Kr������������������ken - Register
Här kan du gratis söka i Norrlands största relationsdatabas
KRÅKEN
Men den bästa och säkraste sökningen har du med att gå tillbaka till
www.kråken.se
Efternamn:
\
A
B
C
D
E
F
G
H
I
J
K
L
M
N
O
P0
P1
P2
P3
Q
R
S
T
U
V
W
X
Y
Z
Å
Ä
Ö
Register: P
Nr
Efternamn
Förnamn
Datum
Försam
Adress
1
Paananen
Fanny Maria
1915-08-28
Finland
Finland
2
Paavola
Fritz Åke
1944-05-03
Umeå stads
BB
3
Paavola
Frtiz Isak
1919-11-23
Övertorneå
Övertorneå
4
Pahlberg
Frans Herman
1846-04-17
Skellefteå lands
Skellefteå land
5
Pahlberg
Gösta Herman
1907-03-24
Sävar
Sävar
6
Pahlberg
Johan Erik
1814-12-04
Skön
Skön
7
Pahlberg
Johanna Charlotta
1842-11-09
Skön
Skön
8
Pahlman
Alva Ragnhild
1894-11-12
Ö Klagstorp
Ö Klagstorp
9
Pahlsberg
Alma Maria
1888-11-10
Byske
Åbyn
10
Pajala
Albin Evert
1909-05-03
Anundsjö
Anundsjö
11
Pajala
Alexandra Josefina
1897-09-12
Norrbotten
Karl Gustav
12
Pajala
Edvin Gustav
1915-03-08
Vännäs
Vännäs
13
Pajala
Eijnar Abila
1904-11-22
Norrbotten
Karl Gustav
14
Pajala
Helga Ingeborg
1913-02-10
Anundsjö
Bredbyn
15
Pajala
Hulda Maria
1917-04-25
Anundsjö
Näs
16
Pajala
Ingeborg
1910-11-08
Anundsjö
Näs
17
Pajala
Karl Bruno
1928-12-01
Nordmaling
Nyåker
18
Pajala
Karl Hjalmar
1901-05-16
Norrbotten
Karl Gustav
19
Pajala
Karl Lennart
1929-11-21
Robertsfors
Robertsfors
20
Pajala
Signe Johanna
1918-02-08
Hörnefors
Hörnefors sulfitfabrik
21
Pajala
Teresia Amalia
1898-10-10
Norrbotten
Karl Gustav
22
Pajala
Verner
1907-08-02
Norrbotten
Karl Gustav
23
Pajala
Viktor Vilhelm
1906-06-06
Norrbotten
Karl Gustav
24
Pajala Josefinasdotter
Sandra Karolina
1878-11-07
Norrbotten
Karl Gustav
25
Palberg
Kristina Johanna
1816-08-03
Sättna
Sättna
26
Palen
Margareta Kristina
1887-10-17
Långsele
Långsele
27
Palin?
Per Johan
1913-12-26
Gävleborg
Färila
28
Palin?
Stig Anders Håkan
1940-01-25
Umeå lands
Tegs municip
29
Paliner
Gustav Emil
1874-06-11
Överluleå
Boden
30
Pallin
Albert Edvard
1920-08-11
Åsele
Åsele
31
Pallin
Anders
1861-04-13
Malmöhus län
Östra Karlsby
32
Pallin
Anna
1884-04-14
Anundsjö
Risbäck
33
Pallin
Astrid
1910-10-15
Anundsjö
Bredbyn
34
Pallin
Astrid Elisabet
1905-11-09
Lund
Lund
35
Pallin
Bror Valfrid
1887-05-21
Multrå
Mångrav
36
Pallin
Dagmar Linnea
1901-08-25
Nordmaling
Levar
37
Pallin
Ebba Lovisa Matilda
1899-12-13
Nordmaling
Levar
38
Pallin
Edit
1909-08-28
Anundsjö
Bredbyn
39
Pallin
Erik Albert
1879-07-11
Multrå
Mångrav
40
Pallin
Erik Karl Fredrik
1912-01-12
Åsele
Åsele
41
Pallin
Frida Kristina
1912-12-07
Åsele
Åsele
42
Pallin
Gully Ingeborg
1896-09-28
Nordmaling
Levar
43
Pallin
Gustav Adolf
1897-10-14
Nordmaling
Levar
44
Pallin
Hjalmar Andreas
1895-09-11
Nordmaling
Levar
45
Pallin
Ingeborg
1914-03-13
Åsele
Åsele
46
Pallin
Johanna
1904-08-20
Anundsjö
Risbäck
47
Pallin
Karl Adolf
1909-01-05
Anundsjö
Bredbyn
48
Pallin
Karl Fredrik
1933-05-29
Dorotea
Dorotea
49
Pallin
Karl Magnus
1898-10-01
Nordmaling
Levar
50
Pallin
Karl Vilhelm
1902-12-20
Nordmaling
Levar
51
Pallin
Knut
1900-09-05
Anundsjö
Bredbyn
52
Pallin
Kristina
1890-10-04
Anundsjö
Risbäck
53
Pallin
Nils
1854-03-17
Multrå
Bjursta
54
Pallin
Nils Gunnar
1916-03-24
Åsele
Åsele
55
Pallin
Ola
1911-08-26
Gideå
Norrgidsjö
56
Pallin
Ola
1917-09-03
Gideå
Norrgidsjö
57
Pallin
Olof
1814-01-26
Torsåker
Rogesta
58
Pallin
Olof
1847-03-10
Multrå
Bjursta
59
Pallin
Olof Edvard
1876-04-05
Multrå
Mångrav
60
Pallin
Per
1844-04-12
Multrå
Multrå
61
Pallin
Ragnild Gunborg Zenobia
1902-03-03
Timrå
Timrå
62
Pallin
Rut
1914-05-04
Gideå
Norrgidsjö
63
Pallin
Sally
1902-09-01
Gideå
Norrgidsjö
64
Pallin
Sven Robert
1917-12-31
Åsele
Åsele
65
Pallin
Ulla Solveg Margareta
1939-02-01
Åsele
Municip
66
Pallin Mikaelsson
Erik Paulinus
1871-06-23
Åsele
Ytterrissjö
67
Pallin Olofsson
Per
1772-08-03
Sånga
Para
68
Pallin Persson
Karl Gustav
1873-04-06
Ovansjö
Ovansjö
69
Pallin Robinsson
Nils Robert
1881-02-29
Multrå
Mångrav
70
Pallin Svensson
Brita
1897-11-07
Anundsjö
Risbäck
71
Pallin Svensson
Ingeborg
1892-10-03
Anundsjö
Risbäck
72
Pallin Svensson
Katarina
1894-11-16
Anundsjö
Risbäck
73
Pallin Svensson
Maria
1902-08-17
Anundsjö
Risbäck
74
Pallin Svensson
Märta
1886-04-01
Anundsjö
Risbäck
75
Pallin Svensson
Salomon
1899-12-26
Anundsjö
Risbäck
76
Pallin Svensson
Sigrid
1904-08-20
Anundsjö
Risbäck
77
Pallin Svensson
Sven
1827-05-11
Anundsjö
Risbäck
78
Pallin Svensson
Sven
1856-06-25
Anundsjö
Risbäck
79
Pallin Svensson
Sven
1888-07-29
Anundsjö
Risbäck
80
Palm
Alexander Erik George
1888-09-06
Michigan (USA)
Cadillac
81
Palm
Ander Emanuel
1925-03-30
Nysätra
Klintsjön
82
Palm
Anders
1824-04-07
Bygdeå
Högfors
83
Palm
Anders
1810-11-09
Gideå
Gideå bruk
84
Palm
Anders Olof Oskar
1891-01-15
Nederkalix
Nederkalix
85
Palm
Anna Helena
1815-03-07
Högsjö
Utansjö bruk
86
Palm
anna Ingeborg Sofia
1901-06-27
Arnäs
Järved
87
Palm
Anton
1854-12-30
Nysätra
Krokvattnet
88
Palm
Astrid Nanna Johanna
1929-11-27
Nysätra
Gunsmark
89
Palm
Augusta Emilia
1888-03-24
Skorped
Skorped
90
Palm
Axel Fritjof
1903-03-11
Halland
Morup
91
Palm
Bengt Rune
1926-05-13
Nysätra
Klintsjön
92
Palm
Benjamin
1805-04-19
Bjuråker
Strömsbacka bruk
93
Palm
Bertil Valter Rustan
1907-10-25
Nordmaling
Nyåker
94
Palm
Brita Kristina
1807 cirka
??
??
95
Palm
Brita Märta
1813-01-16
Högsjö
Utansjö bruk
96
Palm
Bror Johan Bertil
1906-10-15
Sävar
Sävar
97
Palm
Dagne Paulina
1923-03-05
Nysätra
Klintsjön
98
Palm
Ebba Johanna
1927-07-29
Lövånger
Gärde
99
Palm
Edit Maria
1908-11-01
Nynäshamn
Östmo
100
Palm
Elina Sofia
1861-09-08
Lövånger
Svarttjärn
101
Palm
Elna Augusta
1919-08-11
Nysätra
Klintsjön
102
Palm
Elof Oscar Valter
1891-05-14
Michigan (USA)
Cadillac
103
Palm
Elof Torsten
1932-09-16
Nysätra
Klintsjön
104
Palm
Emanuel Fredrik
1829-07-05
Bjurholm
Norrström
105
Palm
Emma Karolina
1886-04-27
Sollefteå
Sollefteå
106
Palm
Erik
1831-03-19
Bygdeå
Högfors
107
Palm
Erik Gustav
1856-07-02
Eskilstuna
Eskilstuna
108
Palm
Erik Holger Johannes
1906-06-25
Lövånger
Uttersjön
109
Palm
Erik Olof
1876-04-14
Sävar
Sävar
110
Palm
Erik Rudolf
1904-10-23
Sävar
Sävar
111
Palm
Ester Johanna
1926-08-18
Lövånger
Kåsböle
112
Palm
Frans Edvard
1885-07-05
Långsele
Långsele
113
Palm
Frans Edvin
1885-07-05
Kronobergs län
Södra Sandsjö
114
Palm
Frans Herman
1890-01-31
Sävar
Sävar
115
Palm
Frida Sofia
1921-12-19
Lövånger
Kåsböle
116
Palm
Gerda Maria
1924-01-29
Lövånger
Kåsböle
117
Palm
Gurly Alexandra
1917-07-21
Nysätra
Klintsjön
118
Palm
Gustav Arthur
1887-02-08
Michigan (USA)
Cadillac
119
Palm
Gustav Otto
1883-01-19
Sävar
Sävar
120
Palm
Hilda Johanna
1878-01-22
Sävar
Sävar
121
Palm
Hjalmar
1891-02-17
Björna
Mattarbodum
122
Palm
Hulda Karolina
1876-01-13
Lövånger
Fjälbyn
123
Palm
Ida Kristina
1881-11-18
Jämtlands län
Undersåker
124
Palm
Inga Cecilia
1919-04-14
Umeå lands
Brattby
125
Palm
Ingeborg Johanna
1885-01-27
Sävar
Sävar
126
Palm
Ingrid Paulina
1926-06-07
Lövånger
Gärde
127
Palm
Ivan Ossian
1916-06-04
Nysätra
Klintsjön
128
Palm
Johan
1780-06-17
Hassele
Franshammar
129
Palm
Johan Alfred
1868-11-26
Sävar
Tålsmark
130
Palm
Johan Axel
1893-04-25
Trehörningsjö
Järnvägsstationen
131
Palm
Johan Harald
1896-08-18
Nysätra
Gunsmark
132
Palm
Johan Lars
1807-02-08
Bjuråker
Strömsbacka bruk
133
Palm
Johan Olof
1865-12-02
Lövånger
Vebomark
134
Palm
Johan Petter
1818-10-05
Bygdeå
Högfors
135
Palm
Johanna Maria
1879-08-13
Kronobergs län
Södra Sandsjö
136
Palm
Jonas Anton
1817-07-24
Bygdeå
Sjulsmark
137
Palm
Jonas Herman
1880-07-12
Sävar
Sävar
138
Palm
Karl Edvard
1898-02-12
Skaraborgs län
Skaraborgs län
139
Palm
Karl Gunnar
1920-06-22
Nysätra
Gunsmark
140
Palm
Karl Johan
1874-10-02
Sävar
Sävar
141
Palm
Karl Johan
1873-04-21
Sävar
Sävar
142
Palm
Karl Leo
1888-07
Nysätra
Holvattnet
143
Palm
Karl Oskar
1897-12-02
Nysätra
Gunsmark
144
Palm
Karl Oskar
1880 cirka
Gävle
Gävle
145
Palm
Karl Rikard
1925-01-08
Lövånger
Gärde
146
Palm
Karl Robert
1871-07-06
Sävar
Tålsmark
147
Palm
Katarina Lovisa
1826-11-01
Bygdeå
Högfors
148
Palm
Kristina Katarina
1802-06-15
Bjuråker
Strömbacka
149
Palm
Kurt Emil
1932-11-15
Nysätra
Gunsmark
150
Palm
LaHarald
1930-11-18
Nysätra
Gunsmark
151
Palm
Lars Ossian
1884-05-08
Nysätra
Holvattnet
152
Palm
Leif Olof Ragnvald
1945-05-11
Vaggeryd
Vaggeryd
153
Palm
Margareta Katarina
1821-06-07
Bygdeå
Högfors
154
Palm
Margareta Sofia
1829-08-03
Bygdeå
Högfors
155
Palm
Margit Elisabet
1913-08-17
Gävle Stad
Gävle
156
Palm
Margit Elvira
1904-10-11
Västernorrland
Själevad
157
Palm
Maria Margareta
1801-04-29
Bjuråker
Strömbacka
158
Palm
Maria Margareta
1808
??
??
159
Palm
Maria Margareta
1799-06-30
Harmånger
Ströms bruk
160
Palm
Nancy Hildegard
1932-08-29
Lövånger
Gärde
161
Palm
Olof
1835-03-23
Bygdeå
Högfors
162
Palm
Olof Magnus
1869-09-02
Sävar
Sävar
163
Palm
Oskar
1854-06-02
ÖverLuleå
ÖverLuleå
164
Palm
Per
1774-11-30
Harmånger
Ströms bruk
165
Palm
Per Anton
1887-05-10
Nysätra
Holvattnet
166
Palm
Per Ludvig
1871-04-11
Sävar
Sävar
167
Palm
Per Olof
1922-05-05
Nysätra
Klintsjön
168
Palm
Per Olof
1812-03-29
Robertsfors
Robertsfors
169
Palm
Per Olof
1826-03-08
Umeå lands
Västerhiske
170
Palm
Per Olof
1804-10-21
Hasselea
Franshammars bruk
171
Palm
Ragnar
1889-07-06
Visby
Visby
172
Palm
Rut Gördis Elvira
1924-06-16
Nysätra
Klintsjön
173
Palm
Sara Elisabet
1817-04-06
Högsjö
Utansjö bruk
174
Palm
Selma Eleonora
1903-06-07
Vännäs
Nyby
175
Palm
Signe Maria
1881-07-23
ÖverLuleå
Krokfors
176
Palm
Siri Johanna
1909-04-02
Sävar
Sävar
177
Palm
Sofia Maria
1883-12-03
Gävleborgs län
Sejestad
178
Palm
Sven Artur
1915-05-28
Nysätra
Klintsjön
179
Palm
Sven Gottfrid
1930-02-22
Lövånger
Gärde
180
Palm
Ulrika Christina
1827-12-29
Bygdeå
Högfors
181
Palm
Ulrika Kristina
1827-12-29
Bygdeå
Högfors
182
Palm
Vera Astrid Ingeborg
1909-09-12
Nordmaling
Nyåker
183
Palm Abrahamsson
Johan Petter
1786-02-01
Umeå stad
Umeå stad
184
Palm Hansson
Daniel Albert
1875-04-06
Åsele
Yxsjö
185
Palm Isaksson
Sven Johan
1857-07-27
Kronobergs län
Skatelöf
186
Palm Johansdotter
Anna Magdalena
1823-02-11
Bygdeå
Högfors
187
Palm Jonsson
Johan
1838-09-08
Lövånger
Svarttjärn
188
Palm Larsson
Johan
1854-04-03
Kronobergs län
Väckelsång
189
Palm Larsson
Johan Anton
1855-02-26
Bygdeå
Korssjön
190
Palm Olsson
Nils
1867-10-20
Malmöhus
Eskilstorp
191
Palm Persdotter
Helena
1828-07-30
Värmland
Nors församling
192
Palm Persdotter
Hild Augusta
1861-09-19
Kronobergs län
Södra Sandsjö
193
Palm Persdotter
Hilda Augusta
1861-09-19
Kronobergs län
Södra Sandsjö
194
Palm Svensson
Karl Edvard
1928-12-07
Lövånger
Kåsböle
195
Palm Svensson
Karl Johan
1881-03-18
Lövånger
Kåsböle
196
Palmberg
Alma Katrina
1899-01-27
Nordmaling
Bredvik
197
Palmberg
Anders
1874-01-19
Degerfors
Rödå
198
Palmberg
Anna Adele
1899-08-05
Nordmaling
Bredvik
199
Palmberg
Anna Regina
1893-05-16
Nordmaling
Bredvik
200
Palmberg
Bror Gunnar
1894-11-04
Nordmaling
Bredvik
201
Palmberg
Frida Albertina Mariana Charlotta
1891-12-02
Skorped
202
Palmberg
Hanna Vilhelmina
1893-03-30
Umeå lands
Västerå
203
Palmberg
Hildur Adelina
1890-04-28
Nordmaling
Bredvik
204
Palmberg
Hjalmar
1895-11-14
Nordmaling
Bredvik
205
Palmberg
Johan
1900-10-15
Nordmaling
Bredvik
206
Palmberg
Jonas
1857-08-06
Nordmaling
Bredvik
207
Palmberg
Jonas Valentin
1889-08-05
Nordmaling
Bredvik
208
Palmberg
Klas
1897-12-07
Nordmaling
Bredvik
209
Palmberg
Linda Viktoria
1891-10-02
Nordmaling
Bredvik
210
Palmberg
Nanny Henrietta
1892-12-27
Nordmaling
Bredvik
211
Palmberg
Nils August
1856-04-16
Nordmaling
Bredvik
212
Palmberg
Nils Henrik
1891-11-14
Nordmaling
Bredvik
213
Palmberg
Oskar
1900-10-15
Nordmaling
Bredvik
214
Palmberg
Rikard
1900-10-15
Nordmaling
Bredvik
215
Palmberg
Viktor
1890-08-09
Nordmaling
Bredvik
216
Palmbo
Anna Margareta
1945-05-22
Åsele
Åsele
217
Palmbo
Arne
1916-02-12
Bjurholm
Balfors
218
Palmbo
Eva Birgitta
1942-10-02
Åsele
Åsele
219
Palmbo
Hans Sven Arne
1950-09-17
Arnäs
Arnäs
220
Palmbo
Lars Erik Jakob
1953-07-19
Arnäs
Arnäs
221
Palmborg
Naina Martina Linne
1903-02-22
Södertälje
Södertälje
222
Palmborg
Ulrika Eleonora
1782
223
Palmer
Anders Harald
1906-03-01
Nederkalix
Nederkalix
224
Palmer
August Kristian
1876-11-13
Solna
Solna
225
Palmer
Elsa Lovisa
1892-05-08
Själevad
Själevad
226
Palmer
Emmy Teresia
1899-09-13
Anundsjö
Näs
227
Palmer
Erik
1866-03-05
Grundsunda
Husum
228
Palmer
Erik Hjalmar
1895-06-17
Anundsjö
Näs
229
Palmer
Göta Maria
1913-05-03
Överluleå
Överluleå
230
Palmer
Helga
1901-02-14
Anundsjö
Näs
231
Palmer
Ingrid Elisabet
1911-09-25
Överluleå
Överluleå
232
Palmer
Johan Rudolf
1898-05-06
Anundsjö
Näs
233
Palmer
Johan Rudolf
1897-01-17
Anundsjö
Näs
234
Palmer
John Torsten
1915-05-13
Växjö
Växjö
235
Palmer
Karl Adolf
1894-01-28
Anundsjö
Näs
236
Palmer
Knut Valentin
1908-03-20
Anundsjö
Västerfanbyn
237
Palmer
Märta Kristina
1909-06-06
Över Luleå
Över Luleå
238
Palmer
Nanny Matilda
1889-07-27
Själevad
Själevad
239
Palmer
Sven Alfred
1924-02-12
Björna
Björna
240
Palmer Andersson
Johan Alfred
1874-11-21
Jämsjö (K)
Jämsjö
241
Palmerantz
Astrid Ingegärd Cecilia
1879-02-21
Kopparbergs län
Säter
242
Palmgren
Alma Viola Yngegärd
1906-11-24
Degerfors
Aborrtjärn
243
Palmgren
Anders
1882-12-19
Holmön
Holmön
244
Palmgren
Anders Aron
1824-04-14
Nordmaling
Bredvik
245
Palmgren
Anna Karolina
1861-01-05
Luleå
Luleå
246
Palmgren
Anna Lovisa
1853-01-14
Nordmaling
Bredvik
247
Palmgren
Anton
1855-04-12
Nordmaling
Bredvik
248
Palmgren
Astrid Gunhild
1914-05-29
Kalmar
Kalmar
249
Palmgren
Astrid Maria
1909-01-15
Norsjö
Norsjö
250
Palmgren
Aurora Adolfina
1903-02-23
Umeå lands
Bjenberg
251
Palmgren
Axel Henrik
1858-07-19
Luleå
Luleå
252
Palmgren
Bengt Edvard
1905-02-19
Sorsele
Nyhem
253
Palmgren
Bengt Vilhelm
1918-03-21
Holmön
Holmön
254
Palmgren
Betty Aurora
1897-03-13
Degerfors
Aborrtjärn
255
Palmgren
Birger Severin
1935-07-08
Nordmaling
Bredvik
256
Palmgren
Dagny Maria
1904-02-29
Degerfors
Aborrtjärn
257
Palmgren
Daniel
1862-02-07
Nordmaling
Bredvik
258
Palmgren
David Rudolfi
1927-05-12
Degerfors
Aborrtjärn
259
Palmgren
Ebba Davida
1914-03-12
Sorsele
Nyhem
260
Palmgren
Ebba Lovisa
1913-09-20
Holmön
Holmön
261
Palmgren
Edvard Alexander
1879-07-15
Lycksele
Lycksele
262
Palmgren
Elisabet Yvonne
1934-12-16
Umeå lands
Västerhiske
263
Palmgren
Ellen Paulina
1911-01-25
Sorsele
Nyhem
264
Palmgren
Elmer Gotthard
1880-11-26
Lycksele
Kyrkbyn
265
Palmgren
Elmer Hilding
1918-08-15
Degerfors
Österbäck
266
Palmgren
Elsa Maria Adele
1916-11-21
Karl Gustav
Karl Gustav
267
Palmgren
Elsi Gunhild Eufrosyna
1924-02-27
Nordmaling
Municipalsam.
268
Palmgren
Elsy Irene Marie
1927-05-25
Degerfors
Degerfors
269
Palmgren
Elsy Martina
1921-07-24
Sorsele
Nyhem
270
Palmgren
Emilia Eufrosyna
1889-12-19
Nordmaling
Vallen
271
Palmgren
Emma
1860-11-04
Nordmaling
Bredvik
272
Palmgren
Emma Katarina
1890-11-15
Nordmaling
Bredvik
273
Palmgren
Engla Akvelina
1893-04-12
Degerfors
Rambo
274
Palmgren
Erik Martin
1887-11-26
Stockholm
Johannes
275
Palmgren
Ernst
1901-09-28
Nordmaling
Norrbyn
276
Palmgren
Ernst Gunnar
1913-02-02
Degerfors
Österbäck
277
Palmgren
Ernst Rikard
1891-03-01
Edefors
Krokfors
278
Palmgren
Gabriel Petter
1833-04-14
Lövånger
Lövånger
279
Palmgren
Georg Alexius
1917-02-09
Degerfors
Österbäck
280
Palmgren
Gerd Majbritt
1928-08-03
Degerfors
Rambo
281
Palmgren
Gerda
1911-09-02
Degerfors
Österbäck
282
Palmgren
Gerhard Mauritz
1915-02-07
Degerfors
Österbäck
283
Palmgren
Gunhild Asta
1934-02-04
Stockholm
Stockholm
284
Palmgren
Gunhild Ingegärd
1920-07-07
Degerfors
Österbäck
285
Palmgren
Gustav Anshelm
1911-09-14
Holmön
Holmön
286
Palmgren
Gärde Milton Rudolfi
1918-03-12
Degerfors
Aborrtjärn
287
Palmgren
Göran Anders
1939-05-07
Stockholm
Stockholm
288
Palmgren
Gösta Valdemar
1926-10-13
Degerfors
Aborrtjärn
289
Palmgren
Herman
1896-12-30
Vännäs
Vännäs
290
Palmgren
Hilma Amanda
1887-12-01
Degerfors
Rambo
291
Palmgren
Holger Valdemar
1901-07-14
Degerfors
Aborrtjärn
292
Palmgren
Ida Karin Ingeborg
1919-09-13
Neder Torneå
Neder Torneå
293
Palmgren
Ida Matilda
1860-01-31
Motala
Motala
294
Palmgren
Inga Ansy Elisabet
1926-01-22
Degerfors
Rambo
295
Palmgren
Ingrid Maud Yvonne
1924-06-11
Degerfors
Aborrtjärn
296
Palmgren
Ivan Harry Erling
1925-09-09
Degerfors
Aborrtjärn
297
Palmgren
Johan
1888-09-23
Nordmaling
Bredvik
298
Palmgren
Johan Albin Martin
1886-03-01
Haverö (Y)
Haverö
299
Palmgren
Johanna Kristina
1849-09-05
Nordmaling
Bredvik
300
Palmgren
John Tore
1883-03-01
Mönsterås
Mönsterås
301
Palmgren
Jonas
1879-08-04
Umeå lands
Ansmark
302
Palmgren
Jonas Folke Adolfos
1906-03-18
Umeå lands
Bjenberg
303
Palmgren
Jonas Otto
1916-02-11
Holmön
Holmön
304
Palmgren
Kally Ingeborg
1916-11-23
Sorsele
Nyhem
305
Palmgren
Karin Vilhelmina
1919-06-10
Sorsele
Nyhem
306
Palmgren
Karl
1900-03-29
Nordmaling
Norrbyn
307
Palmgren
Karl Anshelm
1882-05-18
Degerfors
Ekorrsele
308
Palmgren
Karl Edvard
1876-02-01
Norsjö
Karlberg
309
Palmgren
Karl Hjalmar
1907-12-12
Holmön
Holmön
310
Palmgren
Karl Johan Åke
1916-11-23
Sorsele
Nyhem
311
Palmgren
Lennart John Sigfrid
1936-04-04
Stockholm
Stockholm
312
Palmgren
Magnus
1898-06-10
Degerfors
Aborrtjärn
313
Palmgren
MajLis Margareta
1928-08-25
Nordmaling
Lögdeå
314
Palmgren
Margareta Vilhelmina
1809-12-25
Jukkasjärvi
Jukkasjärvi
315
Palmgren
Margit Gunborg Hildegard
1921-07-19
Neder Torneå
Neder Torneå
316
Palmgren
Margit Marianne
1932-09-04
Stockholm
Oskar
317
Palmgren
Matilda Erika
1835-05-16
Lövånger
Lövånger
318
Palmgren
Mimmi Alice
1907-04-05
Sorsele
Nyhem
319
Palmgren
Nanny Karolina
1881-11-10
Nordmaling
Håknäs
320
Palmgren
Nikolina Eufrosyna Matilda
1884-09-18
Degerfors
Rambo
321
Palmgren
Nils Lennart Tage
1915-09-21
Stockholm
Brännkyrka
322
Palmgren
Otto
1857-07-27
Nordmaling
Bredvik
323
Palmgren
Per
1850-09-02
Nordmaling
Bredvik
324
Palmgren
Per Efraim
1822-08-13
Nordmaling
Bredvik
325
Palmgren
Rubi Märta Marianne
1923-03-10
Degerfors
Aborrtjärn
326
Palmgren
Rut
1898-09-03
Nordmaling
Norrbyn
327
Palmgren
Saga Adela
1909-10-15
Holmön
Holmön
328
Palmgren
Samuel Vitalis Alexius
1912-01-03
Robertsfors
Robertsfors
329
Palmgren
Sigfrid Jemken
1901-11-30
Malmö
ST Petri
330
Palmgren
Sigurd Villner
1928-10-14
Nordmaling
Bredvik
331
Palmgren
Sofia Karolina
1807-05-05
Jukkasjärvi
Jukkasjärvi
332
Palmgren
Stig Holger Arne
1914-03-30
Stockholm
Brännkyrka
333
Palmgren
Stig Ingvar Martin
1923-11-20
Vännäs
Municip
334
Palmgren
Svea Ingegärd
1908-08-21
Umeå lands
Ström
335
Palmgren
Teodor
1866-10-07
ÖverLuleå
Sävast
336
Palmgren
Valborg Maria
1901-07-27
Luleå domkyrk
Luleå domkyrk
337
Palmgren
Viktor
1896-09-21
Nordmaling
Bredvik
338
Palmgren Johansson
Agnes Sally Hildegard
1905-07-22
Degerfors
Aborrtjärn
339
Palmgren Johansson
Magnus
1871-07-06
Degerfors
Manilla
340
Palmgren Jonsson
Anders
1774-05-09
Nordmaling
Bredvik
341
Palmgren Jonsson
Jonas
1866-03-03
Umeå lands
Bjenberg
342
Palmgren Jonsson
Per
1782-03-02
Nordmaling
Bredvik
343
Palmgren Olofsson
Nils
1853-10-31
Degerfors
Stenträsk
344
Palmgren Persson
Jonas
1817-09-12
Nordmaling
Bredvik
345
Palmkvist
Bertil Gustav Eugen
1921-09-24
Trehörningsjö
Karlsviken
346
Palmkvist
Elin Linea
1903-01-02
Nordmaling
Hörnsjö
347
Palmkvist
Ernst
1900-05-06
Sollefteå
Sollefteå
348
Palmkvist
Greta Sofia
1903-05-02
Själevad
Själevad
349
Palmkvist
Johan
1876-09-03
Mo
Gottne
350
Palmkvist
Johan Gustav
1894-12-20
Själevad
Hörnett
351
Palmkvist
Kristina
1870-11-07
Nordmaling
Håknäs
352
Palmkvist
Margit Maria
1919-05-23
Trehörningsjö
Karlsviken
353
Palmkvist Olofsson
Erik Axel
1867-10-29
Nordmaling
Hyngelsböle
354
Palmqvist
Ada Cecilia
1903-12-01
Dorotea
Lavsjö
355
Palmqvist
Anders
1841-05-09
Liden (Y)
Liden
356
Palmqvist
Anna Linnea
1906-11-29
Anundsjö
Mellansel
357
Palmqvist
Bo Ossian
1906-01-31
Dorotea
Lavsjö
358
Palmqvist
Bror Adolf
1899-04-02
Göteborg
Haga
359
Palmqvist
Edit Kristina Laura
1896-04-18
Dorotea
Lavsjö
360
Palmqvist
Erik Helmer
1889-06-23
Alsen
Alsen
361
Palmqvist
Ernst
1900-05-06
Sollefteå
Sollefteå
362
Palmqvist
Ernst Åke
1924-07-24
Åsele
Torvsjö
363
Palmqvist
Frida Olivia
1886-07-07
Tåsjö
Tåsjö
364
Palmqvist
Greta Sofia
1897-11-14
Degerfors
Degerfors
365
Palmqvist
Gösta Petrus
1895-02-20
Degerfors
Degerfors
366
Palmqvist
Harry Hilding Bengt
1911-03-21
Degerfors
Ekträsk
367
Palmqvist
Ida Johanna
1886-05-05
Tåsjö
Tåsjö
368
Palmqvist
Ivan Ragnvard Ernstfrid
1899-08-02
Dorotea
Lavsjö
369
Palmqvist
Johanna Karolina
1865-02-18
Degerfors
Petisträsk
370
Palmqvist
Johanna Matilda
1893-03-11
Själevad
Själevad
371
Palmqvist
Karl Gösta Gunnar
1928-08-07
Örnsköldsvik
Örnsköldsvik
372
Palmqvist
Karl Helmer
1897-10-16
Dorotea
Lavsjö
373
Palmqvist
Märta Ingeborg
1905-01-10
Älvsborgs län
Sundels-Ryr
374
Palmqvist
Olof Anton
1901-10-08
Dorotea
Lavsjö
375
Palmqvist
Olof Johan
1857-04-17
Stugun
Stugun
376
Palmqvist
Olof Petter
1868-12-02
Tåsjö
Valån
377
Palmqvist
Per Olof
1835-10-17
Ramsele
Lövlund
378
Palmqvist
Per Olof
1867-02-05
Ramsele
Nordantjäl
379
Palmqvist
Sara Katarina
1872-05-03
Tåsjö
Skänknäsberget
380
Palmqvist
Staffan Johannes
1899-08-03
Degerfors
Degerfors
381
Palmqvist
Sven Fredrik
1896-06-08
Degerfors
Degerfors
382
Palmqvist Henningsson
Sven Johan
1844-08-02
Tåsjö
Granberget
383
Palmqvist Johansson
Per
1861-03-17
Nordmaling
Håknäs
384
Palmqvist Olofsson
Johan
1876-09-03
Mo
Skortsjö
385
Palo
Ann-Kristin Birgitta
1955-06-12
Stockholm
Engelbrekt
386
Palo
Linda Maria Anette
1974-08-09
Huddinge
Huddinge
387
Palt Eriksson
Karl
1839-07-02
Finland
Solf
388
Pamp Eriksdotter
Ulrika
1815-10-03
Lövånger
Hökmark
389
Pamp Mattsson
Erik
1780-05-08
Lövånger
Vebomark
390
Pantsi Sjulsson
Sjul
1796-07-23
Sorsele
Vapsten
391
Parat
Anna Charlotta
1800-06-15
Fellingsbro
Finåkers bruk
392
Parat
Erik
1801-05-15
Fellingsbro
Finåkers bruk
393
Parat
Johanna
1771
Nora
Nora
394
Parat
Katarina Sofia
1803-07-08
Fellingsbro
Finåkers bruk
395
Parken
Dajsy Lilian
1921-06-05
Nordmaling
Brattsbacka
396
Parkén
Agneta Birgitta Maria
1961-01-09
Nordmaling
Gräsmyr
397
Parkén
Erik Valdur
1894-12-09
Nordmaling
Gräsmyr
398
Parkén
Greta Linnea Maria
1923-09-30
Nordmaling
Gräsmyr
399
Parkén
Hans Erik Lennart
1927-10-06
Nordmaling
Gräsmyr
400
Parkén
Torvald
1955-05-17
Nordmaling
Gräsmyr
401
Parkkinen
Ingrid Magdalena
1910-07-22
Nordmaling
Lögdeå
402
Parkkinen
Isak Alexander Johan
1873-09-13
Finland
Dragsfjärd
403
Parko
Agnes Birgitta
1940-01-11
Åsele
Tallnäs
404
Parkvall
Artur Edvard
1902-09-17
Åsele
Almsele
405
Parkvall
Cecilia Birgitta Monika
1937-04-24
Åsele
Municip
406
Parkvall
Erik Östen
1906-05-05
Åsele
Almsele
407
Parkvall
Folke Sören
1909-10-23
Åsele
Almsele
408
Parkvall
Göta Margareta
1908-04-05
Åsele
Almsele
409
Parkvall
Lars Erik Göran
1933-07-27
Åsele
Almsele
410
Parkvall
Sverker Hans Östen
1939-03-25
Åsele
Municip
411
Parkvall
Ulf Sören
1939-07-04
Åsele
Municip
412
Partanen
Toini Marja
1915-04-06
Finland
Finland
413
Paulin
Rakel Ingeborg
1900-09-09
Helsingborg
Helsingborg
414
Paulsdotter
Agda Kristina Iduna
1889-06-28
Åsele
Överrissjö
415
Paulsdotter
Agnes Valborg Konkordia
1885-02-18
Åsele
Överrissjö
416
Paulsdotter
Alma Kristina Iduna
1883-10-26
Åsele
Överrissjö
417
Paulsdotter
Amalia Katarina Albertina
1834-04-25
Robertsfors
Robertsfors
418
Paulsdotter
Amanda Elisabet
1876-10-07
Nordmaling
Orrböle
419
Paulsdotter
Anna
1865-08-23
Nordmaling
Orrböle
420
Paulsdotter
Anna Evelina
1886-01-22
Arnäs
Arnäs
421
Paulsdotter
Anna Kristina
1873-07-28
Fredrika
Lögda
422
Paulsdotter
Anna Lovisa Johanna
1885-07-28
Åsele
Gafsele
423
Paulsdotter
Anna Maria
1873-06-17
Vilhelmina
Burgfjäll
424
Paulsdotter
Anna Theolinda
1877-07-06
Åsele
Oxvattnet
425
Paulsdotter
Anna Viktoria
1862-12-09
Fredrika
Lögda
426
Paulsdotter
Elin Agata Elisabet
1888-05-23
Åsele
Gafsele
427
Paulsdotter
Elisabet Teolinda
1869-09-06
Fredrika
Lögda
428
Paulsdotter
Ellen Paulina
1878-02-05
Fredrika
Fjälltuna
429
Paulsdotter
Ester Helena
1890-12-17
Arjeplog
Mavas
430
Paulsdotter
Helena
1882-04-21
Vilhelmina
Burgfjäll
431
Paulsdotter
Hulda Maria
1873-08-19
Arnäs
Ström
432
Paulsdotter
Katarina Johanna
1842-04-28
Fredrika
Bredträsk
433
Paulsdotter
Katarina Matilda
1867-04-05
Fredrika
Lögda
434
Paulsdotter
Kristina Paulina
1864-06-28
Fredrika
Backsjöliden
435
Paulsdotter
Kristina Paulina Erika
1879-02-15
Åsele
Gafsele
436
Paulsdotter
Maria Johanna
1857-09-21
Fredrika
Lögda
437
Paulsdotter
Maria Josefina
1864-10-11
Lycksele
Åttonträsk
438
Paulsdotter
Maria Karolina
1862-04-19
Fredrika
Lögda
439
Paulsdotter
Marta Johanna
1870-12-09
Frostviken
Frostviken
440
Paulsdotter
Martina Lovisa
1864-09-16
Vilhelmina
Sjulsmark
441
Paulsdotter
Mimmi Katarina Linnea
1891-11-13
Åsele
Överrissjö
442
Paulsdotter
Märta Eulina
1881-03-23
Ed (Y)
Ed
443
Paulsdotter
Märta Margareta
1805-11-27
Gudmundrå?
Gudmundrå?
444
Paulsdotter
Sara Karolina
1860-05-16
Fredrika
Lögda
445
Paulsdotter
Tekla Antonia
1865-02-15
Fredrika
Lögda
446
Paulsotter
Märta Paulina
1857-11-30
Fredrika
Fredrika
447
Paulsson
Agnar Hildebrand
1899-12-24
Vilhelmina
Gransjö
448
Paulsson
Agnes Eufemia Katarina
1895-06-15
Vilhelmina
Gransjö
449
Paulsson
Alma Emelia
1908-07-23
Nordmaling
Levar
450
Paulsson
Anders Gunnar
1956-02-19
Degerfors
Granö
451
Paulsson
Anders Måns
1881-11-20
Arjeplog
Mavas
452
Paulsson
Anna Elonora
1899-07-11
Grundsunda
Gideåbacka
453
Paulsson
Anna Kristina Karolina
1888-08-12
Vilhelmina
Gransjö
454
Paulsson
Anna Lisa Erika
1916-10-27
Åsele
Gafsele
455
Paulsson
Anna Maria
1919-07-04
Trehörningsjö
Trehörningsjö
456
Paulsson
Anna Maria
1887-03-25
Frostviken
Raukasjö
457
Paulsson
Anna Viktoria
1890-10-12
Nordmaling
Brattsbacka
458
Paulsson
Anny Emilia
1903-09-16
Nordmaling
Brattsbacka
459
Paulsson
Arvid
1872-04-28
Nordmaling
Orrböle
460
Paulsson
Astrid Linnea
1922-06-03
Vilhelmina
Vilhelmina
461
Paulsson
August Hjalmar
1890-05-08
Grundsunda
Finna
462
Paulsson
Axel Ferdinand
1908-04-11
Sorsele
Tjulträsk
463
Paulsson
Barbro Marianne
1937-08-29
Umeå lands
Överboda
464
Paulsson
Beda Emilia
1897-08-19
Nordmaling
Brattsbacka
465
Paulsson
Betta Linnea
1902-05-13
Grundsunda
Dombäck
466
Paulsson
Birger Gösta Mauritz
1919-11-16
Vännäs
Nyby
467
Paulsson
Bo Herbert
1931-10-21
Umeå lands
Överboda
468
Paulsson
Brita Margareta
1942-09-10
Åsele
Lomsjö
469
Paulsson
Bror Lage
1925-03-23
Nordmaling
Levar
470
Paulsson
Daniel August
1858-09-12
Fredrika
Lögda
471
Paulsson
Ebba Belina
1874-09-21
Fredrika
Lögda
472
Paulsson
Edvard
1874-04-08
Nordmaling
Orrböle
473
Paulsson
Elias Konstantin
1905-06-15
Dorotea
Löfstrand
474
Paulsson
Elis Kristoffer
1902-12-24
Dorotea
Ormsjö
475
Paulsson
Ellen Lovisa
1915-12-20
Skellefteå lands
Skellefteå lands
476
Paulsson
Elna Karolina
1915-07-27
Nordmaling
Levar
477
Paulsson
Elsa
1919-08-03
Vilhelmina
Sjöberg
478
Paulsson
Elsa Elonora
1913-07-29
Nordmaling
Levar
479
Paulsson
Elsa Nia Paulina
1905-09-07
Umeå lands
Överboda
480
Paulsson
Elvira Paulina
1912-08-15
Skellefteå lands
Skellefteå lands
481
Paulsson
Emil Hjalmar
1875-12-29
Fredrika
Fjälltuna
482
Paulsson
Erik Amandus
1898-04-21
Vilhelmina
Siksjönäs
483
Paulsson
Erik Elof
1884-05-16
Fredrika
Klippen
484
Paulsson
Erik Gustav
1880-10-18
Fredrika
Fjelltuna
485
Paulsson
Erik Gustav
1858-10-14
Nordmaling
Orrböle
486
Paulsson
Erik Hagard
1887-05-03
Åsele
Överrissjö
487
Paulsson
Erik Manfred
1900-03-04
Nordmaling
Brattsbacka
488
Paulsson
Erik Ossian
1914-03-21
Åsele
Gafsele
489
Paulsson
Erik Valdemar
1928-05-09
Vilhelmina
Eriksberg
490
Paulsson
Erik Viktor
1913-02-26
Dorotea
Lövstrand
491
Paulsson
Ester Marianne
1931-08-01
Sorsele
Gran
492
Paulsson
Eugenia Maria
1891-07-05
Åsele
Oxvattnet
493
Paulsson
Eva Marianne
1927-01-01
Trehörningsjö
Trehörningsjö
494
Paulsson
Frans Johan
1867-10-14
Kronobergs län
Tingsås
495
Paulsson
Fritz Gustav
1914-08-16
Skellefteå lands
Skellefteå lands
496
Paulsson
Gerd Margit
1925-04-15
Trehörningsjö
Trehörningsjö
497
Paulsson
Gerda Augusta
1880-01-03
Örebro län
Grythyttan
498
Paulsson
Gottfrid
1893-04-29
Kristianstads län
Träne
499
Paulsson
Gullan Margit Linnea
1920-12-22
Vännäs
Nyby
500
Paulsson
Gunnar
1893-10-20
Sollefteå
Prästbordet
501
Paulsson
Gustav Alfred
1888-11-13
Nordmaling
Brattsbacka
502
Paulsson
Gustav Gottfrid
1895-09-23
Nordmaling
Brattsbacka
503
Paulsson
Gustav Gottfrid
1907-03-21
Nordmaling
Brattsbacka
504
Paulsson
Gustav Valfrid Valdemar
1925-02-18
Lycksele
Lycksele
505
Paulsson
Hanna
1880-03-15
Nordmaling
Orrböle
506
Paulsson
Hanna Matilda
1892-11-04
Nordmaling
Brattsbacka
507
Paulsson
Hans Johan
1868-02-04
Fredrika
Tallberg
508
Paulsson
Helena Vilhelmina
1889-05-26
Frostviken
Raukasjö
509
Paulsson
Helga Olivia
1901-09-14
Vilhelmina
Gransjö
510
Paulsson
Helge Eugen Napoleon
1903-10-05
Grundsunda
Gideåbacka
511
Paulsson
Henny Levina
1925-09-06
Åsele
Gafsele
512
Paulsson
Hildur Albertina Severina
1891-10-23
Vilhelmina
Gransjö
513
Paulsson
Hilma Lovisa
1901-05-16
Grundsunda
Dombäck
514
Paulsson
Hulda Karolina
1877-05-14
Fredrika
Lögda
515
Paulsson
Ida Johanna
1906-09-19
Grundsunda
Gideåbacka
516
Paulsson
Inga Britt
1929-11-28
Sorsele
Gran
517
Paulsson
Inga Britt
1920-11-08
Vilhelmina
Vilhelmina
518
Paulsson
Jakob Hugo
1897-03-27
Vilhelmina
Gransjö
519
Paulsson
Johan
1860-11-06
Nordmaling
Orrböle
520
Paulsson
Johan
1857-09-26
Nordmaling
Orrböle
521
Paulsson
Johan August Ragnar
1892-08-10
Alanäs
Alanäs
522
Paulsson
Johan Ferdinand
1893-04-02
Arjeplog
Mavas
523
Paulsson
Johan Gottfrid
1888-06-21
Åsele
Oxvattnet
524
Paulsson
Johan Gotthard
1887-01-01
Nordmaling
Brattsbacka
525
Paulsson
Jon Gösta
1922-06-02
Lycksele
Vormträsk
526
Paulsson
Jonas Hilding
1908-02-20
Dorotea
Lövstrand
527
Paulsson
Jonas Hilmar
1881-10-24
Åsele
Gafsele
528
Paulsson
Jonas Kristoffer
1880-03-15
Vilhelmina
Västra Tåsjölandet
529
Paulsson
Karin Elisabet
1918-12-01
Åsele
Gafsele
530
Paulsson
Karin Gudrun
1921-02-01
Trehörningsjö
Trehörningsjö
531
Paulsson
Karl Aron Manfred
1894-12-22
Kristiansstads län
Hästsveda
532
Paulsson
Karl August
1862-05-22
Nordmaling
Orrböle
533
Paulsson
Karl Edvin
1905-05-24
Nordmaling
Brattsbacka
534
Paulsson
Karl Erik Stig
1818-04-06
Malmö
Malmö
535
Paulsson
Karl Gunnar
1932-06-06
Nordmaling
Levar
536
Paulsson
Karl Hadar
1926-05-21
Lycksele
Lycksele
537
Paulsson
Karl Jonas
1837-09-17
Fredrika
Lögda
538
Paulsson
Karl Magnus
1863-09-20
Nordmaling
Orrböle
539
Paulsson
Karl Malte
1907-11-28
Åsele
Gafsele
540
Paulsson
Karl Oskar
1868-05-20
Björnekulla
Björnekulla
541
Paulsson
Karl Oskar
1868-05-20
Björnekulla
Björnekulla
542
Paulsson
Karl Oskar
1868-05-20
Björnekulla
Björnekulla
543
Paulsson
Karl Verner
1911-07-19
Åsele
Gafsele
544
Paulsson
Karl Viktor Amandus
1880-04-11
Åsele
Oxvattnet
545
Paulsson
Klara Maria Vilhelmina
1888-08-12
Vilhelmina
Gransjö
546
Paulsson
Knut Edvard
1907-11-08
Borgsjö
Alby
547
Paulsson
Knut Torsten
1936-03-03
Vilhelmina
Nästansjö
548
Paulsson
Kristina Sofia
1884-04-10
Frostviken
Orrnäsfjäll
549
Paulsson
Maj Albertina
1933-04-20
Sorsele
Gran
550
Paulsson
Matts Vilhelm
1874-04-07
Åsele
Gafsele
551
Paulsson
Märta Paulina
1912-11-18
Åsele
Gafsele
552
Paulsson
Märta Teresia Elisabet
1910-04-28
Dorotea
Lövstrand
553
Paulsson
Nils Albert
1897-01-15
Restlöf
Åkarp
554
Paulsson
Nils Anton
1889-10-05
Långsele
Långsele
555
Paulsson
Nils Gottfrid
1909-02-21
Nordmaling
Brattsbacka
556
Paulsson
Nils Paulinus
1891-06-15
Frostviken
Raukasjö
557
Paulsson
Nils Petter
1856-02-10
Fredrika
Lögda
558
Paulsson
Paul Evert
1930-03-25
Dorotea
Lövstrand
559
Paulsson
Paulus Edvard
1871-08-14
Fredrika
Lögda
560
Paulsson
Per Gustav
1892-12-19
Kronoibergs län
Tingsås
561
Paulsson
Per Göran Napoleon
1920-10-01
Skellefteå lands
Skellefteå lands
562
Paulsson
Per Hilding
1909-09-28
Åsele
Gafsele
563
Paulsson
Per Hilmar
1877-10-06
Arnäs
Ström
564
Paulsson
Per Runo
1915-03-07
Dorotea
Lövstrand
565
Paulsson
Petrus Ossian
1883-03-25
Åsele
Gafsele
566
Paulsson
Rolf Gunnar
1942-04-07
Umeå lands
Överboda
567
Paulsson
Rut Ester
1908-11-22
Åsele
Gafsele
568
Paulsson
Sajda Ottilia
1903-05-21
Umeå land
Överboda
569
Paulsson
Salomon Vilhelm
1843-11-24
Fredrika
Fredrika
570
Paulsson
Selma Elisabet Hildegard
1886-11-03
Fredrika
Klippen
571
Paulsson
Seth Vallentin
1896-03-01
Vilhelmina
Hansbo
572
Paulsson
Siri Margareta
1918-01-05
Trehörningsjö
Trehörningsjö
573
Paulsson
Sivert Anders
1911-10-03
Sorsele
Bertefjäll
574
Paulsson
Stig Paul
1930-06-05
Åsele
Lomsjö
575
Paulsson
Sven Ivar
1915-02-05
Långsele
Långsele
576
Paulsson
Tea Amanda
1909-06-01
Grundsunda
Gideåbacka
577
Paulsson
Tomas Hippotitus
1877-08-13
Vilhelmina
Västra Tåsjölandet
578
Paulsson
Tyra Ester Kristina
1933-10-04
Åsele
Åsele
579
Paulsson
Umo Paul
1935-01-13
Umeå lands
Överboda
580
Paulsson
Vivi Mari
1928-11-16
Lycksele
Tannsele
581
Paulsson
Yngve Alexander
1962-09-13
Degerfors
Granö
582
Paulsson Unegård
Karl Gösta
1894-06-01
Ystad
Ystad
583
Paulsson Unegård
Karl Gösta
1894-06-01
Ystad
Ystad
584
Paulsson Unegård
Karl Gösta
1894-06-01
Ystad
Ystad
585
Paulusdotter
Agnes Maria
1897-11-05
Vilhelmina
Rönnäs
586
Paulusdotter
Amanda Eurora Agata
1887-05-16
Vilhelmina
Järvsjö
587
Paulusdotter
Anna Augusta Agneta
1887-01-21
Vilhelmina
Gransjö
588
Paulusdotter
Anna Karolina
1865-07-28
Fredrika
Tallsjö
589
Paulusdotter
Anna Karolina
1888-04-04
Åsele
Lillögda
590
Paulusdotter
Anna Viktoria
1892-10-11
Vilhelmina
Rönnäs
591
Paulusdotter
Elin Maria
1894-06-12
Vilhelmina
Rönnäs
592
Paulusdotter
Erika Karolina
1854-11-15
Fredrika
Strömbäck
593
Paulusdotter
Ester Viktoria
1885-03-11
Åsele
Lillögda
594
Paulusdotter
Eva Karolina
1874-09-08
Fredrika
Viska
595
Paulusdotter
Hilma Paulina
1876-07-23
Åsele
Lillögda
596
Paulusdotter
Ida Kristina
1880-07-07
Vilhelmina
Rönnäs
597
Paulusdotter
Klara Gustava
1869-02-06
Lycksele
Åttonträsk
598
Paulusdotter
Lilly Kristina
1889-12-19
Vilhelmina
Järvsjö
599
Paulusdotter
Nanny Lovisa
1889-01-10
Vilhelmina
Rönnäs
600
Paulusdotter
Sigrid Maria
1882-01-17
Frostviken
Raukasjö
601
Paulusson
Alexander Paulinus
1896-01-17
Vilhelmina
Rönnäs
602
Paulusson
Anton
1879-02-24
Gideå
Gideå bruk
603
Paulusson
Arvid
1879-02-24
Gideå
Gideå bruk
604
Paulusson
Daniel Leander
1881-12-20
Vilhelmina
Rönnäs
605
Paulusson
Erik Konrad
1892-06-01
Åsele
Lillögda
606
Paulusson
Erik Sigvard
1925-10-22
Åsele
Lillögda
607
Paulusson
Frans Albert
1879-02-22
Åsele
Lillögda
608
Paulusson
Frans Ossian
1903-11-19
Åsele
Lillögda
609
Paulusson
Herta Marie
1928-02-07
Åsele
Lillögda
610
Paulusson
Jonas August
1866-10-14
Lycksele
Åttonträsk
611
Paulusson
Jonas Erik
1859-01-22
Fredrika
Tallsjö
612
Paulusson
Jonas Robert
1883-03-18
Vilhelmina
Rönnäs
613
Paulusson
Karl Albert
1883-06-02
Åsele
Lillögda
614
Paulusson
Karl Erik
1881-06-20
Åsele
Lillögda
615
Paulusson
Lovisa Eufrosyna
1885-01-01
Vilhelmina
Rönnäs
616
Paulusson
Paulus Daniel
1861-07-15
Fredrika
Tallsjö
617
Paulusson
Paulus Erik
1860-12-09
Fredrika
Lögda
618
Pauvila
Saria Kyllilkki
1919-01-06
Finland
Finland
619
Pearson
Ellen Rosalie
1891-07-12
Montana (USA)
Helena
620
Pearson
Frank Edmund
1893-03-31
Washington (USA)
Spokane
621
Pearson
George Oscar Eugene
1895-02-22
Washington (USA)
Spokane
622
Pearson
Mae Hildegarde
1899-05-22
Washington (USA)
Spokane
623
Pedersdatter
Kari
1865
Trondheim
Oppdal
624
Pedersdotter
Brita Margareta
1871-07-08
Ramsele
Ramsele
625
Pedersdotter
Hilda Petrina
1909-07-10
Tärna
Joeström
626
Pedersdotter
Inga Maria
1901-03-31
Hemnes
Strömsnes
627
Pedersdotter
Ingrid
1865-01-18
Ramsele
Sandviken
628
Pedersdotter
Kristina
1863-07-17
Ramsele
Sandviken
629
Pedersdotter
Paulina
1856-03-01
Norge
630
Pedersen
Anna Maria
1891-03-06
Norge
Bodö
631
Pedersen
Anna Valborg
1911-03-01
Töre
Töre
632
Pedersen
Ebba Elisabet
1909-08-04
Töre
Töre
633
Pedersen
Edvin Hilding
1914-08-13
Övertorneå
Övertorneå
634
Pedersen
Edvin Parelius
1874-08-09
Vifsen Norge
Vifsen
635
Pedersen
Elin Ragnhild
1916-06-30
Berg
Berg
636
Pedersen
Emma Karolina
1874-08-01
Tåsjö
Björksjönäs
637
Pedersen
Gert Sigrid
1930-11-20
Sorsele
Kraddsele
638
Pedersen
Ingeborg Alara
1874-10-24
Tåsjö
Tåsjö
639
Pedersen
Jon
1842-07-10
Norge
Norge
640
Pedersen
Jonas
1842-07-10
Norge
Norge
641
Pedersen
Kjell Leo
1939-06-30
Sorsele
Kraddsele
642
Pedersen
Lars Emil Bruno
1934-09-22
Sorsele
Kraddsele
643
Pedersen
Leif Martin
1932-08-20
Sorsele
Kraddsele
644
Pedersen
Maria
1881-01-05
Sveg
Sveg
645
Pedersen
Mikael
1875
646
Pedersen
Ole Johan
1830-04-14
Norge
Norge
647
Pedersen
Sonja Maria Linnea
1921-05-12
Åsarna
Åsarna
648
Pedersen
Tonette Marie
1873-03-04
Hattfjelldal
Eggen
649
Pederson
Anders
1867-03-23
Ramsele
Sandviken
650
Pedersson
Dagmar Adelina
1912-10-02
Hietaniemi
Hietaniemi
651
Pedersson
Halvar
1869-05-01
Ramsele
Ramsele
652
Pedersson
Nord Kristina
1893-04-20
Norge
Bodö
653
Pedersson
Simon
1844
Norge
Norge
654
Peel
Anna Ester Vilhelmina
1919-03-13
Björna
Björna
655
Peel
Bengt Olof
1913-12-03
Björna
Björna
656
Peel
Bror Olof Harry
1915-08-30
Björna
Björna
657
Peel
Ebba Ester Gerda
1928-04-08
Björna
Björna
658
Peel
Harry
1882-03-24
England
England
659
Peel
Henry
1882-03-24
England
England
660
Pegelow
Karin Solvig
1903-05-04
Malmö
St Pauli
661
Pehrling
Anna Lovisa
1894-01-19
Österåker
Österåker
662
Pehrsdotter
Elisabet Margareta
1836-02-03
Nätra
Västanå
663
Pehrsdotter
Katarina Kristina
1827-10-29
Nätra
Bäck
664
Pehrsdotter
Katarina Kristina
1842-07-01
Ullånger
Getberg
665
Pehrsdotter
Margareta Ingeborg
1808-03-09
Nysätra
Estersmark
666
Pehrsdotter
Maria
1784-12-13
Nysätra
Ånäset
667
Pehrsdotter
SaKristina
1853-04-23
Själevad
Själand
668
Pehrsdotter
Sara Beata
1804-01-29
Nysätra
Estersmark
669
Pehrsdotter
Sara Magdalena
1799-03-29
Estersmark
670
Pehrsdotter
Ulrika Lovisa
1831-08-09
Nysätra
Gumboda
671
Pehrsdotter (Strandberg)
Anna Maria
1853-12-27
Mo
Västerbacke
672
Pehrsson
Andreas
1786-05-18
Nysätra
Ånäset
673
Pehrsson
Israel
1830-09-22
Mo
Mo
674
Pehrsson
Johan
1796
Nätra
Nätra
675
Pehrsson
Jonas
1851-01-17
Nätra
Västanå 4:1
676
Peiva Jonsson
Jonas
1782
Åsele
Åsele
677
Peive Jonsson
Anders
1792
Åsele
Åsele
678
Peive Jonsson
Lars
1777
Lappmarken
Lappmarken
679
Peive Larsson
Olof
1813-04-05
Åsele
Lappmarken
680
Pekkala Johansson
Henrik
1846
NederTorneå
NederTorneå
681
Pekula
Rauni Maria
1923-02-25
Finland
Finland
682
Pekula Ryvold
John Martin
1944-12-16
Vilhelmina
Vilhelmina
683
Pellijeff
Birgit Natalia Vilhelmina
1909-11-16
Jukkasjärvi
Jukkasjärvi
684
Pellijeff
Ingegärd Alexandra
1917-02-21
Jukkasjärvi
Jukkasjärvi
685
Pellijeff
Karl Gunnar
1908-04-20
ÖverLuleå
ÖverLuleå
686
Pellijeff
Maj Margareta
1911-08-25
Jukkasjärvi
Jukkasjärvi
687
Pellijeff Nilsson
Karl Alexander
1880-03-21
Karl Gustaf
Karl Gustaf
688
Peltonen Nilsdotter
Katarina Elisabet
1789
Finland
Jakobstad
689
Penner
Bo Viktor Holger
1920-10-31
Stockholm
Maria
690
Penner
Harriet Delicia
1913-08-17
Malmöhus län
Johannes
691
Penner
Viktor Emanuel
1889-12-02
Stockholm
Adolf Fredrik
692
PePer Olofrsson
1863-09-22
Nätra
Bäck
693
Perdotter
Anna
1808
Åre
Åre
694
Perdotter
Katarina Regina
1856-02-11
Junsele
Långvattnet
695
Perdotter
Katarina Vilhelmina
1869-10-21
Degerfors
Lillträsk
696
Perdotter
Kristina
1809-04-20
Norrala
Norrala
697
Perdotter
Magdalena Charlotta
1856-06-01
Nysätra
Estermark
698
Perdotter
Margareta Matilda
1860-04-16
Junsele
Edsbacken
699
Perdotter
Maria Matilda
1857-10-23
Degerfors
Kussjön
700
Perdotter
Maria Matilda
1863-07-08
Umeå lands
Hössjö
701
Periandotter
Johanna
1862-01-25
Norge
Höland
702
Perman
Eivor Marie Margareta
1926-10-08
Tåsjö
Stornäset
703
Perman
Karl Emanuel
1899-09-23
Fors
Österåsen
704
Perman
Karl Ivan Vilhelm
1928-11-06
Tåsjö
Stornäset
705
Perman
Per Erik Lennart
1930-12-23
Tåsjö
Stornäset
706
Perming Persson
Samuel August
1886-08-20
Stensele
Gardsjönäs
707
Perneholm
Emil Olof Holger
1915-12-19
Umeå lands
Lövön
708
Perneholm
Klas Ragnar
1918-12-23
Holmsund
Lövön
709
Perneholm
Olof Roger
1938-03-15
Holmsund
Sandvik
710
Perneholm
Sven Erik
1928-05-13
Holmsund
Sandvik
711
Pernow
Gunnel Elisabet
1921-02-12
Åsele
Kullerbacka
712
Pernow
Johan Birger
1888-06-24
Kristianstad
Matteröd
713
Pernow
Rune Birger
1919-11-27
Åsele
Kullerbacka
714
Persddotter
Anna
1791
Åsele
Älgsjölandet
715
Persdotetr
Anna Amalia
1867-01-02
Lövånger
Broträsk
716
Persdotetr
Brita Katarina
1818-08-13
Ramsele
Vimmarvattnet
717
Persdotetr
Ingrid
1809-09-22
Borgsjö
Borgsjö
718
Persdotetr
Katarina Dorotea
1782-09-06
Skellefteå lands
Furunäs
719
Persdotetr
Margeta
1789-04-03
Helsingetuna
Helsingetuna
720
Persdotter
Katarina Matilda
1869-11-20
Dorotea
Häggås
721
Persdotter
Abdon Olivia Elisabet
1867-07-30
Helgum
Östgransjö
722
Persdotter
Abluna
1774-04-19
Fjällsjö
Bodum
723
Persdotter
Abluna
1798-02-27
Junsele
Krånge
724
Persdotter
Adda Augusta
1883-09-25
Grundsunda
Gidböle
725
Persdotter
Adelia Charlotta
1889-02-24
Degerfors
Västerbäck
726
Persdotter
Admina Charlotta
1827-02-24
Umeå lands
Västerhiske
727
Persdotter
Agata Gustava
1887-06-26
Gideå
Kroksjö
728
Persdotter
Agda Helena Kristina
1889-07-31
Fredrika
Klippen
729
Persdotter
Agda Linnea
1917-02-20
Lycksele
Vägsele
730
Persdotter
Agda Linnea Maria
1909-03-25
Vilhelmina
Dajkanvik
731
Persdotter
Agda Lovisa
1890-08-28
Degerfors
Kryckeltjärn
732
Persdotter
Agda Maria
1887-10-29
Vilhelmina
Mårtensliden
733
Persdotter
Agda Viktoria
1895-11-02
Stensele
Bastuträsk
734
Persdotter
Agnes Andrietta
1891-10-03
Åsele
Klingerberg
735
Persdotter
Agnes Charlotta
1880-11-17
Lycksele
Vänjaurträsk
736
Persdotter
Agnes Hildegard
1900-08-24
Vilhelmina
Ulvoberg
737
Persdotter
Agnes Paulina
1890-06-19
Vilhelmina
Strömnäs
738
Persdotter
Agnes Viktoria
1899-09-17
Själevad
Hörnett
739
Persdotter
Agnes Viktoria
1898-01-13
Själevad
Hörnett
740
Persdotter
Agnes Vilhelmina
1898-01-21
Stensele
Gardsjönäs
741
Persdotter
Agneta Sofia
1872-12-20
Umeå lands
Rödå
742
Persdotter
Albertina
1886-04-22
Anundsjö
Holmsjö
743
Persdotter
Albertina
1836-09-27
Norsjö
Bastutjärn
744
Persdotter
Albertina
1848-04-24
Skellefteå lands
Falmark
745
Persdotter
Albertina
1822-04-27
Skellefteå lands
Finnträsk
746
Persdotter
Albertina
1901-11-30
Anundsjö
Innertellmo
747
Persdotter
Albertina
1845-02-21
Vännäs
Nyby
748
Persdotter
Albertina
1844-03-09
Vännäs
Spöland
749
Persdotter
Albertina
1840-04-24
Burträsk
Lidsjön
750
Persdotter
Albertina
1849-04-27
Umeå lands
Granbäck
751
Persdotter
Albertina
1837-08-24
Nordmaling
Baggård
752
Persdotter
Albertina
1836-02-14
Umeå lands
Tavelsjö
753
Persdotter
Albertina
1892-04-24
Anundsjö
Holmsjö
754
Persdotter
Albertina
1867-12-29
Umeå lands
Stöcke
755
Persdotter
Albertina
1834-03-20
Nordmaling
Hummelholm
756
Persdotter
Albertina
1871-07-31
Bjurholm
Björknäs
757
Persdotter
Albertina
1855-06-19
Umeå lands
Hörnefors
758
Persdotter
Albertina
1844-01-27
Bjurholm
Mariebäck
759
Persdotter
Albertina
1856-11-16
Bjurholm
Karlsbäck
760
Persdotter
Albertina
1860-05-13
Nordmaling
Torrböle
761
Persdotter
Albertina Fredrika
1839-04-21
Vännäs
Fällfors
762
Persdotter
Albertina Gustava
1883-03-23
Alnö
Alnö
763
Persdotter
Albertina Johanna
1852-01-12
Vilhelmina
Skansholm
764
Persdotter
Albertina Johanna
1892-05-06
Lycksele
Åttonträsk
765
Persdotter
Albertina Josefina
1868-10-09
Örträsk
Örträsk
766
Persdotter
Albertina Lovisa
1861-09-14
Umeå lands
Häggnäs
767
Persdotter
Albertina Margareta
1866-11-27
Umeå lands
Sörfors
768
Persdotter
Albertina Olivia
1886-11-03
Åsele
Åsele
769
Persdotter
Albertina Petrina
1854-09-15
Arnäs
Arnäs
770
Persdotter
Albertina Ulrika Elonora
1897-04-29
771
Persdotter
Albertina Vilhelmina
1861-07-14
Umeå lands
Ansmark
772
Persdotter
Albertina Vilhelmina
1867-11-09
Umeå lands
Ansmark
773
Persdotter
Alexandra Karolina
1877-02-19
Lövånger
Vebomark
774
Persdotter
Alexandra Kristina
1865-02-11
Grundsunda
Kasa
775
Persdotter
Alfhild Heloise Johanna
1892-04-27
Åsele
Gafsele
776
Persdotter
Alfrida Kristina
1894-07-18
Norsjö
Risliden
777
Persdotter
Alfrida Regina
1899-08-11
Nordmaling
Norrbyn
778
Persdotter
Alfrida Susanna
1895-08-11
Stensele
Harrsjö
779
Persdotter
Alga Karolina
1884-06-26
Åsele
Älgsjö
780
Persdotter
Alida Albertina
1890-09-24
Trehörningsjö
Långvattnet
781
Persdotter
Alida Charlotta
1886-08-20
Lycksele
Arvträsk
782
Persdotter
Alma Charlotta
1885-05-11
Burträsk
Bursiljum
783
Persdotter
Alma Eleonora
1882-07-11
Lycksele
Flakaträsk
784
Persdotter
Alma Elisabet
1883-10-20
Vilhelmina
Järvsjö
785
Persdotter
Alma Elisabet
1884-02-20
Degerfors
Högfällan
786
Persdotter
Alma Johanna
1876-08-11
Lycksele
Norrbäck
787
Persdotter
Alma Johanna
1883-12-25
Själevad
Örnsköldsvik
788
Persdotter
Alma Josefina
1889-06-11
Bjurholm
Hörnäs
789
Persdotter
Alma Karolina
1889-08-28
Vilhelmina
Statsås
790
Persdotter
Alma Karolina
1881-01-03
Nordmaling
Lögdeå
791
Persdotter
Alma Karolina
1874-03-31
Bjurholm
Bjurholm
792
Persdotter
Alma Katarina
1882-04-15
Dorotea
Lavsjö
793
Persdotter
Alma Kristina
1884-07-26
Lycksele
Arvträsk
794
Persdotter
Alma Kristina
1889-07-15
Degerfors
Helsingborg
795
Persdotter
Alma Kristina
1897-10-03
Åsele
Åsele
796
Persdotter
Alma Kristina
1878-07-24
Nordmaling
Rundvik
797
Persdotter
Alma Maria
1891-10-24
Vännäs
Brån
798
Persdotter
Alma Maria
1879-07-27
Arnäs
Brunnsnyland
799
Persdotter
Alma Maria Karolina
1880-10-05
Åsele
Trehörningen
800
Persdotter
Alma Matilda
1878-03-09
Nordmaling
Rundvik
801
Persdotter
Alma Olivia
1884-07-29
Åsele
Trehörningen
802
Persdotter
Alma Viktoria
1913-05-31
Fredrika
Stafsås
803
Persdotter
Alma Viktoria
1873-03-22
Lycksele
Norrbäck
804
Persdotter
Alma Viktoria
1883-10-08
Nordmaling
Hyngelsböle
805
Persdotter
Alvina Nikolina
1879-08-20
Lycksele
Norrbäck
806
Persdotter
Amalia
1825-12-25
Umeå lands
Brännland
807
Persdotter
Amalia Albertina
1875-09-13
Nordmaling
Hummelholm
808
Persdotter
Amalia Albertina
1875-09-13
Nordmaling
Hummelholm
809
Persdotter
Amalia Eufrosyna
1888-06-06
Lycksele
Åttonträsk
810
Persdotter
Amalia Eugenia
1886-02-09
Björna
Mörtsjö
811
Persdotter
Amalia Evelina
1891-11-01
Burträsk
Bygdsiljum
812
Persdotter
Amalia Karolina
1861-12-10
Åsele
Siksjö
813
Persdotter
Amalia Karolina
1869-03-08
Lycksele
Björkberg
814
Persdotter
Amalia Karolina
1874-05-12
Lycksele
Arlalund
815
Persdotter
Amalia Karolina
1867-10-18
Lycksele
Björkberg
816
Persdotter
Amalia Karolina
1878-10-06
Trehörningsjö
Långvattnet
817
Persdotter
Amalia Kristina
1867-04-20
Arjeplog
Björkliden
818
Persdotter
Amalia Kristina
1856-06-19
Skellefteå lands
Gummark
819
Persdotter
Amalia Kristina
1860-03-07
Umeå lands
Djupbäcken
820
Persdotter
Amalia kristina
1836-09-04
Umeå lands
Norrfors
821
Persdotter
Amalia Kristina
1837-10-17
Umeå lands
Norrfors
822
Persdotter
Amalia Kristina Elisabet
1844-08-17
Lycksele
Hornmyr
823
Persdotter
Amalia Margareta Lovisa
1875-06-15
Dorotea
Arksjö
824
Persdotter
Amanda
1834-11-25
Skellefteå lands
Finnträsk
825
Persdotter
Amanda
1867-07-07
Norsjö
Risliden
826
Persdotter
Amanda
1864-04-12
Nordmaling
Nygård
827
Persdotter
Amanda
1866-02-23
Nordmaling
Hummelholm
828
Persdotter
Amanda Charlotta
1860-01-27
Umeå lands
Nyland
829
Persdotter
Amanda Erika
1852-10-23
Skellefteå lands
Falmark
830
Persdotter
Amanda Erika
1869-02-21
Nordmaling
Håknäs
831
Persdotter
Amanda Eugenia
1888-05-20
Åsele
Sandsjö
832
Persdotter
Amanda Eugenia
1874-09-04
Lycksele
Högås
833
Persdotter
Amanda Eugenia
1881-05-29
Bjurholm
Nordanås
834
Persdotter
Amanda Fredrika
1830-12-05
Skellefteå lands
Selet
835
Persdotter
Amanda Fredrika
1845-07-26
Degerfors
Brännforssund
836
Persdotter
Amanda Gustava
1885-08-07
Lycksele
Vägsele
837
Persdotter
Amanda Johanna
1867-06-15
Bjurholm
Mellantjern
838
Persdotter
Amanda Karolina
1886-04-20
Lycksele
Flakaträsk
839
Persdotter
Amanda Karolina
1873-01-05
Dorotea
Lajksjö
840
Persdotter
Amanda Karolina
1887-02-11
Dorotea
Avaträsk
841
Persdotter
Amanda Katarina
1888-10-20
Anundsjö
Sörmesunda
842
Persdotter
Amanda Kristina
1851-07-24
Skellefteå lands
Burvik
843
Persdotter
Amanda Kristina
1871-04-17
Nordmaling
Djupsjö
844
Persdotter
Amanda Magdalena
1863-12-20
Skellefteå lands
Kågeträsk
845
Persdotter
Amanda Margareta
1857-10-12
Holmön
Holmön
846
Persdotter
Amanda Margareta
1858-12-23
Holmön
Holmön
847
Persdotter
Amanda Margareta
1865-04-23
Holmön
Holmön
848
Persdotter
Amanda Petrolina
1870-01-20
Lycksele
Vägsele
849
Persdotter
Amanda Ulrika
1867-06-22
Degerfors
Kussjön
850
Persdotter
Amanda Viktoria
1888-10-14
Vilhelmina
Svannäs
851
Persdotter
Anders
1787-03-31
Arvidsjaur
Lappträsk
852
Persdotter
Anders Helmer
1893-09-03
Umeå lands
Sunnansjö
853
Persdotter
Andrea Karolina
1881-07-12
Skellefteå lands
Gummark
854
Persdotter
Andrietta Margareta
1870-11-13
Ådals-Liden
Ottsjö
855
Persdotter
Anette Maria
1881-08-07
Grundsunda
Banafjäl
856
Persdotter
Anna
1781-10-20
Anundsjö
Sörflärke
857
Persdotter
Anna
1862-09-27
Anundsjö
Västergensjö
858
Persdotter
Anna
1846-11-30
Anundsjö
Seltjärn
859
Persdotter
Anna
1795-11-09
Anundsjö
Galasjö
860
Persdotter
Anna
1884-07-02
Anundsjö
Långsele
861
Persdotter
Anna
1793-11-08
Nysätra
Estersmark
862
Persdotter
Anna
1865-08-02
Sidensjö
Prästbodet
863
Persdotter
Anna
1777-07-20
Skellefteå lands
Kinnbäck
864
Persdotter
Anna
1776-04-09
Skellefteå lands
Bastuträsk
865
Persdotter
Anna
1815-07-31
Anundsjö
Sörflärke
866
Persdotter
Anna
1876-06-24
Anundsjö
Myckelgensjö
867
Persdotter
Anna
1841-04-16
Anundsjö
Näs
868
Persdotter
Anna
1839-05-01
Anundsjö
Åbosjön
869
Persdotter
Anna
1838-04-03
Multrå
Västerstrinne
870
Persdotter
Anna
1832-12-08
Sidensjö
Rössjö
871
Persdotter
Anna
1895-11-29
Anundsjö
Degersjö
872
Persdotter
Anna
1875-05-16
Själevad
Norrvästansjö
873
Persdotter
Anna
1819-10-20
Skellefteå lands
Nyholm
874
Persdotter
Anna
1771-05-22
Högsjö
Lillsela
875
Persdotter
Anna
1863-01-10
Anundsjö
Östergensjö
876
Persdotter
Anna
1794-04-01
Skellefteå lands
Högheden
877
Persdotter
Anna
1795-12-29
Ragunda
Ragunda
878
Persdotter
Anna
1770-01-01
Skellefteå lands
Drängsmark
879
Persdotter
Anna
1811-02-26
Piteå lands
Storlångträsk
880
Persdotter
Anna
1870-09-09
Skellefteå lands
Berget
881
Persdotter
Anna
1790-06
Nätra
Eden
882
Persdotter
Anna
1772-04-08
Lövånger
Hökmark
883
Persdotter
Anna
1824
Nätra
Öden
884
Persdotter
Anna
1879-04-27
Kopparberg
Gagnef
885
Persdotter
Anna
1789
Skellefteå lands
Källbomark
886
Persdotter
Anna
1771
Västanå
Västanå
887
Persdotter
Anna
1794
Skellefteå lands
Källbomark
888
Persdotter
Anna
1798
Nätra
Östersel
889
Persdotter
Anna
1803-09-17
Sidensjö
Hämra
890
Persdotter
Anna
1881-10-05
Lövånger
Bissjön
891
Persdotter
Anna
1852-10-09
Sidensjö
Skureå
892
Persdotter
Anna
1863-07-16
Äppelbo
Äppelbo
893
Persdotter
Anna
1794-04-09
Arvidsjaur
Lainejaur
894
Persdotter
Anna
1776
Nordingrå
Grista
895
Persdotter
Anna
1817
Vilhelmina
Vilhelmina
896
Persdotter
Anna
1804-08-31
Lycksele
Granliden
897
Persdotter
Anna
1796-11
Arvidsjaur
Levattnet
898
Persdotter
Anna
1843-09-21
Sidensjö
Skureå
899
Persdotter
Anna
1828-11-03
Strö
Strö
900
Persdotter
Anna
1789
Älvdalen?
Älvdalen?
901
Persdotter
Anna
1799-07-06
Lövånger
Kräkånger
902
Persdotter
Anna
1821-11-01
Själevad
Gottne
903
Persdotter
Anna
1770 cirka
Åsele
Arksjölandet
904
Persdotter
Anna
1847-03-04
Själevad
Sörböle
905
Persdotter
Anna
1783
Jämtland
Mörsil
906
Persdotter
Anna
1822-05-13
Stensele
Vapsten
907
Persdotter
Anna
1783
Tåsjö
Brattbäcken
908
Persdotter
Anna
1792-11-01
Själevad
Översjäla
909
Persdotter
Anna
1812-05-09
Nysätra
Brände
910
Persdotter
Anna
1796-11-28
Själevad
Översjäla
911
Persdotter
Anna
1786-07-05
Själevad
Österbillsjö
912
Persdotter
Anna
1863-09-29
Anundsjö
Österfanby
913
Persdotter
Anna
1820-01-02
Själevad
Gottne
914
Persdotter
Anna
1900-01-28
Själevad
Billsta
915
Persdotter
Anna
1830-07-27
Arnäs
Älvsöden
916
Persdotter
Anna
1773-08-17
Själevad
Butsjöböle
917
Persdotter
Anna
1774-01-07
Lövånger
Vebomark
918
Persdotter
Anna
1770-09-29
Nysätra
Estersmark
919
Persdotter
Anna
1779-08
Nätra
Bäck
920
Persdotter
Anna
1786-12-06
Själevad
Movattnet
921
Persdotter
Anna
1861-01-17
Själevad
Själevad
922
Persdotter
Anna
1787-01-02
Nysätra
Estersmark
923
Persdotter
Anna
1835-03-31
Själevad
Nordanås
924
Persdotter
Anna
1782-01-24
Nysätra
Gumboda
925
Persdotter
Anna
1863-04-23
Anundsjö
Bergsjö
926
Persdotter
Anna
1782-05-30
Lövånger
Vebbomark
927
Persdotter
Anna
1803-05-16
Själevad
Bringen
928
Persdotter
Anna
1801-12-26
Anundsjö
Skalmsjö
929
Persdotter
Anna
1833-11-29
Nysätra
Strandselet
930
Persdotter
Anna
1803-05-16
Själevad
Bringen
931
Persdotter
Anna
1808-12-19
Björna
Hundsjö
932
Persdotter
Anna
1832-09-12
??
??
933
Persdotter
Anna
1776-07-01
Degerfors
Hjuken
934
Persdotter
Anna
1805-12-28
Själevad
Översjäla
935
Persdotter
Anna
1787-07-05
Själevad
Översjäla
936
Persdotter
Anna
1796-04-05
Umeå lands
Överboda
937
Persdotter
Anna
1778-05-10
Sidensjö
Sidensjö
938
Persdotter
Anna
1795-09-28
Lycksele
Luspen
939
Persdotter
Anna
1819-09-13
Själevad
Hörnett
940
Persdotter
Anna
1850-03-15
Ullånger
Ullånger
941
Persdotter
Anna
1856-02-22
Anundsjö
Västerfannby
942
Persdotter
Anna
1770 cirka
Bygdeå
Bygdeå
943
Persdotter
Anna
1813-08-05
Själevad
Norrvåge 1
944
Persdotter
Anna
1790-06-12
Lövånger
Brattsjön
945
Persdotter
Anna
1773-12-20
Själevad
Nordanås
946
Persdotter
Anna
1784-09-08
Burträsk
Renbergsvattnet
947
Persdotter
Anna
1775-09-16
Umeå lands
Ytterboda
948
Persdotter
Anna
1778
Åsele
Svanaby
949
Persdotter
Anna
1777-01-03
Junsele
Mo
950
Persdotter
Anna
1781-02-23
Själevad
Uttersjön
951
Persdotter
Anna
1811-02-24
Själevad
Österalnäs
952
Persdotter
Anna
1788-12-14
Burträsk
Bygdeträsk
953
Persdotter
Anna
1816-01-01
Umeå lands
Sävar
954
Persdotter
Anna
1818-02-04
Burträsk
Bygdeträsk
955
Persdotter
Anna
1783-06-06
Undersåker
Undersåker
956
Persdotter
Anna
1803-09-14
Själevad
Österbillsjö
957
Persdotter
Anna
1801-11-15
Burträsk
Andersvattnet
958
Persdotter
Anna
1800-11-19
Själevad
Västeralnö
959
Persdotter
Anna
1790-10-07
Själevad
Österbillsjö
960
Persdotter
Anna
1791
Åsele
Älgsjölandet
961
Persdotter
Anna
1772-08-24
Lycksele
Vapsten
962
Persdotter
Anna
1863-02-22
Själevad
Norrvåge
963
Persdotter
Anna
1784-12-22
Lycksele
Gran
964
Persdotter
Anna
1789-07-07
Lycksele
Vormträsk
965
Persdotter
Anna
1803-02-11
Själevad
Mo
966
Persdotter
Anna
1774-09-12
Bygdeå
Bäck
967
Persdotter
Anna
1774-03-06
Skellefteå lands
Bastuträsk
968
Persdotter
Anna
1848-10-07
Själevad
Österbillsjö
969
Persdotter
Anna
1795-07-30
Burträsk
Lappvattnet
970
Persdotter
Anna
1806-12-22
Nysätra
Estersmark
971
Persdotter
Anna
1896-03-14
Anundsjö
Norrflärke
972
Persdotter
Anna
1789-10-25
Sorsele
Ran
973
Persdotter
Anna
1838-06-23
Själevad
Fors
974
Persdotter
Anna
1806-10-06
Anundsjö
Kläppsjö
975
Persdotter
Anna
1787
Åsele
Gafsele
976
Persdotter
Anna
1772-12-17
Lycksele
Ran
977
Persdotter
Anna
1813-05-15
Själevad
Västerhus
978
Persdotter
Anna
1780-03-08
Harmånger
Harmånger
979
Persdotter
Anna
1774-11-17
Burträsk
Bodbyn
980
Persdotter
Anna
1783
Åsele
Hacksjö
981
Persdotter
Anna
1772-03-12
Anundsjö
Lappmarken
982
Persdotter
Anna
1772-07-22
Lövånger
Mårtensboda
983
Persdotter
Anna
1804-03-20
Anundsjö
Västersel
984
Persdotter
Anna
1791-10-26
Vilhelmina
Laxbäcken
985
Persdotter
Anna
1793
Skog
Övered
986
Persdotter
Anna
1801-10-21
Själevad
Främmerbilla
987
Persdotter
Anna
1784-11-24
Sorsele
Gran
988
Persdotter
Anna
1774-03-13
Anundsjö
Västersel
989
Persdotter
Anna
1770-07-26
Lövånger
Kräkånger
990
Persdotter
Anna
1870-06-02
Grundsunda
Kasa
991
Persdotter
Anna
1798-09-23
Nysätra
Klintsjön
992
Persdotter
Anna
1782-11-19
Lövånger
Mårtensboda
993
Persdotter
Anna
1794-10-09
Lövånger
Kåsböle
994
Persdotter
Anna
1835-11-07
Själevad
Hörnett
995
Persdotter
Anna
1778-02-02
Lövånger
Mårtensboda
996
Persdotter
Anna
1844-06-22
Mo
Gala
997
Persdotter
Anna
1793-06-12
Bygdeå
Korssjön
998
Persdotter
Anna
1780-03-05
Själevad
Västerbacke
999
Persdotter
Anna
1860-09-26
Björna
Björnsjö
1000
Persdotter
Anna
1780-08-08
Skellefteå lands
Holmsvattnet
1001
Persdotter
Anna
1828-08-20
Själevad
Komnäs
1002
Persdotter
Anna
1819-02-28
Skorped
Lännäs
1003
Persdotter
Anna
1797-01-01
Själevad
Österalnäs
1004
Persdotter
Anna
1798-01-08
Nysätra
Estersmark
1005
Persdotter
Anna
1784-08-12
Lövånger
Noret
1006
Persdotter
Anna
1781-12-28
Burträsk
Bygdsiljum
1007
Persdotter
Anna
1802-09-29
??
??
1008
Persdotter
Anna
1821-09-11
Ström
Ström
1009
Persdotter
Anna
1814-08-07
Lövånger
Kräkånger
1010
Persdotter
Anna
1775-06-20
Ström
Lövberga
1011
Persdotter
Anna
1809-01-06
Lycksele
Vapsten
1012
Persdotter
Anna
1793-12-15
Ramsele
Ramsele
1013
Persdotter
Anna
1800-03-17
Själevad
Hörnett
1014
Persdotter
Anna
1839-08-20
Själevad
Västergundsjö
1015
Persdotter
Anna
1770 cirka
Åsele?
Åsele?
1016
Persdotter
Anna
1833-01-12
Ramsele
Ramsele
1017
Persdotter
Anna
1782-03-23
Ström
Siljeåsen
1018
Persdotter
Anna
1856-02-17
Själevad
Sörvästansjö
1019
Persdotter
Anna
1780-01-18
Resele
Resele
1020
Persdotter
Anna
1779-07-09
Ström
Havsnäs
1021
Persdotter
Anna
1797-03-12
Delsbo
Mora by
1022
Persdotter
Anna
1790-06-11
Grundsunda
Banafjäl
1023
Persdotter
Anna
1775-01-06
Arnäs
Flärke
1024
Persdotter
Anna
1783-02-12
Arnäs
Överön
1025
Persdotter
Anna
1807-12-13
Själevad
Bruket
1026
Persdotter
Anna
1792-05-11
Själevad
Gideå
1027
Persdotter
Anna
1783-01-30
Anundsjö
Österfanbyn
1028
Persdotter
Anna
1773-06-24
Grundsunda
Banafjäl
1029
Persdotter
Anna
1770-08-05
Nordmaling
Armsjö
1030
Persdotter
Anna
1830-09-15
Mo
Mo
1031
Persdotter
Anna
1775
Grundsunda
Ultrå
1032
Persdotter
Anna
1782-01-08
Anundsjö
Yttersel
1033
Persdotter
Anna
1771-09-13
Arnäs
Smedsbyn
1034
Persdotter
Anna
1774-03-08
Själevad
Kärrsjö
1035
Persdotter
Anna
1810-06-24
Björna
Uttersjö
1036
Persdotter
Anna
1847-04-19
Nordmaling
Klöse
1037
Persdotter
Anna
1785-03-04
Grundsunda
Ultrå/Sund
1038
Persdotter
Anna
1860-07-29
Falu län
Orsa
1039
Persdotter
Anna
1779-08-23
Arnäs
Rullböle
1040
Persdotter
Anna
1789-08-20
Umeå lands
Häggnäs
1041
Persdotter
Anna
1796-02-10
Älvdalen
Alfa
1042
Persdotter
Anna
1826-04-23
Björna
Långviken
1043
Persdotter
Anna
1770-07-01
Själevad
Gala 1
1044
Persdotter
Anna
1772-05-24
Själevad
Domsjö
1045
Persdotter
Anna
1788-12-13
Burträsk
Bygdsiljum
1046
Persdotter
Anna
1780-02-22
Arnäs
Sörälvsjö
1047
Persdotter
Anna
1787-02-11
Arnäs
Getingstabodum
1048
Persdotter
Anna
1774-01-19
Bygdeå
Jomark
1049
Persdotter
Anna
1796-01-01
Arnäs
Västerlandsjö
1050
Persdotter
Anna
1807-12-11
Burträsk
Orrberget
1051
Persdotter
Anna
1822-06-16
Björna
Långviken
1052
Persdotter
Anna
1837-09-28
Nora
Lövvik
1053
Persdotter
Anna
1798
Åsele
Siksjö
1054
Persdotter
Anna
1777-09-03
Degerfors
Hjuken
1055
Persdotter
Anna
1816-04-01
Gideå
Västergidsjö
1056
Persdotter
Anna
1789
Själevad
Själevad
1057
Persdotter
Anna
1789-06-22
Själevad
Norrlungånge
1058
Persdotter
Anna
1784-11-14
Lycksele
Örträsk
1059
Persdotter
Anna
1772-02-06
Själevad
Gideå
1060
Persdotter
Anna
1784-06-21
Arnäs
Ravesta
1061
Persdotter
Anna
1870-07-13
Själevad
Norrvästansjö
1062
Persdotter
Anna
1781-08-23
Nysätra
Ånäset
1063
Persdotter
Anna
1778-11-25
Nysätra
Ånäset
1064
Persdotter
Anna
1781-08-12
Arnäs
Getingstabodum
1065
Persdotter
Anna
1812-11-14
Gideå
Flärke
1066
Persdotter
Anna
1776-04-19
Liden
Åsen
1067
Persdotter
Anna
1801-03-04
Arnäs
Norrgidsjö
1068
Persdotter
Anna
1781-10-25
Arnäs
Överön
1069
Persdotter
Anna
1780-05-08
Umeå lands
Sävar
1070
Persdotter
Anna
1789-09-06
Arnäs
Sunnansjö
1071
Persdotter
Anna
1775-08-22
Arnäs
Getingstabodum
1072
Persdotter
Anna
1803-03-16
Arnäs
Norrbrynge
1073
Persdotter
Anna
1793
Föllinge
Föllinge
1074
Persdotter
Anna
1844-06-22
Mo
Gala
1075
Persdotter
Anna
1806-10-03
Ström
Grelsgård
1076
Persdotter
Anna
1778
Ådals-Liden?
Ådals-Liden?
1077
Persdotter
Anna
1775
Lappmarken
Lappmarken
1078
Persdotter
Anna
1789-11-28
Anundsjö
Kubbe
1079
Persdotter
Anna
1793-12-03
Själevad
Främmerbilla
1080
Persdotter
Anna
1785-03-12
Sidensjö
Vik
1081
Persdotter
Anna
1788-05-22
Skellefteå lands
Hjoggböle
1082
Persdotter
Anna
1799-03-25
Junsele
Krånge
1083
Persdotter
Anna
1792-06-19
Skellefteå lands
Hjoggböle
1084
Persdotter
Anna
1827-03-12
Själevad
Domsjö
1085
Persdotter
Anna
1862-05-02
Anundsjö
Västergensjö
1086
Persdotter
Anna
1848-02-17
Anundsjö
Norrflärke
1087
Persdotter
Anna
1786
Överlännäs
Överlännäs
1088
Persdotter
Anna
1776-07-06
Fjällsjö
Backe
1089
Persdotter
Anna
1780-01-30
Nysätra
Ånäset
1090
Persdotter
Anna
1836-09-21
Själevad
Fors
1091
Persdotter
Anna
1833-06-20
Junsele
Mo
1092
Persdotter
Anna
1853-04-23
Anundsjö
Österfannbyn
1093
Persdotter
Anna
1853-09-27
Skellefteå lands
Källbomark
1094
Persdotter
Anna
1820-04-30
Åsele
Tjäl
1095
Persdotter
Anna
1801-09-30
Vilhelmina
Latikberg
1096
Persdotter
Anna
1818-09-24
Sånga
Gårnäs
1097
Persdotter
Anna
1843-04-09
Ström
Risede
1098
Persdotter
Anna
1796-09-29
Anundsjö
Kubbe
1099
Persdotter
Anna Adelina
1892-06-22
Umeå lands
Hissjö
1100
Persdotter
Anna Agata
1842-12-20
Åsele
Solberg
1101
Persdotter
Anna Agata
1815-11-05
Lycksele
Skurträsk
1102
Persdotter
Anna Agata
1864-04-11
Vilhelmina
Stalon
1103
Persdotter
Anna Albertina
1870-09-14
Umeå lands
Baggböle
1104
Persdotter
Anna Albertina
1865-07-11
Arnäs
Övervike
1105
Persdotter
Anna Albertina
1862-09-24
Skellefteå lands
Ragnvaldsträsk
1106
Persdotter
Anna Albertina
1876-12-09
Sorsele
Nordsjö
1107
Persdotter
Anna Albertina
1864-03-17
Bygdeå
Ultervattnet
1108
Persdotter
Anna Alexandra
1885-02-17
Arvidsjaur
Tjektejaur
1109
Persdotter
Anna Alfrida
1877-10-25
Arnäs
Överön
1110
Persdotter
Anna Almia
1894-02-11
Nysätra
Flarken
1111
Persdotter
Anna Amalia
1899-04-21
Anundsjö
Sörflärke
1112
Persdotter
Anna Amalia
1867-09-06
Umeå lands
Mickelsträsk
1113
Persdotter
Anna Amalia
1854-05-01
Umeå lands
Ersmark
1114
Persdotter
Anna Amalia
1864-03-17
Umeå lands
Mickelsträsk
1115
Persdotter
Anna Amanda
1846-12-23
Norsjö
Granbergsliden
1116
Persdotter
Anna Amanda
1882-09-12
Norsjö
Risliden
1117
Persdotter
Anna Amanda
1873-03-29
Örträsk
Långsele
1118
Persdotter
Anna Amanda
1885-08-03
Umeå lands
Klabböle
1119
Persdotter
Anna Aqvilina
1872-06-13
Åsele
Varpsjö
1120
Persdotter
Anna Augusta
1862-12-02
Skellefteå lands
Ragvaldsträsk
1121
Persdotter
Anna Augusta
1860-06-23
Skellefteå lands
Bure
1122
Persdotter
Anna Augusta
1862-06-21
Lövånger
Noret
1123
Persdotter
Anna Augusta
1865-05-26
Burträsk
Bodbyn
1124
Persdotter
Anna Augusta
1885-02-14
Skellefteå lands
Bäck
1125
Persdotter
Anna Augusta
1906-05-30
Åsele
Yxsjö
1126
Persdotter
Anna Augusta
1878-12-04
Arnäs
Brunsnäs
1127
Persdotter
Anna Augusta
1864-06-22
Umeå lands
Rödålund
1128
Persdotter
Anna Augusta
1859-01-11
Lövånger
Önnesmark
1129
Persdotter
Anna Augusta
1867-11-09
Bjurholm
Lillarmsjö
1130
Persdotter
Anna Augusta
1879-06-18
Bjurholm
Agnäs
1131
Persdotter
Anna Augusta
1862-11-11
Nysätra
Brände
1132
Persdotter
Anna Augustina
1864-09-08
Nysätra
Kålaboda
1133
Persdotter
Anna Barbara
1853-01-25
Holm
Holm
1134
Persdotter
Anna Barbro
1801-02-21
Umeå lands
Sörfors
1135
Persdotter
Anna Barbro
1796
Åsele
Volmsjö
1136
Persdotter
Anna Barbro
1811-04-18
Umeå lands
Granlund
1137
Persdotter
Anna Beata
1825-02-13
Lövånger
Fjälbyn
1138
Persdotter
Anna Beata
1848-05-16
Nordmaling
Brattsbacka
1139
Persdotter
Anna Beata
1781-04-30
Nordmaling
Håknäs
1140
Persdotter
Anna Beata
1791-08-12
Sorsele
Sandsele
1141
Persdotter
Anna Beata
1849-11-13
Alanäs
Havsnäs
1142
Persdotter
Anna Brita
1853-11-06
Anundsjö
Myckelgensjö
1143
Persdotter
Anna Brita
1796-05-05
Skellefteå lands
Myckle
1144
Persdotter
Anna Brita
1826-07-27
Anundsjö
Västerfannby
1145
Persdotter
Anna Brita
1859-07-08
Anundsjö
Bredbyn
1146
Persdotter
Anna Brita
1798
Anundsjö
Anundsjö
1147
Persdotter
Anna Brita
1866-01-29
Anundsjö
Norrböle
1148
Persdotter
Anna Brita
1826-04-01
Anundsjö
Pullsjön
1149
Persdotter
Anna Brita
1857-02-23
Ramsele
Imnäs
1150
Persdotter
Anna Brita
1791-03-14
Arvidsjaur
Lappträsk
1151
Persdotter
Anna Brita
1844-05-20
Nätra
Sjögom
1152
Persdotter
Anna Brita
1787-05-20
Sidensjö
Bölen
1153
Persdotter
Anna Brita
1813-01-15
Nätra
Bredånger
1154
Persdotter
Anna Brita
1828-05-18
Själevad
Själand
1155
Persdotter
Anna Brita
1813-01-15
Nätra
Bredånger
1156
Persdotter
Anna Brita
1794
Nätra
Utby
1157
Persdotter
Anna Brita
1831-01-26
Sidensjö
Österkäl
1158
Persdotter
Anna Brita
1826-01-21
Sidensjö
Österkäl
1159
Persdotter
Anna Brita
1867-01-09
Sorsele
Bertejaur
1160
Persdotter
Anna Brita
1806
Nätra
Nätra
1161
Persdotter
Anna Brita
1816-12-15
Vilhelmina
Nästansjö
1162
Persdotter
Anna Brita
1858-05-06
Vilhelmina
Dåinan
1163
Persdotter
Anna Brita
1855-05-20
Sorsele
Skakträsk
1164
Persdotter
Anna Brita
1824-04-20
Åsele
Gransjölandet
1165
Persdotter
Anna Brita
1838-01-13
Arnäs
Lakasund
1166
Persdotter
Anna Brita
1844-11-26
Själevad
Österalnö
1167
Persdotter
Anna Brita
1828-12-29
Burträsk
Bygdsiljum
1168
Persdotter
Anna Brita
1777-07-20
Umeå lands
Yttertavle
1169
Persdotter
Anna Brita
1801-07-04
Umeå lands
Gunnismark
1170
Persdotter
Anna Brita
1802-11-22
Umeå lands
Gravfors
1171
Persdotter
Anna Brita
1802
Sidensjö
Kläppen
1172
Persdotter
Anna Brita
1810-11-03
Umeå lands
Vännäs
1173
Persdotter
Anna Brita
1778-04-27
Umeå lands
Kroksjö
1174
Persdotter
Anna Brita
1833-12-30
Björna
Hemling
1175
Persdotter
Anna Brita
1798-09-29
Nysätra
Gunsmark
1176
Persdotter
Anna Brita
1791-09-26
Lövånger
Lövånger
1177
Persdotter
Anna Brita
1779-09-16
Umeå lands
Djäkneböle
1178
Persdotter
Anna Brita
1770-02-24
Umeå lands
Gunnismark
1179
Persdotter
Anna Brita
1773-01-22
Umeå lands
Tväråmark
1180
Persdotter
Anna Brita
1778-12-09
Umeå lands
Täfteå
1181
Persdotter
Anna Brita
1773-02-27
Umeå lands
Täfteå
1182
Persdotter
Anna Brita
1793
Umeå lands
Stöcke
1183
Persdotter
Anna Brita
1772-08-15
Bygdeå
Ultervattnet
1184
Persdotter
Anna Brita
1791-08-01
Umeå lands
Holmön
1185
Persdotter
Anna Brita
1801-07-04
Bygdeå
Ratu
1186
Persdotter
Anna Brita
1837-08-19
Lycksele
Byssträsk
1187
Persdotter
Anna Brita
1779-09-25
Arnäs
Stenberg
1188
Persdotter
Anna Brita
1876-08-15
Själevad
Västergundsjö
1189
Persdotter
Anna Brita
1798-02-24
Bygdeå
Bobacken
1190
Persdotter
Anna Brita
1816-01-02
Själevad
Domsjö
1191
Persdotter
Anna Brita
1805-04-17
Umeå lands
Kroksjö
1192
Persdotter
Anna Brita
1831-09-05
Arnäs
Stensöden
1193
Persdotter
Anna Brita
1810-10-23
Björna
Locksta
1194
Persdotter
Anna Brita
1810-08-14
Nysätra
Trehörningen
1195
Persdotter
Anna Brita
1828-02-26
Umeå lands
Västervik
1196
Persdotter
Anna Brita
1796-11-07
Burträsk
Åbyn
1197
Persdotter
Anna Brita
1825-01-31
Degerfors
Lillträsk
1198
Persdotter
Anna Brita
1851-12-16
Arnäs
Högland
1199
Persdotter
Anna Brita
1815-09-25
Robertsfors
Fågelsång
1200
Persdotter
Anna Brita
1809-01-30
Nysätra
Trehörningen
1201
Persdotter
Anna Brita
1837-12-01
Arnäs
Torsböle
1202
Persdotter
Anna Brita
1822-02-27
Alanäs
Siljeåsen
1203
Persdotter
Anna Brita
1829-06-05
Själevad
Åte
1204
Persdotter
Anna Brita
1810-03-03
Bygdeå
Ultervattnet
1205
Persdotter
Anna Brita
1815-04-16
Umeå lands
Hemmesmark
1206
Persdotter
Anna Brita
1810-11-25
Dorotea
Lajksjö
1207
Persdotter
Anna Brita
1815-07-27
Bygdeå
Rickleå
1208
Persdotter
Anna Brita
1840-03-26
Bjurholm
Norrfors
1209
Persdotter
Anna Brita
1842-08-02
Lycksele
Vargträsk
1210
Persdotter
Anna Brita
1838-08-29
Lycksele
Vargträsk
1211
Persdotter
Anna Brita
1828-01-08
Gudmundrå
Nensjö
1212
Persdotter
Anna Brita
1795-06-27
Nordmaling
Sunnansjö
1213
Persdotter
Anna Brita
1781-01-06
Arnäs
Torsböle
1214
Persdotter
Anna Brita
1863-11-29
Bjurholm
Norrfors
1215
Persdotter
Anna Brita
1781-11-03
Nordmaling
Bjurholm
1216
Persdotter
Anna Brita
1788-10-19
Nordmaling
Ängersjö
1217
Persdotter
Anna Brita
1858-11-15
Örträsk
Vargträsk
1218
Persdotter
Anna Brita
1833-07-26
Björna
Locksta
1219
Persdotter
Anna Brita
1802-09-22
Nordmaling
Långed
1220
Persdotter
Anna Brita
1777-07-19
Bygdeå
Korsjö
1221
Persdotter
Anna Brita
1796-12-19
Umeå lands
Sörfors
1222
Persdotter
Anna Brita
1781-10-31
Nordmaling
Högland
1223
Persdotter
Anna Brita
1793-06-07
Nordmaling
Ottervattnet
1224
Persdotter
Anna Brita
1848-09-15
Gideå
Kantsjö
1225
Persdotter
Anna Brita
1813-07-11
Bjurholm
Braksele
1226
Persdotter
Anna Brita
1801-04-01
Umeå lands
Rödå
1227
Persdotter
Anna Brita
1799-11-27
Lycksele
Skurträsk
1228
Persdotter
Anna Brita
1848-10-26
Degerfors
Ekorrsele
1229
Persdotter
Anna Brita
1815-11-01
Arnäs
Dekarsön
1230
Persdotter
Anna Brita
1816-10-05
Gideå
Svedje
1231
Persdotter
Anna Brita
1834-01-11
Umeå stads
Umeå stad
1232
Persdotter
Anna Brita
1775-08-17
Bygdeå
Brednoret
1233
Persdotter
Anna Brita
1787-06-28
Bygdeå
Ultervattnet
1234
Persdotter
Anna Brita
1813-04-07
Gideå
Svedje
1235
Persdotter
Anna Brita
1824-05-29
Fredrika
Nordanås
1236
Persdotter
Anna Brita
1789-11-24
Nysätra
Hertsånger
1237
Persdotter
Anna Brita
1826-04-02
Gideå
Kantsjö
1238
Persdotter
Anna Brita
1825-05-09
Själevad
Själand
1239
Persdotter
Anna Brita
1839-08-02
Björna
Björna
1240
Persdotter
Anna Brita
1803-09-08
Fjällsjö
Fjällsjö
1241
Persdotter
Anna Brita
1804-08-03
Skellefteå lands
Tåme träsk
1242
Persdotter
Anna Brita
1827-10-08
Mo
Mo Herrgård
1243
Persdotter
Anna Brita
1820-03-27
Fjällsjö
Ön
1244
Persdotter
Anna Brita
1828-10-30
Bygdeå
Överklinten
1245
Persdotter
Anna Brita Karolina
1833-12-08
Lycksele
Gäddträsk
1246
Persdotter
Anna Cecilia
1800-11-25
Nordmaling
Balfors
1247
Persdotter
Anna Cecilia
1824-07-14
Bjurholm
Ström
1248
Persdotter
Anna Charlotta
1854-06-02
Julita
Rösten
1249
Persdotter
Anna Charlotta
1861-06-06
Lövånger
Vebomark
1250
Persdotter
Anna Charlotta
1816-12-20
Lövånger
Bäckboda
1251
Persdotter
Anna Charlotta
1831-05-15
Nysätra
Gumbodabäcken
1252
Persdotter
Anna Charlotta
1823-12-10
Nysätra
Skäran
1253
Persdotter
Anna Charlotta
1793-01-12
Umeå lands
Västervik
1254
Persdotter
Anna Charlotta
1785
Umeå lands
Tavelsjö
1255
Persdotter
Anna Charlotta
1781-08-31
Umeå lands
Stöcksjö
1256
Persdotter
Anna Charlotta
1839-01-11
Bygdeå
Rickleå
1257
Persdotter
Anna Charlotta
1803-03-21
Umeå lands
Håkmark
1258
Persdotter
Anna Charlotta
1880-11-03
Degerfors
Sunnansjönäs
1259
Persdotter
Anna Charlotta
1805-03-07
Degerfors
Hjuksnoret
1260
Persdotter
Anna Charlotta
1834-04-17
Nysätra
Brände
1261
Persdotter
Anna Charlotta
1822-06-12
Lövånger
Vebomark
1262
Persdotter
Anna Charlotta
1871-09-25
Ramsele
Holme
1263
Persdotter
Anna Charlotta
1810-07-07
Degerfors
Hjuksnoret
1264
Persdotter
Anna Charlotta
1815-10-18
Umeå lands
Hörneå
1265
Persdotter
Anna Charlotta
1782-05-22
Degerfors
Tegsnäset
1266
Persdotter
Anna Charlotta
1857-02-01
Örträsk
Örträsk
1267
Persdotter
Anna Charlotta
1809-01-13
Degerfors
Skivsjön
1268
Persdotter
Anna Charlotta
1846-12-27
Degerfors
Degerfors
1269
Persdotter
Anna Charlotta
1820-03-10
Nysätra
Strandfors
1270
Persdotter
Anna Charlotta
1796
Umeå lands
Skravelsjö
1271
Persdotter
Anna Charlotta
1863-03-13
Bygdeå
Junkboda
1272
Persdotter
Anna Charlotta
1842-12-22
Nysätra
Pellboda
1273
Persdotter
Anna Desidora
1862-05-11
Lycksele
Kroksjö
1274
Persdotter
Anna Dordea
1792-01-02
Nordmaling
Ängersjö
1275
Persdotter
Anna Dordea
1777-08-10
Nordmaling
Högland
1276
Persdotter
Anna Dorotea
1815-09-22
Lövånger
Hökmark
1277
Persdotter
Anna Dorotea
1838-11-13
Dorotea
Långfors
1278
Persdotter
Anna Dorotea
1807-06-16
Nordmaling
Bjurholm
1279
Persdotter
Anna Dorotea
1813-03-27
Nordmaling
Brattfors
1280
Persdotter
Anna Dorotea
1835
Edsele
Edsele
1281
Persdotter
Anna Dorotea
1836-08-01
Lövånger
Uttersjön
1282
Persdotter
Anna Eleonora
1883-09-26
Dorotea
Svanabyn
1283
Persdotter
Anna Elisabet
1830-12-19
Mo
Gottne
1284
Persdotter
Anna Elisabet
1817-06-26
Nordingrå
Salberg o13Sahlberg
1285
Persdotter
Anna Elisabet
1854-01-24
Arvidsjaur?
