
1879-10-28
Arnäs
Torsböle
7279
Olofsdotter
Maria Anna Matilda
1878-01-12
Umeå lands
Fjällholm
7280
Olofsdotter
Maria Aqvelina
1877-06-13
Nordmaling
Olofsfors
7281
Olofsdotter
Maria Augusta
1869-04-02
Lövånger
Hökmark
7282
Olofsdotter
Maria Augusta
1876-01-10
Nysätra
Mårsmarken
7283
Olofsdotter
Maria Augusta
1874-12-05
Umeå lands
Rödå
7284
Olofsdotter
Maria Augusta
1869-11-08
Nysätra
Skäran
7285
Olofsdotter
Maria Augusta
1869-11-26
Lycksele
Lund
7286
Olofsdotter
Maria Augusta
1872-11-28
Sävar
Ivarsboda
7287
Olofsdotter
Maria Augusta
1869-01-07
Umeå lands
Bjenberg
7288
Olofsdotter
Maria Augusta
1895-06-06
Degerfors
Gladaberg
7289
Olofsdotter
Maria Beata
1815-09-22
Bygdeå
Ultervattnet
7290
Olofsdotter
Maria Brita
1848-06-13
Nysätra
Hertsånger
7291
Olofsdotter
Maria Brita
1817-01-20
Sorsele
Sandsele
7292
Olofsdotter
Maria Brita
1821-03-11
Bygdeå
Ultervattnet
7293
Olofsdotter
Maria Brita
1823-01-12
Bygdeå
Ultervattnet
7294
Olofsdotter
Maria Brita
1798-07-04
Bygdeå
Bjänsjöå
7295
Olofsdotter
Maria Brita
1847-06-09
Arnäs
Arnäs
7296
Olofsdotter
Maria Brita
1823-12-27
Bygdeå
Ultervattnet
7297
Olofsdotter
Maria Brita
1830-03-25
Umeå lands
Fällforsån
7298
Olofsdotter
Maria Brita
1805-02-22
Nysätra
Brände
7299
Olofsdotter
Maria Brita
1818-05-04
Nysätra
Kålaboda
7300
Olofsdotter
Maria Brita
1807-08-05
Fjällsjö
Bölen
7301
Olofsdotter
Maria Brita
1804-02-17
Burträsk
Bygdsijum
7302
Olofsdotter
Maria Brita
1812-04-09
Nysätra
Flarken
7303
Olofsdotter
Maria Brita
1835-07-24
Tåsjö
Valån
7304
Olofsdotter
Maria Brita
1778-02-29
Umeå lands
Sävar
7305
Olofsdotter
Maria Brita
1776-01-11
Bygdeå
Skinnarbyn
7306
Olofsdotter
Maria Brita
1838-05-25
Burträsk
Bergssvedjan
7307
Olofsdotter
Maria Brita
1842-06-09
Ström
Trångåsen
7308
Olofsdotter
Maria Brita
1823-07-01
Grundsunda
Utås
7309
Olofsdotter
Maria Brita
1834-11-02
Bjurholm
Balsjö
7310
Olofsdotter
Maria Brita
1789-08-21
Arnäs
Sillviken
7311
Olofsdotter
Maria Brita
1793-07-24
Grundsunda
Finna
7312
Olofsdotter
Maria Brita
1830-12-22
Bjurholm
Agnäs
7313
Olofsdotter
Maria Brita
1843-02-02
Bjurholm
Ström
7314
Olofsdotter
Maria Brita
1850-01-28
Grundsunda
Skademark
7315
Olofsdotter
Maria Brita
1775-11-18
Nordmaling
Lögdeå
7316
Olofsdotter
Maria Brita
1804-05-12
Själevad
Kroksta
7317
Olofsdotter
Maria Brita
1853-06-10
Örträsk
Skurträsk
7318
Olofsdotter
Maria Brita
1781-09-14
Bygdeå
Åkullsjön
7319
Olofsdotter
Maria Brita
1796-06-23
Nordmaling
Levar
7320
Olofsdotter
Maria Brita
1811-12-03
Umeå lands
Åkertjärn
7321
Olofsdotter
Maria Brita
1844-08-27
Arnäs
Västerlandsjö
7322
Olofsdotter
Maria Brita
1829-07-18
Degerfors
Innerträsk
7323
Olofsdotter
Maria Brita
1803-09-29
Arnäs
Sörgidsjö
7324
Olofsdotter
Maria Brita
1807-01-04
Umeå lands
Västerteg
7325
Olofsdotter
Maria Brita
1837-02-22
Lycksele
Örträsk
7326
Olofsdotter
Maria Brita
1816-02-06
Degerfors
Granön
7327
Olofsdotter
Maria Brita
1840-04-27
Umeå lands
Hörneå
7328
Olofsdotter
Maria Brita
1831-08-21
Själevad
Prästbordet
7329
Olofsdotter
Maria Brita
1836-03-25
Skorped
Lännäs
7330
Olofsdotter
Maria Brita
1795
Anundsjö
Näs
7331
Olofsdotter
Maria Brita
1820-01-05
Ådalsliden
Holaforsen
7332
Olofsdotter
Maria Charlotta
1880-05-06
Nysätra
Gumboda
7333
Olofsdotter
Maria Charlotta
1865-11-12
Malå
Högnäs
7334
Olofsdotter
Maria Charlotta
1879-06-27
Sävar
Högliden
7335
Olofsdotter
Maria Charlotta
1855-01-11
Degerfors
Mårdsbränna
7336
Olofsdotter
Maria Charlotta
1866-08-15
Bygdeå
Ultervattnet
7337
Olofsdotter
Maria Charlotta
1811-03-13
Umeå lands
Håkmark
7338
Olofsdotter
Maria Charlotta
1889-07-18
Sävar
Högliden
7339
Olofsdotter
Maria Charlotta
1858-11-21
Nysätra
Brände
7340
Olofsdotter
Maria Charlotta
1832-12-18
Umeå lands
Anumark
7341
Olofsdotter
Maria Charlotta
1871-03-27
Umeå lands
Baggböle
7342
Olofsdotter
Maria Charlotta
1854-04-07
Sävar
Sävar
7343
Olofsdotter
Maria Charlotta
1844-01-26
Sävar
Sävar
7344
Olofsdotter
Maria Charlotta
1853-09-11
Holmön
Holmön
7345
Olofsdotter
Maria Charlotta
1841-11-18
Lövånger
Vallen
7346
Olofsdotter
Maria Charlotta
1843-01-23
Sävar
Täfteå
7347
Olofsdotter
Maria Charlotta
1855-09-30
Sävar
Täfteå
7348
Olofsdotter
Maria Charlotta
1815-03-01
Umeå lands
Röbäck
7349
Olofsdotter
Maria Charlotta
1874-10-16
Umeå lands
Brännland
7350
Olofsdotter
Maria Charlotta
1872-12-27
Umeå lands
Stenbäck
7351
Olofsdotter
Maria Charlotta
1806-01-30
Nordmaling
Nyby
7352
Olofsdotter
Maria Charlotta
1851-10-03
Bjurholm
Bjurholm
7353
Olofsdotter
Maria Charlotta
1840-11-29
Bjurholm
Bastuträsk
7354
Olofsdotter
Maria Desideria
1867-11-03
Burträsk
Blåbergsliden
7355
Olofsdotter
Maria Dorotea
1841-03-28
Vilhelmina
Vilhelmina
7356
Olofsdotter
Maria Elina
1862-06-05
Degerfors
Näsland
7357
Olofsdotter
Maria Elisabet
1804-03-06
Skellefteå lands
Ersmark
7358
Olofsdotter
Maria Elisabet
1834-12-27
Lövånger
Blacke
7359
Olofsdotter
Maria Elisabet
1815-11-05
Skellefteå lands
Ersmark
7360
Olofsdotter
Maria Elisabet
1820-06-03
Skellefteå lands
Stenträsk
7361
Olofsdotter
Maria Elisabet
1823-04-20
Sidensjö
Rössjö
7362
Olofsdotter
Maria Elisabet
1872-10-06
Anundsjö
Norrtjärn
7363
Olofsdotter
Maria Elisabet
1897-12-02
Björna
Hemling
7364
Olofsdotter
Maria Elisabet
1826-08-15
Umeå lands
Röbäck
7365
Olofsdotter
Maria Elisabet
1812-08-05
Arnäs
Överön
7366
Olofsdotter
Maria Elisabet
1813-08-06
Nysätra
Kålaboda
7367
Olofsdotter
Maria Elisabet
1816-12-26
Nysätra
Gumboda
7368
Olofsdotter
Maria Elisabet
1841-04-28
Lövånger
Selet
7369
Olofsdotter
Maria Elisabet
1837-11-05
Norsjö
Björknäs
7370
Olofsdotter
Maria Elisabet
1853-08-22
Tåsjö
Rörström
7371
Olofsdotter
Maria Elisabet
1855-01-06
Bodum
Orrnäs
7372
Olofsdotter
Maria Elisabet
1832-08-16
Aundsjö
Bergsjö
7373
Olofsdotter
Maria Elisabet
1833-01-10
Umeå lands
Fredrikshall
7374
Olofsdotter
Maria Elisabet
1810-07-02
Tåsjö
Rösström
7375
Olofsdotter
Maria Elisabet
1839-01-08
Umeå lands
Anumark
7376
Olofsdotter
Maria Elisabet
1781-01-27
Umeå lands
Österteg
7377
Olofsdotter
Maria Elisabet
1807-12-14
Skellefteå lands
Skellefteå lands
7378
Olofsdotter
Maria Elisabet
1799-11-05
Umeå lands
Röbäck
7379
Olofsdotter
Maria Elisabet
1777-10-20
??
??
7380
Olofsdotter
Maria Elisabet
1807-12-07
Umeå lands
Röbäck
7381
Olofsdotter
Maria Elisabet
1780-12-05
Själevad
Själevad
7382
Olofsdotter
Maria Elisabet
1810-10-04
Umeå lands
Sörböle
7383
Olofsdotter
Maria Elisabet
1827-01-09
Bjurholm
Balsjö
7384
Olofsdotter
Maria Elisabet
1782-09-05
Nordmaling
Djupsjö
7385
Olofsdotter
Maria Elisabet
1784
Grundsunda
Banafjäl
7386
Olofsdotter
Maria Elisabet
1829-02-25
Nordmaling
Gräsmyr
7387
Olofsdotter
Maria Elisabet
1797-11-11
Grundsunda
Ultrå
7388
Olofsdotter
Maria Elisabet
1839-07-12
Arnäs
Ovansjö
7389
Olofsdotter
Maria Elisabet
1804-04-01
Nordmaling
Levar
7390
Olofsdotter
Maria Elisabet
1816-08-19
Umeå lands
Täfteå
7391
Olofsdotter
Maria Elisabet
1817-05-04
Burträsk
Ljusvattnet
7392
Olofsdotter
Maria Elisabet
1824-01-25
Burträsk
Bursiljum
7393
Olofsdotter
Maria Elisabet
1801-05-22
Nordmaling
Högås
7394
Olofsdotter
Maria Elisabet
1809-04-10
Umeå lands
Bjensjö
7395
Olofsdotter
Maria Elisabet
1823-06-13
Arnäs
Bygdom
7396
Olofsdotter
Maria Elisabet
1773-02-08
Umeå lands
Granön
7397
Olofsdotter
Maria Elisabet
1824-10-14
Degerfors
Kussjön
7398
Olofsdotter
Maria Elisabet
1795-10-22
Skellefteå lands
Burvik
7399
Olofsdotter
Maria Elonora
1861-08-27
Vännäs
Önskanäs
7400
Olofsdotter
Maria Erika
1859-04-14
Arnäs
Lunne
7401
Olofsdotter
Maria Erika
1854-09-06
Nysätra
Flarken
7402
Olofsdotter
Maria Erika
1826-02-28
Skellefteå lands
Kusmark
7403
Olofsdotter
Maria Eufrosyna
1880-04-19
Norsjö
Bomarsund
7404
Olofsdotter
Maria Eufrosyna
1875-06-28
Umeå lands
Häggnäs
7405
Olofsdotter
Maria Eufrosyna
1866-09-03
Burträsk
Ljustorp
7406
Olofsdotter
Maria Eufrosynia
1840-08-07
Burträsk
Brännbergsliden
7407
Olofsdotter
Maria Eufrosynia
1865-12-26
Degerfors
Aborrträsk
7408
Olofsdotter
Maria Eugenia
1866-01-13
Umeå lands
Ersmark
7409
Olofsdotter
Maria Evelina
1880-12-11
Vilhelmina
Matsdal
7410
Olofsdotter
Maria Evelina
1869-02-02
Åsele
Lillögda
7411
Olofsdotter
Maria Evelina
1861-07-19
Bjurholm
Bastuträsk
7412
Olofsdotter
Maria Fredrika
1851-01-05
Lövånger
Bräntjälen
7413
Olofsdotter
Maria Fredrika
1868-02-09
Örträsk
Sandsjönäs
7414
Olofsdotter
Maria Fredrika
1827-04-22
Lövånger
Uttersjön
7415
Olofsdotter
Maria Fredrika
1836-07-14
Burträsk
Bursiljum
7416
Olofsdotter
Maria Fredrika
1866-12-16
Vännäs
Spöland
7417
Olofsdotter
Maria Fredrika
1855-10-11
Burträsk
Rönnbäcken
7418
Olofsdotter
Maria Fredrika
1818-08-24
Nordmaling
Sunnansjö
7419
Olofsdotter
Maria Fredrika
1863-10-07
Umeå lands
Överboda
7420
Olofsdotter
Maria Fredrika
1862-10-29
Burträsk
Söderliden
7421
Olofsdotter
Maria Fredrika Vilhelmina
1855-07-12
Bygdeå
Överklinten
7422
Olofsdotter
Maria Gustafa
1860-09-29
Lövånger
Hökmark
7423
Olofsdotter
Maria Gustava
1851-08-13
Norsjö
Risberg
7424
Olofsdotter
Maria Gustava
1852-05-23
Lövånger
Svarttjärn
7425
Olofsdotter
Maria Gustava
1859-01-11
Degerfors
Tväråträsk
7426
Olofsdotter
Maria Gustava
1843-09-13
Lycksele
Kråkvinkel
7427
Olofsdotter
Maria Gustava
1856-07-15
Umeå lands
Tavelsjö
7428
Olofsdotter
Maria Gustava
1832-05-08
Burträsk
Tjärnberget
7429
Olofsdotter
Maria Gustava
1841-01-24
Lycksele
Flakaträsk
7430
Olofsdotter
Maria Gustava
1829-10-14
Burträsk
Blåbergsliden
7431
Olofsdotter
Maria Gustava
1876-09-10
Bjurholm
Nyby
7432
Olofsdotter
Maria Gustava
1835-06-30
Lövånger
Svarttjärn
7433
Olofsdotter
Maria Helena
1811-07-31
Skellefteå lands
Ragnvaldsträsk
7434
Olofsdotter
Maria Helena
1810-07-08
Skellefteå lands
Klockträsk
7435
Olofsdotter
Maria Helena
1816-08-20
Skellefteå lands
Ursviken
7436
Olofsdotter
Maria Helena
1827-03-02
Lycksele
Vormsele
7437
Olofsdotter
Maria Helena
1808-02-14
Umeå lands
Hössjö
7438
Olofsdotter
Maria Helena
1826-03-11
Umeå lands
Mickelsträsk
7439
Olofsdotter
Maria Helena
1844-07-31
Norsjö
Låsmen
7440
Olofsdotter
Maria Helena
1812-04-29
Skellefteå lands
Skellefteå lands
7441
Olofsdotter
Maria Helena
1859-10-29
Norsjö
Kattisberg
7442
Olofsdotter
Maria Helena
1807-12-03
Skellefteå lands
Falmark
7443
Olofsdotter
Maria Helena
1826-01-08
Umeå lands
Täfteå
7444
Olofsdotter
Maria Helena
1810-05-16
Burträsk
Björnliden
7445
Olofsdotter
Maria Helena
1805-01-08
Umeå lands
Täfteböle
7446
Olofsdotter
Maria Helena
1772-05-10
Umeå lands
Stärkesmark
7447
Olofsdotter
Maria Helena
1824-01-24
Burträsk
Storberget
7448
Olofsdotter
Maria Helena
1797-01-24
Umeå lands
Stöcksjö
7449
Olofsdotter
Maria Helena
1771-12-30
Umeå lands
Gravfors
7450
Olofsdotter
Maria Helena
1822-12-27
Umeå lands
Tredingen
7451
Olofsdotter
Maria Helena
1836-02-09
Skellefteå lands
Medle
7452
Olofsdotter
Maria Helena
1877-04-19
Vilhelmina
Västra Fjällfjäll
7453
Olofsdotter
Maria Helena
1854-09-10
Umeå lands
Brattby
7454
Olofsdotter
Maria Helena
1785-02-21
Nordmaling
Öre
7455
Olofsdotter
Maria Helena
1845-01-06
Nordmaling
Bjerten
7456
Olofsdotter
Maria Helena
1814-04-01
Bjurholm
Bjurholm
7457
Olofsdotter
Maria Helena
1787-12-14
Nordmaling
Hyngelsböle
7458
Olofsdotter
Maria Helena
1800-11-05
Nordmaling
Djupsjö
7459
Olofsdotter
Maria Helena
1835-06-29
Nordmaling
Sunnansjö
7460
Olofsdotter
Maria Helena
1784-10-16
Nordmaling
Gräsmyr
7461
Olofsdotter
Maria Helena
1790-01-15
Nordmaling
Bastuträsk
7462
Olofsdotter
Maria Helena
1799-02-01
Nordmaling
Brattfors
7463
Olofsdotter
Maria Helena
1814-01-04
Lycksele
Knaften
7464
Olofsdotter
Maria Helena
1859-05-30
Vännäs
Kolksele
7465
Olofsdotter
Maria Helena
1859-09-24
Vännäs
Stennäs
7466
Olofsdotter
Maria Helena
1794-01-23
Nordmaling
Nyby
7467
Olofsdotter
Maria Helena
1820-06-15
Umeå lands
Röbäck
7468
Olofsdotter
Maria Helena
1854-05-22
Gideå
Flärke
7469
Olofsdotter
Maria Helena
1879-09-10
Vännäs
Pengsjö
7470
Olofsdotter
Maria Johanna
1823-11-16
Umeå lands
Pålböle
7471
Olofsdotter
Maria Johanna
1825-05-12
Umeå lands
Västerteg
7472
Olofsdotter
Maria Johanna
1826-05-03
Lövånger
Bissjön
7473
Olofsdotter
Maria Johanna
1844-09-18
Umeå lands
Grisbacka
7474
Olofsdotter
Maria Johanna
1861-02-08
Umeå Lands
Brännland
7475
Olofsdotter
Maria Johanna
1826-12-18
Umeå lands
Brännland
7476
Olofsdotter
Maria Johanna
1839-04-16
Umeå lands
Hissjö
7477
Olofsdotter
Maria Johanna
1861-02-18
Vännäs
Mjösjö
7478
Olofsdotter
Maria Johanna
1860-08-08
Degerfors
Bjurfors
7479
Olofsdotter
Maria Johanna
1882-11-08
Arnäs
Stranne
7480
Olofsdotter
Maria Johanna
1862-07-25
Degerfors
Hälsingland
7481
Olofsdotter
Maria Johanna
1859-09-29
Degerfors
Hälsingland
7482
Olofsdotter
Maria Johanna
1869-12-14
Degerfors
Tväråträsk
7483
Olofsdotter
Maria Johanna
1870-09-06
Umeå lands
Hammarkulla
7484
Olofsdotter
Maria Johanna
1829-07-05
Umeå lands
Rödålund
7485
Olofsdotter
Maria Johanna
1856-02-08
Burträsk
Högliden
7486
Olofsdotter
Maria Johanna
1853-06-23
Umeå lands
Degersjön
7487
Olofsdotter
Maria Johanna
1854-04-09
Umeå lands
Långbränna
7488
Olofsdotter
Maria Johanna
1852-04-09
Arnäs
Västerlandsjö
7489
Olofsdotter
Maria Johanna
1853-09-09
Vännäs
Nybo
7490
Olofsdotter
Maria Johanna
1805-01-07
Umeå lands
Sörfors
7491
Olofsdotter
Maria Johanna
1859-10-30
Vännäs
Pengsjö
7492
Olofsdotter
Maria Johanna
1853-02-25
Umeå lands
Näsland
7493
Olofsdotter
Maria Johanna
1827-06-26
Tåsjö
Hoting
7494
Olofsdotter
Maria Johanna
1876-01-02
Umeå lands
Sunnantorp
7495
Olofsdotter
Maria Johanna
1870-07-01
Vännäs
Vinbäck
7496
Olofsdotter
Maria Johanna
1893-01-26
Själevad
Överbilla
7497
Olofsdotter
Maria Johanna
1821-12-05
Norsjö
Mensträsk
7498
Olofsdotter
Maria Johanna
1843-01-26
Bygdeå
Rödås
7499
Olofsdotter
Maria Johanna
1835-07-09
Nysätra
Flarken
7500
Olofsdotter
Maria Johanna
1843-05-04
Nysätra
Brände
7501
Olofsdotter
Maria Johanna
1828-05-27
Anundsjö
Prästgården
7502
Olofsdotter
Maria Johanna
1851-04-02
Nysätra
Mårsmarken
7503
Olofsdotter
Maria Johanna
1845-01-02
Nordmaling
Levar
7504
Olofsdotter
Maria Johanna
1868-03-23
Nordmaling
Hallen
7505
Olofsdotter
Maria Johanna
1867-07-21
Bjurholm
Bastuträsk
7506
Olofsdotter
Maria Johanna
1875-06-25
Bjurholm
Balsjö
7507
Olofsdotter
Maria Johanna
1811-09-04
Degerfors
Rödå
7508
Olofsdotter
Maria Johanna
1870-01-06
Nordmaling
Stavsjöholm
7509
Olofsdotter
Maria Johanna
1869-03-20
Bjurholm
Karlsbäck
7510
Olofsdotter
Maria Johanna
1814
Lycksele
Örträsk
7511
Olofsdotter
Maria Johanna
1866-03-20
Gideå
Gideå bruk
7512
Olofsdotter
Maria Johanna
1856-07-17
Björna
Gideå
7513
Olofsdotter
Maria Johanna
1834-02-23
Vännäs
Snåltjärn
7514
Olofsdotter
Maria Johanna
1853-03-22
Bjurholm
Balfors
7515
Olofsdotter
Maria Johanna
1873-04-02
Vännäs
Orrböle
7516
Olofsdotter
Maria Johanna
1871-11-21
Bjurholm
Balsjö
7517
Olofsdotter
Maria Johanna
1826-01-26
Degerfors
Strycksele
7518
Olofsdotter
Maria Johanna
1865-11-12
Umeå lands
Hammarkulla
7519
Olofsdotter
Maria Johanna
1850-09-29
Vännäs
Jämtböle
7520
Olofsdotter
Maria Johanna
1858-03-19
Gideå
Nordgidsjö
7521
Olofsdotter
Maria Johanna
1853-04-12
Nysätra
Grimsmark
7522
Olofsdotter
Maria Johanna
1842-07-21
Lövånger
Svarttjärn
7523
Olofsdotter
Maria Johanna
1851-02-23
Norsjö
Kattisträsk
7524
Olofsdotter
Maria Johanna
1872-11-10
Skorped
Uberg
7525
Olofsdotter
Maria Johanna
1885-11-23
Degerfors
Gladaberget
7526
Olofsdotter
Maria Johanna
1871-08-17
Vännäs
Önskanäs
7527
Olofsdotter
Maria Johanna
1841-10-17
Burträsk
Stensträsk
7528
Olofsdotter
Maria Johanna Vilhelmina
1875-02-09
Vilhelmina
Gransjö
7529
Olofsdotter
Maria Josefina
1863-11-29
Burträsk
Risåträsk
7530
Olofsdotter
Maria Josefina
1861-01-26
Lycksele
Karlberg
7531
Olofsdotter
Maria Josefina
1865-07-09
Vännäs
Spöland
7532
Olofsdotter
Maria Josefina
1866-04-26
Degerfors
Holmträsk
7533
Olofsdotter
Maria Josefina
1879-07-28
Nordmaling
Mullsjö
7534
Olofsdotter
Maria Josefina
1852-07-19
Norsjö
Stensliden
7535
Olofsdotter
Maria Josefina
1882-07-27
Umeå lands
Bjensjön
7536
Olofsdotter
Maria Juliana
1837-03-11
Sävar
Bullmark
7537
Olofsdotter
Maria Karolina
1835-01-17
Byske
Byske
7538
Olofsdotter
Maria Karolina
1877-08-23
Nysätra
Nysätra
7539
Olofsdotter
Maria Karolina
1874-01-09
Bygdeå
Ultervattnet
7540
Olofsdotter
Maria Karolina
1823-09-15
Umeå lands
Hissjö
7541
Olofsdotter
Maria Karolina
1857-06-09
Nordmaling
Ängersjö
7542
Olofsdotter
Maria Karolina
1864-03-24
Degerfors
Fjädernäs
7543
Olofsdotter
Maria Karolina
1862-08-05
Örträsk
Långsele
7544
Olofsdotter
Maria Karolina
1887-06-07
Lycksele
Gäddträsk
7545
Olofsdotter
Maria Karolina
1833-10-15
Arnäs
Smedsbyn
7546
Olofsdotter
Maria Karolina
1855-10-05
Stensele
Norrdal
7547
Olofsdotter
Maria Karolina
1856-03-15
Arnäs
Trehörningen
7548
Olofsdotter
Maria Karolina
1846-07-06
Burträsk
Tvärtjärn
7549
Olofsdotter
Maria Karolina
1835-09-17
Burträsk
Uttersjön
7550
Olofsdotter
Maria Karolina
1862-10-23
Själevad
Yttergundsjö
7551
Olofsdotter
Maria Karolina
1873-10-20
Degerfors
Blåliden
7552
Olofsdotter
Maria Karolina
1850-03-15
Vilhelmina
Matsdal
7553
Olofsdotter
Maria Karolina
1853-10-22
Umeå lands
Träskliden
7554
Olofsdotter
Maria Karolina
1886-08-02
Degerfors
Granön
7555
Olofsdotter
Maria Karolina
1842-01-24
Arnäs
Högland
7556
Olofsdotter
Maria Karolina
1868-01-01
Umeå lands
Bjensjö
7557
Olofsdotter
Maria Karolina
1874-09-29
Degerfors
Svarttjärn
7558
Olofsdotter
Maria Karolina
1857-02-13
Grundsunda
Kasa
7559
Olofsdotter
Maria Karolina
1862-07-14
Nordmaling
Bergsjö
7560
Olofsdotter
Maria Karolina
1847-03-13
Grundsunda
Finna
7561
Olofsdotter
Maria Karolina
1839-08-28
Nordmaling
Djupsjö
7562
Olofsdotter
Maria Karolina
1824-11-01
Umeå lands
Hörnefors
7563
Olofsdotter
Maria Karolina
1871-03-22
Gideå
Eldsmark
7564
Olofsdotter
Maria Karolina
1849-09-21
Arnäs
Torsböle
7565
Olofsdotter
Maria Karolina
1840-10-09
Nordmaling
Järnäs
7566
Olofsdotter
Maria Karolina
1858-12-15
Gideå
Kroksjö
7567
Olofsdotter
Maria Karolina
1861-01-30
Degerfors
Hjuken
7568
Olofsdotter
Maria Karolina
1875-08-29
Örträsk
Strömåker
7569
Olofsdotter
Maria Karolina
1856-06-13
Sävar
Sävträsk
7570
Olofsdotter
Maria Karolina
1859-06-13
Örträsk
Vargträsk
7571
Olofsdotter
Maria Karolina
1845-06-06
Gideå
Bodum
7572
Olofsdotter
Maria Karolina
1843-09-24
Gideå
Kroksjö
7573
Olofsdotter
Maria Karolina
1884-04-16
Degerfors
Granön
7574
Olofsdotter
Maria Katarina
1827-05-07
Lövånger
Mångbyn
7575
Olofsdotter
Maria Katarina
1783-12-12
Skellefteå lands
Skellefteå lands
7576
Olofsdotter
Maria Katarina
1811-01-24
Umeå lands
Hissjö
7577
Olofsdotter
Maria Katarina
1795-03-30
Nysätra
Brände
7578
Olofsdotter
Maria Katarina
1783-05-20
Skellefteå lands
Bergsbyn
7579
Olofsdotter
Maria Katarina
1816-04-26
Skellefteå lands
Varuträsk
7580
Olofsdotter
Maria Katarina
1850-09-13
Nysätra
Brände
7581
Olofsdotter
Maria Katarina
1785-09-09
Lycksele
Knaften
7582
Olofsdotter
Maria Katarina
1827-04-04
Umeå lands
Strand
7583
Olofsdotter
Maria Katarina
1832-11-18
Umeå lands
Västerås
7584
Olofsdotter
Maria Katarina
1829-01-13
Stensele
Långvattnet
7585
Olofsdotter
Maria Katarina
1816-10-17
Arnäs
Österbursjö
7586
Olofsdotter
Maria Katarina
1821-10-29
Umeå lands
Vännäs
7587
Olofsdotter
Maria Katarina
1825-12-10
Lycksele
Öravan
7588
Olofsdotter
Maria Katarina
1833-10-11
Umeå lands
Håknäs
7589
Olofsdotter
Maria Katarina
1803-04-14
Bygdeå
Ratu
7590
Olofsdotter
Maria Katarina
1859-09-18
Arnäs
Ström
7591
Olofsdotter
Maria Katarina
1802-11-02
Umeå lands
Hössjö
7592
Olofsdotter
Maria Katarina
1798-01-08
Bygdeå
Rickleå
7593
Olofsdotter
Maria Katarina
1845-07-26
Värmland
Kil
7594
Olofsdotter
Maria Katarina
1821-10-10
Arnäs
Tävra
7595
Olofsdotter
Maria Katarina
1804-07-16
Anundsjö
Östergensjö
7596
Olofsdotter
Maria Katarina
1811-07-18
Burträsk
Mjövattnet
7597
Olofsdotter
Maria Katarina
1867-12-30
Tåsjö
Rörström
7598
Olofsdotter
Maria Katarina
1815-07-13
Sidensjö
Myre
7599
Olofsdotter
Maria Katarina
1822-09-27
Umeå lands
Pålböle
7600
Olofsdotter
Maria Katarina
1828-12-24
Umeå lands
Ön
7601
Olofsdotter
Maria Katarina
1854-10-31
Umeå lands
Hössjö
7602
Olofsdotter
Maria Katarina
1792-07-20
Bygdeå
Bjensjö
7603
Olofsdotter
Maria Katarina
1804-10-12
Lövånger
Uttersjön
7604
Olofsdotter
Maria Katarina
1794-07-22
Burträsk
Grundfors
7605
Olofsdotter
Maria Katarina
1783-04-25
Burträsk
Lappvattnet
7606
Olofsdotter
Maria Katarina
1780-08-26
Umeå lands
Flurkmark
7607
Olofsdotter
Maria Katarina
1863-12-19
Karlstads län
Frykeryd
7608
Olofsdotter
Maria Katarina
1816-01-11
Burträsk
Mjövattnet
7609
Olofsdotter
Maria Katarina
1799-02-19
Burträsk
Hellfors
7610
Olofsdotter
Maria Katarina
1805-02-28
Umeå lands
Vännfors
7611
Olofsdotter
Maria Katarina
1871-12-21
Nordmaling
Olofsfors
7612
Olofsdotter
Maria Katarina
1779-11-09
Burträsk
Bygdeträsk
7613
Olofsdotter
Maria Katarina
1774-09-24
Umeå lands
Klabböle
7614
Olofsdotter
Maria Katarina
1821-04-04
Umeå lands
Degernäs
7615
Olofsdotter
Maria Katarina
1794-05-21
Umeå lands
Bjenberg
7616
Olofsdotter
Maria Katarina
1815-12-14
Umeå lands
Röbäck
7617
Olofsdotter
Maria Katarina
1827-11-25
Umeå lands
Västerteg
7618
Olofsdotter
Maria Katarina
1796-11-18
Umeå lands
Ytterboda
7619
Olofsdotter
Maria Katarina
1794-09-01
Nysätra
Risvattnet
7620
Olofsdotter
Maria Katarina
1798-08-09
Umeå lands
Mjösjö
7621
Olofsdotter
Maria Katarina
1774-10-09
Burträsk
Ljusvattnet
7622
Olofsdotter
Maria Katarina
1794-11-06
Umeå lands
Umeå lands
7623
Olofsdotter
Maria Katarina
1801-11-21
Umeå lands
Bullmark
7624
Olofsdotter
Maria Katarina
1814-06-02
Umeå lands
Grubbe
7625
Olofsdotter
Maria Katarina
1781-12-13
Burträsk
Bygdeträsk
7626
Olofsdotter
Maria Katarina
1795-03-13
Burträsk
Gammelbyn
7627
Olofsdotter
Maria Katarina
1798-12-19
Burträsk
Ljusvattnet
7628
Olofsdotter
Maria Katarina
1798-11-10
Burträsk
Åbyn
7629
Olofsdotter
Maria Katarina
1792-04-11
Nysätra
Risvattnet
7630
Olofsdotter
Maria Katarina
1795-12-04
Umeå lands
Stöcksjö
7631
Olofsdotter
Maria Katarina
1871-07-04
Umeå lands
Kasamark
7632
Olofsdotter
Maria Katarina
1832-08-16
Lövånger
Kåsböle
7633
Olofsdotter
Maria Katarina
1812-12-12
Burträsk
Gammelbyn
7634
Olofsdotter
Maria Katarina
1811-10-22
Fjällsjö
Orrnäs
7635
Olofsdotter
Maria Katarina
1837-06-01
Robertsfors
Stenfors
7636
Olofsdotter
Maria Katarina
1810-09-26
Nysätra
Brände
7637
Olofsdotter
Maria Katarina
1864-03-26
Umeå lands
Obbola
7638
Olofsdotter
Maria Katarina
1850-01-07
Umeå lands
Lillsjöberget
7639
Olofsdotter
Maria Katarina
1824-05-23
Alanäs
Ringvattnet
7640
Olofsdotter
Maria Katarina
1874-10-03
Lövånger
Vebomark
7641
Olofsdotter
Maria Katarina
1792-03-21
Nordmaling
Håknäs
7642
Olofsdotter
Maria Katarina
1787-01-24
Nordmaling
Gräsmyr
7643
Olofsdotter
Maria Katarina
1811-09-10
Grundsunda
Godmark
7644
Olofsdotter
Maria Katarina
1864-01-10
Umeå lands
Sörmjöle
7645
Olofsdotter
Maria Katarina
1823-05-09
Bjurholm
Agnäs
7646
Olofsdotter
Maria Katarina
1804-08-13
Nordmaling
Norrbyn
7647
Olofsdotter
Maria Katarina
1824-08-14
Nordmaling
Gräsmyr
7648
Olofsdotter
Maria Katarina
1795-12-24
Umeå lands
Braxele
7649
Olofsdotter
Maria Katarina
1812-12-03
Nordmaling
Järnäs
7650
Olofsdotter
Maria Katarina
1797-12-23
Nordmaling
Håknäs
7651
Olofsdotter
Maria Katarina
1845-08-19
Bjurholm
Lillarmsjö
7652
Olofsdotter
Maria Katarina
1871-12-10
Bjurholm
Öreström
7653
Olofsdotter
Maria Katarina
1786-09-03
Lycksele
Vargträsk
7654
Olofsdotter
Maria Katarina
1789-06-21
Umeå lands
Röbäck
7655
Olofsdotter
Maria Katarina
1801-07-19
Umeå lands
Hössjö
7656
Olofsdotter
Maria Katarina
1821-01-05
Arnäs
Sillviken
7657
Olofsdotter
Maria Katarina
1798-04-06
Umeå lands
Hjoggsjön
7658
Olofsdotter
Maria Katarina
1822-02-27
Gideå
Norrgidsjö
7659
Olofsdotter
Maria Katarina
1845-01-15
Bjurholm
Nyland
7660
Olofsdotter
Maria Katarina
1819-12-20
Gideå
Norrgidsjö
7661
Olofsdotter
Maria Katarina
1825-08-26
Arnäs
Sillviken
7662
Olofsdotter
Maria Katarina
1805-02-17
Lycksele
Knaften
7663
Olofsdotter
Maria Katarina
1820-11-22
Nysätra
Kålaboda
7664
Olofsdotter
Maria Katarina
1862-05-28
Anundsjö
Fällkäl
7665
Olofsdotter
Maria Konkordia
1831-02-18
Lycksele
Kroksjö
7666
Olofsdotter
Maria Kriistina
1862-12-06
Umeå lands
Överboda
7667
Olofsdotter
Maria Kristian
1810
??