Sandfors
1286
Persdotter
Anna Elisabet
1869-01-07
Alanäs
Alanäs
1287
Persdotter
Anna Elisabet
1867-11-16
Anundsjö
Solberg
1288
Persdotter
Anna Elisabet
1803
Nätra?
Nätra?
1289
Persdotter
Anna Elisabet
1842-11-17
Arnäs
Brunnsnyland
1290
Persdotter
Anna Elisabet
1845-11-22
Arnäs
Stybbersmark
1291
Persdotter
Anna Elisabet
1797-09-11
Lövånger
Bissjön
1292
Persdotter
Anna Elisabet
1806-09-26
Umeå lands
Stöcksjö
1293
Persdotter
Anna Elisabet
1815-10-29
Umeå lands
Rödå
1294
Persdotter
Anna Elisabet
1808-02-15
Umeå lands
Orrböle
1295
Persdotter
Anna Elisabet
1847-01-19
Sorsele
Sappatavan
1296
Persdotter
Anna Elisabet
1798-11-07
Burträsk
Bygdsiljum
1297
Persdotter
Anna Elisabet
1791-07-10
Nederkalix
Näsbyn
1298
Persdotter
Anna Elisabet
1821-09-11
Fjällsjö
Tjärnnäset
1299
Persdotter
Anna Elisabet
1844-12-12
Umeå lands
Ersmark
1300
Persdotter
Anna Elisabet
1778
??
??
1301
Persdotter
Anna Elisabet
1792-09-27
Umeå lands
Innertavle
1302
Persdotter
Anna Elisabet
1839-01-20
Åsele
Västerås
1303
Persdotter
Anna Elisabet
1809-03-08
Umeå lands
Ersmark
1304
Persdotter
Anna Elisabet
1781-04-07
Umeå lands
Ytterhiske
1305
Persdotter
Anna Elisabet
1807-07-12
Björna
Långnäset
1306
Persdotter
Anna Elisabet
1856-04-29
Mo
Östansjö
1307
Persdotter
Anna Elisabet
1816-06-17
Lövånger
Hökmark
1308
Persdotter
Anna Elisabet
1880-11-25
Anundsjö
Högkäl
1309
Persdotter
Anna Elisabet
1843-01-03
Arnäs
Älvsöden
1310
Persdotter
Anna Elisabet
1822-12-11
Vibyggerå
Järved
1311
Persdotter
Anna Elisabet
1886-07-05
Fredrika
Viskaberg
1312
Persdotter
Anna Elisabet
1807-11-07
Själevad
Åsliden
1313
Persdotter
Anna Elisabet
1813-03-21
Bygdeå
Ultervattnet
1314
Persdotter
Anna Elisabet
1802-11-06
Umeå lands
Innertavle
1315
Persdotter
Anna Elisabet
1787-07-06
Burträsk
Gammelbyn
1316
Persdotter
Anna Elisabet
1825-01-09
Burträsk
Innansjön
1317
Persdotter
Anna Elisabet
1781
Bjärtrå
Bjärtrå
1318
Persdotter
Anna Elisabet
1846-08-12
Sävar
Sävar
1319
Persdotter
Anna Elisabet
1827-04-24
Dorotea
Lavsjö
1320
Persdotter
Anna Elisabet
1851-05-22
Alanäs
Harrsjö
1321
Persdotter
Anna Elisabet
1818-07-09
Lövånger
Önnesmark
1322
Persdotter
Anna Elisabet
1775-02-06
Fjällsjö
Backe
1323
Persdotter
Anna Elisabet
1799-12-21
Fjällsjö
Orrnäs
1324
Persdotter
Anna Elisabet
1835-05-28
Nätra
Nässjö
1325
Persdotter
Anna Elisabet
1885-05-08
Mo
Flärke
1326
Persdotter
Anna Elisabet
1825-09-20
Nordmaling
Ängersjö
1327
Persdotter
Anna Elisabet
1823-10-19
Nordmaling
Djupsjö
1328
Persdotter
Anna Elisabet
1857-04-15
Gideå
Flärke
1329
Persdotter
Anna Elisabet
1819-04-17
Gideå
Önskanäset
1330
Persdotter
Anna Elisabet
1843-02-07
??
??
1331
Persdotter
Anna Elisabet
1821-10-26
Grundsunda
Ultrå
1332
Persdotter
Anna Elisabet
1786-06-17
Umeå lands
Stöcke
1333
Persdotter
Anna Elisabet
1828-11-07
Grundsunda
Gidböle
1334
Persdotter
Anna Elisabet
1846-11-15
Arnäs
Stybbersmark
1335
Persdotter
Anna Elisabet
1812-02-03
Gideå
Sörgidsjö
1336
Persdotter
Anna Elisabet
1778-08-29
Grundsunda
Ultrå
1337
Persdotter
Anna Elisabet
1781-03-18
Lycksele
Öreström
1338
Persdotter
Anna Elisabet
1818-08-15
Arnäs
Torsböle
1339
Persdotter
Anna Elisabet
1843-06-03
Arnäs
Angsta
1340
Persdotter
Anna Elisabet
1781-06-10
Lycksele
Gäddträsk
1341
Persdotter
Anna Elisabet
1826-11-05
Gideå
Långvattnet
1342
Persdotter
Anna Elisabet
1776-03-11
Umeå lands
Spöland
1343
Persdotter
Anna Elisabet
1796-11-17
Arnäs
Flygsjö
1344
Persdotter
Anna Elisabet
1822-03-24
Skellefteå lands
Bäck
1345
Persdotter
Anna Elisabet
1846-07-08
Gideå
Flygsjö
1346
Persdotter
Anna Elisabet
1799-08-10
Arnäs
Getingstabodum
1347
Persdotter
Anna Elisabet
1801-10-17
Arnäs
Getingstabodum
1348
Persdotter
Anna Elisabet
1868-09-10
Kronoberg
Näskott
1349
Persdotter
Anna Elisabet
1856-01-05
Åsele
Avasjö
1350
Persdotter
Anna Elisabet
1825-01-28
Vilhelmina
Latikberg
1351
Persdotter
Anna Elisabet
1802
Arvidsjaur
Arvidsjaur
1352
Persdotter
Anna Elonora
1801-11-03
Nordmaling
Lögdeå
1353
Persdotter
Anna Elvira
1908-12-19
Nordmaling
Norrbyn
1354
Persdotter
Anna Elvira
1873-02-06
Skellefteå stad
Skellefteå stad
1355
Persdotter
Anna Emelinda
1888-07-17
Vilhelmina
Hornsjö
1356
Persdotter
Anna Erika
1852-08-12
Norsjö
Lillholmträsk
1357
Persdotter
Anna Erika
1871-02-13
Vännäs
Nilsland
1358
Persdotter
Anna Erika
1881-01-11
Dorotea
Långfors
1359
Persdotter
Anna Erika
1833-09-19
Norsjö
Tjärn
1360
Persdotter
Anna Erika
1878-12-14
Vilhelmina
Saxnäs
1361
Persdotter
Anna Erika
1845-08-13
Lövånger
Vallen
1362
Persdotter
Anna Erika
1845-01-02
Arnäs
Lunne
1363
Persdotter
Anna Erika
1858-03-31
Nordingrå
Rävsön 5:1
1364
Persdotter
Anna Erika
1849-12-12
Åsele
Siksjö
1365
Persdotter
Anna Erika
1864-07-30
Alanäs
Alanäs
1366
Persdotter
Anna Erika
1843-10-01
Åsele
Östernoret
1367
Persdotter
Anna Erika
1854-09-22
Umeå lands
Ansmark
1368
Persdotter
Anna Erika
1851-12-02
Gideå
Västergissjö
1369
Persdotter
Anna Erika
1825-02-03
Skellefteå lands
Falmark
1370
Persdotter
Anna Erika
1879-05-22
Lycksele
Ajaur
1371
Persdotter
Anna Erika
1855-05-25
Fredrika
Holmsele
1372
Persdotter
Anna Erika
1871-06-01
Åsele
Varpsjö
1373
Persdotter
Anna Erika
1840-08-15
Dorotea
Tannsjö
1374
Persdotter
Anna Erika
1871-11-30
Dorotea
Väster-Ormsjö
1375
Persdotter
Anna Erika
1851-05-18
Umeå lands
Stöcke
1376
Persdotter
Anna Erika
1819-05-01
Åsele
Avasjö
1377
Persdotter
Anna Erika
1847-01-30
Burträsk
Andersvattnet
1378
Persdotter
Anna Erika
1838-03-10
Tåsjö
Skansnäset
1379
Persdotter
Anna Erika
1809-11-26
Vilhelmina
Vilhelmina
1380
Persdotter
Anna Eufemia
1881-09-16
Fredrika
Norrfors
1381
Persdotter
Anna Eufrosyna
1871-03-11
Nysätra
Brände
1382
Persdotter
Anna Eufrosyna
1869-10-12
Burträsk
Åbyn
1383
Persdotter
Anna Eufrosyna
1887-11-04
Degerfors
Skivsjön
1384
Persdotter
Anna Eufrosyna
1864-09-29
Umeå lands
Nyliden
1385
Persdotter
Anna Eufrosyna
1871-03-11
Örträsk
Örträsk
1386
Persdotter
Anna Eugenia
1886-04-10
Anundsjö
Solberg
1387
Persdotter
Anna Eva
1833-09-07
Lövånger
Bissjön
1388
Persdotter
Anna Evelina
1888-12-24
Arnäs
Brunnsnyland
1389
Persdotter
Anna Evelina
1883-05-06
Arnäs
Bygdom
1390
Persdotter
Anna Evelina
1885-07-09
Björna
Mattarbodum
1391
Persdotter
Anna Evelina
1881-05-22
Arnäs
Stranne
1392
Persdotter
Anna Evelina
1882-05-06
Gideå
Hundsjö
1393
Persdotter
Anna Evelina
1892-06-19
Umeå lands
Rönnbäck
1394
Persdotter
Anna Evelina Augusta
1876-01-01
Vilhelmina
Ulvoberg
1395
Persdotter
Anna Fredrika
1863-06-04
Umeå lands
Berg
1396
Persdotter
Anna Fredrika
1817-07-28
Skellefteå lands
Hjoggböle
1397
Persdotter
Anna Fredrika
1816-07-22
Lövånger
Uttersjön
1398
Persdotter
Anna Fredrika
1863-05-13
Lövånger
Vebomark
1399
Persdotter
Anna Fredrika
1828-03-04
Skellefteå lands
Kågeträsk
1400
Persdotter
Anna Fredrika
1861-02-25
Skellefteå lands
Kågeträsk
1401
Persdotter
Anna Fredrika
1860-10-06
Arvidsjaur
Högheden
1402
Persdotter
Anna Fredrika
1837-12-09
Stensele
Bastuträsk
1403
Persdotter
Anna Fredrika
1838-07-31
Burträsk
Backviken
1404
Persdotter
Anna Fredrika
1864-11-11
Stensele
Skarvsjö
1405
Persdotter
Anna Fredrika
1824-01-27
Sävar
Botsmark
1406
Persdotter
Anna Fredrika
1816-01-01
Umeå lands
Backen
1407
Persdotter
Anna Fredrika
1820-02-16
Umeå lands
Tväråmark
1408
Persdotter
Anna Fredrika
1829-11-12
Umeå lands
Norrfors
1409
Persdotter
Anna Fredrika
1807-02-08
Burträsk
Mjödvattnet
1410
Persdotter
Anna Fredrika
1862-05-08
Burträsk
Klysterberget
1411
Persdotter
Anna Fredrika
1812-06-13
Burträsk
Forsliden
1412
Persdotter
Anna Fredrika
1802-07-02
Lövånger
Fjällbodan
1413
Persdotter
Anna Fredrika
1849-03-31
Dorotea
Lavsjö
1414
Persdotter
Anna Fredrika
1820-09-10
Burträsk
Innansjön
1415
Persdotter
Anna Fredrika
1864-03-27
Örträsk
Skarda
1416
Persdotter
Anna Fredrika
1865-09-27
Lycksele
Vänjaurbäck
1417
Persdotter
Anna Fredrika
1838-11-14
Burträsk
Bygdeträsk
1418
Persdotter
Anna Fredrika
1851-10-20
Nysätra
Estersmark
1419
Persdotter
Anna Fredrika
1841-08-31
Burträsk
Åbyn
1420
Persdotter
Anna Fredrika
1837-03-31
Umeå lands
Flurkmark
1421
Persdotter
Anna Fredrika
1859-10-25
Bjurholm
Bastuträsk
1422
Persdotter
Anna Fredrika
1828-06-07
Skellefteå lands
Falmark
1423
Persdotter
Anna Fredrika
1817-10-25
Skellefteå lands
Kusmark
1424
Persdotter
Anna Fredrika
1851-03-26
Nysätra
Svenmarken
1425
Persdotter
Anna Fredrika
1858-05-06
Lövånger
Noret
1426
Persdotter
Anna Fredrika
1861-11-30
Bygdeå
Överklinten
1427
Persdotter
Anna Fredrika
1847-12-11
Nysätra
Flarken
1428
Persdotter
Anna Greta
1827-11-28
Gräta
1429
Persdotter
Anna Gunilla
1821-03-13
Sorsele
Gran
1430
Persdotter
Anna Gustav
1845-01-30
Nysätra
Flakabäcken
1431
Persdotter
Anna Gustav
1864-06-11
Bodum
Flyn
1432
Persdotter
Anna Gustava
1876-03-05
Vilhelmina
Siksjö
1433
Persdotter
Anna Gustava
1848-06-03
Burträsk
Åbyn
1434
Persdotter
Anna Gustava
1854-11-28
Skellefteå lands
Myckle
1435
Persdotter
Anna Gustava
1859-11-29
Skellefteå lands
Myckle
1436
Persdotter
Anna Gustava
1865-10-12
Vilhelmina
Svannäs
1437
Persdotter
Anna Gustava
1878-04-05
Örträsk
Örträsk
1438
Persdotter
Anna Gustava
1826-11-29
Lövånger
Noret
1439
Persdotter
Anna Gustava
1873-11-13
Lövånger
Bissjön
1440
Persdotter
Anna Gustava
1846-06-08
Björna
Nyliden
1441
Persdotter
Anna Gustava
1843-03-30
Bjurholm
Agnäs
1442
Persdotter
Anna Gustava
1834-07-13
Nordmaling
Bergsjö
1443
Persdotter
Anna Gustava
1854-09-19
Vilhelmina
Hacksjö
1444
Persdotter
Anna Gustava
1872-05-06
Åsele
Tennsjö
1445
Persdotter
Anna Gustava
1844-12-19
Lövånger
Uttersjön
1446
Persdotter
Anna Gustava
1841-12-19
Lövånger
Uttersjön
1447
Persdotter
Anna Görgina
1866-03-17
Norge
Norge
1448
Persdotter
Anna Helena
1870-08-27
Norsjö
Hemmingen
1449
Persdotter
Anna Helena
1872-10-06
Skellefteå lands
Skråmträsk
1450
Persdotter
Anna Helena
1843-05-16
Skellefteå lands
Burvik
1451
Persdotter
Anna Helena
1879-06-18
Skellefteå lands
Burvik
1452
Persdotter
Anna Helena
1855-09-26
Skellefteå lands
Gummark
1453
Persdotter
Anna Helena
1806-01-24
Arnäs
Myckling
1454
Persdotter
Anna Helena
1848-01-21
Umeå lands
Skravelsjö
1455
Persdotter
Anna Helena
1820-03-15
Umeå lands
Kassjö
1456
Persdotter
Anna Helena
1798-01-24
Nederkalix
Näsbyn
1457
Persdotter
Anna Helena
1778-05-21
Umeå lands
Västerteg
1458
Persdotter
Anna Helena
1793-12-21
Umeå lands
Nyby
1459
Persdotter
Anna Helena
1782-01
Umeå lands
Gubböle
1460
Persdotter
Anna Helena
1773-12
Umeå lands
Västerteg
1461
Persdotter
Anna Helena
1802-11-10
Bygdeå
Norum
1462
Persdotter
Anna Helena
1794
Umeå lands
Västerteg
1463
Persdotter
Anna Helena
1781-10-04
Umeå lands
Hössjö
1464
Persdotter
Anna Helena
1826-09-07
Bygdeå
Sjulsmark
1465
Persdotter
Anna Helena
1803-02-05
Umeå lands
Botsmark
1466
Persdotter
Anna Helena
1840
Ådalsliden?
Krånged?
1467
Persdotter
Anna Helena
1817-01-28
Burträsk
Högliden
1468
Persdotter
Anna Helena
1830-06-10
Norsjö
Bastutjärn
1469
Persdotter
Anna Helena
1782-02-07
Bygdeå
Sikeå
1470
Persdotter
Anna Helena
1785-09-11
Nordmaling
Hummelholm
1471
Persdotter
Anna Helena
1812-06-26
Arnäs
Myckling
1472
Persdotter
Anna Helena
1812-08-25
Gideå
Flygsjö
1473
Persdotter
Anna Helena
1796-05-07
Nordmaling
Djupsjö
1474
Persdotter
Anna Helena
1776-01-01
Umeå lands
Västerhiske
1475
Persdotter
Anna Helena
1783-01-01
Nordmaling
Bredträsk
1476
Persdotter
Anna Helena
1783-12-27
Umeå lands
Hissjö
1477
Persdotter
Anna Helena
1777-04-18
Arnäs
Hjälta
1478
Persdotter
Anna Helena
1789-08-25
Arnäs
Hjälta
1479
Persdotter
Anna Helena
1847-10-19
Nordmaling
Aspeå
1480
Persdotter
Anna Helena
1848-01-03
Ramsele
Ramsele
1481
Persdotter
Anna Hildur
1907-10-20
Anundsjö
Solberg
1482
Persdotter
Anna Johanna
1876-04-04
Anundsjö
Tvärlandsböle
1483
Persdotter
Anna Johanna
1848-07-21
Norsjö
Granbergsliden
1484
Persdotter
Anna Johanna
1821-04-11
Umeå lands
Pålböle
1485
Persdotter
Anna Johanna
1818-12-18
Umeå lands
Sävar
1486
Persdotter
Anna Johanna
1873-03-28
Stensele
Långbäck
1487
Persdotter
Anna Johanna
1852-06-24
Stensele
Västansjö
1488
Persdotter
Anna Johanna
1872-06-10
Vilhelmina
Hacksjö
1489
Persdotter
Anna Johanna
1811-04-03
Umeå lands
Fällforsån
1490
Persdotter
Anna Johanna
1865-06-22
Själevad
Västerås
1491
Persdotter
Anna Johanna
1889-07-26
Anundsjö
Sunnesta
1492
Persdotter
Anna Johanna
1888-08-18
Björna
Leding
1493
Persdotter
Anna Johanna
1843-08-26
Umeå lands
Nyåker
1494
Persdotter
Anna Johanna
1839-09-25
Umeå lands
Överboda
1495
Persdotter
Anna Johanna
1825-09-05
Nysätra
Degerfors
1496
Persdotter
Anna Johanna
1882-08-22
Bygdeå
Överklinten
1497
Persdotter
Anna Johanna
1863-01-26
Umeå lands
Nyliden
1498
Persdotter
Anna Johanna
1845-07-04
Nysätra
Klintsjön
1499
Persdotter
Anna Johanna
1863-01-07
Fjällsjö
Tjärrnäs
1500
Persdotter
Anna Johanna
1824-03-20
Dorotea
Avaträsk
1501
Persdotter
Anna Johanna
1831-01-06
Skellefteå lands
Strömfors
1502
Persdotter
Anna Johanna
1863-11-27
Bygdeå
Sakrisborg
1503
Persdotter
Anna Johanna
1871-06-24
Dorotea
Granås
1504
Persdotter
Anna Johanna
1837-03-25
Nordmaling
Långed
1505
Persdotter
Anna Johanna
1871-06-07
Bjurholm
Nordanås
1506
Persdotter
Anna Johanna
1865-12-06
Nordmaling
Ängersjö
1507
Persdotter
Anna Johanna
1846-05-28
Grundsunda
Banafjäl
1508
Persdotter
Anna Johanna
1861-11-14
Degerfors
Nyåkertjärn
1509
Persdotter
Anna Johanna
1871-12-03
Vännäs
Orrböle
1510
Persdotter
Anna Johanna
1858-07-14
Bygdeå
Storrödningsberget
1511
Persdotter
Anna Johanna
1849-07-08
Nysätra
Hertzånger
1512
Persdotter
Anna Josefina
1889-10-03
Degerfors
Olofsberg
1513
Persdotter
Anna Josefina
1893-07-12
Umeå lands
Västerhiske
1514
Persdotter
Anna Josefina
1867-02-02
Sorsele
Bure
1515
Persdotter
Anna Josefina
1859-09-18
Vilhelmina
Ulvoberg
1516
Persdotter
Anna Josefina
1863-03-03
Umeå lands
Stöcke
1517
Persdotter
Anna Josefina
1882-05-13
Stensele
Sandvik
1518
Persdotter
Anna Josefina
1854-12-09
Stensele
Stensele
1519
Persdotter
Anna Justina
1885-04-13
Malå
Rentjärn
1520
Persdotter
Anna Karolina
1882-11-11
Vännäs
Vänfors
1521
Persdotter
Anna Karolina
1901-10-30
Anundsjö
Järvberget
1522
Persdotter
Anna Karolina
1874-12-09
Lycksele
Vänjaurbäck
1523
Persdotter
Anna Karolina
1863-11-29
Björna
Långviken
1524
Persdotter
Anna Karolina
1864-03-01
Vännäs
Granlund
1525
Persdotter
Anna Karolina
1875-04-11
Anundsjö
Kubbe
1526
Persdotter
Anna Karolina
1873-11-27
Umeå lands
Ansmark
1527
Persdotter
Anna Karolina
1854-01-23
Lövånger
Hökmark
1528
Persdotter
Anna Karolina
1872-12-07
Skellefteå lands
Bäckfors
1529
Persdotter
Anna Karolina
1874-03-04
Stensele
Pauträsk
1530
Persdotter
Anna Karolina
1878-11-21
Arjeplog
Björkliden
1531
Persdotter
Anna Karolina
1864-09-13
Lövånger
Brattjärn
1532
Persdotter
Anna Karolina
1845-12-13
Vilhelmina
Tresunda
1533
Persdotter
Anna Karolina
1876-11-29
Skellefteå lands
Bäck
1534
Persdotter
Anna Karolina
1889-06-21
Norsjö
Rengård
1535
Persdotter
Anna Karolina
1858-08-28
Tärna
Klippen
1536
Persdotter
Anna Karolina
1865-05-19
Åsele
Holmträsk
1537
Persdotter
Anna Karolina
1852-02-08
Umeå lands
Strand
1538
Persdotter
Anna Karolina
1858-04-22
Sävar
Täfteå
1539
Persdotter
Anna Karolina
1838-11-01
Arnäs
Brunsnyland
1540
Persdotter
Anna Karolina
1887-03-23
Anundsjö
Innertellmo
1541
Persdotter
Anna Karolina
1880-10-27
Arnäs
Övervike
1542
Persdotter
Anna Karolina
1826-08-25
Åsele
Siksjö
1543
Persdotter
Anna Karolina
1851-06-30
Degerfors
Hjuken
1544
Persdotter
Anna Karolina
1855-02-16
Åsele
Lomsjö
1545
Persdotter
Anna Karolina
1858-06-19
Degerfors
Hjuken
1546
Persdotter
Anna Karolina
1864-01-25
Degerfors
Granö
1547
Persdotter
Anna Karolina
1873-11-07
Umeå lands
Ansmark
1548
Persdotter
Anna Karolina
1871-08-14
Anundsjö
Stavarn
1549
Persdotter
Anna Karolina
1884-08-10
Umeå lands
Ansmark
1550
Persdotter
Anna Karolina
1860-10-21
Lycksele
Vänjaurbäck
1551
Persdotter
Anna Karolina
1841-12-31
Burträsk
Illvädersträsk
1552
Persdotter
Anna Karolina
1875-06-20
Degerfors
Storberget
1553
Persdotter
Anna Karolina
1832-12-08
Degerfors
Tegsnäset
1554
Persdotter
Anna Karolina
1866-05-24
Umeå lands
Ersmark
1555
Persdotter
Anna Karolina
1827-03-18
Åsele
Älgsjö
1556
Persdotter
Anna Karolina
1872-12-16
Degerfors
Storberget
1557
Persdotter
Anna Karolina
1863-08-16
Mo
Mo Bruk
1558
Persdotter
Anna Karolina
1835-10-04
Degerfors
Tegsnäset
1559
Persdotter
Anna Karolina
1888-09-20
Arnäs
Järved
1560
Persdotter
Anna Karolina
1824-04-27
Umeå lands
Tjälamark
1561
Persdotter
Anna Karolina
1857-03-20
Degerfors
Åttonträsk
1562
Persdotter
Anna Karolina
1859-07-27
Grundsunda
Husums sågverk
1563
Persdotter
Anna Karolina
1852-02-03
Arnäs
Högbyn
1564
Persdotter
Anna Karolina
1843-07-15
Fredrika
Häggsjöbäcken
1565
Persdotter
Anna Karolina
1854-04-07
Degerfors
Tväråträsk
1566
Persdotter
Anna Karolina
1846-07-02
Degerfors
Mesele
1567
Persdotter
Anna Karolina
1835-11-27
Lövånger
Uttersjön
1568
Persdotter
Anna Karolina
1843-10-28
Degerfors
Tväråträsk
1569
Persdotter
Anna Karolina
1862-02-09
Umeå lands
VästerTeg
1570
Persdotter
Anna Karolina
1854-08-12
Arnäs
Arnäs
1571
Persdotter
Anna Karolina
1835-09-28
Ådalsliden
Hexmo
1572
Persdotter
Anna Karolina
1875-06-17
Burträsk
Slyberget
1573
Persdotter
Anna Karolina
1868-12-11
Umeå lands
Överboda
1574
Persdotter
Anna Karolina
1862-11-08
Dorotea
Lavsjö
1575
Persdotter
Anna Karolina
1855-11-05
Dorotea
Avaträsk
1576
Persdotter
Anna Karolina
1854-04-27
Åsele
Älgsjö
1577
Persdotter
Anna Karolina
1880-09-28
Dorotea
Lajksjö
1578
Persdotter
Anna Karolina
1863-12-27
Umeå lands
Berttjärn
1579
Persdotter
Anna Karolina
1840-07-09
Grundsunda
Ultrå
1580
Persdotter
Anna Karolina
1856-01-16
Arnäs
Bygdom
1581
Persdotter
Anna Karolina
1853-09-24
Grundsunda
Fanby
1582
Persdotter
Anna Karolina
1861-12-27
Grundsunda
Ällön
1583
Persdotter
Anna Karolina
1860-01-16
Nordmaling
Stenberg
1584
Persdotter
Anna Karolina
1831-12-02
Bjurholm
Ottervattnet
1585
Persdotter
Anna Karolina
1841-09-03
Gideå
Lomviken
1586
Persdotter
Anna Karolina
1859-10-30
Nordmaling
Djupsjö
1587
Persdotter
Anna Karolina
1873-08-16
Bjurholm
Ström
1588
Persdotter
Anna Karolina
1851-01-23
Vännäs
Näsåker
1589
Persdotter
Anna Karolina
1866-07-11
Degerfors
Lillsandsjön
1590
Persdotter
Anna Karolina
1870-10-11
Lycksele
Byskträsk
1591
Persdotter
Anna Karolina
1853-01-25
Gideå
Trehörningsjö
1592
Persdotter
Anna Karolina
1842-10-06
Arnäs
Svartby
1593
Persdotter
Anna Karolina
1845-04-15
Sävar
Risbäck
1594
Persdotter
Anna Karolina
1863-05-05
Gideå
Hattsjö
1595
Persdotter
Anna Karolina
1866-12-09
Degerfors
Högfällan
1596
Persdotter
Anna Karolina
1849-01-07
Gideå
Flärke
1597
Persdotter
Anna Karolina
1846-09-30
Vännäs
Holmbäck
1598
Persdotter
Anna Karolina
1866-10-28
Fredrika
Hemstad
1599
Persdotter
Anna Karolina
1861-04-14
Björna
Uddersjö
1600
Persdotter
Anna Karolina
1855-08-30
Björna
Hemsjö
1601
Persdotter
Anna Karolina
1868-03-30
Trehörningsjö
Karlsviken
1602
Persdotter
Anna Karolina
1873-03-03
Umeå lands
Kroksjö
1603
Persdotter
Anna Karolina
1881-05-28
Bygdeå
Åkullsjön
1604
Persdotter
Anna Karolina
1878-01-19
Bygdeå
Åkullsjön
1605
Persdotter
Anna Karolina
1893-06-01
Åsele
Torvsjö
1606
Persdotter
Anna Karolina
1836-08-08
Vilhelmina
Malgovik
1607
Persdotter
Anna Karolina
1839-07-19
Vilhelmina
Skansholm
1608
Persdotter
Anna Katarina
1800-09-05
Ådalsliden
Västabäck
1609
Persdotter
Anna Katarina
1860-10-05
Själevad
Gene
1610
Persdotter
Anna Katarina
1866-08-20
Holmsund
Holmsund
1611
Persdotter
Anna Katarina
1815-10-25
Umeå lands
Innertavle
1612
Persdotter
Anna Katarina
1858-02-08
Vilhelmina
Gransjö
1613
Persdotter
Anna Katarina
1866-04-14
Umeå lands
Bjensjön
1614
Persdotter
Anna Katarina
1821-08-23
Åsele
Tjäl
1615
Persdotter
Anna Katarina
1867-09-22
Umeå lands
Överboda
1616
Persdotter
Anna Katarina
1794-01-14
Skellefteå lands
Bergsbyn
1617
Persdotter
Anna Katarina
1865-09-01
Anundsjö
Östergensjö
1618
Persdotter
Anna Katarina
1831-12-24
Anundsjö
Nordsjö
1619
Persdotter
Anna Katarina
1827-10-03
Skellefteå land
Burvik
1620
Persdotter
Anna Katarina
1853-03-05
Anundsjö
Västersel
1621
Persdotter
Anna Katarina
1845-09-27
Arnäs
Prästbordet
1622
Persdotter
Anna Katarina
1902-07-14
Anundsjö
Hädanberg
1623
Persdotter
Anna Katarina
1783-03-23
Skellefteå lands
Myckle
1624
Persdotter
Anna Katarina
1840-04-16
Umeå lands
Häggnäs
1625
Persdotter
Anna Katarina
1861-07-16
Anundsjö
Aldertjärn
1626
Persdotter
Anna Katarina
1816-04-15
Skorped
Mosjö
1627
Persdotter
Anna Katarina
1827-08-12
Skog
Skog
1628
Persdotter
Anna Katarina
1844-11-12
Skellefteå lands
Gummark
1629
Persdotter
Anna Katarina
1847-10-17
Ramsele
Krången
1630
Persdotter
Anna Katarina
1836-03-17
Norsjö
Högheden
1631
Persdotter
Anna Katarina
1814-01-05
Umeå lands
Hörnefors
1632
Persdotter
Anna Katarina
1805-06-11
Arvidsjaur
Akkavare
1633
Persdotter
Anna Katarina
1812-03-30
Skellefteå lands
Myckle
1634
Persdotter
Anna Katarina
1858-11-28
Umeå lands
Umeå lands
1635
Persdotter
Anna Katarina
1858-11-28
Umeå lands
Umeå lands
1636
Persdotter
Anna Katarina
1788
Skellefteå lands
Yttervik
1637
Persdotter
Anna Katarina
1863-04-05
Umeå lands
Degerbäcken
1638
Persdotter
Anna Katarina
1807-10-19
Edsele
Gideåberg
1639
Persdotter
Anna Katarina
1777-10-22
Skellefteå lands
Kusmark
1640
Persdotter
Anna Katarina
1805-06-11
Arvidsjaur
Akkavare
1641
Persdotter
Anna Katarina
1891-05-26
Vilhelmina
Svannäs
1642
Persdotter
Anna Katarina
1782-08-14
Skellefteå lands
Kinnbäck
1643
Persdotter
Anna Katarina
1804-11-05
Skellefteå lands
Falmark
1644
Persdotter
Anna Katarina
1816-01-27
Arvidsjaur
Släppejaur
1645
Persdotter
Anna Katarina
1828-07-24
Umeå lands
Stöcke
1646
Persdotter
Anna Katarina
1805
Skellefteå lands
Kusmark
1647
Persdotter
Anna Katarina
1843-10-02
Högsjö
Jude
1648
Persdotter
Anna Katarina
1850-02-06
Nätra
Västanå
1649
Persdotter
Anna Katarina
1838-11-09
Sorsele
Saxnäs
1650
Persdotter
Anna Katarina
1876-08-02
Lövånger
Blacke
1651
Persdotter
Anna Katarina
1851-06-12
Stensele
Bastuträsk
1652
Persdotter
Anna Katarina
1808-06-07
Robertsfors
Robertsfors
1653
Persdotter
Anna Katarina
1819-02-21
Stensele
Kaskelougt
1654
Persdotter
Anna Katarina
1819-03-28
Bygdeå
Bjursjön
1655
Persdotter
Anna Katarina
1846-01-27
Umeå lands
Överboda
1656
Persdotter
Anna Katarina
1870-04-26
Vännäs
Nyby
1657
Persdotter
Anna Katarina
1850-02-22
Umeå lands
Baggböle
1658
Persdotter
Anna Katarina
1822-12-17
Nysätra
Kålaboda
1659
Persdotter
Anna Katarina
1872-01-13
Själevad
Österås
1660
Persdotter
Anna Katarina
1803-06-20
Bygdeå
Bäck
1661
Persdotter
Anna Katarina
1812-07-31
Nora
Löfvik
1662
Persdotter
Anna Katarina
1835-11-15
Arnäs
Näset
1663
Persdotter
Anna Katarina
1820-11-28
Bygdeå
Legdeå
1664
Persdotter
Anna Katarina
1822-02-15
Bygdeå
Legdeå
1665
Persdotter
Anna Katarina
1796-09-12
Nysätra
Flarken
1666
Persdotter
Anna Katarina
1804-09-24
Bygdeå
Bäck
1667
Persdotter
Anna Katarina
1876-12-08
Arnäs
Övervike
1668
Persdotter
Anna Katarina
1818-02-10
Umeå lands
Ström
1669
Persdotter
Anna Katarina
1827-12-03
Anundsjö
Mellansel
1670
Persdotter
Anna Katarina
1828-06-16
Sidensjö
Myre
1671
Persdotter
Anna Katarina
1828-10-25
Umeå lands
Norrfors
1672
Persdotter
Anna Katarina
1868-01-02
Umeå lands
Tavelsjö
1673
Persdotter
Anna Katarina
1801-01-20
Bygdeå
Ultervattnet
1674
Persdotter
Anna Katarina
1870-11-16
Mo
Västeralnö 3
1675
Persdotter
Anna Katarina
1806-12-14
Umeå lands
Västerteg
1676
Persdotter
Anna Katarina
1783-02-02
Umeå lands
Kroksjö
1677
Persdotter
Anna Katarina
1774-02-25
Degerfors
Degerfors
1678
Persdotter
Anna Katarina
1782-11-07
Degerfors
Degerfors
1679
Persdotter
Anna Katarina
1780-10-06
Bygdeå
Rickleå
1680
Persdotter
Anna Katarina
1781-10-15
Degerfors
Degerfors
1681
Persdotter
Anna Katarina
1789-10-19
Umeå lands
Sävar
1682
Persdotter
Anna Katarina
1821-01-06
Umeå lands
Innertavle
1683
Persdotter
Anna Katarina
1806-08-20
Burträsk
Torrbergsliden
1684
Persdotter
Anna Katarina
1822-09-24
Nysätra
Klintsjön
1685
Persdotter
Anna Katarina
1784-06-17
Umeå lands
Tavelsjö
1686
Persdotter
Anna Katarina
1777-02-19
Lövånger
Vebomark
1687
Persdotter
Anna Katarina
1811-01-17
Nysätra
Nybyn
1688
Persdotter
Anna Katarina
1805-01-18
Umeå lands
Bussjön
1689
Persdotter
Anna Katarina
1780-03-03
Umeå lands
Västerteg
1690
Persdotter
Anna Katarina
1838-04-22
Umeå lands
Stöcke
1691
Persdotter
Anna Katarina
1782-04-17
Umeå lands
Strand
1692
Persdotter
Anna Katarina
1785-10-28
Umeå lands
Degernäs
1693
Persdotter
Anna Katarina
1785-10-05
Umeå lands
Baggböle
1694
Persdotter
Anna Katarina
1789-11-15
Umeå lands
Gravmark
1695
Persdotter
Anna Katarina
1849-11-25
Mo
Mo
1696
Persdotter
Anna Katarina
1850-04-05
Umeå lands
Västansjö
1697
Persdotter
Anna Katarina
1783-06-15
Umeå lands
Sävar
1698
Persdotter
Anna Katarina
1787-01-11
Skellefteå lands
Gärdsmark
1699
Persdotter
Anna Katarina
1814-01-02
Umeå lands
Hissjö
1700
Persdotter
Anna Katarina
1797
Åsele
Stennäs
1701
Persdotter
Anna Katarina
1814-01-25
Umeå lands
Håkmark
1702
Persdotter
Anna Katarina
1797-08-18
Umeå lands
Röbäck
1703
Persdotter
Anna Katarina
1770-04-01
Umeå lands
Tväråmark
1704
Persdotter
Anna Katarina
1858-06-16
Vännäs
Mjösjö
1705
Persdotter
Anna Katarina
1772-03-15
Bygdeå
Robertsfors
1706
Persdotter
Anna Katarina
1789-10-04
Åsele
Åsele
1707
Persdotter
Anna Katarina
1789-11-09
Lövånger
Svarttjärn
1708
Persdotter
Anna Katarina
1857-05-06
Björna
Björnsjö
1709
Persdotter
Anna Katarina
1808-08-05
Umeå lands
Rödålund
1710
Persdotter
Anna Katarina
1827-04-30
Umeå lands
Röbäck
1711
Persdotter
Anna Katarina
1819-01-31
Arnäs
Västerlandsjö
1712
Persdotter
Anna Katarina
1794-12
Burträsk
Rotsjön
1713
Persdotter
Anna Katarina
1856-03-01
Junsele
Edsbacken
1714
Persdotter
Anna Katarina
1792-05-17
Burträsk
Andersvattnet
1715
Persdotter
Anna Katarina
1797-10-22
Lycksele
Bastuträsk
1716
Persdotter
Anna Katarina
1797-11-01
Nysätra
Estersmark
1717
Persdotter
Anna Katarina
1831-09-21
Björna
Björnsjö
1718
Persdotter
Anna Katarina
1842-08-12
Burträsk
Andersvattnet
1719
Persdotter
Anna Katarina
1800-08-09
Burträsk
Ljusvattnet
1720
Persdotter
Anna Katarina
1854-02-17
Stensele
Joranträsk
1721
Persdotter
Anna Katarina
1803-12-09
Bygdeå
Bäck
1722
Persdotter
Anna Katarina
1798-11-11
Umeå lands
Norrmjöle
1723
Persdotter
Anna Katarina
1827-07-25
Arnäs
Torsböle
1724
Persdotter
Anna Katarina
1792-07-14
Skellefteå lands
Falmark
1725
Persdotter
Anna Katarina
1815-08-14
Vilhelmina
Bäsksele
1726
Persdotter
Anna Katarina
1807-04-03
Umeå lands
Rödålund
1727
Persdotter
Anna Katarina
1810-03-01
Lycksele
Bastuträsk
1728
Persdotter
Anna Katarina
1828-10-26
Själevad
Åte
1729
Persdotter
Anna Katarina
1841-08-17
Umeå lands
Klabböle
1730
Persdotter
Anna Katarina
1898-09-15
Björna
Björna
1731
Persdotter
Anna Katarina
1814-12-07
Burträsk
Gammelbyn
1732
Persdotter
Anna Katarina
1775-03-22
Burträsk
Bygdeträsk
1733
Persdotter
Anna Katarina
1807-06-02
Vilhelmina
Malgovik
1734
Persdotter
Anna Katarina
1847-04-27
Björna
Nyliden
1735
Persdotter
Anna Katarina
1801-10-16
Lövånger
Näset
1736
Persdotter
Anna Katarina
1783-09-25
Högsjö
Rö
1737
Persdotter
Anna Katarina
1806-11-29
Burträsk
Hösjöälven
1738
Persdotter
Anna Katarina
1810-09-11
Nysätra
Estersmark
1739
Persdotter
Anna Katarina
1835-04-25
Arnäs
Näset
1740
Persdotter
Anna Katarina
1789-08-13
Umeå lands
Sävar
1741
Persdotter
Anna Katarina
1801-04-17
Bygdeå
Trysjön
1742
Persdotter
Anna Katarina
1822-05-03
Nysätra
Svenmarken
1743
Persdotter
Anna Katarina
1834-08-16
Dorotea
Långfors
1744
Persdotter
Anna Katarina
1787-02-17
Bygdeå
Rickleå
1745
Persdotter
Anna Katarina
1803-04-18
Skellefteå lands
Falmark
1746
Persdotter
Anna Katarina
1782
??
??
1747
Persdotter
Anna Katarina
1846-10-14
Sävar
Sävar
1748
Persdotter
Anna Katarina
1829-04-15
Umeå lands
Stöcksjö
1749
Persdotter
Anna Katarina
1862-04-26
Nysätra
Gumboda
1750
Persdotter
Anna Katarina
1798-03-05
Bygdeå
Rickleå
1751
Persdotter
Anna Katarina
1817-11-19
Burträsk
Innansjön
1752
Persdotter
Anna Katarina
1865-10-19
Vännäs
Norra Österselet
1753
Persdotter
Anna Katarina
1830-08-06
Dorotea
Svanaby
1754
Persdotter
Anna Katarina
1800-02-21
Skellefteå lands
1755
Persdotter
Anna Katarina
1826-09-14
Nysätra
Kålaboda
1756
Persdotter
Anna Katarina
1824-01-29
Lövånger
Fjälbyn
1757
Persdotter
Anna Katarina
1817-02-15
Lövånger
Vebomark
1758
Persdotter
Anna Katarina
1870-01-29
Vilhelmina
Vilhelmina
1759
Persdotter
Anna Katarina
1846-10-16
Bygdeå
Risböle
1760
Persdotter
Anna Katarina
1808-10-06
Bygdeå
Dalkarlså
1761
Persdotter
Anna Katarina
1813-09-09
Bygdeå
Norum
1762
Persdotter
Anna Katarina
1842-01-20
Sävar
Täftböle
1763
Persdotter
Anna Katarina
1843-11-24
Arnäs
Ovansjö
1764
Persdotter
Anna Katarina
1865-05-16
Nordmaling
Mullsjö
1765
Persdotter
Anna Katarina
1799-12-04
Arnäs
Ravesta
1766
Persdotter
Anna Katarina
1858-04-22
Grundsunda
Husums sågverk
1767
Persdotter
Anna Katarina
1842-10-04
Arnäs
Brösta
1768
Persdotter
Anna Katarina
1827-09-08
Nordmaling
Torrböle
1769
Persdotter
Anna Katarina
1790-05-02
Umeå lands
Norrmjöle
1770
Persdotter
Anna Katarina
1815-04-22
Arnäs
Sunnansjö
1771
Persdotter
Anna Katarina
1820-04-09
Grundsunda
Rönnholm
1772
Persdotter
Anna Katarina
1849-02-23
Arnäs
Arnäs
1773
Persdotter
Anna Katarina
1821-06-17
Bjurholm
Vännäs
1774
Persdotter
Anna Katarina
1787-02-21
Degerfors
Tvåråträsk
1775
Persdotter
Anna Katarina
1772-12
Nordmaling
Örsbäck
1776
Persdotter
Anna Katarina
1814-11-12
Grundsunda
Godmark
1777
Persdotter
Anna Katarina
1850-01-27
Holmön
Holmön
1778
Persdotter
Anna Katarina
1831-03-12
Arnäs
Västerlandsjö
1779
Persdotter
Anna Katarina
1833-05-17
Grundsunda
Godmersta
1780
Persdotter
Anna Katarina
1784-10-21
Grundsunda
Grundsunda
1781
Persdotter
Anna Katarina
1869-07-31
Nordmaling
Bergsjö
1782
Persdotter
Anna Katarina
1858-08-14
Bjurholm
Öreström
1783
Persdotter
Anna Katarina
1794-10-09
Grundsunda
Nyland
1784
Persdotter
Anna Katarina
1793-01-22
Nordmaling
Djupsjö
1785
Persdotter
Anna Katarina
1816-12-04
Grundsunda
Skademark
1786
Persdotter
Anna Katarina
1800-03-03
Grundsunda
Godmersta
1787
Persdotter
Anna Katarina
1788-04-26
Grundsunda
Gideåbacka
1788
Persdotter
Anna Katarina
1818-08-20
Umeå lands
Norrmjöle
1789
Persdotter
Anna Katarina
1822-02-08
Grundsunda
Kasa
1790
Persdotter
Anna Katarina
1805-10-24
Nordmaling
Hyngelsböle
1791
Persdotter
Anna Katarina
1814-06-16
Arnäs
Smedsbyn
1792
Persdotter
Anna Katarina
1807-02-06
Nordmaling
Järnäs
1793
Persdotter
Anna Katarina
1861-10-10
Nordmaling
Ängersjö
1794
Persdotter
Anna Katarina
1827-09-25
Grundsunda
Ultrå
1795
Persdotter
Anna Katarina
1817-12-15
Nordmaling
Djupsjö
1796
Persdotter
Anna Katarina
1846-04-29
Bjurholm
Norrfors
1797
Persdotter
Anna Katarina
1812-06-17
Nordmaling
Djupsjö
1798
Persdotter
Anna Katarina
1808
Umeå lands
Stöcke
1799
Persdotter
Anna Katarina
1819-03-09
Arnäs
Övervike
1800
Persdotter
Anna Katarina
1843-11-27
Arnäs
Ovansjö
1801
Persdotter
Anna Katarina
1799-02-16
Grundsunda
Nyland
1802
Persdotter
Anna Katarina
1814-01-02
Nordmaling
Gräsmyr
1803
Persdotter
Anna Katarina
1811-06-15
Umeå lands
Pengsjö
1804
Persdotter
Anna Katarina
1805-09-11
Grundsunda
Nyland
1805
Persdotter
Anna Katarina
1808-02-13
Björna
Locksta
1806
Persdotter
Anna Katarina
1818-09-06
Björna
Mattarbodum
1807
Persdotter
Anna Katarina
1817-01-15
Åsele
Söråsele
1808
Persdotter
Anna Katarina
1779-02-23
Umeå lands
Västerhiske
1809
Persdotter
Anna Katarina
1875-09-20
Nordmaling
Levar
1810
Persdotter
Anna Katarina
1862-12-22
Gideå
Västergidsjö
1811
Persdotter
Anna Katarina
1834-10-15
Björna
Locksta
1812
Persdotter
Anna Katarina
1834-01-02
Mo
Söderå
1813
Persdotter
Anna Katarina
1799-10-27
Nordmaling
Sunnansjö
1814
Persdotter
Anna Katarina
1826-04-20
Burträsk
Burträsk
1815
Persdotter
Anna Katarina
1857-04-01
Arnäs
Västerlandsjö
1816
Persdotter
Anna Katarina
1854-05-30
Umeå lands
Hörnefors
1817
Persdotter
Anna Katarina
1809-12-05
Själevad
Norrvåge
1818
Persdotter
Anna Katarina
1825-08-15
Nordmaling
Hörnsjö
1819
Persdotter
Anna Katarina
1785-11-24
Degerfors
Granön
1820
Persdotter
Anna Katarina
1815-03-05
Arnäs
Vallen
1821
Persdotter
Anna Katarina
1779-05-31
Degerfors
Degerfors
1822
Persdotter
Anna Katarina
1809-07-28
Gideå
Västergidsjö
1823
Persdotter
Anna Katarina
1831-02-24
Vännäs
Nyby
1824
Persdotter
Anna Katarina
1840-05
Björna
Hemling
1825
Persdotter
Anna Katarina
1835-10-26
Gideå
Flärke
1826
Persdotter
Anna Katarina
1783-09-25
Umeå lands
Grubbe
1827
Persdotter
Anna Katarina
1798-06-13
Arnäs
Grundsjö
1828
Persdotter
Anna Katarina
1803-09-02
Umeå lands
Brännland
1829
Persdotter
Anna Katarina
1855-03-17
Vännäs
Tväråbäck
1830
Persdotter
Anna Katarina
1846-06-11
Lövånger
Mångbyn
1831
Persdotter
Anna Katarina
1843-08-28
Bjurholm
Nyland
1832
Persdotter
Anna Katarina
1865-09-01
Trehörningsjö
Karlsviken
1833
Persdotter
Anna Katarina
1784-07-06
Umeå lands
Röbäck
1834
Persdotter
Anna Katarina
1771-11-22
Umeå lands
Pengsjö
1835
Persdotter
Anna Katarina
1795-10-31
Nordmaling
Bastuträsk
1836
Persdotter
Anna Katarina
1845-09-07
Arnäs
Torsböle
1837
Persdotter
Anna Katarina
1802-04-08
Junsele
Vallen
1838
Persdotter
Anna Katarina
1858-10-30
Umeå lands
Västansjö
1839
Persdotter
Anna Katarina
1793-09-01
Lövånger
Önnesmark
1840
Persdotter
Anna Katarina
1844-10-27
Själevad
Bringen
1841
Persdotter
Anna Katarina
1796-05-14
Nysätra
Grimsmark
1842
Persdotter
Anna Katarina
1839-06-06
Själevad
Västergärdal
1843
Persdotter
Anna Katarina
1791-05-30
Fjällsjö
Orrnäs
1844
Persdotter
Anna Katarina
1785
??
??
1845
Persdotter
Anna Katarina
1816-10-21
Junsele
Övra
1846
Persdotter
Anna Katarina Dorotea
1865-07-05
Tärna
Ström
1847
Persdotter
Anna Klara Sofia
1856-01-19
Degerfors
Rödå
1848
Persdotter
Anna Kristina
1827-11-18
Umeå lands
Stöcksjö
1849
Persdotter
Anna Kristina
1824-06-02
Anundsjö
Järvberget
1850
Persdotter
Anna Kristina
1816-06-28
Anundsjö
Långsele
1851
Persdotter
Anna Kristina
1831-02-05
Viksjö
Viksjö
1852
Persdotter
Anna Kristina
1861-03-15
Anundsjö
Vursjön
1853
Persdotter
Anna Kristina
1874-10-26
Tåsjö
Stornäset
1854
Persdotter
Anna Kristina
1887-02-14
Anundsjö
Brattsjö
1855
Persdotter
Anna Kristina
1877-10-22
Anundsjö
Seltjärn
1856
Persdotter
Anna Kristina
1846-01-15
Umeå lands
Umeå lands
1857
Persdotter
Anna Kristina
1868-03-20
Anundsjö
Yttersel
1858
Persdotter
Anna Kristina
1836-08-17
Anundsjö
Bredbyn
1859
Persdotter
Anna Kristina
1802-07-01
Anundsjö
Brandkäl
1860
Persdotter
Anna Kristina
1857-09-21
Vännäs
Spöland
1861
Persdotter
Anna Kristina
1873-03-02
Anundsjö
Myckelgensjö
1862
Persdotter
Anna Kristina
1842-12-06
Överlännäs
Överlännäs
1863
Persdotter
Anna Kristina
1841-10-20
Vilhelmina
Bäsksjö
1864
Persdotter
Anna Kristina
1861-09-08
Anundsjö
Västergensjö
1865
Persdotter
Anna Kristina
1811-03-20
Anundsjö
Hädanberg
1866
Persdotter
Anna Kristina
1828-09-27
Anundsjö
Österfanbyn
1867
Persdotter
Anna Kristina
1777-10-27
Skellefteå lands
Ersmark
1868
Persdotter
Anna Kristina
1869-07-28
Umeå lands
Sörfors
1869
Persdotter
Anna Kristina
1815-04-07
Arvidsjaur
Akkavare
1870
Persdotter
Anna Kristina
1875-04-18
Sidensjö
Nyland
1871
Persdotter
Anna Kristina
1812-12-16
Umeå lands
Tavelsjö
1872
Persdotter
Anna Kristina
1872-02-12
Ramsele
Lungsjö
1873
Persdotter
Anna Kristina
1789
Nätra
Skrike
1874
Persdotter
Anna Kristina
1814-01-07
Umeå lands
Häggnäs
1875
Persdotter
Anna Kristina
1810-06-14
Dorotea
Harrsjöhöjden
1876
Persdotter
Anna Kristina
1860-10-02
Arjeplog
Semisjaur
1877
Persdotter
Anna Kristina
1827-03-05
Umeå lands
Röbäck
1878
Persdotter
Anna Kristina
1824-10-16
Sorsele
Hällnäs
1879
Persdotter
Anna Kristina
1861-02-25
Sorsele
Örnäs
1880
Persdotter
Anna Kristina
1816-09-07
Nätra
Bjästa
1881
Persdotter
Anna Kristina
1809-02-08
Lövånger
Selsberg
1882
Persdotter
Anna Kristina
1861-08-07
Vilhelmina
Gransjö
1883
Persdotter
Anna Kristina
1807-07-17
Umeå lands
Obbola
1884
Persdotter
Anna Kristina
1804-05-07
Vilhelmina
Storsele
1885
Persdotter
Anna Kristina
1821-08-04
Nätra
Bjästa
1886
Persdotter
Anna Kristina
1832-07-04
Mo
Skortsjö 3
1887
Persdotter
Anna Kristina
1822-03-15
Arnäs
Faresta
1888
Persdotter
Anna Kristina
1845-10-28
Vännäs
Spöland
1889
Persdotter
Anna Kristina
1794-02-22
Nysätra
Hertzånger
1890
Persdotter
Anna Kristina
1835-12-14
Umeå lands
Norrfors
1891
Persdotter
Anna Kristina
1856-11-18
Anundsjö
Norrflärke
1892
Persdotter
Anna Kristina
1847-08-18
Ådalsliden?
Ådalsliden?
1893
Persdotter
Anna Kristina
1831-04-15
Mo
Skortsjö 3
1894
Persdotter
Anna Kristina
1858-12-14
Norsjö
Rålund
1895
Persdotter
Anna Kristina
1823-08-14
Åsele
Lillögda
1896
Persdotter
Anna Kristina
1847-10-30
Arnäs
Dekarsön
1897
Persdotter
Anna Kristina
1807-11-05
Arnäs
Kvaved
1898
Persdotter
Anna Kristina
1780-11-08
Bygdeå
Bobacken
1899
Persdotter
Anna Kristina
1818-06-30
Umeå lands
Bjensjö
1900
Persdotter
Anna Kristina
1867-02-16
Anundsjö
Österfanbyn
1901
Persdotter
Anna Kristina
1799-06-18
Lövånger
Hökmark
1902
Persdotter
Anna Kristina
1848-12-22
Norsjö
Risliden
1903
Persdotter
Anna Kristina
1802-02-27
Själevad
Vägersta
1904
Persdotter
Anna Kristina
1872-04-18
Anundsjö
Stavarn
1905
Persdotter
Anna Kristina
1807-12-05
Nysätra
Brännfors
1906
Persdotter
Anna Kristina
1821-01-11
Lövånger
Önnesmark
1907
Persdotter
Anna Kristina
1839-10-06
Bygdeå
Åkullsjön
1908
Persdotter
Anna Kristina
1816-07-17
Umeå lands
Sörfors
1909
Persdotter
Anna Kristina
1804-10-27
Åsele
Rissjön
1910
Persdotter
Anna Kristina
1846-03-24
Anundsjö
Björnbäck
1911
Persdotter
Anna Kristina
1833-01-20
Lycksele
Åttonträsk
1912
Persdotter
Anna Kristina
1790-06-01
Sidensjö
Bölen
1913
Persdotter
Anna Kristina
1790-06-16
Umeå lands
Västerhiske
1914
Persdotter
Anna Kristina
1775-10-08
Umeå lands
Bullmark
1915
Persdotter
Anna Kristina
1789-05-04
Umeå lands
Tålsmark
1916
Persdotter
Anna Kristina
1815-02-11
Själevad
Norrlungånger
1917
Persdotter
Anna Kristina
1789-08-16
Umeå lands
Degernäs
1918
Persdotter
Anna Kristina
1774-02-13
Bygdeå
Bobacken
1919
Persdotter
Anna Kristina
1775-04-17
Umeå lands
Bösta
1920
Persdotter
Anna Kristina
1786-10-27
Umeå lands
Hörnefors bruk
1921
Persdotter
Anna Kristina
1795-02-19
Umeå lands
Botsmark
1922
Persdotter
Anna Kristina
1811
Umeå lands
Holmön
1923
Persdotter
Anna Kristina
1770-03-27
Umeå lands
Gubböle
1924
Persdotter
Anna Kristina
1784-07-27
Umeå lands
Sävar
1925
Persdotter
Anna Kristina
1799-12-26
Umeå lands
Håkmark
1926
Persdotter
Anna Kristina
1807-07-05
Bygdeå
Näs
1927
Persdotter
Anna Kristina
1788-09-03
Lycksele
Åmsele
1928
Persdotter
Anna Kristina
1891-03-18
Anundsjö
Norrböle
1929
Persdotter
Anna Kristina
1803-09-08
Umeå lands
Sävar
1930
Persdotter
Anna Kristina
1780-01-24
Bygdeå
Rickleå
1931
Persdotter
Anna Kristina
1805-09-23
Umeå lands
Holmön
1932
Persdotter
Anna Kristina
1794-05-21
Umeå lands
Sävar
1933
Persdotter
Anna Kristina
1843-12-01
Åsele
Långvattnet
1934
Persdotter
Anna Kristina
1792-09-18
Umeå lands
Sävar
1935
Persdotter
Anna Kristina
1785-09-08
Nysätra
Gumboda
1936
Persdotter
Anna Kristina
1807-11-21
Umeå lands
Röbäck
1937
Persdotter
Anna Kristina
1878-08-02
Björna
Nybyn
1938
Persdotter
Anna Kristina
1786-03-10
Råneå
Prästholm
1939
Persdotter
Anna Kristina
1770-02-18
Arnäs
Tävra
1940
Persdotter
Anna Kristina
1877-02-19
Anundsjö
Högkäl
1941
Persdotter
Anna Kristina
1875-05-01
Björna
Nyliden
1942
Persdotter
Anna Kristina
1805-12-06
Umeå lands
Stöcksjö
1943
Persdotter
Anna Kristina
1807-11-02
Umeå lands
Hörneå
1944
Persdotter
Anna Kristina
1866-10-01
Örträsk
Örträsk
1945
Persdotter
Anna Kristina
1878-10-08
Åsele
Långvattnet
1946
Persdotter
Anna Kristina
1809-08-03
Lycksele
Knaften
1947
Persdotter
Anna Kristina
1830-12-11
Umeå lands
Innertavle
1948
Persdotter
Anna Kristina
1807-04-19
Umeå lands
Tavelsjö
1949
Persdotter
Anna Kristina
1812-02-24
Lövånger
Fjällboda
1950
Persdotter
Anna Kristina
1823-01-07
Skorped
Lännäs
1951
Persdotter
Anna Kristina
1800-06-12
Skorped
Holm
1952
Persdotter
Anna Kristina
1809-02-06
Björna
Kärrsjö
1953
Persdotter
Anna Kristina
1841-11-22
Selånger
Näfsta
1954
Persdotter
Anna Kristina
1816-11-27
Fredrika
Lögdasund
1955
Persdotter
Anna Kristina
1805-09-07
Bygdeå
Norum
1956
Persdotter
Anna Kristina
1864-07-01
Björna
Leding
1957
Persdotter
Anna Kristina
1850-08-11
Björna
Nyliden
1958
Persdotter
Anna Kristina
1875-12-03
Anundsjö
Östergensjö
1959
Persdotter
Anna Kristina
1792-09-15
Burträsk
Lappvattnet
1960
Persdotter
Anna Kristina
1824-05-16
Björna
Björna
1961
Persdotter
Anna Kristina
1835-11-13
Anundsjö
Hädanberg
1962
Persdotter
Anna Kristina
1825-07-25
Anundsjö
Risbäck
1963
Persdotter
Anna Kristina
1823-03-24
Dorotea
Långsele
1964
Persdotter
Anna Kristina
1835-07-27
Björna
Kärrsjö
1965
Persdotter
Anna Kristina
1861-01-10
Dorotea
Granås
1966
Persdotter
Anna kristina
1789-02-13
Arnäs
Bygdom
1967
Persdotter
Anna Kristina
1858-09-02
Dorotea
Avaträsk
1968
Persdotter
Anna Kristina
1899-02-04
Stensele
Gardsjönäs
1969
Persdotter
Anna Kristina
1854-02-16
Dorotea
Sörfors
1970
Persdotter
Anna Kristina
1827-07-01
Själevad
Kroksta
1971
Persdotter
Anna Kristina
1810-02-12
Dorotea
Avaträsk
1972
Persdotter
Anna Kristina
1877-07-04
Umeå lands
Stöcke
1973
Persdotter
Anna Kristina
1815-12-04
Nysätra
Gumboda
1974
Persdotter
Anna Kristina
1803-05-24
Grundsunda
Västerstensäter
1975
Persdotter
Anna Kristina
1798-01-12
Nordmaling
Levar
1976
Persdotter
Anna Kristina
1805-08-15
Lycksele
Risliden
1977
Persdotter
Anna Kristina
1803-03-10
Nordmaling
Klubbsjö
1978
Persdotter
Anna Kristina
1828-03-02
Nordmaling
Nordsjö
1979
Persdotter
Anna Kristina
1820-01-31
Nordmaling
Röviken
1980
Persdotter
Anna Kristina
1851-11-03
Nordmaling
Torrböle
1981
Persdotter
Anna Kristina
1869-06-13
Bjurholm
Högliden
1982
Persdotter
Anna Kristina
1832-02-17
Bjurholm
Mariebäck
1983
Persdotter
Anna Kristina
1843-03-09
Nordmaling
Tallberg
1984
Persdotter
Anna Kristina
1811-04-26
Björna
Gideå
1985
Persdotter
Anna Kristina
1844-03-22
Grundsunda
Ultrå
1986
Persdotter
Anna Kristina
1823-07-21
Nordmaling
Baggård
1987
Persdotter
Anna Kristina
1869-02-15
Nordmaling
Olofsfors
1988
Persdotter
Anna Kristina
1823-05-30
Nordmaling
Lögdeå
1989
Persdotter
Anna Kristina
1835-07-31
Bjurholm
Mariebäck
1990
Persdotter
Anna Kristina
1810
Grundsunda
Rönnholm
1991
Persdotter
Anna Kristina
1845-02-21
Bjurholm
Näsmark
1992
Persdotter
Anna Kristina
1844-04-12
Nordmaling
Västansjö
1993
Persdotter
Anna Kristina
1773-09-20
Grundsunda
Lakamark
1994
Persdotter
Anna Kristina
1812-03-18
Nordmaling
Aspeå
1995
Persdotter
Anna Kristina
1843-06-08
Nordmaling
Högbränna
1996
Persdotter
Anna Kristina
1864-01-22
Nordmaling
Långed
1997
Persdotter
Anna Kristina
1792-09-22
Nordmaling
Hörnsjö
1998
Persdotter
Anna Kristina
1812-11-06
Grundsunda
Banafjäl
1999
Persdotter
Anna Kristina
1855-11-28
Nordmaling
Nyåker
2000
Persdotter
Anna Kristina
1814-01-06
Nordmaling
Aspeå
2001
Persdotter
Anna Kristina
1774-11-17
Nordmaling
Öre
2002
Persdotter
Anna Kristina
1779-08-23
Arnäs
Flärke
2003
Persdotter
Anna Kristina
1824-08-24
Nordmaling
Tallberg
2004
Persdotter
Anna Kristina
1793-01-13
Nordmaling
Torrböle
2005
Persdotter
Anna Kristina
1792-06-25
Umeå lands
Stöcke
2006
Persdotter
Anna Kristina
1863-04-05
Umeå lands
Umeå lands
2007
Persdotter
Anna Kristina
1843-12-09
Bjurholm
Ström
2008
Persdotter
Anna Kristina
1815-11-17
Grundsunda
Banafjäl
2009
Persdotter
Anna Kristina
1784-06-13
Arnäs
Myckling
2010
Persdotter
Anna Kristina
1842-07-28
Umeå lands
Sörmjöle
2011
Persdotter
Anna Kristina
1808-03-24
??
??
2012
Persdotter
Anna Kristina
1785-05-12
Nordmaling
Orrböle
2013
Persdotter
Anna Kristina
1843-05-03
Bjurholm
Nordås
2014
Persdotter
Anna Kristina
1798-05-31
Själevad
Östansjö
2015
Persdotter
Anna Kristina
1798-11-18
Nordmaling
Baggård
2016
Persdotter
Anna Kristina
1807-01-28
Umeå lands
Obbola
2017
Persdotter
Anna Kristina
1852-05-16
Nordmaling
Norrbyn
2018
Persdotter
Anna Kristina
1811-01-29
Gideå
Västergidsjö
2019
Persdotter
Anna Kristina
1833-04-30
Gideå
Flärke
2020
Persdotter
Anna Kristina
1879-01-03
Mo
Mo
2021
Persdotter
Anna Kristina
1816-02-12
Arnäs
Torsböle
2022
Persdotter
Anna Kristina
1878-09-04
Bjurholm
Högås
2023
Persdotter
Anna Kristina
1808-07-03
Degerfors
Hjuken
2024
Persdotter
Anna Kristina
1847-12-04
Degerfors
Ramsele
2025
Persdotter
Anna Kristina
1805-06-21
Arnäs
Älvsöden
2026
Persdotter
Anna Kristina
1813-02-23
Nordmaling
Röviken
2027
Persdotter
Anna Kristina
1879-11-27
Bjurholm
Norrholmsjö
2028
Persdotter
Anna Kristina
1830-03-31
Fredrika
Stennäs
2029
Persdotter
Anna Kristina
1837-01-21
Fredrika
Klippen
2030
Persdotter
Anna Kristina
1793-12-22
Arnäs
Sunnansjö
2031
Persdotter
Anna Kristina
1864-09-03
Björna
Hemling
2032
Persdotter
Anna Kristina
1822-03-03
Gideå
Flärke
2033
Persdotter
Anna Kristina
1838-05-19
Gideå
Flärke
2034
Persdotter
Anna Kristina
1816-05-04
Arnäs
Kvaved
2035
Persdotter
Anna Kristina
1853-09-27
Umeå lands
Nyland
2036
Persdotter
Anna Kristina
1818-11-09
Umeå lands
Häggnäs
2037
Persdotter
Anna Kristina
1856-03-08
Bygdeå
Ultervattnet
2038
Persdotter
Anna Kristina
1850-01-24
Mo
Gottne
2039
Persdotter
Anna Kristina
1857-08-18
Själevad
Överbilla
2040
Persdotter
Anna Kristina
1815-06-24
Nätra
Öden
2041
Persdotter
Anna Kristina
1861-02-06
Sidensjö
Västerkäl
2042
Persdotter
Anna Kristina
1841-08-27
Åsele
Sandsjö
2043
Persdotter
Anna Kristina
1872-05-31
Junsele
Öfra
2044
Persdotter
Anna Kristina
1834-01-19
Skorped
Johannisberg
2045
Persdotter
Anna Kristina
1809-01-13
Fjällsjö
Tjärnnäset
2046
Persdotter
Anna Kristina
1840-08-22
Lövånger
Gärde
2047
Persdotter
Anna Kristina
1857-12-18
Fjällsjö
Mårdsjö
2048
Persdotter
Anna Kristina
1864-01-11
Mo
Söderå
2049
Persdotter
Anna Kristina
1852
Skinnskatteberg
Skinnskatteberg
2050
Persdotter
Anna Kristina
1833-08-23
Vilhelmina
Dalasjö
2051
Persdotter
Anna Kristina Petronella
1810-02-16
Lycksele
Ran
2052
Persdotter
Anna Kristofera
1869-03-15
Åsele
Gafsele
2053
Persdotter
Anna Lovisa
1865-05-26
Skellefteå lands
Medle
2054
Persdotter
Anna Lovisa
1863-02-17
Skellefteå lands
Medle
2055
Persdotter
Anna Lovisa
1839-01-06
Piteå lands
Piteå lands
2056
Persdotter
Anna Lovisa
1826-01-22
Skellefteå lands
2057
Persdotter
Anna Lovisa
1873-01-14
Burträsk
Slyberget
2058
Persdotter
Anna Lovisa
1854-05-03
Jörn
Stavaträsk
2059
Persdotter
Anna Lovisa
1818-01-31
Skellefteå lands
Myckle
2060
Persdotter
Anna Lovisa
1850-12-16
Skellefteå lands
Bureå
2061
Persdotter
Anna Lovisa
1860-12-11
Vilhelmina
Stensele
2062
Persdotter
Anna Lovisa
1877-01-05
Lövånger
Fjälbyn
2063
Persdotter
Anna Lovisa
1859-01-07
Vilhelmina
Idvattnet
2064
Persdotter
Anna Lovisa
1884-10-22
Tärna
Tärna
2065
Persdotter
Anna Lovisa
1844-11-05
Degerfors
Krånged
2066
Persdotter
Anna Lovisa
1826-01-02
Degerfors
Hjuken
2067
Persdotter
Anna Lovisa
1827-03-26
Sävar
Sävar
2068
Persdotter
Anna Lovisa
1847-02-12
Umeå lands
Stöcke
2069
Persdotter
Anna Lovisa
1865-04-04
Umeå lands
Haddingen
2070
Persdotter
Anna Lovisa
1863-04-30
Sävar
Storliden
2071
Persdotter
Anna Lovisa
1847-05-26
Umeå lands
Rödånäs
2072
Persdotter
Anna Lovisa
1856-05-19
Umeå Lands
Tavelsjö
2073
Persdotter
Anna Lovisa
1850 cirka
Jämtland
Orrviken
2074
Persdotter
Anna Lovisa
1835-01-17
Stensele
Sandviken
2075
Persdotter
Anna Lovisa
1854-12-02
Degerfors
Bjurfors
2076
Persdotter
Anna Lovisa
1841-09-05
Bygdeå
Ratu
2077
Persdotter
Anna Lovisa
1862-03-12
Gideå
Trehörningsjö
2078
Persdotter
Anna Lovisa
1865-06-04
Lycksele
Vänjaurbäck
2079
Persdotter
Anna Lovisa
1823-04-21
Umeå lands
Västerhiske
2080
Persdotter
Anna Lovisa
1855-02-22
Nordmaling
Norrbyn
2081
Persdotter
Anna Lovisa
1821-08-31
Umeå lands
Håkmark
2082
Persdotter
Anna Lovisa
1825-01-25
Nysätra
Klintsjön
2083
Persdotter
Anna Lovisa
1873-01-28
Lycksele
Vormsele
2084
Persdotter
Anna Lovisa
1806-05-12
Umeå stads
Umeå stad
2085
Persdotter
Anna Lovisa
1839-07-23
Lycksele
Ruskträsk
2086
Persdotter
Anna Lovisa
1894-09-02
Lycksele
Högås
2087
Persdotter
Anna Lovisa
1842-10-22
Nysätra
Grimsmark
2088
Persdotter
Anna Lovisa
1844-06-29
Bygdeå
Bäck
2089
Persdotter
Anna Lovisa
1857-02-26
Umeå lands
Kåddis
2090
Persdotter
Anna Lovisa
1860-07-01
Nysätra
Skäran
2091
Persdotter
Anna Lovisa
1871-08-05
Dorotea
Bellvik
2092
Persdotter
Anna Lovisa
1833-09-21
Skellefteå lands
Myckle
2093
Persdotter
Anna Lovisa
1853-06-28
Grundsunda
Österstensäter
2094
Persdotter
Anna Lovisa
1827-08-11
Nordmaling
Hörnsjö
2095
Persdotter
Anna Lovisa
1842-09-04
Bjurholm
Agnäs
2096
Persdotter
Anna Lovisa
1840-12-08
Nordmaling
Öre
2097
Persdotter
Anna Lovisa
1820-10-18
Nordmaling
Hyngelsböle
2098
Persdotter
Anna Lovisa
1871-06-27
Bjurholm
Stennäs
2099
Persdotter
Anna Lovisa
1869-07-25
Trehörningsjö
Karlsviken
2100
Persdotter
Anna Lovisa
1871-07-02
Trehörningsjö
Herberget
2101
Persdotter
Anna Lovisa
1811-04-17
Nordmaling
Olofsfors
2102
Persdotter
Anna Lovisa
1869-02-23
Örträsk
Örträsk
2103
Persdotter
Anna Lovisa
1858-09-06
Umeå lands
Hörnefors
2104
Persdotter
Anna Lovisa
1884-12-20
Åsele
Varpsjö
2105
Persdotter
Anna Lovisa
1860-08-25
Örträsk
Örträsk
2106
Persdotter
Anna Lovisa
1812-06-22
Bygdeå
Ytterklinten
2107
Persdotter
Anna Lovisa
1843-04-01
Vännäs
Nyby
2108
Persdotter
Anna Lovisa
1820-01-30
Degerfors
Petisträsk
2109
Persdotter
Anna Lovisa
1826-11-22
Umeå lands
Kassjö
2110
Persdotter
Anna Lovisa
1850-12-17
Bygdeå
Sikeå
2111
Persdotter
Anna Lovisa
1866-10-05
Umeå lands
Västervik
2112
Persdotter
Anna Lovisa
1871-04-19
Åsele
Söråsele
2113
Persdotter
Anna Lovisa
1835-09-16
Umeå lands
Håkmark
2114
Persdotter
Anna Lovisa
1853-09-04
Umeå lands
Trehörningen
2115
Persdotter
Anna Lovisa
1871-06-23
Åsele
Gafsele
2116
Persdotter
Anna Lovisa Eugenia
1865-01-18
Umeå lands
Umeå lands
2117
Persdotter
Anna Lucia
1877-12-02
Lit
Lit
2118
Persdotter
Anna Magadlena
1815-08-09
Umeå lands
Hössjö
2119
Persdotter
Anna Magdalena
1838-09-02
Umeå lands
Ström
2120
Persdotter
Anna Magdalena
1778-12-03
Skellefteå lands
Falmark
2121
Persdotter
Anna Magdalena
1856-02-22
Jörn
Missenträsk
2122
Persdotter
Anna Magdalena
1816-02-23
Umeå lands
Häggnäs
2123
Persdotter
Anna Magdalena
1844-07-27
Jörn
Jörn
2124
Persdotter
Anna Magdalena
1814-07-28
Umeå lands
Obbola
2125
Persdotter
Anna Magdalena
1823-01-31
Umeå lands
Stöcke
2126
Persdotter
Anna Magdalena
1797-12-20
Skellefteå lands
Byske
2127
Persdotter
Anna Magdalena
1854-12-05
Edsele
Gideåberg
2128
Persdotter
Anna Magdalena
1827-06-17
Skellefteå lands
Klintträsk
2129
Persdotter
Anna Magdalena
1789-09-08
Skellefteå lands
Myckle
2130
Persdotter
Anna Magdalena
1819-04-16
Umeå lands
Stöcksjö
2131
Persdotter
Anna Magdalena
1827-05-27
Vilhelmina
Järvsjö
2132
Persdotter
Anna Magdalena
1833-04-09
Umeå lands
Röbäck
2133
Persdotter
Anna Magdalena
1833-11-08
Vilhelmina
Latikberg
2134
Persdotter
Anna Magdalena
1810-11-10
Nysätra
Kålaboda
2135
Persdotter
Anna Magdalena
1830-12-12
Umeå lands
Hissjö
2136
Persdotter
Anna Magdalena
1827-04-18
Umeå lands
Sörfors
2137
Persdotter
Anna Magdalena
1824-08-29
Umeå lands
Stöcke
2138
Persdotter
Anna Magdalena
1783-07-04
Umeå lands
Grisbacka
2139
Persdotter
Anna Magdalena
1846-01-17
Degerfors
Ramsele
2140
Persdotter
Anna Magdalena
1841-12-16
Stensele
Umbyn
2141
Persdotter
Anna Magdalena
1807-04-10
Bygdeå
Bjänfors
2142
Persdotter
Anna Magdalena
1845-08-15
Degerfors
Storsandsjön
2143
Persdotter
Anna Magdalena
1803-08-17
Bygdeå
Ultervattnet
2144
Persdotter
Anna Magdalena
1867-02-24
Degerfors
Gransjön
2145
Persdotter
Anna Magdalena
1837-08-02
Vännäs
Kolksele
2146
Persdotter
Anna Magdalena
1845-11-19
Bygdeå
Bjänsjöå
2147
Persdotter
Anna Magdalena
1807-11-22
Skellefteå lands
Bäck
2148
Persdotter
Anna Magdalena
1788-11-22
Bygdeå
Norum
2149
Persdotter
Anna Magdalena
1883-03-09
Björna
Backe
2150
Persdotter
Anna Magdalena
1797-02-19
Umeå lands
Västerteg
2151
Persdotter
Anna Magdalena
1838-02-15
Umeå lands
Stöcke
2152
Persdotter
Anna Magdalena
1828-07-12
Sävar
Gunnismark
2153
Persdotter
Anna Magdalena
1783-12-23
Umeå lands
Sävar
2154
Persdotter
Anna Magdalena
1779-12-22
Umeå lands
Grisbacka
2155
Persdotter
Anna Magdalena
1803-02-17
Lövånger
Nolbyn
2156
Persdotter
Anna Magdalena
1851-07-22
Åsele
Forsnäs
2157
Persdotter
Anna Magdalena
1794-02-16
Umeå lands
Degernäs
2158
Persdotter
Anna Magdalena
1826-08-08
Umeå lands
Stöcksjö
2159
Persdotter
Anna Magdalena
1854-09-23
Skorped
Sjöland
2160
Persdotter
Anna Magdalena
1790-11-10
Umeå lands
Hössjö
2161
Persdotter
Anna Magdalena
1796-07-26
Umeå lands
Klabböle
2162
Persdotter
Anna Magdalena
1797-05-24
Umeå lands
Gravmark
2163
Persdotter
Anna Magdalena
1802-08-03
Umeå lands
Hissjö
2164
Persdotter
Anna Magdalena
1798-02-15
Bygdeå
Norum
2165
Persdotter
Anna Magdalena
1823-11-21
Umeå lands
Stöcksjö
2166
Persdotter
Anna Magdalena
1806-05-01
Bygdeå
Norum
2167
Persdotter
Anna Magdalena
1827-01-06
Degerfors
Granön
2168
Persdotter
Anna Magdalena
1855-10-09
Degerfors
Häggnäs
2169
Persdotter
Anna Magdalena
1792-11-27
Umeå lands
Hissjö
2170
Persdotter
Anna Magdalena
1833-04-10
Degerfors
Kvarnträsk
2171
Persdotter
Anna Magdalena
1805-05-26
Umeå lands
Höglunda
2172
Persdotter
Anna Magdalena
1811-04-05
Umeå lands
Långviken
2173
Persdotter
Anna Magdalena
1795-07-15
Umeå lands
Hissjö
2174
Persdotter
Anna Magdalena
1796-10-03
Umeå lands
Innertavle
2175
Persdotter
Anna Magdalena
1791-09-19
Umeå lands
Täfteå
2176
Persdotter
Anna Magdalena
1835-05-08
Nysätra
Lund
2177
Persdotter
Anna Magdalena
1881-05-29
Björna
Hemling
2178
Persdotter
Anna Magdalena
1823-10-25
Umeå lands
Hissjö
2179
Persdotter
Anna Magdalena
1829-08-31
Björna
Björna
2180
Persdotter
Anna Magdalena
1819-12-13
Bygdeå
Sikeå
2181
Persdotter
Anna Magdalena
1830-04-26
Bygdeå
Ultervattnet
2182
Persdotter
Anna Magdalena
1825-08-12
Sävar
Gravmark
2183
Persdotter
Anna Magdalena
1794-08-28
Umeå lands
Sävar
2184
Persdotter
Anna Magdalena
1827-12-14
Sävar
Gravmark
2185
Persdotter
Anna Magdalena
1797-09-05
Umeå lands
Obbola
2186
Persdotter
Anna Magdalena
1787-08-17
Lycksele
Ruskträsk
2187
Persdotter
Anna Magdalena
1844-10-19
Umeå lands
Bjenberg
2188
Persdotter
Anna Magdalena
1804-07-26
Umeå lands
Hissjö
2189
Persdotter
Anna Magdalena
1835-04-20
Arnäs
Lakasund
2190
Persdotter
Anna Magdalena
1793-11-20
Bygdeå
Överklinten
2191
Persdotter
Anna Magdalena
1841-01-12
Bygdeå
Bobacken
2192
Persdotter
Anna Magdalena
1838-07-20
Lycksele
Byssträsk
2193
Persdotter
Anna Magdalena
1786-02-03
Bygdeå
Sikeå
2194
Persdotter
Anna Magdalena
1784-06-17
Bygdeå
Rickleå
2195
Persdotter
Anna Magdalena
1821-02-23
Umeå lands
Västerhiske
2196
Persdotter
Anna Magdalena
1784-04-18
Burträsk
Mjövattnet
2197
Persdotter
Anna Magdalena
1835-01-08
Umeå lands
Sörfors
2198
Persdotter
Anna Magdalena
1857-02-11
Nordmaling
Hummelholm
2199
Persdotter
Anna Magdalena
1809-02-08
Umeå lands
Klabböle
2200
Persdotter
Anna Magdalena
1822-12-06
Skellefteå lands
Norra Bergfors
2201
Persdotter
Anna Magdalena
1791-09-21
Burträsk
Renbergsvattnet
2202
Persdotter
Anna Magdalena
1796-06-28
Nysätra
Klintsjön
2203
Persdotter
Anna Magdalena
1828-12-27
Bygdeå
Yttre Storbäcken
2204
Persdotter
Anna Magdalena
1815-12-28
Umeå lands
Nyåker
2205
Persdotter
Anna Magdalena
1874-06-25
Björna
Hemling
2206
Persdotter
Anna Magdalena
1783-12
Umeå lands
Tväråmark
2207
Persdotter
Anna Magdalena
1821-11-12
Bygdeå
Gullmark
2208
Persdotter
Anna Magdalena
1806-07-01
Bygdeå
Strandholm
2209
Persdotter
Anna Magdalena
1835-01-27
Bjurholm
Västerås
2210
Persdotter
Anna Magdalena
1801-05-18
Nysätra
Klintsjön
2211
Persdotter
Anna Magdalena
1798-12-17
Bygdeå
Bobacken
2212
Persdotter
Anna Magdalena
1857-12-11
Nysätra
Brände
2213
Persdotter
Anna Magdalena
1817-08-12
Bygdeå
Gryssjön
2214
Persdotter
Anna Magdalena
1835-09-15
Bygdeå
Åkulla
2215
Persdotter
Anna Magdalena
1850-02-01
Åsele
Gafsele
2216
Persdotter
Anna Magdalena
1824-03-26
Nysätra
Brände
2217
Persdotter
Anna Magdalena
1827-07-15
Umeå lands
Röbäck
2218
Persdotter
Anna Magdalena
1822-07-27
Umeå lands
Sörböle
2219
Persdotter
Anna Magdalena
1800-11-17
Bygdeå
Bäck
2220
Persdotter
Anna Magdalena
1847-01-05
Dorotea
Bergvattvet
2221
Persdotter
Anna Magdalena
1845-01-29
Umeå lands
Håkmark
2222
Persdotter
Anna Magdalena
1801-01-16
Bygdeå
Bobacken
2223
Persdotter
Anna Magdalena
1828-12-16
Nordmaling
Röviken
2224
Persdotter
Anna Magdalena
1843-01-15
Vännäs
Högland
2225
Persdotter
Anna Magdalena
1844-05-21
Nordmaling
Gräsmyr
2226
Persdotter
Anna Magdalena
1806-12-29
Arnäs
Högland
2227
Persdotter
Anna Magdalena
1800-11-10
Nordmaling
Mariebäck
2228
Persdotter
Anna Magdalena
1866-03-31
Nordmaling
Hummelholm
2229
Persdotter
Anna Magdalena
1840-03-07
Nordmaling
Hummelholm
2230
Persdotter
Anna Magdalena
1826-09-30
Nordmaling
Hummelholm
2231
Persdotter
Anna Magdalena
1815-02-26
Umeå lands
Pengsjö
2232
Persdotter
Anna Magdalena
1830-03-17
Bjurholm
Balfors
2233
Persdotter
Anna Magdalena
1801-10-29
Umeå lands
Degerbäcken
2234
Persdotter
Anna Magdalena
1780-03-01
Degerfors
Degerfors
2235
Persdotter
Anna Magdalena
1840-09-11
Umeå lands
Sörmjöle
2236
Persdotter
Anna Magdalena
1820-12-23
Umeå lands
Häggnäs
2237
Persdotter
Anna Magdalena
1861-07-31
Björna
Gideå
2238
Persdotter
Anna Magdalena
1811
Lycksele
Skurträsk
2239
Persdotter
Anna Magdalena
1820-02-19
Gideå
Norrgidsjö
2240
Persdotter
Anna Magdalena
1796-11-27
Umeå lands
Vännäs
2241
Persdotter
Anna Magdalena
1832-07-16
Nysätra
Hertzånger
2242
Persdotter
Anna Magdalena
1843-08-14
Bjurholm
Strömåker
2243
Persdotter
Anna Magdalena
1828-05-09
Gideå
Hattsjö
2244
Persdotter
Anna Magdalena
1796-02-07
Nordmaling
Aspeå
2245
Persdotter
Anna Magdalena
1808-05-23
Umeå lands
Sävar
2246
Persdotter
Anna Magdalena
1800-12-13
Lycksele
Flakaträsk
2247
Persdotter
Anna Magdalena
1823-10-03
Nordmaling
Bredvik
2248
Persdotter
Anna Magdalena
1848-11-01
Sävar
Mickelsträsk
2249
Persdotter
Anna Magdalena
1802-11-13
Umeå lands
Stöcksjö
2250
Persdotter
Anna Magdalena
1848-03-19
Vännäs
Högland
2251
Persdotter
Anna Magdalena
1814-07-18
Umeå lands
Häggnäs
2252
Persdotter
Anna Magdalena
1828-01-12
Degerfors
Rödå
2253
Persdotter
Anna Magdalena
1841-03-04
Bjurholm
Bastuträsk
2254
Persdotter
Anna Magdalena
1802-09-24
Umeå lands
Nyby
2255
Persdotter
Anna Magdalena
1818-05-08
Nysätra
Ånäset
2256
Persdotter
Anna Magdalena
1796-10-10
Umeå lands
Överrödå
2257
Persdotter
Anna Magdalena
1816-08-14
Umeå lands
Obbola
2258
Persdotter
Anna Magdalena
1830-02-23
Nordmaling
Nordsjö
2259
Persdotter
Anna Magdalena
1817-09-04
Umeå lands
Kolksele
2260
Persdotter
Anna Magdalena
1818-07-14
Bygdeå
Sikeå
2261
Persdotter
Anna Magdalena
1817-10-20
Degerfors
Degerfors
2262
Persdotter
Anna Magdalena
1783-11-15
Degerfors
Degerfors
2263
Persdotter
Anna Magdalena
1828-08-03
Bjurholm
Bjurholm
2264
Persdotter
Anna Magdalena
1784-02-12
Umeå lands
Norrmjöle
2265
Persdotter
Anna Magdalena
1828-02-29
Nysätra
Gumboda
2266
Persdotter
Anna Magdalena
1824-12-15
Umeå lands
Ådala
2267
Persdotter
Anna Magdalena
1834-05-12
Umeå lands
Sörmjöle
2268
Persdotter
Anna Magdalena
1826-10-20
Bygdeå
Sikeå
2269
Persdotter
Anna Magdalena
1805-05-06
Bygdeå
Ytterklinten
2270
Persdotter
Anna Magdalena
1864-11-18
Bygdeå
Sjulsmark
2271
Persdotter
Anna Magdalena
1845-01-06
Vilhelmina
Bäsksjö
2272
Persdotter
Anna Magdalena
1814-08-21
Nysätra
Brände
2273
Persdotter
Anna Magdalena
1822-11-12
Umeå lands
Flurkmark
2274
Persdotter
Anna Magdalena
1828-01-02
Nysätra
Flarken
2275
Persdotter
Anna Maglena
1853-04-14
Åsele
Torvsjö
2276
Persdotter
Anna Marareta
1845-12-15
Arnäs
Utanlandsjö
2277
Persdotter
Anna Margareta
1836-08-30
Anundsjö
Myckelgensjö
2278
Persdotter
Anna Margareta
1849-05-16
Anundsjö
Västersel
2279
Persdotter
Anna Margareta
1826-09-21
Anundsjö
Degersjö
2280
Persdotter
Anna Margareta
1808-10-12
Anundsjö
Storsele
2281
Persdotter
Anna Margareta
1800-07-03
Anundsjö
Norrflärke
2282
Persdotter
Anna Margareta
1824-03-15
Resele
Hermansjö
2283
Persdotter
Anna Margareta
1806-01-27
Skellefteå lands
Åbyn
2284
Persdotter
Anna Margareta
1806-07-02
Anundsjö
Önskan
2285
Persdotter
Anna Margareta
1866-03-01
Nysätra
Klintsjön
2286
Persdotter
Anna Margareta
1790-04-15
Skellefteå lands
Ånäset
2287
Persdotter
Anna Margareta
1798-10-16
Skellefteå lands
Hjoggböle
2288
Persdotter
Anna Margareta
1797-01-16
Burträsk
Kyrkbordet
2289
Persdotter
Anna Margareta
1864-12-23
Norsjö
Tjärnberg
2290
Persdotter
Anna Margareta
1818-03-01
Skellefteå lands
Kvanforsliden
2291
Persdotter
Anna Margareta
1846-02-12
Jörn
Tallberg
2292
Persdotter
Anna Margareta
1785-07-23
Skellefteå lands
Furunäs
2293
Persdotter
Anna Margareta
1803-12-04
Skellefteå lands
Böle
2294
Persdotter
Anna Margareta
1849-01-08
Norsjö
Bastutjärn
2295
Persdotter
Anna Margareta
1819-02-16
Umeå lands
Grubbe
2296
Persdotter
Anna Margareta
1870-01-08
Tåsjö
Ström
2297
Persdotter
Anna Margareta
1773-06-19
Skellefteå lands
Innervik
2298
Persdotter
Anna Margareta
1835-06-21
Skellefteå lands
Kvanforsliden
2299
Persdotter
Anna Margareta
1839-12-17
Norsjö
Hornsträsk
2300
Persdotter
Anna Margareta
1816-01-24
Skellefteå lands
Hjoggböle
2301
Persdotter
Anna Margareta
1843-04-21
Vilhelmina
Laxbäcken
2302
Persdotter
Anna Margareta
1872-12-11
Malå
Sandfors
2303
Persdotter
Anna Margareta
1823
Ullånger
Ullånger
2304
Persdotter
Anna Margareta
1922-12-14
Vibyggerå
Sörgällsta
2305
Persdotter
Anna Margareta
1812-07-28
Lövånger
Bodan
2306
Persdotter
Anna Margareta
1793-05-21
Volgsjö
Latikberg
2307
Persdotter
Anna Margareta
1833-09-21
Umeå lands
Röbäck
2308
Persdotter
Anna Margareta
1828-03-04
Umeå lands
Röbäck
2309
Persdotter
Anna Margareta
1854-07-05
Lövånger
Bäckbodan
2310
Persdotter
Anna Margareta
1815-03-14
Sorsele
Sandsjö
2311
Persdotter
Anna Margareta
1837-01-08
Norsjö
Örträsk
2312
Persdotter
Anna Margareta
1852-09-29
Lövånger
Hökmark
2313
Persdotter
Anna Margareta
1867-05-29
Tärna
Ängesdal
2314
Persdotter
Anna Margareta
1806
Själevad
Skortsjö
2315
Persdotter
Anna Margareta
1869-12-24
Själevad
Fors
2316
Persdotter
Anna Margareta
1834-07-15
Nysätra
Brände
2317
Persdotter
Anna Margareta
1817-01-29
Anundsjö
Pullsjö
2318
Persdotter
Anna Margareta
1824-11-29
Stensele
Norska Vapsten
2319
Persdotter
Anna Margareta
1827-05-28
Burträsk
Haratjälen
2320
Persdotter
Anna Margareta
1843-10-05
Arjeplog
Arjeplog
2321
Persdotter
Anna Margareta
1798-03-08
Nysätra
Estersmark
2322
Persdotter
Anna Margareta
1849-04-01
Gideå
Rullnäs
2323
Persdotter
Anna Margareta
1818-07-19
Bygdeå
Dalkarlså
2324
Persdotter
Anna Margareta
1837-06-01
Gideå
Jakobsskatan
2325
Persdotter
Anna Margareta
1799-07-03
Sidensjö?
Sidensjö?
2326
Persdotter
Anna Margareta
1823-03-03
ÅdalsLiden
ÅdalsLiden
2327
Persdotter
Anna Margareta
1900-04-22
Anundsjö
Södersel
2328
Persdotter
Anna Margareta
1800-09-13
Umeå lands
Röbäck
2329
Persdotter
Anna Margareta
1794-06-06
Nysätra
Gunsmark
2330
Persdotter
Anna Margareta
1837-11-16
Anundsjö
Västergensjö
2331
Persdotter
Anna Margareta
1787-09-07
Umeå lands
Stöcksjö
2332
Persdotter
Anna Margareta
1915-02-23
Fredrika
Löfås
2333
Persdotter
Anna Margareta
1791-12-06
Umeå lands
Västervik
2334
Persdotter
Anna Margareta
1846-10-02
Anundsjö
Skalmsjö
2335
Persdotter
Anna Margareta
1771-09
Umeå lands
Västerteg
2336
Persdotter
Anna Margareta
1793
Umeå lands
Stöcke
2337
Persdotter
Anna Margareta
1779-09-22
Umeå lands
Röbäck
2338
Persdotter
Anna Margareta
1818-10-12
Lycksele
Knaften
2339
Persdotter
Anna Margareta
1858-10-07
Björna
Leding
2340
Persdotter
Anna Margareta
1859-10-17
Degerfors
Granåker
2341
Persdotter
Anna Margareta
1844-10-10
Burträsk
Högliden
2342
Persdotter
Anna Margareta
1793-01-24
Umeå lands
Hissjö
2343
Persdotter
Anna Margareta
1772-08-28
Umeå lands
Stöcksjö
2344
Persdotter
Anna Margareta
1795-12-23
Umeå lands
Kassjö
2345
Persdotter
Anna Margareta
1861-04-05
Gideå
Gideå bruk
2346
Persdotter
Anna Margareta
1843-04-18
Umeå lands
Umeå lands
2347
Persdotter
Anna Margareta
1771-03-13
Umeå lands
Röbäck
2348
Persdotter
Anna Margareta
1826-01-07
Arnäs
Gimot
2349
Persdotter
Anna Margareta
1829-08-12
Umeå lands
Tavelsjö
2350
Persdotter
Anna Margareta
1833-06-01
Anundsjö
Hädanberg
2351
Persdotter
Anna Margareta
1788-09-28
Anundsjö
Norrflärke
2352
Persdotter
Anna Margareta
1834-01-27
Lycksele
Lidsträsk
2353
Persdotter
Anna Margareta
1791-10-18
Anundsjö
Norrflärke
2354
Persdotter
Anna Margareta
1831-11-05
Bygdeå
Ivarsboda
2355
Persdotter
Anna Margareta
1811-12-20
Umeå lands
Stugunäs
2356
Persdotter
Anna Margareta
1842-05-20
Nordmaling
Djupsjö
2357
Persdotter
Anna Margareta
1822-08-14
Anundsjö
Önskan
2358
Persdotter
Anna Margareta
1835-11-29
Arnäs
Ovansjö
2359
Persdotter
Anna Margareta
1818-10-09
Burträsk
Burträsk
2360
Persdotter
Anna Margareta
1794-09-11
Burträsk
Bursiljum
2361
Persdotter
Anna Margareta
1808-09-02
Åsele
Gafsele
2362
Persdotter
Anna Margareta
1794-01-20
Burträsk
Åträsk
2363
Persdotter
Anna Margareta
1823-12-07
Lövånger
Yttre Vebomark
2364
Persdotter
Anna Margareta
1800-03-24
Ramsele
Nyland
2365
Persdotter
Anna Margareta
1853-02-21
Lövånger
Böle
2366
Persdotter
Anna Margareta
1851-08-09
Umeå lands
Kroksjö
2367
Persdotter
Anna Margareta
1819-07-10
Umeå lands
Sörböle
2368
Persdotter
Anna Margareta
1822-08-05
Skellefteå lands
Granbergsliden
2369
Persdotter
Anna Margareta
1799-09-08
Bygdeå
Bobacken
2370
Persdotter
Anna Margareta
1855-10-05
Själevad
Lövsjö
2371
Persdotter
Anna Margareta
1853-03-20
Dorotea
Häggås
2372
Persdotter
Anna Margareta
1876-02-23
Tärna
Joeström
2373
Persdotter
Anna Margareta
1802-04-30
Nysätra
Estersmark
2374
Persdotter
Anna Margareta
1772-02-20
Bygdeå
Djäkneboda
2375
Persdotter
Anna Margareta
1811-12-10
Nysätra
Brände
2376
Persdotter
Anna Margareta
1826-12-21
Umeå lands
Strömbäck
2377
Persdotter
Anna Margareta
1825-07-12
Lövånger
Mårtensbodan
2378
Persdotter
Anna Margareta
1852-01-09
Nordmaling
Djupsjö
2379
Persdotter
Anna Margareta
1816-08-16
Umeå lands
Häggnäs
2380
Persdotter
Anna Margareta
1805-07-27
Arnäs
Sörgidsjö
2381
Persdotter
Anna Margareta
1820-08-16
Grundsunda
Nyland
2382
Persdotter
Anna Margareta
1835-11-18
Nordmaling
Brattfors
2383
Persdotter
Anna Margareta
1813-09-17
Arnäs
Getingsta
2384
Persdotter
Anna Margareta
1773-10-24
Umeå lands
Nyby
2385
Persdotter
Anna Margareta
1825-10-12
Björna
Långviken
2386
Persdotter
Anna Margareta
1783-04-10
Umeå lands
Stöcke
2387
Persdotter
Anna Margareta
1808-10-06
Umeå lands
Braxele
2388
Persdotter
Anna Margareta
1801-01-01
Lycksele
Örträsk
2389
Persdotter
Anna Margareta
1789-06-27
Nordmaling
Torrböle
2390
Persdotter
Anna Margareta
1802-10-05
Umeå lands
Brån
2391
Persdotter
Anna Margareta
1851-09-25
Arnäs
Västerlandsjö
2392
Persdotter
Anna Margareta
1838-02-01
Arnäs
Ovansjö
2393
Persdotter
Anna Margareta
1778-04-25
Nordmaling
Järnäs
2394
Persdotter
Anna Margareta
1836-12-03
Nordmaling
Nordsjö
2395
Persdotter
Anna Margareta
1774-01-24
Nordmaling
Bjerten
2396
Persdotter
Anna Margareta
1895-02-20
Grundsunda
Önska
2397
Persdotter
Anna Margareta
1814-05-24
Nordmaling
Bjurbäck
2398
Persdotter
Anna Margareta
1800-05-14
Nordmaling
Ängersjö
2399
Persdotter
Anna Margareta
1801-06-11
Nordmaling
Mullsjö
2400
Persdotter
Anna Margareta
1805-12-22
Nordmaling
Hallen
2401
Persdotter
Anna Margareta
1825-09-04
Umeå lands
Fällforsen
2402
Persdotter
Anna Margareta
1811-06-02
Grundsunda
Godmersta
2403
Persdotter
Anna Margareta
1782-08-01
Arnäs
Lunne
2404
Persdotter
Anna Margareta
1811-12-02
Nordmaling
Hallen
2405
Persdotter
Anna Margareta
1826-10-15
Arnäs
Arnäs
2406
Persdotter
Anna Margareta
1783-07-26
Nordmaling
Gräsmyr
2407
Persdotter
Anna Margareta
1771-07-30
Nordmaling
Torrböle
2408
Persdotter
Anna Margareta
1836-03-19
Bjurholm
Vitvattnet
2409
Persdotter
Anna Margareta
1790-12-07
Degerfors
Malttjälen
2410
Persdotter
Anna Margareta
1782-11-26
Umeå lands
Stöcksjö
2411
Persdotter
Anna Margareta
1774-05-27
Umeå lands
Tväråträsk
2412
Persdotter
Anna Margareta
1840-07-11
Bjurholm
Lillarmsjö
2413
Persdotter
Anna Margareta
1802-12-22
Lycksele
Risträsk
2414
Persdotter
Anna Margareta
1850-10-09
Björna
Kärrsjö
2415
Persdotter
Anna Margareta
1824-10-02
Arnäs
Lakasund
2416
Persdotter
Anna Margareta
1836-08-29
Gideå
Hundsjö
2417
Persdotter
Anna Margareta
1830-04-10
Arnäs
Sörälvsjö
2418
Persdotter
Anna Margareta
1781-08-13
Skellefteå lands
Östanbäck
2419
Persdotter
Anna Margareta
1838-03-24
Vännäs
Nyby
2420
Persdotter
Anna Margareta
1796-01-13
Burträsk
Risåträsk
2421
Persdotter
Anna Margareta
1772-01-22
Umeå lands
Norrfors
2422
Persdotter
Anna Margareta
1817-01-26
Degerfors
Långträsk
2423
Persdotter
Anna Margareta
1818-08-16
Degerfors
Renfors
2424
Persdotter
Anna Margareta
1825-09-01
Degerfors
Kussjön
2425
Persdotter
Anna Margareta
1784-03-03
Degerfors
Kussjön
2426
Persdotter
Anna Margareta
1777-01-27
Nordmaling
Järnäs
2427
Persdotter
Anna Margareta
1820-02-08
Degerfors
Ånäset
2428
Persdotter
Anna Margareta
1801-09-08
Umeå lands
Stöcke
2429
Persdotter
Anna Margareta
1818-01-24
Degerfors
Nyåkertjärn
2430
Persdotter
Anna Margareta
1788-02
Degerfors
Degerfors
2431
Persdotter
Anna Margareta
1805-07-07
Nordmaling
Håknäs
2432
Persdotter
Anna Margareta
1836-04-12
Lövånger
Broträsk
2433
Persdotter
Anna Margareta
1793-08-28
Nordmaling
Håknäs
2434
Persdotter
Anna Margareta
1839-02-15
Gideå
Bodum
2435
Persdotter
Anna Margareta
1793-06-30
Nordmaling
Vallen
2436
Persdotter
Anna Margareta
1822-01-09
Nordmaling
Hummelholm
2437
Persdotter
Anna Margareta
1809-02-12
Nysätra
Strandfors
2438
Persdotter
Anna Margareta
1797-08-10
Nordmaling
Lögdeå
2439
Persdotter
Anna Margareta
1803-12-25
Skellefteå lands
Hjoggböle
2440
Persdotter
Anna Margareta
1833-05-11
Skellefteå lands
Kågeträsk
2441
Persdotter
Anna Margareta
1834-03-10
Sidensjö
Bredåker
2442
Persdotter
Anna Margareta
1826-08-10
Nysätra
Gunsmark
2443
Persdotter
Anna Margareta
1799-08-07
Fjällsjö
Sunnansjö
2444
Persdotter
Anna Margareta
1890-04-19
Bygdeå
Åkullsjön
2445
Persdotter
Anna Margareta
1844-03-19
Burträsk
Bodbyn
2446
Persdotter
Anna Margareta
1832-08-20
Norsjö
Örträsk
2447
Persdotter
Anna Margareta
1833-03-24
Bodum
Orrnäs
2448
Persdotter
Anna Margareta
1817-10-04
Frostviken
Frostviken
2449
Persdotter
Anna Margreta
1879-04-11
Anundsjö
Brandkäl
2450
Persdotter
Anna Margreta
1859-05-20
Norsjö
Risliden
2451
Persdotter
Anna Maria
1828-04-17
Skellefteå lands
Innervik
2452
Persdotter
Anna Maria
1798-12-18
Själevad
Sörvästansjö
2453
Persdotter
Anna Maria
1825-04-05
Skellefteå lands
Kattisträsk
2454
Persdotter
Anna Maria
1796
Sidensjö
2455
Persdotter
Anna Maria
1822-05-08
Björna
Hemling
2456
Persdotter
Anna Maria
1867-01-15
Skorped
Lännäs
2457
Persdotter
Anna Maria
1815-12-01
Anundsjö
Brandkäl
2458
Persdotter
Anna Maria
1855-07-23
Anundsjö
Hemsjö
2459
Persdotter
Anna Maria
1828-03-13
Ramsele
Nordankäl
2460
Persdotter
Anna Maria
1858-01-23
Arvidsjaur
Zvantejaur
2461
Persdotter
Anna Maria
1863-03-30
Vilhelmina
Mellanås
2462
Persdotter
Anna Maria
1840-06-23
Arvidsjaur
Nyvallen
2463
Persdotter
Anna Maria
1794-04-08
Skellefteå lands
Falmark
2464
Persdotter
Anna Maria
1820-09-06
Umeå lands
Gubböle
2465
Persdotter
Anna Maria
1818-02-08
Skellefteå lands
Hornträsk
2466
Persdotter
Anna Maria
1863-10-21
Skellefteå lands
Falmark
2467
Persdotter
Anna Maria
1873-11-02
Vilhelmina
Hacksjö
2468
Persdotter
Anna Maria
1830-08-13
Robertsfors
Alkvittern
2469
Persdotter
Anna Maria
1829-02-15
Själevad
Fors
2470
Persdotter
Anna Maria
1819-12-28
Lycksele
Tuggensele
2471
Persdotter
Anna Maria
1822-04-07
Själevad
Norrlungånger
2472
Persdotter
Anna Maria
1827
Arnäs
Arnäs
2473
Persdotter
Anna Maria
1795-07-08
Bygdeå
Bäck
2474
Persdotter
Anna Maria
1819-01-18
Burträsk
Bodbyn
2475
Persdotter
Anna Maria
1858-06-21
Arnäs
Lunne
2476
Persdotter
Anna Maria
1828-07-09
Bygdeå
Risböle
2477
Persdotter
Anna Maria
1826-12-21
Bygdeå
Risböle
2478
Persdotter
Anna Maria
1819-12-30
Tåsjö
Norråker
2479
Persdotter
Anna Maria
1817-02
Gideå
Önskanäset
2480
Persdotter
Anna Maria
1827-06-06
Arnäs
Näset
2481
Persdotter
Anna Maria
1832-10-08
Degerfors
Svartberget
2482
Persdotter
Anna Maria
1852-12-05
Arnäs
VästerLandsjö
2483
Persdotter
Anna Maria
1835-09-27
Själevad
Österalnäs
2484
Persdotter
Anna Maria
1818-05-03
Arnäs
Lunne
2485
Persdotter
Anna Maria
1792-04-07
Umeå lands
Stöcksjö
2486
Persdotter
Anna Maria
1838-07-26
Gideå
Hundsjö
2487
Persdotter
Anna Maria
1875-05-11
Anundsjö
Degersjö
2488
Persdotter
Anna Maria
1782-06-02
Lycksele
Byssträsk
2489
Persdotter
Anna Maria
1827-04-07
Umeå lands
Sundbäck
2490
Persdotter
Anna Maria
1818-07-21
Åsele
Holmträsk
2491
Persdotter
Anna Maria
1793-05-22
Umeå lands
Stöcke
2492
Persdotter
Anna Maria
1813-05-27
Umeå lands
Röbäck
2493
Persdotter
Anna Maria
1866-02-17
Anundsjö
Brandtjäl
2494
Persdotter
Anna Maria
1788-06-26
Umeå lands
Skravelsjö
2495
Persdotter
Anna Maria
1862-10-28
Anundsjö
Brandtjäl
2496
Persdotter
Anna Maria
1889-07-19
Åsele
Holmträsk
2497
Persdotter
Anna Maria
1844-08-31
Björna
Gideå
2498
Persdotter
Anna Maria
1820-02-12
Vilhelmina
Malgovik
2499
Persdotter
Anna Maria
1856-12-07
Umeå lands
Stöcke
2500
Persdotter
Anna Maria
1800-02-14
Umeå lands
Gravmark
2501
Persdotter
Anna Maria
1853-02-28
Umeå lands
Bjenberg
2502
Persdotter
Anna Maria
1815-09-23
Umeå lands
Kroksjö
2503
Persdotter
Anna Maria
1856-10-14
Umeå lands
Stöcke
2504
Persdotter
Anna Maria
1829-02-02
Sävar
Forstorp
2505
Persdotter
Anna Maria
1792-06-19
Bygdeå
Överklinten
2506
Persdotter
Anna Maria
1801-07-23
Sorsele
Vapsten
2507
Persdotter
Anna Maria
1878-12-23
Mo
Gottne
2508
Persdotter
Anna Maria
1828-12-31
Arnäs
Överön
2509
Persdotter
Anna Maria
1843-04-05
Arnäs
Högbyn
2510
Persdotter
Anna Maria
1805-01-25
Arnäs
Nederön
2511
Persdotter
Anna Maria
1829-02-17
Själevad
Domsjö
2512
Persdotter
Anna Maria
1782-07-26
Burträsk
Bygdeträsk
2513
Persdotter
Anna Maria
1790-01-12
Lycksele
Vapsten
2514
Persdotter
Anna Maria
1873-04-30
Mo
Gottne
2515
Persdotter
Anna Maria
1814-03-26
Umeå lands
Ön
2516
Persdotter
Anna Maria
1812-01-02
Bygdeå
Ultervattnet
2517
Persdotter
Anna Maria
1807-08-30
Burträsk
Bygdeträsk
2518
Persdotter
Anna Maria
1844-08-21
Grundsunda
Grundsunda
2519
Persdotter
Anna Maria
1840-06-30
Björna
Hemling
2520
Persdotter
Anna Maria
1800-09-04
Burträsk
Lappvattnet
2521
Persdotter
Anna Maria
1884-03-04
Björna
Mattarbodum
2522
Persdotter
Anna Maria
1823-06-29
Arnäs
Västerlandsjö
2523
Persdotter
Anna Maria
1780-02-23
Lycksele
Vapsten
2524
Persdotter
Anna Maria
1802-04-19
Bygdeå
Bobacken
2525
Persdotter
Anna Maria
1841
Arvidsjaur
2526
Persdotter
Anna Maria
1852-04-05
Sävar
Åbyn
2527
Persdotter
Anna Maria
1857-01-07
Bygdeå
Överklinten
2528
Persdotter
Anna Maria
1814-07-04
Arnäs
Burön
2529
Persdotter
Anna Maria
1792-12-06
Nordmaling
Hummelholm
2530
Persdotter
Anna Maria
1771-11-19
Nordmaling
Ängersjö
2531
Persdotter
Anna Maria
1803-04-11
Arnäs
Flygsjö
2532
Persdotter
Anna Maria
1817-10-01
Umeå lands
Tavelsjö
2533
Persdotter
Anna Maria
1819-01-31
Arnäs
Getingsta
2534
Persdotter
Anna Maria
1795-03-26
Arnäs
Lomviken
2535
Persdotter
Anna Maria
1807-06-17
Nordmaling
Hummelholm
2536
Persdotter
Anna Maria
1802-09-04
Umeå lands
Strömbäck
2537
Persdotter
Anna Maria
1843-01-04
Grundsunda
Ultrå
2538
Persdotter
Anna Maria
1815-09-17
Arnäs
Burön
2539
Persdotter
Anna Maria
1858-03-30
Nordmaling
Ängersjö
2540
Persdotter
Anna Maria
1808-06-08
Arnäs
Västerbursjö
2541
Persdotter
Anna Maria
1808-01-02
Arnäs
Österbursjö
2542
Persdotter
Anna Maria
1815-04-08
Grundsunda
Stensäter
2543
Persdotter
Anna Maria
1813-11-19
Grundsunda
Banafjäl
2544
Persdotter
Anna Maria
1815-11-11
Arnäs
Näset
2545
Persdotter
Anna Maria
1778-06-14
Bygdeå
Sikeå
2546
Persdotter
Anna Maria
1797-12-05
Arnäs
Sörgidsjö
2547
Persdotter
Anna Maria
1783-07-13
Nordmaling
Klöse
2548
Persdotter
Anna Maria
1815-07-21
Fredrika
Bredträsk
2549
Persdotter
Anna Maria
1801-01-27
Grundsunda
Källfors
2550
Persdotter
Anna Maria
1801-02-11
??