??
7668
Olofsdotter
Maria Kristiana
1850-06-02
Burträsk
Myrträsk
7669
Olofsdotter
Maria Kristina
1845-04-17
Umeå lands
Röbäck
7670
Olofsdotter
Maria Kristina
1810-10-19
Skellefteå lands
Gran
7671
Olofsdotter
Maria Kristina
1798-11-06
Skellefteå lands
Innervik
7672
Olofsdotter
Maria Kristina
1845-12-03
Umeå lands
Röbäck
7673
Olofsdotter
Maria Kristina
1841-12-14
Umeå lands
Västerhiske
7674
Olofsdotter
Maria Kristina
1798
Skellefteå lands
Morön
7675
Olofsdotter
Maria Kristina
1852-01-09
Skellefteå lands
Skellefteå lands
7676
Olofsdotter
Maria Kristina
1866-04-21
Jörn
Näverlund
7677
Olofsdotter
Maria Kristina
1820-11-18
Norsjö
Norsjö
7678
Olofsdotter
Maria Kristina
1855-10-19
Norsjö
Gumboda
7679
Olofsdotter
Maria Kristina
1850-10-11
Norsjö
Brännliden
7680
Olofsdotter
Maria Kristina
1882-04-01
Vilhelmina
Kidevare
7681
Olofsdotter
Maria Kristina
1879-07-22
Norsjö
Jonträsk
7682
Olofsdotter
Maria Kristina
1842-04-03
Sorsele
Gran
7683
Olofsdotter
Maria Kristina
1832-08-25
Skellefteå lands
Medle
7684
Olofsdotter
Maria Kristina
1840-10-09
Arnäs
Överön
7685
Olofsdotter
Maria Kristina
1831-12-02
Degerfors
Kussjön
7686
Olofsdotter
Maria Kristina
1838-06-19
Arnäs
UtanLandsjö
7687
Olofsdotter
Maria Kristina
1811-10-21
Nysätra
Brände
7688
Olofsdotter
Maria Kristina
1812-12-28
Själevad
Måle
7689
Olofsdotter
Maria Kristina
1840-08-02
Norsjö
Låsmen
7690
Olofsdotter
Maria Kristina
1849-03-05
Anundsjö
Myckelgensjö
7691
Olofsdotter
Maria Kristina
1882-06-25
Anundsjö
Myckelgensjö
7692
Olofsdotter
Maria Kristina
1809-04-16
Nysätra
Gumboda
7693
Olofsdotter
Maria Kristina
1840-12-06
Själevad
Västerås
7694
Olofsdotter
Maria Kristina
1804-06-06
Nysätra
Estersmark
7695
Olofsdotter
Maria Kristina
1854-08-30
Umeå lands
Hörneå
7696
Olofsdotter
Maria Kristina
1845-02-23
Degerfors
Aborrtjärn
7697
Olofsdotter
Maria Kristina
1816-08-23
Degerfors
Petisträsk
7698
Olofsdotter
Maria Kristina
1825-10-02
Umeå lands
Haddingen
7699
Olofsdotter
Maria Kristina
1811-10-29
Umeå lands
Stöcksjö
7700
Olofsdotter
Maria Kristina
1826-12-10
Arnäs
Ravesta
7701
Olofsdotter
Maria Kristina
1838-09-23
Umeå lands
Gubböle
7702
Olofsdotter
Maria Kristina
1776-09-24
Bygdeå
Överklinten
7703
Olofsdotter
Maria Kristina
1864-03-08
Bygdeå
Bjänsjöå
7704
Olofsdotter
Maria Kristina
1849-02-01
Umeå lands
Fjällholm
7705
Olofsdotter
Maria Kristina
1813-03-21
Nysätra
Gunsmark
7706
Olofsdotter
Maria Kristina
1815-12-13
Nysätra
Skäran
7707
Olofsdotter
Maria Kristina
1851-09-07
Norsjö
Kattisberg
7708
Olofsdotter
Maria Kristina
1862-07-09
Umeå lands
Flurkmark
7709
Olofsdotter
Maria Kristina
1828-12
Skellefteå lands
Innervik
7710
Olofsdotter
Maria Kristina
1862-12-26
Umeå lands
Umeå lands
7711
Olofsdotter
Maria Kristina
1822-07-02
Stensele
Dal
7712
Olofsdotter
Maria Kristina
1837-01-13
Umeå lands
Västernäs
7713
Olofsdotter
Maria Kristina
1779-10-30
Lövånger
Broträsk
7714
Olofsdotter
Maria Kristina
1850-09-13
Stensele
Vapsten
7715
Olofsdotter
Maria Kristina
1887-06-05
Tärna
Ström
7716
Olofsdotter
Maria Kristina
1828-11-05
Burträsk
Västra Blisterliden
7717
Olofsdotter
Maria Kristina
1841-04-16
Umeå lands
Österteg
7718
Olofsdotter
Maria Kristina
1809-04-14
Skellefteå lands
Kattisträsk
7719
Olofsdotter
Maria Kristina
1792-08-17
Bygdeå
Legdeå
7720
Olofsdotter
Maria Kristina
1817-06-12
Nysätra
Kålaboda
7721
Olofsdotter
Maria Kristina
1812-05-25
Burträsk
Hörsjöälven
7722
Olofsdotter
Maria Kristina
1806-04-05
Umeå lands
Brattby
7723
Olofsdotter
Maria Kristina
1782-12-09
Nysätra
Gumboda
7724
Olofsdotter
Maria Kristina
1792-09-21
Umeå lands
Baggböle
7725
Olofsdotter
Maria Kristina
1783-09-24
Umeå lands
Sävar
7726
Olofsdotter
Maria Kristina
1783-09-03
Umeå lands
Täfteå
7727
Olofsdotter
Maria Kristina
1820-12-15
Umeå lands
Tväråmark
7728
Olofsdotter
Maria Kristina
1805-01-31
Burträsk
Välvsjöliden
7729
Olofsdotter
Maria Kristina
1816-11-01
Umeå lands
Degernäs
7730
Olofsdotter
Maria Kristina
1827-02-16
Nysätra
Gumboda
7731
Olofsdotter
Maria Kristina
1828-09-19
Degerfors
Torrberget
7732
Olofsdotter
Maria Kristina
1793-02-17
Lycksele
Ruskträsk
7733
Olofsdotter
Maria Kristina
1796-05-01
Umeå lands
Bäcken
7734
Olofsdotter
Maria Kristina
1809-09-13
Lövånger
Svarttjärn
7735
Olofsdotter
Maria Kristina
1785-08-18
Bygdeå
Åkullsjön
7736
Olofsdotter
Maria Kristina
1835-11-02
Degerfors
Torrberget
7737
Olofsdotter
Maria Kristina
1800-11-10
Umeå lands
Täfteå
7738
Olofsdotter
Maria Kristina
1805-05-10
Lövånger
Svarttjärn
7739
Olofsdotter
Maria Kristina
1802-09-24
Umeå lands
Stöcke
7740
Olofsdotter
Maria Kristina
1856-08-15
Degerfors
Fjädernäs
7741
Olofsdotter
Maria Kristina
1791-10-18
Nysätra
Gumbodabäcken
7742
Olofsdotter
Maria Kristina
1829-01-26
Sävar
Bullmark
7743
Olofsdotter
Maria Kristina
1826-12-03
Umeå lands
Vännfors
7744
Olofsdotter
Maria Kristina
1836-09-20
Nysätra
Gumboda
7745
Olofsdotter
Maria Kristina
1790-05-26
Burträsk
Renbergsvattnet
7746
Olofsdotter
Maria Kristina
1821-02-20
Umeå lands
Djäkneböle
7747
Olofsdotter
Maria Kristina
1794-03-02
Nysätra
Skäran
7748
Olofsdotter
Maria Kristina
1811-07-04
Umeå lands
Bullmark
7749
Olofsdotter
Maria Kristina
1848-03-08
Umeå lands
Grisbacka
7750
Olofsdotter
Maria Kristina
1815-11-28
Umeå lands
Baggböle
7751
Olofsdotter
Maria Kristina
1776-12-22
Umeå lands
Klabböle
7752
Olofsdotter
Maria Kristina
1795-04-13
Burträsk
Bodbyn
7753
Olofsdotter
Maria Kristina
1827-02-16
Umeå lands
Bjenberg
7754
Olofsdotter
Maria Kristina
1830-12-12
Degerfors
Holmträsk
7755
Olofsdotter
Maria Kristina
1851-07-31
Bygdeå
Vargliden
7756
Olofsdotter
Maria Kristina
1863-04-03
Bjurholm
Bjurholm
7757
Olofsdotter
Maria Kristina
1802
Umeå lands
Kassjö
7758
Olofsdotter
Maria Kristina
1783-08-22
Bygdeå
Edfastmark
7759
Olofsdotter
Maria Kristina
1814-09-20
Umeå lands
Djäkneböle
7760
Olofsdotter
Maria Kristina
1773-08-12
Bygdeå
Dalkarlså
7761
Olofsdotter
Maria Kristina
1825-07-02
Själevad
Norrbacksjö
7762
Olofsdotter
Maria Kristina
1826-07-29
Burträsk
Västra Blisterliden
7763
Olofsdotter
Maria Kristina
1824-03-29
Sävar
Sävar
7764
Olofsdotter
Maria Kristina
1811-03-05
Degerfors
Åmsele
7765
Olofsdotter
Maria Kristina
1816-02-26
Umeå lands
Bullmark
7766
Olofsdotter
Maria Kristina
1778-08-25
Umeå lands
Ytterboda
7767
Olofsdotter
Maria Kristina
1812-09-21
Umeå lands
Grisbacka
7768
Olofsdotter
Maria Kristina
1785-08-02
Burträsk
Bodbyn
7769
Olofsdotter
Maria Kristina
1864-11-09
Sävar
Gravmark
7770
Olofsdotter
Maria Kristina
1896-11-30
Anundsjö
Skalmsjö
7771
Olofsdotter
Maria Kristina
1851-04-04
Umeå lands
Stöcksjö
7772
Olofsdotter
Maria Kristina
1841-04-12
Burträsk
Torrbergsliden
7773
Olofsdotter
Maria Kristina
1858-04-21
Bygdeå
Ytterklinten
7774
Olofsdotter
Maria Kristina
1839-10-29
Åsele
Holmträsk
7775
Olofsdotter
Maria Kristina
1856-12-31
Robertsfors
Robertsfors
7776
Olofsdotter
Maria Kristina
1802-10-16
Burträsk
Salberget
7777
Olofsdotter
Maria Kristina
1829-08-12
Burträsk
Lossmen
7778
Olofsdotter
Maria Kristina
1874-10-06
Umeå lands
Västansjö
7779
Olofsdotter
Maria Kristina
1840-08-08
Umeå lands
Sjömellantjälen
7780
Olofsdotter
Maria Kristina
1851-03-26
Bygdeå
Korssjön
7781
Olofsdotter
Maria Kristina
1813-03-29
Arnäs
Näset
7782
Olofsdotter
Maria Kristina
1801-06-09
Skellefteå lands
Klutmark
7783
Olofsdotter
Maria Kristina
1840-04-03
Arnäs
Torsböle
7784
Olofsdotter
Maria Kristina
1801-10-27
Grundsunda
Nyland
7785
Olofsdotter
Maria Kristina
1779-09-15
Lycksele
Örträsk
7786
Olofsdotter
Maria Kristina
1825-08-27
Nordmaling
Baggård
7787
Olofsdotter
Maria Kristina
1829-06-04
Nordmaling
Hörnsjö
7788
Olofsdotter
Maria Kristina
1812-04-28
Grundsunda
Skallören
7789
Olofsdotter
Maria Kristina
1781
Umeå lands
Klabböle
7790
Olofsdotter
Maria Kristina
1801-11-01
??
??
7791
Olofsdotter
Maria Kristina
1812-10-09
Nordmaling
Mullsjö
7792
Olofsdotter
Maria Kristina
1809-12-17
Lycksele
Örträsk
7793
Olofsdotter
Maria Kristina
1786-11-30
Nordmaling
Hummelholm
7794
Olofsdotter
Maria Kristina
1869-11-07
Bjurholm
Balsjö
7795
Olofsdotter
Maria Kristina
1787-11-26
Arnäs
Lomviken
7796
Olofsdotter
Maria Kristina
1812-07-28
Nordmaling
Levar
7797
Olofsdotter
Maria Kristina
1842-07-21
Arnäs
Torsböle
7798
Olofsdotter
Maria Kristina
1831-06-30
Nordmaling
Djupsjö såg
7799
Olofsdotter
Maria Kristina
1835-10-10
Bjurholm
Balsjö
7800
Olofsdotter
Maria Kristina
1790-12-02
Grundsunda
Högen
7801
Olofsdotter
Maria Kristina
1777-06-01
Nordmaling
Nyåker
7802
Olofsdotter
Maria Kristina
1786-08-24
Nordmaling
Bjerten
7803
Olofsdotter
Maria Kristina
1829-07-23
Arnäs
Ravesta
7804
Olofsdotter
Maria Kristina
1811-06-27
Gideå
Flärke
7805
Olofsdotter
Maria Kristina
1783-03-27
Nordmaling
Vallen
7806
Olofsdotter
Maria Kristina
1792-11-12
Arnäs
Nederön
7807
Olofsdotter
Maria Kristina
1798-06-06
Arnäs
Långvattnet
7808
Olofsdotter
Maria Kristina
1874-01-22
Bjurholm
Balsjö
7809
Olofsdotter
Maria Kristina
1870-11-29
Bjurholm
Balsjö
7810
Olofsdotter
Maria Kristina
1774-11-04
Degerfors
Tegsnäset
7811
Olofsdotter
Maria Kristina
1773-10-16
Nordmaling
Olofsfors
7812
Olofsdotter
Maria Kristina
1804-01-30
Umeå lands
Hössjö
7813
Olofsdotter
Maria Kristina
1825-08-13
Själevad
Överhörnäs
7814
Olofsdotter
Maria Kristina
1833-08-09
Gideå
Kroksjö
7815
Olofsdotter
Maria Kristina
1850-05-25
Bjurholm
Karlsbäck
7816
Olofsdotter
Maria Kristina
1825-08-18
Degerfors
Innerträsk
7817
Olofsdotter
Maria Kristina
1848-06-10
Vännäs
Nyby
7818
Olofsdotter
Maria Kristina
1775-09-25
Degerfors
Granön
7819
Olofsdotter
Maria Kristina
1827-10-03
Arnäs
Bursjöholm
7820
Olofsdotter
Maria Kristina
1785-04-15
Nordmaling
Lögdeå
7821
Olofsdotter
Maria Kristina
1815-10-23
Gideå
Västergidsjö
7822
Olofsdotter
Maria Kristina
1816-06-23
Själevad
Berg
7823
Olofsdotter
Maria Kristina
1831-12-09
Degerfors
Mårdsbrännan
7824
Olofsdotter
Maria Kristina
1786-04-23
Nysätra
Strandfors
7825
Olofsdotter
Maria Kristina
1796-07-27
Burträsk
Brännforssund
7826
Olofsdotter
Maria Kristina
1773
??
??
7827
Olofsdotter
Maria Kristina
1773-12-12
Degerfors
Rödå
7828
Olofsdotter
Maria Kristina
1810-02-16
Grundsunda
Banafjäl
7829
Olofsdotter
Maria Kristina
1831-11-10
Bjurholm
Balsjö
7830
Olofsdotter
Maria Kristina
1803-04-08
Umeå lands
Överboda
7831
Olofsdotter
Maria Kristina
1820-07-05
Arnäs
Brunnsnyland
7832
Olofsdotter
Maria Kristina
1834-06-18
Björna
Krokvattnet
7833
Olofsdotter
Maria Kristina
1811-04-14
Arnäs
Näset
7834
Olofsdotter
Maria Kristina
1808-10-28
Arnäs
Lakasund
7835
Olofsdotter
Maria Kristina
1813-12-08
Umeå lands
Gubböle
7836
Olofsdotter
Maria Kristina
1774-02-27
Degerfors
Granön
7837
Olofsdotter
Maria Kristina
1818-01-29
Norsjö
Svansele
7838
Olofsdotter
Maria Kristina
1818-04-04
Umeå lands
Stöcksjö
7839
Olofsdotter
Maria Kristina
1797-10-18
Arnäs
Myckling
7840
Olofsdotter
Maria Kristina
1840-10-08
Jörn
Melsträsk
7841
Olofsdotter
Maria Kristina
1861-07-10
Umeå lands
Gubböle
7842
Olofsdotter
Maria Kristina
1882-03-25
Arnäs
Västerlandsjö
7843
Olofsdotter
Maria Kristina
1902-05-31
Anundsjö
Näs
7844
Olofsdotter
Maria Kristina
1850-05-11
Nätra
Hummelvik
7845
Olofsdotter
Maria Kristina
1846-04-18
Själevad
Komnäs
7846
Olofsdotter
Maria Kristina
1795-07-21
Anundsjö
Yttersel
7847
Olofsdotter
Maria Kristina
1807-07-18
Skellefteå lands
Kusmark
7848
Olofsdotter
Maria Kristina
1837-01-12
Umeå lands
Sörfors
7849
Olofsdotter
Maria Kristina
1825-11-10
Högsjö
Högsjö
7850
Olofsdotter
Maria Kristina
1799-12-12
Anundsjö
Yttersel
7851
Olofsdotter
Maria Kristina
1857-11-23
Skorped
Holm
7852
Olofsdotter
Maria Kristina
1883-08-03
Anundsjö
Sörböle
7853
Olofsdotter
Maria Kristina
1819-08-14
Norsjö
Risliden
7854
Olofsdotter
Maria Kristna
1822-03-12
Skellefteå lands
Kusmark
7855
Olofsdotter
Maria Lovisa
1823-10-08
Skellefteå lands
Storkåge
7856
Olofsdotter
Maria Lovisa
1809-02-25
Nysätra
Flarken
7857
Olofsdotter
Maria Lovisa
1878-12-04
Nysätra
Kvarnfors
7858
Olofsdotter
Maria Lovisa
1851-05-04
Piteå lands
Ersträsk
7859
Olofsdotter
Maria Lovisa
1814-10-25
Skellefteå lands
Falmark
7860
Olofsdotter
Maria Lovisa
1836-11-06
Skellefteå lands
Hedesbyn
7861
Olofsdotter
Maria Lovisa
1812-11-06
Skellefteå lands
Ålund
7862
Olofsdotter
Maria Lovisa
1831-04-16
Umeå lands
Täfteå
7863
Olofsdotter
Maria Lovisa
1837-08-28
Umeå lands
Yttersjö
7864
Olofsdotter
Maria Lovisa
1823-11-05
Bygdeå
Överklinten
7865
Olofsdotter
Maria Lovisa
1828-10-03
Lövånger
Näset
7866
Olofsdotter
Maria Lovisa
1828-11-16
Umeå lands
Stöcksjö
7867
Olofsdotter
Maria Lovisa
1847-12-03
Bygdeå
Kroksjön
7868
Olofsdotter
Maria Lovisa
1830-09-13
Umeå lands
Holmön
7869
Olofsdotter
Maria Lovisa
1833-06-26
Umeå lands
Röbäck
7870
Olofsdotter
Maria Lovisa
1811-03-13
Umeå lands
Västerteg
7871
Olofsdotter
Maria Lovisa
1826-10-27
Burträsk
Bygdeträsk
7872
Olofsdotter
Maria Lovisa
1867-04-22
Nysätra
Brände
7873
Olofsdotter
Maria Lovisa
1857-04-13
Umeå lands
Degernäs
7874
Olofsdotter
Maria Lovisa
1862-09-28
Nysätra
Kålaboda
7875
Olofsdotter
Maria Lovisa
1818-01-25
Bjurholm
Karlsbäck
7876
Olofsdotter
Maria Lovisa
1818-04-14
Bjurholm
Agnäs
7877
Olofsdotter
Maria Lovisa
1833-12-26
Umeå lands
Täfteå
7878
Olofsdotter
Maria Lovisa
1819-04-29
Umeå lands
Röbäck
7879
Olofsdotter
Maria Lovisa
1806-05-26
Degerfors
Sunnansjönäs
7880
Olofsdotter
Maria Lovisa
1853-04-26
Nordmaling
Levar
7881
Olofsdotter
Maria Lovisa
1864-09-30
Skellefteå lands
Gammelbyn
7882
Olofsdotter
Maria Lovisa
1827-09-24
Skellefteå lands
Innervik
7883
Olofsdotter
Maria Magdalena
1825-05-03
Skellefteå lands
Stensund
7884
Olofsdotter
Maria Magdalena
1778-08-10
Skellefteå lands
Innervik
7885
Olofsdotter
Maria Magdalena
1791
Skellefteå lands
Storkåge
7886
Olofsdotter
Maria Magdalena
1830-11-14
Umeå lands
Täfteå
7887
Olofsdotter
Maria Magdalena
1832-08-30
Umeå lands
Strand
7888
Olofsdotter
Maria Magdalena
1872-12-17
Björna
Movattnet
7889
Olofsdotter
Maria Magdalena
1838-02-24
Umeå lands
Överboda
7890
Olofsdotter
Maria Magdalena
1838-05-24
Vännäs
Norra Österselet
7891
Olofsdotter
Maria Magdalena
1877-04-22
Vännäs
Jämtböle
7892
Olofsdotter
Maria Magdalena
1773-06-16
Nysätra
Brände
7893
Olofsdotter
Maria Magdalena
1815-03-14
Umeå lands
Västerteg
7894
Olofsdotter
Maria Magdalena
1839-12-23
Sävar
Sävar
7895
Olofsdotter
Maria Magdalena
1856-05-06
Sävar
Sävar
7896
Olofsdotter
Maria Magdalena
1804-02-12
Fjällsjö
Orrnäs
7897
Olofsdotter
Maria Magdalena
1830-11-06
Umeå lands
Sörfors
7898
Olofsdotter
Maria Magdalena
1837-04-25
Nysätra
Flarken
7899
Olofsdotter
Maria Magdalena
1807-03-30
Skellefteå lands
Storliden
7900
Olofsdotter
Maria Magdalena
1824-11-10
Umeå lands
Hössjö
7901
Olofsdotter
Maria Magdalena
1879-07-22
Vilhelmina
Kitevare
7902
Olofsdotter
Maria Magdalena
1852-03-04
Degerfors
Aborrtjärn
7903
Olofsdotter
Maria Magdalena
1816-04-24
Umeå lands
Grisbacka
7904
Olofsdotter
Maria Magdalena
1812-09-20
Umeå lands
Hössjö
7905
Olofsdotter
Maria Magdalena
1828-03-23
Umeå lands
Obbola
7906
Olofsdotter
Maria Magdalena
1828-09-10
Umeå lands
Röbäck
7907
Olofsdotter
Maria Magdalena
1853-04-14
Umeå lands
Hissjö
7908
Olofsdotter
Maria Magdalena
1859-05-14
Bygdeå
Smårödningen
7909
Olofsdotter
Maria Magdalena
1821-09-11
Nordmaling
Olofsfors
7910
Olofsdotter
Maria Magdalena
1846-05-08
Nordmaling
Bräntberget
7911
Olofsdotter
Maria Magdalena
1821-09-15
Nordmaling
Gräsmyr
7912
Olofsdotter
Maria Magdalena
1834-06-15
Grundsunda
Finna
7913
Olofsdotter
Maria Magdalena
1821-10-01
Nordmaling
Stavsjö
7914
Olofsdotter
Maria Magdalena
1874-01-28
Vännäs
Pengsjö
7915
Olofsdotter
Maria Magdalena
1809-12-17
Bjurholm
Högås
7916
Olofsdotter
Maria Magdalena
1872-09-26
Grundsunda
Skademark
7917
Olofsdotter
Maria Magdalena
1814-05-27
Umeå lands
Hjoggsjö
7918
Olofsdotter
Maria Magdalena
1855-10-05
Bjurholm
Aborrtjern
7919
Olofsdotter
Maria Magdalena
1833-12-08
Umeå lands
Täfteå
7920
Olofsdotter
Maria Magdalena
1820-01-18
Umeå lands
Hössjö
7921
Olofsdotter
Maria Magdalena
1871-05-19
Nysätra
Nysätra
7922
Olofsdotter
Maria Magdalena
1850-02-17
Anundsjö
Hemsjö
7923
Olofsdotter
Maria Margareta
1821-06-15
Bygdeå
Storbäcken
7924
Olofsdotter
Maria Margareta
1876-06-27
Nysätra
Gumboda
7925
Olofsdotter
Maria Margareta
1828-01-15
Skellefteå lands
Ragnvaldsträsk
7926
Olofsdotter
Maria Margareta
1844-08-27
Degerfors
Bjurfors
7927
Olofsdotter
Maria Margareta
1794-10-06
Bygdeå
Skinnarbyn
7928
Olofsdotter
Maria Margareta
1831-08-26
Umeå lands
Håknäs
7929
Olofsdotter
Maria Margareta
1874-02-01
Nysätra
Eskilsbäck
7930
Olofsdotter
Maria Margareta
1816-05-14
Bygdeå
Junkboda
7931
Olofsdotter
Maria Margareta
1834-05-23
Umeå lands
Selet
7932
Olofsdotter
Maria Margareta
1809-08-20
Lövånger
Gärde
7933
Olofsdotter
Maria Margareta
1792-09-02
Arnäs
Kroksjö
7934
Olofsdotter
Maria Margareta
1808-02-03
Burträsk
Gammelbyn
7935
Olofsdotter
Maria Margareta
1828-09-17
Vännäs
Fällforsen
7936
Olofsdotter
Maria Margareta
1829-02-16
Umeå lands
Brattby
7937
Olofsdotter
Maria Margareta
1821-02-02
Umeå lands
Mjösjö
7938
Olofsdotter
Maria Margareta
1833-04-27
Bygdeå
Edfastmark
7939
Olofsdotter
Maria Margareta
1822-05-29
Björna
Långviken
7940
Olofsdotter
Maria Margareta
1844-11-11
Bygdeå
Norum
7941
Olofsdotter
Maria Margareta
1833-04-27
Robertsfors
Edfastmark
7942
Olofsdotter
Maria Margareta
1825-04-22
Umeå lands
Röbäck
7943
Olofsdotter
Maria Margareta
1824-02-11
Degerfors
Åträsk
7944
Olofsdotter
Maria Margareta
1811-04-28
Lövånger
Gärde
7945
Olofsdotter
Maria Margareta
1810-11-25
Umeå lands
Bjensjö
7946
Olofsdotter
Maria Margareta
1798-07-19
Burträsk
Ljusvattnet
7947
Olofsdotter
Maria Margareta
1781
Umeå lands
Österteg
7948
Olofsdotter
Maria Margareta
1843-10-06
Degerfors
Tegsnäset
7949
Olofsdotter
Maria Margareta
1787-11-25
Burträsk
Innansjön
7950
Olofsdotter
Maria Margareta
1836-11-10
Umeå lands
Storhäggsjö
7951
Olofsdotter
Maria Margareta
1824-12-28
Bygdeå
Västervik
7952
Olofsdotter
Maria Margareta
1808-06-08
Umeå lands
Stöcksjö
7953
Olofsdotter
Maria Margareta
1838-09-10
Burträsk
Bygdsiljum
7954
Olofsdotter
Maria Margareta
1819-06-07
Umeå lands
Röbäck
7955
Olofsdotter
Maria Margareta
1804-06-21
Nysätra
Brände
7956
Olofsdotter
Maria Margareta
1772-05-12
Umeå lands
Stöcksjö
7957
Olofsdotter
Maria Margareta
1781-02-05
Umeå lands
Botsmark
7958
Olofsdotter
Maria Margareta
1800-10-18
Umeå lands
Bullmark
7959
Olofsdotter
Maria Margareta
1808-03-24
Burträsk
Åbyn
7960
Olofsdotter
Maria Margareta
1782-01-10
Umeå lands
Ersmark
7961
Olofsdotter
Maria Margareta
1776-03-02
Bygdeå
Bobacken
7962
Olofsdotter
Maria Margareta
1787-08-27
Umeå lands
Mjösjö
7963
Olofsdotter
Maria Margareta
1795-09-08
Burträsk
Ljusvattnet
7964
Olofsdotter
Maria Margareta
1799-03-25
Umeå lands
Tålsmark
7965
Olofsdotter
Maria Margareta
1785-10
Burträsk
Gammelbyn
7966
Olofsdotter
Maria Margareta
1837-09-30
Bygdeå
Djäkneboda
7967
Olofsdotter
Maria Margareta
1841
Vilhelmina?