??
2551
Persdotter
Anna Maria
1793-08-10
Umeå lands
Hissjö
2552
Persdotter
Anna Maria
1840-06-08
Arnäs
Övervike
2553
Persdotter
Anna Maria
1829-07-09
Bjurholm
Grannäs
2554
Persdotter
Anna Maria
1789-10
Grundsunda
Skede
2555
Persdotter
Anna Maria
1786-04-12
Arnäs
Överön
2556
Persdotter
Anna Maria
1801-02-06
Grundsunda
Banafjäl
2557
Persdotter
Anna Maria
1813-09-22
Gideå
Rullnäs
2558
Persdotter
Anna Maria
1820-04-06
Gideå
Flärke
2559
Persdotter
Anna Maria
1804-04-20
Arnäs
Täfteå
2560
Persdotter
Anna Maria
1773-12-08
Degerfors
Tväråträsk
2561
Persdotter
Anna Maria
1819-09-14
Gideå
Långnoret
2562
Persdotter
Anna Maria
1808-12-26
Arnäs
Angsta
2563
Persdotter
Anna Maria
1823-08-20
Gideå
Sörgidsjö
2564
Persdotter
Anna Maria
1840-03-19
Gideå
Flygsjö
2565
Persdotter
Anna Maria
1831-02-23
Gideå
Västergidsjö
2566
Persdotter
Anna Maria
1803-01-02
Arnäs
Norrälvsjö
2567
Persdotter
Anna Maria
1779-05-10
Nordmaling
Olofsfors
2568
Persdotter
Anna Maria
1817-10-06
Gideå
Flärke
2569
Persdotter
Anna Maria
1831-06-01
Gideå
Flärke
2570
Persdotter
Anna Maria
1796-01-24
Umeå lands
Stöcke
2571
Persdotter
Anna Maria
1798-07-02
Grundsunda
Banafjäl
2572
Persdotter
Anna Maria
1794-03-20
Lycksele
Tuggsele
2573
Persdotter
Anna Maria
1826-01-29
Gideå
Getingsta
2574
Persdotter
Anna Maria
1808-10-11
Arnäs
Torsböle
2575
Persdotter
Anna Maria
1828-01-11
Gideå
Flygsjö
2576
Persdotter
Anna Maria
1805-08-14
Arnäs
Getingsta
2577
Persdotter
Anna Maria
1854-02-01
Gideå
Getingsta
2578
Persdotter
Anna Maria
1800-11-28
Degerfors
Innerträsk
2579
Persdotter
Anna Maria
1859-04-07
Mo
Hållen
2580
Persdotter
Anna Maria
1817-07-03
Själevad
Västerås
2581
Persdotter
Anna Maria
1819-03-06
Anundsjö
Västersel
2582
Persdotter
Anna Maria
1882-03-11
Sävar
Sävar
2583
Persdotter
Anna Marta Margareta
1879-09-21
Dorotea
Svanaby
2584
Persdotter
Anna Martina
1883-03-25
Vilhelmina
Dalasjö
2585
Persdotter
Anna Martina
1887-12-15
Åsele
Långvattnet
2586
Persdotter
Anna Martina Karolina
1883-10-23
Åsele
Yxsjö
2587
Persdotter
Anna Matilda
1870-08-08
Umeå lands
Degernäs
2588
Persdotter
Anna Matilda
1860-06-06
Vilhelmina
Bergbacka
2589
Persdotter
Anna Matilda
1843-10-18
Åsele
Söråsele
2590
Persdotter
Anna Matilda
1870-04-21
Umeå lands
Röbäck
2591
Persdotter
Anna Matilda
1871-03-14
Jörn
Tväråberget
2592
Persdotter
Anna Matilda
1845-01-26
Burträsk
Orrberget
2593
Persdotter
Anna Matilda
1890-07-13
Malå
Nylund
2594
Persdotter
Anna Matilda
1894-10-18
Stensele
Pauträsk
2595
Persdotter
Anna Matilda
1858-07-13
Fredrika
Nyland
2596
Persdotter
Anna Matilda
1861-12-21
Umeå lands
Degenäs
2597
Persdotter
Anna Matilda
1868-08-19
Vännäs
Strand
2598
Persdotter
Anna Matilda
1858-05-11
Åsele
Vaksjö
2599
Persdotter
Anna Matilda
1875-04-18
Degerfors
Degerfors
2600
Persdotter
Anna Matilda
1870-12-30
Degerfors
Kryckeltjärn
2601
Persdotter
Anna Matilda
1858-09-14
Fredrika
Baksjöberg
2602
Persdotter
Anna Matilda
1851-05-02
Åsele
Siksjö
2603
Persdotter
Anna Matilda
1882-12-04
Degerfors
Västerbäck
2604
Persdotter
Anna Matilda
1860-04-02
Degerfors
Granön
2605
Persdotter
Anna Matilda
1859-11-02
Degerfors
Bastunäs
2606
Persdotter
Anna Matilda
1859-12-07
Åsele
Gulsele
2607
Persdotter
Anna Matilda
1880-02-15
Timrå
Näs
2608
Persdotter
Anna Matilda
1848-05-07
Lycksele
Byssträsk
2609
Persdotter
Anna Matilda
1848-07-11
Umeå stads
Umeå stad
2610
Persdotter
Anna Matilda
1862-05-27
Dorotea
Bredsele
2611
Persdotter
Anna Matilda
1883-08-29
Arnäs
Stybbersmark
2612
Persdotter
Anna Matilda
1871-01-24
Bjurholm
Norrholmsjö
2613
Persdotter
Anna Matilda
1866-11-16
Nordmaling
Lögdeå
2614
Persdotter
Anna Matilda
1876-09-30
Örträsk
Örträsk
2615
Persdotter
Anna Matilda
1876-05-19
Lycksele
Långsele
2616
Persdotter
Anna Matilda
1875-12-15
Dorotea
Avaträsk
2617
Persdotter
Anna Matilda
1890-06-23
Mo
Östansjö
2618
Persdotter
Anna Matilda
1877-11-17
Kronobergs län
Tolg
2619
Persdotter
Anna Matilda
1859-09-25
Lycksele
Öravan
2620
Persdotter
Anna Monica
1845-05-04
Nysätra
Estersmark
2621
Persdotter
Anna Märta
1861-07-08
Skorped
Holm
2622
Persdotter
Anna Märta
1897-11-18
Anundsjö
Västersel
2623
Persdotter
Anna Märta
1837-07-12
Skorped
Lännäs
2624
Persdotter
Anna Märta
1891-07-05
Björna
Mattarbodum
2625
Persdotter
Anna Märta
1898-01-16
Anundsjö
Pengsjö
2626
Persdotter
Anna Märta
1801-03-27
Tåsjö
Stavsjö
2627
Persdotter
Anna Nikolivia
1881-10-08
Dorotea
Lavsjö
2628
Persdotter
Anna Olivia
1867-10-27
Burträsk
Bodbyn
2629
Persdotter
Anna Olivia
1855-11-10
Vilhelmina
Svannäs
2630
Persdotter
Anna Olivia
1874-03-03
Umeå lands
Stöcksjö
2631
Persdotter
Anna Olivia
1886-05-17
Gideå
Norrgidsjö
2632
Persdotter
Anna Olivia
1860-02-10
Umeå lands
Västerteg
2633
Persdotter
Anna Olivia
1871-10-01
Grundsunda
Kasa
2634
Persdotter
Anna Olivia
1871-12-09
Umeå lands
Bjenberg
2635
Persdotter
Anna Olivia Eugenia
1881-02-10
Tärna
Klippen
2636
Persdotter
Anna Ottilia
1874-06-17
Burträsk
Stenfors
2637
Persdotter
Anna Paulina
1887-08-26
Lövånger
Daglösten
2638
Persdotter
Anna Paulina
1885-04-05
Lövånger
Daglösten
2639
Persdotter
Anna Pelena
1862-12-04
Skellefteå lands
Skråmträsk
2640
Persdotter
Anna Petonella
1843-01-15
Vilhelmina
Rismyrliden
2641
Persdotter
Anna Petrina
1847-06-01
Umeå lands
Umeå lands
2642
Persdotter
Anna Petrina
1881-08-10
Umeå lands
Ansmark
2643
Persdotter
Anna Petrina
1846-07-02
Bjurholm
Aborrfors
2644
Persdotter
Anna Petrina
1830-11-01
Nordmaling
Håknäs
2645
Persdotter
Anna Petrina Hildegard
1880-05-11
Umeå lands
Norrmjöle
2646
Persdotter
Anna Petronell
1849-05-10
Åsele
Lappmarken
2647
Persdotter
Anna Petronella
1846-11-22
Burträsk
Bursiljum
2648
Persdotter
Anna Petronella
1859-06-23
Åsele
Kvällträsk
2649
Persdotter
Anna Petronella
1846-03-15
Lycksele
Brattfors
2650
Persdotter
Anna Petronella
1835-09-06
Åsele
Älgsjö
2651
Persdotter
Anna Petronella
1890-06-29
Åsele
Holmträsk
2652
Persdotter
Anna Petronella
1873-01-22
Dorotea
Väster-Ormsjö
2653
Persdotter
Anna Petronella
1880-01-23
Dorotea
Ormsjö
2654
Persdotter
Anna Petronella
1851-09-29
Åsele
Gafsele
2655
Persdotter
Anna Petronella
1885-02-14
Frostviken
Jormvattnet
2656
Persdotter
Anna Regina
1837-02-18
Grundsunda
Godmark
2657
Persdotter
Anna Regina
1843-02-28
Grundsunda
Godmark
2658
Persdotter
Anna Regina
1837-09-05
Grundsunda
Utås
2659
Persdotter
Anna Regina
1871-04-17
Grundsunda
Godmark
2660
Persdotter
Anna Sara
1848-08-30
Stensele
Fjällsjö
2661
Persdotter
Anna Sara
1847-05-27
Lycksele
Umgransele
2662
Persdotter
Anna Sara
1837-01-02
Stensele
Vallnäs
2663
Persdotter
Anna Sara
1826-08-13
Lycksele
Rödingträsk
2664
Persdotter
Anna Serafia
1847-09-04
Burträsk
Risvattnet
2665
Persdotter
Anna Sofia
1836-11-05
Umeå lands
Stöcke
2666
Persdotter
Anna Sofia
1904-06-13
Degerfors
Degerfors
2667
Persdotter
Anna Sofia
1868-04-10
Örebro län
Bjurkärn
2668
Persdotter
Anna Sofia
1855-06-03
Umeå lands
Tjälamark
2669
Persdotter
Anna Sofia
1859-06-30
Nysätra
Estermark
2670
Persdotter
Anna Sofia
1832-01-03
Umeå lands
Flurkmark
2671
Persdotter
Anna Sofia
1817-11-23
Vilhelmina
Vilhelmina
2672
Persdotter
Anna Sofia
1826-11-28
Sorsele
Gran
2673
Persdotter
Anna Sofia
1839-11-01
Nysätra
Flarken
2674
Persdotter
Anna Sofia
1826-05-25
Degerfors
Degerfors
2675
Persdotter
Anna Sofia
1850-05-12
Umeå lands
Umeå lands
2676
Persdotter
Anna Sofia
1835-01-04
Umeå lands
Flurkmark
2677
Persdotter
Anna Sofia
1862-10-13
Umeå lands
Stöcksjö
2678
Persdotter
Anna Sofia
1828-06-26
Umeå lands
Rödå
2679
Persdotter
Anna Sofia
1857-09-03
Umeå lands
Sjölund
2680
Persdotter
Anna Sofia
1858-11-23
Degerfors
Rödå
2681
Persdotter
Anna Sofia
1816-11-03
Burträsk
Åbyn
2682
Persdotter
Anna Sofia
1806-06-21
Umeå lands
Österteg
2683
Persdotter
Anna Sofia
1856-04-12
Umeå lands
Pellboda
2684
Persdotter
Anna Sofia
1821-04-09
Degerfors
Hällnäs
2685
Persdotter
Anna Sofia
1815-04-28
Umeå lands
Håkmark
2686
Persdotter
Anna Sofia
1825-04-25
Umeå lands
Nyland
2687
Persdotter
Anna Sofia
1866-12-09
Lycksele
Danaholm
2688
Persdotter
Anna Sofia
1804-05-02
Umeå lands
Holmön
2689
Persdotter
Anna Sofia
1824-06-27
Umeå lands
Västerhiske
2690
Persdotter
Anna Sofia
1853-01-22
Nordmaling
Hörnsjö
2691
Persdotter
Anna Sofia
1847-01-08
Bygdeå
Smårödningen
2692
Persdotter
Anna Sofia
1864-10-26
Umeå lands
Sörmjöle
2693
Persdotter
Anna Sofia
1848-07-03
Umeå lands
Baggböle
2694
Persdotter
Anna Sofia
1845-03-30
Umeå lands
Österteg
2695
Persdotter
Anna Sofia
1847-07-13
Umeå lands
Baggböle
2696
Persdotter
Anna Sofia
1854-01-11
Umeå lands
Degernäs
2697
Persdotter
Anna Sofia
1839-08-03
Umeå lands
Österteg
2698
Persdotter
Anna Sofia
1807-03-29
Umeå lands
Innertavle
2699
Persdotter
Anna Sofia
1849-01-21
Bygdeå
Villnäs
2700
Persdotter
Anna Sofia
1798-10-28
Umeå lands
Rödå
2701
Persdotter
Anna Sofia
1841-12-09
Umeå lands
Tavelsjö
2702
Persdotter
Anna Sofia
1851-11-04
Nysätra
Gumboda
2703
Persdotter
Anna Sofia
1852-07-15
Degerfors
Tväråträsk
2704
Persdotter
Anna Sofia
1880-07-25
Vilhelmina
Grundsjö
2705
Persdotter
Anna Sofia
1855-02-14
Sävar
Åbyn
2706
Persdotter
Anna Sofia
1824-04-25
Bygdeå
Ytterklinten
2707
Persdotter
Anna Sofia
1847-12-16
Sävar
Sävar
2708
Persdotter
Anna Sofia
1814-09-06
Dorotea
Lavsjö
2709
Persdotter
Anna Sofia
1873-06-04
Bjurholm
Lillarmsjö
2710
Persdotter
Anna Sofia
1856-12-05
Nordmaling
Hörnsjö
2711
Persdotter
Anna Sofia
1792-11-26
Anundsjö
Fällkäl
2712
Persdotter
Anna Sofia
1852-03-07
Grundsunda
Ultrå
2713
Persdotter
Anna Sofia
1866-04-28
Umeå lands
Håkmark
2714
Persdotter
Anna Sofia
1825
Umeå lands?
Umeå lands?
2715
Persdotter
Anna Sofia
1835-06-22
Bjurholm
Lillarmsjö
2716
Persdotter
Anna Sofia
1870-03-12
Bygdeå
Åsjön
2717
Persdotter
Anna Sofia
1830-10-05
Gideå
Långviken
2718
Persdotter
Anna Sofia
1850-01-20
Grundsunda
Godmersta
2719
Persdotter
Anna Sofia
1837-08-02
Degerfors
Hjuken
2720
Persdotter
Anna Sofia
1806-11-15
Lycksele
Knaften
2721
Persdotter
Anna Sofia
1873-03-29
Umeå lands
Stöcksjö
2722
Persdotter
Anna Sofia
1835-06-08
Gideå
Lemusjö
2723
Persdotter
Anna Sofia
1806-09-17
Umeå lands
Bussjön
2724
Persdotter
Anna Sofia
1841-03-20
Degerfors
Ekorrsele
2725
Persdotter
Anna Sofia
1786-07-17
Grundsunda
Flärke
2726
Persdotter
Anna Sofia
1823-08-23
Umeå lands
Kyrkbordet
2727
Persdotter
Anna Sofia
1818-02-12
Umeå lands
Tavelsjö
2728
Persdotter
Anna Sofia
1849-12-15
Degerfors
Rosinedal
2729
Persdotter
Anna Sofia
1823-09-21
Degerfors
Buberget
2730
Persdotter
Anna Sofia
1827-10-11
Nysätra
Flarken
2731
Persdotter
Anna Sofia
1865-09-16
Umeå lands
Grundfors
2732
Persdotter
Anna Sofia
1848-11-19
Umeå lands
Håkmark
2733
Persdotter
Anna Sofia
1848-12-10
Bygdeå
Rickleå
2734
Persdotter
Anna Sofia
1857-02-04
Umeå lands
Rödånäs
2735
Persdotter
Anna Sofia
1821-06-23
Tåsjö
Rörström
2736
Persdotter
Anna Susanna
1846-01-06
Umeå lands
Ersmark
2737
Persdotter
Anna Teodelinda
1880-06-22
Gideå
Hattsjö
2738
Persdotter
Anna Teofilia
1881-10-13
Degerfors
Brännforssund
2739
Persdotter
Anna Teolinda
1881-10-08
Norsjö
Pjäsörn
2740
Persdotter
Anna Teresia
1897-06-27
Norsjö
Åmträsk
2741
Persdotter
Anna Teresia
1891-01-25
Själevad
Hörnett
2742
Persdotter
Anna Teresia
1879-04-27
Umeå lands
Sjölunda
2743
Persdotter
Anna Ulrika
1877-07-18
Burträsk
Bergnäset
2744
Persdotter
Anna Ulrika
1847-06-03
Sorsele
Örnäs
2745
Persdotter
Anna Ulrika
1847-06-03
Sorsele
Örnäs
2746
Persdotter
Anna Ulrika
1823-12-12
Umeå lands
Svallet
2747
Persdotter
Anna Ulrika
1815-06-19
Umeå lands
Degernäs
2748
Persdotter
Anna Ulrika
1828-05-31
Umeå lands
Baggböle
2749
Persdotter
Anna Ulrika
1815-12-18
Grundsunda
Finna
2750
Persdotter
Anna Ulrika
1821-04-23
Umeå lands
Östanå
2751
Persdotter
Anna Ulrika
1818-11-12
Umeå lands
Västerteg
2752
Persdotter
Anna Ulrika
1847-11-07
Sävar
Tålsmark
2753
Persdotter
Anna Ulrika
1857-09-14
Bygdeå
Överklinten
2754
Persdotter
Anna Viktoria
1888-06-27
Dorotea
Lavsjö
2755
Persdotter
Anna Viktoria Albertina
1884-03-10
Vilhelmina
Gransjö
2756
Persdotter
Anna Vilhelmina
1843-12-28
Nysätra
Gumboda
2757
Persdotter
Anna Vilhelmina
1833-08-05
Burträsk
Lappvattnet
2758
Persdotter
Anna Vilhelmina
1875-02-27
Degerfors
Djupsund
2759
Persdotter
Anna Vilhelmina
1884-05-05
Lycksele
Holmträsk
2760
Persdotter
Anna Vilhelmina
1874-04-26
Fredrika
Långbäcken
2761
Persdotter
Anna Vilhelmina
1874-01-29
Nysätra
Märsmarken
2762
Persdotter
Anna Vilhelmina
1880-04-28
Umeå lands
Graveå
2763
Persdotter
Anna Ylrika Selina
1891-07-14
Nysätra
Risvattnet
2764
Persdotter
Annie Greta Karolina
1909-11-16
Trehörningsjö
Lemesjö
2765
Persdotter
Anny Evelina
1897-09-18
Björna
Mattarbodum
2766
Persdotter
Anny Kristina
1886-07-20
Anundsjö
Norrflärke
2767
Persdotter
Apollonia Katarina
1821-07-24
Vilhelmina
Baktoberg
2768
Persdotter
Apolloniana
1774-05-19
Fjällsjö
Bodum
2769
Persdotter
Apolonia Erika
1852-08-11
Vilhelmina
Djupdal
2770
Persdotter
Appolonia
1774-04-19
Fjällsjö
Bodum
2771
Persdotter
Aqvalina Johanna
1888-01-24
Lycksele
Arvträsk
2772
Persdotter
Armida Johanna
1893-10-20
Lycksele
Kroksjö
2773
Persdotter
Arvida Augusta
1877-02-15
Nordmaling
Sunnansjö
2774
Persdotter
Astrid Emilia
1911-01-19
Nordmaling
Norrbyn
2775
Persdotter
Astrid Ingeborg
1902-02-25
Åsele
Gafsele
2776
Persdotter
Astrid Irene
1909-05-27
Åsele
Västernoret
2777
Persdotter
Astrid Margareta
1899-01-17
Anundsjö
Solberg
2778
Persdotter
August
1867-04-11
Sorsele
Skakträsk
2779
Persdotter
Augusta
1870-03-15
Umeå lands
Bjenberg
2780
Persdotter
Augusta
1855-01-25
Umeå lands
Stöcke
2781
Persdotter
Augusta
1892-02-07
Stensele
Långvattnet
2782
Persdotter
Augusta
1869-12-30
Nordmaling
Rönnholm
2783
Persdotter
Augusta
1860-08-28
Grundsunda
Husums sågverk
2784
Persdotter
Augusta
1853-04-11
Nordmaling
Baggård
2785
Persdotter
Augusta
1863-10-23
Nordmaling
Hummelholm
2786
Persdotter
Augusta
1877-09-06
Bjurholm
Östervik
2787
Persdotter
Augusta Agata
1890-02-09
Malå
Malånäs
2788
Persdotter
Augusta Charlotta
1864-10-07
Umeå lands
Stöcke
2789
Persdotter
Augusta Charlotta
1857-07-25
Umeå lands
Stöcke
2790
Persdotter
Augusta Efrusina
1857-12-04
Arvidsjaur
Släppträsk
2791
Persdotter
Augusta Elina
1889-07-26
Åsele
Långvattnet
2792
Persdotter
Augusta Evelina
1864-06-22
Gideå
Flygsjö
2793
Persdotter
Augusta Fredrika
1861-05-29
Vilhelmina
Skansholm
2794
Persdotter
Augusta Josefina
1869-09-17
Östergötland
Risinge
2795
Persdotter
Augusta Karolina
1882-09-14
Lycksele
Vägsele
2796
Persdotter
Augusta Karolina
1896-07-28
Degerfors
Ekträsk
2797
Persdotter
Augusta Karolina
1854-10-20
Lycksele
Kroksjö
2798
Persdotter
Augusta Karolina
1880-07-18
Lycksele
Åttonträsk
2799
Persdotter
Augusta Kristina
1859-12-25
Lycksele
Forsheden
2800
Persdotter
Augusta Kristina
1859-12-25
Lycksele
Forsheden
2801
Persdotter
Augusta Lovisa
1872-05-22
Vännäs
Norra Österselet
2802
Persdotter
Augusta Margareta
1866-07-17
Skellefteå lands
Medle
2803
Persdotter
Augusta Margareta
1868-10-10
Lycksele
Danaholm
2804
Persdotter
Augusta Margareta
1878-12-08
Dorotea
Avaträsk
2805
Persdotter
Augusta Maria
1856-02-11
Degerfors
Hjuken
2806
Persdotter
Augusta Maria
1876-12-15
Degerfors
Ledåfors
2807
Persdotter
Augusta Petronella
1884-12-07
Vilhelmina
Bäsksjö
2808
Persdotter
Augusta Petronella
1879-06-06
Nordmaling
Levar
2809
Persdotter
Augusta Sofia
1870-04-03
Umeå lands
Tavelsjö
2810
Persdotter
Augusta Sofia
1866-11-18
Degerfors
Degerfors
2811
Persdotter
Augusta Sofia
1860-10-19
Holmön
Holmön
2812
Persdotter
Augusta Sofia
1870-06-05
Degerfors
Rosendal
2813
Persdotter
Augusta Sofia
1871-12-26
Bygdeå
Legdeå
2814
Persdotter
Augusta Vilhelmina
1867-12-23
Stensele
Långvattnet
2815
Persdotter
Augusta Vilhelmina
1872-09-11
Lycksele
Hornmyr
2816
Persdotter
Augusta Vilhelmina
1876-12-09
Sorsele
Sorsele
2817
Persdotter
Aurora Johanna
1861-09-18
Lycksele
Araret
2818
Persdotter
Aurora Katarina Margareta
1864-05-24
Lycksele
Lyxaberg
2819
Persdotter
Aurora Maria
1865-09-15
Skellefteå lands
Frostkåge
2820
Persdotter
Barbara Birgitta
1870-01-06
Skorped
Lännäs
2821
Persdotter
Barbro
1832-08-12
Nora
Gräta
2822
Persdotter
Barbro
1774-04-17
Umeå lands
Vännäs
2823
Persdotter
Barbro
1782-02-24
Lövånger
Önnesmark
2824
Persdotter
Barbro
1786-01-16
Nordmaling
Högland
2825
Persdotter
Barbro Charlotta
1804-08-31
Umeå lands
Häggnäs
2826
Persdotter
Barbro Dorotea
1805-02-09
Resele
Stugusjö
2827
Persdotter
Barbro Elisabet
1798-08-18
Umeå lands
Umeå lands
2828
Persdotter
Barbro Elisabet
1828-01-13
Lövånger
Kåsböle
2829
Persdotter
Barbro Erika
1859-06-08
Resele
Resele
2830
Persdotter
Barbro Helena
1802-01-12
Umeå lands
Håkmark
2831
Persdotter
Barbro Helena
1800-04-13
Umeå lands
Storarmsjö
2832
Persdotter
Barbro Helena
1813-11-16
Lycksele
Örträsk
2833
Persdotter
Barbro Johanna
1831-09-30
Degerfors
Ånäset
2834
Persdotter
Barbro Johanna
1815-08-26
Umeå lands
Håkmark
2835
Persdotter
Barbro Johanna
1801-02-19
Umeå lands
Skravelsjö
2836
Persdotter
Barbro Katarina
1814-03-04
Lövånger
Önnesmark
2837
Persdotter
Barbro Katarina
1812-11-16
Lövånger
Vallen
2838
Persdotter
Barbro Katarina
1830-12-04
Degerfors
Skivsjön
2839
Persdotter
Barbro Katarina
1830-10-04
Nordmaling
Hörnsjö
2840
Persdotter
Barbro Katarina
1819-10-12
Nordmaling
Stavsjöholm
2841
Persdotter
Barbro Katarina
1784-02-16
Nordmaling
Torrböle
2842
Persdotter
Barbro Katarina
1802-12-17
Skellefteå lands
Ragvaldsträsk
2843
Persdotter
Barbro Katarina
1811-03-12
Bjurholm
Braxele
2844
Persdotter
Barbro Katarina
1786-04-02
Nordmaling
Baggård
2845
Persdotter
Barbro Katarina
1791
Bygdeå
Bygdeå
2846
Persdotter
Barbro Katarina
1828-09-29
Nordmaling
Torrböle
2847
Persdotter
Barbro Katarina
1831-07-01
Robertsfors
Robertsfors
2848
Persdotter
Barbro Kristina
1847-03-18
Umeå lands
Umeå lands
2849
Persdotter
Barbro Kristina
1816-10-21
Umeå lands
Gubböle
2850
Persdotter
Barbro Kristina
1858-09-15
Vännäs
Nyåker
2851
Persdotter
Barbro Kristina
1774-06-21
Umeå lands
Stöcke
2852
Persdotter
Barbro Kristina
1825-06-12
Umeå lands
Stöcke
2853
Persdotter
Barbro Kristina
1785-03-03
Umeå lands
Röbäck
2854
Persdotter
Barbro Kristina
1831-12-04
Burträsk
Burliden
2855
Persdotter
Barbro Kristina
1815-10-10
Lövånger
Kåsböle
2856
Persdotter
Barbro Kristina
1849-09-05
Umeå lands
Stöcke
2857
Persdotter
Barbro Kristina
1844-09-12
Bjurholm
Karlsbäck
2858
Persdotter
Barbro Kristina
1827-07-13
Nordmaling
Tallberg
2859
Persdotter
Barbro Kristina
1829-08-07
Degerfors
Nyåkertjärn
2860
Persdotter
Barbro Kristina
1795-12-03
Umeå lands
Skravelsjö
2861
Persdotter
Barbro Kristina
1791-10-14
Umeå lands
Berg
2862
Persdotter
Barbro Kristina
1817-06-15
Umeå lands
Häggnäs
2863
Persdotter
Barbro Kristina
1832-01-09
Nordmaling
Djupsjö
2864
Persdotter
Barbro Kristina
1807-01-14
Tåsjö
Harrsjöhöjden
2865
Persdotter
Barbro Magdalena
1778-07-30
Lövånger
Mångbyn
2866
Persdotter
Barbro Magdalena
1800-11-28
Umeå lands
Klabböle
2867
Persdotter
Barbro Magdalena
1848-05-01
Nordmaling
Brattfors
2868
Persdotter
Barbro Magdalena
1788-11-06
Umeå lands
Brån
2869
Persdotter
Barbro Magdalena
1843-08-14
Bjurholm
Karlsbäck
2870
Persdotter
Barbro Magdalena
1787-02-18
Umeå lands
Berg
2871
Persdotter
Barbro Magdalena
1827-06-12
Umeå lands
Häggnäs
2872
Persdotter
Barbro Magdalena
1823-08-17
Umeå lands
Häggnäs
2873
Persdotter
Barbro Magdalena
1825 cirka
??
??
2874
Persdotter
Barbro Magdalena
1822-04-05
Bjurholm
Ottervattnet
2875
Persdotter
Barbro Margareta
1812-04-09
Nysätra
Flarken
2876
Persdotter
Barbro Margareta
1825-06-28
Umeå lands
Ström
2877
Persdotter
Barbro Margareta
1817-11-04
Bygdeå
Rickleå
2878
Persdotter
Barbro Margareta
1819-09-22
Umeå lands
Skravelsjö
2879
Persdotter
Barbro Margareta
1802-03-04
Umeå lands
Skravelsjö
2880
Persdotter
Barbro Margareta
1778-06
Umeå lands
Stöcke
2881
Persdotter
Barbro Margareta
1801-01-07
Umeå lands
Sörböle
2882
Persdotter
Barbro Margareta
1796-05-11
Bygdeå
Sikeå
2883
Persdotter
Barbro Margareta
1798-07-21
Umeå lands
Norrmjöle
2884
Persdotter
Barbro Sofia
1860-12-04
Degerfors
Lillträsk
2885
Persdotter
Barbro Sofia
1808-07-31
Nordmaling
Lögdeå
2886
Persdotter
Beata
1838-01-07
Norsjö
Norsjö
2887
Persdotter
Beata
1811-05-20
Sidensjö
Rössjö
2888
Persdotter
Beata
1794-07-16
Nysätra
Estersmark
2889
Persdotter
Beata
1792-06-19
Nysätra
Estersmark
2890
Persdotter
Beata
1806-06-22
Nysätra
Brände
2891
Persdotter
Beata
1790-03-02
Nysätra
Estersmark
2892
Persdotter
Beata
1793-03-05
Nysätra
Brände
2893
Persdotter
Beata
1785-10-17
Korsholm
Helsingbyn
2894
Persdotter
Beata
1772-03-08
Nysätra
Kålaboda
2895
Persdotter
Beata
1776-04-11
Nysätra
Kålaboda
2896
Persdotter
Beata
1813-04-04
Nysätra
Klintsjön
2897
Persdotter
Beata
1771-11-07
Nysätra
Estersmark
2898
Persdotter
Beata
1815-09-02
Nysätra
Brände
2899
Persdotter
Beata
1772-05-06
Lövånger
Vebomark
2900
Persdotter
Beata
1800-06-02
Nysätra
Estersmark
2901
Persdotter
Beata
1807-10-02
Nysätra
Estersmark
2902
Persdotter
Beata
1823-09-05
Lövånger
Kåsböle
2903
Persdotter
Beata
1780-11-12
Nysätra
Gumboda
2904
Persdotter
Beata
1774-08-03
Nysätra
Kålaboda
2905
Persdotter
Beata
1798-03-05
Nordmaling
Jansmark
2906
Persdotter
Beata
1792-03-03
Burträsk
Kalvträsk
2907
Persdotter
Beata Antonia
1866-09-26
Nysätra
Mårsmarken
2908
Persdotter
Beata Johanna
1853-12-30
Själevad
Själevad
2909
Persdotter
Beata Kristina
1875-04-01
Anundsjö
Solberg
2910
Persdotter
Beata Kristina
1826-09-14
Lövånger
Yttre Vebomark
2911
Persdotter
Beata Kristina
1806-11-03
Lövånger
Kräkånger
2912
Persdotter
Beata Magdalena
1804-08-05
Nysätra
Nybyn
2913
Persdotter
Beata Margareta
1808-11-14
Bygdeå
Överklinten
2914
Persdotter
Beata Margareta
1838-11-25
Bygdeå
Åkulla
2915
Persdotter
Beata Margareta
1839-03-03
Nysätra
Pellboda
2916
Persdotter
Beda Arvida
1875-04-20
Nordmaling
Nordsjö
2917
Persdotter
Beda Elisabet
1899-06-29
Stensele
Ankarsund
2918
Persdotter
Beda Eugenia
1873-08-18
Nordmaling
Nordsjö
2919
Persdotter
Beda Helena
1875-09-01
Umeå lands
Granbäcksfors
2920
Persdotter
Beda Ingeborg Kristina
1888-09-18
Åsele
Klingerberg
2921
Persdotter
Beda Johanna
1888-02-12
Grundsunda
Ultrå
2922
Persdotter
Beda Johanna Petronella
1892-05-27
Tärna
Tärna
2923
Persdotter
Beda Karolina
1864-09-13
Lycksele
Umgransele
2924
Persdotter
Beda Karolina
1892-07-30
Arnäs
Stenberg
2925
Persdotter
Beda Katarina
1888-04-08
Skellefteå lands
Bäck
2926
Persdotter
Beda Katarina
1875-07-02
Nordmaling
Hyngelsböle
2927
Persdotter
Beda Kristina
1895-11-28
Lövånger
Vebomark
2928
Persdotter
Beda Margareta
1890-02-28
Edsele
Edsele
2929
Persdotter
Beda Maria
1877-11-21
Nordmaling
Håknäs
2930
Persdotter
Beda Olivia
1887-09-27
Åsele
Älgsjö
2931
Persdotter
Beda Vilhelmina
1867-05-27
Åsele
Torvsjö
2932
Persdotter
Benedicta
1782-12-30
Ström
Havsnäs
2933
Persdotter
Bengta
1853-04-09
Jemshög
Jemshög
2934
Persdotter
Berta Helena
1881-05-01
Lycksele
Ajaur
2935
Persdotter
Berta Olivia
1912-08-03
Åsele
Älgsjö
2936
Persdotter
Betty Elisabet
1892-11-21
Åsele
Västernoret
2937
Persdotter
Betty Johanna
1892-10-19
Malå
Malånäs
2938
Persdotter
Betty Josefina
1888-01-21
Nordmaling
Tallberg
2939
Persdotter
Betty Karolina Albertina
1880-10-24
Åsele
Gafsele
2940
Persdotter
Betty Kristina
1879-10-22
Arnäs
Överön
2941
Persdotter
Betty Mandelina
1891-08-11
Nordmaling
Hyngelsböle
2942
Persdotter
Birgitta
1863-11-16
Skorped
Sjöland
2943
Persdotter
Birgitta Elisabet
1800-12-07
Umeå stads
Umeå stad
2944
Persdotter
Birgitta Helena
1833-11-16
Ed (Y)
Sand
2945
Persdotter
Birgitta Sara
1838-06-21
Skorped
Johannesberg
2946
Persdotter
Brigitta Kristina
1796-12-19
Umeå lands
Häggnäs
2947
Persdotter
Brigitta Kristina
1792-09-22
Umeå lands
Röbäck
2948
Persdotter
Brigitta Margareta
1794-05-15
Umeå lands
Brån
2949
Persdotter
Brita
1776-01-26
Anundsjö
Västergensjö
2950
Persdotter
Brita
1783-07-19
Anundsjö
Västergensjö
2951
Persdotter
Brita
1779-10-13
Skellefteå lands
Kinnmark
2952
Persdotter
Brita
1860-08-20
Själevad
Österbillsjö
2953
Persdotter
Brita
1794-11-04
Sidensjö
Bölen
2954
Persdotter
Brita
1773-10-03
Anundsjö
Kläppsjö
2955
Persdotter
Brita
1779-12-27
Sidensjö
Bölen
2956
Persdotter
Brita
1771-05-05
Skellefteå lands
Yttervik
2957
Persdotter
Brita
1802-04-18
Vibyggerå
Skoved
2958
Persdotter
Brita
1804-09-07
Anundsjö
Kläppsjö
2959
Persdotter
Brita
1886-05-07
Anundsjö
Degersjö
2960
Persdotter
Brita
1822-09-22
Anundsjö
Hädanberg
2961
Persdotter
Brita
1810-05-28
Anundsjö
Järvberget
2962
Persdotter
Brita
1773-04-30
Skellefteå lands
Hjoggböle
2963
Persdotter
Brita
1794-11-08
Nysätra
Gumboda
2964
Persdotter
Brita
1805-01-05
Anundsjö
Kubbe
2965
Persdotter
Brita
1794-02-20
Ovanåker
Ovanåker
2966
Persdotter
Brita
1775-09-28
Skellefteå lands
Kågeträsk
2967
Persdotter
Brita
1808-12-25
Arvidsjaur
Auktsjaur
2968
Persdotter
Brita
1786
Skellefteå lands
Skråmträsk
2969
Persdotter
Brita
1776-03-25
Skellefteå lands
Skråmträsk
2970
Persdotter
Brita
1836-03-10
Bjärtrå
Havre
2971
Persdotter
Brita
1878-08-08
Delsbo
Delsbo
2972
Persdotter
Brita
1858-12-18
Ramsele
Lungsjö
2973
Persdotter
Brita
1801-11-17
Skellefteå lands
Strykfors
2974
Persdotter
Brita
1771-02-13
Arvidsjaur
Korrokveijk
2975
Persdotter
Brita
1793-10-30
Skellefteå lands
Kågeträsk
2976
Persdotter
Brita
1777
Skellefteå lands
Myckle
2977
Persdotter
Brita
1845-05-18
Själevad
Österalnäs
2978
Persdotter
Brita
1777-09-26
Skellefteå lands
Gummark
2979
Persdotter
Brita
1852-10-19
Älvdalen
Älvdalen
2980
Persdotter
Brita
1783-07-25
Lövånger
Bodan
2981
Persdotter
Brita
1797-08-23
Skellefteå lands
Myckle
2982
Persdotter
Brita
1795-02-19
Sidensjö
Myre
2983
Persdotter
Brita
1839-06-11
Sorsele
Gran
2984
Persdotter
Brita
1781-11-21
Korsholm
Helsingby
2985
Persdotter
Brita
1843-09-21
Sidensjö
Skureå
2986
Persdotter
Brita
1820-11-28
Stensele
Bastuträsk
2987
Persdotter
Brita
1802-12-18
Själevad
Östansjö
2988
Persdotter
Brita
1789
Åsele
Älgsjölandet
2989
Persdotter
Brita
1792-08-28
Lövånger
Bissjön
2990
Persdotter
Brita
1794-10-21
Arnäs
Klingre
2991
Persdotter
Brita
1864-04-07
Mo
Västeralnö
2992
Persdotter
Brita
1788-09-20
Själevad
Vägersta
2993
Persdotter
Brita
1872-02-01
Själevad
Fors
2994
Persdotter
Brita
1806-08-12
Föllinge
Gäddede
2995
Persdotter
Brita
1829-06-02
Arnäs
Stranne
2996
Persdotter
Brita
1871-01-03
Själevad
Norrvästansjö
2997
Persdotter
Brita
1780-10-06
Bygdeå
Bobacken
2998
Persdotter
Brita
1783-09-16
Anundsjö
Norrböle
2999
Persdotter
Brita
1833-05-23
Själevad
Hörnett
3000
Persdotter
Brita
1772-01-05
Själevad
Söderåfors
3001
Persdotter
Brita
1776-06-28
Anundsjö
Västersel
3002
Persdotter
Brita
1777-11-28
Anundsjö
Kläppsjö
3003
Persdotter
Brita
1773-03-18
Själevad
Billsta
3004
Persdotter
Brita
1785-10-16
Anundsjö
Storsele
3005
Persdotter
Brita
1783-04-24
Umeå lands
Holmön
3006
Persdotter
Brita
1774-03-06
Skellefteå lands
Gärdsmark
3007
Persdotter
Brita
1793-06-06
Nordingrå
Mjällom
3008
Persdotter
Brita
1812-03-02
Själevad
Nyland
3009
Persdotter
Brita
1773-01-06
Själevad
Norrvåge
3010
Persdotter
Brita
1780-09-03
Själevad
Mo
3011
Persdotter
Brita
1774-10-30
Bygdeå
Gravfors
3012
Persdotter
Brita
1783-03-24
Själevad
Västerhus
3013
Persdotter
Brita
1848-04-02
Alanäs
Havsnäs
3014
Persdotter
Brita
1843-07-27
Mo
Mo
3015
Persdotter
Brita
1831-06-23
Helgum
Helgum
3016
Persdotter
Brita
1811-04-29
Själevad
Kroksta
3017
Persdotter
Brita
1771-11-22
Anundsjö
Sörböle
3018
Persdotter
Brita
1829
Nordingrå
Järnsta
3019
Persdotter
Brita
1804-07-22
Själevad
Grytsjö
3020
Persdotter
Brita
1770 cirka
Åsele?
Åsele?
3021
Persdotter
Brita
1773
Åsele
Tegelträsk
3022
Persdotter
Brita
1834-05-06
Själevad
Hörnett
3023
Persdotter
Brita
1786
Umeå lands?
Umeå lands?
3024
Persdotter
Brita
1802-04-16
Själevad
Svedjeholmen
3025
Persdotter
Brita
1809-04-28
Åsele
Åsele
3026
Persdotter
Brita
1793-08-12
Anundsjö
Yttersel
3027
Persdotter
Brita
1782-07-05
Anundsjö
Lappmarken
3028
Persdotter
Brita
1786-06-07
Sorsele
Gran
3029
Persdotter
Brita
1779-01-22
Anundsjö
Degersjö
3030
Persdotter
Brita
1798-12-22
Lycksele
Granbyn
3031
Persdotter
Brita
1770 cirka
Lappmarken
Lappmarken
3032
Persdotter
Brita
1796-04-22
Vilhelmina
Latikberg
3033
Persdotter
Brita
1872-06-06
Själevad
Nordanås
3034
Persdotter
Brita
1776-05-18
Ström
Hafsnäset
3035
Persdotter
Brita
1774-07-20
Skellefteå lands
Östanbäcjk
3036
Persdotter
Brita
1775-06-13
Skellefteå lands
Drängsmark
3037
Persdotter
Brita
1826-11-23
Nätra
Bredånger
3038
Persdotter
Brita
1853-08-26
Själevad
Själand
3039
Persdotter
Brita
1782-10-11
Grundsunda
Lakamark
3040
Persdotter
Brita
1809-11-11
Gideå
Norrgidsjö
3041
Persdotter
Brita
1785-11-31
Grundsunda
Banafjäl
3042
Persdotter
Brita
1852-06-12
Nordmaling
Nordsjö
3043
Persdotter
Brita
1807-06-12
Grundsunda
Öden
3044
Persdotter
Brita
1853-04-30
Själevad
Kroksta
3045
Persdotter
Brita
1821-04-06
Nordingrå
Sebäng
3046
Persdotter
Brita
1812-10-16
Gideå
Sörgidsjö
3047
Persdotter
Brita
1816-07-13
Nordmaling
Torrböle
3048
Persdotter
Brita
1818-05-08
Själevad
Billsta
3049
Persdotter
Brita
1885-03-13
Grundsunda
Ällön
3050
Persdotter
Brita
1781
Grundsunda
Ultrå
3051
Persdotter
Brita
1786-11
Grundsunda
Banafjäl
3052
Persdotter
Brita
1793-05-09
Grundsunda
Utanås
3053
Persdotter
Brita
1790-08-16
Arnäs
Byviken
3054
Persdotter
Brita
1789-08-09
Nordmaling
Hyngelsböle
3055
Persdotter
Brita
1802-09-27
Björna
Locksta
3056
Persdotter
Brita
1778-12-24
Själevad
Vägersta
3057
Persdotter
Brita
1778-06-04
Nordmaling
Högland
3058
Persdotter
Brita
1785 cirka
Själevad
Österalnö
3059
Persdotter
Brita
1792-07-29
Arnäs
Myckling
3060
Persdotter
Brita
1807-05-29
Arnäs
Torsböle
3061
Persdotter
Brita
1791-06-18
Nordmaling
Torrböle
3062
Persdotter
Brita
1799-12-04
Arnäs
Västerlandsjö
3063
Persdotter
Brita
1785-03-03
Anundsjö
Bredbyn
3064
Persdotter
Brita
1780-09-15
Arnäs
Getingstabodum
3065
Persdotter
Brita
1778-11-16
Arnäs
Getingstabodum
3066
Persdotter
Brita
1776-03-18
Själevad
Österbillsjö
3067
Persdotter
Brita
1771-04-18
Burträsk
Stavträsk
3068
Persdotter
Brita
1773-04-17
Arnäs
Må
3069
Persdotter
Brita
1772-10-09
Lövånger
Bissjön
3070
Persdotter
Brita
1774-11-03
Arnäs
Brunnsnäs
3071
Persdotter
Brita
1782
Stigsjö
Hanaberg
3072
Persdotter
Brita
1818-08-09
Nordmaling
Mullsjö
3073
Persdotter
Brita
1784
Åsele
Lavsjö
3074
Persdotter
Brita
1792-10-28
Själevad
Själevad
3075
Persdotter
Brita
1812-01-01
Arnäs
Smedsbyn
3076
Persdotter
Brita
1773-09-22
Själevad
Norrlungånger
3077
Persdotter
Brita
1802-05-24
Arnäs
Västerlandsjö
3078
Persdotter
Brita
1787
Nätra
Blåvik
3079
Persdotter
Brita
1816-10-17
Leksand?
Leksand?
3080
Persdotter
Brita
1793-04-09
Vilhelmina
Laxbäcken
3081
Persdotter
Brita
1864-09-26
Själevad
Kasta
3082
Persdotter
Brita
1817-02-04
Själevad
Nordanås
3083
Persdotter
Brita
1791-10-08
Junsele
Krånge
3084
Persdotter
Brita
1783-05-18
Ramsele
Nyland
3085
Persdotter
Brita
1835-03-21
Själevad
Främmerbilla
3086
Persdotter
Brita
1821-06-03
Sidensjö
By
3087
Persdotter
Brita
1780-08-23
Fjällsjö
Näset
3088
Persdotter
Brita
1870-11-16
Själevad
Billsta
3089
Persdotter
Brita
1784-12-27
Säbrå
Äland
3090
Persdotter
Brita
1816-11-13
Nätra
Nätra
3091
Persdotter
Brita Albertina
1891-04-02
Anundsjö
Näs
3092
Persdotter
Brita Amalia
1867-02-20
Björna
Hemling
3093
Persdotter
Brita Amalia
1877-04-14
Dorotea
Mårdsjö
3094
Persdotter
Brita Amanda
1854-10-30
Norsjö
Lidsträsk
3095
Persdotter
Brita Augusta
1868-04-27
Nysätra
Kålaboda
3096
Persdotter
Brita Celina
1881-05-09
Bräcke
Hemsjö
3097
Persdotter
Brita Charlotta
1850-03-25
Sävar
Täfteå
3098
Persdotter
Brita Charlotta
1817-07-09
Umeå lands
Täfteå
3099
Persdotter
Brita Charlotta
1803-11-30
Umeå lands
Degernäs
3100
Persdotter
Brita Charlotta
1849-11-05
Nordmaling
Gräsmyr
3101
Persdotter
Brita Charlotta
1843-12-02
Nysätra
Flarken
3102
Persdotter
Brita Elisabet
1823-05-09
Anundsjö
Bureborg
3103
Persdotter
Brita Elisabet
1851-04-24
Sidensjö
Å
3104
Persdotter
Brita Elisabet
1855-10-20
Anundsjö
Stavarn
3105
Persdotter
Brita Elisabet
1787-11-04
Skellefteå lands
Östanbäck
3106
Persdotter
Brita Elisabet
1856-05-25
Vilhelmina
Järvsjö
3107
Persdotter
Brita Elisabet
1862-01-29
Vilhelmina
Stalon
3108
Persdotter
Brita Elisabet
1830-04-06
Skellefteå lands
Åselet
3109
Persdotter
Brita Elisabet
1835-08-02
Arnäs
Utanlandsjö
3110
Persdotter
Brita Elisabet
1875-11-29
Anundsjö
Hemsjö
3111
Persdotter
Brita Elisabet
1879-06-28
Anundsjö
Hemsjö
3112
Persdotter
Brita Elisabet
1846-01-02
Anundsjö
Åbosjön
3113
Persdotter
Brita Elisabet
1799-01-28
Lövånger
Näset
3114
Persdotter
Brita Elisabet
1836-08-27
Åsele
Sandsjö
3115
Persdotter
Brita Elisabet
1824-04-11
Åsele
Älgsjö
3116
Persdotter
Brita Elisabet
1826-04-01
Skellefteå lands
Bäck
3117
Persdotter
Brita Elisabet
1822-01-17
Burträsk
Burträsk
3118
Persdotter
Brita Elisabet
1812-11-08
Burträsk
Andersvattnet
3119
Persdotter
Brita Elisabet
1835-12-14
Lövånger
Bissjön
3120
Persdotter
Brita Elisabet
1867-09-28
Dorotea
Harrsjö
3121
Persdotter
Brita Elisabet
1795-09-10
Nordmaling
Baggård
3122
Persdotter
Brita Elisabet
1796-03-19
Nordmaling
Lögdeå
3123
Persdotter
Brita Elisabet
1793-02-23
Nordmaling
Ängersjö
3124
Persdotter
Brita Elisabet
1800-09-08
Nordmaling
Högbränna
3125
Persdotter
Brita Elisabet
1791-12-09
Grundsunda
Ällön
3126
Persdotter
Brita Elisabet
1817-01-31
Själevad
Söderå
3127
Persdotter
Brita Elisabet
1817-09-04
Nordmaling
Ledusjö
3128
Persdotter
Brita Elisabet
1786-01-21
Nordmaling
Bergsjö
3129
Persdotter
Brita Elisabet
1817-08-24
Nordmaling
Djupsjö
3130
Persdotter
Brita Elisabet
1809-03-24
Arnäs
Norrälvsjö
3131
Persdotter
Brita Elisabet
1843-11-02
Fredrika
Stennäs
3132
Persdotter
Brita Elisabet
1825-08-07
Gideå
Kroksjö
3133
Persdotter
Brita Elisabet
1830-08-30
Nora
Lövvik
3134
Persdotter
Brita Elisabet
1806-02-11
Arnäs
Flygsjö
3135
Persdotter
Brita Elisabet
1803-04-23
Nordmaling
Levar
3136
Persdotter
Brita Elisabet
1839-02-10
Gideå
Västergidsjö
3137
Persdotter
Brita Elisabet
1848-05-17
Gideå
Lemusjö
3138
Persdotter
Brita Elisabet
1785-03-18
Nordmaling
Baggård
3139
Persdotter
Brita Elisabet
1853-04-24
Åsele
Lomsjö
3140
Persdotter
Brita Elisabet
1845-10-24
Ström
Risede
3141
Persdotter
Brita Elisabet
1890-03-12
Anundsjö
Pengsjö
3142
Persdotter
Brita Elisabet
1856-05-05
Vilhelmina
Hacksjö
3143
Persdotter
Brita Erika
1867-11-18
Tåsjö
Skansnäset
3144
Persdotter
Brita Erika
1845-07-25
Åsele
Almsele
3145
Persdotter
Brita Erika
1861-12-20
Gideå
Kantsjö
3146
Persdotter
Brita Erika
1859-03-24
Fjällsjö
Vängel
3147
Persdotter
Brita Erika
1846-02-25
Dorotea
Avaträsk
3148
Persdotter
Brita Erika
1883-07-25
Dorotea
Avaträsk
3149
Persdotter
Brita Erika
1834-04-20
Junsele
Gårelehöjden
3150
Persdotter
Brita Gunilla
1849-01-20
Alanäs
Harrsjö
3151
Persdotter
Brita Helena
1810
??
??
3152
Persdotter
Brita Helena
1831-03-16
Umeå lands
Tavelsjö
3153
Persdotter
Brita Helena
1834-11-13
Lövånger
Önnesmark
3154
Persdotter
Brita Helena
1852-03-15
Bjurholm
Lågsjö
3155
Persdotter
Brita Helena
1810-09-08
Umeå lands
Bjenberg
3156
Persdotter
Brita Helena
1802-08-07
Grundsunda
Nyland
3157
Persdotter
Brita Helena
1816-02-03
Resele
Omnäs
3158
Persdotter
Brita Ingeborg
1802-11-03
Nysätra
Klintsjön
3159
Persdotter
Brita Johanna
1838-10-03
Norsjö
Kattisträsk
3160
Persdotter
Brita Johanna
1841-07-17
Skellefteå lands
Höglund
3161
Persdotter
Brita Johanna
1840-12-18
Jörn
Ålund
3162
Persdotter
Brita Johanna
1835-02-16
Bygdeå
Ytterklinten
3163
Persdotter
Brita Johanna
1825-08-10
Åsele
Tjäl
3164
Persdotter
Brita Johanna
1824-01-11
Åsele
Älgsjö
3165
Persdotter
Brita Johanna
1831-09-08
Bygdeå
Rickleå
3166
Persdotter
Brita Johanna
1839-05-06
Stensele
Grundfors
3167
Persdotter
Brita Johanna
1815-08-29
Lycksele
Bastuträsk
3168
Persdotter
Brita Johanna
1820-12-01
Nordmaling
Hummelholm
3169
Persdotter
Brita Johanna
1874-10-27
Bjurholm
Norrholmsjö
3170
Persdotter
Brita Johanna
1865-11-23
Bjurholm
Norrholmsjö
3171
Persdotter
Brita Johanna
1873-05-23
Bjurholm
Norrholmsjö
3172
Persdotter
Brita Johanna
1841-11-25
Burträsk
Bodbyn
3173
Persdotter
Brita Johanna
1844-09-25
Åsele
Siksjön
3174
Persdotter
Brita Josefina
1858-01-08
Gideå
Långviken
3175
Persdotter
Brita Josefina
1857-10-08
Gideå
Flygsjö
3176
Persdotter
Brita Juliana
1829-05-16
Stöde
Västerlo
3177
Persdotter
Brita Karolina
1829-02-19
Skellefteå lands
Bergsbyn
3178
Persdotter
Brita Karolina
1862-11-16
Lövånger
Vebomark
3179
Persdotter
Brita Karolina
1849-01-25
Burträsk
Mjövattnet
3180
Persdotter
Brita Karolina
1859-08-20
Resele
Resele
3181
Persdotter
Brita Karolina
1872-07-06
Arnäs
Utanlandsjö
3182
Persdotter
Brita Karolina
1864-05-03
Själevad
Nävertjäl
3183
Persdotter
Brita Karolina
1848-12-04
Arnäs
Västerlandsjö
3184
Persdotter
Brita Karolina
1830-01-18
Burträsk
Villvattnet
3185
Persdotter
Brita Karolina
1867-10-04
Björna
Mörtsjön
3186
Persdotter
Brita Karolina
1819-09-05
Degerfors
Degerfors
3187
Persdotter
Brita Karolina
1875-04-24
Björna
Uddersjö
3188
Persdotter
Brita Karolina
1832-05-20
Degerfors
Böjern
3189
Persdotter
Brita Karolina
1848-11-25
Grundsunda
Godmersta
3190
Persdotter
Brita Karolina
1833-01-19
Grundsunda
Ultrå
3191
Persdotter
Brita Karolina
1845-07-22
Grundsunda
Banafjäl
3192
Persdotter
Brita Karolina
1817
Lycksele
Skurträsk
3193
Persdotter
Brita Karolina
1871-11-30
Björna
Nyliden
3194
Persdotter
Brita Karolina
1849-09-29
Arnäs
Stybbersmark
3195
Persdotter
Brita Karolina
1820-10-02
Skellefteå lands
Innervik
3196
Persdotter
Brita Karolina
1843-03-01
Burträsk
Bodbyn
3197
Persdotter
Brita Karolina
1849-02-22
Lycksele
Hornmyr
3198
Persdotter
Brita Katarina
1838-05-24
Anundsjö
Stavarn
3199
Persdotter
Brita Katarina
1796-03-11
Nysätra
Gumboda
3200
Persdotter
Brita Katarina
1798-12-20
Nysätra
Gumboda
3201
Persdotter
Brita Katarina
1805-11-17
Skellefteå lands
Gummark
3202
Persdotter
Brita Katarina
1859-11-05
Anundsjö
Myckelgensjö
3203
Persdotter
Brita Katarina
1859-08-29
Anundsjö
Myckelgensjö
3204
Persdotter
Brita Katarina
1800-06-16
Nysätra
Gumboda
3205
Persdotter
Brita Katarina
1851-07-11
Nysätra
Klintsjö
3206
Persdotter
Brita Katarina
1843-11-05
Anundsjö
Kubbe
3207
Persdotter
Brita Katarina
1810-05-11
Anundsjö
Västersel
3208
Persdotter
Brita Katarina
1836-05-17
Anundsjö
Västersel
3209
Persdotter
Brita Katarina
1825-03-04
Skellefteå lands
Falmark
3210
Persdotter
Brita katarina
1811-06-17
Umeå lands
Hörneå
3211
Persdotter
Brita Katarina
1813-06-22
Lövånger
Hökmark
3212
Persdotter
Brita Katarina
1826-10-25
Skellefteå lands
Yttervik
3213
Persdotter
Brita Katarina
1815-07-02
Skellefteå lands
Drängsmark
3214
Persdotter
Brita Katarina
1780-01-10
Skellefteå lands
Yttervik
3215
Persdotter
Brita Katarina
1803-08-15
Lövånger
Kåsböle
3216
Persdotter
Brita Katarina
1797-10-06
Lövånger
Gärde
3217
Persdotter
Brita Katarina
1839-09-17
Umeå lands
Häggnäs
3218
Persdotter
Brita Katarina
1819-07-30
Åsele
Lillögda
3219
Persdotter
Brita Katarina
1865-01-21
Anundsjö
Norrböle
3220
Persdotter
Brita Katarina
1827-08-20
Själevad
Bringen
3221
Persdotter
Brita Katarina
1801-08-22
Lycksele
Bjurträsk
3222
Persdotter
Brita Katarina
1797-04-13
Själevad
Nybruket
3223
Persdotter
Brita Katarina
1855-04-15
Mo
Västerbacke
3224
Persdotter
Brita Katarina
1824-07-22
Bygdeå
Vargliden
3225
Persdotter
Brita Katarina
1783
Umeå lands
Ytterhiske
3226
Persdotter
Brita Katarina
1811-07-12
Umeå lands
Tålsmark
3227
Persdotter
Brita Katarina
1807-04-14
Nysätra
Hertsånger
3228
Persdotter
Brita Katarina
1847-10-31
Själevad
Sörvästansjö
3229
Persdotter
Brita Katarina
1785-07-06
Umeå lands
Norrmjöle
3230
Persdotter
Brita Katarina
1785-05-23
Umeå lands
Sävar
3231
Persdotter
Brita Katarina
1774
Umeå lands
Hissjö
3232
Persdotter
Brita Katarina
1782-07-21
Bygdeå
Djäkneboda
3233
Persdotter
Brita Katarina
1816-04-03
Arnäs
Lakasund
3234
Persdotter
Brita Katarina
1804-09-30
Umeå lands
Brattfors
3235
Persdotter
Brita Katarina
1786-06-18
Bygdeå
Rickleå
3236
Persdotter
Brita Katarina
1784-04-18
Bygdeå
Rickleå
3237
Persdotter
Brita Katarina
1787-10-11
Bygdeå
Rickleå
3238
Persdotter
Brita Katarina
1778-08-24
Bygdeå
Rickleå
3239
Persdotter
Brita Katarina
1791-07-22
Umeå lands
Norrfors
3240
Persdotter
Brita Katarina
1807-04-26
Umeå lands
Norrmjöle
3241
Persdotter
Brita Katarina
1802-10-14
Åsele
Stensundslandet
3242
Persdotter
Brita Katarina
1830-04-18
Nysätra
Klintsjön
3243
Persdotter
Brita Katarina
1797-05-08
Bygdeå
Överklinten
3244
Persdotter
Brita Katarina
1810-03-28
Sorsele
Gargnäs
3245
Persdotter
Brita Katarina
1814-07-31
Nysätra
Brände
3246
Persdotter
Brita Katarina
1799-09-15
Nysätra
Klintsjön
3247
Persdotter
Brita Katarina
1839-09-02
Arnäs
Smedsbyn
3248
Persdotter
Brita Katarina
1881-01-22
Björna
Leding
3249
Persdotter
Brita Katarina
1819-12-30
Nysätra
Brände
3250
Persdotter
Brita Katarina
1864-04-11
Åsele
Borgsjö
3251
Persdotter
Brita Katarina
1839-11-01
Anundsjö
Myckelgensjö
3252
Persdotter
Brita Katarina
1890-01-07
Björna
Björnsjö
3253
Persdotter
Brita Katarina
1877-09-16
Dorotea
Avaträsk
3254
Persdotter
Brita Katarina
1831-07-27
Burträsk
Gammelbyn
3255
Persdotter
Brita Katarina
1822-12-10
Nysätra
Brände
3256
Persdotter
Brita Katarina
1804-04-09
Bygdeå
Risbäck
3257
Persdotter
Brita Katarina
1845-04-29
Själevad
Hörnett
3258
Persdotter
Brita Katarina
1781-04-15
Skellefteå lands
Ånäset
3259
Persdotter
Brita Katarina
1826-08-23
Lövånger
Fjälbyn
3260
Persdotter
Brita Katarina
1821-07-01
Lövånger
Kåsböle
3261
Persdotter
Brita Katarina
1818-08-19
Dorotea
Avaträsk
3262
Persdotter
Brita Katarina
1826-06-14
Mo
Skortsjö
3263
Persdotter
Brita Katarina
1807-05-30
Björna
Kärrsjö
3264
Persdotter
Brita Katarina
1816-02-17
Nordmaling
Hallen
3265
Persdotter
Brita Katarina
1822-03-24
Arnäs
Österbursjö
3266
Persdotter
Brita Katarina
1809-12-09
Nordmaling
Djupsjö
3267
Persdotter
Brita Katarina
1834-01-27
Nordmaling
Hörnsjö
3268
Persdotter
Brita Katarina
1812-07-02
Arnäs
Hjälta
3269
Persdotter
Brita Katarina
1819-05-15
Nordmaling
Djupsjö
3270
Persdotter
Brita Katarina
1795-01-21
Lycksele
Långsele
3271
Persdotter
Brita Katarina
1823-10-01
Nordmaling
Hörnsjö
3272
Persdotter
Brita Katarina
1791-05-26
Nordmaling
Hallen
3273
Persdotter
Brita Katarina
1798-09-08
Umeå lands
Sävar
3274
Persdotter
Brita Katarina
1809-10-01
Åsele
Avasjö
3275
Persdotter
Brita Katarina
1795-10-04
Lycksele
Lycksele
3276
Persdotter
Brita Katarina
1829-04-27
Nordmaling
Torrböle
3277
Persdotter
Brita Katarina
1833-11-23
Åsele
Åsele
3278
Persdotter
Brita Katarina
1803-10-22
Lycksele
Granbyn
3279
Persdotter
Brita Katarina
1787-06-28
Umeå lands
Sävar
3280
Persdotter
Brita Katarina
1804-02-21
Degerfors
Hjuksnoret
3281
Persdotter
Brita Katarina
1826-01-28
Bjurholm
Öreström
3282
Persdotter
Brita Katarina
1794-09-12
Nordmaling
Hallen
3283
Persdotter
Brita Katarina
1803-09-26
Nysätra
Trehörningen
3284
Persdotter
Brita Katarina
1825-08-24
Ramsele
Nordankäl
3285
Persdotter
Brita Katarina
1840-01-10
Alanäs
Storholmen
3286
Persdotter
Brita Kristina
1857-11-21
Anundsjö
Bredbyn
3287
Persdotter
Brita Kristina
1881-12-08
Anundsjö
Norra Gulkäl
3288
Persdotter
Brita Kristina
1795-07-11
Graninge
Graninge
3289
Persdotter
Brita Kristina
1796-06-12
Anundsjö
Grundtjärn
3290
Persdotter
Brita Kristina
1826-12-24
Skorped
Lännäs
3291
Persdotter
Brita Kristina
1818-09-09
Nysätra
Brände
3292
Persdotter
Brita Kristina
1873-10-20
Anundsjö
Tvärlandsböle
3293
Persdotter
Brita Kristina
1799-08-28
Skellefteå lands
Furunäs
3294
Persdotter
Brita Kristina
1794-04-03
Skellefteå lands
Källbomark
3295
Persdotter
Brita Kristina
1782-11-26
Skellefteå lands
Östanbäck
3296
Persdotter
Brita Kristina
1821-04-19
Nysätra
Gumboda Bäcken
3297
Persdotter
Brita Kristina
1789
Nätra
Blåvik
3298
Persdotter
Brita Kristina
1853-03-28
Sidensjö
Nolås
3299
Persdotter
Brita Kristina
1785-03-28
Skellefteå lands
Ragnvaldsträsk
3300
Persdotter
Brita Kristina
1834-03-16
Nätra
Vik 1:1
3301
Persdotter
Brita Kristina
1832-02-12
Skorped
Lännäs
3302
Persdotter
Brita Kristina
1837-10-12
Sorsele
Örnäs
3303
Persdotter
Brita Kristina
1806-08-14
Dorotea
Nybäck
3304
Persdotter
Brita Kristina
1843-03-04
Tuna
Tuna
3305
Persdotter
Brita Kristina
1801-09-14
Arnäs
Näset
3306
Persdotter
Brita Kristina
1843-10-28
Stensele
Bastusjö
3307
Persdotter
Brita Kristina
1809-09-06
Umeå lands
Sävar
3308
Persdotter
Brita Kristina
1798-06-15
Själevad
Mo
3309
Persdotter
Brita Kristina
1809
Nätra
Nätra
3310
Persdotter
Brita Kristina
1815-08-03
Skellefteå lands
Myckle
3311
Persdotter
Brita Kristina
1823-10-30
Nora
Löfvik
3312
Persdotter
Brita Kristina
1864-12-04
Anundsjö
Näs
3313
Persdotter
Brita Kristina
1860 cirka
Torp
Torp
3314
Persdotter
Brita Kristina
1840-01-25
Mo
Mo
3315
Persdotter
Brita Kristina
1830-11-05
Mo
Mo
3316
Persdotter
Brita Kristina
1798-05-02
Umeå lands
Botsmark
3317
Persdotter
Brita Kristina
1792-07-22
NederKalix
Näsbyn
3318
Persdotter
Brita Kristina
1773-08-11
Umeå lands
Hössjö
3319
Persdotter
Brita Kristina
1798-08-06
Burträsk
Andersvattnet
3320
Persdotter
Brita Kristina
1816-05-22
Umeå lands
Gravmark
3321
Persdotter
Brita Kristina
1846-07-03
Åsele
Siksjö
3322
Persdotter
Brita Kristina
1804-07-01
Burträsk
Bygdsiljum
3323
Persdotter
Brita Kristina
1872-08-30
Anundsjö
Brandtjäl
3324
Persdotter
Brita Kristina
1792-10-31
Umeå lands
Holmön
3325
Persdotter
Brita Kristina
1795-01-26
Umeå lands
Klabböle
3326
Persdotter
Brita Kristina
1797-01-09
Sidensjö
Kläppen
3327
Persdotter
Brita Kristina
1791-09-14
Burträsk
Bodbyn
3328
Persdotter
Brita Kristina
1794-07-24
Bygdeå
Norum
3329
Persdotter
Brita Kristina
1790-10-30
Lycksele
Luspen
3330
Persdotter
Brita Kristina
1812-06-23
Skog
Skog
3331
Persdotter
Brita Kristina
1833-04-23
Umeå lands
Ersmark
3332
Persdotter
Brita Kristina
1782-08-08
Bygdeå
Överklinten
3333
Persdotter
Brita Kristina
1887-11-15
Björna
Hemling
3334
Persdotter
Brita Kristina
1859-12-19
Själevad
Norrvåge
3335
Persdotter
Brita Kristina
1795-06-22
Bygdeå
Överklinten
3336
Persdotter
Brita Kristina
1860-11-10
Själevad
Västerås
3337
Persdotter
Brita Kristina
1805-02-02
Umeå lands
Sävar
3338
Persdotter
Brita Kristina
1813-03-29
Nysätra
Brände
3339
Persdotter
Brita Kristina
1795-06-26
Lövånger
Kelubo
3340
Persdotter
Brita Kristina
1781-03-25
Lövånger
Näset
3341
Persdotter
Brita Kristina
1808-11-24
Bygdeå
Ultervattnet
3342
Persdotter
Brita Kristina
1878-01-01
Björna
Gideå
3343
Persdotter
Brita Kristina
1863-05-04
Nätra
Västansjö
3344
Persdotter
Brita Kristina
1851-08-24
Anundsjö
Sörmesunda
3345
Persdotter
Brita Kristina
1805-04-06
Lövånger
Broträsk
3346
Persdotter
Brita Kristina
1786-01-04
Arnäs
Brunnsnyland
3347
Persdotter
Brita Kristina
1831-03-04
Dorotea
Avaträsk
3348
Persdotter
Brita Kristina
1871-06-03
Arnäs
Torsböle
3349
Persdotter
Brita Kristina
1818-03-04
Tåsjö
Norrby
3350
Persdotter
Brita Kristina
1782-06-02
Skellefteå lands
Falmark
3351
Persdotter
Brita Kristina
1793-10-18
Fjällsjö
Näset
3352
Persdotter
Brita Kristina
1887-06-06
Mo
Flärke
3353
Persdotter
Brita Kristina
1864-06-10
Nysätra
Brände
3354
Persdotter
Brita Kristina
1883-02-08
Mo
Flärke
3355
Persdotter
Brita Kristina
1829-04-12
Dorotea
Långfors
3356
Persdotter
Brita Kristina
1850-08-05
Nordmaling
Hörnsjö
3357
Persdotter
Brita Kristina
1825-07-29
Grundsunda
Gidböle
3358
Persdotter
Brita Kristina
1814-08-29
Björna
Hemsjö
3359
Persdotter
Brita Kristina
1804-11-19
Grundsunda
Skede
3360
Persdotter
Brita Kristina
1803-05-01
Grundsunda
Lakamark
3361
Persdotter
Brita Kristina
1839-09-22
Gideå
Hattsjö
3362
Persdotter
Brita Kristina
1839-09-03
Björna
Nyliden
3363
Persdotter
Brita Kristina
1787-06-23
Grundsunda
Finna
3364
Persdotter
Brita Kristina
1807-07-03
Arnäs
Smedsbyn
3365
Persdotter
Brita Kristina
1802-03-18
Umeå lands
Häggnäs
3366
Persdotter
Brita Kristina
1816-05-15
Nordmaling
Brattfors
3367
Persdotter
Brita Kristina
1825-10-30
Fredrika
Stensjö
3368
Persdotter
Brita Kristina
1809-12-16
Nordmaling
Hummelholm
3369
Persdotter
Brita Kristina
1791-09-31
Bygdeå
Robertsfors
3370
Persdotter
Brita Kristina
1829-08-04
Arnäs
Smedsbyn
3371
Persdotter
Brita Kristina
1835-09-09
Nordmaling
Nordsjö
3372
Persdotter
Brita Kristina
1832-07-03
Bjurholm
Västerås
3373
Persdotter
Brita Kristina
1849-06-11
Nordmaling
Nygård
3374
Persdotter
Brita Kristina
1792-12-19
Nordmaling
Ängersjö
3375
Persdotter
Brita Kristina
1791-09-30
Umeå lands
Umeå lands
3376
Persdotter
Brita Kristina
1828-06-03
Arnäs
Västerlandsjö
3377
Persdotter
Brita Kristina
1828-02-08
Bjurholm
Öreström
3378
Persdotter
Brita Kristina
1800-04-24
Lycksele
Öravan
3379
Persdotter
Brita Kristina
1800-02-14
Arnäs
Täfteå
3380
Persdotter
Brita Kristina
1796-12-03
Grundsunda
Banafjäl
3381
Persdotter
Brita Kristina
1824-05-17
Nysätra
Ånäset
3382
Persdotter
Brita Kristina
1844-09-23
Sättna
Sättna
3383
Persdotter
Brita Kristina
1828-11-18
Gideå
Nordgissjö
3384
Persdotter
Brita Kristina
1817-03-07
Gideå
Norrgidsjö
3385
Persdotter
Brita Kristina
1842-11-11
Arnäs
Västerlandsjö
3386
Persdotter
Brita Kristina
1793-07-22
Nordmaling
Hallen
3387
Persdotter
Brita Kristina
1847-01-26
Bjurholm
Nyland
3388
Persdotter
Brita Kristina
1803-04-12
Grundsunda
Banafjäl
3389
Persdotter
Brita Kristina
1815-09-05
Själevad
Nordanås
3390
Persdotter
Brita Kristina
1831-03-15
Själevad
Västeralnäs
3391
Persdotter
Brita Kristina
1818-05-23
Vilhelmina
Laxbäcken
3392
Persdotter
Brita Kristina
1838-10-18
Umeå lands
Hörneå
3393
Persdotter
Brita Kristina
1838-07-30
Junsele
Degersjöberg
3394
Persdotter
Brita Lisa
1877-02-18
Ström
Ström
3395
Persdotter
Brita Lovisa
1865-02-20
Norsjö
Mensträsk
3396
Persdotter
Brita Lovisa
1879-06-06
Alanäs
Alanäs
3397
Persdotter
Brita Lovisa
1814-05-30
Umeå lands
Nybyn
3398
Persdotter
Brita Lovisa
1830-01-21
Degerfors
Degerfors
3399
Persdotter
Brita Lovisa
1842-08-23
Degerfors
Granön
3400
Persdotter
Brita Lovisa
1824-10-03
Umeå lands
Östervik
3401
Persdotter
Brita Lovisa
1876-06-06
Björna
Uddersjö
3402
Persdotter
Brita Lovisa
1816-04-10
Burträsk
Innansjön
3403
Persdotter
Brita Lovisa
1865-06-13
Dorotea
Bredsele
3404
Persdotter
Brita Lovisa
1841-08-26
Umeå lands
Häggnäs
3405
Persdotter
Brita Lovisa
1829-08-24
Umeå lands
Häggnäs
3406
Persdotter
Brita Magdalena
1812-09-08
Nysätra
Nybyn
3407
Persdotter
Brita Magdalena
1811-08-22
Skellefteå lands
Skellefteå lands
3408
Persdotter
Brita Magdalena
1816-12-16
Skellefteå lands
Nyträsk
3409
Persdotter
Brita Magdalena
1821-04-15
Skellefteå lands
Hedesbyn
3410
Persdotter
Brita Magdalena
1824-03-29
Skellefteå lands
Gummark
3411
Persdotter
Brita Magdalena
1832-09-02
Skellefteå lands
Gummark
3412
Persdotter
Brita Magdalena
1841-10-30
Lövånger
Broträsk
3413
Persdotter
Brita Magdalena
1823-08-18
Lövånger
Kräkånger
3414
Persdotter
Brita Magdalena
1836-12-28
Arnäs
Stranne
3415
Persdotter
Brita Magdalena
1817-03-06
Dorotea
Arksjö
3416
Persdotter
Brita Magdalena
1812-04-09
Bygdeå
Åkulla
3417
Persdotter
Brita Magdalena
1799-04-03
Nysätra
Flarken
3418
Persdotter
Brita Magdalena
1843-06-25
Degerfors
Djupsund
3419
Persdotter
Brita Magdalena
1804-10-27
Skog
By
3420
Persdotter
Brita Magdalena
1835-02-18
Björna
Hemling
3421
Persdotter
Brita Magdalena
1826-06-12
Lövånger
Önnesmark
3422
Persdotter
Brita Magdalena
1787-04-13
Skellefteå lands
Åbyn
3423
Persdotter
Brita Magdalena
1833-11-10
Norsjö
Granbergsliden
3424
Persdotter
Brita Magdalena
1812-02-28
Arnäs
Ovansjö
3425
Persdotter
Brita Magdalena
1823-08-29
Grundsunda
Skede
3426
Persdotter
Brita Magdalena
1779-09-27
Grundsunda
Godmark
3427
Persdotter
Brita Magdalena
1828-11-22
Grundsunda
Nyland
3428
Persdotter
Brita Magdalena
1814-11-26
Grundsunda
Banafjäl
3429
Persdotter
Brita Magdalena
1825 cirka
Skelefteå lands
Skelefteå lands
3430
Persdotter
Brita Magdalena
1821-08-18
Gideå
Sörgidsjö
3431
Persdotter
Brita Magdalena
1802-02-14
Grundsunda
Skademark
3432
Persdotter
Brita Magdalena
1819-06-18
Umeå lands
Vänfors
3433
Persdotter
Brita Magdalena
1774-04-01
Umeå lands
Spöland
3434
Persdotter
Brita Magdalena
1834-10-19
Gideå
Flärke
3435
Persdotter
Brita Magdalena
1828-12-02
Nordmaling
Nordsjö
3436
Persdotter
Brita Magdalena
1842-03-19
Åsele
Solberg
3437
Persdotter
Brita Magdalena
1807-03-18
Grundsunda
Grundsunda
3438
Persdotter
Brita Magdalena
1792-12-26
Umeå lands
Skravelsjö
3439
Persdotter
Brita Magdlena
1844-12-01
Burträsk
Nybrännet
3440
Persdotter
Brita Maglena
1848-12-21
Åsele
Gafsele
3441
Persdotter
Brita Margareta
1831-05-27
Anundsjö
Önskan
3442
Persdotter
Brita Margareta
1801-10-16
Bygdeå
Överklinten
3443
Persdotter
Brita Margareta
1793-11-17
Skellefteå land
Morön
3444
Persdotter
Brita Margareta
1822-12-11
Skellefteå lands
Kroksjön
3445
Persdotter
Brita Margareta
1881-08-15
Skön
Skön
3446
Persdotter
Brita Margareta
1806-04-13
Skellefteå lands
Myckle
3447
Persdotter
Brita Margareta
1813-10-27
Skellefteå lands
Gagsmark
3448
Persdotter
Brita Margareta
1845-01-09
Dorotea
Avaträsk
3449
Persdotter
Brita Margareta
1823-08-06
Stensele
Bastuträsk
3450
Persdotter
Brita Margareta
1794-10-04
Åsele
Åsele
3451
Persdotter
Brita Margareta
1810-09-13
Nysätra
Brände
3452
Persdotter
Brita Margareta
1846-09-20
Umeå lands
Umeå lands
3453
Persdotter
Brita Margareta
1827-06-04
Lövånger
Lövånger
3454
Persdotter
Brita Margareta
1771-08-27
Bygdeå
Bäck
3455
Persdotter
Brita Margareta
1805-12-12
Umeå lands
Häggnäs
3456
Persdotter
Brita Margareta
1787-07-03
Umeå lands
Västerteg
3457
Persdotter
Brita Margareta
1791-12-01
Umeå lands
Skivsjön
3458
Persdotter
Brita Margareta
1802-08-12
Nysätra
Skäran
3459
Persdotter
Brita Margareta
1793-11-13
Umeå lands
Klabböle
3460
Persdotter
Brita Margareta
1782-11-07
Umeå lands
Kassjö
3461
Persdotter
Brita Margareta
1828-02-03
Umeå lands
Täfteå
3462
Persdotter
Brita Margareta
1801-12-13
Umeå lands
Tavelsjö
3463
Persdotter
Brita Margareta
1775-09-01
Bygdeå
Bobacken
3464
Persdotter
Brita Margareta
1799
Umeå lands
Sävar
3465
Persdotter
Brita Margareta
1795-12-13
Bygdeå
Överklinten
3466
Persdotter
Brita Margareta
1812-12-17
Nysätra
Brände
3467
Persdotter
Brita Margareta
1809-01-22
Umeå lands
Strand
3468
Persdotter
Brita Margareta
1816-08-13
Sorsele
Gran
3469
Persdotter
Brita Margareta
1825-06-03
Nysätra
Svenmarken
3470
Persdotter
Brita Margareta
1825-01-02
Arnäs
Burön
3471
Persdotter
Brita Margareta
1875-03-12
Dorotea
Väster-Ormsjö
3472
Persdotter
Brita Margareta
1842-05-19
Dorotea
Gubbsjön
3473
Persdotter
Brita Margareta
1863-02-19
Sidensjö
Skureå
3474
Persdotter
Brita Margareta
1799-06-20
Tåsjö
Stavsjö
3475
Persdotter
Brita Margareta
1846-11-02
Dorotea
Avaträsk
3476
Persdotter
Brita Margareta
1833-12-01
Arnäs
Burön
3477
Persdotter
Brita Margareta
1825-01-12
Bygdeå
Dalkarlså
3478
Persdotter
Brita Margareta
1792-11-02
Grundsunda
Nyland
3479
Persdotter
Brita Margareta
1777-08-11
Nordmaling
Baggård
3480
Persdotter
Brita Margareta
1806-04-12
Nordmaling
Järnäs
3481
Persdotter
Brita Margareta
1818-05-11
Grundsunda
Skademark
3482
Persdotter
Brita Margareta
1828-04-19
Arnäs
Kvaved
3483
Persdotter
Brita Margareta
1809-07-10
Umeå lands
Sävar
3484
Persdotter
Brita Margareta
1853-05-07
Nordmaling
Gräsmyr
3485
Persdotter
Brita Margareta
1813-09-03
Umeå lands
Stärkesmark
3486
Persdotter
Brita Margareta
1842-07-17
Bjurholm
Lillarmsjö
3487
Persdotter
Brita Margareta
1844-01-05
Bjurholm
Lillarmsjö
3488
Persdotter
Brita Margareta
1842-10-28
Bjurholm
Näsmark
3489
Persdotter
Brita Margareta
1823-07-12
Grundsunda
Godmark
3490
Persdotter
Brita Margareta
1825-11-20
Nordmaling
Tallberg
3491
Persdotter
Brita Margareta
1808-05-23
Umeå lands
Sävar
3492
Persdotter
Brita Margareta
1797
Umeå lands
Rödå
3493
Persdotter
Brita Margareta
1828-02-24
Gideå
Sörgidsjö
3494
Persdotter
Brita Margareta
1774-03-14
Lycksele
Gäddträsk
3495
Persdotter
Brita Margareta
1818-01-11
Arnäs
Getingstabodum
3496
Persdotter
Brita Margareta
1790-09-05
Degerfors
Mjösjöbrånet
3497
Persdotter
Brita Margareta
1821-04-21
Degerfors
Storsävarträsk
3498
Persdotter
Brita Margareta
1789-06-23
Bygdeå
Sikeå
3499
Persdotter
Brita Margareta
1793-03-21
Umeå lands
Skivsjön
3500
Persdotter
Brita Margareta
1821-08-02
Umeå lands
Obbola
3501
Persdotter
Brita Margareta
1856-02-29
Sidensjö
Västerkäl
3502
Persdotter
Brita Margareta
1833
Arvidsjaur
Wuotnejaur
3503
Persdotter
Brita Maria
1810-05-25
Bodum
Nagasjöhöjden
3504
Persdotter
Brita Maria
1817-04-02
Piteå lands
Storlångträsk
3505
Persdotter
Brita Maria
1850 cirka
Ås
ÅS
3506
Persdotter
Brita Maria
1839
3507
Persdotter
Brita Maria
1822-07-27
Stensele
Vapsten
3508
Persdotter
Brita Maria
1838-09-01
Stensele
Umbyn
3509
Persdotter
Brita Maria
1860-01-08
Björna
Hemsjö
3510
Persdotter
Brita Maria
1877-09-15
Mo
Flärke
3511
Persdotter
Brita Maria
1834-05-20
Björna
Björnsjö
3512
Persdotter
Brita Maria
1800-04-01
Lycksele
Lycksele
3513
Persdotter
Brita Maria
1796-04-26
Burträsk
Renbergsvattnet
3514
Persdotter
Brita Maria
1833-04-07
Själevad
Västergundsjö
3515
Persdotter
Brita Maria
1789-11-15
Umeå lands
Stöcke
3516
Persdotter
Brita Maria
1827-02-14
Gideå
Gideå bruk
3517
Persdotter
Brita Maria
1866-04-15
Trehörningsjö
Djuptjärn
3518
Persdotter
Brita Maria
1843-07-14
Gideå
Kantsjö
3519
Persdotter
Brita Maria
1778-02-19
Degerfors
Degerfors
3520
Persdotter
Brita Maria
1803-08-15
Degerfors
Åträsk
3521
Persdotter
Brita Maria
1826-04-24
Gideå
Flärke
3522
Persdotter
Brita Maria
1835-10-26
Gideå
Trehörningsjö
3523
Persdotter
Brita Maria
1860-02-02
Gideå
Trehörningsjö
3524
Persdotter
Brita Maria
1785-10-15
Grundsunda
Ällön
3525
Persdotter
Brita Maria
1859-01-17
Björna
Hemling
3526
Persdotter
Brita Matilda
1864-06-19
Nysätra
Bäcken
3527
Persdotter
Brita Matilda
1855-09-09
Skellefteå lands
Skellefteå lands
3528
Persdotter
Brita Matilda
1852-12-16
Nysätra
Svenmarken
3529
Persdotter
Brita Matilda
1857-10-28
Bygdeå
Bobacken
3530
Persdotter
Brita Matilda
1848-10-11
Bygdeå
Bobacken
3531
Persdotter
Brita Matilda
1863-03-05
Vilhelmina
Stensele
3532
Persdotter
Brita Matilda Elisabet
1847-11-04
Fredrika
Stensjön
3533
Persdotter
Brita Petronella
1843-02-17
Dorotea
Granberget
3534
Persdotter
Brita Sara
1860-02-01
Åsele
Mossaträsk
3535
Persdotter
Brita Sara
1837-10-05
Anundsjö
Nordsjö
3536
Persdotter
Brita Sara
1847-08-07
Anundsjö
Brattsjö
3537
Persdotter
Brita Sara
1870-12-07
Anundsjö
Näs
3538
Persdotter
Brita Sara
1877-11-01
Anundsjö
Hädanberg
3539
Persdotter
Brita Sara
1886-09-01
Anundsjö
Sunnersta
3540
Persdotter
Brita Sara
1821-12-16
Anundsjö
Pullsjö
3541
Persdotter
Brita Sara
1839-07-21
Anundsjö
Degersjö
3542
Persdotter
Brita Sara
1845-04-14
Anundsjö
Skalmsjö
3543
Persdotter
Brita Sara
1828-12-26
Sidensjö
Bredåker
3544
Persdotter
Brita Sara
1828-12-26
Sidensjö
Bredåker
3545
Persdotter
Brita Sara
1863-07-30
Anundsjö
Åbosjön
3546
Persdotter
Brita Sofia
1815-01-02
Bygdeå
Bäck
3547
Persdotter
Brita Sofia
1828-09-26
Burträsk
Torrbergsliden
3548
Persdotter
Brita Sofia
1819-09-13
Lövånger
Vebomark
3549
Persdotter
Brita Sofia
1823-03-01
Lycksele
Knaften
3550
Persdotter
Brita Sofia
1834-08-23
Sorsele
Lomsele
3551
Persdotter
Brita Sofia
1837-09-05
Degerfors
Lillåtjälen
3552
Persdotter
Brita Sofia
1792-08-08
Lycksele
Örträsk
3553
Persdotter
Brita Sofia
1862-04-17
Bjurholm
Lillberget
3554
Persdotter
Brita Sofia
1844-07-01
Grundsunda
Godmark
3555
Persdotter
Brita Sofia
1839-07-04
Bjurholm
Degernäs
3556
Persdotter
Brita Sofia
1847-03-24
Grundsunda
Utås
3557
Persdotter
Brita Sofia
1860-05-10
Bjurholm
Lillberget
3558
Persdotter
Brita Sofia
1821-09-21
Degerfors
Skivsjö
3559
Persdotter
Brita Sofia
1858-01-19
Bjurholm
Nyland
3560
Persdotter
Brita Sofia
1818-07-20
Bjurholm
Ström
3561
Persdotter
Brita Stina
1782-06-02
Skellefteå Lands
Sjöbotten
3562
Persdotter
Brita Ulrika
1799-02-12
Skellefteå lands
Ragvaldsträsk
3563
Persdotter
Brita Ulrika
1830-01-13
Degerfors
Hjuken
3564
Persdotter
Brita Ulrika
1789-11-21
Burträsk
Gammelbyn
3565
Persdotter
Brita Ulrika
1822-07-10
Burträsk
Åbyn
3566
Persdotter
Brita Ulrika
1819-06-03
Umeå lands
Östervik
3567
Persdotter
Brita Ulrika
1824-11-24
Degerfors
Hjuken
3568
Persdotter
Brita Ulrika
1833-12-26
Degerfors
Ånäset
3569
Persdotter
Brita Ulrika
1828-01-17
Degerfors
Degerfors
3570
Persdotter
Brita Ulrika
1822-07-10
Burträsk
Åbyn
3571
Persdotter
Cahrlotta
1821-01-31
Nätra
Bredånger
3572
Persdotter
Cecilia
1789-01-19
Degerfors
Lappmarken
3573
Persdotter
Cecilia
1790 cirka
Lappmarken
Lappmarken
3574
Persdotter
Cecilia
1780-03-23
Umeå lands
Holmön
3575
Persdotter
Charlotta
1851-05-21
Lycksele
Vindelgransele
3576
Persdotter
Charlotta
1817-09-26
Umeå lands
Östervik
3577
Persdotter
Charlotta
1820-12-17
Umeå lands
Täfteå
3578
Persdotter
Charlotta
1831-11-20
Nysätra
Flarken
3579
Persdotter
Charlotta
1841-02-06
Lövånger
Vallen
3580
Persdotter
Charlotta
1855-03-06
Umeå lands
Holmsund
3581
Persdotter
Charlotta
1794-09-10
Umeå lands
Stöcke
3582
Persdotter
Charlotta
1774-09-13
Umeå lands
Röbäck
3583
Persdotter
Charlotta
1838-07-26
Umeå lands
Röbäck
3584
Persdotter
Charlotta
1816-01-18
Burträsk
Burträsk
3585
Persdotter
Charlotta
1813-04-04
Nysätra
Klintsjön
3586
Persdotter
Charlotta
1843-11-11
Umeå landsförsamling
Röbäck
3587
Persdotter
Charlotta
1796-11-10
Umeå lands
Röbäck
3588
Persdotter
Charlotta
1796-05-25
Umeå lands
Stöcke
3589
Persdotter
Charlotta
1790-01-20
Degerfors
Kussjön
3590
Persdotter
Charlotta
1790-08-07
Umeå lands
Skravelsjö
3591
Persdotter
Charlotta
1861-07-26
Lycksele
Vormsele
3592
Persdotter
Charlotta Eugenia
1885-06-22
Dorotea
Avaträsk
3593
Persdotter
Charlotta Fredrika
1869-03-29
Degerfors
Ekorrsele
3594
Persdotter
Charlotta Johanna
1842-01-02
Bygdeå
Ultervattnet
3595
Persdotter
Charlotta Lovisa
1829-07-03
Degerfors
Tegsnäset
3596
Persdotter
Charlotta Lovisa
1847-02-20
Degerfors
Rödå
3597
Persdotter
Charlotta Lovisa
1827-11-05
Degerfors
Tegsnäset
3598
Persdotter
Charlotta Lovisa
1871-02-03
Degerfors
Ottonträsk
3599
Persdotter
Charlotta Lovisa
1824-01-23
Umeå lands
Tavelsjö
3600
Persdotter
Charlotta Lovisa
1827-04-13
Degerfors
Granön
3601
Persdotter
Charlotta Lovisa
1797-01-01
Umeå lands
Hamnen
3602
Persdotter
Charlotta Lovisa
1790-05-25
Umeå lands
Degernäs
3603
Persdotter
Charlotta Lovisa
1842-08-13
Umeå lands
Stöcke
3604
Persdotter
Charlotta Lovisa
1830-06-18
Degerfors
Tegsnäset
3605
Persdotter
Charlotta Lovisa
1866-12-30
Umeå lands
Överboda
3606
Persdotter
Charlotta Lovisa
1844-07-11
Degerfors
Hjuken
3607
Persdotter
Charlotta Lovisa
1842-05-31
Degerfors
Tväråträsk
3608
Persdotter
Charlotta Margareta
1793-07-20
Umeå lands
Berg
3609
Persdotter
Charlotta Olivia
1875-09-11
Umeå lands
Hössjö
3610
Persdotter
Charlotta Sofia
1821-09-12
Umeå lands
Hössjö
3611
Persdotter
Charlotta Sofia
1829-06-29
Umeå lands
Röbäck
3612
Persdotter
Charlotta Sofia
1872-11-23
Umeå lands
Baggböle
3613
Persdotter
Charlotta Sofia
1813-09-24
Umeå lands
Sörfors
3614
Persdotter
Charlotta Sofia
1844-06-23
Umeå lands
Stöcke
3615
Persdotter
Charlotta Sofia
1805-05-13
Umeå lands
Sörfors
3616
Persdotter
Charlotta Sofia
1851-12-24
Umeå lands
Baggböle
3617
Persdotter
Charlotta Sofia
1816-06-11
Umeå lands
Degernäs
3618
Persdotter
Charlotta Sofia
1833-11-24
Umeå lands
Nordansjö
3619
Persdotter
Charlotta Sofia
1853-10-21
Umeå lands
Stöcke
3620
Persdotter
Charlotta Sofia
1845-02-26
Bygdeå
Bäcksjön
3621
Persdotter
Charlotta Sofia
1836-05-12
Umeå lands
Sörböle
3622
Persdotter
Charlotta Sofia
1805-03-11
Umeå lands
Brån
3623
Persdotter
Charlotta Sofia
1802-03-31
Umeå lands
Degernäs
3624
Persdotter
Charlotta Sofia
1826-03-31
Umeå lands
Häggnäs
3625
Persdotter
Charlotta Sofia
1803-10-13
Umeå lands
Granlund
3626
Persdotter
Charlotta Sofia
1824-10-08
Umeå lands
Hössjö
3627
Persdotter
Charlotta Sofia
1831-10-08
Umeå lands
Obbola
3628
Persdotter
Charlotta Sofia
1864-09-28
Umeå lands
Långviken
3629
Persdotter
Charlotta Teresia
1879-04-27
Idenor
Saltvik
3630
Persdotter
Charlotta Ulrika
1845-02-21
Degerfors
Ekorrsele
3631
Persdotter
Charlotta Ulrika
1819-02-16
Umeå lands
Tavelsjö
3632
Persdotter
Charlotta Viktoria
1873-03-22
Lycksele
Öretorp
3633
Persdotter
Charlotta Vilhelmina
1861-10-12
Tåsjö
Björksjönäset
3634
Persdotter
Cicilia
1812-08-25
Arvidsjaur
Släppträsk
3635
Persdotter
Dagmar Teolina
1900-01-20
Lycksele
Granträsk
3636
Persdotter
Dagny Cecilia
1909-02-04
Nordmaling
Håknäs
3637
Persdotter
Dordea
1786-12-12
Överlännäs
Lännäs
3638
Persdotter
Dordea
1774-12-29
Lövånger
Uttersjön
3639
Persdotter
Dordea
1790-03-17
Grundsunda
Ultrå
3640
Persdotter
Dordea Magdalena
1808-05-31
Nordmaling
Bergsjö
3641
Persdotter
Dordea Magdalena
1813-07-04
Nordmaling
Mullsjö
3642
Persdotter
Dordea Magdalena
1799-06-03
Nordmaling
Håknäs
3643
Persdotter
Dorotea
1783-10-20
Lövånger
Önnesmark
3644
Persdotter
Dorotea Johanna
1831-08-31
Grundsunda
Utanås
3645
Persdotter
Dorotea Katarina
1821-05-26
Lövånger
Önnesmark
3646
Persdotter
Dorotea Lovisa
1839-05-19
Lövånger
Uttersjjön
3647
Persdotter
Dorotea Magdalena
1823-08-29
Nordmaling
Gräsmyr
3648
Persdotter
Dorotea Magdalena
1818-04-11
Nordmaling
Hummelholm
3649
Persdotter
Dorotea Magdalena
1841-10-02
Nordmaling
Torrböle
3650
Persdotter
Dorotea Magdalena
1816-12-21
Nordmaling
Mullsjö
3651
Persdotter
Dorotea Vilhelmina
1859-04-21
Lycksele
Sandås
3652
Persdotter
Ebba
1826-01-21
Arvidsjaur
Släppejaur
3653
Persdotter
Ebba Elisabet
1898-09-09
Vilhelmina
Ulvoberg
3654
Persdotter
Ebba Ingeborg
1899-01-18
Degerfors
Kvarntorp
3655
Persdotter
Ebba Paulina
1892-06-01
Arnäs
Ravesta
3656
Persdotter
Edit Albertina
1896-04-25
Åsele
Torvsjö
3657
Persdotter
Edit Amanda Petronella
1884-03-21
Åsele
Forsnäs
3658
Persdotter
Edit Helena
1875-07-31
Grundsunda
Kasa
3659
Persdotter
Edit Kristina
1879-03-10
Fredrika
Berget
3660
Persdotter
Edit Margareta
1894-07-29
Dorotea
Mårdsjö
3661
Persdotter
Edit Petronella
1886-04-15
Åsele
Gafsele
3662
Persdotter
Edit Regina
1907-08-29
Anundsjö
Innertellmo
3663
Persdotter
Edit Sofia
1874-05-29
Stensele
Ankarsund
3664
Persdotter
Edit Sofia
1888-11-17
Stensele
Näsvattnet
3665
Persdotter
Edit Viola
1909-12-27
Åsele
Älgsjö
3666
Persdotter
Edith Karolina Sofia
1880-12-10
Stensele
Stensele
3667
Persdotter
Edla Amalia
1883-01-24
Nysätra
Strand
3668
Persdotter
Edla Augusta Charlotta
1874-09-23
Nysätra
Flarklund
3669
Persdotter
Edla Axelina
1871-12-30
Skellefteå lands
Ursviken
3670
Persdotter
Edla Elisabet
1839-08-08
Arnäs
Degerfälle
3671
Persdotter
Edla Fredrika
1879-05-05
Bygdeå
Sjöbäck
3672
Persdotter
Edla Johanna
1886-06-06
Grundsunda
Ällön
3673
Persdotter
Edla Karolina Axelina
1904-07-06
Nysätra
Brännfors
3674
Persdotter
Edla Kristina
1897-05-29
Vilhelmina
Bäsksjö
3675
Persdotter
Edla Kristina
1875-03-04
Nysätra
Nysätra
3676
Persdotter
Edla Lovisa
1868-12-18
Umeå lands
Kroksjö
3677
Persdotter
Edla Margareta
1874-08-08
Arnäs
Övervike
3678
Persdotter
Edla Matilda
1891-09-06
Lycksele
Åttonträsk
3679
Persdotter
Edla Sofia
1882-08-12
Timrå
Näs
3680
Persdotter
Efrosyna
1840-09-25
Lövånger
Vallen
3681
Persdotter
Eja Kristina
1923-02-22
Nordmaling
Nyåker
3682
Persdotter
Elenora Katarina
1883-11-21
Malå
Malånäs
3683
Persdotter
Eleonora
1821-10-11
Umeå lands
Kåddis
3684
Persdotter
Eleonora Karolina Charlotta
1859-07-08
Åsele
Yxsjö
3685
Persdotter
Eleonora Vilhelmina
1879-04-20
Lycksele
Kroksjö
3686
Persdotter
Elin
1892-02-18
Själevad
Haffsta
3687
Persdotter
Elin Alfrida
1901-06-22
Åsele
Västernoret
3688
Persdotter
Elin Amanda
1879-06-25
Degerfors
Helsingborg
3689
Persdotter
Elin Anna Kristina
1890-10-29
Åsele
Avasjö
3690
Persdotter
Elin Anna Zakarina
1835-03-22
Hemnes
Hemnes
3691
Persdotter
Elin Antonetta
1869-01-01
Lövånger
Vebomark
3692
Persdotter
Elin Katarina
1872-08-23
Hattfjelldal
Hattfjelldal
3693
Persdotter
Elin Katarina
1896-02-14
Åsele
Dalsjöberg
3694
Persdotter
Elin Kristina
1893-05-16
Åsele
Långvattnet
3695
Persdotter
Elin Kristina
1894-01-18
Björna
Björna
3696
Persdotter
Elin Kristina
1898-05-09
Arnäs
Brunsnäs
3697
Persdotter
Elin Kristina
1884-05-05
Själevad
Haffsta
3698
Persdotter
Elin Maria
1884-10-28
Malå
Lainejaur Björkliden
3699
Persdotter
Elin Matilda
1887-02-24
Nordmaling
Rönnholm
3700
Persdotter
Elin Matilda
1888-02-25
Nysätra
Estermark
3701
Persdotter
Elin Sofia
1895-03-22
Norsjö
Åmträsk
3702
Persdotter
Elin Sofia Vilhelmina
1890-12-17
Umeå lands
Norrmjöle
3703
Persdotter
Elina Albertina
1890-05-29
Stensele
Kaskeluogt
3704
Persdotter
Elina Johanna
1896-06-09
Stensele
Gunnarn
3705
Persdotter
Elina Katarina
1873-09-24
Lycksele
Arlalund
3706
Persdotter
Elina Matilda
1882-06-02
Lycksele
Vänjaurbäck
3707
Persdotter
Elina Matilda
1877-07-14
Lycksele
Vänjaurbäck
3708
Persdotter
Elina Sofia
1865-07-13
Lycksele
Tannsele
3709
Persdotter
Elina Ulrika
1883-05-30
Vilhelmina
Grundsjö
3710
Persdotter
Elisabet
1791-11-25
Anundsjö
Tvärlandsböle
3711
Persdotter
Elisabet
1872-09-14
Mo
3712
Persdotter
Elisabet
1794-01-17
Ramsele
Vallen
3713
Persdotter
Elisabet
1821-09-01
Nordingrå
Bäckland
3714
Persdotter
Elisabet
1770-01-13
Piteå lands
Arnemark
3715
Persdotter
Elisabet
1801-03-03
Skellefteå lands
Ribbfors
3716
Persdotter
Elisabet
1856-02-23
Nätra
Bäck
3717
Persdotter
Elisabet
1788-05-28
Sidensjö
Pålsböle
3718
Persdotter
Elisabet
1789-02-10
Vilhelmina
Nästansjö
3719
Persdotter
Elisabet
1841-05-01
Arnäs
Lakasund
3720
Persdotter
Elisabet
1795-03-21
Junsele
Tara
3721
Persdotter
Elisabet
1793-07-03
Vibyggerå
Nyland
3722
Persdotter
Elisabet
1791-12
Arnäs
Kvaved
3723
Persdotter
Elisabet
1782-11-14
Själevad
Norrvåge
3724
Persdotter
Elisabet
1795-11-15
Vibyggerå
Väja
3725
Persdotter
Elisabet
1834-02-04
Mo
Gottne
3726
Persdotter
Elisabet
1844-02-15
Arnäs
Lakasund
3727
Persdotter
Elisabet
1794-07-11
Själevad
Främmerbilla
3728
Persdotter
Elisabet
1847-12-02
Anundsjö
Norrflärke
3729
Persdotter
Elisabet
1781-07
Själevad
Eden
3730
Persdotter
Elisabet
1854-10-19
Vibyggerå
Vibyggerå
3731
Persdotter
Elisabet
1793-01-07
Burträsk
Bygdeträsk
3732
Persdotter
Elisabet
1797-01-10
Lycksele
Långvattnet
3733
Persdotter
Elisabet
1786-08-11
Nysätra
Nybyn
3734
Persdotter
Elisabet
1794-09-19
Själevad
Gottne
3735
Persdotter
Elisabet
1785-08-04
Umeå lands
Strand
3736
Persdotter
Elisabet
1774-09-24
Degerfors
Skivsjö
3737
Persdotter
Elisabet
1841-07-13
Mo
Gala
3738
Persdotter
Elisabet
1782
Åsele
Hacksjö
3739
Persdotter
Elisabet
1775-01-25
Umeå lands
Skivsjö
3740
Persdotter
Elisabet
1778-12-19
Umeå lands
Pengsjö
3741
Persdotter
Elisabet
1782-11-14
Själevad
Norrvåge
3742
Persdotter
Elisabet
1776
Åsele
Svanaby
3743
Persdotter
Elisabet
1787
Umeå lands
Västerteg
3744
Persdotter
Elisabet
1790-08-27
Vilhelmina
Malgovik
3745
Persdotter
Elisabet
1790-08-29
Anundsjö
Tvärlandsböle
3746
Persdotter
Elisabet
1808-03-17
Åsele
Stensundslandet
3747
Persdotter
Elisabet
1776-02-26
Bygdeå
Bäck
3748
Persdotter
Elisabet
1795-10-08
Själevad
Björnsjö
3749
Persdotter
Elisabet
1770-03-17
Lycksele
Byssträsk
3750
Persdotter
Elisabet
1788-03-01
Anundsjö
Tvärlandsböle
3751
Persdotter
Elisabet
1793-01-10
Lövånger
Yttre Vebomark
3752
Persdotter
Elisabet
1852-05-01
Vilhelmina
Skansholm
3753
Persdotter
Elisabet
1788-04-17
Själevad
Gala
3754
Persdotter
Elisabet
1839-01-15
Lövånger
Gärde
3755
Persdotter
Elisabet
1833-12-25
Nordingrå
Gärde 1:2
3756
Persdotter
Elisabet
1780-12-01
Junsele
Vallen
3757
Persdotter
Elisabet
1863-12-18
Bygdeå
Dalkarlså
3758
Persdotter
Elisabet
1842-03-07
Alanäs
Ringvattnet
3759
Persdotter
Elisabet
1901-03-18
Anundsjö
Västergensjö
3760
Persdotter
Elisabet
1771-10-03
Hammerdal
Hammerdal
3761
Persdotter
Elisabet
1777-11-30
Ström
Hafsnäset
3762
Persdotter
Elisabet
1833-08-28
Dorotea
Lajksjö
3763
Persdotter
Elisabet
1798-05-10
Bygdeå
Korssjön
3764
Persdotter
Elisabet
1772-09-02
Skellefteå lands
Drängsmark
3765
Persdotter
Elisabet
1785-01-11
Arnäs
Tävra
3766
Persdotter
Elisabet
1795-07-01
Arnäs
Strandnyland
3767
Persdotter
Elisabet
1804-09-12
Nordmaling
Bjurholm
3768
Persdotter
Elisabet
1782-06-21
Grundsunda
Banafjäl
3769
Persdotter
Elisabet
1826-03-03
Grundsunda
Önska
3770
Persdotter
Elisabet
1786-06-26
Själevad
Gideå
3771
Persdotter
Elisabet
1801-04-26
Grundsunda
Öden
3772
Persdotter
Elisabet
1786-08-23
Grundsunda
Banafjäl
3773
Persdotter
Elisabet
1789-06-21
Grundsunda
Ällön
3774
Persdotter
Elisabet
1790-06-13
Arnäs
Tävra
3775
Persdotter
Elisabet
1772-11-28
Grundsunda
Ultrå
3776
Persdotter
Elisabet
1777-07-05
Själevad
Nyland
3777
Persdotter
Elisabet
1780-01-15
Nordmaling
Nyland
3778
Persdotter
Elisabet
1785-09-20
Arnäs
Myckling
3779
Persdotter
Elisabet
1791-11-12
Grundsunda
Utanås
3780
Persdotter
Elisabet
1772-12-20
Grundsunda
Öden
3781
Persdotter
Elisabet
1811-10-31
Grundsunda
Banafjäl
3782
Persdotter
Elisabet
1791-01-28
Arnäs
Norrgidsjö
3783
Persdotter
Elisabet
1776-08-25
Umeå lands
Pengsjö
3784
Persdotter
Elisabet
1845-10-17
Gideå
Djuptjärn
3785
Persdotter
Elisabet
1779-03-05
Själevad
Översjäla
3786
Persdotter
Elisabet
1824-06-15
Björna
Långviken
3787
Persdotter
Elisabet
1783-01-19
Arnäs
Hjälta
3788
Persdotter
Elisabet
1797-03-11
Björna
Björna
3789
Persdotter
Elisabet
1845-12-03
Arnäs
Degerfälle
3790
Persdotter
Elisabet
1806-08-22
Arnäs
Västergidsjö
3791
Persdotter
Elisabet
1778-06-23
Burträsk
Åbyn
3792
Persdotter
Elisabet
1778-03-22
Arnäs
Hjälta
3793
Persdotter
Elisabet
1800-12-18
Fredrika
Tallsjö
3794
Persdotter
Elisabet
1772-10-17
Arnäs
Hattsjö
3795
Persdotter
Elisabet
1771-04-28
Nordmaling
Olofsfors
3796
Persdotter
Elisabet
1787-12-27
Själevad
Nyland
3797
Persdotter
Elisabet
1775-05-15
Arnäs
Må
3798
Persdotter
Elisabet
1777-11-03
Arnäs
Getingstabodum
3799
Persdotter
Elisabet
1786-01-01
Arnäs
Norrgidsjö
3800
Persdotter
Elisabet
1811-07-14
Arnäs
Ravesta
3801
Persdotter
Elisabet
1797
Alanäs
Lillviken
3802
Persdotter
Elisabet
1785-02-27
Nysätra
Estersmark
3803
Persdotter
Elisabet
1841-07-13
Mo
Gala
3804
Persdotter
Elisabet
1789-10-18
Junsele
Krånge
3805
Persdotter
Elisabet
1790-08-07
Vilhelmina
Latikberg
3806
Persdotter
Elisabet
1846-03-26
Mo
Gala
3807
Persdotter
Elisabet
1862-03-11
Mo
Västerbacke
3808
Persdotter
Elisabet
1788-03-02
Skellefteå lands
Kågeträsk
3809
Persdotter
Elisabet Katarina
1825-01-20
Björna
Hemling
3810
Persdotter
Elisabet Agata
1872-10-03
Vilhelmina
Dalasjö
3811
Persdotter
Elisabet Agata
1782-12-17
Burträsk
Åbyn
3812
Persdotter
Elisabet Albertina
1850-04-28
Nysätra
Svenmarken
3813
Persdotter
Elisabet Albertina
1853-06-10
Arnäs
Ström
3814
Persdotter
Elisabet Augusta Evelina
1883-06-06
Vilhelmina
Siksjö
3815
Persdotter
Elisabet Brita
1800-03-10
Fredrika
Lögda
3816
Persdotter
Elisabet Charlotta
1813-08-21
Nysätra
Estersmark
3817
Persdotter
Elisabet Charlotta
1811-10-25
Fredrika
Stavarsjön
3818
Persdotter
Elisabet Erika
1853-07-24
Åsele
Älgsjö
3819
Persdotter
Elisabet Erika
1851-09-20
Dorotea
Mårdsjö
3820
Persdotter
Elisabet Erika
1866-10-12
Dorotea
Granås
3821
Persdotter
Elisabet Erika
1829-02-07
Dorotea
Avaträsk
3822
Persdotter
Elisabet Erika
1853-09-11
Dorotea
Avaträsk
3823
Persdotter
Elisabet Erika
1858-03-02
Arnäs
Västerlandsjö
3824
Persdotter
Elisabet Erika
1822-05-05
Åsele
Söråsele
3825
Persdotter
Elisabet Johanna
1856-07-02
Ramsele
Krången
3826
Persdotter
Elisabet Johanna
1850-11-23
Lövånger
Vebomark
3827
Persdotter
Elisabet Johanna
1864-08-10
Åsele
Siksjö
3828
Persdotter
Elisabet Johanna
1828-10-17
Lövånger
Vebomark
3829
Persdotter
Elisabet Johanna
1831-09-01
Burträsk
Bygdsiljum
3830
Persdotter
Elisabet Johanna
1845-09-15
Burträsk
Villvattnet
3831
Persdotter
Elisabet Johanna
1852-05-04
Gideå
Jakobsskatan
3832
Persdotter
Elisabet Johanna
1836-02-23
Grundsunda
Ultrå
3833
Persdotter
Elisabet Johanna
1870-11-01
Örträsk
Skarda
3834
Persdotter
Elisabet Johanna
1851-08-28
Dorotea
Sörfors
3835
Persdotter
Elisabet Johanna
1833-05-08
Grundsunda
Kasa
3836
Persdotter
Elisabet Johanna
1826-03-18
Nordmaling
Öre
3837
Persdotter
Elisabet Johanna
1853-12-03
Arnäs
Brösta
3838
Persdotter
Elisabet Johanna
1852-01-14
Grundsunda
Stensäter
3839
Persdotter
Elisabet Johanna
1812-03-12
Lycksele
Risträsk
3840
Persdotter
Elisabet Johanna
1872-01-01
Arnäs
Smedsbyn
3841
Persdotter
Elisabet Johanna
1849-11-05
Norsjö
Lillholmträsk
3842
Persdotter
Elisabet Johanna
1854-03-08
Umeå lands
Håkmark
3843
Persdotter
Elisabet Karolina
1882-10-07
Arnäs
Brunnsnyland
3844
Persdotter
Elisabet Karolina
1879-08-11
Arnäs
Arnäs
3845
Persdotter
Elisabet Karolina
1843-07-15
Grundsunda
Utanås
3846
Persdotter
Elisabet Karolina
1829-06-24
Gideå
Hattsjö
3847
Persdotter
Elisabet Karolina
1847-09-27
Fredrika
Lögda
3848
Persdotter
Elisabet Karolina
1847-04-11
Arnäs
Överön
3849
Persdotter
Elisabet Karolina
1865-09-17
Själevad
Norrvåge
3850
Persdotter
Elisabet Karolina
1856-02-19
Själevad
Norrvåge
3851
Persdotter
Elisabet Karolina
1833-08-13
Arnäs
Ström
3852
Persdotter
Elisabet Karolina
1867-01-29
Själevad
Överbilla
3853
Persdotter
Elisabet Karolina
1875-08-27
Stensele
Ankarsund
3854
Persdotter
Elisabet Karolina
1822-10-14
Bjurholm
Bastuträsk
3855
Persdotter
Elisabet Karolina
1842-05-25
Arnäs
Dekarsön
3856
Persdotter
Elisabet Karolina
1840-04-10
Gideå
Sörgidsjö
3857
Persdotter
Elisabet Karolina
1832-12-25
Arnäs
Ovansjö
3858
Persdotter
Elisabet Karolina
1829-09-21
Grundsunda
Godmark
3859
Persdotter
Elisabet Karolina
1832-02-16
Gideå
Sörgidsjö
3860
Persdotter
Elisabet Karolina
1833-12-09
Gideå
Hattsjö
3861
Persdotter
Elisabet Karolina
1840-03-27
Gideå
Hundsjö
3862
Persdotter
Elisabet Katarina
1836-03-02
Junsele
Bysjö
3863
Persdotter
Elisabet Katarina
1840-02-25
Nätra
Sjögom
3864
Persdotter
Elisabet Katarina
1809-07-05
Skellefteå lands
Strykfors
3865
Persdotter
Elisabet Katarina
1802-06-09
Skellefteå lands
Hjoggböle
3866
Persdotter
Elisabet Katarina
1859-11-26
Lövånger
Broträsk
3867
Persdotter
Elisabet Katarina
1837-07-31
Sorsele
Lomsele
3868
Persdotter
Elisabet Katarina
1815-07-08
Dorotea
Lajksjö
3869
Persdotter
Elisabet Katarina
1818-10-21
Bygdeå
Ultervattnet
3870
Persdotter
Elisabet Katarina
1851-03-20
Mo
Gottne
3871
Persdotter
Elisabet Katarina
1826-03-07
Lycksele
Kroksjö
3872
Persdotter
Elisabet Katarina
1842-05-23
Arnäs
Lunne
3873
Persdotter
Elisabet Katarina
1852-04-29
Arnäs
Utanlandsjö
3874
Persdotter
Elisabet Katarina
1811-03-14
Anundsjö
Pullsjö
3875
Persdotter
Elisabet Katarina
1858-09-23
Arnäs
Brunnsnyland
3876
Persdotter
Elisabet Katarina
1780-10-24
Umeå lands
Västerteg
3877
Persdotter
Elisabet Katarina
1799-04-28
Umeå lands
Stöcksjö
3878
Persdotter
Elisabet Katarina
1838-10-23
Arnäs
Ravesta
3879
Persdotter
Elisabet Katarina
1839-12-11
Gideå
Norrgidsjö
3880
Persdotter
Elisabet Katarina
1813-12-12
Åsele
Rissjö
3881
Persdotter
Elisabet Katarina
1818-06-21
Degerfors
Tväråträsk
3882
Persdotter
Elisabet Katarina
1819-03-23
Dorotea
Tannsjö
3883
Persdotter
Elisabet Katarina
1846-01-03
Arnäs
Torsböle
3884
Persdotter
Elisabet Katarina
1793-03-13
Bygdeå
Rickleå
3885
Persdotter
Elisabet Katarina
1826-12-06
Lövånger
Mångbyn
3886
Persdotter
Elisabet Katarina
1785-06-22
Umeå lands
Hörnefors
3887
Persdotter
Elisabet Katarina
1824-12-16
Arnäs
Högland
3888
Persdotter
Elisabet Katarina
1789-03-18
Umeå lands
Skivsjön
3889
Persdotter
Elisabet Katarina
1846-11-27
Gideå
Hundsjö
3890
Persdotter
Elisabet Katarina
1827-10-23
Arnäs
Wike
3891
Persdotter
Elisabet Katarina
1824-09-13
Grundsunda
Skede
3892
Persdotter
Elisabet Katarina
1805-01-04
Nordmaling
Mullsjö
3893
Persdotter
Elisabet Katarina
1787-12-21
Grundsunda
Grundsunda
3894
Persdotter
Elisabet Katarina
1837-07-09
Arnäs
Arnäs
3895
Persdotter
Elisabet Katarina
1817-05-15
Arnäs
Brunnsnyland
3896
Persdotter
Elisabet Katarina
1792-10-28
Bygdeå
Sikeå
3897
Persdotter
Elisabet Katarina
1811-05-30
??
??
3898
Persdotter
Elisabet Katarina
1811-12-25
Degerfors
Kussjön
3899
Persdotter
Elisabet Katarina
1813-02-14
Degerfors
Nyåkertjärn
3900
Persdotter
Elisabet Katarina
1802-04-09
Degerfors
Skivsjön
3901
Persdotter
Elisabet Katarina
1801-04-25
Lövånger
Vallen
3902
Persdotter
Elisabet Katarina
1838-10-26
Fredrika
Klippen
3903
Persdotter
Elisabet Katarina
1802-11-27
NederLuleå
NederLuleå
3904
Persdotter
Elisabet Katarina
1844-03-01
Åsele
Siksjö
3905
Persdotter
Elisabet Katarina
1835-02-23
Alanäs
Alanäset
3906
Persdotter
Elisabet Kristina
1815-10-18
Anundsjö
Grundtjärn
3907
Persdotter
Elisabet Kristina
1822-02-16
Anundsjö
Norrböle
3908
Persdotter
Elisabet Kristina
1815-03-10
Sidensjö
Rössjö
3909
Persdotter
Elisabet Kristina
1844-03-18
Mo
Backe
3910
Persdotter
Elisabet Kristina
1853-12-31
Nätra
Västersel
3911
Persdotter
Elisabet Kristina
1788
Nätra
Näske 6:1
3912
Persdotter
Elisabet Kristina
1810-09-25
Skellefteå lands
Hjoggböle
3913
Persdotter
Elisabet Kristina
1835-04-12
Nätra
Skule 2:2
3914
Persdotter
Elisabet Kristina
1855-07-08
Anundsjö
Myckelgensjö
3915
Persdotter
Elisabet Kristina
1857-12-26
Mo
Västeralnö
3916
Persdotter
Elisabet Kristina
1835-03-19
Sidensjö
Överå
3917
Persdotter
Elisabet Kristina
1808-09-19
Skellefteå lands
Hjoggböle
3918
Persdotter
Elisabet Kristina
1808-02-15
Arnäs
Nederön
3919
Persdotter
Elisabet Kristina
1808-06-29
Björna
Björna by
3920
Persdotter
Elisabet Kristina
1818-12-11
Själevad
Östergärdal
3921
Persdotter
Elisabet Kristina
1808-04-25
Arnäs
Stybbersmark
3922
Persdotter
Elisabet Kristina
1803-12-15
Fredrika
Lögda
3923
Persdotter
Elisabet Kristina
1824-07-09
Grundsunda
Prästbordet
3924
Persdotter
Elisabet Kristina
1802-09-29
Arnäs
Sunnansjö
3925
Persdotter
Elisabet Kristina
1811-02-17
Arnäs
Torsböle
3926
Persdotter
Elisabet Kristina
1819-11-06
Grundsunda
Godmark
3927
Persdotter
Elisabet Kristina
1843-08-18
Gideå
Lomviken
3928
Persdotter
Elisabet Kristina
1826-10-20
Arnäs
Smedsbyn
3929
Persdotter
Elisabet Kristina
1831-05-26
??
??
3930
Persdotter
Elisabet Kristina
1809-07-26
Gideå
Svedje
3931
Persdotter
Elisabet Kristina
1801-03-19
Arnäs
Myckling
3932
Persdotter
Elisabet Kristina
1835-01-20
Gideå
Rullnäs
3933
Persdotter
Elisabet Kristina
1828-06-30
Gideå
Långvattnet
3934
Persdotter
Elisabet Kristina
1836-05-31
Gideå
Långvattnet
3935
Persdotter
Elisabet Kristina
1834-01-12
Gideå
Västergidsjö
3936
Persdotter
Elisabet Kristina
1816-06-01
Gideå
Norrgidsjö
3937
Persdotter
Elisabet Kristina
1855-11-15
Gideå
Getingsta
3938
Persdotter
Elisabet Kristina
1862-01-27
Bjurholm
Nyland
3939
Persdotter
Elisabet Kristina
1829-05-20
Gideå
Västergidsjö
3940
Persdotter
Elisabet Lovisa
1817-01-16
Gideå
Västergidsjö
3941
Persdotter
Elisabet Magdalena
1850-05-23
Dorotea
Häggås
3942
Persdotter
Elisabet Magdalena
1843-09-28
Tåsjö
Svedje
3943
Persdotter
Elisabet Magdalena
1844-07-03
Arnäs
Överön
3944
Persdotter
Elisabet Magdalena
1819-11-04
Lycksele
Knaften
3945
Persdotter
Elisabet Magdalena
1846-12-11
Åsele
Östra Rissjön
3946
Persdotter
Elisabet Magdalena
1779-12-16
Burträsk
Innansjön
3947
Persdotter
Elisabet Magdalena
1843-09-28
Tåsjö
Svedje
3948
Persdotter
Elisabet Magdalena
1833-11-11
Nysätra
Kålaboda
3949
Persdotter
Elisabet Magdalena
1827
Grundsunda
Gidböle
3950
Persdotter
Elisabet Magdalena
1847-02-15
Grundsunda
Fanby
3951
Persdotter
Elisabet Magdalena
1805-07-20
Grundsunda
Banafjäl
3952
Persdotter
Elisabet Magdalena
1819-05-25
Junsele
Långåsen
3953
Persdotter
Elisabet Margareta
1910-11-19
Särna
Särna
3954
Persdotter
Elisabet Margareta
1855-12-31
Anundsjö
Västersel
3955
Persdotter
Elisabet Margareta
1865-09-03
Anundsjö
Norrmesunda
3956
Persdotter
Elisabet Margareta
1820-12-16
Skellefteå lands
Hornträsk
3957
Persdotter
Elisabet Margareta
1823-05-02
Lövånger
Mångbyn
3958
Persdotter
Elisabet Margareta
1836-02-03
Nätra
Västanå 4:1
3959
Persdotter
Elisabet Margareta
1815-06-27
Nätra
Bjästa
3960
Persdotter
Elisabet Margareta
1837-05-28
Själevad
Sörböle 1
3961
Persdotter
Elisabet Margareta
1826-05-26
Själevad
Bringen
3962
Persdotter
Elisabet Margareta
1804-02-07
Umeå lands
Klabböle
3963
Persdotter
Elisabet Margareta
1828-04-28
Mo
Skortsjö
3964
Persdotter
Elisabet Margareta
1845-11-07
Arnäs
Dekarsön
3965
Persdotter
Elisabet Margareta
1780-07-10
Umeå lands
Stöcke
3966
Persdotter
Elisabet Margareta
1795-02-05
NederKalix
Näsbyn
3967
Persdotter
Elisabet Margareta
1826-10-02
Gideå
Långnoret
3968
Persdotter
Elisabet Margareta
1818-03-23
Umeå lands
Brattfors
3969
Persdotter
Elisabet Margareta
1810-01-15
Umeå lands
Brattfors
3970
Persdotter
Elisabet Margareta
1808-03-05
Umeå lands
Brattfors
3971
Persdotter
Elisabet Margareta
1802-11-26
Bygdeå
Näs
3972
Persdotter
Elisabet Margareta
1793-11-24
Lövånger
Mårtensboda
3973
Persdotter
Elisabet Margareta
1782-10-19
Burträsk
Bodbyn
3974
Persdotter
Elisabet Margareta
1813-05-28
Nysätra
Trehörningen
3975
Persdotter
Elisabet Margareta
1842-05-02
Själevad
Mattarbodum
3976
Persdotter
Elisabet Margareta
1800-05-04
Bygdeå
Dalkarlså
3977
Persdotter
Elisabet Margareta
1824-10-05
Sävar
Sävar
3978
Persdotter
Elisabet Margareta
1880-04-10
Dorotea
Ormsjö
3979
Persdotter
Elisabet Margareta
1830-09-05
Lövånger
Bissjön
3980
Persdotter
Elisabet Margareta
1845-07-11
Norge
Vefsn
3981
Persdotter
Elisabet Margareta
1820-11-02
Umeå lands
Sörböle
3982
Persdotter
Elisabet Margareta
1779
????
???
3983
Persdotter
Elisabet Margareta
1826-01-13
Arnäs
Smedsbyn
3984
Persdotter
Elisabet Margareta
1845-12-22
Gideå
Lemusjö
3985
Persdotter
Elisabet Margareta
1774-04-08
Nordmaling
Djupsjö
3986
Persdotter
Elisabet Margareta
1845-04-07
Arnäs
Arnäs
3987
Persdotter
Elisabet Margareta
1777
Umeå lands
Nyby
3988
Persdotter
Elisabet Margareta
1779-09-14
Umeå lands
Gubböle
3989
Persdotter
Elisabet Margareta
1794-09-06
Nysätra
Nysätra
3990
Persdotter
Elisabet Margareta
1845-12-17
Lövånger
Fjällboda
3991
Persdotter
Elisabet Margareta
1893-03-11
Dorotea
Ormsjö
3992
Persdotter
Elisabet Margareta
1809-09-01
Fjällsjö
Ön
3993
Persdotter
Elisabet Margareta
1833-09-07
Själevad
Österalnäs
3994
Persdotter
Elisabet Maria
1781
Skellefteå lands
Myckle
3995
Persdotter
Elisabet Maria
1823-07-21
Skellefteå lands
Bureå
3996
Persdotter
Elisabet Maria
1821-07-27
Skellefteå lands
Selet
3997
Persdotter
Elisabet Maria
1788-12-26
Burträsk
Gammelbyn
3998
Persdotter
Elisabet Maria
1887-02-19
Dorotea
Långfors
3999
Persdotter
Elisabet Maria
1858-07-04
Grundsunda
Banafjäl
4000
Persdotter
Elisabet Maria
1854-04-11
Grundsunda
Ultrå
4001
Persdotter
Elisabet Maria
1849-01-05
Grundsunda
Skademark
4002
Persdotter
Elisabet Maria
1801-12-09
Burträsk
Andersvattnet
4003
Persdotter
Elisabet Maria
1835-03-23
Föllinge
Håkafot
4004
Persdotter
Elisabet Matilda
1867-03-28
Gideå
Sörgidsjö
4005
Persdotter
Elisabet Matilda
1869-07-25
Åsele
Varpsjö
4006
Persdotter
Elisabet Petronella
1858-07-18
Dorotea
Lavsjö
4007
Persdotter
Elisabet Petronella
1863-07-10
Åsele
Älgsjö
4008
Persdotter
Elisabet Sofia
1841-11-13
Sorsele
Saxnäs
4009
Persdotter
Elisabet Sofia
1856-04-29
Arnäs
Täfteå
4010
Persdotter
Elisabet Sofia
1838-04-15
Degerfors
Ånäset
4011
Persdotter
Elisabet Sofia
1840-07-26
Arnäs
Bursjö
4012
Persdotter
Elisabet Sofia
1857-04-23
Stensele
Järvsjö
4013
Persdotter
Elisabet Sofia
1849-09-13
Grundsunda
Ultrå
4014
Persdotter
Elisabet Sofia
1824-03-25
Bjurholm
Bastuträsk
4015
Persdotter
Elisabet Sofia
1843-12-28
Grundsunda
Ultrå
4016
Persdotter
Elisabet Sofia
1824-01-10
Grundsunda
Banafjäl
4017
Persdotter
Elisabet Sofia
1823-04-17
Gideå
Norrgidsjö
4018
Persdotter
Elisabet Sofia
1822-06-18
Nordmaling
Baggård
4019
Persdotter
Elisabet Sofia
1855-02-02
Degerfors
Västerbäck
4020
Persdotter
Elisabet Sofia
1864-04-26
Bygdeå
Junkboda
4021
Persdotter
Elisabet Spegel
1774-11-21
Råneå
Prästholm
4022
Persdotter
Elisabet Ulrika
1825-06-02
Sävar
Botsmark
4023
Persdotter
Elisabet Vilhelmina
1844-11-03
Burträsk
Andersvattnet
4024
Persdotter
Elisabeth Margareta
1829-01-27
Nysätra
Brände
4025
Persdotter
Ella Magdalena
1801-09-29
Åsele
Åsele
4026
Persdotter
Ellen Idalia
1888-08-22
Jämtland
Hellesjö
4027
Persdotter
Ellen Johanna
1893-10-26
Degerfors
Rödå
4028
Persdotter
Ellen Maglena Chanett
1879-05-10
Åsele
Yxsjö
4029
Persdotter
Ellen Petronella
1890-03-17
Degerfors
Ekträsk
4030
Persdotter
Elma Josefina
1891-06-03
Örträsk
Långsele
4031
Persdotter
Elma Josefina
1870-08-25
Örträsk
Örträsk
4032
Persdotter
Elma Maria
1890-08-13
Grundsunda
Husum
4033
Persdotter
Elna Kristina
1895-09-25
Åsele
Västernoret
4034
Persdotter
Elonora
1887-11-17
Örträsk
Örträsk
4035
Persdotter
Emelia Eva Leontina
1886-11-26
Umeå lands
Häggnäs
4036
Persdotter
Emelia Karolina
1886-05-03
Tärna
Ström
4037
Persdotter
Emelinda Bernhardina
1869-08-14
Vilhelmina
Mellanås
4038
Persdotter
Emelinda Karolina
1882-12-12
Åsele
Hälla
4039
Persdotter
Emelinda Karolina
1879-01-12
Stensele
Ankarsund
4040
Persdotter
Emi Matilda
1880-09-07
Malå
Lainejaur
4041
Persdotter
Emilia
1855-12-09
Skellefteå lands
Falmark
4042
Persdotter
Emilia Johanna
1879-08-02
Lövånger
Vebomark
4043
Persdotter
Emilia Katarina
1879-10-17
Umeå lands
Överboda
4044
Persdotter
Emilia Katarina
1883-10-03
Lövånger
Vebomark
4045
Persdotter
Emma
1862-11-03
Nordmaling
Djupsjö
4046
Persdotter
Emma
1843-04-27
Burträsk
Yttre Ånäset
4047
Persdotter
Emma
1869-08-04
Arnäs
Ovansjö
4048
Persdotter
Emma Amalia
1866-10-23
Lövånger
Vebomark
4049
Persdotter
Emma Amanda
1890-02-06
Anundsjö
Sörmesunda
4050
Persdotter
Emma Augusta Elisabet
1885-04-12
Åsele
Östernoret
4051
Persdotter
Emma Charlotta
1867-11-24
Umeå lands
Grisbacka
4052
Persdotter
Emma Elina
1879-10-24
Degerfors
Norra Olofsberg
4053
Persdotter
Emma Erika
1867-02-11
Bjurholm
Aborrtjärn
4054
Persdotter
Emma Erika
1885-05-03
Vännäs
Orrböle
4055
Persdotter
Emma Evelina
1876-07-23
Nordmaling
Djupsjö
4056
Persdotter
Emma Gustava
1849-05-30
Lövånger
Bissjön
4057
Persdotter
Emma Johanna
1866-05-31
Umeå lands
Klabböle
4058
Persdotter
Emma Johanna
1872-09-12
Umeå lands
Överboda
4059
Persdotter
Emma Johanna
1876-01-01
Umeå lands
Baggböle
4060
Persdotter
Emma Johanna
1855-05-03
Umeå lands
Mickelsträsk
4061
Persdotter
Emma Johanna
1865-02-05
Umeå lands
Strand
4062
Persdotter
Emma Johanna
1869-10-02
Bygdeå
Öndebyn
4063
Persdotter
Emma Johanna
1865-07-23
Nysätra
Kålaboda
4064
Persdotter
Emma Josefina
1877-07-15
Lycksele
Sandås
4065
Persdotter
Emma Juliana
1844-03-13
Lövånger
Mårtensboda
4066
Persdotter
Emma Karolina
1864-05-05
Umeå lands
Tjälamark
4067
Persdotter
Emma Karolina
1876-08-03
Lövånger
Vallen
4068
Persdotter
Emma Karolina
1856-12-25
Sävar
Pålböle
4069
Persdotter
Emma Katarina
1860-03-21
Lövånger
Önnesmark
4070
Persdotter
Emma Katarina
1862-04-24
Arnäs
Bygdom
4071
Persdotter
Emma Kristina
1879-02-04
Lycksele
Vänjaurbäck
4072
Persdotter
Emma Kristina
1877-10-12
Burträsk
Bodbyn
4073
Persdotter
Emma Kristina
1840-07-23
Norsjö
Hemmingen
4074
Persdotter
Emma Kristina
1849-05-09
Arvidsjaur
Vuorbejaur
4075
Persdotter
Emma Kristina
1858-05-06
Skellefteå lands
Hedåker
4076
Persdotter
Emma Kristina
1871-05-26
Skellefteå lands
Hjoggböle
4077
Persdotter
Emma Kristina
1873-10-02
Vännäs
Nyby
4078
Persdotter
Emma Kristina
1860-09-21
Nysätra
Svenmarken
4079
Persdotter
Emma Kristina
1859-06-05
Lycksele
Norrbäck
4080
Persdotter
Emma Kristina
1852-04-16
Lycksele
Vänjaurbäck
4081
Persdotter
Emma Kristina
1861-11-28
Lycksele
Vänjaurbäck
4082
Persdotter
Emma Kristina
1854-07-12
Sävar
Sävar
4083
Persdotter
Emma Kristina
1881-01-08
Umeå lands
Umeå lands
4084
Persdotter
Emma Kristina
1859-12-02
Nordmaling
Nyåker
4085
Persdotter
Emma Kristina
1873-05-04
Nordmaling
Bergsjö
4086
Persdotter
Emma Kristina
1868-01-11
Gävleborgs län
Undersvik
4087
Persdotter
Emma Kristina
1860-10-31
Gideå
Långviken
4088
Persdotter
Emma Kristina
1871-12-22
Gideå
Gideå
4089
Persdotter
Emma Kristina
1858-03-07
Vilhelmina
Mellanås
4090
Persdotter
Emma Kristina
1871-07-01
Umeå lands
Grundfors
4091
Persdotter
Emma Kristina
1864-10-29
Ström
Ström
4092
Persdotter
Emma Lovisa
1864-11-08
Åsele
Lomsjö
4093
Persdotter
Emma Lovisa
1852-02-27
Burträsk
Andersvattnet
4094
Persdotter
Emma Magdalena
1883-08-10
Malå
Högnäs
4095
Persdotter
Emma Magdalena
1855-10-19
Arnäs
Brösta
4096
Persdotter
Emma Margareta
1854-05-07
Burträsk
Bygdsiljum
4097
Persdotter
Emma Margareta
1839-11-26
Skellefteå lands
Lejonström
4098
Persdotter
Emma Margareta
1849-02-10
Arnäs
Överön
4099
Persdotter
Emma Margareta
1842-07-23
Gideå
Flärke
4100
Persdotter
Emma Margareta
1874-06-20
Burträsk
Brönstjärn
4101
Persdotter
Emma Maria
1876-09-15
Sävar
Storliden
4102
Persdotter
Emma Maria
1868-07-12
Degerfors
Helsingborg
4103
Persdotter
Emma Maria
1895-01-22
Björna
Backe
4104
Persdotter
Emma Maria
1853-10-02
Degerfors
Bjurfors
4105
Persdotter
Emma Maria
1876-10-05
Degerfors
Helsingborg
4106
Persdotter
Emma Maria
1868-02-11
Själevad
Österås
4107
Persdotter
Emma Maria
1846-09-22
Burträsk
Illvädersträsk
4108
Persdotter
Emma Maria Magdalena
1848-06-23
Umeå lands
Hallbäck
4109
Persdotter
Emma Mariana
1888-10-03
Dorotea
Långfors
4110
Persdotter
Emma Matilda
1865-08-29
Arnäs
Överön
4111
Persdotter
Emma Sofia
1858-10-25
Umeå lands
Skravelsjö
4112
Persdotter
Emma Sofia
1874-06-09
Umeå stad
Umeå stad
4113
Persdotter
Emma Teresia
1887-03-26
Skellefteå lands
Bäck
4114
Persdotter
Emma Teresia
1887-02-21
Lövånger
Bissjön
4115
Persdotter
Emma Teresia
1888-01-16
Arnäs
Österbursjö
4116
Persdotter
Emma Ulrika
1885-04-03
Sävar
Sävar
4117
Persdotter
Emma Viktoria
1897-09-29
Trehörningsjö
Långvattnet
4118
Persdotter
Emma Vilhelmina
1857-01-26
Vilhelmina
Svannäs
4119
Persdotter
Emmy Martina
1897-03-13
Åsele
Dalsjöberg
4120
Persdotter
Engla Petronell
1874-12-01
Edsele
Gideåberg
4121
Persdotter
Enia Potentia
1859-05-18
Åsele
Avasjö
4122
Persdotter
Erik
1830-03-19
Skellefteå lands
Kågeträsk
4123
Persdotter
Erik Gustav
1824-01-19
Nordmaling
Hörnsjö
4124
Persdotter
Erika
1852-12-21
Ed (Y)
Åqvislan
4125
Persdotter
Erika
1834-02-21
Skellefteå lands
Tåme
4126
Persdotter
Erika
1834-08-25
Gräta
4127
Persdotter
Erika
1837-03-22
Skellefteå lands
Orrbäcken
4128
Persdotter
Erika
1824-05-30
Vilhelmina
Skansholm
4129
Persdotter
Erika
1850-11-26
Anundsjö
Åbosjön
4130
Persdotter
Erika
1854-10-26
Grundsunda
Husums sågverk
4131
Persdotter
Erika
1847-02-18
Nordmaling
Brattfors
4132
Persdotter
Erika
1845-11-06
Bjurholm
Högliden
4133
Persdotter
Erika
1839-01-01
Gideå
Lemesjö
4134
Persdotter
Erika
1808-08-01
Åsele
Lillögda
4135
Persdotter
Erika Agata
1889-09-12
Vilhelmina
Bångnäs
4136
Persdotter
Erika Agata
1854-12-07
Vilhelmina
Dåinan
4137
Persdotter
Erika Agata
1861-12-01
Åsele
Avasjö
4138
Persdotter
Erika Albertina
1853-03-31
Vilhelmina
Skansholm
4139
Persdotter
Erika Albertina
1873-06-11
Lövånger
Önnesmark
4140
Persdotter
Erika Albertina
1839-09-07
Bygdeå
Gullmark
4141
Persdotter
Erika Albertina
1836-01-22
Nordmaling
Djupsjö
4142
Persdotter
Erika Charlotta
1868-01-01
Stensele
Sandvik
4143
Persdotter
Erika Charlotta
1849-01-02
Stensele
Björknäs
4144
Persdotter
Erika Charlotta
1873-05-18
Stensele
Storholmen
4145
Persdotter
Erika Elisabet
1870-02-13
Robertsfors
Robertsfors
4146
Persdotter
Erika Elisabet Evelina
1870-05-12
Degerfors
Granåker
4147
Persdotter
Erika Gustava
1872-04-03
Fjällsjö
Rudsjö
4148
Persdotter
Erika Johanna
1880-11-14
Degerfors
Ledåfors
4149
Persdotter
Erika Johanna
1828-05-15
Lycksele
Knaften
4150
Persdotter
Erika Johanna
1877-04-04
Stensele
Gardsjönäs
4151
Persdotter
Erika Johanna
1853-10-19
Bygdeå
Selsberg
4152
Persdotter
Erika Johanna
1831-02-19
Lycksele
Vänjaurträsk
4153
Persdotter
Erika Johanna
1896-10-31
Skorped
Djupsjö
4154
Persdotter
Erika Josefina
1869-05-02
Sorsele
Aha
4155
Persdotter
Erika Josefina
1884-02-05
Härnösand
Härnösand
4156
Persdotter
Erika Karolina
1842-02-19
Umeå lands
Ersmark
4157
Persdotter
Erika Karolina
1865-06-11
Åsele
Borgsjö
4158
Persdotter
Erika Kristina
1856-09-05
Vännäs
Mjösjö
4159
Persdotter
Erika Kristina
1831-07-25
Skellefteå lands
Bäck
4160
Persdotter
Erika Lovisa
1821-10-13
Skellefteå lands
Morön
4161
Persdotter
Erika Margareta
1844-05-12
Arnäs
Myckling
4162
Persdotter
Erika Maria
1862-04-15
Bygdeå
Selsberg
4163
Persdotter
Erika Matilda
1851-03-01
Umeå lands
Brännland
4164
Persdotter
Erika Olivia
1847-06-13
Umeå stads
Umeå stad
4165
Persdotter
Erika Petronella
1846-10-28
Vilhelmina
Bäsksjö
4166
Persdotter
Erika Petronella
1831-02-06
Skellefteå lands
Myckle
4167
Persdotter
Erika Petronella
1858-11-24
Lycksele
Kroksjö
4168
Persdotter
Erika Petronella
1886-09-05
Åsele
Varpsjö
4169
Persdotter
Erika Sofia
1843-06-02
Bygdeå
Gullmark
4170
Persdotter
Erika Sofia
1871-12-02
Nordmaling
Sunnansjö
4171
Persdotter
Erika Teresia
1866-03-24
Åsele
Gafsele
4172
Persdotter
Erika Vilhelmina
1857-03-26
Stensele
Brattåker
4173
Persdotter
Ester
1781-10-26
Burträsk
Kalvträsk
4174
Persdotter
Ester Amanda
1894-08-18
Umeå lands
Norrmjöle
4175
Persdotter
Ester Augusta
1882-05-10
Stensele
Luspholm
4176
Persdotter
Ester Eugenia
1891-07-29
Stensele
Finnäs
4177
Persdotter
Ester Evelina
1898-12-28
Umeå lands
Sunnansjö
4178
Persdotter
Ester Karolina
1879-03-21
Sorsele
Sandsjön
4179
Persdotter
Ester Kristina
1867-03-05
Grundsunda
Gidböle
4180
Persdotter
Ester Kristina
1868-04-09
Nysätra
Flarkbäcken
4181
Persdotter
Ester Kristina
1897-07-25
Arnäs
Ravesta
4182
Persdotter
Ester Lovisa
1871-05-06
Lövånger
Svarttjärn
4183
Persdotter
Ester Lovisa
1877-06-18
Fredrika
Viska
4184
Persdotter
Ester Mandelina
1889-02-05
Nordmaling
Hyngelsböle
4185
Persdotter
Ester Maria
1844-03-01
Skellefteå lands
Tjärn
4186
Persdotter
Ester Vicktora Katarina
1881-02-22
Vilhelmina
Tresund
4187
Persdotter
Ester Vilhelmina
1885-08-04
Stensele
Ankarsund
4188
Persdotter
Eufrosyna
1853-07-27
Burträsk
Åbyn
4189
Persdotter
Eufrosyna
1866-01-17
Umeå lands
Sörfors
4190
Persdotter
Eufrosyna
1831-02-12
Skellefteå lands
Falmark
4191
Persdotter
Eufrosyna
1874-07-15
Degerfors
Västerbäck
4192
Persdotter
Eufrosyna Lovisa
1868-12-30
Degerfors
Djupsund
4193
Persdotter
Eugenia
1847-03-06
Nordmaling
Sunnansjö
4194
Persdotter
Eugenia Karolina
1861-02-09
Åsele
Söråsele
4195
Persdotter
Eugenia Sofia
1872-10-11
Lycksele
Björkberg
4196
Persdotter
Eva
1844-01-02
Vilhelmina
Tresunda
4197
Persdotter
Eva
1829-04-29
Norsjö
Granbergsliden
4198
Persdotter
Eva
1787-07-21
Skellefteå lands
Åselet
4199
Persdotter
Eva
1802-02-11
Skellefteå lands
Högheden
4200
Persdotter
Eva
1824-03-07
Skellefteå lands
Kvarnforsliden
4201
Persdotter
Eva
1774-07-26
Skellefteå lands
Skellefteå lands
4202
Persdotter
Eva
1782-12-16
Skellefteå lands
Kusmark
4203
Persdotter
Eva
1800-01-19
Vilhelmina
Vilhelmina
4204
Persdotter
Eva
1844-07-23
Degerfors
Hjuken
4205
Persdotter
Eva
1893-03-01
Lycksele
Åttonträsk
4206
Persdotter
Eva
1827-10-03
Anundsjö
Pullsjön
4207
Persdotter
Eva
1824-07-22
Sorsele
Sandsjön
4208
Persdotter
Eva
1842-03-11
Arnäs
Arnäs
4209
Persdotter
Eva
1840-04-06
Junsele
Mo
4210
Persdotter
Eva
1816-05-30
Åsele
Avasjö
4211
Persdotter
Eva
1778-07-26
Lövånger
Bissjön
4212
Persdotter
Eva
1821-12-24
Lycksele
Tuggensele
4213
Persdotter
Eva
1805-02-22
Anundsjö
Norrflärke
4214
Persdotter
Eva
1788-10-27
Burträsk
Bodbyn
4215
Persdotter
Eva
1786-05-09
Burträsk
Renbergsvattnet
4216
Persdotter
Eva
1812-12-02
Degerfors
Hjuksnoret
4217
Persdotter
Eva
1808-02-05
Burträsk
Bursiljum
4218
Persdotter
Eva
1856-06-16
Arnäs
Högbyn
4219
Persdotter
Eva
1825-11-25
Umeå lands
Tavelsjö
4220
Persdotter
Eva
1797-04-11
Lövånger
Mårtensboda
4221
Persdotter
Eva
1825-11-01
Burträsk
Bygdeträsk
4222
Persdotter
Eva
1805-05-21
Fjällsjö
Orrnäs
4223
Persdotter
Eva
1779-05-27
Nordmaling
Ängersjö
4224
Persdotter
Eva
1799-10-14
Bygdeå
Sikeå
4225
Persdotter
Eva
1804-01-26
Fredrika
Volmsjö
4226
Persdotter
Eva
1864-07-06
Gideå
Trehörningsjö
4227
Persdotter
Eva
1799-11-03
Åsele
Stennäs
4228
Persdotter
Eva
1820-06-11
Vilhelmina
Järvsjö
4229
Persdotter
Eva
1836-06-23
Vilhelmina
Frostberg
4230
Persdotter
Eva
1837-03-14
Umeå lands
Västervik
4231
Persdotter
Eva Agata
1833-05-18
Stensele
Sandviken
4232
Persdotter
Eva Agata
1841-12-27
Stensele
Bastuträsk
4233
Persdotter
Eva Agata
1829-09-20
Lycksele
Knaften
4234
Persdotter
Eva Agata
1824-07-01
Lycksele
Rödingträsk
4235
Persdotter
Eva Agata
1825-07-21
Stensele
Långvattnet
4236
Persdotter
Eva Agata
1863-04-13
Lycksele
Rusele
4237
Persdotter
Eva Albertina
1874-12-09
Bodum
Flyn
4238
Persdotter
Eva Alice Maria
1883-09-19
Lycksele
Vänjaurbäck
4239
Persdotter
Eva Altea Karolina
1896-11-10
Malå
Rentjärn
4240
Persdotter
Eva Altea Karolina
1896-11-10
Malå
Rentjärn
4241
Persdotter
Eva Amalia
1864-04-21
Burträsk
Andersvattnet
4242
Persdotter
Eva Amanda
1853-10-26
Burträsk
Nybrännet
4243
Persdotter
Eva Apolina
1854-05-19
Vilhelmina
Djupdal
4244
Persdotter
Eva Aurora Karolina
1870-09-06
Åsele
Insjö
4245
Persdotter
Eva Beata
1799-08-09
Lövånger
Vallen
4246
Persdotter
Eva Brita
1808-08-13
Degerfors
Högmyrliden
4247
Persdotter
Eva Charlotta
1815-02-11
Umeå lands
Ön
4248
Persdotter
Eva Charlotta
1819-04-15
Degerfors
Hjuken
4249
Persdotter
Eva Charlotta
1822-09-30
Degerfors
Bastusele
4250
Persdotter
Eva Charlotta
1844-12-18
Lycksele
Bäck
4251
Persdotter
Eva Charlotta
1823-05-16
Bygdeå
Legdeå
4252
Persdotter
Eva Charlotta
1846-09-27
Lycksele
Ruskträsk
4253
Persdotter
Eva Charlotta
1811-11-24
Degerfors
Tegsnäset
4254
Persdotter
Eva Charlotta
1823-01-30
Degerfors
Nyåkertjärn
4255
Persdotter
Eva Dorotea
1825-07-15
Dorotea
Lavsjö
4256
Persdotter
Eva Elisabet
1852-12-23
Jörn
Svartliden
4257
Persdotter
Eva Elisabet
1848-03-12
Anundsjö
Stavarn
4258
Persdotter
Eva Elisabet
1845-07-27
Arvidsjaur
Nyvall
4259
Persdotter
Eva Elisabet
1802-10-15
Skellefteå lands
Myckle
4260
Persdotter
Eva Elisabet
1852-10-15
Arvidsjaur
Arvidsjaur
4261
Persdotter
Eva Elisabet
1835-04-25
Jörn
Granbergsträsk
4262
Persdotter
Eva Elisabet
1808-06-28
Umeå lands
Prästbordet
4263
Persdotter
Eva Elisabet
1822-06-05
Umeå lands
Hissjö
4264
Persdotter
Eva Elisabet
1795-05-25
Umeå lands
Innertavle
4265
Persdotter
Eva Elisabet
1830-04-04
Fredrika
Nordanås
4266
Persdotter
Eva Erika
1867-12-28
Vilhelmina
Mellanås
4267
Persdotter
Eva Erika
1859-05-28
Dorotea
Häggås
4268
Persdotter
Eva Erika
1834-05-10
Åsele
Solberg
4269
Persdotter
Eva Erika
1845-10-30
4270
Persdotter
Eva Erika
1846-07-30
Vilhelmina
Skog
4271
Persdotter
Eva Erika
1868-02-19
Dorotea
Långfors
4272
Persdotter
Eva Erika
1812-09-27
Arvidsjaur
Bastuselet
4273
Persdotter
Eva Erika Petronella
1863-08-19
Åsele
Insjö
4274
Persdotter
Eva Eufrosyna
1846-04-18
Burträsk
Mjövattnet
4275
Persdotter
Eva Eugenia
1853-06-20
Åsele
Älgsjö
4276
Persdotter
Eva Fredrika
1846-03-28
Nysätra
Kålaboda
4277
Persdotter
Eva Fredrika
1839-03-18
Skellefteå lands
Gummark
4278
Persdotter
Eva Fredrika
1860-12-07
Burträsk
Andersvattnet
4279
Persdotter
Eva Fredrika
1836-10-01
Skellefteå lands
Bergsbyn
4280
Persdotter
Eva Fredrika
1866-09-13
Skellefteå lands
Berget
4281
Persdotter
Eva Fredrika
1841-01-29
Nysätra
Flarken
4282
Persdotter
Eva Fredrika
1874-06-27
Burträsk
Bygdeträsk
4283
Persdotter
Eva Fredrika
1820-08-16
Burträsk
Åbyn
4284
Persdotter
Eva Fredrika
1832-09-19
Åsele
Älgsjö
4285
Persdotter
Eva Fredrika
1860-12-07
Burträsk
Andersvattnet
4286
Persdotter
Eva Gustava
1875-02-18
Vilhelmina
Skansholm
4287
Persdotter
Eva Gustava
1848-10-30
Umeå lands
Tavelsjö
4288
Persdotter
Eva Gustava
1865-09-16
Örträsk
Örträsk
4289
Persdotter
Eva Gustava
1877-05-27
Åsele
Varpsjö
4290
Persdotter
Eva Helena
1841-04-11
Umeå lands
Flurkmark
4291
Persdotter
Eva Helena
1815-02-26
Umeå lands
Brån
4292
Persdotter
Eva Helena
1800-10-04
Burträsk
Rotsjön
4293
Persdotter
Eva Johanna
1881-07-14
Degerfors
Nyland
4294
Persdotter
Eva Johanna
1878-10-02
Degerfors
Nyland
4295
Persdotter
Eva Johanna
1855-12-31
Anundsjö
Västersel
4296
Persdotter
Eva Johanna
1879-02-03
Malå
Högnäs
4297
Persdotter
Eva Johanna
1867-04-02
Jörn
Missenträsk
4298
Persdotter
Eva Johanna
1867-07-26
Lövånger
Noret
4299
Persdotter
Eva Johanna
1862-01-12
Sorsele
Bure
4300
Persdotter
Eva Johanna
1834-08-19
Dorotea
Västra Ormsjö
4301
Persdotter
Eva Johanna
1859-07-13
Vilhelmina
Skansholm
4302
Persdotter
Eva Johanna
1881-05-24
Stensele
Norrhed
4303
Persdotter
Eva Johanna
1847-06-27
Anundsjö
Skalmsjö
4304
Persdotter
Eva Johanna
1858-07-10
Åsele
Lomsjö
4305
Persdotter
Eva Johanna
1865-11-03
Degerfors
Djupsund
4306
Persdotter
Eva Johanna
1828-12-01
Burträsk
Söderliden
4307
Persdotter
Eva Johanna
1854-03-30
Fredrika
Lögda
4308
Persdotter
Eva Johanna
1871-07-13
Degerfors
Bjurfors
4309
Persdotter
Eva Johanna
1873-12-08
Örträsk
Örträsk
4310
Persdotter
Eva Johanna
1829-02-10
Umeå lands
Röbäck
4311
Persdotter
Eva Johanna
1823-06-09
Lövånger
Hökmark
4312
Persdotter
Eva Johanna
1818-06-03
Lycksele
Tuggensele
4313
Persdotter
Eva Johanna
1832-02-19
Lycksele
Ekorrträsk
4314
Persdotter
Eva Johanna
1843-02-18
Umeå lands
Österteg
4315
Persdotter
Eva Johanna
1833-04-26
Dorotea
Avaträsk
4316
Persdotter
Eva Johanna
1853-02-20
Umeå lands
Kroksjö
4317
Persdotter
Eva Johanna
1860-10-17
Burträsk
Klysterbergt
4318
Persdotter
Eva Johanna
1827-06-14
Nordmaling
Djupsjö
4319
Persdotter
Eva Johanna
1814-02-27
Umeå lands
Tavelsjö
4320
Persdotter
Eva Johanna
1849-06-04
Bjurholm
Nordås
4321
Persdotter
Eva Johanna
1824-03-14
Nordmaling
Ängersjö
4322
Persdotter
Eva Johanna
1847-04-28
Bjurholm
Balfors
4323
Persdotter
Eva Johanna
1824-11-11
Åsele
Söråsele
4324
Persdotter
Eva Johanna
1847-02-19
Degerfors
Lillsandsjön
4325
Persdotter
Eva Johanna
1833-11-10
Bjurholm
Grannäs
4326
Persdotter
Eva Josefina
1871-06-20
Norsjö
Nyberg
4327
Persdotter
Eva Josefina
1866-07-18
Sorsele
Skaggträsk
4328
Persdotter
Eva Josefina
1880-07-07
Lycksele
Fikensgård
4329
Persdotter
Eva Josefina
1887-08-20
Stensele
Kaskeluogt
4330
Persdotter
Eva Josefina
1865-11-16
Stensele
Långvattnet
4331
Persdotter
Eva Karolina
1852-12-08
Arvidsjaur
Malånäs
4332
Persdotter
Eva Karolina
1852-11-05
Skellefteå lands
Norrliden
4333
Persdotter
Eva Karolina
1858-11-13
Nysätra
Brände
4334
Persdotter
Eva Karolina
1847-05-09
Norsjö
Norrbrännan
4335
Persdotter
Eva Karolina
1882-01-20
Malå
Rackejaur
4336
Persdotter
Eva Karolina
1860-12-29
Sorsele
Skaggträsk
4337
Persdotter
Eva Karolina
1869-02-10
Sorsele
Örnäs
4338
Persdotter
Eva Karolina
1836-03-24
Skellefteå lands
Falmark
4339
Persdotter
Eva Karolina
1858-03-31
Tärna
Joeström
4340
Persdotter
Eva Karolina
1857-10-30
Degerfors
Mesele
4341
Persdotter
Eva Karolina
1861-03-06
Fredrika
Norrholmsjö
4342
Persdotter
Eva Karolina
1851-10-09
Degerfors
Hällnäs
4343
Persdotter
Eva Karolina
1839-11-02
Lycksele
Forssvall
4344
Persdotter
Eva Karolina
1836-04-08
Degerfors
Ånäset
4345
Persdotter
Eva Karolina
1834-10-18
Lycksele
Lycksele
4346
Persdotter
Eva Karolina
1853-03-01
Lycksele
Tannfors
4347
Persdotter
Eva Karolina
1858-05-04
Björna
Nyliden
4348
Persdotter
Eva Karolina
1858-10-31
Nysätra
Gumboda
4349
Persdotter
Eva Karolina
1864-10-23
Dorotea
Lavsjö
4350
Persdotter
Eva Karolina
1861-04-18
Stensele
Gubbträsk
4351
Persdotter
Eva Karolina
1883-09-03
Tåsjö
Tåsjö västra by
4352
Persdotter
Eva Karolina
1859-11-22
Stensele
Joranträsk
4353
Persdotter
Eva Karolina
1894-04-24
Åsele
Torvsjö
4354
Persdotter
Eva Katarina
1831-11-11
Vilhelmina
Skansholm
4355
Persdotter
Eva Katarina
1846-08-02
Skellefteå lands
Falkliden
4356
Persdotter
Eva Katarina
1828-11-29
Skellefteå lands
Sjöbotten
4357
Persdotter
Eva Katarina
1830-10-15
Skellefteå lands
Sjöbotten
4358
Persdotter
Eva Katarina
1855-07-02
Arvidsjaur
Tjäggejaur
4359
Persdotter
Eva Katarina
1843-06-26
Jörn
Tallberg
4360
Persdotter
Eva Katarina
1832-02-19
Umeå lands
Svallet
4361
Persdotter
Eva Katarina
1800-02-03
Skellefteå lands
Hjoggböle
4362
Persdotter
Eva Katarina
1802-02-03
Degerfors
Innerträsk
4363
Persdotter
Eva Katarina
1805-11-19
Nysätra
Skäran
4364
Persdotter
Eva Katarina
1806-03-23
Burträsk
Forsliden
4365
Persdotter
Eva Katarina
1805-10-01
Umeå lands
Granlund
4366
Persdotter
Eva Katarina
1792-07-18
Burträsk
Kvarnbyn
4367
Persdotter
Eva Katarina
1812-09-26
Umeå lands
Degernäs
4368
Persdotter
Eva Katarina
1800-01-07
Nysätra
Klingsjön
4369
Persdotter
Eva Katarina
1799-01-02
Umeå lands
Klabböle
4370
Persdotter
Eva Katarina
1825-03-08
Burträsk
Villvattnet
4371
Persdotter
Eva Katarina
1839-05-08
Sävar
Ytterträsk
4372
Persdotter
Eva Katarina
1780-06-28
Umeå lands
Röbäck
4373
Persdotter
Eva Katarina
1854-08-27
Lycksele
Vormsele
4374
Persdotter
Eva Katarina
1835-05-28
Degerfors
Lillåtjälen
4375
Persdotter
Eva Katarina
1861-01-12
Lycksele
Ajaur
4376
Persdotter
Eva Katarina
1812-10-12
Degerfors
Tväråträsk
4377
Persdotter
Eva Katarina
1830-10-15
Skellefteå lands
Skellefteå lands
4378
Persdotter
Eva Katarina
1839-04-19
Degerfors
Mesele
4379
Persdotter
Eva Katarina
1827-02-19
Lycksele
Lidsträsk
4380
Persdotter
Eva Katarina
1812-12-05
Umeå lands
Norrfors
4381
Persdotter
Eva Katarina
1844-11-08
Umeå lands
Degernäs
4382
Persdotter
Eva Katarina
1839-07-17
Norsjö
Örträsk
4383
Persdotter
Eva Katarina
1813-05-15
Umeå lands
Granlund
4384
Persdotter
Eva Katarina
1827-01-16
Burträsk
Elgberget
4385
Persdotter
Eva Katarina
1804-08-15
Lycksele
Kyrkberg
4386
Persdotter
Eva Katarina
1828-10-03
Stensele
Forsmark
4387
Persdotter
Eva Katarina
1828-11-16
Norsjö
Pjäsörn
4388
Persdotter
Eva Katarina
1836-05-27
Norsjö
Finnäset
4389
Persdotter
Eva Katraina
1829-05-18
Burträsk
Backviken
4390
Persdotter
Eva Kristina
1806-05-31
Skellefteå lands
Bergsbyn
4391
Persdotter
Eva Kristina
1844-11-25
Norsjö
Granbergsliden
4392
Persdotter
Eva Kristina
1804-12-21
Nysätra
Gunsmark
4393
Persdotter
Eva Kristina
1791-09-26
Skellefteå lands
Innervik
4394
Persdotter
Eva Kristina
1879-08-04
Åsele
Östernoret
4395
Persdotter
Eva Kristina
1835-09-26
Norsjö
Kvammarnäs
4396
Persdotter
Eva Kristina
1804-03-23
Lövånger
Uttersjön
4397
Persdotter
Eva Kristina
1843-10-01
Norsjö
Småträsk
4398
Persdotter
Eva Kristina
1864-09-02
Burträsk
Bergnäset
4399
Persdotter
Eva Kristina
1816-07-19
Skellefteå lands
Skellefteå lands
4400
Persdotter
Eva Kristina
1816-11-24
Skellefteå lands
Hornträsk
4401
Persdotter
Eva Kristina
1826-10-02
Skellefteå lands
Storkåge
4402
Persdotter
Eva Kristina
1829-07-01
Skellefteå lands
Gagsmark
4403
Persdotter
Eva Kristina
1798-10-26
Skellefteå lands
Falmark
4404
Persdotter
Eva Kristina
1850-07-07
Arvidsjaur?
Södra Grundträsk
4405
Persdotter
Eva Kristina
1824-02-23
Skellefteå lands
Finnträsk
4406
Persdotter
Eva Kristina
1819-12-19
Åsele
Älgsjölandet
4407
Persdotter
Eva Kristina
1859-07-17
Sorsele
Skakträsk
4408
Persdotter
Eva Kristina
1884-02-14
Anundsjö
Hemsjö
4409
Persdotter
Eva Kristina
1812-03-25
Norsjö
Kvammarn
4410
Persdotter
Eva Kristina
1819-12-19
Åsele
Älgsjölandet
4411
Persdotter
Eva Kristina
1861-12-08
Dorotea
Sörfors
4412
Persdotter
Eva Kristina
1807-02-18
Umeå lands
Sörfors
4413
Persdotter
Eva Kristina
1854-06-01
Sävar
Ösjön
4414
Persdotter
Eva Kristina
1811-09-29
Burträsk
Andersvattnet
4415
Persdotter
Eva Kristina
1807-07-25
Nysätra
Klintsjön
4416
Persdotter
Eva Kristina
1801-11-29
Nysätra
Estersmark
4417
Persdotter
Eva Kristina
1801-03-17
Umeå lands
Röbäck
4418
Persdotter
Eva Kristina
1787-07-23
Burträsk
Lappvattnet
4419
Persdotter
Eva Kristina
1829-02-13
Norsjö
Risliden
4420
Persdotter
Eva Kristina
1800-10-16
Nysätra
Estersmark
4421
Persdotter
Eva Kristina
1828-10-17
Lövånger
Mårtensbodan
4422
Persdotter
Eva Kristina
1846-02-09
Robertsfors
Selsberg
4423
Persdotter
Eva Kristina
1835-05-14
Degerfors
Innerträsk
4424
Persdotter
Eva Kristina
1814-08-10
Lövånger
Vebomark
4425
Persdotter
Eva Kristina
1866-06-11
Bjurholm
Öreström
4426
Persdotter
Eva Kristina
1873-02-23
Örträsk
Örträsk
4427
Persdotter
Eva Kristina
1858-09-23
Dorotea
Häggås
4428
Persdotter
Eva Kristina
1816-01-17
Vilhelmina
Svannäs
4429
Persdotter
Eva Lovisa
1843-11-20
Skellefteå lands
Falmark
4430
Persdotter
Eva Lovisa
1850-09-03
Skellefteå lands
Gummark
4431
Persdotter
Eva Lovisa
1809-11-12
Skellefteå lands
Innervik
4432
Persdotter
Eva Lovisa
1878-01-03
Dorotea
Långfors
4433
Persdotter
Eva Lovisa
1864-12-19
Degerfors
Lund
4434
Persdotter
Eva Lovisa
1818-05-04
Nysätra
Brände
4435
Persdotter
Eva Lovisa
1876-05-24
Dorotea
Harrsjö
4436
Persdotter
Eva Lovisa
1857-09-23
Degerfors
Hägglund
4437
Persdotter
Eva Lovisa
1825-03-09
Umeå lands
Kolksele
4438
Persdotter
Eva Lovisa
1834-12-14
Skellefteå lands
Myckle
4439
Persdotter
Eva Magdalena
1819-12-13
Skellefteå lands
Strömfors
4440
Persdotter
Eva Magdalena
1816-09-09
Skellefteå lands
Strömfors
4441
Persdotter
Eva Magdalena
1812-10-03
Umeå lands
Norrfors
4442
Persdotter
Eva Magdalena
1825-04-21
Skellefteå lands
Strömfors
4443
Persdotter
Eva Magdalena
1797-07-03
Skellefteå lands
Sunnanå
4444
Persdotter
Eva Magdalena
1843-12-24
Umeå lands
Skravelsjö
4445
Persdotter
Eva Magdalena
1824-05-24
Skellefteå lands
Selet
4446
Persdotter
Eva Magdalena
1826-01-11
Skellefteå lands
Selet
4447
Persdotter
Eva Magdalena
1780
Skellefteå lands
Storkåge
4448
Persdotter
Eva Magdalena
1803
Burträsk
Andersvattnet
4449
Persdotter
Eva Magdalena
1856-09-16
Lycksele
Avaträsk
4450
Persdotter
Eva Magdalena
1804-12-02
Vilhelmina
Vilhelmina
4451
Persdotter
Eva Magdalena
1809-07-22
Burträsk
Andersvattnet
4452
Persdotter
Eva Magdalena
1820-12-14
Dorotea
Lajksjö
4453
Persdotter
Eva Magdalena
1867-07-13
Dorotea
Granås
4454
Persdotter
Eva Magdalena
1801-12-30
Nordmaling
Ängersjö
4455
Persdotter
Eva Magdalena
1814-04-12
Norsjö
Kattisträsk
4456
Persdotter
Eva Margareta
1844-05-10
Skellefteå lands
Klutmark
4457
Persdotter
Eva Margareta
1859-03-03
Lövånger
Vebomark
4458
Persdotter
Eva Margareta
1832-09-12
Burträsk
Mjövattnet
4459
Persdotter
Eva Margareta
1863-06-20
Skellefteå lands
Bruträsk
4460
Persdotter
Eva Margareta
1801-11-14
Skellefteå lands
Skellefteå lands
4461
Persdotter
Eva Margareta
1830-04-20
Skellefteå lands
Gummark
4462
Persdotter
Eva Margareta
1840-08-10
Jörn
Missensträsk
4463
Persdotter
Eva Margareta
1846-06-28
Skellefteå lands
Myckle
4464
Persdotter
Eva Margareta
1810-06-16
Åsele
Rissjö
4465
Persdotter
Eva Margareta
1864-02-24
Arnäs
Brunnsnyland
4466
Persdotter
Eva Margareta
1817-06-21
Skellefteå lands
Myckle
4467
Persdotter
Eva Margareta
1829-07-07
Stensele
Luspen
4468
Persdotter
Eva Margareta
1834-01-30
Degerfors
Granön
4469
Persdotter
Eva Margareta
1814-08-25
Burträsk
Bodbyn
4470
Persdotter
Eva Margareta
1842-12-24
Burträsk
Risvattnet
4471
Persdotter
Eva Margareta
1818-09-16
Lövånger
Kräkånger
4472
Persdotter
Eva Margareta
1828-07-12
Lycksele
Bjurträsk
4473
Persdotter
Eva Margareta
1812-04-07
Burträsk
Bygdeträsk
4474
Persdotter
Eva Margareta
1793-11-27
Lycksele
Åmsele
4475
Persdotter
Eva Margareta
1806-01-05
Burträsk
Bodbyn
4476
Persdotter
Eva Margareta
1850-09-08
Norsjö
Torrberg
4477
Persdotter
Eva Margareta
1807-10-31
Lövånger
Kräkånger
4478
Persdotter
Eva Margareta
1809-04-16
Degerfors
Hjuken
4479
Persdotter
Eva Margareta
1824-07-30
Norsjö
Risliden
4480
Persdotter
Eva Margareta
1803-03-21
Burträsk
Bursiljum
4481
Persdotter
Eva Margareta
1787-04-16
Nordmaling
Ottervattnet
4482
Persdotter
Eva Margareta
1820-04-01
Nordmaling
Torrböle
4483
Persdotter
Eva Margareta
1835-08-30
Burträsk
Yttre Ånäset
4484
Persdotter
Eva Margareta
1831-10-31
Bjurholm
Öreström
4485
Persdotter
Eva Margareta
1779-02-04
Burträsk
Kalvträsk
4486
Persdotter
Eva Margareta
1790-02-22
Lycksele
Tuggensele
4487
Persdotter
Eva Margareta
1831-01-09
Lycksele
Lycksele
4488
Persdotter
Eva Margareta
1801-04-14
Burträsk
Gammelbyn
4489
Persdotter
Eva Margareta
1794-01-31
Burträsk
Lappvattnet
4490
Persdotter
Eva Margreta
1876-07-10
Anundsjö
Bergsjö
4491
Persdotter
Eva Margreta
1877-07-17
Anundsjö
Bergsjö
4492
Persdotter
Eva Maria
1866-04-20
Degerfors
Storberget
4493
Persdotter
Eva Maria
1855-02-12
Burträsk
Burträsk
4494
Persdotter
Eva Maria
1778-05-28
Skellefteå lands
Åbyn
4495
Persdotter
Eva Maria
1830-06-20
Skellefteå lands
Högliden
4496
Persdotter
Eva Maria
1843-12-24
Skellefteå lands
Kroksjön
4497
Persdotter
Eva Maria
1781-01-01
Skellefteå lands
Östanbäck
4498
Persdotter
Eva Maria
1850-09-28
Stensele
Atjaken
4499
Persdotter
Eva Maria
1775-03-11
Skellefteå lands
Ersmark
4500
Persdotter
Eva Maria
1830-02-09
Umeå lands
Ström
4501
Persdotter
Eva Maria
1845-07-30
Umeå lands
Flurkmark
4502
Persdotter
Eva Maria
1778-10-06
Skellefteå lands
Skellefteå lands
4503
Persdotter
Eva Maria
1819-10-26
Burträsk
Torrbergsliden
4504
Persdotter
Eva Maria
1838-04-04
Burträsk
Högliden
4505
Persdotter
Eva Maria
1842-09-26
Burträsk
Åbyn
4506
Persdotter
Eva Maria
1797-12-16
Lycksele
Bjurträsk
4507
Persdotter
Eva Maria
1781-06-28
Umeå lands
Degernäs
4508
Persdotter
Eva Maria
1783-07-15
Umeå lands
Strand
4509
Persdotter
Eva Maria
1779-01-17
Umeå lands
Röbäck
4510
Persdotter
Eva Maria
1777-08-27
Umeå lands
Röbäck
4511
Persdotter
Eva Maria
1804-10-03
Lycksele
Bastuträsk
4512
Persdotter
Eva Maria
1806-08-23
Lövånger
Kåsböle
4513
Persdotter
Eva Maria
1826-09-01
Burträsk
Bygdsiljum
4514
Persdotter
Eva Maria
1827-09-09
Burträsk
Forsliden
4515
Persdotter
Eva Maria
1869-07-14
Vilhelmina
Dajkanvik
4516
Persdotter
Eva Maria
1852-11-09
Stensele
Pauträsk
4517
Persdotter
Eva Maria
1809-12-24
Nordmaling
Lögdeå
4518
Persdotter
Eva Maria
1816-07-01
Lycksele
Örträsk
4519
Persdotter
Eva Maria
1811-04-07
Nordmaling
Lögdeå
4520
Persdotter
Eva Maria
1796-11-15
Lycksele
Öravan
4521
Persdotter
Eva Maria
1849-08-11
Burträsk
Villvattnet
4522
Persdotter
Eva Maria
1779-08-07
Skellefteå lands
Östanbäck
4523
Persdotter
Eva Maria
1842
Arvidsjaur
Wuotnejaur
4524
Persdotter
Eva Matilda
1867-09-09
Vännäs
Tallberg
4525
Persdotter
Eva Matilda
1855-03-14
Lycksele
Vänjaurbäck
4526
Persdotter
Eva Matilda
1865-02-16
Norsjö
Bredträsk
4527
Persdotter
Eva Matilda
1830-05-29
Dorotea
Avaträsk
4528
Persdotter
Eva Matilda
1874-01-23
Fredrika
Stensjön
4529
Persdotter
Eva Matilda
1861-01-11
Arnäs
Brösta
4530
Persdotter
Eva Matilda
1855-12-04
Arnäs
Brösta
4531
Persdotter
Eva Matilda
1854-04-30
Lycksele
Umgransele
4532
Persdotter
Eva Matilda
1839-08-30
Vilhelmina
Södra Latikberg
4533
Persdotter
Eva Matilda
1844-11-26
Åsele
Åsele
4534
Persdotter
Eva Paulina
1899-01-26
Dorotea
Lavsjö
4535
Persdotter
Eva persdotter
1865-03-27
Arnäs
Väster Landsjö
4536
Persdotter
Eva Petronella
1863-12-23
Åsele
Varpsjö
4537
Persdotter
Eva Petronella
1849-01-18
Åsele
Siksjö
4538
Persdotter
Eva Petronella
1877-01-10
Dorotea
Lavsjö
4539
Persdotter
Eva Sofia
1857-04-05
Burträsk
Bygdsiljum
4540
Persdotter
Eva Sofia
1842-10-13
Nysätra
Flakabäcken
4541
Persdotter
Eva Sofia
1853-05-04
Sorsele
Avanäs
4542
Persdotter
Eva Sofia
1853-05-04
Sorsele
Avanäs
4543
Persdotter
Eva Sofia
1838-03-02
Umeå lands
Västervik
4544
Persdotter
Eva Sofia
1836-04-11
Burträsk
Villvattnet
4545
Persdotter
Eva Sofia
1848-11-20
Degerfors
Hjuken
4546
Persdotter
Eva Sofia
1844-06-07
Lycksele
Vindelgransele
4547
Persdotter
Eva Sofia
1823-11-28
Degerfors
Tväråträsk
4548
Persdotter
Eva Sofia
1862-02-01
Degerfors
Arvlund
4549
Persdotter
Eva Sofia
1804-02-26
Lycksele
Bastuträsk
4550
Persdotter
Eva Sofia
1851-07-22
Degerfors
Arvlund
4551
Persdotter
Eva Sofia
1827-12-21
Burträsk
Innansjön
4552
Persdotter
Eva Sofia
1826-02-24
Bygdeå
Sikeå
4553
Persdotter
Eva Sofia
1876-09-20
Stensele
Pauträsk
4554
Persdotter
Eva Sofia
1854-12-01
Stensele
Grundfors
4555
Persdotter
Eva Sofia
1856-06-23
Bygdeå
Bjänsjöå
4556
Persdotter
Eva Sofia
1800-06-13
Lycksele
Knaften
4557
Persdotter
Eva Sofia
1791-02-12
Degerfors
Degerfors
4558
Persdotter
Eva Sofia
1833-02-24
Nysätra
Flarkbäcken
4559
Persdotter
Eva Sofia
1819-09-22
Umeå lands
Tavelsjö
4560
Persdotter
Eva Sofia Karolina
1856-10-02
Lycksele
Tannfors
4561
Persdotter
Eva Sofia Vilhelmina
1858-03-05
Lycksele
Arvliden
4562
Persdotter
Eva Susanna
1865-08-11
Lövånger
Mårtensboda
4563
Persdotter
Eva Ulrika
1793-07-18
Arvidsjaur
Lappträsk
4564
Persdotter
Eva Ulrika
1805-01-01
Bygdeå
Näs
4565
Persdotter
Eva Viktoria
1882-10-23
Lycksele
Fjällberg
4566
Persdotter
Eva Vilhelmina
1881-01-04
Lycksele
Vänjaurbäck
4567
Persdotter
Eva Vilhelmina
1879-03-12
Lycksele
Vänjaurbäck
4568
Persdotter
Eva Vilhelmina Petronella
1862-06-09
Lycksele
Umgransele
4569
Persdotter
Evelina
1869-07-05
Nordmaling
Lögdeå
4570
Persdotter
Evelina
1859-06-26
Gideå
Getingsta
4571
Persdotter
Evelina
1858-01-11
Arnäs
Prästbordet
4572
Persdotter
Evelina
1843-06-11
Lycksele
Helsingfors
4573
Persdotter
Evelina Albertina
1859-01-11
Lycksele
Ruskträsk
4574
Persdotter
Evelina Augusta
1861-08-19
Lycksele
Sandås
4575
Persdotter
Evelina Augusta
1867-04-16
Lycksele
Fikensgård
4576
Persdotter
Evelina Augusta
1882-07-27
Lycksele
Arlalund
4577
Persdotter
Evelina Aurora
1866-04-10
Lycksele
Högland
4578
Persdotter
Evelina Charlotta
1868-08-22
Örträsk
Skarda
4579
Persdotter
Evelina Elisabet
1863-03-10
Gideå
Kantsjö
4580
Persdotter
Evelina Petronella
1873-12-16
Lycksele
Arvträsk
4581
Persdotter
Fanny Alfrida
1902-08-08
Vilhelmina
Norrvik
4582
Persdotter
Fanny Karolina
1884-02-12
Åsele
Gafsele
4583
Persdotter
Fausta Maria
1882-09-20
Vilhelmina
Bäsksjö
4584
Persdotter
Fredrika
1858-12-25
Skellefteå lands
Bruträsk
4585
Persdotter
Fredrika
1855-06-18
Skellefteå lands
Bruträsk
4586
Persdotter
Fredrika
1843-02-01
Umeå lands
Västervik
4587
Persdotter
Fredrika
1847-10-29
Sävar
Risbäck
4588
Persdotter
Fredrika
1826-01-19
Bygdeå
Ultervattnet
4589
Persdotter
Fredrika
1841-04-27
Vännäs
Vännfors
4590
Persdotter
Fredrika
1822-04-03
Burträsk
Gammelbyn
4591
Persdotter
Fredrika
1851-02-02
Umeå lands
Holmsund
4592
Persdotter
Fredrika
1804-12-21
Lövånger
Hökmark
4593
Persdotter
Fredrika
1826-10-22
Nordmaling
Mullsjö
4594
Persdotter
Fredrika
1834-05-01
Bygdeå
Sikeå
4595
Persdotter
Fredrika
1804-11-24
Lycksele
Risträsk
4596
Persdotter
Fredrika
1818-01-13
Skellefteå lands
Kågeträsk
4597
Persdotter
Fredrika Charlotta
1875-05-04
Stensele
Långbäck
4598
Persdotter
Fredrika Charlotta
1838-03-27
Stensele
Vallnäs
4599
Persdotter
Fredrika Charlotta
1882-03-23
Lycksele
Arvträsk
4600
Persdotter
Fredrika Charlotta
1866-03-08
Bjurholm
Åkerbäck
4601
Persdotter
Fredrika Eufrosyna
1846-06-15
Skellefteå lands
Gummark
4602
Persdotter
Fredrika Gustava
1856-09-24
Umeå lands
Tjälamark
4603
Persdotter
Fredrika Johanna
1866-02-20
Lycksele
Vormsele
4604
Persdotter
Fredrika Karolina
1834-06-22
Bygdeå
Sikeå
4605
Persdotter
Fredrika Karolina
1835-04-11
Lycksele
Helsingfors
4606
Persdotter
Fredrika Karolina
1833-10-12
Lycksele
Helsingfors
4607
Persdotter
Fredrika Karolina
1846-06-18
Umeå lands
Håkmark
4608
Persdotter
Fredrika Kristina
1844-03-20
Burträsk
Villvattnet
4609
Persdotter
Fredrika Magdalena
1811-01-21
Skellefteå lands
Myckle
4610
Persdotter
Fredrika Margareta
1824-11-16
Nordmaling
Håknäs
4611
Persdotter
Fredrika Petrina
1867-12-02
Nordmaling
Ängersjö
4612
Persdotter
Fredrika Petronella
1850-04-07
Dorotea
Långfors
4613
Persdotter
Fredrika Sofia
1857-04-10
Umeå lands
Strand
4614
Persdotter
Fredrika Sofia
1799-01-25
Bygdeå
Överklinten
4615
Persdotter
Fredrika Sofia
1800-07-28
Lövånger
Fjällbodan
4616
Persdotter
Fredrika Vilhelmina
1838-09-27
Burträsk
Söderliden
4617
Persdotter
Freja Margareta
1877-04-05
Åsele
Varpsjö
4618
Persdotter
Frida Aquilina
1879-12-29
Degerfors
Tegsnäset
4619
Persdotter
Frida Augusta
1883-09-17
Lycksele
Vormsele
4620
Persdotter
Frida Charlotta
1888-05-14
Umeå lands
Stöcksjö
4621
Persdotter
Frida Charlotta
1887-08-28
Degerfors
Västerbäck
4622
Persdotter
Frida Evelina
1889-08-16
Degerfors
Högfällan
4623
Persdotter
Frida Ingeborg
1909-04-11
Åsele
Torvsjö
4624
Persdotter
Frida Johanna
1876-05-19
Lycksele
Långsele
4625
Persdotter
Frida Josefina
1877-08-20
Lycksele
Danaholm
4626
Persdotter
Frida Karolina
1878-08-28
Nordmaling
Rundvik
4627
Persdotter
Frida Kristina
1896-10-26
Stensele
Näsvattnet
4628
Persdotter
Frida Kristina
1873-02-02
Trehörningsjö
Lemusjö
4629
Persdotter
Frida Margareta
1881-12-18
Nätra
Nätra
4630
Persdotter
Frida Margareta
1876-11-27
Dorotea
Bergvattnet
4631
Persdotter
Frida Margareta
1875-02-09
Gideå
Hundsjö
4632
Persdotter
Frida Maria
1889-01-03
Norsjö
Svansele
4633
Persdotter
Frida Maria
1908-12-02
Lycksele
Vägsele
4634
Persdotter
Frida Maria
1883-04-01
Grundsunda
Ultrå
4635
Persdotter
Frida Maria
1873-02-25
Örträsk
Örträsk
4636
Persdotter
Frida Matilda
1889-11-03
Nordmaling
Djupsjö
4637
Persdotter
Frideborg
1898-03-02
Anundsjö
Västergensjö
4638
Persdotter
Frideborg Olivia
1886-06-02
Vilhelmina
Järvsjö
4639
Persdotter
Gerda Amalia
1899-03-02
Nysätra
Brände
4640
Persdotter
Gerda Karolina
1895-02-05
Själevad
Hörnett
4641
Persdotter
Gerda Konstantia
1894-08-03
Åsele
Gafsele
4642
Persdotter
Gerda Sigrid Kristina
1887-04-23
Åsele
Dalsjöberg
4643
Persdotter
Gertrud
1779
Åsele
Bellvik
4644
Persdotter
Gertrud
1817-08-27
Vilhelmina
Vilhelmina
4645
Persdotter
Gertrud
1784
Åsele
Mårdsjö
4646
Persdotter
Gertrud
1793-06
Fjällsjö
Sunansjö
4647
Persdotter
Gertrud
1786-06-12
Junsele
Krånge
4648
Persdotter
Gertrud
1798
Fredrika
Tallsjö
4649
Persdotter
Gertrud
1869-12-25
Älvros (Z)
Älvros
4650
Persdotter
Gertrud Aqvilina
1867-06-13
Åsele
Lomsjö
4651
Persdotter
Gertrud Brita
1814-12-05
Vilhelmina
Järvsjö
4652
Persdotter
Gertrud Brita
1827-05-12
Tåsjö
Granön
4653
Persdotter
Gertrud Brita
1849-08-28
Fjällsjö
Vängel
4654
Persdotter
Gertrud Erika
1861-04-28
Åsele
Sörnoret
4655
Persdotter
Gertrud Erika
1855-08-26
Åsele
Gafsele
4656
Persdotter
Gertrud Karolina
1845-04-27
Åsele
Gafsele
4657
Persdotter
Gertrud Katarina
1862-09-25
Vilhelmina
Skog
4658
Persdotter
Gertrud Katarina
1859-08-09
Dorotea
Bredsele
4659
Persdotter
Gertrud Kristina
1829-08-15
Åsele
Långvattnet
4660
Persdotter
Gertrud Kristina
1838-03-02
Åsele
Älgsjö
4661
Persdotter
Gertrud Kristina
1851-01-02
Åsele
Gulsele
4662
Persdotter
Gertrud Kristina
1879-06-15
Dorotea
Lavsjö
4663
Persdotter
Gertrud Kristina
1841-12-28
Åsele
Ålgsjö
4664
Persdotter
Gertrud Lovisa
1867-03-23
Dorotea
Lavsjö
4665
Persdotter
Gertrud Magdalena
1829-07-28
Åsele
Lomsjö
4666
Persdotter
Gertrud Magdalena
1841-11-26
Vilhelmina
Skansholm
4667
Persdotter
Gertrud Magdalena
1807-07-16
Åsele
Västerrissjö
4668
Persdotter
Gertrud Magdalena
1875-08-16
Fredrika
Stensjön
4669
Persdotter
Gertrud Magdalena
1835-12-31
Fredrika
Nordanås
4670
Persdotter
Gertrud Margareta
1841-09-30
Åsele
Idvattnet
4671
Persdotter
Gertrud Margareta
1804-01-30
Dorotea
Avaträsk
4672
Persdotter
Gertrud Margareta
1804-12-04
Vilhelmina
Vilhelmina
4673
Persdotter
Gertrud Sofia
1845-02-27
Sorsele
Örnäs
4674
Persdotter
Gertrud Ursula
1861-10-21
Åsele
Torvsjö
4675
Persdotter
Greta
1770-06-12
Kallsta
4676
Persdotter
Greta Brita
1873-01-16
Edsele
Gideåberg
4677
Persdotter
Gunborg Maria
1924-02-07
Nordmaling
Nyåker
4678
Persdotter
Gunhild Elisabet
1903-05-30
Ludvika
Ludvika järnvägsstation
4679
Persdotter
Gunilla
1800-08-06
Åsele
Gransjö
4680
Persdotter
Gunilla
1843-10-10
Frostviken
Daimasjön
4681
Persdotter
Gunnel
1795-03-31
Föllinge
Jorm
4682
Persdotter
Gustav Magdalena
1845-07-19
Nordmaling
Klöse
4683
Persdotter
Gustava
1837-03-03
Skellefteå lands
Åbyn
4684
Persdotter
Gustava
1839-12-15
Lövånger
Vallen
4685
Persdotter
Gustava
1830-01-08
Vilhelmina
Järvsjö
4686
Persdotter
Gustava
1828-10-01
Degerfors
Petisträsk
4687
Persdotter
Gustava
1833-01-24
Burträsk
Boliden
4688
Persdotter
Gustava
1865-06-23
Nordmaling
Nygård
4689
Persdotter
Gustava
1859-06-01
Bjurholm
Lillarmsjö
4690
Persdotter
Gustava
1853-11-17
Nordmaling
Högbränna
4691
Persdotter
Gustava
1859-12-15
Bjurholm
Öreström
4692
Persdotter
Gustava
1835-07-12
Nordmaling
Håknäs
4693
Persdotter
Gustava
1830-11-24
Nordmaling
Baggård
4694
Persdotter
Gustava
1843-08-28
Gideå
Lemusjö
4695
Persdotter
Gustava
1847-04-20
Norsjö
Örträsk
4696
Persdotter
Gustava Amanda
1843-01-14
Burträsk
Villvattnet
4697
Persdotter
Gustava Amanda
1865-04-08
Burträsk
Ilvädersträsk
4698
Persdotter
Gustava Amanda Albertina
1873-08-05
Vilhelmina
Gransjö
4699
Persdotter
Gustava Aqvelina
1869-08-23
Sorsele
Skakträsk
4700
Persdotter
Gustava Charlotta
1864-10-29
Arvidsjaur
Björknäs
4701
Persdotter
Gustava Charlotta
1875-11-23
Björna
Aspsele
4702
Persdotter
Gustava Eufronia
1848-01-11
Degerfors
Brännforssund
4703
Persdotter
Gustava Eufrusina
1854-02-02
Arvidsjaur
Njallejaur
4704
Persdotter
Gustava Johanna
1854-08-02
Nordmaling
Hörnsjö
4705
Persdotter
Gustava Josefina
1858-09-20
Lövånger
Hökmark
4706
Persdotter
Gustava Kristina
1833-02-05
Umeå lands
Häggnäs
4707
Persdotter
Gustava Magdalena
1825-09-04
Grundsunda
Nyland
4708
Persdotter
Gustava Maria
1855-09-16
Nordmaling
Nygård
4709
Persdotter
Gustava Petronella
1850-05-31
Lycksele
Vänjaurbäck
4710
Persdotter
Gustava Vilhelmina
1873-06-21
Norsjö
Pjäsörn
4711
Persdotter
Gustava Vilhelmina
1848-02-17
Lövånger
Vebomark
4712
Persdotter
Göle
1837-04-05
Jämtland
Jämtland
4713
Persdotter
Göta Viktora
1883-10-13
Alnö
Wränsta
4714
Persdotter
Hanna Adelaide
1846-08-18
Skellefteå lands
Tjärn
4715
Persdotter
Hanna Augusta
1887-10-14
Nordmaling
Järnäs
4716
Persdotter
Hanna Elina
1893-06-05
Stensele
Finnäs
4717
Persdotter
Hanna Elina Kristina
1893-10-20
Åsele
Yxsjö
4718
Persdotter
Hanna Elisabet
1859-06-05
Grundsunda
Ällön
4719
Persdotter
Hanna Eugenia
1876-07-30
Tärna
Ström
4720
Persdotter
Hanna Gunvor
1902-12-27
Degerfors
Granön
4721
Persdotter
Hanna Jonata
1876-03-22
Vilhelmina
Stensele
4722
Persdotter
Hanna Julia Augusta
1878-12-26
Stensele
Pauträsk
4723
Persdotter
Hanna Karolina
1892-08-29
Umeå lands
Norrmjöle
4724
Persdotter
Hanna Katarina
1874-06-04
Nordmaling
Djupsjö
4725
Persdotter
Hanna Kristina
1902-10-06
Grundsunda
Fanby
4726
Persdotter
Hanna Lovisa
1880-09-27
Umeå lands
Långviken
4727
Persdotter
Hanna Margareta
1882-07-07
Malå
Malånäs
4728
Persdotter
Hanna Margareta
1869-10-01
Degerfors
Rödålund
4729
Persdotter
Hanna Maria
1890-12-23
Stensele
Sandvik
4730
Persdotter
Hanna Maria
1880-12-01
Vännäs
Nilsland
4731
Persdotter
Hanna Maria
1881-09-27
Åsele
Gafsele
4732
Persdotter
Hanna Matilda
1884-03-07
Bjurholm
Hörnäs
4733
Persdotter
Hanna Petrovia
1904-10-01
Nordmaling
Lögdeå
4734
Persdotter
Hanna Sofia
1896-12-27
Arnäs
Smedsbyn
4735
Persdotter
Hanna Viktoria
1890-03-12
Sorsele
Kåtanåive
4736
Persdotter
Hanna Viktoria
1884-01-10
Örträsk
Örträsk
4737
Persdotter
Harry Sigmund
1923-06-20
Nysätra
Holvattnet
4738
Persdotter
Hedda
1844-04-11
Norsjö
Örträsk
4739
Persdotter
Hedda Elisabet
1821-11-03
Arvidsjaur
Bastuselet
4740
Persdotter
Hedda Erika
1876-01-11
Norsjö
Högberg
4741
Persdotter
Hedda Karolina
1853-05-29
Norsjö
Risliden
4742
Persdotter
Hedda Karolina
1871-06-12
Lycksele
Vägsele
4743
Persdotter
Hedda Katarina
1890-07-25
Vilhelmina
Ulvoberg
4744
Persdotter
Hedda Kristina
1798-04-05
Skellefteå lands
Ånäset
4745
Persdotter
Hedda Kristina
1887-09-16
Nordmaling
Levar
4746
Persdotter
Hedda Lovisa
1864-05-14
Lycksele
Björkberg
4747
Persdotter
Hedda Maria
1857-01-25
Nordmaling
Nyåker
4748
Persdotter
Hedda Maria
1866-07-19
Nordmaling
Nyåker
4749
Persdotter
Hedda Maria
1854-10-05
Nordmaling
Nyåker
4750
Persdotter
Hedda Maria
1873-02-24
Kronobergs län
Tolg
4751
Persdotter
Hedda Ulrika
1855-01-20
Lövånger
Mårtensboda
4752
Persdotter
Heddy Katarina
1899-05-12
Stensele
Skarvsjö
4753
Persdotter
Hedvig
1840-12-27
Norsjö
Bastutjärn
4754
Persdotter
Hedvig Agata
1857-05-31
Lycksele
Norrbäck
4755
Persdotter
Hedvig Agata
1871-11-12
Stensele
Pauträsk
4756
Persdotter
Hedvig Kristina
1800-06-22
Arvidsjaur
Lappträsk
4757
Persdotter
Hedvig Kristina
1799-01-11
Arvidsjaur
Myrträsk
4758
Persdotter
Hedvig Kristina
1884-07-31
Nordmaling
Nyåker
4759
Persdotter
Hedvig Lovisa
1854-08-24
Lycksele
Hornmyr
4760
Persdotter
Hedvig Maria
1864-11-07
Degerfors
Rödåborg
4761
Persdotter
Hedvig Maria
1835-05-18
Nordmaling
Hummelholm
4762
Persdotter
Hedvig Maria
1821-12-14
Nordmaling
Baggård
4763
Persdotter
Hedvig Märta Maria
1898-12-14
Åsele
Långvattnet
4764
Persdotter
Hedvig Safira
1884-12-05
Norsjö
Risliden
4765
Persdotter
Hedvig Sofia
1819-10-15
Umeå lands
Kåddis
4766
Persdotter
Hedvig Sofia
1820-10-08
Nordmaling
Ledusjö
4767
Persdotter
Hedvig Ulrika
1839-01-05
Nysätra
Grimsmark
4768
Persdotter
Helena
1873-02-11
Vännäs
Kolksele
4769
Persdotter
Helena
1850-12-26
Skellefteå lands
Bruträsk
4770
Persdotter
Helena
1790-12-03
Sidensjö
Nolås
4771
Persdotter
Helena
1828-04-21
Skellefteå lands
Byske
4772
Persdotter
Helena
1870-07-31
Norsjö
Tjärnberg
4773
Persdotter
Helena
1772
Resele?
Resele?
4774
Persdotter
Helena
1784-03-22
Resele
Strand
4775
Persdotter
Helena
1802-02-18
Vilhelmina
Nästansjö
4776
Persdotter
Helena
1813
Norge
Hemnäs
4777
Persdotter
Helena
1794-06-06
Vilhelmina
Volgsele
4778
Persdotter
Helena
1784-01-12
Umeå lands
Stöcksjö
4779
Persdotter
Helena
1790-05-23
Umeå lands
Överboda
4780
Persdotter
Helena
1867-09-01
Umeå lands
Stöcksjö
4781
Persdotter
Helena
1773-03-31
Lövånger
Kräkånger
4782
Persdotter
Helena
1771-12-06
Skellefteå lands
Skråmträsk
4783
Persdotter
Helena
1816-05-12
Frostviken
Frostviken
4784
Persdotter
Helena
1784-06-05
Ullånger?
Ullånger?