Vilhelmina?
7968
Olofsdotter
Maria Margareta
1832-08-24
Själevad
Sund
7969
Olofsdotter
Maria Margareta
1825-11-28
Arnäs
Österbursjö
7970
Olofsdotter
Maria Margareta
1830-02-21
Nordmaling
Gräsmyr
7971
Olofsdotter
Maria Margareta
1845-10-16
Bygdeå
Bygdeå
7972
Olofsdotter
Maria Margareta
1825-01-07
Nordmaling
Gräsmyr
7973
Olofsdotter
Maria Margareta
1804-06-30
Nordmaling
Järnäs
7974
Olofsdotter
Maria Margareta
1824-01-03
Arnäs
Nederön
7975
Olofsdotter
Maria Margareta
1807-07-09
Grundsunda
Skademark
7976
Olofsdotter
Maria Margareta
1808-07-13
Nordmaling
Fällfors
7977
Olofsdotter
Maria Margareta
1845-07-21
Vännäs
Björlandsbäck
7978
Olofsdotter
Maria Margareta
1804-08-01
Nordmaling
Karlsbäck
7979
Olofsdotter
Maria Margareta
1830-11-25
Nordmaling
Hallen
7980
Olofsdotter
Maria Margareta
1815-12-18
Nordmaling
Mo
7981
Olofsdotter
Maria Margareta
1825-02-02
Bjurholm
Björknäs
7982
Olofsdotter
Maria Margareta
1781-10-15
Nordmaling
Genberg
7983
Olofsdotter
Maria Margareta
1781-11-30
Nordmaling
Lögdeå
7984
Olofsdotter
Maria Margareta
1797-03-12
Grundsunda
Utås
7985
Olofsdotter
Maria Margareta
1811-09-25
Arnäs
Dekarsön
7986
Olofsdotter
Maria Margareta
1778-02-24
Bygdeå
Korssjön
7987
Olofsdotter
Maria Margareta
1820-05-10
Arnäs
Västerbursjö
7988
Olofsdotter
Maria Margareta
1833-09-10
Nordmaling
Nordanbäck
7989
Olofsdotter
Maria Margareta
1827-11-26
Grundsunda
Nyland
7990
Olofsdotter
Maria Margareta
1776-12-27
Nordmaling
Bergsjö
7991
Olofsdotter
Maria Margareta
1796-04-06
Arnäs
Lemusjö
7992
Olofsdotter
Maria Margareta
1788-09-23
Nordmaling
Bjerten
7993
Olofsdotter
Maria Margareta
1775-09-30
Nordmaling
Levar
7994
Olofsdotter
Maria Margareta
1823-02-27
Bjurholm
Agnäs
7995
Olofsdotter
Maria Margareta
1819-10-18
Sidensjö
Pålsböle
7996
Olofsdotter
Maria Margareta
1827-06-30
Degerfors
Holmträsk
7997
Olofsdotter
Maria Margareta
1813-09-17
Bjurholm
Agnäs
7998
Olofsdotter
Maria Margareta
1824-02-16
Umeå lands
Strand
7999
Olofsdotter
Maria Margareta
1785-06-08
Burträsk
Ljusvattnet
8000
Olofsdotter
Maria Margareta
1825-01-23
Bjurholm
Balfors
8001
Olofsdotter
Maria Margareta
1788-02-02
Bygdeå
Bygdeå
8002
Olofsdotter
Maria Margareta
1815-12-10
Lövånger
Uttersjö
8003
Olofsdotter
Maria Margareta
1846-12-24
Vännäs
Mjösjö
8004
Olofsdotter
Maria Margareta
1793-08-28
Lycksele
Gäddträsk
8005
Olofsdotter
Maria Margareta
1793-05-04
Nysätra
Hertzånger
8006
Olofsdotter
Maria Margareta
1826-01-29
Umeå lands
Nyby
8007
Olofsdotter
Maria Margareta
1817-04-14
Arnäs
Högbyn
8008
Olofsdotter
Maria Margareta
1792-08-26
Burträsk
Åträsk
8009
Olofsdotter
Maria Margareta
1794-10-07
Umeå lands
Långviken
8010
Olofsdotter
Maria Margareta
1799-10-20
Lycksele
Knaften
8011
Olofsdotter
Maria Margareta
1837-10-24
Degerfors
Skivsjön
8012
Olofsdotter
Maria Matilda
1843-01-23
Arvidsjaur
Norra Grundträsk
8013
Olofsdotter
Maria Matilda
1857-04-08
Skellefteå lands
Hedensbyn
8014
Olofsdotter
Maria Matilda
1886-05-17
Umeå lands
Överboda
8015
Olofsdotter
Maria Matilda
1846-08-15
Bygdeå
Gryssjön
8016
Olofsdotter
Maria Matilda
1846-08-25
Bygdeå
Skinnarbyn
8017
Olofsdotter
Maria Matilda
1860-12-09
Nysätra
Hertsånger
8018
Olofsdotter
Maria Matilda
1859-06-01
Sävar
Ytterboda
8019
Olofsdotter
Maria Matilda
1862-09-14
Nysätra
Flarken
8020
Olofsdotter
Maria Matilda
1855-05-15
Degerfors
Ramsele
8021
Olofsdotter
Maria Matilda
1856-12-05
Umeå lands
Degernäs
8022
Olofsdotter
Maria Matilda
1858-01-23
Nysätra
Brände
8023
Olofsdotter
Maria Matilda
1843-11-11
Bygdeå
Korssjön
8024
Olofsdotter
Maria Matilda
1871-06-14
Umeå lands
Djäkneböle
8025
Olofsdotter
Maria Matilda
1859-03-01
Nordmaling
Hörnsjö
8026
Olofsdotter
Maria Matilda
1869-03-26
Bjurholm
Balfors
8027
Olofsdotter
Maria Matilda
1848-09-19
Nordmaling
Levar
8028
Olofsdotter
Maria Matilda
1872-01-01
Nordmaling
Gräsmyr
8029
Olofsdotter
Maria Matilda
1866-05-17
Umeå lands
Överboda
8030
Olofsdotter
Maria Matilda
1861-02-26
Bjurholm
Västansjö
8031
Olofsdotter
Maria Matilda
1876-12-25
Bjurholm
Bredträsk
8032
Olofsdotter
Maria Matilda
1849-10-08
Burträsk
Bodbyn
8033
Olofsdotter
Maria Matilda
1874-08-06
Vännäs
Vännforsbäck
8034
Olofsdotter
Maria Olivia
1886-06-17
Umeå lands
Brännland
8035
Olofsdotter
Maria Olivia
1855-01-02
Degerfors
Aborrtjärn
8036
Olofsdotter
Maria Olivia
1872-10-19
Burträsk
Brönstjern
8037
Olofsdotter
Maria Olivia
1883-02-16
Bygdeå
Lantnäs
8038
Olofsdotter
Maria Olivia
1876-01-01
Arnäs
Överön
8039
Olofsdotter
Maria Olivia
1874-01-04
Degerfors
Hjuken
8040
Olofsdotter
Maria Olivia
1862-12-30
Degerfors
Degernäs
8041
Olofsdotter
Maria Olivia
1863-11-02
Degerfors
Kulbäcksliden
8042
Olofsdotter
Maria Olivia
1879-05-09
Umeå lands
Norrmjöle
8043
Olofsdotter
Maria Olivia
1862-10-17
Umeå lands
Ersmark
8044
Olofsdotter
Maria Olivia
1881-06-17
Åsele
Långvattnet
8045
Olofsdotter
Maria Olivia
1876-10-21
Umeå lands
Hörnefors
8046
Olofsdotter
Maria Olivia
1867-03-06
Gideå
Getingsta
8047
Olofsdotter
Maria Olivia
1876-12-02
Bjurholm
Balsjö
8048
Olofsdotter
Maria Olivia
1879-02-19
Degerfors
Degerfors
8049
Olofsdotter
Maria Olivia
1893-10-15
Degerfors
Gladaberg
8050
Olofsdotter
Maria Olivia Charlotta
1857-03-29
Degerfors
Hjuken
8051
Olofsdotter
Maria Paulina
1886-02-09
Umeå lands
Röbäck
8052
Olofsdotter
Maria Sofia
1820-06-10
Umeå lands
Tålsmark
8053
Olofsdotter
Maria Sofia
1828-06-02
Bygdeå
Ultervattnet
8054
Olofsdotter
Maria Sofia
1864-12-18
Degerfors
Kulfors
8055
Olofsdotter
Maria Sofia
1821-12-23
Bygdeå
Jomark
8056
Olofsdotter
Maria Sofia
1868-08-11
Mo
Österalnö
8057
Olofsdotter
Maria Sofia
1860-04-16
Bygdeå
Krokbäcken
8058
Olofsdotter
Maria Sofia
1873-07-11
Degerfors
Degerfors
8059
Olofsdotter
Maria Sofia
1864-12-18
Umeå lands
Tavelsjö
8060
Olofsdotter
Maria Sofia
1846-01-24
Sävar
Gunnismark
8061
Olofsdotter
Maria Sofia
1871-10-27
Stensele
Laisbäck
8062
Olofsdotter
Maria Sofia
1851-05-02
Stensele
Vilasund
8063
Olofsdotter
Maria Sofia
1851-10-01
Degerfors
Kussjön
8064
Olofsdotter
Maria Sofia
1841-04-15
Gideå
Lemesjö
8065
Olofsdotter
Maria Sofia
1862-03-17
Umeå lands
Haddingen
8066
Olofsdotter
Maria Sofia
1847-12-20
Umeå lands
Stöcksjö
8067
Olofsdotter
Maria Sofia
1883-06-26
Umeå lands
Sunnantorp
8068
Olofsdotter
Maria Sofia
1818-02-04
Nordmaling
Olofsfors
8069
Olofsdotter
Maria Sofia
1839-08-13
Bjurholm
Storarmsjö
8070
Olofsdotter
Maria Sofia
1840-04-11
Bjurholm
Ottervattnet
8071
Olofsdotter
Maria Sofia
1814-10-21
Lycksele
Örträsk
8072
Olofsdotter
Maria Sofia
1859-04-06
Vännäs
Östansjö
8073
Olofsdotter
Maria Sofia
1846-02-21
Umeå lands
Holmnäs
8074
Olofsdotter
Maria Sofia
1857-01-26
Vännäs
Stärkesmark
8075
Olofsdotter
Maria Sofia
1864-11-06
Umeå lands
Hössjö
8076
Olofsdotter
Maria Sofia
1829-03-31
Grundsunda
Ava
8077
Olofsdotter
Maria Sofia
1815
Lycksele
Örträsk
8078
Olofsdotter
Maria Sofia
1864-08-07
Umeå lands
Västerhiske
8079
Olofsdotter
Maria Sofia
1848-08-01
Nysätra
Strandfors
8080
Olofsdotter
Maria Sofia Olivia
1855-01-29
Lycksele
Alvik
8081
Olofsdotter
Maria Ulrika
1849-01-06
Arnäs
ÖsterBursjö
8082
Olofsdotter
Maria Ulrika
1864-06-16
Bygdeå
Ytterklinten
8083
Olofsdotter
Maria Ulrika
1851-06-26
Arnäs
Arnäs
8084
Olofsdotter
Maria Ulrika
1852-01-18
Umeå lands
Myrbäck
8085
Olofsdotter
Maria Ulrika
1837-10-06
Degerfors
Renträsk
8086
Olofsdotter
Maria Vilhelmina
1851-06-07
Bygdeå
Fällfors
8087
Olofsdotter
Maria Vilhelmina
1861-03-03
Umeå lands
Träskliden
8088
Olofsdotter
Maria Vilhelmina
1865-07-28
Bygdeå
Näs
8089
Olofsdotter
Maria Vilhelmina
1864-08-26
Umeå lands
Kroksjö
8090
Olofsdotter
Maria Vilhelmina
1842-04-09
Sävar
Täfteå
8091
Olofsdotter
Maria Vilhelmina
1864-05-26
Degerfors
Krånged
8092
Olofsdotter
Maria Vilhelmina
1873-10-02
Degerfors
Kryckeltjärn
8093
Olofsdotter
Maria Vilhelmina
1842-12-17
Sävar
Sävar
8094
Olofsdotter
Maria Vilhelmina
1862-06-12
Umeå lands
Haddingen
8095
Olofsdotter
Maria Vilhelmina
1889-04-26
Umeå lands
Sunnantorp
8096
Olofsdotter
Mariana
1830-04-12
Skellefteå lands
Kusmark
8097
Olofsdotter
Mariana
1822-12-24
Skellefteå lands
Tjärn
8098
Olofsdotter
Mariana
1839-03-28
Skellefteå lands
Falmark
8099
Olofsdotter
Mariana
1828-12-30
Skellefteå lands
Ersmark
8100
Olofsdotter
Mariana Evelina
1860-08-08
Örträsk
Örträsk
8101
Olofsdotter
Marit
1812
Östmark (S)
Fäbacken
8102
Olofsdotter
Marit
1812
Östmark
Östmark
8103
Olofsdotter
Marta
1775-07-17
Skellefteå lands
Stavaträsk
8104
Olofsdotter
Marta
1775-03-14
Skellefteå lands
Drängsmark
8105
Olofsdotter
Marta
1785-12-01
Skellefteå lands
Stämningsgården
8106
Olofsdotter
Marta
1776-02-07
Skellefteå lands
Medle
8107
Olofsdotter
Marta
1782-02-07
Skellefteå lands
Storkåge
8108
Olofsdotter
Marta
1794-06-13
Skellefteå lands
Drängsmark
8109
Olofsdotter
Marta
1862-04-05
Norsjö
Kattisberg
8110
Olofsdotter
Marta
1791-10-20
Skellefteå lands
Kvammarn
8111
Olofsdotter
Marta
1792
Skellefteå lands
Ersmark
8112
Olofsdotter
Marta
1773-08-05
Skellefteå lands
Gagsmark
8113
Olofsdotter
Marta
1848-07-11
Anundsjö
Ödsbyn
8114
Olofsdotter
Marta
1802-02-16
Själevad
Västerhus
8115
Olofsdotter
Marta
1784
Skellefteå lands
Svansele
8116
Olofsdotter
Marta
1855-05-29
Anundsjö
Långsele
8117
Olofsdotter
Marta
1853-04-18
Anundsjö
Åbosjön
8118
Olofsdotter
Marta
1804-08-24
Själevad
Överbilla
8119
Olofsdotter
Marta
1777-12-19
Fjällsjö
Rudsjö
8120
Olofsdotter
Marta
1777-10-23
Skellefteå lands
Storkåge
8121
Olofsdotter
Marta
1851-01-01
Anundsjö
Västerfannby
8122
Olofsdotter
Marta
1783-01-11
Nordmaling
Balsjö
8123
Olofsdotter
Marta
1782-03-08
Lövånger
Vallen
8124
Olofsdotter
Marta
1848-10-14
Anundsjö
Västersel
8125
Olofsdotter
Marta
1787-03-18
Skellefteå lands
Bastuträsk
8126
Olofsdotter
Marta
1850-02-27
Anundsjö
Kubbe
8127
Olofsdotter
Marta
1863-01-14
Anundsjö
Ödsbyn
8128
Olofsdotter
Marta
1851-12-04
Norsjö
Långträsk
8129
Olofsdotter
Marta
1786-01-31
Skellefteå lands
Kusmark
8130
Olofsdotter
Marta
1857-06-14
Norsjö
Långträsk
8131
Olofsdotter
Marta
1850-06-30
Anundsjö
Näs
8132
Olofsdotter
Marta Agata
1804-12-12
Skellefteå lands
Myckle
8133
Olofsdotter
Marta Agata
1863-04-12
Stensele
Friden
8134
Olofsdotter
Marta Albertina
1853-01-13
Arnäs
Högland
8135
Olofsdotter
Marta Charlotta
1825-05-12
Nordmaling
Stavsjö
8136
Olofsdotter
Marta Elisabet
1830-04-10
Norsjö
Raggsjö
8137
Olofsdotter
Marta Erika
1879-01-19
Norsjö
Rålund
8138
Olofsdotter
Marta Eufrosyna
1845-05-01
Skellefteå lands
Finnfors
8139
Olofsdotter
Marta Fredrika
1846-04-23
Norsjö
Stavaträsk
8140
Olofsdotter
Marta Fredrika
1857-05-10
Jörn
Brandfors
8141
Olofsdotter
Marta Fredrika
1810-08-17
Skellefteå lands
Älgträsk
8142
Olofsdotter
Marta Helena
1829-03-05
Skellefteå lands
Kusmark
8143
Olofsdotter
Marta Helena
1804-11-29
Skellefteå lands
Norr Bastuträsk
8144
Olofsdotter
Marta Helena
1850-07-03
Jörn
Mossarotträsk
8145
Olofsdotter
Marta Helena
1817-07-21
Skellefteå lands
Tjärn
8146
Olofsdotter
Marta Helena
1820-10-31
Norsjö
Svansele
8147
Olofsdotter
Marta Helena
1781-11-01
Skellefteå lands
Boviken
8148
Olofsdotter
Marta Helena
1830-04-14
Norsjö
Mensträsk
8149
Olofsdotter
Marta Helena
1782-04-18
Lövånger
Vallen
8150
Olofsdotter
Marta Johanna
1837-06-23
Skellefteå lands
Medle
8151
Olofsdotter
Marta Johanna
1854-08-19
Tåsjö
Rörström
8152
Olofsdotter
Marta Johanna
1864-05-03
Vilhelmina
Olofsbäck
8153
Olofsdotter
Marta Katarina
1783-04-25
Skellefteå lands
Innervik
8154
Olofsdotter
Marta Katarina
1877-09-10
Tåsjö
Norråker
8155
Olofsdotter
Marta Katarina
1804-02-13
Skellefteå lands
Ersmark
8156
Olofsdotter
Marta Katarina
1862-05-05
Tåsjö
Kroknäset
8157
Olofsdotter
Marta Katarina
1826-07-22
Dorotea
Häggås
8158
Olofsdotter
Marta Katarina
1804-03-24
Skellefteå lands
Falmark
8159
Olofsdotter
Marta Kristina
1855-06-01
Vilhelmina
Statsås
8160
Olofsdotter
Marta Kristina
1856-05-01
Anundsjö
Västersel
8161
Olofsdotter
Marta Kristina
1782-08-22
Skellefteå lands
Innervik
8162
Olofsdotter
Marta Kristina
1856-05-01
Anundsjö
Västersel
8163
Olofsdotter
Marta Kristina
1841-11-20
Vilhelmina
Lövliden
8164
Olofsdotter
Marta Lovisa
1831-10-20
Skellefteå lands
Stavaträsk
8165
Olofsdotter
Marta Lovisa
1846-12-10
Skellefteå lands
Norrlångträsk
8166
Olofsdotter
Marta Lovisa
1830-02-26
Skellefteå lands
Skellefteå lands
8167
Olofsdotter
Marta Magdalena
1793
Skellefteå lands
Klutmark
8168
Olofsdotter
Marta Magdalena
1789-03-24
Skellefteå lands
Ullbergsträsk
8169
Olofsdotter
Marta Magdalena
1792-11-25
Burträsk
Renbergsvattnet
8170
Olofsdotter
Marta Margareta
1802-09-15
Skellefteå lands
Burvik
8171
Olofsdotter
Marta Margareta
1807-03-01
Skellefteå lands
Falmark
8172
Olofsdotter
Marta Margareta
1818-01-12
Skellefteå lands
Gran
8173
Olofsdotter
Marta Maria
1870-02-24
Tåsjö
Hoting
8174
Olofsdotter
Marta Mariana
1829
Skellefteå lands
Gummark
8175
Olofsdotter
Marta Marianne
1851-01-07
Skellefteå lands
Gummark
8176
Olofsdotter
Marta Olivia
1865-12-27
Dorotea
Lavsjö
8177
Olofsdotter
Marta Ullrika
1829-10-31
Norsjö
Norsjö
8178
Olofsdotter
Marta Ulrika
1828-08-02
Burträsk
Risåträsk
8179
Olofsdotter
Martiliana Emelinda
1893-07-05
Vilhelmina
Nästansjö
8180
Olofsdotter
Martina Johanna
1823-08-20
Grundsunda
Godmark
8181
Olofsdotter
Martina Olivia
1880-11-13
Åsele
Storsjö
8182
Olofsdotter
Marts
1819-04-02
Skellefteå lands
Hedensbyn
8183
Olofsdotter
Matilda
1848-05-13
Norsjö
Kankberg
8184
Olofsdotter
Matilda
1833-09-09
Skellefteå lands
Kusmark
8185
Olofsdotter
Matilda
1839-02-24
Skellefteå lands
Finnfors
8186
Olofsdotter
Matilda
1825-12-13
Skellefteå lands
Storkåge
8187
Olofsdotter
Matilda
1865-02-24
Vännäs
Näsåker
8188
Olofsdotter
Matilda
1831-11-09
Skellefteå lands
Innervik
8189
Olofsdotter
Matilda
1868-03-19
Åsele
Ytterrissjö
8190
Olofsdotter
Matilda
1832-03-01
Vilhelmina
Bäsksjö
8191
Olofsdotter
Matilda
1865-03-08
Umeå lands
Hörnefors
8192
Olofsdotter
Matilda
1854-03-30
Umeå lands
Stöcksjö
8193
Olofsdotter
Matilda
1882-09-23
Nordmaling
Stavsjöholm
8194
Olofsdotter
Matilda
1868-08-28
Vännäs
Näsåker
8195
Olofsdotter
Matilda
1866-01-16
Vännäs
Nyby
8196
Olofsdotter
Matilda
1869-02-05
Vännäs
Näsåker
8197
Olofsdotter
Matilda
1832-09-24
Skellefteå lands
Finnfors
8198
Olofsdotter
Matilda Amalia
1855-09-27
Bygdeå
Sjulsmark
8199
Olofsdotter
Matilda Charlotta
1861-05-12
Robertsfors
Robertsfors
8200
Olofsdotter
Matilda Charlotta
1852-12-19
Sävar
Ytterträsk
8201
Olofsdotter
Matilda Charlotta
1852-04-05
Umeå lands
Gubböle
8202
Olofsdotter
Matilda Charlotta
1863-10-02
Umeå lands
Stöcke
8203
Olofsdotter
Matilda Charlotta
1874-07-01
Degerfors
Maltträsk
8204
Olofsdotter
Matilda Charlotta
1849-08-26
Bygdeå
Häggnäs
8205
Olofsdotter
Matilda Charlotta
1864-02-11
Umeå lands
Fjällholm
8206
Olofsdotter
Matilda Charlotta
1863-01-20
Umeå lands
Fjällholm
8207
Olofsdotter
Matilda Elonora
1870-12-22
Vännäs
Näsåker
8208
Olofsdotter
Matilda Eufrosyna
1880-02-02
Degerfors
Holmvik
8209
Olofsdotter
Matilda Johanna
1860-03-09
Umeå lands
Överboda
8210
Olofsdotter
Matilda Katarina
1843-05-06
Umeå lands
Innertavle
8211
Olofsdotter
Matilda Katarina
1883-02-25
Gideå
Getingsta
8212
Olofsdotter
Matilda Kristina
1878-09-25
Umeå lands
Högskuru
8213
Olofsdotter
Matilda Kristina
1869-01-01
Umeå lands
YtterRödå
8214
Olofsdotter
Matilda Kristina
1856-04-14
Arnäs
Torsböle
8215
Olofsdotter
Matilda Kristina
1870-03-14
Nordmaling
Hummelholm
8216
Olofsdotter
Matilda Kristina
1877-01-30
Gideå
Flärke
8217
Olofsdotter
Matilda Lovisa
1867-10-04
Gideå
Eldsmark
8218
Olofsdotter
Matilda Margareta
1860-02-12
Skellefteå lands
Skellefteå lands
8219
Olofsdotter
Matilda Margareta
1850-02-27
Burträsk
Renbergsvattnet
8220
Olofsdotter
Matilda Olivia
1870-05-14
Umeå lands
Brännland
8221
Olofsdotter
Matilda Olivia
1872-01-24
Vännäs
Spöland
8222
Olofsdotter
Matilda Ottilia
1899-03-16
Umeå lands
Kåddis
8223
Olofsdotter
Matilda Sofia
1873-10-11
Degerfors
Nyås
8224
Olofsdotter
Matilda Sofia
1862-04-13
Degerfors
Brännforssund
8225
Olofsdotter
Matilda Vilhelmina
1856-07-07
Degerfors
Aborrtjärn
8226
Olofsdotter
Mikael
1829-05-24
Alanäs
Ringvattnet
8227
Olofsdotter
Mimmi Alfrida
1898-02-24
Stensele
Långnäs
8228
Olofsdotter
Mimmi Augusta
1905-01-08
Arnäs
Stybbersmark
8229
Olofsdotter
Mina
1849-12-31
Umeå lands
Brattby
8230
Olofsdotter
Mina Lovisa
1864-07-27
Skellefteå lands
Skellefteå lands
8231
Olofsdotter
Mine Eufrosyna
1887-07-21
Degerfors
Skurliden
8232
Olofsdotter
Monika
1870-01-30
Jörn
Degerträsk
8233
Olofsdotter
Märet
1820-02-23
Föllinge
Åkersjön
8234
Olofsdotter
Märit
1773-10-05
Sidensjö
Nolås
8235
Olofsdotter
Märit
1799-10-24
Anundsjö
Västerfannbyn
8236
Olofsdotter
Märit
1777
Norge
Norge
8237
Olofsdotter
Märit
1777-08-02
Anundsjö
Brandkäl
8238
Olofsdotter
Märit
1794-11-19
Anundsjö
Burestrand
8239
Olofsdotter
Märit
1792-06-07
Anundsjö
Västergensjö
8240
Olofsdotter
Märit
1799-10-25
Anundsjö
Mellansel
8241
Olofsdotter
Märit
1777
Norge
Norge
8242
Olofsdotter
Märit
1779-11-12
Sidensjö
Lännäs
8243
Olofsdotter
Märit
1781-10-12
Anundsjö
Sörflärke
8244
Olofsdotter
Märit
1771-05-20
Själevad
Gottne
8245
Olofsdotter
Märit
1772-04-25
Sidensjö
Lännäs
8246
Olofsdotter
Märit
1807-04-16
Själevad
Gala
8247
Olofsdotter
Märit
1783-03-06
Anundsjö
Seltjärn
8248
Olofsdotter
Märit
1782-10-03
Sidensjö
Lännäs
8249
Olofsdotter
Märit
1793
Backa?
Backa?
8250
Olofsdotter
Märit
1770 cirka
???
???