4785
Persdotter
Helena
1784-03-12
Nordmaling
Ängersjö
4786
Persdotter
Helena
1783-10-27
Nordmaling
Högland
4787
Persdotter
Helena
1792-10-29
Nordmaling
Ottervattnet
4788
Persdotter
Helena
1778-11-13
Arnäs
Må
4789
Persdotter
Helena
1820-02-12
Nordmaling
Gräsmyr
4790
Persdotter
Helena
1817-12-29
Nordmaling
Tallberg
4791
Persdotter
Helena
1775-10-27
Arnäs
Hattsjö
4792
Persdotter
Helena
1798-03-23
Arnäs
Torsböle
4793
Persdotter
Helena
1787-04-01
Nordmaling
Torrböle
4794
Persdotter
Helena
1845-07-27
Junsele
Junsele
4795
Persdotter
Helena
1812-04-25
Vilhelmina
Vilhelmina
4796
Persdotter
Helena
1824-01-08
Föllinge
Föllinge
4797
Persdotter
Helena
1814-03-31
Vilhelmina
Nästansjö
4798
Persdotter
Helena Brita
1844-04-22
Arnäs
Trehörningen
4799
Persdotter
Helena Brita
1841-05-08
Arnäs
Trehörningen
4800
Persdotter
Helena Brita
1805-05-19
Resele
Omnäs
4801
Persdotter
Helena Charlotta
1813-03-12
Älvsby
Nattberget
4802
Persdotter
Helena Elonora
1850-07-07
Vännäs
Fällforsån
4803
Persdotter
Helena Erika
1874-02-21
Dorotea
Harrsjöhöjden
4804
Persdotter
Helena Fredrika
1878-09-25
Degerfors
Västerbäck
4805
Persdotter
Helena Gustava
1832-02-15
Nordmaling
Håknäs
4806
Persdotter
Helena Johanna
1853-09-29
Nordmaling
Djupsjö
4807
Persdotter
Helena Josefina
1883-04-18
Nordmaling
Håknäs
4808
Persdotter
Helena Karolina
1833-11-14
Skellefteå lands
Myckle
4809
Persdotter
Helena Karolina
1820-06-09
Umeå stad
Umeå stad
4810
Persdotter
Helena Katarina
1798
Nysätra
Gunsmark
4811
Persdotter
Helena Katarina
1857-11-10
Lövånger
Mårtensboda
4812
Persdotter
Helena Katarina
1864-07-28
Umeå lands
Djupbäcken
4813
Persdotter
Helena Katarina
1812-04-03
Umeå lands
Vännäs
4814
Persdotter
Helena Katarina
1800-01-08
Umeå lands
Norrfors
4815
Persdotter
Helena Katarina
1829-03-12
Burträsk
Lappvattnet
4816
Persdotter
Helena Katarina
1807-04-26
Umeå lands
Kroksjö
4817
Persdotter
Helena Katarina
1809-08-24
Umeå lands
Vännäs
4818
Persdotter
Helena Katarina
1810-09-12
Umeå lands
Kroksjö
4819
Persdotter
Helena Katarina
1811-05-15
Nordmaling
Torrböle
4820
Persdotter
Helena Katarina
1806-01-14
Umeå lands
Brån
4821
Persdotter
Helena Katarina
1792-12-08
Umeå lands
Brattby
4822
Persdotter
Helena Katarina
1831-08-16
Degerfors
Skivsjön
4823
Persdotter
Helena Katarina
1837-03-16
Gideå
Västergidsjö
4824
Persdotter
Helena Katarina
1803-08-25
Umeå lands
Brån
4825
Persdotter
Helena Katarina
1795-12-06
Nysätra
Gunsmark
4826
Persdotter
Helena Kristina
1848-12-08
Skellefteå lands
Klutmark
4827
Persdotter
Helena Kristina
1815-09-09
Skellefteå lands
Hjoggböle
4828
Persdotter
Helena Kristina
1850-02-22
Skellefteå lands
Tjärn
4829
Persdotter
Helena Kristina
1817
Bygdeå
Ultervattnet
4830
Persdotter
Helena Kristina
1867-08-15
Arnäs
Lakasund
4831
Persdotter
Helena Kristina
1824-04-24
Skellefteå lands
Skellefteå lands
4832
Persdotter
Helena Kristina
1799-09-01
Umeå lands
Innertavle
4833
Persdotter
Helena Kristina
1811-05-28
Burträsk
Tjärn
4834
Persdotter
Helena Kristina
1852-06-11
Skellefteå lands
Skellefteå lands
4835
Persdotter
Helena Kristina
1778-12-23
Arnäs
Ovansjö
4836
Persdotter
Helena Kristina
1784-10-07
Arnäs
Överön
4837
Persdotter
Helena Kristina
1818-04-20
Arnäs
Smedsbyn
4838
Persdotter
Helena Kristina
1810-01-06
Nordmaling
Långed
4839
Persdotter
Helena Kristina
1791-03-08
Arnäs
Överön
4840
Persdotter
Helena Kristina
1795-01-12
Umeå lands
Sävar
4841
Persdotter
Helena Kristina
1821-03-08
Björna
Hemling
4842
Persdotter
Helena Kristina
1813-01-12
Gideå
Svedje
4843
Persdotter
Helena Kristina
1803-02-19
Arnäs
Getingsta
4844
Persdotter
Helena Kristina
1853-05-02
Arnäs
Smedsbyn
4845
Persdotter
Helena Kristina
1858-07-31
Bygdeå
Bäck
4846
Persdotter
Helena Kristina
1824-04-24
Skellefteå lands
Bureå
4847
Persdotter
Helena Margareta
1858-11-04
Lövånger
Hökmark
4848
Persdotter
Helena Margareta
1835-02-25
Skellefteå lands
Braxträsk
4849
Persdotter
Helena Margareta
1826-07-01
Sorsele
Hällnäs
4850
Persdotter
Helena Margareta
1811-02-19
Degerfors
Högmyrliden
4851
Persdotter
Helena Margareta
1827-11-25
Lövånger
Kräkånger
4852
Persdotter
Helena Margareta
1805-07-19
Burträsk
Gammelbyn
4853
Persdotter
Helena Margareta
1814-11-22
Lövånger
Näset
4854
Persdotter
Helena Sofia
1833-07-06
Tåsjö
Valån
4855
Persdotter
Helena Sofia
1818-12-19
Nordmaling
Djupsjö
4856
Persdotter
Helena Sofia
1833-09-30
Nordmaling
Nordsjö
4857
Persdotter
Helena Teolinda
1875-02-03
Skellefteå lands
Medle
4858
Persdotter
Helga Alice
1911-04-11
Stensele
Pauträsk
4859
Persdotter
Helga Augusta
1901-06-11
Tärna
Rönnbäck
4860
Persdotter
Helga Lovisa
1904-06-28
Anundsjö
Solberg
4861
Persdotter
Henny Erika Adelia
1900-02-01
Åsele
Långvattnet
4862
Persdotter
Henny Eufrosyna Charlotta
1873-11-16
Sävar
Storliden
4863
Persdotter
Henny Kristina
1894-09-21
Själevad
Hörnett
4864
Persdotter
Henny Kristina
1887-05-26
Bjurholm
Hörnäs
4865
Persdotter
Henny Maria
1900-12-05
Åsele
Torvsjö
4866
Persdotter
Henny Viktoria
1889-06-09
Lycksele
Högås
4867
Persdotter
Henrietta Elisabet
1876-08-23
Lycksele
Kroksjö
4868
Persdotter
Henrika Kristina
1844-11-27
Degerfors
Tväråträsk
4869
Persdotter
Henrika Kristina
1851-07-25
Degerfors
Högbäck
4870
Persdotter
Hilda Agata
1875-09-28
Åsele
Gafsele
4871
Persdotter
Hilda Charlotta
1874-08-20
Degerfors
Högfällan
4872
Persdotter
Hilda Charlotta
1866-11-29
Degerfors
Rödålund
4873
Persdotter
Hilda Charlotta
1862-12-30
Åsele
Hälla
4874
Persdotter
Hilda Erika
1882-10-02
Degerfors
Kussjön
4875
Persdotter
Hilda Erika
1901-10-13
Åsele
Varpsjö
4876
Persdotter
Hilda Eufrosyna
1864-10-29
Arvidsjaur
Björknäs
4877
Persdotter
Hilda Evelina
1861-04-26
Vilhelmina
Råsele
4878
Persdotter
Hilda Gustava
1867-04-02
Vilhelmina
Granliden
4879
Persdotter
Hilda Gustava
1878-11-09
Umeå lands
Långviken
4880
Persdotter
Hilda Johanna
1878-07-17
Holmsund
Holmsund
4881
Persdotter
Hilda Johanna
1874-02-23
Lycksele
Björkberg
4882
Persdotter
Hilda Johanna
1865-09-25
Lycksele
Björkberg
4883
Persdotter
Hilda Johanna
1873-03-22
Alanäs
Havsnäs
4884
Persdotter
Hilda Josefina
1889-11-14
Lövånger
Vebomark
4885
Persdotter
Hilda Karolina
1891-03-12
Malå
Rentjärn
4886
Persdotter
Hilda Karolina
1877-11-26
Burträsk
Brönstjärn
4887
Persdotter
Hilda Karolina
1863-02-04
Degerfors
Djupsund
4888
Persdotter
Hilda Karolina
1890-08-23
Örträsk
Örträsk
4889
Persdotter
Hilda Karolina
1876-10-20
Åsele
Gafsele
4890
Persdotter
Hilda Karolina
1887-04-04
Alanäs
Harrsjön
4891
Persdotter
Hilda Kristina
1891-01-30
Burträsk
Forsnäs
4892
Persdotter
Hilda Kristina
1867-09-14
Burträsk
Renbergsvattnet
4893
Persdotter
Hilda Kristina
1863-12-09
Lycksele
Hedmark
4894
Persdotter
Hilda Kristina
1899-10-03
Åsele
Yxsjö
4895
Persdotter
Hilda Kristina
1884-01-27
Lycksele
Fjällberg
4896
Persdotter
Hilda Kristina
1867-11-30
Stensele
Gubbträsk
4897
Persdotter
Hilda Magdalena
1884-10-28
Malå
Lainejaur Björkliden
4898
Persdotter
Hilda Maria
1885-04-22
Degerfors
Kvarntorp
4899
Persdotter
Hilda Maria
1884-03-21
Degerfors
Kvarntorp
4900
Persdotter
Hilda Maria
1881-12-30
Umeå lands
Röbäck
4901
Persdotter
Hilda Maria
1884-09-17
Umeå lands
Ytterhiske
4902
Persdotter
Hilda Maria
1867-12-14
Bygdeå
Ultervattnet
4903
Persdotter
Hilda Maria
1873-01-22
Stensele
Forsmark
4904
Persdotter
Hilda Matilda
1876-10-12
Lycksele
Ajaur
4905
Persdotter
Hilda Paulina
1894-03-28
Norsjö
Norsjö
4906
Persdotter
Hilda Paulina
1884-11-24
Lycksele
Fjällberg
4907
Persdotter
Hilda Sofia
1898-10-27
Stensele
Pauträsk
4908
Persdotter
Hilda Sofia
1877-02-06
Lycksele
Fäboliden
4909
Persdotter
Hilda Sofia
1889-01-20
Umeå lands
Kroksjö
4910
Persdotter
Hilda Sofia
1881-11-20
Umeå lands
Bobäck
4911
Persdotter
Hildegard Eufrosyne
1885-10-29
Nordmaling
Levar
4912
Persdotter
Hildur Augusta
1889-08-15
Vännäs
Brån
4913
Persdotter
Hildur Aurora
1896-05-19
Skellefteå lands
Bäck
4914
Persdotter
Hildur Elina
1884-08-18
Stensele
Bastuträsk
4915
Persdotter
Hildur Elisabet
1893-12-16
Degerfors
Skivsjön
4916
Persdotter
Hildur Elisabet
1901-06-03
Nordmaling
Lögdeå
4917
Persdotter
Hildur Elisabet Karolina
1877-06-03
Åsele
Östernoret
4918
Persdotter
Hildur Gustava
1888-08-31
Malå
Nylund
4919
Persdotter
Hildur Ingeborg
1909-08-09
Åsele
Yxsjö
4920
Persdotter
Hildur Ingeborg
1895-09-06
Björna
Mattarbodum
4921
Persdotter
Hildur Karolina
1899-01-12
Åsele
Västernoret
4922
Persdotter
Hildur Karolina
1886-12-16
Bjurholm
Karlsbäck
4923
Persdotter
Hildur Katarina
1877-08-09
Bjurholm
Ström
4924
Persdotter
Hildur Kristina
1898-07-22
Åsele
Torvsjö
4925
Persdotter
Hildur Lovisa
1887-04-01
Vilhelmina
Siksjö
4926
Persdotter
Hildur Ottilia
1902-08-15
Anundsjö
Sunnesta
4927
Persdotter
Hillevi Maria
1911-05-26
Åsele
Älgsjö
4928
Persdotter
Hilma Albertina
1875-09-14
Lövånger
Vebomark
4929
Persdotter
Hilma Alexandra
1884-04-25
Lycksele
Vägsele
4930
Persdotter
Hilma Amalia
1888-11-24
Burträsk
Brönstjärn
4931
Persdotter
Hilma Aqvilina
1876-10-13
Åsele
Lomsjö
4932
Persdotter
Hilma Elisabet
1886-07-19
Åsele
Sandsjö
4933
Persdotter
Hilma Emelinda
1887-08-30
Tärna
Björkbacken
4934
Persdotter
Hilma Emilia
1884-06-09
Skellefteå lands
Bäck
4935
Persdotter
Hilma Erika
1874-10-20
Umeå lands
Böleå
4936
Persdotter
Hilma Eugenia Nikolina
1883-12-04
Stensele
Pauträsk
4937
Persdotter
Hilma Evelina
1901-05-20
Åsele
Holmträsk
4938
Persdotter
Hilma Gustava
1884-11-19
Tärna
Joeström
4939
Persdotter
Hilma Johanna
1885-10-28
Åsele
Hälla
4940
Persdotter
Hilma Johanna
1871-01-16
Nysätra
Nybyn
4941
Persdotter
Hilma Josefina
1891-12-08
Lycksele
Holmträsk
4942
Persdotter
Hilma Juliana Reinholdina
1880-07-16
Vilhelmina
Bäsksjö
4943
Persdotter
Hilma Karolina
1897-05-03
Åsele
Sandsjö
4944
Persdotter
Hilma Karolina
1897-05-03
Åsele
Sandsjö
4945
Persdotter
Hilma Kristina
1884-09-26
Åsele
Överrissjö
4946
Persdotter
Hilma Kristina
1874-05-05
Fredrika
Stensjö
4947
Persdotter
Hilma Kristina Evelina
1876-11-04
Vilhelmina
Ulvoberg
4948
Persdotter
Hilma Lovisa
1862-02-23
Sävar
Åbyn
4949
Persdotter
Hilma Lovisa
1873-09-22
Bygdeå
Öndebyn
4950
Persdotter
Hilma Magdalena
1906-11-17
Anundsjö
Solberg
4951
Persdotter
Hilma Magdalena Teresia
1888-04-19
Nysätra
Brände
4952
Persdotter
Hilma Margareta
1910-01-04
Anundsjö
Norrflärke
4953
Persdotter
Hilma Margareta
1879-01-09
Bygdeå
Legdeå
4954
Persdotter
Hilma Margareta
1876-07-16
Dorotea
Granliden
4955
Persdotter
Hilma Margareta
1886-07-20
Gideå
Hattsjö
4956
Persdotter
Hilma Maria
1890-12-27
Björna
Nyliden
4957
Persdotter
Hilma Maria
1877-01-13
Gideå
Hundsjö
4958
Persdotter
Hilma Olivia
1891-11-15
Vilhelmina
Hornsjö
4959
Persdotter
Hilma sofia
1889-06-23
Nysätra
Strand
4960
Persdotter
Hulda
1878-03-27
Nordmaling
Hummelholm
4961
Persdotter
Hulda Agata
1884-05-09
Nordmaling
Hummelholm
4962
Persdotter
Hulda Albertina
1890-02-28
Anundsjö
Tjärn
4963
Persdotter
Hulda Amanda
1892-02-14
Nordmaling
Djupsjö
4964
Persdotter
Hulda Augusta
1855-03-16
Nordmaling
Baggård
4965
Persdotter
Hulda Elisabet
1871-11-26
Ådalsliden
Ådalsliden
4966
Persdotter
Hulda Elisabet
1878-05-24
Skellefteå lands
Skellefteå lands
4967
Persdotter
Hulda Elisabet
1880-02-26
Dorotea
Lavsjö
4968
Persdotter
Hulda Elisabet Margareta
1863-12-05
Vilhelmina
Tresund
4969
Persdotter
Hulda Erika
1882-10-13
Vännäs
Orrböle
4970
Persdotter
Hulda Eugenia
1886-10-12
Vännäs
Orrböle
4971
Persdotter
Hulda Fredrika
1875-11-10
Skellefteå lands
Medle
4972
Persdotter
Hulda Gustava
1878-04-11
Örträsk
Skarda
4973
Persdotter
Hulda Gustava
1871-07-06
Norsjö
Finnberg
4974
Persdotter
Hulda Gustava
1885-02-02
Burträsk
Brönstjärn
4975
Persdotter
Hulda Ingeborg
1898-01-01
Åsele
Älgsjö
4976
Persdotter
Hulda Johanna
1882-01-12
Degerfors
Högfällan
4977
Persdotter
Hulda Josefina
1864-07-31
Nordmaling
Stenberg
4978
Persdotter
Hulda Josefina
1869-11-12
Nordmaling
Nyåker
4979
Persdotter
Hulda Josefina
1867-05-29
Nordmaling
Orrböle
4980
Persdotter
Hulda Karolina
1882-03-09
Degerfors
Kvarntorp
4981
Persdotter
Hulda Karolina
1866-10-20
Norsjö
Kvavisträsk
4982
Persdotter
Hulda Karolina
1878-12-31
Vilhelmina
Hacksjö
4983
Persdotter
Hulda Katarina
1889-05-05
Norsjö
Nyberg
4984
Persdotter
Hulda Katarina
1885-11-25
Vilhelmina
Gransjö
4985
Persdotter
Hulda Katarina
1873-07-07
Fredrika
Tallsjö
4986
Persdotter
Hulda Kristina
1883-10-03
Degerfors
Rödå
4987
Persdotter
Hulda Kristina
1880-09-15
Vilhelmina
Siksjö
4988
Persdotter
Hulda Kristina
1874-05-28
Umeå lands
Baggböle
4989
Persdotter
Hulda Kristina
1873-03-09
Örträsk
Örträsk
4990
Persdotter
Hulda Kristina
1867-07-10
Lycksele
Björkberg
4991
Persdotter
Hulda Lovisa
1892-02-14
Burträsk
Gustavsberg
4992
Persdotter
Hulda Lovisa
1882-07-27
Vilhelmina
Saxnäs
4993
Persdotter
Hulda Lovisa
1860-10-24
Grundsunda
Husum
4994
Persdotter
Hulda Lovisa
1861-10-01
Lövånger
Noret
4995
Persdotter
Hulda Magdalena
1865-04-29
Nysätra
Flarken
4996
Persdotter
Hulda Margareta
1875-10-21
Umeå lands
Röbäck
4997
Persdotter
Hulda Margareta
1859-10-04
Lövånger
Noret
4998
Persdotter
Hulda Margareta
1906-09-29
Åsele
Älgsjö
4999
Persdotter
Hulda Margareta
1878-02-03
Bygdeå
Öndebyn
5000
Persdotter
Hulda Maria
1876-12-12
Arnäs
Västerlandsjö
5001
Persdotter
Hulda Maria
1883-12-04
Lycksele
Vormträsk
5002
Persdotter
Hulda Maria
1883-01-01
Umeå lands
Bjenberg
5003
Persdotter
Hulda Maria
1869-11-21
Grundsunda
Ultrå
5004
Persdotter
Hulda Maria
1878-05-05
Gideå
Hattsjö
5005
Persdotter
Hulda Maria
1876-07-05
Bjurholm
Karlsbäck
5006
Persdotter
Hulda Maria
1874-09-02
Trehörningsjö
Långvattnet
5007
Persdotter
Hulda Maria
1872-02-02
Trehörningsjö
Karlsviken
5008
Persdotter
Hulda Maria
1867-04-17
Gideå
Norrgidsjö
5009
Persdotter
Hulda Maria
1883-12-16
Umeå lands
Sunnansjö
5010
Persdotter
Hulda Maria
1878-08-09
Bygdeå
Sakrisborg
5011
Persdotter
Hulda Maria
1858-05-12
Umeå lands
Holmsund
5012
Persdotter
Hulda Maria
1883-03-01
Idenor
Saltvik
5013
Persdotter
Hulda Maria Charlotta
1872-04-07
Vilhelmina
Gransjö
5014
Persdotter
Hulda Matilda
1849-01-26
Nordmaling
Nordsjö
5015
Persdotter
Hulda Nikolina
1890-02-17
Umeå lands
Stöcksjö
5016
Persdotter
Hulda Nikolina
1877-04-30
Umeå lands
Stöcke
5017
Persdotter
Hulda Olivia
1863-08-07
Nysätra
Klingsjön
5018
Persdotter
Hulda Olivia
1886-12-24
Umeå lands
Graveå
5019
Persdotter
Hulda Sofia
1891-05-05
Umeå lands
Sunnansjö
5020
Persdotter
Hulda Viktoria
1891-12-21
Lycksele
Norrby
5021
Persdotter
Hulda Viktoria
1893-08-16
Stensele
Kaskeluogt
5022
Persdotter
Hulda Vilhelmina
1880-07-29
Vännäs
Nyby
5023
Persdotter
Hulda Vilhelmina
1867-03-03
Stensele
Ankarsund
5024
Persdotter
Ida Albertina
1881-04-25
Björna
Nyliden
5025
Persdotter
Ida Albertina
1879-03-28
Dorotea
Granås
5026
Persdotter
Ida Amanda
1859-04-10
Nysätra
Svenmarken
5027
Persdotter
Ida Amanda
1883-11-14
Vännäs
Nyby
5028
Persdotter
Ida Aqvilina
1882-10-28
Norsjö
Granbergsliden
5029
Persdotter
Ida Augusta
1871-06-03
Umeå lands
Hössjö
5030
Persdotter
Ida Charlotta
1898-05-13
Vilhelmina
Gransjö
5031
Persdotter
Ida Charlotta
1880-08-16
Tärna
Rönäs
5032
Persdotter
Ida Charlotta
1870-12-22
Hudiksvall
Hudiksvall
5033
Persdotter
Ida Charlotta
1890-03-16
Umeå lands
Grundfors
5034
Persdotter
Ida Elisabet
1875-09-12
Degerfors
Rödå
5035
Persdotter
Ida Elisabet
1876-02-01
Grundsunda
Utås
5036
Persdotter
Ida Emelinda
1901-05-28
Åsele
Sandsjö
5037
Persdotter
Ida Eufrosyna
1861-03-10
Burträsk
Andersvattnet
5038
Persdotter
Ida Eufrosyna
1837-11-24
Burträsk
Boliden
5039
Persdotter
Ida Eufrosyna
1876-05-23
Vännäs
Orrböle
5040
Persdotter
Ida Eufrusyna
1873-10-12
Lycksele
Danaholm
5041
Persdotter
Ida Eugenia
1879-11-20
Nordmaling
Nordsjö
5042
Persdotter
Ida Johanna
1848-02-11
Burträsk
Burträsk
5043
Persdotter
Ida Johanna
1875-07-31
Åsele
Siksjö
5044
Persdotter
Ida Johanna
1874-10-17
Dorotea
Lajksjö
5045
Persdotter
Ida Johanna
1878-10-18
Åsele
Varpsjö
5046
Persdotter
Ida Johanna
1871-01-29
Nordmaling
Ledusjö
5047
Persdotter
Ida Johanna
1887-10-11
Bjurholm
Östervik
5048
Persdotter
Ida Josefina
1885-02-04
Umeå lands
Norrmjöle
5049
Persdotter
Ida Josefina
1856-04-28
Gideå
Flärke
5050
Persdotter
Ida Karolina
1876-01-19
Åsele
Mossaträsk
5051
Persdotter
Ida karolina
1862-10-10
Jörn
Jörn
5052
Persdotter
Ida Karolina
1873-11-13
Degerfors
Hjuken
5053
Persdotter
Ida Karolina
1868-01-11
Bygdeå
Sikeå
5054
Persdotter
Ida Karolina
1869-09-26
Bygdeå
Sikeå
5055
Persdotter
Ida Karolina
1879-10-30
Degerfors
Skurträsk
5056
Persdotter
Ida Karolina
1882-06-04
Vilhelmina
Siksjö
5057
Persdotter
Ida Katarina
1879-12-10
Grundsunda
Ällön
5058
Persdotter
Ida Kristina
1893-08-23
Själevad
Örnsköldsvik
5059
Persdotter
Ida Kristina
1859-12-18
Skellefteå lands
Medle
5060
Persdotter
Ida Kristina
1855-02-09
Nysätra
Estermark
5061
Persdotter
Ida Kristina
1885-07-25
Åsele
Gafsele
5062
Persdotter
Ida Kristina
1869-08-02
Åsele
Lomsjö
5063
Persdotter
Ida Kristina
1879-08-20
Fredrika
Stensjö
5064
Persdotter
Ida Kristina
1894-10-16
Anundsjö
Mellansel
5065
Persdotter
Ida Kristina
1864-12-13
Dorotea
Lavsjö
5066
Persdotter
Ida Kristina
1866-06-23
Arvidsjaur
Släppträsk
5067
Persdotter
Ida Kristina
1887-11-29
Stensele
Gardsjönäs
5068
Persdotter
Ida Kristina
1864-07-14
Grundsunda
Husum
5069
Persdotter
Ida Kristina
1888-03-25
Bygdeå
Åkullsjön
5070
Persdotter
Ida Kristina Elisabet
1881-06-05
Åsele
Sälgberget
5071
Persdotter
Ida Kristina Matilda
1878-01-30
Hudiksvall
Hudiksvall
5072
Persdotter
Ida Margareta
1886-01-12
Skellefteå lands
Gummark
5073
Persdotter
Ida Maria
1878-06-08
Malå
Rackejaur
5074
Persdotter
Ida Maria
1869-08-04
Gideå
Svedje
5075
Persdotter
Ida Maria
1877-05-01
Stensele
Grundfors
5076
Persdotter
Ida Maria
1869-04-18
Umeå lands
Håkmark
5077
Persdotter
Ida Maria
1891-04-22
Sveg
Sveg
5078
Persdotter
Ida Maria
1906-12-16
Nordmaling
Norrbyn
5079
Persdotter
Ida Maria
1862-03-10
Grundsunda
Flärke
5080
Persdotter
Ida Maria
1876-06-04
Värmland
Ljusvik
5081
Persdotter
Ida Martina
1884-06-30
Åsele
Sandsjö
5082
Persdotter
Ida Matilda
1894-12-30
Malå
Rentjärn
5083
Persdotter
Ida Matilda
1884-11-16
Björna
Nyliden
5084
Persdotter
Ida Matilda
1890-02-23
Dorotea
Lavsjö
5085
Persdotter
Ida Olivia
1861-02-02
Åsele
Gafsele
5086
Persdotter
Ida Ottilia
1874-04-09
Bygdeå
Sikeå
5087
Persdotter
Ida Petrina
1887-01-06
Umeå lands
Stöcksjö
5088
Persdotter
Ida Petronella
1883-01-16
Vilhelmina
Ulvoberg
5089
Persdotter
Ida Petronella
1867-06-21
Anundsjö
Storsjö
5090
Persdotter
Ida Sofia
1881-10-09
Nordmaling
Rönnholm
5091
Persdotter
Ida Sofia
1866-02-20
Gideå
Flygsjö
5092
Persdotter
Ida Teresia
1878-12-30
Grundsunda
Önska
5093
Persdotter
Ida Vilhelmina
1865-02-25
Burträsk
Gammelbyn
5094
Persdotter
Inga
1890-10-14
Anundsjö
Degersjö
5095
Persdotter
Inga
1868-06-22
Anundsjö
Västergensjö
5096
Persdotter
Inga
1858-03-12
Gävleborg
Skog
5097
Persdotter
Inga
1893-06-03
Anundsjö
Sunnesta
5098
Persdotter
Inga Elida
1898-01-29
Anundsjö
Brattsjö
5099
Persdotter
Inga Erika Charlotta
1846-11-03
Åsele
Gafsele
5100
Persdotter
Inga Johanna
1846-10-02
Vilhelmina
Västansjö
5101
Persdotter
Inga Johanna
1837-02-26
Åsele
Solberg
5102
Persdotter
Inga Johanna
1841-04-14
Gideå
Hattsjö
5103
Persdotter
Inga Johanna
1877-06-04
Anundsjö
Sörmesunda
5104
Persdotter
Inga Josefina
1844-02-16
Gideå
Hattsjö
5105
Persdotter
Inga Karolina
1837-01-30
Vilhelmina
Latikberg
5106
Persdotter
Inga Karolina
1825-01-05
Anundsjö
Degersjö
5107
Persdotter
Inga Karolina
1829-08-03
Grundsunda
Skede
5108
Persdotter
Inga Karolina
1891-06-22
Anundsjö
Kubbe
5109
Persdotter
Inga Karolina
1847-11-28
Grundsunda
Banafjäl
5110
Persdotter
Inga Karolina
1865-06-11
Åsele
Söråsele
5111
Persdotter
Inga Katarina
1846-07-05
Anundsjö
Hemsjö
5112
Persdotter
Inga Katarina
1862-01-10
Vilhelmina
Mellanås
5113
Persdotter
Inga Katarina
1856-04-10
Vilhelmina
Mellanås
5114
Persdotter
Inga Katarina
1884-10-13
Anundsjö
Kubbe
5115
Persdotter
Inga Katarina
1840-05-14
Anundsjö
Östergensjö
5116
Persdotter
Inga Katarina
1866-07-19
Anundsjö
Högkäl
5117
Persdotter
Inga Katarina
1865-09-07
Dorotea
Granås
5118
Persdotter
Inga Katarina
1864-11-07
Dorotea
Väster-Ormsjö
5119
Persdotter
Inga Katarina
1844-02-07
Åsele
Solberg
5120
Persdotter
Inga Katrina
1860-02-22
Arvidsjaur
Zvantejaur
5121
Persdotter
Inga Kristina
1841-12-18
Vilhelmina
Siksjönäs
5122
Persdotter
Inga Kristina
1857-06-13
Vilhelmina
Mellanås
5123
Persdotter
Inga Kristina
1839-03-16
Grundsunda
Ällön
5124
Persdotter
Inga Magdalena
1863-11-30
Åsele
Mossaträsk
5125
Persdotter
Inga Magdalena
1821-01-18
Vilhelmina
Nästansjö
5126
Persdotter
Inga Magdalena
1872-04-18
Anundsjö
Stavarn
5127
Persdotter
Inga Magdalena
1845-07-22
Vilhelmina
Skansholm
5128
Persdotter
Inga Magdalena
1819-01-17
Vilhelmina
Vilhelmina
5129
Persdotter
Inga Maria
1864-01-20
Anundsjö
Norrböle
5130
Persdotter
Inga Maria
1877-03-01
Anundsjö
Näs
5131
Persdotter
Inga Maria
1839-08-23
Anundsjö
Västersel
5132
Persdotter
Inga Maria
1859-09-12
Anundsjö
Västerfannby
5133
Persdotter
Inga Maria
1834-10-27
Anundsjö
Önskan
5134
Persdotter
Inga Maria
1842-09-24
Grundsunda
Banafjäl
5135
Persdotter
Inga Marta
1859-04-08
Vilhelmina
Skansholm
5136
Persdotter
Inga Matilda
1873-02-11
Anundsjö
Skedom
5137
Persdotter
Inga Matilda
1869-03-17
Dorotea
Lavsjö
5138
Persdotter
Inga Märta
1863-09-21
Anundsjö
Aldertjärn
5139
Persdotter
Inga Märta
1880-03-24
Anundsjö
Bergsjö
5140
Persdotter
Inga Märta
1867-02-05
Anundsjö
Sörflärke
5141
Persdotter
Inga Märta
1864-08-12
Åsele
Forsnäs
5142
Persdotter
Inga Petronella
1855-01-10
Åsele
Holmträsk
5143
Persdotter
Inga Petronella
1843-05-19
Tåsjö
Rörström
5144
Persdotter
Inga Petronella
1828-01-04
Åsele
Lomsjö
5145
Persdotter
Inga Petronella
1864-12-18
Dorotea
Häggås
5146
Persdotter
Inga Sofia
1864-08-14
Vilhelmina
Gransjö
5147
Persdotter
Inga Sofia
1844-02-15
Grundsunda
Ultrå
5148
Persdotter
Ingeborg
1772-09-12
Anundsjö
Sörflärke
5149
Persdotter
Ingeborg
1797-07-04
Anundsjö
Grundtjärn
5150
Persdotter
Ingeborg
1892-09-13
Anundsjö
Seltjärn
5151
Persdotter
Ingeborg
1824-03-08
Anundsjö
Fjälltjäl
5152
Persdotter
Ingeborg
1897-08-30
Anundsjö
Järvberget
5153
Persdotter
Ingeborg
1901-04-11
Anundsjö
Degersjö
5154
Persdotter
Ingeborg
1780-01-01
Anundsjö
Norrböle
5155
Persdotter
Ingeborg
1827-07-28
Anundsjö
Önskan
5156
Persdotter
Ingeborg
1806-04-04
Anundsjö
Brandkäl
5157
Persdotter
Ingeborg
1899-09-20
Anundsjö
Brandkäl
5158
Persdotter
Ingeborg
1820-03-31
Anundsjö
Järvberget
5159
Persdotter
Ingeborg
1831-06-20
Anundsjö
Myckelgensjö
5160
Persdotter
Ingeborg
1773-04-13
Skellefteå lands
Kusmark
5161
Persdotter
Ingeborg
1814-03-08
Anundsjö
Sörflärke
5162
Persdotter
Ingeborg
1799-10-18
Anundsjö
Brandkäl
5163
Persdotter
Ingeborg
1801-03-17
Anundsjö
Kubbe
5164
Persdotter
Ingeborg
1789-05-22
Anundsjö
Sörböle
5165
Persdotter
Ingeborg
1803-04-10
Anundsjö
Östergensjö
5166
Persdotter
Ingeborg
1837-06-13
Anundsjö
Hemsjö
5167
Persdotter
Ingeborg
1879-06-03
Anundsjö
Seltjärn
5168
Persdotter
Ingeborg
1836-06-18
Anundsjö
Sörflärke
5169
Persdotter
Ingeborg
1837-05-30
Anundsjö
Norrböle
5170
Persdotter
Ingeborg
1878-06-24
Skorped
Holm
5171
Persdotter
Ingeborg
1881-06-07
Anundsjö
Seltjärn
5172
Persdotter
Ingeborg
1890-05-03
Anundsjö
Österfanbyn
5173
Persdotter
Ingeborg
1835-07-23
Alanäs
Alanäs
5174
Persdotter
Ingeborg
1833-08-01
Anundsjö
Österfanbyn
5175
Persdotter
Ingeborg
1874-10-06
Anundsjö
Norrböle
5176
Persdotter
Ingeborg
1876-08-04
Anundsjö
Norrböle
5177
Persdotter
Ingeborg
1865-11-02
Anundsjö
Västersel
5178
Persdotter
Ingeborg
1775-12-28
Indalsliden
Moflo
5179
Persdotter
Ingeborg
1809-12-09
Junsele
Övra
5180
Persdotter
Ingeborg
1845-03-14
Anundsjö
Österfanby
5181
Persdotter
Ingeborg
1891-09-25
Anundsjö
Hemsjö
5182
Persdotter
Ingeborg
1777-02-06
Själevad
Mo
5183
Persdotter
Ingeborg
1782-10-16
Anundsjö
Storborgaren
5184
Persdotter
Ingeborg
1797-07-10
Anundsjö
Nordsjö
5185
Persdotter
Ingeborg
1807-08-11
Anundsjö
Kubbe
5186
Persdotter
Ingeborg
1774
Anundsjö
Västergensjö
5187
Persdotter
Ingeborg
1782-06-14
Junsele
Gulsele
5188
Persdotter
Ingeborg
1887-08-05
Anundsjö
Norrflärke
5189
Persdotter
Ingeborg
1827-03-13
Anundsjö
Risbäck
5190
Persdotter
Ingeborg
1872-04-15
Björna
Mörtsjö
5191
Persdotter
Ingeborg
1841-04-17
Anundsjö
Västergensjö
5192
Persdotter
Ingeborg
1883-07-07
Anundsjö
Tjärn
5193
Persdotter
Ingeborg
1861-09-15
Alanäs
Harrsjö
5194
Persdotter
Ingeborg
1792-09-30
Junsele
Vallen
5195
Persdotter
Ingeborg
1782-12-16
Junsele
Vallen
5196
Persdotter
Ingeborg
1811-10-31
Grundsunda
Banafjäl
5197
Persdotter
Ingeborg
1774-09-20
Grundsunda
Banafjäl
5198
Persdotter
Ingeborg
1809-03-18
Anundsjö
Storborgaren
5199
Persdotter
Ingeborg
1786-01-10
Anundsjö
Tvärlandsböle
5200
Persdotter
Ingeborg
1816-09-20
Helgum
Estrid
5201
Persdotter
Ingeborg
1800-05-14
Anundsjö
Långsele
5202
Persdotter
Ingeborg
1858-06-03
Hammerdal
Hammerdal
5203
Persdotter
Ingeborg Amanda
1897-12-05
Anundsjö
Näs
5204
Persdotter
Ingeborg Evelina
1889-09-01
Åsele
Västernoret
5205
Persdotter
Ingeborg Kristina
1898-02-04
Anundsjö
Åbosjön
5206
Persdotter
Ingeborg Kristina
1893-07-18
Ström
Ström
5207
Persdotter
Ingeborg Kristina
1859-02-10
Ström
Svansele
5208
Persdotter
Ingeborg Margareta
1815-02-16
Vilhelmina
Gransjö
5209
Persdotter
Ingeborg Maria
1884-02-23
Anundsjö
Sunnersta
5210
Persdotter
Ingeborg Maria
1890-04-03
Anundsjö
Södersel
5211
Persdotter
Ingeborg Monica
1880-11-19
Nysätra
Estermark
5212
Persdotter
Ingeborg Petronella
1874-10-18
Åsele
Söråsele
5213
Persdotter
Ingeborg? Katarina
1803
??
??
5214
Persdotter
Ingri Elisabet
1866-04-16
Borgsjö
Borgsjö
5215
Persdotter
Ingrid
1905-09-28
Anundsjö
Norrflärke
5216
Persdotter
Ingrid
1795
Arvidsjaur
Arvidsjaur
5217
Persdotter
Ingrid
1791
Arvidsjaur
Levattnet
5218
Persdotter
Ingrid
1865-01-21
Mo
Hållen
5219
Persdotter
Ingrid
1783-02-09
Fjällsjö
Näset
5220
Persdotter
Ingrid
1791-11-30
Ramsele
Nyland
5221
Persdotter
Ingrid
1794-10-21
Arnäs
Stybbermark
5222
Persdotter
Ingrid Brita
1798-11-13
Torp (Y)
Klöstre
5223
Persdotter
Ingrid Helena
1860-01-07
Junsele
Gårelehöjden
5224
Persdotter
Ingrid Juliana
1832-11-08
Fjällsjö
Sil
5225
Persdotter
Ingrid Karolina
1874-08-10
Björna
Björnsjö
5226
Persdotter
Ingrid Katarina
1815-12-03
Vilhelmina
Vilhelmina
5227
Persdotter
Ingrid Katarina
1806-10-28
Umeå lands
Höglunda
5228
Persdotter
Ingrid Katarina
1800
Åsele
Gafsele
5229
Persdotter
Ingrid Katarina
1833-03-03
Alanäs
Siljåsen
5230
Persdotter
Ingrid Katarina
1816
Borgsjö
Borgsjö
5231
Persdotter
Ingrid Kristina
1820-01-08
Nordingrå
Rävsön o13Salberg
5232
Persdotter
Ingrid Magdalena
1856-06-11
Bodum
Orrnäs
5233
Persdotter
Ingrid Magdalena
1859-01-15
Bodum
Orrnäs
5234
Persdotter
Ingrid Margareta
1850-06-23
Ramsele
Krången
5235
Persdotter
Ingrid Maria
1834-11-03
Anundsjö
Nordsjö
5236
Persdotter
Ingrid Maria
1837-01-15
Anundsjö
Västersel
5237
Persdotter
Ingrid Maria
1874-02-20
Anundsjö
Myckelgensjö
5238
Persdotter
Ingrid Maria
1833-05-06
Anundsjö
Vattugården
5239
Persdotter
Ingrid Maria
1824-10-22
Anundsjö
Norrmesunda
5240
Persdotter
Ingrid Maria
1831-03-21
Anundsjö
Vattugården
5241
Persdotter
Ingrid Maria
1874-11-20
Björna
Angsta
5242
Persdotter
Ingrid Maria
1858-03-09
Bodum
Flyn
5243
Persdotter
Ingrid Märta
1865-05-18
Jämtland
Bräcke
5244
Persdotter
Ingrid Märta
1852-05-31
Björna
Berg
5245
Persdotter
Ingrid Sofia
1814-12-27
Nätra
Bredånger
5246
Persdotter
Ingrid Sofia
1862-09-06
Kronobergs län
Tävelsås
5247
Persdotter
Ingrid Sofia
1888-08-29
Själevad
Örnsköldsvik
5248
Persdotter
Jenny
1860-11-24
Skellefteå lands
Frostkåge
5249
Persdotter
Jenny Aqvilina
1879-05-06
Stensele
Bastuträsk
5250
Persdotter
Jenny Charlotta
1878-07-19
Sävar
Sävar
5251
Persdotter
Jenny Elisabet
1867-01-06
Lövånger
Önnesmark
5252
Persdotter
Jenny Elisabet
1904-07-06
Fredrika
VästraStavarsjö
5253
Persdotter
Jenny Elise
1874-02-23
Lycksele
Hedmark
5254
Persdotter
Jenny Eufrosyna
1881-01-31
Nordmaling
Håknäs
5255
Persdotter
Jenny Evelina
1883-11-27
Malå
Malånäs
5256
Persdotter
Jenny Evelina
1874-11-01
Stensele
Gubbträsk
5257
Persdotter
Jenny Helena Lovisa
1877-07-31
Burträsk
Kalvträsk
5258
Persdotter
Jenny Karolina
1883-08-13
Norsjö
Svansele
5259
Persdotter
Jenny Katarina
1892-01-15
Norsjö
Risliden
5260
Persdotter
Jenny Kristina
1873-03-30
Kronobergs län
Urshult
5261
Persdotter
Jenny Kristina
1877-08-01
Lycksele
Fredrika
5262
Persdotter
Jenny Kristina
1893-08-25
Bjurholm
Hörnäs
5263
Persdotter
Jenny Kristina Elisabet
1888-03-29
Gideå
Getingstabodum
5264
Persdotter
Jenny Magdalena
1874-02-19
Bjurholm
Mariebäck
5265
Persdotter
Jenny Margareta
1888-12-29
Skellefteå lands
Skellefteå lands
5266
Persdotter
Jenny Margareta
1882-03-11
Burträsk
Talliden
5267
Persdotter
Jenny Margareta
1885-05-07
Själevad
Svedje
5268
Persdotter
Jenny Margareta
1883-12-21
Själevad
Domsjö sågverk
5269
Persdotter
Jenny Maria
1883-01-23
Lycksele
Vänjaurbäck
5270
Persdotter
Jenny Maria
1877-10-27
Stensele
Bastuträsk
5271
Persdotter
Jenny Maria
1873-06-30
Stensele
Bastuträsk
5272
Persdotter
Jenny Maria
1873-03-30
Lycksele
Knaften
5273
Persdotter
Jenny Maria
1880-11-09
Lycksele
Björkberg
5274
Persdotter
Jenny Maria
1883-11-08
Nordmaling
Tallberg
5275
Persdotter
Jenny Maria Alexia
1895-10-10
Lycksele
Anderslund
5276
Persdotter
Jenny Matilda
1890-08-21
Degerfors
Brattåker
5277
Persdotter
Johan
1841-05-16
Stensele
Bastuträsk
5278
Persdotter
Johanna
1821-04-24
Umeå lands
Innertavle
5279
Persdotter
Johanna
1851-10-10
Jörn
Stavaträsk
5280
Persdotter
Johanna
1863-01-15
Norsjö
Risliden
5281
Persdotter
Johanna
1848-12-10
Nordingrå
Nordingrå
5282
Persdotter
Johanna
1833-11-08
Sorsele
Torviksele
5283
Persdotter
Johanna
1858-04-23
Skellefteå lands
Tjärn
5284
Persdotter
Johanna
1840-07-18
Anundsjö
Åbosjön
5285
Persdotter
Johanna
1849-11-19
Östergötland
Herrestad
5286
Persdotter
Johanna
1841-08-09
Burträsk
Bodbyn
5287
Persdotter
Johanna
1842-09-20
Vännäs
Spöland
5288
Persdotter
Johanna
1841-07-20
Skellefteå lands
Falmark
5289
Persdotter
Johanna
1872-10-11
Kristianstads län
Näsum
5290
Persdotter
Johanna
1853-06-14
Bygdeå
Bjänsjöå
5291
Persdotter
Johanna
1878-01-21
Själevad
Fors
5292
Persdotter
Johanna
1795-08-17
Umeå lands
Västervik
5293
Persdotter
Johanna
1801-04-25
Lövånger
Brännkälen
5294
Persdotter
Johanna
1841-02-05
Sävar
Pålböle
5295
Persdotter
Johanna
1826-01-05
Burträsk
Torrbergsliden
5296
Persdotter
Johanna
1869-01-03
Själevad
Nordanås 6
5297
Persdotter
Johanna
1770-09-16
Bygdeå
Skinnarbyn
5298
Persdotter
Johanna
1814-01-16
Umeå lands
Håkmark
5299
Persdotter
Johanna
1833-02-06
Umeå lands
Hössjö
5300
Persdotter
Johanna
1839-04-04
Nordmaling
Mo
5301
Persdotter
Johanna
1826-05-27
Umeå lands
Östervik
5302
Persdotter
Johanna
1834-08-01
Umeå lands
Hössjö
5303
Persdotter
Johanna
1856-08-31
Eden
5304
Persdotter
Johanna
1849-11-11
Umeå lands
Holmsund
5305
Persdotter
Johanna
1818-04-24
Dorotea
Lajksjö
5306
Persdotter
Johanna
1867-12-27
Nordmaling
Ängersjö
5307
Persdotter
Johanna
1848-07-15
Bjurholm
Lillarmsjö
5308
Persdotter
Johanna
1850-04-20
Bjurholm
Lillarmsjö
5309
Persdotter
Johanna
1875-03-05
Bjurholm
Lillarmsjö
5310
Persdotter
Johanna
1829-11-24
Grundsunda
Kyrkovallen
5311
Persdotter
Johanna
1848-04-19
Nordmaling
Baggård
5312
Persdotter
Johanna
1871-12-01
Nordmaling
Gräsmyr
5313
Persdotter
Johanna
1845-06-26
Karlskoga
Karlskoga
5314
Persdotter
Johanna
1801-06-03
??
??
5315
Persdotter
Johanna
1863-01-27
Nordmaling
Torrböle
5316
Persdotter
Johanna
1832
Björna
Långviken
5317
Persdotter
Johanna
1841-10-26
Gideå
Lemusjö
5318
Persdotter
Johanna
1865-02-01
Degerfors
Västerbäck
5319
Persdotter
Johanna
1787-03-25
Arnäs
Grundsjö
5320
Persdotter
Johanna
1839-09-09
Umeå lands
Västervik
5321
Persdotter
Johanna
1859-05-06
Arnäs
Prästbordet
5322
Persdotter
Johanna Agneta
1880-02-27
Sorsele
Gargnäs
5323
Persdotter
Johanna Albertina
1817-11-15
Lövånger
Gammelbyn
5324
Persdotter
Johanna Albertina
1861-10-04
Stensele
Bastuträsk
5325
Persdotter
Johanna Andrietta
1864-02-22
Själevad
Hanabäck
5326
Persdotter
Johanna Anselina
1873-06-04
Vilhelmina
Dalasjö
5327
Persdotter
Johanna Aqvilina
1871-10-05
Stensele
Bastuträsk
5328
Persdotter
Johanna Augusta
1858-08-11
Degerfors
Lillträsk
5329
Persdotter
Johanna Augusta
1870-07-20
Stensele
Bastuträsk
5330
Persdotter
Johanna Dorotea
1876-02-06
Stensele
Forsmark
5331
Persdotter
Johanna Elisabet
1838-06-04
Nysätra
Flarken
5332
Persdotter
Johanna Elisabet
1886-10-17
Själevad
Själevad
5333
Persdotter
Johanna Elisabet
1806-01-26
Bygdeå
Sikeå
5334
Persdotter
Johanna Erika
1876-02-14
Vännäs
Brännfors
5335
Persdotter
Johanna Euphemia
1851-09-16
Stensele
Grundfors
5336
Persdotter
Johanna Evelina
1867-04-01
Lycksele
Hornmyr
5337
Persdotter
Johanna Fredrika
1840-01-31
Skellefteå lands
Falmark
5338
Persdotter
Johanna Gustava
1844-09-27
Umeå lands
Tavelsjö
5339
Persdotter
Johanna Gustava
1827-01-25
Grundsunda
Rönnhom
5340
Persdotter
Johanna Helena
1850
Helgum
Helgum
5341
Persdotter
Johanna Josefina
1864-10-12
Stensele
Gardsjönäs
5342
Persdotter
Johanna Josefina
1844-05-03
Stensele
Forsvik
5343
Persdotter
Johanna Josefina
1881-08-19
Nordmaling
Levar
5344
Persdotter
Johanna Karolina
1841-10-15
Umeå lands
Håkmark
5345
Persdotter
Johanna Karolina
1861-10-17
Åsele
Mossaträsk
5346
Persdotter
Johanna Karolina
1847-07-09
Umeå lands
Västervik
5347
Persdotter
Johanna Karolina
1849-05-16
Umeå lands
Västansjö
5348
Persdotter
Johanna Karolina
1845-02-18
Gideå
Flärke
5349
Persdotter
Johanna Karolina
1869-03-16
Stensele
Ankarsund
5350
Persdotter
Johanna Karolina
1877-01-14
Grundsunda
Önska
5351
Persdotter
Johanna Karolina
1833-08-23
Skellefteå lands
Falmark
5352
Persdotter
Johanna Kartolina
1831-01-05
Lövånger
Hökmark
5353
Persdotter
Johanna Kristina
1848-03-22
Junsele
Tarsele
5354
Persdotter
Johanna Kristina
1876-11-01
Umeå lands
Hössjö
5355
Persdotter
Johanna Kristina
1832-06-24
Umeå lands
Norrfors
5356
Persdotter
Johanna Kristina
1855-07-11
Sävar
Sävar
5357
Persdotter
Johanna Kristina
1886-04-25
Bjurholm
Nordås
5358
Persdotter
Johanna Leontina
1847-06-30
Nordmaling
Nygård
5359
Persdotter
Johanna Lovisa
1781-07
Umeå lands
Hamnen
5360
Persdotter
Johanna Lovisa
1842-07-29
Bygdeå
Bobacken
5361
Persdotter
Johanna Magdalena
1836-12-23
Åsele
Solberg
5362
Persdotter
Johanna Magdalena
1840-11-14
Nordmaling
Klöse
5363
Persdotter
Johanna Magdalena
1832-03-25
Grundsunda
Gidböle
5364
Persdotter
Johanna Magdalena
1836-11-28
Nordmaling
Torrböle
5365
Persdotter
Johanna Magdalena
1828-05-06
Umeå lands
Röbäck
5366
Persdotter
Johanna Margareta
1876-09-19
Stensele
Storholmen
5367
Persdotter
Johanna Margareta
1854-03-01
Bjurholm
Nyland
5368
Persdotter
Johanna Margareta
1850-01-16
Gideå
Flärke
5369
Persdotter
Johanna Margareta
1835-12-09
Nordmaling
Hörnsjö
5370
Persdotter
Johanna Margareta
1859-10-02
Nordmaling
Brattfors
5371
Persdotter
Johanna Margareta
1859-10-30
Nordmaling
Ängersjö
5372
Persdotter
Johanna Margareta
1866-07-21
Umeå lands
Myrbäck
5373
Persdotter
Johanna Margareta Elisabet
1853-10-14
Nordmaling
Nordsjö
5374
Persdotter
Johanna Maria
1798-06-24
Umeå lands
Innertavle
5375
Persdotter
Johanna Matilda
1832-12-12
Lövånger
Mårtensbodan
5376
Persdotter
Johanna Matilda
1869-01-14
Nordmaling
Djupsjö
5377
Persdotter
Johanna Ottilia
1876-05-05
Bygdeå
Sikeå
5378
Persdotter
Johanna Perpetua
1820-04-02
Lövånger
Gammelbyn
5379
Persdotter
Johanna Petronell
1832-07-13
Dorotea
Lavsjö
5380
Persdotter
Johanna Petronell
1823-02-27
Åsele
Östernoret
5381
Persdotter
Johanna Petronella
1857-05-24
Sorsele
Gargås
5382
Persdotter
Johanna Petronella
1852-11-15
Sorsele
Gargås
5383
Persdotter
Johanna Petronella
1847-05-06
Lycksele
Vägsele
5384
Persdotter
Johanna Petronella
1827-02-03
Lycksele
Knaften
5385
Persdotter
Johanna Prepertua
1829-06-29
Lövånger
Fjälbyn
5386
Persdotter
Johanna Sofia
1815-09-27
Skellefteå lands
Byske
5387
Persdotter
Johanna Viktoria
1877-11-26
Stensele
Luspholm
5388
Persdotter
Johanna Vilhelmina
1858-07-31
Holmön
Holmön
5389
Persdotter
Johanna Vilhelmina
1866-11-08
Sorsele
Ersmark
5390
Persdotter
Jonata Petronella
1821-08-07
Dorotea
Långsele
5391
Persdotter
Josefina
1878-04-07
Skellefteå lands
Berget
5392
Persdotter
Josefina
1878-05-06
Hällesjö
Sandlgden
5393
Persdotter
Josefina
1856-01-07
Lycksele
Vormsele
5394
Persdotter
Josefina
1879-12-25
Vännäs
Norra Österselet
5395
Persdotter
Josefina
1855-12-03
Gideå
Flygsjö
5396
Persdotter
Josefina
1874-12-05
Örträsk
Örträsk
5397
Persdotter
Josefina Albertina
1875-02-09
Kronobergs län
Torpa
5398
Persdotter
Josefina Eleonora
1871-01-17
Lycksele
Vänjaurträsk
5399
Persdotter
Josefina Katarina
1844-04-16
Umeå lands
Umeå lands
5400
Persdotter
Josefina Petronella
1856-08-21
Åsele
Siksjö
5401
Persdotter
Josefina Rosalia
1839-10-03
Åsele
Gafsele
5402
Persdotter
Josefina Ulrika
1875-12-24
Lycksele
Björkberg
5403
Persdotter
Judit Elina
1884-12-10
Stensele
Brattåker
5404
Persdotter
Judith Kristina
1892-10-07
Malå
Rentjärn
5405
Persdotter
Judith Kristina
1892-10-07
Finland
Rentjärn
5406
Persdotter
Julia
1899-02-04
Anundsjö
Östergensjö
5407
Persdotter
Julia Margreta
1891-05-08
Norsjö
Svansele
5408
Persdotter
Julia Maria
1861-12-29
Kalmar län
Söderåkra
5409
Persdotter
Juliana
1770-04
Nordmaling
Orrböle
5410
Persdotter
Juliana
1825-01-01
Degerfors
Buberget
5411
Persdotter
Juliana
1823-09-22
Ström
Gärdnäs
5412
Persdotter
Juliana Albertina
1879-07-06
Dorotea
Granliden
5413
Persdotter
Juliana Erika
1842-11-22
Tåsjö
Skänknäsberget
5414
Persdotter
Juliana Petronella
1856-10-29
Dorotea
Häggås
5415
Persdotter
Justina Katarina
1849-01-09
Anundsjö
Tvärlandsböle
5416
Persdotter
Justina Vilhelmina
1887-06-16
Vilhelmina
Blaikliden
5417
Persdotter
Kajsa Lisa
1825-12-14
Gräta
5418
Persdotter
Karin
1897-03-21
Anundsjö
Näs
5419
Persdotter
Karin
1868-01-31
Vännäs
Tväråbäck
5420
Persdotter
Karin
1869-11-20
Ström
Ström
5421
Persdotter
Karin
1865-04-05
Bodsjö
Bodsjö
5422
Persdotter
Karin Ingeborg
1923-05-25
Anundsjö
Västergensjö
5423
Persdotter
Karin Kristina
1885-03-08
Anundsjö
Österfannbyn
5424
Persdotter
Karolina
1882-01-25
Anundsjö
Sunnersta
5425
Persdotter
Karolina
1826-11-14
Umeå lands
Grubbe
5426
Persdotter
Karolina
1844-08-24
Lövånger
Bissjön
5427
Persdotter
Karolina
1837-01-28
Skellefteå lands
Skråmträsk
5428
Persdotter
Karolina
1843-05-20
Burträsk
Strandholmen
5429
Persdotter
Karolina
1825-04-02
Umeå lands
Grubbe
5430
Persdotter
Karolina
1835-09-12
Burträsk
Mjövattnet
5431
Persdotter
Karolina
1835-06-29
Norsjö
Norsjö
5432
Persdotter
Karolina
1835-06-10
Nätra
Bjästa
5433
Persdotter
Karolina
1820-09-17
Skellefteå lands
Burvik
5434
Persdotter
Karolina
1847-09-10
Skellefteå lands
Storkåge
5435
Persdotter
Karolina
1845-03-12
Sorsele
Stensund
5436
Persdotter
Karolina
1829-09-10
Umeå lands
Backen
5437
Persdotter
Karolina
1866-08-07
Arjeplog
Waxnäs
5438
Persdotter
Karolina
1834-08-10
Umeå lands
Åheden
5439
Persdotter
Karolina
1854-07-03
Holmön
Holmön
5440
Persdotter
Karolina
1830-11-16
Umeå lands
Sörböle
5441
Persdotter
Karolina
1838-08-16
Bygdeå
Rickleå
5442
Persdotter
Karolina
1849-10-14
Umeå lands
Överboda
5443
Persdotter
Karolina
1859-05-16
Vännäs
Tväråbäck
5444
Persdotter
Karolina
1827-02-06
Sävar
Pålböle
5445
Persdotter
Karolina
1852-05-01
Umeå lands
Holmsund
5446
Persdotter
Karolina
1832-06-13
Skellefteå lands
Falmark
5447
Persdotter
Karolina
1836-01-19
Umeå lands
Åheden
5448
Persdotter
Karolina
1872-08-02
Björna
Leding
5449
Persdotter
Karolina
1853-09-30
Björna
Björnsjö
5450
Persdotter
Karolina
1826-01-21
Degerfors
Skivsjön
5451
Persdotter
Karolina
1865-03-22
Själevad
Nordanås
5452
Persdotter
Karolina
1863-03-28
Umeå lands
Håkmark
5453
Persdotter
Karolina
1867-02-22
Norsjö
Bredträsk
5454
Persdotter
Karolina
1854-09-22
Arnäs
Torsböle
5455
Persdotter
Karolina
1852-05-20
Burträsk
Klysterberget
5456
Persdotter
Karolina
1819-10-27
Grundsunda
Banafjäl
5457
Persdotter
Karolina
1851-06-16
Bjurholm
Mellantjärn
5458
Persdotter
Karolina
1833-12-31
Grundsunda
Gidböle
5459
Persdotter
Karolina
1832-11-04
Nordmaling
Håknäs
5460
Persdotter
Karolina
1843-06-28
Grundsunda
Rönnholm
5461
Persdotter
Karolina
1829-09-27
Grundsunda
Rönnhom
5462
Persdotter
Karolina
1825-03-10
Degerfors
Rosinedal
5463
Persdotter
Karolina
1859-11-01
Bjurholm
Björknäs
5464
Persdotter
Karolina
1857-09-12
Nordmaling
Nygård
5465
Persdotter
Karolina
1848-04-20
Bjurholm
Ström
5466
Persdotter
Karolina
1855-01-12
Grundsunda
Husum
5467
Persdotter
Karolina
1861-07-12
Nordmaling
Brattfors
5468
Persdotter
Karolina
1849-03-18
Nordmaling
Klöse
5469
Persdotter
Karolina
1874-01-24
Björna
Leding
5470
Persdotter
Karolina
1840-07-25
Gideå
Lemesjö
5471
Persdotter
Karolina
1851-03-08
Gideå
Flärke
5472
Persdotter
Karolina
1846-03-17
Bjurholm
Mariebäck
5473
Persdotter
Karolina
1856-03-18
Bjurholm
Nyholm
5474
Persdotter
Karolina
1834-10-24
Degerfors
Nyåkertjärn
5475
Persdotter
Karolina
1825-04-13
Gideå
Sörgidsjö
5476
Persdotter
Karolina
1853-05-21
Vännäs
Nyby
5477
Persdotter
Karolina
1857-01-24
Bjurholm
Björknäs
5478
Persdotter
Karolina
1826-05-19
Nordmaling
Håknäs
5479
Persdotter
Karolina
1854-05-14
Bjurholm
Bastuträsk
5480
Persdotter
Karolina
1850 cirka
Össeby-garn
Össeby-garn
5481
Persdotter
Karolina
1869-01-12
Själevad
Sörvåge
5482
Persdotter
Karolina
1843-08-05
Lövånger
Uttersjön
5483
Persdotter
Karolina Albertina
1858-02-28
Åsele
Gafsele
5484
Persdotter
Karolina Amanda
1876-04-12
Lycksele
Rusele
5485
Persdotter
Karolina Charlotta
1826-10-02
Umeå Lands
Stöcksjö
5486
Persdotter
Karolina Charlotta
1869-10-30
Lycksele
Lyxaberg
5487
Persdotter
Karolina Charlotta
1840-06-22
Umeå lands
Stöcksjö
5488
Persdotter
Karolina Charlotta
1837-08-16
Nordmaling
Sörbyn
5489
Persdotter
Karolina Eleonora
1873-07-24
Lycksele
Gäddträsk
5490
Persdotter
Karolina Elisabet
1863-05-04
Grundsunda
Gidböle
5491
Persdotter
Karolina Eufrosyna
1827-12-28
Skellefteå lands
Gummark
5492
Persdotter
Karolina Eugenia Agata
1860-11-02
Stensele
Långvattnet
5493
Persdotter
Karolina Isabella
1851-12-05
Skellefteå lands
Kusmark
5494
Persdotter
Karolina Johanna
1853-09-27
Anundsjö
Björnbäck
5495
Persdotter
Karolina Johanna
1861-09-23
Sävar
Storliden
5496
Persdotter
Karolina Johanna
1851-10-14
Anundsjö
Björnbäck
5497
Persdotter
Karolina Josefina
1828-11-28
Nordmaling
Baggård
5498
Persdotter
Karolina Konkordia
1855-02-18
Åsele
Älgsjö
5499
Persdotter
Karolina Kristina
1810-05-24
Skellefteå lands
Kyrkbordet
5500
Persdotter
Karolina Kristina
1845-11-14
Grundsunda
Ultrå
5501
Persdotter
Karolina Kristina
1836-03-17
Nordmaling
Bredvik
5502
Persdotter
Karolina Lovisa
1825-02-16
Degerfors
Degerfors by
5503
Persdotter
Karolina Magdalena
1847-07-16
Lövånger
Vebomark
5504
Persdotter
Karolina Magdalena
1840-08-19
Grundsunda
Ällön
5505
Persdotter
Karolina Melinda
1866-08-16
Åsele
Gafsele
5506
Persdotter
Karolina Petronella
1859-03-26
Skellefteå lands
Boviken
5507
Persdotter
Karolina Petronella
1861-08-01
Åsele
Kvällträsk
5508
Persdotter
Karolina Sofia
1821-07-19
Degerfors
Ytterträsk
5509
Persdotter
Karolina Ulrika
1866-08-02
Degerfors
Häggnäs
5510
Persdotter
Karolina Ulrika
1848-07-11
Umeå stads
Umeå stad
5511
Persdotter
Karolina Vilhelmina
1874-12-17
Umeå lands
Stöcksjö
5512
Persdotter
Katarin Kristina
1880-12-05
Björna
Leding
5513
Persdotter
Katarina
1802-12-24
Anundsjö
Norrflärke
5514
Persdotter
Katarina
1843-08-20
Anundsjö
Västergensjö
5515
Persdotter
Katarina
1882-12-11
Anundsjö
Holmsjö
5516
Persdotter
Katarina
1848-12-25
Anundsjö
Västerfannby
5517
Persdotter
Katarina
1823-04-04
Anundsjö
Sörflärke
5518
Persdotter
Katarina
1881-08-03
Anundsjö
Brandkäl
5519
Persdotter
Katarina
1857-05-16
Anundsjö
Österfanby
5520
Persdotter
Katarina
1811
Anundsjö
Brandkäl
5521
Persdotter
Katarina
1807-07-16
Säbrå
Säbrå
5522
Persdotter
Katarina
1779-07-15
Anundsjö
Sörflärke
5523
Persdotter
Katarina
1820-04-04
Anundsjö
Skalmsjö
5524
Persdotter
Katarina
1809-01-01
Anundsjö
Kläppsjö
5525
Persdotter
Katarina
1801-03-08
Sidensjö
Grätnäs
5526
Persdotter
Katarina
1850-01-09
Själevad
Själevad
5527
Persdotter
Katarina
1818-06-28
Anundsjö
Norrmesunda
5528
Persdotter
Katarina
1783-11-30
Anundsjö
Kubbe
5529
Persdotter
Katarina
1838-05-30
Mo
Gottne
5530
Persdotter
Katarina
1823-12-12
Anundsjö
Långsele
5531
Persdotter
Katarina
1797
Åsele
Svanabyn
5532
Persdotter
Katarina
1774-07-24
Anundsjö
Degersjö
5533
Persdotter
Katarina
1859-03-06
Anundsjö
Grundtjärn
5534
Persdotter
Katarina
1866-12-10
Anundsjö
Yttersel
5535
Persdotter
Katarina
1787-02-01
Junsele
Krånge
5536
Persdotter
Katarina
1874-02-27
Anundsjö
Seltjärn
5537
Persdotter
Katarina
1799
Nätra
Gärden
5538
Persdotter
Katarina
1799-07-26
Anundsjö
Kubbe
5539
Persdotter
Katarina
1793-08-09
Anundsjö
Västergensjö
5540
Persdotter
Katarina
1787-08-29
Anundsjö
Norrflärke
5541
Persdotter
Katarina
1884-05-13
Anundsjö
Holmsjö
5542
Persdotter
Katarina
1778-10-04
Anundsjö
Långsele
5543
Persdotter
Katarina
1848-05-22
??
??
5544
Persdotter
Katarina
1840-07-28
Norsjö
Kvammarnäs
5545
Persdotter
Katarina
1826-04-15
Själevad
Själand
5546
Persdotter
Katarina
1800-12-28
Nätra
Genesön
5547
Persdotter
Katarina
1771-07-02
Nordingrå
Björnås 1:1
5548
Persdotter
Katarina
1829
Nätra
Öden
5549
Persdotter
Katarina
1865-03-11
Ramsele
Lungsjö
5550
Persdotter
Katarina
1799-05-04
Skellefteå lands
Fahlmark
5551
Persdotter
Katarina
1776-04-09
Arvidsjaur
Korrokveijk
5552
Persdotter
Katarina
1877-10-06
Sundsvall
Torp
5553
Persdotter
Katarina
1776
Arvidsjaur?
Arvidsjaur?
5554
Persdotter
Katarina
1814
Arjeplog
Arjeplog
5555
Persdotter
Katarina
1846-11-19
Gräsmark
Gräsmark
5556
Persdotter
Katarina
1790 cirka
Piteå lands
Piteå lands
5557
Persdotter
Katarina
1833-03-17
Nätra
Åmynnet
5558
Persdotter
Katarina
1807
Arvidsjaur
Arvidsjaur
5559
Persdotter
Katarina
1783-01-07
Lövånger
Uttersjön
5560
Persdotter
Katarina
1833
Nätra
Sunnansjö
5561
Persdotter
Katarina
1774
Skellefteå lands
Ursviken
5562
Persdotter
Katarina
1803-01-08
Ramsele
Imnäs
5563
Persdotter
Katarina
1804-05-16
Skellefteå lands
Högheden
5564
Persdotter
Katarina
1796-10-28
Volgsjö
Latikberg
5565
Persdotter
Katarina
1788-05-30
Skellefteå lands
Sunnanå
5566
Persdotter
Katarina
1786-02-10
Skellefteå lands
Östanbäck
5567
Persdotter
Katarina
1779-12-21
Lövånger
Bissjön
5568
Persdotter
Katarina
1836-08-06
Nätra
Östersel
5569
Persdotter
Katarina
1796-09
Nätra
Västersehl 7:3
5570
Persdotter
Katarina
1787-01-10
Skellefteå lands
Östanbäck
5571
Persdotter
Katarina
1774-10-21
Korsholm
Helsingby
5572
Persdotter
Katarina
1797
Arvidsjaur
Arvidsjaur
5573
Persdotter
Katarina
1807-08-22
Skorped
Byvattnet
5574
Persdotter
Katarina
1797-10-02
Vilhelmina
Risträsk
5575
Persdotter
Katarina
1851-09-29
Junsele
Lillegård
5576
Persdotter
Katarina
1802-01-17
Lövånger
Bissjön
5577
Persdotter
Katarina
1790-06-18
Anundsjö
Västersel
5578
Persdotter
Katarina
1786
Nätra
Nätra
5579
Persdotter
Katarina
1851-08-09
Själevad
Överbilla
5580
Persdotter
Katarina
1847-12-05
Anundsjö
Sörböle
5581
Persdotter
Katarina
1869-11-20
5582
Persdotter
Katarina
1797-10-25
Nordingrå
Sebäng
5583
Persdotter
Katarina
1771-11-21
Lövånger
Risböle
5584
Persdotter
Katarina
1783-01-08
Lövånger
Vallen
5585
Persdotter
Katarina
1789-01-15
Själevad
Domsjö
5586
Persdotter
Katarina
1787-06-28
Anundsjö
Grundtjärn
5587
Persdotter
Katarina
1824-03-11
Nysätra
Strandselet
5588
Persdotter
Katarina
1827-07-22
Själevad
Kittelsböle
5589
Persdotter
Katarina
1814-09-02
Nysätra
Brände
5590
Persdotter
Katarina
1797-01-01
Ål
Tunsta
5591
Persdotter
Katarina
1771-04-04
Arnäs
Brunnsnäs
5592
Persdotter
Katarina
1849-12-14
Anundsjö
Norrflärke
5593
Persdotter
Katarina
1788-04-19
Själevad
Mo
5594
Persdotter
Katarina
1837-09-12
Vibyggerå
Berg
5595
Persdotter
Katarina
1825-08-25
Ringarum
Ringarum
5596
Persdotter
Katarina
1825-10-14
Själevad
Sörböle
5597
Persdotter
Katarina
1788-01-19
Själevad
Björnsjö
5598
Persdotter
Katarina
1789-03-01
Arnäs
Klingre
5599
Persdotter
Katarina
1867-06-09
Själevad
Nävertjäl
5600
Persdotter
Katarina
1784
Åsele
Stennäs
5601
Persdotter
Katarina
1784-11-11
Själevad
Översjäla
5602
Persdotter
Katarina
1773-02-01
Arnäs
Brunnsnäs
5603
Persdotter
Katarina
1832-04-10
Mo
Gottne
5604
Persdotter
Katarina
1791-06-29
Lövånger
Gammelbyn
5605
Persdotter
Katarina
1785-08-24
Själevad
Norrvästansjö
5606
Persdotter
Katarina
1795-10-27
Nysätra
Estersmark
5607
Persdotter
Katarina
1792-11-09
Skellefteå lands
Selet
5608
Persdotter
Katarina
1828-06-16
Mo
Flärke
5609
Persdotter
Katarina
1782-08-14
Lövånger
Bissjön
5610
Persdotter
Katarina
1851-07-05
Arnäs
Näset
5611
Persdotter
Katarina
1811
Lappmarken
Lappmarken
5612
Persdotter
Katarina
1818-05-01
Själevad
Österalnäs
5613
Persdotter
Katarina
1793-04-07
Nysätra
Hertzånger
5614
Persdotter
Katarina
1831-06-16
Själevad
Bringen
5615
Persdotter
Katarina
1790-09-29
Lövånger
Bissjön
5616
Persdotter
Katarina
1798-10-13
Själevad
Västeralnö
5617
Persdotter
Katarina
1789-05-12
Själevad
Östansjö
5618
Persdotter
Katarina
1808-11-12
Lövånger
Noret
5619
Persdotter
Katarina
1772-07-07
Umeå lands
Sörmjöle
5620
Persdotter
Katarina
1794-07-31
Lövånger
Kräkånger
5621
Persdotter
Katarina
1796-05-20
Lövånger
Kräkånger
5622
Persdotter
Katarina
1773-06-18
Nysätra
Kålaboda
5623
Persdotter
Katarina
1824-02-01
Själevad
Flärke
5624
Persdotter
Katarina
1780-07-29
Själevad
Gottne
5625
Persdotter
Katarina
1783-09-01
Skellefteå lands
Falmark
5626
Persdotter
Katarina
1810-01-21
Umeå lands
Bjenberg
5627
Persdotter
Katarina
1770 cirka
Umeå lands?
Umeå lands?
5628
Persdotter
Katarina
1799-02-06
Anundsjö
Norrflärke
5629
Persdotter
Katarina
1796-10-17
Lycksele
Hjukensjön
5630
Persdotter
Katarina
1785-08-01
Anundsjö
Sörböle
5631
Persdotter
Katarina
1778-01-01
Bygdeå
Bygdeå
5632
Persdotter
Katarina
1824-05-19
Själevad
Hörnett
5633
Persdotter
Katarina
1810-02-27
Gudmundrå
Gudmundrå
5634
Persdotter
Katarina
1773
Åsele
Svanaby
5635
Persdotter
Katarina
1819-04-28
Själevad
Översjäla
5636
Persdotter
Katarina
1783-10-05
Nordingrå
Mjällom
5637
Persdotter
Katarina
1770-09-15
Själevad
Billsta
5638
Persdotter
Katarina
1801-11-01
Anundsjö
Norrflärke
5639
Persdotter
Katarina
1783-05-16
Nysätra
Gumboda
5640
Persdotter
Katarina
1773-09-22
Själevad
Klasböle
5641
Persdotter
Katarina
1809-11-09
Själevad
Nordanås
5642
Persdotter
Katarina
1806-08-27
Björna
Björnsjö
5643
Persdotter
Katarina
1794-03-13
Vilhelmina
Nästansjö
5644
Persdotter
Katarina
1792-12-16
Nysätra
Trehörningen
5645
Persdotter
Katarina
1772-01-21
Själevad
Uttersjön
5646
Persdotter
Katarina
1799-02-05
Själevad
Främmerbilla
5647
Persdotter
Katarina
1792-08-26
Nordingrå
Gåsnäs
5648
Persdotter
Katarina
1795-06-13
Anundsjö
Hemsjö
5649
Persdotter
Katarina
1801-08-21
Lycksele
Kyrkberg
5650
Persdotter
Katarina
1801-02-25
Själevad
Billsta
5651
Persdotter
Katarina
1800-01-07
Själevad
Billsta
5652
Persdotter
Katarina
1778-10-10
Umeå lands
Hössjö
5653
Persdotter
Katarina
1842-06-15
Björna
Uttersjö
5654
Persdotter
Katarina
1799-01-06
Voxna
Voxna
5655
Persdotter
Katarina
1798-10-16
Umeå lands
Västervik
5656
Persdotter
Katarina
1774-08-21
Själevad
Uttersjön
5657
Persdotter
Katarina
1771-07-29
Anundsjö
Ödsbyn
5658
Persdotter
Katarina
1785-03-23
Umeå lands
Överboda
5659
Persdotter
Katarina
1786-08-14
Själevad
Översjäla
5660
Persdotter
Katarina
1806-05-04
Umeå lands
Gravmark
5661
Persdotter
Katarina
1795-04-07
Nysätra
Gumboda
5662
Persdotter
Katarina
1776-01-23
Själevad
Norrvåge
5663
Persdotter
Katarina
1770-09-26
Skellefteå
Skellefteå
5664
Persdotter
Katarina
1785-06-20
Umeå lands
Rödå
5665
Persdotter
Katarina
1795-11-29
Nysätra
Estersmark
5666
Persdotter
Katarina
1780-05-15
Burträsk
Bodbyn
5667
Persdotter
Katarina
1860-02-15
Undersåker
Undersåker
5668
Persdotter
Katarina
1786-06-24
Nederkalix
Näsbyn
5669
Persdotter
Katarina
1792-09-08
Umeå lands
Överboda
5670
Persdotter
Katarina
1795-03-10
Nysätra
Estersmark
5671
Persdotter
Katarina
1828-07-30
Själevad
Nordanås
5672
Persdotter
Katarina
1808-10-07
Umeå lands
Österteg
5673
Persdotter
Katarina
1809-01-21
Umeå lands
Pengsjö
5674
Persdotter
Katarina
1832-04-15
Själevad
Prästbordet
5675
Persdotter
Katarina
1823-04-08
Anundsjö
Risbäck
5676
Persdotter
Katarina
1778-09-06
Burträsk
Renbergsvattnet
5677
Persdotter
Katarina
1812-02-10
Själevad
Happsta
5678
Persdotter
Katarina
1816-09-10
Nysätra
Brände
5679
Persdotter
Katarina
1776-11-27
Nora
Löfvik
5680
Persdotter
Katarina
1814-08-28
Själevad
Holmtjernsbacken
5681
Persdotter
Katarina
1801-02-06
Själevad
Sörvästansjö
5682
Persdotter
Katarina
1789-09-23
Anundsjö
Norrflärke
5683
Persdotter
Katarina
1784-04-18
Burträsk
Mjövattnet
5684
Persdotter
Katarina
1787-02-01
Junsele
Junsele
5685
Persdotter
Katarina
1794-08-27
Själevad
Österalnäs
5686
Persdotter
Katarina
1800
Åsele
Lappmarken
5687
Persdotter
Katarina
1829-08-06
Björna
Långviken
5688
Persdotter
Katarina
1831-02-07
Själevad
Hanabäck
5689
Persdotter
Katarina
1832-10-08
Själevad
Hanabäck
5690
Persdotter
Katarina
1790-10-27
Umeå lands
Stöcksjö
5691
Persdotter
Katarina
1802-11-18
Ramsele
Nyland
5692
Persdotter
Katarina
1778-07-12
Fjällsjö
Backe
5693
Persdotter
Katarina
1816-11-27
Fredrika
Lögdasund
5694
Persdotter
Katarina
1864-08-11
Anundsjö
Östergensjö
5695
Persdotter
Katarina
1788-02-13
Arnäs
Brunnsnyland
5696
Persdotter
Katarina
1848-05-24
Arnäs
Övervike
5697
Persdotter
Katarina
1796-11-16
Skellefteå lands
Skellefteå lands
5698
Persdotter
Katarina
1854-04-01
Arnäs
Gimot
5699
Persdotter
Katarina
1800-01-22
Umeå lands
Skivsjön
5700
Persdotter
Katarina
1789-08-24
Arnäs
Brunnsnyland
5701
Persdotter
Katarina
1803-04-21
Själevad
Västeralnäs
5702
Persdotter
Katarina
1796
Åsele
Långbäcken
5703
Persdotter
Katarina
1805-03-26
Själevad
Österbillsjö
5704
Persdotter
Katarina
1791-08-03
Själevad
Överbillsjö
5705
Persdotter
Katarina
1772-05-15
Arnäs
Brunnsnyland
5706
Persdotter
Katarina
1789-06-24
Själevad?
Själevad?
5707
Persdotter
Katarina
1778-10-08
Nysätra
Flarken
5708
Persdotter
Katarina
1837-09-28
Själevad
Hörnett
5709
Persdotter
Katarina
1830-03-19
Nordingrå
Gärde 1:2
5710
Persdotter
Katarina
1792-04-19
Arnäs
Brunnsnyland
5711
Persdotter
Katarina
1831-03-02
Själevad
Västergundsjö
5712
Persdotter
Katarina
1797-07-16
Lövånger
Kräkånger
5713
Persdotter
Katarina
1794-05-27
Själevad
Österalnäs
5714
Persdotter
Katarina
1770-02-04
Lövånger
Vebomark
5715
Persdotter
Katarina
1771-12-25
Hedesunda?
Hedesunda?
5716
Persdotter
Katarina
1811-12-03
Själevad
Domsjö
5717
Persdotter
Katarina
1819-02-07
Björna
Uttersjö
5718
Persdotter
Katarina
1811-02-28
Anundsjö
Västerfanby
5719
Persdotter
Katarina
1813-04-04
Anundsjö
Hädanberg
5720
Persdotter
Katarina
1821-09-27
Nysätra
Flarken
5721
Persdotter
Katarina
1855-06-21
Arnäs
Angsta
5722
Persdotter
Katarina
1786-07-14
Själevad
Billsta
5723
Persdotter
Katarina
1842-02-06
Själevad
Domsjö
5724
Persdotter
Katarina
1771-12-13
Arnäs
Ravesta
5725
Persdotter
Katarina
1790-10-19
Anundsjö
Fällkäl
5726
Persdotter
Katarina
1880-11-24
Anundsjö
Norrflärke
5727
Persdotter
Katarina
1774-09-21
Junsele
Eden
5728
Persdotter
Katarina
1786-12-23
Själevad
Hörnett
5729
Persdotter
Katarina
1786-07-28
Arnäs
Stenberg
5730
Persdotter
Katarina
1825-10-20
Själevad
Nordanås
5731
Persdotter
Katarina
1803-04-15
Bygdeå
Korssjön
5732
Persdotter
Katarina
1793-07-17
Nysätra
Estersmark
5733
Persdotter
Katarina
1847-12-05
Nysätra
Brände
5734
Persdotter
Katarina
1802-09-23
Fjällsjö
Nagasjön
5735
Persdotter
Katarina
1775-05-19
Junsele
Eden
5736
Persdotter
Katarina
1793-04-08
Arnäs
Bygdom
5737
Persdotter
Katarina
1775-05-19
Junsele
Eden
5738
Persdotter
Katarina
1841-10-02
Sånga
Sånga
5739
Persdotter
Katarina
1827-03-31
Själevad
Norrvästansjö
5740
Persdotter
Katarina
1822-09-24
Mo
Gottne
5741
Persdotter
Katarina
1788-08-05
Fjällsjö
Näset
5742
Persdotter
Katarina
1929-09-12
Ramsjö
Ramsjö
5743
Persdotter
Katarina
1772-01-06
Skellefteå lands
Östanbäcjk
5744
Persdotter
Katarina
1779-05-20
Skellefteå lands
Bäck
5745
Persdotter
Katarina
1793
Norge?
Norge?
5746
Persdotter
Katarina
1859-05-24
Ström
Ström
5747
Persdotter
Katarina
1808-01-11
Själevad
Främmerbilla
5748
Persdotter
Katarina
1874-01-09
Dorotea
Lillånäs
5749
Persdotter
Katarina
1788
Åsele
Lomsjö
5750
Persdotter
Katarina
1779-05-01
Tåsjö
Brattbäcken
5751
Persdotter
Katarina
1823-07-20
Bodum
5752
Persdotter
Katarina
1771-07-04
Nordmaling
Örsbäck
5753
Persdotter
Katarina
1821-01-26
Anundsjö
Norrmesunda
5754
Persdotter
Katarina
1784-12-12
Arnäs
Överön
5755
Persdotter
Katarina
1785-04-28
Nordmaling
Mullsjö
5756
Persdotter
Katarina
1795-10-01
Själevad
Gideå
5757
Persdotter
Katarina
1800-02-23
Arnäs
Sörgidsjö
5758
Persdotter
Katarina
1797-01-07
Arnäs
Byviken
5759
Persdotter
Katarina
1775-04-02
Nordmaling
Mjösjö
5760
Persdotter
Katarina
1783
Grundsunda
Lakamark
5761
Persdotter
Katarina
1848-05-11
Själevad
Kroksta
5762
Persdotter
Katarina
1812-04-23
Arnäs
Högland
5763
Persdotter
Katarina
1781
Grundsunda
Gidböle
5764
Persdotter
Katarina
1796-09
Nätra
Västersel
5765
Persdotter
Katarina
1778-09-27
Umeå lands
Nyby
5766
Persdotter
Katarina
1771
Grundsunda
Banafjäl
5767
Persdotter
Katarina
1814-10-12
Arnäs
Stybbersmark
5768
Persdotter
Katarina
1782-01-03
Själevad
Norrvästansjö
5769
Persdotter
Katarina
1771-05-14
Själevad
Vägersta
5770
Persdotter
Katarina
1794-06-14
Grundsunda
Öden
5771
Persdotter
Katarina
1788-08-25
Arnäs
Tävra
5772
Persdotter
Katarina
1776-08-01
Själevad
Norrvästansjö
5773
Persdotter
Katarina
1801
Arnäs
Klingre
5774
Persdotter
Katarina
1786-05-04
Arnäs
Torsböle
5775
Persdotter
Katarina
1850-05-04
Själevad
Själand
5776
Persdotter
Katarina
1824-02-02
Grundsunda
Nyland
5777
Persdotter
Katarina
1771
Grundsunda
Ultrå/Sund
5778
Persdotter
Katarina
1855-08-30
Arnäs
Angsta
5779
Persdotter
Katarina
1786-09-29
Lycksele
Öreström
5780
Persdotter
Katarina
1806-09-14
Graninge
Bruket
5781
Persdotter
Katarina
1850-07-21
Arnäs
Angsta
5782
Persdotter
Katarina
1806-05-04
Arnäs
Ovansjö
5783
Persdotter
Katarina
1792-01-05
Grundsunda
Banafjäl
5784
Persdotter
Katarina
1793-07-16
Arnäs
Norrälvsjö
5785
Persdotter
Katarina
1776-02-12
Arnäs
Övervike
5786
Persdotter
Katarina
1791-11-04
Nordmaling
Gräsmyr
5787
Persdotter
Katarina
1783-07-17
Arnäs
Ravesta
5788
Persdotter
Katarina
1781-12-13
Arnäs
Smedsbyn
5789
Persdotter
Katarina
1779-07-17
Arnäs
Rullnäs
5790
Persdotter
Katarina
1793-03-25
Arnäs
Flygsjö
5791
Persdotter
Katarina
1789-11-01
Nordmaling
Hummelholm
5792
Persdotter
Katarina
1783-08-23
Nordmaling
Ängersjö
5793
Persdotter
Katarina
1779
Grundsunda
Flärke
5794
Persdotter
Katarina
1772-10-18
Arnäs
Flärke
5795
Persdotter
Katarina
1779-08-07
Arnäs
Bygdom
5796
Persdotter
Katarina
1808-08-20
Grundsunda
Österstensäter
5797
Persdotter
Katarina
1790-08-26
Bygdeå
Rickleå
5798
Persdotter
Katarina
1805-06-17
Arnäs
Smedsbyn
5799
Persdotter
Katarina
1770-12-17
Arnäs
Högland
5800
Persdotter
Katarina
1811-04-28
Gideå
Flärke
5801
Persdotter
Katarina
1784-05-17
Nysätra
Gumboda
5802
Persdotter
Katarina
1789-06-11
Nysätra
Ånäset
5803
Persdotter
Katarina
1793-02-12
Nysätra
Ånäset
5804
Persdotter
Katarina
1784-07-10
Arnäs
Brunnsnäs
5805
Persdotter
Katarina
1795-04-04
Nysätra
Flarklund
5806
Persdotter
Katarina
1777
Åsele
Lavsjö
5807
Persdotter
Katarina
1793-09-05
Arnäs
Norrgidsjö
5808
Persdotter
Katarina
1790-08-28
Nysätra
Klintsjön
5809
Persdotter
Katarina
1846-05-01
Gideå
Lemusjö
5810
Persdotter
Katarina
1811-12-02
Gideå
Norrgidsjö
5811
Persdotter
Katarina
1780-12-21
Arnäs
Böle
5812
Persdotter
Katarina
1777-05-11
Anundsjö
Storborgaren
5813
Persdotter
Katarina
1793-12-06
Arnäs
Norrgidsjö
5814
Persdotter
Katarina
1827-09-02
Arnäs
Sörälvsjö
5815
Persdotter
Katarina
1787-10-13
Själevad
Björna
5816
Persdotter
Katarina
1866-09-30
Själevad
Norrvästansjö
5817
Persdotter
Katarina
1798
??
??
5818
Persdotter
Katarina
1793-08-07
Arnäs
Västergidsjö
5819
Persdotter
Katarina
1781-02-06
Själevad
Västerhus
5820
Persdotter
Katarina
1876-11-19
Kopparberg
Kopparberg
5821
Persdotter
Katarina
1789-09-24
Arnäs
Myckling
5822
Persdotter
Katarina
1804-06-13
Arnäs
Getingstabodum
5823
Persdotter
Katarina
1771-03-16
Burträsk
Bygdsiljum
5824
Persdotter
Katarina
1779-11-10
Anundsjö
Yttersel
5825
Persdotter
Katarina
1809-05-11
Arnäs
Torsböle
5826
Persdotter
Katarina
1795-07-20
Själevad
Billsta
5827
Persdotter
Katarina
1824
Mo?
Mo?
5828
Persdotter
Katarina
1778-05-18
Nordmaling
Gräsmyr
5829
Persdotter
Katarina
1775-06-04
Nordmaling
Torrböle
5830
Persdotter
Katarina
1808-01-21
Själevad
Västerbacke
5831
Persdotter
Katarina
1770-09-15
Själevad
Sörvåge
5832
Persdotter
Katarina
1771-03-06
Burträsk
Burträsk
5833
Persdotter
Katarina
1831
Gideå
Gideå
5834
Persdotter
Katarina
1823-04-23
Björna
Hundsjö
5835
Persdotter
Katarina
1783-12
Lycksele
Örträsk
5836
Persdotter
Katarina
1809-04-13
Umeå lands
Bjenberg
5837
Persdotter
Katarina
1806-04-20
Umeå lands
Sävar
5838
Persdotter
Katarina
1784-02-03
Arnäs
Sörälvsjö
5839
Persdotter
Katarina
1787-03-25
Arnäs
Grundsjö
5840
Persdotter
Katarina
1816
Nordingrå
Ådal
5841
Persdotter
Katarina
1793-10-15
Lycksele
Vormträsk
5842
Persdotter
Katarina
1793-07-20
Anundsjö
Galasjö
5843
Persdotter
Katarina
1839-09-15
Gideå
Trehörningsjö
5844
Persdotter
Katarina
1771-01-22
Själevad
Norrlungånge
5845
Persdotter
Katarina
1778-03-12
Umeå lands
Vännäs
5846
Persdotter
Katarina
1800-03-29
Ullånger
Ullånger
5847
Persdotter
Katarina
1805-04-08
Arnäs
Långvattnet
5848
Persdotter
Katarina
1798-06-14
Arnäs
Flygsjö
5849
Persdotter
Katarina
1803-09-17
Bygdeå
Ytterklinten
5850
Persdotter
Katarina
1798-08-18
Björna
Björna
5851
Persdotter
Katarina
1791-11-03
Arnäs
Norrälvsjö
5852
Persdotter
Katarina
1799-12-20
Björna
Björnsjö
5853
Persdotter
Katarina
1782-01-29
Alnö
Blåräng
5854
Persdotter
Katarina
1772-03-01
Fjällsjö
Tåsjö
5855
Persdotter
Katarina
1861-03-05
Arnäs
Prästbordet
5856
Persdotter
Katarina
1792-09-04
Själevad
Vägersta
5857
Persdotter
Katarina
1854-07-10
Vilhelmina
Laxbäcken
5858
Persdotter
Katarina
1788
Åsele
Lomsjö
5859
Persdotter
Katarina
1828-06-16
Mo
Flärke
5860
Persdotter
Katarina
1800-01-18
Ramsele
Rensjön
5861
Persdotter
Katarina
1802-11-25
Själevad
Överbilla
5862
Persdotter
Katarina
1866-03-05
Arnäs
Prästbordet
5863
Persdotter
Katarina
1816-10-26
Nätra
Öden
5864
Persdotter
Katarina
1812-03-25
Lövånger
Vebomark
5865
Persdotter
Katarina
1838-02-17
Själevad
Österalnäs
5866
Persdotter
Katarina
1782-08
Nätra
Blåvik
5867
Persdotter
Katarina
1820-11-09
Nysätra
Brände
5868
Persdotter
Katarina
1787
Nätra?
Nätra?
5869
Persdotter
Katarina
1853-12-30
Arnäs
Arnäs
5870
Persdotter
Katarina
1823-04-18
Ström
Byvattnet
5871
Persdotter
Katarina
1856-11-23
Själevad
Överbilla
5872
Persdotter
Katarina
1855-09-06
Alanäs
Alanäset
5873
Persdotter
Katarina
1772-07-29
Sidensjö
Västerkäl
5874
Persdotter
Katarina
1817-05-29
Vilhelmina
Vilhelmina
5875
Persdotter
Katarina
1828-05-15
Alanäs
Alanäset
5876
Persdotter
Katarina
1774-01-23
Nysätra
Trehörningen
5877
Persdotter
Katarina
1826-12-03
Själevad
Stensland
5878
Persdotter
Katarina
1842-04-30
Mo
Västerbacke
5879
Persdotter
Katarina
1790-04-03
Anundsjö
Kubbe
5880
Persdotter
Katarina
1783-08-13
Nysätra
Trehörningen
5881
Persdotter
Katarina
1807-04-01
Nysätra
Grimsmark
5882
Persdotter
Katarina
1774-09-12
Junsele
Eden
5883
Persdotter
Katarina
1794-10-07
Skellefteå lands
Hjoggböle
5884
Persdotter
Katarina
1837-06-02
Sidensjö
Nolås
5885
Persdotter
Katarina
1809-11-25
Fjällsjö
Jansjö
5886
Persdotter
Katarina
1807-01-27
Vilhelmina
Vilhelmina
5887
Persdotter
Katarina
1782-09-08
Tuna
Tuna
5888
Persdotter
Katarina Agata
1861-03-19
Vilhelmina
Bäsksjö
5889
Persdotter
Katarina Agata
1857-11-29
Vilhelmina
Lövnäs
5890
Persdotter
Katarina Agata
1824-09-07
Lycksele
Bjurträsk
5891
Persdotter
Katarina Agata
1842-09-02
Lycksele
Busjön
5892
Persdotter
Katarina Albertina
1851-05-07
Nysätra
Skäran
5893
Persdotter
Katarina Amalia
1887-11-04
Norsjö
Kattisträsk
5894
Persdotter
Katarina Amalia
1880-08-13
Arnäs
Dekarsö
5895
Persdotter
Katarina Augusta
1878-08-17
Stensele
Långbäck
5896
Persdotter
Katarina Augusta
1864-07-31
Lycksele
Vindelgransele
5897
Persdotter
Katarina Brita
1822-08-03
Vilhelmina
Lövnäs
5898
Persdotter
Katarina Brita
1823-05-11
Själevad
Västerbillsjö
5899
Persdotter
Katarina Brita
1802-05-09
Umeå lands
Sävar
5900
Persdotter
Katarina Brita
1828-07-02
Bjärtrå
Norrland
5901
Persdotter
Katarina Brita
1821-05-08
Nordingrå
Gåsnäs
5902
Persdotter
Katarina Brita
1813-10-16
Gideå
Sörgissjö
5903
Persdotter
Katarina Brita
1810-08-24
Gideå
Västergidsjö
5904
Persdotter
Katarina Brita
1810
Nordingrå
Sund 1:2
5905
Persdotter
Katarina Brita
1827-07-31
Arnäs
Trehörningen
5906
Persdotter
Katarina Brita
1836-06-05
Gideå
Flygsjö
5907
Persdotter
Katarina Brita
1843-03-20
Gideå
Flygsjö
5908
Persdotter
Katarina Brita
1822-03-21
Nordingrå
Fröstvik
5909
Persdotter
Katarina Brita
1803-09-30
Arnäs
Brunnsnyland
5910
Persdotter
Katarina Cecilia
1812-04-15
Lycksele
Vapsten
5911
Persdotter
Katarina Charlotta
1826-01-14
Skellefteå lands
Myckle
5912
Persdotter
Katarina Charlotta
1834-04-29
Umeå lands
Stöcke
5913
Persdotter
Katarina Charlotta
1855-04-01
Vilhelmina
Grytsjö
5914
Persdotter
Katarina Charlotta
1837-08-16
Burträsk
Söderliden
5915
Persdotter
Katarina Charlotta
1811-12-20
Umeå lands
Norrfors
5916
Persdotter
Katarina Charlotta
1810-07-16
Sorsele
Sandsele
5917
Persdotter
Katarina Charlotta
1864-03-06
Umeå lands
Stöcke
5918
Persdotter
Katarina Charlotta
1823-09-28
Lycksele
Vindelgransele
5919
Persdotter
Katarina Charlotta
1830-11-28
Umeå lands
Västervik
5920
Persdotter
Katarina Charlotta
1836-08-03
Umeå lands
Klabböle
5921
Persdotter
Katarina Charlotta
1847-04-23
Bygdeå
Villnäs
5922
Persdotter
Katarina Charlotta
1846-05-25
Umeå lands
Västerteg
5923
Persdotter
Katarina Charlotta
1836-09-04
Umeå lands
Norrmjöle
5924
Persdotter
Katarina Charlotta
1828-03-29
Bygdeå
Ivarsboda
5925
Persdotter
Katarina Charlotta
1866-02-19
Umeå lands
Umeå lands
5926
Persdotter
Katarina Charlotta
1834-02-26
Umeå lands
Västerhiske
5927
Persdotter
Katarina Charlotta
1876-05-01
Lycksele
Byssträsk
5928
Persdotter
Katarina Charlotta
1837-01-07
Lycksele
Ruskträsk
5929
Persdotter
Katarina Charlotta
1814-12-24
Umeå lands
Österteg
5930
Persdotter
Katarina Charlotta
1812-08-22
Fredrika
Bredträsk
5931
Persdotter
Katarina Charlotta
1815-01-11
Umeå lands
Bussjön
5932
Persdotter
Katarina Charlotta
1807-11-18
Umeå lands
Brån
5933
Persdotter
Katarina Charlotta
1822-09-19
Umeå lands
Botsmark
5934
Persdotter
Katarina Charlotta
1818-02-01
Burträsk
Forsliden
5935
Persdotter
Katarina Charlotta
1831-10-02
Umeå lands
Tavelsjö
5936
Persdotter
Katarina Charlotta
1824-05-23
Umeå lands
Obbola
5937
Persdotter
Katarina Charlotta
1868-11-24
Bygdeå
Nidolf
5938
Persdotter
Katarina Charlotta
1827-10-16
Umeå lands
Åheden
5939
Persdotter
Katarina Charlotta
1812-04-23
Umeå lands
Österteg
5940
Persdotter
Katarina Charlotta
1824-04-05
Umeå lands
Åheden
5941
Persdotter
Katarina Charlotta
1855-06-03
Bygdeå
Berga
5942
Persdotter
Katarina Charlotta
1855-09-27
Umeå lands
Håkmark
5943
Persdotter
Katarina Charlotta
1840-09-04
Bygdeå
Bobacken
5944
Persdotter
Katarina Charlotta
1858-03-16
Umeå lands
Västernäs
5945
Persdotter
Katarina Charlotta
1869-02-18
Nordmaling
Järnäs
5946
Persdotter
Katarina Charlotta
1837-10-05
Nordmaling
Brattfors
5947
Persdotter
Katarina Charlotta
1820-01-02
Degerfors
Tvåråträsk
5948
Persdotter
Katarina Charlotta
1819-08-19
Nordmaling
Aspeå
5949
Persdotter
Katarina Charlotta
1815-08-29
Nordmaling
Röviken
5950
Persdotter
Katarina Charlotta
1814-10-19
Umeå lands
Obbola
5951
Persdotter
Katarina Charlotta
1814-01-15
Umeå lands
Brån
5952
Persdotter
Katarina Charlotta
1835-03-22
Lycksele
Ruskträsk
5953
Persdotter
Katarina Charlotta
1789-04-08
Degerfors
Degerfors
5954
Persdotter
Katarina Charlotta
1802-11-29
Lycksele
Långsele
5955
Persdotter
Katarina Charlotta
1801-10-05
Lycksele
Risträsk
5956
Persdotter
Katarina Charlotta
1807-01-07
Degerfors
Storarmsjö
5957
Persdotter
Katarina Charlotta
1877-07-02
Umeå lands
Västervik
5958
Persdotter
Katarina Dorotea
1819-09-19
Lycksele
Rödingsträsk
5959
Persdotter
Katarina Eliana
1857-07-11
Burträsk
Burträsk
5960
Persdotter
Katarina Elida
1886-10-08
Arnäs
Lunne
5961
Persdotter
Katarina Elisabet
1823-07-23
Vilhelmina
Nästansjö
5962
Persdotter
Katarina Elisabet
1791-04-14
Skellefteå lands
Åbyn
5963
Persdotter
Katarina Elisabet
1860-06-28
Anundsjö
Stavarn
5964
Persdotter
Katarina Elisabet
1852-11-02
Vilhelmina
Västansjö
5965
Persdotter
Katarina Elisabet
1833
Frostviken
Frostviken
5966
Persdotter
Katarina Elisabet
1811-02-03
Nätra
Bredånger
5967
Persdotter
Katarina Elisabet
1836-11-24
Nordingrå
Rävsön
5968
Persdotter
Katarina Elisabet
1804
Nätra
Utby
5969
Persdotter
Katarina Elisabet
1847-05-11
Vilhelmina
Nästansjö
5970
Persdotter
Katarina Elisabet
1820-07-24
Bygdeå
Ultervattnet
5971
Persdotter
Katarina Elisabet
1814-12-20
Lövånger
Kräkånger
5972
Persdotter
Katarina Elisabet
1792
Skellefteå lands
Bäck
5973
Persdotter
Katarina Elisabet
1825-10-09
Stensele
Stensele
5974
Persdotter
Katarina Elisabet
1874-11-08
Anundsjö
Solberg
5975
Persdotter
Katarina Elisabet
1821-09-27
Umeå lands
Hissjö
5976
Persdotter
Katarina Elisabet
1832-03-15
Degerfors
Kvarnträsk
5977
Persdotter
Katarina Elisabet
1785-11-21
Burträsk
Gammelbyn
5978
Persdotter
Katarina Elisabet
1793-08-21
Burträsk
Bursiljum
5979
Persdotter
Katarina Elisabet
1799-11-22
Burträsk
Bygdeträsk
5980
Persdotter
Katarina Elisabet
1808-12-20
Lövånger
Bodan
5981
Persdotter
Katarina Elisabet
1873-03-02
Dorotea
Lavsjö
5982
Persdotter
Katarina Elisabet
1815
Nordmalin
Öre
5983
Persdotter
Katarina Elisabet
1800-08-02
Arnäs
Stranne
5984
Persdotter
Katarina Elisabet
1813-02-04
Grundsunda
Ultrå
5985
Persdotter
Katarina Elisabet
1785
Umeå lands
Umeå lands
5986
Persdotter
Katarina Elisabet
1830-02-27
Gideå
Gideå bruk
5987
Persdotter
Katarina Elisabet
1806-10-07
Arnäs
Stybbersmark
5988
Persdotter
Katarina Elisabet
1789-03-30
Arnäs
Strandnyland
5989
Persdotter
Katarina Elisabet
1810-10-25
Grundsunda
Banafjäl
5990
Persdotter
Katarina Elisabet
1823-05-09
Fredrika
Bredträsk
5991
Persdotter
Katarina Elisabet
1809-10-23
Degerfors
Långträsk
5992
Persdotter
Katarina Elisabet
1831
Arvidsjaur
Wuotnejaur
5993
Persdotter
Katarina Elisabet
1772-01-13
Boteå
Gålsjö bruk
5994
Persdotter
Katarina Emerentia Eugenia
1866-01-22
Åsele
Överrissjö
5995
Persdotter
Katarina Erika
1857-09-30
Norsjö
Mensträsk
5996
Persdotter
Katarina Erika
1820-02-28
Skellefteå lands
Bergsbyn
5997
Persdotter
Katarina Erika
1882-11-12
Degerfors
Degerfors
5998
Persdotter
Katarina Erika
1847-07-06
Dorotea
Avaträsk
5999
Persdotter
Katarina Eufrosyna
1851-04-10
Norsjö
Risliden
6000
Persdotter
Katarina Eufrosyna
1843-05-28
Burträsk
Granöträsk
6001
Persdotter
Katarina Evelina
1866-09-18
Björna
Angsta
6002
Persdotter
Katarina Fredrika
1838-08-09
Umeå lands
Svallet
6003
Persdotter
Katarina Fredrika
1881-09-19
Umeå lands
Kassjö
6004
Persdotter
Katarina Fredrika
1863-03-06
Burträsk
Lappvattnet
6005
Persdotter
Katarina Fredrika
1834-11-19
Norsjö
Norsjö
6006
Persdotter
Katarina Fredrika
1849-02-05
Stensele
Gubbträsk
6007
Persdotter
Katarina Fredrika
1851-09-20
Fredrika
Häggsjöbäcken
6008
Persdotter
Katarina Fredrika
1843-12-18
Vännäs
Högbäck
6009
Persdotter
Katarina Fredrika
1835-03-27
Bygdeå
Sikeå
6010
Persdotter
Katarina Fredrika
1869-04-03
Bygdeå
Storrödningsberget
6011
Persdotter
Katarina Gustava
1842-06-30
Burträsk
Orrberget
6012
Persdotter
Katarina Helena
1827-03-03
Skellefteå land
Myckle
6013
Persdotter
Katarina Helena
1864-12-22
Skorped
Lännäs
6014
Persdotter
Katarina Helena
1837-05-18
Sidensjö
Bredåker
6015
Persdotter
Katarina Helena
1827-02-18
Skellefteå lands
Yttervik
6016
Persdotter
Katarina Helena
1818-11-30
Skellefteå lands
Hedesbyn
6017
Persdotter
Katarina Helena
1820-05-30
Skellefteå lands
Selet
6018
Persdotter
Katarina Helena
1803-09-24
Umeå lands
Röbäck
6019
Persdotter
Katarina Helena
1809-03-20
Fredrika
Lögda
6020
Persdotter
Katarina Helena
1851-12-13
Arnäs
Torsböle
6021
Persdotter
Katarina Helena
1798-06-27
Bygdeå
Dalkarlså
6022
Persdotter
Katarina Helena
1827-06-07
Nordmaling
Bredvik
6023
Persdotter
Katarina Helena
1803-09-27
Umeå lands
Tavelsjö
6024
Persdotter
Katarina Helena
1814-02-31
Arnäs
Torsböle
6025
Persdotter
Katarina Helena
1822-09-05
Degerfors
Buberget
6026
Persdotter
Katarina Helena
1837-05-18
Sidensjö
Bredåker
6027
Persdotter
Katarina Henrika
1862-08-11
Norsjö
Lillholmträsk
6028
Persdotter
Katarina Johanna
1848-07-24
Sävar
Täfteå
6029
Persdotter
Katarina Johanna
1852-09-07
Stensele
Skarvsjö
6030
Persdotter
Katarina Johanna
1848-08-08
Degerfors
Skivsjön
6031
Persdotter
Katarina Johanna
1854-08-23
Stensele
Grundfors
6032
Persdotter
Katarina Johanna
1834-02-27
Umeå lands
Kassjö
6033
Persdotter
Katarina Johanna
1849-10-19
Umeå lands
Sörfors
6034
Persdotter
Katarina Johanna
1872-09-23
Björna
Björna
6035
Persdotter
Katarina Johanna
1827-11-02
Burträsk
Gammelbyn
6036
Persdotter
Katarina Johanna
1820-12-14
Umeå lands
Västerhiske
6037
Persdotter
Katarina Johanna
1838-03-21
Umeå stads
Umeå stad
6038
Persdotter
Katarina Johanna
1838-10-22
Umeå lands
Kassjö
6039
Persdotter
Katarina Johanna
1857-08-05
Degerfors
Degerfors by
6040
Persdotter
Katarina Johanna
1855-11-29
Degerfors
Nyland
6041
Persdotter
Katarina Johanna
1863-06-18
Bygdeå
Åsjön
6042
Persdotter
Katarina Johanna
1864-05-05
Umeå lands
Sörfors
6043
Persdotter
Katarina Johanna
1836-12-14
Umeå lands
Sörfors
6044
Persdotter
Katarina Johanna
1829-11-04
Burträsk
Sikforsen
6045
Persdotter
Katarina Johanna
1821-06-22
Burträsk
Åbyn
6046
Persdotter
Katarina Johanna
1856-12-30
Nysätra
Skäran
6047
Persdotter
Katarina Johanna
1872-02-24
Vilhelmina
Dajkanvik
6048
Persdotter
Katarina Johanna
1870-03-18
Nysätra
Mårsmarken
6049
Persdotter
Katarina Johanna
1869-10-04
Fjällsjö
Rudsjö
6050
Persdotter
Katarina Johanna
1872-03-18
Nordmaling
Rönnholm
6051
Persdotter
Katarina Johanna
1822-01-26
Umeå lands
Vänfors
6052
Persdotter
Katarina Johanna
1843-03-23
Nordmaling
Lögdeå
6053
Persdotter
Katarina Johanna
1819-09-12
Degerfors
Hjuken
6054
Persdotter
Katarina Johanna
1861-09-08
Gideå
Djuptjärn
6055
Persdotter
Katarina Johanna
1833-02-07
Umeå lands
Brännland
6056
Persdotter
Katarina Johanna
1883-01-03
Anundsjö
Pengsjö
6057
Persdotter
Katarina Johanna
1844-02-24
Burträsk
Bodbyn
6058
Persdotter
Katarina Johanna
1869-04-10
Umeå lands
Grundfors
6059
Persdotter
Katarina Johanna
1826-09-30
Bygdeå
Åkulla
6060
Persdotter
Katarina Josefina
1872-06-28
Umeå lands
Stöcke
6061
Persdotter
Katarina Josefina
1871-06-16
Lövånger
Gärde
6062
Persdotter
Katarina Josefina
1850-12-18
Lycksele
Byssträsk
6063
Persdotter
Katarina Josefina
1873-07-06
Nordmaling
Håknäs
6064
Persdotter
Katarina Josefina
1838-10-03
Burträsk
Bodbyn
6065
Persdotter
Katarina Karolina
1832-01-23
Nordmaling
Nordsjö
6066
Persdotter
Katarina Karolina
1845-12-11
Gideå
Hattsjö
6067
Persdotter
Katarina Kristina
1869-12-17
Anundsjö
Näs
6068
Persdotter
Katarina Kristina
1811-05-04
Anundsjö
Prästgården
6069
Persdotter
Katarina Kristina
1842-01-30
Anundsjö
Skalmsjö
6070
Persdotter
Katarina Kristina
1843-11-05
Anundsjö
Storsele
6071
Persdotter
Katarina Kristina
1857-08-24
Sidensjö
Å
6072
Persdotter
Katarina Kristina
1849-09-13
Nätra
Nätra
6073
Persdotter
Katarina Kristina
1857-08-03
Anundsjö
Järvberget
6074
Persdotter
Katarina Kristina
1840-04-16
Anundsjö
Skalmsjö
6075
Persdotter
Katarina Kristina
1850-09-20
Sidensjö
Ödsbyn
6076
Persdotter
Katarina Kristina
1878-09-28
Anundsjö
Tjärn
6077
Persdotter
Katarina Kristina
1875-06-16
Anundsjö
Näs
6078
Persdotter
Katarina Kristina
1837-09-23
Lövånger
Fjälbyn
6079
Persdotter
Katarina Kristina
1849-01-07
Nätra
Västersel 8:1
6080
Persdotter
Katarina Kristina
1811-01-29
Umeå lands
Bäcken
6081
Persdotter
Katarina Kristina
1836-01-20
Arnäs
Bodum
6082
Persdotter
Katarina Kristina
1843-07-08
Arnäs
VästerLandsjö
6083
Persdotter
Katarina Kristina
1838-04-03
Skorped
Uberg
6084
Persdotter
Katarina Kristina
1828-04-19
Själevad
Haffsta
6085
Persdotter
Katarina Kristina
1817-04-05
Anundsjö
Västersel
6086
Persdotter
Katarina Kristina
1825-09-23
Arnäs
Västerlandsjö
6087
Persdotter
Katarina Kristina
1849-01-14
Arnäs
Västerlandsjö
6088
Persdotter
Katarina Kristina
1838-08-18
Umeå lands
Håkmark
6089
Persdotter
Katarina Kristina
1844-12-28
Arnäs
Stybbersmark
6090
Persdotter
Katarina Kristina
1863-07-14
Björna
Hemling
6091
Persdotter
Katarina Kristina
1817-03-18
Själevad
Österbacke
6092
Persdotter
Katarina Kristina
1855-07-05
Björna
Leding
6093
Persdotter
Katarina Kristina
1836-01-15
Fredrika
Lögda
6094
Persdotter
Katarina Kristina
1819-03-05
Själevad
Östergärdal
6095
Persdotter
Katarina Kristina
1787-03-28
Umeå lands
Degernäs
6096
Persdotter
Katarina Kristina
1836-09-23
Mo
Västerbacke
6097
Persdotter
Katarina Kristina
1814
Nätra
Nätra
6098
Persdotter
Katarina Kristina
1874-11-02
Anundsjö
Hemling
6099
Persdotter
Katarina Kristina
1845-04-12
Nysätra
Brände
6100
Persdotter
Katarina Kristina
1824-09-22
Bygdeå
Rickleå
6101
Persdotter
Katarina Kristina
1819-01-31
Själevad
Domsjö
6102
Persdotter
Katarina Kristina
1800-01-04
Själevad
Grytsjö
6103
Persdotter
Katarina Kristina
1874-03-31
Björna
Mörtsjön
6104
Persdotter
Katarina Kristina
1841-05-10
Björna
Hemling
6105
Persdotter
Katarina Kristina
1845-08-05
Nysätra
Gumboda
6106
Persdotter
Katarina Kristina
1883-12-14
Björna
Långviken
6107
Persdotter
Katarina Kristina
1859-11-06
Björna
Långviken
6108
Persdotter
Katarina Kristina
1878-12-17
Själevad
Västergundsjö
6109
Persdotter
Katarina Kristina
1878-08-03
Björna
Långviken
6110
Persdotter
Katarina Kristina
1842-03-05
Mo
Söderå
6111
Persdotter
Katarina Kristina
1825-10-28
Arnäs
Överön
6112
Persdotter
Katarina Kristina
1815-11-12
Bygdeå
Sikeå
6113
Persdotter
Katarina Kristina
1863-03-23
Björna
Hemling
6114
Persdotter
Katarina Kristina
1810-11-02
Själevad
Flärke
6115
Persdotter
Katarina Kristina
1816-10-10
Arnäs
Burön
6116
Persdotter
Katarina Kristina
1823-05-29
Alanäs
Siljeåsen
6117
Persdotter
Katarina Kristina
1817-12-27
Arnäs
Burön
6118
Persdotter
Katarina Kristina
1820-09-29
Grundsunda
Nyland
6119
Persdotter
Katarina Kristina
1802-02-20
Grundsunda
Kasa
6120
Persdotter
Katarina Kristina
1834-01-29
Nordmaling
Öre
6121
Persdotter
Katarina Kristina
1855-04-21
Gideå
Långvattnet
6122
Persdotter
Katarina Kristina
1866-08-02
Nordmaling
Djupsjö
6123
Persdotter
Katarina Kristina
1801-09-11
Arnäs
Västerbursjö
6124
Persdotter
Katarina Kristina
1804-11-11
Nordmaling
Hallen
6125
Persdotter
Katarina Kristina
1814-04-02
Grundsunda
Skede
6126
Persdotter
Katarina Kristina
1819-04-16
Arnäs
Smedsbyn
6127
Persdotter
Katarina Kristina
1794-01-08
Nordmaling
Sunnansjö
6128
Persdotter
Katarina Kristina
1844-09-05
Nordmaling
Baggård
6129
Persdotter
Katarina Kristina
1867-01-07
Björna
Nyliden
6130
Persdotter
Katarina Kristina
1823-05-19
Arnäs
Smedsbyn
6131
Persdotter
Katarina Kristina
1840-07-26
Gideå
Lemusjö
6132
Persdotter
Katarina Kristina
1804-03-24
Arnäs
Arnäs
6133
Persdotter
Katarina Kristina
1849-10-22
Nordmaling
Öre
6134
Persdotter
Katarina Kristina
1821-06-30
Arnäs
Ovansjö
6135
Persdotter
Katarina Kristina
1817-10-31
Grundsunda
Banafjäl
6136
Persdotter
Katarina Kristina
1793-08-08
Arnäs
Lomviken
6137
Persdotter
Katarina Kristina
1849-05-03
Bjurholm
Aborrtjern
6138
Persdotter
Katarina Kristina
1826-10-14
Grundsunda
Prästbordet
6139
Persdotter
Katarina Kristina
1829-07-04
Nordmaling
Brattfors
6140
Persdotter
Katarina Kristina
1819-02-17
Gideå
Trehörningsjö
6141
Persdotter
Katarina Kristina
1836-09-15
Bjurholm
Balfors
6142
Persdotter
Katarina Kristina
1795-09-13
Arnäs
Norrbrynge
6143
Persdotter
Katarina Kristina
1843-04-09
Gideå
Hundsjö
6144
Persdotter
Katarina Kristina
1817-11-02
Arnäs
Angsta
6145
Persdotter
Katarina Kristina
1827-01-24
Gideå
Sörgidsjö
6146
Persdotter
Katarina Kristina
1799-07-01
Arnäs
Getingsta
6147
Persdotter
Katarina Kristina
1805-05-14
Lycksele
Örträsk
6148
Persdotter
Katarina Kristina
1841-02-05
Björna
Loksta
6149
Persdotter
Katarina Kristina
1802-08-24
Skog
By
6150
Persdotter
Katarina Kristina
1856-01-10
Umeå lands
Västerland
6151
Persdotter
Katarina Kristina
1833-12-25
Junsele
Junsele
6152
Persdotter
Katarina Kristina
1831-02-21
Själevad
Haffsta
6153
Persdotter
Katarina Lovisa
1835-01-21
Skellefteå lands
Hedesbyn
6154
Persdotter
Katarina Lovisa
1864-06-19
Nysätra
Bäcken
6155
Persdotter
Katarina Lovisa
1831-06-29
Stensele
Vallnäs
6156
Persdotter
Katarina Lovisa
1861-01-09
Vännäs
Spöland
6157
Persdotter
Katarina Lovisa
1843-09-06
Bygdeå
Bjänsjöå
6158
Persdotter
Katarina Lovisa
1845-09-14
Stensele
Bäckmark
6159
Persdotter
Katarina Lovisa
1843-12-22
Vilhelmina
Skog
6160
Persdotter
Katarina Lovisa
1837-07-08
Arnäs
Överön
6161
Persdotter
Katarina Lovisa
1863-04-08
Vännäs
Spöland
6162
Persdotter
Katarina Lovisa
1843-02-12
Burträsk
Villvattnet
6163
Persdotter
Katarina Lovisa
1858-07-24
Umeå lands
Strand
6164
Persdotter
Katarina Lovisa
1825-10-18
Umeå lands
Flurkmark
6165
Persdotter
Katarina Lovisa
1823-10-09
Bygdeå
Sikeå
6166
Persdotter
Katarina Lovisa
1821-10-07
Umeå lands
Täfteå
6167
Persdotter
Katarina Lovisa
1851-07-27
Lycksele
Öravan
6168
Persdotter
Katarina Lovisa
1832-08-04
Bygdeå
Vargliden
6169
Persdotter
Katarina Lovisa
1856-08-02
Åsele
Gulsele
6170
Persdotter
Katarina Lovisa
1821-12-13
Degerfors
Degerfors
6171
Persdotter
Katarina Lovisa
1869-10-09
Sävar
Grundbäck
6172
Persdotter
Katarina Lovisa
1821-12-17
Umeå lands
Stöcke
6173
Persdotter
Katarina Lovisa
1829-11-25
Bygdeå
Sjulsmark
6174
Persdotter
Katarina Lovisa
1859-05-13
Stensele
Järvsjö
6175
Persdotter
Katarina Lovisa
1817-03-13
Bygdeå
Sikeå
6176
Persdotter
Katarina Lovisa
1827-03-22
Gideå
Lemesjö
6177
Persdotter
Katarina Lovisa
1836-10-25
Bjurholm
Lillarmsjö
6178
Persdotter
Katarina Lovisa
1829-11-06
Nysätra
Gumboda
6179
Persdotter
Katarina Lovisa
1858-07-28
Vännäs
Brån
6180
Persdotter
Katarina Lovisa
1794-07-16
Umeå lands
Umeå lands
6181
Persdotter
Katarina Lovisa
1866-01-31
Bygdeå
Junkboda
6182
Persdotter
Katarina Lovisa
1850-10-15
Umeå lands
Långviken
6183
Persdotter
Katarina Lovisa
1834-04-30
Vilhelmina
Vilhelmina
6184
Persdotter
Katarina Magdalena
1834-10-21
Umeå lands
Teg
6185
Persdotter
Katarina Magdalena
1854-01-01
Anundsjö
Stavarn
6186
Persdotter
Katarina Magdalena
1827-10-03
Anundsjö
Åbosjön
6187
Persdotter
Katarina Magdalena
1829-05-22
Umeå lands
Varmvattnet
6188
Persdotter
Katarina Magdalena
1833-02-20
Umeå lands
VästerTeg
6189
Persdotter
Katarina Magdalena
1810-10-01
Skellefteå lands
Frostkåge
6190
Persdotter
Katarina Magdalena
1846-03-18
Vilhelmina
Latikberg
6191
Persdotter
Katarina Magdalena
1813-09-26
Lövånger
Gammelbyn
6192
Persdotter
Katarina Magdalena
1875-02-17
Degerfors
Hjuken
6193
Persdotter
Katarina Magdalena
1829-06-02
Arnäs
Stranne
6194
Persdotter
Katarina Magdalena
1816-05-29
Umeå lands
Sävar
6195
Persdotter
Katarina Magdalena
1837-10-29
Umeå lands
Gubböle
6196
Persdotter
Katarina Magdalena
1848-08-01
Umeå lands
Stöcke
6197
Persdotter
Katarina Magdalena
1811-04-02
Burträsk
Bygdsiljum
6198
Persdotter
Katarina Magdalena
1824-03-06
Bygdeå
Risböle
6199
Persdotter
Katarina Magdalena
1833-07-13
Degerfors
Mesele
6200
Persdotter
Katarina Magdalena
1810-01-31
Umeå lands
Tavelsjö
6201
Persdotter
Katarina Magdalena
1772-06-15
Bygdeå
Skinnarbyn
6202
Persdotter
Katarina Magdalena
1847-07-25
Umeå lands
Sörfors
6203
Persdotter
Katarina Magdalena
1785-09-26
Umeå lands
Kassjö
6204
Persdotter
Katarina Magdalena
1835-01-03
Degerfors
Ånäset
6205
Persdotter
Katarina Magdalena
1806-09-18
Umeå lands
Hissjö
6206
Persdotter
Katarina Magdalena
1784-10-05
Umeå lands
Botsmark
6207
Persdotter
Katarina Magdalena
1827-11-20
Umeå lands
Skravelsjö
6208
Persdotter
Katarina Magdalena
1796-11-25
Umeå lands
Umeå lands
6209
Persdotter
Katarina Magdalena
1803-07-30
Umeå lands
Sävar
6210
Persdotter
Katarina Magdalena
1845-02-20
Sorsele
Sappatavan
6211
Persdotter
Katarina Magdalena
1808-07-27
Piteå lands
Piteå lands
6212
Persdotter
Katarina Magdalena
1801-09-10
Umeå lands
Botsmark
6213
Persdotter
Katarina Magdalena
1855-05-06
Umeå lands
Stöcke
6214
Persdotter
Katarina Magdalena
1837-08-18
Umeå lands
Obbola
6215
Persdotter
Katarina Magdalena
1810-11-29
Umeå lands
Rödå
6216
Persdotter
Katarina Magdalena
1824-01-11
Umeå lands
Djupbäcken
6217
Persdotter
Katarina Magdalena
1806-09-23
Umeå lands
Tålsmark
6218
Persdotter
Katarina Magdalena
1825-12-02
Stensele
Skarvsjö
6219
Persdotter
Katarina Magdalena
1824-03-25
Robertsfors
Robertsfors
6220
Persdotter
Katarina Magdalena
1845-04-24
Gideå
Grundsjö
6221
Persdotter
Katarina Magdalena
1843-05-31
Umeå lands
Hörneå
6222
Persdotter
Katarina Magdalena
1829-12-05
Arnäs
Stensöden
6223
Persdotter
Katarina Magdalena
1802-11-03
Nysätra
Klintsjön
6224
Persdotter
Katarina Magdalena
1808-09-09
Umeå lands
Bussjön
6225
Persdotter
Katarina Magdalena
1795-05-01
Bygdeå
Bobacken
6226
Persdotter
Katarina Magdalena
1863-10-03
Umeå lands
Sörmjöle
6227
Persdotter
Katarina Magdalena
1845-04-05
Umeå stads
Umeå stad
6228
Persdotter
Katarina Magdalena
1879-05-22
Lycksele
Ajaur
6229
Persdotter
Katarina Magdalena
1805-10-11
Bygdeå
Bobacken
6230
Persdotter
Katarina Magdalena
1852-01-19
Umeå lands
Rödånäs
6231
Persdotter
Katarina Magdalena
1845-07-18
Umeå lands
Stöcke
6232
Persdotter
Katarina Magdalena
1844-02-27
Dorotea
Avaträsk
6233
Persdotter
Katarina Magdalena
1814-07-19
Gideå
Svedje
6234
Persdotter
Katarina Magdalena
1813-02-17
Arnäs
Torsböle
6235
Persdotter
Katarina Magdalena
1810-01-14
Arnäs
Torsböle
6236
Persdotter
Katarina Magdalena
1783-02-04
Lycksele
Örträsk
6237
Persdotter
Katarina Magdalena
1834-04-22
Bjurholm
Mariebäck
6238
Persdotter
Katarina Magdalena
1841-09-12
Bjurholm
Nordås
6239
Persdotter
Katarina Magdalena
1814-09-16
Bjurholm
Ström
6240
Persdotter
Katarina Magdalena
1782
Grundsunda
Grundsunda
6241
Persdotter
Katarina Magdalena
1811-05-12
Arnäs
Dekarsön
6242
Persdotter
Katarina Magdalena
1795-07-16
Grundsunda
Lakamark
6243
Persdotter
Katarina Magdalena
1843-05-04
Grundsunda
Ultråsund
6244
Persdotter
Katarina Magdalena
1802-02-21
Nordmaling
Högbränna
6245
Persdotter
Katarina Magdalena
1806-06-27
Grundsunda
Västerstensäter
6246
Persdotter
Katarina Magdalena
1858-09-24
Bjurholm
Lillberget
6247
Persdotter
Katarina Magdalena
1778-05-05
Umeå lands
Stöcke
6248
Persdotter
Katarina Magdalena
1823-06-24
Degerfors
Ånäset
6249
Persdotter
Katarina Magdalena
1852-06-23
Degerfors
Rosindal
6250
Persdotter
Katarina Magdalena
1794-09-22
Umeå lands
Stöcke
6251
Persdotter
Katarina Magdalena
1823-06-02
Umeå lands
Östanå
6252
Persdotter
Katarina Magdalena
1811-10-13
Degerfors
Buberget
6253
Persdotter
Katarina Magdalena
1808-02-18
Gideå
Rullnäs
6254
Persdotter
Katarina Magdalena
1817-09-20
Umeå lands
Bjenberg
6255
Persdotter
Katarina Magdalena
1820-08-05
Arnäs
Stensöden
6256
Persdotter
Katarina Magdalena
1843-05-17
Lövånger
Noret
6257
Persdotter
Katarina Magdalena
1837-08-19
Nysätra
Kvarnfors
6258
Persdotter
Katarina Magdalena
1854-01-11
Umeå lands
Degernäs
6259
Persdotter
Katarina Magdalena
1869-12-10
Dorotea
Lavsjö
6260
Persdotter
Katarina Magdalena
1827-03-11
Junsele
Gårelehöjden
6261
Persdotter
Katarina Magdalena
1810-10-15
Bygdeå
Ratuvik
6262
Persdotter
Katarina Magdalena
1830-11-02
Bygdeå
Överklinten
6263
Persdotter
Katarina Magdalena
1842-09-04
Anundsjö
Degersjö
6264
Persdotter
Katarina Magdalena
1829-03-04
Nysätra
Flarken
6265
Persdotter
Katarina Magdalena
1799-09-13
Nysätra
Gunsmark
6266
Persdotter
Katarina Maglena
1849-01-03
Åsele
Holmträsk
6267
Persdotter
Katarina Margareta
1824-04-28
Skorped
Lännäs
6268
Persdotter
Katarina Margareta
1905-05-07
Anundsjö
Norrflärke
6269
Persdotter
Katarina Margareta
1801-08-28
Lövånger
Uttersjön
6270
Persdotter
Katarina Margareta
1836-04-06
Norsjö
Småträsk
6271
Persdotter
Katarina Margareta
1826-04-13
Nysätra
Gumboda
6272
Persdotter
Katarina Margareta
1810-07-14
Skellefteå lands
Nyträsk
6273
Persdotter
Katarina Margareta
1821-02-27
Umeå lands
Ön
6274
Persdotter
Katarina Margareta
1834-09-25
Arjeplog
Arjeplog
6275
Persdotter
Katarina Margareta
1840-05-23
Sorsele
Örnäs
6276
Persdotter
Katarina Margareta
1831-09-09
Överlännäs
Norrbjörksjön
6277
Persdotter
Katarina Margareta
1815-09-28
Nordingrå
Salberg o13Sahlberg
6278
Persdotter
Katarina Margareta
1833-11-22
Umeå lands
Tavelsjö
6279
Persdotter
Katarina Margareta
1809
Nätra
Sunnansjö
6280
Persdotter
Katarina Margareta
1824-06-01
Umeå lands
Sörfors
6281
Persdotter
Katarina Margareta
1811-02-18
Nysätra
Brännfors
6282
Persdotter
Katarina Margareta
1808-10-01
Umeå lands
Långviken
6283
Persdotter
Katarina Margareta
1838-04-07
Själevad
Billsta
6284
Persdotter
Katarina Margareta
1796-02-09
Umeå lands
Klabböle
6285
Persdotter
Katarina Margareta
1790-05-25
Umeå lands
Degernäs
6286
Persdotter
Katarina Margareta
1826-05-19
Sävar
Gunnismark
6287
Persdotter
Katarina Margareta
1824-05-19
Sävar
Gravmark
6288
Persdotter
Katarina Margareta
1793-08-23
Lövånger
Vebomark
6289
Persdotter
Katarina Margareta
1792-01-13
Umeå lands
Djäkneböle
6290
Persdotter
Katarina Margareta
1789-08-25
Umeå lands
Västerteg
6291
Persdotter
Katarina Margareta
1796-10-01
Umeå lands
Obbola
6292
Persdotter
Katarina Margareta
1804-09-27
Umeå lands
Hössjö
6293
Persdotter
Katarina Margareta
1824-11-02
Själevad
Mo
6294
Persdotter
Katarina Margareta
1808-12-11
Umeå lands
Tålsmark
6295
Persdotter
Katarina Margareta
1795-01-08
Umeå lands
Stöcksjö
6296
Persdotter
Katarina Margareta
1786-10-28
Umeå lands
Degernäs
6297
Persdotter
Katarina Margareta
1807-10-10
Umeå lands
Kroksjö
6298
Persdotter
Katarina Margareta
1775-10
Umeå lands
Innertavle
6299
Persdotter
Katarina Margareta
1812-11-20
Umeå lands
Kroksjö
6300
Persdotter
Katarina Margareta
1806-03-19
Fredrika
Lögda
6301
Persdotter
Katarina Margareta
1780-11-02
Burträsk
Gammalbyn
6302
Persdotter
Katarina Margareta
1840-07-28
Björna
Berg
6303
Persdotter
Katarina Margareta
1839-07-12
Björna
Berg
6304
Persdotter
Katarina Margareta
1804-04-21
Umeå lands
Klabböle
6305
Persdotter
Katarina Margareta
1807-05-01
Umeå lands
Sävar
6306
Persdotter
Katarina Margareta
1820-02-29
Degerfors
Hällnäs
6307
Persdotter
Katarina Margareta
1844-01-14
Sävar
Holmfors
6308
Persdotter
Katarina Margareta
1845-05-31
Bygdeå
Bobacken
6309
Persdotter
Katarina Margareta
1833-09-22
Umeå lands
Överboda
6310
Persdotter
Katarina Margareta
1814-09-13
Skellefteå lands
Kågeträsk
6311
Persdotter
Katarina Margareta
1828-10-23
Dorotea
Långsele
6312
Persdotter
Katarina Margareta
1851-08-10
Umeå lands
Strömbäck
6313
Persdotter
Katarina Margareta
1846-05-26
Sävar
Tväråmark
6314
Persdotter
Katarina Margareta
1809-08-18
Tåsjö
Lövvik
6315
Persdotter
Katarina Margareta
1830-06-30
Nordmaling
Djupsjö
6316
Persdotter
Katarina Margareta
1804-01-06
??
??
6317
Persdotter
Katarina Margareta
1773-07-23
Umeå lands
Obbola
6318
Persdotter
Katarina Margareta
1786-01-23
Umeå lands
Stöcke
6319
Persdotter
Katarina Margareta
1784-07-24
Nordmaling
Ottervattnet
6320
Persdotter
Katarina Margareta
1820-01-02
Nordmaling
Hörnsjö
6321
Persdotter
Katarina Margareta
1812-05-22
Nordmaling
Hummelholm
6322
Persdotter
Katarina Margareta
1850-04-12
Nordmaling
Öre
6323
Persdotter
Katarina Margareta
1836-11-29
Bjurholm
Karlsbäck
6324
Persdotter
Katarina Margareta
1798-11-07
Skellefteå lands
Kusmark
6325
Persdotter
Katarina Margareta
1821-09-17
Nysätra
Ånäset
6326
Persdotter
Katarina Margareta
1794-04-15
Nordmaling
Baggård
6327
Persdotter
Katarina Margareta
1798-12-29
Lycksele
Örträsk
6328
Persdotter
Katarina Margareta
1816-02-07
Björna
Långnäset
6329
Persdotter
Katarina Margareta
1808-01-08
Arnäs
Täfteå
6330
Persdotter
Katarina Margareta
1826-06-03
Nordmaling
Hörnsjö
6331
Persdotter
Katarina Margareta
1818-11-07
Björna
Leding
6332
Persdotter
Katarina Margareta
1814-07-03
Nordmaling
Röviken
6333
Persdotter
Katarina Margareta
1836-06-26
Nordmaling
Ängersjö
6334
Persdotter
Katarina Margareta
1823-06-19
Umeå lands
Häggnäs
6335
Persdotter
Katarina Margareta
1808-08-02
Nordmaling
Hummelholm
6336
Persdotter
Katarina Margareta
1813-02-23
Nordmaling
Röviken
6337
Persdotter
Katarina Margareta
1810-04-27
Nordmaling
Högliden
6338
Persdotter
Katarina Margareta
1817-11-27
Umeå lands
Hössjö
6339
Persdotter
Katarina Margareta
1857-05-11
Umeå lands
Hörnefors
6340
Persdotter
Katarina Margareta
1798-03-03
Nordmaling
Hallen
6341
Persdotter
Katarina Margareta
1823-11-13
Nordmaling
Mullsjö
6342
Persdotter
Katarina Margareta
1794-09-25
Umeå lands
Skravelsjö
6343
Persdotter
Katarina Margareta
1847-06-24
Björna
Mattarbodum
6344
Persdotter
Katarina Margareta
1812-03-03
Umeå lands
Kroksjö
6345
Persdotter
Katarina Margareta
1869-07-12
Umeå lands
Västervik
6346
Persdotter
Katarina Margareta
1886-03-20
Anundsjö
Pengsjö
6347
Persdotter
Katarina Margareta
1840-07-06
Ådals-Liden
Prästbordet
6348
Persdotter
Katarina Margareta
1843-08-05
Lövånger
Uttersjön
6349
Persdotter
Katarina Margareta
1799-04-12
Skellefteå lands
Tåme
6350
Persdotter
Katarina Margareta
1808-03-30
Resele
Omnäs
6351
Persdotter
Katarina Margareta Elisabet
1875-11-19
Dorotea
Svanaby
6352
Persdotter
Katarina Maria
1838-01-15
Degerfors
Höglunda
6353
Persdotter
Katarina Maria
1848-03-02
Vilhelmina
Skansholm
6354
Persdotter
Katarina Maria
1824-09-29
Burträsk
Mjövattnet
6355
Persdotter
Katarina Maria
1815-10-07
Umeå lands
Sävar
6356
Persdotter
Katarina Maria
1804-03-04
Sidensjö
Kläppen
6357
Persdotter
Katarina Maria
1834-03-07
Burträsk
Högliden
6358
Persdotter
Katarina Maria
1806-12-26
Burträsk
Åbyn
6359
Persdotter
Katarina Maria
1806-02-22
Burträsk
Bygdeträsk
6360
Persdotter
Katarina Maria
1808-02-15
Lycksele
Knaften
6361
Persdotter
Katarina Maria
1798
Burträsk
Bodbyn
6362
Persdotter
Katarina Maria
1873-03-21
Dorotea
Arksjö
6363
Persdotter
Katarina Maria
1798-07-16
Lövånger
Vebomark
6364
Persdotter
Katarina Maria
1817-02-10
Sorsele
Ran Norska
6365
Persdotter
Katarina Maria
1865-11-13
Dorotea
Arksjö
6366
Persdotter
Katarina Maria
1773-09-24
Umeå lands
Hamnen
6367
Persdotter
Katarina Maria
1771-01-30
Lövånger
Lövånger
6368
Persdotter
Katarina Maria
1825-08-03
Fredrika
Nordanås
6369
Persdotter
Katarina Maria
1787-10-11
Lövånger
Mårtensboda
6370
Persdotter
Katarina Maria
1856-12-22
Junsele
Öfra
6371
Persdotter
Katarina Maria
1854-01-30
Ljustorp
Ljustorp
6372
Persdotter
Katarina Maria Hansina
1894-02-21
Stensele
Skarvsjö
6373
Persdotter
Katarina Matilda
1835-01-26
Dorotea
Lavsjö
6374
Persdotter
Katarina Matilda
1854-12-03
Lycksele
Brattfors
6375
Persdotter
Katarina Matilda
1859-12-16
Dorotea
Långfors
6376
Persdotter
Katarina Nikolina
1885-01-23
Arnäs
Tävra
6377
Persdotter
Katarina Olivia
1876-06-07
Dorotea
Svanaby
6378
Persdotter
Katarina Olivia
1859-02-03
Bygdeå
Selsberg
6379
Persdotter
Katarina Petronella
1861-07-22
Junsele
Gårelehöjden
6380
Persdotter
Katarina Sofia
1831-07-17
Anundsjö
Hädanberg
6381
Persdotter
Katarina Sofia
1841-07-10
Umeå lands
Ström
6382
Persdotter
Katarina Sofia
1842-05-03
Umeå lands
Djäkneböle
6383
Persdotter
Katarina Sofia
1819-11-14
Umeå lands
Gravmark
6384
Persdotter
Katarina Sofia
1861-07-09
Burträsk
Nyby
6385
Persdotter
Katarina Sofia
1824-09-17
Nätra
Bjästa
6386
Persdotter
Katarina Sofia
1826-07-01
Umeå lands
Täfteå
6387
Persdotter
Katarina Sofia
1833-11-08
Sorsele
Torviksele
6388
Persdotter
Katarina Sofia
1861-06-15
Degerfors
Bastunäs
6389
Persdotter
Katarina Sofia
1816-04-08
Lycksele
Luspen
6390
Persdotter
Katarina Sofia
1839-05-03
Stensele
Stensele
6391
Persdotter
Katarina Sofia
1876-08-01
Degerfors
Ånäset
6392
Persdotter
Katarina Sofia
1861-09-07
Degerfors
Nyland
6393
Persdotter
Katarina Sofia
1825-11-16
Umeå lands
Norrfors
6394
Persdotter
Katarina Sofia
1824-09-09
Umeå lands
Kåddis
6395
Persdotter
Katarina Sofia
1848-06-15
Lycksele
Umgransele
6396
Persdotter
Katarina Sofia
1819-02-28
Stensele
Luspen
6397
Persdotter
Katarina Sofia
1874-02-08
Degerfors
Ottonträsk
6398
Persdotter
Katarina Sofia
1858-12-05
Bygdeå
Ultervattnet
6399
Persdotter
Katarina Sofia
1869-09-27
Umeå lands
Ansmark
6400
Persdotter
Katarina Sofia
1784-09-09
Umeå lands
Baggböle
6401
Persdotter
Katarina Sofia
1839-04-19
Umeå lands
Stöcke
6402
Persdotter
Katarina Sofia
1803-11-24
Burträsk
Gammelbyn
6403
Persdotter
Katarina Sofia
1837-11-12
Stensele
Bastuträsk
6404
Persdotter
Katarina Sofia
1848-04-02
Bygdeå
Selsberg
6405
Persdotter
Katarina Sofia
1872-09-18
Burträsk
Slyberget
6406
Persdotter
Katarina Sofia
1844-05-24
Lycksele
Rusele
6407
Persdotter
Katarina Sofia
1830-01-06
Umeå lands
Röbäck
6408
Persdotter
Katarina Sofia
1851-09-01
Sävar
Sävar
6409
Persdotter
Katarina Sofia
1840-03-28
Stensele
Bastuträsk
6410
Persdotter
Katarina Sofia
1847-08-09
Vilhelmina
Ulfvoberg
6411
Persdotter
Katarina Sofia
1855-08-04
Umeå lands
Kroksjö
6412
Persdotter
Katarina Sofia
1845-06-03
Bjurholm
Ström
6413
Persdotter
Katarina Sofia
1839-01-10
Nordmaling
Gräsmyr
6414
Persdotter
Katarina Sofia
1811
Lycksele
Skurträsk
6415
Persdotter
Katarina Sofia
1853-06-06
Burträsk
Villvattnet
6416
Persdotter
Katarina Sofia
1855-09-25
Umeå lands
Umeå lands
6417
Persdotter
Katarina Sofia
1837-04-25
Sävar
Ytterträsk
6418
Persdotter
Katarina Sofia
1862-03-21
Umeå lands
Västerås
6419
Persdotter
Katarina Sofia
1860-08-12
Umeå lands
Holmsund
6420
Persdotter
Katarina Susanna
1821-12-08
Umeå lands
Gubböle
6421
Persdotter
Katarina Teoline
1885-03-19
Dorotea
Lavsjö
6422
Persdotter
Katarina Ulrika
1826-03-14
Skellefteå lands
Hjoggböle
6423
Persdotter
Katarina Ulrika
1855-10-09
Nysätra
Nysätra
6424
Persdotter
Katarina Ulrika
1855-10-09
Nysätra
Krokvattnet
6425
Persdotter
Katarina Ulrika
1867-06-28
Tärna
Rönäs
6426
Persdotter
Katarina Ulrika
1835-03-15
Bygdeå
Åkullsjön
6427
Persdotter
Katarina Ulrika
1833-10-08
Bygdeå
Åkullsjön
6428
Persdotter
Katarina Ulrika
1806-06-10
Umeå lands
Strömbäck
6429
Persdotter
Katarina Ulrika
1831-04-30
Umeå lands
Sundbäck
6430
Persdotter
Katarina Ulrika
1849-03-25
Lycksele
Lidsträsk
6431
Persdotter
Katarina Ulrika
1841-04-02
Bygdeå
Ytterklinten
6432
Persdotter
Katarina Ulrika
1865-09-27
Bygdeå
Överklinten
6433
Persdotter
Katarina Ulrika
1843-04-29
Arnäs
Torsböle
6434
Persdotter
Katarina Ulrika
1866-06-05
Bjurholm
Mariebäck
6435
Persdotter
Katarina Ulrika
1842-04-20
Bygdeå
Smårödningen
6436
Persdotter
Katarina Ulrika Johanna
1856-05-24
Stensele
Grundfors
6437
Persdotter
Katarina Vilhelmina
1855-02-21
Norsjö
Pjäsörn
6438
Persdotter
Katarina Vilhelmina
1812-09-24
Skellefteå lands
Lund
6439
Persdotter
Katarina Vilhelmina
1881-04-29
Umeå lands
Stöcke
6440
Persdotter
Katarina Vilhelmina
1859-07-14
Norsjö
Tjärnberg
6441
Persdotter
Katarrina
1803-10-28
Skellefteå lands
Falmark
6442
Persdotter
Katharina Charlotta
1843-09-18
Sävar
Sävar
6443
Persdotter
Katrina
1863-01-11
Själevad
Västerås
6444
Persdotter
Katrina Margareta
1826-06-29
Skellefteå lands
Myckle
6445
Persdotter
Kerstin
1798-03-25
Anundsjö
Storsele
6446
Persdotter
Kerstin
1806-04-15
6447
Persdotter
Klara
1855-09-22
Skellefteå lands
Medle
6448
Persdotter
Klara
1865-08-27
Själevad
Nävertjäl
6449
Persdotter
Klara
1885-06-07
Själevad
Fors
6450
Persdotter
Klara
1842-09-14
Umeå stads
Umeå stad
6451
Persdotter
Klara
1863-03-22
Grundsunda
Ultrå
6452
Persdotter
Klara
1849-05-27
Bjurholm
Degernäs
6453
Persdotter
Klara
1857-04-30
Grundsunda
Ultrå
6454
Persdotter
Klara
1850-08-16
Bjurholm
Ström
6455
Persdotter
Klara
1845-05-07
Grundsunda
Ava
6456
Persdotter
Klara
1840-05-10
Burträsk
Åbyn
6457
Persdotter
Klara Albertina
1843-09-15
Lycksele
Byssträsk
6458
Persdotter
Klara Alexandra
1872-09-11
Malå
Släppträsk
6459
Persdotter
Klara Amanda
1855-11-14
Skellefteå lands
Norrliden
6460
Persdotter
Klara Augusta
1881-12-15
Degerfors
Granön
6461
Persdotter
Klara Augusta
1872-02-28
Degerfors
Högfällan
6462
Persdotter
Klara Augusta
1885-07-19
Degerfors
Granön
6463
Persdotter
Klara Augustina
1883-03-27
Burträsk
Åbyn
6464
Persdotter
Klara Dorotea
1886-10-10
Vilhelmina
Ulvoberg
6465
Persdotter
Klara Erika
1884-06-22
Anundsjö
Solberg
6466
Persdotter
Klara Erika
1847-04-03
Grundsunda
Godmark
6467
Persdotter
Klara Eufrosyna
1869-08-09
Skellefteå lands
Medle
6468
Persdotter
Klara Eufrosyna
1864-04-21
Lycksele
Hornmyr
6469
Persdotter
Klara Eugenia
1864-05-20
Degerfors
Kussjön
6470
Persdotter
Klara Evelina
1893-06-11
Bjurholm
Västerås
6471
Persdotter
Klara Fredrika
1865-06-17
Vännäs
Nyåker
6472
Persdotter
Klara Fredrika
1866-11-29
Vännäs
Nyåker
6473
Persdotter
Klara Fredrika
1866-07-18
Lövånger
Svarttjärn
6474
Persdotter
Klara Fredrika
1866-02-17
Vännäs
Nyby
6475
Persdotter
Klara Fredrika
1861-07-11
Vännäs
Nyåker
6476
Persdotter
Klara Fredrika
1840-06-17
Skellefteå lands
Falmark
6477
Persdotter
Klara Fredrika
1864-08-12
Lycksele
Kroksjö
6478
Persdotter
Klara Fredrika
1878-05-28
Vännäs
Pengfors
6479
Persdotter
Klara Gustava
1879-10-31
Degerfors
Kvarntorp
6480
Persdotter
Klara Gustava
1860-08-02
Norsjö
Högberg
6481
Persdotter
Klara Gustava
1844-07-04
Åsele
Solberg
6482
Persdotter
Klara Gustava
1858-11-25
Åsele
Siksjö
6483
Persdotter
Klara Gustava
1857-11-26
Nordmaling
Stenberg
6484
Persdotter
Klara Johanna
1864-02-06
Skellefteå lands
Kågeträsk
6485
Persdotter
Klara Johanna
1849-07-08
Umeå lands
Västerdal
6486
Persdotter
Klara Johanna
1884-02-22
Örträsk
Örträsk
6487
Persdotter
Klara Johanna
1849-07-25
Gideå
Flygsjö
6488
Persdotter
Klara Johanna
1837-03-19
Nordmaling
Lögdeå
6489
Persdotter
Klara Johanna
1878-01-13
Lycksele
Vormträsk
6490
Persdotter
Klara Johanna
1860-08-12
Björna
Nyliden
6491
Persdotter
Klara Johanna
1873-07-05
Lycksele
Vormträsk
6492
Persdotter
Klara Johanna
1877-10-29
Umeå lands
Mickelsträsk
6493
Persdotter
Klara Johanna
1866-06-10
Tärna
Solberg
6494
Persdotter
Klara Johanna
1855-12-21
Grundsunda
Banafjäl
6495
Persdotter
Klara Johanna
1861-07-16
Örträsk
Örträsk
6496
Persdotter
Klara Johanna
1856-08-20
Nordmaling
Brattfors
6497
Persdotter
Klara Johanna
1853-04-17
Grundsunda
Banafjäl
6498
Persdotter
Klara Johanna
1860-04-06
Bjurholm
Västerås
6499
Persdotter
Klara Johanna
1871-08-02
Fredrika
Stensjön
6500
Persdotter
Klara Johanna
1863-07-04
Björna
Nyliden
6501
Persdotter
Klara Johanna
1851-02-02
Gideå
Flygsjö
6502
Persdotter
Klara Johanna
1876-06-03
Umeå lands
Kroksjö
6503
Persdotter
Klara Johanna
1862-05-06
Vännäs
Brån
6504
Persdotter
Klara Josefina
1844-04-17
Skellefteå lands
Falmark
6505
Persdotter
Klara Josefina
1863-03-01
Lycksele
Vormsele
6506
Persdotter
Klara Josefina
1857-02-03
Lycksele
Umgransele
6507
Persdotter
Klara Josefina
1852-07-30
Lycksele
Ruskträsk
6508
Persdotter
Klara Josefina
1864-06-23
Lycksele
Tjärnberg
6509
Persdotter
Klara Josefina
1871-11-10
Lycksele
Byssträske
6510
Persdotter
Klara Karolina
1867-08-30
Lycksele
Ajaur
6511
Persdotter
Klara Karolina
1870-10-23
Lycksele
Ajaur
6512
Persdotter
Klara Kristina
1867-03-13
Umeå lands
Baggböle
6513
Persdotter
Klara Kristina
1862-08-14
Nordmaling
Nygård
6514
Persdotter
Klara Lovisa
1864-08-09
Nysätra
Svenmarken
6515
Persdotter
Klara Lovisa
1828-12-14
Bygdeå
Legdeå
6516
Persdotter
Klara Lovisa
1862-08-12
Degerfors
Kussjön
6517
Persdotter
Klara Lovisa
1857-11-16
Umeå lands
Mikelträsk
6518
Persdotter
Klara Lovisa
1858-09-12
Bjurholm
Nyholm
6519
Persdotter
Klara Lovisa
1866-10-17
Bjurholm
Bjurholm
6520
Persdotter
Klara Lovisa
1829-01-03
Lycksele
Vindelgransele
6521
Persdotter
Klara Lovisa Amalia
1899-08-12
Nysätra
Brännfors
6522
Persdotter
Klara Magdalena
1838-08-06
Umeå lands
Häggnäs
6523
Persdotter
Klara Margareta
1857-01-05
Norsjö
Pjäsörn
6524
Persdotter
Klara Margareta
1865-05-26
Skellefteå lands
Medle
6525
Persdotter
Klara Margareta
1858-11-26
Umeå lands
Häggnäs
6526
Persdotter
Klara Margareta
1859-01-05
Norsjö
Lidsträsk
6527
Persdotter
Klara Margareta
1839-05-07
Umeå lands
Flurkmark
6528
Persdotter
Klara Margareta
1845-05-21
Gideå
Sörgidsjö
6529
Persdotter
Klara Maria
1869-02-11
Degerfors
Ottonträsk
6530
Persdotter
Klara Maria
1866-03-27
Degerfors
Degerfors by
6531
Persdotter
Klara Maria
1861-02-18
Degerfors
Petersborg
6532
Persdotter
Klara Maria
1882-08-12
Timrå
Näs
6533
Persdotter
Klara Maria
1852-03-26
Grundsunda
Banafjäl
6534
Persdotter
Klara Maria
1882-05-28
Björna
Angsta
6535
Persdotter
Klara Maria
1871-08-12
Robertsfors
Robertsfors
6536
Persdotter
Klara Maria
1847-10-26
Nordmaling
Djupsjö
6537
Persdotter
Klara Maria
1847-04-27
Grundsunda
Godmersta
6538
Persdotter
Klara Maria
1870-08-23
Ytterlännäs
Ytterlännäs
6539
Persdotter
Klara Maria
1854-09-10
Grundsunda
Fanby
6540
Persdotter
Klara Maria
1866-07-13
Bjurholm
Balsjö
6541
Persdotter
Klara Maria
1854-12-17
Gideå
Flärke
6542
Persdotter
Klara Maria
1862-12-01
Gideå
Flygsjö
6543
Persdotter
Klara Maria
1873-10-07
Bjurholm
Högås
6544
Persdotter
Klara Matilda
1856-11-23
Umeå lands
Kroksjö
6545
Persdotter
Klara Matilda
1857-04-12
Bjurholm
Lågsjö
6546
Persdotter
Klara Matilda
1871-05-27
Fredrika
Långbäcken
6547
Persdotter
Klara Matilda
1867-04-01
Bygdeå
Öndebyn
6548
Persdotter
Klara Matilda Kristina
1856-03-13
Gideå
Lomviken
6549
Persdotter
Klara Ottilia
1876-03-01
Örträsk
Örträsk
6550
Persdotter
Klara Paulina
1888-06-23
Lövånger
Vebomark
6551
Persdotter
Klara Petrolina
1871-02-25
Lycksele
Bysträsk
6552
Persdotter
Klara Serafia
1884-10-28
Burträsk
Bygdeträsk
6553
Persdotter
Klara Sofia
1861-12-30
Degerfors
Häggnäs
6554
Persdotter
Klara Sofia
1885-08-19
Lycksele
Arlalund
6555
Persdotter
Klara Sofia
1855-10-06
Degerfors
Arvlund
6556
Persdotter
Klara Sofia
1833-02-04
Lövånger
Mångbyn
6557
Persdotter
Klara Ulrika
1844-04-24
Skellefteå lands
Tjärn
6558
Persdotter
Klara Ulrika
1864-07-03
Lövånger
Hökmark
6559
Persdotter
Klara Vilhelmina
1875-05-10
Bygdeå
Risböle
6560
Persdotter
Kristiana
1851-05-14
Bjurholm
Västerås
6561
Persdotter
Kristina
1860-07-23
Anundsjö
Bergsjö
6562
Persdotter
Kristina
1838-10-16
Anundsjö
Västersel
6563
Persdotter
Kristina
1838-03-28
Mo
Gala
6564
Persdotter
Kristina
1860-12-09
Anundsjö
Västergensjö
6565
Persdotter
Kristina
1786-12-14
Anundsjö
Österfannbyn
6566
Persdotter
Kristina
1881-11-26
Anundsjö
Myckelgensjö
6567
Persdotter
Kristina
1869-02-10
Anundsjö
Yttersel
6568
Persdotter
Kristina
1834-09-29
Anundsjö
Västergensjö
6569
Persdotter
Kristina
1903-02-21
Anundsjö
Norrflärke
6570
Persdotter
Kristina
1772-09-17
Anundsjö
Norrböle
6571
Persdotter
Kristina
1814-06-27
Anundsjö
Pullsjö
6572
Persdotter
Kristina
1826-12-12
Själevad
Gottne
6573
Persdotter
Kristina
1821-09-09
Älvdalen
Blyberg
6574
Persdotter
Kristina
1826-01-13
Anundsjö
Västergensjö
6575
Persdotter
Kristina
1874-04-07
Anundsjö
Östergensjö
6576
Persdotter
Kristina
1893-09-14
Anundsjö
Järvberget
6577
Persdotter
Kristina
1792-09-23
Ådals-Liden
Älggårdsmon
6578
Persdotter
Kristina
1775-01-05
Skellefteå lands
Kusmark
6579
Persdotter
Kristina
1899-04-22
Anundsjö
Norrflärke
6580
Persdotter
Kristina
1815-12-31
Anundsjö
Norrmesunda
6581
Persdotter
Kristina
1890-02-23
Anundsjö
Brandkäl
6582
Persdotter
Kristina
1787-08-11
Anundsjö
Kubbe
6583
Persdotter
Kristina
1828-03-17
Anundsjö
Sörflärke
6584
Persdotter
Kristina
1820-04-27
Anundsjö
Norrflärke
6585
Persdotter
Kristina
1866-09-27
Anundsjö
Tvärlandsböle
6586
Persdotter
Kristina
1796-01-03
Arvidsjaur
Lappträsk
6587
Persdotter
Kristina
1820 cirka
Åsele?
Lappmarken
6588
Persdotter
Kristina
1815-10-17
Vilhelmina
Nästansjö
6589
Persdotter
Kristina
1859-10-18
Anundsjö
Sörmesunda
6590
Persdotter
Kristina
1830-08-07
Anundsjö
Norrflärke
6591
Persdotter
Kristina
1844-08-24
Anundsjö
Önskan
6592
Persdotter
Kristina
1863-01-25
Anundsjö
Grundtjärn
6593
Persdotter
Kristina
1805-10-20
Anundsjö
Storsele
6594
Persdotter
Kristina
1860-08-21
Fryksände (S)
Torsby Bruk
6595
Persdotter
Kristina
1809-12-23
Anundsjö
Skalmsjö
6596
Persdotter
Kristina
1891-06-10
Anundsjö
Högtjäl
6597
Persdotter
Kristina
1838-07-04
Sidensjö
Skureå
6598
Persdotter
Kristina
1787-12-23
Anundsjö
Västergensjö
6599
Persdotter
Kristina
1857-01-20
Skorped
Holm
6600
Persdotter
Kristina
1868-06-22
Nätra
Sörgård
6601
Persdotter
Kristina
1795-03-28
Lövånger
Bissjön
6602
Persdotter
Kristina
1784
Skellefteå lands
6603
Persdotter
Kristina
1835-05-22
Nätra
Norrtjärn
6604
Persdotter
Kristina
1770-07-21
Skellefteå lands
Kinnbäck
6605
Persdotter
Kristina
1873-02-10
Skellefteå lands
Berget
6606
Persdotter
Kristina
1804-05-22
Själevad
Grätnäs
6607
Persdotter
Kristina
1785-02-05
Lövånger
Bissjön
6608
Persdotter
Kristina
1853-03-15
Skellefteå lands
Bruträsk
6609
Persdotter
Kristina
1800
Nätra
Nätra
6610
Persdotter
Kristina
1790-02-12
Sidensjö
Pålsböle
6611
Persdotter
Kristina
1772-02-09
Sidensjö
Oppsjön
6612
Persdotter
Kristina
1857-02-02
Skellefteå lands
Bruträsk
6613
Persdotter
Kristina
1793
Nätra
Nätra
6614
Persdotter
Kristina
1843-01-08
Sidensjö
Rössjö
6615
Persdotter
Kristina
1802-03-14
Skellefteå lands
StorKåge
6616
Persdotter
Kristina
1791
Nätra
Nätra
6617
Persdotter
Kristina
1776-02-08
Skellefteå lands
Tuvan
6618
Persdotter
Kristina
1804-05-10
Skellefteå lands
Strykfors
6619
Persdotter
Kristina
1804-05-15
Skellefteå lands
Strykfors
6620
Persdotter
Kristina
1830
Nätra
Västanå
6621
Persdotter
Kristina
1792-07-14
Sidensjö
Bölen
6622
Persdotter
Kristina
1794
Nätra
Utby 1:1
6623
Persdotter
Kristina
1786
??
??
6624
Persdotter
Kristina
1822-10-22
Sorsele
Gran
6625
Persdotter
Kristina
1806-05-16
Skellefteå lands
Falmark
6626
Persdotter
Kristina
1857-08-13
Ström
Ström
6627
Persdotter
Kristina
1882-04-18
Sorsele
Kraddsele
6628
Persdotter
Kristina
1805-10-20
Arvidsjaur
Mausjaur
6629
Persdotter
Kristina
1802-12-18
Föllinge
Föllinge
6630
Persdotter
Kristina
1773-02-21
Skellefteå lands
Storkåge
6631
Persdotter
Kristina
1771-08-27
Timrå
Forsa
6632
Persdotter
Kristina
1792-01-13
Själevad
Främmerhörnäs 1
6633
Persdotter
Kristina
1785
Skellefteå lands
Falmark
6634
Persdotter
Kristina
1821-01-06
Alsen
Alsen
6635
Persdotter
Kristina
1792-03-27
Sidensjö
Pålsböle
6636
Persdotter
Kristina
1780 cirka
Nätra
Eden 1
6637
Persdotter
Kristina
1845-06-08
Vibyggerå
Vibyggerå
6638
Persdotter
Kristina
1869-01-11
Själevad
Norrvästansjö
6639
Persdotter
Kristina
1874-03-10
Anundsjö
Österfanby
6640
Persdotter
Kristina
1864-07-21
Mo
Västeralnö
6641
Persdotter
Kristina
1818-03-11
Lycksele
Vapsten
6642
Persdotter
Kristina
1784-05-30
Junsele
Tara
6643
Persdotter
Kristina
1825-01-22
Själevad
Norrvästansjö
6644
Persdotter
Kristina
1837-01-26
Mo
Gottne
6645
Persdotter
Kristina
1813-01-24
Dorotea
Lajksjö
6646
Persdotter
Kristina
1791-11-28
Anundsjö
Bredbyn
6647
Persdotter
Kristina
1868-02-25
Mo
Västeralnö
6648
Persdotter
Kristina
1863-03-19
Mo
Västeralnö
6649
Persdotter
Kristina
1851-02-24
Anundsjö
Önskan
6650
Persdotter
Kristina
1869-11-28
Arnäs
Norrälvsjö
6651
Persdotter
Kristina
1778-12-26
Lövånger
Vebomark
6652
Persdotter
Kristina
1879-02-22
Anundsjö
Norrflärke
6653
Persdotter
Kristina
1791-03-13
Arnäs
Klingre
6654
Persdotter
Kristina
1851-09-28
Anundsjö
Österfanby
6655
Persdotter
Kristina
1859-01-30
Mo
Västeralnö
6656
Persdotter
Kristina
1860-11-26
Mo
Västeralnö
6657
Persdotter
Kristina
1779
Åsele
Stennäs
6658
Persdotter
Kristina
1852-02-16
Själevad
Lövsjö
6659
Persdotter
Kristina
1779-11-21
Arnäs
Klingre
6660
Persdotter
Kristina
1782-01-25
Arnäs
Klingre
6661
Persdotter
Kristina
1776-09-19
Själevad
Hanabäck
6662
Persdotter
Kristina
1872-11-04
Anundsjö
Norrböle
6663
Persdotter
Kristina
1771
Nätra
Nätra
6664
Persdotter
Kristina
1802-12-13
Själevad
Hörnett
6665
Persdotter
Kristina
1859-04-28
Själevad
Norrlungånger
6666
Persdotter
Kristina
1787-09-20
Nysätra
Ånäset
6667
Persdotter
Kristina
1795-03-08
Själevad
Översjäla
6668
Persdotter
Kristina
1777-04-21
Själevad
Söderåfors
6669
Persdotter
Kristina
1774
Fällsjö
Tåsjö
6670
Persdotter
Kristina
1824-12-05
Själevad
Kittelsböle
6671
Persdotter
Kristina
1870-04-26
Arnäs
Övervike
6672
Persdotter
Kristina
1799-03-12
Arnäs
Kvaved
6673
Persdotter
Kristina
1844-09-04
Anundsjö
Västersel
6674
Persdotter
Kristina
1867-04-22
Arnäs
Älvsöden
6675
Persdotter
Kristina
1846-08-17
Sidensjö
Österkäl
6676
Persdotter
Kristina
1861-04-14
Själevad
Sund
6677
Persdotter
Kristina
1800-06-03
Själevad
Sörböle
6678
Persdotter
Kristina
1822-05-04
Umeå lands
Degernäs
6679
Persdotter
Kristina
1773-01-28
Umeå lands
Tavle
6680
Persdotter
Kristina
1780-09-24
Nordingrå
Mjällom
6681
Persdotter
Kristina
1804-03-12
Arnäs
Övervike
6682
Persdotter
Kristina
1771-08-08
Lövånger
Bissjön
6683
Persdotter
Kristina
1795-02-15
Själevad
Västerbillsjö
6684
Persdotter
Kristina
1804-04-19
Arnäs
Lakasund
6685
Persdotter
Kristina
1793-04-02
Själevad
Mörtsjön
6686
Persdotter
Kristina
1780-10-29
Själevad
Översjäla
6687
Persdotter
Kristina
1779-11-14
Själevad
Uttersjön
6688
Persdotter
Kristina
1802-04-04
Anundsjö
Nordsjö
6689
Persdotter
Kristina
1785-01-26
Sidensjö
Skureå
6690
Persdotter
Kristina
1803-04-10
Voxna
Voxna
6691
Persdotter
Kristina
1821-10-17
Själevad
Österalnö
6692
Persdotter
Kristina
1791-10-08
Burträsk
Renbergsvattnet
6693
Persdotter
Kristina
1776-02-05
Själevad
Billsta
6694
Persdotter
Kristina
1785-04-24
Umeå lands
Västerteg
6695
Persdotter
Kristina
1781-12-26
Själevad
Billsta
6696
Persdotter
Kristina
1797-01-01
Själevad
Västeralnö 4
6697
Persdotter
Kristina
1791-08-11
Nysätra
Gumboda
6698
Persdotter
Kristina
1781-05-22
Umeå lands
Österteg
6699
Persdotter
Kristina
1843-07-27
Mo
Mo
6700
Persdotter
Kristina
1796-05-05
Fredrika
Fredrika
6701
Persdotter
Kristina
1774-11-03
Burträsk
Mjövattnet
6702
Persdotter
Kristina
1824-12-10
Mo
Gottne
6703
Persdotter
Kristina
1865-08-14
Anundsjö
Mellansel
6704
Persdotter
Kristina
1771-05-25
Sidensjö
Mosjö
6705
Persdotter
Kristina
1845-03-03
Mo
Västerbacke
6706
Persdotter
Kristina
1787-01-10
Själevad
Billsta
6707
Persdotter
Kristina
1781-11-01
Umeå lands
Holmön
6708
Persdotter
Kristina
1772-03-11
Lövånger
Uttersjön
6709
Persdotter
Kristina
1833-09-16
Sidensjö
Överå
6710
Persdotter
Kristina
1809-04-19
Burträsk
Åbyn
6711
Persdotter
Kristina
1817-08-23
Björna
Uttersjö
6712
Persdotter
Kristina
1807-01-12
Själevad
Västeralnö
6713
Persdotter
Kristina
1871-09-07
Själevad
Sörbacksjö
6714
Persdotter
Kristina
1837-03-10
Björna
Gideå
6715
Persdotter
Kristina
1794-12-04
Själevad
Överhörnäs
6716
Persdotter
Kristina
1799-10-30
Umeå lands
Röbäck
6717
Persdotter
Kristina
1794-04-22
Arnäs
Arnäs
6718
Persdotter
Kristina
1799-09-15
Anundsjö
Grundtjärn
6719
Persdotter
Kristina
1795-09-26
Anundsjö
Fällkäl
6720
Persdotter
Kristina
1776-09-07
Lövånger
Mårtensboda
6721
Persdotter
Kristina
1772-12-05
Junsele
Eden
6722
Persdotter
Kristina
1830-05-03
Mo
Västerbacke 3
6723
Persdotter
Kristina
1790
Åsele
Svanabyn
6724
Persdotter
Kristina
1804-04-22
Anundsjö
Skalmsjö
6725
Persdotter
Kristina
1795-11-18
Själevad
Domsjö
6726
Persdotter
Kristina
1809-06-30
Vilhelmina
Hacksjö
6727
Persdotter
Kristina
1823-01-02
Själevad
Mo
6728
Persdotter
Kristina
1797-11-08
Björna
Locksta
6729
Persdotter
Kristina
1805-02-09
Lycksele
Ran
6730
Persdotter
Kristina
1794-10-06
Själevad
Domsjö
6731
Persdotter
Kristina
1808-04-19
Anundsjö
Galasjö
6732
Persdotter
Kristina
1795-06-02
Lycksele
Vormsele
6733
Persdotter
Kristina
1781-09-08
Lycksele
Vapsten
6734
Persdotter
Kristina
1860-08-14
Mo
Östansjö
6735
Persdotter
Kristina
1797-06-16
Anundsjö
Fällkäl
6736
Persdotter
Kristina
1789-09-17
Själevad
Mo
6737
Persdotter
Kristina
1788-09-22
Burträsk
Renbergsvattnet
6738
Persdotter
Kristina
1781-10-10
Själevad
Gala
6739
Persdotter
Kristina
1792-03-17
Lycksele
Vormträsk
6740
Persdotter
Kristina
1890-06-10
Anundsjö
Högtjäl
6741
Persdotter
Kristina
1783-04-16
Arnäs
Tävra
6742
Persdotter
Kristina
1774-11-18
Arnäs
Lunne
6743
Persdotter
Kristina
1820-04-13
Nordingrå
Gärde 1:2
6744
Persdotter
Kristina
1846-05-28
Arnäs
Övervike
6745
Persdotter
Kristina
1784-01-28
Anundsjö
Ödsbyn
6746
Persdotter
Kristina
1778-03-21
Anundsjö
Österfannbyn
6747
Persdotter
Kristina
1800
Åsele
Stensundslandet
6748
Persdotter
Kristina
1785
Åsele
Långbäcken
6749
Persdotter
Kristina
1784-06-17
Själevad
Billsta
6750
Persdotter
Kristina
1860 cirka
Fryksände
Fryksände
6751
Persdotter
Kristina
1786
Åsele
Älgsjölandet
6752
Persdotter
Kristina
1779-07-15
Arnäs
Gimot
6753
Persdotter
Kristina
1823-12-25
Själevad
Kroksta
6754
Persdotter
Kristina
1836-08-09
Mo
Söderå
6755
Persdotter
Kristina
1796-11-17
Umeå lands
Överboda
6756
Persdotter
Kristina
1794-06-27
Lövånger
Uttersjön
6757
Persdotter
Kristina
1796-11-26
Själevad
Komnäs
6758
Persdotter
Kristina
1796-12-03
Själevad
Västerbacke
6759
Persdotter
Kristina
1772-03-30
Fjällsjö
Backe
6760
Persdotter
Kristina
1788-03-15
Lycksele
Vapsten
6761
Persdotter
Kristina
1814-11
Vilhelmina
Skansholm
6762
Persdotter
Kristina
1787-10-28
Själevad
Norrlungånger
6763
Persdotter
Kristina
1794-02-15
Själevad
Västerbillsjö
6764
Persdotter
Kristina
1792-12-04
Själevad
Västerbillsjö
6765
Persdotter
Kristina
1797-02-16
Själevad
Norrvästansjö
6766
Persdotter
Kristina
1800-04-01
Själevad
Västeralnäs
6767
Persdotter
Kristina
1799
Arjeplog
Arjeplog
6768
Persdotter
Kristina
1776-05-03
Lövånger
Kräkånger
6769
Persdotter
Kristina
1771-03-21
Burträsk
Mjövattnet
6770
Persdotter
Kristina
1797-07-22
Själevad
Norrlungånger
6771
Persdotter
Kristina
1808-05-05
Själevad
Hanabäck
6772
Persdotter
Kristina
1799-02-24
Lycksele
Gran
6773
Persdotter
Kristina
1782-02-17
Burträsk
Bygdeträsk
6774
Persdotter
Kristina
1789-03-06
Lycksele
Gran
6775
Persdotter
Kristina
1859-01-05
Sidensjö
Prästbordet
6776
Persdotter
Kristina
1810-09-26
Fjällsjö
Norrnäs
6777
Persdotter
Kristina
1795-01-07
Junsele
Vallen
6778
Persdotter
Kristina
1841-04-10
Burträsk
Strandholm
6779
Persdotter
Kristina
1827-05-07
Bygdeå
Korssjön
6780
Persdotter
Kristina
1798
??
??
6781
Persdotter
Kristina
1877-02-01
Dorotea
Granås
6782
Persdotter
Kristina
1821-04-12
Föllinge
Munsvattnet
6783
Persdotter
Kristina
1859-11-26
Själevad
Hörnett
6784
Persdotter
Kristina
1815-03-15
Njutånger
Njutånger
6785
Persdotter
Kristina
1770-06-05
Nordmaling
Järnäs
6786
Persdotter
Kristina
1780-09-10
Arnäs
Myckling
6787
Persdotter
Kristina
1779-05-25
Själevad
Norrvästansjö 3
6788
Persdotter
Kristina
1785
Velsland?
Tolsta?
6789
Persdotter
Kristina
1779-11-22
Grundsunda
Ällön
6790
Persdotter
Kristina
1773
Åsele
Gavsele
6791
Persdotter
Kristina
1866-04-24
Jävsö
Jävsö
6792
Persdotter
Kristina
1776-04-25
Arnäs
Näset
6793
Persdotter
Kristina
1814-06-21
Nordmaling
Öre
6794
Persdotter
Kristina
1790-11-03
Nordmaling
Hummelholm
6795
Persdotter
Kristina
1857-08-23
Björna
Leding
6796
Persdotter
Kristina
1776-01-26
Arnäs
Bygdom
6797
Persdotter
Kristina
1775-04-06
Nordmaling
Mjösjö
6798
Persdotter
Kristina
1774-02-03
Nordmaling
Norrbyn
6799
Persdotter
Kristina
1795-04-13
Arnäs
Övervike
6800
Persdotter
Kristina
1782-11-30
Bygdeå
Sikeå
6801
Persdotter
Kristina
1770-12-09
Arnäs
Ovansjö
6802
Persdotter
Kristina
1799-04-17
Själevad
Gideå
6803
Persdotter
Kristina
1779-03-12
Själevad
Norrlungånge
6804
Persdotter
Kristina
1772-01-06
Nordmaling
Aspeå
6805
Persdotter
Kristina
1770-03-23
Nordmaling
Hallen
6806
Persdotter
Kristina
1850-07-26
Nordmaling
Klöse
6807
Persdotter
Kristina
1834-08-27
Bjurholm
Högliden
6808
Persdotter
Kristina
1773-07-03
Arnäs
Getingstabodum
6809
Persdotter
Kristina
1772-12-12
Nordmaling
Hyngelsböle
6810
Persdotter
Kristina
1774-12-13
Grundsunda
Ultrå
6811
Persdotter
Kristina
1779-05-29
Grundsunda
Skademark
6812
Persdotter
Kristina
1857-05-05
Bollnäs
Bollnäs
6813
Persdotter
Kristina
1869-10-11
Själevad
Själevad
6814
Persdotter
Kristina
1786-01-18
Arnäs
Ravesta
6815
Persdotter
Kristina
1770-04-13
Lövånger
Gärde
6816
Persdotter
Kristina
1773-03-24
Viksjö
Västanå
6817
Persdotter
Kristina
1807-08-01
Själevad
Norrvåge
6818
Persdotter
Kristina
1803-01-17
Björna
Björnsjö
6819
Persdotter
Kristina
1800-02-27
Arnäs
Älvsöden
6820
Persdotter
Kristina
1772-01-24
Burträsk
Bygdeträsk
6821
Persdotter
Kristina
1797-02-27
Anundsjö
Tvärlandsböle
6822
Persdotter
Kristina
1772-11-19
Anundsjö
Yttersel
6823
Persdotter
Kristina
1812-03-26
Arnäs
Bygdom
6824
Persdotter
Kristina
1874-03-12
Bjurholm
Öreström
6825
Persdotter
Kristina
1821-02-20
Själevad
Hörnett
6826
Persdotter
Kristina
1774-11-19
Själevad
Översjäla
6827
Persdotter
Kristina
1818-08-11
Gideå
Norrgidsjö
6828
Persdotter
Kristina
1812-03-28
Själevad
Holmtjärnsbacken
6829
Persdotter
Kristina
1819-10-01
Björna
Långviken
6830
Persdotter
Kristina
1793-01-26
Älvdalen
Roth
6831
Persdotter
Kristina
1794-02-16
Anundsjö
Kubbe
6832
Persdotter
Kristina
1793-06-27
Arnäs
Sörälvsjö
6833
Persdotter
Kristina
1782-08-21
Själevad
Själevad
6834
Persdotter
Kristina
1799-07-26
Nordmaling
Hallen
6835
Persdotter
Kristina
1835-01-10
Nora
Lövvik
6836
Persdotter
Kristina
1777-09-11
Burträsk
Bodbyn
6837
Persdotter
Kristina
1788-02-25
Arnäs
Brunnäs
6838
Persdotter
Kristina
1801-03-25
Fredrika
Volmsjö
6839
Persdotter
Kristina
1775-12-16
Umeå lands
Röbäck
6840
Persdotter
Kristina
1780-07-16
Nysätra
Ånäset
6841
Persdotter
Kristina
1781-10-15
Degerfors
Hjuken
6842
Persdotter
Kristina
1807-12-14
Björna
Trehörningsjö
6843
Persdotter
Kristina
1792-09-27
Arnäs
Sunnansjö
6844
Persdotter
Kristina
1788-03-29
Arnäs
Sörälvsjö
6845
Persdotter
Kristina
1795
Åsele
Siksjö
6846
Persdotter
Kristina
1778-12-17
Arnäs
Smedsbyn
6847
Persdotter
Kristina
1819-06-25
Lövånger
Vebomark
6848
Persdotter
Kristina
1782-09-19
Arnäs
Norrgidsjö
6849
Persdotter
Kristina
1807-12-11
Gideå
Källforsen
6850
Persdotter
Kristina
1795-11-11
Arnäs
Västergidsjö
6851
Persdotter
Kristina
1792-06-30
Arnäs
Sörälvsjö
6852
Persdotter
Kristina
1782-07-25
Lövånger
Vebomark
6853
Persdotter
Kristina
1820-07-04
Ström
Gärdnäs
6854
Persdotter
Kristina
1803-07-02
Nysätra
Gumboda
6855
Persdotter
Kristina
1841-09-26
Själevad
Översjäla
6856
Persdotter
Kristina
1861
Själevad
Överbilla
6857
Persdotter
Kristina
1831-08-25
Själevad
Själand
6858
Persdotter
Kristina
1827-10-14
Sidensjö
Nolås
6859
Persdotter
Kristina
1867-09-27
Ström
Ström
6860
Persdotter
Kristina
1823-03-11
Alanäs
Sjulsåsen
6861
Persdotter
Kristina
1845-07-10
Mo
Flärke
6862
Persdotter
Kristina
1793-02-04
Anundsjö
Kubbe
6863
Persdotter
Kristina
1777-02-03
Anundsjö
Sörflärke
6864
Persdotter
Kristina
1841-01-13
Själevad
Happsta
6865
Persdotter
Kristina
1817-04-19
Nordingrå
Häggvik
6866
Persdotter
Kristina
1838-02-01
Ström
Risede
6867
Persdotter
Kristina
1841-04-13
Själevad
Kroksta
6868
Persdotter
Kristina
1876-09-19
Anundsjö
Västergensjö
6869
Persdotter
Kristina
1795
Nätra
Orrvik
6870
Persdotter
Kristina
1802-11-08
Åsele
Åsele
6871
Persdotter
Kristina
1864-07-16
Arnäs
Prästbordet
6872
Persdotter
Kristina
1794-09-26
Junsele
Krånge
6873
Persdotter
Kristina
1845-12-21
Anundsjö
Västerfannby
6874
Persdotter
Kristina
1777-08-21
Överlännäs
Björkå bruk
6875
Persdotter
Kristina Adelina
1881-04-26
Åsele
Hälla
6876
Persdotter
Kristina Agata
1855-07-07
Vilhelmina
Gransjö
6877
Persdotter
Kristina Agata
1846-02-13
Stensele
Grundfors
6878
Persdotter
Kristina Agata
1811-11-19
Lycksele
Långsele
6879
Persdotter
Kristina Agata
1853-10-27
Örträsk
Vargträsk
6880
Persdotter
Kristina Albertina
1863-04-24
Norsjö
Tjärnberg
6881
Persdotter
Kristina Albertina
1868-02-02
Dorotea
Bredsele
6882
Persdotter
Kristina Albertina
1854-02-05
Vilhelmina
Järvsjö
6883
Persdotter
Kristina Alexandra
1892-10-12
Malå
Nylund
6884
Persdotter
Kristina Amalia
1895-01-16
Skellefteå lands
Gummark
6885
Persdotter
Kristina Amalia
1858-03-05
Lövånger
Vallen
6886
Persdotter
Kristina Amalia
1849-11-17
Burträsk
Högliden
6887
Persdotter
Kristina Amalia
1859-03-27
Lövånger
Vallen
6888
Persdotter
Kristina Amalia
1861-02-14
Åsele
Gafsele
6889
Persdotter
Kristina Amalia
1859-05-07
Nysätra
Brände
6890
Persdotter
Kristina Amanda
1879-07-05
Degerfors
Högfällan
6891
Persdotter
Kristina Amanda
1871-11-21
Norsjö
Pjäsörn
6892
Persdotter
Kristina Amanda
1885-10-31
Föllinge
Laxsjö
6893
Persdotter
Kristina Amanda
1842-09-21
Norsjö
Norsjö
6894
Persdotter
Kristina Andrietta
1897-02-07
Alanäs
Alanäs
6895
Persdotter
Kristina Antoinetta
1881-10-16
Åsele
Älgsjö
6896
Persdotter
Kristina Apollonia
1850-07-16
Stensele
Renberg
6897
Persdotter
Kristina Augusta
1876-06-28
Skellefteå lands
Bäckfors
6898
Persdotter
Kristina Augusta
1890-03-31
Åsele
Älgsjö
6899
Persdotter
Kristina Brita
1858-12-14
Åsele
Lomsjö
6900
Persdotter
Kristina Brita
1808-10-09
Ådals-Liden
Ådals-Liden
6901
Persdotter
Kristina Brita
1850-11-12
Själevad
Tjärn
6902
Persdotter
Kristina Brita
1771
??
??
6903
Persdotter
Kristina Brita
1814-02-26
Fredrika
Bredträsk
6904
Persdotter
Kristina Brita
1864-04-21
Gideå
Kantsjö
6905
Persdotter
Kristina Charlotta
1867-06-26
Umeå lands
Klabböle
6906
Persdotter
Kristina Charlotta
1861-07-25
Bygdeå
Jomark
6907
Persdotter
Kristina Charlotta
1871-05-22
Nysätra
Klintsjön
6908
Persdotter
Kristina Charlotta
1861-11-28
Holmön
Holmön
6909
Persdotter
Kristina Charlotta
1826-04-14
Umeå lands
Röbäck
6910
Persdotter
Kristina Charlotta
1870-05-12
Bygdeå
Nidolf
6911
Persdotter
Kristina Charlotta
1849-02-12
Nysätra
Klintsjön
6912
Persdotter
Kristina Charlotta
1863-02-05
Stensele
Ankarsund
6913
Persdotter
Kristina Charlotta
1843-11-07
Bygdeå
Bobacken
6914
Persdotter
Kristina Charlotta
1869-03-19
Gideå
Flärke
6915
Persdotter
Kristina Dorotea
1835-05-04
Ådalsliden
Västanbäck
6916
Persdotter
Kristina Dorotea
1841-01-12
Graninge
Graninge
6917
Persdotter
Kristina Elisabet
1794-02-08
Skellefteå lands
Medle
6918
Persdotter
Kristina Elisabet
1802-08-16
Skellefteå lands
Myckle
6919
Persdotter
Kristina Elisabet
1896-05-26
Anundsjö
Hemsjö
6920
Persdotter
Kristina Elisabet
1784-11-25
Skellefteå lands
Falmark
6921
Persdotter
Kristina Elisabet
1817-07-10
Skellefteå lands
Ursviken
6922
Persdotter
Kristina Elisabet
1815-01-14
Skellefteå lands
Strömfors
6923
Persdotter
Kristina Elisabet
1829-06-11
Burträsk
Mjövattnet
6924
Persdotter
Kristina Elisabet
1804-05-17
Skellefteå lands
Bureå
6925
Persdotter
Kristina Elisabet
1816-12-08
Arvidsjaur
Glommersträsk
6926
Persdotter
Kristina Elisabet
1857-07-21
Sorsele
Saxnäs
6927
Persdotter
Kristina Elisabet
1805-09-23
Vilhelmina
Vilhelmina
6928
Persdotter
Kristina Elisabet
1832-05-25
Burträsk
Haratjälen
6929
Persdotter
Kristina Elisabet
1844-02-16
Stensele
Kyrkberget
6930
Persdotter
Kristina Elisabet
1841-06-13
Sidensjö
Överå
6931
Persdotter
Kristina Elisabet
1804-04-18
Skellefteå lands
Bäck
6932
Persdotter
Kristina Elisabet
1843-02-22
Åsele
Forsnäs
6933
Persdotter
Kristina Elisabet
1802-09-28
Umeå lands
Norrfors
6934
Persdotter
Kristina Elisabet
1814-01-12
Burträsk
Aspliden
6935
Persdotter
Kristina Elisabet
1825-04-02
Björna
Hundsjö
6936
Persdotter
Kristina Elisabet
1851-10-04
Timrå
Timrå
6937
Persdotter
Kristina Elisabet
1871-07-09
Skön
Skön
6938
Persdotter
Kristina Elisabet
1820-12-20
Vibyggerå
Nyland
6939
Persdotter
Kristina Elisabet
1834-02-28
Lycksele
Ruskträsk
6940
Persdotter
Kristina Elisabet
1802-10-14
Burträsk
Renbergsvattnet
6941
Persdotter
Kristina Elisabet
1821-01-01
Burträsk
Bygdeträsk
6942
Persdotter
Kristina Elisabet
1894-09-02
Björna
Björnsjö
6943
Persdotter
Kristina Elisabet
1794-02-07
Burträsk
Renbergsvattnet
6944
Persdotter
Kristina Elisabet
1852-01-01
Stensele
Joranträsk
6945
Persdotter
Kristina Elisabet
1791-03-05
Lövånger
Böle
6946
Persdotter
Kristina Elisabet
1842-05-15
Åsele
Gafsele
6947
Persdotter
Kristina Elisabet
1839-01-21
Dorotea
Tannsjö
6948
Persdotter
Kristina Elisabet
1891-06-26
Åsele
Lomsjö
6949
Persdotter
Kristina Elisabet
1825-11-11
Lövånger
Bissjön
6950
Persdotter
Kristina Elisabet
1790-12-17
Skellefteå lands
Östanbäcjk
6951
Persdotter
Kristina Elisabet
1869-07-24
Fredrika
Hemstad
6952
Persdotter
Kristina Elisabet
1790-05-21
Nordmaling
Hallen
6953
Persdotter
Kristina Elisabet
1845-06-20
Gideå
Kantsjö
6954
Persdotter
Kristina Elisabet
1811-07-18
Gideå
Norrgidsjö
6955
Persdotter
Kristina Elisabet
1812-07-20
Vilhelmina
Vilhelmina
6956
Persdotter
Kristina Elisabet
1787-01-07
Skellefteå lands
Östanbäck
6957
Persdotter
Kristina Erika
1847-12-12
Vilhelmina
Vilhelmina
6958
Persdotter
Kristina Erika
1870-09-08
Umeå lands
Sörmjöle
6959
Persdotter
Kristina Erika
1848-09-18
Björna
Nyliden
6960
Persdotter
Kristina Erika
1853-06-05
Åsele
Siksjö
6961
Persdotter
Kristina Erika
1868-11-24
Dorotea
Lajksjö
6962
Persdotter
Kristina Erika
1812-05-17
Vilhelmina
Vilhelmina
6963
Persdotter
Kristina Eufrosyna
1849-05-04
Skellefteå lands
Pjäsörn
6964
Persdotter
Kristina Eufrosyna
1863-12-07
Lövånger
Mårtensboda
6965
Persdotter
Kristina Eufrosyna
1831-12-01
Skellefteå lands
Myckle
6966
Persdotter
Kristina Eugenia
1864-02-10
Åsele
Västernoret
6967
Persdotter
Kristina Eugenia
1895-02-10
Åsele
Torvsjö
6968
Persdotter
Kristina Eusebia
1880-08-14
Dorotea
Långsele
6969
Persdotter
Kristina Evelina
1866-04-19
Umeå lands
Umeå lands
6970
Persdotter
Kristina Evelina
1876-02-28
Trehörningsjö
Kantsjö
6971
Persdotter
Kristina Evelina
1877-04-06
Arnäs
Västerlandsjö
6972
Persdotter
Kristina Fredrika
1875-07-16
Vilhelmina
Marsvik
6973
Persdotter
Kristina Fredrika
1838-09-05
Skellefteå lands
Storkåge
6974
Persdotter
Kristina Fredrika
1866-01-03
Lövånger
Nolbyn
6975
Persdotter
Kristina Fredrika
1837-04-02
Vännäs
Pengsjö
6976
Persdotter
Kristina Fredrika
1836-02-17
Vännäs
Pengsjö
6977
Persdotter
Kristina Fredrika
1842-07-18
Stensele
Grundfors
6978
Persdotter
Kristina Fredrika
1880-10-16
Burträsk
Bygdsiljum
6979
Persdotter
Kristina Gustava
1856-10-30
Burträsk
Nyby
6980
Persdotter
Kristina Helena
1800-12-08
Umeå lands
Stöcke
6981
Persdotter
Kristina Helena
1848-04-09
Bodum
Bodum
6982
Persdotter
Kristina Helena
1822-04-21
Burträsk
Stortjälen
6983
Persdotter
Kristina Helena
1814-11-17
Umeå lands
Östevik
6984
Persdotter
Kristina Helena
1818-11-17
Sidensjö
Myre
6985
Persdotter
Kristina Helena
1785-12-13
Umeå lands
Nyby
6986
Persdotter
Kristina Helena
1800-09-08
Bygdeå
Rickleå
6987
Persdotter
Kristina Helena
1781-01-12
Bygdeå
Djäkneboda
6988
Persdotter
Kristina Helena
1814-02-27
Umeå lands
Tålsmark
6989
Persdotter
Kristina Helena
1800-05-19
Bygdeå
Strandholm
6990
Persdotter
Kristina Helena
1788-03-10
Bygdeå
Rickleå
6991
Persdotter
Kristina Helena
1853-04-13
Bjurholm
Västerås
6992
Persdotter
Kristina Helena
1806-07-30
Nordmaling
Lögdeå
6993
Persdotter
Kristina Helena
1814-01-16
Nordmaling
Norrbyn
6994
Persdotter
Kristina Helena
1809-05-12
Grundsunda
Nyland
6995
Persdotter
Kristina Helena
1789-12-18
Bygdeå
Sikeå
6996
Persdotter
Kristina Helena
1799-07-08
Umeå lands
Stöcke
6997
Persdotter
Kristina Helena
1825-06-27
Degerfors
Nyåkertjärn
6998
Persdotter
Kristina Helena
1803-12-20
Bygdeå
Rickleå
6999
Persdotter
Kristina Henrietta
1874-10-04
Malå
Rackejaur
7000
Persdotter
Kristina Henrietta
1874-10-04
Malå
Rackejaur
7001
Persdotter
Kristina Henrietta
1867-08-22
Gideå
Flärke
7002
Persdotter
Kristina Ingeborg
1811-10-16
Bygdeå
Ultervattnet
7003
Persdotter
Kristina Johanna
1888-09-19
Anundsjö
Degersjö
7004
Persdotter
Kristina Johanna
1868-06-17
Nysätra
Estermark
7005
Persdotter
Kristina Johanna
1833-01-09
Skellefteå lands
Hedesbyn
7006
Persdotter
Kristina Johanna
1854-06-03
Arnäs
Västerlandsjö
7007
Persdotter
Kristina Johanna
1823-10-22
Fjällsjö
Fjällsjö
7008
Persdotter
Kristina Johanna
1859-08-23
Burträsk
Lappsjön
7009
Persdotter
Kristina Johanna
1845-05-22
Nordmaling
Högbränna
7010
Persdotter
Kristina Johanna
1870-02-16
Nordmaling
Hummelholm
7011
Persdotter
Kristina Johanna
1855-07-19
Bjurholm
Lillberget
7012
Persdotter
Kristina Johanna
1874-01-12
Arnäs
Brunnsnyland
7013
Persdotter
Kristina Johanna
1832-09-23
Fredrika
Nordanås
7014
Persdotter
Kristina Johanna
1878-05-01
Lycksele
Vormsele
7015
Persdotter
Kristina Johanna
1854-05-05
Bygdeå
Villnäs
7016
Persdotter
Kristina Johanna Vilhelmina
1877-04-14
Vilhelmina
Gransjö
7017
Persdotter
Kristina Jonata
1866-03-01
Vilhelmina
Skansholm
7018
Persdotter
Kristina Julina
1888-03-18
Norsjö
Norrbrännan
7019
Persdotter
Kristina Karolina
1872-10-18
Vilhelmina
Skansholm
7020
Persdotter
Kristina Karolina
1866-12-02
Lövånger
Vebomark
7021
Persdotter
Kristina Karolina
1857-09-04
Åsele
SörÅsele
7022
Persdotter
Kristina Karolina
1846-12-25
Arnäs
Arnäs
7023
Persdotter
Kristina Karolina
1823-11-10
Sävar
Tålsmark
7024
Persdotter
Kristina Karolina
1854-09-03
Åsele
Gafsele
7025
Persdotter
Kristina Karolina
1881-10-09
Åsele
Holmträsk
7026
Persdotter
Kristina Karolina
1870-01-15
Åsele
Söråsele
7027
Persdotter
Kristina Karolina
1865-07-14
Åsele
Vaksjö
7028
Persdotter
Kristina Karolina
1857-12-28
Åsele
Avasjön
7029
Persdotter
Kristina Karolina
1854-06-18
Arnäs
Stensöden
7030
Persdotter
Kristina Karolina
1818-06-15
Bygdeå
Ultervattnet
7031
Persdotter
Kristina Karolina
1877-05-10
Dorotea
Granås
7032
Persdotter
Kristina Karolina
1853-08-06
Dorotea
Avaträsk
7033
Persdotter
Kristina Karolina
1872-11-07
Åsele
Varpsjö
7034
Persdotter
Kristina Karolina
1829-07-15
Grundsunda
Högen
7035
Persdotter
Kristina Karolina
1840-08-10
Grundsunda
Ultrå
7036
Persdotter
Kristina Karolina
1846-06-22
Grundsunda
Ultrå
7037
Persdotter
Kristina Karolina
1850-04-25
Nordmaling
Norrbyn
7038
Persdotter
Kristina Karolina
1838-01-27
Nordmaling
Öre
7039
Persdotter
Kristina Karolina
1818-10-22
Nordmaling
Håknäs
7040
Persdotter
Kristina Karolina
1863-09-07
Nysätra
Flarken
7041
Persdotter
Kristina Karolina
1833-11-18
Nysätra
Flarken
7042
Persdotter
Kristina Katarina
1846-01-20
Anundsjö
Nordsjö
7043
Persdotter
Kristina Katarina
1828-11-15
Bygdeå
Jomark
7044
Persdotter
Kristina Katarina
1827-05-27
Bygdeå
Jomark
7045
Persdotter
Kristina Katarina
1837-02-27
Björna
Hemsjö
7046
Persdotter
Kristina Katarina
1823-04-28
Anundsjö
Västerfannby
7047
Persdotter
Kristina Katarina
1796-06-16
Skellefteå lands
Myckle
7048
Persdotter
Kristina Katarina
1826-09-12
Anundsjö
Hädanberg
7049
Persdotter
Kristina Katarina
1820-10-24
Umeå lands
Grubbe
7050
Persdotter
Kristina Katarina
1783-11-03
Skellefteå lands
Östanbäck
7051
Persdotter
Kristina Katarina
1865-03-07
Lövånger
Vebomark
7052
Persdotter
Kristina Katarina
1834-06-27
Själevad
Österalnö
7053
Persdotter
Kristina Katarina
1861-11-08
Vilhelmina
Ulvoberg
7054
Persdotter
Kristina Katarina
1861-06-14
Vilhelmina
Västansjö
7055
Persdotter
Kristina Katarina
1824-12-26
Skellefteå lands
Falmark
7056
Persdotter
Kristina Katarina
1813-07-18
Lövånger
Mårtensboda
7057
Persdotter
Kristina Katarina
1862-08-20
Vilhelmina
Dåinan
7058
Persdotter
Kristina Katarina
1807-06-08
Skellefteå lands
Myckle
7059
Persdotter
Kristina Katarina
1826-11-16
Vilhelmina
Bäsksjö
7060
Persdotter
Kristina Katarina
1829-10-06
Själevad
Sörböle
7061
Persdotter
Kristina Katarina
1825-09-05
Åsele
Gafsele
7062
Persdotter
Kristina Katarina
1847-11-18
Degerfors
Krånged
7063
Persdotter
Kristina Katarina
1824-08-28
Umeå lands
Skravelsjö
7064
Persdotter
Kristina Katarina
1816-01-13
Nysätra
Brände
7065
Persdotter
Kristina Katarina
1781-11-28
Burträsk
Ljusvattnet
7066
Persdotter
Kristina Katarina
1820-08-14
Bygdeå
Rickleå
7067
Persdotter
Kristina Katarina
1830-04-28
Degerfors
Helsingfors
7068
Persdotter
Kristina Katarina
1819-01-31
Nysätra
Gumbodabäcken
7069
Persdotter
Kristina Katarina
1837-07-01
Själevad
Norrlungånger
7070
Persdotter
Kristina Katarina
1858-03-31
Vilhelmina
Sörliden
7071
Persdotter
Kristina Katarina
1801-08-15
Fredrika
Lögda
7072
Persdotter
Kristina Katarina
1850-02-12
Björna
Leding
7073
Persdotter
Kristina Katarina
1814-08-31
Umeå lands
Ansmark
7074
Persdotter
Kristina Katarina
1816-03-06
Umeå lands
Stugunäs
7075
Persdotter
Kristina Katarina
1770-04-05
Umeå lands
Röbäck
7076
Persdotter
Kristina Katarina
1816-12-08
Lycksele
Tuggensele
7077
Persdotter
Kristina Katarina
1802-06-06
Umeå lands
Ersmark
7078
Persdotter
Kristina Katarina
1778-12-07
Umeå lands
Röbäck
7079
Persdotter
Kristina Katarina
1818-08-30
Umeå lands
Skravelsjö
7080
Persdotter
Kristina Katarina
1807-09-24
Åsele
Holmträsk
7081
Persdotter
Kristina Katarina
1825-09-13
Degerfors
Tegsnäset
7082
Persdotter
Kristina Katarina
1793-11-13
Umeå lands
Klabböle
7083
Persdotter
Kristina Katarina
1774
Umeå lands
Täfteå
7084
Persdotter
Kristina Katarina
1809-11-05
Åsele
Åsele
7085
Persdotter
Kristina Katarina
1785-11-02
Umeå lands
Täfteå
7086
Persdotter
Kristina Katarina
1802-02-19
Umeå lands
Hissjö
7087
Persdotter
Kristina Katarina
1851-08-20
Åsele
Torvsjö
7088
Persdotter
Kristina Katarina
1856-01-09
Åsele
Vaksjö
7089
Persdotter
Kristina Katarina
1792-10-30
Umeå lands
Degernäs
7090
Persdotter
Kristina Katarina
1792-05-15
Umeå lands
Degernäs
7091
Persdotter
Kristina Katarina
1804-07-17
Burträsk
Andersvattnet
7092
Persdotter
Kristina Katarina
1802-05-25
Burträsk
Lappvattnet
7093
Persdotter
Kristina Katarina
1837-06-17
Själevad
Komnäs
7094
Persdotter
Kristina Katarina
1808-07-28
Umeå lands
Västerhiske
7095
Persdotter
Kristina Katarina
1808-07-14
Umeå lands
Vännäs
7096
Persdotter
Kristina Katarina
1808-09-27
Arnäs
Hornön
7097
Persdotter
Kristina Katarina
1788-05-22
Burträsk
Ljusvattnet
7098
Persdotter
Kristina Katarina
1834-01-17
Arnäs
Myckling
7099
Persdotter
Kristina Katarina
1797-09-27
Burträsk
Bjursjön
7100
Persdotter
Kristina Katarina
1826-01-11
Bygdeå
Bjänsjöå
7101
Persdotter
Kristina Katarina
1798-02-08
Bygdeå
Djäkneboda
7102
Persdotter
Kristina Katarina
1842-05-01
Själevad
Berg
7103
Persdotter
Kristina Katarina
1843-12-04
Arnäs
Järved
7104
Persdotter
Kristina Katarina
1797-10-28
Lycksele
Bastuträsk
7105
Persdotter
Kristina Katarina
1816-08-01
Åsele
Hälla
7106
Persdotter
Kristina Katarina
1803-10-24
Umeå lands
Innertavle
7107
Persdotter
Kristina Katarina
1812-08
Lycksele
Bastuträsk
7108
Persdotter
Kristina Katarina
1840-09-22
Björna
Granåsen
7109
Persdotter
Kristina Katarina
1805-02-28
Själevad
Åsliden
7110
Persdotter
Kristina Katarina
1822-11-02
Umeå lands
Hissjö
7111
Persdotter
Kristina Katarina
1865-08-10
Bygdeå
Legdeå
7112
Persdotter
Kristina Katarina
1843-05-12
Lövånger
Bodan
7113
Persdotter
Kristina Katarina
1860-11-05
Nora
Eden
7114
Persdotter
Kristina Katarina
1845-04-28
Dorotea
Bergvattvet
7115
Persdotter
Kristina Katarina
1809-09-18
Skellefteå lands
Petikträsk
7116
Persdotter
Kristina Katarina
1795-02-07
Fjällsjö
Sunnansjö
7117
Persdotter
Kristina Katarina
1797
Åsele
Åsele
7118
Persdotter
Kristina Katarina
1803-01-23
Bygdeå
Risbäck
7119
Persdotter
Kristina Katarina
1843-09-21
Bygdeå
Bäcksjön
7120
Persdotter
Kristina Katarina
1793-09-08
Arnäs
Hjälta
7121
Persdotter
Kristina Katarina
1779-09-03
Nordmaling
Djupsjö
7122
Persdotter
Kristina Katarina
1795-10-04
Umeå lands
Ström
7123
Persdotter
Kristina Katarina
1864-04-24
Grundsunda
Prästbordet
7124
Persdotter
Kristina Katarina
1828-03-30
Nordmaling
Hummelholm
7125
Persdotter
Kristina Katarina
1848-03-01
Gideå
Trehörningsjö
7126
Persdotter
Kristina Katarina
1778-09-14
Nordmaling
Brattsbacka
7127
Persdotter
Kristina Katarina
1791-03-23
Nordmaling
Öre
7128
Persdotter
Kristina Katarina
1777-02-28
Degerfors
Tegsnäset
7129
Persdotter
Kristina Katarina
1816-02-11
Nysätra
Gumboda
7130
Persdotter
Kristina Katarina
1812-08-27
Nordmaling
Ledusjö
7131
Persdotter
Kristina Katarina
1826-05-21
Arnäs
Västerbursjö
7132
Persdotter
Kristina Katarina
1773-05-15
Nordmaling
Olofsfors
7133
Persdotter
Kristina Katarina
1772-03-26
Umeå lands
Nyby
7134
Persdotter
Kristina Katarina
1816-01-25
Björna
Kantsjö
7135
Persdotter
Kristina Katarina
1829-07-11
Arnäs
Myckling
7136
Persdotter
Kristina Katarina
1838-12-11
Gideå
Trehörningsjö
7137
Persdotter
Kristina Katarina
1812-10-10
Nordmaling
Hallen
7138
Persdotter
Kristina Katarina
1829-06-27
Nysätra
Flarkbäcken
7139
Persdotter
Kristina Katarina
1827-09-02
Gideå
Flärke
7140
Persdotter
Kristina Katarina
1786-03-24
Umeå lands
Stöcke
7141
Persdotter
Kristina Katarina
1833-09-27
Gideå
Trehörningsjö
7142
Persdotter
Kristina Katarina
1791-09-20
Burträsk
Mjövattnet
7143
Persdotter
Kristina Katarina
1805-03-21
Umeå lands
Hissjö
7144
Persdotter
Kristina Katarina
1836-11-30
Bjurholm
Strömåker
7145
Persdotter
Kristina Katarina
1846-04-15
Gideå
Lomviken
7146
Persdotter
Kristina Katarina
1819-10-29
Burträsk
Högliden
7147
Persdotter
Kristina Katarina
1829-05-02
Nysätra
Flarken
7148
Persdotter
Kristina Katarina
1854-01-17
Vilhelmina
Idvattnet
7149
Persdotter
Kristina Katarina Dorotea
1813-12-02
Lycksele
Knaften
7150
Persdotter
Kristina Konkordia
1856-02-17
Åsele
Torvsjö
7151
Persdotter
Kristina Lovisa
1867-07-29
Bygdeå
Sjulsmark
7152
Persdotter
Kristina Lovisa
1848-05-19
Skellefteå lands
Falkliden
7153
Persdotter
Kristina Lovisa
1850-04-28
Nysätra
Klingsjön
7154
Persdotter
Kristina Lovisa
1844-02-15
Burträsk
Bodbyn
7155
Persdotter
Kristina Lovisa
1831-11-23
Nysätra
Flarken
7156
Persdotter
Kristina Lovisa
1809-04-18
Skellefteå lands
Ostvik
7157
Persdotter
Kristina Lovisa
1862-05-14
Lövånger
Nolbyn
7158
Persdotter
Kristina Lovisa
1863-03-03
Gideå
Norrgidsjö
7159
Persdotter
Kristina Lovisa
1823-07-11
Burträsk
Högliden
7160
Persdotter
Kristina Lovisa
1807-11-19
Lycksele
Lycksele
7161
Persdotter
Kristina Lovisa
1867-03-23
Vilhelmina
Nyluspen
7162
Persdotter
Kristina Lovisa
1834-01-11
Bygdeå
Ultervattnet
7163
Persdotter
Kristina Lovisa
1845-05-18
Dorotea
Granberget
7164
Persdotter
Kristina Lovisa
1836-01-22
Bygdeå
Ultervattnet
7165
Persdotter
Kristina Magdalena
1834-03-18
Lövånger
Vebomark
7166
Persdotter
Kristina Magdalena
1871-08-10
Nysätra
Strand
7167
Persdotter
Kristina Magdalena
1836-10-16
Umeå lands
Västerteg
7168
Persdotter
Kristina Magdalena
1838-07-28
Nysätra
Kålaboda
7169
Persdotter
Kristina Magdalena
1807-05
Nätra
Bredånger
7170
Persdotter
Kristina Magdalena
1827-07-10
Lövånger
Uttersjön
7171
Persdotter
Kristina Magdalena
1806-03-12
Nysätra
Estersmark
7172
Persdotter
Kristina Magdalena
1834-12-06
Åsele
Älgsjö
7173
Persdotter
Kristina Magdalena
1822-03-22
Nysätra
Strandselet
7174
Persdotter
Kristina Magdalena
1831-10-18
Umeå lands
Västerteg
7175
Persdotter
Kristina Magdalena
1797-01-27
Umeå lands
Västerhiske
7176
Persdotter
Kristina Magdalena
1789-09-09
Umeå lands
Västerhiske
7177
Persdotter
Kristina Magdalena
1809-08-10
Umeå lands
Kolksele
7178
Persdotter
Kristina Magdalena
1829-09-25
Bygdeå
Rickleå
7179
Persdotter
Kristina Magdalena
1807-04-03
Nysätra
Trehörningen
7180
Persdotter
Kristina Magdalena
1809-11-21
Nysätra
Trehörningen
7181
Persdotter
Kristina Magdalena
1801
Burträsk?
Burträsk?
7182
Persdotter
Kristina Magdalena
1794-12-25
Bygdeå
Ratu
7183
Persdotter
Kristina Magdalena
1832-05-03
Nysätra
Klintsjön
7184
Persdotter
Kristina Magdalena
1838-10-08
Åsele
Solberg
7185
Persdotter
Kristina Magdalena
1838-03-20
Tåsjö
Björksjönäs
7186
Persdotter
Kristina Magdalena
1838-05-09
Nätra
Nässjö
7187
Persdotter
Kristina Magdalena
1872-05-13
Dorotea
Harrsjö
7188
Persdotter
Kristina Magdalena
1857-11-27
Vännäs
Nilsland
7189
Persdotter
Kristina Magdalena
1836-03-26
Åsele
Västerås
7190
Persdotter
Kristina Magdalena
1837-05-21
Vännäs
Kolksele
7191
Persdotter
Kristina Magdalena
1831-08-19
Fredrika
Bredträsk
7192
Persdotter
Kristina Magdalena
1823-11-19
Arnäs
Järved
7193
Persdotter
Kristina Magdalena
1836-08-07
Bygdeå
Bäck
7194
Persdotter
Kristina Magdalena
1862-03-03
Bygdeå
Junkboda
7195
Persdotter
Kristina Magdalena
1824-08-28
Bygdeå
Bjänfors
7196
Persdotter
Kristina Margareta
1836-10-16
Nysätra
Flarken
7197
Persdotter
Kristina Margareta
1846-05-30
Stugun (Z)
Stugun
7198
Persdotter
Kristina Margareta
1859-08-05
Norsjö
Granbergsliden
7199
Persdotter
Kristina Margareta
1813-04-29
Vilhelmina
Nästansjö
7200
Persdotter
Kristina Margareta
1827-01-19
Nätra
Bäck
7201
Persdotter
Kristina Margareta
1834
Nätra
7202
Persdotter
Kristina Margareta
1790
Nätra
Utby
7203
Persdotter
Kristina Margareta
1796
Nätra
Nätra
7204
Persdotter
Kristina Margareta
1812-02-13
Lövånger
Lövånger
7205
Persdotter
Kristina Margareta
1792-05-30
Bygdeå
Bäck
7206
Persdotter
Kristina Margareta
1845-06-14
Vilhelmina
Ulfvoberg
7207
Persdotter
Kristina Margareta
1793-09-26
Bygdeå
Bäck
7208
Persdotter
Kristina Margareta
1833-08-03
Skorped
Johannisberg
7209
Persdotter
Kristina Margareta
1804-01-06
Tåsjö
Norråker
7210
Persdotter
Kristina Margareta
1830-06-09
Själevad
Tjärn
7211
Persdotter
Kristina Margareta
1827-01-19
Nätra
Nätra
7212
Persdotter
Kristina Margareta
1779-04-12
Umeå lands
Kåddis
7213
Persdotter
Kristina Margareta
1802-04-20
Umeå lands
Österteg
7214
Persdotter
Kristina Margareta
1851-08-20
Själevad
Sörbacksjö
7215
Persdotter
Kristina Margareta
1808-11-02
Bygdeå
Ytterklinten
7216
Persdotter
Kristina Margareta
1830-08-18
Åsele
Sandsjö
7217
Persdotter
Kristina Margareta
1797-09-14
Umeå lands
Sävar
7218
Persdotter
Kristina Margareta
1862-09-23
Gideå
Getingstabodum
7219
Persdotter
Kristina Margareta
1810-08-07
Fjällsjö
Ön
7220
Persdotter
Kristina Margareta
1816-05-25
Dorotea
Lavsjö
7221
Persdotter
Kristina Margareta
1806-12-20
Umeå lands
Sävar
7222
Persdotter
Kristina Margareta
1845-03-10
Arnäs
Arnäs
7223
Persdotter
Kristina Margareta
1808-09-30
Burträsk
Stortjälen
7224
Persdotter
Kristina Margareta
1820-12-22
Bygdeå
Dalkarlså
7225
Persdotter
Kristina Margareta
1864-03-26
Alanäs
Harrsjö
7226
Persdotter
Kristina Margareta
1867-07-20
Stensele
Forsmark
7227
Persdotter
Kristina Margareta
1846-03-10
Stensele
Bastuträsk
7228
Persdotter
Kristina Margareta
1850-01-28
Bodum
Flyn
7229
Persdotter
Kristina Margareta
1805
Bygdeå
Risbäck
7230
Persdotter
Kristina Margareta
1851-12-31
Dorotea
Granås
7231
Persdotter
Kristina Margareta
1842-03-28
Bygdeå
Sakrisborg
7232
Persdotter
Kristina Margareta
1832-04-07
Nysätra
Hörneborg
7233
Persdotter
Kristina Margareta
1829-08-07
Bygdeå
Rickleå
7234
Persdotter
Kristina Margareta
1820-04-02
Fjällsjö
Fjällsjö
7235
Persdotter
Kristina Margareta
1850-08-16
Stensele
Luspholm
7236
Persdotter
Kristina Margareta
1810-05-13
Lycksele
Lycksele
7237
Persdotter
Kristina Margareta
1797-07-22
Grundsunda
Ällön
7238
Persdotter
Kristina Margareta
1862-09-25
Grundsunda
Banafjäl
7239
Persdotter
Kristina Margareta
1783-12-03
Bygdeå
Sikeå
7240
Persdotter
Kristina Margareta
1821-03-02
Lycksele
Örträsk
7241
Persdotter
Kristina Margareta
1799
Arnäs
Torsböle
7242
Persdotter
Kristina Margareta
1819-02-09
Umeå lands
Kolksele
7243
Persdotter
Kristina Margareta
1833-09-26
Vännäs
Vännfors
7244
Persdotter
Kristina Margareta
1814-11-02
Nordmaling
Håknäs
7245
Persdotter
Kristina Margareta
1799-10-17
Nordmaling
Baggård
7246
Persdotter
Kristina Margareta
1856-08-02
Åsele
Hälla
7247
Persdotter
Kristina Margareta
1816-08-20
Vilhelmina
Vilhelmina
7248
Persdotter
Kristina Margareta
1841-01-16
Åsele
Torvsjö
7249
Persdotter
Kristina Margareta
1829-04-11
Junsele
Gårelehöjden
7250
Persdotter
Kristina Maria
1874-05-19
Burträsk
Brönstjärn
7251
Persdotter
Kristina Maria
1807
Lycksele
Bastuträsk
7252
Persdotter
Kristina Maria
1838-01-23
Bygdeå
Bobacken
7253
Persdotter
Kristina Maria
1836-11-08
Bodum
Orrnäs
7254
Persdotter
Kristina Maria
1844-06-09
Bygdeå
Bobacken
7255
Persdotter
Kristina Maria
1873-01-29
Björna
Uddersjö
7256
Persdotter
Kristina Matilda
1860-02-03
Ström
Ström
7257
Persdotter
Kristina Matilda
1884-10-30
Vilhelmina
Grytsjö
7258
Persdotter
Kristina Matilda
1848-07-17
Fredrika
Häggsjöbäcken
7259
Persdotter
Kristina Matilda
1862-06-27
Arnäs
Torsböle
7260
Persdotter
Kristina Matilda
1864-04-27
Grundsunda
Ällön
7261
Persdotter
Kristina Matilda
1872-10-13
Gideå
Hundsjö
7262
Persdotter
Kristina Matilda
1853-11-18
Norsjö
Örträsk
7263
Persdotter
Kristina Märta
1833-06-26
Åsele
Solberg
7264
Persdotter
Kristina Märta
1812-03-06
Nordingrå
Nordingrå
7265
Persdotter
Kristina Olivia
1860-03-23
Åsele
Gafsele
7266
Persdotter
Kristina Paulina
1866-03-22
Bjurholm
Ström
7267
Persdotter
Kristina Paulina
1884-01-26
Dorotea
Bergvattnet
7268
Persdotter
Kristina Petrina
1828-04-14
Nordmaling
Hörnsjö
7269
Persdotter
Kristina Petronella
1856-03-24
Åsele
Siksjö
7270
Persdotter
Kristina Petronella
1835-04-01
Lycksele
Ekorrträsk
7271
Persdotter
Kristina Petronella
1872-11-09
Dorotea
Långfors
7272
Persdotter
Kristina Petronella
1829-05-04
Dorotea
Lajksjö
7273
Persdotter
Kristina Petronella
1835-12-14
Vilhelmina
Dalasjö
7274
Persdotter
Kristina Sofia
1867-06-01
Arvidsjaur
Björknäs
7275
Persdotter
Kristina Sofia
1842-08-02
Vilhelmina
Skansholm
7276
Persdotter
Kristina Sofia
1885-07-22
Sorsele
Luspebacken
7277
Persdotter
Kristina Sofia
1844-12-09
Stensele
Gubbträsk
7278
Persdotter
Kristina Sofia
1850-04-28
Lycksele
Sandås
7279
Persdotter
Kristina Sofia
1852-01-25
Norge
Vefsn
7280
Persdotter
Kristina Sofia
1857-11-24
Lycksele
Kroksjö
7281
Persdotter
Kristina Sofia
1839-07-04
Lycksele
Rusele
7282
Persdotter
Kristina Sofia
1831-04-16
Lycksele
Rödingträsk
7283
Persdotter
Kristina Sofia
1861-11-25
Bygdeå
Berga
7284
Persdotter
Kristina Sofia
1847-02-22
Burträsk
Mjödtjärnliden
7285
Persdotter
Kristina Sofia
1832-05-31
Umeå lands
Stöcksjö
7286
Persdotter
Kristina Sofia
1836-01-09
Umeå lands
Ström
7287
Persdotter
Kristina Sofia
1830-10-30
Grundsunda
Ultrå
7288
Persdotter
Kristina Sofia
1803-06-24
Nordmaling
Baggård
7289
Persdotter
Kristina Sofia
1816-09-13
Nordmaling
Gräsmyr
7290
Persdotter
Kristina Sofia
1805-10-26
Umeå lands
Braxele
7291
Persdotter
Kristina Sofia
1822-05-05
Grundsunda
Rönnholm
7292
Persdotter
Kristina Sofia
1824-09-16
Grundsunda
Rönnholm
7293
Persdotter
Kristina Sofia
1841-01-22
Nordmaling
Lögdeå
7294
Persdotter
Kristina Sofia
1829-01-27
Lycksele
Kroksjö
7295
Persdotter
Kristina Sofia
1802-08-18
Lycksele
Örträsk
7296
Persdotter
Kristina Sofia
1826-03-23
Nordmaling
Djupsjö
7297
Persdotter
Kristina Sofia
1851-09-07
Umeå lands
Tjälamark
7298
Persdotter
Kristina Sofia
1848-02-07
Vilhelmina
Djupdal
7299
Persdotter
Kristina Teodelinda
1880-10-31
Nordmaling
Varvet
7300
Persdotter
Kristina Ulrika
1869-05-14
Bodum
Flyn
7301
Persdotter
Kristina Ursula
1865-10-21
Malå
Gransele
7302
Persdotter
Kristina Vilhelmina
1849-11-14
Norsjö
Risliden
7303
Persdotter
Kristina Vilhelmina
1869-08-31
Vilhelmina
Hacksjö
7304
Persdotter
Kristina Vilhelmina
1870-01-28
Lycksele
Kroksjö
7305
Persdotter
Kristina Vilhelmina
1884-06-06
Bygdeå
Västanå
7306
Persdotter
Kristoffer Hilmar
1874-05-11
Dorotea
Lavsjö
7307
Persdotter
Laura Sofia
1869-07-16
Anundsjö
Sörmesunda
7308
Persdotter
Laurentia
1855-12-16
Vännäs
Brån
7309
Persdotter
Lena Kristina
1853-06-11
Skellefteå lands
Klutmark
7310
Persdotter
Leontina
1841-04-24
Nordmaling
Baggård
7311
Persdotter
Lilly Albertina
1888-11-28
Åsele
Gafsele
7312
Persdotter
Lilly Arvida
1905-03-15
Åsele
Sandsjö
7313
Persdotter
Lilly Elise
1898-03-06
Tärna
Rönnbäck
7314
Persdotter
Lina Albertina
1870-02-08
Umeå lands
Umeå lands
7315
Persdotter
Linda Karolina
1877-12-06
Skellefteå lands
Skråmträsk
7316
Persdotter
Linda Katarina
1878-01-26
Vilhelmina
Grundsjö
7317
Persdotter
Liner Augusta Josefina
1869-05-23
Lycksele
Gäddträsk
7318
Persdotter
Lisa Amanda
1869-06-13
Ramsele
Ramsele
7319
Persdotter
Lisa Maria
1860-09-26
Grundsunda
Banafjäl
7320
Persdotter
Lisa Maria
1858-10-25
Grundsunda
Banafjäl
7321
Persdotter
Lovias
1792
Umeå lands
Överboda
7322
Persdotter
Lovisa
1846-08-19
Umeå lands
Djäkneböle
7323
Persdotter
Lovisa
1834-12-20
Skellefteå lands
Innervik
7324
Persdotter
Lovisa
1841-08-01
Umeå lands
Stöcke
7325
Persdotter
Lovisa
1862-01-14
Norsjö
Högberg
7326
Persdotter
Lovisa
1804-11-13
Skellefteå lands
Morön
7327
Persdotter
Lovisa
1824-09-22
Skellefteå lands
Högtjälen
7328
Persdotter
Lovisa
1853-05-17
Skellefteå lands
Myckle
7329
Persdotter
Lovisa
1879-01-26
Skellefteå lands
Tarsmyran
7330
Persdotter
Lovisa
1851-07-31
Vännäs
Nyåker
7331
Persdotter
Lovisa
1853-02-11
Umeå lands
Rödåliden
7332
Persdotter
Lovisa
1779-04-03
Bygdeå
Bobacken
7333
Persdotter
Lovisa
1823-09-10
Burträsk
Åbyn
7334
Persdotter
Lovisa
1855-02-22
Umeå lands
Skravelsjö
7335
Persdotter
Lovisa
1806-01-01
??
??
7336
Persdotter
Lovisa
1840-12-10
Gideå
Västergidsjö
7337
Persdotter
Lovisa
1810-09-04
Umeå lands
Häggnäs
7338
Persdotter
Lovisa
1829-10-01
Nysätra
Klintsjön
7339
Persdotter
Lovisa
1792-01-04
Umeå lands
Västerteg
7340
Persdotter
Lovisa
1794-09-10
Umeå lands
Stöcke
7341
Persdotter
Lovisa
1840-01-26
Umeå lands
Röbäck
7342
Persdotter
Lovisa
1808-08-23
Umeå lands
Innertavle
7343
Persdotter
Lovisa
1804-11-03
Skellefteå lands
Skellefteå lands
7344
Persdotter
Lovisa
1858-10-15
Skellefteå lands
Skråmträsk
7345
Persdotter
Lovisa
1800-08-24
Nordmaling
Sunnansjö
7346
Persdotter
Lovisa
1774-03-29
Umeå lands
Sörmjöle
7347
Persdotter
Lovisa
1822-10-05
Nordmaling
Djupsjö
7348
Persdotter
Lovisa
1862-11-03
Nordmaling
Djupsjö
7349
Persdotter
Lovisa
1790-08-29
Burträsk
Kalvträsk
7350
Persdotter
Lovisa
1780-11-25
Umeå lands
Tväråträsk
7351
Persdotter
Lovisa
1805-03-14
Umeå lands
Norrfors
7352
Persdotter
Lovisa
1856-03-01
Bjurholm
Aborrfors
7353
Persdotter
Lovisa
1784-01-17
Umeå lands
Norrfors
7354
Persdotter
Lovisa
1829-06-30
Råneå
Råneå
7355
Persdotter
Lovisa Charlotta
1852-11-29
Stensele
Gubbträsk
7356
Persdotter
Lovisa Charlotta
1810-10-12
Umeå lands
Degernäs
7357
Persdotter
Lovisa Charlotta
1865-08-25
Burträsk
Klysterberget
7358
Persdotter
Lovisa Charlotta
1851-11-15
Stensele
Gubbträsk
7359
Persdotter
Lovisa Charlotta
1801-08-13
Bygdeå
Sikeå
7360
Persdotter
Lovisa Charlotta
1867-02-19
Bygdeå
Junkboda
7361
Persdotter
Lovisa Charlotta
1877-08-20
Vilhelmina
Dajkanvik
7362
Persdotter
Lovisa Eugenia
1866-11-05
Dorotea
Avaträsk
7363
Persdotter
Lovisa Johanna
1836
Gideå
Gideå bruk
7364
Persdotter
Lovisa Johanna
1836-04-20
Gideå
Eldsmark
7365
Persdotter
Lovisa Kristina
1810-08-25
Nysätra
Strandfors
7366
Persdotter
Lovisa Magdalena
1857-01-27
Degerfors
Granåker
7367
Persdotter
Lovisa Magdalena
1855-12-06
Degerfors
Granåker
7368
Persdotter
Lovisa Margareta
1802-06-23
Bygdeå
Överklinten
7369
Persdotter
Lovisa Margareta
1838-05-29
Umeå lands
Tavelsjö
7370
Persdotter
Lovisa Margareta
1821-08-21
Umeå lands
Tavelsjö
7371
Persdotter
Lovisa Matilda
1858-09-24
Örebro län
Ljusnarberg
7372
Persdotter
Lovisa Matilda Charlotta
1870-02-01
Lycksele
Arvliden
7373
Persdotter
Lovisa Petronella
1837-12-19
Lycksele
Helsingfors
7374
Persdotter
Lovisa Sofia
1825-03-09
Degerfors
Degerfors by
7375
Persdotter
Lovisa Susanna
1829-08-11
Umeå lands
Västerhiske
7376
Persdotter
Lovisa Viktoria
1883-12-04
Trehörningsjö
Långvattnet
7377
Persdotter
Lovisa Vilhelmina
1830-01-12
Lycksele
Betsele
7378
Persdotter
Lucia
1784-11
Ström
Lövberga
7379
Persdotter
Lydia Agata
1871-10-06
Stensele
Grundfors
7380
Persdotter
Lydia Alexandra
1885-02-17
Tärna
Boksjö
7381
Persdotter
Lydia Amalia
1880-07-03
Nysätra
Strand
7382
Persdotter
Lydia Amanda
1871-03-03
Sävar
Tålsmark
7383
Persdotter
Lydia Augustina
1881-07-15
Örträsk
Örträsk
7384
Persdotter
Lydia Charlotta
1875-04-10
Lycksele
Rusele
7385
Persdotter
Lydia Evelina
1888-10-15
Åsele
Vaksjö
7386
Persdotter
Lydia Fredrika Augusta
1876-09-14
Vilhelmina
Tresund
7387
Persdotter
Lydia Johanna
1862-12-27
Lycksele
Vänjaurbäck
7388
Persdotter
Lydia Josefina
1874-04-15
Lycksele
Vormsele
7389
Persdotter
Lydia Karolina
1880-05-27
Lövånger
Bissjön
7390
Persdotter
Lydia Kristina
1886-07-23
Vilhelmina
Vilhelmina
7391
Persdotter
Lydia Maria
1884-12-29
Stensele
Gardsjönäs
7392
Persdotter
Magadlena
1781-04
Arnäs
Stenberg
7393
Persdotter
Magdalena
1776-09-28
Skellefteå lands
Kinnbäck
7394
Persdotter
Magdalena
1771
??
7395
Persdotter
Magdalena
1791-06-12
Skellefteå lands
Myckle
7396
Persdotter
Magdalena
1852-02-26
Torp (Y)
Torp
7397
Persdotter
Magdalena
1774-12-31
Lövånger
Vebomark
7398
Persdotter
Magdalena
1835-04-17
Anundsjö
Vattugården
7399
Persdotter
Magdalena
1816-01-01
Skellefteå lands
Kusmark
7400
Persdotter
Magdalena
1772-09-19
Skellefteå lands
Kinnbäck
7401
Persdotter
Magdalena
1801
Själevad?
Själevad?
7402
Persdotter
Magdalena
1774-05-29
Skellefteå lands
Kinnbäck
7403
Persdotter
Magdalena
1821-03-26
Nätra
Bjästa
7404
Persdotter
Magdalena
1770-08-12
Skellefteå lands
Bersbyn
7405
Persdotter
Magdalena
1842-12-12
Skellefteå lands
Storkåge
7406
Persdotter
Magdalena
1801-09-28
Nätra
Nätra
7407
Persdotter
Magdalena
1784-08-21
Skellefteå lands
Skellefteå lands
7408
Persdotter
Magdalena
1834-06-28
Skellefteå lands
Falmark
7409
Persdotter
Magdalena
1796-12-23
Skellefteå lands
StorKåge
7410
Persdotter
Magdalena
1795-12-12
Skellefteå lands
Kågeträsk
7411
Persdotter
Magdalena
1802 cirka
7412
Persdotter
Magdalena
1798-04-02
Skellefteå lands
Källbomark
7413
Persdotter
Magdalena
1785
Skellefteå lands
Tåme
7414
Persdotter
Magdalena
1797-08-23
Skellefteå lands
Bureå
7415
Persdotter
Magdalena
1827-11-14
Skellefteå lands
Gagsmark
7416
Persdotter
Magdalena
1807-07-02
Nysätra
Svenmarken
7417
Persdotter
Magdalena
1795-12-19
Degerfors
Malttjälen
7418
Persdotter
Magdalena
1788-09-11
Skellefteå lands
Falmark
7419
Persdotter
Magdalena
1825-02-11
Skellefteå lands
Gagsmark
7420
Persdotter
Magdalena
1783-09-30
Skellefteå lands
Selet
7421
Persdotter
Magdalena
1772-01-06
Bygdeå
Rickleå
7422
Persdotter
Magdalena
1796-05-21
Själevad
Mo
7423
Persdotter
Magdalena
1785-03-15
Bygdeå
Bobacken
7424
Persdotter
Magdalena
1847-07-25
Mo
Mo
7425
Persdotter
Magdalena
1805-04-28
Nysätra
Brände
7426
Persdotter
Magdalena
1819-07-31
Själevad
Butsjöböle
7427
Persdotter
Magdalena
1822-06-02
Nysätra
Gumbodabäcken
7428
Persdotter
Magdalena
1841-03-12
Själevad
Norrvästansjö
7429
Persdotter
Magdalena
1839-10-08
Själevad
Österalnö
7430
Persdotter
Magdalena
1788-04-13
Bygdeå
Norum
7431
Persdotter
Magdalena
1771-04-03
Arnäs
Wike
7432
Persdotter
Magdalena
1791
Vilhelmina?
Vilhelmina?
7433
Persdotter
Magdalena
1789-08-10
Lövånger
Vebomark
7434
Persdotter
Magdalena
1816-02-12
Nysätra
Gumbodabäcken
7435
Persdotter
Magdalena
1791-11-29
Bygdeå
Bygdeå
7436
Persdotter
Magdalena
1810-09-28
Nora
Löfvik
7437
Persdotter
Magdalena
1831-03-11
Umeå lands
Ström
7438
Persdotter
Magdalena
1833-11-13
Umeå lands
Västervik
7439
Persdotter
Magdalena
1829-11-14
Nordingrå
Mjösjö 1:2
7440
Persdotter
Magdalena
1776-10-20
Skellefteå lands
Ersmark
7441
Persdotter
Magdalena
1824-03-13
Nysätra
Flarken
7442
Persdotter
Magdalena
1806
Burträsk
Andersvattnet
7443
Persdotter
Magdalena
1780-02-27
Bygdeå
Sikeå
7444
Persdotter
Magdalena
1800-05-13
Själevad
Kroksta 4
7445
Persdotter
Magdalena
1787-01-16
Umeå lands
Täfteå
7446
Persdotter
Magdalena
1821-07-05
Nederkalix
Näsbyn
7447
Persdotter
Magdalena
1785-07-30
Umeå lands
Bösta
7448
Persdotter
Magdalena
1773-01-02
Umeå lands
Bullmark
7449
Persdotter
Magdalena
1785
Umeå lands
Österteg
7450
Persdotter
Magdalena
1775-11-13
Umeå lands
Stöcke
7451
Persdotter
Magdalena
1772-02-22
Sidensjö
Sidensjö
7452
Persdotter
Magdalena
1797
Umeå lands
Klabböle
7453
Persdotter
Magdalena
1773
Umeå lands
Ytterboda
7454
Persdotter
Magdalena
1778
Umeå lands
Tavelsjö
7455
Persdotter
Magdalena
1803-09-19
Umeå lands
Österteg
7456
Persdotter
Magdalena
1786-02-09
Själevad
Västeralnö
7457
Persdotter
Magdalena
1863-12-07
Anundsjö
Brandtjäl
7458
Persdotter
Magdalena
1808-06-03
Nordmaling
Bjurbäck
7459
Persdotter
Magdalena
1770-01-01
Umeå lands
Vännfors
7460
Persdotter
Magdalena
1802-05-12
Nysätra
Kålaboda
7461
Persdotter
Magdalena
1772-08-22
Nysätra
Klintsjön
7462
Persdotter
Magdalena
1858-11-07
Mo
Flärke
7463
Persdotter
Magdalena
1795-01-09
Burträsk
Bygdeträsk
7464
Persdotter
Magdalena
1785-10-13
Umeå lands
Västerteg
7465
Persdotter
Magdalena
1809-02-10
Umeå lands
Hissjö
7466
Persdotter
Magdalena
1790-03-13
Bygdeå
Bäck
7467
Persdotter
Magdalena
1780-12-09
Umeå lands
Stöcke
7468
Persdotter
Magdalena
1774-01-04
Umeå lands
Röbäck
7469
Persdotter
Magdalena
1775-09-09
Umeå lands
Holmön
7470
Persdotter
Magdalena
1772-10-28
Umeå lands
Ersmark
7471
Persdotter
Magdalena
1782-12-21
Burträsk
Kalvträsk
7472
Persdotter
Magdalena
1786
Lappmarken
Lappmarken
7473
Persdotter
Magdalena
1811-02-16
Nysätra
Gunsmark
7474
Persdotter
Magdalena
1782-02-02
Umeå lands
Nyby
7475
Persdotter
Magdalena
1813-12-26
Burträsk
Bygdsiljum
7476
Persdotter
Magdalena
1821-01-15
Nysätra
Flarken
7477
Persdotter
Magdalena
1837-06-30
Gideå
Västergidsjö
7478
Persdotter
Magdalena
1773-09-18
Nora
Löfvik
7479
Persdotter
Magdalena
1825-09-29
Lövånger
Vebomark
7480
Persdotter
Magdalena
1773-10-17
Nysätra
Estersmark
7481
Persdotter
Magdalena
1790-12-06
Lövånger
Vebomark
7482
Persdotter
Magdalena
1807-02-07
Själevad
Västeralnäs
7483
Persdotter
Magdalena
1796-03-16
Umeå lands
Botsmark
7484
Persdotter
Magdalena
1810-09-06
Nysätra
Brände
7485
Persdotter
Magdalena
1796-10-01
Burträsk
Åträsk
7486
Persdotter
Magdalena
1798-12-26
Umeå lands
Botsmark
7487
Persdotter
Magdalena
1788 cirka
??
??