8251
Olofsdotter
Märit
1771-01-03
Anundsjö
Risbäck
8252
Olofsdotter
Märit
1790-11-26
Anundsjö
Yttersel
8253
Olofsdotter
Märit
1792-02-10
Anundsjö
Myckelgensjö
8254
Olofsdotter
Märit
1822
Norge
Vefsen
8255
Olofsdotter
Märta
1856-03-15
Själevad
Happsta
8256
Olofsdotter
Märta
1828-02-21
Sidensjö
Nyland
8257
Olofsdotter
Märta
1829-01-20
Vibyggerå
Skoved
8258
Olofsdotter
Märta
1852-03-06
Skorped
Johannesberg
8259
Olofsdotter
Märta
1876-10-28
Skorped
Djupsjö
8260
Olofsdotter
Märta
1800-04-30
Själevad
Klasböle
8261
Olofsdotter
Märta
1804-10-18
Anundsjö
Mellansel
8262
Olofsdotter
Märta
1817-09-22
Anundsjö
Järvberget
8263
Olofsdotter
Märta
1847-05-22
Själevad
Västerbillsjö
8264
Olofsdotter
Märta
1822-04-29
Själevad
Västerhus
8265
Olofsdotter
Märta
1810-04-29
Själevad
Vägersta
8266
Olofsdotter
Märta
1855-03-08
Själevad
Norrvästansjö
8267
Olofsdotter
Märta
1860-05-18
Anundsjö
Önskan
8268
Olofsdotter
Märta
1821-02-18
Själevad
Måle
8269
Olofsdotter
Märta
1817-11-19
Anundsjö
Hädanberg
8270
Olofsdotter
Märta
1832-03-25
Mo
Hållen
8271
Olofsdotter
Märta
1840-09-28
Själevad
Själand
8272
Olofsdotter
Märta
1807-09-13
Själevad
Sörvåge
8273
Olofsdotter
Märta
1771-09-20
Själevad
Nyland
8274
Olofsdotter
Märta
1820-03-20
Själevad
Norrvåge
8275
Olofsdotter
Märta
1789-10-23
Själevad
Nyland
8276
Olofsdotter
Märta
1855-08-07
Jämtland
Berg
8277
Olofsdotter
Märta
1826-11-06
Anundsjö
Seltjärn
8278
Olofsdotter
Märta
1811-03-15
Själevad
Nordanås
8279
Olofsdotter
Märta
1867-11-16
Anundsjö
Västersel
8280
Olofsdotter
Märta
1770-03-18
Fjällsjö
Backe
8281
Olofsdotter
Märta
1826-11-24
Ådalsliden
Holaforssen
8282
Olofsdotter
Märta
1840-09-24
Själevad
Nordanås
8283
Olofsdotter
Märta
1806-07-10
Själevad
Nordanås
8284
Olofsdotter
Märta
1833-03-14
Själevad
Hanabäck
8285
Olofsdotter
Märta
1866-02-13
Själevad
Västergärdal
8286
Olofsdotter
Märta
1817
Norge
Norge
8287
Olofsdotter
Märta
1836-03-15
Björna
Leding
8288
Olofsdotter
Märta
1781-10-18
Själevad
Österalnäs
8289
Olofsdotter
Märta
1800-01-15
Anundsjö
Bureborg
8290
Olofsdotter
Märta
1784-09-09
Själevad
Överbilla
8291
Olofsdotter
Märta
1800-11-13
Åsele
Tjärn
8292
Olofsdotter
Märta
1832-11-02
Själevad
Överbilla
8293
Olofsdotter
Märta
1802-06-28
Fjällsjö
Orrnäs
8294
Olofsdotter
Märta
1773-01-08
Anundsjö
Mellansel
8295
Olofsdotter
Märta
1809-02-22
Själevad
Sörvåge
8296
Olofsdotter
Märta
1770-05-11
Själevad
Överbilla
8297
Olofsdotter
Märta
1791-09-22
Själevad
Östergerdal
8298
Olofsdotter
Märta
1889-05-21
Anundsjö
Seltjärn
8299
Olofsdotter
Märta
1847-05-14
Själevad
Sörvästansjö
8300
Olofsdotter
Märta
1785-08-01
Junsele
Junsele
8301
Olofsdotter
Märta
1830-08-30
Ström
Gärilvattnet
8302
Olofsdotter
Märta
1879-03-12
Själevad
Nordanås
8303
Olofsdotter
Märta
1800-08-12
Själevad
Nordanås
8304
Olofsdotter
Märta
1849-07-10
Själevad
Billsta
8305
Olofsdotter
Märta
1770-04-11
Ramsele
Holme
8306
Olofsdotter
Märta
1823-12-25
Skorped
Lännäs
8307
Olofsdotter
Märta
1793-04-08
Värmland
Gunnarskog
8308
Olofsdotter
Märta
1788-01-08
Sidensjö
Grätnäs
8309
Olofsdotter
Märta
1795
Nätra
Nätra
8310
Olofsdotter
Märta
1850-01-15
Själevad
Norrlungånger
8311
Olofsdotter
Märta
1776-12-08
Ådals-Liden
Västanbäck
8312
Olofsdotter
Märta
1830-03-13
Älvdalen
Berg
8313
Olofsdotter
Märta
1807-11-01
Anundsjö
Sörflärke
8314
Olofsdotter
Märta
1809-01-09
Mo
Österalnö
8315
Olofsdotter
Märta
1789-01-01
Själevad
Näverkäl
8316
Olofsdotter
Märta
1783-11-01
Grundsunda
Killingsnäs
8317
Olofsdotter
Märta
1770-02-19
Nordmaling
Lögdeå
8318
Olofsdotter
Märta
1771-07-07
Älvdalen
Klitten
8319
Olofsdotter
Märta
1785-04-08
Själevad
Nyliden
8320
Olofsdotter
Märta
1798-08-28
Själevad
Domsjö
8321
Olofsdotter
Märta
1824-03-30
Björna
Kärrsjö
8322
Olofsdotter
Märta
1823-10-26
Björna
Hemling
8323
Olofsdotter
Märta
1892-05-03
Anundsjö
Seltjärn
8324
Olofsdotter
Märta
1901-01-12
Anundsjö
Norrböle
8325
Olofsdotter
Märta
1879-03-25
Anundsjö
Kubbe
8326
Olofsdotter
Märta
1798-02-25
Anundsjö
Näs
8327
Olofsdotter
Märta
1804-07-22
Anundsjö
Västergensjö
8328
Olofsdotter
Märta
1861-10-01
Anundsjö
Näs
8329
Olofsdotter
Märta
1869-03-09
Själevad
Lövsjö
8330
Olofsdotter
Märta
1879-06-11
Anundsjö
Näs
8331
Olofsdotter
Märta
1867-07-17
Anundsjö
Järvberget
8332
Olofsdotter
Märta
1841-01-16
Anundsjö
Myckelgensjö
8333
Olofsdotter
Märta
1853-03-23
Själevad
Nyland
8334
Olofsdotter
Märta
1863-06-03
Skorped
Johannisberg
8335
Olofsdotter
Märta
1833-05-17
Anundsjö
Vattugården
8336
Olofsdotter
Märta
1885-05-24
Anundsjö
Risbäck
8337
Olofsdotter
Märta
1872-04-20
Anundsjö
Norrflärke
8338
Olofsdotter
Märta
1877-11-26
Anundsjö
Yttersel
8339
Olofsdotter
Märta
1829-02-19
Anundsjö
Norrflärke
8340
Olofsdotter
Märta
1804-07-10
Skorped
Mosjö
8341
Olofsdotter
Märta
1822-05-10
Skorped
Lännäs
8342
Olofsdotter
Märta
1804-07-10
Skorped
Mosjö
8343
Olofsdotter
Märta
1879-12-30
Anundsjö
Sörflärke
8344
Olofsdotter
Märta
1805-05-23
Anundsjö
Myckelgensjö
8345
Olofsdotter
Märta
1866-09-18
Anundsjö
Myckelgensjö
8346
Olofsdotter
Märta
1881-01-06
Skorped
Lännäs
8347
Olofsdotter
Märta
1870-01-29
Anundsjö
Näs
8348
Olofsdotter
Märta
1820-04-15
Anundsjö
Norrmesunda
8349
Olofsdotter
Märta
1878-03-09
Anundsjö
Långsele
8350
Olofsdotter
Märta
1855-04-30
Själevad
Butsjöböle
8351
Olofsdotter
Märta Margareta
1828-08-22
Sidensjö
Nätersjö
8352
Olofsdotter
Märta Agata
1838-11-06
Stensele
Björnabäck
8353
Olofsdotter
Märta Albertina Eufrosyna
1876-09-16
Vilhelmina
Järvsjö
8354
Olofsdotter
Märta Amalia
1896-03-12
Anundsjö
Norrmesunda
8355
Olofsdotter
Märta Amanda
1895-03-03
Anundsjö
Norrmesunda
8356
Olofsdotter
Märta Brita
1814-06-02
Resele
Resele
8357
Olofsdotter
Märta Brita
1839-03-29
Skorped
Rishöjden
8358
Olofsdotter
Märta Brita
1840-07-22
Skorped
Uberg
8359
Olofsdotter
Märta Brita
1829-11-18
Sidensjö
Fagerkäl
8360
Olofsdotter
Märta Brita
1813-11-21
Ramsele
Västvattnet
8361
Olofsdotter
Märta Brita
1824-01-08
Sidensjö
Fagerkäl
8362
Olofsdotter
Märta Brita
1866-09-07
Anundsjö
Rösjö
8363
Olofsdotter
Märta Brita
1836
Nätra
Ulvön
8364
Olofsdotter
Märta Brita
1830-05-23
Stensele
Sandviken
8365
Olofsdotter
Märta Brita
1828-12-30
Åsele
Lomsjö
8366
Olofsdotter
Märta Brita
1804
Sidensjö
Nolås
8367
Olofsdotter
Märta Brita
1817-05-12
Fjällsjö
Orrnäs
8368
Olofsdotter
Märta Brita
1838-12-25
Gideå
Bodum
8369
Olofsdotter
Märta Brita
1812-02-19
Gideå
Nordsjö
8370
Olofsdotter
Märta Brita
1856-06-23
Sidensjö
Rössjö
8371
Olofsdotter
Märta Brita
1847-04-23
Sidensjö
Rössjö
8372
Olofsdotter
Märta Brita
1824-08-17
Sidensjö
Källom
8373
Olofsdotter
Märta Charlotta
1879-03-12
Själevad
Överbilla
8374
Olofsdotter
Märta Elisabet
1872-03-20
Sidensjö
Nolås
8375
Olofsdotter
Märta Elisabet
1830-07-29
Björna
Björnsjö
8376
Olofsdotter
Märta Elisabet
1860-04-25
Anundsjö
Storselet
8377
Olofsdotter
Märta Elisabet
1831-05-12
Björna
Björnsjö
8378
Olofsdotter
Märta Elisabet
1838-11-03
Dorotea
Lajksjö
8379
Olofsdotter
Märta Elisabet
1812-11-23
Lövånger
Uttersjön
8380
Olofsdotter
Märta Elisabet
1807-10-30
Fjällsjö
Silsjönäs
8381
Olofsdotter
Märta Elisabet
1862-06-07
Sidensjö
Nolås
8382
Olofsdotter
Märta Elisabet
1864-06-19
Sidensjö
Nolås
8383
Olofsdotter
Märta Elisabet
1826-04-17
Grundsunda
Finna
8384
Olofsdotter
Märta Elisabet
1810-09-08
Nätra
Bredånger
8385
Olofsdotter
Märta Elisabet
1856-10-20
Nätra
Västanå
8386
Olofsdotter
Märta Elisabet
1843-05-14
Sidensjö
Anundsböle
8387
Olofsdotter
Märta Elisabet (Lisa)
1818-01-11
Sidensjö
Ås
8388
Olofsdotter
Märta Ellen
1899-06-01
Anundsjö
Myckelgensjö
8389
Olofsdotter
Märta Emelinda
1891-06-22
Anundsjö
Åbosjön
8390
Olofsdotter
Märta Erika
1848-11-28
Björna
Movattnet
8391
Olofsdotter
Märta Erika
1873-09-13
Anundsjö
Norrflärke
8392
Olofsdotter
Märta Erika
1852-11-18
Björna
Studsviken
8393
Olofsdotter
Märta Erika
1866-09-26
Skorped
Mosjö
8394
Olofsdotter
Märta Gunilla
1862-01-12
Ström
Risede
8395
Olofsdotter
Märta Helena
1808-12-28
Skellefteå lands
Ostvik
8396
Olofsdotter
Märta Helena
1873-06-04
Anundsjö
Bredbyn
8397
Olofsdotter
Märta Helena
1843-10-13
Ytterlännäs
Ytterlännäs
8398
Olofsdotter
Märta Helena
1856-05-05
Skorped
Mosjö
8399
Olofsdotter
Märta Iduna
1866-02-18
Åsele
Gafsele
8400
Olofsdotter
Märta Johanna
1818-02-13
Vilhelmina
Bäsksele
8401
Olofsdotter
Märta Johanna
1876-04-12
Anundsjö
Solberg
8402
Olofsdotter
Märta Johanna
1829-08-06
Åsele
Solberg
8403
Olofsdotter
Märta Johanna
1823-12-06
Burträsk
Risåträsk
8404
Olofsdotter
Märta Juliana
1816-01-20
Tåsjö
Skansnäset
8405
Olofsdotter
Märta Juliana
1865-02-16
Åsele
Lakasjö
8406
Olofsdotter
Märta Karolina
1829-08-28
Arnäs
Ström
8407
Olofsdotter
Märta Karolina
1907-06-01
Anundsjö
Yttersel
8408
Olofsdotter
Märta Katarina
1847-05-04
Brunflo
Brunflo
8409
Olofsdotter
Märta Katarina
1814-08-18
Arvidsjaur
Missenträsk
8410
Olofsdotter
Märta Katarina
1814-08-18
Arvidsjaur
Missenträsk
8411
Olofsdotter
Märta Katarina
1871-09-13
Nätra
Sunnansjö
8412
Olofsdotter
Märta Katarina
1852-05-17
Vilhelmina
Malgovik
8413
Olofsdotter
Märta Katarina
1827-03-10
Åsele
Långvattnet
8414
Olofsdotter
Märta Katarina
1800-12-09
Anundsjö
Norrmesunda
8415
Olofsdotter
Märta Katarina
1850-03-16
Björna
Björnsjö
8416
Olofsdotter
Märta Katarina
1825-10-25
Åsele
Lillögda
8417
Olofsdotter
Märta Katarina
1827-10-05
Vilhelmina
Järvsjö
8418
Olofsdotter
Märta Katarina
1851-03-14
Själevad
Fors
8419
Olofsdotter
Märta Katarina
1871-06-04
Skorped
Mosjö
8420
Olofsdotter
Märta Katarina
1862-06-30
Mo
Gottne
8421
Olofsdotter
Märta Katarina
1862-05-05
Tåsjö
Tåsjö
8422
Olofsdotter
Märta Katarina
1861-08-17
Anundsjö
Rödvattnet
8423
Olofsdotter
Märta Katarina
1863-02-02
Björna
Granåsen
8424
Olofsdotter
Märta Katarina
1817-06-04
Anundsjö
Mellansel
8425
Olofsdotter
Märta Katarina
1855-08-14
Anundsjö
Myckelgensjö
8426
Olofsdotter
Märta Katarina
1832-03-22
Nordmaling
Sunnansjö
8427
Olofsdotter
Märta Katarina
1818-08-01
Gideå
Västergidsjö
8428
Olofsdotter
Märta Katarina
1807-02-19
Björna
Björna by
8429
Olofsdotter
Märta Katarina
1847-04-16
Anundsjö
Storborgaren
8430
Olofsdotter
Märta Katarina
1864-10-18
Sidensjö
Näs
8431
Olofsdotter
Märta Katarina
1896-09-19
Skorped
Johannesberg
8432
Olofsdotter
Märta Katarina
1862-01-30
Anundsjö
Norrmesunda
8433
Olofsdotter
Märta Katrina
1871-09-13
Nätra (Y)
8434
Olofsdotter
Märta Kristina
1836-07-07
Nätra
Bjästa
8435
Olofsdotter
Märta Kristina
1893-04-07
Anundsjö
Kubbe
8436
Olofsdotter
Märta Kristina
1813-02-13
Anundsjö
Mellansel
8437
Olofsdotter
Märta Kristina
1805-02
Nätra
Hummelvik
8438
Olofsdotter
Märta Kristina
1823-03-04
Anundsjö
Norrböle
8439
Olofsdotter
Märta Kristina
1841-12-15
Åsele
Solberg
8440
Olofsdotter
Märta Kristina
1857-11-26
Mo
Österalnö
8441
Olofsdotter
Märta Kristina
1809-07-27
Åsele
Varpsjö
8442
Olofsdotter
Märta Kristina
1817-09-15
Skorped
Uberg
8443
Olofsdotter
Märta Kristina
1810-07-26
Skorped
Nyland
8444
Olofsdotter
Märta Kristina
1892-04-16
Anundsjö
Grubbe
8445
Olofsdotter
Märta Kristina
1856-09-21
Mo
Österalnö
8446
Olofsdotter
Märta Kristina
1817
Nätra
Nätra
8447
Olofsdotter
Märta Kristina
1876-03-31
Anundsjö
Västersel
8448
Olofsdotter
Märta Kristina
1845-10-05
Dorotea
Mårdsjö
8449
Olofsdotter
Märta Kristina
1858-02-19
Anundsjö
Högtjäl
8450
Olofsdotter
Märta Kristina
1843-06-22
Anundsjö
Långsele
8451
Olofsdotter
Märta Kristina
1878-01-31
Själevad
Yttergundsjö
8452
Olofsdotter
Märta Kristina
1829-12-10
Anundsjö
Västerfanbyn
8453
Olofsdotter
Märta Kristina
1800-10-08
Umeå lands
Hörnefors
8454
Olofsdotter
Märta Kristina
1819-01-17
Anundsjö
Brattsjö
8455
Olofsdotter
Märta Kristina
1832-09-03
Anundsjö
Västergensjö
8456
Olofsdotter
Märta Kristina
1821-11-19
Anundsjö
Västerfannbyn
8457
Olofsdotter
Märta Kristina
1878-09-28
Anundsjö
Degersjö
8458
Olofsdotter
Märta Kristina
1805-04-19
Hässjö
Hässjö
8459
Olofsdotter
Märta Kristina
1870-09-20
Anundsjö
Myckelgensjö
8460
Olofsdotter
Märta Kristina
1854-08-04
Anundsjö
Österfannbyn
8461
Olofsdotter
Märta Kristina
1873-11-26
Anundsjö
Sörflärke
8462
Olofsdotter
Märta Kristina
1860-06-02
Anundsjö
Hädanberg
8463
Olofsdotter
Märta Kristina
1848-12-16
Sidensjö
Skureå
8464
Olofsdotter
Märta Kristina
1831-11-08
Resele
Resele
8465
Olofsdotter
Märta Kristina
1852-06-01
Skorped
Mosjö
8466
Olofsdotter
Märta Lena
1863-04-10
Skorped
Mosjö
8467
Olofsdotter
Märta Lovisa
1847-09-22
Piteå lands
Åfors
8468
Olofsdotter
Märta Lovisa
1823-04-10
Nordmaling
Mo
8469
Olofsdotter
Märta Lovisa
1864-05-07
Åsele
Kvällträsk
8470
Olofsdotter
Märta Magdalena
1789-03-24
Skellefteå lands
Ullbergsträsk
8471
Olofsdotter
Märta Magdalena
1831-04-25
Björna
Hundsjö
8472
Olofsdotter
Märta Magdalena
1846-08-29
Björna
Långviken
8473
Olofsdotter
Märta Magdalena
1821-02-07
Bjurholm
Balsjö
8474
Olofsdotter
Märta Magdalena
1831-09-18
Bjurholm
Karlsbäck
8475
Olofsdotter
Märta Magdalena
1827-11-26
Bjurholm
Balsjö
8476
Olofsdotter
Märta Magdalena
1891-08-09
Anundsjö
Risbäck
8477
Olofsdotter
Märta Margareta
1799-01-09
Skellefteå lands
Drängsmark
8478
Olofsdotter
Märta Margareta
1810-11-18
Skellefteå lands
Drängsmark
8479
Olofsdotter
Märta Margareta
1787-09-14
Nora
Sandö
8480
Olofsdotter
Märta Margareta
1853-08-30
Arnäs
Järved
8481
Olofsdotter
Märta Margareta
1844-09-07
Arnäs
Sillviken
8482
Olofsdotter
Märta Margareta
1839-07-27
Själevad
Nyland
8483
Olofsdotter
Märta Margareta
1837-04-13
Skorped
Skorped
8484
Olofsdotter
Märta Margareta
1805-02-13
Själevad
Fors
8485
Olofsdotter
Märta Margareta
1829-07-23
Skorped
8486
Olofsdotter
Märta Margareta
1800-08-11
Nordmaling
Håknäs
8487
Olofsdotter
Märta Margareta
1859-01-01
Anundsjö
Hemsjö
8488
Olofsdotter
Märta Margareta
1826-11-27
Sidensjö
Överå
8489
Olofsdotter
Märta Margareta
1905-10-13
Anundsjö
Hemsjö
8490
Olofsdotter
Märta Maria
1830-03-21
Anundsjö
Bredbyn
8491
Olofsdotter
Märta Matilda
1902-03-29
Anundsjö
Myckelgensjö
8492
Olofsdotter
Märta Sofia
1834-06-03
Arvidsjaur
Norra Grundträsk
8493
Olofsdotter
Naima Katarina
1892-04-28
Nordmaling
Mullsjö
8494
Olofsdotter
Nanna Maria
1883-05-11
Stensele
Pauträsk
8495
Olofsdotter
Nanny Albertina
1891-12-20
Nysätra
Brände
8496
Olofsdotter
Nanny Katarina
1897-09-09
Själevad
Främmerbilla
8497
Olofsdotter
Nanny Margareta
1866-09-01
Stensele
Storholmen
8498
Olofsdotter
Nanny Maria
1892-04-30
Umeå lands
Kåddis
8499
Olofsdotter
Nanny Matilda
1886-03-29
Degerfors
Degerfors
8500
Olofsdotter
Nanny Olivia
1888-12-14
Bjurholm
Forsnäs
8501
Olofsdotter
Nanny Sofia
1886-01-13
Umeå lands
Ytterhiske
8502
Olofsdotter
Nany Sofia
1887-05-07
Degerfors
Kvarnlund
8503
Olofsdotter
Nelly Margareta
1888-11-10
Anundsjö
Kubbe
8504
Olofsdotter
Oktavia Petronella
1890-12-06
Vilhelmina
Vilhelmina
8505
Olofsdotter
Olava Margareta
1853-10-05
Vilhelmina
Skog
8506
Olofsdotter
Olga Charlotta
1899-11-29
Åsele
Borgsjö
8507
Olofsdotter
Olga Elisabet
1897-11-27
Vilhelmina
Brännåker
8508
Olofsdotter
Olga Elvira
1888-03-19
Nätra
Hummelvik
8509
Olofsdotter
Olga Kristina
1887-08-03
Vilhelmina
Vilhelmina
8510
Olofsdotter
Olga Kristina
1888-01-18
Nysätra
Flarken
8511
Olofsdotter
Olga Kristina
1881-02-11
Vilhelmina
Grytsjö
8512
Olofsdotter
Olga Kristina
1886-08-16
Själevad
Sund
8513
Olofsdotter
Olga Maria
1900-11-10
Arnäs
Faresta
8514
Olofsdotter
Olivia
1855-01-16
Umeå lands
Norrfors
8515
Olofsdotter
Olivia
1859-05-05
Vilhelmina
Liden
8516
Olofsdotter
Olivia
1879-08-12
Umeå lands
Bjensjön
8517
Olofsdotter
Olivia Albertina
1867-07-03
Vilhelmina
Olofsbäck
8518
Olofsdotter
Olivia Johanna
1828-01-10
Lycksele
Vägsele
8519
Olofsdotter
Olivia Josefina
1871-02-11
Degerfors
Åmsele
8520
Olofsdotter
Olivia Katarina
1858-04-03
Umeå stads
Umeå stad
8521
Olofsdotter
Olivia kristina
1862-11-10
Umeå lands
Västteg
8522
Olofsdotter
Olivia Kristina
1870-04-11
Åsele
Ytterrissjö
8523
Olofsdotter
Olivia Kristina Ingeborg
1873-07-28
Åsele
Älgsjö
8524
Olofsdotter
Olivia Margareta
1866-01-20
Umeå lands
Umeå lands
8525
Olofsdotter
Olivia Maria
1839-04-10
Umeå lands
Sörmjöle
8526
Olofsdotter
Olivia Maria
1861-06-28
Grundsunda
Utås
8527
Olofsdotter
Olivia Maria
1860-03-05
Grundsunda
Utås
8528
Olofsdotter
Olivia Matilda
1854-11-15
Umeå lands
Österteg
8529
Olofsdotter
Olivia Petronella
1875-04-29
Vilhelmina
Djupdal
8530
Olofsdotter
Olivia Vilhelmina
1880-08-02
Degerfors
Degerfors
8531
Olofsdotter
Olof
1855
Ål
Byggningen
8532
Olofsdotter
Olof
1824-10-15
Lycksele
Ajaur
8533
Olofsdotter
Olof Adolf
1880-08-20
Nysätra
Gumboda
8534
Olofsdotter
Olova Albertina Emerentia
1864-01-23
Själevad
Örnsköldsvik
8535
Olofsdotter
Ottilia
1904-05-31
Anundsjö
Storborgaren
8536
Olofsdotter
Ottilia
1890-11-04
Anundsjö
Rötjärn
8537
Olofsdotter
Ottilia Eleonora
1886-10-09
Lycksele
Knaften
8538
Olofsdotter
Ottilia Emelinda
1896-02-03
Vilhelmina
Rönnäs
8539
Olofsdotter
Ottilia Maria
1894-12-16
Vilhelmina
Rönnäs
8540
Olofsdotter
Ottilia Vilhelmina
1887-07-03
Umeå lands
Haddingen
8541
Olofsdotter
Paulina Charlotta
1868-04-28
Umeå lands
Överboda
8542
Olofsdotter
Per
1784-10-21
Bygdeå
Skinnarbyn
8543
Olofsdotter
Petrina Karolina
1840-02-02
Nordmaling
Mullsjö
8544
Olofsdotter
Ragnel
1790-08-24
Vilhelmina
Lappmarken
8545
Olofsdotter
Ragnhild Maria
1899-08-12
Degerfors
Granön
8546
Olofsdotter
Rakel
1835-11-21
Bräcke
Bräcke
8547
Olofsdotter
Rakel
1796-07-21
Björna
Krokvattnet
8548
Olofsdotter
Rebecka
1831-04-04
Norge
Norge
8549
Olofsdotter
Regina
1837-05-13
Ström
Öjarn
8550
Olofsdotter
Rut Hildegard
1892-02-02
Nordmaling
Sunnansjö
8551
Olofsdotter
Rut Vilhelmina
1897-06-03
Lycksele
Knaften
8552
Olofsdotter
Sandra Teresia
1884-01-12
Nysätra
Risvattnet
8553
Olofsdotter
Sanna Emilia
1890-05-07
Degerfors
Skurliden
8554
Olofsdotter
Sara
1855-12-19
Häggenäs
Häggenäs
8555
Olofsdotter
Sara
1849-12-09
Norsjö
Bjurträsk
8556
Olofsdotter
Sara
1833-12-20
Skellefteå lands
Kågeträsk
8557
Olofsdotter
Sara
1772-04-27
8558
Olofsdotter
Sara
1777-06-02
Skellefteå lands
Storkåge
8559
Olofsdotter
Sara
1776
Skellefteå lands
Falmark
8560
Olofsdotter
Sara
1772-12-04
Skellefteå lands
Medle
8561
Olofsdotter
Sara
1776-10-05
Skorped
Lännäs
8562
Olofsdotter
Sara
1879-12-24
Skorped
Djupsjö
8563
Olofsdotter
Sara
1837-05-28
Sidensjö
Nybyn
8564
Olofsdotter
Sara
1779-12-07
Gudmundrå
Gudmundrå
8565
Olofsdotter
Sara
1789-05-21
Arnäs
Arnäs
8566
Olofsdotter
Sara
1789-02-03
Skorped
Holm
8567
Olofsdotter
Sara
1820-12-10
Själevad
Västeralnäs
8568
Olofsdotter
Sara
1844-05-06
Arnäs
Älvsöden
8569
Olofsdotter
Sara
1779-05-26
Bygdeå
Överklinten
8570
Olofsdotter
Sara
1836-07-30
Själevad
Happsta
8571
Olofsdotter
Sara
1849-04-16
Arnäs
Älvsöden
8572
Olofsdotter
Sara
1801
Anundsjö
Önskan
8573
Olofsdotter
Sara
1778-07-01
Själevad
Nyland
8574
Olofsdotter
Sara
1782-02-15
Anundsjö
Norrmesunda
8575
Olofsdotter
Sara
1812-11-21
Själevad
Norrvåge
8576
Olofsdotter
Sara
1863-06-30
Själevad
Sörbacksjö
8577
Olofsdotter
Sara
1790-09-24
Själevad
Österalnö 1
8578
Olofsdotter
Sara
1832-02-05
Själevad
Kasta
8579
Olofsdotter
Sara
1791-03-12
Lövånger
Kräkånger
8580
Olofsdotter
Sara
1810-09-18
Junsele
Åkerbränna
8581
Olofsdotter
Sara
1832-04-08
Själevad
Fors
8582
Olofsdotter
Sara
1802-03-11
Junsele
Junsele
8583
Olofsdotter
Sara
1782-07-30
Arnäs
Ovansjö
8584
Olofsdotter
Sara
1798-08-24
Sidensjö
Myre
8585
Olofsdotter
Sara
1772-07-10
Ström
Lövberga
8586
Olofsdotter
Sara
1847-03-10
Själevad
Norrvästansjö
8587
Olofsdotter
Sara
1793-12-24
Själevad
Västergundsjö
8588
Olofsdotter
Sara
1779-05-23
Själevad
Gene
8589
Olofsdotter
Sara
1782-09-04
Själevad
Butsjöböle
8590
Olofsdotter
Sara
1785-03-03
Bygdeå
Edfastmark
8591
Olofsdotter
Sara
1785-02-08
Själevad
Österalnäs
8592
Olofsdotter
Sara
1832-04-13
Själevad
Kroksta
8593
Olofsdotter
Sara
1794-07-01
Själevad
Näverkäl
8594
Olofsdotter
Sara
1818-06-05
Själevad
Flärke
8595
Olofsdotter
Sara
1788-01-06
Anundsjö
Hemsjö
8596
Olofsdotter
Sara
1874-10-27
Skorped
Skorped
8597
Olofsdotter
Sara
1778
Boteå
Boteå
8598
Olofsdotter
Sara
1802-02-10
Anundsjö
Norrmesunda
8599
Olofsdotter
Sara
1793-01-03
Själevad
Själevad
8600
Olofsdotter
Sara
1777-07-03
Själevad
Billa
8601
Olofsdotter
Sara
1801-04-11
Sidensjö
Rössjö
8602
Olofsdotter
Sara
1810-10-06
Sidensjö
Nolås
8603
Olofsdotter
Sara
1807-03-02
Själevad
Österalnö
8604
Olofsdotter
Sara
1778-11-22
Burträsk
Bodbyn
8605
Olofsdotter
Sara
1777-09-26
Burträsk
Rotsjön
8606
Olofsdotter
Sara
1814-10-05
Själevad
Kroksta
8607
Olofsdotter
Sara
1794-05-24
Själevad
Nordanås
8608
Olofsdotter
Sara
1843-05-09
Ström
Ström
8609
Olofsdotter
Sara
1858-08-12
Arnäs
Faresta
8610
Olofsdotter
Sara
1783-12-02
Vibyggerå
Vibyggerå
8611
Olofsdotter
Sara
1798-05-26
Fjällsjö
Bölen
8612
Olofsdotter
Sara
1784-11-13
Junsele
Krånge
8613
Olofsdotter
Sara
1837-08-08
Själevad
Östergärdal
8614
Olofsdotter
Sara
1816-09-12
Burträsk
Bodbyn
8615
Olofsdotter
Sara
1774-07-09
Skellefteå lands
Norsjö 14
8616
Olofsdotter
Sara
1792-02-09
Anundsjö
Norrmesunda
8617
Olofsdotter
Sara
1780-10-31
Arnäs
Skortse
8618
Olofsdotter
Sara
1817-01-06
Själevad
Sörvästansjö
8619
Olofsdotter
Sara
1813-12-23
Norge
Norge
8620
Olofsdotter
Sara
1786-02-12
Skellefteå lands
Svansele
8621
Olofsdotter
Sara
1781-02-25
Sidensjö
Lännäs
8622
Olofsdotter
Sara
1777-01-25
Nätra
Nätra
8623
Olofsdotter
Sara
1777-08-06
Arnäs
Stensöden
8624
Olofsdotter
Sara
1804-10-10
Björna
Kärrsjö
8625
Olofsdotter
Sara
1800-04-11
Arnäs
Sillviken
8626
Olofsdotter
Sara
1780-10-14
Nordmaling
Sunnansjö
8627
Olofsdotter
Sara
1801-01-09
Anundsjö
Hemsjö
8628
Olofsdotter
Sara
1783
Sidensjö
Nordanås
8629
Olofsdotter
Sara
1794-06-29
Nysätra
Brände
8630
Olofsdotter
Sara
1788-04-25
Arnäs
Kroksjö
8631
Olofsdotter
Sara
1832-07-19
Björna
Uddersjö
8632
Olofsdotter
Sara
1813-08-21
Själevad
Berg
8633
Olofsdotter
Sara
1782-04-16
Själevad
Översjäla
8634
Olofsdotter
Sara
1773-01-04
Arnäs
Torsböle
8635
Olofsdotter
Sara
1771-09-03
Burträsk
Mjösjövattnet
8636
Olofsdotter
Sara
1787-01-16
Björna
Gideå
8637
Olofsdotter
Sara
1772-12-21
Själevad
Gideå
8638
Olofsdotter
Sara
1823-11-06
Anundsjö
Kubbe
8639
Olofsdotter
Sara
1775-08-24
Skellefteå lands
Kusmark
8640
Olofsdotter
Sara
1820-05-19
Anundsjö
Myckelgensjö
8641
Olofsdotter
Sara
1822-05-10
Själevad
Överbilla
8642
Olofsdotter
Sara
1856-07-20
Skorped
Johannesberg
8643
Olofsdotter
Sara
1802-03-11
Junsele
Krånge
8644
Olofsdotter
Sara
1798-11-25
Skellefteå lands
Storliden
8645
Olofsdotter
Sara
1884-02-19
Anundsjö
Näs
8646
Olofsdotter
Sara
1912-03-04
Anundsjö
Västergensjö
8647
Olofsdotter
Sara
1839-02-20
Anundsjö
Kubbe
8648
Olofsdotter
Sara
1855-07-03
Anundsjö
Åbosjön
8649
Olofsdotter
Sara
1849-04-17
Anundsjö
Västerfannby
8650
Olofsdotter
Sara
1803-06-14
Anundsjö
Myckelgensjö
8651
Olofsdotter
Sara
1805-04-18
Anundsjö
Yttersel
8652
Olofsdotter
Sara
1869-07-24
Anundsjö
Tvärlandsböle
8653
Olofsdotter
Sara
1885-12-06
Anundsjö
Norrböle
8654
Olofsdotter
Sara
1862-11-25
Anundsjö
Näs
8655
Olofsdotter
Sara Agata
1833-07-17
Stensele
Långvattnet
8656
Olofsdotter
Sara Albertina
1878-04-01
Arnäs
Dekarsön
8657
Olofsdotter
Sara Albertina
1848-01-31
Umeå lands
Långviken
8658
Olofsdotter
Sara Amalia
1889-10-18
Skellefteå lands
Skellefteå lands
8659
Olofsdotter
Sara Amalia
1854-04-18
Vilhelmina
Statsås
8660
Olofsdotter
Sara Amanda
1887-04-02
Anundsjö
Sörböle
8661
Olofsdotter
Sara Aollonia
1844-01-07
Fjällsjö
Fjällsjö
8662
Olofsdotter
Sara Augusta
1863-04-08
Malå
Mörtberg
8663
Olofsdotter
Sara Birgitta
1865-08-30
Skorped
Djupsjö
8664
Olofsdotter
Sara Brita
1831-01-04
Sidensjö
Nybyn
8665
Olofsdotter
Sara Brita
1836-09-02
Sidensjö
Nybyn
8666
Olofsdotter
Sara Brita
1827-12-24
Sidensjö
Djupsjö
8667
Olofsdotter
Sara Brita
1815-01-05
Nätra
Hummelvik
8668
Olofsdotter
Sara Brita
1832-12-28
Nätra
Bjästa
8669
Olofsdotter
Sara Brita
1818-05-23
Arnäs
Stranne
8670
Olofsdotter
Sara Brita
1809-12
Nätra
Nätra
8671
Olofsdotter
Sara Brita
1774-08-09
Umeå lands
Bullmark
8672
Olofsdotter
Sara Brita
1830-03-16
Arnäs
Lakasund
8673
Olofsdotter
Sara Brita
1853-06-26
Arnäs
Västerlandsjö
8674
Olofsdotter
Sara Brita
1826-02-03
Alanäs
Rotnäset
8675
Olofsdotter
Sara Brita
1815-09-01
Sidensjö
Överå
8676
Olofsdotter
Sara Brita
1859-12-02
Sidensjö
Nolås
8677
Olofsdotter
Sara Brita
1829-09-11
Gideå
Lemesjö
8678
Olofsdotter
Sara Brita
1805-10-12
Arnäs
Lomviken
8679
Olofsdotter
Sara Brita
1871-12-04
Sidensjö
Nolås
8680
Olofsdotter
Sara Brita
1815-01-05
Nätra
Hummelvik
8681
Olofsdotter
Sara Brita
1901-07-05
Anundsjö
Yttersel
8682
Olofsdotter
Sara Brita
1827-04-23
Ådalsliden
Fransåsen
8683
Olofsdotter
Sara Brita
1845-03-09
Anundsjö
Yttersel
8684
Olofsdotter
Sara Brita
1856-02-10
Nätra
Norrtjärn
8685
Olofsdotter
Sara Brita
1860-03-18
Mo
Österalnö
8686
Olofsdotter
Sara Charlotta
1849-02-24
Arvidsjaur
Norra Grundträsk
8687
Olofsdotter
Sara Charlotta
1835-09-23
Björna
Krokvattnet
8688
Olofsdotter
Sara Charlotta
1852-01-27
Degerfors
Jämtland
8689
Olofsdotter
Sara Charlotta
1835-09-02
Fredrika?
Fredrika?
8690
Olofsdotter
Sara Elisabet
1852-02-01
Sidensjö
Österkäl
8691
Olofsdotter
Sara Elisabet
1815-12-22
Lövånger
Kräkånger
8692
Olofsdotter
Sara Elisabet
1788-03-19
Lycksele
Holmträsk
8693
Olofsdotter
Sara Elisabet
1838-07-27
Arnäs
Järved
8694
Olofsdotter
Sara Elisabet
1856-05-06
Björna
Björnsjö
8695
Olofsdotter
Sara Elisabet
1829-09-18
Fredrika
Remmaren
8696
Olofsdotter
Sara Elisabet
1860-07-11
Åsele
Lögda
8697
Olofsdotter
Sara Elisabet
1852-04-22
Anundsjö
Myckelgensjö
8698
Olofsdotter
Sara Elisabet
1833-05-20
Själevad
Sörvåge
8699
Olofsdotter
Sara Elisabet
1804-10-05
Nysätra
Skäran
8700
Olofsdotter
Sara Elisabet
1829-10-09
Degerfors
Torrberget
8701
Olofsdotter
Sara Elisabet
1817-02-02
Arnäs
Västerbursjö
8702
Olofsdotter
Sara Elisabet
1827-03-21
Björna
Långviken
8703
Olofsdotter
Sara Elisabet
1830-03-31
Anundsjö
Västerfannbyn
8704
Olofsdotter
Sara Elisabet
1884-12-15
Själevad
Överbilla
8705
Olofsdotter
Sara Elisabet
1827-10-13
Gideå
Karlsviken
8706
Olofsdotter
Sara Elisabet
1807-10-02
Grundsunda
Skede
8707
Olofsdotter
Sara Elisabet
1850-07-23
Grundsunda
Finna
8708
Olofsdotter
Sara Elisabet
1828-04-18
Arnäs
Smedsbyn
8709
Olofsdotter
Sara Elisabet
1814-10-21
Arnäs
Västerbursjö
8710
Olofsdotter
Sara Elisabet
1833-06-10
Fredrika
Stavasjö
8711
Olofsdotter
Sara Elisabet
1795-04-26
Degerfors
Granön
8712
Olofsdotter
Sara Elisabet
1842-09-28
Gideå
Bodum
8713
Olofsdotter
Sara Elisabet
1821
Nätra
Mjäla
8714
Olofsdotter
Sara Elisabet
1900-06-17
Anundsjö
Sjö
8715
Olofsdotter
Sara Elisabet
1836-09-05
Anundsjö
Norrböle
8716
Olofsdotter
Sara Erika
1861-05-25
Ramsele
Ramsele
8717
Olofsdotter
Sara Erika
1844-09-01
Arnäs
Överön
8718
Olofsdotter
Sara Erika
1855-01-07
Arnäs
Angsta
8719
Olofsdotter
Sara Erika
1850-06-17
Åsele
Lillögda
8720
Olofsdotter
Sara Erika
1850-12-09
Åsele
Holmträsk
8721
Olofsdotter
Sara Erika
1827-01-20
Fredrika
Gravsjö
8722
Olofsdotter
Sara Erika
1871-04-23
Gideå
Flärke
8723
Olofsdotter
Sara Erika
1855-04-29
Arnäs
Utanlandsjö
8724
Olofsdotter
Sara Fredrika
1820-04-07
Skellefteå lands
Ragnvaldsträsk
8725
Olofsdotter
Sara Fredrika
1862-10-01
Malå
Lundberg
8726
Olofsdotter
Sara Fredrika
1860-10-21
Norsjö
Bredträsk
8727
Olofsdotter
Sara Fredrika
1839-08-17
Umeå lands
Fredrikshall
8728
Olofsdotter
Sara Fredrika
1826-05-04
Lövånger
Svarttjärn
8729
Olofsdotter
Sara Fredrika
1839-10-29
Skellefteå lands
Kusmark
8730
Olofsdotter
Sara Fredrika
1837-03-09
Burträsk
Bodbyn
8731
Olofsdotter
Sara Gustava
1844-10-09
Norsjö
Kattisberg
8732
Olofsdotter
Sara Hedvika
1833-05-19
Norsjö
Risliden
8733
Olofsdotter
Sara Helena
1815-11-18
Skellefteå lands
Falmark
8734
Olofsdotter
Sara Helena
1836-07-17
Norsjö
Stavaträsk
8735
Olofsdotter
Sara Helena
1842-08-27
Norsjö
Hobergsträsk
8736
Olofsdotter
Sara Helena
1827-05-13
Skellefteå lands
Lidbacken
8737
Olofsdotter
Sara Helena
1818-06-02
Junsele
Degersjöberg
8738
Olofsdotter
Sara Helena
1828-12-23
Arnäs
Högland
8739
Olofsdotter
Sara Helena
1820-01-27
Skellefteå lands
Stensund
8740
Olofsdotter
Sara Henrika
1873-09-30
Norsjö
Bomarsund
8741
Olofsdotter
Sara Hildegard
1902-03-17
Anundsjö
Seltjärn
8742
Olofsdotter
Sara Johanna
1867-07-03
Tåsjö
Kroknäset
8743
Olofsdotter
Sara Johanna
1835-09-01
Sorsele
Tväråträsk
8744
Olofsdotter
Sara Johanna
1853-03-16
Nätra
Bjästa
8745
Olofsdotter
Sara Johanna
1838-06-15
Skellefteå lands
Klutmark
8746
Olofsdotter
Sara Johanna
1846-05-17
Nätra
Bjästa
8747
Olofsdotter
Sara Johanna
1868-09-15
Anundsjö
Norrtjärn
8748
Olofsdotter
Sara Johanna
1843-04-05
Degerfors
Umsjöliden
8749
Olofsdotter
Sara Johanna
1865-05-05
Åsele
Solberg
8750
Olofsdotter
Sara Johanna
1844-12-20
Lycksele
Kroksjön
8751
Olofsdotter
Sara Johanna
1836-05-01
Burträsk
Lossmen
8752
Olofsdotter
Sara Johanna
1834-03-19
Bjurholm
Balsjö
8753
Olofsdotter
Sara Johanna
1847-02-23
Gideå
Lomviken
8754
Olofsdotter
Sara Johanna
1859-08-20
Grundsunda
Ultrå
8755
Olofsdotter
Sara Johanna
1843-03-29
Nordmaling
Mo
8756
Olofsdotter
Sara Johanna
1822-06-30
Gideå
Karlsviken
8757
Olofsdotter
Sara Johanna
1825-02-14
Grundsunda
Rönnholm
8758
Olofsdotter
Sara Johanna
1824-03-23
Gideå
Byviken
8759
Olofsdotter
Sara Johanna
1821-07-18
Bjurholm
Bjurholm
8760
Olofsdotter
Sara Johanna
1841-11-11
Burträsk
Bygdsiljum
8761
Olofsdotter
Sara Johanna
1838-05-31
Degerfors
Tväråträsk
8762
Olofsdotter
Sara Johanna
1833-06-30
Nordmaling
Djupsjö
8763
Olofsdotter
Sara Johanna
1823-09-05
Nordmaling
Levar
8764
Olofsdotter
Sara Johanna
1824-01-08
Lycksele
Hornmyr
8765
Olofsdotter
Sara Johanna
1870-09-26
Anundsjö
Knäsjö
8766
Olofsdotter
Sara Johanna
1862-01-12
Anundsjö
Järvberget
8767
Olofsdotter
Sara Josefina
1881-02-25
Degerfors
Sävsjön
8768
Olofsdotter
Sara Juliana
1819-10-04
Burträsk
Busiljum
8769
Olofsdotter
Sara Karolina
1860-04-20
Säbrå
Säbrå
8770
Olofsdotter
Sara Karolina
1864-11-02
Björna
Nyliden
8771
Olofsdotter
Sara Karolina
1843-05-02
Arnäs
Högbyn
8772
Olofsdotter
Sara Karolina
1900-03-25
Anundsjö
Storborgaren
8773
Olofsdotter
Sara Karolina
1834-10-13
Arnäs
Täfteå
8774
Olofsdotter
Sara Karolina
1840-11-16
Burträsk
Kalvträsk
8775
Olofsdotter
Sara Karolina
1850-05-13
Åsele
Lomsjö
8776
Olofsdotter
Sara Karolina
1860-04-20
Säbrå
Brån
8777
Olofsdotter
Sara Karolina
1844-11-22
Gideå
Rullnäs
8778
Olofsdotter
Sara Karolina
1829-09-20
Arnäs
Täfteå
8779
Olofsdotter
Sara Karolina
1843-09-20
Gideå
Kroksjö
8780
Olofsdotter
Sara Karolina
1842-12-19
Grundsunda
Finna
8781
Olofsdotter
Sara Karolina
1830-03-25
Arnäs
Täfteå
8782
Olofsdotter
Sara Karolina
1854-08-22
Fredrika
Stavarsjö
8783
Olofsdotter
Sara Katarina
1814-03-20
Skellefteå lands
Gran
8784
Olofsdotter
Sara Katarina
1800-08-02
Skellefteå lands
Innervik
8785
Olofsdotter
Sara Katarina
1858-02-28
Skorped
Djupsjö
8786
Olofsdotter
Sara Katarina
1806-04-19
Falmark
8787
Olofsdotter
Sara Katarina
1862-02-08
Anundsjö
Hädanberg
8788
Olofsdotter
Sara Katarina
1879-08-22
Anundsjö
Grubbe
8789
Olofsdotter
Sara Katarina
1812-10-07
Bygdeå
Överklinten
8790
Olofsdotter
Sara Katarina
1877-02-17
Arnäs
Idbyn
8791
Olofsdotter
Sara Katarina
1838-09-28
Burträsk
Andersvattnet
8792
Olofsdotter
Sara Katarina
1823-02-03
Arnäs
Järved
8793
Olofsdotter
Sara Katarina
1854-08-19
Dorotea
Svanabyn
8794
Olofsdotter
Sara Katarina
1829-01-30
Själevad
Fors
8795
Olofsdotter
Sara Katarina
1883-03-13
Anundsjö
Hemsjö
8796
Olofsdotter
Sara Katarina
1841-05-29
Norsjö
Björknäs
8797
Olofsdotter
Sara Katarina
1857-04-16
Själevad
Hanabäck
8798
Olofsdotter
Sara Katarina
1831-06-26
Arnäs
Högland
8799
Olofsdotter
Sara Katarina
1797-04-12
Själevad
Västergunsjö
8800
Olofsdotter
Sara Katarina
1806-12-14
Sidensjö
Nolås
8801
Olofsdotter
Sara Katarina
1849-11-19
Gideå
Kroksjö
8802
Olofsdotter
Sara Katarina
1816-11-08
Arnäs
Dekarsön
8803
Olofsdotter
Sara Katarina
1812-12-06
Burträsk
Gammelbyn
8804
Olofsdotter
Sara Katarina
1784-04-06
Umeå lands
Häggnäs
8805
Olofsdotter
Sara Katarina
1823-02-08
Lycksele
Ajaur
8806
Olofsdotter
Sara Katarina
1818-11-14
Umeå lands
Djäkneböle
8807
Olofsdotter
Sara Katarina
1805-10-02
Degerfors
Storarmsjö
8808
Olofsdotter
Sara Katarina
1846-08-29
Lövånger
Vallen
8809
Olofsdotter
Sara Katarina
1808-01-08
Skellefteå lands
Svansele
8810
Olofsdotter
Sara Katarina
1840-04-26
Anundsjö
Bergsjö
8811
Olofsdotter
Sara Katarina
1884-05-30
Anundsjö
Skalmsjö
8812
Olofsdotter
Sara Katarina
1822-02-18
Skorped
Uvsjön
8813
Olofsdotter
Sara Katarina
1814-12-09
Arnäs
Stensöden
8814
Olofsdotter
Sara Katarina
1818-03-03
Nordmaling
Nordsjö
8815
Olofsdotter
Sara Katarina
1822-03-17
Arnäs
Österbursjö
8816
Olofsdotter
Sara Katarina
1824-02-08
Björna
Gideå
8817
Olofsdotter
Sara Katarina
1816-09-30
Arnäs
Österbursjö
8818
Olofsdotter
Sara Katarina
1818-01-25
Bjurholm
Karlsbäck
8819
Olofsdotter
Sara Katarina
1847-04-06
Gideå
Getingsta
8820
Olofsdotter
Sara Katarina
1803-02-22
Nordmaling
Bredvik
8821
Olofsdotter
Sara Katarina
1814-12-24
Gideå
Kroksjö
8822
Olofsdotter
Sara Katarina
1809-05-25
Burträsk
Ljusvattnet
8823
Olofsdotter
Sara Katarina
1861-02-05
Gideå
Hattsjö
8824
Olofsdotter
Sara Katarina
1847-11-03
Anundsjö
Hemsjö
8825
Olofsdotter
Sara Katarina
1883-02-03
Anundsjö
Vattugården
8826
Olofsdotter
Sara Katarina
1849-08-22
Sidensjö
Rössjö
8827
Olofsdotter
Sara Katarina
1844-02-22
Skorped
Lännäs
8828
Olofsdotter
Sara Katarina
1881-03-12
Anundsjö
Skalmsjö
8829
Olofsdotter
Sara Katarina
1844-02-22
Skorped
Lännäs
8830
Olofsdotter
Sara Katarina (Kajsa)
1869-04-24
Sidensjö
Myre
8831
Olofsdotter
Sara Kristina
1876-06-04
Nätra
Hummelvik
8832
Olofsdotter
Sara Kristina
1835-03-25
Nätra
Utby 1:1
8833
Olofsdotter
Sara Kristina
1850-02-23
Sidensjö
Nybyn
8834
Olofsdotter
Sara Kristina
1832-03-21
Arvidsjaur
Duoldemjaur
8835
Olofsdotter
Sara Kristina
1832-04-15
Sidensjö
Grätnäs
8836
Olofsdotter
Sara Kristina
1859-02-05
Nätra
Orrvik
8837
Olofsdotter
Sara Kristina
1776-11-09
Bygdeå
Bobacken
8838
Olofsdotter
Sara Kristina
1821-06-22
Själevad
Bringen
8839
Olofsdotter
Sara Kristina
1802-05-24
Umeå lands
Brattby
8840
Olofsdotter
Sara Kristina
1852-03-14
Björna
Björnsjö
8841
Olofsdotter
Sara Kristina
1812-05-02
Bygdeå
Jomark
8842
Olofsdotter
Sara Kristina
1821-02-22
Arnäs
Överön
8843
Olofsdotter
Sara Kristina
1817-09-20
Själevad
Översjäla
8844
Olofsdotter
Sara Kristina
1837-11-24
Arnäs
VästerLandsjö
8845
Olofsdotter
Sara Kristina
1828-05-16
Själevad
Haffsta
8846
Olofsdotter
Sara Kristina
1820-06-25
Anundsjö
Bergsjö
8847
Olofsdotter
Sara Kristina
1809-07-28
Själevad
Västergärdal
8848
Olofsdotter
Sara Kristina
1862-05-09
Norsjö
Stensliden
8849
Olofsdotter
Sara Kristina
1818-05-10
Tåsjö
Hoting
8850
Olofsdotter
Sara Kristina
1860-05-03
Tåsjö
Rörström
8851
Olofsdotter
Sara Kristina
1818-09-21
Arnäs
Tävra
8852
Olofsdotter
Sara Kristina
1821-02-21
Umeå lands
Pålböle
8853
Olofsdotter
Sara Kristina
1847-12-27
Själevad
Nordanås
8854
Olofsdotter
Sara Kristina
1874-05-25
Själevad
Västergärdal
8855
Olofsdotter
Sara Kristina
1817-02-14
Själevad
Sörvåge
8856
Olofsdotter
Sara Kristina
1853-01-18
Umeå lands
Hössjö
8857
Olofsdotter
Sara Kristina
1810-08-04
Fjällsjö
Silsjönäs
8858
Olofsdotter
Sara Kristina
1845-01-07
Tåsjö
Rörström
8859
Olofsdotter
Sara Kristina
1799-03-16
Umeå lands
Brattby
8860
Olofsdotter
Sara Kristina
1794-10-31
Umeå lands
Håkmark
8861
Olofsdotter
Sara Kristina
1839-09-23
Gideå
Rullnäs
8862
Olofsdotter
Sara Kristina
1795-03-21
Arnäs
Nederön
8863
Olofsdotter
Sara Kristina
1811-12-28
Degerfors
Tväråträsk
8864
Olofsdotter
Sara Kristina
1835-01-22
Björna
Leding
8865
Olofsdotter
Sara Kristina
1859-02-19
Skorped
Mosjö
8866
Olofsdotter
Sara Kristina
1827-08-19
Sidensjö
Drömme
8867
Olofsdotter
Sara Kristina
1830-01-10
Sidensjö
Källom
8868
Olofsdotter
Sara Kristina
1829-01-28
Mo
Gottne
8869
Olofsdotter
Sara Kristina
1841-11-16
Själevad
Österås
8870
Olofsdotter
Sara Kristina
1860-08-03
Åsele
Solberg
8871
Olofsdotter
Sara Kristina
1823-09-08
Själevad
Bringen
8872
Olofsdotter
Sara Kristina
1801-04-03
Grundsunda
Önska
8873
Olofsdotter
Sara Kristina
1826-06-08
Själevad
Sörböle
8874
Olofsdotter
Sara Kristina
1870-06-07
Grundsunda
Skademark
8875
Olofsdotter
Sara Kristina
1782-08-24
Grundsunda
Öden
8876
Olofsdotter
Sara Kristina
1791-03-09
Arnäs
Kroksjö
8877
Olofsdotter
Sara Kristina
1804-09-26
Själevad
Myckling
8878
Olofsdotter
Sara Kristina
1820-03-05
Arnäs
Bygdom
8879
Olofsdotter
Sara Kristina
1828-11-16
Gideå
Nordgissjö
8880
Olofsdotter
Sara Kristina
1806-12-19
Arnäs
Hundsjö
8881
Olofsdotter
Sara Kristina
1824-05-14
Arnäs
Brunnsnyland
8882
Olofsdotter
Sara Kristina
1792-10-13
Bygdeå
Norum
8883
Olofsdotter
Sara Kristina
1825-11-24
Själevad
Fors
8884
Olofsdotter
Sara Kristina
1824-09-05
Björna
Hundsjö
8885
Olofsdotter
Sara Kristina
1821-11-06
Umeå lands
Hörneå
8886
Olofsdotter
Sara Kristina
1850-10-04
Mo
Mo by
8887
Olofsdotter
Sara Kristina
1799-02-20
Själevad
Västergundsjö
8888
Olofsdotter
Sara Kristina
1830-01-28
Sidensjö
Drömme
8889
Olofsdotter
Sara Kristina
1814-10-19
Anundsjö
Sörflärke
8890
Olofsdotter
Sara Kristina
1814-07-20
Sidensjö
Nybyn
8891
Olofsdotter
Sara Kristina
1832-03-21
Arvidsjaur
Duoldemjaur
8892
Olofsdotter
Sara Kristina
1860-08-16
Åsele
Tjärn
8893
Olofsdotter
Sara Kristina
1834-05-10
Själevad
Haffsta
8894
Olofsdotter
Sara Kristina
1878-02-28
Anundsjö
Sörflärke
8895
Olofsdotter
Sara Kristina
1868-07-21
Mo
Gottne
8896
Olofsdotter
Sara Kristina
1818-06-30
Sidensjö
Överå
8897
Olofsdotter
Sara Kristina
1827-03-09
Själevad
Främmerbilla
8898
Olofsdotter
Sara Kristina
1850-06-04
Anundsjö
Kubbe
8899
Olofsdotter
Sara Kristina
1859-01-09
Anundsjö
Bredbyn
8900
Olofsdotter
Sara Kristina
1857-04-13
Nätra
Nätra
8901
Olofsdotter
Sara Kristina
1821-10-07
Sidensjö
Källom
8902
Olofsdotter
Sara Kristina
1815-11-11
Skorped
Skorped
8903
Olofsdotter
Sara Kristina
1818-01-31
Sidensjö
Nolås
8904
Olofsdotter
Sara Kristina
1866-11-02
Skön
Maland
8905
Olofsdotter
Sara Kristina
1832-02-08
Anundsjö
Ödsbyn
8906
Olofsdotter
Sara Kristina
1824-09-05
Skorped
Johannisberg
8907
Olofsdotter
Sara Lovisa
1831-10-30
Skellefteå lands
Fahlmark
8908
Olofsdotter
Sara Lovisa
1837-01-12
Skellefteå lands
Kusmark
8909
Olofsdotter
Sara Lovisa
1829-02-21
Skellefteå lands
Medle
8910
Olofsdotter
Sara Lovisa
1808-12-27
Umeå lands
Brattby
8911
Olofsdotter
Sara Lovisa
1808-10-19
Skellefteå lands
Älgträsk
8912
Olofsdotter
Sara Lovisa
1828-03-08
Norsjö
Svansele
8913
Olofsdotter
Sara Lovisa
1838-02-05
Lycksele
Flakaträsk
8914
Olofsdotter
Sara Lovisa
1835-04-01
Skellefteå lands
Bureå
8915
Olofsdotter
Sara Lovisa
1855-09-02
Lycksele
Siksele
8916
Olofsdotter
Sara Lovisa
1841-06-24
Nysätra
Flarken
8917
Olofsdotter
Sara Lovisa
1861-06-13
Dorotea
Väster Ormsjö
8918
Olofsdotter
Sara Lovisa
1837-04-22
Degerfors
Nyby
8919
Olofsdotter
Sara Lovisa
1805-09-19
Nysätra
Skäran
8920
Olofsdotter
Sara Lovisa
1839-08-03
Vännäs
Snåltjärn
8921
Olofsdotter
Sara Magdalena
1822-03-27
Vilhelmina
Bäsksele
8922
Olofsdotter
Sara Magdalena
1861-09-21
Ramsele
Ramsele
8923
Olofsdotter
Sara Magdalena
1822-01-16
Umeå lands
Hössjö
8924
Olofsdotter
Sara Magdalena
1823-08-27
Arvidsjaur
Malmesjaur
8925
Olofsdotter
Sara Magdalena
1831-09-09
Umeå lands
Hissjö
8926
Olofsdotter
Sara Magdalena
1805-04-01
Umeå lands
Mjösjö
8927
Olofsdotter
Sara Magdalena
1830-09-13
Umeå lands
Snåltjärn
8928
Olofsdotter
Sara Magdalena
1859-08-07
Åsele
Solberg
8929
Olofsdotter
Sara Magdalena
1820-02-12
Dorotea
Avaträsk
8930
Olofsdotter
Sara Magdalena
1820-10-27
Lycksele
Pauträsk
8931
Olofsdotter
Sara Magdalena
1806-12-15
Tåsjö
Rösström
8932
Olofsdotter
Sara Magdalena
1789-04-16
Umeå lands
Sävar
8933
Olofsdotter
Sara Magdalena
1805-12-14
Umeå lands
Bullmark
8934
Olofsdotter
Sara Magdalena
1790-11-14
Nysätra
Risvattnet
8935
Olofsdotter
Sara Magdalena
1832-04-13
Degerfors
Holmträsk
8936
Olofsdotter
Sara Magdalena
1829-07-21
Själevad
Norrbacksjö
8937
Olofsdotter
Sara Magdalena
1823-01-02
Tåsjö
Hoting
8938
Olofsdotter
Sara Magdalena
1817-02-23
Grundsunda
Utås
8939
Olofsdotter
Sara Magdalena
1811-05-14
Umeå lands
Harrsele
8940
Olofsdotter
Sara Magdalena
1818-01-15
Grundsunda
Godmark
8941
Olofsdotter
Sara Magdalena
1770-12-13
Nordmaling
Håknäs
8942
Olofsdotter
Sara Magdalena
1811-08-02
Grundsunda
Ultrå
8943
Olofsdotter
Sara Magdalena
1789-12-27
Umeå lands
Hössjö
8944
Olofsdotter
Sara Magdalena
1819-09-18
Arnäs
Sillviken
8945
Olofsdotter
Sara Magdalena
1839-09-28
Lycksele
Örträsk
8946
Olofsdotter
Sara Magdalena
1822-02-06
Arnäs
Näset
8947
Olofsdotter
Sara Magdalena
1838-10-05
Gideå
Jakobsskatan
8948
Olofsdotter
Sara Magdalena
1836-09-29
Degerfors
Mårdsbrännan
8949
Olofsdotter
Sara Magdalena
1799-08-07
Umeå lands
Kassjö
8950
Olofsdotter
Sara Magdalena
1862-12-08
Gideå
Lomviken
8951
Olofsdotter
Sara Magdalena
1860-07-24
Björna
Granåsen
8952
Olofsdotter
Sara Margareta
1780
Nätra
Sörgård 2:1
8953
Olofsdotter
Sara Margareta
1798-12-02
Skellefteå lands
Skavaträsk
8954
Olofsdotter
Sara Margareta
1787-01-03
Skellefteå lands
Frostkåge
8955
Olofsdotter
Sara Margareta
1846-10-26
Själevad
Billsta
8956
Olofsdotter
Sara Margareta
1855-09-05
Sidensjö
Österkäl
8957
Olofsdotter
Sara Margareta
1799-05-15
Skellefteå lands
Drängsmark
8958
Olofsdotter
Sara Margareta
1857-12-18
Jörn
Degerträsk
8959
Olofsdotter
Sara Margareta
1823-11-13
Skellefteå lands
Svanström
8960
Olofsdotter
Sara Margareta
1782
Skellefteå lands
Raggsjö
8961
Olofsdotter
Sara Margareta
1775-01-06
Skellefteå lands
Klutmark
8962
Olofsdotter
Sara Margareta
1808-04-02
Burträsk
Mjövattnet
8963
Olofsdotter
Sara Margareta
1811-04-12
Lövånger
Broträsk
8964
Olofsdotter
Sara Margareta
1851-09-28
Piteå
Lillpiteå
8965
Olofsdotter
Sara Margareta
1865-10-06
Sídensjö
Nolås
8966
Olofsdotter
Sara Margareta
1842-06-23
Sidensjö
Nyland
8967
Olofsdotter
Sara Margareta
1818-08-17
Sorsele
Nedre Sandsele
8968
Olofsdotter
Sara Margareta
1848-09-12
Arnäs
Västerlandsjö
8969
Olofsdotter
Sara Margareta
1815-10-05
Skellefteå lands
Bjurvattnet
8970
Olofsdotter
Sara Margareta
1789
Skellefteå lands
Bastuträsk
8971
Olofsdotter
Sara Margareta
1834-09-17
Sidensjö
Ödsbyn
8972
Olofsdotter
Sara Margareta
1848-08-10
Själevad
Västerhus
8973
Olofsdotter
Sara Margareta
1865-10-06
Sidensjö
Nolås
8974
Olofsdotter
Sara Margareta
1804-08-04
Skellefteå lands
Burvik
8975
Olofsdotter
Sara Margareta
1793
Åsele
Forsnäs
8976
Olofsdotter
Sara Margareta
1824-02-11
Själevad
Måle
8977
Olofsdotter
Sara Margareta
1828-11-27
Björna
Studsviken
8978
Olofsdotter
Sara Margareta
1838-07-19
Själevad
Själand
8979
Olofsdotter
Sara Margareta
1837-01-02
Arnäs
Arnäs
8980
Olofsdotter
Sara Margareta
1806-12-03
Själevad
Österalnäs
8981
Olofsdotter
Sara Margareta
1853-12-20
Själevad
Måle
8982
Olofsdotter
Sara Margareta
1842-08-18
Själevad
Själevad
8983
Olofsdotter
Sara Margareta
1813-07-10
Sidensjö
Myre
8984
Olofsdotter
Sara Margareta
1853-05-14
Själevad
Fors
8985
Olofsdotter
Sara Margareta
1838-01-30
Arnäs
Ström
8986
Olofsdotter
Sara Margareta
1816-06-07
Fjällsjö
Orrnäs
8987
Olofsdotter
Sara Margareta
1859-10-27
Sidensjö
Skureå
8988
Olofsdotter
Sara Margareta
1800
Tåsjö
Rörström
8989
Olofsdotter
Sara Margareta
1819-12-01
Norsjö
Svansele
8990
Olofsdotter
Sara Margareta
1801-12-02
Skellefteå lands
Falmark
8991
Olofsdotter
Sara Margareta
1842-06-08
Åsele
Tennsjö
8992
Olofsdotter
Sara Margareta
1857-08-07
Själevad
Själand
8993
Olofsdotter
Sara Margareta
1807-07-09
Burträsk
Bjursjön
8994
Olofsdotter
Sara Margareta
1776-03-26
Lövånger
Vallen
8995
Olofsdotter
Sara Margareta
1815-11-13
Själevad
Måle
8996
Olofsdotter
Sara Margareta
1803-11-05
Burträsk
Degerliden
8997
Olofsdotter
Sara Margareta
1802-07-20
Burträsk
Åbyn
8998
Olofsdotter
Sara Margareta
1832-08-22
Arnäs
Arnäs
8999
Olofsdotter
Sara Margareta
1776-05-31
Skellefteå lands
Bureå
9000
Olofsdotter
Sara Margareta
1840 cirka
Arnäs
Arnäs
9001
Olofsdotter
Sara Margareta
1821-04-14
Själevad
Måle
9002
Olofsdotter
Sara Margareta
1785-08-01
Burträsk
Kvarnbyn
9003
Olofsdotter
Sara Margareta
1795-12-30
Burträsk
Bygdsiljum
9004
Olofsdotter
Sara Margareta
1821-12-11
Själevad
Västerhus
9005
Olofsdotter
Sara Margareta
1821-08-08
Björna
Björnsjö
9006
Olofsdotter
Sara Margareta
1804-06-04
Burträsk
Grundfors
9007
Olofsdotter
Sara Margareta
1830-10-28
Själevad
Domsjö
9008
Olofsdotter
Sara Margareta
1812-07-19
Själevad
Sund
9009
Olofsdotter
Sara Margareta
1794-05-18
Burträsk
Burliden
9010
Olofsdotter
Sara Margareta
1811-04-09
Burträsk
Hellfors
9011
Olofsdotter
Sara Margareta
1843-02-23
Umeå lands
Hössjö
9012
Olofsdotter
Sara Margareta
1806-11-12
Sidensjö
Nolås
9013
Olofsdotter
Sara Margareta
1863-01-18
Anundsjö
Rösjö
9014
Olofsdotter
Sara Margareta
1840-10-29
Själevad
Butsjöböle
9015
Olofsdotter
Sara Margareta
1789
Grundsunda
Nyland
9016
Olofsdotter
Sara Margareta
1807-04-23
Nordmaling
Vitvattnet
9017
Olofsdotter
Sara Margareta
1807-10-04
Nordmaling
Karlsbäck
9018
Olofsdotter
Sara Margareta
1846-01-12
Bjurholm
Agnäs
9019
Olofsdotter
Sara Margareta
1786-08-03
Nordmaling
Nyby
9020
Olofsdotter
Sara Margareta
1864-03-20
Bjurholm
Norrström
9021
Olofsdotter
Sara Margareta
1847-10-14
Arnäs
Utanlandsjö
9022
Olofsdotter
Sara Margareta
1781-08-09
Arnäs
Lomviken
9023
Olofsdotter
Sara Margareta
1786-01-09
Nordmaling
Gräsmyr
9024
Olofsdotter
Sara Margareta
1781-11-25
Nordmaling
Långed
9025
Olofsdotter
Sara Margareta
1805-06-02
Fredrika
Holmsjö
9026
Olofsdotter
Sara Margareta
1815-07-13
Nordmaling
Olofsfors
9027
Olofsdotter
Sara Margareta
1784-01-19
Nordmaling
Gräsmyr
9028
Olofsdotter
Sara Margareta
1821-02-12
Bjurholm
Bjurbäck
9029
Olofsdotter
Sara Margareta
1839-11-20
Arnäs
Stranne
9030
Olofsdotter
Sara Margareta
1802-07-22
Arnäs
Sörgidsjö
9031
Olofsdotter
Sara Margareta
1813-01-26
Åsele
Tegelträsk
9032
Olofsdotter
Sara Margareta
1790
Nätra?