7488
Persdotter
Magdalena
1781-07-27
Nysätra
Estersmark
7489
Persdotter
Magdalena
1791-12-05
Lövånger
Mårtensboda
7490
Persdotter
Magdalena
1787-03-20
Sidensjö
Rössjö
7491
Persdotter
Magdalena
1811-04-08
Själevad
Grytsjö
7492
Persdotter
Magdalena
1773-03-09
Bygdeå
Skinnarbyn
7493
Persdotter
Magdalena
1794-03-23
Burträsk
Lappvattnet
7494
Persdotter
Magdalena
1786-05-11
Arnäs
Högland
7495
Persdotter
Magdalena
1790-06-14
Bygdeå
Jomark
7496
Persdotter
Magdalena
1787-07-07
Nysätra
Flarken
7497
Persdotter
Magdalena
1824-08-04
Bygdeå
Bjänsjöå
7498
Persdotter
Magdalena
1794-01-22
Lycksele
Vapsten
7499
Persdotter
Magdalena
1822-03-04
Själevad
Flärke
7500
Persdotter
Magdalena
1788-01-15
Lövånger
Lövånger
7501
Persdotter
Magdalena
1792-12-17
Nysätra
Estersmark
7502
Persdotter
Magdalena
1833-07-24
Arnäs
Sörälvsjö
7503
Persdotter
Magdalena
1796-07-17
Burträsk
Renbergsvattnet
7504
Persdotter
Magdalena
1804-07-12
Umeå lands
Degernäs
7505
Persdotter
Magdalena
1790-06-02
Nysätra
Brände
7506
Persdotter
Magdalena
1842-06-03
Björna
Granåsen
7507
Persdotter
Magdalena
1820-04-02
Själevad
Flärke
7508
Persdotter
Magdalena
1776-06-26
Nysätra
Estersmark
7509
Persdotter
Magdalena
1822-03-11
Arvidsjaur
Släppträsk
7510
Persdotter
Magdalena
1786-02-05
Burträsk
Kvarnbyn
7511
Persdotter
Magdalena
1813-11-04
Degerfors
Tväråträsk
7512
Persdotter
Magdalena
1795-05-28
Bygdeå
Jomark
7513
Persdotter
Magdalena
1806-11-18
Själevad
Hanabäck
7514
Persdotter
Magdalena
1863-11-24
Björna
Leding
7515
Persdotter
Magdalena
1795-12-17
Burträsk
Bjursjön
7516
Persdotter
Magdalena
1794
Åsele
Stennäs
7517
Persdotter
Magdalena
1801-02-02
Själevad
Happsta
7518
Persdotter
Magdalena
1789-11-17
Skellefteå lands
Hedesbyn
7519
Persdotter
Magdalena
1854-07-12
Lövånger
Vebomark
7520
Persdotter
Magdalena
1788-01-13
Tåsjö
Tåsjö
7521
Persdotter
Magdalena
1827-07-30
Mo
Gottne
7522
Persdotter
Magdalena
1775-10-22
Nysätra
Gumboda
7523
Persdotter
Magdalena
1808-09-11
Fjällsjö
Hällvattnet
7524
Persdotter
Magdalena
1840-07-22
Burträsk
Bursiljum
7525
Persdotter
Magdalena
1814-08-26
Nysätra
Svenmarken
7526
Persdotter
Magdalena
1779-01-02
Gumboda
7527
Persdotter
Magdalena
1809-09-10
Nysätra
Kålaboda
7528
Persdotter
Magdalena
1771-08-21
Skellefteå lands
Bureå
7529
Persdotter
Magdalena
1805-10-22
Junsele
Vallen
7530
Persdotter
Magdalena
1797-01-20
Fjällsjö
Sunnansjö
7531
Persdotter
Magdalena
1807-04-05
Bygdeå
Vargliden
7532
Persdotter
Magdalena
1782-01-04
Skellefteå lands
Myckle
7533
Persdotter
Magdalena
1805-02-27
Bygdeå
Ytterklinten
7534
Persdotter
Magdalena
1772-08-22
Nordmaling
Järnäs
7535
Persdotter
Magdalena
1791-01-26
Arnäs
Tävra
7536
Persdotter
Magdalena
1794-01-27
Arnäs
Torsböle
7537
Persdotter
Magdalena
1787-05-09
Nordmaling
Högland
7538
Persdotter
Magdalena
1795-12-19
Arnäs
Myckling
7539
Persdotter
Magdalena
1793-05-05
Umeå lands
Sörböle
7540
Persdotter
Magdalena
1780 cirka
Grundsunda
Högen
7541
Persdotter
Magdalena
1782-02-25
Själevad
Själand
7542
Persdotter
Magdalena
1799-08-24
Nordmaling
Lögdeå
7543
Persdotter
Magdalena
1784-03-27
Arnäs
Tävra
7544
Persdotter
Magdalena
1808-11-14
Grundsunda
Skede
7545
Persdotter
Magdalena
1799-06-21
Nordmaling
Hummelholm
7546
Persdotter
Magdalena
1780-04-07
Själevad
Norrvästansjö
7547
Persdotter
Magdalena
1805-07-21
Anundsjö
Storborgaren
7548
Persdotter
Magdalena
1791-12-08
Arnäs
Strandnyland
7549
Persdotter
Magdalena
1789-01-19
Umeå lands
Stöcksjö
7550
Persdotter
Magdalena
1855-10-07
Nordmaling
Bergsjö
7551
Persdotter
Magdalena
1802-10-22
Arnäs
Täfteå
7552
Persdotter
Magdalena
1851-04-28
Nordmaling
Nordsjö
7553
Persdotter
Magdalena
1779-02
Degerfors
Tväråträsk
7554
Persdotter
Magdalena
1773-02-04
Degerfors
Degerfors
7555
Persdotter
Magdalena
1847-03-21
Bjurholm
Lågsjö
7556
Persdotter
Magdalena
1782-08-22
Arnäs
Smedsbyn
7557
Persdotter
Magdalena
1823-02-11
Nordmaling
Nordsjö
7558
Persdotter
Magdalena
1782-10-17
Nordmaling
Orrböle
7559
Persdotter
Magdalena
1780-03-08
Nordmaling
Järnäs
7560
Persdotter
Magdalena
1818-09-28
Arnäs
Västerlandsjö
7561
Persdotter
Magdalena
1799-10-12
Grundsunda
Skede
7562
Persdotter
Magdalena
1801-04-12
Arnäs
Västerlandsjö
7563
Persdotter
Magdalena
1801-11-15
Björna
Björnsjö
7564
Persdotter
Magdalena
1829-07-15
Björna
Mattarbodum
7565
Persdotter
Magdalena
1780-04-11
Umeå lands
Pengsjö
7566
Persdotter
Magdalena
1811-02-02
Gideå
Kjellfors
7567
Persdotter
Magdalena
1828-06-08
Björna
Långviken
7568
Persdotter
Magdalena
1844-09-30
Gideå
Djuptjärn
7569
Persdotter
Magdalena
1773-03-21
Umeå lands
Pengsjö
7570
Persdotter
Magdalena
1828-10-10
Björna
Å
7571
Persdotter
Magdalena
1782-11-29
Nysätra
Estersmark
7572
Persdotter
Magdalena
1771-09-16
Nordmaling
Djupsjö
7573
Persdotter
Magdalena
1790-05-08
Burträsk
Åträsk
7574
Persdotter
Magdalena
1797-10-19
Burträsk
Åträsk
7575
Persdotter
Magdalena
1792-11-22
Bygdeå
Rickleå
7576
Persdotter
Magdalena
1789-03-23
Bygdeå
Ivarsboda
7577
Persdotter
Magdalena
1799-04-02
Själevad
Björna
7578
Persdotter
Magdalena
1784-02-06
Umeå lands
Överboda
7579
Persdotter
Magdalena
1788-03-06
Umeå lands
Sävar
7580
Persdotter
Magdalena
1785
Lappmarken
Lappmarken
7581
Persdotter
Magdalena
1777-06-13
Burträsk
Mjövattnet
7582
Persdotter
Magdalena
1787-11-16
Umeå lands
Röbäck
7583
Persdotter
Magdalena
1793-05-20
Umeå lands
Norrmjöle
7584
Persdotter
Magdalena
1778-01-15
Umeå lands
Tväråträsk
7585
Persdotter
Magdalena
1777-03-01
Degerfors
Degerfors
7586
Persdotter
Magdalena
1794
Åsele
Gafsele
7587
Persdotter
Magdalena
1794-12-28
Bygdeå
Sjulsmark
7588
Persdotter
Magdalena
1780-11-13
Degerfors
Innerträsk
7589
Persdotter
Magdalena
1789-04-23
Nordmaling
Nybergsjö
7590
Persdotter
Magdalena
1861-10-11
Bjurholm
Lågsjö
7591
Persdotter
Magdalena
1793
Åsele
Åsele
7592
Persdotter
Magdalena
1905-12-18
Nysätra
Gumboda
7593
Persdotter
Magdalena
1775-08-27
Resele
Omnäs
7594
Persdotter
Magdalena
1803-01-30
Hammerdal
Lorås
7595
Persdotter
Magdalena
1806-01-22
Nysätra
Grimsmark
7596
Persdotter
Magdalena
1794-07-22
Skellefteå lands
Falmark
7597
Persdotter
Magdalena
1869-05-04
Mo
Östansjö
7598
Persdotter
Magdalena
1812-02-18
Fjällsjö
Tjärnnäset
7599
Persdotter
Magdalena
1826-02-21
Nysätra
Flarken
7600
Persdotter
Magdalena Agata
1824-01-21
Lycksele
Kroksjö
7601
Persdotter
Magdalena Amanda
1844-02-13
Norsjö
Norrbrännan
7602
Persdotter
Magdalena Amanda
1851-12-03
Arnäs
Överön
7603
Persdotter
Magdalena Augusta Sofia
1872-05-24
Robertsfors
Robertsfors
7604
Persdotter
Magdalena Charlotta
1863-09-27
Nysätra
Estermark
7605
Persdotter
Magdalena Charlotta
1819-12-08
Nysätra
Gunsmark
7606
Persdotter
Magdalena Charlotta
1805-11-20
Burträsk
Bygdeträsk
7607
Persdotter
Magdalena Charlotta
1824-06-11
Lövånger
Vebomark
7608
Persdotter
Magdalena Charlotta
1845-10-31
Nysätra
Skäran
7609
Persdotter
Magdalena Charlotta
1825-09-27
Lövånger
Bodan
7610
Persdotter
Magdalena Charlotta
1802-09-19
Burträsk
Bodbyn
7611
Persdotter
Magdalena Charlotta
1866-04-28
Nysätra
Brände
7612
Persdotter
Magdalena Eugenia
1849-12-09
Lycksele
Vänjaurbäck
7613
Persdotter
Magdalena Eugenia
1878-02-11
Anundsjö
Grubbe
7614
Persdotter
Magdalena Eugenia
1874-05-15
Dorotea
Mårdsjö
7615
Persdotter
Magdalena Fredrika
1846-07-16
Skellefteå lands
Nyholm
7616
Persdotter
Magdalena Fredrika
1822-03-03
Umeå lands
Degernäs
7617
Persdotter
Magdalena Fredrika
1826-01-05
Burträsk
Torrbergsliden
7618
Persdotter
Magdalena Johanna
1864-01-24
Åsele
Solberg
7619
Persdotter
Magdalena Johanna
1859-09-04
Nysätra
Strand
7620
Persdotter
Magdalena Johanna
1835-01-24
Nysätra
Grimsmark
7621
Persdotter
Magdalena Johanna
1850-05-30
Ragunda
Ragunda
7622
Persdotter
Magdalena Johanna
1837-09-12
Nysätra
Jerusalem
7623
Persdotter
Magdalena Johanna
1853-07-02
Bjurholm
Lågsjö
7624
Persdotter
Magdalena Johanna
1858-06-20
Bjurholm
Lågsjö
7625
Persdotter
Magdalena Johanna
1848-05-09
Gideå
Västergidsjö
7626
Persdotter
Magdalena Johanna
1831-12-09
Bygdeå
Rickleå
7627
Persdotter
Magdalena Karaolina
1869-01-11
Skellefteå lands
Ragvaldsträsk
7628
Persdotter
Magdalena Karolina
1842-01-02
Lövånger
Mårtensboda
7629
Persdotter
Magdalena Karolina
1880-02-18
Anundsjö
Skedom
7630
Persdotter
Magdalena Karolina
1818-10-15
Degerfors
Hällnäs
7631
Persdotter
Magdalena Karolina
1844-03-05
Arnäs
Tävra
7632
Persdotter
Magdalena Karolina
1866-08-08
Bygdeå
Åkullsjön
7633
Persdotter
Magdalena Karolina
1835-09-10
Nysätra
Svenmarken
7634
Persdotter
Magdalena Karolina Charlotta
1852-05-23
Lycksele
Brattfors
7635
Persdotter
Magdalena Karolina Charlotta
1857-10-30
Lycksele
Tuvträsk
7636
Persdotter
Magdalena Katarina
1798-03-29
Skellefteå lands
Innervik
7637
Persdotter
Magdalena Katarina
1822-02-13
Umeå lands
Svettåker
7638
Persdotter
Magdalena Katarina
1792-09-29
Umeå lands
Sörfors
7639
Persdotter
Magdalena Katarina
1797-11-08
Umeå lands
Västerhiske
7640
Persdotter
Magdalena Katarina
1791-07-25
Umeå lands
Sävar
7641
Persdotter
Magdalena Katarina
1794
Umeå lands
Hällnäs
7642
Persdotter
Magdalena Kristina
1835-02-17
Lövånger
Vallen
7643
Persdotter
Magdalena Kristina
1830-03-12
Skellefteå lands
Ostvik
7644
Persdotter
Magdalena Kristina
1833-04-11
Skellefteå lands
Falmark
7645
Persdotter
Magdalena Kristina
1847-09-28
Burträsk
Stenfors
7646
Persdotter
Magdalena Kristina
1806-05-20
Lycksele
Luspholmen
7647
Persdotter
Magdalena Kristina
1792-09-24
Umeå lands
Sävar
7648
Persdotter
Magdalena Kristina
1827-06-10
Burträsk
Lappvattnet
7649
Persdotter
Magdalena Kristina
1807-09-22
Burträsk
Bygdeträsk
7650
Persdotter
Magdalena Kristina
1826-06-30
Sävar
Gravfors
7651
Persdotter
Magdalena Kristina
1812-06-18
Degerfors
Ytterträsk
7652
Persdotter
Magdalena Kristina
1823-09-05
Burträsk
Bygdsiljum
7653
Persdotter
Magdalena Kristina
1799-06-30
Burträsk
Ljusvattnet
7654
Persdotter
Magdalena Kristina
1800-10-04
Umeå lands
Östteg
7655
Persdotter
Magdalena Kristina
1836-09-25
Burträsk
Åbyn
7656
Persdotter
Magdalena Kristina
1867-12-30
Nysätra
Mårsmarken
7657
Persdotter
Magdalena Kristina
1829-10-30
Bygdeå
Ytterklinten
7658
Persdotter
Magdalena Kristina
1861-08-26
Bygdeå
Åsjön
7659
Persdotter
Magdalena Kristina
1861-08-29
Lövånger
Vebomark
7660
Persdotter
Magdalena Lovisa
1828-04-30
Skellefteå lands
Falmark
7661
Persdotter
Magdalena Lovisa
1852-12-18
Kågedalen
Kvarnforsliden
7662
Persdotter
Magdalena Lovisa
1826-10-14
Skellefteå lands
Skellefteå lands
7663
Persdotter
Magdalena Lovisa
1844-03-29
Burträsk
Åbyn
7664
Persdotter
Magdalena Lovisa
1831-06-02
Degerfors
Tväråträsk
7665
Persdotter
Magdalena Lovisa
1839-01-19
Degerfors
Innerträsk
7666
Persdotter
Magdalena Lovisa
1819-07-09
Degerfors
Hjuken
7667
Persdotter
Magdalena Lovisa Paulina
1857-05-05
Bygdeå
Öndebyn
7668
Persdotter
Magdalena Margareta
1829-02-21
Degerfors
Björntjälen
7669
Persdotter
Magdalena Margareta
1819-12-30
Umeå lands
Berg
7670
Persdotter
Magdalena Margareta
1800-10-16
Umeå lands
Hissjö
7671
Persdotter
Magdalena Margareta
1818-05-16
Nysätra
Gumboda
7672
Persdotter
Magdalena Margareta
1808-12-24
Umeå lands
Västerhiske
7673
Persdotter
Magdalena Margareta
1815-01-17
Burträsk
Stortjälen
7674
Persdotter
Magdalena Margareta
1784-03-14
Burträsk
Ljusvattnet
7675
Persdotter
Magdalena Margareta
1782-01-09
Lövånger
Vallen
7676
Persdotter
Magdalena Margareta
1803-02-27
Nysätra
Grimsmark
7677
Persdotter
Magdalena Maria
1823-03-02
Bygdeå
Öndebyn
7678
Persdotter
Magdalena Matilda
1854-10-19
Nysätra
Klingsjön
7679
Persdotter
Magdalena Sofia
1876-01-15
Burträsk
Bygdeträsk
7680
Persdotter
Magdalena Sofia
1851-02-06
Bygdeå
Selsberg
7681
Persdotter
Magdalena Sofia
1818-12-17
Umeå lands
Hissjö
7682
Persdotter
Magdalena Sofia
1819-03-11
Umeå lands
Kroksjö
7683
Persdotter
Magdalena Sofia
1825-06-02
Sävar
Botsmark
7684
Persdotter
Magdalena Sofia
1858-01-02
Bygdeå
Överklinten
7685
Persdotter
Magdalena Sofia
1820-06-14
Degerfors
Nyåkertjärn
7686
Persdotter
Magdalena Sofia
1857-07-25
Umeå lands
Umeå lands
7687
Persdotter
Magdalena Ulrika
1831-01-30
Degerfors
Lillåtjälen
7688
Persdotter
Maglena
1859-08-15
Mo
Västerbacke
7689
Persdotter
Maja Flores Sofia
1939-07-16
Åsele
Västernoret
7690
Persdotter
Mara Sofia
1842-05-14
Lövånger
Bissjön
7691
Persdotter
Margareat
1777-09-01
Skellefteå lands
Drängsmark
7692
Persdotter
Margareta
1831-03-22
Anundsjö
Sörmesunda
7693
Persdotter
Margareta
1770-08-06
Anundsjö
Sörflärke
7694
Persdotter
Margareta
1873-11-12
Nätra
Sörgård
7695
Persdotter
Margareta
1863-04-03
Anundsjö
Västergensjö
7696
Persdotter
Margareta
1790-01
Själevad
Nordanås
7697
Persdotter
Margareta
1845-03-26
Vibyggerå
Vibyggerå
7698
Persdotter
Margareta
1771-03-04
Vibyggerå
Herresta
7699
Persdotter
Margareta
1800-08-13
Anundsjö
Hemsjö
7700
Persdotter
Margareta
1880-02-14
Anundsjö
Sörböle
7701
Persdotter
Margareta
1860-08-13
Anundsjö
Västergensjö
7702
Persdotter
Margareta
1897-01-25
Lillhärdal
Lillhärdal
7703
Persdotter
Margareta
1788-03-11
Anundsjö
Storborgaren
7704
Persdotter
Margareta
1818-03-31
Skellefteå lands
Gärdsmark
7705
Persdotter
Margareta
1771-07-08
Skellefteå lands
Kinnbäck
7706
Persdotter
Margareta
1791-10-21
Skellefteå lands
Högheden
7707
Persdotter
Margareta
1794
Skellefteå lands
Skellefteå lands
7708
Persdotter
Margareta
1792-10-07
Skellefteå lands
Skellefteå lands
7709
Persdotter
Margareta
1808-10-29
Hammerdal
Lorås
7710
Persdotter
Margareta
1784
Skellefteå lands
Källbomark
7711
Persdotter
Margareta
1808-01-16
Skellefteå lands
Ribbfors
7712
Persdotter
Margareta
1800-01-25
Burträsk
Andersvattnet
7713
Persdotter
Margareta
1777
Nordingrå
Grista 1:1
7714
Persdotter
Margareta
1801-06-02
Vilhelmina
Risträsk
7715
Persdotter
Margareta
1783-03-18
Skellefteå lands
Tåme
7716
Persdotter
Margareta
1800-09-14
Lövånger
Bissjön
7717
Persdotter
Margareta
1788-04-17
Sorsele
Gran
7718
Persdotter
Margareta
1782-07-10
Nordingrå
Mjällom 1:1
7719
Persdotter
Margareta
1816
Arjeplog
Arjeplog
7720
Persdotter
Margareta
1783-11-22
Nordingrå
Håll 3:2
7721
Persdotter
Margareta
1789
Resele (Y)
Stugusjön
7722
Persdotter
Margareta
1788-07-07
Lövånger
Mångbyn
7723
Persdotter
Margareta
1812-08-01
Skellefteå lands
Vargträsk
7724
Persdotter
Margareta
1777
Nordingrå
Grista
7725
Persdotter
Margareta
1782
Nätra
Bjästa
7726
Persdotter
Margareta
1794
Åsele
Älgsjölandet
7727
Persdotter
Margareta
1770-09-16
Själevad
Söderåfors sågverk
7728
Persdotter
Margareta
1777-01-01
Bygdeå
Ultervattnet
7729
Persdotter
Margareta
1828-08-08
Åsele
Gransjölandet
7730
Persdotter
Margareta
1807-08-14
Lövånger
Noret
7731
Persdotter
Margareta
1824-11-21
Mo
Gottne
7732
Persdotter
Margareta
1776-12-15
Bygdeå
Robertsfors
7733
Persdotter
Margareta
1837
Nätra
Västersel
7734
Persdotter
Margareta
1801-05-08
Nysätra
Estersmark
7735
Persdotter
Margareta
1779-06-22
Skellefteå lands
Storkåge
7736
Persdotter
Margareta
1781-09-18
Anundsjö
Kläppsjö
7737
Persdotter
Margareta
1847-07-11
Norge
Hattfjälldal
7738
Persdotter
Margareta
1785-09-27
Själevad
Mo
7739
Persdotter
Margareta
1787-03-07
Själevad
Mo 2
7740
Persdotter
Margareta
1797
Åsele
GransjöLandet
7741
Persdotter
Margareta
1775-05-04
Bjärtrå
Bjärtrå
7742
Persdotter
Margareta
1850-01-11
Arnäs
Näset
7743
Persdotter
Margareta
1853-08-04
Arnäs
Brunnsnyland
7744
Persdotter
Margareta
1840-11-19
Vännäs
Nyby
7745
Persdotter
Margareta
1801-12-02
Vibyggerå
Näs
7746
Persdotter
Margareta
1783
Lappmarken
Lappmarken
7747
Persdotter
Margareta
1782-01-14
Själevad
Mo
7748
Persdotter
Margareta
1786
Umeå lands
Västerteg
7749
Persdotter
Margareta
1782-10-26
Umeå lands
Överboda
7750
Persdotter
Margareta
1775-09-04
Lövånger
Bissjön
7751
Persdotter
Margareta
1793-11-28
Umeå lands
Östteg
7752
Persdotter
Margareta
1801-02-12
Själevad
Västerbillsjö
7753
Persdotter
Margareta
1808-05-29
Umeå lands
Strömbäck
7754
Persdotter
Margareta
1774-12-12
Umeå lands
Hössjö
7755
Persdotter
Margareta
1797-03-26
Umeå lands
Västervik
7756
Persdotter
Margareta
1808-10-04
Själevad
Västerhus
7757
Persdotter
Margareta
1770-01-22
Burträsk
Kalvträsk
7758
Persdotter
Margareta
1815-04-19
Själevad
Yttergunsjö
7759
Persdotter
Margareta
1784-02-09
Bygdeå
Sikeå
7760
Persdotter
Margareta
1860-08-16
Umeå lands
Sörfors
7761
Persdotter
Margareta
1771-12-03
Umeå lands
Röbäck
7762
Persdotter
Margareta
1782-12-01
Degerfors
Degerfors
7763
Persdotter
Margareta
1802-01-04
Umeå lands
Varmvattnet
7764
Persdotter
Margareta
1826-08-21
Själevad
Flärke
7765
Persdotter
Margareta
1781-10-17
Umeå lands
Teg
7766
Persdotter
Margareta
1807-07-18
Umeå lands
Överboda
7767
Persdotter
Margareta
1867-08-27
Lycksele
Vormsele
7768
Persdotter
Margareta
1806-08-17
Umeå lands
Norrfors
7769
Persdotter
Margareta
1802-09
Lycksele
Risliden
7770
Persdotter
Margareta
1779-11-02
Arnäs
Överön
7771
Persdotter
Margareta
1782-11
Nätra
Nätra
7772
Persdotter
Margareta
1807-10-10
Umeå lands
Nyby
7773
Persdotter
Margareta
1793-08-02
Lövånger
Kåsböle
7774
Persdotter
Margareta
1785-10-21
Själevad
Gala
7775
Persdotter
Margareta
1807-02-21
Degerfors
Högmyrliden
7776
Persdotter
Margareta
1806-06-02
Fredrika
Stavarsjö
7777
Persdotter
Margareta
1821-06-29
Anundsjö
Skalmsjö
7778
Persdotter
Margareta
1782-08-09
Burträsk
Bodbyn
7779
Persdotter
Margareta
1797-10-24
Vilhelmina
Latikberg
7780
Persdotter
Margareta
1787-01-01
Lycksele
Vormträsk
7781
Persdotter
Margareta
1785-01-10
Lycksele
Örträsk
7782
Persdotter
Margareta
1840-09-02
Arnäs
Älvsöden
7783
Persdotter
Margareta
1775-03-23
Skellefteå lands
Bastuträsk
7784
Persdotter
Margareta
1832-03-16
Anundsjö
Risbäck
7785
Persdotter
Margareta
1817-02-15
Själevad
Hanabäck
7786
Persdotter
Margareta
1782-12-06
Burträsk
Gammelbyn
7787
Persdotter
Margareta
1836-10-24
Nordingrå
Gärde 1:2
7788
Persdotter
Margareta
1777-10-15
Lycksele
Ran
7789
Persdotter
Margareta
1805
Själevad
Hanabäck
7790
Persdotter
Margareta
1797-10-07
Själevad
Björna
7791
Persdotter
Margareta
1805-08-27
Anundsjö
Galasjö
7792
Persdotter
Margareta
1824-07-06
Anundsjö
Storborgaren
7793
Persdotter
Margareta
1770-01-13
Grundsunda
Lakamark
7794
Persdotter
Margareta
1781-03-17
Grundsunda
Ultrå
7795
Persdotter
Margareta
1782-04-12
Nordmaling
Nyland
7796
Persdotter
Margareta
1805-09-04
Umeå lands
Ström
7797
Persdotter
Margareta
1783-04-17
Nordmaling
Brattsbacka
7798
Persdotter
Margareta
1786-12-04
Nordmaling
Hummelholm
7799
Persdotter
Margareta
1791-06-24
Nordmaling
Ottervattnet
7800
Persdotter
Margareta
1784-04-15
Arnäs
Järved
7801
Persdotter
Margareta
1781-07-22
Nordmaling
Baggård
7802
Persdotter
Margareta
1771-05-14
Själevad
Kittsböle
7803
Persdotter
Margareta
1797-07-23
Arnäs
Övervike
7804
Persdotter
Margareta
1800 cirka
??
??
7805
Persdotter
Margareta
1774-12-15
Umeå lands
Pengsjö
7806
Persdotter
Margareta
1785-01-01
Själevad
Själevad
7807
Persdotter
Margareta
1789-06-28
Nordmaling
Ottervattnet
7808
Persdotter
Margareta
1784-09-09
Umeå lands
Stöcke
7809
Persdotter
Margareta
1777-12-15
Själevad
Själand
7810
Persdotter
Margareta
1792-02-09
Umeå lands
Häggnäs
7811
Persdotter
Margareta
1873-08-02
Mo
Mo
7812
Persdotter
Margareta
1801-07-01
Arnäs
Flygsjö
7813
Persdotter
Margareta
1778-02-13
Nordmaling
Örsbäck
7814
Persdotter
Margareta
1793
Skellefteå lands
Östanbäcken
7815
Persdotter
Margareta
1787-09-06
Lycksele
Öreström
7816
Persdotter
Margareta
1824-10-07
Nordingrå
Sebäng 1:1
7817
Persdotter
Margareta
1811-12-13
Nordmaling
Järnäs
7818
Persdotter
Margareta
1814
Nordingrå
Nordingrå
7819
Persdotter
Margareta
1790-08-28
Själevad
Locksta
7820
Persdotter
Margareta
1778
Grundsunda
Ällön
7821
Persdotter
Margareta
1773-02-03
Själevad
Överbilla
7822
Persdotter
Margareta
1797-09-11
Lövånger
Gammelbyn
7823
Persdotter
Margareta
1786-01-04
Arnäs
Grundsjö
7824
Persdotter
Margareta
1776-01-08
Själevad
Bastuböle
7825
Persdotter
Margareta
1797
Umeå lands
Brån
7826
Persdotter
Margareta
1790-09-28
Själevad
Björna
7827
Persdotter
Margareta
1782
Själevad
Själevad
7828
Persdotter
Margareta
1783-07-17
Själevad
Norrlungånge
7829
Persdotter
Margareta
1787-08-12
Arnäs
Rullböle
7830
Persdotter
Margareta
1781-05-28
Arnäs
Rullböle
7831
Persdotter
Margareta
1781-10-22
Umeå lands
Röbäck
7832
Persdotter
Margareta
1791-10-03
Själevad
Norrvåge
7833
Persdotter
Margareta
1817-06-04
Nordmaling
Brattfors
7834
Persdotter
Margareta
1840-05-13
Nora
Lövvik
7835
Persdotter
Margareta
1786-10-14
Umeå lands
Tålsmark
7836
Persdotter
Margareta
1775-04-11
Lycksele
Byssträsk
7837
Persdotter
Margareta
1804-07-26
Åsele
Avasjö
7838
Persdotter
Margareta
1792-06-03
Arnäs
Grundsjö
7839
Persdotter
Margareta
1800-06-15
Arnäs
Flärke
7840
Persdotter
Margareta
1794-01-12
Arnäs
Västergidsjö
7841
Persdotter
Margareta
1780-03-02
Arnäs
Älvsöden
7842
Persdotter
Margareta
1806-03-22
Fredrika
Volmsjö
7843
Persdotter
Margareta
1800-05-27
Älvdalen
Roth
7844
Persdotter
Margareta
1776-08-27
Nordmaling
Torrböle
7845
Persdotter
Margareta
1784-12-18
Nordmaling
Gräsmyr
7846
Persdotter
Margareta
1811-11-23
Anundsjö
Kläppsjö
7847
Persdotter
Margareta
1828-07-16
Junsele
Mo
7848
Persdotter
Margareta
1882-09-30
Skorped
Djupsjö
7849
Persdotter
Margareta
1873-08-02
Mo
Östansjö
7850
Persdotter
Margareta
1894-07-26
Skorped
Djupsjö
7851
Persdotter
Margareta
1800-10-26
Nysätra
Grimsmark
7852
Persdotter
Margareta
1866-12-15
Själevad
Överbilla
7853
Persdotter
Margareta
1794-12-08
Sollefteå
Rösta
7854
Persdotter
Margareta
1870-10-31
Anundsjö
Västergensjö
7855
Persdotter
Margareta
1778-07-14
Arnäs
Ravesta
7856
Persdotter
Margareta
1775-07-14
Arnäs
Ravesta
7857
Persdotter
Margareta
1797
Nätra
Orrvik
7858
Persdotter
Margareta
1799-12-24
Ådals-Liden
Söderfors
7859
Persdotter
Margareta Katarina
1784-09-19
Degerfors
Tegsnäset
7860
Persdotter
Margareta Amalia
1848-12-25
Bygdeå
Korssjön
7861
Persdotter
Margareta Brita
1818-07-17
Arvidsjaur
Bastuselet
7862
Persdotter
Margareta Brita
1805-08-01
Arnäs
Stranne
7863
Persdotter
Margareta Brita
1801-11-22
Arnäs
Flärke
7864
Persdotter
Margareta Brita
1805-06-12
Arnäs
Flärke
7865
Persdotter
Margareta Charlotta
1852-04-15
Lövånger
Svarttjärn
7866
Persdotter
Margareta Charlotta
1789-10-01
Umeå lands
Sörmjöle
7867
Persdotter
Margareta Charlotta
1825-04-12
Burträsk
Söderliden
7868
Persdotter
Margareta Charlotta
1853-11-29
Åsele
Gafsele
7869
Persdotter
Margareta Charlotta
1911-02-20
Tärna
Rönnbäck
7870
Persdotter
Margareta Charlotta
1833-10-20
Bygdeå
Gullmark
7871
Persdotter
Margareta Dordea
1801-03-27
Umeå lands
Berg
7872
Persdotter
Margareta Dorotea
1848-10-11
Junsele
Tarasjöberg
7873
Persdotter
Margareta Elisabet
1845-04-09
Nordingrå
Klocke 1:7
7874
Persdotter
Margareta Elisabet
1817-04-15
Anundsjö
Hädanberg
7875
Persdotter
Margareta Elisabet
1842-01-15
Lövånger
Noret
7876
Persdotter
Margareta Elisabet
1815-09-13
Skog (Y)
By
7877
Persdotter
Margareta Elisabet
1806-03-22
Skellefteå lands
Byske
7878
Persdotter
Margareta Elisabet
1812-12-22
Lövånger
Önnesmark
7879
Persdotter
Margareta Elisabet
1854-05-03
Mo
Västeraln
7880
Persdotter
Margareta Elisabet
1801-11-01
Umeå lands
Stöcksjö
7881
Persdotter
Margareta Elisabet
1797-09-29
Umeå lands
Degernäs
7882
Persdotter
Margareta Elisabet
1786-05-01
Arnäs
Övervike
7883
Persdotter
Margareta Elisabet
1795-11-07
Lövånger
Kåsböle
7884
Persdotter
Margareta Elisabet
1855-07-18
Själevad
Västergundsjö
7885
Persdotter
Margareta Elisabet
1806-03-15
Arnäs
Sörgidsjö
7886
Persdotter
Margareta Elisabet
1814-05-17
Grundsunda
Banafjäl
7887
Persdotter
Margareta Elisabet
1837-10-15
Gideå
Flygsjö
7888
Persdotter
Margareta Elisabet
1808-11-28
Nordmaling
Öre
7889
Persdotter
Margareta Elisabet
1830-01-13
Grundsunda
Skede
7890
Persdotter
Margareta Elisabet
1810-12-25
Umeå lands
Tavelsjö
7891
Persdotter
Margareta Elisabet
1829-03-14
Grundsunda
Fillingen
7892
Persdotter
Margareta Elisabet
1835-06-01
Nordmaling
Nordsjö
7893
Persdotter
Margareta Elisabet
1791-12
Grundsunda
Skede
7894
Persdotter
Margareta Elisabet
1821-07-07
Gideå
Västergidsjö
7895
Persdotter
Margareta Elisabet
1808-05-22
Burträsk
Kalvträsk
7896
Persdotter
Margareta Elisabet
1885-01-30
Nysätra
Estermark
7897
Persdotter
Margareta Erika
1834-05-19
Burträsk
Söderliden
7898
Persdotter
Margareta Erika
1870-11-18
Helgum
Östgransjö
7899
Persdotter
Margareta Erika
1835-05-19
Burträsk
Söderliden
7900
Persdotter
Margareta Erika
1844-07-12
Arnäs
Prästbordet
7901
Persdotter
Margareta Erika
1858-08-20
Dorotea
Sörfors
7902
Persdotter
Margareta Fredrika
1818-08-01
Nysätra
Trehörningen
7903
Persdotter
Margareta Helena
1835-08-01
Skorped
Uberg
7904
Persdotter
Margareta Helena
1778-11-25
Råneå
Prästholm
7905
Persdotter
Margareta Johanna
1873-12-23
Degerfors
Slipstensjön
7906
Persdotter
Margareta Johanna
1826-12-17
Bygdeå
Legdeå
7907
Persdotter
Margareta Johanna
1841-06-01
Stensele
Kaskelougt
7908
Persdotter
Margareta Johanna
1827-09-26
Lycksele
Rödingträsk
7909
Persdotter
Margareta Johanna
1825-12-11
Lycksele
Bjurträsk
7910
Persdotter
Margareta Johanna
1825-04-15
Umeå lands
Hissjö
7911
Persdotter
Margareta Johanna
1821-12-12
Lycksele
Knaften
7912
Persdotter
Margareta Johanna
1842-08-08
Nysätra
Kålaboda
7913
Persdotter
Margareta Johanna
1863-11-20
Bjurholm
Ström
7914
Persdotter
Margareta Johanna
1848-10-19
Nordmaling
Öre
7915
Persdotter
Margareta Johanna
1817-01-23
Grundsunda
Banafjäl
7916
Persdotter
Margareta Johanna
1861-08-29
Lövånger
Vebomark
7917
Persdotter
Margareta Johanna
1851-04-18
Gideå
Lemusjö
7918
Persdotter
Margareta Johanna
1857-04-05
Gideå
Getingsta
7919
Persdotter
Margareta Johanna
1836-05-03
Lycksele
Byssträsk
7920
Persdotter
Margareta Johanna Elisabet
1863-03-16
Sorsele
Saxnäs
7921
Persdotter
Margareta Josefina
1848-01-17
Lycksele
Kroksjö
7922
Persdotter
Margareta Karolina
1857-07-22
Lövånger
Önnesmark
7923
Persdotter
Margareta Karolina
1835-08-21
Åsele
Siksjö
7924
Persdotter
Margareta Karolina
1858-10-21
Ramsele
Imnäs
7925
Persdotter
Margareta Karolina
1841-03-20
Skellefteå lands
Falmark
7926
Persdotter
Margareta Karolina
1858-06-11
Lycksele
Bergås
7927
Persdotter
Margareta Karolina
1829-05-10
Nordmaling
Hummelholm
7928
Persdotter
Margareta Karolina
1868-12-22
Bjurholm
Balsjö
7929
Persdotter
Margareta Katarina
1812-04-25
Nysätra
Gunsmark
7930
Persdotter
Margareta Katarina
1823-11-19
Skellefteå lands
Kågeträsk
7931
Persdotter
Margareta Katarina
1801-02-25
Skellefteå lands
Myckle
7932
Persdotter
Margareta Katarina
1842-01-27
Sidensjö
Skureå
7933
Persdotter
Margareta Katarina
1823-06-15
Skellefteå lands
Hedesbyn
7934
Persdotter
Margareta Katarina
1784-10-06
Skellefteå lands
Innervik
7935
Persdotter
Margareta Katarina
1834-10-23
Skellefteå lands
Gummark
7936
Persdotter
Margareta Katarina
1834-10-23
Skellefteå lands
Gummark
7937
Persdotter
Margareta Katarina
1790-05-22
Skellefteå lands
Morön
7938
Persdotter
Margareta Katarina
1798
Skellefteå lands
Frostkåge
7939
Persdotter
Margareta Katarina
1825-03-12
Skellefteå lands
Falmark
7940
Persdotter
Margareta Katarina
1780-08-08
Skellefteå lands
Medle
7941
Persdotter
Margareta Katarina
1864-06-04
Norsjö
Hemmingen
7942
Persdotter
Margareta Katarina
1787-08-22
Skellefteå lands
Falmark
7943
Persdotter
Margareta Katarina
1817-08-27
Skellefteå lands
Finnträsk
7944
Persdotter
Margareta Katarina
1845-11-01
Arvidsjaur
Södra Grundträsk
7945
Persdotter
Margareta Katarina
1825-08-15
Skellefteå lands
Myckle
7946
Persdotter
Margareta Katarina
1812-10-27
Bygdeå
Ultervattnet
7947
Persdotter
Margareta Katarina
1803-09-15
Skellefteå lands
Skellefteå lands
7948
Persdotter
Margareta Katarina
1830-12-31
Arnäs
Arnäs
7949
Persdotter
Margareta Katarina
1837-12-16
Vilhelmina
Tresund
7950
Persdotter
Margareta Katarina
1833-08-24
Tåsjö
Skansnäset
7951
Persdotter
Margareta Katarina
1825-12-25
Skellefteå lands
Falmark
7952
Persdotter
Margareta Katarina
1799-03-24
Degerfors
Degerfors
7953
Persdotter
Margareta Katarina
1786-05-10
Bygdeå
Robertsfors
7954
Persdotter
Margareta Katarina
1810-10-24
Björna
Locksta
7955
Persdotter
Margareta Katarina
1805-11-01
Umeå lands
Håkmark
7956
Persdotter
Margareta Katarina
1802-10-22
Umeå lands
Stöcke
7957
Persdotter
Margareta Katarina
1816-01-01
Umeå lands
Backen
7958
Persdotter
Margareta Katarina
1787-07-30
Umeå lands
Grisbacka
7959
Persdotter
Margareta Katarina
1786-08-17
Bygdeå
Robertsfors
7960
Persdotter
Margareta Katarina
1788-09-30
Umeå lands
Mickelsträsk
7961
Persdotter
Margareta Katarina
1793-10-05
Umeå lands
Umeå lands
7962
Persdotter
Margareta Katarina
1802-04-10
Umeå lands
Umeå lands
7963
Persdotter
Margareta Katarina
1815-06-03
Umeå lands
Gravmark
7964
Persdotter
Margareta Katarina
1811-10-05
Umeå lands
Norrfors
7965
Persdotter
Margareta Katarina
1830-09-03
Norsjö
Risliden
7966
Persdotter
Margareta Katarina
1813-10-08
Degerfors
Risliden
7967
Persdotter
Margareta Katarina
1805-10-22
Degerfors
Tväråträsk
7968
Persdotter
Margareta Katarina
1812-08-13
Degerfors
Tegsnäset
7969
Persdotter
Margareta Katarina
1820-12-22
Burträsk
Bygdsiljum
7970
Persdotter
Margareta Katarina
1820-11-25
Umeå lands
Mickelsträsk
7971
Persdotter
Margareta Katarina
1854-12-14
Anundsjö
Skalmsjö
7972
Persdotter
Margareta Katarina
1814-04-22
Umeå lands
Nyåker
7973
Persdotter
Margareta Katarina
1853-12-04
Själevad
Näverkäl
7974
Persdotter
Margareta Katarina
1807-02-23
Lycksele
Risliden
7975
Persdotter
Margareta Katarina
1820-09-02
Lövånger
Vebomark
7976
Persdotter
Margareta Katarina
1855-01-26
Björna
Björna
7977
Persdotter
Margareta Katarina
1850-06-28
Nätra
Nässjö
7978
Persdotter
Margareta Katarina
1815-07-07
Dorotea
Lavsjö
7979
Persdotter
Margareta Katarina
1797-07-15
Bygdeå
Strandholm
7980
Persdotter
Margareta Katarina
1855-08-18
Mo
Västeralnö
7981
Persdotter
Margareta Katarina
1832-09-01
Norsjö
Bastutjärn
7982
Persdotter
Margareta Katarina
1784-09-26
Arvidsjaur
Lappträsk
7983
Persdotter
Margareta Katarina
1823-09-16
Dorotea
Avaträsk
7984
Persdotter
Margareta Katarina
1805-06-21
Skellefteå lands
Falmark
7985
Persdotter
Margareta Katarina
1817-02-20
Nordmaling
Aspeå
7986
Persdotter
Margareta Katarina
1804-04-06
Grundsunda
Nyland
7987
Persdotter
Margareta Katarina
1833-01-01
Bjurholm
Högliden
7988
Persdotter
Margareta Katarina
1828-05-01
Gideå
Hundsjö
7989
Persdotter
Margareta Katarina
1804-12-09
Nordmaling
Bjurbäck
7990
Persdotter
Margareta Katarina
1824-07-08
Grundsunda
Skede
7991
Persdotter
Margareta Katarina
1811-05-08
Grundsunda
Ultrå
7992
Persdotter
Margareta Katarina
1840-04-08
Lycksele
Vargträsk
7993
Persdotter
Margareta Katarina
1786-09-09
Bygdeå
Robertsfors
7994
Persdotter
Margareta Katarina
1853-12-09
Grundsunda
Ällön
7995
Persdotter
Margareta Katarina
1837-03-08
Bjurholm
Öreström
7996
Persdotter
Margareta Katarina
1801-05-13
Arnäs
Torsböle
7997
Persdotter
Margareta Katarina
1834-05-29
Degerfors
Skivsjön
7998
Persdotter
Margareta Katarina
1781-11-24
Umeå lands
Sävar
7999
Persdotter
Margareta Katarina
1788-09-29
Lycksele
Tuggensele
8000
Persdotter
Margareta Katarina
1827-02-08
Bjurholm
Öreström
8001
Persdotter
Margareta Katarina
1801-11-20
Arnäs
Getingsta
8002
Persdotter
Margareta Katarina
1785-09-04
Bygdeå
Ivarsboda
8003
Persdotter
Margareta Katarina
1830-05-09
Skellefteå lands
Granbergsträsk
8004
Persdotter
Margareta Katarina
1879-11-28
Mo
Mo bruk
8005
Persdotter
Margareta Kristina
1837-03-25
Nätra
Sjögom
8006
Persdotter
Margareta Kristina
1824-03-21
Nätra
Norum
8007
Persdotter
Margareta Kristina
1859-10-30
Vilhelmina
Mellanås
8008
Persdotter
Margareta Kristina
1824
Nätra
Nätra
8009
Persdotter
Margareta Kristina
1856-01-05
Norsjö
Bastuträsk
8010
Persdotter
Margareta Kristina
1815-04-02
Skellefteå lands
Yttervik
8011
Persdotter
Margareta Kristina
1835-01-11
Lövånger
Vebomark
8012
Persdotter
Margareta Kristina
1807-05-22
Skellefteå lands
Byske
8013
Persdotter
Margareta Kristina
1868-06-19
Ramsele
Krången
8014
Persdotter
Margareta Kristina
1790-10-22
Skellefteå lands
Kusmark
8015
Persdotter
Margareta Kristina
1876-08-26
Nysätra
Estermark
8016
Persdotter
Margareta Kristina
1827-05-15
Sidensjö
Västerkäl
8017
Persdotter
Margareta Kristina
1815-03-28
Lövånger
Hökmark
8018
Persdotter
Margareta Kristina
1845-04-01
Lövånger
Bissjön
8019
Persdotter
Margareta Kristina
1832-11-11
Nysätra
Flakabäcken
8020
Persdotter
Margareta Kristina
1811-01-20
Skellefteå lands
Ostvik
8021
Persdotter
Margareta Kristina
1792-06-07
Skellefteå lands
Sunnanå
8022
Persdotter
Margareta Kristina
1821-11-14
Umeå lands
Ström
8023
Persdotter
Margareta Kristina
1841-07-06
Bodum
Flyn
8024
Persdotter
Margareta Kristina
1793-05-27
Lövånger
Gammelbyn
8025
Persdotter
Margareta Kristina
1825-04-08
Skellefteå lands
Storkågeträsk
8026
Persdotter
Margareta Kristina
1826-12-14
Nordingrå
Mjösjö
8027
Persdotter
Margareta Kristina
1823-01-26
Skellefteå Lands
Falmark
8028
Persdotter
Margareta Kristina
1807-10-30
Umeå lands
Röbäck
8029
Persdotter
Margareta Kristina
1805-02-22
Fredrika
Stensjö
8030
Persdotter
Margareta Kristina
1786-11-06
Umeå lands
Tavelsjö
8031
Persdotter
Margareta Kristina
1812-09-04
Umeå lands
Rödålund
8032
Persdotter
Margareta Kristina
1815-05-18
Umeå lands
Täfteå
8033
Persdotter
Margareta Kristina
1818-10-24
Umeå lands
YtterRödå
8034
Persdotter
Margareta Kristina
1789-10-11
Umeå lands
Stöcke
8035
Persdotter
Margareta Kristina
1806-03-07
Umeå lands
Ytterhiske
8036
Persdotter
Margareta Kristina
1794-12-25
Arnäs
Kvaved
8037
Persdotter
Margareta Kristina
1824-05-26
Lycksele
Lidsträsk
8038
Persdotter
Margareta Kristina
1801-02-15
Umeå lands
Röbäck
8039
Persdotter
Margareta Kristina
1874-01-08
Nysätra
Risvattnet
8040
Persdotter
Margareta Kristina
1859-08-28
Anundsjö
Aldertjärn
8041
Persdotter
Margareta Kristina
1798-09-08
Burträsk
Rotsjön
8042
Persdotter
Margareta Kristina
1808-04-07
Umeå lands
Strand
8043
Persdotter
Margareta Kristina
1797
Nätra
Nätra
8044
Persdotter
Margareta Kristina
1836-07-26
Björna
Locksta
8045
Persdotter
Margareta Kristina
1810-05-05
Skellefteå lands
Tjärn
8046
Persdotter
Margareta Kristina
1849-11-05
Umeå lands
Röbäck
8047
Persdotter
Margareta Kristina
1820-05-13
Vibyggerå
Ytterdal
8048
Persdotter
Margareta Kristina
1853-02-16
Nora
Eden
8049
Persdotter
Margareta Kristina
1836-07-19
Umeå lands
Stöcksjön
8050
Persdotter
Margareta Kristina
1823-07-18
Skellefteå lands
Morön
8051
Persdotter
Margareta Kristina
1829-10-12
Nordmaling
Bredvik
8052
Persdotter
Margareta Kristina
1821-10-09
Nordmaling
Ängersjö
8053
Persdotter
Margareta Kristina
1852-07-19
Nordmaling
Gräsmyr
8054
Persdotter
Margareta Kristina
1783-12-29
Grundsunda
Godmersta
8055
Persdotter
Margareta Kristina
1823-01-01
Nordmaling
Tallberg
8056
Persdotter
Margareta Kristina
1829-08-16
Grundsunda
Godmersta
8057
Persdotter
Margareta Kristina
1823-07-04
Nordmaling
Baggård
8058
Persdotter
Margareta Kristina
1796-09-21
Grundsunda
Nyland
8059
Persdotter
Margareta Kristina
1834-11-21
Bjurholm
Sörfors
8060
Persdotter
Margareta Kristina
1858-10-31
Nordmaling
Gräsmyr
8061
Persdotter
Margareta Kristina
1821-04-05
Nordmaling
Hummelholm
8062
Persdotter
Margareta Kristina
1840-06-08
Lycksele
Örträsk
8063
Persdotter
Margareta Kristina
1790
Fredrika?
Fredrika?
8064
Persdotter
Margareta Kristina
1808-04-20
Nordmaling
Baggård
8065
Persdotter
Margareta Kristina
1795-11-22
Nordmaling
Lögdeå
8066
Persdotter
Margareta Kristina
1790-04-08
Arnäs
Torsböle
8067
Persdotter
Margareta Kristina
1851-02-24
??
??
8068
Persdotter
Margareta Kristina
1782-03-29
Nordmaling
Klöse
8069
Persdotter
Margareta Kristina
1819-04-02
Bjurholm
Norrby
8070
Persdotter
Margareta Kristina
1801-03-01
Degerfors
Skivsjö
8071
Persdotter
Margareta Kristina
1785-01-23
Nordmaling
Mo
8072
Persdotter
Margareta Kristina
1780-01-09
Nordmaling
Klöse
8073
Persdotter
Margareta Kristina
1800-04-03
Lycksele
Gäddträsk
8074
Persdotter
Margareta Kristina
1827-10-15
Gideå
Flärke
8075
Persdotter
Margareta Kristina
1847-04-15
Nysätra
Gumboda
8076
Persdotter
Margareta Kristina
1801-09-15
Nordmaling
Bjurbäck
8077
Persdotter
Margareta Kristina
1823-10-28
Umeå lands
Tavelsjö
8078
Persdotter
Margareta Kristina
1794-09-12
Nordmaling
Hallen
8079
Persdotter
Margareta Kristina
1834-01-19
Bjurholm
Karlsbäck
8080
Persdotter
Margareta Kristina
1844-03-27
Umeå lands
Fällforsån
8081
Persdotter
Margareta Kristina
1827-05-15
Sidensjö
Västerkäl
8082
Persdotter
Margareta Kristina
1825-11-12
Umeå lands
Västervik
8083
Persdotter
Margareta Kristina
1805-12-22
Nora
Löfvik
8084
Persdotter
Margareta Kristina
1799-02-14
Burträsk
Mjövattnet
8085
Persdotter
Margareta Kristina
1819-03-25
Skellefteå lands
Furunäs
8086
Persdotter
Margareta Kristina
1784-11-20
Skellefteå lands
Myckle
8087
Persdotter
Margareta Lovisa
1804-09-17
Skellefteå lands
Tåme
8088
Persdotter
Margareta Lovisa
1805-10-30
Skellefteå lands
Tåme
8089
Persdotter
Margareta Lovisa
1835-11-22
Lövånger
Vallen
8090
Persdotter
Margareta Lovisa
1805-10-30
Skellefteå lands
Skellefteå lands
8091
Persdotter
Margareta Lovisa
1844-03-19
Umeå lands
Anumark
8092
Persdotter
Margareta Lovisa
1809-07-06
Nysätra
Ånäset
8093
Persdotter
Margareta Magdalena
1826-09-07
Norsjö
Pjäsörn
8094
Persdotter
Margareta Magdalena
1860-04-22
Nysätra
Krokvattnet
8095
Persdotter
Margareta Magdalena
1827-10-06
Sävar
Sävar
8096
Persdotter
Margareta Magdalena
1811-03-13
Hållnäs (C)
Hållnäs
8097
Persdotter
Margareta Magdalena
1821-07-22
Umeå lands
VästerTeg
8098
Persdotter
Margareta Magdalena
1831-09-08
Sävar
Botsmark
8099
Persdotter
Margareta Magdalena
1810-01-13
Nysätra
Skäran
8100
Persdotter
Margareta Magdalena
1858-10-02
Sävar
Sävar by
8101
Persdotter
Margareta Magdalena
1853-10-02
Bjurholm
Björknäs
8102
Persdotter
Margareta Magdalena
1810-03-30
Grundsunda
Lakamark
8103
Persdotter
Margareta Magdalena
1811-01-24
Gideå
Västergidsjö
8104
Persdotter
Margareta Magdalena
1819-03-16
Bjurholm
Bastuträsk
8105
Persdotter
Margareta Magdalena
1810-10-30
Nordmaling
Bjurbäck
8106
Persdotter
Margareta Magdalena
1820-01-04
Degerfors
Tegsnäset
8107
Persdotter
Margareta Magdalena
1853-07-22
Örträsk
Kyrkobyn
8108
Persdotter
Margareta Magdalena
1827-10-28
Burträsk
Villvattnet
8109
Persdotter
Margareta Magdalena
1835-03-19
Björna
Loksta
8110
Persdotter
Margareta m'agdalena
1829-10-06
Skellefteå lands
Falmark
8111
Persdotter
Margareta Maria
1811-12-31
Skellefteå lands
Falmark
8112
Persdotter
Margareta Maria
1790-01-05
Umeå lands
Ström
8113
Persdotter
Margareta Maria
1827-04-11
Vilhelmina
Latikberg
8114
Persdotter
Margareta Matilda
1824-12-26
Skellefteå lands
Hedesbyn
8115
Persdotter
Margareta Matilda
1842-09-01
Fredrika
Lögda
8116
Persdotter
Margareta Matilda
1855-03-13
Dorotea
Avaträsk
8117
Persdotter
Margareta Matilda
1885-03-14
Dorotea
Lavsjö
8118
Persdotter
Margareta Petronella
1838-12-28
Åsele
Forsnäs
8119
Persdotter
Margareta Petronella
1872-05-29
Frostviken?
Frostviken?
8120
Persdotter
Margareta Sofia
1849-05-11
Arvidsjaur
Malånäs
8121
Persdotter
Margareta Sofia
1843-07-27
Sorsele
Saxnäs
8122
Persdotter
Margareta Sofia
1840-09-11
Umeå lands
Mickelsträsk
8123
Persdotter
Margareta Sofia
1833-06-07
Degerfors
Bastusele
8124
Persdotter
Margareta Sofia
1842-04-07
Nysätra
Svenmarken
8125
Persdotter
Margareta Sofia
1880-01-12
Örträsk
Örträsk
8126
Persdotter
Margareta Sofia
1814-05-30
Umeå lands
Nyby
8127
Persdotter
Margareta Sofia
1824-04-19
Degerfors
Tegsnäset
8128
Persdotter
Margareta Sofia
1837-04-11
Degerfors
Granåker
8129
Persdotter
Margareta Sofia
1850-11-08
Degerfors
Torrberget
8130
Persdotter
Margareta Sofia
1817-02-20
Degerfors
Tegsnäset
8131
Persdotter
Margareta Sofia
1831-10-14
Umeå lands
Klabböle
8132
Persdotter
Margareta Sofia
1848-03-31
Degerfors
Nysele
8133
Persdotter
Margareta Sofia
1817-12-22
Lövånger
Fjällboda
8134
Persdotter
Margareta Sofia
1832-03-22
Burträsk
Bygdeträsk
8135
Persdotter
Margareta Sofia
1846-02-10
Grundsunda
Nyland
8136
Persdotter
Margareta Sofia
1828-10-24
Bjurholm
Ström
8137
Persdotter
Margareta Sofia
1845-09-15
Bjurholm
Sunnanå
8138
Persdotter
Margareta Sofia
1787-06-29
Degerfors
Skurträsk
8139
Persdotter
Margareta Sofia
1839-12-07
Degerfors
Tväråträsk
8140
Persdotter
Margareta Sofia
1838-12-20
Degerfors
Krånged
8141
Persdotter
Margareta Sofia
1806-07-13
Degerfors
Renfors
8142
Persdotter
Margareta Sofia
1817-01-04
Degerfors
Djupsund
8143
Persdotter
Margareta Sofia
1859-03-25
Örträsk
Örträsk
8144
Persdotter
Margareta Sofia
1815-08-19
Lycksele
Långsele
8145
Persdotter
Margareta Sofia
1837-05-20
Degerfors
Rödå
8146
Persdotter
Margareta Sofia
1837-11-08
Gideå
Flärke
8147
Persdotter
Margareta Sofia
1830-02-06
Bygdeå
Ultervattnet
8148
Persdotter
Margareta Ulrika
1832-01-06
Stensele
Skarvsjö
8149
Persdotter
Margareta Ulrika
1843-04-15
Degerfors
Innerträsk
8150
Persdotter
Margareta Vilhelmina
1871-09-05
Lycksele
Vänjaurbäck
8151
Persdotter
Margaretha
1837
Nätra
Västersel
8152
Persdotter
Marget
1801
Norge
Vefsen
8153
Persdotter
Margit
1886-07-25
Kopparbergs län
Sollerö
8154
Persdotter
Margreta
1833-07-21
Vibyggerå
Berg
8155
Persdotter
Margreta Kristina
1873-11-25
Anundsjö
Näs
8156
Persdotter
Mari karolina
1884-04-24
Skellefteå lands
Skellefteå lands
8157
Persdotter
Mari Kristina
1834-02-03
Umeå lands
Tavelsjö
8158
Persdotter
Mari Lovisa
1854-10-01
Skellefteå lands
Burvik
8159
Persdotter
Maria
1786
??
8160
Persdotter
Maria
1810-08-14
Fjällsjö
Tjärnnäset
8161
Persdotter
Maria
1777-07-23
Lövånger
Vebomark
8162
Persdotter
Maria
1796-02-06
Skellefteå lands
Myckle
8163
Persdotter
Maria
1874-05-13
Nätra
Bräcke
8164
Persdotter
Maria
1781-01-21
Skellefteå lands
Kinnbäck
8165
Persdotter
Maria
1770 cirka
Norge?
Norge?
8166
Persdotter
Maria
1883-12-23
Anundsjö
Brandkäl
8167
Persdotter
Maria
1775
Skellefteå lands
Skråmträsk
8168
Persdotter
Maria
1862-04-21
Norsjö
Tjärnberg
8169
Persdotter
Maria
1836-04-15
Lövånger
Fjälbyn
8170
Persdotter
Maria
1853-06-06
Själevad
Västerås
8171
Persdotter
Maria
1780-02-23
Lövånger
Mångbyn
8172
Persdotter
Maria
1827-06-29
Skellefteå lands
Sjöbotten
8173
Persdotter
Maria
1770-11-19
Skellefteå lands
Falmark
8174
Persdotter
Maria
1793-09-05
Sundsjö (Z)
Sundsjö
8175
Persdotter
Maria
1830-12-18
Sorsele
Gran
8176
Persdotter
Maria
1818-11-27
Arjeplog
Arjeplog
8177
Persdotter
Maria
1852-10-03
Sorsele
Asplund
8178
Persdotter
Maria
1813
Arvidsjaur
Arvidsjaur
8179
Persdotter
Maria
1777-11-15
Skellefteå lands
Östanbäck
8180
Persdotter
Maria
1837-04-23
Gräta
8181
Persdotter
Maria
1788-08-04
Skellefteå lands
Selet
8182
Persdotter
Maria
1860-08-18
Arnäs
Faresta
8183
Persdotter
Maria
1872-08-16
Arnäs
Övervike
8184
Persdotter
Maria
1795-10-27
Nysätra
Estersmark
8185
Persdotter
Maria
1866-01-19
Själevad
Fors
8186
Persdotter
Maria
1841-05-01
Arnäs
Lakasund
8187
Persdotter
Maria
1859-05-19
Själevad
Överbilla
8188
Persdotter
Maria
1871-08-07
Själevad
Nävertjäl
8189
Persdotter
Maria
1837-04-17
Mo
Skortsjö 3
8190
Persdotter
Maria
1782-07
Bygdeå
Bobacken
8191
Persdotter
Maria
1786-07-17
Själevad
Björnsjö
8192
Persdotter
Maria
1777-11-16
Arnäs
Trehörningen
8193
Persdotter
Maria
1819-04-22
Själevad
Forsån
8194
Persdotter
Maria
1786
Åsele
Stennäs
8195
Persdotter
Maria
1892-03-20
Själevad
Hörnett
8196
Persdotter
Maria
1873-02-28
Själevad
Norrvästansjö
8197
Persdotter
Maria
1862-06-22
Själevad
Komnäs
8198
Persdotter
Maria
1889-02-08
Arnäs
Bygdom
8199
Persdotter
Maria
1814-08-10
Lövånger
Bissjön
8200
Persdotter
Maria
1852-02-14
Arnäs
Näset
8201
Persdotter
Maria
1787
Arnäs
Sörälvsjö
8202
Persdotter
Maria
1788
Lappmarken
Lappmarken
8203
Persdotter
Maria
1783-03-30
Korsholm
Helsingbyn
8204
Persdotter
Maria
1871-06-07
Umeå lands
Ansmark
8205
Persdotter
Maria
1777-01-02
Umeå lands
Hössjö
8206
Persdotter
Maria
1771-02-26
Lövånger
Broträsk
8207
Persdotter
Maria
1796-11-23
Själevad
Främmerbilla
8208
Persdotter
Maria
1785-06-20
Umeå lands
Rödå
8209
Persdotter
Maria
1778-03-01
Burträsk
Bodbyn
8210
Persdotter
Maria
1787-12-26
Själevad
Gideå
8211
Persdotter
Maria
1773-06-08
Umeå lands
Hössjö
8212
Persdotter
Maria
1777
Umeå lands
Brännland
8213
Persdotter
Maria
1774-09-04
Umeå lands
Hössjö
8214
Persdotter
Maria
1860-11-10
Själevad
Sörbacksjö
8215
Persdotter
Maria
1839-03-16
Grundsunda
Ultrå
8216
Persdotter
Maria
1786-03-08
Umeå lands
Täfteå
8217
Persdotter
Maria
1785-11-11
Umeå lands
Röbäck
8218
Persdotter
Maria
1791-02-20
Själevad
Översjäla
8219
Persdotter
Maria
1786-03-06
Själevad
Norrvåge
8220
Persdotter
Maria
1775-01-22
Sidensjö
Hämra
8221
Persdotter
Maria
1848-11-26
Arnäs
Torsböle
8222
Persdotter
Maria
1779-10-22
Bygdeå
Norum
8223
Persdotter
Maria
1784-11-22
Arnäs
Brunnsnyland
8224
Persdotter
Maria
1780-04-20
Sorsele
Ran
8225
Persdotter
Maria
1788-11-26
Själevad
Haffsta
8226
Persdotter
Maria
1898-09-16
Nordmaling
Nordanbäck
8227
Persdotter
Maria
1799-06-13
Burträsk
Bursiljum
8228
Persdotter
Maria
1853-02-07
Grundsunda
Banafjäl
8229
Persdotter
Maria
1805-10
Lycksele
Lycksele
8230
Persdotter
Maria
1867-10-25
Umeå lands
Degerbäcken
8231
Persdotter
Maria
1845-04-01
Arnäs
Brunnsnyland
8232
Persdotter
Maria
1805-12-25
Nysätra
Estersmark
8233
Persdotter
Maria
1872-10-12
Själevad
Främmerhörnäs
8234
Persdotter
Maria
1770-11-30
Lycksele
Vapsten
8235
Persdotter
Maria
1793-07-26
Skellefteå lands
Morön
8236
Persdotter
Maria
1790 cirka
??
??
8237
Persdotter
Maria
1853-05-08
Arnäs
Högbyn
8238
Persdotter
Maria
1893-06-17
Degerfors
Granön
8239
Persdotter
Maria
1861-02-07
Sidensjö
Prästbordet
8240
Persdotter
Maria
1787-08-25
Arnäs
Bygdom
8241
Persdotter
Maria
1785-09-02
Lövånger
Nolbyn
8242
Persdotter
Maria
1891-01-21
Mo
Flärke
8243
Persdotter
Maria
1771-01-18
Arnäs
Järved
8244
Persdotter
Maria
1845-07-28
Arnäs
Övervike
8245
Persdotter
Maria
1849-07-07
Bjurholm
Nyholm
8246
Persdotter
Maria
1773-12-26
Nordmaling
Örsbäck
8247
Persdotter
Maria
1787-10-01
Nysätra
Ånäset
8248
Persdotter
Maria
1773-04-12
Lycksele
Knaften
8249
Persdotter
Maria
1772-04
Nordmaling
Orrböle
8250
Persdotter
Maria
1794-03-26
Umeå lands
Hissjö
8251
Persdotter
Maria
1869-07-13
Björna
Leding
8252
Persdotter
Maria
1852-02-21
Bjurholm
Mariebäck
8253
Persdotter
Maria
1846-01-05
Bjurholm
Björknäs
8254
Persdotter
Maria
1844-09-24
Arnäs
Sörälvsjö
8255
Persdotter
Maria
1774-03-26
Nordmaling
Torrböle
8256
Persdotter
Maria
1835-07-12
Norge
Rostafjärd
8257
Persdotter
Maria
1802-10-13
Arnäs
Torsböle
8258
Persdotter
Maria
1776-12-15
Arnäs
Högbyn
8259
Persdotter
Maria
1781
Grundsunda
Flärke
8260
Persdotter
Maria
1812-12-05
Nordmaling
Olofsfors
8261
Persdotter
Maria
1814-08-09
Gideå
Norrgidsjö
8262
Persdotter
Maria
1775-06-28
Nordmaling
Armsjö
8263
Persdotter
Maria
1770-03-11
Nordmaling
Ängersjö
8264
Persdotter
Maria
1786-08-21
Nordmaling
Mullsjö
8265
Persdotter
Maria
1820-12-11
Bjurholm
Norrby
8266
Persdotter
Maria
1865-11-28
Bjurholm
Björknäs
8267
Persdotter
Maria
1803-01-24
Grundsunda
Flärke
8268
Persdotter
Maria
1848-12-22
Bjurholm
Bastuträsk
8269
Persdotter
Maria
1774-09-13
Arnäs
Överön
8270
Persdotter
Maria
1852-04-01
Bjurholm
Nordås
8271
Persdotter
Maria
1844-06-29
Bjurholm
Västerås
8272
Persdotter
Maria
1796-07-13
Arnäs
Sörälvsjö
8273
Persdotter
Maria
1833-10-14
Nordmaling
Norrmark
8274
Persdotter
Maria
1834-09-11
Värmland
Ljusvik
8275
Persdotter
Maria
1859-09-07
Bjurholm
Nyland
8276
Persdotter
Maria
1816-03-27
Björna
Långviken
8277
Persdotter
Maria
1789-11-08
Nordmaling
Ottervattnet
8278
Persdotter
Maria
1770-02-20
Arnäs
Lunne
8279
Persdotter
Maria
1854-03-31
Gideå
Norrgidsjö
8280
Persdotter
Maria
1770-05-17
Degerfors
Skivsjön
8281
Persdotter
Maria
1777
Arnäs
Arnäs
8282
Persdotter
Maria
1787-06-13
Arnäs
Ravesta
8283
Persdotter
Maria
1847-08-01
Bjurholm
Bastuträsk
8284
Persdotter
Maria
1846-05-02
Vännäs
Strömbäck
8285
Persdotter
Maria
1816
??
??
8286
Persdotter
Maria
1851-01-25
Arnäs
Degerfälle
8287
Persdotter
Maria
1847-09-06
Arnäs
Degerfälle
8288
Persdotter
Maria
1778-05-14
Själevad
Österbillsjö
8289
Persdotter
Maria
1777-08-10
Arnäs
Näset
8290
Persdotter
Maria
1855-08-25
Örträsk
Örträsk
8291
Persdotter
Maria
1864-03-23
Gideå
Flärke
8292
Persdotter
Maria
1792-06-03
Arnäs
Grundsjö
8293
Persdotter
Maria
1789-05-13
Själevad
Björna
8294
Persdotter
Maria
1816
??
??
8295
Persdotter
Maria
1781-12-07
Degerfors
Kussjön
8296
Persdotter
Maria
1845
Nora
Lövvik
8297
Persdotter
Maria
1793-01-21
Själevad
Locksta
8298
Persdotter
Maria
1843-08-02
Bjurholm
Aborrfors
8299
Persdotter
Maria
1774-08-04
Nysätra
Gumboda
8300
Persdotter
Maria
1865-07-07
Bjurholm
Storarmsjö
8301
Persdotter
Maria
1858-02-21
Bjurholm
Aborrtjern
8302
Persdotter
Maria
1856-06-26
Gideå
Lemusjö
8303
Persdotter
Maria
1860-05-01
Själevad
Främmerhörnäs
8304
Persdotter
Maria
1775-06-04
Själevad
Domsjö
8305
Persdotter
Maria
1874-08-23
Junsele
Eden
8306
Persdotter
Maria
1798-12-08
Själevad
Västerbacke
8307
Persdotter
Maria
1825-01-10
Själevad
Nyland
8308
Persdotter
Maria
1862-06-23
Mo
Västerbacke 5
8309
Persdotter
Maria
1805-09-28
Själevad
Domsjö
8310
Persdotter
Maria
1850-10-29
Umeå lands
Tavelsjö
8311
Persdotter
Maria
1854-02-13
Själevad
Överbilla
8312
Persdotter
Maria
1851-10-13
??
??
8313
Persdotter
Maria
1795
Lappmarken
Lappmarken
8314
Persdotter
Maria
1781-02-13
Arnäs
Ravesta
8315
Persdotter
Maria Agata
1843-04-08
Norsjö
Bastutjärn
8316
Persdotter
Maria Agata
1880-04-17
Umeå lands
Kassjö
8317
Persdotter
Maria Agata
1896-05-14
Stensele
Gardsjönäs
8318
Persdotter
Maria Agata
1814-02-03
Lövånger
Vallen
8319
Persdotter
Maria Agneta Julina
1879-09-20
Malå
Malånäs
8320
Persdotter
Maria Albertina
1857-09-07
Vilhelmina
Ulvoberg
8321
Persdotter
Maria Albertina
1864-04-02
Sorsele
Skaggträsk
8322
Persdotter
Maria Albertina
1876-08-13
Degerfors
Häggnäs
8323
Persdotter
Maria Albertina
1861-06-25
Degerfors
Granön
8324
Persdotter
Maria Albertina
1853-02-14
Arnäs
Arnäs
8325
Persdotter
Maria Albertina
1856-07-12
Degerfors
Djupsund
8326
Persdotter
Maria Albertina
1842-05-29
Bygdeå
Överklinten
8327
Persdotter
Maria Albertina
1871-12-26
Umeå lands
Västervik
8328
Persdotter
Maria Alexandra
1880-07-01
Lycksele
Vormsele
8329
Persdotter
Maria Alexandra
1878-02-15
Lycksele
Rusele
8330
Persdotter
Maria Amalia
1856-03-12
Umeå lands
Ansmark
8331
Persdotter
Maria Amalia
1876-03-25
Stensele
Långvattnet
8332
Persdotter
Maria Amalia
1848-06-13
Umeå lands
Ersmark
8333
Persdotter
Maria Amalia
1855-07-08
Lövånger
Hökmark
8334
Persdotter
Maria Amalia
1865-07-05
Bygdeå
Öndebyn
8335
Persdotter
Maria Amanda
1882-11-11
Vännäs
Vänfors
8336
Persdotter
Maria Amanda
1874-01-09
Umeå lands
Hissjö
8337
Persdotter
Maria Amanda
1870-10-31
Burträsk
Fäboliden
8338
Persdotter
Maria Amanda
1878-09-12
Bjurholm
Västansjö
8339
Persdotter
Maria Antonia
1841-08-07
Nysätra
Flarken
8340
Persdotter
Maria Augusta
1865-10-11
Holmön
Holmön
8341
Persdotter
Maria Augusta
1859-08-06
Lycksele
Vänjaurbäck
8342
Persdotter
Maria Augusta
1864-12-01
Lycksele
Öravan
8343
Persdotter
Maria Augusta
1853-01-09
Arnäs
Prästbordet
8344
Persdotter
Maria Augusta
1877-12-08
Burträsk
Slyberget
8345
Persdotter
Maria Augusta
1867-10-09
Lycksele
Lycksele
8346
Persdotter
Maria Augusta
1871-06-10
Bjurholm
Mariebäck
8347
Persdotter
Maria Augusta
1873-07-04
Degerfors
Rödå
8348
Persdotter
Maria Augusta
1874-02-25
Umeå lands
Umeå lands
8349
Persdotter
Maria Axelina
1882-09-11
Arnäs
Stranne
8350
Persdotter
Maria Beata
1884-12-01
Sorsele
Gillesnuolle
8351
Persdotter
Maria Birgitta
1770 cirka
???
???
8352
Persdotter
Maria Birgitta
1833-12-03
Nysätra
Lund
8353
Persdotter
Maria Brigitta
1817-05-17
Umeå lands
Nyby
8354
Persdotter
Maria Brigitta
1796-11-01
Umeå lands
Sävar
8355
Persdotter
Maria Brita
1809-10-15
Nysätra
Gumboda
8356
Persdotter
Maria Brita
1816-08-11
Bygdeå
Ultervattnet
8357
Persdotter
Maria Brita
1814-05-13
Bygdeå
Ultervattnet
8358
Persdotter
Maria Brita
1808-05-26
Vilhelmina
Vilhelmina
8359
Persdotter
Maria Brita
1831-07-07
Degerfors
Tegsnäset
8360
Persdotter
Maria Brita
1816-03-20
Lycksele
Umbyn
8361
Persdotter
Maria Brita
1836-01-16
Degerfors
Hjuken
8362
Persdotter
Maria Brita
1850-09-27
Sorsele
Juktan
8363
Persdotter
Maria Brita
1788-06-13
Umeå lands
Bullmark
8364
Persdotter
Maria Brita
1822-06-13
Nysätra
Flarken
8365
Persdotter
Maria Brita
1805-03-12
Umeå lands
Bullmark
8366
Persdotter
Maria Brita
1844-07-13
Degerfors
Ånäset
8367
Persdotter
Maria Brita
1826-11-27
Lycksele
Bjurträsk
8368
Persdotter
Maria Brita
1772-05-10
Umeå lands
Ytterboda
8369
Persdotter
Maria Brita
1779-01-25
Umeå lands
Stöcksjö
8370
Persdotter
Maria Brita
1842-09-26
Degerfors
Tegsnäset
8371
Persdotter
Maria Brita
1776-01-12
Umeå lands
Nyby
8372
Persdotter
Maria Brita
1790-12-14
Umeå lands
Selet
8373
Persdotter
Maria Brita
1798-05-11
Umeå lands
Kassjö
8374
Persdotter
Maria Brita
1806-01-25
Arnäs
Lakasund
8375
Persdotter
Maria Brita
1797-05-29
Arnäs
Stenberg
8376
Persdotter
Maria Brita
1831-05-15
Själevad
Överbilla
8377
Persdotter
Maria Brita
1799-08-04
Umeå lands
Stöcksjö
8378
Persdotter
Maria Brita
1850-09-27
Sorsele
Juktan
8379
Persdotter
Maria Brita
1817-08-16
Umeå lands
Håkmark
8380
Persdotter
Maria Brita
1815-06-06
Degerfors
Nyåkertjärn
8381
Persdotter
Maria Brita
1799-01-21
Bygdeå
Ytterklinten
8382
Persdotter
Maria Brita
1856-08-26
Björna
Kärrsjö
8383
Persdotter
Maria Brita
1794-10-27
Bygdeå
Rickleå
8384
Persdotter
Maria Brita
1775-02-06
Fjällsjö
Backe
8385
Persdotter
Maria Brita
1784-10-12
Nordmaling
Bjurholm
8386
Persdotter
Maria Brita
1842-01-04
Bjurholm
Norrfors
8387
Persdotter
Maria Brita
1796-05
Nordmaling
Holmsjö
8388
Persdotter
Maria Brita
1828-03-07
Arnäs
Ovansjö
8389
Persdotter
Maria Brita
1806-05-14
Degerfors
Skivsjö
8390
Persdotter
Maria Brita
1781-01-29
Arnäs
Strandnyland
8391
Persdotter
Maria Brita
1823-02-23
Bjurholm
Ström
8392
Persdotter
Maria Brita
1776-11-24
Arnäs
Hornön
8393
Persdotter
Maria Brita
1804-08-21
Grundsunda
Banafjäl
8394
Persdotter
Maria Brita
1845-01-12
Bjurholm
Degernäs
8395
Persdotter
Maria Brita
1775-06-17
Nordmaling
Olofsfors
8396
Persdotter
Maria Brita
1777-09-19
Umeå lands
Sävar
8397
Persdotter
Maria Brita
1828-06-25
Umeå lands
Brännland
8398
Persdotter
Maria Brita
1824-03-07
Arnäs
Arnäs
8399
Persdotter
Maria Brita
1835-07-18
Gideå
Kantsjö
8400
Persdotter
Maria Brita
1772-09-22
Umeå lands
Djäkneböle
8401
Persdotter
Maria Brita
1803-12-30
Arnäs
Hornön
8402
Persdotter
Maria Brita
1771-04-29
Umeå lands
Röbäck
8403
Persdotter
Maria Brita
1797-01-09
Umeå lands
Norrmjöle
8404
Persdotter
Maria Brita
1783-03-30
Arnäs
Strandnyland
8405
Persdotter
Maria Brita
1815-03-04
Lycksele
Rödingträsk
8406
Persdotter
Maria Brita
1794
Åsele
Volmsjö
8407
Persdotter
Maria Brita
1850-10-27
Bjurholm
Bastuträsk
8408
Persdotter
Maria Brita
1821-05-26
Gideå
Flärke
8409
Persdotter
Maria Brita
1826-10-29
Själevad
Vägersta
8410
Persdotter
Maria Brita
1817-05-24
Bygdeå
Ultervattnet
8411
Persdotter
Maria Charlotta
1870-07-03
Vännäs
Vännäs
8412
Persdotter
Maria Charlotta
1861-09-01
Nysätra
Klingsjön
8413
Persdotter
Maria Charlotta
1850-08-27
Skellefteå lands
Boviken
8414
Persdotter
Maria Charlotta
1866-04-14
Umeå lands
Överboda
8415
Persdotter
Maria Charlotta
1863-04-12
Umeå lands
Långviken
8416
Persdotter
Maria Charlotta
1849-08-06
Umeå lands
Nyland
8417
Persdotter
Maria Charlotta
1844-01-28
Lycksele
Rusele
8418
Persdotter
Maria Charlotta
1851-03-19
Umeå lands
Nyland
8419
Persdotter
Maria Charlotta
1856-02-05
Umeå lands
Strand
8420
Persdotter
Maria Charlotta
1846-11-22
Umeå lands
Tavelsjö
8421
Persdotter
Maria Charlotta
1845-03-10
Umeå lands
Överboda
8422
Persdotter
Maria Charlotta
1845-12-30
Lycksele
Tannfors
8423
Persdotter
Maria Charlotta
1828-07-05
Burträsk
Burliden
8424
Persdotter
Maria Charlotta
1859-08-15
Umeå lands
Stöcke
8425
Persdotter
Maria Charlotta
1834-06-10
Umeå lands
Håkmark
8426
Persdotter
Maria Charlotta
1821-03-15
Bygdeå
Sikeå
8427
Persdotter
Maria Charlotta
1821-11-13
Lövånger
Yttre Vebomark
8428
Persdotter
Maria Charlotta
1805-07-15
Nordmaling
Klubbsjö
8429
Persdotter
Maria Charlotta
1833-04-10
Bjurholm
Balfors
8430
Persdotter
Maria Charlotta
1821-08-22
Nordmaling
Torrböle
8431
Persdotter
Maria Charlotta
1808-09-28
Nordmaling
Stavsjöholm
8432
Persdotter
Maria Charlotta
1852-03-16
Nordmaling
Klöse
8433
Persdotter
Maria Charlotta
1811-06-03
Nordmaling
Mullsjö
8434
Persdotter
Maria Charlotta
1859-10-07
Arvidsjaur
Släppträsk
8435
Persdotter
Maria Charlotta
1841-03-27
Bygdeå
Bäck
8436
Persdotter
Maria Charlotta
1875-06-23
Umeå lands
Umeå lands
8437
Persdotter
Maria Charlotta
1837-08-10
Umeå lands
Överboda
8438
Persdotter
Maria Efrosyna
1874-01-31
Lycksele
Byssträsk
8439
Persdotter
Maria Efrosyna
1871-05-28
Lövånger
Önnesmark
8440
Persdotter
Maria Eleonora
1872-12-29
Degerfors
Söderbäck
8441
Persdotter
Maria Elina
1886-09-04
Lycksele
Vormsele
8442
Persdotter
Maria Elina
1880-04-10
Degerfors
Medsele
8443
Persdotter
Maria Elina Desideria
1885-05-23
Lycksele
Fäboliden
8444
Persdotter
Maria Elisabet
1849-12-21
Norsjö
Granbergsliden
8445
Persdotter
Maria Elisabet
1795
Skellefteå lands
Kyrkbordet
8446
Persdotter
Maria Elisabet
1774
Skellefteå lands
Varuträsk
8447
Persdotter
Maria Elisabet
1811-12-09
Skellefteå lands
Hjoggböle
8448
Persdotter
Maria Elisabet
1781-09-09
Arvidsjaur
Lappträsk
8449
Persdotter
Maria Elisabet
1884-08-27
Anundsjö
Brattsjö
8450
Persdotter
Maria Elisabet
1797-03-05
Skellefteå lands
Furunäs
8451
Persdotter
Maria Elisabet
1799-03-05
Lövånger
Uttersjön
8452
Persdotter
Maria Elisabet
1837-04-22
ÖverLuleå
ÖverLuleå
8453
Persdotter
Maria Elisabet
1819-12-27
Lövånger
Vallen
8454
Persdotter
Maria Elisabet
1802-04-09
Vilhelmina
Latikberg
8455
Persdotter
Maria Elisabet
1830-09-28
Degerfors
Buberget
8456
Persdotter
Maria Elisabet
1826-04-30
Arnäs
Stensöden
8457
Persdotter
Maria Elisabet
1806-07-02
Umeå lands
Hällnäs
8458
Persdotter
Maria Elisabet
1779-12-26
Umeå lands
Täfteå
8459
Persdotter
Maria Elisabet
1777-03-20
Bygdeå
Djäkneboda
8460
Persdotter
Maria Elisabet
1806-08-04
Bygdeå
Ultervattnet
8461
Persdotter
Maria Elisabet
1812-04-13
Umeå lands
Täfteå
8462
Persdotter
Maria Elisabet
1880-05-17
Fredrika
Berget
8463
Persdotter
Maria Elisabet
1779-10-08
Bygdeå
Djäkneboda
8464
Persdotter
Maria Elisabet
1799-03-10
Umeå lands
Sävar
8465
Persdotter
Maria Elisabet
1820-06-16
Umeå lands
Ytterrödå
8466
Persdotter
Maria Elisabet
1831-12-18
Umeå lands
Kassjö
8467
Persdotter
Maria Elisabet
1812
Arnäs
Överön
8468
Persdotter
Maria Elisabet
1791-06-24
Burträsk
Lappvattnet
8469
Persdotter
Maria Elisabet
1803-05-25
Nysätra
Estersmark
8470
Persdotter
Maria Elisabet
1804-10-15
Lövånger
Fjällbodan
8471
Persdotter
Maria Elisabet
1814-03-20
Lövånger
Fjällboda
8472
Persdotter
Maria Elisabet
1843-02-01
Arnäs
BrunnsNyland
8473
Persdotter
Maria Elisabet
1791-06-23
Själevad
Österalnäs
8474
Persdotter
Maria Elisabet
1830-10-15
Lövånger
Noret
8475
Persdotter
Maria Elisabet
1792
Själevad
Själevad
8476
Persdotter
Maria Elisabet
1798-09-23
Bygdeå
Strandholm
8477
Persdotter
Maria Elisabet
1826-09-16
Föllinge
Marsfjäll
8478
Persdotter
Maria Elisabet
1793-01-05
Tåsjö
Brattbäcken
8479
Persdotter
Maria Elisabet
1826-03-15
Lövånger
Hökmark
8480
Persdotter
Maria Elisabet
1847-07-13
Sävar
Sävar
8481
Persdotter
Maria Elisabet
1879-05-10
Stensele
Gardsjönäs
8482
Persdotter
Maria Elisabet
1772-04-23
Fjällsjö
Näset
8483
Persdotter
Maria Elisabet
1838-05-29
Arnäs
Bursjö
8484
Persdotter
Maria Elisabet
1865-01-06
Bygdeå
Dalkarlså
8485
Persdotter
Maria Elisabet
1796-09-19
Grundsunda
Stensäter
8486
Persdotter
Maria Elisabet
1788-09-30
Grundsunda
Skademark
8487
Persdotter
Maria Elisabet
1836-05-14
Arnäs
Smedsbyn
8488
Persdotter
Maria Elisabet
1806-07-25
Grundsunda
Banafjäl
8489
Persdotter
Maria Elisabet
1797-01-02
Umeå lands
Skivsjö
8490
Persdotter
Maria Elisabet
1804-12-10
Arnäs
Ovansjö
8491
Persdotter
Maria Elisabet
1799-10-23
Nordmaling
Levar
8492
Persdotter
Maria Elisabet
1796-02-23
Umeå lands
Stöcke
8493
Persdotter
Maria Elisabet
1794-12-31
Arnäs
Kvaved
8494
Persdotter
Maria Elisabet
1785-03-14
Degerfors
Tväråträsk
8495
Persdotter
Maria Elisabet
1791-07-17
Nordmaling
Sunnansjö
8496
Persdotter
Maria Elisabet
1802-09-06
Arnäs
Ravesta
8497
Persdotter
Maria Elisabet
1803-12-23
Nordmaling
Mullsjö
8498
Persdotter
Maria Elisabet
1820-02-28
Arnäs
Torsböle
8499
Persdotter
Maria Elisabet
1773-08-05
Burträsk
Bygdsiljum
8500
Persdotter
Maria Elisabet
1832-07-10
Gideå
Kantsjö
8501
Persdotter
Maria Elisabet
1794
Degerfors
Kussjön
8502
Persdotter
Maria Elisabet
1782
??
??