Nätra?
9033
Olofsdotter
Sara Margareta
1816-02-11
Själevad
Kroksta
9034
Olofsdotter
Sara Margareta
1850-03-01
Bjurholm
Karlsbäck
9035
Olofsdotter
Sara Margareta
1826-06-24
Umeå lands
Röbäck
9036
Olofsdotter
Sara Margareta
1799-09-02
Nordmaling
Vitvattnet
9037
Olofsdotter
Sara Margareta
1796
Åsele
Hacksjö
9038
Olofsdotter
Sara Margareta
1831-04-09
Björna
Studsviken
9039
Olofsdotter
Sara Margareta
1844-11-24
Gideå
Bodum
9040
Olofsdotter
Sara Margareta
1823-10-17
Björna
Studsviken
9041
Olofsdotter
Sara Margareta
1783-11-01
Umeå lands
Fällforssjön
9042
Olofsdotter
Sara Margareta
1814-02-16
Nordmaling
Karlsbäck
9043
Olofsdotter
Sara Margareta
1815-01-15
Arnäs
Högbyn
9044
Olofsdotter
Sara Margareta
1778-08-06
Burträsk
Burträsk
9045
Olofsdotter
Sara Margareta
1831-10-05
Lövånger
Svarttjärn
9046
Olofsdotter
Sara Margareta
1794-09-18
Skellefteå lands
Kusmark
9047
Olofsdotter
Sara Margareta
1797-12-17
Arvidsjaur
Norra Grundträsk
9048
Olofsdotter
Sara Margareta
1854-09-23
Anundsjö
Önskan
9049
Olofsdotter
Sara Margreta
1817-04-14
Nätra
Eden 1:3
9050
Olofsdotter
Sara Margreta
1878-02-21
Mo
Österalnö
9051
Olofsdotter
Sara Margreta
1845-11-17
Själevad
Butsjöböle
9052
Olofsdotter
Sara Maria
1851-09-19
Skellefteå lands
Kusmark
9053
Olofsdotter
Sara Maria
1851-07-05
Skellefteå lands
Storkåge
9054
Olofsdotter
Sara Maria
1842-07-03
Ramsele
Lillterssjö
9055
Olofsdotter
Sara Maria
1802-03-05
Skellefteå lands
Varuträsk
9056
Olofsdotter
Sara Maria
1805-05-26
Skellefteå lands
Hjoggböle
9057
Olofsdotter
Sara Maria
1833-08-15
Arvidsjaur
Sandfors
9058
Olofsdotter
Sara Maria
1865-10-24
Björna
Krokvattnet
9059
Olofsdotter
Sara Maria
1857-05-01
Björna
Studsviken
9060
Olofsdotter
Sara Maria
1856-10-23
Åsele
Tjärn
9061
Olofsdotter
Sara Maria
1826-08-06
Fjällsjö
Fjällsjö
9062
Olofsdotter
Sara Maria
1879-03-29
Björna
Kärrsjö
9063
Olofsdotter
Sara Maria
1814-07-16
Umeå lands
Bullmark
9064
Olofsdotter
Sara Maria
1867-09-10
Junsele
Stuguvattenkälen
9065
Olofsdotter
Sara Maria
1859-10-16
Gideå
Hattsjö
9066
Olofsdotter
Sara Maria
1876-09-07
Trehörningsjö
Långvattnet
9067
Olofsdotter
Sara Maria
1854-12-10
Vilhelmina
Norrvik
9068
Olofsdotter
Sara Maria
1871-05-31
Anundsjö
Fällkäl
9069
Olofsdotter
Sara Maria
1869-10-26
Anundsjö
Fällkäl
9070
Olofsdotter
Sara Matilda
1861-12-19
Tåsjö
Rörström
9071
Olofsdotter
Sara Matilda
1892-09-24
Alanäs
Harrsjön
9072
Olofsdotter
Sara Matilda
1848-01-03
Sävar
Gunnismark
9073
Olofsdotter
Sara Matilda
1886-03-15
Anundsjö
Degersjö
9074
Olofsdotter
Sara Matilda
1858-10-17
Björna
Studsviken
9075
Olofsdotter
Sara Matilda
1860-07-20
Åsele
Solberg
9076
Olofsdotter
Sara Märta
1849-09-24
Sidensjö
Källom
9077
Olofsdotter
Sara Olivia
1871-09-17
Burträsk
Bodbyn
9078
Olofsdotter
Sara Olivia
1865-05-01
Arnäs
Stranne
9079
Olofsdotter
Sara Olivia
1848-03-31
Burträsk
Burträsk
9080
Olofsdotter
Sara Samuella
1869-09-08
Stensele
Norrdal
9081
Olofsdotter
Sara Sofia
1794-12-08
Lycksele
Siksele
9082
Olofsdotter
Sara Sofia
1854-05-25
Stensele
Åskilje
9083
Olofsdotter
Sara Sofia
1803-03-23
Umeå lands
Hörnefors
9084
Olofsdotter
Sara Sofia
1826-11-27
Stensele
Stensele
9085
Olofsdotter
Sara Sofia
1795-10-27
Lycksele
Gäddträsk
9086
Olofsdotter
Sara Sofia
1777-06-02
Umeå lands
Röbäck
9087
Olofsdotter
Sara Sofia
1803-11-12
Umeå lands
Anumark
9088
Olofsdotter
Sara Sofia
1838-10-08
Burträsk
Ljustorp
9089
Olofsdotter
Sara Sofia
1827-05-31
Nordmaling
Levar
9090
Olofsdotter
Sara Sofia
1857-02-13
Grundsunda
Kasa
9091
Olofsdotter
Sara Sofia
1810-11-19
Lycksele
Knaften
9092
Olofsdotter
Sara Sofia
1843-05-28
Bjurholm
Ottervattnet
9093
Olofsdotter
Sara Ulrika
1843-07-28
Jörn
Sandliden
9094
Olofsdotter
Sara Ulrika
1865-07-16
Arnäs
Lunne
9095
Olofsdotter
Sara Ulrika
1825-07-10
Skellefteå lands
Häbbesfors
9096
Olofsdotter
Sara Ulrika
1834-10-12
Degerfors
Åmsele
9097
Olofsdotter
Sara Victoria
1898-04-12
Arnäs
Faresta
9098
Olofsdotter
Sara Vilhelmina
1874-05-10
Gideå
Sunnansjö
9099
Olofsdotter
SaraMatilda
1875-10-16
Burträsk
Ljusvattnet
9100
Olofsdotter
Segrid
1851-01-03
Anundsjö
Hädanberg
9101
Olofsdotter
Segrid
1773-04-29
Lövånger
Hökmark
9102
Olofsdotter
Segrid
1853-10-07
Själevad
Hanabäck
9103
Olofsdotter
Segrid
1777-10-05
Arnäs
Övervike
9104
Olofsdotter
Segrid
1800-10-09
Anundsjö
Mellansel
9105
Olofsdotter
Segrid
1772
Lappmarken
Marsfjäll
9106
Olofsdotter
Segrid
1831-09-13
Anundsjö
Hädanberg
9107
Olofsdotter
Segrid
1808-06
Vilhelmina
Vilhelmina
9108
Olofsdotter
Segrid
1774
Åsele
Siksjölandet
9109
Olofsdotter
Segrid
1843-12-07
Ström
Vedjeön
9110
Olofsdotter
Segrid
1790-12-13
Själevad
Österalnäs
9111
Olofsdotter
Segrid
1831-05-03
Björna
Leding
9112
Olofsdotter
Segrid
1824-08-31
Anundsjö
Hädanberg
9113
Olofsdotter
Segrid
1770-05-08
Själevad
Västerbillsjö
9114
Olofsdotter
Segrid
1789-09-25
Själevad
Norrvåge
9115
Olofsdotter
Segrid
1831-02-20
Anundsjö
Storborgaren
9116
Olofsdotter
Segrid
1786-10-18
Anundsjö
Brattsjö
9117
Olofsdotter
Segrid
1811-12-27
Dorotea
Mårdsjö
9118
Olofsdotter
Segrid
1826-05-27
Vilhelmina
Vilhelmina
9119
Olofsdotter
Segrid
1775
Lappmarken
Lappmarken
9120
Olofsdotter
Segrid
1788-01-05
Anundsjö
Bureåborg
9121
Olofsdotter
Segrid
1816-09-30
Anundsjö
Hädanberg
9122
Olofsdotter
Segrid
1788-08-22
Nordmaling
Hörnsjö
9123
Olofsdotter
Segrid
1787
??
??
9124
Olofsdotter
Segrid
1783-12
Arnäs
Kroksjö
9125
Olofsdotter
Segrid
1771-05-18
Grundsunda
Ultrå
9126
Olofsdotter
Segrid
1782-11-10
Nordmaling
Bergsjö
9127
Olofsdotter
Segrid
1789-08-29
Själevad
Uttersjö
9128
Olofsdotter
Segrid
1773-10-08
Nordmaling
Brattfors
9129
Olofsdotter
Segrid
1772-03-16
Nysätra
Estersmark
9130
Olofsdotter
Segrid
1786-12-24
Nordmaling
Karlsbäck
9131
Olofsdotter
Segrid
1809-02-21
Anundsjö
Degersjö
9132
Olofsdotter
Segrid
1795-04-17
Anundsjö
Kubbe
9133
Olofsdotter
Segrid Brigitta
1793-12-19
Umeå lands
Hjoggsjön
9134
Olofsdotter
Segrid Brita
1817-12-26
Fjällsjö
Orrnäs
9135
Olofsdotter
Segrid Brita
1827-03-13
Dorotea
Risbäck
9136
Olofsdotter
Segrid Brita
1846-01-06
Dorotea
Avaträsk
9137
Olofsdotter
Segrid Brita
1845-08-03
Arnäs
Utanlandsjö
9138
Olofsdotter
Segrid Erika
1848-06-12
Dorotea
Avaträsk
9139
Olofsdotter
Segrid Johanna
1853-02-16
Dorotea
Bellvik
9140
Olofsdotter
Segrid Johanna
1836-07-06
Åsele
Långvattet
9141
Olofsdotter
Segrid Johanna
1825-08-09
Nordmaling
Levar
9142
Olofsdotter
Segrid Johanna
1815-10-08
Nordmaling
Levar
9143
Olofsdotter
Segrid Katarina
1811-12-31
Själevad
Måle
9144
Olofsdotter
Segrid Katarina
1867-03-30
Dorotea
Avaträsk
9145
Olofsdotter
Segrid Katarina
1809-09-11
Arnäs
Smedsbyn
9146
Olofsdotter
Segrid Katarina
1817-03-20
Nordmaling
Levar
9147
Olofsdotter
Segrid Katarina
1844-12-12
Fredrika
Stavarsjö
9148
Olofsdotter
Segrid Katarina
1824-11-30
Björna
Studsviken
9149
Olofsdotter
Segrid Katarina
1815-09-12
Nordmaling
Hyngelsböle
9150
Olofsdotter
Segrid Kristina
1823-06-10
Fredrika
Stavarsjö
9151
Olofsdotter
Segrid Kristina
1831-12-11
Sidensjö
Lindemark
9152
Olofsdotter
Segrid Kristina
1793-03-20
Själevad
Hållen
9153
Olofsdotter
Segrid Kristina
1857-12-17
Dorotea
Risbäck
9154
Olofsdotter
Segrid Kristina
1799-01-06
Själevad
Hållen
9155
Olofsdotter
Segrid Kristina
1816-06-07
Fjällsjö
Orrnäs
9156
Olofsdotter
Segrid Kristina
1843-08-23
Anundsjö
Ödsbyn
9157
Olofsdotter
Segrid Kristina
1845-01-26
Anundsjö
Storborgaren
9158
Olofsdotter
Segrid Kristina
1833-10-08
Fredrika
Remmaren
9159
Olofsdotter
Segrid Kristina
1823-11-03
Åsele
Lomsjö
9160
Olofsdotter
Segrid Margareta
1826-01-08
Anundsjö
Skalmsjö
9161
Olofsdotter
Segrid Margareta
1825-03-16
Anundsjö
Brattsjö
9162
Olofsdotter
Segrid Margareta
1837-09-30
Bodum
Ön
9163
Olofsdotter
Segrid Margareta
1835-02-17
Vilhelmina
Vilhelmina
9164
Olofsdotter
Segrid Margareta
1780-04-16
Nordmaling
Vångsjö
9165
Olofsdotter
Segrid Margareta
1785-04-04
Nordmaling
Nyby
9166
Olofsdotter
Segrid Märta
1812-03-29
Åsele
Tennsjö
9167
Olofsdotter
Segrid Märta
1817-06-03
Anundsjö
Sörmesunda
9168
Olofsdotter
Segrid Märta
1822-08-03
Anundsjö
Rödvattnet
9169
Olofsdotter
Segrid Sofia
1829-10-11
Grundsunda
Banafjäl
9170
Olofsdotter
Selma
1882-02-02
Nordmaling
Hallen
9171
Olofsdotter
Selma Agata
1865-12-01
Lövånger
Vallen
9172
Olofsdotter
Selma Albertina
1873-12-02
Bjurholm
Karlsbäck
9173
Olofsdotter
Selma Amalia
1876-06-10
Åsele
Trehörningen
9174
Olofsdotter
Selma Amalia
1878-03-20
Lövånger
Hötjärn
9175
Olofsdotter
Selma Andrietta
1886-04-16
Dorotea
Bergvattnet
9176
Olofsdotter
Selma Augusta
1882-06-11
Umeå lands
Bjenberg
9177
Olofsdotter
Selma Augusta
1882-09-20
Degerfors
Pettersborg
9178
Olofsdotter
Selma Charlotta
1880-08-11
Umeå lands
Röbäck
9179
Olofsdotter
Selma Charlotta
1876-06-21
Umeå lands
Röbäck
9180
Olofsdotter
Selma Elisabet
1885-03-03
Björna
Movattnet
9181
Olofsdotter
Selma Erika
1882-05-28
Björna
Kärrsjö
9182
Olofsdotter
Selma Helena
1875-12-08
Vännäs
Spöland
9183
Olofsdotter
Selma Johanna
1866-09-02
Bygdeå
Bjänsjöå
9184
Olofsdotter
Selma Johanna
1870-05-03
Grundsunda
Utås
9185
Olofsdotter
Selma Karolina
1898-05-29
Vilhelmina
Bernhardstorp
9186
Olofsdotter
Selma Karolina
1880-11-18
Sävar
Granträsk
9187
Olofsdotter
Selma Karolina
1859-06-28
Nordmaling
Levar
9188
Olofsdotter
Selma Kristina
1877-08-19
Nysätra
Skäran
9189
Olofsdotter
Selma Kristina
1880-08-25
Åsele
Erikshall
9190
Olofsdotter
Selma Kristina
1879-04-07
Bjurholm
Balfors
9191
Olofsdotter
Selma Kristina
1873-12-14
Nordmaling
Torrböle
9192
Olofsdotter
Selma Kristina
1872-05-06
Umeå lands
Hörneå
9193
Olofsdotter
Selma Leontina
1879-03-25
Bjurholm
Nedre Nyland
9194
Olofsdotter
Selma Lovisa
1881-10-09
Arnäs
Järved
9195
Olofsdotter
Selma Maria
1868-06-04
Umeå lands
Stöcke
9196
Olofsdotter
Selma Maria
1883-07-25
Åsele
Långvattnet
9197
Olofsdotter
Selma Maria
1873-04-04
Skellefteå lands
Skellefteå lands
9198
Olofsdotter
Selma Matilda
1878-04-20
Jörn
Melsträsk
9199
Olofsdotter
Selma Olivia
1863-12-30
Nordmaling
Levar
9200
Olofsdotter
Selma Olivia Kristina
1877-09-04
Åsele
Yxsjö
9201
Olofsdotter
Selma Sofia
1869-09-17
Arnäs
Västanå
9202
Olofsdotter
Selma Sofia
1888-02-02
Vännäs
Orrböle
9203
Olofsdotter
Selma Teolinda
1881-08-28
Bjurholm
Nedre Nyland
9204
Olofsdotter
Selma Vilhelmina
1884-11-04
Degerfors
Tväråträsk
9205
Olofsdotter
Signe Augusta
1895-08-31
Lycksele
Siksele
9206
Olofsdotter
Signe Charlotta
1888-09-26
Umeå lands
Baggböle sågverk
9207
Olofsdotter
Signe Eufrosyna
1887-02-15
Umeå stads
Umeå stad
9208
Olofsdotter
Signe Helena
1881-01-25
Umeå stads
Umeå stad
9209
Olofsdotter
Signe Katarina
1884-04-17
Degerfors
Tegsnäs
9210
Olofsdotter
Signe Kristina
1889-12-01
Nysätra
Brände
9211
Olofsdotter
Signe Kristina
1894-12-02
Anundsjö
Kubbe
9212
Olofsdotter
Signe Kristina
1899-11-05
Anundsjö
Seltjärn
9213
Olofsdotter
Signe Martina
1900-08-31
Vilhelmina
Bernhardstorp
9214
Olofsdotter
Signe Teresia
1899-02-17
Örträsk
Örträsk
9215
Olofsdotter
Signe Teresia
1898-01-08
Själevad
Sund
9216
Olofsdotter
Signe Viktoria
1884-08-22
Jörn
Yttersberg
9217
Olofsdotter
Signe Vilhelmina
1894-10-15
Vilhelmina
Vilhelmina
9218
Olofsdotter
Sigrid
1869-05-22
Tåsjö
Norråker
9219
Olofsdotter
Sigrid
1795-11-21
Arvidsjaur
Jertejaur
9220
Olofsdotter
Sigrid
1866-10-05
Gävleborg
Jättendal
9221
Olofsdotter
Sigrid
1859-03-24
Anundsjö
Brandtjäl
9222
Olofsdotter
Sigrid
1860-09-19
Själevad
Västergundsjö
9223
Olofsdotter
Sigrid
1849-10-17
Anundsjö
Hädanberg
9224
Olofsdotter
Sigrid
1889-08-11
Anundsjö
Norrböle
9225
Olofsdotter
Sigrid
1878-08-18
Anundsjö
Norrflärke
9226
Olofsdotter
Sigrid
1842-05-06
Anundsjö
Seltjärn
9227
Olofsdotter
Sigrid
1884-09-21
Anundsjö
Norrböle
9228
Olofsdotter
Sigrid Brita
1867-11-17
Sidensjö
Näs
9229
Olofsdotter
Sigrid Charlotta
1900-03-21
Anundsjö
Näs
9230
Olofsdotter
Sigrid Elisabet
1869-07-13
Mo
Gottne
9231
Olofsdotter
Sigrid Elisabet
1825-03-04
Vilhelmina
Vilhelmina
9232
Olofsdotter
Sigrid Erika
1836-12-02
Tåsjö
Rörström
9233
Olofsdotter
Sigrid Katarina
1873-05-24
Björna
Mattarbodum
9234
Olofsdotter
Sigrid Kristina
1868-11-01
Åsele
Rissjön
9235
Olofsdotter
Sigrid Kristina
1835-01-30
Mo
Gala
9236
Olofsdotter
Sigrid Kristina
1791-01-28
Själevad
Själevad
9237
Olofsdotter
Sigrid Kristina
1836-05-18
Anundsjö
Holmsjö
9238
Olofsdotter
Sigrid Kristina
1847-04-16
Alanäs
Harrsjö
9239
Olofsdotter
Sigrid Kristina
1853-07-29
Ström
Svansele
9240
Olofsdotter
Sigrid Kristina
1869-08-18
Mo
Mo
9241
Olofsdotter
Sigrid Kristina
1871-11-20
Vilhelmina
Djupdal
9242
Olofsdotter
Sigrid Kristina
1866-04-05
Anundsjö
Norrmesunda
9243
Olofsdotter
Sigrid Kristina
1840-07-19
Anundsjö
Norrflärke
9244
Olofsdotter
Sigrid Kristina
1846-01-11
Anundsjö
Önskan
9245
Olofsdotter
Sigrid Margareta
1824-01-11
Anundsjö
Västersel
9246
Olofsdotter
Sigrid Maria Evelina
1917-05-25
Frostviken
Storjola
9247
Olofsdotter
Sigrid Matilda
1886-03-15
Anundsjö
Kubbe
9248
Olofsdotter
Sigrid Märta
1860-01-30
Skorped
Holm
9249
Olofsdotter
Sigrid Märta
1870-12-31
Anundsjö
Rödvattnet
9250
Olofsdotter
Sigrid Märta
1843-12-16
Anundsjö
Hemsjö
9251
Olofsdotter
Sigrid Märta
1903-11-01
Anundsjö
Näs
9252
Olofsdotter
Sigrid Märta
1868-02-27
Anundsjö
Kubbe
9253
Olofsdotter
Sofia
1856-08-27
Nysätra
Gumboda
9254
Olofsdotter
Sofia
1818-08-06
Robertsfors
Robertsfors
9255
Olofsdotter
Sofia
1797-08-02
Piteå lands
Hortlax
9256
Olofsdotter
Sofia
1775-01-26
Arjeplog
Kurrokvejk
9257
Olofsdotter
Sofia
1891-07-25
Vännäs
Håknäs
9258
Olofsdotter
Sofia
1869-05-11
Bygdeå
Sjulsmark
9259
Olofsdotter
Sofia
1793-12-23
Umeå lands
Baggböle
9260
Olofsdotter
Sofia
1832-11-26
Burträsk
Innansjön
9261
Olofsdotter
Sofia
1821-12-26
Lövånger
Uttersjön
9262
Olofsdotter
Sofia
1846-06-06
Umeå Lands
Överboda
9263
Olofsdotter
Sofia
1800-11-24
Lycksele
Örträsk
9264
Olofsdotter
Sofia
1796-10-01
Umeå lands
Hörneå
9265
Olofsdotter
Sofia
1821-08-15
Nordmaling
Mo
9266
Olofsdotter
Sofia
1854-12-12
Nordmaling
Levar
9267
Olofsdotter
Sofia
1855-03-07
Nordmaling
Djupsjö
9268
Olofsdotter
Sofia
1789-12-25
Nordmaling
Hummelholm
9269
Olofsdotter
Sofia
1773-03-10
Lövånger
Mångbyn
9270
Olofsdotter
Sofia
1772-07-03
Umeå lands
Böleå
9271
Olofsdotter
Sofia
1778-09-20
Umeå lands
Röbäck
9272
Olofsdotter
Sofia Agata
1832-02-16
Lycksele
Vindelgransele
9273
Olofsdotter
Sofia Albertina
1832-05-08
Umeå lands
Täfteå
9274
Olofsdotter
Sofia Albertina
1861-12-14
Sävar
Ytterboda
9275
Olofsdotter
Sofia Albertina
1867-11-22
Sävar
Täfteå
9276
Olofsdotter
Sofia Albertina
1807-02-18
Nordmaling
Bastuträsk
9277
Olofsdotter
Sofia Albertina
1829-01-23
Bjurholm
Balsjö
9278
Olofsdotter
Sofia Amalia
1834-09-26
Nysätra
Flarken
9279
Olofsdotter
Sofia Charlotta
1863-09-28
Sorsele
Blattniksele
9280
Olofsdotter
Sofia Dorotea
1826-02-11
Umeå lands
Baggböle
9281
Olofsdotter
Sofia Eleonora
1807-11-16
Bygdeå
Rickleå
9282
Olofsdotter
Sofia Elina
1871-06-17
Degerfors
Medsele
9283
Olofsdotter
Sofia Erika
1841-11-29
Åsele
Lomsjö
9284
Olofsdotter
Sofia Eufrosina
1860-06-13
Burträsk
Åbyn
9285
Olofsdotter
Sofia Eufrosyna
1880-10-13
Lycksele
Köningslund
9286
Olofsdotter
Sofia Eugenia
1864-01-11
Lycksele
Knaften
9287
Olofsdotter
Sofia Evelina
1866-12-31
Lövånger
Vallen
9288
Olofsdotter
Sofia Gustava
1863-04-12
Bjurholm
Bastuträsk
9289
Olofsdotter
Sofia Helena
1822-10-19
Umeå lands
Vännäs
9290
Olofsdotter
Sofia Johanna
1879-01-27
Nordingrå
Röksta
9291
Olofsdotter
Sofia Johanna
1845-09-06
Bygdeå
Gulltjärn
9292
Olofsdotter
Sofia Johanna
1896-08-25
Stensele
Brännholm
9293
Olofsdotter
Sofia Johanna
1892-06-21
Stensele
Brattåker
9294
Olofsdotter
Sofia Johanna
1863-12-27
Degerfors
Ramsele
9295
Olofsdotter
Sofia Johanna
1847-07-17
Burträsk
Burträsk
9296
Olofsdotter
Sofia Johanna
1847-07-17
Burträsk
Myrträsk
9297
Olofsdotter
Sofia Johanna
1871-03-28
Umeå lands
Röbäck
9298
Olofsdotter
Sofia Johanna
1860-11-12
Lycksele
Rödingträsk
9299
Olofsdotter
Sofia Johanna
1856-03-07
Umeå lands
Hissjö
9300
Olofsdotter
Sofia Johanna
1851-05-28
Nordmaling
Orrböle
9301
Olofsdotter
Sofia Karolina
1852-03-22
Burträsk
Kvarnbyn
9302
Olofsdotter
Sofia Karolina
1861-11-20
Degerfors
Åmsele
9303
Olofsdotter
Sofia Karolina
1871-11-27
Degerfors
Hjuken
9304
Olofsdotter
Sofia Karolina
1862-11-07
Lycksele
Knaften
9305
Olofsdotter
Sofia Karolina
1864-08-02
Åsele
Svartbäcken
9306
Olofsdotter
Sofia Karolina
1825-01-04
Umeå lands
Täfteå
9307
Olofsdotter
Sofia Karolina
1847-02-17
Lycksele
Skurträsk
9308
Olofsdotter
Sofia Karolina
1847-10-30
Nordmaling
Sunnansjö
9309
Olofsdotter
Sofia Karolina
1862-10-12
Örträsk
Långsele
9310
Olofsdotter
Sofia Karolina
1829
Lycksele
Örträsk
9311
Olofsdotter
Sofia Kristina
1882-09-29
Mo
Österalnö
9312
Olofsdotter
Sofia Lovisa
1818-01-28
Umeå lands
Ytterhiske
9313
Olofsdotter
Sofia Magdalena
1818-05-14
Umeå lands
Stöcksjö
9314
Olofsdotter
Sofia Magdalena
1845-03-03
Umeå lands
Hössjö
9315
Olofsdotter
Sofia Magdalena
1803-02-05
Umeå lands
Röbäck
9316
Olofsdotter
Sofia Magdalena
1819-09-12
Lycksele
Brattfors
9317
Olofsdotter
Sofia Magdalena
1820-04-12
Sorsele
Sandsele
9318
Olofsdotter
Sofia Magdalena
1865-11-27
Umeå lands
Norrfors
9319
Olofsdotter
Sofia Magdalena
1826-10-03
Burträsk
Salberget
9320
Olofsdotter
Sofia Magdalena
1823-08-03
Umeå lands
Österteg
9321
Olofsdotter
Sofia Magdalena
1842-11-16
Umeå lands
Brännland
9322
Olofsdotter
Sofia Magdalena
1805-12-03
Umeå lands
Bjensjö
9323
Olofsdotter
Sofia Magdalena
1799-02-22
Burträsk
Gammelbyn
9324
Olofsdotter
Sofia Magdalena
1776-06-29
Umeå lands
Hörneå
9325
Olofsdotter
Sofia Magdalena
1862-04-18
Umeå lands
Norrfors
9326
Olofsdotter
Sofia Magdalena
1864-12-17
Vännäs
Långnäs
9327
Olofsdotter
Sofia Magdalena
1800-07-22
Nordmaling
Bastuträsk
9328
Olofsdotter
Sofia Magdalena
1808-06-01
Gideå
Lemusjö
9329
Olofsdotter
Sofia Magdalena
1839-01-25
Björna
Hemling
9330
Olofsdotter
Sofia Magdalena
1828-11-09
Umeå lands
Degersjön
9331
Olofsdotter
Sofia Magdalena
1798-08-13
Nordmaling
Brattsbacka
9332
Olofsdotter
Sofia Magdalena
1838-06-21
Umeå lands
Röbäck
9333
Olofsdotter
Sofia Margareta
1780-01-04
Skellefteå lands
Kyrkbordet
9334
Olofsdotter
Sofia Margareta
1824-11-29
Nordmaling
Lögdeå
9335
Olofsdotter
Sofia Matilda
1849-06-13
Burträsk
Bygdsiljum
9336
Olofsdotter
Sofia Olivia
1849-10-13
Degerfors
Kussjön
9337
Olofsdotter
Sofia Olivia
1866-06-09
Norsjö
Norsjö
9338
Olofsdotter
Sofia Rebecka
1849-05-17
Degerfors
Aborrtjärn
9339
Olofsdotter
Sofia Ulrika
1806-12-25
Umeå lands
Böleå
9340
Olofsdotter
Sofia Ulrika
1826-06-21
Lycksele
Hornmyr
9341
Olofsdotter
Sofia Vilhelmina
1875-06-03
Burträsk
Burträsk
9342
Olofsdotter
Sofia Vilhelmina
1850-10-30
Sorsele
Bertejaur
9343
Olofsdotter
Sofia Vilhelmina
1829-04-07
Burträsk
Storberget
9344
Olofsdotter
Sofia Vilhelmina
1872-02-25
Umeå lands
Överboda
9345
Olofsdotter
Susann
1836-03-23
Ramsele
Bölen
9346
Olofsdotter
Susanna
1846-06-01
Umeå lands
Yttersjö
9347
Olofsdotter
Susanna
1826-03-07
Umeå lands
Ön
9348
Olofsdotter
Tekla Dorotea
1834-04-10
Nordmaling
Nordsjö
9349
Olofsdotter
Tekla Elisabet
1881-08-06
Bjurholm
Västansjö
9350
Olofsdotter
Tekla Elisabet
1883-03-30
Bjurholm
Västansjö
9351
Olofsdotter
Tekla Fredrika
1869-03-27
Skellefteå lands
Tarsmyran
9352
Olofsdotter
Tekla Gustava
1877-08-27
Umeå lands
Västerhiske
9353
Olofsdotter
Tekla Johanna
1877-09-14
Lycksele
Renträsk
9354
Olofsdotter
Tekla Johanna
1879-04-22
Umeå lands
Fällforsån
9355
Olofsdotter
Tekla Josefina
1879-08-04
Umeå lands
Bjensjö
9356
Olofsdotter
Tekla Karolina
1882-03-22
Umeå lands
Häggnäs
9357
Olofsdotter
Tekla Katarina
1879-09-28
Arnäs
Arnäs
9358
Olofsdotter
Tekla Kristina
1876-09-21
Umeå lands
Baggböle
9359
Olofsdotter
Tekla Kristina
1896-01-15
Norsjö
Karlberg
9360
Olofsdotter
Tekla Maria
1882-10-04
Jörn
Pärlström
9361
Olofsdotter
Tekla Maria
1884-08-02
Bygdeå
Åkulla
9362
Olofsdotter
Tekla Maria
1869-09-29
Umeå lands
Haddingen
9363
Olofsdotter
Tekla Maria
1889-09-23
Lycksele
Mastatjärn
9364
Olofsdotter
Tekla Matilda
1888-03-29
Degerfors
Holmlund
9365
Olofsdotter
Tekla Vilhelmina
1887-11-29
Björna
Kärrsjö
9366
Olofsdotter
Teodelinda
1866-01-09
Nordmaling
Torrböle
9367
Olofsdotter
Teolinda
1911-07-25
Anundsjö
Storborgaren
9368
Olofsdotter
Teolinda Josefina
1878-06-13
Bjurholm
Norrström
9369
Olofsdotter
Teolinda Margareta
1898-03-29
Tärna
Ström
9370
Olofsdotter
Teolinda Matilda
1893-07-26
Fredrika
Tallsjö
9371
Olofsdotter
Teolinda Sofia
1886-01-29
Degerfors
Skurträsk
9372
Olofsdotter
Teresia
1895-04-27
Jörn
Pärlström
9373
Olofsdotter
Teresia Lovisa
1899-01-04
Vilhelmina
Hansbo
9374
Olofsdotter
Tilda
1853-10-07
Umeå lands
Umeå lands
9375
Olofsdotter
Tilda
1878-03-26
Bjurholm
Öreström
9376
Olofsdotter
Tilda Augusta Karolina
1876-12-29
Vilhelmina
Gransjö
9377
Olofsdotter
Tilda Fredrika
1866-01-14
Umeå lands
Flurkmark
9378
Olofsdotter
Tilda Katarina
1876-11-03
Gideå
Sunnansjö
9379
Olofsdotter
Tilda Lovisa
1862-09-06
Umeå lands
Stenbäck
9380
Olofsdotter
Tilda Maria
1859-12-05
Umeå lands
Tavelsjö
9381
Olofsdotter
Tilda Maria
1862-12-27
Burträsk
Blåbergsliden
9382
Olofsdotter
Tilda Maria
1890-06-18
Anundsjö
Grundtjärn
9383
Olofsdotter
Ulla Kristina
1827-07-26
Nysätra
Kålaboda
9384
Olofsdotter
Ulla Margareta
1835-02-24
Bygdeå
Västervik
9385
Olofsdotter
Ulrika
1815-12-24
Skellefteå lands
Stavaträsk
9386
Olofsdotter
Ulrika
1834-03-18
Skellefteå lands
Degerbyn
9387
Olofsdotter
Ulrika
1817-09-21
Skellefteå lands
Norrlångträsk
9388
Olofsdotter
Ulrika
1836-10-25
Lövånger
Hötjärn
9389
Olofsdotter
Ulrika
1817-09-07
Skellefteå lands
Ålund
9390
Olofsdotter
Ulrika
1818-03-07
Piteå
Piteå
9391
Olofsdotter
Ulrika
1872-04-25
Tåsjö
Kroknäset
9392
Olofsdotter
Ulrika
1839-09-14
Skellefteå lands
Bjurliden
9393
Olofsdotter
Ulrika
1816-01-17
Lövånger
Gärde
9394
Olofsdotter
Ulrika
1856-10-20
Lövånger
Hötjärn
9395
Olofsdotter
Ulrika
1840-01-09
Skellefteå lands
Medle
9396
Olofsdotter
Ulrika
1804-09-05
Lövånger
Broträsk
9397
Olofsdotter
Ulrika
1836-08-08
Lövånger
Blacke
9398
Olofsdotter
Ulrika
1830-07-04
Umeå lands
Ön
9399
Olofsdotter
Ulrika
1831-07-28
Degerfors
Ytteråträsk
9400
Olofsdotter
Ulrika
1795-12-20
Lycksele
Siksele
9401
Olofsdotter
Ulrika
1832-06-30
Norsjö
Svansele
9402
Olofsdotter
Ulrika
1835-10-14
Lövånger
Risböle
9403
Olofsdotter
Ulrika
1792-03-30
Bygdeå
Bäck
9404
Olofsdotter
Ulrika
1839-08-16
Norsjö
Björknäs
9405
Olofsdotter
Ulrika
1796-04-02
Lycksele
Knaften
9406
Olofsdotter
Ulrika
1846-06-20
Vännäs
Nyåker
9407
Olofsdotter
Ulrika
1796-01-09
Lövånger
Gärde
9408
Olofsdotter
Ulrika
1816-06-22
Skellefteå lands
Frostkåge
9409
Olofsdotter
Ulrika
1786-10-28
Skellefteå lands
Bäck
9410
Olofsdotter
Ulrika
1827-07-06
Umeå lands
Tväråmark
9411
Olofsdotter
Ulrika
1815-04-23
Nysätra
Klintsjön
9412
Olofsdotter
Ulrika
1805-01-25
Bygdeå
Legdeå
9413
Olofsdotter
Ulrika
1793-10-13
Burträsk
Ljusvattnet
9414
Olofsdotter
Ulrika
1818-02-22
Burträsk
Mjövattnet
9415
Olofsdotter
Ulrika
1806-03-04
Burträsk
Bjursjön
9416
Olofsdotter
Ulrika
1793-01-18
Bygdeå
Överklinten
9417
Olofsdotter
Ulrika
1827-01-27
Umeå lands
Täfteå
9418
Olofsdotter
Ulrika
1773-08-20
Umeå lands
Tavelsjö
9419
Olofsdotter
Ulrika
1790-02-01
Lövånger
Noret
9420
Olofsdotter
Ulrika
1793-07-28
Burträsk
Brännforssund
9421
Olofsdotter
Ulrika
1795-07-03
Burträsk
Brännforssund
9422
Olofsdotter
Ulrika
1787-05-19
Umeå lands
Holmön
9423
Olofsdotter
Ulrika
1806-08-14
Umeå lands
Sävar
9424
Olofsdotter
Ulrika
1801-08-13
Umeå lands
Sävar
9425
Olofsdotter
Ulrika
1783
Umeå lands
Ersmark
9426
Olofsdotter
Ulrika
1802-04-25
Bygdeå
Ultervattnet
9427
Olofsdotter
Ulrika
1804-04-13
Skellefteå lands
Östanbäck
9428
Olofsdotter
Ulrika
1826-09-16
Nysätra
Kålaboda
9429
Olofsdotter
Ulrika
1822-08-09
Lövånger
Bissjön
9430
Olofsdotter
Ulrika
1794-12-31
Lövånger
Lövånger
9431
Olofsdotter
Ulrika
1796-05-22
Lövånger
Ytterbyn
9432
Olofsdotter
Ulrika
1813-06-20
Vilhelmina
Dalasjö
9433
Olofsdotter
Ulrika
1798-01-01
Grundsunda
Nyland
9434
Olofsdotter
Ulrika
1817-09-12
Nordmaling
Järnäs
9435
Olofsdotter
Ulrika
1826-04-21
Nordmaling
Järnäs
9436
Olofsdotter
Ulrika
1781-07-23
Lövånger
Mångbyn
9437
Olofsdotter
Ulrika
1802-01-17
Lycksele
Örträsk
9438
Olofsdotter
Ulrika
1824-07-12
Degerfors
Granön
9439
Olofsdotter
Ulrika
1816-11-07
Bjurholm
Karlsbäck
9440
Olofsdotter
Ulrika
1837-10-28
Arnäs
Bursjöholm
9441
Olofsdotter
Ulrika
1786-04-24
Lövånger
Lövånger
9442
Olofsdotter
Ulrika
1827-11-24
Skellefteå lands
Gummark
9443
Olofsdotter
Ulrika
1840-02-02
Norsjö
Brännlund
9444
Olofsdotter
Ulrika
1829-01-31
Burträsk
Kvarnbyn
9445
Olofsdotter
Ulrika Albertina
1829-05-16
Lövånger
Selet
9446
Olofsdotter
Ulrika Charlotta
1838-09-06
Bygdeå
Kroksjön
9447
Olofsdotter
Ulrika Charlotta
1841-10-02
Nysätra
Estersmark
9448
Olofsdotter
Ulrika Charlotta
1866-07-03
Umeå lands
Yttersjö
9449
Olofsdotter
Ulrika Evelina
1873-09-27
Bygdeå
Älglund
9450
Olofsdotter
Ulrika Gustava
1875-11-15
Jörn
Melsträsk
9451
Olofsdotter
Ulrika Gustava
1858-11-18
Lövånger
Kräkånger
9452
Olofsdotter
Ulrika Gustava
1826-07-06
Burträsk
Storberget
9453
Olofsdotter
Ulrika Johanna
1851-05-03
Grundsunda
Nyland
9454
Olofsdotter
Ulrika Karolina
1857-08-15
Piteå lands
Åfors
9455
Olofsdotter
Ulrika Karolina
1844-06-02
Lövånger
Vallen
9456
Olofsdotter
Ulrika Karolina
1839-10-28
Burträsk
Lossmen
9457
Olofsdotter
Ulrika Karolina
1827-06-01
Arnäs
Sillviken
9458
Olofsdotter
Ulrika Karolina
1835-06-01
Nysätra
Flarken
9459
Olofsdotter
Ulrika Karolina
1857-04-26
Skellefteå lands
Burvik
9460
Olofsdotter
Ulrika Katarina
1816-11-14
Nordmaling
Sunnansjö
9461
Olofsdotter
Ulrika Kristina
1837-04-30
Burträsk
Älglund
9462
Olofsdotter
Ulrika Kristina
1836-12-01
Bygdeå
Ratu
9463
Olofsdotter
Ulrika Kristina
1819-07-21
Umeå lands
Bullmark
9464
Olofsdotter
Ulrika Kristina
1845-01-18
Robertsfors
Robertsfors
9465
Olofsdotter
Ulrika Kristina
1830-01-09
Bygdeå
Ultervattnet
9466
Olofsdotter
Ulrika Kristina
1806-10-07
Umeå lands
Holmön
9467
Olofsdotter
Ulrika Kristina
1838-05-30
Burträsk
Bygdsiljum
9468
Olofsdotter
Ulrika Kristina
1816-07-21
Burträsk
Bodbyn
9469
Olofsdotter
Ulrika Kristina
1811-09-23
Burträsk
Bodbyn
9470
Olofsdotter
Ulrika Kristina
1814-05-26
Lövånger
Kräkånger
9471
Olofsdotter
Ulrika Kristina
1832-01-15
Burträsk
Mjövattnet
9472
Olofsdotter
Ulrika Kristina
1859-10-23
Nysätra
Gunsmark
9473
Olofsdotter
Ulrika Kristina
1850-04-23
Lövånger
Svarttjärn
9474
Olofsdotter
Ulrika Kristina
1831-06-21
Lövånger
Hökmark
9475
Olofsdotter
Ulrika Kristina
1857-12-20
Burträsk
Lappvattnet
9476
Olofsdotter
Ulrika Lovisa
1782-10-23
Nysätra
Flarken
9477
Olofsdotter
Ulrika Lovisa
1852-03-15
Nysätra
Hertsånger
9478
Olofsdotter
Ulrika Lovisa
1850-11-21
Nysätra
Hertsånger
9479
Olofsdotter
Ulrika Lovisa
1832-12-11
Bygdeå
Djäkneboda
9480
Olofsdotter
Ulrika Lovisa
1831-08-26
Nordmaling
Levar
9481
Olofsdotter
Ulrika Lovisa
1807-04-15
Nysätra
Flarken
9482
Olofsdotter
Ulrika Magdalena
1805-01-25
Robertsfors
Robertsfors
9483
Olofsdotter
Ulrika Maria
1823-09-26
Nysätra
Gumboda
9484
Olofsdotter
Ulrika Sofia
1871-08-19
Burträsk
Mullberget
9485
Olofsdotter
Ulrika Sofia
1852-05-14
Bygdeå
Näs
9486
Olofsdotter
Ulrika Vilhelmina
1837-06-30
Bygdeå
Jomark
9487
Olofsdotter
Valborg Elvira
1904-07-31
Degerfors
Granön
9488
Olofsdotter
Valborg Maria
1914-02-17
Åsele
Bomsjö
9489
Olofsdotter
Vega Katarina
1922-03-09
Anundsjö
Västergensjö
9490
Olofsdotter
Venda Maria
1877-02-23
Bjurholm
Balfors
9491
Olofsdotter
Vendla
1859-11-28
Skellefteå lands
Falmark
9492
Olofsdotter
Vendla Albertina
1898-05-20
Vilhelmina
Nästansjö
9493
Olofsdotter
Vendla Aqvelina
1878-06-14
Bjurholm
Tobiero
9494
Olofsdotter
Vendla Gustava
1869-09-10
Jörn
Valbränna
9495
Olofsdotter
Vendla Helena
1873-02-02
Skellefteå lands
Burvik
9496
Olofsdotter
Vendla Karolina
1850-05-25
Jörn
Kankberg
9497
Olofsdotter
Vendla Kristina
1860-03-20
Nordmaling
Brattfors
9498
Olofsdotter
Vendla Maria
1888-09-09
Skellefteå lands
Yttervik
9499
Olofsdotter
Vendla Maria
1876-04-04
Bjurholm
Balfors
9500
Olofsdotter
Viktoria Amanda
1886-06-23
Vilhelmina
Grytsjö
9501
Olofsdotter
Vilhelmina
1824-11-20
Lövånger
Svarttjärn
9502
Olofsdotter
Vilhelmina
1828-11-22
Burträsk
Busiljum
9503
Olofsdotter
Vilhelmina
1892-05-26
Jörn
Pärlström
9504
Olofsdotter
Vilhelmina
1825-03-26
Umeå lands
Rödålund
9505
Olofsdotter
Vilhelmina
1849-12-31
Umeå lands
Brattby
9506
Olofsdotter
Vilhelmina
1826-06-29
Burträsk
Bodbyn
9507
Olofsdotter
Vilhelmina
1887-02-19
Umeå lands
Innertavle
9508
Olofsdotter
Vilhelmina
1869-09-02
Vännäs
Långnäs
9509
Olofsdotter
Vilhelmina Agata
1863-10-01
Örträsk
Vargträsk
9510
Olofsdotter
Vilhelmina Amalia
1855-03-14
Nordmaling
Nordsjö
9511
Olofsdotter
Vilhelmina Charlotta
1833-06-07
Degerfors
Bjursele
9512
Olofsdotter
Vilhelmina Charlotta
1867-01-20
Umeå lands
Haddingen
9513
Olofsdotter
Vilhelmina Eufrosyna
1879-12-19
Jörn
Hedträsk
9514
Olofsdotter
Vilhelmina Eugenia
1855-11-05
Örträsk
Vargträsk
9515
Olofsdotter
Vilhelmina Josefina
1831-02-08
Fredrika
Lögda
9516
Olofsdotter
Vilhelmina Kristina
1864-06-02
Umeå lands
Stöcksjö
9517
Olofsdotter
Vilhelmina Sofia
1871-05-13
Umeå lands
Strand
9518
Olofsdotter
Vändla Karolina
1872-10-19
Norsjö
Rålund
9519
Olofsdotter
Östen
1812-10-31
Skellefteå lands
Ostvik
9520
Olofsdotter Afvander
Maria
1840-04-14
Jörn
Fjällboda
9521
Olofsdotter Berglund
Eva Johanna
1863-02-07
Norsjö
Risberg
9522
Olofsdotter Boström
Kristina Margareta
1862-04-20
Sidensjö
Björnböle
9523
Olofsdotter Bylund
Hulda Karolina
1909-02-20
Sidensjö
Drömme
9524
Olofsdotter Bylund
Katarina Kristina
1853-02-13
Multrå (Y)
Kloffsta
9525
Olofsdotter Bylund
Kristina Margareta
1895-12-20
Sidensjö
Drömme
9526
Olofsdotter Byström
Kristina Margareta
1892-09-08
Sidensjö
Nolås
9527
Olofsdotter Domeij
Sara Katarina
1903-02-20
Anundsjö
Hädanberg
9528
Olofsdotter Edblad
Sigrid Katarina
1866-10-13
Sidensjö
Drömme
9529
Olofsdotter Eklund
Sofia Olina
1840-01-22
Jörn
Älgträsk
9530
Olofsdotter Forsman
Katarina Magdalena
1811-01-30
Lycksele
Nytorp
9531
Olofsdotter Hellström
Katarina Matilda
1887-04-26
Sidensjö
Nybyn
9532
Olofsdotter Hellström
Katarina Matilda
1887-04-26
Sidensjö
Nybyn
9533
Olofsdotter Kallin
Anna Elisabet
1900-08-12
Sidensjö
Hållen
9534
Olofsdotter Kallin
Märta Kristina
1895-01-09
Sidensjö (Y)
Hållen
9535
Olofsdotter Kallin
Märta Margareta
1888-08-30
Kläppen Sidensjö (Y)
9536
Olofsdotter Kallin
Sara Margareta
1890-10-27
Kläppen Sidensjö (Y)
9537
Olofsdotter Kallin
Sara Margareta
1890-10-27
Sidensjö
Kläppen
9538
Olofsdotter Källman
Anna
1872-07-20
Sidensjö
Källom
9539
Olofsdotter Lundström
Eva Elisabet
1868-12-18
Jörn
Renström
9540
Olofsdotter Lundström
Kristina
1859-02-14
Norsjö
Renström
9541
Olofsdotter Nilsson
Anna Kristalia
1895-04-14
Björna
Hemling
9542
Olofsdotter Norlund
Olivia
1862-09-14
Åsele
Bissjön
9543
Olofsdotter Nyberg
Hulda Anselma
1889-04-01
Sidensjö
Nybyn
9544
Olofsdotter Nyberg
Kristina Ottolina
1885-05-19
Sidensjö
Nybyn
9545
Olofsdotter Nydahl
Sofia
1916-04-18
Anundsjö
Pengsjö
9546
Olofsdotter Nylund
Sara Karolina
1880-02-24
Sidensjö
Nyland
9547
Olofsdotter Nyström
Brita Elisabet
1875-09-14
Sidensjö
Nyland
9548
Olofsdotter Näslin
Gerda Kristina
1906-03-16
Skorped
Lännäs
9549
Olofsdotter Näslin
Katarina
1886-01-26
Skorped
Lännäs
9550
Olofsdotter Näslin
Märta Linnea
1911-06-04
Skorped
Lännäs
9551
Olofsdotter Sällström
Sally Johanna
1919-12-22
Anundsjö
Rödvattnet
9552
Olofsdotter Sällström
Signy Ingeborg
1921-10-11
Anundsjö
Rödvattnet
9553
Olofsdotter Söderström
Hedvig Kristina
1887-01-07
Björna
Norra Krokvattnet
9554
Olofsdotter Widgren
Katarina Margareta
1824-11-22
Nordmaling
Gräsmyr
9555
Olofsdotter Vikner
Anna
1890-11-10
Sidensjö
Anundsböle
9556
Olofsdotter Åslund
Märta Brita
1865-07-10
Sidensjö
9557
Olofsson
1814-10-19
Skellefteå lands
Klutmark
9558
Olofsson
1771-06
Grundsunda
Ava
9559
Olofsson
A nna Sofia
1878-03-08
Nysätra
Pellboda
9560
Olofsson
Abel August
1834-01-02
Nordmaling
Brattfors
9561
Olofsson
Abel Set
1875-02-23
Degerfors
Aborrträsk
9562
Olofsson
Abraham
1830-04-05
Skorped
Byvattnet
9563
Olofsson
Abraham
1796-12-20
Skellefteå lands
Falmark
9564
Olofsson
Abraham
1857-01-24
Burträsk
Tvärtjärn
9565
Olofsson
Abraham
1774
Skellefteå lands
Falmark
9566
Olofsson
Abraham
1832-08-05
Arvidsjaur
Sandfors
9567
Olofsson
Abraham
1807-07-24
Björna
Björnsjö
9568
Olofsson
Abraham
1821-08-01
Bygdeå
Gullmark
9569
Olofsson
Abraham
1833-11-18
Själevad
Happsta
9570
Olofsson
Abraham
1815-05-02
Själevad
Norrvåge
9571
Olofsson
Abraham
1834-03
Mo
Gala 2
9572
Olofsson
Abraham
1791-04-01
Sidensjö
Myre
9573
Olofsson
Abraham
1806-12-06
Själevad
Fors
9574
Olofsson
Abraham
1796-05-03
Nysätra
Risvattnet
9575
Olofsson
Abraham
1809-02-28
Själevad
Hanabäck
9576
Olofsson
Abraham
1793-01-17
Sidensjö
Myre
9577
Olofsson
Abraham
1771
Lövånger
Nolbyn
9578
Olofsson
Abraham
1770-10-10
Själevad
Österalnäs
9579
Olofsson
Abraham
1793-01-18
Nysätra
Skäran
9580
Olofsson
Abraham
1792-02-10
Burträsk
Sidbergsliden
9581
Olofsson
Abraham
1783-02
Burträsk
Bursiljum
9582
Olofsson
Abraham
1835-03-02
Lycksele
Ajaur
9583
Olofsson
Abraham
1778-04-04
Umeå lands
Stöcksjö
9584
Olofsson
Abraham
1828-09-01
Umeå lands
Västernäs
9585
Olofsson
Abraham
1801-05-31
Lycksele
Pauträsk
9586
Olofsson
Abraham
1858-04-03
Nysätra
Brände
9587
Olofsson
Abraham
1849-01-19
Nysätra
Mårsmarken
9588
Olofsson
Abraham
1835-05-05
Fjällsjö
Stensvattnet
9589
Olofsson
Abraham
1837-12-13
Åsele
Tennsjö
9590
Olofsson
Abraham
1874-06-04
Själevad
Norrbacksjö
9591
Olofsson
Abraham
1842-01-01
Burträsk
Brännby
9592
Olofsson
Abraham
1856-06-14
Fjällsjö
Stensvattnet
9593
Olofsson
Abraham
1806-02-15
Anundsjö
Sörflärke
9594
Olofsson
Abraham
1848-12-21
Nordmaling
Klöse
9595
Olofsson
Abraham
1846-10-17
Nordmaling
Klöse
9596
Olofsson
Abraham
1827-09-16
Nordmaling
Orrböle
9597
Olofsson
Abraham
1832-02-15
Bjurholm
Vännäs
9598
Olofsson
Abraham
1788-02-02
Nordmaling
Balsjö
9599
Olofsson
Abraham
1790-07-03
Anundsjö
Bureborg
9600
Olofsson
Abraham
1865-07-23
Bjurholm
Högås
9601
Olofsson
Abraham
1834-07-26
Nordmaling
Stavsjöholm
9602
Olofsson
Abraham
1792-07-31
Lycksele
Örträsk
9603
Olofsson
Abraham
1823-06-17
Gideå
Nordsjö
9604
Olofsson
Abraham
1795-05-10
Själevad
Domsjö
9605
Olofsson
Abraham
1893-03-14
Bjurholm
Högås
9606
Olofsson
Abraham
1828-07-17
Bjurholm
Vännäs
9607
Olofsson
Abraham
1819-07-18
Bjurholm
Högås
9608
Olofsson
Abraham
1845-08-11
Fredrika
Lögdasund
9609
Olofsson
Abraham
1790-08-14
Lycksele
Vargträsk
9610
Olofsson
Abraham
1803-01-22
Lycksele
Örträsk
9611
Olofsson
Abraham
1880-02-28
Skorped
Djupsjö
9612
Olofsson
Abraham
1831-06-14
Norsjö
Risliden
9613
Olofsson
Abraham
1836-11-02
Skorped
Mosjön
9614
Olofsson
Abraham
1820-09-28
Skellefteå lands
Häbbersfors
9615
Olofsson
Abraham
1877-03-25
Själevad
Öster-Alnäs
9616
Olofsson
Abraham
1905-01-13
Anundsjö
Södersel
9617
Olofsson
Abraham
1788-07-19
Skellefteå lands
Kvavisträsk
9618
Olofsson
Abraham Anskarius
1862-02-11
Norsjö
Norrbränna
9619
Olofsson
Abraham Anton
1826-10-27
Robertsfors
Antfäboda
9620
Olofsson
Abraham August
1861-10-23
Arnäs
Trehörningen
9621
Olofsson
Abraham Bernhard
1834-10-22
Sorsele
Tväråträsk
9622
Olofsson
Abraham Petrus
1827-07-08
Vilhelmin
Bäsksele
9623
Olofsson
Abraham Vilhelm
1807-04-06
Lycksele
Vindelgransele
9624
Olofsson
Ada Augusta
1890-08-26
Jörn
Mossarotträsk
9625
Olofsson
Ada Edli Elisabet
1890-04-08
Vilhelmina
Bäsksele
9626
Olofsson
Ada Elise
1931-09-11
Dikanäs
Konradstorp
9627
Olofsson
Ada Elvina
1929-12-12
Stensele
Långbäck
9628
Olofsson
Ada Johanna
1910-05-15
Holmsund
Holmsund
9629
Olofsson
Ada Marine
1921-02-23
Degerfors
Maltträsk
9630
Olofsson
Ada Teolinda
1900-03-18
Umeå lands
Röbäck
9631
Olofsson
Ada Viktoria
1910-03-22
Stensele
Grundfors
9632
Olofsson
Adam
1851-12-06
Skellefteå lands
Yttervik
9633
Olofsson
Adam
1852-06-14
Burträsk
Älglund
9634
Olofsson
Adam
1821-01-09
Åsele
Lomsjö
9635
Olofsson
Adam
1844-03-20
Dorotea
Granås
9636
Olofsson
Adam
1824-02-07
Åsele
Lomsjö
9637
Olofsson
Adam
1859-10-06
Stensele
Friden
9638
Olofsson
Adam
1840-05-15
Tåsjö
Rörström
9639
Olofsson
Adam
1822-10-24
Åsele
Lomsjö
9640
Olofsson
Adam
1840-07-04
Burträsk
Innansjön
9641
Olofsson
Adam
1834-10-31
Burträsk
Innansjön
9642
Olofsson
Adam
1822-06-01
Norsjö
Holmträsk
9643
Olofsson
Adam Adrian
1870-02-27
Burträsk
Innansjön
9644
Olofsson
Adam Axel
1851-04-10
Dorotea
Avaträsk
9645
Olofsson
Adam Fredrik
1849-12-25
Burträsk
Aspliden
9646
Olofsson
Adam Fredrik
1841-09-05
Burträsk
Villvattnet
9647
Olofsson
Adam Fredrik
1879-05-16
Burträsk
Innansjön
9648
Olofsson
Adam Gustav
1835-09-05
Lycksele
Örträsk
9649
Olofsson
Adam Johan
1853-12-09
Åsele
Borgen
9650
Olofsson
Adam Olof
1821-09-06
Burträsk
Åbyn
9651
Olofsson
Adela Ingeborg
1905-07-11
Lycksele
Kyrkbyn
9652
Olofsson
Adele Karolina
1900-03-16
Nordmaling
Brattsbacka
9653
Olofsson
Adele Maria
1892-12-12
Umeå lands
Grubbsvedjan
9654
Olofsson
Adelia Ottilia
1900-02-24
Gideå
Kroksjö
9655
Olofsson
Adelia Viktoria
1900-08-12
Örebro län
Ramsberg
9656
Olofsson
Adila Agneta Ingeborg
1910-04-18
Stockholm
Johannes
9657
Olofsson
Adina
1902-05-25
Lycksele
Kyrkbyn
9658
Olofsson
Adina Maria
1904-08-06
Burträsk
Stenträsk
9659
Olofsson
Adolf
1861-03-28
Umeå lands
Fjällholm
9660
Olofsson
Adolf
1875-04-09
Umeå lands
Innertavle
9661
Olofsson
Adolf
1874-04-04
Bjurholm
Bastuträsk
9662
Olofsson
Adolf
1873-03-04
Nordmaling
Brattfors
9663
Olofsson
Adolf Andreas
1925-01-01
Degerfors
Kulfors
9664
Olofsson
Adolf Anton
1912-05-26
Alanäs
Alanäs
9665
Olofsson
Adolf Fredrik
1871-09-08
Umeå stads
Umeå stad
9666
Olofsson
Adolf Fredrik
1853-11-24
Sävar
Täfteå
9667
Olofsson
Adolf Fredrik
1845-05-20
Grundsunda
Utanås
9668
Olofsson
Adolf Fredrik
1916-09-07
Degerfors
Kulfors
9669
Olofsson
Adolf Johan
1837-02-25
Grundsunda
Öden
9670
Olofsson
Adolf Signar.