8503
Persdotter
Maria Elisabet
1778-03-15
Lövånger
Lövånger
8504
Persdotter
Maria Elisabet
1796-01-23
Arnäs
Norrgidsjö
8505
Persdotter
Maria Elisabet
1800-02-25
Arnäs
Norrgidsjö
8506
Persdotter
Maria Elisabet
1774-03-20
Umeå lands
Norrfors
8507
Persdotter
Maria Elisabet
1806-12-14
Umeå lands
Håkmark
8508
Persdotter
Maria Elisabet
1811-11-22
Åsele
Avasjö
8509
Persdotter
Maria Elisabet
1860-02-28
Tåsjö
Tåsjö
8510
Persdotter
Maria Elisabet
1824-05-23
Burträsk
Stortjälen
8511
Persdotter
Maria Elisabet
1780
Skellefteå lands
Klutmark
8512
Persdotter
Maria Elisabet
1874-09-03
Bygdeå
Åkullsjön
8513
Persdotter
Maria Elisabet
1825-06-25
Skellefteå lands
Granbergsliden
8514
Persdotter
Maria Emanuella
1861-08-05
Tärna
Solberg
8515
Persdotter
Maria Emelia
1892-03-18
Vännäs
Vänfors
8516
Persdotter
Maria Erika
1862-09-19
Björna
Björna
8517
Persdotter
Maria Erika
1851-03-18
Tåsjö
Lillånäs
8518
Persdotter
Maria Erika
1830-03-12
Grundsunda
Utås
8519
Persdotter
Maria Erika
1876-10-13
Gideå
Hattsjö
8520
Persdotter
Maria Eskelina
1854-12-02
Burträsk
Västby
8521
Persdotter
Maria Eufrosyna
1857-03-28
Skellefteå lands
Kågeträsk
8522
Persdotter
Maria Eufrosyna
1890-02-20
Örträsk
Långsele
8523
Persdotter
Maria Eufrosyna
1863-04-08
Lycksele
Vindelgransele
8524
Persdotter
Maria Eugenia
1854-10-17
Arvidsjaur
Malånäs
8525
Persdotter
Maria Eugenia
1876-03-25
Lycksele
Hornmyr
8526
Persdotter
Maria Eugenia
1876-02-18
Stensele
Luspholm
8527
Persdotter
Maria Eugenia
1880-12-24
Degerfors
Skurträsk
8528
Persdotter
Maria Evelina
1875-04-07
Vännäs
Nyby
8529
Persdotter
Maria Evelina
1872-10-03
Örträsk
Örträsk
8530
Persdotter
Maria Evelina
1857-07-24
Gideå
Västergidsjö
8531
Persdotter
Maria Evelina
1873-01-03
Lycksele
Gäddträsk
8532
Persdotter
Maria Evelina
1860-04-03
Lycksele
Knaften
8533
Persdotter
Maria Evelina
1881-09-21
Lycksele
Högås
8534
Persdotter
Maria Evelina
1865-11-03
Gideå
Getingsta
8535
Persdotter
Maria Evelina Vilhelmina
1859-03-15
Lycksele
Vänjaurträsk
8536
Persdotter
Maria Fausta
1891-09-19
Stensele
Norrberg
8537
Persdotter
Maria Fredrika
1879-02-03
Malå
Högnäs
8538
Persdotter
Maria Fredrika
1864-05-12
Norsjö
Granbergsliden
8539
Persdotter
Maria Fredrika
1839-05-30
Jörn
Ålund
8540
Persdotter
Maria Fredrika
1849-12-29
Lövånger
Mångbyn
8541
Persdotter
Maria Fredrika
1855-02-18
Burträsk
Risvattnet
8542
Persdotter
Maria Fredrika
1830-08-14
Lycksele
Tuggensele
8543
Persdotter
Maria Fredrika
1809-04-13
Lycksele
Risliden
8544
Persdotter
Maria Fredrika Elenora
1840-05-01
Burträsk
Bodbyn
8545
Persdotter
Maria Gustava
1838-05-10
Lövånger
Vallen
8546
Persdotter
Maria Gustava
1858-02-07
Umeå Lands
Tavelsjö
8547
Persdotter
Maria Gustava
1860-05-11
Umeå Lands
Tavelsjö
8548
Persdotter
Maria Gustava
1872-05-24
Grundsunda
Ällön
8549
Persdotter
Maria Gustava
1855-11-09
Umeå lands
Rödåliden
8550
Persdotter
Maria Gustava
1863-10-16
Stensele
Kaskeluogt
8551
Persdotter
Maria Gustava
1822-01-27
Umeå lands
Västerhiske
8552
Persdotter
Maria Gustava
1865-11-10
Bjurholm
Lillarmsjö
8553
Persdotter
Maria Gustava
1835-12-11
Burträsk
Lappvattnet
8554
Persdotter
Maria Helena
1839-04-30
Umeå lands
Stöcke
8555
Persdotter
Maria Helena
1775-11-23
Skellefteå lands
Varuträsk
8556
Persdotter
Maria Helena
1870-03-25
Umeå lands
Hössjö
8557
Persdotter
Maria Helena
1860-09-24
Vännäs
Fällforsen
8558
Persdotter
Maria Helena
1848-04-07
Vännäs
Nyåker
8559
Persdotter
Maria helena
1845-03-09
Umeå lands
Baggböle
8560
Persdotter
Maria Helena
1803-12-29
Bygdeå
Näs
8561
Persdotter
Maria Helena
1823-12-22
Umeå lands
Norrfors
8562
Persdotter
Maria Helena
1835-02-24
Norsjö
Risliden
8563
Persdotter
Maria Helena
1803-10-19
Umeå lands
Gravmark
8564
Persdotter
Maria Helena
1806-11-09
Umeå lands
Vännäs
8565
Persdotter
Maria Helena
1839-01-05
Umeå lands
Fällforsån
8566
Persdotter
Maria Helena
1781-06-19
Burträsk
Ljusvattnet
8567
Persdotter
Maria Helena
1796-07-12
Umeå lands
Hössjö
8568
Persdotter
Maria Helena
1817-05-12
Umeå lands
Håkmark
8569
Persdotter
Maria Helena
1815-03-13
Degerfors
Granö
8570
Persdotter
Maria Helena
1822-02-10
Umeå lands
Österteg
8571
Persdotter
Maria Helena
1832-04-07
Umeå lands
Åheden
8572
Persdotter
Maria Helena
1825-02-05
Arnäs
Övervike
8573
Persdotter
Maria Helena
1806-04-08
Degerfors
Norrliden
8574
Persdotter
Maria Helena
1800-05-01
Skellefteå lands
Ragvaldsträsk
8575
Persdotter
Maria Helena
1801-06-04
Lövånger
Kräkånger
8576
Persdotter
Maria Helena
1808-05-14
Grundsunda
Banafjäl
8577
Persdotter
Maria Helena
1823-11-16
Degerfors
Hjuken
8578
Persdotter
Maria Helena
1796-09-20
Nordmaling
Ottervattnet
8579
Persdotter
Maria Helena
1807-05-19
Nordmaling
Hyngelsböle
8580
Persdotter
Maria Helena
1844-03-29
Bjurholm
Högliden
8581
Persdotter
Maria Helena
1794-10-15
Umeå lands
Degernäs
8582
Persdotter
Maria Helena
1805-07-16
Degerfors
Lilla Torrberget
8583
Persdotter
Maria Helena
1819-05-01
Nordmaling
Hörnsjö
8584
Persdotter
Maria Helena
1779-10-08
Umeå lands
Tålsmark
8585
Persdotter
Maria Helena
1796
Liden
Liden
8586
Persdotter
Maria Helena
1868-12-25
Bygdeå
Sjöbäck
8587
Persdotter
Maria Johanna
1861-03-08
Umeå lands
Överboda
8588
Persdotter
Maria Johanna
1856-01-08
Skellefteå lands
Kusmark
8589
Persdotter
Maria Johanna
1860-10-06
Burträsk
Lappvattnet
8590
Persdotter
Maria Johanna
1861-11-30
Umeå lands
Tjälamark
8591
Persdotter
Maria Johanna
1867-02-28
Umeå lands
Håkmark
8592
Persdotter
Maria Johanna
1866-02-03
Bygdeå
Ultervattnet
8593
Persdotter
Maria Johanna
1864-07-02
Burträsk
Andersvattnet
8594
Persdotter
Maria Johanna
1835-10-23
Umeå lands
Djäkneböle
8595
Persdotter
Maria Johanna
1828-10-23
Lövånger
Fjällbyn
8596
Persdotter
Maria Johanna
1837-05-04
Vilhelmina
Södra Latikberg
8597
Persdotter
Maria Johanna
1860-01-28
Vännäs
Norra Västersel
8598
Persdotter
Maria Johanna
1847-12-09
Umeå lands
Röbäck
8599
Persdotter
Maria Johanna
1839-10-19
Nysätra
Svenmarken
8600
Persdotter
Maria Johanna
1817-07-09
Umeå lands
Nyåker
8601
Persdotter
Maria Johanna
1851-04-09
Lycksele
Umgransele
8602
Persdotter
Maria Johanna
1835-11-25
Nysätra
Flarken
8603
Persdotter
Maria Johanna
1842-10-26
Vännäs
Vännfors
8604
Persdotter
Maria Johanna
1822-05-21
Umeå lands
Kåddis
8605
Persdotter
Maria Johanna
1827-04-18
Umeå lands
Sörfors
8606
Persdotter
Maria Johanna
1836-07-05
Sävar
Gunnismark
8607
Persdotter
Maria Johanna
1862-02-11
Degerfors
Torrberget
8608
Persdotter
Maria Johanna
1876-08-02
Vännäs
Stärkesmark
8609
Persdotter
Maria Johanna
1872-04-11
Vännäs
Brån
8610
Persdotter
Maria Johanna
1880-12-08
Degerfors
Västerbäck
8611
Persdotter
Maria Johanna
1819-01-09
Umeå lands
Tålsmark
8612
Persdotter
Maria Johanna
1831-03-23
Burträsk
Bygdeträsk
8613
Persdotter
Maria Johanna
1850-02-17
Nysätra
Gumboda
8614
Persdotter
Maria Johanna
1842-02-20
Bygdeå
Vargliden
8615
Persdotter
Maria Johanna
1852-07-20
Arnäs
Övervike
8616
Persdotter
Maria Johanna
1857-01-18
Nordmaling
Gräsmyr
8617
Persdotter
Maria Johanna
1854-12-27
Sävar
Sävar
8618
Persdotter
Maria Johanna
1842-02-20
Bygdeå
Vargliden
8619
Persdotter
Maria Johanna
1843-04-19
Grundsunda
Husum
8620
Persdotter
Maria Johanna
1849-09-11
Nordmaling
Gräsmyr
8621
Persdotter
Maria Johanna
1856-01-22
Nordmaling
Nordanbäck
8622
Persdotter
Maria Johanna
1865-10-08
Nordmaling
Långed
8623
Persdotter
Maria Johanna
1828-09-21
Grundsunda
Ultrå
8624
Persdotter
Maria Johanna
1854-04-09
Gideå
Sunnansjö
8625
Persdotter
Maria Johanna
1820-11-23
Bjurholm
Bastuträsk
8626
Persdotter
Maria Johanna
1854-12-14
Nordmaling
Öre
8627
Persdotter
Maria Johanna
1834-11-26
Nordmaling
Torrböle
8628
Persdotter
Maria Johanna
1841-08-28
Bjurholm
Strömåker
8629
Persdotter
Maria Johanna
1828-07-15
Umeå lands
Sörfors
8630
Persdotter
Maria Johanna
1846-08-16
Vännäs
Högland
8631
Persdotter
Maria Johanna
1849-12-10
Degerfors
Granön
8632
Persdotter
Maria Johanna
1836-11-20
Degerfors
Tväråträsk
8633
Persdotter
Maria Johanna
1824-07-30
Umeå lands
Gubbböle
8634
Persdotter
Maria Johanna
1842-03-25
Degerfors
Rödå
8635
Persdotter
Maria Johanna
1845-01-22
Degerfors
Ramsele
8636
Persdotter
Maria Johanna
1861-11-11
Umeå lands
Långviken
8637
Persdotter
Maria Johanna
1806-10-14
Nysätra
Trehörningen
8638
Persdotter
Maria Johanna
1877-09-20
Umeå lands
Kassjön
8639
Persdotter
Maria Johanna
1812-06-04
Nysätra
Trehörningen
8640
Persdotter
Maria Johanna
1859-05-27
Nysätra
Flarken
8641
Persdotter
Maria Johanna Emerentia
1893-02-19
Nysätra
Brände
8642
Persdotter
Maria Josefina
1876-04-28
Umeå lands
Stöcke
8643
Persdotter
Maria Josefina
1861-09-26
Västerås
Malma
8644
Persdotter
Maria Josefina
1870-01-31
Sorsele
Saxnäs
8645
Persdotter
Maria Josefina
1872-01-27
Sorsele
Björksele
8646
Persdotter
Maria Josefina
1851-07-13
Degerfors
Tegsnäset
8647
Persdotter
Maria Josefina
1858-12-10
Degerfors
Hällnäs
8648
Persdotter
Maria Josefina
1851-12-18
Degerfors
Sundö
8649
Persdotter
Maria Josefina
1858-11-06
Stensele
Ankarsund
8650
Persdotter
Maria Josefina
1872-02-16
Lycksele
Arvträsk
8651
Persdotter
Maria Josefina
1871-01-18
Örträsk
Örträsk
8652
Persdotter
Maria Josefina
1882-08-21
Stensele
Bastuträsk
8653
Persdotter
Maria Josefina
1867-12-01
Lycksele
Vänjaurbäck
8654
Persdotter
Maria Josefina
1853-09-16
Lycksele
Ruskträsk
8655
Persdotter
Maria Josefina
1881-09-20
Stensele
Långbäck
8656
Persdotter
Maria Josefina
1872-01-01
Tärna
Ström
8657
Persdotter
Maria Josefina
1872-02-06
Lycksele
Vormsele
8658
Persdotter
Maria Josefina
1868-10-02
Örträsk
Nyliden
8659
Persdotter
Maria Josefina
1873-05-02
Stensele
Bastuträsk
8660
Persdotter
Maria Josefina Alexandra
1877-01-01
Degerfors
Bjurlund
8661
Persdotter
Maria Juliana
1893-12-25
Arnäs
Lunne
8662
Persdotter
Maria Karolina
1882-12-30
Vilhelmina
Idvattnet
8663
Persdotter
Maria Karolina
1856-05-16
Jörn
Stavaträsk
8664
Persdotter
Maria Karolina
1857-04-08
Burträsk
Tjärn
8665
Persdotter
Maria Karolina
1837-05-08
Umeå lands
Häggnäs
8666
Persdotter
Maria Karolina
1840-08-21
Arnäs
Må
8667
Persdotter
Maria Karolina
1868-06-11
Vännäs
Nyby
8668
Persdotter
Maria Karolina
1832-11-02
Umeå lands
Norrfors
8669
Persdotter
Maria Karolina
1861-08-29
Umeå lands
Grundfors
8670
Persdotter
Maria Karolina
1854-08-22
Degerfors
Lillträsk
8671
Persdotter
Maria Karolina
1827-05-10
Umeå lands
Hissjö
8672
Persdotter
Maria Karolina
1833-04-28
Burträsk
Sikfors
8673
Persdotter
Maria Karolina
1856-03-21
Björna
Berg
8674
Persdotter
Maria Karolina
1858-11-25
Åsele
Siksjö
8675
Persdotter
Maria Karolina
1844-07-06
Lycksele
Hornmyr
8676
Persdotter
Maria Karolina
1880-06-25
Burträsk
Innansjön
8677
Persdotter
Maria Karolina
1865-02-25
Björna
Hemling
8678
Persdotter
Maria Karolina
1873-06-04
Sorsele
Lomfors
8679
Persdotter
Maria Karolina
1842-10-07
Nordmaling
Järnäs
8680
Persdotter
Maria Karolina
1865-07-30
Björna
Björna
8681
Persdotter
Maria Karolina
1846-09-23
Umeå lands
Hörnefors
8682
Persdotter
Maria Karolina
1834-08-29
Lycksele
Byssträsk
8683
Persdotter
Maria Karolina
1877-09-24
Burträsk
Bygdsiljum
8684
Persdotter
Maria Karolina
1862-12-07
Nysätra
Skäran
8685
Persdotter
Maria Karolina
1833-05-18
Nysätra
Gumbodabäcken
8686
Persdotter
Maria Karolina
1875-11-26
Nordmaling
Lögdeå
8687
Persdotter
Maria Karolina
1838-08-02
Arnäs
Strandnyland
8688
Persdotter
Maria Karolina
1869-09-10
Grundsunda
Ällön
8689
Persdotter
Maria Karolina
1863-02-14
Nordmaling
Djupsjö
8690
Persdotter
Maria Karolina
1844-10-15
Gideå
Flärke
8691
Persdotter
Maria Karolina
1874-09-13
Örträsk
Örträsk
8692
Persdotter
Maria Karolina
1878-12-28
Bjurholm
Östervik
8693
Persdotter
Maria Karolina
1830-06-12
Nordmaling
Håknäs
8694
Persdotter
Maria Karolina
1847-01-19
Gideå
Jakobskatan
8695
Persdotter
Maria Karolina
1852-10-14
Degerfors
Ekorrsele
8696
Persdotter
Maria Karolina
1855-07-14
Örträsk
Örträsk
8697
Persdotter
Maria Karolina
1881-12-21
Bjurholm
Stennäs
8698
Persdotter
Maria Karolina
1869-08-15
Degerfors
Högfällan
8699
Persdotter
Maria Karolina
1837-01-30
Nysätra
Gunsmark
8700
Persdotter
Maria Karolina
1878-10-14
Lycksele
Fikensgård
8701
Persdotter
Maria Karolina
1859-01-25
Bygdeå
Överklinten
8702
Persdotter
Maria Karolina
1873-03-23
Vännäs
Orrböle
8703
Persdotter
Maria Karolina
1883-11-20
Degerfors
Kryckeltjärn
8704
Persdotter
Maria Karolina
1833-05-25
Nysätra
Gunsmark
8705
Persdotter
Maria Katarian
1784-01-23
Nysätra
Gumboda
8706
Persdotter
Maria Katarina
1867-11-20
Holmsund
Holmsund
8707
Persdotter
Maria Katarina
1849-02-27
Sorsele
Sappetavan
8708
Persdotter
Maria Katarina
1797-11-09
Lycksele
Knaften
8709
Persdotter
Maria Katarina
1865-03-19
Vilhelmina
Bergland
8710
Persdotter
Maria Katarina
1833-01-24
Burträsk
Brännfors
8711
Persdotter
Maria Katarina
1823-06-26
Skellefteå lands
Strykfors
8712
Persdotter
Maria Katarina
1817-08-11
Skellefteå lands
Hjoggböle
8713
Persdotter
Maria Katarina
1826-10-13
Nysätra
Grimsmark
8714
Persdotter
Maria Katarina
1844-07-29
Umeå lands
Umeå lands
8715
Persdotter
Maria Katarina
1812-12-14
Sorsele
Sandsjö
8716
Persdotter
Maria Katarina
1868-11-20
Arjeplog
Waxnäs
8717
Persdotter
Maria Katarina
1860-02-29
Lövånger
Lövånger
8718
Persdotter
Maria Katarina
1861-09-19
Lövånger
Vebomark
8719
Persdotter
Maria Katarina
1860-11-20
Arnäs
Överön
8720
Persdotter
Maria Katarina
1817-09-19
Arvidsjaur
Malå
8721
Persdotter
Maria Katarina
1816-09-19
Arvidsjaur
Malå
8722
Persdotter
Maria Katarina
1838-12-04
Vännäs
Nyby
8723
Persdotter
Maria Katarina
1802-10-14
Skellefteå lands
Bäck
8724
Persdotter
Maria Katarina
1815-09-08
Anundsjö
Norrmesunda
8725
Persdotter
Maria Katarina
1845-04-14
Stensele
Bastansjö
8726
Persdotter
Maria Katarina
1824-07-02
Stensele
Grundfors
8727
Persdotter
Maria Katarina
1868-09-16
Arnäs
Norrälvsjö
8728
Persdotter
Maria Katarina
1833-10-29
Bygdeå
Rickleå
8729
Persdotter
Maria Katarina
1831-06-29
Vilhelmina
Bäsksjön
8730
Persdotter
Maria Katarina
1812-10-23
Nysätra
Kålaboda
8731
Persdotter
Maria Katarina
1787-10-24
Burträsk
Bygdeträsk
8732
Persdotter
Maria Katarina
1806-02-26
Umeå lands
Obbola
8733
Persdotter
Maria Katarina
1814-03-01
Umeå lands
Hörnefors
8734
Persdotter
Maria Katarina
1816-10-16
Umeå lands
Häggnäs
8735
Persdotter
Maria Katarina
1779-03-06
Lycksele
Gäddträsk
8736
Persdotter
Maria Katarina
1798-10-03
Lycksele
Flakaträsk
8737
Persdotter
Maria Katarina
1774-12-11
Umeå lands
Gunnismark
8738
Persdotter
Maria Katarina
1791-07-28
Umeå lands
Gunnismark
8739
Persdotter
Maria Katarina
1804-11-02
Lövånger
Nolbyn
8740
Persdotter
Maria Katarina
1805-07-27
Umeå lands
Stugunäs
8741
Persdotter
Maria Katarina
1787-05-28
Umeå lands
Vännäs
8742
Persdotter
Maria Katarina
1794-09-10
Lycksele
Hjukensjön
8743
Persdotter
Maria Katarina
1786-11-06
Umeå lands
Tavelsjö
8744
Persdotter
Maria Katarina
1778-05-20
Umeå lands
Tavelsjö
8745
Persdotter
Maria Katarina
1786-08-22
Umeå lands
Röbäck
8746
Persdotter
Maria Katarina
1804-07-06
Nysätra
Trehörningen
8747
Persdotter
Maria Katarina
1798-06-24
Bygdeå
Bäck
8748
Persdotter
Maria Katarina
1828-11-07
Björna
Nyliden
8749
Persdotter
Maria Katarina
1805-06-27
Burträsk
Orrberget
8750
Persdotter
Maria Katarina
1780-11-20
Burträsk
Gammelbyn
8751
Persdotter
Maria Katarina
1796-10-30
Umeå lands
Hissjö
8752
Persdotter
Maria Katarina
1794-01-08
Burträsk
Åbyn
8753
Persdotter
Maria Katarina
1787-05-29
Bygdeå
Skinnarbyn
8754
Persdotter
Maria Katarina
1817-08-20
Åsele
Lillögda
8755
Persdotter
Maria Katarina
1799-12-04
Bygdeå
Överklinten
8756
Persdotter
Maria Katarina
1814-12-24
Burträsk
Burträsk
8757
Persdotter
Maria Katarina
1839-05-26
Bygdeå
Rickleå
8758
Persdotter
Maria Katarina
1815-09-06
Lövånger
Mårtensbodan
8759
Persdotter
Maria Katarina
1852-04-07
Lycksele
Norrbäck
8760
Persdotter
Maria Katarina
1840-10-23
Arnäs
Torsböle
8761
Persdotter
Maria Katarina
1891-12-01
Degerfors
Granön
8762
Persdotter
Maria Katarina
1856-09-21
Dorotea
Svanaby
8763
Persdotter
Maria Katarina
1855-06-19
Nysätra
Brände
8764
Persdotter
Maria Katarina
1846-01-01
Bjurholm
Lillarmsjö
8765
Persdotter
Maria Katarina
1790 cirka
Jönköpings län
Karltorps socken
8766
Persdotter
Maria Katarina
1792-11-29
Umeå lands
Sävar
8767
Persdotter
Maria Katarina
1805-03-08
Nordmaling
Baggård
8768
Persdotter
Maria Katarina
1805-04-26
Nordmaling
Bredvik
8769
Persdotter
Maria Katarina
1779-10-16
Nordmaling
Högland
8770
Persdotter
Maria Katarina
1794-03-09
Anundsjö
Fälltjäl
8771
Persdotter
Maria Katarina
1809-05-17
Bjurholm
Öreström
8772
Persdotter
Maria Katarina
1778-09-25
Nordmaling
Baggård
8773
Persdotter
Maria Katarina
1815-11-22
Gideå
Jakobsskatan
8774
Persdotter
Maria Katarina
1816-07-31
Umeå lands
Pengsjö
8775
Persdotter
Maria Katarina
1814-07-27
Grundsunda
Ällön
8776
Persdotter
Maria Katarina
1787-12-16
Umeå lands
Häggnäs
8777
Persdotter
Maria Katarina
1861-02-19
Nordmaling
Ängersjö
8778
Persdotter
Maria Katarina
1790-12-29
Lycksele
Skurträsk
8779
Persdotter
Maria Katarina
1796-11-26
Umeå lands
Röbäck
8780
Persdotter
Maria Katarina
1832-11-12
Arnäs
Strandnyland
8781
Persdotter
Maria Katarina
1840-11-11
Vännäs
Nyby
8782
Persdotter
Maria Katarina
1804-04-08
Nordmaling
Långed
8783
Persdotter
Maria Katarina
1807-05-02
Arnäs
Älvsöden
8784
Persdotter
Maria Katarina
1791-12-22
Nordmaling
Levar
8785
Persdotter
Maria Katarina
1798-07-24
Grundsunda
Vallen
8786
Persdotter
Maria Katarina
1803-11-06
Degerfors
Tegsnäset
8787
Persdotter
Maria Katarina
1822-02-21
Umeå lands
Ytterhiske
8788
Persdotter
Maria Katarina
1838-09-20
Vännäs
Kolksele
8789
Persdotter
Maria Katarina
1800-01-07
Umeå lands
Nyby
8790
Persdotter
Maria Katarina
1820-05-21
Umeå lands
Kolksele
8791
Persdotter
Maria Katarina
1785-03-11
Degerfors
Degerfors
8792
Persdotter
Maria Katarina
1785-12-07
Umeå lands
Berg
8793
Persdotter
Maria Katarina
1797-01-02
Umeå lands
Sörböle
8794
Persdotter
Maria Katarina
1780-03-02
Bygdeå
Ultervattnet
8795
Persdotter
Maria Katarina
1796-10-04
Burträsk
Bodbyn
8796
Persdotter
Maria Katarina
1796-12-11
Burträsk
Kalvträsk
8797
Persdotter
Maria Katarina
1810-10-10
Burträsk
Gravmark
8798
Persdotter
Maria Kristina
1830-10-10
Anundsjö
Brattsjö
8799
Persdotter
Maria Kristina
1838-09-07
Anundsjö
Hemsjö
8800
Persdotter
Maria Kristina
1788-09-28
Skellefteå lands
Åbyn
8801
Persdotter
Maria Kristina
1869-08-23
Anundsjö
Bredbyn
8802
Persdotter
Maria Kristina
1776
Skellefteå lands
Yttervik
8803
Persdotter
Maria Kristina
1831-03-17
Skellefteå lands
Braxträsk
8804
Persdotter
Maria kristina
1847-04-16
Skellefteå lands
Kvarnforsliden
8805
Persdotter
Maria Kristina
1833-08-08
Umeå lands
Kassjön
8806
Persdotter
Maria Kristina
1830-05-09
Skellefteå lands
Granbergsträsk
8807
Persdotter
Maria Kristina
1816-09-12
Umeå lands
Långviken
8808
Persdotter
Maria Kristina
1851-06-06
Burträsk
Bygdsiljum
8809
Persdotter
Maria Kristina
1856-05-29
Norsjö
Kvavisträsk
8810
Persdotter
Maria Kristina
1865-05-04
Arvidsjaur
Zwotejaur
8811
Persdotter
Maria Kristina
1866-03-27
Burträsk
Nyby
8812
Persdotter
Maria Kristina
1802-12-04
Skellefteå lands
Tåme
8813
Persdotter
Maria Kristina
1798-02-21
Skellefteå lands
Tjärn
8814
Persdotter
Maria Kristina
1818-10-26
Arvidsjaur
Släppträsk
8815
Persdotter
Maria Kristina
1801-06-15
Skellefteå lands
Tåme
8816
Persdotter
Maria Kristina
1804
Nätra
Kornsjö 1:1
8817
Persdotter
Maria Kristina
1833-04-23
Sorsele
Hällnäs
8818
Persdotter
Maria Kristina
1850-03-03
Arnäs
Bursjö
8819
Persdotter
Maria Kristina
1870-07-15
Umeå lands
Klabböle
8820
Persdotter
Maria Kristina
1796-06-01
Bygdeå
Bobacken
8821
Persdotter
Maria Kristina
1821-08-23
Arnäs
Näset
8822
Persdotter
Maria Kristina
1826-09-03
Hemnes
Rabliås Inderst
8823
Persdotter
Maria Kristina
1826-10-16
Degerfors
Degerfors
8824
Persdotter
Maria Kristina
1813-07-11
Arnäs
Stensöden
8825
Persdotter
Maria Kristina
1821-08-20
Stensele
Luspen
8826
Persdotter
Maria Kristina
1835-05-09
Umeå lands
Degernäs
8827
Persdotter
Maria Kristina
1828-06-14
Arnäs
Näset
8828
Persdotter
Maria Kristina
1817-11-13
Umeå lands
Sävar
8829
Persdotter
Maria Kristina
1823
Själevad
Västeralnäs
8830
Persdotter
Maria Kristina
1852-02-12
Umeå lands
Hörneå
8831
Persdotter
Maria Kristina
1796-10-22
Arnäs
Arnäs
8832
Persdotter
Maria Kristina
1867-12-02
Skön
Skön
8833
Persdotter
Maria Kristina
1828-01-09
Umeå lands
Svallet
8834
Persdotter
Maria Kristina
1832-02-10
Arnäs
Vike
8835
Persdotter
Maria Kristina
1821-09-22
Bygdeå
Sikeå
8836
Persdotter
Maria Kristina
1796-12-08
Bygdeå
Brednoret
8837
Persdotter
Maria Kristina
1831-10-15
Arnäs
Ravesta
8838
Persdotter
Maria Kristina
1824-03-14
Umeå lands
Ström
8839
Persdotter
Maria Kristina
1879-04-10
Arnäs
Övervike
8840
Persdotter
Maria Kristina
1823-06-23
Lycksele
Bjurträsk
8841
Persdotter
Maria Kristina
1818-08-28
Umeå lands
Långviken
8842
Persdotter
Maria Kristina
1772-03-20
Umeå lands
Västerteg
8843
Persdotter
Maria Kristina
1790-11-10
Umeå lands
Gubböle
8844
Persdotter
Maria Kristina
1839-10-19
Umeå lands
Ersmark
8845
Persdotter
Maria Kristina
1797
Umeå lands
Stöcke
8846
Persdotter
Maria Kristina
1807-05-12
Degerfors
Hjuksnoret
8847
Persdotter
Maria Kristina
1770-12-20
Skellefteå lands
Gärdsmark
8848
Persdotter
Maria Kristina
1790-01-02
Umeå lands
Röbäck
8849
Persdotter
Maria Kristina
1771-02-07
Umeå lands
Grisbacka
8850
Persdotter
Maria Kristina
1779-08-05
Umeå lands
Umeå lands
8851
Persdotter
Maria Kristina
1808-03-24
Umeå lands
Sävar
8852
Persdotter
Maria Kristina
1813-01-24
Umeå lands
Ytterrödå
8853
Persdotter
Maria Kristina
1817-06-07
Umeå lands
Tavelsjö
8854
Persdotter
Maria Kristina
1829-11-22
Degerfors
Ånäset
8855
Persdotter
Maria Kristina
1815-11-10
Umeå lands
Tavelsjö
8856
Persdotter
Maria Kristina
1790-05-01
Umeå lands
Ytterhiske
8857
Persdotter
Maria Kristina
1810-10-25
Burträsk
Gammelbyn
8858
Persdotter
Maria Kristina
1779-08-08
Bygdeå
Överklinten
8859
Persdotter
Maria Kristina
1793-08-12
Bygdeå
Bygdeå
8860
Persdotter
Maria Kristina
1843-04-03
Grundsunda
Ultrå
8861
Persdotter
Maria Kristina
1813-01-10
Nysätra
Nybyn
8862
Persdotter
Maria Kristina
1859-02-17
Umeå lands
Holmsund
8863
Persdotter
Maria Kristina
1780-12-24
Umeå lands
Rödå
8864
Persdotter
Maria Kristina
1794-12-16
Lövånger
Ytterbyn
8865
Persdotter
Maria Kristina
1812-03-08
Umeå lands
Gravfors
8866
Persdotter
Maria Kristina
1796-01-08
Umeå lands
Tavelsjö
8867
Persdotter
Maria Kristina
1799-04-13
Nysätra
Brände
8868
Persdotter
Maria Kristina
1801-08-12
Umeå lands
Gravmark
8869
Persdotter
Maria Kristina
1819-10-16
Själevad
Nordanås
8870
Persdotter
Maria Kristina
1779-10-13
Umeå lands
Vännäs
8871
Persdotter
Maria Kristina
1819-11-16
Umeå lands
Klabböle
8872
Persdotter
Maria Kristina
1799-01-10
Umeå lands
Stöcke
8873
Persdotter
Maria Kristina
1847-10-16
Grundsunda
Skademark
8874
Persdotter
Maria Kristina
1801-07-30
Umeå lands
Västerhiske
8875
Persdotter
Maria Kristina
1827-09-04
Anundsjö
Hädanberg
8876
Persdotter
Maria Kristina
1794-08-17
Burträsk
Bygdeträsk
8877
Persdotter
Maria Kristina
1791
Lövånger
Vebomark yttre
8878
Persdotter
Maria Kristina
1834-02-03
Umeå lands
Klabböle
8879
Persdotter
Maria Kristina
1805
Bygdeå
Bobacken
8880
Persdotter
Maria Kristina
1850-04-27
Umeå lands
Tavelsjö
8881
Persdotter
Maria Kristina
1851-07-28
Arnäs
Utanlandsjö
8882
Persdotter
Maria Kristina
1799-10-16
Umeå lands
Grisbacka
8883
Persdotter
Maria Kristina
1830-01-07
Arnäs
Angsta
8884
Persdotter
Maria Kristina
1821-06-28
Själevad
Nordanås
8885
Persdotter
Maria Kristina
1805-12-06
Arnäs
Arnäs
8886
Persdotter
Maria Kristina
1791
Skellefteå lands
Bäck
8887
Persdotter
Maria Kristina
1832-01-15
Arnäs
Angsta
8888
Persdotter
Maria Kristina
1832-09-13
Umeå lands
Mickelsträsk
8889
Persdotter
Maria Kristina
1844-08-30
Grundsunda
Ultrå
8890
Persdotter
Maria Kristina
1853-07-09
Tuna
Tuna
8891
Persdotter
Maria Kristina
1798-10-28
Umeå lands
Rödå
8892
Persdotter
Maria Kristina
1833-07-04
Degerfors
Sundö
8893
Persdotter
Maria Kristina
1797-12-17
Själevad
Själevad
8894
Persdotter
Maria Kristina
1833-09-26
Umeå lands
Sörfors
8895
Persdotter
Maria Kristina
1807-09-11
Arnäs
Ravesta
8896
Persdotter
Maria Kristina
1838-06-07
Umeå lands
Grisbacka
8897
Persdotter
Maria Kristina
1815-08-14
Burträsk
Forsliden
8898
Persdotter
Maria Kristina
1798-12-15
Lycksele
Bastuträsk
8899
Persdotter
Maria Kristina
1820-08-04
Umeå lands
Tavelsjö
8900
Persdotter
Maria Kristina
1801-07-09
Burträsk
Mjövattnet
8901
Persdotter
Maria Kristina
1842-07-26
Umeå stads
Umeå stad
8902
Persdotter
Maria Kristina
1822-06-29
Degerfors
Lund
8903
Persdotter
Maria Kristina
1824-02-14
Burträsk
Backviken
8904
Persdotter
Maria Kristina
1816-03-11
Nysätra
Skäran
8905
Persdotter
Maria Kristina
1868-08-28
Stensele
Pauträsk
8906
Persdotter
Maria Kristina
1842-01-14
Arnäs
Torsböle
8907
Persdotter
Maria Kristina
1902-05-13
Karesuando
Karesuando
8908
Persdotter
Maria Kristina
1800-03-24
Bygdeå
Överklinten
8909
Persdotter
Maria Kristina
1859-06-19
Umeå lands
Kåddis
8910
Persdotter
Maria Kristina
1856-03-22
Tärna
Nedre Björknäs
8911
Persdotter
Maria Kristina
1823-04-14
Umeå lands
Klabböle
8912
Persdotter
Maria Kristina
1848-07-27
Arnäs
Klingre
8913
Persdotter
Maria Kristina
1838-10-03
Arnäs
Brösta
8914
Persdotter
Maria Kristina
1816-05-14
Arnäs
Ravesta
8915
Persdotter
Maria Kristina
1844-09-16
Nordmaling
Lögdeå
8916
Persdotter
Maria Kristina
1781-12-19
Nordmaling
Ängersjö
8917
Persdotter
Maria Kristina
1807-06-11
Nordmaling
Mullsjö
8918
Persdotter
Maria Kristina
1790-09-05
Umeå lands
Baggböle
8919
Persdotter
Maria Kristina
1786-10-20
Arnäs
Må
8920
Persdotter
Maria Kristina
1800-02-17
Umeå lands
Sävar
8921
Persdotter
Maria Kristina
1870-06-04
Grundsunda
Utås
8922
Persdotter
Maria Kristina
1834-12-23
Gideå
Långvattnet
8923
Persdotter
Maria Kristina
1813-06-03
Arnäs
Dekarsön
8924
Persdotter
Maria Kristina
1774-08-24
Grundsunda
Öden
8925
Persdotter
Maria Kristina
1812-05-31
Arnäs
Dekarsön
8926
Persdotter
Maria Kristina
1839-07-12
Grundsunda
Lakamark
8927
Persdotter
Maria Kristina
1820-10-31
Grundsunda
Skademark
8928
Persdotter
Maria Kristina
1817-12-12
Umeå lands
Häggnäs
8929
Persdotter
Maria Kristina
1834-09-28
Arnäs
Övervike
8930
Persdotter
Maria Kristina
1871-07-29
Grundsunda
Utås
8931
Persdotter
Maria Kristina
1838-07-10
Nordmaling
Håknäs
8932
Persdotter
Maria Kristina
1810-04-11
Nordmaling
Djupsjö
8933
Persdotter
Maria Kristina
1791-05-29
Umeå lands
Brån
8934
Persdotter
Maria Kristina
1822-08-19
Grundsunda
Nyland
8935
Persdotter
Maria Kristina
1841-01-22
Nordmaling
Brattfors
8936
Persdotter
Maria Kristina
1813-06-11
Arnäs
Älvsöden
8937
Persdotter
Maria Kristina
1835-05-21
Arnäs
Getingsta
8938
Persdotter
Maria Kristina
1800-11-30
Bygdeå
Norum
8939
Persdotter
Maria Kristina
1842-01-16
Arnäs
Tävra
8940
Persdotter
Maria Kristina
1835-06-12
Arnäs
Sörälvsjö
8941
Persdotter
Maria Kristina
1786-07-26
Bygdeå
Rickleå
8942
Persdotter
Maria Kristina
1797
Nysätra
Nysätra
8943
Persdotter
Maria Kristina
1832-02-19
Bjurholm
Balfors
8944
Persdotter
Maria Kristina
1832-05-06
Nordmaling
Sörbyn
8945
Persdotter
Maria Kristina
1784-02-21
Arnäs
Rullböle
8946
Persdotter
Maria Kristina
1873-10-23
Bjurholm
Agnäs
8947
Persdotter
Maria Kristina
1851-09-17
Bjurholm
Björknäs
8948
Persdotter
Maria Kristina
1793
Umeå lands
Grubbe
8949
Persdotter
Maria Kristina
1778-01-21
Nordmaling
Djupsjö
8950
Persdotter
Maria Kristina
1818-12-13
Umeå lands
Hössjö
8951
Persdotter
Maria Kristina
1820-04-11
Umeå lands
Hössjö
8952
Persdotter
Maria Kristina
1806-07-12
Burträsk
Björnliden
8953
Persdotter
Maria Kristina
1849-12-15
Degerfors
Rosindal
8954
Persdotter
Maria Kristina
1811-11-29
Arnäs
Brunnsnyland
8955
Persdotter
Maria Kristina
1780-04-20
Bygdeå
Ivarsboda
8956
Persdotter
Maria Kristina
1781-09-13
Bygdeå
Ivarsboda
8957
Persdotter
Maria Kristina
1860-12-13
Vännäs
Östansjö
8958
Persdotter
Maria Kristina
1800-02-22
Arnäs
Trehörningen
8959
Persdotter
Maria Kristina
1784-09-10
Umeå lands
Västerhiske
8960
Persdotter
Maria Kristina
1798-06-17
Bygdeå
Norum
8961
Persdotter
Maria Kristina
1796-12-04
Bygdeå
Norum
8962
Persdotter
Maria Kristina
1792-08-15
Bygdeå
Norum
8963
Persdotter
Maria Kristina
1833-01-08
Gideå
Kroksjö
8964
Persdotter
Maria Kristina
1814-07-18
Arnäs
Västerlandsjö
8965
Persdotter
Maria Kristina
1830-08-16
Arnäs
Trehörningen
8966
Persdotter
Maria Kristina
1803-01-12
Arnäs
Sörgidsjö
8967
Persdotter
Maria Kristina
1814-01-28
Arnäs
Torsböle
8968
Persdotter
Maria Kristina
1807-01-01
Umeå lands
Sävar
8969
Persdotter
Maria Kristina
1839-01-20
Arnäs
Trehörningen
8970
Persdotter
Maria Kristina
1825-07-08
Arnäs
Degerfälle
8971
Persdotter
Maria Kristina
1824-01-26
Björna
Mattarbodum
8972
Persdotter
Maria Kristina
1793
Degerfors
Lillsandsjön
8973
Persdotter
Maria Kristina
1828-06-14
Degerfors
Granön
8974
Persdotter
Maria Kristina
1813-07-29
Gideå
Långviken
8975
Persdotter
Maria Kristina
1795-04-17
Arnäs
Grundsjö
8976
Persdotter
Maria Kristina
1823-09-06
Gideå
Flärke
8977
Persdotter
Maria Kristina
1845-10-20
Björna
Gideå
8978
Persdotter
Maria Kristina
1823-09-06
Gideå
Hattsjö
8979
Persdotter
Maria Kristina
1798-03-26
Nysätra
Trehörningen
8980
Persdotter
Maria Kristina
1779-11-15
Nysätra
Gumboda
8981
Persdotter
Maria Kristina
1818-07-30
Anundsjö
Kläppsjö
8982
Persdotter
Maria Kristina
1872-11-04
Bygdeå
Sjöbäck
8983
Persdotter
Maria Kristina
1847-04-11
Nysätra
Estersmark
8984
Persdotter
Maria Kristina
1858-10-09
Frostviken
Leipikvattnet
8985
Persdotter
Maria Kristina
1841-05-19
Umeå lands
Håkmark
8986
Persdotter
Maria Kristina
1801-04-07
Arnäs
Ravesta
8987
Persdotter
Maria Kristina Vilhelmina
1866-10-10
Bygdeå
Rödås
8988
Persdotter
Maria Laurentia
1859-09-16
Burträsk
Bodbyn
8989
Persdotter
Maria Lena
1868-06-24
Sorsele
Bertejaur
8990
Persdotter
Maria Loisa
1837-03-26
Lövånger
Mångbyn
8991
Persdotter
Maria Lovis
1809-04-26
Umeå stads
Umeå stad
8992
Persdotter
Maria Lovisa
1834-01-09
Norsjö
Norsjö
8993
Persdotter
Maria Lovisa
1855-09-13
Umeå lands
Obbola
8994
Persdotter
Maria Lovisa
1856-08-03
Umeå lands
Brännland
8995
Persdotter
Maria Lovisa
1816-01-02
Skellefteå lands
falmark
8996
Persdotter
Maria Lovisa
1823-09-20
Umeå lands
Gubböle
8997
Persdotter
Maria Lovisa
1830-05-29
Bygdeå
Gullmark
8998
Persdotter
Maria Lovisa
1838-07-13
Skellefteå lands
Källbomark
8999
Persdotter
Maria Lovisa
1879-12-09
Umeå lands
Baggböle
9000
Persdotter
Maria Lovisa
1874-07-12
Skedevi
Skedevi
9001
Persdotter
Maria Lovisa
1829-01-02
Umeå lands
Röbäck
9002
Persdotter
Maria Lovisa
1854-01-18
Umeå lands
Baggböle
9003
Persdotter
Maria Lovisa
1839-08-25
Vännäs
Spöland
9004
Persdotter
Maria Lovisa
1823-08-29
Skellefteå lands
Myckle
9005
Persdotter
Maria Lovisa
1829-08-30
Vännäs
Spöland
9006
Persdotter
Maria Lovisa
1803-06-29
Nysätra
Flarken
9007
Persdotter
Maria Lovisa
1844-10-01
Stensele
Grundfors
9008
Persdotter
Maria Lovisa
1822-05-27
Bygdeå
Ultervattnet
9009
Persdotter
Maria Lovisa
1839-07-01
Nysätra
Brände
9010
Persdotter
Maria Lovisa
1840-10-26
Umeå lands
Västervik
9011
Persdotter
Maria Lovisa
1848-12-25
Nysätra
Estersmark
9012
Persdotter
Maria Lovisa
1814-07-30
Umeå lands
Stöcke
9013
Persdotter
Maria Lovisa
1800-09-08
Umeå lands
Degernäs
9014
Persdotter
Maria Lovisa
1843-10-03
Umeå lands
Stöcke
9015
Persdotter
Maria Lovisa
1822-06-10
Degerfors
Hällnäs
9016
Persdotter
Maria Lovisa
1856-07-09
Stensele
Joranträsk
9017
Persdotter
Maria Lovisa
1890-12-24
Skönsmon
Näsmon
9018
Persdotter
Maria Lovisa
1821-05-08
Umeå lands
Håkmark
9019
Persdotter
Maria Lovisa
1832-01-22
Nysätra
Kålaboda
9020
Persdotter
Maria Lovisa
1888-12-01
Stensele
Kaskeluogt
9021
Persdotter
Maria Lovisa
1843-11-04
Burträsk
Bursiljum
9022
Persdotter
Maria Lovisa
1824-03-19
Umeå lands
Sörböle
9023
Persdotter
Maria Lovisa
1854-09-20
Umeå lands
Brattåker
9024
Persdotter
Maria Lovisa
1790-10-29
Nordmaling
Baggård
9025
Persdotter
Maria Lovisa
1852-08-19
Gideå
Kantsjö
9026
Persdotter
Maria Lovisa
1861-06-19
Nordmaling
Hummelholm
9027
Persdotter
Maria Lovisa
1837-11-23
Bjurholm
Aborrfors
9028
Persdotter
Maria Lovisa
1836-08-23
Gideå
Lomviken
9029
Persdotter
Maria Lovisa
1856-04-20
Nordmaling
Gräsmyr
9030
Persdotter
Maria Lovisa
1823-06-24
Umeå lands
Vännfors
9031
Persdotter
Maria Lovisa
1847-03-18
Gideå
Hattsjö
9032
Persdotter
Maria Lovisa
1841-09-03
Bjurholm
Aborrfors
9033
Persdotter
Maria Lovisa
1829-03-02
Umeå lands
Obbola
9034
Persdotter
Maria Lovisa
1857-08-12
Bjurholm
Bastuträsk
9035
Persdotter
Maria Lovisa
1827-03-04
Gideå
Norrgissjö
9036
Persdotter
Maria Lovisa
1826-08-24
Degerfors
Bastusele
9037
Persdotter
Maria Lovisa
1834-03-25
Bjurholm
Öreström
9038
Persdotter
Maria Magdalena
1841-02-24
Umeå lands
Obbola
9039
Persdotter
Maria Magdalena
1820-10-10
Skellefteå lands
Yttervik
9040
Persdotter
Maria Magdalena
1853-12-05
Skellefteå lands
falmark
9041
Persdotter
Maria Magdalena
1840-06-09
Norsjö
Norsjö
9042
Persdotter
Maria Magdalena
1830-05-25
Skellefteå lands
Kroksjön
9043
Persdotter
Maria Magdalena
1835-03-08
Umeå lands
Häggnäs
9044
Persdotter
Maria Magdalena
1872-08-21
Lövånger
Vallen
9045
Persdotter
Maria Magdalena
1826-11-09
Umeå lands
Ström
9046
Persdotter
Maria Magdalena
1803-12-15
Umeå lands
Obbola
9047
Persdotter
Maria Magdalena
1811-03-26
Umeå lands
Stöcke
9048
Persdotter
Maria Magdalena
1794-09-27
Umeå lands
Västteg
9049
Persdotter
Maria Magdalena
1802-12-12
Umeå lands
Hössjö
9050
Persdotter
Maria Magdalena
1801-03-09
Umeå lands
Strömbäck
9051
Persdotter
Maria Magdalena
1824-02-13
Umeå lands
Degernäs
9052
Persdotter
Maria Magdalena
1807-01-18
Umeå lands
Innertavle
9053
Persdotter
Maria Magdalena
1805-11-25
Umeå lands
Innertavle
9054
Persdotter
Maria Magdalena
1787-03
Lycksele
Vapsten
9055
Persdotter
Maria Magdalena
1839-11-18
Bygdeå
Smårödningen
9056
Persdotter
Maria Magdalena
1852-07-31
Bygdeå
Berga
9057
Persdotter
Maria Magdalena
1882-06-17
Dorotea
Granås
9058
Persdotter
Maria Magdalena
1823-04-11
Bygdeå
Norum
9059
Persdotter
Maria Magdalena
1855-07-11
Sävar
Sävar
9060
Persdotter
Maria Magdalena
1849-12-14
Umeå lands
Ersmark
9061
Persdotter
Maria Magdalena
1813-07-02
Grundsunda
Rönnholm
9062
Persdotter
Maria Magdalena
1809-09-09
Nordmaling
Hallen
9063
Persdotter
Maria Magdalena
1785-12-15
Nordmaling
Ottervattnet
9064
Persdotter
Maria Magdalena
1823-11-09
Umeå lands
Norrmjöle
9065
Persdotter
Maria Magdalena
1817-10-18
Själevad?
Själevad?
9066
Persdotter
Maria Magdalena
1853-12-12
Bjurholm
Karlsbäck
9067
Persdotter
Maria Magdalena
1827-03-22
Föllinge
Frostviken
9068
Persdotter
Maria Magdalena
1831-09-11
Bygdeå
Rickleå
9069
Persdotter
Maria Margareta
1828-03-17
Anundsjö
Västerfannby
9070
Persdotter
Maria Margareta
1835-06-08
Anundsjö
Norrböle
9071
Persdotter
Maria Margareta
1785-12-13
Skellefteå lands
Åbyn
9072
Persdotter
Maria Margareta
1819-06-24
Anundsjö
Fällkäl
9073
Persdotter
Maria Margareta
1830-01-16
Anundsjö
Norrböle
9074
Persdotter
Maria Margareta
1824-06-23
Skellefteå lands
Sjöbotten
9075
Persdotter
Maria Margareta
1808-02-06
Skellefteå lands
Myckle
9076
Persdotter
Maria Margareta
1865-10-14
Nysätra
Estermark
9077
Persdotter
Maria Margareta
1815-03-11
Sorsele
Gran
9078
Persdotter
Maria Margareta
1795-03-25
Skellefteå lands
Selet
9079
Persdotter
Maria Margareta
1827-01-04
Skellefteå lands
Strömfors
9080
Persdotter
Maria Margareta
1856-03-07
Vännäs
Spöland
9081
Persdotter
Maria Margareta
1831-07-13
Umeå lands
Gubbböle
9082
Persdotter
Maria Margareta
1828-10-04
Degerfors
Hjukensjön
9083
Persdotter
Maria Margareta
1845-03-26
Degerfors
Mårdsbrännan
9084
Persdotter
Maria Margareta
1845-05-18
Vännäs
Nyåker
9085
Persdotter
Maria Margareta
1857-10-25
Degerfors
Bastunäs
9086
Persdotter
Maria Margareta
1829-12-25
Degerfors
Granön
9087
Persdotter
Maria Margareta
1833-04-06
Umeå lands
Önska
9088
Persdotter
Maria Margareta
1771-10-15
Umeå lands
Röbäck
9089
Persdotter
Maria Margareta
1851-11-23
Umeå lands
Umeå lands
9090
Persdotter
Maria Margareta
1795-08-30
Lycksele
Hjukensjön
9091
Persdotter
Maria Margareta
1826-04-07
Degerfors
Ottonträsk
9092
Persdotter
Maria Margareta
1786-11-16
Umeå lands
Kroksjö
9093
Persdotter
Maria Margareta
1788-03-18
Bygdeå
Näs
9094
Persdotter
Maria Margareta
1834-01-17
Degerfors
Granön
9095
Persdotter
Maria Margareta
1818-05-30
Björna
Hemling
9096
Persdotter
Maria Margareta
1793-08-27
Umeå lands
Sörfors
9097
Persdotter
Maria Margareta
1841-03-09
Sävar
Sävar
9098
Persdotter
Maria Margareta
1784-03-10
Burträsk
Bygdeträsk
9099
Persdotter
Maria Margareta
1808-08-13
Degerfors
Högmyrliden
9100
Persdotter
Maria Margareta
1850-11-03
Bygdeå
Bobacken
9101
Persdotter
Maria Margareta
1795-02-16
Burträsk
Renbergsvattnet
9102
Persdotter
Maria Margareta
1837-06-26
Anundsjö
Fällkäl
9103
Persdotter
Maria Margareta
1807-11-27
Burträsk
Burträsk
9104
Persdotter
Maria Margareta
1785-01-07
Bygdeå
Rickleå
9105
Persdotter
Maria Margareta
1836-05-03
Degerfors
Medsele
9106
Persdotter
Maria Margareta
1832-08-25
Lycksele
Helsingfors
9107
Persdotter
Maria Margareta
1802-09-24
Lycksele
Bastuträsk
9108
Persdotter
Maria Margareta
1799-10-02
Lycksele
Bastuträsk
9109
Persdotter
Maria Margareta
1822-12-26
Lövånger
Önnesmark
9110
Persdotter
Maria Margareta
1828-08-20
Vilhelmina
Bäsksjö
9111
Persdotter
Maria Margareta
1833-07-07
Lövånger
Kåsböle
9112
Persdotter
Maria Margareta
1786-11-03
Skellefteå lands
Hedesbyn
9113
Persdotter
Maria Margareta
1814-10-10
Nordmaling
Ledusjö
9114
Persdotter
Maria Margareta
1839-08-05
Bjurholm
Ström
9115
Persdotter
Maria Margareta
1816-03-28
Gideå
Sörgidsjö
9116
Persdotter
Maria Margareta
1782-04-08
Grundsunda
Finna
9117
Persdotter
Maria Margareta
1828-06-17
Grundsunda
Rönnhom
9118
Persdotter
Maria Margareta
1807-07-03
Grundsunda
Rönnholm
9119
Persdotter
Maria Margareta
1814-03-10
Gideå
Norrgidsjö
9120
Persdotter
Maria Margareta
1820-02-27
Nordmaling
Högbränna
9121
Persdotter
Maria Margareta
1844-12-15
Umeå lands
Umeå lands
9122
Persdotter
Maria Margareta
1798-03-08
Arnäs
Norrälvsjö
9123
Persdotter
Maria Margareta
1792-05-13
Bygdeå
Sikeå
9124
Persdotter
Maria Margareta
1855-07-19
Bjurholm
Lillberget
9125
Persdotter
Maria Margareta
1800-09-28
Lycksele
Luspholmen
9126
Persdotter
Maria Margareta
1815-04-12
Nordmaling
Gräsmyr
9127
Persdotter
Maria Margareta
1787-10-20
Lycksele
Örträsk
9128
Persdotter
Maria Margareta
1801-01-27
Nordmaling
Hummelholm
9129
Persdotter
Maria Margareta
1838-06-26
Grundsunda
Rönnhom
9130
Persdotter
Maria Margareta
1774-10-12
Degerfors
Tegsnäset
9131
Persdotter
Maria Margareta
1804-06-05
Nordmaling
Djupsjö
9132
Persdotter
Maria Margareta
1833-08-05
Nordmaling
Mullsjö
9133
Persdotter
Maria Margareta
1822-03-23
Arnäs
Ström
9134
Persdotter
Maria Margareta
1816-05-06
Nordmaling
Ängersjö
9135
Persdotter
Maria Margareta
1844-07-20
Vännäs
Holmbäck
9136
Persdotter
Maria Margareta
1803-04-21
Nordmaling
Högbränna
9137
Persdotter
Maria Margareta
1814-02-03
Degerfors
Tegsnäset
9138
Persdotter
Maria Margareta
1833-03-30
Degerfors
Skivsjön
9139
Persdotter
Maria Margareta
1808-05-28
Nordmaling
Lögdeå
9140
Persdotter
Maria Margareta
1808-07-12
Arnäs
Norrbrynge
9141
Persdotter
Maria Margareta
1847-04-10
Vännäs
Kolksele
9142
Persdotter
Maria Margareta
1816-08-19
Gideå
Långvattnet
9143
Persdotter
Maria Margareta
1811-10-02
Degerfors
Tväråträsäk
9144
Persdotter
Maria Margareta
1824-08-28
Nordmaling
Djupsjö
9145
Persdotter
Maria Margareta
1806-05-12
Nordmaling
Högbränna
9146
Persdotter
Maria Margareta
1799-04-08
Burträsk
Åträsk
9147
Persdotter
Maria Margareta
1798-08-17
Arnäs
Myckling
9148
Persdotter
Maria Margareta
1817-09-18
Bjurholm
Bastuträsk
9149
Persdotter
Maria Margareta
1791-12-24
Umeå lands
Degernäs
9150
Persdotter
Maria Margareta
1804-05-25
Burträsk
Forsliden
9151
Persdotter
Maria Margareta
1811-03-03
Gideå
Svedje
9152
Persdotter
Maria Margareta
1858-02-23
Umeå lands
Graveå
9153
Persdotter
Maria Margareta
1803-12-17
Nysätra
Klingsjön
9154
Persdotter
Maria Mariana
1831-07-08
Lövånger
Vallen
9155
Persdotter
Maria Matilda
1864-07-26
Umeå lands
Klabböle
9156
Persdotter
Maria Matilda
1854-05-24
Arnäs
Utanlandsjö
9157
Persdotter
Maria Matilda
1881-01-06
Burträsk
Slyberget
9158
Persdotter
Maria Matilda
1873-03-24
Jörn
Jörn
9159
Persdotter
Maria Matilda
1884-03-13
Arnäs
Stenberg
9160
Persdotter
Maria Matilda
1865-10-18
Umeå lands
Nyland
9161
Persdotter
Maria Matilda
1876-09-08
Degerfors
Kussjön
9162
Persdotter
Maria Matilda
1876-09-13
Sävar
Sävar
9163
Persdotter
Maria Matilda
1859-03-17
Arnäs
Västerlandsjö
9164
Persdotter
Maria Matilda
1857-08-04
Degerfors
Tväråträsk
9165
Persdotter
Maria Matilda
1860-05-30
Umeå lands
Mickelsträsk
9166
Persdotter
Maria Matilda
1886-08-10
Umeå lands
Norrmjöle
9167
Persdotter
Maria Matilda
1850-11-21
Burträsk
Hösjöälven
9168
Persdotter
Maria Matilda
1846-08-29
Bygdeå
Bobacken
9169
Persdotter
Maria Matilda
1859-01-23
Umeå lands
Mickelsträsk
9170
Persdotter
Maria Matilda
1853-01-30
Nysätra
Estermark
9171
Persdotter
Maria Matilda
1870-09-26
Umeå lands
Mickelsträsk
9172
Persdotter
Maria Matilda
1859-04-23
Nordmaling
Nygård
9173
Persdotter
Maria Matilda
1856-10-19
Nordmaling
Ängersjö
9174
Persdotter
Maria Matilda
1868-11-25
Nordmaling
Hummelholm
9175
Persdotter
Maria Matilda
1868-05-20
Bjurholm
Norrholmsjö
9176
Persdotter
Maria Matilda
1864-04-11
Degerfors
Sunnansjö
9177
Persdotter
Maria Matilda
1857-12-01
Degerfors
Ramsele
9178
Persdotter
Maria Matilda
1856-01-23
Degerfors
Ramsele
9179
Persdotter
Maria Matilda
1843-08-13
Skellefteå lands
Myckle
9180
Persdotter
Maria Olivia
1863-11-16
Åsele
Söråsele
9181
Persdotter
Maria Olivia
1873-09-06
Grundsunda
Ultrå
9182
Persdotter
Maria Petrina
1851-06-20
Arnäs
Ström
9183
Persdotter
Maria Petrina
1862-07-13
Umeå lands
Stöcke
9184
Persdotter
Maria Petronella
1838-07-02
Vilhelmina
Djupdal
9185
Persdotter
Maria Petronella
1866-09-25
Degerfors
Ekorrsele
9186
Persdotter
Maria Petronella
1845-01-18
Lövånger
Kräkånger
9187
Persdotter
Maria Safira
1900-05-03
Malå
Malånäs
9188
Persdotter
Maria Sofia
1855-04-10
Umeå lands
Degenäs
9189
Persdotter
Maria Sofia
1855-09-29
Umeå lands
Djupbäcken
9190
Persdotter
Maria Sofia
1858-08-30
Umeå lands
Degenäs
9191
Persdotter
Maria Sofia
1834-03-08
Arnäs
Faresta
9192
Persdotter
Maria Sofia
1817-10-22
Lycksele
Knaften
9193
Persdotter
Maria Sofia
1815-10-12
Lycksele
Knaften
9194
Persdotter
Maria Sofia
1861-12-26
Umeå lands
Sörfors
9195
Persdotter
Maria Sofia
1855-02-01
Umeå lands
Österteg
9196
Persdotter
Maria Sofia
1860-08-17
Umeå lands
Röbäck
9197
Persdotter
Maria Sofia
1819-10-13
Umeå lands
Österteg
9198
Persdotter
Maria Sofia
1868-06-03
Nordmaling
Gräsmyr
9199
Persdotter
Maria Sofia
1826-08-19
Sävar
Botsmark
9200
Persdotter
Maria Sofia
1835-09-06
Umeå lands
Röbäck
9201
Persdotter
Maria Sofia
1858-08-29
Umeå lands
Håkmark
9202
Persdotter
Maria Sofia
1812-08-28
Umeå lands
Tavelsjö
9203
Persdotter
Maria Sofia
1802-09-06
Nordmaling
Lögdeå
9204
Persdotter
Maria Sofia
1850-06-02
Vännäs
Högland
9205
Persdotter
Maria Sofia
1826-06-26
Nordmaling
Djupsjö
9206
Persdotter
Maria Sofia
1848-11-05
Burträsk
9207
Persdotter
Maria Sofia Charlotta
1842-02-15
Lycksele
Hornmyr
9208
Persdotter
Maria Sundström
1818-05-05
??
??
9209
Persdotter
Maria Ulla
1828-04-19
Bygdeå
Rickleå
9210
Persdotter
Maria Ulrika
1867-11-21
Nysätra
Nysätra
9211
Persdotter
Maria Ulrika
1858-01-30
Burträsk
Brunnstjärn
9212
Persdotter
Maria Ulrika
1837-01-14
Nysätra
Flarken
9213
Persdotter
Maria Ulrika
1874-05-12
Arnäs
Utanlandsjö
9214
Persdotter
Maria Ulrika
1880-11-29
Arnäs
Högbyn
9215
Persdotter
Maria Ulrika
1833-03-08
Bygdeå
Rickleå
9216
Persdotter
Maria Ulrika
1841-06-20
Gideå
Västergidsjö
9217
Persdotter
Maria Ulrika
1841-07-04
Gideå
Bodum
9218
Persdotter
Maria Ulrika
1839-02-15
Gideå
Bodum
9219
Persdotter
Maria Ulrika
1871-08-13
Vilhelmina
Skansholm
9220
Persdotter
Maria Ulrika
1857-07-04
Nysätra
Trehörningen
9221
Persdotter
Maria Viktoria
1881-08-23
Norsjö
Kattisträsk
9222
Persdotter
Maria Viktoria
1885-02-16
Stensele
Långvattnet
9223
Persdotter
Maria Viktoria
1886-04-03
Nordmaling
Järnäs
9224
Persdotter
Maria Vilhelmina
1859-03-15
Burträsk
Brännfors
9225
Persdotter
Maria Vilhelmina
1860-07-13
Sorsele
Svartlund
9226
Persdotter
Maria Vilhelmina
1849-06-29
Arnäs
Lunne
9227
Persdotter
Maria Vilhelmina
1866-05-08
Vännäs
Mjösjö
9228
Persdotter
Maria Vilhelmina
1869-07-25
Lycksele
Umgransele
9229
Persdotter
Maria Vilhelmina
1873-01-23
Degerfors
Nyland
9230
Persdotter
Maria Vilhelmina
1855-07-21
Lycksele
Norrbäck
9231
Persdotter
Maria Vilhelmina
1822-03-31
Robertsfors
Robertsfors
9232
Persdotter
Maria Vilhelmina
1874-12-21
Nordmaling
Ängersjö
9233
Persdotter
Maria Vilhelmina
1857-07-02
Lycksele
Araret
9234
Persdotter
Maria Zenobia
1843-05-26
Vilhelmina
Hornsjö
9235
Persdotter
Mariana
1829-02-16
Skellefteå lands
Storkåge
9236
Persdotter
Mariana
1848-03-03
Skellefteå lands
Skråmträsk
9237
Persdotter
Mariana Elisabet
1878-03-28
Fredrika
Långbäcken
9238
Persdotter
Mariana Kristina
1835-09-04
Skellefteå lands
Falmark
9239
Persdotter
Mariana Kristina
1831-12-21
Skellefteå lands
Falmark
9240
Persdotter
Mariana Kristina
1833-01-01
Grundsunda
Godmark
9241
Persdotter
Mariana Lovisa
1839-02-13
Skellefteå lands
Falmark
9242
Persdotter
Marina
1783
Skellefteå lands
Yttervik
9243
Persdotter
Marina Teolinda
1881-03-19
Lycksele
Vormsele
9244
Persdotter
Marit
1830 cirka
Ålvdalen?
Ålvdalen?
9245
Persdotter
Marta
1854-09-23
Anundsjö
Västergensjö
9246
Persdotter
Marta
1855-07-11
Anundsjö
Sörflärke
9247
Persdotter
Marta
1809-11-22
Anundsjö
Brandkäl
9248
Persdotter
Marta
1770-06-01
Skellefteå lands
Myckle
9249
Persdotter
Marta
1779-01-10
Skellefteå lands
Ersmark
9250
Persdotter
Marta
1863-09-29
Undersvik
Undersvik
9251
Persdotter
Marta
1790-01-21
Skellefteå lands
Selet
9252
Persdotter
Marta
1772
Skellefteå lands
Gärdsmark
9253
Persdotter
Marta
1788-02-11
Umeå lands
Hörnefors
9254
Persdotter
Marta
1802-03-31
Själevad
Grytsjö
9255
Persdotter
Marta
1841-11-15
Arnäs
Sörälvsjö
9256
Persdotter
Marta
1855-04-28
Anundsjö
Sörböle
9257
Persdotter
Marta
1840-09-15
Norsjö
Risliden
9258
Persdotter
Marta
1816-01-21
Skellefteå lands
Skellefteå lands
9259
Persdotter
Marta
1783-05-20
Skellefteå lands
Östanbäck
9260
Persdotter
Marta
1847-06-18
Bjurholm
Nyholm
9261
Persdotter
Marta
1779-03-06
Nordmaling
Bjurholm
9262
Persdotter
Marta
1850-06-11
Alanäs
Järvsand
9263
Persdotter
Marta
1868-05-21
Arnäs
Prästbordet
9264
Persdotter
Marta
1774
Sundsvall
Sundsvall
9265
Persdotter
Marta Elisabet
1797-11-05
Lövånger
Vallen
9266
Persdotter
Marta Agata
1800-07-08
Skellefteå lands
Myckle
9267
Persdotter
Marta Agata
1798-11-28
Skellefteå lands
Tåme
9268
Persdotter
Marta Amanda
1872-09-14
Norsjö
Tjärnberg
9269
Persdotter
Marta Aminta
1887-08-31
Dorotea
Lavsjö
9270
Persdotter
Marta Brita
1783-05-04
Nordmaling
Hummelholm
9271
Persdotter
Marta Brita
1788-02-19
Nordmaling
Hummelholm
9272
Persdotter
Marta Elisabet
1879-11-06
Norsjö
V. Träskliden
9273
Persdotter
Marta Fredrika
1822-09-01
Skellefteå lands
Myckle
9274
Persdotter
Marta Fredrika
1818-02-10
Skellefteå lands
Drängsmark
9275
Persdotter
Marta Fredrika
1842-09-23
Arvidsjaur
Nyvall
9276
Persdotter
Marta Fredrika
1846-04-23
Jörn
Stavaträsk
9277
Persdotter
Marta Fredrika
1873-07-08
Jörn
Midtiliden
9278
Persdotter
Marta Fredrika
1843-06-16
Skellefteå lands
Ostvik
9279
Persdotter
Marta Gustava
1852-03-16
Degerfors
Lillsandsjön
9280
Persdotter
Marta Helena
1842-07-13
Norsjö
Granbergsliden
9281
Persdotter
Marta Helena
1788-10-29
Arvidsjaur
Lappträsk
9282
Persdotter
Marta Helena
1790-02-27
Skellefteå lands
Falmark
9283
Persdotter
Marta Helena
1785-11-15
Skellefteå lands
Östanbäck
9284
Persdotter
Marta Helena
1796-10-14
Skellefteå lands
Skellefteå lands
9285
Persdotter
Marta Helena
1801-05-08
9286
Persdotter
Marta Helena
1792
Skellefteå lands
Yttervik
9287
Persdotter
Marta Helena
1815-11-12
Skellefteå lands
Bureå
9288
Persdotter
Marta Helena
1826-11-14
Skellefteå lands
Östanbäck
9289
Persdotter
Marta Helena
1800-08-21
Skellefteå lands
Kusmark
9290
Persdotter
Marta Helena
1829-10-08
Skellefteå lands
Myckle
9291
Persdotter
Marta Helena
1821-01-15
Skellefteå lands
Bäck
9292
Persdotter
Marta Helena
1819-08-27
Skellefteå lands
Granbergsliden
9293
Persdotter
Marta Helena
1786-10-16
Skellefteå lands
Medle
9294
Persdotter
Marta Johanna
1861-04-05
Jörn
Aspliden
9295
Persdotter
Marta Katarina
1818-05-19
Skellefteå lands
Bureå
9296
Persdotter
Marta Katarina
1819-09-09
Skellefteå lands
Bureå
9297
Persdotter
Marta Katarina
1771-06-16
Skellefteå lands
Kågeträsk
9298
Persdotter
Marta Katarina
1840-08-23
Vilhelmina
Skansholm
9299
Persdotter
Marta Katarina
1848-04-17
Anundsjö
Grundtjärn
9300
Persdotter
Marta Katarina
1834-04-25
Gideå
Långvattnet
9301
Persdotter
Marta Kristina
1868-01-26
Dorotea
Svanaby
9302
Persdotter
Marta Kristina
1891-11-21
Stensele
Kaskeluogt
9303
Persdotter
Marta Kristina
1822-03-13
Grundsunda
Nyland
9304
Persdotter
Marta Kristina
1861-05-14
Arnäs
Lunne
9305
Persdotter
Marta Kristina
1803-07-23
Lövånger
Vallen
9306
Persdotter
Marta Kristina
1866-10-04
Trehörningsjö
Djuptjärn
9307
Persdotter
Marta Lovisa
1841-10-07
Norsjö
Högheden
9308
Persdotter
Marta Lovisa
1828-09-19
Skellefteå lands
Klintträsk
9309
Persdotter
Marta Lovisa
1808-09-10
Skellefteå lands
Högheden
9310
Persdotter
Marta Lovisa
1807
Skellefteå lands
Yttervik
9311
Persdotter
Marta Lovisa
1826-12-17
Norsjö
Risliden
9312
Persdotter
Marta Lovisa
1798-10-27
Umeå lands
Häggnäs
9313
Persdotter
Marta Lovisa
1848-08-03
Jörn
Jörn
9314
Persdotter
Marta Magdalena
1841-01-16
Resele
Stugusjön
9315
Persdotter
Marta Magdalena
1819-10-28
Skellefteå lands
Finnträsk
9316
Persdotter
Marta Magdalena
1804-10-18
Skellefteå lands
Holmfors
9317
Persdotter
Marta Magdalena
1811-04-01
Skellefteå lands
Kågeträsk
9318
Persdotter
Marta Margareta
1830-05-09
Skellefteå lands
Hedesbyn
9319
Persdotter
Marta Margareta
1889-02-21
Dorotea
Svanaby
9320
Persdotter
Marta Maria
1878-12-01
Skorped
Djupsjö
9321
Persdotter
Marta Matilda
1866-12-16
Junsele
Öfra
9322
Persdotter
Marta Sofia
1860-09-02
Vilhelmina
Gransjö
9323
Persdotter
Marta Sofia
1831-07-24
Gideå
Sörgidsjö
9324
Persdotter
Marta Vilhelmina
1832-02-01
Sävar
Gunnismark
9325
Persdotter
Martima Margreta
1897-01-01
Själevad
Sörvåge
9326
Persdotter
Matilda
1836-03-14
Skellefteå lands
Gummark
9327
Persdotter
Matilda
1858-06-13
Skellefteå lands
Norrliden
9328
Persdotter
Matilda
1865-05-29
Umeå lands
Strand
9329
Persdotter
Matilda
1837-10-25
Skellefteå lands
Selet
9330
Persdotter
Matilda
1858-03-17
Umeå lands
Västerteg
9331
Persdotter
Matilda
1845-05-07
Grundsunda
Ava
9332
Persdotter
Matilda
1864-05-05
Lysvik
Åsegård
9333
Persdotter
Matilda
1871-11-29
Nordmaling
Lögdeå
9334
Persdotter
Matilda
1848-03-14
Lycksele
Örträsk
9335
Persdotter
Matilda
1864-02-01
Bjurholm
Björknäs
9336
Persdotter
Matilda
1857-11-08
Vännäs
Nyby
9337
Persdotter
Matilda
1874-12-13
Nordmaling
Rönnholm
9338
Persdotter
Matilda
1879-04-23
Bjurholm
Östervik
9339
Persdotter
Matilda
1871-02-23
Umeå Lands
Tavelsjö
9340
Persdotter
Matilda
1871-06-18
Umeå lands
Holmsund
9341
Persdotter
Matilda
1857-10-29
Skellefteå lands
Källbomark
9342
Persdotter
Matilda
1866-02-17
Umeå lands
Holmsund
9343
Persdotter
Matilda Agata
1882-10-13
Tärna
Ström
9344
Persdotter
Matilda Amalia
1875-02-18
Degerfors
Kvarntorp
9345
Persdotter
Matilda Amanda
1872-02-28
Nysätra
Klintsjön
9346
Persdotter
Matilda Carolina
1853-10-18
Robertsfors
Antnäs
9347
Persdotter
Matilda Charlotta
1862-06-02
Lycksele
Forsheden
9348
Persdotter
Matilda Charlotta
1876-08-27
Umeå lands
Stöcksjö
9349
Persdotter
Matilda Eliana
1850-10-05
Sävar
Tålsmark
9350
Persdotter
Matilda Eufrosyna
1878-04-18
Lycksele
Arvträsk
9351
Persdotter
Matilda Fredrika
1868-11-29
Norsjö
Kvavisträsk
9352
Persdotter
Matilda Ingegerd
1902-03-14
Anundsjö
Solberg
9353
Persdotter
Matilda Johanna
1858-07-21
Degerfors
Brännforssund
9354
Persdotter
Matilda Johanna
1881-06-12
Arjeplog
Arjeplog
9355
Persdotter
Matilda Johanna
1881-06-12
Arjeplog
Björkliden
9356
Persdotter
Matilda Johanna
1866-12-26
Lycksele
Grundträsk
9357
Persdotter
Matilda Johanna
1880-02-25
Tärna
Ström
9358
Persdotter
Matilda Johanna
1872-07-29
Sorsele
Aha
9359
Persdotter
Matilda Johanna
1849-11-15
Bygdeå
Risböle
9360
Persdotter
Matilda Johanna
1854-02-25
Degerfors
Arvlund
9361
Persdotter
Matilda Johanna
1877-11-28
Umeå lands
Norra Myrbäck
9362
Persdotter
Matilda Johanna
1882-03-04
Umeå lands
Yttersjö
9363
Persdotter
Matilda Johanna
1873-05-20
Umeå lands
Norra Myrbäck
9364
Persdotter
Matilda Johanna
1871-05-10
Umeå lands
Ytterödå
9365
Persdotter
Matilda Josefina
1864-03-20
Lycksele
Tannsele
9366
Persdotter
Matilda Karolina
1831-08-31
Skellefteå lands
Falmark
9367
Persdotter
Matilda Karolina
1858-05-12
Skellefteå lands
Gummark
9368
Persdotter
Matilda Karolina
1859-04-08
Umeå lands
Nyliden
9369
Persdotter
Matilda Karolina
1856-07-10
Örträsk
Vargträsk
9370
Persdotter
Matilda Karolina
1853-07-23
Lycksele
Araret
9371
Persdotter
Matilda Karolina
1873-09-29
Umeå lands
Grundfors
9372
Persdotter
Matilda Kristina
1860-09-06
Degerfors
Storberget
9373
Persdotter
Matilda Kristina
1877-09-17
Degerfors
Rödå
9374
Persdotter
Matilda Magdalena
1849-07-07
Fredrika
Holmsele
9375
Persdotter
Matilda Mariana
1852-03-14
Skellefteå lands
Kågeträsk
9376
Persdotter
Matilda Paulina
1869-09-14
Umeå stads
Umeå stad
9377
Persdotter
Matilda Sofia
1873-05-28
Burträsk
Ljusvattnet
9378
Persdotter
Matilda Sofia
1856-02-28
Umeå lands
Stöcke
9379
Persdotter
Matilda Sofia
1862-03-21
Umeå lands
Västansjö
9380
Persdotter
Maximiliana
1825-02-10
Lövånger
Kräkånger
9381
Persdotter
May Yvonne
1930-03-10
Åsele
Östernoret
9382
Persdotter
Milda Johanna
1895-02-07
Malå
Nylund
9383
Persdotter
Milda Margareta
1863-12-23
Norsjö
Norrby
9384
Persdotter
Milda Margareta
1863-12-23
Norsjö
Norrby
9385
Persdotter
Mina Josefina
1885-12-11
Vännäs
Vännfors
9386
Persdotter
Mina Kristina
1862-05-22
Norsjö
Ö. Högkulla
9387
Persdotter
Mina Kristina
1893-01-15
Mo
Stavarn
9388
Persdotter
Minna Charlotta
1878-03-23
Umeå lands
Ytterhiske
9389
Persdotter
Måns
1792-02-16
Lycksele
Ran
9390
Persdotter
Märit
1799-01-01
Anundsjö
Långsele
9391
Persdotter
Märit
1791-04-16
Anundsjö
Västergensjö
9392
Persdotter
Märit
1787-09-28
Anundsjö
Västersel
9393
Persdotter
Märit
1844-01-29
Östmark
Östmark
9394
Persdotter
Märit
1787-02-02
Själevad
Östansjö
9395
Persdotter
Märit
1777-04-06
Anundsjö
Yttersel
9396
Persdotter
Märit
1791-02-11
Själevad
Billsta
9397
Persdotter
Märit
1802-12-02
Anundsjö
Galasjö
9398
Persdotter
Märit
1793-08-24
Anundsjö
Tvärlandsböle
9399
Persdotter
Märit
1788-07-07
Anundsjö
Österfannbyn
9400
Persdotter
Märit
1780-04-30
Ålvdalen
Loka
9401
Persdotter
Märit
1811-10-11
Ström
Grelsgård
9402
Persdotter
Märit
1780-02-14
Anundsjö
Järvberget
9403
Persdotter
Märit
1782-04-02
Anundsjö
Anundsjö
9404
Persdotter
Märit
1785-03-16
Anundsjö
Kubbe
9405
Persdotter
Märit
1779-09-06
Själevad
Leding
9406
Persdotter
Märit
1779
Åsele
Lavsjö
9407
Persdotter
Märit Sofia
1827-12-04
Gideå
Sörgidsjö
9408
Persdotter
Märit Ulrika
1817-01-16
Gideå
Västergidsjö
9409
Persdotter
Märta
1820-09-28
Anundsjö
Norrmesunda
9410
Persdotter
Märta
1836-03-23
Anundsjö
Norrflärke
9411
Persdotter
Märta
1835-11-27
Mo
Gottne
9412
Persdotter
Märta
1822-04-04
Anundsjö
Norrböle
9413
Persdotter
Märta
1811-05-15
Anundsjö
Hemsjö
9414
Persdotter
Märta
1818-09-09
Anundsjö
Norrböle
9415
Persdotter
Märta
1834-02-15
Mo
Gottne
9416
Persdotter
Märta
1852-12-16
Sidensjö
Österkäl
9417
Persdotter
Märta
1867-03-08
Anundsjö
Myckelgensjö
9418
Persdotter
Märta
1870-07-19
Anundsjö
Norrböle
9419
Persdotter
Märta
1887-03-15
Anundsjö
Ödsby
9420
Persdotter
Märta
1879-05-30
Själevad
Västeralnäs
9421
Persdotter
Märta
1866-08-08
Ramsele
Lungsjö
9422
Persdotter
Märta
1808
Nätra
Östersel 13:1
9423
Persdotter
Märta
1873-01-06
Nätra
Utby
9424
Persdotter
Märta
1862-01-04
Själevad
Norrvästansjö
9425
Persdotter
Märta
1838-06-19
Sidensjö
Rössjö
9426
Persdotter
Märta
1786
Nordingrå (Y)
Mjällom
9427
Persdotter
Märta
1798-08-09
Vilhelmina
Vilhelmina
9428
Persdotter
Märta
1841-07-25
Invik Ullånger (Y)
9429
Persdotter
Märta
1774
Resele
Resele
9430
Persdotter
Märta
1819
Nätra
Nätra
9431
Persdotter
Märta
1833-08-05
Själevad
Bringen
9432
Persdotter
Märta
1883-07-11
Anundsjö
Norrflärke
9433
Persdotter
Märta
1858-12-28
Anundsjö
Vattugården
9434
Persdotter
Märta
1778-10-01
Själevad
Söderåfors sågverk
9435
Persdotter
Märta
1774-04-29
Anundsjö
Ödsbyn
9436
Persdotter
Märta
1795-09-01
Själevad
Norrvästansjö
9437
Persdotter
Märta
1853-12-11
Själevad
Överbilla
9438
Persdotter
Märta
1880-11-22
Anundsjö
Järvberget
9439
Persdotter
Märta
1838-09-07
Anundsjö
Önskan
9440
Persdotter
Märta
1850-10-06
Själevad
Överbilla 7
9441
Persdotter
Märta
1888-06-04
Anundsjö
Österfannby
9442
Persdotter
Märta
1801-09-28
Anundsjö
Hädanberg
9443
Persdotter
Märta
1814-05-05
Själevad
Österalnäs
9444
Persdotter
Märta
1806
Själevad
Främmerbilla
9445
Persdotter
Märta
1800
Nätra
Blåvik
9446
Persdotter
Märta
1815-07-31
Själevad
Västeralnö
9447
Persdotter
Märta
1807-05-10
Själevad
Österbillsjö
9448
Persdotter
Märta
1861-02-11
Själevad
Västergundsjö
9449
Persdotter
Märta
1862-03-02
Arnäs
Väster Landsjö
9450
Persdotter
Märta
1861-12-11
Björna
Leding
9451
Persdotter
Märta
1805
Själevad
Främmerbilla
9452
Persdotter
Märta
1815-08-08
Själevad
Nordanås
9453
Persdotter
Märta
1864-11-27
Själevad
Västergundsjö
9454
Persdotter
Märta
1786-02-17
Anundsjö
Storborgaren
9455
Persdotter
Märta
1825-12-18
Själevad
Västerbillsjö
9456
Persdotter
Märta
1825-01-09
Själevad
Östansjö
9457
Persdotter
Märta
1796-02-12
Anundsjö
Nordsjö
9458
Persdotter
Märta
1816-01-02
Umeå lands
Sävar
9459
Persdotter
Märta
1851-05-06
Björna
Leding
9460
Persdotter
Märta
1837-04-25
Själevad
Västergundsjö
9461
Persdotter
Märta
1801-11-15
Björna
Björnsjö
9462
Persdotter
Märta
1785
Nätra
Nätra
9463
Persdotter
Märta
1811-03-08
Själevad
Åsliden
9464
Persdotter
Märta
1841-02-11
Björna
Björnsjö
9465
Persdotter
Märta
1877-10-09
Anundsjö
Norrflärke
9466
Persdotter
Märta
1771
Nordingrå
Sund 2:2
9467
Persdotter
Märta
1853-09-12
Själevad
Haffsta
9468
Persdotter
Märta
1869-05-16
Björna
Leding
9469
Persdotter
Märta
1845-09-19
Själevad
Österbillsjö
9470
Persdotter
Märta
1831-04-01
Anundsjö
Sörflärke
9471
Persdotter
Märta
1815-02-13
Själevad
Hanabäck
9472
Persdotter
Märta
1774
Liden
Liden
9473
Persdotter
Märta
1855-04-02
Mo
Hållen 2
9474
Persdotter
Märta
1779-12-13
Själevad
Själand
9475
Persdotter
Märta
1867-10-10
Sidensjö
Prästbordet
9476
Persdotter
Märta
1863-03-10
Anundsjö
Tvärlandsböle
9477
Persdotter
Märta
1843-03-01
Anundsjö
Västerfanbyn
9478
Persdotter
Märta
1863-05-13
Sidensjö
Prästbordet
9479
Persdotter
Märta
1831-04-23
Själevad
Norrvästansjö
9480
Persdotter
Märta
1772-05-19
Grundsunda
Skademark
9481
Persdotter
Märta
1789
Åsele
Lögda
9482
Persdotter
Märta
1840-06-30
Arnäs
Sörälvsjö
9483
Persdotter
Märta
1804-09-06
Björna
Björnsjö
9484
Persdotter
Märta
1778-08-01
Själevad
Kittsböle
9485
Persdotter
Märta
1829-05-03
Själevad
Nordanås
9486
Persdotter
Märta
1802-03-13
Björna
Björna by
9487
Persdotter
Märta
1794-08-03
Anundsjö
Storsele
9488
Persdotter
Märta
1798
Älvdalen
Roth
9489
Persdotter
Märta
1844-10-07
Nätra
Blåvik
9490
Persdotter
Märta
1800-08
Nätra
Blåvik
9491
Persdotter
Märta
1850-10-09
Anundsjö
Österfannbyn
9492
Persdotter
Märta
1867-11-05
Mo
Västerbacke
9493
Persdotter
Märta
1823-04-21
Anundsjö
Västerfannbyn
9494
Persdotter
Märta
1817-04-09
Anundsjö
Sörflärke
9495
Persdotter
Märta
1832-09-30
Anundsjö
Norrflärke
9496
Persdotter
Märta
1842-03-05
Själevad
Västergärdal
9497
Persdotter
Märta Agata
1794-09-08
Skellefteå lands
Åbyn
9498
Persdotter
Märta Brita
1791-02-09
??
??
9499
Persdotter
Märta Brita
1827-07-06
Nätra
Bjästa
9500
Persdotter
Märta Brita
1820-04-12
Vilhelmina
Bäsksele
9501
Persdotter
Märta Brita
1818-01-30
Nätra
Bjästa
9502
Persdotter
Märta Brita
1832-01-26
Nätra
Bjästa
9503
Persdotter
Märta Brita
1863-10-27
Björna
Gideå
9504
Persdotter
Märta Brita
1827-07-15
Dorotea
Svanaby
9505
Persdotter
Märta Brita
1860-02-21
Björna
Nyliden
9506
Persdotter
Märta Elisabet
1839-10-23
Sidensjö
Skureå
9507
Persdotter
Märta Elisabet
1842-08-27
Nätra
Nätra
9508
Persdotter
Märta Elisabet
1839-10-23
Sidensjö
Skureå
9509
Persdotter
Märta Elisabet
1817-07-22
Stöde
Stöde
9510
Persdotter
Märta Elisabet
1848-04-15
Björna
Nyliden
9511
Persdotter
Märta Elisabet
1842-11-24
Åsele
Siksjön
9512
Persdotter
Märta Elisabeta
1848-10-07
Nätra
Bjästa
9513
Persdotter
Märta Erika
1874-08-03
Björna
Leding
9514
Persdotter
Märta Erika
1838-03-18
Björna
Locksta
9515
Persdotter
Märta Erika
1872-10-22
Björna
Hemling
9516
Persdotter
Märta Erika
1834-07-16
Vilhelmina
Tresunda
9517
Persdotter
Märta Eugenia
1881-02-02
Vilhelmina
Gransjö
9518
Persdotter
Märta Evelina
1878-01-04
Björna
Nyliden
9519
Persdotter
Märta Helena
1883-04-18
Anundsjö
Tvärlandsböle
9520
Persdotter
Märta Helena
1819-03-13
Anundsjö
Pullsjö
9521
Persdotter
Märta Helena
1812-08-27
Burträsk
Torrbergsliden
9522
Persdotter
Märta Johanna
1877-12-23
Nätra
Sörgård
9523
Persdotter
Märta Johanna
1835-05-08
Ramsele
Nordankäl
9524
Persdotter
Märta Johanna
1887-06-07
Anundsjö
Hemsjö
9525
Persdotter
Märta Johanna
1856-02-25
Dorotea
Lövsjö
9526
Persdotter
Märta Johanna
1875-04-05
Anundsjö
Tjärn
9527
Persdotter
Märta Johanna
1866-04-18
Nätra
Bäck
9528
Persdotter
Märta Johanna
1828-07-23
Grundsunda
Skede
9529
Persdotter
Märta Johanna
1843-07-30
Ådalsliden
Lidgatu
9530
Persdotter
Märta Karolina
1861-02-08
Anundsjö
Stavarn
9531
Persdotter
Märta Karolina
1868-03-02
Anundsjö
Solberg
9532
Persdotter
Märta Karolina
1890-08-05
Anundsjö
Tjärn
9533
Persdotter
Märta Karolina
1858-05-31
Anundsjö
Stavarn
9534
Persdotter
Märta Karolina
1887-02-26
Bjurholm
Stennäs
9535
Persdotter
Märta Karolina
1858-03-10
Arnäs
Bodum
9536
Persdotter
Märta Katarina
1876-09-03
Anundsjö
Storborgaren
9537
Persdotter
Märta Katarina
1826-12-29
Skorped
Johannesberg
9538
Persdotter
Märta Katarina
1892-07-24
Anundsjö
Brattsjö
9539
Persdotter
Märta Katarina
1826-08-13
Åsele
Lomsjö
9540
Persdotter
Märta Katarina
1837-12-16
Åsele
Oxvattnet
9541
Persdotter
Märta Katarina
1856-03-09
Sidensjö
Myre
9542
Persdotter
Märta Katarina
1859-01-18
Skorped
Sjöland
9543
Persdotter
Märta Katarina
1849-09-27
Själevad
Sörbacksjö
9544
Persdotter
Märta Katarina
1851-04-27
Arnäs
Västerlandsjö
9545
Persdotter
Märta Katarina
1859-09-03
Björna
Uddersjö
9546
Persdotter
Märta Katarina
1826-01-16
Dorotea
Svanaby
9547
Persdotter
Märta Katarina
1811-01-22
Nordmaling
Djupsjö
9548
Persdotter
Märta Katarina
1825-05-29
Gideå
Kantsjö
9549
Persdotter
Märta Katarina
1847-04-05
Fredrika
Nyland
9550
Persdotter
Märta Katarina
1832-04-15
Björna
Angsta
9551
Persdotter
Märta Katarina
1828-11-02
Nora
Lövvik
9552
Persdotter
Märta Katarina
1830-08-12
Björna
Hemling
9553
Persdotter
Märta Katarina
1817-12-03
Åsele
Östernoret
9554
Persdotter
Märta Kristina
1874-03-30
Vilhelmina
Siksjö
9555
Persdotter
Märta Kristina
1846-06-01
Anundsjö
Östergensjö
9556
Persdotter
Märta Kristina
1825-07-26
Anundsjö
Åbosjön
9557
Persdotter
Märta Kristina
1842-11-18
Anundsjö
Västersel
9558
Persdotter
Märta Kristina
1816-11-30
Anundsjö
Kubbe
9559
Persdotter
Märta Kristina
1845-06-09
Nätra
Norum 3:1
9560
Persdotter
Märta Kristina
1838-01-12
Sídensjö
Djupsjö
9561
Persdotter
Märta Kristina
1838-01-12
Sidensjö
Djupsjö
9562
Persdotter
Märta Kristina
1832-02-05
Anundsjö
Norrböle
9563
Persdotter
Märta Kristina
1858-07-17
Mo
Gottne
9564
Persdotter
Märta Kristina
1855-07-04
Själevad
Billsta
9565
Persdotter
Märta Kristina
1827-08-05
Anundsjö
Nordsjö
9566
Persdotter
Märta Kristina
1887-07-02
Anundsjö
Västerfannby
9567
Persdotter
Märta Kristina
1876-01-25
Mo
Flärke
9568
Persdotter
Märta Kristina
1826-08-15
Anundsjö
Åbosjön
9569
Persdotter
Märta Kristina
1811-10-20
Dorotea
Lavsjö
9570
Persdotter
Märta Kristina
1838-01-12
Sidensjö
Djupsjö
9571
Persdotter
Märta Kristina
1833-12-16
Arnäs
Hornön
9572
Persdotter
Märta Kristina
1837-07-22
Björna
Hemling
9573
Persdotter
Märta Kristina
1838-08-19
Vilhelmina
Malgovik
9574
Persdotter
Märta Kristina
1852-01-05
Anundsjö
Nordsjö
9575
Persdotter
Märta Kristina
1831-01-17
Anundsjö
Degersjö
9576
Persdotter
Märta Kristina
1801-02-16
Resele
Omnäs
9577
Persdotter
Märta Kristina
1799-08-29
Resele
Omnäs
9578
Persdotter
Märta Kristina
1857-10-01
Mo
Västerbacke
9579
Persdotter
Märta Lovisa
1850-11-30
Bygdeå
Villnäs
9580
Persdotter
Märta Lovisa
1835-10-09
Dorotea
Långsele
9581
Persdotter
Märta Lovisa
1833-05-08
Gideå
Sörgidsjö
9582
Persdotter
Märta Magdalena
1834-08-13
Åsele
Björksele
9583
Persdotter
Märta Magdalena
1819-10-05
Vilhelmina
Rönnäs
9584
Persdotter
Märta Magdalena
1814-07-22
Bjurholm
Braksele
9585
Persdotter
Märta Magdalena
1818-08-03
Nordmaling
Hallen
9586
Persdotter
Märta Margareta
1860-05-29
Sidensjö
Å
9587
Persdotter
Märta Margareta
1812-08-14
Resele
Myre
9588
Persdotter
Märta Margareta
1861-01-21
Anundsjö
Norrböle
9589
Persdotter
Märta Margareta
1861-04-26
Skorped
Lännäs
9590
Persdotter
Märta Margareta
1866-01-23
Sidensjö
Nolås
9591
Persdotter
Märta Margareta
1855-08-24
Arvidsjaur
Högheden
9592
Persdotter
Märta Margareta
1814-08-03
Nora
Löfvik
9593
Persdotter
Märta Margareta
1861-05-16
Anundsjö
Österfanby
9594
Persdotter
Märta Margareta
1861-09-26
Mo
Mo Bruk
9595
Persdotter
Märta Margareta
1830-04-04
Mo
Gottne
9596
Persdotter
Märta Margareta
1835-11-15
Björna
Angsta
9597
Persdotter
Märta Margareta
1843-08-08
Dorotea
Tannsjö
9598
Persdotter
Märta Margareta
1835-10-30
Tåsjö
Svedjom
9599
Persdotter
Märta Margareta
1866-03-03
Åsele
Söråsele
9600
Persdotter
Märta Margareta
1884-08-28
Åsele
Varpsjö
9601
Persdotter
Märta Margareta
1832-04-09
Junsele
Junsele
9602
Persdotter
Märta Maria
1861-01-27
Skorped
Skorped
9603
Persdotter
Märta Maria
1886-02-07
Anundsjö
Sörmesunda
9604
Persdotter
Märta Maria
1839-10-17
Åsele
Siksjö
9605
Persdotter
Märta Maria
1834-06-04
Tåsjö
Rotnäset
9606
Persdotter
Märta Maria
1845-05-01
Bjurholm
Lågsjö
9607
Persdotter
Märta Maria
1833-02-18
Junsele
Gårelehöjden
9608
Persdotter
Märta Matilda
1897-03-14
Åsele
Holmträsk
9609
Persdotter
Märta Matilda
1861-09-05
Dorotea
Häggås
9610
Persdotter
Märta Matilda
1835-04-03
Tåsjö
Skansnäset
9611
Persdotter
Märta Ottilia
1897-04-07
Anundsjö
Brandkäl
9612
Persdotter
Märta Petronella
1855-10-25
Tåsjö
Lillånäs
9613
Persdotter
Märta Sofia
1853-07-23
Nätra
Nässjö
9614
Persdotter
Märta Sofia
1824-01-02
Gideå
Sörgidsjö
9615
Persdotter
Märta Sofia
1820-06-11
Gideå
Sörgidsjö
9616
Persdotter
Märta Vendla
1820-01-06
Nätra
Bredånger
9617
Persdotter
Märta Wendla
1849-03-08
Nätra
Sjögom
9618
Persdotter
Märta Viola
1901-10-28
Anundsjö
Norrböle
9619
Persdotter
Mätta
1819-12-13
Lilla Isie
V Torp
9620
Persdotter
Naima Johanna
1881-06-14
Nordmaling
Rundvik
9621
Persdotter
Naima Maria
1882-10-03
Nordmaling
Tallberg
9622
Persdotter
Naima Sofia
1882-08-13
Nordmaling
Djupsjö
9623
Persdotter
Naima Sofia
1879-09-25
Nordmaling
Djupsjö
9624
Persdotter
Nancy Elvira
1882-03-21
Nordmaling
Aspeå
9625
Persdotter
Nanni Ottilia
1874-11-20
Burträsk
Kalvträsk
9626
Persdotter
Nanny Agata
1871-07-08
Lycksele
Gäddträsk
9627
Persdotter
Nanny Agusta
1888-04-22
Vilhelmina
Norrvik
9628
Persdotter
Nanny Alida
1886-01-20
Degerfors
Högfällan
9629
Persdotter
Nanny Amanda
1879-05-03
Degerfors
Kussjön
9630
Persdotter
Nanny Elisabet
1873-02-26
Stensele
Skarvsjö
9631
Persdotter
Nanny Eufrosyna
1881-03-20
Lycksele
Gäddträsk
9632
Persdotter
Nanny Eulalia
1853-02-19
Lycksele
Nyby
9633
Persdotter
Nanny Johanna
1872-02-07
Vilhelmina
Bäsksjö
9634
Persdotter
Nanny Josefina
1894-08-11
Lycksele
Holmträsk
9635
Persdotter
Nanny Karolina
1872-09-27
Lycksele
Flakaträsk
9636
Persdotter
Nanny Kristina
1887-07-15
Degerfors
Kvarntorp
9637
Persdotter
Nanny Kristina
1891-06-29
Degerfors
Kvarntorp
9638
Persdotter
Nanny Kristina
1875-11-20
Vilhelmina
Grundsjö
9639
Persdotter
Nanny Lovisa
1874-06-26
Lycksele
Vänjaurträsk
9640
Persdotter
Nanny Maria
1885-06-02
Stensele
Nipsjö
9641
Persdotter
Nanny Maria
1895-08-30
Bjurholm
Bredträsk
9642
Persdotter
Nanny Matilda
1867-09-22
Örträsk
Örträsk
9643
Persdotter
Nanny Matilda
1887-07-09
Lycksele
Långsele
9644
Persdotter
Nanny Matilda
1875-02-09
Örträsk
Örträsk
9645
Persdotter
Nanny Olivia
1879-10-11
Umeå lands
Västerhiske
9646
Persdotter
Nanny Ottiliana
1880-01-19
Lycksele
Rusele
9647
Persdotter
Nanny Sofia
1882-10-06
Degerfors
Rödå
9648
Persdotter
Nelly Katarina
1886-01-09
Åsele
Älgsjö
9649
Persdotter
Nelly Katarina Abomelia
1882-07-29
Åsele
Yxsjö
9650
Persdotter
Nils Petter
1828-01-16
Lövånger
Kräkånger
9651
Persdotter
Nissa Anna
1859-12-06
Orsa
Orsa
9652
Persdotter
Olava Serena
1833
Norge
Norge
9653
Persdotter
Olga Akvelina Eufenia
1878-11-09
Alnö
Wränsta
9654
Persdotter
Olga Amalia
1891-01-18
Lycksele
Åttonträsk
9655
Persdotter
Olga Irene
1886-07-28
Nordmaling
Nygård
9656
Persdotter
Olga Johanna
1901-03-31
Anundsjö
Solberg
9657
Persdotter
Olga Kristina
1890-06-07
Åsele
Kyrkbyn
9658
Persdotter
Olga Levina
1876-05-18
Vilhelmina
Granliden
9659
Persdotter
Olga Margit
1901-06-10
Degerfors
Degerfors
9660
Persdotter
Olga Maria
1895-05-10
Lycksele
Lomfors
9661
Persdotter
Olivia Emelinda
1866-02-18
Vilhelmina
Råsele
9662
Persdotter
Olivia Karolina
1874-09-25
Vilhelmina
Dalasjö
9663
Persdotter
Olivia Kristina
1874-01-16
Tärna
Ström
9664
Persdotter
Olivia Magdalena
1866-06-27
Sorsele
Bure
9665
Persdotter
Olivia Maria
1867-04-02
Vilhelmina
Granliden
9666
Persdotter
Olivia Petronella
1861-01-16
Åsele
Älgsjö
9667
Persdotter
Olof
1822-01-30
Umeå lands
Rödå
9668
Persdotter
Otilia
1899-02-07
Anundsjö
Ödsby
9669
Persdotter
Ottilia Karolina
1848-01-28
Lycksele
Vänjaurbäck
9670
Persdotter
Ottilia Matilda
1870-06-04
Grundsunda
Utås
9671
Persdotter
Paulina
1881-12-02
Bjurholm
Bjurholm
9672
Persdotter
Per
1852-01-04
Lillhärdal
Lillhärdal
9673
Persdotter
Per
1821-09-07
Skellefteå lands
Hjoggböle
9674
Persdotter
Per
1791-05-12
Själevad
Översjäla
9675
Persdotter
Per Valfrid
1869-10-11
Dorotea
Lavsjö
9676
Persdotter
Petrina
1855-08-21
Umeå lands
Nyland
9677
Persdotter
Petrina
1863-08-25
Arnäs
Överön
9678
Persdotter
Petrina
1846-06-29
Grundsunda
Godmark
9679
Persdotter
Petrina
1875-05-05
Nordmaling
Gräsmyr
9680
Persdotter
Petrina
1819-09-30
Nordmaling
Ledusjö
9681
Persdotter
Petrina
1853-04-18
Nordmaling
Klöse
9682
Persdotter
Petrina
1834-08-10
Nordmaling
Bredvik
9683
Persdotter
Petrina Johanna
1864-10-05
Umeå lands
Degerbäcken
9684
Persdotter
Petrina Maria
1840-08-06
Nordmaling
Långed
9685
Persdotter
Petrina Maria
1863-12-04
Nordmaling
Mullsjö
9686
Persdotter
Petrina Maria
1841-04-19
Nordmaling
Mullsjö
9687
Persdotter
Petronella
1851-06-04
Burträsk
Burträsk
9688
Persdotter
Petronella
1826-02-08
Åsele
Lögda
9689
Persdotter
Petronella
1820-02-16
Åsele
Rissjö
9690
Persdotter
Petronella
1867-12-17
Alanäs
Harrsjö
9691
Persdotter
Petronella Charlotta
1854-12-04
Lycksele
Lycksele
9692
Persdotter
Petronella Kristina
1867-07-15
Åsele
Tennsjö
9693
Persdotter
Petronella Olivia
1854-05-02
Vilhelmina
Svannäs
9694
Persdotter
Petrus
1869-12-21
Holmsund
Holmsund
9695
Persdotter
Petter Aldon
1866-08-07
Skellefteå lands
Ursviken
9696
Persdotter
Ragnhild Sylvia
1906-08-07
Anundsjö
Innertellmo
9697
Persdotter
Rakel Johanna
1818-08-09
Nordmaling
Ledusjö
9698
Persdotter
Rut Magdalena
1896-01-11
Lycksele
Vinliden
9699
Persdotter
Rut Maria
1911-12-07
Degerfors
Granön
9700
Persdotter
Sabina Karolina
1890-10-27
Vilhelmina
Vilhelmina
9701
Persdotter
Sanna Fridolfia
1895-03-23
Bjurholm
Hörnäs
9702
Persdotter
Sanna Ingeborg
1891-08-11
Burträsk
Bodbyn
9703
Persdotter
Sanna Kristina
1895-03-02
Degerfors
Degerfors
9704
Persdotter
Sara
1885-02-10
Anundsjö
Näs
9705
Persdotter
Sara
1868-02-07
Anundsjö
Sörflärke
9706
Persdotter
Sara
1901-03-30
Anundsjö
Norrflärke
9707
Persdotter
Sara
1856-09-23
Anundsjö
Västergensjö
9708
Persdotter
Sara
1793-08-30
Anundsjö
Grundtjärn
9709
Persdotter
Sara
1804-11-17
Anundsjö
Hädanberg
9710
Persdotter
Sara
1785-11-18
Anundsjö
Grundtjärn
9711
Persdotter
Sara
1812-10-06
Anundsjö
Järvberget
9712
Persdotter
Sara
1864-03-08
Anundsjö
Myckelgensjö
9713
Persdotter
Sara
1871-03-09
Anundsjö
Bergsjö
9714
Persdotter
Sara
1797-03-25
Skellefteå lands
Skellefteå lands
9715
Persdotter
Sara
1795-11-27
Skellefteå lands
Högheden
9716
Persdotter
Sara
1787-02-22
Sidensjö
Kläppen
9717
Persdotter
Sara
1773
Nätra
Nätra
9718
Persdotter
Sara
1848-05-12
Själevad
Översjäla
9719
Persdotter
Sara
1786-12-11
Skellefteå lands
Falmark
9720
Persdotter
Sara
1771-10-29
Skellefteå lands
Skellefteå lands
9721
Persdotter
Sara
1833-04-24
Skellefteå lands
Storkåge
9722
Persdotter
Sara
1837-10-31
Sorsele
Hällnäs
9723
Persdotter
Sara
1793-11-07
Sidensjö
Pålsböle
9724
Persdotter
Sara
1862-07-29
Själevad
Norrlungånger
9725
Persdotter
Sara
1869-01-11
Själevad
Norrvästansjö
9726
Persdotter
Sara
1835-03-31
Anundsjö
Åbosjön
9727
Persdotter
Sara
1782-02-14
Arnäs
Dekarsön
9728
Persdotter
Sara
1849-07-30
Mo
Österalnö
9729
Persdotter
Sara
1777-11-26
Själevad
Billsta
9730
Persdotter
Sara
1790-12-02
Själevad
Norrlungånger
9731
Persdotter
Sara
1838-09-04
Själevad
Norrvästansjö
9732
Persdotter
Sara
1872-02-08
Arnäs
Älvsöden
9733
Persdotter
Sara
1800-01-22
Junsele
Vallen
9734
Persdotter
Sara
1823-07-10
Själevad
Hållen
9735
Persdotter
Sara
1835-10-05
Själevad
Österås
9736
Persdotter
Sara
1869-01-03
Själevad
Nordanås 6
9737
Persdotter
Sara
1886-04-12
Anundsjö
Brandtjäl
9738
Persdotter
Sara
1778-02-01
Själevad
Billsta
9739
Persdotter
Sara
1811-11-02
Själevad
Nordanås
9740
Persdotter
Sara
1779-01-24
Själevad
Översjäla 3
9741
Persdotter
Sara
1813-01-26
Själevad
Nordanås
9742
Persdotter
Sara
1812-03-08
Själevad
Översjäla
9743
Persdotter
Sara
1780-01-06
Anundsjö
Storborgaren
9744
Persdotter
Sara
1802-11-07
Själevad
Västeralnö
9745
Persdotter
Sara
1777-11-24
Själevad
Norrvåge
9746
Persdotter
Sara
1789-02-02
Burträsk
Innansjön
9747
Persdotter
Sara
1842-10-20
Själevad
Komnäs
9748
Persdotter
Sara
1805-03-19
Ramsele
Imnäs
9749
Persdotter
Sara
1837-07-31
Arnäs
Faresta
9750
Persdotter
Sara
1813-04-07
Själevad
Yttergundsjö
9751
Persdotter
Sara
1786-05-11
Arnäs
Sörälvsjö
9752
Persdotter
Sara
1794-02-03
Själevad
Västeralnäs
9753
Persdotter
Sara
1787-02-22
Sidensjö
Kläppen
9754
Persdotter
Sara
1788-04-01
Själevad
Norrvästansjö
9755
Persdotter
Sara
1789-01-05
Anundsjö
Yttersel
9756
Persdotter
Sara
1804
Lappmarken
Lappmarken
9757
Persdotter
Sara
1791-09-25
Burträsk
Bygdeträsk
9758
Persdotter
Sara
1779-01-26
Skellefteå lands
Holmsvattnet
9759
Persdotter
Sara
1777-02-04
Arnäs
Överön
9760
Persdotter
Sara
1864-07-05
Själevad
Sörvåge
9761
Persdotter
Sara
1795-04-21
Burträsk
Bodbyn
9762
Persdotter
Sara
1779-08-03
Fjällsjö
Backe
9763
Persdotter
Sara
1791-04-20
Själevad
Domsjö
9764
Persdotter
Sara
1785
Åsele
Torvsele
9765
Persdotter
Sara
1770-12-05
Arnäs
Brunnsnyland
9766
Persdotter
Sara
1835-03-07
Mo
Gala
9767
Persdotter
Sara
1795-02-16
Själevad
Hörnett
9768
Persdotter
Sara
1782-06-03
Ådalsliden
Västanbäck
9769
Persdotter
Sara
1774-09-10
Fjällsjö
Näset
9770
Persdotter
Sara
1776-12-20
Bodum
Orrnäs
9771
Persdotter
Sara
1831-09-15
Själevad
Hörnett
9772
Persdotter
Sara
1809-05-18
Fjällsjö
Norrnäs
9773
Persdotter
Sara
1778-07-11
Ström
Lövberga
9774
Persdotter
Sara
1820-11-30
Skellefteå lands
Granbergsliden
9775
Persdotter
Sara
1800-12-01
Fjällsjö
Bölen
9776
Persdotter
Sara
1804-04-03
Vibyggerå
Nyland
9777
Persdotter
Sara
1774-08-27
Arnäs
Smedsbyn
9778
Persdotter
Sara
1791-02-23
Arnäs
Myckling
9779
Persdotter
Sara
1777-03-15
Själevad
Vägersta
9780
Persdotter
Sara
1777-12-24
Själevad
Kittsböle
9781
Persdotter
Sara
1778-02-05
Arnäs
Norrgidsjö
9782
Persdotter
Sara
1824-05-06
Gideå
Norrgidsjö
9783
Persdotter
Sara
1795-03-12
Grundsunda
Godmersta
9784
Persdotter
Sara
1786-05-09
Arnäs
Strandnyland
9785
Persdotter
Sara
1785-10-13
Nordmaling
Klöse
9786
Persdotter
Sara
1817-03-09
Själevad
Västergunsjö
9787
Persdotter
Sara
1770-11-24
Burträsk
Mjödvattnet 6
9788
Persdotter
Sara
1794-09-12
Björna
Locksta
9789
Persdotter
Sara
1790-08-04
Arnäs
Överön
9790
Persdotter
Sara
1776-04-17
Själevad
Norrlungånge
9791
Persdotter
Sara
1779-09-17
Själevad
Östansjö
9792
Persdotter
Sara
1786-02-01
Själevad
Hörnett
9793
Persdotter
Sara
1801-01-31
Själevad
Västerbacke
9794
Persdotter
Sara
1786-02-14
Grundsunda
Husum
9795
Persdotter
Sara
1798-05-20
Åsele
Stennäs
9796
Persdotter
Sara
1805-06-11
Arnäs
Västergidsjö
9797
Persdotter
Sara
1774-11-04
Sidensjö
Nolås
9798
Persdotter
Sara
1812-01-17
Sidensjö
Hämra
9799
Persdotter
Sara
1835-03-07
Mo
Gala
9800
Persdotter
Sara
1798-12-04
Östersund
Östersund
9801
Persdotter
Sara Agata
1850-01-24
Fredrika
Stensjö
9802
Persdotter
Sara Agata
1836-01-09
Åsele
Gigsele
9803
Persdotter
Sara Albertina
1870-07-04
Degerfors
Forstorp
9804
Persdotter
Sara Albertina
1883-05-13
Åsele
Holmträsk
9805
Persdotter
Sara Amalia
1872-11-19
Tåsjö
Ström
9806
Persdotter
Sara Amanda
1885-08-25
Anundsjö
Yttersel
9807
Persdotter
Sara Amanda
1884-10-22
Arnäs
Arnäs
9808
Persdotter
Sara Andrietta
1856-05-08
Dorotea
Sörfors
9809
Persdotter
Sara Anna
1853-01-15
Kopparbergs län
Gagnef
9810
Persdotter
Sara Apollonia
1826-09-26
Dorotea
Tannsjö
9811
Persdotter
Sara Augusta
1862-01-19
Stensele
Bastuträsk
9812
Persdotter
Sara Brita
1860-08-23
Anundsjö
Hemsjö
9813
Persdotter
Sara Brita
1822-02-18
Nätra
Bjästa
9814
Persdotter
Sara Brita
1825-01-29
Sidensjö
Östertjäl
9815
Persdotter
Sara Brita
1861-01-04
Ramsele
Krången
9816
Persdotter
Sara Brita
1847-12-30
Sidensjö
Skureå
9817
Persdotter
Sara Brita
1847-03-06
Arnäs
Lunne
9818
Persdotter
Sara Brita
1801-04-13
Tåsjö
Lövvik
9819
Persdotter
Sara Brita
1840-06-03
Själevad
Sörböle 1
9820
Persdotter
Sara Brita
1837-07-04
Arnäs
Övervike
9821
Persdotter
Sara Brita
1807-12-13
Umeå lands
Håkmark
9822
Persdotter
Sara Brita
1859-01-18
Skorped
Sjöland
9823
Persdotter
Sara Brita
1859-09-27
Nätra
Dal
9824
Persdotter
Sara Brita
1849-09-05
Själevad
Berg
9825
Persdotter
Sara Brita
1841-02-15
Ramsele
Stenvikstrand
9826
Persdotter
Sara Brita
1841-02-15
Ramsele
Stenviksstrand
9827
Persdotter
Sara Brita
1801-10-22
Nysätra
Gunsmark
9828
Persdotter
Sara Brita
1832-11-05
Arnäs
Sörälvsjö
9829
Persdotter
Sara Brita
1861-10-05
Själevad
Nordanås
9830
Persdotter
Sara Brita
1841-07-20
Nätra
Nässjö
9831
Persdotter
Sara Brita
1780-10-25
Fjällsjö
Backe
9832
Persdotter
Sara Brita
1825-10-18
Dorotea
Långsele
9833
Persdotter
Sara Brita
1814-02-15
Gideå
Västergidsjö
9834
Persdotter
Sara Brita
1846-05-10
Nordmaling
Västansjö
9835
Persdotter
Sara Brita
1827-06-12
Arnäs
Smedsbyn
9836
Persdotter
Sara Brita
1802-02-15
Arnäs
Österbursjö
9837
Persdotter
Sara Brita
1836-12-02
Arnäs
Strandnyland
9838
Persdotter
Sara Brita
1818-08-04
Arnäs
Brunnsnyland
9839
Persdotter
Sara Brita
1838-02-02
Arnäs
Sörälvsjö
9840
Persdotter
Sara Brita
1835-02-26
Gideå
Kroksjö
9841
Persdotter
Sara Brita
1839-02-08
Grundsunda
Nyland
9842
Persdotter
Sara Brita
1827-06-05
Gideå
Sörgidsjö
9843
Persdotter
Sara Brita
1847-12-20
Gideå
Sörgidsjö
9844
Persdotter
Sara Brita
1861-02-09
Gideå
Herrberget
9845
Persdotter
Sara Brita
1839-06-05
Alanäs
Alanäs
9846
Persdotter
Sara Brita
1843-09-23
Tåsjö
Skansnäset
9847
Persdotter
Sara Brita
1794-07-23
Sidensjö
Vik
9848
Persdotter
Sara Charlotta
1841-05-31
Burträsk
Villvattnet
9849
Persdotter
Sara Charlotta
1832-10-31
Burträsk
Villvattnet
9850
Persdotter
Sara Charlotta
1805-09-07
Burträsk
Kalvträsk
9851
Persdotter
Sara Elisabet
1817-06-15
Sidensjö
Sjöland
9852
Persdotter
Sara Elisabet
1862-02-24
Sundsjö (Z)
Sundsjö
9853
Persdotter
Sara Elisabet
1867-11-17
Arnäs
Västerlandsjö
9854
Persdotter
Sara Elisabet
1817-06-15
Sidensjö
Sjöland
9855
Persdotter
Sara Elisabet
1817-04-03
Nätra
Bäck
9856
Persdotter
Sara Elisabet
1864-02-22
Arnäs
Västerlandsjö
9857
Persdotter
Sara Elisabet
1819-06-07
Nätra
Nätra
9858
Persdotter
Sara Elisabet
1805-01-24
Umeå lands
Gravmark
9859
Persdotter
Sara Elisabet
1791-04-22
Lycksele
Hjukensjön
9860
Persdotter
Sara Elisabet
1819-12-24
Arnäs
Lakasund
9861
Persdotter
Sara Elisabet
1785-07
Degerfors
Kussjön
9862
Persdotter
Sara Elisabet
1812-12-28
Umeå lands
Nyland
9863
Persdotter
Sara Elisabet
1843-05-31
Anundsjö
Skalmsjö
9864
Persdotter
Sara Elisabet
1856-08-15
Tärna
Klippen
9865
Persdotter
Sara Elisabet
1828-05-03
Alanäs
Siljeåsen
9866
Persdotter
Sara Elisabet
1843-09-02
Gideå
Långvattnet
9867
Persdotter
Sara Elisabet
1825-03-31
Arnäs
Kvaved
9868
Persdotter
Sara Elisabet
1850-05-07
Fredrika
Nyland
9869
Persdotter
Sara Elisabet
1821-06-09
Arnäs
Kvaved
9870
Persdotter
Sara Elisabet
1805-01-30
Arnäs
Högland
9871
Persdotter
Sara Elisabet
1806-01-13
Arnäs
Angsta
9872
Persdotter
Sara Elisabet
1797-09-29
Arnäs
Smedsbyn
9873
Persdotter
Sara Elisabet
1825-10-23
Grundsunda
Utås
9874
Persdotter
Sara Elisabet
1801-02-07
Umeå lands
Gravmark
9875
Persdotter
Sara Elisabet
1822-01-10
Arnäs
Burön
9876
Persdotter
Sara Elisabet
1803-09-16
Umeå lands
Hissjö
9877
Persdotter
Sara Elisabet
1840-06-01
Gideå
Flärke
9878
Persdotter
Sara Elisabet
1806-03-05
Arnäs
Norrbrynge
9879
Persdotter
Sara Elisabet
1843-02-14
Gideå
Kantsjö
9880
Persdotter
Sara Elisabet
1809-03-21
Arnäs
Täfteå
9881
Persdotter
Sara Elisabet
1821-04-13
Arnäs
Getingsta
9882
Persdotter
Sara Elisabet
1796-02-22
Degerfors
Lillsandsjön
9883
Persdotter
Sara Elisabet
1823-08-14
Gideå
Flygsjö
9884
Persdotter
Sara Elisabet
1827-01-24
Gideå
Sörgidsjö
9885
Persdotter
Sara Elisabet
1844-06-30
Arnäs
Skortse
9886
Persdotter
Sara Elisabet
1808-10-16
Edsele
Edsele
9887
Persdotter
Sara Erika
1831-10-12
Grundsunda
Ultrå
9888
Persdotter
Sara Erika
1852-07-25
Arnäs
Torsböle
9889
Persdotter
Sara Erika
1880-08-14
Åsele
ÖsterNoret
9890
Persdotter
Sara Erika
1858-11-30
Arnäs
Bygdom
9891
Persdotter
Sara Eufrosyna
1884-03-29
Fredrika
Klippen
9892
Persdotter
Sara Evelina
1866-09-02
Arnäs
Västerlandsjö
9893
Persdotter
Sara Evelina
1870-05-20
Arnäs
Västerlandsjö
9894
Persdotter
Sara Evelina
1886-03-10
Arnäs
Tävra
9895
Persdotter
Sara Evelina
1899-11-06
Anundsjö
Pengsjö
9896
Persdotter
Sara Evelina Johanna
1869-10-11
Vilhelmina
Tresund
9897
Persdotter
Sara Fredrika
1830-04-29
Burträsk
Lappvattnet
9898
Persdotter
Sara Fredrika
1876-06-22
Malå
Lainejaur
9899
Persdotter
Sara Fredrika
1837-02-21
Nysätra
Brände
9900
Persdotter
Sara Fredrika
1836-08-19
Burträsk
Bygdsiljum
9901
Persdotter
Sara Fredrika
1841-06-11
Burträsk
Åbyn
9902
Persdotter
Sara Fredrika
1803-08-04
Burträsk
Ljusvattnet
9903
Persdotter
Sara Fredrika
1859-12-23
Umeå lands
Långviken
9904
Persdotter
Sara Gustava
1846-10-17
Bygdeå
Yttre Storbäcken
9905
Persdotter
Sara Gustava
1873-03-28
Dorotea
Avaträsk
9906
Persdotter
Sara Helena
1820-12-19
Skellefteå lands
Myckle
9907
Persdotter
Sara Helena
1814-09-13
Skellefteå lands
Nyträsk
9908
Persdotter
Sara Helena
1830-08-17
Umeå lands
Hössjö
9909
Persdotter
Sara Helena
1808-11-10
Nordmaling
Mullsjö
9910
Persdotter
Sara Helena
1790-12-09
Umeå lands
Ansmark
9911
Persdotter
Sara Helena
1809-10-08
Ådals-Liden
Söderfors
9912
Persdotter
Sara Johanna
1860-10-28
Norsjö
Mensträsk
9913
Persdotter
Sara Johanna
1826-02-05
Skellefteå lands
Granbergsträsk
9914
Persdotter
Sara Johanna
1873-06-02
Nysätra
Strand
9915
Persdotter
Sara Johanna
1848-09-18
Sorsele
Sappatavan
9916
Persdotter
Sara Johanna
1852-11-07
Sorsele
Skakträsk
9917
Persdotter
Sara Johanna
1837-10-09
Skellefteå lands
Ostvik
9918
Persdotter
Sara Johanna
1806-12-08
Skellefteå lands
Tåme
9919
Persdotter
Sara Johanna
1819-07-21
Arnäs
Dekarsön
9920
Persdotter
Sara Johanna
1857-05-05
Arnäs
Arnäs
9921
Persdotter
Sara Johanna
1857-12-13
Stensele
Joranträsk
9922
Persdotter
Sara Johanna
1872-08-09
Burträsk
Talliden
9923
Persdotter
Sara Johanna
1867-08-31
Skellefteå lands
Medle
9924
Persdotter
Sara Johanna
1842-03-31
Åsele
Borgsjö
9925
Persdotter
Sara Johanna
1876-04-19
Arnäs
Övervike
9926
Persdotter
Sara Johanna
1833-01-20
Degerfors
Nyåkertjärn
9927
Persdotter
Sara Johanna
1855-04-20
Arnäs
Arnäs
9928
Persdotter
Sara Johanna
1833-03-02
Lycksele
Granliden
9929
Persdotter
Sara Johanna
1849-03-28
Arnäs
Myckling
9930
Persdotter
Sara Johanna
1871-01-09
Lycksele
Rusele
9931
Persdotter
Sara Johanna
1893-12-07
Åsele
Gafsele
9932
Persdotter
Sara Johanna
1840-03-18
Bjurholm
Balfors
9933
Persdotter
Sara Johanna
1836-07-12
Gideå
Långviken
9934
Persdotter
Sara Johanna
1832-10-13
Gideå
Kantsjö
9935
Persdotter
Sara Johanna
1846-04-14
Åsele
Solberg
9936
Persdotter
Sara Johanna
1825-06-05
Nordmaling
Djupsjö
9937
Persdotter
Sara Johanna
1851-07-19
Bjurholm
Aborrtjern
9938
Persdotter
Sara Johanna
1863-01-30
Anundsjö
Stavarn
9939
Persdotter
Sara Johanna
1850-03-28
Stensele
Stensele
9940
Persdotter
Sara Josefina
1887-11-14
Malå
Rentjärn
9941
Persdotter
Sara Josefina
1887-11-25
Dorotea
Avaträsk
9942
Persdotter
Sara Josefina
1869-08-16
Dorotea
Avaträsk
9943
Persdotter
Sara Karolina
1839-11-18
Skellefteå lands
Klutmark
9944
Persdotter
Sara Karolina
1836-12-18
Jörn
Hornsträsk
9945
Persdotter
Sara Karolina
1842-01-12
Arnäs
Stranne
9946
Persdotter
Sara Karolina
1852-10-05
Arnäs
Täfteå
9947
Persdotter
Sara Karolina
1851-04-12
Härnösan
Länshäktet
9948
Persdotter
Sara Karolina
1865-06-10
Arnäs
Angsta
9949
Persdotter
Sara Karolina
1859-09-26
Lycksele
Vormsele
9950
Persdotter
Sara Karolina
1876-04-26
Björna
Nyliden
9951
Persdotter
Sara Karolina
1842-05-20
Stensele
Bastuträsk
9952
Persdotter
Sara Karolina
1851-03-03
Arnäs
Stybbersmark
9953
Persdotter
Sara Karolina
1835-03-15
Arnäs
Arnäs
9954
Persdotter
Sara Karolina
1821-04-18
Grundsunda
Banafjäl
9955
Persdotter
Sara Karolina
1832-11-08
Arnäs
Utanlandsjö
9956
Persdotter
Sara Karolina
1846-03-05
Arnäs
Brösta
9957
Persdotter
Sara Karolina
1829-10-16
Arnäs
Smedsbyn
9958
Persdotter
Sara Karolina
1860-06-11
Arnäs
Smedsbyn
9959
Persdotter
Sara Karolina
1856-05-24
Björna
Kärrsjö
9960
Persdotter
Sara Karolina
1889-11-08
Skorped
Djupsjö
9961
Persdotter
Sara Karolina
1832-08-28
Norsjö
Örträsk
9962
Persdotter
Sara Karolina
1884-11-13
Dorotea
Långfors
9963
Persdotter
Sara Katarina
1890-01-28
Anundsjö
Sunnersta
9964
Persdotter
Sara Katarina
1877-10-08
Anundsjö
Solberg
9965
Persdotter
Sara Katarina
1921-04-03
Anundsjö
Västergensjö
9966
Persdotter
Sara Katarina
1852-07-03
Arvidsjaur
Kokträsk
9967
Persdotter
Sara Katarina
1859-03-07
Anundsjö
Norrböle 4:3
9968
Persdotter
Sara Katarina
1829
Nätra
Nätra
9969
Persdotter
Sara Katarina
1803-01-07
Skellefteå lands
Frostkåge
9970
Persdotter
Sara Katarina
1837-06-16
Skellefteå lands
Gummark
9971
Persdotter
Sara Katarina
1833-04-18
Skellefteå lands
Högtjäln
9972
Persdotter
Sara Katarina
1779
Skellefteå lands
Skellefteå lands
9973
Persdotter
Sara Katarina
1816-01-13
Dorotea
Häggås
9974
Persdotter
Sara Katarina
1859-02-03
Umeå lands
Sjölund
9975
Persdotter
Sara Katarina
1851-12-08
Anundsjö
Kubbe
9976
Persdotter
Sara Katarina
1828-03-13
Arnäs
Österbursjö
9977
Persdotter
Sara Katarina
1829-05-19
Lövånger
Vallen
9978
Persdotter
Sara Katarina
1801-07-09
Bygdeå
Norum
9979
Persdotter
Sara Katarina
1830-09-22
Junsele
Mo
9980
Persdotter
Sara Katarina
1823-11-13
Lövånger
Vallen
9981
Persdotter
Sara Katarina
1793-08-03
Bygdeå
Norum
9982
Persdotter
Sara Katarina
1829-03-24
Burträsk
Bursiljum
9983
Persdotter
Sara Katarina
1838-05-26
Gideå
Getingsta
9984
Persdotter
Sara Katarina
1870 cirka
Arnäs
Arnäs
9985
Persdotter
Sara Katarina
1781-02-22
Umeå lands
Bösta
9986
Persdotter
Sara Katarina
1791-06-10
Umeå lands
Botsmark
9987
Persdotter
Sara Katarina
1790-12-10
Umeå lands
Bjenberg
9988
Persdotter
Sara Katarina
1836-10-01
Grundsunda
Banafjäl
9989
Persdotter
Sara Katarina
1792-05-08
Umeå lands
Botsmark
9990
Persdotter
Sara Katarina
1782-01-28
Bygdeå
Rickleå
9991
Persdotter
Sara Katarina
1820-11-05
Robertsfors
Fågelsång
9992
Persdotter
Sara Katarina
1810-11-27
Burträsk
Bygdeträsk
9993
Persdotter
Sara Katarina
1815-01-03
Burträsk
Innansjön
9994
Persdotter
Sara Katarina
1802-02-10
Skellefteå lands
Hjoggböle
9995
Persdotter
Sara Katarina
1800-09-26
Fjällsjö
Sunnansjö
9996
Persdotter
Sara Katarina
1798-05-12
Umeå lands
Grisbacka
9997
Persdotter
Sara Katarina
1858-12-27
Björna
Kärrsjö
9998
Persdotter
Sara Katarina
1844-04-15
Björna
Nyliden
9999
Persdotter
Sara Katarina
1807-07-09
Lövånger
Lövånger
10000
Persdotter
Sara Katarina
1805-08-01
Skellefteå lands
Hjoggböle