1911-05-31
Nordmaling
Aspeå
9671
Olofsson
Adolf Villehard
1854-01-27
Nordmaling
Levar
9672
Olofsson
Adolfina
1900-08-15
Nordmaling
Brattfors
9673
Olofsson
Adolfina Katarina
1890-05-05
Umeå lands
Brattby
9674
Olofsson
Agata Maria
1893-09-06
Stensele
Kaskeluogt
9675
Olofsson
Agatan
1899-10-29
Gideå
Hattsjö
9676
Olofsson
Agda Adela
1917-02-02
Dorotea
Avaträsk
9677
Olofsson
Agda Alice
1921-12-21
Vännäs
Vänfors
9678
Olofsson
Agda Charlotta
1901-04-23
Bygdeå
Bäck
9679
Olofsson
Agda Elisabet
1901-06-18
Stensele
Kaskelougt
9680
Olofsson
Agda Elise
1911-12-13
Vännäs
Nyliden
9681
Olofsson
Agda Fredrika
1908-10-04
Degerfors
Tväråträsk
9682
Olofsson
Agda Karolina
1916-12-14
Nysätra
Brände
9683
Olofsson
Agda Karolina
1921-04-01
Vännäs
Näsåker
9684
Olofsson
Agda Karolina
1902-07-24
Degerfors
Degerfors
9685
Olofsson
Agda Kristina Olivia
1931-05-08
Frostviken
Storjola
9686
Olofsson
Agda Linnea
1914-05-30
Nysätra
Gumboda
9687
Olofsson
Agda Margareta
1910-07-19
Bygdeå
Risträsk
9688
Olofsson
Agda Maria Magdalena
1915-01-07
Umeå lands
Flurkmark
9689
Olofsson
Agda Matilda
1910-03-05
Bjurholm
Bjurholm
9690
Olofsson
Agda Teresia
1903-02-19
Vännäs
Mjösjö
9691
Olofsson
Agda Viktoria
1906-08-06
Lycksele
Gravsjö
9692
Olofsson
Agda Viktoria Valborg
1916-08-20
Umeå lands
Långviken
9693
Olofsson
Agda Vilhelmina
1909-12-23
Malå
Hundberg
9694
Olofsson
Agda Viola Elenteria
1898-05-08
Åsele
Kyrkbyn
9695
Olofsson
Agnes
1901-03-01
Degerfors
Tväråträsk
9696
Olofsson
Agnes Aina
1901-04-15
Nordmaling
Ava
9697
Olofsson
Agnes Alice
1909-12-04
Degerfors
Skivsjö
9698
Olofsson
Agnes Amanda
1892-09-17
Degerfors
Granön
9699
Olofsson
Agnes Anne
1920-07-19
Bjurholm
Nordanås
9700
Olofsson
Agnes Charlotta
1889-06-16
Arnäs
Högland
9701
Olofsson
Agnes Elenteria
1901-01-25
Vilhelmina
Brännberg
9702
Olofsson
Agnes Elisabet
1910-01-11
Umeå lands
Hörnefors sulfitfab
9703
Olofsson
Agnes Elisabet
1930-02-27
Vilhelmina
Strömnäs
9704
Olofsson
Agnes Elisabet
1907-11-28
Trehörningsjö
Trehörningsjö
9705
Olofsson
Agnes Erika
1903-10-04
Dorotea
Granliden
9706
Olofsson
Agnes Euremia
1902-11-30
Björna
Nyliden
9707
Olofsson
Agnes Kristina
1915-07-03
Bjurholm
Karlsbäck
9708
Olofsson
Agnes Kristina
1914-01-13
Anundsjö
Hof
9709
Olofsson
Agnes Leontina Elvira
1903-09-11
Trehörningsjö
Kantsjö
9710
Olofsson
Agnes Lovisa Charlotta
1924-02-28
Frostviken
Storjorden
9711
Olofsson
Agnes Maria
1894-04-02
Nysätra
Brände
9712
Olofsson
Agnes Olivia
1891-06-10
Grundsunda
Högen
9713
Olofsson
Agnes Ottilia
1893-08-26
Arnäs
Högland
9714
Olofsson
Agnes Teolinda
1896-08-25
Degerfors
Näsland
9715
Olofsson
Agnes Vilhelmina
1900-04-12
Vilhelmina
Rönnäs
9716
Olofsson
Aina Astrid
1924-03-21
Nysätra
Brände
9717
Olofsson
Aina Hildegard
1926-06-13
Nysätra
Estermark
9718
Olofsson
Aina Kristina
1913-02-03
Åsele
Hälla
9719
Olofsson
Aina Kristina Vilhelmina
1928-12-22
Nysätra
Sjödala
9720
Olofsson
Aina Maria
1913-06-28
Lövånger
Fällan
9721
Olofsson
Aina Marta Matilda
1927-01-29
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
9722
Olofsson
Aina Viola
1954-09-21
Vilhelmina
Bäsksele
9723
Olofsson
Ajna Mariana
1917-06-30
Degerfors
Maltträsk
9724
Olofsson
Albert
1880-04-18
Umeå lands
Nydala
9725
Olofsson
Albert
1891-10-15
Bygdeå
Gravfors
9726
Olofsson
Albert
1851-09-10
Umeå lands
Umeå lands
9727
Olofsson
Albert
1885-02-20
Umeå lands
Stöcke
9728
Olofsson
Albert
1863-01-08
Nordmaling
Järnäs
9729
Olofsson
Albert
1859-06-21
Gideå
Flärke
9730
Olofsson
Albert Agaton
1889-11-07
Vilhelmina
Grundsjö
9731
Olofsson
Albert Alfred
1866-08-04
Nysätra
Flarken
9732
Olofsson
Albert Alvar
1903-08-21
Umeå lands
Överboda
9733
Olofsson
Albert Artur Paulinus
1881-03-13
Umeå lands
Bjensjö
9734
Olofsson
Albert Henning
1899-08-31
Vilhelmina
Gransjö
9735
Olofsson
Albert Nikanor
1901-08-30
Anundsjö
Hof
9736
Olofsson
Albert Olof Evan
1920-10-04
Lycksele
Bergås
9737
Olofsson
Albertina Amalia
1878-06-14
Nysätra
Hertsånger
9738
Olofsson
Albertina Elisabet Eugenia
1891-08-16
Dorotea
Lajksjö
9739
Olofsson
Albertina Olivia
1913-10-03
Dorotea
Avaträsk
9740
Olofsson
Albertina Viola Elisabet
1898-11-08
Nordmaling
Rundvik
9741
Olofsson
Albin Alexis
1881-11-21
Bygdeå
Bygdeå
9742
Olofsson
Albin Helfrid
1899-09-02
Nordmaling
Sörbyn
9743
Olofsson
Albin Ingemar
1920-03-31
Lövånger
Vallen
9744
Olofsson
Albin Marianus
1857-12-16
Åsele
Älgsjö
9745
Olofsson
Albin Ragnar
1907-01-14
Degerfors
Blåliden
9746
Olofsson
Albin Valentin
1923-09-05
Nysätra
Estermark
9747
Olofsson
Albina Helena
1872-03-13
Bygdeå
Bobacken
9748
Olofsson
Alex Ingemar
1928-09-08
Örträsk
Örträsk
9749
Olofsson
Alexander
1866-11-09
Lövånger
Vallen
9750
Olofsson
Alexandria Charlotta
1893-06-15
Nysätra
Brände
9751
Olofsson
Alf Bernhard
1926-09-06
Lövånger
Vebomark
9752
Olofsson
Alf Edolf
1929-01-09
Lycksele
Lomfors
9753
Olofsson
Alf Gunnar
1944-04-27
Vilhelmina
Aronsjö
9754
Olofsson
Alf Gunnar Daniel
1934-04-06
Vilhelmina
Heligfjäll
9755
Olofsson
Alf Harry
1931-06-21
Åmsele
Åmsele
9756
Olofsson
Alf Helge Josua
1926-11-02
Burträsk
Renbergsvattnet
9757
Olofsson
Alf Holger
1927-11-23
Umeå lands
Kasmark
9758
Olofsson
Alf Kåre
1945-04-08
Vilhelmina
Vilhelmina
9759
Olofsson
Alf Ragnar
1909-10-01
Vilhelmina
Nästansjö
9760
Olofsson
Alf Stefan
1929-08-25
Dorotea
Granås
9761
Olofsson
Alf Torsten
1912-03-18
Vilhelmina
Statsås
9762
Olofsson
Alfa Gunhild Andrietta
1912-10-04
Degerfors
Åmsele
9763
Olofsson
Alfhild
1908-09-03
ÖverLuleå
ÖverLuleå
9764
Olofsson
Alfhild Ingeborg Elisabet
1909-10-14
Umeå lands
Långviken
9765
Olofsson
Alfhild Sofia Elvira
1919-02-13
Burträsk
Brönstjärn
9766
Olofsson
Alfons
1937-05-26
Anundsjö
Innertällmo
9767
Olofsson
Alfons
1921-12-19
Degerfors
Skivsjön
9768
Olofsson
Alfons Alexander
1915-10-03
Lycksele
Rusele
9769
Olofsson
Alfons Johannes
1910-12-04
Degerfors
Fjädernäs
9770
Olofsson
Alfons Yngve
1905-11-29
Nordmaling
Sörbyn
9771
Olofsson
Alfred
1859
Värmland
Kila
9772
Olofsson
Alfred
1863-12-30
Nysätra
Brände
9773
Olofsson
Alfred
1861-01-12
Själevad
Lillbacke
9774
Olofsson
Alfred
1892-11-29
Holmön
Holmön
9775
Olofsson
Alfred
1843-09-01
Burträsk
Mjövattnet
9776
Olofsson
Alfred
1875-10-10
Själevad
Västerås
9777
Olofsson
Alfred
1885-04-03
Bodum
Berg
9778
Olofsson
Alfred
1883-05-30
Bjurholm
Balsjö
9779
Olofsson
Alfred
1890-01-08
Bjurholm
Högås
9780
Olofsson
Alfred
1877-06-11
Umeå lands
Norrfors
9781
Olofsson
Alfred Gerde
1914-03-19
Anundsjö
Yttersel
9782
Olofsson
Alfred Harald Johan
1920-09-26
Tärna
Tärna
9783
Olofsson
Alfred Herman
1892-05-16
Nordmaling
Sörbyn
9784
Olofsson
Alfred Teodor
1873-09-20
Umeå lands
Brattby
9785
Olofsson
Alfred Ture
1921-01-18
Stensele
Gunnarsberg
9786
Olofsson
Alfred Valdemar
1897-02-08
Vilhelmina
Statsås
9787
Olofsson
Alfrid Emanuel
1893-04-04
Grundsunda
Stensäter
9788
Olofsson
Alfrida
1897-07-20
Lycksele
Bergås
9789
Olofsson
Alfrida Elisabet
1886-01-13
Holmön
Holmön
9790
Olofsson
Alfrida Kristina
1900
Skön
Skön
9791
Olofsson
Alfrida Lovis Augusta
1878-08-25
Säbrå
Ulfvik
9792
Olofsson
Alfrida Magdalena
1915-11-28
Lycksele
Lugnet
9793
Olofsson
Algot Ebenhard
1885-05-04
Nordmaling
Brattfors
9794
Olofsson
Algot Johannes
1905-06-24
Burträsk
Burträsk
9795
Olofsson
Algot Ossian
1893-01-25
Degerfors
Degerfors
9796
Olofsson
Algot Valdemar
1901-10-17
Lycksele
Siksele
9797
Olofsson
Alice
1909-04-13
Umeå lands
Djäkneböle
9798
Olofsson
Alice
1915-10-02
Lycksele
Tannsele
9799
Olofsson
Alice
1921-12-15
Degerfors
Rödå
9800
Olofsson
Alice Beata
1915-01-09
Degerfors
Holmträsk
9801
Olofsson
Alice Frideborg
1922-04-01
Åsele
Hälla
9802
Olofsson
Alice Ingegärd
1920-03-16
Umeå lands
Degernäs
9803
Olofsson
Alice Johanna
1919-02-14
Sorsele
Gargnäs
9804
Olofsson
Alice Viola maj
1921-02-27
Grundsunda
Finna
9805
Olofsson
Alida Kristina
1883-08-12
Söderhamn
Söderhamn
9806
Olofsson
Alida Letissia
1903-11-10
Vilhelmina
Norrvik
9807
Olofsson
Alida Viktoria
1900-06-22
Bjurholm
Bjurbäck
9808
Olofsson
Alise Erika
1895-05-05
Vilhelmina
Granliden
9809
Olofsson
Alise Margareta
1923-11-14
Dorotea
Ormsjö
9810
Olofsson
Allan
1934-03-30
Umeå stads
Umeå stads
9811
Olofsson
Allan Torold Daniel
1921-05-14
Åmsele
Åmsele
9812
Olofsson
Alli Maria
1945-06-22
Umeå lands
Hössjö
9813
Olofsson
Ally Magdalena
1919-06-24
Degerfors
Maltträsk
9814
Olofsson
Alma
1881-10-08
Sävar
Högliden
9815
Olofsson
Alma Adolfina
1909-09-03
Vännäs
Stennäs
9816
Olofsson
Alma Augusta
1887-12-20
Sävar
Furunäs
9817
Olofsson
Alma Augusta
1905-08-19
Vännäs
Mjösjö
9818
Olofsson
Alma Elina
1909-12-30
Lövånger
Vallen
9819
Olofsson
Alma Elonora
1899-11-22
Vännäs
Näsåker
9820
Olofsson
Alma Emilia
1904-06-08
Burträsk
Burträsk
9821
Olofsson
Alma Emilia
1904-06-08
Burträsk
Bygdsiljum
9822
Olofsson
Alma Emilia
1900-06-29
Umeå lands
Djupvik
9823
Olofsson
Alma Erika
1887-03-28
Degerfors
Tväråträsk
9824
Olofsson
Alma Fredrika
1882-09-19
Nysätra
Hertsånger
9825
Olofsson
Alma Gustava
1899-11-14
Skellefteå lands
Ljusvattnet
9826
Olofsson
Alma Hillevi
1926-02-14
Lövånger
Kräkånger
9827
Olofsson
Alma Johanna
1876-06-19
Lövånger
Vallen
9828
Olofsson
Alma Kalista
1923-11-01
Åmsele
Holmträsk
9829
Olofsson
Alma Katarina
1889-11-25
Lövånger
Selet
9830
Olofsson
Alma Katarina
1909-03-29
Nordmaling
Bergsjö
9831
Olofsson
Alma Kristina
1905-03-27
Anundsjö
Solberg
9832
Olofsson
Alma Kristina
1885-10-23
Arnäs
Högland
9833
Olofsson
Alma Kristina
1888-07-21
Åsele
Yxsjö
9834
Olofsson
Alma Linnea
1917-12-09
Bygdeå
Sörfors
9835
Olofsson
Alma Lovisa
1892-01-22
Bygdeå
Nya Storbäcken
9836
Olofsson
Alma Margareta
1894-12-04
Nysätra
Krokvattnet
9837
Olofsson
Alma Margareta
1883-01-19
Holmön
Holmön
9838
Olofsson
Alma Margareta
1887-12-09
Gideå
Getingstabodum
9839
Olofsson
Alma Margareta Johanna
1886-06-15
Nysätra
Risvattnet
9840
Olofsson
Alma Maria
1909-09-09
Lövånger
Vallen
9841
Olofsson
Alma Maria
1893-04-24
Burträsk
Burträsk
9842
Olofsson
Alma Maria
1901-05-28
Degerfors
Ekorrträsk
9843
Olofsson
Alma Olivia
1922-03-23
Umeå lands
Degernäs
9844
Olofsson
Alma Olivia
1911-03-31
Fredrika
Långbäcken
9845
Olofsson
Alma Olivia Fredrika
1883-08-10
Vännäs
Nyby
9846
Olofsson
Alma Sofia
1890-08-16
Umeå lands
Hössjö
9847
Olofsson
Alma Sofia
1886-01-09
Lycksele
Lycksele
9848
Olofsson
Alma Sofia
1892-03-03
Degerfors
Rödå
9849
Olofsson
Alma Teresia
1894-03-27
Nordmaling
Brattsbacka
9850
Olofsson
Alma Theresia
1907-02-07
Bygdeå
Risträsk
9851
Olofsson
Alma Tolfvina
1902-05-09
Arnäs
Högland
9852
Olofsson
Alma Vilhelmina
1914-06-13
Degerfors
Sundö
9853
Olofsson
Almar Eugen
1924-01-06
Degerfors
Skivsjön
9854
Olofsson
Almar Martin
1904-09-08
Umeå lands
Stöcke
9855
Olofsson
Almar Åke
1929-07-29
Åsele
Gärdsjö
9856
Olofsson
Almer Martin
1918-01-22
Lycksele
Renträsk
9857
Olofsson
Almer Sixten
1921-01-09
Degerfors
Åttonträsk
9858
Olofsson
Alrik Georg
1914-05-19
Arnäs
Torsböle
9859
Olofsson
Alrik Mauritz
1913-06-17
Dorotea
Mårdsjö
9860
Olofsson
Alrik Åke
1902-01-19
Örträsk
Örträsk
9861
Olofsson
Alrik Östen Olaus
1905-05-19
Nordmaling
Rundvik
9862
Olofsson
Alva Elida
1910-01-25
Långsele
Långsele
9863
Olofsson
Alva Elise
1907-03-08
Dorotea
Stenbacka
9864
Olofsson
Alva Elise
1907-03-08
Dorotea
Stenbacka
9865
Olofsson
Alva Ingeborg Charlotta
1908-08-27
Arnäs
Järved
9866
Olofsson
Alva Ingegärd
1928-03-18
Lövånger
Vallen
9867
Olofsson
Alva Sofia
1934-06-11
Lövånger
Kåsböle
9868
Olofsson
Alvar
1911-11-16
Nordmaling
Levar
9869
Olofsson
Alvar Emanuel
1922-03-26
Lövånger
Vebomark
9870
Olofsson
Alvar Johannes
1909-11-23
Nysätra
Pellboda
9871
Olofsson
Alvar Kristoffer
1926-03-08
Lövånger
Vallen
9872
Olofsson
Alvina Eleonora
1913-03-13
Nysätra
Röjmyrberget
9873
Olofsson
Alvina Elise
1898-05-06
Vilhelmina
Staburnäs
9874
Olofsson
Amalia Matilda
1884-08-14
Arnäs
BrunnsNyland
9875
Olofsson
Amanda
1884-07-22
Skellefteå lands
Bäck
9876
Olofsson
Amanda
1893-03-23
Umeå lands
Sörmjöle
9877
Olofsson
Amanda Johanna
1892-09-26
Vännäs
Mjösjö
9878
Olofsson
Amanda Kristina
1903-11-25
Degerfors
Mesele
9879
Olofsson
Amanda Olivia
1869-11-25
Nordmaling
Nyåker
9880
Olofsson
Amanda Vilhelmina
1895-09-14
Degerfors
Brännforssund
9881
Olofsson
Amandus
1884-09-13
Umeå lands
Häggnäs
9882
Olofsson
Amelius
1894-10-13
Degerfors
Avalund
9883
Olofsson
Ammy Johanna Amalia
1904-06-21
Nysätra
Pellboda
9884
Olofsson
Ander
1828-07-09
Degerfors
Ytteråträsk
9885
Olofsson
Anders
1777-11-13
Skellefteå lands
Stavaträsk
9886
Olofsson
Anders
1840-08-26
Norsjö
Svansele
9887
Olofsson
Anders
1815-11-30
Skellefteå lands
Ragvaldsträsk
9888
Olofsson
Anders
1797-12-11
Skellefteå lands
Svanfors
9889
Olofsson
Anders
1829-07-12
Skellefteå lands
Östanbäck
9890
Olofsson
Anders
1826-12-20
Skorped
Oppsjön
9891
Olofsson
Anders
1809-01-12
Arvidsjaur
Missenträsk
9892
Olofsson
Anders
1795-08-18
Skellefteå lands
Ullbergsträsk
9893
Olofsson
Anders
1836-10-07
Nysätra
Flarken
9894
Olofsson
Anders
1777-05-01
Sidensjö
Djupsjö
9895
Olofsson
Anders
1808-06-14
Skellefteå lands
Åselet
9896
Olofsson
Anders
1843-10-03
Burträsk
Åbyn
9897
Olofsson
Anders
1852-03-26
Nysätra
Brände
9898
Olofsson
Anders
1818-12-09
Skellefteå lands
Mullberget
9899
Olofsson
Anders
1861-03-15
Skellefteå lands
Begsbyn
9900
Olofsson
Anders
1813-01-22
Skellefteå lands
Kattisträsk 1
9901
Olofsson
Anders
1886-11-01
Nysätra
Brände
9902
Olofsson
Anders
1824-07-10
Lövånger
Brattjärn
9903
Olofsson
Anders
1821-04-01
Skorped
Skorped
9904
Olofsson
Anders
1795-03-28
Skellefteå lands
Kroksjön
9905
Olofsson
Anders
1801-03-11
Skellefteå lands
Ersmark
9906
Olofsson
Anders
1811-08-30
Umeå lands
Pengfors
9907
Olofsson
Anders
1844-11-10
Umeå lands
Berg
9908
Olofsson
Anders
1818-07-13
Skellefteå lands
Forsliden
9909
Olofsson
Anders
1849-08-19
Brunflo
Brunflo
9910
Olofsson
Anders
1839-05-30
Norsjö
Fågelberg
9911
Olofsson
Anders
1870-11-26
Lövånger
Kåsböle
9912
Olofsson
Anders
1783-10-09
Skellefteå lands
Tjärn
9913
Olofsson
Anders
1795
Skellefteå lands
Klutmark
9914
Olofsson
Anders
1791-07-29
Skellefteå lands
Lillkågeträsk
9915
Olofsson
Anders
1815-11-22
Skellefteå lands
Fahlmark
9916
Olofsson
Anders
1801-01-29
Skellefteå lands
Medle
9917
Olofsson
Anders
1814-10-08
Umeå lands
Gullsjö
9918
Olofsson
Anders
1830-10-07
Skellefteå lands
Bjurfors
9919
Olofsson
Anders
1819-11-05
Skellefteå lands
Falmark
9920
Olofsson
Anders
1802-07-24
Skellefteå lands
Ragnvaldsträsk
9921
Olofsson
Anders
1814-07-17
Skellefteå lands
Ålund
9922
Olofsson
Anders
1808
Skellefteå lands
Krångfors
9923
Olofsson
Anders
1796-04-22
Skellefteå lands
Klutmark
9924
Olofsson
Anders
1812-11-03
Umeå lands
Hörnefors
9925
Olofsson
Anders
1784-10-13
Skellefteå lands
Degerbyn
9926
Olofsson
Anders
1818-07-26
Umeå lands
Mjösjö
9927
Olofsson
Anders
1839-10-24
Skellefteå lands
Medle
9928
Olofsson
Anders
1880-03-15
Umeå lands
Hössjö
9929
Olofsson
Anders
1771-02-13
Skellefteå lands
Kusmark
9930
Olofsson
Anders
1817-08-28
Skellefteå lands
Kusmark
9931
Olofsson
Anders
1811-02-15
Sidensjö
Kläppen
9932
Olofsson
Anders
1855-06-09
Sorsele
Jukta
9933
Olofsson
Anders
1807
Nätra
Utby
9934
Olofsson
Anders
1854-12-27
Skellefteå lands
Skellefteå lands
9935
Olofsson
Anders
1826-02-25
Umeå lands
Grubbe
9936
Olofsson
Anders
1826-02-26
Umeå lands
Hössjö
9937
Olofsson
Anders
1841-10-24
Skellefteå lands
Skellefteå lands
9938
Olofsson
Anders
1885-09-26
Grong Norge
Grong
9939
Olofsson
Anders
1795
Arvidsjaur
Arvidsjaur
9940
Olofsson
Anders
1827-11-20
Umeå lands
Anumark
9941
Olofsson
Anders
1793-05-20
Sidensjö
Drömme
9942
Olofsson
Anders
1858-04-30
Lövånger
Vallen
9943
Olofsson
Anders
1842-08-01
Skellefteå lands
Norrlångträsk
9944
Olofsson
Anders
1790-07
Lövånger
Svarttiärn
9945
Olofsson
Anders
1793-09-19
Bygdeå
Robertsfors
9946
Olofsson
Anders
1862-10-28
Bygdeå
Sikeå
9947
Olofsson
Anders
1824-09-18
Själevad
Haffsta
9948
Olofsson
Anders
1823-09-24
Själevad
Haffsta
9949
Olofsson
Anders
1770-04-05
Lövånger
Hökmark
9950
Olofsson
Anders
1781-10-27
Anundsjö
Sörböle
9951
Olofsson
Anders
1874-04-14
Björna
Movattnet
9952
Olofsson
Anders
1840-07-12
Fredrika
Stavarsjö
9953
Olofsson
Anders
1849-07-22
Bygdeå
Krokbäcken
9954
Olofsson
Anders
1811-06-10
Lycksele
Stensele
9955
Olofsson
Anders
1826-11-19
Anundsjö
Risbäck
9956
Olofsson
Anders
1845-02-23
Nysätra
Brände
9957
Olofsson
Anders
1816-08-17
Bygdeå
Vargliden
9958
Olofsson
Anders
1880-03-31
Degerfors
Skurträsk
9959
Olofsson
Anders
1844-05-09
Arnäs
Dekarsön
9960
Olofsson
Anders
1824-03-30
Arnäs
Smedsbyn
9961
Olofsson
Anders
1843-10-14
Nordmaling
Bergsjö
9962
Olofsson
Anders
1797-02-24
Arnäs
Högland
9963
Olofsson
Anders
1837-11-14
Umeå lands
Sjömellantjälen
9964
Olofsson
Anders
1816
Anundsjö
Norrflärke
9965
Olofsson
Anders
1824-04-19
Burträsk
Ljusvattnet
9966
Olofsson
Anders
1805-01-01
Umeå lands
Umeå lands
9967
Olofsson
Anders
1804-07-21
Umeå lands
Hössjö
9968
Olofsson
Anders
1774-11-27
Burträsk
Mjövattnet
9969
Olofsson
Anders
1839-05-04
Umeå lands
Flurkmark
9970
Olofsson
Anders
1814-08-25
Burträsk
Ljusvattnet
9971
Olofsson
Anders
1835-08-03
Arnäs
Högbyn
9972
Olofsson
Anders
1838-04-27
Lövånger
Risböle
9973
Olofsson
Anders
1808-08-17
Umeå lands
Degerbäck
9974
Olofsson
Anders
1771-12-05
Sidensjö
Nolås
9975
Olofsson
Anders
1781-07-27
Sorsele
Skakträsk
9976
Olofsson
Anders
1793-11-03
Sorsele
Gran
9977
Olofsson
Anders
1822-08-04
Själevad
Haffsta
9978
Olofsson
Anders
1856-05-15
Anundsjö
Rödvattnet
9979
Olofsson
Anders
1864-12-24
Vännäs
Högland
9980
Olofsson
Anders
1792-01-17
Lycksele
Umbyn
9981
Olofsson
Anders
1780-01-14
Lycksele
Brattfors
9982
Olofsson
Anders
1833-06-15
Norsjö
Nyberg
9983
Olofsson
Anders
1771-06-12
Själevad
Åte
9984
Olofsson
Anders
1784-10-27
Bygdeå
Bäck
9985
Olofsson
Anders
1860-08-25
Lövånger
Älgnäs
9986
Olofsson
Anders
1796-11-13
Lövånger
Broträsk
9987
Olofsson
Anders
1857-10-11
Degerfors
Granön
9988
Olofsson
Anders
1853-10-04
Degerfors
Granön
9989
Olofsson
Anders
1793-10-13
Bygdeå
Skinnarbyn
9990
Olofsson
Anders
1773-06-27
Skellefteå lands
Norsjö
9991
Olofsson
Anders
1833-08-09
Bygdeå
Junkboda
9992
Olofsson
Anders
1832-09-18
Umeå lands
Brattby
9993
Olofsson
Anders
1843-10-08
Degerfors
Stenträsk
9994
Olofsson
Anders
1857-11-03
Degerfors
Kulfors
9995
Olofsson
Anders
1807-04-26
Nysätra
Gumboda
9996
Olofsson
Anders
1787-05-05
Bygdeå
Junkboda
9997
Olofsson
Anders
1848-12-22
Degerfors
Renträsk
9998
Olofsson
Anders
1887-04-14
Sollerö
Rothagen
9999
Olofsson
Anders
1885-03-09
Vännäs
Håknäs
10000
Olofsson
Anders
1871-07-11
Degerfors
Kvarnlund